PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam:Wykonawcę schodów drewno (stopnice), Poznań i okolice



yareckey
19-07-2005, 19:46
Witam, szukam dobrej (fachowców w swojej branży) i rozsądnej cenowo ekipy bądź specjalisty do wykonania na schodach betonowych pokładu drewnianego (stopnice i listwy przyścienne) + ewentualnie balustrady. Z góry dziękuje za pomoc w poszukiwaniach.

Klementyna
19-07-2005, 22:53
wiem, że Stoltar z Kaźmierza pod Poznaniem robi schody- 0605222701
Ja będę u nich zamawiać podłogi
Jakbyśmy razem targu dobili może byłoby taniej
Mają swoją stronkę www.stoltar.com.pl
pozdrawiam
klementyna

yareckey
20-07-2005, 06:00
wiem, że Stoltar z Kaźmierza pod Poznaniem robi schody- 0605222701
Ja będę u nich zamawiać podłogi
Jakbyśmy razem targu dobili może byłoby taniej
Mają swoją stronkę www.stoltar.com.pl
pozdrawiam
klementyna

Obejrzalem sobie stronke i bede staral sie sie dzis z nimi skontaktowac.
A na kiedy planuje Pani podloge jesli mozna wiedziec?
pozdrawiam yareckey

Martka
20-07-2005, 06:50
Klementynka - jakie są ceny podłóg?
Może spółka? :)

niesia
20-07-2005, 09:10
Ja też jestem zainteresowana podłogą, schodami no i może drzwiami ?:)
O jakich podłogach myślicie ?

yareckey
20-07-2005, 09:23
Ja też jestem zainteresowana podłogą, schodami no i może drzwiami ?:)
O jakich podłogach myślicie ?

Osobiscie czekam na dostawe mozaiki przemyslowej, debowej gr. 16mm - nie bede ukladal jej w tradycyjny sposob, tylko tak aby tworzyla cale "deski'

http://www.dabex.ig.pl/mozaika_160.html

lub

http://www.parkiety-borek.pl/index.php

yareckey
20-07-2005, 09:55
Klementyna,

rozmawialem dzis ze Stoltarem i sie umowilem na sobote - jak cos bede wiedzial to sie skontaktuje, mam tez namiar na drugiego stolarza z Tarnowa P. jesli uda mi sie to pogodzic czasowo to podam ci adres. pozdrawiam yareckey

SławekD
20-07-2005, 13:12
Kiedyś zadałem podobne pytanie na forum i polecono mi Centrum Schodów. Mają siadzibę w Plewiskach k. Poznania na ul. Kolejowej 134.
Byliśmy tam i faktycznie duża wystawa, ceny może ok 10% niższe niż gdzie indziej. Nam schody zabiegowe dębowe z montażem, razem 20 stopni + balustrada wyliczyli na niecałe 9000 PLN ( bukowe ok 1000 tansze ). Trudno mi porównywac czy to drogo czy nie, bo całego Poznania nie zjechałem ale kilometr od nich w innej firmie te same schody ponad 1000 zł droższe.
A wam na ile wycenili? Gdzie wszym zdaniem warto zapytać ?
Pozdrawiam

mercedes
20-07-2005, 14:58
zacytuje z grupy wlkp
(...)Sprawdzony duet, zrobili u mnie piękniste schody z jesionu tel. 0693700706 p. Roman i p. Krystyn. (...)
sprawdzilismy i mozemy sie pod tym podpisac. Robia tez podlogi na legarach z desek sosnowych.
Zaplacilismy 50% ceny schodow w centrum schodow na Plewiskach. Rzetelny, terminowy, slowny wykonawca. Szczerze polecam.

merc

yareckey
21-07-2005, 05:44
zacytuje z grupy wlkp
(...)Sprawdzony duet, zrobili u mnie piękniste schody z jesionu tel. 0693700706 p. Roman i p. Krystyn. (...)
sprawdzilismy i mozemy sie pod tym podpisac. Robia tez podlogi na legarach z desek sosnowych.
Zaplacilismy 50% ceny schodow w centrum schodow na Plewiskach. Rzetelny, terminowy, slowny wykonawca. Szczerze polecam.

merc
witaj mercedes, mozesz podac link do tego cytatu?

SławekD-żonka
21-07-2005, 06:54
zacytuje z grupy wlkp
(...)Sprawdzony duet, zrobili u mnie piękniste schody z jesionu tel. 0693700706 p. Roman i p. Krystyn. (...)
sprawdzilismy i mozemy sie pod tym podpisac. Robia tez podlogi na legarach z desek sosnowych.
Zaplacilismy 50% ceny schodow w centrum schodow na Plewiskach. Rzetelny, terminowy, slowny wykonawca. Szczerze polecam.

merc
witaj mercedes, mozesz podac link do tego cytatu?
Pozwolę sobie: proszę bardzo (http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?p=435351&highlight=#435351) :D

yareckey
21-07-2005, 07:02
Dzięki :wink:

Klementyna
21-07-2005, 09:55
dzięki za odzew
jestem zainteresowana podłogą dębową do salonu, bo twarde drewno, ale ceny duże (to mój jedyny luksus!!) na legarach ponad 200 zł m kw (zależy od długości desek) ze wszystkim - ułożenie, chemia (lakier Bona 3 warstwy)
pytałam też o sosnę do pokoju na górze około 45-50 zł za m kw
jeżeli ktoś z Was byłby chętny to warto kupić razem, bo można liczyć na upust
pozdrawiam ciepło
klementyna

SławekD-żonka
21-07-2005, 10:06
jeżeli ktoś z Was byłby chętny to warto kupić razem, bo można liczyć na upust
pozdrawiam ciepło
klementyna
Na nas nie licz, my juz mamy panele :roll:

yareckey
21-07-2005, 10:25
dzięki za odzew
jestem zainteresowana podłogą dębową do salonu, bo twarde drewno, ale ceny duże (to mój jedyny luksus!!) na legarach ponad 200 zł m kw (zależy od długości desek) ze wszystkim - ułożenie, chemia (lakier Bona 3 warstwy)
pytałam też o sosnę do pokoju na górze około 45-50 zł za m kw
jeżeli ktoś z Was byłby chętny to warto kupić razem, bo można liczyć na upust
pozdrawiam ciepło
klementyna

Jak juz pisalem czekam na mozaike przemyslowa etz z debu, wiec sie nie przylacze, a szkoda szczerze am myslalem o podlodze z desek na legarach, ale sie za pozno zdecydowalem i bylo po zawodach.... pierwszy dom

montenegriner
06-01-2015, 23:19
Centrum Schodów rzeczywiście ma fajną wystawę ale cennik mocno zawyżony. Skorzystałem z usług firmy MARGO SCHODY (www.margoschody.pl) mogą zrobić to samo co Plewiska w normalnej cenie. Istnieje również opcja zamówienie drzwi i podłogi. Warto zadzwonić i umówić się na budowie. Moje schody wyszły naprawdę ok.

Vivelee
18-01-2015, 20:12
My byliśmy w http://www.drewin.pl/, też pod Poznaniem, wrażenia całkiem spoko, facet omawiał z nami dużo detali technicznych (chcieliśmy schody bolcowe, zdecydowaliśmy się w końcu na dywanowe). Jest też jakaś firma w okolicy Piotra i Pawła na os. Kopernika, ale jeszcze tam nie byłam, więc nie mogę nic skomentować- rodzice jednak byli z nich zadowoleni. Obie firmy robią same schody a nie są dealerami z dodatkowymi narzutami cenowymi. Montaż też wykonują.

marzena12345
14-11-2015, 14:08
My byliśmy w http://www.drewin.pl/, też pod Poznaniem, wrażenia całkiem spoko, facet omawiał z nami dużo detali technicznych (chcieliśmy schody bolcowe, zdecydowaliśmy się w końcu na dywanowe). Jest też jakaś firma w okolicy Piotra i Pawła na os. Kopernika, ale jeszcze tam nie byłam, więc nie mogę nic skomentować- rodzice jednak byli z nich zadowoleni. Obie firmy robią same schody a nie są dealerami z dodatkowymi narzutami cenowymi. Montaż też wykonują.

W moim domu schody wykonywała firma Pana Pikusy z Ostroroga tel.604057509,jestem bardzo zadowolona.
Schody były zrobione w terminie.Schody dywanowe+szyba.Wszystkim znajomym bardzo się podobają.
marzena12345:bye:

Chmielus-80
25-10-2018, 10:55
Możesz podesłać kilka fotek Twoich schodów?