PDA

Zobacz pełną wersję : Jutro zaczyna się Polagra Farm



Wciornastek
05-10-2005, 13:10
Może to mało budowlane, ale w wielu postach pojawia się pytanie gdzie tanio kupić różnorodne rośliny. Odpowiedź jest prosta u producenta. Najlepiej jeszcze pojechać do szkółki i samemu zobaczyć ja co rośnie. Polagra to okazja do zebrania cennych informacji, adresów, czasami do zakupu i podpatrzenia ogrodowych nowinek.
Myślę że warto odwiedzić te targi.
Sam się jutro wybieram.

Majka
05-10-2005, 15:15
Może to mało budowlane, ale w wielu postach pojawia się pytanie gdzie tanio kupić różnorodne rośliny. Odpowiedź jest prosta u producenta. Najlepiej jeszcze pojechać do szkółki i samemu zobaczyć ja co rośnie. Polagra to okazja do zebrania cennych informacji, adresów, czasami do zakupu i podpatrzenia ogrodowych nowinek.
Myślę że warto odwiedzić te targi.
Sam się jutro wybieram.

rany, a ja do tej pory sądziłam, żes Ty baba :oops:

Wciornastek
05-10-2005, 15:17
Może to mało budowlane, ale w wielu postach pojawia się pytanie gdzie tanio kupić różnorodne rośliny. Odpowiedź jest prosta u producenta. Najlepiej jeszcze pojechać do szkółki i samemu zobaczyć ja co rośnie. Polagra to okazja do zebrania cennych informacji, adresów, czasami do zakupu i podpatrzenia ogrodowych nowinek.
Myślę że warto odwiedzić te targi.
Sam się jutro wybieram.

rany, a ja do tej pory sądziłam, żes Ty baba :oops:
Sama - coś głodna jestem i zjadam litery :oops: :wink:

Majka
05-10-2005, 15:22
ufff, to dobrze, żes baba :D Nie lubię sie mylić 8)

U nas targi juz były. Poogladac zawsze warto.

Wciornastek
13-10-2006, 10:37
Wycišgam temat, bo od wczoraj jest Polagra. Byłam i tak - słaba wystawa kwiatów ale fajne regionalne. Trochę ciekawostek ogrodniczych do nabycia.
A i zapraszam na stoisko 35 w Pawilonie 5, :wink: , można nabyć sporo literatury a którš często wszyscy pytajš. A także dorwać fachowców z własnymi problemami roœlinnymi.

anka76
15-10-2006, 17:30
Byłam kilka lat temu. Obkupiłam się: cebule tulipanów, korona cesarska, narcyzy, jakieś krzewy. Odmian bez liku. Posadziłam i z utęsknieniem czekałam na paletę kolorów na wiosnę. Wiosna, wszystko rośnie, kwitnie. I tu zdziwienie (kupiłam chyba z 20 tulipanów z których każdy miał by inny). Zakwitły wszystkie ale w jednym rozmiarze i kolorze :evil: :cry: .