PDA

Zobacz pełną wersję : HYDRAULIK-INSTALACJE WOD-KAN-GAZ-C.O (OKOLICE KRAKOWA)



jacekaqua
18-08-2005, 20:54
wykonawstwo,wycenka i doradztwo oczywiście gratis !!!!!! [email protected]
ZAPRASZAM WSZYSTKICH !!!! :D KONKURENCYJNE CENY
ZAKRES DZIAŁANIA POLSKA PŁD.

Sevillus
23-08-2005, 12:07
Polecam wszystkim tą firmę. Ostatnio zakończyli u mnie instalacje wodną i grzewczą. Wszystko działa jak należy. Dodatkowo naprawde mila i kompetentna obsługa. Jak budujecie w Malopolsce smialo korzystajcie z ich uslug!

McŁoś
20-05-2006, 22:29
Witam wszystkich budujących w Małopolsce ...
Podobnie jak "Sevillus" miałem tą niewątpliwą przyjemność współpracować z firmą Aqua s.c. reprezentowaną na Naszym forum przez "jacekaqua".
Naprawdę, do tej pory miałem na swoim placu boju (... budowy... :wink: ) nie jedną już ekipę ale współpraca z tą to naprawdę przyjemność i szczyt profesjonalizmu.
W zeszłym roku wykonywali u mnie instalację gazową a dzisiaj właśnie zakończyli wod-kan !!! :D ( ...na jesień walczymy z C.O. ... ) i co tu dużo mówić - wszystko szybko, sprawnie i bez ściemy, a co najważniejsze po całkiem przystępnych cenach.
Gdyby wszyscy wykonawcy byli tak kompetentni, solidni i uczciwi to życie byłoby prostsze a budowa przyjemniejsza i mniej stresująca.

Ale dość tego opisu bo zabrzmi to jak lobbing... :wink: ... zainteresowanych lub niedowiarków zapraszam do mnie na budowę w Krakowie ( po wcześniejszym umówieniu się... :wink: ) kontakt na priva lub na e-mail.
[email protected]

Ania i Leszek
11-10-2006, 10:23
Pan Jacek, obecnie zrobił u mnie wodę i kanalizę. Ofertę na kompleksową obsługę (wod -kan-gaz) miałem zrobioną przed rozpoczęciem budowy tj w listopadzie 2005.

Solidość Pana Jacka polega na tym że:

1) trzyma się cen które przedstawił - nie ma żadnej ściemy,
2) doradza, doradza i jeszcze raz doradza - wypunktował zaproponowane przez Nas rozwiązania i zaproponował swoje -bardzo funkcjonalne (był czas na zrobienie poprawek)
3) trzyma się terminów, obiecał że zdąży przed terminem tynkarzy i zdąrzył
4) nie pojechał do Irlandi :D :D

Natrafiłem na tą firmą z polecenia "Sevillus-a" od którego chciałem kupić deski i stemple.Sevillus dał mi namiary na firmy które sprawdziły się na jego budowie.


Buduję się w Rącznej pod Krakowem

thomasso
21-03-2007, 08:05
tylko Malopolska?
czy inne regiony takze?

DaroR
21-03-2007, 09:27
dolaczam sie do pytania, okolice W-wy?

jacekaqua
21-03-2007, 19:14
problem widze tylko z zakwaterowaniem chwilowym :lol:

D&R
21-03-2007, 20:07
czeee jacekaqua
interesuje mnie wycena na hydraulikę i ogrzewanie gazowe w kuchni ,łazienkach ogrzewanie podłogowe ,kominek tylko do przepalania wiosna, jesień okolice w-wy
mogę zapewnić zakwaterowanie interesuje mnie całościowa wycena robota i materiał
http://www.archipelag.pl/domek.php?KatID=3090100&ProjID=498

jacekaqua
21-03-2007, 20:14
wyslij mi rzut kondygnacji i zaznacz co i gdzie jakie urządzenia ,wyslę ci wycenke
:wink:

jacekaqua
14-04-2007, 06:57
wycenka i doradztwo oczywiście gratis !!!!!! [email protected]
ZAPRASZAM WSZYSTKICH !!!! :D KONKURENCYJNE CENKI


rzuty projektów prosze przesyłać na [email protected]

romi_25
15-04-2007, 21:47
Witam
Jestem zainteresowany ofertą. Dom w stanie surowym 20km od Krakowa w kierunku Oswięcimia. Do wyceny i wykonania byłoby: woda + kanalizacja + centralne ogrzewanie. Potrzebuje też porady jak najlepiej pod kątem wykonania wew. instalaji zrobić przyłacza wody i kanalizacji. Proszę o info czy byłby Pana zainteresowany i co przesłać na maila.

jacekaqua
16-04-2007, 06:19
poszczególnych kondygnacji z zaznaczonymi urządzeniami w łazienkach

peez
19-04-2007, 09:46
Spokojnie mogę polecić Pana Jacka - i jego firmę Aqua z Myślenic.
U mnie w domku (Kraków) robił całą instalację wod-kan-gaz i co (w tym podłogówki+dodatkowo instalację rurek odkurzacza centralnego) i muszę przyznać, że mnie nie zawiódł. - Wszystko zrobione sprawnie, zawsze na czas przed kolejnymi etapami budowy, powykonawcze rozliczenie prac bardzo bliskie wstępnych wycen :)
Przy tym bardzo cenne porady, bez których mnie laikowi ciężko byłoby wszystko wymyślić z sensem. Dzięki Jego sprytnemu rozwiązaniu tematu podłogówek- mam w domku około 60 m2 ogrzewanych w ten sposób - mimo, że pierwotnie -po wycenach innych "speców" byłem przekonany, że finansowo nie udźwignę tego tematu.
Jeszcze raz gorąco polecam usługi Pana Jacka- wszystko będzie zrobione, tak jak być powinno - a przy tym w naprawdę rozsądnych cenach :))

lbryndal
03-06-2007, 18:20
witam

mam pytanie
- w czasach gdy przyszłośc gazu nie jest pewna może Rosja nam go odetnie albo ceny będą nadal rosły to biorąc pod uwagę cenę przyłączenia gazu nie warto się zastanowić i zrezygnować z gazu całkowicie.
- wykonać może tylko instalację wewnątrz domu a kiedyś może wykonać przyłącz
- czy nowoczesne kuchnie elektryczne nie są konkurencyjne do gazowych kuchenek ??

ogrzewanie myslałem zrobić z kotła co z podajnikiem i do niego podłączyć bojler i cały rok mieć ciepłą wodę użytkową też z niego

pozdrawiam
Łukasz

nabial
29-09-2007, 10:23
a jeżeli chodzi o robotę na Podhalu - to tez Pan będzie do dyspozycji?
Poronin

jacekaqua
29-09-2007, 13:25
a jeżeli chodzi o robotę na Podhalu - to tez Pan będzie do dyspozycji?
Poronin
na priv odp.

nabial
29-09-2007, 17:00
Ok, Tomasz nabiałek, Zakopane (budowa w Poroninie)
[email protected]
Budowa ruszy dopiero na wiosna, więc póki co cieszę się że nawiązałem kontakt, ale robota dopiero zima 2008

jacekaqua
13-10-2007, 11:33
Ok, Tomasz nabiałek, Zakopane (budowa w Poroninie)
[email protected]
Budowa ruszy dopiero na wiosna, więc póki co cieszę się że nawiązałem kontakt, ale robota dopiero zima 2008

to do zobaczenia! :D

Piotr_M
02-02-2008, 11:06
Witam,
znalazłem dużo pochlebnych opini na temat jakości i sumienności wykonania, dlatego wysyłam zapytanie na priva.

Piotr

jacekaqua
04-04-2010, 21:08
wszystkiego najlepszego w swieta wielkanocne ;)

jacekaqua
04-05-2010, 19:22
jestem ;)

jacekaqua
30-06-2010, 20:45
W miare możliwości i wolnego czasu będe aktualizował

lista klientów od roku 2007 (opis instalacji wykonanej)

1.leszek uchanski ------ wod-kan,gaz c.o. Układ mieszany (podłogowe 50%+grzejniki 50%),kocioł kondensacyjny
2.grzegorz zając ------- wod-kan,gaz c.o. Układ mieszany (podłogowe 60%+grzejniki 40%),kocioł kondensacyjny
3.rafał piątkowski------ wod-kan,gaz c.o. Układ mieszany (podłogowe 40%+grzejniki 60%),kocioł kondensacyjny
4.tomasz perczak ------- wod-kan,gaz c.o. Układ mieszany (podłogowe 30%+grzejniki 70%),kocioł kondensacyjny,kominek
5.jolanta wojciechowska--wod-kan,gaz c.o. Układ mieszany (podłogowe 50%+grzejniki 50%),kocioł kondensacyjny
6.magdalena orska -------wod-kan,gaz c.o. Układ mieszany (podłogowe 40%+grzejniki 60%),kocioł kondensacyjny
7.rafał kuczyński ------ wod-kan,gaz c.o. Układ mieszany (podłogowe 40%+grzejniki 60%),kocioł kondensacyjny
8.justyna godyń -------- wod-kan,gaz c.o. Układ mieszany (podłogowe 40%+grzejniki 60%),kocioł kondensacyjny
9.andrzej januszek ----- wod-kan,gaz c.o. Układ mieszany (podłogowe 50%+grzejniki 50%),kocioł kondensacyjny
10.krzysztof nowakowski- wod-kan,gaz c.o. Układ grzejnikowy 100%,kocioł kondensacyjny
11.przemysław spiradek --wod-kan,gaz c.o. Układ mieszany (podłogowe 50%+grzejniki 50%),kocioł kondensacyjny
12.ryszard kaczorowski---wod-kan,gaz c.o. Układ mieszany (podłogowe 20%+grzejniki 80%),kocioł kondensacyjny
13.piotr bukalski--------wod-kan,gaz c.o. Układ mieszany (podłogowe 40%+grzejniki 60%),kocioł kondensacyjny
14.marek hajduk----------wod-kan,gaz c.o. Układ mieszany (podłogowe 40%+grzejniki 60%),kocioł kondensacyjny
15.grzegorz kuśnierz-----wod-kan, c.o. Układ mieszany (podłogowe 60%+grzejniki 40%),kocioł kondensacyjny
16.marcin ziarko---------wod-kan, c.o. Układ mieszany (podłogowe 20%+grzejniki 80%)
17.robert gonciarczyk----wod-kan,gaz c.o. Układ mieszany (podłogowe 50%+grzejniki 50%),kocioł kondensacyjny
18.grzegorz brak --------wod-kan, c.o. Układ podłogowy 100%,pompa ciepła
19.jarek jakubas --------wod-kan, c.o. Układ mieszany (podłogowe 50%+grzejniki 50%),kocioł ekogroszek
20.agnieszka ciemka------wod-kan,gaz c.o. Układ mieszany (podłogowe 60%+grzejniki 40%),kocioł kondensacyjny
21.andrzej wilk---------wod-kan, c.o. Układ mieszany (podłogowe 50%+grzejniki 50%),kocioł kondensacyjny
22.marek koszut---------wod-kan,gaz c.o. Układ mieszany (podłogowe 70%+grzejniki 30%),kocioł kondensacyjny
23.mariusz pierściński--wod-kan, c.o. Układ mieszany (podłogowe 40%+grzejniki 60%),kocioł kondensacyjny
24.rafał mordarski------wod-kan, c.o. Układ mieszany (podłogowe 50%+grzejniki 50%),kocioł kondensacyjny
25.maciej madej---------wod-kan, c.o. Układ mieszany (podłogowe 50%+grzejniki 50%),kocioł kondensacyjny,kominek
26.bartosz dura---------wod-kan,gaz c.o. Układ mieszany (podłogowe 50%+grzejniki 50%),kocioł kondensacyjny
27.robert michoń--------wod-kan,gaz c.o. Układ mieszany (podłogowe 50%+grzejniki 50%),kocioł kondensacyjny
28.mirosław blacha-----wod-kan,gaz c.o. Układ mieszany (podłogowe 50%+grzejniki 50%)
29.maciej kula---------wod-kan,gaz c.o. Układ mieszany (podłogowe 50%+grzejniki 50%),kocioł kondensacyjny,kominek
30.wacław machowski----wod-kan,gaz c.o. Układ mieszany (podłogowe 40%+grzejniki 60%),kocioł ekogroszek
31.michał paleczny-----gaz c.o. Układ grzejnikowy 100%,kocioł kondensacyjny
32.monika aleksiejczuk--wod-kan,gaz c.o. Układ mieszany (podłogowe 60%+grzejniki 40%),kocioł kondensacyjny
33.marek nykiel---------wod-kan,gaz c.o. Układ mieszany (podłogowe 20%+grzejniki 80%),kocioł kondensacyjny
34.łukasz kułacz--------wod-kan,gaz c.o. Układ mieszany (podłogowe 50%+grzejniki 50%),kocioł kondensacyjny
35.sławek sajak---------wod-kan,gaz c.o. Układ mieszany (podłogowe 50%+grzejniki 50%),kocioł kondensacyjny,kominek
36.rafał sułek----------wod-kan, c.o. Układ mieszany (podłogowe 20%+grzejniki 80%),kocioł kondensacyjny
37.sebastian gajec------wod-kan,gaz c.o. Układ mieszany (podłogowe 40%+grzejniki 60%),kocioł kondensacyjny
38.bartosz leper--------wod-kan,gaz c.o. Układ mieszany (podłogowe 50%+grzejniki 50%),kocioł kondensacyjny
39.tomasz bawlak--------wod-kan,gaz c.o. Układ mieszany (podłogowe 40%+grzejniki 60%),kocioł kondensacyjny
40.wojciech kaczor------wod-kan,gaz c.o. Układ mieszany (podłogowe 40%+grzejniki 60%),kocioł kondensacyjny,kominek
41.tomasz armatys-------wod-kan,gaz c.o. Układ mieszany (podłogowe 60%+grzejniki 40%),kocioł kondensacyjny
42.łukasz misiarz-------wod-kan,gaz c.o. Układ podłogowy 100%,kocioł kondensacyjny
43.zbigniew kowalkowski--wod-kan,gaz c.o. Układ mieszany (podłogowe 50%+grzejniki 50%),kocioł kondensacyjny,kominek
44.marcin pelc----------wod-kan,gaz c.o. Układ mieszany (podłogowe 20%+grzejniki 80%),kocioł kondensacyjny
45halina kuduk----------wod-kan,gaz c.o. Układ mieszany (podłogowe 40%+grzejniki 60%),kocioł kondensacyjny
46.VAFEL--------wod-kan,c.o. Układ mieszany (podłogowe 70%+grzejniki 30%),kocioł ekogroszek
47.łukasz bradło--------poprawki wod-kan po porzedniej ekipie ,c.o. Układ mieszany (podłogowe 30%+grzejniki 70%),kocioł kondensacyjny
48.barbara stachowicz---wod-kan,gaz c.o. Układ mieszany (podłogowe 40%+grzejniki 60%),kocioł kondensacyjny,pompa ciepła do c.w.u.
49.barbara piskozub-----wod-kan,gaz c.o. Układ mieszany (podłogowe 50%+grzejniki 50%),kocioł kondensacyjny
50.tomasz barber--------wod-kan,gaz c.o. Układ mieszany (podłogowe 90%+grzejniki 10%),kocioł kondensacyjny
51.wojciech marszałek--wod-kan,gaz c.o. Układ mieszany (podłogowe 50%+grzejniki 50%),kocioł kondensacyjny
52.tomasz olejnik------wod-kan,gaz c.o. Układ mieszany (podłogowe 40%+grzejniki 60%),kocioł kondensacyjny

Zbigniew100
29-06-2011, 09:31
Z przykrością zawiadamiam o śmierci pana Jacka.:(

http://www.zhp.miechow.pl/PO2006/znicz.jpg