PDA

Zobacz pełną wersję : WARSZAWA i okolice - biała lista



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

hubertsain
14-07-2010, 22:06
Ostatnio baardzo rzadko zaglądam na forum. Sorki, ale Twoje zapytanie znalazłam dopiero teraz, przeglądam wątek w poszukiwaniu fachowców od tynków zewnętrznych. Czy nadal szukasz tynkarzy od tynków wewnętrznych? Jeśli tak, to dane wyślę na PW.

Ja SZUKAM sprawdzonych i polecanych tynkarzy zewnętrznych, oczywiście szukam ludzi za rozsądne/normalne pieniądze - Warszawa i okolice. Na termin mogę poczekać.

.

Mogę pomóc w sprawie tynków wewnętrznych oraz elewacji, firma SAIN (www.sain.pl), referencje pod adresem ---> http://forum.muratordom.pl/showthread.php?132483
Kontakt 509-499-922

kotruski
15-07-2010, 10:51
Ostatnio baardzo rzadko zaglądam na forum. Sorki, ale Twoje zapytanie znalazłam dopiero teraz, przeglądam wątek w poszukiwaniu fachowców od tynków zewnętrznych. Czy nadal szukasz tynkarzy od tynków wewnętrznych? Jeśli tak, to dane wyślę na PW.

Ja SZUKAM sprawdzonych i polecanych tynkarzy zewnętrznych, oczywiście szukam ludzi za rozsądne/normalne pieniądze - Warszawa i okolice. Na termin mogę poczekać.

.

już znalazłam ekipę, ale dzięki za odpowiedź :) niestety nie znam nikogo od tynków zew., których mogłabym polecić.

ana_a
15-07-2010, 20:34
A ja nadal szukam glazurnika na koniec sierpnia/początek września. Nefer, ten polecany przez Ciebie ma wolny późniejszy termin - no szkoda:( Może ktoś jeszcze ma kogoś godnego polecenia?

Pozdrawiam

wingerman
15-07-2010, 21:49
Nieskromnie sam bym się polecił :) bo ten termin mam wolny ale pomijając fakt, że to Ty ostatecznie wybierasz nie wiem czy sprostam ;) ... odległości, gdzie się znajduje budowa?

rasia
15-07-2010, 21:55
Witam.
Szukam solidnej ekipy do postawienia SSO/SSZ w tym roku.
Początek prac - pierwsza połowa września 2010, gmina Izabelin.
Ekipa musi mieć jakieś doświadczenie w budowie domu z dobrą izolacją (energooszczędnego), nie szukam ludzi typu "Panie - my w ten sposób ostatnie 10 domów wybudowaliśmy, więc co mi Pan tu tłumaczy że ma być dokładnie według projektu"...

Moja ekipa kończy budowę kolejnego domu na początku września. Mi wybudowali dom energooszczędny po audycie z NAPE i z wieloma zmianami i "ulepszeniami" projektu. Polecam.:)

velvet
19-07-2010, 14:08
Poszło na priv (sorry zapomniałam :bash:)

Czy ja także mogłabym poprosić o namiary na wykonawcę wewnętrznej instalacji gazowej?

Nefer
20-07-2010, 15:17
Czy ja także mogłabym poprosić o namiary na wykonawcę wewnętrznej instalacji gazowej?

Już ślę :)

Bozo_62
27-07-2010, 19:26
Ja mam takiego architekta , jest nie drodi ale ma wade tzn mieszka w Mińsku mazowieckm czyli 40 km na wschód od stolicy. W razie czego moge podac numer.

Polecam: architekt: Izabela Dziedzic-Polańska
tel 601 92 92 93 (szybko i niedrogo)

Tomek i Kasia K.
28-07-2010, 14:05
Poszukuję kogoś poleconego do wykonania barierki na schodach wew ze stali nierdzewnej oraz barierek na zewnątrz budynku ze zwykłej stali.

Nefer
28-07-2010, 14:45
Tu strona firmy : http://www.all-met.pl/ a w dzienniku ich dzieło.

Tomek i Kasia K.
29-07-2010, 08:26
Tu strona firmy : http://www.all-met.pl/ a w dzienniku ich dzieło.

Znalazłem ich już wcześniej w Twoim dzienniku i kontaktowałem się z tą firmą, ale nie mogę od nich wydobyć wyceny za barierkę wewnętrzną (nie odpowiadają na maile, chociaż sami prosili, żeby kontaktować się z nimi tą drogą).
Byli raz u mnie na budowie (ale musiałem ich trochę pomęczyć telefonami (ustalić termin przyjazdu), żeby przyjechali - obiecywali, zawsze, że oddzwonią- ale jakoś zapominali.
Także jak na razie mam mieszane wrażenia jeśli chodzi o tą firmę. Jeśli zlewają klienta przed podpisaniem umowy to co będzie później.

PS Zamknęli się w sobie :-) odkąd poprosiłem ich o dokładną wycenę barierek (już po wizycie na budowie) i wybraniu konkretnych modeli barierki.

sheenaz
29-07-2010, 09:48
Czesc,
Wlasnie rozpoczynamy budowę w związku z tym potrzebuje
- elektryka - do uziemienia
- hydraulika - do projektu istalacji
- kierownika budowy

dom w gm. Izabelin

olgajotka
30-07-2010, 10:58
Witajcie!

Może ktoś polecić taniego i szybkiego architekta to adaptacji projektu gotowego?

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Mamy narazie małe doświadczenie z fachowcami, ponieważ dopiero zaczynamy przygodę budowlaną, ale mogę już kogoś polecić:
Pani Teresa Firlej, łatwo do niej trafić - biuro znajduje się naprzeciwko Urzędu Miejskiego w Grodzisku (duży plus), szybko i tanio, bez zbędnych ceregieli, trzeba tylko wiedzieć, czego się konkretnie chce.
Tel. 22 724 30 89

Pasiu&Moniś
30-07-2010, 14:24
Mamy narazie małe doświadczenie z fachowcami, ponieważ dopiero zaczynamy przygodę budowlaną, ale mogę już kogoś polecić:
Pani Teresa Firlej, łatwo do niej trafić - biuro znajduje się naprzeciwko Urzędu Miejskiego w Grodzisku (duży plus), szybko i tanio, bez zbędnych ceregieli, trzeba tylko wiedzieć, czego się konkretnie chce.
Tel. 22 724 30 89

Projekt już zaadoptowany ale dzięki za namiary, może komuś innemu się przyda.

wyposaza*
01-08-2010, 13:12
Ja mogę polecić kamieniarza - pana Zbyszka. Myślący, z bardzo dużą dbałością o szczegóły, wyobraźnią przestrzenną i rozsądny cenowo. Telefon - 695 960 715.

Poniżej próbka jego możliwości przy obudowie kominka kamieniem egzotycznym.

http://img713.imageshack.us/img713/1752/60021n520.jpg

Gdyby ktoś się z nim kontaktował, niech powie że ma namiary od Marcina z Warszawy :rolleyes:

Nefer
01-08-2010, 15:47
PS Zamknęli się w sobie :-) odkąd poprosiłem ich o dokładną wycenę barierek (już po wizycie na budowie) i wybraniu konkretnych modeli barierki.
Fakt, że kontakt z nimi bardzo utrudniony - ale warto na nich poczekać. Ja jestem bardzo zadowolona, choć z terminami i kontaktem było jak u Ciebie :) Tak to jest z artystami ...

muerciak
01-08-2010, 20:33
Witam,
Szukam fachowców do zrobienia tarasu nad garażem. Warstwa spadkowa, izolacje i warstwa dociskowa. Bardzo będę wdzięczny za informacje.

kipsi
06-08-2010, 14:22
witam,
szukam ekipy do zrobienia ocieplenia zewnętrznego - styropian oraz tynk i położenia oblicówki drewnianej na części ścian, możecie kogoś polecić? z góry - wielkie dzięki!

Asia...
08-08-2010, 14:32
A ja nadal szukam glazurnika na koniec sierpnia/początek września. Nefer, ten polecany przez Ciebie ma wolny późniejszy termin - no szkoda:( Może ktoś jeszcze ma kogoś godnego polecenia?

Pozdrawiam

Witam
U mnie płytki układał p.Piotr polecany tu na forum przez ''olive2008''
Ja osobiście z czystym sumieniem również moge polecic tego człowieka
tel.600819883
Projekt inst.gazowej p.Janusz 601315501
Przyłącze p.Krupa 603597193

gucio1
09-08-2010, 22:43
Witam
Szukam dobrych dekarzy 180 m blachodachówki.
Może ktoś mi przesłać namiar na Pana Koprowskiego?

hiro77
11-08-2010, 09:45
Polecicie mi kogoś solidnego od ocieplenia poddasza, komu się nie spieszy na następną budowę i ma czas zrobić to dokładnie.

MonikaC
11-08-2010, 14:31
Polecam swoich tynkarzy!
Firma wykonała u nas tynki cementowo-wapienne

TYNKI SĄ PIĘKNE, CUDOWNE, BOSKIE I GŁADZIUTKIE JAK PUPCIA NIEMOWLACZKA!!!!! OCZYWIŚCIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ekipa bardzo zgrana. Pracowali nawet w sobotę i niedzielę bo mieli awarię samochodu i dwa dni poślizgu ale wyrobili się zgodnie z umową.

GORĄCO POLECAM !!!!!!!!!

Wszelkich informacji udzielam na PW

Monika.Sz-a
11-08-2010, 22:27
Witam.
z przyjemnością polecam bardzo solidnego elektryka z Legionowa. zainteresowanych prosze o kontakt- podam namiary na priv.
Elektryk terminowy, dokładny, prace wyglądają ładnie- jeśli w takich kategoriach rozpatrywac układanie kabli ;P
doradził nam również w sprawie rozprowadzenia kabli tv oraz instalacji do kina domowego. dzieki podpowiedzi możemy powiesić tv na ścianie a kable nie bedą wisieć.w trakcie ustalania lokalizacji gniazdek i włączników nie stał i nie czkał tylko sam doradzał.
serdecznie polecam.
niedługo w dzienniku bedą fotki z wykonanej instalacji.

a w nawiązaniu do postu powyżej- mam nadzieję dołączyć do grona polecającego ekipe Pana Huberta- juz we wrześniu:)


aa- no i oczywisćie forumowy Zbych od alarmów.. pełen profesjonalizm i dokładne podejście do tematu.

agdapl
12-08-2010, 13:19
Witam,

my zaczynamy od zrobienia ogrodzenia. Czy ktoś może zna solidną ekipę, która wykona ogrodzenie z siatki na podmurówce. Niby prosta robota, a o solidną ekipę jednak trudno...

hubertsain
12-08-2010, 15:38
Polecam swoich tynkarzy!
Firma wykonała u nas tynki cementowo-wapienne

TYNKI SĄ PIĘKNE, CUDOWNE, BOSKIE I GŁADZIUTKIE JAK PUPCIA NIEMOWLACZKA!!!!! OCZYWIŚCIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ekipa bardzo zgrana. Pracowali nawet w sobotę i niedzielę bo mieli awarię samochodu i dwa dni poślizgu ale wyrobili się zgodnie z umową.

GORĄCO POLECAM !!!!!!!!!

Wszelkich informacji udzielam na PW


Pani Moniko, cieszę się, że jest Pani zadowolona z naszej pracy. Dziękuję za referencje i polecamy się na przyszłość
Dla potencjalnych klientów kontakt do nas na www.sain.pl

Krzysztof III
13-08-2010, 12:37
Czesc
Czy ktoś z Was miał przyjemność ocieplać dom wełną? Wiekszość ociepla jednak styropianem - a ja szukam ekipy do wełny, która potrafiłaby dobrze załatwic sprawę przed zimą.

Pozdrawiam
Krzysztof

lila134
16-08-2010, 18:16
Witam,
Czy możecie mi polecić dobrego parkieciarza z okolic Warszawy.
Będę wdzięczna

kmarosze
18-08-2010, 08:44
Witam,

Polecam swoją ekipę od stanów SSO i wykończeń. Swoje wszystkie prace wykonują bardzo solidnie i dokładnie. Co bardzo ważne na budowie utrzymują ład i porządek a także wiele rzeczy podpowiedzą. Polecam z czystym sumieniem. Firma MS BUD z Białegostoku. Maciej Sokolewicz tel. 796975307.
Tutaj można obejrzeć zdjęcia z ich budów:
http://picasaweb.google.pl/msbud1

Pozdrawiam,
Karol

esta81
19-08-2010, 09:47
Witam,

my zaczynamy od zrobienia ogrodzenia. Czy ktoś może zna solidną ekipę, która wykona ogrodzenie z siatki na podmurówce. Niby prosta robota, a o solidną ekipę jednak trudno...
Agdapl, czy znalazłaś fachowca od ogrodzenia? Szukam bez skutecznie sprawdzonej ekipy, która zrobi słupki z klinkieru i zrobi część ślusarska zarazem? Może jednak ktoś jest zadowolony z ekipy, która robiła u niego?

Malwina03
20-08-2010, 14:39
szukam ekipy do SSO silka/welna/KLINKIER. tylko takie które umieją zrobić elewację z klinkieru a nie takie którym się wydaje że sobie poradzą. Budowa w Serocku.

Aleksandryta
20-08-2010, 17:19
http://www.klinkiermur.pl/

Z reguły jedna firma buduje SSO bez klinkieru, a inna ociepla i robi klinkier. Zobacz na zdjęciach.

Malwina03
22-08-2010, 22:25
z tego co mi do tej pory doniesiono, to sciane trojwarstwowa wznosi sie razem. trzeba jakies kotwy w murach montowac do ktorych przyczepia sie welne i sciane z klinkieru

Aleksandryta
22-08-2010, 23:28
No to właśnie ci od klinkieru będą tak stawiać ścianę: ocieplenie, kotwy i klinkier. Widzisz na zdjęciach, że domy są w stanie SSO i dopiero klinkier. Kiedyś stawiało się razem, ale potworzyły się firmy specjalizujące sie wylącznie w klinkierze i teraz tak się robi. Jak robisz zwykłą scianę trójwarstwową, to rzeczywiście stawia się ją jednocześnie.

wingerman
24-08-2010, 08:54
Moja ekipa kończy budowę kolejnego domu na początku września. Mi wybudowali dom energooszczędny po audycie z NAPE i z wieloma zmianami i "ulepszeniami" projektu. Polecam.:)
rasia miałbym prośbę byś, jeśli możesz oczywiście, podesłać mi namiary na wspominaną przez Ciebie ekipę na PW?
Z góry dziękuję.

olgajotka
24-08-2010, 13:32
Czy ma ktoś okna firmy Drutex? Cena jest dość przystępna i w związku z tym chciałabym się dowiedzieć cokolwiek o jakości

evora_x
24-08-2010, 15:12
Witajcie, czy możecie polecić stolarza, który wykonuje solidnie schody dębowe na betonie? Z góry dziękuję.

esta81
28-08-2010, 15:18
Czy macie kogoś godnego polecenia od kuchni? Czy ktoś korzystał z usług GMP Mazowieckiej Fabryki Mebli?

zOOr
30-08-2010, 16:03
gość od układania kostki
p.Rafał Seroka 603-2169-36

my byliśmy zadowoleni, trzeba cisnąć i pertraktować i może jeszcze jakiś rabat sie uda że od Pawła namiary.

pozdro :lol:
No to chyba kolejny, który sie pogorszył przez rok.
Jak już odbierze telefon i się umówi to nie przychodzi i nie ma człowiekiem kontaktu. Budowa nauczyła mnie jednego - takich ludzi omijać szerokim łukiem a już na pewno nie dawać zaliczek .
Czyli wciąż szukam kogoś z polecenia do kostki brukowej betonowej (Nostalit)

78mysz
31-08-2010, 14:46
Wycofuję swoje polecenie dla firmy Wenge-mar.
Zaczęli dobrze, skończyli źle. Połowa podłóg wykonanych u mnie w domu jest zrobiona bardzo dobrze, a druga połowa wygląda obrzydliwie. Schody montowane przez tą firmę są poskładane fatalnie i nadają się jedynie do zdjęcia, tymczasem szef firmy przyznał się do błędu i obiecał poprawę ale na tym się skończyło. Dodatkowo przy montażu schodów dokonano wielu zniszczeń na posadzkach na piętrze, uszkodzono ściany i gres na parterze w świeżo wykończonym domu. Dla zainteresowanych zdjęcia w komentarzu i dzienniku.

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?136320-Dziennik-Myszy-reaktywacja/page3

wingerman
31-08-2010, 20:14
78mysz rozumiem, że gdzieś wcześniej ich zachwalałaś. Proponuję zatem edytować post w którym tę firmę polecałaś i napisać tę negatywną informację również w tamtym miejscu, ponieważ nie każdy kto przeczyta pozytywną opinię na ich temat może trafić tutaj by "doczytać" resztę. :)
Myślę że dobrze będzie dać wzmiankę również w tym miejscu (http://forum.muratordom.pl/showthread.php?31573-CZARNA-LISTA-WYK.-w-Mazowieckim&highlight=czarna+lista)

78mysz
31-08-2010, 21:07
78mysz rozumiem, że gdzieś wcześniej ich zachwalałaś. Proponuję zatem edytować post w którym tę firmę polecałaś i napisać tę negatywną informację również w tamtym miejscu, ponieważ nie każdy kto przeczyta pozytywną opinię na ich temat może trafić tutaj by "doczytać" resztę. :)
Myślę że dobrze będzie dać wzmiankę również w tym miejscu (http://forum.muratordom.pl/showthread.php?31573-CZARNA-LISTA-WYK.-w-Mazowieckim&highlight=czarna+lista)
poprawione

pavelamen
02-09-2010, 23:51
witam
szukam namiarów na ekipę do położenia blachodachówki.
dach dość skomplikowany więc szukam kogoś zacnego w/w temacie.

wingerman
03-09-2010, 06:20
Jako że górę bierze opcja budowy systemem gospodarczym (na ile się da :) ), poszukuję murarza/ekipy do SSO.
Dom parterowy niepodpiwniczony, budowa w Bogatkach (http://maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=pl&geocode=&q=Bogatki,+Polska&sll=52.229676,21.012229&sspn=0.63927,1.745453&g=warszawa&ie=UTF8&hq=&hnear=Bogatki,+Piaseczy%C5%84ski,+Mazowieckie,+Pol ska&ll=52.008133,20.963287&spn=0.160612,0.436363&z=12).

Zainteresowanych proszę o kontakt PW.

Elena76
03-09-2010, 06:28
witam
szukam namiarów na ekipę do położenia blachodachówki.
dach dość skomplikowany więc szukam kogoś zacnego w/w temacie.

spróbuj z panem Jerzym Pisockim (jest z okolic Ożarowa) - tel. 501334615

yar
03-09-2010, 17:02
spróbuj z panem Jerzym Pisockim (jest z okolic Ożarowa) - tel. 501334615

To ten Pisocki z Wojcieszyna?

Elena76
03-09-2010, 20:03
To ten Pisocki z Wojcieszyna?

jeśli to gdzieś w okolicach Ożarowa to pewnie tak :) w każdym razie ten, którego polecam kładł u nas dachówkę ceramiczną - jest ok, a przed podpisaniem umowy rozmawialiśmy też z innymi jego klientami i byli zadowoleni więc się zdecydowalismy

Nefer
05-09-2010, 01:26
To ten Pisocki z Wojcieszyna?
Tak, Wojcieszyn (niedaleko Babic) - ma szyld przed swoim domem na Warszawskiej.

Eugeniusz_
05-09-2010, 23:20
z tego co mi do tej pory doniesiono, to sciane trojwarstwowa wznosi sie razem. trzeba jakies kotwy w murach montowac do ktorych przyczepia sie welne i sciane z klinkieru

Dokładnie jak była robiona ściana z klinkierem możesz zobaczyć w moim dzienniku, dokładnie przy stawianiu sso były wstawiane od razu kotwy.

ada_Lipków
07-09-2010, 22:32
Witam,

Skorzystałam z forum i polecam od schodów drewnianych na betonie (dąb bejcowany na różne kolory)
Pana DARKA LASKA - terminowo, przystępnie cenowo i dokładnie,
a proste schody nie były :)

Zdjęcia i namiar na prv.

Elena76
12-09-2010, 20:20
Szukam wykonawcy blatu granitowego z Warszawy lub okolic - jeśli macie kogoś sprawdzonego i godnego polecenia będę wdzięczna za kontakt :)

jareko
12-09-2010, 22:39
Elena
Firma Jachon Blizne Jasińskiego ul. Warszawska 33F
namiary znajdziesz w googlarce

manieq82
13-09-2010, 01:21
Polecam forumowego speca od CO - kolega Rapczyn
Sprawnie, ładnie i bez żadnego problemu wykonał mi kotłownię i wszystko pospinał.

Pozdr

Elena76
13-09-2010, 08:25
Elena
Firma Jachon Blizne Jasińskiego ul. Warszawska 33F
namiary znajdziesz w googlarce

dzięki Jareko - wygooglałam już :)

Marzek_rodo6
14-09-2010, 17:47
stanęłam przed tematem izolacji przeciwilgociowej tarasu i balkonu w domku. Czy możecie podzielić sie swoimi doświadczeniami w kwestii wykonania oraz kontaktami do sprawdzonych wykonawców izolacji w okolicach Pruszkowa?

KWG
14-09-2010, 18:29
Szukam solidnej ekipy do SSO od zaraz. Budowa na linii otwockiej.
Muszę się rozstać z obecnym wykonawcą, zima za pasem, a ja mam ściany parteru.

akapap
19-09-2010, 10:18
Możecie mi przypomnieć kto w naszej okolicy jest forumowym guru od wylewek? Szukam sprawdzonej ekipy do wylania 300m2, która przede wszystkim zna się na rzeczy.

Pozdrawiam.

emilus18
21-09-2010, 00:03
Możecie mi przypomnieć kto w naszej okolicy jest forumowym guru od wylewek? Szukam sprawdzonej ekipy do wylania 300m2, która przede wszystkim zna się na rzeczy.

Pozdrawiam.

U mnie robił pan Wojtek Cieślik 691 300 501. 200m2 zrobili jednego dnia. Szybko i dokładnie.

hiro77
21-09-2010, 15:47
Możecie mi przypomnieć kto w naszej okolicy jest forumowym guru od wylewek? Szukam sprawdzonej ekipy do wylania 300m2, która przede wszystkim zna się na rzeczy.

Pozdrawiam.


Właśnie skończyli u mnie wylewki. Jedna z lepszych ekip jaką gościłem. Pracowali w trzech i wykonanie 230 m2 zajęło im 2 dni. Wszystko zrobione dokładnie i z głową. Patrzyłem im cały czas na ręce :) Kiedyś robili wylewki na dużych obiektach teraz zajmują się domkami. Telefon do szefa Irek Kraszewski 503-042-634.

Szczerze polecam

Darkol
24-09-2010, 08:36
Witam,
Poszukuję sprawdzonego elektryka do położenia całej instalacji w nowobudowanym domu (elektryka, TV, domofon, może również instalacja alarmowa itp). Czy możecie polecić kogoś solidnego?
Pozdrawiam

Darkol
24-09-2010, 08:47
Jeszcze jedna prośba,
Czy możecie polecić jakąś solidną firmę od rekuperacji i jakiej firmy urządzenia stosujecie? Domek ok. 160 m2 i kubatura ok. 650 m3. Żeby nie było, że to reklama to info o urządzeniach poproszę na PW [email protected]
Pozdrawiam
Darek

azusa
24-09-2010, 09:09
Jeszcze jedna prośba,
Czy możecie polecić jakąś solidną firmę od rekuperacji i jakiej firmy urządzenia stosujecie? Domek ok. 160 m2 i kubatura ok. 650 m3. Żeby nie było, że to reklama to info o urządzeniach poproszę na PW [email protected]
Pozdrawiam
Darek

Ja korzystałam z polecanej już na forum firmy LinkAir. Bardzo profesjonalnie i solidnie.

Qter
24-09-2010, 09:28
Jeszcze jedna prośba,
Czy możecie polecić jakąś solidną firmę od rekuperacji i jakiej firmy urządzenia stosujecie? Domek ok. 160 m2 i kubatura ok. 650 m3. Żeby nie było, że to reklama to info o urządzeniach poproszę na PW [email protected]
Pozdrawiam
Darek

ja rekuperacje sam robie - centralę tylko kupię - tak wychodzi jednak taniej....(i tak jak mi pasuje) jak by co poszukaj na forum odpowiedniego tematu albo zapraszam na priv-a

prace LinkAir widziałem - dla mnie w miare spoko (chodzi o wykonanie a nie koszt), ofertę cenową otrzymałem mniej-więcej po środku innych wycen
znajomy bardzo ich chwalił - 2 dni zajął im dom 500m2 powierzchni użytkowej

PZDR

Qter

michal_marki
27-09-2010, 17:04
Gorąco polecam ekipę zajmującą się zabudową i ocieplaniem poddaszy. Mistrzowie w swoim fachu. Robota wykonana terminowo i dokładnie.
Pan Robert. +48 502 469 645.

Browar
27-09-2010, 19:49
Szukam wykonawcy blatu granitowego z Warszawy lub okolic - jeśli macie kogoś sprawdzonego i godnego polecenia będę wdzięczna za kontakt :)

A ja polecam firmę Brial na Marywilskiej.

pozdrawiam

Browar

Dominik Z.
27-09-2010, 23:55
Witam
Czy zna ktoś może stolarza który solidnie wykonałby ładne parapety z dębiny oraz futryny na wymiar w przedwojennym budynku ?

FIX
28-09-2010, 17:49
Dalszy ciąg polecania - w końcu prace posuwają się dalej - już zbliżam się do końca. Zdjęcia poszczególnych prac w dzienniku :)

POLECAM serdecznie :


- wykonawca stanu surowego otwartego i dalszego ciągu również :) - Mariusz Andruszkiewicz - tu na forum Mariusz_A. Mariusz był inwestorem zastępczym - zajmował się koordynacją ekip, organizowaniem sprzętu i zakupem materiałow oraz "żeby wszystko szło wg. sztuki i prawidłowo".

Rozpoczęliśmy budowę w lutym 2008 - dziś mam już podłogi, kuchnię, drzwi- za chwilę będą lampy. Każda ekipa od Mariusza jest godna polecenia:
-murarze
- dekarz
- tynki wewnętrzne
- ocieplenie i tynki zewnętrzne
- gips- kartony

Moim zadaniem było tylko robienie zdjęć na budowie ( do wglądu w dzienniku)

- wykonawcę instalacji wewnętrznej gazowej+ przeprowadzenie do skrzynki w ogrodzeniu + skrzynka. Panowie zrobili bardzo starannnie, nie demolując nic po drodze, uważnie i estetycznie. Cała praca trwała 6 godzin z malowaniem rurek.
Dostałam wszystkie papiery wraz z inwenratyzacją geodezyjną.


- dostawcę okien/drzwi/ bramy garażowej (Hormann) czyli forumowy Stary :) Fachowiec w każdym calu. Nie wciska ciemnoty tylko mówi jak jest. Jego ekipa do montażu - pierwsza klasa. Towar również bez jakichkolwiek zastrzeżeń

- projektant wnętrz - czyli moja słynna Jola ( na forum jej niestety nei ma, choć ją namawiam. Nieśmiała jest :)). Za dużo by pisac - jest świetna i nie realizuje swoich wizji tylko to co ja chcę mieć w domu. Oczywiście sprowadza mnie na ziemie jak popadam w przesadę :)

- kominek - p. Daniel (po lewej zdjęcie na stronie http://www.kominkiikominy.pl/ ) - najlepsza cena w Polsce na wkład. Fajna współpraca - bezsterowa - terminowa - i przesympatyczna. Kominka nie obudowywałam.

- klimatyzacja - p. Grzegorz Puchalski - z firmy SMS KLima - kupiłam u niego urządzenia, założyli instalację (przyjeżdżali kilka razy natychmiast po zgłoszeniu gotowości) - bardzo jestem zadowolona z tej współpracy.

- wykonawca glazury/terakoty/kamienia - czyli glazurnika wszechstronnego - i znów pojawi się tu wcześniej wspominany nie raz Vadiol forumowy :) Vadiol już u mnie praktycznie skończył. W życiu nie widziałam, żeby ktoś tak był dokładny i tak dbał o moje pieniądze. Nic sie nie marnuje - doradztwo w pełni fachowe.

- Podłogi mistrzostwo świata forumowego Ghosta - jatoba olejowana w salonie i kolorowy jesion lakierowany na górze. Pełny profesjonalizm, doradztwo, bardzo fachowe wykonannie - i co najważniejsze - ludzie się przejmują jak i co robią.

- Kuchnia BYła jedna mała poprawka, ale załatwiona w 48 h - ekipa sprawna, myśląca i rozsądna. Materiały bardzo fajne. Zrobiona dokładnie tak jak chciałam. Firma : Standrex.

- Blaty Pochwalę jak skończą :) Ale na razie ok - pomimo, że blat przyjechał 3 cm za krótki - panowie nie zostawili mnie z kłopotem na Święta tylko dosztukowali. W poniedziałek przyjeżdża blat doceowy. To niby dlaczego ich chwalę ? Bo ludzie bardzo profesjonalni, bardzo mili, właściciel - fantastyczny człowiek. Firma PRODMAR. Mają wzorcownię na Radzymińskiej 115 - na ogół zastaniecie tam panią Moniką - polecam serdecznie.
Żadnych problemów z finansami - full professional - a nie myli się tylko ten co nie pracuje :) Ekipa, właściciel, obsługa w biurze, pomoc w wyborach - wszystko na najwyższym poziomie.

- Drzwi wewnętrzne - Firma Stolarnia Adam .
Drzwi wykonane w 4 tygodnie, na podstawie zdjęcia, ktore wysłałam :o . Doskonała jakość drzwi dębowych , wybarwianych na mahoń z szybkami z matowego szkła. Ekipa niesamowita - bardzo ciężko pracujący trzej młodziu ludzie. Po montażu 7 par drzwi NIGDZIE nie mam ani kawałeczka pianki montażowej (jednak można ?), po zakończeniu prac wszystko wysprzątane na błysk. A co najważniejsze - panowie bezobsługowi totalnie. Cenowo bardzo ok.

Balustrady ze stali Polecam - również wykonawca z Forum (profil : http://forum.muratordom.pl/uzytkownik91683.htm (http://forum.muratordom.pl/../uzytkownik91683.htm)). Prawdziwi artyści - czarują cuda ze szkła, stali, i wielu innych materiałów (również drewno - współpracują ze stolarzem - artystą - kuchnie, drzwi, blaty , szafy, ale nie pracował u mnie)
Tu strona firmy : http://www.all-met.pl/ a w dzienniku ich dzieło.
Ekipa rozpoczęła o 10.00 i pracowała aż skończyła - czyli do 3 rano dnia następnego z jedną przerwą na pizzę. No są niesamowici. Bardzo uważali na ściany, drzwi, listwy, podłogę - a manewrowanie 6-metrową balustradą w wykończonym wnętrzu proste nie jest. Jeśli dorzucimy do tego spawanie, szlifowanie i kucie ... szacun. W razie czego dam tel. do szefa.


- wykonawcę Świadectwa Charakterystyki Energetycznej które to musi posiadać każdy nowy dom, lub sprzedawane/wynajmowane mieszkanie. Obecna tu na Forum Mycha wykonuje profesjonalnie takowe Świadectwa. Właśnie otrzymałam swoje- full profesjonalizm. Tu konto Mychy http://forum.muratordom.pl/uzytkownik63410.htm (http://forum.muratordom.pl/../uzytkownik63410.htm).


-Kierownik budowy - Tomasz Hofman - 505-875-223 (dostałam pozwolenie na podanie numeru) - doskonały fachowiec, ale bez przegięcia - rozsądny człowiek, dbający o kasę inwestora ale nieugięty gdy chodzi o bezpieczeństwo. To nie jest figurant - odbiera poszczególne etapy i jest odpowiedzialny za swoją pracę. Jest również bardzo dyspozycyjny - już parę razy potrzebowałam go "na gwałt" i nigdy się nie zawiodłam.

Była bym wdzięczna za namiar na pana od gazu

Elena76
28-09-2010, 18:35
A ja polecam firmę Brial na Marywilskiej.

pozdrawiam

Browar

na razie mnie olewają :rolleyes:

jareko
28-09-2010, 20:15
A ja polecam firmę Brial na Marywilskiej....Potwierdzam, kiedyś mieli także punkt na Powstańców Śląskich ale tam teraz obwodnica północna się tworzy

salik
30-09-2010, 14:08
Szukam pilnie solidnej ekipy do wykonania izolacji poziomej ław (i potem chudziaka) przy użyciu papy termozgrzewalnej Icopalu (Szybki Profil SBS).

Browar
30-09-2010, 19:14
na razie mnie olewają :rolleyes:

Też trochę czekałem na ofertę. Najlepiej podjechac tam w sobotę, wybrac kamień i umówić się na pomiar. Kamień i wykonie blatu perfekcyjne, montaż bardzo dokładny i bez żadnej demolki w domu a dodatkowo montazyści byli bardzo kulturalni - w przeciwieństwie do jednej z firm spod Warszawy, która ostro reklamuje się w necie a w rezultacie prezentuje tylko chamstwo i partactwo.

pozdrawiam

Browar

Elena76
30-09-2010, 19:17
w końcu doczekałam się oferty - rozumiem, teraz skąd cena - za standard usługi sobie doliczają :)

Browar, napisz plizz jaką firmę omijać, bo ja papraków mam dosyć - może być na priv.


Też trochę czekałem na ofertę. Najlepiej podjechac tam w sobotę, wybrac kamień i umówić się na pomiar. Kamień i wykonie blatu perfekcyjne, montaż bardzo dokładny i bez żadnej demolki w domu a dodatkowo montazyści byli bardzo kulturalni - w przeciwieństwie do jednej z firm spod Warszawy, która ostro reklamuje się w necie a w rezultacie prezentuje tylko chamstwo i partactwo.

pozdrawiam

Browar

RL
04-10-2010, 12:22
czy ktoś może polecić stolarza do wykonania drewnianych balustrad balkonowych?

future74
04-10-2010, 17:11
Witajcie,
fajnie, że są na tym świecie zadowoleni z pracy budowlanej wykonywanej w Waszych domkach; ja także mam pozytywne doświadczenia; jednak proszę Was o pomoc w znalezieniu osoby, firmy montującej parapety zewnętrzne i obróbki zewnętrzne z blachy. Z góry Wielkie Dzięki.

hiro77
07-10-2010, 15:52
Nie polecam hydraulika Czarek Rychlicki tel. 693 161 210. Podejścia do grzejników robione w miedzi są tak powyprowadzane, że teraz jest problem z montowaniem grzejników a rurki miedziane na wyjściach są poprzeginane a przez to i pospłaszaczane. Niezachowane równomierne odległości rurek w podłogówce albo za daleko od siebie albo za blisko. Pozatym masę innych szczegółów w tym estetycznych o których nie będę się rozpisywał. Ekspertyza przez rzeczonawcę jest w trakcie opracowania. Sprawa idzie do sądu o zwrot kosztów naprawy. Poinformuję o dalszych losach.

Osoba polecana przez użytkownika Paweł297.

Jolanta78
08-10-2010, 17:09
Witajcie, wiem jak to jest szukać kogoś komu można "powierzyć" swoje 4 kąty. Po kilku tygodniach!!! poszukiwań solidnej firmy, rozmów, negocjacji i analizowania zachowań ;) w końcu udało mi się znaleźć Złoty Środek na mój problem, a raczej na potrzebę przeprowadzenia remontu w mieszkanku. No i udało się. Serdecznie polecam Firmę Dekor Plus, Pana Darka tel. 793 230 316 solidnych i sprawnych fachowców. Wykonują wszystkie prace związane z remontem od hydrauliki, kładzenia płytek, wykonywania gładzi na ścianach/sufitach, elektryki ... po malowanie wnętrz itp. Wszystkie prace wykonywane są czysto i solidnie. W skali od 1 do 10 ja zdecydowanie z czystym sumieniem daję 10+ i polecam Dekor Plus, bo to naprawdę fachowcy. Bezpośredni kontakt do Pana Darka 793 230 316

Nefer
08-10-2010, 17:51
Trzy posty - trzy peany :):)

Browar
08-10-2010, 18:52
Trzy posty - trzy peany :):)

niestety i takich "jolantek" tu nie brakuje :sick:

Jolanta78
08-10-2010, 22:02
niestety i takich "jolantek" tu nie brakuje :sick:

a cóż w tym takiego dziwnego? Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii. A Wy chyba też zaczynaliście od 1, a potem był kolejny post. Mam nadzieję, że wszystkie były konstruktywne i pomocne innym.
:no:
"Nie czyń drugiemu co Tobie nie miłe" - sens przysłowia wydaje się taki oczywisty i zrozumiały...........

kamyk68
09-10-2010, 00:01
A Wy chyba też zaczynaliście od 1, a potem był kolejny post. Mam nadzieję, że wszystkie były konstruktywne i pomocne innym.
:no:



jeśli ktoś zaczyna od takich wpisów(pochwalnych ) to długo tu nie pociągnie

Tylko w jakim celu to robi???? Szuka głupszego od siebie????????


sorki ale nie wytrzymałem:no:

Jolanta78
09-10-2010, 08:12
ja tylko podzieliłam się swoją opinią. A Wy doszukujecie się drugiego dna.

Przykre, ale niestety to co robicie potwierdza, że istnieją jednostki wybitnie złośliwe i zawistne.

Nefer
09-10-2010, 12:17
ja tylko podzieliłam się swoją opinią. A Wy doszukujecie się drugiego dna.

Przykre, ale niestety to co robicie potwierdza, że istnieją jednostki wybitnie złośliwe i zawistne.
Jolu, wystarczy, że założysz dziennik i pokażesz jak to wygląda. Po porostu jesteś niewiarygodna. I nic to nie ma do złośliwości. A definicję "zawiści" to chyba musisz sobie poczytać, bo używasz słów, których znaczenia nie rozumiesz.

Tomek i Kasia K.
09-10-2010, 19:00
Pilnie poszukuję dobrego, poleconego blacharza do wykonania parapetów i kilku obróbek. Blacharz, który miał się tym zająć okazał się niesłowny i prze niego stanęła mi robota z ociepleniem budynku. Dom znajduje się w Pruszkowie.

Monika.Sz-a
12-10-2010, 14:54
Ekipa Pana Huberta skończyła wykonywać u nas tynki wewnętrzne cem-wap. - firma SAIN polecana niejednokrotnie na tym forum w dziale ogłoszeń- skąd kopiuję mój post
.
Ogólne wrażenia bardzo dobre- ekipa zgrana- podczas wizyty na budowie widać,że każdy wie co robić- muzyczka gra a Panowie się uwijają z pracą. Ekipa bardzo solidna- Panowie SAMI nas wołali do każdej ściany i na łacie pokazywali, jak jest równo- jeszcze pilnowali, czy patrzymy;)

Uprzedzali o miejscach kłopotliwych typu krzywe ściany i proponowali optymalne rozwiązania.
Tynki wykonane bardzo ładnie- równo, dokładnie,estetycznie, starannie. Wszelkie punkty budzące wątpliwości poprawiane na bierząco. Jedynie oczekiwałabym dokładniejszego zabezpieczenia okien i skrzynek alarmowych w pokojach- co prawda drobne zabrudzenia mają zejśc bezproblemowo- jednak jest to dla mnie dodatkowa praca, której można było chyba uniknąć.
Reasumując- poza ww. drobnymi uwagami szczerze polecam Pana Huberta i Jego ekipę- mamy jedne z ładniejszych tynków cem-wap, jakie widziałam, a samo wykonanie jak dla mnie bezproblemowe- wszelkie materiały zabezpiecza wykonawca - po stronie "inwestora" jedynie udostepnienie mediów i klucza do budynku.
Kontakt telefoniczny z Panem Hubertem bezproblemowy- to raczej ja niezawsze mogłam odebrać telefon.

Polecam tego wykonawcę- pomimo nie najtańszej oferty na rynku- jednak tutaj w parze z ceną idzie dokładnośc ekipy i staranne wykonanie.

Pozdrawiam Pana, Panie Hubercie oraz ekipę- i mam nadzieję spotkać się jeszcze przy okazji elewacji i podbitki.

lidszu
13-10-2010, 15:21
Też postanowiłam się podzielić kilkoma namiarami na sprawdzonych wykonawców :)

- dostawca okien/drzwi zewnętrznych czyli forumowy Stary http://forum.muratordom.pl/../images/smilies/smile-2.gif Fachowiec w każdym calu. Bardzo miła współpraca, doradztwo oraz ekipy montujące pracujące bez zastrzeżeń

- kominek - p. Daniel (po lewej zdjęcie na stronie http://www.kominkiikominy.pl/ ) - bardzo miła współpraca, szybka realizacja, solidne ekipy wykonujące kominek, bardzo dobra oferta cenowa. Efekt można zobaczyć w moim dzienniku

- zabudowa k-g - serdecznie polecam ekipę Roberta Hawryluka. Robili u mnie ocieplenie strychu, strop drewniany oraz całą zabudowę k-g w domu (do obejrzenia w dzienniku). Praca wykonana szybko, bez zarzutu. W przypadku jakichkolwiek niejasności, padały pytania i również fachowe doradztwo.

miru 102
15-10-2010, 14:11
Moje doświadczenia z firmami osobami budującymi u mnie już mieszkamy od sierpnia:
Budowa była i jest nadal zlokalizowano pod Pruszkowem:
1 stan surowy otwarty z więźbą wykonywał p. Mieczysław mogę go śmiało polecić choć najtańszy nie był wszystko wykonał jak najlepiej umiał a umie dość dużo. Świetnie wykonana zwłaszcza więźba co miało wpływ przy punkcie 2. tel do Mieczysława. 601939679
2 pokrycie dachu - firma dach-lux w-wa ul. Modlińska i polecony przez nich dekarz p. Arnold lub Adolf. Dach kryłem blachą z posypką ahi roofing materiał wyliczony przez dach lux idealnie zostały mi 3 panele. Dekarz chwalił wykonanie więźby i dzięki temu wyliczenie teoretyczne sprawdziło się z praktyką. - Polecam, Polecam, Polecam
3 okna i drzwi zewnętrzne - drewniane kupione u wojtkowiak siciny z wielkopolski - niezła cena i wykonie
4. woda, co, kanalizacja - wykonywał u mnie pan Marek z Brwinowa 502 729 776. Facet zna się na swoim fachu potrafił doradzić kilka rozwiązań gaz i kominek z płaszczem ogrzewanie podłogowe wszystko dział woda leci z kranu i jest ok. polecam
5 elektryka tutaj będą same pochwały, a zwłaszcza chwalić powinna moja żona bo wykonałem ją sam kiedyś do szkoły elektrycznej chadzałem
6. tynki wewnętrzne wylewki zostały wykonane i tyle w temacie
7. Glazury terakoty - wykonywał je p. Robert z Grodziska Maz tel. 604996 841. zastrzeżeń co do wykonanej pracy nie było i nie ma tylko obsunął mu się termin rozpoczęcia pracy o cały miesiąc problemy zdrowotne w tamtym roku. P. Robert miał jedną cenę za wszystko a mianowicie wtedy 50 zł. z m2 lub m bieżącego cokołu, szlifów i nie ważne czy kładł granit czy tanie płytki w kotłowni. śmiało mogę go polecić
8. Malarze - byli i pomalowali
9. schody nadal nie mamy ale będą zamówione u producenta okien i drzwi czyli u wojtkowiaka
10. brama garażowa - phu bram dom z pruszkowa - świetny fachowiec - oczywiście mąż właścicielki firmy
11. kominek - forumowy bohusz
12. przyłącza- woda gaz prąd - droga przez mękę - nigdy więcej
13. kostka brukowa i ogród przyszłość pokarze

ada_Lipków
17-10-2010, 21:49
Poszukuje PILNIE ekipy do malowania wewnatrz , moja ma terminy na przyszly rok
A moge poleci projektantke do ogrodu i ekipe + u mnie robia pierwszy etap

RL
17-10-2010, 23:28
Witam,


Skonczylem wlasnie przegladac wszystkie posty i wynotowalem namiary na ok 16 glazurnikow.
Wlasciwie kazdy z nich poza Vadiolem jest polecany tylko raz.

Jesli ktos jest zadowolony ze swojego glazurnika a nie napisal publicznie o tym na forum to prosze o przeslanie namiarow na tego glazurnika PRIV.

olgajotka
19-10-2010, 20:22
Pytałam już w swojej grupie nadarzyńsko-grodziskiej, ale zapytam jeszcze tutaj, czy możecie polecić hurtownię z tanimi materiałami budowlanymi?
Teraz jesteśmy na etapie porównywania cen, są baaardzo zróżnicowane...:bash:

salik
19-10-2010, 20:47
Pytałam już w swojej grupie nadarzyńsko-grodziskiej, ale zapytam jeszcze tutaj, czy możecie polecić hurtownię z tanimi materiałami budowlanymi?
Teraz jesteśmy na etapie porównywania cen, są baaardzo zróżnicowane...:bash:
Sprawdź najpierw hurtownie w okolicy.
Czasami jest tak że np. zwiększone koszty dostawy (np. na drugi koniec Wawy, czy gdzieś tam), zabijają różnicę w cenie na materiałach.
U nas prawie wszystkie materiały przyjeżdzają z różnych hurtowni, bo nie ma jednej gdzie wszystko byłoby najtańsze :(

Qter
20-10-2010, 10:16
Pytałam już w swojej grupie nadarzyńsko-grodziskiej, ale zapytam jeszcze tutaj, czy możecie polecić hurtownię z tanimi materiałami budowlanymi?
Teraz jesteśmy na etapie porównywania cen, są baaardzo zróżnicowane...:bash:

Polecam Andę na Jerozolimskich (vis a vis Michałowic) - ceny na poziomie najniżeszych na Allegro... koszt dostawy - w zaloeżności od ilości towaru lub kierunku (zapłaciłem 2 razy na jakieś 10 dostaw).

PZDR

Qter

MonikaC
21-10-2010, 09:47
Bardzo polecam firmę BRAMSTAL Pana Wojciecha Byśkiniewicza z Warszawy.

Pełny profesjonalizm zarówno przy pomiarze jak i montażu!
Ekipa zamontowała nam dwie bramy w godzinach od 8-16
Po montażu zostaliśmy bardzo dokładnie przeszkoleni z obsługi bram. Pan najpierw dał nam wykładzik, pokazał co i jak potem wezwał nas osobno do tablicy kazał otworzyć i zamknąć bramy ręcznie i z pilota, poinformował dokładnie jak należy się obchodzić z bramą czasie awarii prądu aby jej nie rozprogramować i co najważniejsze - pokazali jak zamknąć szczelinę wentylacyjną - czego w 90% montażyści nie robią i potem wychodzą takie kwiatki jak np zaklejanie tej szczeliny uszczelką do drzwi....

POLECAM W 100%

MonikaC
21-10-2010, 09:50
Witam,


Skonczylem wlasnie przegladac wszystkie posty i wynotowalem namiary na ok 16 glazurnikow.
Wlasciwie kazdy z nich poza Vadiolem jest polecany tylko raz.

Jesli ktos jest zadowolony ze swojego glazurnika a nie napisal publicznie o tym na forum to prosze o przeslanie namiarow na tego glazurnika PRIV.

a wingerman???

Darkol
21-10-2010, 09:58
Witam,
Czy możecie polecić jakąś porządną ekipę od wylewek (na podłogówce) i tynków. Po moich dotychczasowych kiepskich doświadczeniach z ekipą budującą SS wolę nie eksperymentować. Termin byłby na czerwiec-lipiec 2011, bo teraz wyjeżdżam "za tzw. chlebem", a chcę być na miejscu gdy będą robili (niestety mam złe doświadczenia)
Pozdrawiam

olgajotka
21-10-2010, 11:03
Sprawdź najpierw hurtownie w okolicy.
Czasami jest tak że np. zwiększone koszty dostawy (np. na drugi koniec Wawy, czy gdzieś tam), zabijają różnicę w cenie na materiałach.
U nas prawie wszystkie materiały przyjeżdzają z różnych hurtowni, bo nie ma jednej gdzie wszystko byłoby najtańsze :(

Dzięki! Tak właśnie jest, że w jednej hurtowni coś kosztuje mniej, ale za to inny materiał więcej. Nie ma takiego miejsca, żeby wszystko było tańsze:(

olgajotka
21-10-2010, 11:05
Polecam Andę na Jerozolimskich (vis a vis Michałowic) - ceny na poziomie najniżeszych na Allegro... koszt dostawy - w zaloeżności od ilości towaru lub kierunku (zapłaciłem 2 razy na jakieś 10 dostaw).

PZDR

Qter

No właśnie czekam na wycenę od nich, mój szef ekipy też ich poleca. Dziękuję:)

wingerman
21-10-2010, 11:10
a wingerman???
no właśnie... a co z nim ;)

MonikaC
21-10-2010, 12:23
no właśnie... a co z nim ;)

:D

Może mi kolega podpowie jak wykończyć ładnie glif jak płytek tam nie ma a dookoła ściany płytki som :)

wingerman
21-10-2010, 15:28
:D

Może mi kolega podpowie jak wykończyć ładnie glif jak płytek tam nie ma a dookoła ściany płytki som :)
By nie zaśmiecać wątku, odpowiedź wysłałem na PW.

emilus18
22-10-2010, 18:54
Witam,
Czy możecie polecić jakąś porządną ekipę od wylewek (na podłogówce) i tynków. Po moich dotychczasowych kiepskich doświadczeniach z ekipą budującą SS wolę nie eksperymentować. Termin byłby na czerwiec-lipiec 2011, bo teraz wyjeżdżam "za tzw. chlebem", a chcę być na miejscu gdy będą robili (niestety mam złe doświadczenia)
Pozdrawiam

Witaj,

Mogę polecić swoich z czystym sumieniem. I tynkarzy - u mnie cementowo-wapienne (rewelacja w jakości i czystości - nawet okna panowie umyli) i pana od wylewek. Często obydwaj panowie sa na tych samych budowach.
Tynki - Hubert 509 499 922
Wylewki - Wojtek 691 300 501

hubertsain
22-10-2010, 20:49
Witaj,

Mogę polecić swoich z czystym sumieniem. I tynkarzy - u mnie cementowo-wapienne (rewelacja w jakości i czystości - nawet okna panowie umyli) i pana od wylewek. Często obydwaj panowie sa na tych samych budowach.
Tynki - Hubert 509 499 922
Wylewki - Wojtek 691 300 501

Dziękuję emilus18 za polecenie ;)
Darkol nasze referencje znajdziesz pod adresem: http://forum.muratordom.pl/showthread.php?132483

ewajanecka
23-10-2010, 12:00
a wingerman???
Jego nikt nie poleca na forum .Jak ja szukałam wybrałam vadiola , bo polecany przez kilka osób.

Szukam kominiarza w okolicy Piaseczna , dajcie namiar proszę .

wingerman
23-10-2010, 13:11
No cóż... i tak bywa, nie samym forum człowiek żyje ;)
Ale pragnę zauważyć, że nikt też złego słowa nie napisał :)

Poczułem się poniekąd wywołany do tablicy ;) i myślę, że należy się kilka słów wyjaśnień, bo rzeczywiście dziwnie to może wyglądać :)
...tak na serio, to się tak złożyło, że moi klienci odkąd jestem tu z wami, to osoby spoza forum którzy mieli zarezerwowane terminy nawet z ponad rocznym wyprzedzeniem nim się znalazłem na FM. Potem nim zostałem tu "zauważony" pojawili się kolejni z poczty pantoflowej i tak właściwie nie miałem wolnych terminów.
Choć często nie mogłem brać zleceń od forumowiczów, to zawsze służyłem pomocą merytoryczną i nie jeden telefon bądź spotkanie czy PW z użytkownikami forum mam poza sobą.
Owszem, jakiś termin się zwolnił i wstrzelił się w niego dom naszego forumowicza ale ten inwestor się niewiele udziela (prawie wcale). Dla spokoju potencjalnych zleceniodawców moje referencje można sprawdzić / dostać u wielu osób w tym również również i od niego.


Pozdrawiam.

Kedrap3
24-10-2010, 00:22
A czy ktoś może mi polecić solidnego dekarza do drobnych napraw? Najlepiej na linii otwockiej. Mam kilka pękniętych dachówek i chciałbym to w końcu wymienić, ale łatwej znaleźć ekipę do położenia całego dachu, niż fachowca do wymiany kilku dachówek.

Będę wdzięczny za pomoc, bo już powoli zaczynam wątpić czy przed zimą to naprawię.

LKJ
24-10-2010, 15:04
Witam wszystkich

Pilnie poszukuje dobrego hydraulika Do kanalizacji pod hudziak
Bende bardzo wdzieczny za kontakty

buduje w okolicach piaseczna

emilus18
24-10-2010, 22:20
Polecam mojego ale nie wiem jak u niego z czasem. Piotr Koźbiał 500 117 069. U mnie łączył podłogówkę z grzejnikami, kominkiem z płaszczem wodnym+instalacja solarna. Zdjęcia w dzienniku

future74
25-10-2010, 09:36
Ja też polecam Pana Wojciecha z firmy Bramstal; mam zamontowaną bramę Normstahl'a, a więc dowód namacalny; Pan Wojciech doradził i podpowidział, upuścił cenę i zamontował; potwierdzam wszystko co wyżej napisano.
Pozdr.

salik
25-10-2010, 11:14
W imieniu znajomego poszukuję ekipy do wykonania ogrodzenia (podmurówka + słupki)
Długość płotu - ok. 100mb, do wykonania pod Warszawą (gmina Stare Babice).

Kedrap3
28-10-2010, 08:49
Ponawiam moją prośbę o namiary na dekarza, który wymieni kilka pękniętych dachówek.

grave
28-10-2010, 16:28
czy możecie polecić kogoś solidnego, znającego się na temacie, który nie będzie naciągaczem do ocieplenia poddasza?

martad3
28-10-2010, 20:40
Polecam firmę wykonująca kuchnie na wymiar. Panowie konkurencyjni cenowo i do tego mili i kulturalni. Kuchnia wykonana przed terminem, szafa wnękowa po terminie na moja prośbe. Żadnych niedomówień, żadnych dopłat wszystko tak jak ustalone. Polecam Ekki Design

Marika73
30-10-2010, 23:28
GENIALNY HYDRAULIK!!!!

Wszystkim, którzy poszukują solidnego, rzetelnego fachowca HYDRAULIKA polecam p. Wojciecha (tel. 531 713 577). Wykonał w naszym nowym domu wszystkie instalacje -wodną, grzewczą (w tym także ogrzewanie podłogowe), kanalizację, podłączył wszystkie urządzenia typu piec C.O., a później również wanny, prysznic, umywalki, kibelki itd. Wszystko działa rewelacyjnie i wygląda estetycznie (rury pochowane w ścianach itd). Zawsze słowny, punktualny, służy radą. Namiar na niego dostaliśmy od znajomych, u których również wykonywał kompleksowe roboty. Byli bardzo zadowoleni.

E w e l
31-10-2010, 00:10
GENIALNY HYDRAULIK!!!!
Wszystkim, którzy poszukują solidnego, rzetelnego fachowca HYDRAULIKA polecam p. Wojciecha (tel. 531 713 577). Wykonał w naszym nowym domu wszystkie instalacje -wodną, grzewczą (w tym także ogrzewanie podłogowe), kanalizację, podłączył wszystkie urządzenia typu piec C.O., a później również wanny, prysznic, umywalki, kibelki itd. Wszystko działa rewelacyjnie i wygląda estetycznie (rury pochowane w ścianach itd). Zawsze słowny, punktualny, służy radą. Namiar na niego dostaliśmy od znajomych, u których również wykonywał kompleksowe roboty. Byli bardzo zadowoleni. Gorączka trzech postów :D
Tu dwa kolejne
http://forum.muratordom.pl/showthread.php?159793-Hydraulik-legionowo-warszawa-i-okolice&p=4369359#post4369359

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?45504-dobry-hydraulik&p=4369358#post4369358

ech...

Użytkownik_Drzwi
01-11-2010, 17:46
Witam

Ja może z innej beczki ale chciałbym aby nikt już sie nie naciął na firmę Okna MRÓZ będąceg salonem firmy Jezierski.
Kupiłem u nich drzwi aluminiowe z wypełnieniem Adeco. Drzwi wyceniono na 8600 zł a zamocowano w nich chiński zamek który po dwóch latach się zepsuł (połamał). Wiem to na 100% ponieważ musiałem go wymontować i biegałem z nim (zamkiem) po sklepach. Zaden nie pasuje trzeba wiercić dzrwi żeby zainstalować nowy.

Ponieważ nie bardzo mam czas śledzić forum każdy kto chciałby dowiedzieć się czegoś więcej 609-846-284

Qter
03-11-2010, 16:21
Cześć,

Zastanawiam się nad wykonaniem podłogi - posadzki epoksydowej - żywicznej itp. w więkdszej części domu. Czy ktoś cos takiego robił i może kogoś polecić lub wręcz zaniechęcić do pomysłu/firmy?

PZDR

Qter

ada_Lipków
09-11-2010, 16:50
A czy ktoś może mi polecić solidnego dekarza do drobnych napraw? Najlepiej na linii otwockiej. Mam kilka pękniętych dachówek i chciałbym to w końcu wymienić, ale łatwej znaleźć ekipę do położenia całego dachu, niż fachowca do wymiany kilku dachówek.

Będę wdzięczny za pomoc, bo już powoli zaczynam wątpić czy przed zimą to naprawię.


U mnie robiła cały dach ekipa górali - Pan Witek Groń, polecam,

potem tez obróbki blacharskie

cudnie :)

tel na prv.

Ada

ada_Lipków
09-11-2010, 16:56
[QUOTE=Qter;4374285]Cześć,

Zastanawiam się nad wykonaniem podłogi - posadzki epoksydowej - żywicznej itp. w więkdszej części domu. Czy ktoś cos takiego robił i może kogoś polecić lub wręcz zaniechęcić do pomysłu/firmy?

PZDR


Przeszłam już przez ten temat i finalnie nie zdecydowałam się.
Drogo i sporo przygotowań I co ważne nie przekonałam się do codziennego użytkowania.
Choć projektant wpasował tylko kawałek podłogi z żywicy - cudnie białej.

Ale na prv. mogę dać namiar na gościa co się specjalizuje w temacie i robi chętnie duże powierzchnie.

pozdrawiam
Ada

hiro77
10-11-2010, 09:11
Poelcam wykonawcę od ociepleń poddaszy forumowy ROMKON tel. 605-498-598.

Jeden z najlepszych wykonawców , których gościłem. Wprawdzie jestem dopiero po pierwszym etapie prac ale nie mam żadnych zastrzeń. Prace wykonywane solidnie i bez zbędnego pośpiechu, sam zwraca uwagę inwestora na newralgiczne punkty. Oby więcej takich wykonawców dla, których praca to nie przykry obowiązek.

KWG
10-11-2010, 13:59
UWAGA!!
Zakład Budowlany Aleksander Piszczek (Piotr Piszczek) Brzezna, Podegrodzie - Tyle co Oni obiecają nie da Wam nikt!
Ekipy biorą z łapanki, nie czytają projektu robią po swojemu, partaczą.
Piotr P. mógłby spokojnie startować w konkursie Łgarzy i zająłby pewnie zaszczytne miejsce na podium.
Do tego naciągają Inwestora, podwykonawców jak i swoje ekipy na kasę i dalecy są od rozliczenia zaległości.

Proponuję forwardować tą informację gdzie się da, bo Panowie szukają naiwnych w całym kraju!

azakrzew
11-11-2010, 21:16
Pani Jolu78, nie mogę do Pani wysłać wiadomości na priv, a więc proszę o kontakt w sprawie ewentualnej współpracy

Qter
12-11-2010, 08:42
[QUOTE=Qter;4374285]Cześć,
Przeszłam już przez ten temat i finalnie nie zdecydowałam się.
Drogo i sporo przygotowań I co ważne nie przekonałam się do codziennego użytkowania.
Choć projektant wpasował tylko kawałek podłogi z żywicy - cudnie białej.

Ale na prv. mogę dać namiar na gościa co się specjalizuje w temacie i robi chętnie duże powierzchnie.

pozdrawiam
Ada

Cześć,

Dzięki za info. Się zastanawiamy i chyba jednak obejdzie się bez takiej podłogi jednak...

PZDR

Qter

emilus18
13-11-2010, 12:50
Moi panowie od poddasza są całkiem nieźli. Pracują dość szybko i ładnie wszystko wykańczają. czasem trzeba ich trochę przypilnować - ale to tyczy się wszystkich wykonawców. Teraz kończą gładzie w części budynku i na razie wyglądają całkiem przyzwoicie. Kontakt - Pan Jacek - 602 753 987.

Szukam niedrogiego gościa od schodów wewnetrznych. Do zrobienia 17 stopni+podstopnice, schody zabiegowe wylewane. Z góry dziękuję :D

ana_a
13-11-2010, 18:39
U nas robili panowie spod Bielska, proste, jesionowe, dywanikowe - wyszły pięknie! Tylko pewnie z terminami u nich ciężko...

Kontakt mogę podać na priv.

Pozdrawiam!




Szukam niedrogiego gościa od schodów wewnetrznych. Do zrobienia 17 stopni+podstopnice, schody zabiegowe wylewane. Z góry dziękuję :D

emilus18
13-11-2010, 19:03
Ana_a - to poproszę o namiary :) Masz jakieś fotki swoich schodów??

jacekojacek
13-11-2010, 20:02
witam,
mam problem z wykonawcą ogrodu zimowego, nie dotrzymali terminu zapisanego w umowie, woda leje mi się do domu. Może powinienem znaleźć rzeczoznawcę i wyegzekwować od nich rekompensatę za straty. Może ktoś ma już przećwiczony taki scenariusz.
pozdrawiam, jacek

hiro77
15-11-2010, 14:27
Polecicie kogoś do wykonania drenażu i odwodnienia działki ?

Balbina200
15-11-2010, 14:47
[QUOTE=ada_Lipków;4383638][QUOTE=Qter;4374285]Cześć,

Zastanawiam się nad wykonaniem podłogi - posadzki epoksydowej - żywicznej itp. w więkdszej części domu. Czy ktoś cos takiego robił i może kogoś polecić lub wręcz zaniechęcić do pomysłu/firmy?

PZDR

Też robiłam "podejście" do takiej podłogi. Ale koszty z materiałem i położeniem wyszły, jak dla mnie, abstrakcyjne:-( W granicach 200-250 zł za m2.

Qter
15-11-2010, 14:55
[QUOTE=ada_Lipków;4383638][QUOTE=Qter;4374285]Cześć,

Zastanawiam się nad wykonaniem podłogi - posadzki epoksydowej - żywicznej itp. w więkdszej części domu. Czy ktoś cos takiego robił i może kogoś polecić lub wręcz zaniechęcić do pomysłu/firmy?

PZDR

Też robiłam "podejście" do takiej podłogi. Ale koszty z materiałem i położeniem wyszły, jak dla mnie, abstrakcyjne:-( W granicach 200-250 zł za m2.


Hej,

Ano właśnie - w takiej cenie to można położyć porządny kamień... więc coraz bardziej się zniechęcam...

PZDR

Qter

Balbina200
15-11-2010, 15:05
[QUOTE=Balbina200;4392190][QUOTE=ada_Lipków;4383638]


Hej,

Ano właśnie - w takiej cenie to można położyć porządny kamień... więc coraz bardziej się zniechęcam...

PZDR

Qter

lub porządne i bardzo ładne deski:-)

Przy okazji: świetny projekt domu! Zamieszczasz gdzieś zdjęcia z budowy?

Qter
15-11-2010, 15:23
[QUOTE=Qter;4392204][QUOTE=Balbina200;4392190]

lub porządne i bardzo ładne deski:-)

Przy okazji: świetny projekt domu! Zamieszczasz gdzieś zdjęcia z budowy?

Dzięki ;) Jeśli chodzi o deski to właśnie jet to troche kłopot - ja będę mial tylko ogrzewanie podłogowe - więc drewno na podłodze owszem będzie ale nie w postaci desek...

odnosnie zdjęć to znajdziesz je tu:

http://picasaweb.google.com/b.kutermankiewicz/ZdjeciaZBudowyDoDnia29102010#

PZDR

Qter

agawi74
17-11-2010, 23:36
czy możecie polecić kogoś solidnego, znającego się na temacie, który nie będzie naciągaczem do ocieplenia poddasza?

Szczerze polecam sprawdzony i wielokrotnie polecany:
Janusz Wrona, tel. 602595828

agawi74
17-11-2010, 23:43
Szukam niedrogiego gościa od schodów wewnetrznych. Do zrobienia 17 stopni+podstopnice, schody zabiegowe wylewane. Z góry dziękuję :D

Polecam swojego wykonawcę schodów- długo sami szukaliśmy, ale się udało! Jesteśmy zachwyceni pod względem jakości i ceny (drewno jesion, schody zabiegowe, 18 stopni). Pan nazywa się Zbigniew Markowski i jest z Otwocka. Oto szczegóły:

"Fortuna" Zbigniew Markowski
ul. Ługi 70,
Otwock, tel. 601236393

sly1978
18-11-2010, 14:44
Witam,

Czy mogę prosić namiary na sprawdzoną ekipę od pompy ciepła?

Pozdrawiam

agawi74
18-11-2010, 17:07
Witam,

Czy mogę prosić namiary na sprawdzoną ekipę od pompy ciepła?

Pozdrawiam

Witam,
my skończyliśmy już budowę- polecamy naszych sprawdzonych wykonawców- chyba zrobie listę ;)
Co do pompy ciepła to po wielu ofertach innych firm wybraliśmy firmę Ekoemiter. Bardzo rzeczowi fachowcy, szybko i sprawnie, robili nam również podłogówkę oprócz montażu pompy ciepła. Mamy pompę firmy Vaillant. Firma specjalizuję się też w kolektorach słonecznych.

EKOEMITER
02-249 Warszawa
ul Gen. Sosnkowskiego 17/12
Tadeusz Kołodziejski
tel +48 022 8 676 603
tel. kom. 0 602 660 853

http://www.ekoemiter.com.pl/

Pozdrawiam

grave
19-11-2010, 12:09
dzięki agawi74 za namiary

a czy możecie kogoś polecic w temacie położenia kostki brukowej/granitowej w ogródku?

olgajotka
20-11-2010, 22:48
Z czystym sumieniem polecam p Paluchowskiego - studniarza, tel 502 286 560
Solidnie i tanio

olgajotka
26-11-2010, 13:27
Chciałabym się dowiedzieć, czy ma ktoś ogrzewanie nadmuchowe?
Jak to się sprawdza w praktyce?
Jest trochę opinii na ten temat, ale wypowiadają się z reguły ci, którzy tego nie mają u siebie w domu...

PLN
26-11-2010, 21:31
Szukam hydraulika który również ma pojęcie w sprawach uzdatniaczy wody,chodzi o serwis,warszawa.

tomeki1
28-11-2010, 20:05
Polecam fachowca od robot wykonczeniowych, Pana Janusza z Piastowa, tel. 604684786 Układał u mnie glazurę, terakotę, płytki na schodach wejściowych, malował sciany i wiele innych drobniejszych prac wykonczeniowych. Zna sie na z swojej robocie, wykonuje ją solidnie i terminowo. Przed nim pozegnałem sie z kilkoma innymi "fachowcami".

tomeki1
28-11-2010, 20:12
Gdyby ktoś poszukiwal kierownika budowy, zwłaszcza z zachodnich okolic Warszawy, to polecam Pana Andrzeja, tel. 518438540. Zakonczyłem juz budowe, wszelkie formalnosci załatwione. Od poczatku do konca bez problemów. Robil to co do niego należało, wiedział kiedy przypilnowac wykonawców i w sumie dobrze się z nimi dogadywał. Jak do tej pory nie zauwazylem błędów wykonawczych, a więc pilnował dobrze. Mogę polecić z czystym sumieniem.

roslanka
28-11-2010, 22:22
Polecam fachowca od robot wykonczeniowych, Pana Janusza z Piastowa, tel. 604684786 Układał u mnie glazurę, terakotę, płytki na schodach wejściowych, malował sciany i wiele innych drobniejszych prac wykonczeniowych. Zna sie na z swojej robocie, wykonuje ją solidnie i terminowo. Przed nim pozegnałem sie z kilkoma innymi "fachowcami".

Witam tomeki1
Czy masz moze jakieś zdjecia które pokazują pracę Pana Janusza? Już powoli rozglądam sie za ekipą na przyszły rok i tamte okilice bardzo mnie interesują
pozdrawiam roslanka

chester633
29-11-2010, 08:23
Ponawiam prośbę,
poszukuję fachowca do wykonania barierek na klatce schodowej.Bedę wdzięczny za wszystkie namiary

Malwina03
29-11-2010, 14:57
szukam solidnego kierownika budowy okolica Serocka. Jezeli miales/masz takiego - podziel sie namairem :)

Marta&Marcin
01-12-2010, 18:29
Serdecznie polecam wykonawcę schodów - pan Dariusz Lasek 608-404-823
W zeszłym tygodniu montowane mieliśmy schody przez Panów. Schody wyszły super - dokładnie tak jak chcieliśmy. Wykonanie solidne, terminowe i dokładne. Cena również przystępna.

Jesteśmy bardzo zadowoleni :)

jacekojacek
01-12-2010, 19:44
Witam,
Dobry kamieniarz na gwałt potrzebny, jeśli ktoś z szanownych forumowiczów mógłby kogoś polecić, będę wdzięczny.
pozdrawiam,
jaceko

kalafiorek
02-12-2010, 18:30
Poszukuję kogoś do zaprojektowania i może wykonania odwodnienia na działce w Złotokłosie w piaseczyńskim.

Do badań geotechnicznych działki zatrudniliśmy polecane na forum HydroGeoStudio z Puławskiej. Myśleliśmy, że jak się sprawdzą, to poprosimy ich o zaprojektowanie odwodnienia.O ile badanie wykonali szybko, sprawnie, nie za drogo, to potem były kłopoty z uzyskaniem dokumentacji po badaniu, ze spotkaniem o umówionej godzinie i miejscu, z wystawieniem faktury... z poprawnym jej wypisaniem...
Nie zamierzam się z nimi szarpać przy poważniejszych pracach.

Z tego powodu proszę o pomoc.

marina19
04-12-2010, 16:16
Polecam ekipę do SSO - Pan Waldemar i Kamil Kuryła. Baaardzo solidni. Zainteresowanych zapraszam do obejrzenia w realu.
tel. do p. Kamila - 510748629

nseal
08-12-2010, 20:56
Witam,
Na początek serdecznie witam, to forum to kopania informacji :)
Proszę o sugestie sprawdzonych i nie bardzo drogich firm układających podłogi z drewna + robiących schody.
Będę potrzebował ułożyć wczesną wiosną ok 60-70m2 podłogi z deski merbau + schody (stopnie drewniane na betonie)
Będę tez zobowiązany za sprawdzonego fachowca do zrobienia kominka (tu już sobie 2 polecanych wynotowałem :))

Pozdrawiam

RL
09-12-2010, 11:14
Witam,

Prosze o kontakt do osoby/specjalisty do polecenia systemu oraz montazu drzwi przesuwnych chowanych w sciane.

azusa
14-12-2010, 11:22
Witam,
gorąca prośba - możecie polecić jakieś dobre miejsce do zakupu parapetów wewnętrznych z konglomeratu? I sprawdzonego montarzystę.

Z góry dziękuję:)

olgajotka
14-12-2010, 18:30
Jestem już po fundamentach i mogę polecić następnego fachowca:
geodeta Jacek Szpilarski tel. 602 673 059
Bezproblemowo, miło i niedrogo:)

wingerman
14-12-2010, 18:56
...
...
A co to... tablica ogłoszeń?
Jeśli kolega nie zauważył, to tu forumowicze polecają sobie wykonawców a nie wykonawców.

...ale może się niepotrzebnie czepiam :lol2:

salik
22-12-2010, 21:52
Witam,

Prosze o kontakt do osoby/specjalisty do polecenia systemu oraz montazu drzwi przesuwnych chowanych w sciane.
Przyłączam się do prośby.

salik
22-12-2010, 21:54
Poszukuję osoby (może architekta/projektanta wnętrz?) do wykonania projektu elewacji domu.
Chodzi o przygotowanie różnych opcji kolorystycznych, dopasowanie materiału na elewacji (płyty/deski elewacyjne) do koloru dachu, okien itp.
Pilne :)

RL
23-12-2010, 21:07
Witam,

1. Nadal poszukuje kogos od drzwi przesuwnych chowanych w sciane.

2. Poszukuje namiarów na sprawdzonego fachowca do zabudowy garderoby wraz z drzwiami przesuwnymi.

Bede wdzieczny za pomoc.

maluchin1
26-12-2010, 20:23
Witam,

Pilnie poszukuję sprawdzonej ekipy do wylewek. Proszę o info na priv.

Z góry dziękuję za pomoc

grave
28-12-2010, 11:13
a czy możecie kogoś polecic w temacie położenia kostki brukowej/granitowej w ogródku?

podbijam temat....

zuz@nka
29-12-2010, 10:09
Witam,

Pilnie poszukuję sprawdzonej ekipy do wylewek. Proszę o info na priv.

Z góry dziękuję za pomoc

czy mogą być okolice Wawy?

zuz@nka
29-12-2010, 10:21
Dla osób które chcą mieć perfekcyjnie wykonane ocieplenie poddasza, super estetycznie wykonaną zabudowę gk, majstersztyk wykończenia veluxów to bez wahania umówcie się z ekipą Misiaczków - pan Robert 502-469-645

Dodam iż jestem bardzo wymagającym inwestorem, perfekcjonistką do bólu a z tą ekipą współpracowało mi się super. Po za fachowością cechują się dokładnością ( dla perfekcjonistów to b.ważne) terminowością ( mnie wykonali szybciej niż termin wcześniej ustalony:) ) i solidnym dziełem !!!!!
"Robota" pali im się w rekach do tego stopnia że "stałam nad panami z gaśnicą bo bałam się że wełna się zapali" ;)

Życzę każdemu takiej współpracy i tak profesjonalnych ekip - to tak na NOWY ROK ;)

bonzik
29-12-2010, 11:13
podbijam temat....

http://www.vegabrukarstwo.pl/

Sprawdzeni. Solidni i dokładni.

tuptek-wawer
31-12-2010, 10:09
Na początku lipca mijajacego roku rozpoczelismy z żoną budowe na Wawrze, a na przełomie września i października kładliśmy papę na dachu postawionego właśnie domu oraz stawialismy ogrodzenie - wszystkie prace robiła dla nas nieoceniona ekipa Pana Staszka. Panowie pracują w czterech (przy części prac w trzech), są dokładni, rzetelni i przykładnie solidni. Pochodzą z okolic Radzynia Podlaskiego, dlatego w czasie budowy urzędują we własnej przyczepie kampingowej i pracuja na ogół 6 dni w tygodniu, na niedzielę (czasem także na sobotę) jadą do domu, pokazac się żonom i dzieciom.
Powiem krótko: Panowie solidnośc mają we krwi i nie umieją niczego zepsuc, nie chcą odwalic roboty, nie chadzają na skróty, wiedzą co to przerwy technologiczne i właściwy rytm pracy. Dodatkowo służą radą, dzielą się pomysłami i uwagami, a swoje rzemiosło znają na wskroś. Gdy idzie o rozliczenia, nie spotkałem dotąd równie rzeczowego, co Pan Staszek, budowlańca: co ustalone, to postanowione i obowiązujące. Trudno się negocjuje, ale co wynegocjowane to ustalone. Na wczesną wiosnę 2011 zamówilismy sobie Panów do wylewek, tynków, oraz zabudowy i ocieplenia poddasza. Wiem, ze Pan Staszek ma juz spore obłożenie na rok przyszły (a u niego, słowo dane droższe od pieniędzy), ale, kto sie bardzo nie spieszy i nie chce "gonic" z budową na złamanie karku, a zarazem nie podejrzewa niżej podpisanego o interesownośc, może dac sobie szansę skontaktowania się z ekipą, ktorej fachowośc i rzetelnośc są naprawdę godne polecenia.
Ja, w każdym razie, z serca Pana Staszka Komonia tel 606555756 polecam. Dodatkowo zainteresowanych zobaczeniem efektow pracy pana Staszka na naszej budowie na Wawrze, zachęcam do kontaktu via priv, służąc swoim czasem i gościnnymi, choc surowymi jeszcze, progami.

Łączę serdeczne noworoczne pozdrowienia i życzenia dla wszystkich forumowiczów

Andrzej

artur_b
31-12-2010, 11:13
Witam Sylwestrowo,

Poszukuję sprawdzonej ekipy do kompleksowego ogrodzenia:

- podmurówka
- klinkier
- brama, furtki
- sztachety


Z góry dzięki,

Artur

grave
31-12-2010, 11:26
http://www.vegabrukarstwo.pl/

Sprawdzeni. Solidni i dokładni.

o dzięki za ten namiar! wydaje się porządnie.

JARNO
02-01-2011, 15:10
Witam.Chciałbym polecić wykonawce moich schodów- drewno na betonie,dobór materiału,montaż wszystko na wysokim poziomie.Telefon do Szefa :501102821

PLN
04-01-2011, 19:19
Szukam ekipy od spraw wykończeniowych,gipsowanie,malowanie i drobne prace glazurnicze.

Sali
04-01-2011, 20:10
piszcie jakiego regionu dotyczy zapytanie, bo często nie ma w opisie skąd jesteście pozdrawiam

PLN
04-01-2011, 20:19
Jeżeli o mnie chodzi,Warszawa.514-857-990

Kinga_i_Maciej
04-01-2011, 21:16
Witam,

właśnie odebrałam projekt domu - bliźniaka i szukam informacji o sprawdzonej, dużej firmie budowlanej, która podejmie się budowy w Radzyminie (pod Warszawą). Interesuje mnie współpraca z firmą, która wykonuje prace pod klucz. Jeśli macie jakieś doświadczenia i znacie godną zaufania, terminową firmę proszę o info.
Jak na razie dostałam wstępne kosztorysy do Wellmade, D&G Group i JWCH Produkcja Budowlana. Znacie ich? Macie jakieś dobre/złe doświadczenia? Informacje w sieci są albo żadne albo pół na pół (czyli tyle samo osób je przeklina co wychwala pod niebiosa). Jednym słowem ... HELP ;)

salik
04-01-2011, 21:29
piszcie jakiego regionu dotyczy zapytanie, bo często nie ma w opisie skąd jesteście pozdrawiam
Znaczy tytuł wątku nie jest wystarczająco dokładny? :)

Kazik09
06-01-2011, 14:56
Witam,

Jestem na etapie wykończeniówki. Od wczoraj mamy nowe schody (dębowe na betonie).
http://img156.imageshack.us/img156/3527/img0581rr.th.jpg (http://img156.imageshack.us/i/img0581rr.jpg/)
http://img189.imageshack.us/img189/8430/img0582ho.th.jpg (http://img189.imageshack.us/i/img0582ho.jpg/)
http://img811.imageshack.us/img811/4691/img0583w.th.jpg (http://img811.imageshack.us/i/img0583w.jpg/)
http://img375.imageshack.us/img375/5406/img0584lk.th.jpg (http://img375.imageshack.us/i/img0584lk.jpg/)
Ich wykonawcą jest, wielokrotnie polecany na forum, p. Dariusz Lasek tel. 608-404-823. Ja też polecam. Solidnie, w terminie i za rozsądną cenę.

Maniek2010
08-01-2011, 21:32
Moge polecic:
hydraulik: p Marek: 691 397 005 - na prawdę fachowe i konkretne podejście ( w rozsądnej cenie)
tynki & wylewki: p Sławek: 698721040
elewacje zewnętrzne : panowie Z Ostrowca: 883 341 480
Elektryk - P. Piotr 501 122 800
Ja jestem z wyników pracy powyższych osób zadowwlony ( a z wcześniejszym hydraulikiem i wykonowacą elewacji musiałem się delikatnie mówiąc pożegnać)

Sam poszukuę dobrego i niedrogiego wykonawcy do wykończenia wnetrza (zabudowy z KG, płytki itp)
Pozdrawiam

salik
09-01-2011, 15:38
Poszukuję osoby (może architekta/projektanta wnętrz?) do wykonania projektu elewacji domu.
Teraz poszukuję już po prostu solidnego (i w miarę blisko Wawy) projektanta wnętrz.

akapap
10-01-2011, 00:08
Porządna ekipa wylewkarzy polecana na forum p. Marek 503065286 (szef ekipy).
Mogę również polecić solidnego i godnego zaufania elektryka. Kontakt p. Jacek 502155055.

Zabieram się do kolejnych etapów i za każdy solidny kontakt do:

- stolarza (pocięcie blatów na parapety i zaokrąglenie kantów),
- fachowca wykonującego kominki,
- sprawdzonego glazurnika i malarza,
- parkieciarza,
- godnego uwagi fachowca robiącego kuchnie i szafy wnękowe.
- fachowca od balustrad zew., wew. i schodów.

szczerze z góry dziękuję!

Pozdrawiam.

zuz@nka
12-01-2011, 15:46
POLECAM ekipę od gładzi i nie tylko:
stiuki, malowanie, glazura, montaż sztukaterii
Dzięki panu Robertowi mam gładziuteńkie ściany za bardzo rozsądne pieniądze, zrobioną sztukaterię
zrealizowali wiele moich fantazji wykończeniowych
za dwa tyg pan Robert wraz z chłopakami wraca aby wykonać łazienki, gres, i stiuk oraz pomalować ściany na kolory
Ekipa pana Roberta to profesjonaliści dla wymagających inwestorów za "fajną kasę"
Dzięki tej ekipie wprowadzę się wcześniej niż planowałam :) a to rzadkość ;)

Nie lubisz przepłacać, chcesz mieć perfekcyjną wykończeniówkę ??!! Zadzwoń do pana Roberta : 518-517-322

Z tą ekipą wykończeniówka nie wykańcza !!!!!

ada_Lipków
13-01-2011, 11:42
Także polecam Pan Darka Laska - terminowo i solidnie,
u nas tez schody na betonie, też dębowe ale dobejcowane do podłogi czyli parkietu z desek merbau

grave
13-01-2011, 12:33
p. Janusz Wrona, tel. 602595828 - a ja tego pana NIE POLECAM i PRZESTRZEGAM.

Jakieś szczegóły ??

KINOL
16-01-2011, 18:11
Witajcie
jak mówimy o dobrych firmach to zdecydowanie nie polecam firmy od dachów dachmax - mają oddział w lesznowoli - szczególnie P. Marcin - na pierwszy rzut oka moly facet natomiast sa nie terminowi i dokladaja dodatkowe koszty o ktorych wczesniej nie mowieli
http://www.dachmax.pl/kontakt.htm

azusa
17-01-2011, 09:33
Także polecam Pan Darka Laska - terminowo i solidnie,
u nas tez schody na betonie, też dębowe ale dobejcowane do podłogi czyli parkietu z desek merbau

Witam,
Czy możesz podesłać jakieś zdjęcia? U mnie być może też będzie robił Pan Darek, jesteśmy po pierwszym spotkaniu. Też będę miała deski merbau i jestem ciekawa, jak wygląda połączenie schodów z parkietem?

memi39
17-01-2011, 22:28
Witam, polecam pana Artura, glazurnika który robił mi kuchnię i łazienkę. Bardzo solidny i przede wszystkim niedrogi. Dużo mi pomógł przy wyborze płytek i pozostałych rzeczy.
Naprawdę polecam o to do niego nr.
Artur 695151171

piwopijca
18-01-2011, 07:28
Tak, wspanialy czlowiek -oczywiscie nic dla mnie nie robil bo to tylko reklama przeciez jest ....
Nie macie pojecia jaki zdolny, potrafi dokonac pierwszego Swojego wpisu na forum (powyzej zapewne) i to jak przekanujaco, gdybym nie mial juz zrobionych tych prac to od razu bym dzwonil l!!!!!!!
Czlowieku, przeciez po takich zagrywkach strzelasz sobie w stope.

Pzdr.

wingerman
18-01-2011, 21:54
A może to nowy i szczery forumowicz?:evil:
Choć prawdę mówiąc więcej przemawia za racją piwopijcy .

Marika73
21-01-2011, 00:20
Gorączka trzech postów :D
Tu dwa kolejne
http://forum.muratordom.pl/showthread.php?159793-Hydraulik-legionowo-warszawa-i-okolice&p=4369359#post4369359

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?45504-dobry-hydraulik&p=4369358#post4369358

ech...


Trochę mnie przytkało, gdy przeczytałam komentarze. Myślałam, że to dobrze jeśli inni mogą skorzystać z usług dobrego fachowca. Wpisałam ten sam tekst o sprawdzonym hydrauliku w trzech miejscach, żeby dać ludziom szansę na znalezienie namiaru na dobrego fachowca, bo wiem, że czasami graniczy to z cudem. Niestety innych ekip. które przewinęły się przez moją budowę nie mogę polecić. Tylko ja wiem ile się z nimi naużeraliśmy, a jakość usług pozostawiała wiele do życzenia. No fakt, może trochę przesadziłam z tym zachwytem, ale gdy w końcu byłam zadowolona z wykonanych usług, chciałam się tym podzielić. Ale jeśli chwalenie dobrych fachowców jest podejrzane, to ok więcej tego błędu nie powtórzę, nie ma sprawy. Jestem nowa na tym forum i jeszcze nie nabrałam doświadczenia

muerciak
21-01-2011, 08:55
Polecam firmę Plastorama z Warszawy jako dostawcę okien. Na okna, których montaż odbył się w zeszłym tygodniu czekałem ok 3 tygodni od podpisania umowy. Cena za okna była najlepsza jaką otrzymałem z ok 10 innych fabryk (lepsza w zależności od fabryki od 8 do 15 tys). W całym procesie od zamówienie poprzez produkcję i montaż miałem wrażenie że byłem traktowany na najwyższym poziomie. Dodam jeszcze że zamontowane okna to Rehau Geneo + montaż illbruck i3. Osobą, którym zależy na bardzo ciepłych oknach i wysokim poziomie usługi szczególnie polecam. www.plastorama.com.pl

Dodatkowo polecam wykonawcę instalacji odkurzacza centralnego bezkurzu.pl . Montaż odbył się bardzo szybko i bardzo solidnie.

Do tej pory tylko z tych dwóch firm jestem naprawdę zadowolony.

Po dodatkowe informacje zapraszam na priv.

Kiełek
21-01-2011, 09:31
Witam!

I na nas przyszła pora - na początek potrzebujemy sprawdzonej, solidnej i sensownej cenowo (czyli takiej jak szukają wszyscy :)) ekipy do postawienia SSO - na warszawskiej Zielonej Białołęce.

Pozdr!

ada_Lipków
22-01-2011, 20:53
Witam,
Czy możesz podesłać jakieś zdjęcia? U mnie być może też będzie robił Pan Darek, jesteśmy po pierwszym spotkaniu. Też będę miała deski merbau i jestem ciekawa, jak wygląda połączenie schodów z parkietem?

Zapraszam na prv. to się umówimy i sama zobaczysz :)
Zdjęć brak, bo jak Pan Darek zrobił to szybciutko dwie warstwy kartonu nałożyliśmy.

ada_Lipków
22-01-2011, 20:55
Drodzy Forumowicze,

Czy macie do polecenia ekipę od ogrodzenia ??
Łącznie z bramą i furtką.

grave
26-01-2011, 11:44
a czy ktoś może współpracował z firmą kłądąca kostkę z Marek bruk.waw.pl albo decco-bruk ?

nolan_17
26-01-2011, 22:15
Witam serdecznie,

Jestem na etapie kupowania mebli;) czyli finito jeśli chodiz o brudną robotę;)

Kominek robiła mi ekipa Pana Wiesława, strasznie fajna współpraca - nieliczna ekipa której nie musiałam z mężem pilnować.
Podaję numer :795 945 664

Wiem też, że robią też elektrykę ale nie znam szczegółów.

Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Kalina

Elena76
26-01-2011, 22:30
Polecam firmę Plastorama z Warszawy jako dostawcę okien. Na okna, których montaż odbył się w zeszłym tygodniu czekałem ok 3 tygodni od podpisania umowy. Cena za okna była najlepsza jaką otrzymałem z ok 10 innych fabryk (lepsza w zależności od fabryki od 8 do 15 tys). W całym procesie od zamówienie poprzez produkcję i montaż miałem wrażenie że byłem traktowany na najwyższym poziomie. Dodam jeszcze że zamontowane okna to Rehau Geneo + montaż illbruck i3. Osobą, którym zależy na bardzo ciepłych oknach i wysokim poziomie usługi szczególnie polecam. www.plastorama.com.pl

Dodatkowo polecam wykonawcę instalacji odkurzacza centralnego bezkurzu.pl . Montaż odbył się bardzo szybko i bardzo solidnie.

Do tej pory tylko z tych dwóch firm jestem naprawdę zadowolony.

Po dodatkowe informacje zapraszam na priv.

Muerciak, wybacz, ale jak to kobieta - jestem bardzo ciekawa, na czym polegało traktowanie "na najwyższym poziomie" na etapie produkcji? Przysyłali Ci fotki z fabryki dokumentujące, że właśnie klamkę do okna przykręcili czy jak? ;) :cool:

muerciak
28-01-2011, 10:30
Na etapie produkcji byłem informowany np o tym ze moje okna wlasnie zaczely sie robic albo o tym ze szyby do wielkich witryn (2,2x2,8 ) beda niestety lepsze i drozsze od tych ktore zamawialem ale pozostanie to bez wplywu na cene koncowa dla mnie.

wojtas122
28-01-2011, 15:57
Drodzy Forumowicze,

Czy macie do polecenia ekipę od ogrodzenia ??
Łącznie z bramą i furtką.

Mogę polecić swoje usługi. Wycena na podstawie zdjęć.Mogę wskazać wykonywane prace na ternie Wawki.Więcej na p.w

zbyszek2507
29-01-2011, 00:20
Witam! Mam świetnego kamieniarza właśnie kończy u mnie (podłogi , łazienkę, pralnię ,dwa tarasy i parapety)ok 300m2 kamienia został mu tylko kominek jestem bardzo zadowolona można obejżeć jego pracę tel 695-960-715

Pozdrawiam!

rrmi
29-01-2011, 14:44
Polecam moich chlopakow od mebli kuchennych . Cena to polowa tego co w Fabryce Wnetrz / a i to dlatego , ze mialam fanaberie , bo byloby jeszcze taniej / , dokladni , wszystko spasowane elegancko .
Maja tez swoje AGD , ja nie skorzystalam bo juz mialam dawno kupione , ale ceny tez ok .
Sa otwarci na sugestie , znosza fochy . Co wazne terminowi .

Piotrek 602 302 578

Prosze mowic , ze namiar z Muratora , bedzie Im milo , ze ich polecilam .:)

Tomciooo
30-01-2011, 16:02
"Jestem zadowolona..." "Zbyszek"
Napisz, że sam robisz kominki i nie rób z siebie idioty



Witam! Mam świetnego kamieniarza właśnie kończy u mnie (podłogi , łazienkę, pralnię ,dwa tarasy i parapety)ok 300m2 kamienia został mu tylko kominek jestem bardzo zadowolona można obejżeć jego pracę tel 695-960-715

Pozdrawiam!

Tomciooo
30-01-2011, 16:45
Niesamowite.
Co drugi post w tym wątku to autoreklama przez podszywanie się za kogoś innego.......


Witam serdecznie,

Jestem na etapie kupowania mebli;) czyli finito jeśli chodiz o brudną robotę;)

Kominek robiła mi ekipa Pana Wiesława, strasznie fajna współpraca - nieliczna ekipa której nie musiałam z mężem pilnować.
Podaję numer :795 945 664

Wiem też, że robią też elektrykę ale nie znam szczegółów.

Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Kalina

jareko
30-01-2011, 19:12
niestety, ten wątek traci na obiektywizmie :(

MonDav
30-01-2011, 20:04
wczoraj z płaczem pozegnałam góralskich wykonawców mojego domu (byli u mnie od stanu surowego zamknietego- Boze dlaczego ja ich wcześniej nie spotkałam ) POLECAM ich w 10000%. Pare "uczciwych" :evil: wykonawców na swej drodze miałam a Ci kurcze naprawdę mi żal, ze odjechali. Jak cos dam numer na priv. Budują całe domy łącznie z wykończeniem. Nie należą do tanich, ale warto!!!![/i]

Proszę o kontakt do tej ekipy

serdecznie pzodrawiam

AgaiBartekJ
31-01-2011, 20:46
Witam

Mam do was gorącą prośbę, poszukuje wykonawcy SSO w okolicach Magdalenki ( dokładnie Marysin ). Niestety dwie poprzednie ekipy z którymi byłem już dogadany zrezygnowały :(((((. Budowę planuje rozpocząć wczesną wiosną. Wiem, że zostało mało czasu, ale będę niezmiernie wdzięczny za podanie kontaktu do sprawdzonej ekipy ( najlepiej na priv).
Z góry dziekuję i pozdrawiam.
Bart

krzysztof czajka
31-01-2011, 21:12
niestety, ten wątek traci na obiektywizmie :(


Niestety too ten wątek chyba był skazany na porażkę od początku jego istnienia. 120 stron reklamy 1-postowców.. żenada:P

Balbina200
31-01-2011, 21:25
Witam,
w kwietniu skończymy SSO (Warszawa Bemowo) i zaczynam się rozglądać za następnymi ekipami.
Proszę o rekomendację dla porządnych:
- hydraulików
- elektryków
- firmę od dachu
- wylewek
- tynków
czyli sporo:-)

praca_praca2000
01-02-2011, 14:04
Sam poszukuę dobrego i niedrogiego wykonawcy do wykończenia wnetrza (zabudowy z KG, płytki itp)
Pozdrawiam



Zapraszam.

P.S. Z pełną premedytacją napiszę,że JESTEM wykonawcą i nie podszywam się pod inwestora :)

bodal
01-02-2011, 14:45
poszukuje ekipy do ogrodzenia z klinkieru , budowa koło Starych Babic

E w e l
02-02-2011, 13:09
Słuchajcie, poszukuję dalej jakiegoś studniarza, który wywierci nam studnie jak tylko pogoda na to pozwoli, nie chcemy z tym czekać do wiosny a taki właśnie termin dał nam polecany tu Urgot nad czym ubolewam.
Rejon wiercenia - Bogatki (Piaseczno)

rasia
03-02-2011, 02:13
Mieszkam od ponad roku, chyba więc już mogę dokonać małego podsumowania.:)
Jeden morał z tej bajki o budowaniu: ekipę poznaje się nie jak zaczyna, ale jak kończy... stara prawda, co?;)
Miałam szczęście do większości wspaniałych ekip:yes:, niestety o kilku w tym wątku się nie wypowiem.:no:
Od początku:
1.Rewelacyjna ekipa Pana Jana od SSO. Z sześciu nowych domów w mojej okolicy wybudował 4:). Po roku od zejścia z mojej budowy poprosiłam Pana Jana o "wymurowanie" nietypowego;) ogrodzenia, bo nie mogłam znaleźć nikogo, kto by się tego podjął. Przysłał najlepszego swojego człowieka, ja zrobiłam rysunki, Pan Jan ołówkiem na kartonie obliczenia i ogrodzenie mam dokładnie takie o jakie mi chodziło! :D Dodam, że w całym domu mam rewelacyjnie proste wszystkie ściany i kąty, co wychwalane było przez kolejne ekipy od hydraulików do tynkarzy, więc chyba jednak nie jest taką normą;):) Pan Jan: 501 679 706
2.Fantastyczni Cieśle. Ekipa wspaniała i perfekcyjna. Umiejąca czytać rysunki i spinająca ogromnie ciężką więźbę ze stalową ramą co do milimetra! :D Telefon musiałabym wydobyć ze starej komórki, więc kontakt na priv.
3.Dekarze.:D Wspaniali prawdziwi fachowcy przez duże F (jak zresztą wszyscy powyżej i poniżej) - doskonale zorganizowani. Byłam jeszcze długo z nimi w kontakcie i błyskawicznie reagowali na każdy mój telefon, czy to w sprawie dodatkowej obróbki kominów po ich tynkowaniu (grubo po zakończeniu dachu), czy w sprawie blachy na dach drewutni. :D A mieli do mnie ładnych kilkadziesiąt kilometrów.:) Bracia Wiesław i Waldemar: 604235954, 606457915
4.Aluminiowa stolarka: okna fixy, przesuwne, uchylno-otwierane, szklany dach, oranżeria, drzwi wejściowe...:)... AllTOP Lublin!!! Do tej pory jesteśmy w kontakcie, zmiana uszczelki, czy zamka - nie ma problemu. Nikt mi tej firmy nie polecił, znalazłam ich sama widząc wykonaną przez nich stolarkę w oglądanym pod nieobecność właściciela pewnym domu...:) Pan Paweł: 502297296
5.Tynki cementowo-wapienne... po prostu rewelacja! Nie było problemu z dojechaniem po trzech tygodniach i obróbce glifów, gdy po tynkach skończyły się montować okna!:D Pan Darek: sprawdzę w starym telefonie i dopiszę... edit: 602487247
6.Hydraulika, ekipa Pana Janusza: szybko, sprawnie, kompleksowo. Z jedną, małą wpadką z niedokręconym korkiem z wodą ogrodową. I ktoś mógłby pomyśleć - dlaczego ich polecam? Bo potrafili schylić głowy, przyznać się do niedopatrzenia i pokryć koszty. Bo każdemu może się zdarzyć błąd, ale nie każdemu do niego przyznać i wyjść z honorem.:) tel: 601 396042
7.Piec gazowy, kaloryfery...usługa z bardzo dokładnym przeczytaniem projektu i pedantycznymi wręcz obliczeniami zapotrzebowania na ciepło w każdym pomieszczeniu.:) Pan Sławomir: 600 350 637. Dostępny w każdej chwili, gotowy służyć radą,zapewniający pełen serwis i regulację w każdym momencie.:)
8.Wylewki... doskonałe! Chwalone przez kolejnych wykonawców od podłóg. Super twarde i nie do zdarcia... tak ładne, że aż szkoda było je zakrywać...;):) Pan Mariusz: 515620350
9.KartonGipsy:) Słynne Misiaczki, czyli ekipa, która ubrała w w GK i ociepliła wełną mnóstwo znanych mi forumowych i nie tylko domków ;):D, są po prostu niesamowici!! Nie znam drugiej tak solidnej, doświadczonej, przemiłej i dbającej o renomę, a jednocześnie tak młodej ekipy!!! Potrafią po roku, czy dwóch zadzwonić czy wszystko w porządku, czy nic nie pękło, a jeżeli nie daj boże pojawi się jakaś ryska na suficie, to jakby była największą rysą na honorze, przylatują na sygnale w najkrótszym możliwym czasie i naprawiają na swój koszt!!!:jawdrop:Dosłownie szczęka opada! :lol: Pan Robert: 502469645

Mam nadzieję, że nikogo o kim powinnam tu wspomnieć nie pominęłam. O wykończeniówce następnym razem...:)

10.Aaa... i ktoś, kto przydaje się na początku i na końcu budowy... specjalista od pielęgnacji i wycinki drzew... zna się na drzewach jak mało kto, a wycina również metodą linową...Pan Robert: 502641431

Dracullan
03-02-2011, 11:05
Witam,
W maju planuję rozpocząć budowę domu w Falenicy. Poszukuję wykonawców do SSO dla budynku 15,5 na 11,5 (lekko podpiwniczony-1,2m) wysokości 10m. Może ktoś mógłby mi polecić jakąś generalnie mało pijącą ekipę o rozsądnych cenach. tel. 504-848-315 Piotr

salik
06-02-2011, 15:08
Poszukuję rzetelnego konstruktora z okolic Warszawy w celu przeliczenia podłoża pod komin systemowy (istniejący projekt)

Pasiu&Moniś
06-02-2011, 21:25
Poszukuję rzetelnego konstruktora z okolic Warszawy w celu przeliczenia podłoża pod komin systemowy (istniejący projekt)

Wydaje mi się, że jeśli w projekcie masz komin murowany to zawsze bęzie OK bo systemowe są dużo lżejsze i nie ma co tracić kasy na jakieś przeliczenia.

salik
06-02-2011, 21:32
Wydaje mi się, że jeśli w projekcie masz komin murowany to zawsze bęzie OK bo systemowe są dużo lżejsze i nie ma co tracić kasy na jakieś przeliczenia.
Masz rację - wydaje Ci się :)
A co jeśli komin murowany jest źle zaprojektowany?
Albo jeśli w projekcie nie ma go wcale?
Poza tym nic nie pisałem że mam komin murowany, tylko że szukam solidnego konstruktora do przeliczenia obciążeń.

Marzek_rodo6
07-02-2011, 22:50
Sam poszukuę dobrego i niedrogiego wykonawcy do wykończenia wnetrza (zabudowy z KG, płytki itp)
Pozdrawiam[/QUOTE]

Maniek2010- spróbuj u Pana Jacka 515.334.144- właśnie robi u mnie wykończeniówkę- k/g, łazienki, gresy, malowanie, przeróbki elektryczno-hydrauliczne. Jak na razie bez zarzutu. Po wielu miesiącach poszukiwań dobrego, uczciwegi i rzetelnego wykonawcy (a kilku przewinęło sie przez budowę)ten wybór jest najodpowiedniejszy

lidszu
08-02-2011, 21:01
poszukuję dobrego stolarza, który zrobi mi drewniane parapety. Będę wdzięczna za namiary

Eugeniusz_
08-02-2011, 21:36
poszukuję dobrego stolarza, który zrobi mi drewniane parapety. Będę wdzięczna za namiary

Lidszu u mnie robił Pan Podgórski polecam :):)- stolarz Pan Podgórski 604 246 095, lub Pani Danuta (córka) 602 279 982

Łubiec1
10-02-2011, 14:49
Witam!
Poszukuję dobrej ekipy do fundamentów i stanu surowego. Gmina Leszno. Prace mam zamiar zacząć na wiosnę. Proszę o pomoc...

Elena76
10-02-2011, 14:57
Łubiec1, stronkę wcześniej Rasia podała na tacy swoich wykonawców :)

tinkaka
10-02-2011, 17:04
Witam!
Poszukuję dobrej ekipy do fundamentów i stanu surowego. Gmina Leszno. Prace mam zamiar zacząć na wiosnę. Proszę o pomoc...

z czystym sumieniem polecam Pana Sylwka 694 327 297.

lidszu
10-02-2011, 21:13
Lidszu u mnie robił Pan Podgórski polecam :):)- stolarz Pan Podgórski 604 246 095, lub Pani Danuta (córka) 602 279 982
dzięki wielkie za namiary :D
zadzwonię do nich

RL
13-02-2011, 22:32
Witam,


znalazłem chwilkę czasu, więc podaje namiary na fachowców, z których jestem zadowolony.

Mała podpowiedź dla świeżo upieczonych inwestorów: umawiajcie się dużo, dużo wcześniej, większość osób z poniższej listy ma zarezerwowane terminy na kilka miesięcy w przód.

--

Projektowanie wnętrz:

Wamhouse, Pani Karina Wiciak.

Miła, bezproblemowa współpraca, fajne pomysły, przystępne ceny więc można sobie pozwolić za dodatkowe wizualizacje.
Co dla nas było ważne, już w początkowym etapie jest opracowywana wstępna wizualizacja 3D, dzięki której widać jaki może być efekt końcowy. Inne firmy, z którymi rozmawialiśmy wizualizacje robiły na końcu, już po wszystkich etapach typu wybór materiałów, dokładne rysunki techniczne i jeśli na końcu po zobaczeniu wizualizacja stwierdzimy, że to jednak nie tak jak sobie wyobrażaliśmy to zaczynamy wszystko od nowa i płacimy też od nowa.

www.wamhouse.com

--

Drewno na więźbę:

DREWLUX P.P.H.U. z Iłzy (a dokładnie wioska Seredzice, położona na końcu drogi pod Lasem).
Bardzo fajny tartak rodzinny prowadzony przez Pana Mariusza z żoną. Drewno legalnego pochodzenia (co ważne). Przywożą w rejony podwarszawskie bez problemu bo jeżdzą często, dobrze zabezpieczone i cenowo konkurencyjne.

telefon: 48 616-35-76 (dane dostępne w Internecie)

--

Dach (kontakt z forum):

Dachówka, blacha, rynny:
Pan Michał Dąbrowicz z Dachluxu na Modlińskiej.
telefon: 500 116 292

Wykonanie dachu, montaż rynien, obróbki blacharskie, wykonane szybko i poprawnie (nic nie przecieka).
Pan Janusz Kempa (Diablo / Diabeł) współpracujący z Panem Michałem.
telefon: 607-144-038

--

Okna i drzwi zewnętrzne:

Wielokrotnie chwalony i polecany na forum Stary, czyli Pan Krzysztof Wycech, firma Aprel.
Wiedza ogromna, porady szczere i przydatne co może ustrzeć zarówno przed błędem jak i niepotrzebnym wydawaniem pieniędzy.

www.aprel.pl

--

Hydraulik (kontakt z forum):

Pan Andrzej Matusik.

Robił u wielu osób w okolicach Warszawy. U nas wykonał ogólną hydraulike, podłogówkę i montaż kotłowni (sprzęt Vaillanta).

Podpał trochę ostatnio. gdyż zaciął się zawór trójdrożny (nie z jego winy, siła wyższa), miał przyjechać naprawić, niestety tego nie zrobił i dodzwonić się nie mogłem, więc wezwałem lokalnego hydraulika. Poza tym incydentem, wcześniejsza jego praca przebiegała jak najbardziej OK.
telefon: 502-358-661

Lokalny hydraulik okazał się fachowcem na poziomie i choć tylko lub aż rozebrał zawór trojdrożny i naprawił, miałem okazje z nim porozmawiać i uważam, że zna się na robocie. Jest z Brwinowa, polecać nie będę bo robótkę miał niewielką, jeśli ktoś będzie zainteresowany, mogę podać namiary na priv.

--

Posadzki:

Mixo-Bud
Pan Marian Krzysztof Górecki.
telefon: 603-633-529

Wybraliśmy wylewkę anhydrytową Lafarge Agilia Sols A.
Panowie przyjechali, wymierzyli podłogi, poziomy, obliczyli ile trzeba materiału i zamówili. Sprawdzili jak ułożony jest styrpian, jak umocowanę są rurki podłogówki. Gdzie trzeba posklejali odpowiednio folie i różne krawędzie. Materiał przyjechał z fabryki gotowy z certyfikatem jakości. Wylewanie oraz wyrównywanie trwało jakies 45 min na kondygnację, tak więc w 1.5h było po wszystkim :)

Po przeczytaniu wielu wątków o spapranych posadzkach (co wychodziło później przy układaniu parkietów) postanowiłem się zabezpieczyć umową. Pan Krzysztof był pewien swoich fachowców, nie bał się podpisać umowy, w której zawarty był możliwy odchył 2 mm na 2m posadzki.

Firma wykonuje również posadzki cementowe, mixo-kretem.

--

Alarm:

Wielokrotnie chwalony i polecany na forum _ZBYCH_, czyli Pan Sławomir Trojak, firma Delta Technic.
Profesjonalne doradztwo oraz wykonanie. Zgłoszoną usterkę przyjechał, naprawił.

telefon: 502-255-017

--

Zabudowa G-K, ocieplenie podasza.

Wielokrotnie chwalona na forum firma Selki, czyli Pan Robert Hawryluk.
Panowie doradza, podpowiedzą, jak trzeba poprawią.

telefon: 502-469-645

--

Szambo:

Polecana na forum firma Budmar, Pan Mariusz Kucharski.
Cena przystępna, tzn na pewno można kupić taniej, ale szamba tej firmy mają odpowiedni certyfikat, są szczelne i wytrzymują duże obciążenie.
Oglądanie pracy tej firmy to czysta przyjemność. Przyjechały 2 samochody i koparka, dól wykopali, ziemię zabrali. Mieli problem ze zdjęciem szamba ze względu na ogrodzenie oraz przewody energetyczne i telefoniczne. Panowie pojechali na najbliższy plac, poukładali odpowiednio towar na samochodach, wrócili i że tak powiem dali radę, zdjąć te zbiorniki i zmieścic się między płotme a przewodami, budząc podziw osób obserwujących całą sytuację. Dodatkowo ponowie powiedzą jakie są przepisy, ile metrów od budynku, ile od sąsiada, ile od drogi itp.

www.budmar-kucharski.pl

--

Kominek:

Pan Michał Zwęgliński, firma Miro Les Foyers z ul. Modlińskiej.

Bardzo dobry kontakt, świetne wykonanie i doradztwo. Co prawda niedawno odbyło się dopiero pierwsze palenie, ale jak na razie jesteśmy zadowoleni.

www.mirolesfoyers.pl

--

Glazura:

Wielokrotnie chwalony i polecany na forum Vadiol czyli Pan Robert.
Specjalista przez duże S z dużym doświadczeniem. Podpowie, wytłumaczy, wykona bardzo dokładnie.

Ustalaniem terminów zajmuje się żona Pana Roberta, telefon: 664-837-837

--

Odkurzacz centralny oraz rekuperator:

Firma Gomar, Pan Marek Ziółkowski.
Dobry kontakt, doradztwo.

Jak na razie mamy wykonaną instalację, jeszcze nie użytkujemy, więc napiszę więcej jak już zamieszkamy.

--

Sklepy, które możemy polecić:

Glazura:
- euro-ceramika.pl
- eurolazienki.pl

Wyposażenie łazienki:
- www.lazienkaplus.pl - jedne z najniższych cen, świetny kontakt, a co NAJWAŻNIEJSZE mają swoje samochody, więc nie wysyłają towaru firmami kurierskimi, które jak wiadomo, niezbyt delikatnie obchodzą się z przesyłkami a np. produkty firmy KOŁO to karton w a nim porcelana bez jakiej kolwiek ochrony w postaci chociażby styropianu.

fred 5
14-02-2011, 08:18
witam serdecznie w roku 2010 nawiązałem współprace z firmą Deko-bud z okolic Piastowa w celu wykonania stanu surowego budynku mieszkalnego z czystym sumieniem polecam p. Marcina jako wykonawce firma pomogła mi w zaopatrzenie budowy w materiały po przystępnej cenie nie spotkałem się z sytuacją jakiegokolwiek alkoholu wykonali swoją prace rzetelnie i w rozsądnej cenie z czystym sumieniem polecam :yes:

regwit
14-02-2011, 10:32
Witam

Ponieważ jesteśmy na samiuteńkim początku "drogi przez mękę" zapytam nieśmiało o Kierownika Budowy, który ma jakiekolwiek doświadczenie z domami szkieletowymi. Zaczynamy w kwietniu w Falenicy

pozdrawiam Witek

Kiełek
20-02-2011, 10:29
Witam!

A my już mamy ekipę SSO, mamy dekarza, ale nie mamy Kierownika Budowy.
Będziemy wdzięczni za namiary - Zielona Białołęka.

Z góry dzięki za odzew!

malwes
20-02-2011, 11:28
Mieszkam od ponad roku, chyba więc już mogę dokonać małego podsumowania.:)
Jeden morał z tej bajki o budowaniu: ekipę poznaje się nie jak zaczyna, ale jak kończy... stara prawda, co?;)
Miałam szczęście do większości wspaniałych ekip:yes:, niestety o kilku w tym wątku się nie wypowiem.:no:
Od początku:
1.Rewelacyjna ekipa Pana Jana od SSO. Z sześciu nowych domów w mojej okolicy wybudował 4:). Po roku od zejścia z mojej budowy poprosiłam Pana Jana o "wymurowanie" nietypowego;) ogrodzenia, bo nie mogłam znaleźć nikogo, kto by się tego podjął. Przysłał najlepszego swojego człowieka, ja zrobiłam rysunki, Pan Jan ołówkiem na kartonie obliczenia i ogrodzenie mam dokładnie takie o jakie mi chodziło! :D Dodam, że w całym domu mam rewelacyjnie proste wszystkie ściany i kąty, co wychwalane było przez kolejne ekipy od hydraulików do tynkarzy, więc chyba jednak nie jest taką normą;):) Pan Jan: 501 679 706
2.Fantastyczni Cieśle. Ekipa wspaniała i perfekcyjna. Umiejąca czytać rysunki i spinająca ogromnie ciężką więźbę ze stalową ramą co do milimetra! :D Telefon musiałabym wydobyć ze starej komórki, więc kontakt na priv.
3.Dekarze.:D Wspaniali prawdziwi fachowcy przez duże F (jak zresztą wszyscy powyżej i poniżej) - doskonale zorganizowani. Byłam jeszcze długo z nimi w kontakcie i błyskawicznie reagowali na każdy mój telefon, czy to w sprawie dodatkowej obróbki kominów po ich tynkowaniu (grubo po zakończeniu dachu), czy w sprawie blachy na dach drewutni. :D A mieli do mnie ładnych kilkadziesiąt kilometrów.:) Bracia Wiesław i Waldemar: 604235954, 606457915
4.Aluminiowa stolarka: okna fixy, przesuwne, uchylno-otwierane, szklany dach, oranżeria, drzwi wejściowe...:)... AllTOP Lublin!!! Do tej pory jesteśmy w kontakcie, zmiana uszczelki, czy zamka - nie ma problemu. Nikt mi tej firmy nie polecił, znalazłam ich sama widząc wykonaną przez nich stolarkę w oglądanym pod nieobecność właściciela pewnym domu...:) Pan Paweł: 502297296
5.Tynki cementowo-wapienne... po prostu rewelacja! Nie było problemu z dojechaniem po trzech tygodniach i obróbce glifów, gdy po tynkach skończyły się montować okna!:D Pan Darek: sprawdzę w starym telefonie i dopiszę... edit: 602487247
6.Hydraulika, ekipa Pana Janusza: szybko, sprawnie, kompleksowo. Z jedną, małą wpadką z niedokręconym korkiem z wodą ogrodową. I ktoś mógłby pomyśleć - dlaczego ich polecam? Bo potrafili schylić głowy, przyznać się do niedopatrzenia i pokryć koszty. Bo każdemu może się zdarzyć błąd, ale nie każdemu do niego przyznać i wyjść z honorem.:) tel: 601 396042
7.Piec gazowy, kaloryfery...usługa z bardzo dokładnym przeczytaniem projektu i pedantycznymi wręcz obliczeniami zapotrzebowania na ciepło w każdym pomieszczeniu.:) Pan Sławomir: 600 350 637. Dostępny w każdej chwili, gotowy służyć radą,zapewniający pełen serwis i regulację w każdym momencie.:)
8.Wylewki... doskonałe! Chwalone przez kolejnych wykonawców od podłóg. Super twarde i nie do zdarcia... tak ładne, że aż szkoda było je zakrywać...;):) Pan Mariusz: 515620350
9.KartonGipsy:) Słynne Misiaczki, czyli ekipa, która ubrała w w GK i ociepliła wełną mnóstwo znanych mi forumowych i nie tylko domków ;):D, są po prostu niesamowici!! Nie znam drugiej tak solidnej, doświadczonej, przemiłej i dbającej o renomę, a jednocześnie tak młodej ekipy!!! Potrafią po roku, czy dwóch zadzwonić czy wszystko w porządku, czy nic nie pękło, a jeżeli nie daj boże pojawi się jakaś ryska na suficie, to jakby była największą rysą na honorze, przylatują na sygnale w najkrótszym możliwym czasie i naprawiają na swój koszt!!!:jawdrop:Dosłownie szczęka opada! :lol: Pan Robert: 502469645

Mam nadzieję, że nikogo o kim powinnam tu wspomnieć nie pominęłam. O wykończeniówce następnym razem...:)

10.Aaa... i ktoś, kto przydaje się na początku i na końcu budowy... specjalista od pielęgnacji i wycinki drzew... zna się na drzewach jak mało kto, a wycina również metodą linową...Pan Robert: 502641431

Rasiu - kochana! Napisz o tej wykończeniówce :)
Ja już mam trochę doświadczeń z panem Sławkiem z Delty (same peany jak na razie :)))) - Standrex od mebli i Duchaty od parkietu na razie na etapie rozpoczynania prac - ale chętnie bym poczytała o Twoich doświadczeniach z wykończeniówką plus ogrodzenie (mam namiary od Nefci - ale napisz coś więcej).
Pozdrawiam,
Malwes

tuptek-wawer
21-02-2011, 09:32
do SSO wraz z więźbą (+ ewentualne odeskowanie i krycie papą) z serca polecam Pana Staszka Komonia i jego ekipę spod Radzynia Podlaskiego tel 606 555 756. Panowie zjeżdżają do wa-wy na sezon i mieszkają we własnej przyczepie kampingowej. Przykładnie solidni i rzetelni. Co uzgodnione to święte. Pan Staszek robił nam także (budowa na Wawrze) ogrodzenie z klinkieru (słupki i podmurówka).

Z kolei do krycia dachu (materiał + wykonawca) polecam wielokrotnie rekomendowanego na tym forum Pana Michała Dąbrowicza z Dachluxu przy Wale Międzyszyńskim tel 500 116 292 i super ekipę Pana Janusza Kępy vel Diablo - robota pali sie w rękach a przy tym nie cierpi dokładnośc.

Instalację odkurzacza centralnego robił u nas nieoceniony i zachlawany w tym miejscu Pan Czarek 601 781 801, hydraulikę Pan Tomasz 694 352 383 - obu z czystym sumieniem polecam.

Pozdrawiam
Andrzej

kotruski
24-02-2011, 17:56
Polecam:

HYDRAULIKA - P. Maciej Tomaszewski 502 286 264; znalazłam go na tym forum, był wcześniej polecany; KLASA - robi jak pod siebie

ALARM - P. Robert Pieprzycki 501 142 806 (http://www.arm.pl/arm/); człowiek-legenda na tym forum; i słusznie - wprawdzie robi w swoim tempie, ale bardzo dokładnie; totalnie zaangażowany; dosłownie o każdej porze dnia i nocy można na niego liczyć jak ci coś nawali w instalacji

BRAMA GARAŻOWA DRZWI ZEW. HORMANN - firma Astrum-WIBRAM, kontakt do Pana Pawła 695 733 692; mieliśmy dość nietypowe zamówienie - podołali i to za najlepszą cenę jaką dostałam; jak był problem z uszkodzeniem bramy w trakcie transportu (się zdarza), od razu wymienili

ELEKTRYCY - podawałam wcześniej

NIE POLECAM !!!


TYNKI - firma MW Inwest - Budownictwo Mularczyk Michał z Płocka oraz firma jego teścia Wiesława Mura; masakra. najpierw w trakcie wykonania robót znikali na kilka dni (robili u innych klientów); przez opóźnienia tynki mi nie wyschły (zaczęła się jesień) i wydałam kupę kasy na osuszanie; po odklejeniu folii z okien okazało się, że nie ma pionów!!! mam garba na ścianie i muszę go zdzierać!!! W dobrej wierze zapłaciłam, bo obiecali pojawić się z poprawkami. Zabrali kasę i tyle ich widziałam. Przez telefon usłyszałam, że nie mają zamiaru się pojawić. Nawet w ramach reklamacji. Ostrzegam wszystkich przed tymi partaczami i oszustami. podobno kiedyś robili nieźle, ale w sezonie 2010 nabrali pełno zleceń i mają masę niezadowolonych klientów. Niektórzy nie zapłacili im w ogóle. Żałuję, że ja zapłaciłam.

kotruski
25-02-2011, 12:02
Szukam dobrego parkieciarza. Czy ktoś wie gdzie mogę dostać dobrą litą deskę podłogową w rozsądnej cenie?

Mil1981
27-02-2011, 17:20
Ja z zadowoleniem przyglądałam się jak ekipa pana Jarka wykonuje budowę mojego domku . Z pracy byłam bardzo zadowolona, zwłaszcza że ekipa działa naprawdę po konkurencyjnych cenach, solidnie i szybko. Pan Jarek jest naprawdę bardzo dokładny. Obiecałam się jakoś odwdzięczyć za wykonaną pracą, także z czystym sumieniem mogę ich polecić na forum. Panowie wykonują budowę domów, elewacje, bramy, więźby dachowe, tynki. Działają na terenie województwa mazowieckiego, zapewne bardziej w okolicach warszawy. Telefon do tego Pana to: 501 306 636

kade7
01-03-2011, 14:22
Możecie polecić sprawdzonego kierownika budowy? Budowa okolice Nadarzyna.

pirawawa
05-03-2011, 11:40
Witam
Zaczynam "wspaniałą" przygodę z budową w Radzyminie
Oprócz jednego namiaru na więźbę od RL nic nie znalazłem w tym wątku. Proszę o kolejne namiary na więźbę, dachówkę (jeśli macie nowe prócz wymienionych), namiary na hurtownie budowlane (prócz Andy o której od Was się dowiedziałem), beton, gazobeton itd. Wszystko na SSO. Wykonawców mam - teraz zaczynam poszukiwanie materiału. Z góry dzięki

rasia
05-03-2011, 22:04
Mogę Państwu polecić firmę zajmującą się budową domów jednorodzinnych pod klucz byłam ich klientko i jestem zadowolona z pracy,jakości,doświadczenia posiadają przystępne ceny.Z czystym sumieniem polecam [email protected] tel;728-134-743 Pan Darek .

Proszę w tym wątku nie oszukiwać inwestorów. Źle to świadczy o Pana szacunku do ludzi jak i samej pracy. Wystarczy, że gada Pan sam ze sobą w innych wątkach, np. tu: http://forum.muratordom.pl/showthread.php?173933-Budowa-dom%C3%B3w-jednorodzinnych-Warszawa-i-okolice&p=4599459#post4599459

Poproszę o bana dla tego Pana.:(

rasia
05-03-2011, 22:13
Rasiu - kochana! Napisz o tej wykończeniówce :)
Ja już mam trochę doświadczeń z panem Sławkiem z Delty (same peany jak na razie :)))) - Standrex od mebli i Duchaty od parkietu na razie na etapie rozpoczynania prac - ale chętnie bym poczytała o Twoich doświadczeniach z wykończeniówką plus ogrodzenie (mam namiary od Nefci - ale napisz coś więcej).
Pozdrawiam,
Malwes
Malwes, odpowiem na wszystkie Twoje pytania i podam Ci wszystkie sprawdzone kontakty na priv. Jeszcze nie mam niektórych prac skończonych lub są w okresie gwarancyjnym i nie wiem jak zareaguje ekipa jeśli coś się stanie i ich wezwę. Nie kompletuję listy wykończeniowej póty, póki nie będę na 100% pewna...:)

grave
09-03-2011, 13:34
szukam kogoś kto mi piachu przywiezie, macie jakies namiary ?

pavelamen
09-03-2011, 17:20
Witam
Mam prośbę o namiary na jakąś sprawdzoną ekipę dekarzy od blachodachówki.
najchętniej od kogoś u kogo kładli dach i można potwierdzić umiejętności i podejście do pracy.
pozdrawiam

Kulon
09-03-2011, 18:42
Szukam dobrego parkieciarza. Czy ktoś wie gdzie mogę dostać dobrą litą deskę podłogową w rozsądnej cenie?

to zależy ile chcesz zapłacić - jap polecam Pana Henryka Jaworowskiego - jest producentem www.nowyparkiet.pl - ma też on kilka ekip która robi na jego zlecenie - jedyna firma w skali do 10 zdobyła u mnie 10 punktów - na pewno dostaniesz tam litą deskę - robi też schody tel. 605 333 717
podłogi jak mam zrobione - to znajomi mówią: LUSTRO

parkieciarz to Pan Andrzej - tel. 692 546 451

MagdaMagda
10-03-2011, 13:36
Witam,
poszukuję dobrej i sprawdzonej ekipy remontowej - do mieszkania w stanie surowym (42m) Chodzi o zrobienie łazienki, położenie płytek, paneli, malowanie ścian itp. Mieszkanie zostanie oddane do użytku około października, więc jeszcze mam czas, jednak chciałabym już mieć na oku kogoś konkretnego :) temat przeszukałam, ale sporo postów jest sprzed kilku lat, więc nie wiem na ile aktualnych. Proszę o pomoc:)

Marzek_rodo6
10-03-2011, 21:04
szukam kogoś kto mi piachu przywiezie, macie jakies namiary ?
oj, ja też, ja też!

salik
10-03-2011, 21:18
Piszcie w jakie okolice ten piach ma być, bo np. nie opłaca się go wieźć przez Wawę...
Ja mam firmę którą mogę polecić w powiecie warszawskich zachodnim, ale oni jeżdzą tylko tam (Seba Trans, http://www.sebatrans.pl/)

emilus18
11-03-2011, 14:59
Do piasku moge polecić mojego Pana - 695 165 596 Żyrardów i okolica. Ma też beton w dobrych cenach (też od niego brałam)

do remontu/wykańczania polecam Sławka (płytki, malowanie i co tylko chcesz) - 661 079 952 dość dokładny, mieszka na miejscu więc od razu pilnuje i nie ma problemu że nie przyjdzie pewnego dnia

grave
11-03-2011, 15:00
no ja potrzebuję w okolice Modlińskiej, (ratusz,polfa)

E w e l
14-03-2011, 05:42
Poszukuję kierownika budowy, budowa w rejonie Piaseczna.

Marzek_rodo6
15-03-2011, 21:11
Piszcie w jakie okolice ten piach ma być, bo np. nie opłaca się go wieźć przez Wawę...
Ja mam firmę którą mogę polecić w powiecie warszawskich zachodnim, ale oni jeżdzą tylko tam (Seba Trans, http://www.sebatrans.pl/)

to w moich okolicach, dzięki śliczne, skontaktuję się!

Tszecia
16-03-2011, 15:28
Ja też polecam pana Dariusza Laska.
Wzięłam do niego namiar z tego forum, sprawdziłam i polecam znowu. Solidny i słowny wykonawca. Jak chciałam jakiejś drobnej poprawki, przyjechał i poprawił, mimo że miał już zapłacone i mógł mnie olać, tym bardziej że blisko nie miał.
A schody są dokładnie takie jak chciałam :)

(telefon do pana Darka był tu już nie raz podawany, ale jakby co, mogę wysłać na priva)

RL
17-03-2011, 21:38
Witam,

czy ktoś może mi polecić firmę od montażu rolet i żaluzji?

salik
17-03-2011, 21:57
Poszukuję sprawdzonego hydraulika do wykonania projektu przyłącza wod-kan, a także zaprojektowania (i wykonania) instalacji CWU.

anula05
18-03-2011, 11:40
I ja poszukuję pilnie hydraulika (południowa W-wa)

ARTURPAWELLUKASZ
18-03-2011, 13:55
Do piasku moge polecić mojego Pana - 695 165 596 Żyrardów i okolica. Ma też beton w dobrych cenach (też od niego brałam)

do remontu/wykańczania polecam Sławka (płytki, malowanie i co tylko chcesz) - 661 079 952 dość dokładny, mieszka na miejscu więc od razu pilnuje i nie ma problemu że nie przyjdzie pewnego dnia

- jak to - dość dokładny ...:) mieszka na miejscu i pilnuje ... czyli kaszanka na styropianie z krusem w tle ?

Marcinhektor
22-03-2011, 14:33
Witam mogę pomóc, doradzić w stanie sso podać namiary na ekipę, która się zna planujesz budowę wiosną a nie wiesz co po czym i jak aby było sprawnie , co ustalić z wykonawca , potrzebujesz wyceny w wolnym czasie pomogę pisz na prv Marcin

AgaiBartekJ
24-03-2011, 17:58
Witam
Poszukuje speców od utwardzenia drogi dojazdowej ( gruz, spychacz ) gmina Lesznowola

emilus18
24-03-2011, 20:03
- jak to - dość dokładny ...:) mieszka na miejscu i pilnuje ... czyli kaszanka na styropianie z krusem w tle ?

Płytki położył nam ładnie-a mamy ich u nas ponad 250m2(łącznie z dużym tarasem). Jak czegoś nie był pewny - zawsze dzwonił i pytał jak zrobić. Jedyne ale - to mógłby ładniej wycinać otwory - ale myślę że po moich uwagach kupił lepszy sprzet do wycinania. W dzienniku mam zdjęcia z prac - mozna obejrzeć. Nam było na rękę że spał na miejscu - bo pracował od rana do nocy, nie spóźniał się przez korki w mieście a i popatrzył na inne ekipy jak pracują (więc byliśmy na bieżąco). No i nie musieliśmy się martwić o ochronę - bo była darmowa przez 4 miesiące :D

qsi
29-03-2011, 13:37
Witam wszystkich
Pilnie poszukuje kierownika budowy. Interesuje mnie człowiek, który doradzi i przypilnuje ekipę. Bardzo proszę o namiary na priv.

Okolice Wołomina

DaroR
30-03-2011, 13:52
Witam,
szukam sprawdzonego fachowca do ułożenia płytek na tarasach i balkonie ~50m2. Potrzebuję namiarów na sprawdzonych wykonawców. Wiadomość proszę na priv

Krupiarz
31-03-2011, 10:13
Witam,

Na pewno z czystym sumieniem mogę polecić ekipę od ociepleń elewacji styropianem. Dokładnie, szczelnie i równo, a przez to później ciepło i kieszeń nie wydrenowana po zimie :-). Tynk ma już 4 lata i wszystko jest ok.
Szef ekipy Jacek tel. 516895245.

Od szaf/garderoby miałem ekipę Meblo-Rad z Kozienic. Radek tel. 606-622-780. Również byłem bardzo zadowolony ze współpracy.
Schody/podłogi robiła mi ekipa związana z powyższą, ale namiar mi umknął (ew. można dopytać dzwoniąc do. p. Radka).

Pozdrawiam

agruus
01-04-2011, 14:26
Proszę o namiary na jakieś ekipy/firmy budujące okolice Tarczyna :)

AmberWind
01-04-2011, 18:02
Jako, że w pełni skończyliśmy (w lutym br) naszą wykończeniówkę mogę polecić ekipy od:

- glazury, przeróbek hydraulicznych, elektrycznych, wyburzania ścian, stawiania nowych, malowania itp (podobno ekipa ta stawia też domy, ale tego nie sprawdziłam więc sie nie wypowiadam). Prace wykonane terminowo, dokładnie i bardzo estetycznie. Wszystko zgodnie z przekazanymi projektami i moimi uwagami. Co wazne ekipa uczciwa i niepijaca, co po doswiadczeniach przy wykanczaniu domu pare lat wczesniej stanowi dla nas ogromna zalete!

- firmę od drzwi. Piekne, nowoczesne wzory, terminowość i dokładny montaż

- studio mebli kuchennych, które zrobiło tez dla nas dużą garderobe i meble do gabinetu. Firma ta wykonywała też dla nas meble do wczesniej wykańczanego domu i zarówno poprzednio jak i teraz jesteśmy z nich bardzo zadowoleni.

Ewentualne namiary na pw :-)

- natomiast nie mogę polecic firmy od układania parkietu. Praca wykonana ok, ale obsuwy czasowe, braki materiałowe (a to zabrakło kleju, a to listwy nie takie, a to odkurzacza do posprzatania nie maja :bash:) raczej nie budowaly pozytywnego wizerunku tego wykonawcy.