PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukiwany domek jednorodzinny w okolicach W-wy



lanies
16-08-2005, 08:23
Witam,

zastanawiam się nad zakupem domka jednorodzinnego w okolicach W-wy (do 150m2) najchętniej jako jedne z osiedla takich domków. Jeśli ktoś zna firmy, które robią i sprzedają takie domki byłbym wdzięczny za info.

pzdr
[email protected]

tatko
16-08-2005, 20:15
Widziałem w Ożarowie Mazowieckim do sprzedania domek jednorodzinny, chyba 160 m2, oraz także w Ożarowie maz segmenty do sprzedaży.Jeśli jasteś zainteresowany tą okolicą sprawdzę i potwierdzę.

andk
16-08-2005, 20:38
Podaj tylko co rozumiesz pod pojęciem "okolice Warszawy" a pewnie coś się znajdzie.

lanies
17-08-2005, 06:35
Dzięki za odzew. Jeśli chodzi o "okolice Warszawy" to tak naprawdę nie mam określonego wymagania, gdzie dokładnie chcę mieszkać. Rozsądek przemawia że najwygodniej byłoby mieszkać "po tej właściwej stronie Wisły";) nie mniej jednak biorę też pod uwagę okolice Legionowa (na chwilę obecną mieszkam na Tarchominie więc wiem jaki tam jest koszmar komunikacyjny rano o 8:00. Chociaż z drugiej strony o tej porze zapewne cała W-wa jest zakorkowana (a niestety muszę tu przyjeżdzać - taka praca).

Kolejny warunek to podstawówka/i w okolicy. Jakoś nie mam ochoty co dzień rano pomykać do najbliższej szkoły z córką xx kilometrów.

Mile widziany również jakiś szlak komunikacyjny w okolicy (jeśli miałbym kupować gdzieś daaaaaleko;) - ostatnio zimy są nad wyraz śnieżne...

Dodatkowo przydałby się kawałek podwórka coby można było jakiegoś grilla postawić i huśtawkę dla małej;))) Domek może być parterowy (a jeszcze lepiej gdyby był z poddaszam użytkowym) + garaż. Media mile widziane.

I jeszcze jedno - najważniejsze czyli kwestia finansowa. Załóżmy że mam do wydania ok 300k (+50 na ewentualne wyposażenie).

Jak sami widzicie marudny jestem;))))

pzdr
lanies

Ps. Tatko - prośba o sprawdzenie tego domku no i okolic. A nóż widelec;))) znajdziesz coś godnego uwagi???
Ps. 2 Segmenty odpadają - na razie mieszkam w bloku więc czasami mam dosyć sąsiadów...

andk
18-08-2005, 10:37
Chyba w życiu nie widziałeś marudnego..... :D - bardzo konkretne wymagania.
Argument "po własciwej stronie Wisły" uważam za niemal decydujący - najbliższe mosty nadające się do normalnego ruchu w normalny dzień roboczy znajdują się w Nowym Dworze Maz. i Dęblinie..... Dojeżdżam ok. 60 km samochodem, wprawdzie nie codziennie ale uważam, że to za dużo. Niestety nie jestem ślimakiem, domu ze sobą nie zabiorę :D Jeśli jesteś zainteresowany północną okolicą Warszawy postaram się pomóc.

lanies
18-08-2005, 10:42
Na chwilę obecną sprawdzam wszystkie możliwe okolice więc andk - prośba o wywiad śrowowiskowy w sprawie północy;)))

dzięki
G

lanies
18-08-2005, 10:42
środowiskowy oczywiście:)