PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam piachu



Jerzy Andrzejewski
31-08-2005, 14:56
Potrzebuję piachu na podsypkę.Najlepiej z jakiejś budowy gdzie nie jest potrzebny.W trybie pilnym.Pomóżcie.

Krupiarz
01-09-2005, 07:04
Dokąd dokładnie potrzebujesz dowieźć ten piach?

Mi ostatnio facet przywoził z Góry Kalwarii (ok. 10 km) za 200 zł/Kamaz - ok. 13 ton piach do murowania/tynkowania, a piach do podsypek oferował mi po 150 zł/Kamaz.
Uważam, że jest to cena bardzo atrakcyjna, ale zależy w dużym stopniu od odległości dowozu. Facet wyglądał na takiego z którym można się dogadać.

Jeżeli jesteś zainteresowany mogę podać namiary.

Pozdrawiam

Jerzy Andrzejewski
01-09-2005, 14:12
Ja potrzebuję dowiezć na Pragę Płd. w Warszawie.150 zł za ciężarówkę to trochę za drogo.Potrzebuję ok.30 ciężarówek.

maxymov
02-09-2005, 20:30
Ja potrzebuję dowiezć na Pragę Płd. w Warszawie.150 zł za ciężarówkę to trochę za drogo.Potrzebuję ok.30 ciężarówek.

Myślę, że bardziej będzie się Tobie opłacało wozić towar ciągnikiem siodłowym z naczepą, bo na raz przewiezie ok 30 ton a za kurs bierze tyle co kamazem.
Jeśli chodzi o tani towar to pytaj w piaskarni o piasek lub pospółkę 2 kat ok 5zł/t. Są w nich różne zanieczyszczenia typu mół, patyki i inne śmieci ale na podsypkę w sam raz. Jeśli jesteś zainteresowany to mogę dać ci nr do gościa od tego wozu, jeżdzi właśnie po tej stronie Wisły.

pozdrawiam