PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukuje ekipy do wykonczenia wnetrza domu Warszawa



Corwin
15-08-2005, 10:40
Witam,

jak w temacie szukam ekipy.

Zakres prac:
1. Wymurowanie z Silki i otynkowanie cem-wap scian dzialowych na poddaszu
2. Ocieplenie poddasza welna + GK
3. Terakota + glazura + potencjalnie elementy kamienne (granit, trawertyn)
4. Instalacja urzadzen sanitarnych w lazience (np. natrysk podtynowy) i kuchni
5. Budowa drewnianego tarasu (i-deck lub podobny)
6. obudowanie kanalow powietrznych plytami GK
7. ulozenie i zaolejowanie parkietu (tylko w przypadku posiadania powaznych referencji i porzadnego sprzetu)
8. Malowanie (tynki cem-wap)
9. zalozenie osprzetu elektrycznego (gniazda, wlaczniki)
10. Montaz drzwi wewnetrznych (jesli stolarz sie nie bedzie chcial wykonac) i parapetow.
11. Montaz mat grzewczych w lazience.
12. Wykonanie kominka (tylko w przypadku posiadania powaznych referencji)
13. Inne drobe prace do ustalenia w trakcie realizacji zlecenia - np. zawieszenie mebli lazienkowych (oczywiscie platne dodatkowo)

Mozliwa realizacja tylko czesci zlecenia (tj rozne ekipy moga wykonywac rozne elementy)!

Lokalizacja: Warszawa, ul. arkuszowa (za Huta Warszawa)

Termin rozpoczecia prac: zima 2005 lub kwiecien 2006 - w zaleznosci od terminu oddania domu (niestety - termin nie jest jeszcze pewny).

Czas trwania prac - do ustalenia.

Wielkosc domu: segment w zabudowie szeregowej, 3 kondygnacje oki 65 m2 kazda, 3 lazienki, 1 kuchnia

Zasady wspolpracy (podaje, zeby wszystko bylo jasne od poczatku i zeby ekipy ktorym to nie odpowiada nie zawracaly sobie glowy):
1. Rozliczenie po kazdym etapie. Mozliwe zaliczki ale nie za pierwszy etap.
2. Ekipa samodzielne kupuje wybrane i zaakceptowane przeze mnie materialy (gwozdzie, rurki, ruszt/ plyty GK itp.) i przedstawia mi faktury
3. W razie bledow w ulozeniu glazury, kamienia, plyt GK itp. ekipa zwraca koszt zniszczonych plytek/elementow GK i poprawia robote
4. Ustalenia dotyczace aranzacji innej niz w projekcie kazdorazowo musza byc zatwierdzone przeze mnie (zeby pozniej nie bylo "wydawalo nam sie, ze tak bedzie lepiej")
5. Ekipa musi przedstawic kosztorys przed rozpoczeciem prac
6. pisemna umowa cobysmy sie po sądach nie ciągali



Referencje:
1. Konieczne zdjecia z wykonanych prac - najlepiej jesli moglibysmy odwiedzic mieszkania/domy, w ktorych dana ekipa wykonywala juz interesujace mnie prace.
2. Jesli to mozliwe - kontakt do poprzednich zleceniodawcow danej ekipy.



Prosze o kontakt mailowy: [email protected] lub telefoniczny na komorke: 660 44 00 11


Jakub Wysoczanski

jandecorator
16-08-2005, 06:04
Możemy ponegocjować:-)