PDA

Zobacz pełną wersję : dziłaki szukam i szukam



yaro29
25-08-2005, 11:24
no własnie szukam pod warszawą tak max 30 km do centrum z w miare dobrym alternatywnym dojazdem (bo autko mamy tylko jedno) a jezdzą do pracy 2 osoby w różnych godzinach.
Działka chciałbym aby była w lesie lub pod lasem a nie w szczerym polu i dobrze zeby jakis sąsiad był tez w pobliżu.
Najgorsze w tym to ze kwota jaką chcę wydać na działkę jest niezbyt duza bo powiedzmy ok 60-70 tys pln.
Czy ma szanowne gorno jakies info gdzie cos takiego można szukać.

Pozdr.
Jarek

rafal9
26-08-2005, 13:41
Szukaj w okolicach Chotomowa, Skierd, Rajszewa - w tej cenie można z 1000 m2 nabyć. Są lasy, dużo nowych budynków.

marcenka
26-08-2005, 21:09
Możesz próbowac Stefanowo za Magdalenka , Wola mrokowska itd.tj. jakieś 20-15 km od centrum , wprawdzie jeździ autobusik ale to chybai tak dośc daleko.
My swojej szukaliśmy ok,6 miesięcy jeżdząc po okolicy która nam się podobała i zaczepiając ludzi. Też mieliśmy chęć wydać 60 tys a skończyło sie na 100 tys .
Przeważyły zalety (bliskośc, media za które zapewne i tak musielibyśmy płacić)

pzdr

Najemca
24-11-2005, 13:35
Możesz próbowac Stefanowo za Magdalenka , Wola mrokowska itd.tj. jakieś 20-15 km od centrum , wprawdzie jeździ autobusik ale to chyba i tak dośc daleko.
pzdr

15-20 km to niezbyt daleko od W-wy ale "autobusik" to średni transport alternatywny na dojazdy do W-wy :o

Ula i Sławek
25-11-2005, 01:41
Kupiliśmy działkę w Grodzisku Maz., a ostatnio zadzwoniła do nas sąsiadka z pytaniem, czy nie chcemy kupić i jej działkę. To jest przy ulicy Tarnowskiej. Na stronie www.grodzisk.pl/ jest mapa gminy. Kto chętny może zobaczyć, że położenie jest ok. Blisko WKD, a autobusem miejskim można podjechać na stację PKP i wsiąść do kolejki podmiejskiej. Chętnie podzielę sie kontaktem do sąsiadki. Nie wiem nic więcej. Wydaje mi się, że ma około 1000 m2. Ceny nawet nie chcę spekulować, ale może yaro29 zmieścibyś się w cenie. W ulicy są wszystkie media.

szpila
25-11-2005, 19:22
To ja poprosze o namiary na grodziska dzialke;)