PDA

Zobacz pełną wersję : moja strona www



Tad
08-11-2002, 14:52
założyłem dla wymiany informacji dla majsterkowiczów, czyli tych, którzy nie boją się coś zrobić we własnym zakresie stronę internetową. Jest na pewno jeszcze niedoskonała, bo nie mam pod ręką koniecznych zdjęć czy rysunków i na razie nie potrafię zrobić lepszej strony.Bedę uzupełniał. Jest wiele rzeczy, które robiłem sam: tynkowałem, kładłem flizy,kładłem gładź gipsową, toczyłem, robiłem meble,naprawiałem silniki elektr. i samochodowe, pralkę,telewizor,wykonałem uniwersalną maszynę dla majsterkowania i na niej pracuję, rzeźbię, maluję, zrobiłem kilim szyłem ciuszki,zajmowałem się fotografią, filmowaniem.. Teraz buduję..To na razie tyle. Pozdrawiam



<font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: Tad dnia 2003-01-06 13:02 ]</font>

20-12-2002, 17:14
test strony

26-01-2003, 00:55
Podaj adres strony.

irex
26-01-2003, 20:39
Tad GRATULUJĘ i pozdrawiam !
Przy zdjęciach nowej, budowanej "chałupy" "szczęka mi opadła"
Ta, w której się urodziłeś.......przesympatyczna !
Myślę, że, gdy człowiek rodzi się i wychowuje w warunkach
codziennego obcowania z naturą /mówię z całą sympatią !/ to później ciągnie go do............budowy nowej "chałupy"
w naturze.No i to wspaniałe "zrobiłem sam" /nie tylko budowa/.
Ukłony.
P.S.
Anonimowy, pod "postem" Tada są ikonki : "naduś" tą z "strona
www".
Przyjemnego czytania i oglądania.Podnosi na duchu i imponuje.

Sonja
13-02-2003, 11:35
Kiedy otwieram Twoją stronkę to mi się komputer zawiesza, nie mogę przejść dalej, co się dzieje?

Sopocianin
13-02-2003, 17:12
Artysta, Budowniczy, Stolarz....godne podziwu !!
klaniam sie nisko !
twoj dom "Bomba" pozazdroscic umiejetnosci!!!!!

Tad
17-02-2003, 06:00
stronę najlepiej oglądać w przeglądarce Internet Explorer. Powinna zawsze wchodzić .Tad

Tad
17-02-2003, 10:35
Dzięki za ciepłe słowa.
Każdy lubi pochwalić się swoją pracą. Ja chciałem przede wszystkim pokazać tym, którzy nie wierzą w siebie, że wiele prac można wykonać samemu mimo, że nigdy wcześniej się takich nie wykonywało. Po pierwsze trzeba chcieć!!, a następnie patrzeć na wszystko tak, żeby zauważać poszczególne fazy wykonania; obserwować fachowców, poczytać Forum, pogrzebać w poradnikach...Pozdrawiam. Tad

eya
20-02-2003, 22:26
Zastanawiam się dlaczego niektórym Bóg dał tyle talentów a innym żadnych. Jestem pod wrażeniem!

Daj mi znać jak się sklonujesz!

Teska
21-02-2003, 21:30
Ładne grafiki, obrazy...:smile:

Karolek
09-05-2003, 09:14
Tylko pogratulować. Proponuę jeszcze dział Budowa Krok po kroku.
1 krok to oczywiscie papierologia

zen61
14-05-2003, 00:48
Moje gratulacjie !
Jesteś "złotą rączką" oj moja żona o takim mężu marzy . Pozdrawiam - Zenon

agnes
14-05-2003, 07:39
Ja też marzę o takim mężu . Mojego to trzeba pilnować aby czegoś nie sknocił :smile:

16-05-2003, 09:00
Cóż, są kobiety, które wiedzą wszytko "lepi" niestety?
Pozdrowienia dla Męża Agnes.

Tad
29-05-2003, 09:25
Jest takie powiedzenie: "siedem fachów-ósma bieda". Coś w tym jest, można to sobie rozumieć jak ktoś chce. W każdym razie, jeśli ktoś zajmuje się "złotorączkarstwem" to nie ma czasu , a często i siły i ochoty na zajęcia innego typu- i to jest ta "bieda".... Jest wiele rzeczy czy spraw, które potrafię zrobić, a pewnie jeszcze więcej, w których jestem cieniutki. A z marzeniami przyjemniej się żyje, choć często pozostają nigdy nie spełnione ..
Ja je mam i moja żonka też- pewnie jedno z nich to takie, żebym przestał się "wszystkim" zajmować .... :wink:
Pozdrowienia - Tad

29-05-2003, 13:20
Chałupa nowa a takim marzeniom nie sprzyja podejrzewam. Tad i tak Cię podziwiam skąd masz tyle inwencji?

Krystian
04-06-2003, 00:50
Pogratulować i pozazdrościć :oops: talentów...
Fajne te mebelki na dupereliki :lol: , a i wszystko inne cacy, dobrze, że moja żona tego nie widziała... :wink:

melatonina
29-06-2003, 00:51
Tad, ty pewnie niestety nie szukasz żony :lol:
To był zart oczywiście, bo i tak już mam męża - właściciela galerii antyków :roll: i to niestety prawda że szewc bez butów chodzi.
A tak na serio to szczerze gratuluję talentu