PDA

Zobacz pełną wersję : podłoga w jadalni z wyjsciem na taras



paangr
25-08-2005, 23:41
Witam serdecznie.

pytanie jaka (w temacie) ?

jestesmy na etapie układaia podłóg i pozostała nam jadalnia i mamy problem czy płytki czy panele.
opini słyszałem dużo co lepsze i juz nie wiemy co układac. panele wiadomo cieplejsza podłoga ale przy wyjsciu na taras nie zadaszony to bedzie sporo wilgoci z zewnątrz. płytki to znów zimna podłoga ale praktyczniejsza.
podpowiedżcie cos z własnego doświadczenia a nie to co mówią instrukcje.

dodam ze budynek jest nie podpiwniczony i pod posadzką mam 14 cm styropianu czy jak zapoznałem sie tematem o posadzkach to dałem wiecej o 1 cm niz w poradach.

pozdrawiam

krzysztofh
26-08-2005, 06:40
Chyba warto dać przynajmniej fragment płytek przy wyjściu, aby pierwsze kroki z piaskiem z tarasu nie wychodziły na parkiet.

26-08-2005, 07:30
dałem płytki - nie załuje

NatkaB
26-08-2005, 07:37
dałem płytki - nie załuje
a ja mam podłogę z desek sosnowych. Mieszkam w domu już 9 miesięcy i nie widzę żeby podłoga była w tym miejscu zniszczona (choć mam małe dziecko, które nie zwraca uwagi na stan swoich bucików ;)

majorkas
26-08-2005, 07:53
miałem podobny dylemat , wybrałem gres polerowany . jest chłodniejszy ale niesamowicie praktyczny , mam jedno pomieszczenie z panelami i nigdy więcej - wrażenie rychomej podłogi i odgłos czegoś njiestabilnego ,może są nie najlepiej położone ale podobne wrażenie mam w innych domach i mieszkaniech - może jestem wyczulony ? , natomiest według mnie to albo gres albo parkiet .
C

tom soyer
26-08-2005, 09:50
podloge w jadalni mam z drewna. na tarasie takze. w jadali nie ma problemow z blotem albo piachem .