PDA

Zobacz pełną wersję : Gdzie kupie latarnie do ogrodu japonskiego?



gosipiet
17-08-2005, 11:05
Witam serdecznie wszystkich, jestem nowym uzytkownikiem forum. Posiadam mały ogródek, w którym wraz z mężem zorganizowaliśmy:
wrzosowisko, oczko wodne, skalniak, warzywnik, ogródek ziołowy, ogródek angielski. Obecnie jestesmy w trakcie budowy ogródka japońskiego, niestety nie moge nigdzie natrafic na latarnie, czy pagodę - które to elementy są nieodzowne do ogródka japońskiego. Jezeli ktos z Was mogłby mi pomóc - bedę wdzięczna.
Pozdrawiam Małgorzata

etrala
20-08-2005, 13:48
Witam,
też jesteśmy z mężem fanami ogrodów japońskich. Jeżeli chcesz kupić taką latarnię, to polecam firmę z Janowic "Ibuki" Maja swoja stronę www.ogrodyjaponskie.com.pl Niestety nie prowadzą sprzedazy przez internet. My ich odwiedziliśmy parę dni temu - mamy blisko około 30 km- i oglądalismy ogród pokazowy i latarnie, pagody, baseny kamienne,wszystko sprowadzane z Japonii, są ładne tylko ceny nas trochu przeraziły małe latarnie granitowe kosztują od 1500 a większe pagody nawet 4700. Na allegro widziałam taka latarenkę z granitu za bodajże 350 zł, ale jak ona wyglada w rzeczywistości to nie wiem.
Pozdrawiam

gosipiet
22-08-2005, 07:34
Dziekuje za odpowiedz. Zamowilam glinke... zrobie sama latarnie, ceny oryginalnych latarenek sa dla mnie nie do przyjecia :). tymczasem zakupilam budde z czerwonego kamienia i pomalutku ogrodek nabiera wlasciwego stylu..........:)