PDA

Zobacz pełną wersję : Zakup sprzętu ogrodniczego na Allegro



manykes
25-10-2005, 08:25
Witam
Co sądzicie o kupnie sprzętu ogrodniczego na allegro typu ; kosiarka, rozdrabniacz do gałęzi,inne......... :o
proszę o opinie......!!!!!!!
pozdrawiam :D

michal_m
25-10-2005, 09:41
Sprzętu ogrodniczego jeszcze nie kupowałem, ale wszystkie dotychczasowe zakupy były bez problemu. Na pewno wezmę to pod uwagę po przeprowadzce.

GośkaJ
25-10-2005, 10:55
W naszej rodzinie zapanowała ostatnio swoista moda na zakupy na allegro - od mebli po strój kąpielowy :wink: . Sprzętu ogrodniczego też szukaliśmy (kosiarki, piły łańcuchowej) i przez allegro trafiliśmy do lokalnego sprzedawcy(odpadły nam koszty przesyłki). Korzystamy na ogół ze sklepów które wystawiają swój towar na aukcjach (nowe, z rachunkiem, gwarancją itp) i nie ma najmniejszego problemu z takimi zakupami.

Karp
25-10-2005, 12:10
Kupiłem na allegro kosiarkę, odebrałem ją osobiście (dużo jeżdżę w pracy) jestem z niej zadowolony.

Krzysztof

manykes
25-10-2005, 12:58
czy sprzęt używany bez gwarancji warto kupić, bo ceny są bardzo kuszące.....?

andrzej49
25-10-2005, 14:43
czy sprzęt używany bez gwarancji warto kupić, bo ceny są bardzo kuszące.....?
Jest to Twoje ryzyko. Ja bym nie kupował bez gwarancji minimum na 3 miesiące.

blachu
25-10-2005, 20:44
Też jestem zwolennikiem zakupów na Allegro. Ostatnio kupiłem kosiarkę spalinową (nie nową). Miała FULL wypas i jest firmowa. W sklepie to ok. 3tys a ja kupiłem za 800zł
Oczywiście ryzyko jest, raz się o tym przekonałem. No ale jak chce się trochę zaoszczędzić (nic dziwnego) to trza ryzykować.
Jedyna rada to przed zakupem dzwonię i rozmawiam ze sprzedającym. To naprawdę dużo daje.

NatkaB
25-10-2005, 20:59
Witam
Co sądzicie o kupnie sprzętu ogrodniczego na allegro typu ; kosiarka, rozdrabniacz do gałęzi,inne......... :o
proszę o opinie......!!!!!!!
pozdrawiam :D
ja kupowałam dwukrotnie : wertykulator i aerator - miaam szczęście, bo sprzęt był wbardzo przystępnej cenie i świetnym stanie.

Tomek_J
26-10-2005, 07:37
Co sądzicie o kupnie sprzętu ogrodniczego na allegro

Kupuj śmiało, ale nie płać z góry, tylko przy odbiorze. Ot i wszystko.

manykes
26-10-2005, 08:05
dzięki za szczere opinie ,
pozdrawiam :D

mialek
29-10-2005, 19:44
Co sądzicie o kupnie sprzętu ogrodniczego na allegro

Kupuj śmiało, ale nie płać z góry, tylko przy odbiorze. Ot i wszystko.

W ten sposób i tak nie sprawdzisz czy sprzęt ma wady...

Dyletant
29-10-2005, 20:24
WAZNE.
NAJPIERW WEJDZ W OPCJE INNE AUKCJE TEGO UZYTKOWNIKA - BO JAK SIE OKAZE, ZE SPRZEDAJE 17 UZYWANYCH KOSIAREK, 10 ROWEROW I INNE RZECZY, KTORE TRZYMA SIE W DOMKACH LETNISKOWYCH, TO DALBYM SOBIE SPOKOJ Z TAKIM KLIENTEM MIMO DOBREJ CENY.
OSOBISCIE NAMIERZYLEM ZE DWOCH TAKICH SPRZEDAWCOW.

mialek
29-10-2005, 21:15
Ja bym kupował jedynie nowy sprzęt u normalnych sprzedawców, którzy przez allegro chcą dotrzeć do nabywcy.
Trzeba sobie zadać zasadnicze pytanie dlaczego ludzie opylają używany sprzęt ogrodniczy. Przecież ten nie rządzi się prawami mody. To nie jest jakiś mebelek który nam się znudził, bo zrobiliśmy remont. To nie jest komputer czy laptop który sprzedajemy bo wszedł na rynek nowy , szybszy. To nie jest nowy model samochodu.
Kosiarkę używamy aż zacznie szwankować. I wtedy po wyczyszczeniu staramy się ją pchnąć na allegro.

Dyletant
29-10-2005, 21:33
JA AKURAT MIALEM NA MYSLI ZLODZIEI OBRABIAJACYCH LETNISKA.

ALE ZGADZAM SIE Z PRZEDMOWCA W PORUSZONEJ PRZEZ NIEGO KWESTII.

danrod
20-09-2009, 13:59
Witam zastanawiam sie nad zakupem pilarki spalinowej



znalazłem ofertę allegrowicza z Białegostoku.



ceny są srednio 40 procent nizsze niz w sklepie.



co prawda pily są bez pudełek i gwarancji ( według informacji sprzedającego przywiezione nowe z niemiec i skandynawi)



czy warto bawic sie w taki zakup bez gwarancji ?



a może ktos z was spotkała sie z podróbkami tych pił czy tez pil Oleo-Mac



podaję link do pil



http://allegro.pl/item747364712_pila_spalinowa_solo650.html



http://allegro.pl/item747368245_pila_spalinowa_solo651sp.html



http://allegro.pl/item747353268_pila_solo637.html

Włodek.B
20-09-2009, 17:50
( według informacji sprzedającego przywiezione nowe z niemiec i skandynawi)
Wystarczy wejść na jakikolwiek sklep internetowy niemiecki i sprawdzić ceny. Na przykład model 651sp kosztuje średnio 550 euro.
Przykład:
http://www.yatego.com/landwirtschafts-bedarf/p,478c9b07a5ae9,4787816cdc3118_1,kettens%C3%A4ge-solo-651-sp
Po dzisiejszym kursie to jest około 2200 pln. Wnioski wyciągnij sam.
Ja osobiście w takie okazje nie wierzę, wolę zapłacić trochę więcej i mieć sprzęt z papierami i gwarancją. Nie chcę tu żadnej firmie reklamy robić ale za 1000 pln to możesz kupić w autoryzowanym sklepie jakiegoś amatorskiego stihla czy husqarnę. Może nie o tej mocy ale za to legalnego i z gwarancją.