PDA

Zobacz pełną wersję : WARSZAWA i okolice - biała lista



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

ewa__77
18-11-2011, 22:37
sprawdziłam mam 15m3 (51 paczek)

MonDav
21-11-2011, 23:19
Poprosimy na prv kontakt do Pana Nowakowskiego od drenażu. Jeżeli macie jakies godne polecenia firmy które zajmują się drenażami i odwodnieniem działki będziemy wdzięczni za kontakty

Fabrina
22-11-2011, 21:21
KOMINEK Polecam Kati Kominki z Marek.Wszystko sprawnie, fachowo itp. Nie mam żadnych uwag. Zostawili mi nawet trochę struktury, która pokrywa kominek na wszelki wypadek. Było też rozprowadzenie ciepłego powietrza DGP - tu też wszystko OK. Jestem zadowolony.
Hydraulik Pan Andrzej. Znalazłem go na tym temacie :) i polecam dalej kom.502358661

magappa
24-11-2011, 21:14
Witajcie,

Pytałam już na forum Piaseczyńskim(tzn Piaseczno i okolice), ale pomyślałam, że może tutaj też ktoś mógłby mi doradzić. Czy robiliście projekty kuchni i łazienek we własnym zakresie, czy może w jakimś studio albo w sklepie? W Piasecznie jest np. studio mebli kuchennych Pati i zastanawiam się, czy ktoś z Forum korzystał z jego usług? Czy warto? Ile taki projekt kosztuje? Możecie polecić kogoś solidnego?

Dzięki.
Agnieszka

yar
25-11-2011, 13:25
Poprosimy na prv kontakt do Pana Nowakowskiego od drenażu. Jeżeli macie jakies godne polecenia firmy które zajmują się drenażami i odwodnieniem działki będziemy wdzięczni za kontakty

wysłałem na priva

dorisbis
25-11-2011, 20:07
poszukuję sprawdzonej ekipy do doprowadzenia mieszkania ze stanu deweloperskiego do zamieszkania pod koniec roku..

Cześć ja polecam swojego wykonawce. Budował i wykańczał mi dom.

sorry nie dopisałam numerku 697 555 835 p.Przemek

PLN
26-11-2011, 10:01
Szukam solidnej ekipy do remontu domu,malowanie,płytki (glazura) KG,tylko naprawdę solidnej,mam do odnowienia mieszkanie około 200m.

akapap
30-11-2011, 11:30
Szukam solidnego fachowca do sporych prac glazurniczych. Termin: od zaraz.

Pozdrawiam.

Artis0
30-11-2011, 23:11
Mogę polecić Ci tego chłopaka jeśli chcesz mieć wykonaną robotę profi
http://www.mardom.waw.pl/

andros
02-12-2011, 11:46
Witam, wszystkim budującym polecam www.luxusplock.tnb.pl budują pod klucz. Obecnie na terenie grodziska

Czy ktos z forumowiczów zna tą firmę? warto/ nie warto?


Tak czy siak szukam SOLIDNEJ i nie zdzierającej ekipy - budowa okolice Wawy - mozecie kogos polecic ? mile widziane adresy email - chcialbym najpierw otrzymać wycenę robocizny..
z gory dzieki za pomoc :)

rrmi
03-12-2011, 15:56
Do napedu bramy wjazdowej i garazowej polecam forumowego Starego firma Aprel .

Czas realizacji zgodny z ustaleniami , trafne porady w temacie , perfekcyjny montaz , cena super .Zreszta po wspolpracy ze Starym przy oknach nie spodziewalam sie czegos innego .
:)

kowax
08-12-2011, 23:38
Poszukuję sprawdzonej ekipy , takiej która zna się na robocie i robi uczciwie. Proszę o namiary , z góry dziękuję. Chcę ruszyć na wiosnę w Wawrze.

Jarek564
09-12-2011, 00:12
: Partacz murarz Wojciech Lipiński tel.503-380-034 Ząbki ul.Batorego wykonał fundamenty pod dom na głębokości około 50cm a według projektu powinno być 100cm, Po odkopaniu przy fundamencie okazało się że druty ze zbrojenia zwanej kratownicy nie były podniesione do góry tylko 2 druty leżały na piasku ..Wojtek nie ma uprawnień budowlanych jako kierownik budowy,obiecał inwestorowi że zgłosił rozpoczęcie budowy a jednak nie zgłosił rozpoczęcia budowy i inwestor zapłacił karę 5000zl za nie zgłoszenie do nadzoru budowlanego.Inwestor miał sam osobiście zgłosić rozpoczęcie budowy.Okazało się że .Wojtek specjalnie nie zgłaszał rozpoczęcia budowy dlatego ,że jak by zgłosił rozpoczęcie budowy to by miał natychmiast kontrolę z Inspektoratu bo już go dokładnie znają co to za fachowiec od budowania domu.partacz zniszczył około 30% cegły ponieważ rozbijał cegłę czerwoną potem młotkiem i dużo było gruzu z cegły,krzywe ściany i tynkarze chcą około 10zł na metrze drożej. Później jak się dojrzał inwestor to kupił murarzowi diaksai tarczę to ja inwestor był na budowie to cegłę przecinał tarczą.Tak inwestor odjechał to Pan Wojciech z swoją ekipą cegłe rozbijali młotkiem bo jak wypili to się bali braćdo ręki diaksa bo po alkoholu można rękę sobie uszkodzić. Za rozłożenie rur kanalizacyjnych otrzymał 500zł od inwestora .Kiedy hydraulik się pojawił na budowie i po sprawdzeniu okazało się ,że rury trzeba odnowa rozprowadzać bo nie mają spadku.Pod ścianki działowe murarz ulał z betonu po prostu placki i na tym murował scianki działowe /tragedia/.Partacz nie porobił wentylacji.Wymurował krzywe kominy.Na poddaszu jak murował to w ścianach zamiast cegły to włożył styropian i zachlapał zaprawą a okazało się jak elektryk przeprowadzał przewody elektryczne. Fundamenty wylał nie w poziomie na długości 12m różnica była około 15cm.Jak inwestor na zareagował to P.Wojtek obiecywał inwestorowi ,że jak położy 8 warstw bloczków betonowych to będzie wyrównane .Okazało się ,ż P,Wojtek nie dopełnił obiecanki inwestorowi.Inwestor był tym zaniepokojony rozważał rozstanie się z P,Wojtkiem.Na poddaszu ściany wymurował o różnej wysokości powinno być na wysokości 260cm a wymurował290cm.Kiedy przyszła firma do wykonania poddasza zwanej podbitki okazało się ,że trzeba wypoziomować do wysokości 260cm,po prostu ścinanie cegieł do w/m wysokości.Po tym wszystkim inwestor doszedł do wniosku ,że jak by się drugi raz budował to by wziął firmę co buduje od podstaw aż do oddania pod klucz.Bo tynkarz narzeka na murarz ,że krzywe sciany.itd

Nefer
09-12-2011, 00:52
Jeeessooooo ...

emilus18
09-12-2011, 09:20
Poszukuję sprawdzonej ekipy , takiej która zna się na robocie i robi uczciwie. Proszę o namiary , z góry dziękuję. Chcę ruszyć na wiosnę w Wawrze.

Polecam swoją - chłopaki naprawdę się starają, robią wszystko w terminie, nie ma picia na budowie a jak szef ekipy na najdrobniejszą wątpliwość - zawsze pyta. No i śpią na miejscu, więc nie ma problemu ze spóźnianiem się:) Grzegorz Kramek 604 401 916

salik
09-12-2011, 09:24
Nefer - doczytałaś do końca, czy wymiękłaś w połowie? :)
Mnie aż oczy bolą...

emilus18
09-12-2011, 09:26
Sławek 661 079 952


Szukam solidnego fachowca do sporych prac glazurniczych. Termin: od zaraz.

Pozdrawiam.

hania123
09-12-2011, 21:27
Poszukuję sprawdzonej ekipy , takiej która zna się na robocie i robi uczciwie. Proszę o namiary , z góry dziękuję. Chcę ruszyć na wiosnę w Wawrze.

Polecam swoją ekipę, naprawdę są w porządku , robią dobrze i sprawnie , p.Piotr 603625310

Nefer
09-12-2011, 21:41
Nefer - doczytałaś do końca, czy wymiękłaś w połowie? :)
Mnie aż oczy bolą...

Dałam radę- tylko w celach naukowych... Wietnamczyk używający translatora ?

Arnika
10-12-2011, 21:21
:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:
Dobre...

salik
12-12-2011, 23:34
Szukam pilnie tynkarza do wykonania otynkowania kawałków 2 ścian (na siatce) na północny-zachód od Wawy.

zoladki
13-12-2011, 14:12
Moze sie komus przyda - pierwsze doświadczenia budowlane zaczęliśmy od ekipy rozbiorkowej:
Hydro-trans z marek - Pan Janek tel. 601 960 483, strona http://hydrotrans.biz/
naprawdę sprawni, bardzo atrakcyjni cenowo (najtansi jakich znalezlismy),
zarówno rozbiorka jak i dowoz ziemii (np. za wyrownanie koparka nic nie wzieli).
Na pewno do wykopow fundamentow tez ich bierzemy.

Boat
15-12-2011, 01:21
Rozpocząłem budowę domu w 2010, jestem w trakcie prac wykończeniowych, a ponieważ to forum kilkukrotnie bardzo mi pomogło i generalnie się nie zawiodłem to chętnie podzielę się swoimi doświadczeniami.
Uprzedzam, że wymieniam tylko ekipy bardzo dobre, z których finalnego efektu pracy jestem super zadowolony, o średniakach nie piszę, wszyscy mogą pracować w okolicach Warszawy.

CIEŚLA i DEKARZ:
Pan Waldemar ( 507158141 ), z okolic Łodzi, pracuje również w Warszawie, super solidnie, fachowo i estetycznie, myślący – doradza i rozwiązuje ewentualne błędy konstrukcyjne, dobra ręka do bardziej skomplikowanych drewnianych wykończeń, problemy z czasem.

TYNKI cementowo-wapienne z piaskiem kwarcowym:
Pan Bogdan ( 607893782 ), góral, wąska specjalizacja ale praca pali się w rękach, tynki idealne, równe i gładkie, trzymają kąty, wiele osób które widziały efekt stwierdzały, że widzą takie tynki pierwszy raz, chytry... jak to góral :)

WYLEWKI z miksokreta:
Pan Waldemar ( 661576465 ), z okolic Radomia, bardzo dobrze, szybko, równo, ładnie i czysto, praca pali się w rekach, żadnych minusów.

Płyta GK:
Pan Sławek ( 694976298 ), bardzo dokładnie i fachowo, bardzo estetycznie i czysto, uczciwy i uczynny, żadnych minusów.

ELEWACJA:
Pan Grzegorz ( 512197154 ), rewelacja, szybko, równo, ładnie i czysto, praca pali się w rekach, żadnych minusów.

HYDRAULIK:
Pan Grzegorz ( 693845521 ), z okolic Grójca, sprawnie, fachowo, szybko.

OGRZEWANIE alternatywne / pompa ciepła:
Sapro Engineering
http://www.sapro.pl
Naprawdę, znają się na rzeczy.

Jeżeli mój post jakoś im pomoże to się cieszę, bo myślących i dobrych fachowców coraz mniej.


A teraz jedna ekipa, którą należy OMIJAĆ Z DALEKA:

Jacek i Stefan LISZKA ( 506315842 i 605835017 ),

z okolic Nowego Sącza, nieuczciwi, nie dotrzymują słowa, naciągacze byle wyrwać więcej, zmora inwestora z tylko chwilowymi przebłyskami myślenia – tragedia.

MR Mauy
15-12-2011, 11:21
Witam,
Dołączyliśmy właśnie do zadowolonych klientów "obsłużonych" przez glazurnika obecnego tutaj jako Vadiol. Nasz wybór bazował na opiniach tutaj umieszczanych – więc dla kolejnych poszukiwaczy porządnych wykonawców w gąszczu partaczy dostępnych na rynku, krótkie podsumowanie współpracy:
Pan Robert (Vadiol) zajął się naszymi łazienkami kompleksowo i super dokładnie – poza ustaleniami w kwestiach wizualnych nie musieliśmy się o nic martwić, a w zamian na koniec mamy elegancko i bardzo dokładnie wykonane łazienki. Napomknę tylko, że łazienki były z kategorii „udziwnionych” i wymagania zostały postawione bardzo wysoko – dużo zabudów, ścianek pokręconych, montaży podtynkowych, półeczek, schodków, wcinek, ścianka po środku na geberity, szklana ścianka itp. Itd. (może kiedyś uda mi się wrzucić jakieś fotki). Wszystko zostało wykonane z dokładnością i smakiem – kontakt, ustalenia, porady – wszystko przyjemnie i co najważniejsze bardzo skutecznie i bez ponoszenia zbędnych kosztów.
Dużo dobrego można by jeszcze napisać – jak pojawią się pytania – postaram się odpowiedzieć. A przekaz jest jasny – jeśli chcecie kompleksowej i dobrej jakości usługi POLECAMY VADIOLa!

hania123
16-12-2011, 17:54
Polecam z pełną odpowiedzialnością:
Schody wewnętrzne - polecany już wielokrotnie na forum pan Lasek, sama też skorzystałam z forum i naprawdę nie żałuję, schody są bardzo ładne i eleganckie, montaż szybki i czysty, i co jest bardzo ważne na tym etapie - cenowo dostępne, naprawdę warto, właśnie wczoraj zmontowali i wyglądają super

Paola201
27-12-2011, 15:05
Cały czas poszukuję architekta-konstruktora do wykonania przebudowy domu. Kogos z pomysłami i świeżym umysłem ;)

asbe
27-12-2011, 18:14
Witam, pilnie poszukuje kogoś, kto szybko i uczciwie zrobi badania gruntu (okolica Piaseczna).

Nefer
27-12-2011, 18:17
Czy szybko to nie wiem - zadzwoń do nich : http://www.geotor.pl/

Eugeniusz_
27-12-2011, 19:13
Jarosław Przygoda tel. 603-894-776 powodzenia :):)

wjaz
28-12-2011, 15:36
Witam, pilnie poszukuje kogoś, kto szybko i uczciwie zrobi badania gruntu (okolica Piaseczna).
Miałem dobre doświadczenia z p. Tomaszem Sternickim: 605-390-754
Było i szybko i uczciwie ;) Dostałem ładny raport w kilku kopiach.

misob
29-12-2011, 08:29
Szukam kogoś do zamontowania okapu wyspowego. Niestety ekipa która robiła sufit podwieszany w kuchni i malowanie nie podjęła się tego - tylko w suficie wyprowadzili rurę do wyciągu.
Myślałem że panowie od montażu kuchni z IKEA zainstalują okap ale powiedzieli że nie potrafią ...

I teraz tylko to zostało do zakończenia prac kuchennych.

kwiatek6324
29-12-2011, 17:27
Miałem dobre doświadczenia z p. Tomaszem Sternickim: 605-390-754
Było i szybko i uczciwie ;) Dostałem ładny raport w kilku kopiach.

Podpisuje sie, naprawde moge polecic.

Pozdrawiam
AK

asbe
03-01-2012, 06:29
Dziękuję wszystkim za namiary i opinie.

asbe
06-01-2012, 12:20
A dobrego wykonawcę tynków cementowo-wapiennych możecie polecić?

anatak
07-01-2012, 14:10
A dobrego wykonawcę tynków cementowo-wapiennych możecie polecić?

zapraszam do obejrzenia naszych prac
pozdrawiam

hubertsain
08-01-2012, 12:56
A dobrego wykonawcę tynków cementowo-wapiennych możecie polecić?

Zapraszam na nasze budowy w celu obejrzenia naszych tynków. Referencje pod adresem: http://forum.muratordom.pl/showthread.php?132483-Tynki-cem-wap-i-gipsowe-zobacz-referencje-url-www.sain.pl-url/

Możemy zająć się także wykonaniem elewacji, ociepleniem poddasza.

jjanke
08-01-2012, 18:17
namiary poszły na priv

czy również mogę poprosić o namiary

jjanke
08-01-2012, 18:20
czy również mogę poprosić o namiary na hydraulika

emilus18
08-01-2012, 21:15
czy również mogę poprosić o namiary na hydraulika

Nie wiem skąd jesteś, ale mój wykonuje prace w promieniu ok. 50 km od Żyrardowa i zna się chłopak na robocie.
Piotrek Koźbiał 500 117 069

Seger
09-01-2012, 21:18
moi mili,

poszukuje sprawdzonego parkieciarza, który ułoży mi prawie 30 m2 klepki dębowej.

Warszawa - Bemowo.

Opcja do uzgodnienia, albo sam kupię klepkę, bądź kompleksowo od parkieciarza: klepka + ułożenie + cyklinowanie + olej. Wszystko zależy od ceny.

Termin: początek marca.

cheers,
Seger

Leszek_
12-01-2012, 10:40
Witam
poszukuję firmy lub osoby prywatnej do zaprojektowania kotłowni oraz ogrzewania podłogowego w domu jednorodzinnym
Pozdrawiam

hiro77
13-01-2012, 09:03
Poelcam wykonawcę od ociepleń poddaszy forumowy ROMKON tel. 605-498-598.

Jeden z najlepszych wykonawców , których gościłem. Wprawdzie jestem dopiero po pierwszym etapie prac ale nie mam żadnych zastrzeń. Prace wykonywane solidnie i bez zbędnego pośpiechu, sam zwraca uwagę inwestora na newralgiczne punkty. Oby więcej takich wykonawców dla, których praca to nie przykry obowiązek.

W listopadzie Romkon skończył drugi etap prac na poddaszu. Nie mam żadnych zastrzeń. Musiałem na Niego poczekać aż będzie wolny aby dokończyć prace ale warto było. To jeden z wykonawców, którego nie musiałem pilnować na budowie a swoją pracę przed zakryciem folią i płytą dokumentował zdjęciami. Człowiek, który lubi to co robi.

Jeszcze raz POLECAM !

misob
13-01-2012, 09:20
Wydaje mi się że nie tylko to zostało... Montowałem ostatnio taki okap, montuje się go przed sufitem g/k. Chyba że ten jest inny, jaka firma i model?

Teka DOT Isla

Rom-Kon
13-01-2012, 20:05
Bardzo dziękuję za miłe słowa... jeśli można to ja również mogę polecić Inwestora hiro77 ...praca u Pana była przyjemnością! Gdyby wszyscy Inwestorzy tak podchodzili do wykonawców to świat byłby piękniejszy. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam

bombel79
17-01-2012, 16:51
jesli ktos szukalby sprawdzonego architekta to polecam Pania Anie (tel. 502 074 076) - architekt starej daty, raczej do tradycyjnych projektów, ale bardzo sensowna celnowo... prosze powolac sie na Bartka z Marek

PS
ale tu sie pozmienialo... normalnie zupelnie inne forum :)

rasia
18-01-2012, 16:19
Ponawiam swój wpis sprzed roku, dodałam uaktualnienia. Może się komuś przyda:D.

Jeden morał z tej bajki o budowaniu: ekipę poznaje się nie jak zaczyna, ale jak kończy... stara prawda, co?;)
Miałam szczęście do większości wspaniałych ekip:yes:, niestety o kilku w tym wątku się nie wypowiem.:no:
Od początku:
1.Rewelacyjna ekipa Pana Jana od SSO. Z sześciu nowych domów w mojej okolicy wybudował 4:). Po roku od zejścia z mojej budowy poprosiłam Pana Jana o "wymurowanie" nietypowego;) ogrodzenia, bo nie mogłam znaleźć nikogo, kto by się tego podjął. Przysłał najlepszego swojego człowieka, ja zrobiłam rysunki, Pan Jan ołówkiem na kartonie obliczenia i ogrodzenie mam dokładnie takie o jakie mi chodziło! :D Dodam, że w całym domu mam rewelacyjnie proste wszystkie ściany i kąty, co wychwalane było przez kolejne ekipy od hydraulików do tynkarzy, więc chyba jednak nie jest taką normą;):) Pan Jan: 501 679 706(nie wiem czy jeszcze pracuje, bo to dosłownie"starej daty" majster i mógł już zrezygnować ze względów zdrowotnych:(.
2.Fantastyczni Cieśle. Ekipa wspaniała i perfekcyjna. Umiejąca czytać rysunki i spinająca ogromnie ciężką więźbę ze stalową ramą co do milimetra! :D Pan Wiesław: 508 125 773, syn, Pan Robert: 504 279 459
3.Dekarze.:D Wspaniali prawdziwi fachowcy przez duże F (jak zresztą wszyscy powyżej i poniżej) - doskonale zorganizowani. Byłam jeszcze długo z nimi w kontakcie i błyskawicznie reagowali na każdy mój telefon, czy to w sprawie dodatkowej obróbki kominów po ich tynkowaniu (grubo po zakończeniu dachu), czy w sprawie blachy na dach drewutni. :D A mieli do mnie ładnych kilkadziesiąt kilometrów.:) Bracia Wiesław i Waldemar: 604235954, 606457915 (od jakiegoś czasu się powiększyli i każdy z braci założył osobną firmę żeby nadążyć z pracami)
4.Aluminiowa stolarka: okna fixy, przesuwne, uchylno-otwierane, szklany dach, oranżeria, drzwi wejściowe...:)... AllTOP Lublin!!! Do tej pory jesteśmy w kontakcie, zmiana uszczelki, czy zamka - nie ma problemu. Nikt mi tej firmy nie polecił, znalazłam ich sama widząc wykonaną przez nich stolarkę w oglądanym pod nieobecność właściciela pewnym domu...:) Pan Paweł: 502297296 Nadal jestem z tą firmą w kontakcie... na wiosnę będą mi robić zadaszenie tarasu:lol:.
5.Tynki cementowo-wapienne... po prostu rewelacja! Nie było problemu z dojechaniem po trzech tygodniach i obróbce glifów, gdy po tynkach skończyły się montować okna!:D Pan Darek: sprawdzę w starym telefonie i dopiszę... edit: 602487247
6.Hydraulika, ekipa Pana Janusza: szybko, sprawnie, kompleksowo. Z jedną, małą wpadką z niedokręconym korkiem z wodą ogrodową. I ktoś mógłby pomyśleć - dlaczego ich polecam? Bo potrafili schylić głowy, przyznać się do niedopatrzenia i pokryć koszty. Bo każdemu może się zdarzyć błąd, ale nie każdemu do niego przyznać i wyjść z honorem.:) tel: 601 396042
7.Piec gazowy, kaloryfery...usługa z bardzo dokładnym przeczytaniem projektu i pedantycznymi wręcz obliczeniami zapotrzebowania na ciepło w każdym pomieszczeniu.:) Pan Sławomir: 600 350 637. Dostępny w każdej chwili, gotowy służyć radą,zapewniający pełen serwis i regulację w każdym momencie.:)
8.Wylewki... doskonałe! Chwalone przez kolejnych wykonawców od podłóg. Super twarde i nie do zdarcia... tak ładne, że aż szkoda było je zakrywać...;):) Pan Mariusz: 515620350
9.KartonGipsy:) Słynne Misiaczki, czyli ekipa, która ubrała w w GK i ociepliła wełną mnóstwo znanych mi forumowych i nie tylko domków ;):D, są po prostu niesamowici!! Nie znam drugiej tak solidnej, doświadczonej, przemiłej i dbającej o renomę, a jednocześnie tak młodej ekipy!!! Potrafią po roku, czy dwóch zadzwonić czy wszystko w porządku, czy nic nie pękło, a jeżeli nie daj boże pojawi się jakaś ryska na suficie, to jakby była największą rysą na honorze, przylatują na sygnale w najkrótszym możliwym czasie i naprawiają na swój koszt!!!:jawdrop:Dosłownie szczęka opada! :lol: Pan Robert: 502469645 Jesteśmy w ciągłym kontakcie... przyjeżdżają dosłownie na każdy drobiazg... niedawno miałam rurę od reku do zabudowania - jechali 50 km, żeby zabudować mi ją przed Świętami!!! :lol:

Mam nadzieję, że nikogo o kim powinnam tu wspomnieć nie pominęłam. O wykończeniówce następnym razem...:)

10.Aaa... i ktoś, kto przydaje się na początku i na końcu budowy... specjalista od pielęgnacji i wycinki drzew... zna się na drzewach jak mało kto, a wycina również metodą linową...Pan Robert: 502641431

goobo
18-01-2012, 20:04
Co do cieśli polecanych przez Rasię mogę dodać, że przy każdej uwadze co do jakości ich pracy zostaje się zbluzganym jak bura suka. Takich słów i takiej reakcji na uwagi nie widziałam u żadnej innej ekipy.

Misiaczków potwierdzam, miód na serce :)

rasia
18-01-2012, 22:55
Co do cieśli polecanych przez Rasię mogę dodać, że przy każdej uwadze co do jakości ich pracy zostaje się zbluzganym jak bura suka. Takich słów i takiej reakcji na uwagi nie widziałam u żadnej innej ekipy.

Misiaczków potwierdzam, miód na serce :)

Przeczytałam to z ogromnym zaskoczeniem, być może dlatego, że ja nie miałam do ich pracy żadnych uwag. Ale nie mam prawa nie wierzyć, sama też swego czasu zostałam zbluzgana jak bura suka po wypowiedzeniu swoich uwag co do pracy polecanego forumowego Vadiola:(, a są tacy co go chwalą. Life is brutal.

goobo
18-01-2012, 23:10
Hej Rasiu:) No tak to jest z fachowcami... Scena z cieślami u mnie była masakryczna, pan Jan, którego zwerbowałam na podstawie Twoich rekomendacji:) i który ręczył za ich rzetelność chodził w kółko i powtarzał "po co mi to było". Aż mi go żal było, bo przecież chciał dobrze. Mój teść, starszy człowiek, kulturalnie i normalnym tonem powiedział o swoich zastrzeżeniach (np. okna za wysoko o 20 cm, przez co teraz mam twarz praktycznie na wysokości 10 cm od dolnej ramy), na co panowie cieśle zaczęli rzucać takie inwektywy, że głowa boli. Generalnie zachowanie klawisza w pierdlu, którym nota bene p. Robert jest. Z drugiej strony później Misiaki chwaliły resztę konstrukcji dachu, więc to nie jest tak, że to partacze. Najwyraźniej im się w tyłkach poprzewracało po prostu + kompletny brak kultury + przekonanie o własnej nieomylności...

Zapomniałam jeszcze wspomnieć, że po zakończeniu pracy została cała góra niepotrzebnie zamówionej więźby - zmarnowane pieniądze. Też błąd cieśli, bo sami robili wyliczenia na podstawie projektu.

rasia
19-01-2012, 02:17
To okropne:(. Rozumiem, że Pana Wiesława(taty Roberta) przy tym nie było, bo straciłabym wiarę w ludzi...

yavol
19-01-2012, 09:33
witam, potrzebuję namiarów na jakąś porządną hurtownie z pokryciami dachowymi (głównie ceramika), gdzie zrobią mi niezbędne wyliczenia i nie zedrą jak za złoto.

mmonroe
19-01-2012, 16:18
szukam firmy ktora wykonuje wysokiej jakosci parkiety w warszawie i okolicach.

poszukuje rowniez firm wykonujacych meble kuchenne z gory dziekuje

goobo
19-01-2012, 16:48
To okropne:(. Rozumiem, że Pana Wiesława(taty Roberta) przy tym nie było, bo straciłabym wiarę w ludzi...

Rasiu, to właśnie p. Wiesław robił wyliczenie materiałowe i to on zaczął pyskówkę. Tym bardziej byłam zszokowana, bo niektóre słowa, jakie padły z jego ust człowiekowi w tym wieku nie przystoją.

rasia
19-01-2012, 18:40
Właśnie straciłam wiarę w ludzi...:(

Nefer
19-01-2012, 19:14
Nie trać wiary. Każdemu zdarza się gorszy dzień. Od słowa do słowa, ambicja, konflikt, eskalacja konfliktu - i bomba gotowa.

goobo
19-01-2012, 19:58
Nefer, to nie była kwestia gorszego dnia, wierz mi. Takiej agresji NICZYM nieuzasadnionej jeszcze nie widziałam. Gdybyśmy na nich jeszcze naskoczyli...ale nie, mój teść jest spokojnym kulturalnym człowiekiem, który nie używa obraźliwych słów i nie atakuje personalnie. Decyzja należy do przyszłych klientów - czy chcą brać ekipę, której nie można zwrócić na nic uwagi, bo może skończyć się zbluzganiem od p.., ch.., poj. itepe itede. Ja już wiem, że ręczyć mogę tylko za siebie. Myślę, że dla biednego p. Jana to też była gorzka lekcja.
Jeśli ktoś ma ochotę powspinać się, żeby wyjrzeć przez okno, lub obejrzeć stos niepotrzebnie zamówionej więźby, to zapraszam.

Całe szczęście jak na razie to była nasza jedyna wtopa, reszta okay, w dużej mierze dzięki Muratorowi:)

bettyb
19-01-2012, 21:07
Witam,
poszukuję osoby, firmy z okolic Warszawy do budowy kominka - bez plaszcza wodnego (oczywiście jak każdy inwestor poszukuje kogoś z rozsądnymi cenami:)

bombel79
20-01-2012, 08:03
ja budujac w Markach pod Warszawa wziałem www.kominyikominki.pl chyba z Zielonej Gory... ceonowo zdecydowanie byli lepsi niz miejscowi spece...

Malwina03
20-01-2012, 09:47
U mojej koleżanki też robili kominek. Powiedziała, że była to zdecydowanie najlepsza ekipa z ekip pracujących na budowie. Cenowo również konkurencyjna. U mnie będą montować kominek w przyszłym tygodniu. Mam nadzieję, że nie zapeszę ich tym wpisem :)

aigel
20-01-2012, 14:39
Czołem
Poszukuje sprawdzonej i godnej polecenia firmy która przebuduje istneijące szambo szczelna na przydomową oczyszczalnię z drenażem .

dzieki za wszytskie informacje
aigel

rasia
20-01-2012, 14:52
Witam,
poszukuję osoby, firmy z okolic Warszawy do budowy kominka - bez plaszcza wodnego (oczywiście jak każdy inwestor poszukuje kogoś z rozsądnymi cenami:)


ja budujac w Markach pod Warszawa wziałem www.kominyikominki.pl chyba z Zielonej Gory... ceonowo zdecydowanie byli lepsi niz miejscowi spece...


U mojej koleżanki też robili kominek. Powiedziała, że była to zdecydowanie najlepsza ekipa z ekip pracujących na budowie. Cenowo również konkurencyjna. U mnie będą montować kominek w przyszłym tygodniu. Mam nadzieję, że nie zapeszę ich tym wpisem :)

U mnie też kominek z KominyKominki:lol: Stoi od trzech lat, palę w nim prawie codziennie i jest super!:D Bardzo polecam!:D

azakrzew
20-01-2012, 21:59
szukam firmy ktora wykonuje wysokiej jakosci parkiety w warszawie i okolicach.

poszukuje rowniez firm wykonujacych meble kuchenne z gory dziekuje

Witam, ja też poszukuję ekipy do desek dębowych (litych). Najchętniej w wykończeniu Loba Naturale. Kogo Szanowne Towarzystwo poleca?

Jarecki 11
25-01-2012, 19:32
Witam
Szukam sprawdzonego i rozsądnego hydraulika do wykonania kotłowni. Takiego, który umie podłączyć kominek z płaszczem wodnym z buforem i piecem kondensacyjnym i przede wszystkim nie robi tego pierwszy raz w życiu. Jeśli macie kogoś takiego, to proszę o namiary.
Pozdrawiam
Jarek

MarcinWk
26-01-2012, 09:25
Nam hydraulikę robił użytkownik forum Starn (http://forum.muratordom.pl/member.php?3290-starn). Co prawda nie mamy kominka z płaszczem wodnym ale mogę go z czystym sumieniem polecić jako naprawdę świetnego fachowca.

MarcinWk
26-01-2012, 09:54
9.KartonGipsy Słynne Misiaczki, czyli ekipa, która ubrała w w GK i ociepliła wełną mnóstwo znanych mi forumowych i nie tylko domków , są po prostu niesamowici!! Nie znam drugiej tak solidnej, doświadczonej, przemiłej i dbającej o renomę, a jednocześnie tak młodej ekipy!!! Potrafią po roku, czy dwóch zadzwonić czy wszystko w porządku, czy nic nie pękło, a jeżeli nie daj boże pojawi się jakaś ryska na suficie, to jakby była największą rysą na honorze, przylatują na sygnale w najkrótszym możliwym czasie i naprawiają na swój koszt!!!Dosłownie szczęka opada! Pan Robert: 502469645 Jesteśmy w ciągłym kontakcie... przyjeżdżają dosłownie na każdy drobiazg... niedawno miałam rurę od reku do zabudowania - jechali 50 km, żeby zabudować mi ją przed Świętami!!!


Chciałbym się przyłączyć do poleceń ekipy Misiaczków

U nas co prawda sam Pan Robert nie robił lecz jego brat ale współpraca i efekt naprawdę super. BARDZO POLECAM

azakrzew
27-01-2012, 13:25
No to i ja pochwalę SELKI! Wczoraj zakończyła u mnie prace związane z sufitami podwieszanymi (ok. 300 mkw) i ściankami z GK wielokrotnie polecana na forum ekipa Pana Roberta Hawrylaka – SELKI.
Choć to jest niewiarygodne, ale to jest ekipa, od której inwestor nie musi w zasadzie niczego wymagać, bo oni sami wymagają od siebie wystarczająco dużo.

W zakresie wyzwań technicznych nic ich nie jest w stanie zaskoczyć, ale co tu się dziwić, jeżeli w zgranym zespole od lat realizują ok 30 domów w ciągu roku. Na każdą okoliczność są w stanie zaproponować rozwiązania optymalne pod względem wytrzymałości i kosztów oraz uzasadnić rzeczowo wybór. Prace w każdym miejscu zaczynają od dokładnej analizy projektu oraz dokumentacji (np. zdjęć instalacji), aby z góry wykluczyć kolizje czy ryzyko uszkodzeń np. przewodów.

W zakresie potocznie rozumianej „obsługi klienta” i kultury osobistej – nie dorównała im żadna z pracujących u mnie ekip. W trakcie realizacji zdarzyło mi się zmienić zdanie, co do wykonanego już kawałka zabudowy, to mimo napiętego kalendarza, bez ociągania, bez słowa komentarza, rozebrali i zabudowali na nowo duży fragment sufitu. Jedyne, co usłyszałem, to „tu chodzi tylko o to, aby Pan był zadowolony”. Co wyjątkowe, ekipa czuła się odpowiedzialna za budowę i pojawiające się w trakcie inne ekipy, których prace wiązały się z pracami SELKI były pouczane i napominane, jeżeli chciały realizować swoje prace „na skróty”.

Ktoś mi na początku budowy powiedział, abym nie oczekiwał za wiele od budowlańców w zakresie kultury osobistej. Widać nie spotkał na swojej drodze SELKI. Panowie każdy dzień pracy kończyli sprzątaniem budowy (zresztą nie mówili nigdy budowa, a „Pana dom”), dokładną toaletą osobistą (mimo spartańskich warunków), tak, że kiedy odwiedzałem „mój dom” po pracy witali mnie w wysprzątanym wnętrzu, odświeżeni, uśmiechnięci, gotowi do prezentacji wykonanych prac i wysłuchania ewentualnych uwag, które jeśli były i okazały się zasadne następnego dnia były uwzględniane. Nigdy nie musiałem o nic dwa razy prosić ani niczego powtarzać – (”poproszone= zrobione”). Wyjeżdżając na weekend zostawili budowę tak wysprzątaną, że trudno byłoby stwierdzić, że trwają tam prace. Gdy dziękowałem, usłyszałem tylko „przecież mógł Pan mieć w weekend gości, więc musiał być porządek”.

„Misiaczki” WIELKI SZACUNEK!

Szczerze polecam!

Nefer
27-01-2012, 13:33
Chyba zacznę pobierać opłaty od Selków :):)

azakrzew
27-01-2012, 13:48
oj, oj, nie jesteś jedyną Inwestorką mile wspominaną przez Misiaczków, więc z tą wyłącznością / opłatami to bym tak nie szalał

Nefer
27-01-2012, 14:02
Co nie zmienia faktu, że u mnie zaczęli :) i przyciągnęłam ich na Forum :)

darej
30-01-2012, 14:56
Witam
Szukam sprawdzonego i rozsądnego hydraulika do wykonania kotłowni. Takiego, który umie podłączyć kominek z płaszczem wodnym z buforem i piecem kondensacyjnym i przede wszystkim nie robi tego pierwszy raz w życiu. Jeśli macie kogoś takiego, to proszę o namiary.
Pozdrawiam
Jarek

Zdecydowanie polecam p. Roberta. Człowiek rzeczowy, konkretny, słowny, znający się na robocie i normalny cenowo. Zrobił u mnie całą hydraulikę (podłogówka w całym domu, wod-kan, kotłownia połączona z kominkiem z płaszczem wodnym) i nadal jestem zadowolony. Tel do niego 512 150 034

agol
31-01-2012, 12:59
Poprosimy na prv kontakt do Pana Nowakowskiego od drenażu. Jeżeli macie jakies godne polecenia firmy które zajmują się drenażami i odwodnieniem działki będziemy wdzięczni za kontakty

A ja polecam Pana o nazwisku Zapora, od drenażu....nie wiem czy jest chwalony czy nie ale u mnie spisał się na wielki +...po przejściach z fimą krzak która o mało nie zawaliła mi domu bez pomyślunku kopiąc dół, Pan Zapora przyjechał, wycenił, ekipa dobrze przygotowana, sprzęt profesjonalny, trochę Pan Zapora nerwowy i klnie jak szewc ale co tam .... każdemu się zdarza hehe.... http://www.zapora.pl/?id=2 Pozdrawiam.

piotr.d
01-02-2012, 13:03
Witam. Czy może ktoś mi polecić ekipę do budowy stanu surowego budynku. Budowa w okolicach Warszawy, powiat Wołomiński. Szukam sprawdzonej solidnej ekipy i niepijącej, której nie trzeba na każdym kroku pilnować.
Poszukuję również kierownika budowy z tych okolic.
Proszę o namiary na PW lub na forum. Z góry dziękuje.

marek123456
02-02-2012, 16:42
Witam, czy ktoś mógłby z czystym sumieniem polecić dobrą ekipę parkieciarzy? Bardzo dziękuję za każde polecenie.

krzysiek22
02-02-2012, 18:35
Witam. Czy może ktoś mi polecić ekipę do budowy stanu surowego budynku. Budowa w okolicach Warszawy, powiat Wołomiński. Szukam sprawdzonej solidnej ekipy i niepijącej, której nie trzeba na każdym kroku pilnować.

Witam, ja również budowałem mój domek w tych okolicach i z czystym sumieniem mogę polecić firmę, która postawiła mój dom (też polecono mi ją na forum). W pierwszym etapie budowali do stanu surowego zamkniętego a później po małej przerwie robili prace wykończeniowe do stanu deweloperskiego. Budowa przebiegła sprawnie i bez większych problemów pomimo tego że nieraz bywaliśmy tylko raz w tygodniu na budowie. Przede wszystkim był ład i porządek i cała organizacja po ich stronie włącznie z zamawianiem materiałów (robili ze swoim materiałem). kontakt: 530-369-863.


Witam, czy ktoś mógłby z czystym sumieniem polecić dobrą ekipę parkieciarzy? Bardzo dziękuję za każde polecenie.
Przyłączam się do pytania. Poszukuję również sprawdzonych glazurników i ekipę od kostki brukowej. Najlepiej firmy dobre i tanie :)

krzysiek22
02-02-2012, 18:59
Witam. Czy może ktoś mi polecić ekipę do budowy stanu surowego budynku. Budowa w okolicach Warszawy, powiat Wołomiński. Szukam sprawdzonej solidnej ekipy i niepijącej, której nie trzeba na każdym kroku pilnować.

Witam, ja również budowałem mój domek w tych okolicach i z czystym sumieniem mogę polecić firmę, która postawiła mój dom (też polecono mi ją na forum). W pierwszym etapie budowali do stanu surowego zamkniętego a później po małej przerwie robili prace wykończeniowe do stanu deweloperskiego. Budowa przebiegła sprawnie i bez większych problemów pomimo tego że nieraz bywaliśmy tylko raz w tygodniu na budowie. Przede wszystkim był ład i porządek i cała organizacja po ich stronie włącznie z zamawianiem materiałów (robili ze swoim materiałem). kontakt: 530-369-863.


Witam, czy ktoś mógłby z czystym sumieniem polecić dobrą ekipę parkieciarzy? Bardzo dziękuję za każde polecenie.
Przyłączam się do pytania. Poszukuję również sprawdzonych glazurników i ekipę od kostki brukowej. Najlepiej firmy dobre i tanie :)

Qter
02-02-2012, 20:41
Witam, czy ktoś mógłby z czystym sumieniem polecić dobrą ekipę parkieciarzy? Bardzo dziękuję za każde polecenie.

Hej,

Polecam p. Jarosława Żaka tel. 602-335-387 - mi kładł deski Iroko na ogrzewanie podłogowe + wykonanie schodów (obłożenie wylanych stopni drewnem) - cała praca przebiegła bez najmniejszych zastrzeżeń.

PZDR

Qter

chemfiz
05-02-2012, 07:56
Witam,
czy możecie polecić ekipę do wykonania kompleksowej budowy do stanu developerskiego włącznie w Sulejówku.

Chodzi o to żeby jedni na drugich nie jęczeli że ten to to mógł zrobić lepiej itd, chodzi o zgrany zespół firm współpracujących ze sobą lub firmę konkretną która większość wykonuje samodzielnie a specyficzne rzeczy we współpracy z inną. Ale tylko jedna firma zarządza pracami i za nie odpowiada.

Pozdrawiam
Piotr

kamyk68
05-02-2012, 08:55
Potrzebuję rzeczoznawcę bądż biegłego sądowego do oceny drzwi garażowych .
Sprawdzonych jakiś najlepiej .Może ktoś ma jakieś namiary i doświadczenia w tym zakresie.

kowax
05-02-2012, 19:27
Ponawiam prośbę o podanie namiarów na solidnych wykonawców SSO. Dotychczasowe poszukiwania dają dużo do myślenia. Podawane ceny naprawdę są różne i uzależnione są od różnego stanu SSO. Jedni kończą na krokwiach, inni kryją deskowaniem i papą jeszcze inni kończą z pokryciem i orynnowaniem. Jakie kryteria przyjąć i kogo polecacie , czy dach oddać odrębnemu wykonawcy jako całość tak by mieć gwarancje jakości?

salik
06-02-2012, 12:58
Jako że zakończyliśmy pewne etapy prac wykończeniowych na naszej budowie, przyszedł czas na podsumowanie.
Z wielu ekip które przewinęły się przez naszą budowę, najbardziej byliśmy zadowoleni z wielotygodniowej pracy glazurnika.
Niniejszym chcieliśmy polecić forumowego vadiola (i jego pomocnika ;) ) za wykonanie naprawdę świetnej roboty w naszych łazienkach i na naszych podłogach.
To jedna z tych (niewielu) ekip, która wykonuje swoją pracę rzetelnie i fachowo, a przy tym doradza, pomaga i słucha potrzeb inwestora.
Dziękujemy Panie Robercie!

Niestety pozostałe ekipy nie spełniły pokładanych w nich nadziei i ich praca spowodowała dla nas albo dodatkowe nerwy albo dodatkowe koszty, więc ciężko mi je polecić...

hania123
07-02-2012, 18:56
Ponawiam prośbę o podanie namiarów na solidnych wykonawców SSO. Dotychczasowe poszukiwania dają dużo do myślenia. Podawane ceny naprawdę są różne i uzależnione są od różnego stanu SSO. Jedni kończą na krokwiach, inni kryją deskowaniem i papą jeszcze inni kończą z pokryciem i orynnowaniem. Jakie kryteria przyjąć i kogo polecacie , czy dach oddać odrębnemu wykonawcy jako całość tak by mieć gwarancje jakości?

mogę polecić ekipę, która budowała u mnie, od fundamentu po ułożenie dachówki, polecam ich , bo naprawdę są w porządku , Piotr 603625310, można powołać się na budowę w Marylce

krolikos
08-02-2012, 21:31
Ponawiam prośbę o podanie namiarów na solidnych wykonawców SSO. Dotychczasowe poszukiwania dają dużo do myślenia. Podawane ceny naprawdę są różne i uzależnione są od różnego stanu SSO. Jedni kończą na krokwiach, inni kryją deskowaniem i papą jeszcze inni kończą z pokryciem i orynnowaniem. Jakie kryteria przyjąć i kogo polecacie , czy dach oddać odrębnemu wykonawcy jako całość tak by mieć gwarancje jakości?

Ja mogę polecić swoje ekipy pod wodzą Pana Wojtka - 605588702,
Robili u mnie SSO + dach (deskowanie, papa, dachówka, komin), na każdy etap inna ekipa znająca się na robocie,
Za ustaloną wcześniej cenę zrobili mi kilka dodatkowych prac nie biorąc za to ani złotówki, robią tak jak chce inwestor, nie marudząc, kilka drobnych błędów było ale naprawili bez zbędnego gadania, cenowo bezkonkurencyjni - jak dostałem wycenę zaprzestałem poszukiwania innych ekip,
namiary dostałem również z polecenia z grupy Piaseczyńskiej, moja budowa jest w Głoskowie

Pzdr

kwiatek6324
09-02-2012, 11:18
Witajcie.

Poszukuje Dekarzy ale specjalistow od plaskich dachow a szczegolnie
od stropodachu odwroconego...

Bede wdzieczny za namiary

Pozdrawiam
AK

adk
10-02-2012, 09:34
Witajcie.

Poszukuje Dekarzy ale specjalistow od plaskich dachow a szczegolnie
od stropodachu odwroconego...

Bede wdzieczny za namiary

Pozdrawiam
AK

I ja i ja ADK :)

fighter1983
12-02-2012, 14:46
kwiatek6324/adk: Bogdan Mituś 501356814 lub Bernard Sobkowski 606760227

vadiol
12-02-2012, 20:27
Jako że zakończyliśmy pewne etapy prac wykończeniowych na naszej budowie, przyszedł czas na podsumowanie.
Z wielu ekip które przewinęły się przez naszą budowę, najbardziej byliśmy zadowoleni z wielotygodniowej pracy glazurnika.
Niniejszym chcieliśmy polecić forumowego vadiola (i jego pomocnika ;) ) za wykonanie naprawdę świetnej roboty w naszych łazienkach i na naszych podłogach.
To jedna z tych (niewielu) ekip, która wykonuje swoją pracę rzetelnie i fachowo, a przy tym doradza, pomaga i słucha potrzeb inwestora.
Dziękujemy Panie Robercie!

Niestety pozostałe ekipy nie spełniły pokładanych w nich nadziei i ich praca spowodowała dla nas albo dodatkowe nerwy albo dodatkowe koszty, więc ciężko mi je polecić...


Bardzo dziękuję za opinie .

misob
13-02-2012, 10:11
Ja również mogę z czystym sumieniem polecić forumowego Vadiola. Pan Robert wykonał u nas w domu sporo prac : wykończenie 2 łazienek i WC (glazura, terakota, biały montaż wszystkich urządzeń sanitarnych); ułożenie terakoty w holu, jadalni, korytarzach, garażu. Montaz okapu wyspowego.
Współpraca układała się b. dobrze - pełen profesjonalizm.
Ponieważ zdjęcie więcej mówi niż 100 słów - postaram się wrzucić kilka zdjęć naszych łazienek.

adk
13-02-2012, 16:46
kwiatek6324/adk: Bogdan Mituś 501356814 lub Bernard Sobkowski 606760227

Dzięki serdeczne. Czy to są sprawdzeni wykonawcy?

Kasiks
13-02-2012, 22:22
Witam.
Czy może ktoś mi polecić ekipę do budowy stanu surowego budynku. Budowa w Warszawie, początek czerwca. Szukam sprawdzonej solidnej i samodzielnej ekipy, której nie trzeba na każdym kroku pilnować.
Poszukuję również kierownika budowy z tych okolic.
Z góry dziękuję za pomoc.

kukla
14-02-2012, 10:27
Witam.
Czy może ktoś mi polecić ekipę do budowy stanu surowego budynku. Budowa w Warszawie, początek czerwca. Szukam sprawdzonej solidnej i samodzielnej ekipy, której nie trzeba na każdym kroku pilnować.
Poszukuję również kierownika budowy z tych okolic.
Z góry dziękuję za pomoc.

Witam
jeśli szukasz dalej mogę polecić dobrą brygadę
z czystym sumieniem na pw.

Kasiks
14-02-2012, 12:28
Ok to czekam :)

rasia
14-02-2012, 13:47
Ponawiam prośbę o podanie namiarów na solidnych wykonawców SSO. Dotychczasowe poszukiwania dają dużo do myślenia. Podawane ceny naprawdę są różne i uzależnione są od różnego stanu SSO. Jedni kończą na krokwiach, inni kryją deskowaniem i papą jeszcze inni kończą z pokryciem i orynnowaniem. Jakie kryteria przyjąć i kogo polecacie , czy dach oddać odrębnemu wykonawcy jako całość tak by mieć gwarancje jakości?
NIE MA jednej dobrej ekipy robiącej wszystko dobrze od a do z... prywatny inwestor jeszcze bardziej dbający o własną kieszeń i solidność wykonania powinien korzystać, tak jak deweloperzy: z podwykonawców specjalizujących się w poszczególnych etapach. Ja miałam osobno: murarzy, cieśli, dekarzy... każda z ekip perfekcyjna!:)

rasia
14-02-2012, 13:50
Jeszcze do listy moich sprawdzonych wykonawców muszę dopisać, bo pominęłam nieopatrznie, forumowego ZBYCHA od wszelkiego rodzaju alarmów, monitoringu, anten... Super przemiły i co najważniejsze rzetelny wykonawca!:D

pinto13
14-02-2012, 17:38
Witam,

potrzebuje namiar na osobę, która zajmuje się przyłączeniami kanalizacji. Najlepiej od projektu do wykonania ale jak macie kogoś na poszczególne etapy to też poproszę. Miejsce przyłączenia Wawer Międzylesie. Sama kanalizacja bo wodociągu nie ma.

Pzdr

aganie
14-02-2012, 18:32
Witam, przyłączam się do prośby o wykonawcę SSO, kierownika budowy, elektryka, hydraulika z okolic Nasielska. Jest naprawdę ciężko się zdecydowac.Z góry dziękuję

kowax
15-02-2012, 18:51
mogę polecić ekipę, która budowała u mnie, od fundamentu po ułożenie dachówki, polecam ich , bo naprawdę są w porządku , Piotr 603625310, można powołać się na budowę w Marylce

dziękuję za namiar wydaje się kompetentny,... ale okazał się najdroższy...

kwiatek6324
16-02-2012, 10:48
dziękuję za namiar wydaje się kompetentny,... ale okazał się najdroższy...

Witaj.

Nie zebym straszyl bo sam wlasnie zaczynam budowe, ale u kolezanki nadbudowe parteru robila
ekipa ktora niby byla polecana itp. Roznica pomiedzy moim wykonawca a nimi na wstepnej wycenie
byla taka ze byli tansi o 36%.

Kolezance za to spalil sie ostatnio dach bo chyba zle zrobili przejscie komina przez dach..
Wiec de facto nie patrz zawsze na cene.. bo skapy 2 razy traci.

Pozdr
AK

justkaaa
16-02-2012, 14:11
bo oszczedny 2 razy traci.
...skąpy...

a oszczędny to nie to samo co skąpy ;)

Malwina03
16-02-2012, 15:14
chytry moi drodzy, chtry :)

Na pewno nie ma co łapać najtańszych, często bez umowy i faktury/rachunku. Ale też ci najdrożsi przesadzają. Zależy w jakim województwie budujesz. W mazowieckim będzie zdecydowanie najdrożej.

vadiol
16-02-2012, 21:16
Ja również mogę z czystym sumieniem polecić forumowego Vadiola. Pan Robert wykonał u nas w domu sporo prac : wykończenie 2 łazienek i WC (glazura, terakota, biały montaż wszystkich urządzeń sanitarnych); ułożenie terakoty w holu, jadalni, korytarzach, garażu. Montaz okapu wyspowego.
Współpraca układała się b. dobrze - pełen profesjonalizm.
Ponieważ zdjęcie więcej mówi niż 100 słów - postaram się wrzucić kilka zdjęć naszych łazienek.
Dziękuję za opinię .

ki9
22-02-2012, 19:21
Witam,
Na wiosnę zaczynam budowę domu APS 105 + 2G.
Obecnie szukam kierownika budowy. Macie namiary na kogoś solidnego ?
Pozdrawiam,

qsi
25-02-2012, 06:08
Poszukuje kogos do podlaczenia gazu od skrzynki do domu wraz z zalatwieniem formalnosci. okolice wołomina

naszaheidi
25-02-2012, 07:27
Tak,tak,moj drugi dom juz okablowal!!!ZBYCH ma sie rozumiec.
Co do wykonawcow to mam swietnego:
elektryka
wykonawcow SSO
wykonczeniowki.
Budowa w Warszawie.
Z checia podam namiary,prosze pisac na priv.Nie chcialabym tak publicznie

pinto13
26-02-2012, 22:32
Witam,

poszukuje:
- stolarza do drzwi zewnętrznych, opasek wokół drzwi i cokołów przy podłogach - wszystko na wzór stolarki przedwojennej
- ekipy do ogrodzenie - cześć murowana z cegieł, część metalowe przęsła
- opinii o firmie od okien Termiczni: http://www.termiczni.pl/

Pzdr

art6
26-02-2012, 23:28
Witam,

Poszukuję dobrego tynkarza od tynków tradycyjnych, buduję w okolicach Legionowa. Ci z którymi do tej pory się kontaktowałem "wchodzą na budowę tylko po założonych oknach",więc u mnie (okna drewniane) musieliby pojawić się drugi raz czego jakoś nie mogą zaakceptować.
dziękuje za polecenia
pozdrawiam

Malwina03
27-02-2012, 06:27
Zadzwoń do firmy ANATAK. U mnie robili bez okien i pom montażu przyjechali na "dorobienie" okien. Tynki ładne, już kilku kolejnych fachowców chwaliło.
Są na forum tel. 511 835 310

anatak
27-02-2012, 07:14
Zadzwoń do firmy ANATAK. U mnie robili bez okien i pom montażu przyjechali na "dorobienie" okien. Tynki ładne, już kilku kolejnych fachowców chwaliło.
Są na forum tel. 511 835 310

dziękujemy za polecenie, wykonujemy tynki gipsowe i cementowo-wapienne z agregatu, jeśli chodzi o obróbkę okien po montażu to nie ma żadnego problemu, pozdrawiamy

marconi_piaseczno
28-02-2012, 15:31
dziękujemy za polecenie, wykonujemy tynki gipsowe i cementowo-wapienne z agregatu, jeśli chodzi o obróbkę okien po montażu to nie ma żadnego problemu, pozdrawiamy

A do Piaseczna dojeżdżacie?

anatak
29-02-2012, 06:05
A do Piaseczna dojeżdżacie?

działamy na terenie Warszawy i okolic, więc Piaseczno jak najbardziej w naszym zasięgu
pozdr

aniaaniaania
01-03-2012, 14:57
mam do polecenia dobrego wykonawcę SSO, więźba +pokrycie i do poddaszy, jak by co proszę na prv,
jeżeli znacie dobrego dostawcę i montażystę szamba (okolice Tarczyna) proszę o namiary.
Pozdrawiam,
Ania

Amelka74
02-03-2012, 16:21
Witam,

poszukuję ekipy od elewacji i ogrodzenia (panele ogrodzeniowe). Budowa w okolicach Leszna (pod Warszawą).

hubertsain
02-03-2012, 17:50
Witam,

poszukuję ekipy od elewacji i ogrodzenia (panele ogrodzeniowe). Budowa w okolicach Leszna (pod Warszawą).

Witam.
Możemy zająć się wykonaniem elewacji, kontkat do nas pod adresem: http://forum.muratordom.pl/showthread.php?132483-Tynki-cem-wap-i-gipsowe-zobacz-referencje-url-www.sain.pl-url/
Pozdrawiam
Hubert

pinto13
04-03-2012, 19:29
Witam,

dobra i uczciwa firma od okien drewnianych poszukiwana. Okna w starym stylu ze szprosami. Najlepiej oferująca okna Pozbud.
Ewentualnie opinia o firmie oferującej Pozbud z Otwocka:
ATU AWISTA - BH ul. Górna 62
05-400 Otwock

i

Firma Handlowo-Usługowa "STOLARES" Czesław Maliszewski
3-go Maja 20
08-110 Siedlce

Pzdr

asbe
07-03-2012, 20:28
Witam,

poszukuję dobrego dekarza, który ma doświadczenie w montażu blachy na rąbek stojący (panele) - pow.dachu około 270 m2

ros11
10-03-2012, 17:29
Witam,
Kolejny etap budowy zakończony.
Z czystym sumieniem mogę polecić p. Dariusza Laska (nieraz polecanego na tym forum). Prawdziwy fachowiec w swojej profesji, dopasowuje się do wymagań klienta (a przyznam się, że trochę ich mieliśmy). Jest otwarty na wszelkie niestandardowe rozwiązania (np. barierki). Zawsze odbiera telefony (jak wiecie z doświadczenia nie wszystkim się to zdarza). W kwestii kolorystyki schodów - ma szeroką paletę kolorów jak i również sam usiłuje znaleźć dany kolor jeśli tylko pokaże się do czego ma dopasować (akurat u nas do koloru drzwi). Kolejna ważna rzecz - dokładnie sprząta po wykonanej pracy. Polecam tel. D. Lasek-608404823

ewa__77
11-03-2012, 08:38
Zostało mi po budowie sporo styropianu KNAUF, gr.30cm
lambda = 0,040
około 15m3 (51 paczek po 0,3m3)
jestem zainteresowana sprzedażą całości
styropian w stanie idealnym, pełne paczki z folijką
do mnie przyjechał prosto z fabryki
leży w już zamkniętm i ogrzewanym domu
Nawet jeśli nie ocieplacie całego domu 30cm styropianu, mozna użyć go na różnego rodzaju wstawki
uatrakcyjniające bryłę budynku. Na przykład można pogrubić "nadwiesić" strefę nad oknami lub wykonać bonie.
cena 110zł za 1m3 (obecnie najtaniej na allegro 139zł)
odbiór własny pod Piasecznem (Głosków)
kontakt [email protected]

asiemka
11-03-2012, 20:51
Czołem!
Czy ktoś może polecić firmę specjalizującą się w instalacjach odgromowych?
Pozdrawiam,
A.

regwit
12-03-2012, 08:18
Czy możecie podzielić się namiarami na solidnych wylewkarzy? Muszę ułożyć 20 cm styropianu i zrobić podłogę. W Falenicy ok 98 m2.

Będę wdzięczny bardzo

Witek

goobo
14-03-2012, 10:16
A ja poproszę o namiar na stolarza, macie może kogoś fajnego do polecenia?

flyer2
14-03-2012, 12:18
Witam.Czy ktoś budował z firmą" Moment art" Wojciech Dałek z Nieporętu?

m&m niewielki m05b
15-03-2012, 20:43
A ja poszukuję sensownego elektryka i hydralulika.

Rybka74
18-03-2012, 09:58
ja z czystym sumieniem mogę polecić solidnego elektryka p.Pawła (Warszawa i okolice) tel. 508414789

dorisbis
20-03-2012, 12:13
A ja poszukuję sensownego elektryka i hydralulika.

Gość sensowny robi dla firmy która budowała mi dom a po tem wykończena podłaczył.
Sławek 504303664

dorisbis
20-03-2012, 12:14
Nie ja budowałam z firma z Radzymina meil. [email protected] fajna firemka ugodowa.

PLN
21-03-2012, 11:19
Poszukuję projektanta do zaprojektowania kuchni,oraz stolarza do mebli kuchennych.

prosty
21-03-2012, 12:26
Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z firmą Espiro Property?

http://espiroproperty.pl/

siwy-74
21-03-2012, 18:57
Witam,
czytamy to forum od dawna i dzięki niemu oraz Waszym opiniom, mięliśmy przyjemność współpracować z polecanym przez Was glazurnikiem forumowym "Vadiolem". Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej u nas pracy. Pan Robert to bardzo dobry fachowiec (niewielu takich było na naszej budowie). Potrafi sensownie doradzić i nie szuka problemów tam, gdzie ich nie ma. Podsumowując: pełen profesjonalizm, spkokój i opanowanie! Jeżeli szukacie glazurnika, to szczerze polecamy!
Dziękujemy Panie Robercie:)
Agnieszka i Darek

Michcio&Tuśka
22-03-2012, 17:30
Witamy :)

Potrzebujemy sprawdzonych wykonawców do wybudowania ogrodzenia oraz śmietnika z klinkieru. Może Ktoś z Szanownych forumowiczów jest w stanie podzielić się kontaktem ;)

Pozdrawiamy serdecznie :)
Michcio&Tuśka

MonDav
22-03-2012, 19:21
My tez poprosimy o kontakt do ekipy od ogrodzenia z klinkieru oraz budowy smietnika :)

kamyk68
25-03-2012, 07:38
Witam

potrzebuję kogoś sprawdzonego do wykonania posadzki epoksydowej może ktoś coś ma?

asbe
27-03-2012, 19:19
Cudowna ekipa do stanu surowego

Musze to napisać, bo czegoś takiego się nie spodziewałam.
Dzięki Waszym poleceniom i opiniom budowę swojego domu zleciłam ekipie Pana Mirka Gencla. Tak prowadzonej i wykonanej budowy jeszcze nie widziałam (budowałam już wcześniej dwa domy). Cały etap stanu surowego przebiegał dla mnie jak na wakacjach. Pan Mirek o wszystko zadbał, jego ludzie (i sam pan Mirek oraz jego tata) pracowali od świtu do nocy w niesamowicie trudnych warunkach. Każda moja wizyta na budowie to był miód na serce - ludzi uśmiechnięci, nigdy nie zgłaszali żadnych problemów, sympatyczni i zawsze gotowi do odpowiedzi na moje różne pytania. Na całym terenie wzorowy porządek, a po budowie z "chudziaka" można było jeść. Mój kierownik powiedział, że jeszcze tak wzorowo prowadzonej budowy nie widział. Dzisiaj rozstałam się z tą ekipą i pozostaje mi mieć nadzieję, że takie szczęście w wyborach wykonawców nie opuści mnie do końca mojej budowy.
Szczerze i z całego serca, wszystkim planującym budowę w przyszłym roku polecam Pana Mirka i jego niesamowitą ekipę z zacnym Panem Janem na czele.- tel. 502 711 910.

po edycji:
I bardzo ważne:

Pan Mirek dbał nie tylko o budowę, ale również o moją kieszeń - dzięki niemu nie przekroczyłam swojego założonego kosztorysu - pilnował każdego mojego zakupu,

a na koniec panowie zrobili mi jeszcze extra dodatkowy fundament pod pergolę - szok!

akapap
30-03-2012, 21:31
Szukam sprawdzoną ekipę do wykonania i montażu luster na wymiar i szybę do kabiny prysznicowej. Macie kogoś godnego polecenia? Zlecenie raczej z tych większych.

Pozdrawiam.

tiffi1
01-04-2012, 17:29
Poszukuję ekipy do położenia komleksowo kostki granitowej okolice Warszawy - możecie kogoś polecić

dramy
02-04-2012, 20:31
Poszukuje ekipy na roboty wykończeniowe ( sporo roboty - wykonczenie domu 166m2)- glazura ( 2 łazienki + kuchnia) terakota ( kuchnia , jadalnia, wiatrołap, hol, łazienki) karton gipsy i drobne prace murarskie od konca maja poczatku czerwca Piaseczno - Chyliczki

sylwia1406
05-04-2012, 15:23
polecam hydraulika z Warszawy, przerobił mi całą instalację w zakupionym do remontu budynku. Beż żadnych zastrzeżeń, naprawdę polecam. Telefon do Pana Kamila: 500 504 474

teka
08-04-2012, 10:54
Witam
dla chcacych wylewac posadzki dam pare porad ktore mozecie Panstwo znalezc na mojej stronie www.posadzkiplock-teka.pl
glownie dla osob ktore beda kladly parkiety prosze zwrocic uwage na grubosc kruszywa by wylewka miala pozniej odpowiednia wytrzymalosc na scinanie pod parkiet.na www zakladka PORADY..my dzialamy w okolicach Plocka do 100km pozdrawiam artur wisniewski

salik
11-04-2012, 08:15
Szukam ekipy do prac wykończeniowych (malowanie, poprawki tynkarskie, inne prace wykończeniowe).

Balbina200
11-04-2012, 21:50
Witam

potrzebuję kogoś sprawdzonego do wykonania posadzki epoksydowej może ktoś coś ma?

Ja robiłam posadzkę z żywicy na wysoki połysk i będę jeszcze robić "kamyczkową" do garażu.
Wygląda fajnie, jak się sprawuje jeszcze nie wiem, bo to świeża sprawa:)
Chłopaki z Łodzi, ale przyjeżdżają do stolicy:): 603 033 537

Balbina200
11-04-2012, 22:44
No i przyszedł w końcu i na mnie czas :wiggle:
Tadam! Kończę budowę i podsumowuję moje burzliwe przejścia.
Do napisania niniejszego postu skłoniło mnie dzisiejsze zachowanie Roberta z firmy Selka, który po moim jednym telefonie stawił się dzisiejszego popołudnia na budowie (pół roku po skończeniu prac), a mieszka w innym mieście!, zrobił 4 otwory w podwieszonych przez siebie sufitach i przygotował je pod ponowny, bezproblemowy montaż (po podłączeniu kolektorów). Uratował mi tyłek, bo sufity mieliśmy juz zrobione na gotowo i gdyby nie jego pomoc ciągnąłby mi się ten temat jeszcze parę dni albo, jeszcze gorzej, odbijałby mi się czkawką, jakby sprawą miała zajmować się ekipa hydraulików.
Uświadomił mi jak bezcenna jest możliwość polegania na sprawdzonej ekipie, która po zainkasowaniu kasy za swoją pracę nie zostawi mnie na lodzie, z pojawiającymi się problemami.

Patrząc z perspektywy czasu budowa domu to fantastyczna przygoda, jeśli ma się dobre ekipy:yes:
U mnie, jak i w większości rzeczy w życiu, albo trafiałam na super cudownych ludzi albo na takich totalnie nazwijmy ich "nieszczęśliwymi przypadkami".
Pewnie dla nich to ja byłam nieszczęśliwym przypadkiem, lub conajmniej wpadką, bo po prostu im nie wyszło, choć przyznaję, że się starali ... przynajmniej na początku.
Na szczęście ilość nietrafionych decyzji odnośnie ekip budowlanych była niewielka w porównaniu z tymi z pierwszej półki, ale czas, nerwy i pieniądze stracone na naprawianiu ich błędów będą mi się odbijać czakawką

Na liście najsolidniejszych ekip znalazły się:
- karton-gipsy Robert Hawryluk i firma Selka!: 502 469 645 -
- elektryk Rafał Puchała!: 609 336 728
- alarmy Robert Arm: 501 142 806
- dach i Janusz zwany Diablo plus Michał Dąbrowicz z Dachluxa: 500 116 292
- Dariusz Lasek - schody: 608 404 823
- Pan Witek i Artur - glazura: 695 435 814
- orzechowe podłogi i parapety Demoprojekt - Patryk: 602 245 935
- i oczywiście okna i brama garażowa Krzysztof Wycech, zwany Starym!: 604 170 274
- przyłącze wod-kan - Jerzy Łada

Nie jest to jeszcze moje ostatnie słowo, bo kilka ekip nadal pracuje, a i zostały prace na zewnątrz domu, które opiszę i podsumuję po zakończeniu:)

mmonroe
16-04-2012, 10:40
Moze ktos slyszal o opinie o "BRYGADZIE 102" ? Czy sa godni polecenia do remontow generalnych?

Poszukuje kogos do tynkow gipsowych najchetniej robionych recznie (jesli mozna sobie pomarzyc)- remont mieszkania w kamienicy w Warszawie- dziekuje z gory za namiary!

z klasą 2
16-04-2012, 12:39
witam
poszukuje hydraulika który zrobi cała instalacje wraz CO. Czy ktoś może polecić osobe godną polecenia który nic nie zepsuje i kosztuje sensowne pieniądze?
przeszukałem forum i mam "niby" kilku polecanych ludzi ale wiadomo jak to na forum jest...
może ktoś coś powiedzieć o nastepującej osobie?
Andrzej Matusik 502358661
osoby z kilkoma postami z góry dziekuje...

daytona
16-04-2012, 14:57
Witam poszukuje projektantów wnętrz. poszukuję firmy która urządzi wnętrze domu , jestem na etapie porównywania wycen i projektów. dzięki za wszystkie linki i wpisy. A ze swojej strony mogę polecić ekipę do budowy domu bądź remontu : www.fenix24.net

lilka.w
16-04-2012, 16:04
Poszukuję taniej,solidnej ekipy,która uprzątnie dzialkę w Legionowie ze zbędnego piachu i darni (ok 400 m2) i nawiezie ziemi oraz ją rozplantuje. Ziemię moge zalatwić sama,ale potrzeba trzech silnych facetów do łopaty i siekiery!

uahcim
16-04-2012, 22:50
witam
poszukuje hydraulika który zrobi cała instalacje wraz CO. Czy ktoś może polecić osobe godną polecenia który nic nie zepsuje i kosztuje sensowne pieniądze?
przeszukałem forum i mam "niby" kilku polecanych ludzi ale wiadomo jak to na forum jest...
może ktoś coś powiedzieć o nastepującej osobie?
Andrzej Matusik 502358661
osoby z kilkoma postami z góry dziekuje...

Pan Maciej 502286264 MT Instal

fantomek24
17-04-2012, 18:22
witam serdecznie poszukuje sprawdzonej ekipy do tynków maszynowow cementowo wapiennych wewnetrzych, realizacja Pruszków, dzięki

PS dodajcie jeszcze glazurnika, hydraulik i elektryka jak posiadacie warunek sprawdzeni

darej
18-04-2012, 22:50
A ja poszukuję sensownego elektryka i hydralulika.

Bardzo proszę:
hydraulik: p. Robert - 512 150 034
elektryk: p. Sławek 501 122 967
O obu mogę napisać same superlatywy. Sensowni, słowni, znający się na robocie, rzetelni, atrakcyjny cenowo. I posprzątają za sobą. Naprawdę fachowcy przez duże "F"

pozdrawiam,
darej

darej
18-04-2012, 22:55
Cudowna ekipa do stanu surowego

Musze to napisać, bo czegoś takiego się nie spodziewałam.
Dzięki Waszym poleceniom i opiniom budowę swojego domu zleciłam ekipie Pana Mirka Gencla. Tak prowadzonej i wykonanej budowy jeszcze nie widziałam (budowałam już wcześniej dwa domy). Cały etap stanu surowego przebiegał dla mnie jak na wakacjach. Pan Mirek o wszystko zadbał, jego ludzie (i sam pan Mirek oraz jego tata) pracowali od świtu do nocy w niesamowicie trudnych warunkach. Każda moja wizyta na budowie to był miód na serce - ludzi uśmiechnięci, nigdy nie zgłaszali żadnych problemów, sympatyczni i zawsze gotowi do odpowiedzi na moje różne pytania. Na całym terenie wzorowy porządek, a po budowie z "chudziaka" można było jeść. Mój kierownik powiedział, że jeszcze tak wzorowo prowadzonej budowy nie widział. Dzisiaj rozstałam się z tą ekipą i pozostaje mi mieć nadzieję, że takie szczęście w wyborach wykonawców nie opuści mnie do końca mojej budowy.
Szczerze i z całego serca, wszystkim planującym budowę w przyszłym roku polecam Pana Mirka i jego niesamowitą ekipę z zacnym Panem Janem na czele.- tel. 502 711 910.

po edycji:
I bardzo ważne:

Pan Mirek dbał nie tylko o budowę, ale również o moją kieszeń - dzięki niemu nie przekroczyłam swojego założonego kosztorysu - pilnował każdego mojego zakupu,

a na koniec panowie zrobili mi jeszcze extra dodatkowy fundament pod pergolę - szok!

p. Mirek budował mi również. Najlepsza ekipa z jaką miałem do czynienia. Zdecydowanie same plusy, noo moża poza jednym minusem... Przyzwyczajają, że tacy są fachowcy :) A później to już różnie bywa..

lullaby
18-04-2012, 23:04
Witam,

Czy ktoś z Was budował może z p. Tomaszem Bartkiewiczem?

wingerman
19-04-2012, 16:31
Poszukuję wykonawcy wylewek.
Wylewki muszą być super równe i tylko taki wykonawca mnie interesuje.

agol
20-04-2012, 07:43
Ja potrzebuję sprawdzonych dekarzy - okolice Piaseczna..... blacha już czeka na położenie, więc zależy mi na czasie.... proszę o namiary :)

bami
20-04-2012, 11:55
Poszukuję wykonawcy wylewek.
Wylewki muszą być super równe i tylko taki wykonawca mnie interesuje.
Podbijam :-)
Ma ktoś takich?

salik
20-04-2012, 12:38
A to są tacy wykonawcy??? :)
ATSD - super równe wylewki przed wygrzewaniem, po wygrzewaniu mogą już nie być super równe...

z klasą 2
20-04-2012, 12:39
proponuje wydzielic osobny wątek np "POLECANI WYKOWCY" z danego wojewodztwa i podzielic na odpowiednie kategorie np.elektryka ,hydraulika,CO,tynki itp
pod kazdym polecanym wykonawcą powinny sie znajdowac nicki osob które go polecają ( np z podanym kontaktem lub nr tel) a takze nicki osob ktore go nie polecaja
osoby ktore maja najwiecej polecen powinny byc sortowane np na.górze listy, najmniej polecen na koncu
mysle ze znacznie to ulatwi wyszukiwanie osob godnych polecenia i zaoszczedzi mnóstwo czasu poszukującym
chcę pomóc sobie i innym wiec prosze nie negujcie moich uwag/sugestii .forma ulepszenia dowolna zalezna od moderatora
pozdr

Nefer
20-04-2012, 15:15
Ja jej nie neguję - tylko soft może tego nie znieść. Liczba województw x lista specjalności i zakresów prac + baza danych do przeszukiwania nicków tych co polecają i nie polecają - super - tylko to pomysł na oddzielny portal :) ....Chyba to nie są kompetencje moderatora :):):)
Jakoś ludzie sobie radzą. A nick jest nieunikniony przy liście polecanych czy nie - w końcu jest koło każdego postu.. Niestety - trzeba włożyć minimum pracy, żeby sobie znaleźć na tej liście (bo ten wątek to lista) to czego się szuka. Może nie jest ta forma idealna, ale ten wątek dotyczy jednego województwa i POLECANYCH. Istnieje drugi wątek NIEPOLECANYCH. I istnieje wyszukiwarka na forum ...

z klasą 2
20-04-2012, 16:34
ok.myslalem ze cos sie da usprawnic w tym temacie . wiadomo przejrzenie 150 stron i zapamietanie kto go i jak ... jest zadaniem na pare dni a wiadomo w sprawie budowy trzeba wszystko na juz. jak sie nie da to trudno
pozdr

wingerman
22-04-2012, 04:38
Naprawdę nikt z was nie ma godnych polecenia ekip od wylewek?

Rom-Kon
22-04-2012, 06:33
Poszukuję wykonawcy wylewek.
Wylewki muszą być super równe i tylko taki wykonawca mnie interesuje.


Naprawdę nikt z was nie ma godnych polecenia ekip od wylewek?
...bo nie ma czegoś takiego jak "super równe". Zawsze jak się chce to można się do czegoś przyczepić.

darkob
22-04-2012, 09:33
Naprawdę nikt z was nie ma godnych polecenia ekip od wylewek?

Jak chcesz to podam na PW.Robili u brata i jeszcze innych w okolicy,widziałem na poziomicy,podloga idealnie równa.

wingerman
23-04-2012, 02:45
Jak chcesz to podam na PW.Robili u brata i jeszcze innych w okolicy,widziałem na poziomicy,podloga idealnie równa.

No to pewnie, że chcę.

remx
23-04-2012, 18:27
Jestem kolejnym inwestorem bardzo zadowolonym z pracy glazurnika Vadiola.
Vadiol wykonywał u mnie łazienkę. Prace były kompleksowe - pod klucz. Nie tylko solidnie wykonuje pracę - rozsądnie doradza dobór materiałów wykończeniowych i zestawienia kolorystyczne starając się (grzecznie) uchronić inwestora od błędów.

Wykonywał u mnie także rozbudowę instalacji wody - wyszło lepiej niż moja ekipa hydraulików. Vadiol - nie myślałeś może aby zostać hydraulikiem?

prosty
26-04-2012, 09:42
Witam poszukuje projektantów wnętrz. poszukuję firmy która urządzi wnętrze domu , jestem na etapie porównywania wycen i projektów. dzięki za wszystkie linki i wpisy. A ze swojej strony mogę polecić ekipę do budowy domu bądź remontu : www.fenix24.net

Polecam biuro Medyńscy Projektowanie zajmujące się aranżacją wnętrz.

http://projekty-wnetrz.com/

Projektowali dla nas wnętrza domu i jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i efekty. Dodatkowo mili ludzie, wkładający dużo zaangażowania w pracę.

adk
26-04-2012, 14:51
Szukam zduna do wybudowania kominka zewnętrznego. Możecie kogoś polecić?

vadiol
26-04-2012, 20:07
Jestem kolejnym inwestorem bardzo zadowolonym z pracy glazurnika Vadiola.
Vadiol wykonywał u mnie łazienkę. Prace były kompleksowe - pod klucz. Nie tylko solidnie wykonuje pracę - rozsądnie doradza dobór materiałów wykończeniowych i zestawienia kolorystyczne starając się (grzecznie) uchronić inwestora od błędów.

Wykonywał u mnie także rozbudowę instalacji wody - wyszło lepiej niż moja ekipa hydraulików. Vadiol - nie myślałeś może aby zostać hydraulikiem?
Bardzo dziekuje :)

ewa__77
27-04-2012, 21:11
Ja robiłam posadzkę z żywicy na wysoki połysk i będę jeszcze robić "kamyczkową" do garażu.
Wygląda fajnie, jak się sprawuje jeszcze nie wiem, bo to świeża sprawa:)
Chłopaki z Łodzi, ale przyjeżdżają do stolicy:): 603 033 537
jak wyglada cena z metra za taka zywice (na połysk) i czy zauważyłaś może czy sie to elektryzuje. Czytałam gdzies ze jest z tym problem.

hary2006
30-04-2012, 12:14
Możecie polecić kogoś do wykonania RĘCZNEGO tynków cementowo wapiennych? Krucho z prądem trójfazowym, sąsiedzi nie mają niestety, agregat drogo wychodzi, a "swój" prąd będziemy mieli jak się Enerdze zachce :( (mają czas do grudnia)
Za dwa tygodnie będziemy już mieli instalacje w scianach więc głupio byłoby marnowac czas

lilka.w
01-05-2012, 10:55
Poszukuję dobrego hydraulika do zamontowania pompy w ogrodzie do nawadniania- studnia głębinowa 11,5 m .Legionowo.

Kolinml
01-05-2012, 11:12
Skąd jest ten pan Mirek?
Cudowna ekipa do stanu surowego

Musze to napisać, bo czegoś takiego się nie spodziewałam.
Dzięki Waszym poleceniom i opiniom budowę swojego domu zleciłam ekipie Pana Mirka Gencla. Tak prowadzonej i wykonanej budowy jeszcze nie widziałam (budowałam już wcześniej dwa domy). Cały etap stanu surowego przebiegał dla mnie jak na wakacjach. Pan Mirek o wszystko zadbał, jego ludzie (i sam pan Mirek oraz jego tata) pracowali od świtu do nocy w niesamowicie trudnych warunkach. Każda moja wizyta na budowie to był miód na serce - ludzi uśmiechnięci, nigdy nie zgłaszali żadnych problemów, sympatyczni i zawsze gotowi do odpowiedzi na moje różne pytania. Na całym terenie wzorowy porządek, a po budowie z "chudziaka" można było jeść. Mój kierownik powiedział, że jeszcze tak wzorowo prowadzonej budowy nie widział. Dzisiaj rozstałam się z tą ekipą i pozostaje mi mieć nadzieję, że takie szczęście w wyborach wykonawców nie opuści mnie do końca mojej budowy.
Szczerze i z całego serca, wszystkim planującym budowę w przyszłym roku polecam Pana Mirka i jego niesamowitą ekipę z zacnym Panem Janem na czele.- tel. 502 711 910.

po edycji:
I bardzo ważne:

Pan Mirek dbał nie tylko o budowę, ale również o moją kieszeń - dzięki niemu nie przekroczyłam swojego założonego kosztorysu - pilnował każdego mojego zakupu,

a na koniec panowie zrobili mi jeszcze extra dodatkowy fundament pod pergolę - szok!

EmilkaK
01-05-2012, 11:39
Poszukuję sprawdzonego kierownika budowy. Miło, gdyby pilnował co się na budowie dzieje. Z budową ruszamy lipiec/sierpień 2012 w okolicach Legionowa, Choszczówki.
Będę bardzo wdzięczna za wszelkie namiary.
Na przyszłość obiecuję się dzielić sprawdzonymi ekipami :)

bettka
05-05-2012, 00:42
Witam, czy poleciecie mi kogoś do wylewek, okolice Warszawy, sprawa dla mnie PILNA.

asbe
06-05-2012, 08:49
witam
poszukuje hydraulika który zrobi cała instalacje wraz CO. Czy ktoś może polecić osobe godną polecenia który nic nie zepsuje i kosztuje sensowne pieniądze?
przeszukałem forum i mam "niby" kilku polecanych ludzi ale wiadomo jak to na forum jest...
może ktoś coś powiedzieć o nastepującej osobie?
Andrzej Matusik 502358661
osoby z kilkoma postami z góry dziekuje...

Szczerze polecam pana Roberta Kowalskiego. Zrobił u mnie całą instalację wraz z podłogówką, a wszystko za rozsądne pieniądze.

winston
07-05-2012, 10:50
Ja mogę polecić Pana Andrzeja . Buduje , że aż chce się patrzeć. Rzeczowy, solidny szybki i skromny. Wiem, że budował domki ludziom z TV ale nie chwali się tym. Przemawia do mnie jego praca. Telefon mogę dać na priv. Pan mieszka na Bródnie. Mogę go polecić z czystym sumieniem.

MARCINC111
16-05-2012, 08:14
POLECAM FIRMĘ ADART KOMINKI Zwłaszcz kontakt z Panem Adrianem . Fachowo ,dokładnie,bezproblemowo zgodnie z ustaleniami . Polecam Marcin

www.adartkominki.pl

salik
16-05-2012, 08:40
Nieładnie się tak samemu reklamować...

grodka
17-05-2012, 18:43
dziękujemy za polecenie, wykonujemy tynki gipsowe i cementowo-wapienne z agregatu, jeśli chodzi o obróbkę okien po montażu to nie ma żadnego problemu, pozdrawiamy

My również skorzystaliśmy z usług Pana Tomasza.
Tynki pierwsza klasa. Polecamy!

anatak
17-05-2012, 20:53
My również skorzystaliśmy z usług Pana Tomasza.
Tynki pierwsza klasa. Polecamy!

dziękujemy bardzo za słowa uznania :)
pozdrawiamy
A&T

TOMI1975
19-05-2012, 13:44
Jako że dom nieuchronnie zmierza ku końcowi stanu surowego zamkniętego zaczynam szukać wykonawcy do montażu okien. Okna jakie wybrałem to wstępnie PCV Oknoplastu. Czy możecie polecić jakąś firmę montującą te (lub inne PCV) okna z okolic Warszawy, najchętniej powiat Warszawski-zachodni? Z góry bardzo dziękuję! A może ktoś będzie wiedział coś nt. firmy Benix z Pruszkowa (http://www.oknaplast.pl/)?

Nefer
19-05-2012, 15:37
Aprel.

Michcio&Tuśka
19-05-2012, 19:05
Witamy :)

Potrzebujemy sprawdzonych wykonawców do wybudowania ogrodzenia oraz śmietnika z klinkieru. Może Ktoś z Szanownych forumowiczów jest w stanie podzielić się kontaktem. Szukamy również wykonawcę który podejmie się położenia tynku baranek na garażu.

Pozdrawiamy serdecznie
Michcio&Tuśka

rrmi
19-05-2012, 19:29
Aprel.
I ja polecam Aprel jesli chodzi o okna i bramy garazowe a takze napedy do bram .

TOMI1975
20-05-2012, 10:42
Dzięki! poszło zapytanie ofertowe do Aprelu.
pozdrawiam,

interona
21-05-2012, 08:13
Z klasa 2, jeśli temat masz aktualny, to mogę Ci polecić hydraulika. Jestem b. zadowolona, instalacje bez zarzutu, dobrze doradził, dzięki niemu zdecydowałam się także na panel solarny i mam z głowy problem ciepłej wody (w słoneczne dni 300 litrów wody o temperaturze 70 stopni, w pochmurne - 35 stopni), jestem bardzo zadowolona.

z klasą 2
22-05-2012, 14:08
dzieki za pomoc. juz znalazlem odpowiedniego czlowieka na odpowienim poziomie ( rowniez cenowym )
na razie jestem bardzo zadowolony a to malo na razie sie zdarzylo podczas budowy
pozdr

interona
22-05-2012, 20:23
Znam to uczucie... rzadko trafia się taka ekipa na medal. Mówią pięknie, a jak przychodzi do "po czynach ich poznacie", to gorzej... Rozumiem, że kogoś od karton-gipsu też nie możesz polecić?...

ludwik_13
23-05-2012, 21:27
Mogę polecić firmę JANBUD z Anina - w ub. roku robili u mnie stan surowy, w tym całą resztę (poza instalacjami). Nie jest najtańsza, ale pracuje na budowie sam właściciel z synem i pracownikami do niektórych prac. Współpracuje z dekarzami , tynkarzami i ekipą z miksokretem. Przyjmuje zarówno robotę z materiału powierzonego, jak i sam zajmuje się zaopatrzeniem budowy (różnicą w VAT dzielimy się na pół - koszty zakupu). Solidny, jak ma wolne moce przerobowe, to zrobi również drobniejsze prace, do których czasem trudno znaleźć fachowca. Szczerze polecam!
Do instalacji sanitarnych firmę DAREX z Warszawy - ceny za robociznę na poziomie przeciętnym, ale robią szybko i porządnie. Namawiają na użycie lepszych materiałów (nie chińszczyzny) tłumacząc, że to się przecież zalewa betonem. Materiały inwestor może kupić sam albo za ich pośrednictwem w firmie, z którą współpracują (ceny przyzwoite, dowóz gratis).
Do kominka polecam Pana z Celestynowa - fotki w moim Dzienniku. Pracuje powoli, dokładnie i ma duszę artysty. Mnie się podoba to, co wychodzi spod jego ręki.
Jak ktoś będzie zainteresowany - namiary na priv.

agol
24-05-2012, 07:00
Szukam kogoś godnego polecenia do wykonania podwieszanych sufitów, okolice Piaseczna.

Nefer
24-05-2012, 08:24
POLECAM serdecznie - ciąg dalszy


- wykonawca stanu surowego otwartego i dalszego ciągu również :) - Mariusz Andruszkiewicz - tu na forum Mariusz_A. Mariusz był inwestorem zastępczym - zajmował się koordynacją ekip, organizowaniem sprzętu i zakupem materiałow oraz "żeby wszystko szło wg. sztuki i prawidłowo".

Rozpoczęliśmy budowę w lutym 2008. SSO powstało w 3 miesiące. Każda ekipa od Mariusza jest godna polecenia:
- murarze
- dekarz
- tynki wewnętrzne
- ocieplenie i tynki zewnętrzne

Moim zadaniem było tylko robienie zdjęć na budowie ( do wglądu w dzienniku)

- wykonawcę instalacji wewnętrznej gazowej+ przeprowadzenie do skrzynki w ogrodzeniu + skrzynka. Panowie zrobili bardzo starannnie, nie demolując nic po drodze, uważnie i estetycznie. Cała praca trwała 6 godzin z malowaniem rurek.
Dostałam wszystkie papiery wraz z inwenratyzacją geodezyjną.
Pan Robert ( 509-716-979) pomaga również w kontakcie z gazownią warszawską :)

- wykonawcę ocieplenia poddasza i cudów z G-K - czyli słynne MISIACZKI :) Chyba wszystko już zostało napisane. Cudowni fachowcy, cudowni ludzie.
Pan Robert - 502-469-645

- dostawcę okien/drzwi/ bramy garażowej (Hormann) czyli forumowy Stary :) Czyli firma APREL w Warszawie. Fachowiec w każdym calu. Nie wciska ciemnoty tylko mówi jak jest. Jego ekipa do montażu - pierwsza klasa. Towar również bez jakichkolwiek zastrzeżeń

- kominek - p. Daniel (po lewej zdjęcie na stronie http://www.kominkiikominy.pl/ ) - najlepsza cena w Polsce na wkład. Fajna współpraca - bezsterowa - terminowa - i przesympatyczna. Kominka nie obudowywałam.

- klimatyzacja - p. Grzegorz Puchalski - z firmy SMS KLima - kupiłam u niego urządzenia, założyli instalację (przyjeżdżali kilka razy natychmiast po zgłoszeniu gotowości) - bardzo jestem zadowolona z tej współpracy.

- wykonawca glazury/terakoty/kamienia - czyli glazurnika wszechstronnego - i znów pojawi się tu wcześniej wspominany nie raz Vadiol forumowy :) Vadiol już u mnie praktycznie skończył. W życiu nie widziałam, żeby ktoś tak był dokładny i tak dbał o moje pieniądze. Nic sie nie marnuje - doradztwo w pełni fachowe.

- Podłogi mistrzostwo świata forumowego Ghosta - jatoba olejowana w salonie i kolorowy jesion lakierowany na górze. Pełny profesjonalizm, doradztwo, bardzo fachowe wykonannie - i co najważniejsze - ludzie się przejmują jak i co robią.

- Kuchnia BYła jedna mała poprawka, ale załatwiona w 48 h - ekipa sprawna, myśląca i rozsądna. Materiały bardzo fajne. Zrobiona dokładnie tak jak chciałam. Firma : Standrex.

- Blaty LLudzie bardzo profesjonalni, bardzo mili, właściciel - fantastyczny człowiek. Wszystko zrobione na tip-top choć nie było łatwo :) Firma PRODMAR. Mają wzorcownię na Radzymińskiej 115 - na ogół zastaniecie tam panią Moniką - polecam serdecznie.
Żadnych problemów z finansami - full professional - a nie myli się tylko ten co nie pracuje :) Ekipa, właściciel, obsługa w biurze, pomoc w wyborach - wszystko na najwyższym poziomie.

- Drzwi wewnętrzne - Firma Stolarnia Adam .
Drzwi wykonane w 4 tygodnie, na podstawie zdjęcia, ktore wysłałam :o . Doskonała jakość drzwi dębowych , wybarwianych na mahoń z szybkami z matowego szkła. Ekipa niesamowita - bardzo ciężko pracujący trzej młodziu ludzie. Po montażu 7 par drzwi NIGDZIE nie mam ani kawałeczka pianki montażowej (jednak można ?), po zakończeniu prac wszystko wysprzątane na błysk. A co najważniejsze - panowie bezobsługowi totalnie. Cenowo bardzo ok.
Dokupiłam u nich również 4 pary drzwi do części teściów - sosnę lakierowaną. Śliczne.

Balustrady ze stali Polecam - również wykonawca z Forum (profil : http://forum.muratordom.pl/uzytkownik91683.htm (http://forum.muratordom.pl/../uzytkownik91683.htm)). Prawdziwi artyści - czarują cuda ze szkła, stali, i wielu innych materiałów (również drewno - współpracują ze stolarzem - artystą - kuchnie, drzwi, blaty , szafy, ale nie pracował u mnie)
Tu strona firmy : http://www.all-met.pl/ a w dzienniku ich dzieło.
Ekipa rozpoczęła o 10.00 i pracowała aż skończyła - czyli do 3 rano dnia następnego z jedną przerwą na pizzę. No są niesamowici. Bardzo uważali na ściany, drzwi, listwy, podłogę - a manewrowanie 6-metrową balustradą w wykończonym wnętrzu proste nie jest. Jeśli dorzucimy do tego spawanie, szlifowanie i kucie ... szacun. W razie czego dam tel. do szefa. Uwaga: kontakt nie jest łatwy, bo to artyści, ale warto poczekać.


- wykonawcę Świadectwa Charakterystyki Energetycznej które to musi posiadać każdy nowy dom, lub sprzedawane/wynajmowane mieszkanie. Obecna tu na Forum Mycha wykonuje profesjonalnie takowe Świadectwa. Właśnie otrzymałam swoje- full profesjonalizm. Tu konto Mychy http://forum.muratordom.pl/uzytkownik63410.htm (http://forum.muratordom.pl/../uzytkownik63410.htm).


-Kierownik budowy - Tomasz Hofman - 505-875-223 (dostałam pozwolenie na podanie numeru) - doskonały fachowiec, ale bez przegięcia - rozsądny człowiek, dbający o kasę inwestora ale nieugięty gdy chodzi o bezpieczeństwo. To nie jest figurant - odbiera poszczególne etapy i jest odpowiedzialny za swoją pracę. Jest również bardzo dyspozycyjny - już parę razy potrzebowałam go "na gwałt" i nigdy się nie zawiodłam.[/QUOTE]


- Elementy metalowe ogrodzenia - ślusarstwo (również barierki) -Pan Marek 503-065-703. W końcu fachowiec od ogrodzenia. Straciłam czas na pseudo-handlowców w garniturkach robiących pomiary poziomicą :). Cenowo normalny - w porównaniu z konkurencją o 30 % tańszy. I robi rzeczy "dziwne" - np. zupełnie prosty wzór, który nie wygląda jak z Castoramy.

- Kostka wjazd, chodniczki, odwodnienie -Pan Michał 668-664-705.
Michał z ekipą (codziennie 8 ludzi) pracował u mnie 6 dni. Teoretycznie było niewiele roboty - jakieś 120 metrów. W efekcie wyszło jakieś 160. Do tego teren okazał się koszmarny. Poszło 56 ton piasku, 5 ton cementu i 173 m2 kostki z obrzeżami. Zdjęcia można obejrzeć w dzienniku. My wybraliśmy kolor kostki - Pan Michał zaprojektował resztę.
Zrobił: odwodnie rynien (z osadnikami i wkopaniem 6 beczek), podniesienie terenu (miejscami 1,5 metra różnicy na długości 20 metrów), podniesienie 2 studzienek (o 70 i o 50 cm) przeniesienie wjazdu do posesji, podjazd do garażu, chodniczki wokół domu i poszerzenie tarasu. Pracowali od 6.00 rano do 18.00 - 19.00. Jestem bardzo zadowolona z ich pracy. Cena również bardzo uczciwa. Ekipa z okolic Wyszkowa, więc W-wa i mazowieckie w ich polu rażenia :)

z klasą 2
24-05-2012, 11:32
Znam to uczucie... rzadko trafia się taka ekipa na medal. Mówią pięknie, a jak przychodzi do "po czynach ich poznacie", to gorzej... Rozumiem, że kogoś od karton-gipsu też nie możesz polecić?...

niestety nie mam osoby od KG
prawdopodbnie podejmnie sie tego osoba ktora bedzie wykanczała wnetrze
ale to dopiero we wrzesniu
pozdr

Darkol
24-05-2012, 20:44
Witam .
Pilnie poszukuję sprawdzonej ekipy od elewacji (ocieplenie + tynk + podbitka + cokół z płytki klinkierowej).
Pozdrawiam
Darek

salik
25-05-2012, 00:26
Nefer - obawiam się żę Twoje polecenia związane z budową w 2008 roku są już średnio aktualne :(
Kilka z polecanych przez Ciebie ekip, nie sprawdziło się w ostatnich 2 latach u inwestorów, może więc czas przestać ich polecać, bo sprawa się robi mało aktualna...

Nefer
25-05-2012, 08:39
Polecenia to tylko polecenia. Ludzie się zmieniają i nikt z polecających nie daje gwarancji na ludzi. U mnie się sprawdzili. Jeśli u kogoś się nie sprawdzili to powinni pojawić się na czarnej liście. A ekipa od kostki wyszła ode mnie 2 dni temu.

EMW
25-05-2012, 09:19
Polecam ekipę do karton-gipsów pana Pawła 502 711 468. Jedna z najlepszych ekip jaka u nas pracowała. Wszystko super wykonane, dbali o porządek, przy okazji przypilnowali nam inne ekipy, które przyjeżdżały na poprawki. Gdy pękła płyta na łączeniach nad kominkiem (nie z ich winy) to przyjechali i naprawili bez słowa i nie chcieli żadnych pieniędzy. Współpraca z taką ekipą to sama przyjemność.

MonDav
28-05-2012, 21:11
Od karton-gipsów i ocieplenia poddasza polecam ekipę SELKI – Robert Hawrylak, czyli forumowe „Misiaczki”.
Po naprawdę olbrzymich przejściach na budowie znaleźliśmy w końcu ekipę – marzenie:)
Fachowcy przez duże F! Praca wykonana bardzo profesjonalnie, terminowo i czystko. Panowie są niewiarygodnie uczciwi, uprzejmi, radośni i zawsze służą pomocą. Doradzają, pomagają, proponują swoje pomysły. No po prostu rewelacja! Praca ukończona w dokładnie określonym terminie. Po zakończonym dniu Panowie zawsze sprzątają, aż miło przyjechać na budowę! A po zakończeniu całego zlecenia w domku – jak w pudełeczku. Sufity- przepiękne, równiutkie, gładziutkie.... półeczeki jak marzenie! Poddasze ocieplone rewelacyjnie, równiutko, cieplutko i zgodnie z ustaleniami. Przede wszystkim Panowie mają profesjonalny sprzęt, świetne podejście do pracy no i co najważniejsze, znają się na swojej robocie. Polecam wszystkim bez mrugnięcia okiem. Dobrze wiemy, jak ciężko w tych czasach trafić na naprawdę uczciwych i dobrych fachowców. A tu proszę, dla Pana Roberta i trzech pozostałych Panów uczciwość i dobre wykonanie to po prostu podstawa! Panowie, wraz z Mężem cieplutko pozdrawiamy! Będziemy Was zawsze miło wspominać!

brunet wieczorową
29-05-2012, 09:37
Jako że dom nieuchronnie zmierza ku końcowi stanu surowego zamkniętego zaczynam szukać wykonawcy do montażu okien. Okna jakie wybrałem to wstępnie PCV Oknoplastu. Czy możecie polecić jakąś firmę montującą te (lub inne PCV) okna z okolic Warszawy, najchętniej powiat Warszawski-zachodni? Z góry bardzo dziękuję! A może ktoś będzie wiedział coś nt. firmy Benix z Pruszkowa (http://www.oknaplast.pl/)?

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?199222-Oknoplast-Dawix-Radzymi%C5%84ska-lub-Uniplast-Ostrobramska-Warszawa

Czy opinia będzie pozytywna, to się jeszcze okaże, bo trochę kiepsko z montażem. Mam nadzieję, że to poprawią.

CiortCzyKasia
29-05-2012, 10:21
Szczerze polecam pana Roberta Kowalskiego. Zrobił u mnie całą instalację wraz z podłogówką, a wszystko za rozsądne pieniądze.

U mnie właśnie pracuje Pan Andrzej Matusik- jak narazie rewelacja! Po masakrycznej ekipie budowlanej pracuje szybko, solidnie, czysto i jest bardzo pomocny- ma niezbędną wiedzę i sam podrzucił kilka pomysłów zresztą rozsądnych:) Jeszcze zrobi nam podłogówkę oraz kominek z płaszczem i inst gazową- cenowo konkurencyjnie :) na chwilę obecną polecam!:)

slavo_k
30-05-2012, 09:41
Polecam hydraulika z doświadczeniem wykona instalacje:
wodno-kanalizacyjne
gaz
centralne ogrzewanie
przyłącza wodociągowe

Projekty, odbiory, uzgodnienia ZUD

Stare Babice, Kwirynów, Klaudyn, Ożarów Mazowiecki, Warszawa, Izabelin, Borzęcin, Zielonki

Ryszard
608711479
22/7529294

lullaby
31-05-2012, 23:02
Czy ktoś mógłby polecić firmę, która solidnie wykona pokrycie dachu membraną Sika wraz z obróbkami blacharskimi i orynnowaniem?
Z góry dziękuję.

agol
01-06-2012, 10:16
A ja polecam....polecanego już wcześniej Vadiola Właśnie kończy u nas prace wykończeniowe i smutno nam go wypuszczać z domku...ale niech się nie martwi bo jeszcze będziemy go męczyć (jest jeszcze druga łazienka :P ) :) W skrócie - wcześniej było u nas ze 3 glazurników do wyceny, każdy z nich miał jakieś problemy... a to że prysznic murowany, a to że nie da się zrobić podwieszanych umywalek itp...no jak to bywa wyszukiwanie problemów...Pan Robert - Vadiol - na wstępie nie widział żadnych problemów, na wszystko znalazł rozwiązanie, zrobił mi łazienkę tak jak chciałam, doradzał...odradzał...fachowa pomoc na każdym kroku....Ułożył również gres, równiutko, i starannie. Na prawdę polecam, tak solidnego człowieka dawno nie widziałam, robił od rana do wieczora, no dużo by chwalić .... bo mało takich jest osób :) Może niedługo zamieszczę jakieś fotki mojej pięknej łazienki :)

agol
01-06-2012, 10:21
A może ktoś zna w miarę niedrogą firmę/ekipę od barierek schodowych - metal+poręcze drewniane - okolice Piaseczna.... Będę wdzięczna.

strix
01-06-2012, 11:38
Po zakonczeniu przygody z budowaniem moge polecic 2 ekipy - tynki wewnetrzne cem-wapienne - p. Majchrzak znany chyba tutaj dosc mocno. Wszyscy fachowcy po drodze zachwycali sie jego tynkami.

Druga ekipa na medal to p. Lukasz Chmiel - dzialajaca na naszym terenie choc i dalej tez. Robia wszystko od ocieplenia poddasza - bardzo dokladnie i elegancko poradzili sobie z 2 warstwami welny, przez karton gipsy, gipsowanie - 3 warstwy rewelacyjnie gladko, po 2 latach nic nie peka. Piekne formy z plyt gk potrafia wyczarowac, glazury, terakoty - perfekt. Sa w stanie zrobic wszystko lacznie z kostka. Maja swietne ceny na bdb farby flugera, oczywiscie tez maluja wnetrza jak jest taka potrzeba. Panele, wyladziny - wsio co potrzeba. Maja duze doswiadczenie, bo robia non-stop od przeszlo 10 lat rowniez w nowoczesnych biurach itd wiec maja spory polot i wyczucie estetyczne. Co najwazniejsze robia w konkretnym tempie, dokladnie i naprawde mysla przy tym. Ceny srednie, ale przy tej jakosci prac, jak juz zaczeli nie szuklem dalej - po prostu przyjemnie bylo patrzec, rowniez na to jak trzymali porzadek podczas prac. Polecam z czystym sumieniem. Dorobili sie strony ostatnio nawet www.lukaszchmiel.pl

Bylem zadodowlony rowniez z tynkow zewnetrznych ale chlopaki juz nie robia w Mazowieckim :( byli super!



Pozdro
s

kade7
04-06-2012, 12:51
Poszukuje kogoś sprawdzonego od tarasów - obłożenie deską, kompozytem lub czymś innym.

gaga33
05-06-2012, 16:30
moge polecić świtna ekipę budowlaną, która stawia mi domek, domy stawiaja ponad 30 lat, sa precyzyjni, zaufani i naprawdę szybko stawiają, a do tego sa NIEDRODZY i to bardzo niedrodzy, także jesli ktoś jest zainteresowany to piszcie to wyslę numer kontaktowy.

wysyłam jedno zdjecie z naszych postepów:

http://img515.imageshack.us/img515/7075/20120604175236resized.jpg

RL
13-06-2012, 22:29
Witam wszystkich,

czy możecie polecić glazurnika, który perfekcyjnie wykona hydroizolacje balkonów i ułoży płytki na nich?

wingerman
14-06-2012, 08:38
Co prawda nie wypada mi się samemu polecać ale z ciekawości zapytam przynajmniej o lokalizację budowy i powierzchnię. :)

roman2707
16-06-2012, 10:02
Ja polecam elektryka,solidny tani i nie robi za punkt tylko od całości za dobrą cenę+instalacja alarmowa gratis .Działa w Legionowie i okolice to telefon 880054310

pinto13
17-06-2012, 21:47
Poszukuje:
- dobrego producenta/punkt sprzedaży sztukaterii zewnętrznych i wewnętrznych.
- osoby, która wykona parapety z blachy

Pzdr

hubertsain
18-06-2012, 06:02
Poszukuje:
- dobrego producenta/punkt sprzedaży sztukaterii zewnętrznych i wewnętrznych.
- osoby, która wykona parapety z blachy

Pzdr

Sztukaterie kilkukrotnie braliśmy z firmy Klonpak z Grodziska Mazowieckiego - http://www.klonpak.pl/ jakość OK.
Po parapety udaj się do najbliższej firmy sprzedającej i montującej dachy, jak mają gientarkę to powinni Ci zrobić od ręki.

DIY
18-06-2012, 19:07
moge polecić świtna ekipę budowlaną, która stawia mi domek, domy stawiaja ponad 30 lat, sa precyzyjni, zaufani i naprawdę szybko stawiają, a do tego sa NIEDRODZY i to bardzo niedrodzy, także jesli ktoś jest zainteresowany to piszcie to wyslę numer kontaktowy.

wysyłam jedno zdjecie z naszych postepów:

http://img515.imageshack.us/img515/7075/20120604175236resized.jpg
To chyba twoja rodzina bo ekipa nadaje się czarną listę.

_ZBYCH_
18-06-2012, 20:41
Ja polecam elektryka,solidny tani i nie robi za punkt tylko od całości za dobrą cenę+instalacja alarmowa gratis .Działa w Legionowie i okolice to telefon 880054310
Dobre! Pierwszy post na tym forum i już polecenie ekipy...
Jeśli trafi się ktoś naiwny, to pragnę uświadomić, że nie ma tanich i dobrych elektryków! Nie jestem elektrykiem, ale z pokrewnej branży i przez 20 lat pracy na budowach naoglądałem się efektów pracy takich "tanich i dobrych"...
A już jak elektryk robi instalację alarmową gratis, to... mi się scyzoryk w kieszeni otwiera. Nie dla tego, że to moja branża, ale dlatego, że wiem, jak wyglądają takie "instalacje alarmowe" i co są warte...

hary2006
19-06-2012, 10:27
dokładnie tak jak piszesz.
Dodam jeszcze że domyślam się, ze ten elektryk ma na imię Roman :P

Dla równowagi polecę swojego elektryka, kilkanaście lat w branży, sporo nam doradził
Działa w Warszawie i okolicach
505868279

ashtare
19-06-2012, 15:51
Hej,

droga byla wyboista i pelna zakretow.. a to dopiero poczatek! ;)

ale powoli widac swiatelko w tunelu (dostalismy decyzje na energie ;) wiec czas na decydujace stracie - wybor ekipy. nie ukrywam ze nie wiem jak ostatecznie bedziemy budowac (tzn wszytsko jedna ekipa, czy jedna ekipa plus troche naszej pracy czy nasza praca plus rozne ekipy) zalezy jak sie bedzie ukladalo z kasa i na jak 'gospodarcze' metody trzeb bedzie postawic.

oczywiscie bede przeszukiwac forum w poszukiwaniu namiarow na rozne dobre firmy budowlane (chociaz z tego co widze nie ma dobrej - zawsze jest tak jak juz znajde przynajmniej dwie pozytywne opinie trafi sie zaraz jakis razacy negatyw) ale jakby co juz teraz mozecie polecac ;) jak traficie na moj post.

poki co zakleszczylam sie na firmie z wawy WiM Group - za nic nie moge znalesc waszych opinii! tylko przez nich zalozone forum..
http://forum.muratordom.pl/showthread.php?177394-Kompleksowa-budowa-domów-na-terenie-województwa-mazowieckiego&highlight=Modli%C5%84ska

ktos moze cos o nich powiedziec

t_ku
23-06-2012, 08:23
Witam.
Poszukuję sprawdzonej (aktualnej) ekipy do wykonania tynków wewnętrznych - cem.wap.lub gipsowych (do ustalenia) maszynowo.
Warszawa-Wawer
Z góry dziękuję.

anatak
23-06-2012, 12:17
Witam.
Poszukuję sprawdzonej (aktualnej) ekipy do wykonania tynków wewnętrznych - cem.wap.lub gipsowych (do ustalenia) maszynowo.
Warszawa-Wawer
Z góry dziękuję.

zapraszam do obejrzenia naszych prac
pozdrawiam

TOMI1975
25-06-2012, 12:40
Szukam sprawdzonej firmy do wykonania instalacji CO+CWU w oparciu o piec kondensacyjny gazowy. Chodzi o kompletną usługę dostawu urządzeń i montaż wraz z odbiorem i uruchomieniem. Dom znajduje się w Zaborowie powiat war-zach. Z góry dziękuję za sprawdzone namiary. Jednopostowcom także dziękuję ale za nie zamieszczanie autoreklamy.
Z góry dziękuję.

CiortCzyKasia
29-06-2012, 20:48
Polecam elektryka- znanego już tu na forum- Pana Andrzeja Zielińskiego 604720856. Właśnie wykonał u nas inst elektryczną, domofon, Tv w każdym pokoju, oświetlenie ogrodu i inne... cenowo raczej ok, :Dczłowiek bezproblemowy, jak trzeba było coś zamienić to bez focha, na budowie czyściutko, nie widać oznaki zniszczenia czegokolwiek:) Dziękuję i zapraszam Panie Andrzeju i Maćku na ciacho podczas robót przyłączeniowych:)

pinto13
30-06-2012, 23:47
Poszukuje sprawdzonej ekipy do podłóg przemysłowych/żywicznych.

Pzdr

EMW
02-07-2012, 09:07
Szukam sprawdzonej firmy do wykonania instalacji CO+CWU w oparciu o piec kondensacyjny gazowy. Chodzi o kompletną usługę dostawu urządzeń i montaż wraz z odbiorem i uruchomieniem. Dom znajduje się w Zaborowie powiat war-zach. Z góry dziękuję za sprawdzone namiary. Jednopostowcom także dziękuję ale za nie zamieszczanie autoreklamy.
Z góry dziękuję.

Polecam Jacka Starneckiego 607 805 016



Polecam elektryka- znanego już tu na forum- Pana Andrzeja Zielińskiego 604720856. Właśnie wykonał u nas inst elektryczną, domofon, Tv w każdym pokoju, oświetlenie ogrodu i inne... cenowo raczej ok, człowiek bezproblemowy, jak trzeba było coś zamienić to bez focha, na budowie czyściutko, nie widać oznaki zniszczenia czegokolwiek Dziękuję i zapraszam Panie Andrzeju i Maćku na ciacho podczas robót przyłączeniowych

Potwierdzam, Pan Andrzej nie tylko zrobił nam i sąsiadom instalacje, ale także wraz z wykańczaniem kolejnych pomieszczeń przyjeżdża i podłącza kontakty. I mimo że minęło ponad rok dokładnie pamięta, który kabel do czego. Poza tym bardzo dobry kontakt i doradził nam wiele rzeczy, dzięki czemu nie mamy teraz problemów typu ...przydałby się tu jeszcze kontakt ...schodówka itd - wszystko przemyślane. Poza instalacją elektryczną wykonał nam instalację alarmową, lan , tv, pod domofon.

gabba
02-07-2012, 20:54
Witam,
Gorąco polecam glazurnika – forumowego Vadiola!
Dołączam do grona zadowolonych klientów.Potwierdziły się wcześniejsze opinie:
pracowity, fachowy, świetnie zorganizowany, słowny, dokładny, cierpliwy-a do tego jeszcze sympatyczny :lol2: . Pomimo, że prace rozpoczęte” z marszu”, bez szczegółowego planu- wykonanie bez zastrzeżeń.
Życzymy wszystkim takich fachowców na budowach.

vadiol
07-07-2012, 07:42
Witam,
Gorąco polecam glazurnika – forumowego Vadiola!
Dołączam do grona zadowolonych klientów.Potwierdziły się wcześniejsze opinie:
pracowity, fachowy, świetnie zorganizowany, słowny, dokładny, cierpliwy-a do tego jeszcze sympatyczny :lol2: . Pomimo, że prace rozpoczęte” z marszu”, bez szczegółowego planu- wykonanie bez zastrzeżeń.
Życzymy wszystkim takich fachowców na budowach.
Bardzo dziekuje za opinie .

iskanna
09-07-2012, 13:09
Witam,
Czy ktoś może polecić sprawdzonego wykonawcę który podejmie się:
- ułożenie kostki granitowej (granitowej, nie betonowej)
- odwodnienie terenu
- dowiezienia ziemi
- zapiaszczenia ziemi i przygotowania gruntu pod sadzenie trawy.

będe wdzięcza,
i

gaga33
09-07-2012, 13:57
To chyba twoja rodzina bo ekipa nadaje się czarną listę.

niestety nie zgodze sie z Toba,ekipa praktycznie skonczyla budowac i jestesmy bardzo zadowoleni,ekipa buduje w mgnieniu oka,poniewaz sklada sie z 7 osob, domy budowali moim znajomym i nie spotkalam sie jeszcze z negatywnymi opiniami, wlasciciel buduje ponad 30 lat domy takze to nie jest ekipa z rocznym doswiadczeniem,POLECAM NAPRAWDE.

gaga33
09-07-2012, 14:00
Przepraszam, ze nie w temacie,ale jakby ktos byl zainteresowany mam do sprzedania 150 stempli,wysokosc okolo 2,70m ,cena 4zl.Jesli jest ktos z Panstwa zainteresowany prosze o wiadomosc.

pinto13
09-07-2012, 22:11
Dobra ekipa do ogrodzenia poszukiwana.

Pzdr

Mikolaj5
15-07-2012, 19:38
Poszukuję konstruktora / architekta do projektu indywidualnego nowoczesnego NISKOENERGETYCZNEGO budynku
Wdzięczny będę niezmiernie za wszelakie formy podpowiedzi.

Pozdrawiam,

wyposaza*
15-07-2012, 20:03
Szukam doświadczonej i solidnej, a zarazem rozsądnej cenowo ekipy do położenia tynku cienkowarstwowego na elewacji domu jednorodzinnego w Warszawie. Dzięki z góry za wszystkie namiary.

JUŻ NIEAKTUALNE.

Hubcio
15-07-2012, 20:39
Poszukuje dobrej ekipy wykonawczej do SSO. Domek parterowy, uzytkowo 257m2, dach 435m2 na terenie Warszawa-Miedzylesie. Sciana dwuwarstwowa (ceramika 25 + styropian 25). Pokrycie plaska dachowka ceramiczna. Brak piwnic, poddasze nieuzytkowe.

Moze ktos poleci dobrego wykonawce? Ew. prosze o kontakt na [email protected]

EWBUD
16-07-2012, 18:31
Szukam doświadczonej i solidnej, a zarazem rozsądnej cenowo ekipy do położenia tynku cienkowarstwowego na elewacji domu jednorodzinnego w Warszawie. Dzięki z góry za wszystkie namiary.

Witam.
Zapraszam do kontaktu: 667 003 003
Solidnie, faktura.

MonDav
18-07-2012, 12:25
Poszukujemy sprawdzonej ekipy do wykonania ogrodzenia z pustaka łupanego+podmurówka+przęsła . Dziękujemy za wszelkie namiary

regwit
18-07-2012, 20:42
Witam

Poratujcie proszę namiarami na ekipę (nie przeginająca z cenami) od układania kostki brukowej. Potrzebuje położyć 96 m2 kostki Polbruku. Kostkę mam, inne materiały też są zamówione.Teren przygotowany w miarę, okolica piękna. W Falenicy.

Pozdrawiam Witek

habzimierz
23-07-2012, 12:51
Witam wszystkich,

buduję w Warszawie (Białołęka) wg projektu Metropolitan http://www.domo.com.pl/projekt-metropolitan i aktualnie szukam:
- dobrych okien wraz z montażem (do stałych forumowiczów - wiem, ofertę od Jareko już mam ;) )
- ekipy dekarskiej
- instalatorów c.o. i wod-kan
- instalatorów reku z GWC (ciągle się waham czy na pewno chcę reku :rolleyes: )
- wykonawcę schodów stalowych

Polecić mogę wykowawcę stanu surowego, p.Baranowskiego (Barbud), któremu wystawiam solidną 4kę i jego ekipę murarzy czyli p. Edzia Deniszewskiego, który zawsze chętnie podpowiada, pomaga i ogólnie wykazuje się inicjatywą

michalkm
23-07-2012, 18:33
Poszukuje kogoś do położenia szpachli na ścianę 4 x 2,5 m, Warszawa-Ochota, termin najlepiej jeszcze w tym tygodniu.

Możecie kogoś polecić ? Próbowałem zrobić sam remont i niestety ta jedna ściana okazała się dużym problemem (odpadła z niej farba, razem z wszystkim co było pod nią).

alisone
25-07-2012, 12:27
Jestem od dzisiaj na forum, przeszukiwałam wpisy w poszukiwaniu dekarzy oraz brukarzy. Jesli to pomoże to spisałam kilka kontaktów w zakresie brukarstwa, od użytkowników forum, którzy polecali tych wykonawców:

1) 502 166 637 Kostka brukowa
2) http://brukujemy.pl/

3) Michał z Wyszkowa 668-664-705 Kostka brukowa
4) SMART-BUD 511 226 732 Kostka brukowa
5) Sławek 697 606 322 Kostka brukowa
6) Robert Mińsk Maz. 504 597 061 Kostka brukowa
Zaznaczam, że są to kontakty wybrane z postów, które przejrzałam na forum, też zamierzam skontaktować się z tymi wykonawcami i kogoś wybrać.
Jeśli tak mogę pomóc na początek:)
A solidnego i doświadczonego Dekarza szukam nadal, gdyby ktoś jeszcze mógł polecić - to polecam się

wingerman
26-07-2012, 06:42
Poszukuję elektryka do uzbrojenia rozdzielni z okolic Piaseczna, lub takiego który obsługuję te rejony.

asiemka
26-07-2012, 08:00
/.../ aktualnie szukam:
- dobrych okien wraz z montażem (do stałych forumowiczów - wiem, ofertę od Jareko już mam ;) )
- ekipy dekarskiej/.../

Dzień dobry!
Okna "badałam" ponad dwa miesiące. Też miałam ofertę od Jareko, poza tym z OknoPlastu, Vetrexu, Okno-Polu, MS i OknoPlusa (to PVC) oraz od Rumińskiego i zakładu stolarskiego Stodom (drewniane). Wybrałam OknoPlus i to byl strzał w dziesiątkę. Proces wyceny, doradztwo, transakcja i montaż na najwyzszym poziomie. Jakość bardzo dobra a cena bardzo rozsądna. Też buduję na Białołęce i mogę zamontowane okna zaprezentować.
Ekipę dekarską wybrałam z polecenia Rasi i również mogę ją polecić - to solidna firma pana Wiesława Giernatowskiego z Legionowa. Dach też można u mnie obejrzeć.
Wszelkie namiary chętnie podam (kontakt na prywatną wiadmomość).
Pozdrawiam.

habzimierz
26-07-2012, 11:13
Asiemka, chętnie 'popacze' ;)
A czy ktoś korzystał z Dominodach w Mińsku Mazowieckim?? (dekarz Mirek Rozwadowski)
Szukam też opinii o firmie www.hydraulicy.pl ale mało tego na forum, może ktoś ma jakieś świeże wspomnienia?

t_ku
26-07-2012, 19:19
Witam wszystkich,

buduję w Warszawie (Białołęka) wg projektu Metropolitan http://www.domo.com.pl/projekt-metropolitan i aktualnie szukam:
- dobrych okien wraz z montażem (do stałych forumowiczów - wiem, ofertę od Jareko już mam ;) )
- ekipy dekarskiej
- instalatorów c.o. i wod-kan
- instalatorów reku z GWC (ciągle się waham czy na pewno chcę reku :rolleyes: )
- wykonawcę schodów stalowych

Polecić mogę wykowawcę stanu surowego, p.Baranowskiego (Barbud), któremu wystawiam solidną 4kę i jego ekipę murarzy czyli p. Edzia Deniszewskiego, który zawsze chętnie podpowiada, pomaga i ogólnie wykazuje się inicjatywą

Witam.
Ja korzystałem z usług firmy Oknovist z Otwocka, zajmującej się między innymi dystrybucją i montażem okien Oknoplast Kraków.
U nas się sprawdzili, tak więc mogę polecić. Cenowo też byli bardzo konkurencyjni.
Pozdrawiam.

strix
27-07-2012, 12:43
Kolejna robota zlecona p. Chmielowi - tym razem dom prawie 300m2 znajomego. Projekty wnetrz z wymiarowaniem byly robione w duzym studiu. Mocno skomplikowane. Ekipa p. Chmiela uporala sie z caloscia 2-miesiace. Kumpel nie wierzyl, ze nie bedzie problemow ;) - Nie bylo. Pisze, bo lazienki i zabudowy dla mnie kosmiczne i wrazenie nieziemskie. Jak go odwiedze wkleje foty. U mnie robili 2 lata temu - co prawda nieprownywalnie prostsze rzeczy, ale wszsyko sie trzyma cacy. Polecam, bo chlopaki naprawde czuja to co robia i mysla przede wszystkim. kontakt na ich stronie www.lukaszchmiel.pl

Mikolaj5
28-07-2012, 09:53
Poszukuję opinii na tema wykonawcy dachów - firmie MAR-BUD Boguszewski?

justkaaa
28-07-2012, 09:59
U mnie budowa już zakończona więc nie będę trzymała swoich doświadczeń z ekipami tylko dla siebie. Było niestety kilku wykonawców fatalnych, kilku co najwyżej średnich, więc o nich pisać i publicznie oceniać nie będę. Z tych co mogę polecić jako pewniaki:

Budowa domów pod klucz ad A do Z (same SSO chyba też). Pan Mariusz tel. 881 436 036. Dobrze, że na niego trafiłam bo uratował moja zaczętą budowę gdy ja już nie miałam siły i wszystkiego dość. Człowiek dbał o moje pieniądze, doradzał we wszystkim jak tylko nie wiedziałam lub miałam wątpliwości. Człowiek z pasją do budowania i mega cierpliwością do pomocy i tłumaczenia jak „krowie przy rowie”.

Projektowanie wnętrz. Pani Anna 721 017 408. Kobieta ma smak i umie wczuć się w potrzeby klienta. Nie wydziwia. Projektuje ładnie, ergonomicznie ale i „po ludzku”. Zawsze wykonuje wizualizacje tego co projektuje tak że widać jak wnętrze będzie wyglądać finalnie zanim cokolwiek się w nim zacznie dziać.

blisset
28-07-2012, 22:11
Witam,

Poszukuję wykonawcy dwóch okien połaciowych-świetlików nieotwieralnych w dachu na dwoma pokojami na ostatnim piętrze.
Budynek to 7-piętrowa przedwojenna kamienica w centrum Warszawy z dachem oddzielonym pustką od stropu. Strop w płyty zbrojonej, dach kryty papą o nachyleniu maks 10 stopni. Interesują mnie okna o pow. 0,7-0,9 m2. Dokumentacja architektoniczna dachu szczątkowa.

Polećcie mi jakąś ekipę oraz mądre, trwałe, energooszczędne i trudne do niesolidnego wykonania rozwiązanie ;-).

Pozdrawiam i dziękuję
Krzysiek
509 678 872

lullaby
29-07-2012, 19:38
Czy ktoś może polecić:

1. Firmę od rekuperacji w stropie;
2. Wykonawcę pokryć dachowych membraną np. Sika?

Wingerman, spróbuj: Zakład Instalacji Elektrycznych p. Andrzej Urbańczyk Piaseczno, tel. 22 750 27 89
Wykonywał nam przyłącze prądu budowlanego wraz ze skrzynką oraz wszystkimi formalnościami, a także uziom fundamentów, poszło sprawnie, byliśmy zadowoleni, nie wykluczamy dalszej współpracy.

flyer2
29-07-2012, 20:51
Witam.Właśnie zakończyłem budowęSSO .Z przyjemnością polecam firmę MURBUD Kamila Kuryły 510748629.Chłopaki pracują szybko i dokładnie.Kamil wyłapał kilka błędów w projekcie dokładając sobie roboty przy okazji.Nie było mowy o zaliczkach,rozliczaliśmy się po zakończeniu każdego etapu.Po udręce z urzędami współpracę z nimi wspominał będę bardzo dobrze.

tzoana
31-07-2012, 10:47
Poszukuje architekta adaptujacego z powiatu pruszkowskiego najlepiej. Pzdr

ashtare
31-07-2012, 12:28
Witajcie!!! ponownie..

Ponawiam moją prośbę w temacie pomocy w odnalezieniu ekipy do SSO / SSZ.

Już za chwile dostane pozwolenie a ja wciąż nie mam speca od budowy. POMOCY!!


Oczywiście wszytscy inni godni polecenia - tj. studniarze, fundamenty, kiero budowlany czy inwestorzy - mile widziani!!!!!!

ashtare
31-07-2012, 12:38
Witam ponownie,

oczywiście zupełnie zapomniałam. Mogę już polecić pierwszych speców.


Pani Architekt która robiła nam adaptacje - http://www.architekci.pl/user/index2.php?uj_id=2289

Okey, końcowa kwota wyszła większa niż na początku, ale na prawdę adaptację wykonała pierwszorządnie, a do tego pomogła w przygotowaniu wszytskich dokumentów do pozwolenia, tak że jak odebraliśmy od niej projekt moglismy od razu zawiesc go do starostwa. (chociaz na sto procent to powiem w przeciągu tygodnia czy się spiasała, jak odbiore pozwolenie:yes: )




pozdrawiam serdecznie
Aga

kukla
31-07-2012, 16:55
Witajcie!!! ponownie..

Ponawiam moją prośbę w temacie pomocy w odnalezieniu ekipy do SSO / SSZ.

Już za chwile dostane pozwolenie a ja wciąż nie mam speca od budowy. POMOCY!!


Oczywiście wszytscy inni godni polecenia - tj. studniarze, fundamenty, kiero budowlany czy inwestorzy - mile widziani!!!!!!

Witaj
poszło na PW.

justkaaa
31-07-2012, 17:53
U mnie budowa już zakończona więc nie będę trzymała swoich doświadczeń z ekipami tylko dla siebie. Było niestety kilku wykonawców fatalnych, kilku co najwyżej średnich, więc o nich pisać i publicznie oceniać nie będę. Z tych co mogę polecić jako pewniaki:

Budowa domów pod klucz ad A do Z (same SSO chyba też). Pan Mariusz tel. 881 436 036. Dobrze, że na niego trafiłam bo uratował moja zaczętą budowę gdy ja już nie miałam siły i wszystkiego dość. Człowiek dbał o moje pieniądze, doradzał we wszystkim jak tylko nie wiedziałam lub miałam wątpliwości. Człowiek z pasją do budowania i mega cierpliwością do pomocy i tłumaczenia jak „krowie przy rowie”.
Woli uzupełnienia strona internetowa http://abcdomek.pl/


Projektowanie wnętrz. Pani Anna 721 017 408. Kobieta ma smak i umie wczuć się w potrzeby klienta. Nie wydziwia. Projektuje ładnie, ergonomicznie ale i „po ludzku”. Zawsze wykonuje wizualizacje tego co projektuje tak że widać jak wnętrze będzie wyglądać finalnie zanim cokolwiek się w nim zacznie dziać.
Pani Ania niestety nie ma strony WWW. Chyba muszę ja namówić by zrobiła ;)

baniaki
31-07-2012, 21:29
A ja z czystym sumieniem dołączam do polecających ekipę Pana Roberta "Selki" do ocieplania dachu i zabudowy K-G, telefon: 502 469 645. Szybko i dokładnie, z dbałością o szczegóły i wyraźnie wyczuwalną dbałością o zadowolenie klienta :) Ekipa terminowa, a po zakończonych pracach na budowie czyściutko.

ashtare
02-08-2012, 12:06
A ja mogę polecić pana Stanisława Bączka - instalator wod-kan.
Zawsze widział swoją pracę na tle całości a nie tylko siebie i sam sobie rozwiązywał "nagłe" problemy zamiast kopnąć je pod szafę, jak inni...

hej, mozesz podac nr tel dla potomnych ;D

Elżbieta78
03-08-2012, 12:52
Ja mogę polecić firmę Oj-Bud z Legionowa. Prace były wykonane na czas i solidnie. Poniżej zostawiam adres firmy:
http://www.ojbud.pl/

DariaIMichu
03-08-2012, 14:18
Ja mogę polecić firmę Oj-Bud z Legionowa. Prace były wykonane na czas i solidnie. Poniżej zostawiam adres firmy:
http://www.ojbud.pl/
Uspokujcie sie w tym Oj-Budzie. Żeście dziś przeprowalidzi zmasowany marketingowy atak? Roboty nie ma to sie za klawiaturę chwyciliście. Wchodzę na forum muratora a tam chwalą Oj Bud. Wchodze na GW http://forum.gazeta.pl/forum/w,106,137927981,137927981,Oj_Bud_calkiem_dobra_fir ma.html a tam też chwalą Oj Bud. Za chwilę otworze lodówkę a tam tez będzie ktoś kto będzie chalił Oj bud. Dajcie spokój bo już zaczynam się bać, że jak wyjrze za okno to tez waszą reklame zobacze