PDA

Zobacz pełną wersję : Umowa o wykonanie instalacji wod-kan-udzielenie gwarancji



RENATA BANASIAK
07-06-2005, 20:04
Witam. Jestem na etapie wykonania instalacji wod-kan+montaz kotlowni. W propozycji umowy wykonawca nie zawarl zadnych warunkow udzielenia gwarancji na poprawne dzialanie. Czy w zawieranych przez Was umowach byla udzielana gwarancja, na jakie elementy i jaki okres?Pozdrawiam

Mały
07-06-2005, 20:08
Witam. Jestem na etapie wykonania instalacji wod-kan+montaz kotlowni. W propozycji umowy wykonawca nie zawarl zadnych warunkow udzielenia gwarancji na poprawne dzialanie. Czy w zawieranych przez Was umowach byla udzielana gwarancja, na jakie elementy i jaki okres?Pozdrawiam
Gwarancje - skoro ich nie ma to po co ta cała umowa ???

RENATA BANASIAK
07-06-2005, 20:16
No wlasnie. W propozycji umowy sa kary za nieterminowe wykonanie, terminy usuniecia usterek, kary dla inwestora za wycofanie sie z umowy!!!, okreslenie rodzaju materialow itp ale o gwarancji na sprawne dzialanie ani mru mru.

PRO
07-06-2005, 20:41
czy mozesz mi przesłac wzór takiej umowy ?
Chciałbym tez taka spisac z moim instalatorem.

1950
07-06-2005, 21:02
gwarancję masa w tym wypadku ustawową, którą zapewnia Ci kodeks cywilny
na roboty budowlane wynosi 3 lata, nie dotyczy gwarancji producenckich

RENATA BANASIAK
08-06-2005, 08:07
czy mozesz mi przesłac wzór takiej umowy ?
Chciałbym tez taka spisac z moim instalatorem.
Na razie nie jest to wersja ostatyczna, a tylko prace nad... Moge przeslac ,ale faxem.

RENATA BANASIAK
08-06-2005, 08:09
gwarancję masa w tym wypadku ustawową, którą zapewnia Ci kodeks cywilny
na roboty budowlane wynosi 3 lata, nie dotyczy gwarancji producenckich
Rozumiem, ze obligatoryjnie jest, ale czy taki zapis znajdowal sie w zawieranych przez Was umowach. Napiszczie prosze, bo czasu coraz mniej.

aries
08-06-2005, 08:38
Witam. Jestem na etapie wykonania instalacji wod-kan+montaz kotlowni. W propozycji umowy wykonawca nie zawarl zadnych warunkow udzielenia gwarancji na poprawne dzialanie. Czy w zawieranych przez Was umowach byla udzielana gwarancja, na jakie elementy i jaki okres?Pozdrawiam

http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=47093&postdays=0&postorder=asc&start=60
polecam ostatnie posty tego wątku....może tu znajdziesz podpowiedzi
pozdrawiam - ania

1950
08-06-2005, 10:15
aries podał link, tam jest wzór umowy jaką zawieram z klientem

RENATA BANASIAK
08-06-2005, 11:01
Dzieki. Sensowna umowa. Pozdrawiam. Renata