PDA

Zobacz pełną wersję : WARSZAWA i okolice - biała lista



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

kowax
03-08-2012, 20:36
bardzo proszę o solidnego elektryka, z pomysłami . Z góry dziękuję

gaga33
05-08-2012, 21:05
Witam,poprosze o namiary na dobrego solidnego dekarza,bede kladla dachowke plaska creaton domino i mam 2 lukarny ktore beda wykonczone blacha plaska i zalezy mi aby to bylo dobrze zrobione.Dekarza potrzebuje z mazowieckiego,ja jestem z Radomia.

fantomek24
06-08-2012, 10:29
a może polecicie kogos sprawdzonego w zakresie elewacji zewnętrzenej oraz wykonawce kuchni i schodów?

Qter
06-08-2012, 10:45
a może polecicie kogos sprawdzonego w zakresie elewacji zewnętrzenej oraz wykonawce kuchni i schodów?

Elewacja - p. Hubert "Sain" - na FM tel. 509-499-922
kuchnia - p. Jacek tel. 668-410-267
schody (i podłogi) - p. Jarek (Fulmen - w necie do znalezienia) - tel. 602-335-387

PZDR

Qter

hary2006
06-08-2012, 12:59
bardzo proszę o solidnego elektryka, z pomysłami . Z góry dziękuję

który rejon?

Darkol
06-08-2012, 18:46
Z czystym sumieniem polecam wykonawcę ocieplenia i elewacji: Forumowy exbuxxxo i dostawce materiałów fighter1983. Pełen profesjonalizm przez duże "P", super współpraca.Po poprzednich "ekipach" nie wierzyłem, że istnieją jeszcze tacy fachowcy.

fantomek24
06-08-2012, 20:06
chłopaki mogę szczerze polecić tynkarza, tynki maszynowo cementowo wapienne żyleta jeśli chcecie wpadajcie do Pruszkowa zobaczycie czekalem na niego miesiąc jest super-warto było, teraz ma wolny termin akurat i obiecałem mu ze polecę go, P. Kazio tel. 505-632-620 od 30 lat tylko tynki robi wiec jest specjalistą
powiedzcie ze od Tomka. Służe pomocą jakby co.

wyposaza*
11-08-2012, 16:54
Poszukujemy kamieniarza, który perfekcyjnie wykona kuchenny blat z granitu. Lokalizacja - Warszawa, szczegóły na priv. Pilne !

Freno
12-08-2012, 11:03
Polecam ekipę od tynków cementowo-wapiennych rzucanych z ręki :) Naszemy Kierbudowi prawie głowa się urwała od kiwania "nie, niemożliwe", przy odbiorze :) Kontakt:Pan Darek 602487247.

Czy ktoś poleci PARKIECIARZA ? żródło dobrego parkietu jesionowego i dębowego? Bardzo proszę!

Freno
12-08-2012, 11:06
Polecam ekipę od tynków cementowo-wapiennych rzucanych z ręki :) Naszemu Kierbudowi prawie głowa się urwała od kiwania "nie, niemożliwe", przy odbiorze :) Kontakt- Pan Darek 602487247.

Czy ktoś poleci PARKIECIARZA ? źródło dobrego parkietu jesionowego i dębowego? Bardzo proszę!

adk
13-08-2012, 12:28
SZUKAM PROJEKTANTA, który wytworzy papiery dotyczące oczyszczalni do starostwa. Haczyk polega na tym, że działka leży w obszarze chronionym NATURA2000 i firmowy projektant z firmy, której oczyszczalnię wybrałam się wystraszył :jawdrop:.
Jak kogoś znacie to proszę o kontakt. Oczyszczalnię chcę zrobić przy domu na terenie powiatu Otwock.

skamilos
14-08-2012, 16:12
Poszukuje generalnego wykonawcy do przebudowy małego domku(docelowo 90m2) pod Piasecznem .
Mam nadzieję ruszyć na wiosnę .
Może ktoś budował z firmą Złotniccy z Bobrowca?

lullaby
15-08-2012, 22:30
Czy ktoś zna firmę WULKAN od pokryć dachowych? Proszę o opinie.

brunet wieczorową
26-08-2012, 08:33
Witam, czy ktoś może zna firmę tynkarską Gtw24 Ura Piotr?
http://www.gtw24.pl/

Mam od nich ofertę na wykonanie tynków cementowo - wapiennych zacieranych piaskiem kwarcowym, ale brak jakichkolwiek referencji...

lila134
26-08-2012, 10:11
Poszukuje ekipe do zrobienia ogrodzenia z klinkieru? Maże mi ktoś pomóc, przejżałam forum i nikt nie poleca żadnych ekip od ogrodzeń.
Pozdrawiam

lucka6
26-08-2012, 15:52
Witam

czy możecie mi polecić sensowną ekipę do zapanowania nad gliną na działce? Spotkaliśmy się już z dwoma, ale nikt nie miał pomysłu jak najlepiej byłoby to zrobić. Myślimy o podniesieniu/spadku terenu, zamontowaniu drenażu/studni chłonnych, itp

Najlepiej jeśli byłaby to ekipa która później pomogłaby z projektem ogrodu. Budowa na Białołęce

z góry dziękuję!!

brunet wieczorową
27-08-2012, 09:03
Witam, czy ktoś może zna firmę tynkarską Gtw24 Ura Piotr?
http://www.gtw24.pl/

Mam od nich ofertę na wykonanie tynków cementowo - wapiennych zacieranych piaskiem kwarcowym, ale brak jakichkolwiek referencji...

Witam,

szukam intensywnie ekipy która wykona tynki. Drugą firmą, która wydaje się być solidna, to firma wykonująca tynki i wylewki: Pan Krzysztof Zając (Zielonka) http://www.posadzkitynki.eu/index.html

Czy miał ktoś do czynienia i mógłby opisać czy firma jest godna zaufania? Proszę o słowa referencji.

hary2006
27-08-2012, 10:00
Robił ktoś szambo ostatnio i może polecic sprawdzonego dostawce zbiornika?Miałem jedną pomoc z forum już,ale ja chcę zbiornik jednoczęsciowy, dwukomorowy,którego nie mają w ofercie.
Pozdrawiam

fantomek24
27-08-2012, 12:07
sprawdzony i dobry tynkarz P. Kazio tynk miód malina tel.505632620 proszę sie powołac ze od Tomka

brunet wieczorową
27-08-2012, 12:21
sprawdzony i dobry tynkarz P. Kazio tynk miód malina tel.505632620 proszę sie powołac ze od Tomka

Dzięki za namiar, będę dzwonił.

TOMI1975
29-08-2012, 10:24
Polecam znanego skąd inąd na forum p.Krzysztofa Wycecha - firma Aprel z Bemowa. Zamówiłem u nich okna wraz z montażem oczywiście. Cena standardowa, fachowe doradztwo bez naciągania na extrasy, jakość pracy przyzwoita, termin dotrzymany. Podsumowując jestem zadowlony i polecam. W Aprelu zamówiłem także parapety zewnętrzne.

Do wylewek polecam p.Jarka 508210815, porządnie, szybko, czysto, za normalną kasę.

TOMI1975
29-08-2012, 10:33
@hary 2006

O ile Twoje zapytanie jest aktualne to polecam firmę Budmar http://budmar-kucharski.pl/cms/ . Mają swoja wytwórnie bodaj niedaleko Babic oraz gdzieś pod Legionowem. Zamówiłem u nich zbiornik 10 m3 jednokomorowy wraz z montażem. Wszystko odbylo się sprawnie, szybko i terminowo.

hary2006
30-08-2012, 07:25
o widzisz, pół godziny przed twoim postem zamówiłem u jednej z firm spod Radomia, rozmawiałem z kilkoma, ta wybrana miała najbardziej profi podejscie.
Obiecali dostarczyc do Środy. Zdam relacje

kade7
01-09-2012, 10:35
Polecam znanego już na tym forum Pana LASKA jako wykonawcę schodów drewnianych na betonie.
Panowie słowni, dokładni i całość zmontowali w jeden dzień. Materiał i wykonanie bez zastrzeżeń.
Po zakończeniu pracy zostawiają porządek.

m&m niewielki m05b
01-09-2012, 15:10
Będę ogromnie wdzięczna za namiary na panów od k-g. Nie muszą to być Misiaczki forumowe. Po prostu szukam ekipy, która nie boi się skosów (mamy coś innego niż dwuspadowy dach, ale bez przesady...)

szeszol
04-09-2012, 07:17
jeśli chodzi o elewację to mogę polecić

p. Hubert "Sain"

znaleziony przez forum muratora i nie zawiodłem się - konkretnie, dokładnie, w terminie

marika77
04-09-2012, 10:25
Polecam firme ABCdomek.pl tel. 881 436 036. Buduja kompleksowo całe domy oraz zagospodarowują teren po budowie. Buduja naprawde solidnie, uczciwie, dbaja o wszystkie szczegóły. Bardzo rzeczowi, kompetentni. Dużo doradzają i angażują się w budowe. Czasem miałam wrażenie, że szef angazował się w budowę naszego domu jakby swój budował. Wybudowali już drugi dom w mojej rodzinie i współprace z ta firma oceniam najwyżej i najbardziej polecam.

Polecam Pana ZByszka z Wilczej Góry tel 502 954 987. Zakup piachu, kruszywa tylko u niego. Ważne, że nie oszukuje. Jak kupujesz 20 ton to masz gwarancje, że przywiezie 20 ton. Wyładowuje piach tam gdzie ja wskaże a nie tam gdzie jemu wygodniej jak w innych firmach wykręcając się że mogą nie wyjechać bo grunt podmokły albo, że mogą ogrodzenie uszkodzić. Świadczy usługi takze koparką-tez warte polecenia

hubertsain
06-09-2012, 17:42
jeśli chodzi o elewację to mogę polecić

p. Hubert "Sain"

znaleziony przez forum muratora i nie zawiodłem się - konkretnie, dokładnie, w terminie

Dziękuję Panie Tomku za polecenie. Oto nasz realizacja w trakcie oraz po skończeniu:

http://e-fotek.pl/images/67338935930154654924.jpg
http://e-fotek.pl/images/13781417514641253550.jpg

http://e-fotek.pl/images/53088226477644055129.jpg
http://e-fotek.pl/images/83954551125777109728.jpg

adamfcb
09-09-2012, 18:10
Witam, czy ktos z was korzystal z uslug firmy STACHBUD Stanislaw Wiklak z Marek?? jakies opinie?

_ZBYCH_
11-09-2012, 20:47
Drodzy Forumowicze

Zbudowałem już dwa domy i nie jestem tu nowy ;) . Znam zasady i wiem, że to reklama, ale uznałem, że warto promować dobrych fachowców!

Ostatnio miałem "przygodę" z generalnym remontem mieszkania mojej siostry i w fazie wykończeniówki trafiłem na Fachowca przez duże F!
Stolarz z zawodu i zamiłowania - p. Robert Błoński już znany tu na forum jako ROBINSON (http://forum.muratordom.pl/member.php?4968-ROBINSON)
p. Robert wykonał nam bardzo fajną zabudowę aneksu kuchennego oraz kilka szaf wnękowych i wolnostojących.

Chwalę się (nie)swoją kuchnią ;) Przepraszam za bajzel poprzeprowadzkowy.

136081

136082

136083

136084


Fronty są z lakierowanego MDF-u (kolor wg. palety NCS - identyczny jak drzwi wewnętrznych) z frezowaniem zamiast standardowych uchwytów.
Boki i blat wykonane są z klejonego jesionu - elegancko złożone pod kątem 45 stopni. Osprzęt meblowy najwyższej jakości - carga, zawiasy i szuflady firmy Blum (oczywiście ze spowalnianiem). Zlew podwieszany.
W wykonaniu p. Roberta wszystko dokładnie spasowane - meble wykonane z dużą starannością i bardzo dobrym detalem! Podłączenie AGD w cenie.
Jestem trudnym klientem i nie łatwo mnie zadowolić, ale p. Robert naprawdę mi zaimponował :)
Na ogłoszenie zamieszczone w jednym z portali otrzymałem od p. Roberta odpowiedź na e-mail z wizualizacją mebli, zwymiarowanymi rysunkami i ceną. Na pierwsze spotkanie Pan Robert przyjechał dobrze przygotowany - z wzornikami oraz laptopem. Na bieżąco nanosił w programie do projektowania mebli wszelkie uzgadniane zmiany i pokazywał na wizualizacjach, jak będzie wyglądał dany mebel po zmianach - rewelacja! Profesjonalne podejście do pracy i obsługi klienta oraz umiarkowane ceny, to bez wątpienia duża zaleta tego Fachowca.

Po tym, co widziałem sądzę, że p. Robert jest w stanie wykonać niemalże każdą kuchnię, szafę czy zabudowę, którą wypatrzycie sobie w drogim studio kuchennym lub necie. Przecież te drogie studia kuchenne do produkcji mebli i montażu u klienta wykorzystują (dosłownie) takie małe firmy podwykonawcze, jak firma p. Roberta, więc po co przepłacać ;)

Polecam korzystać z usług tego Fachowca - naprawdę warto!

Robert Błoński - firma Darkam Meble, tel. 505 140 880, e-mail [email protected]

([email protected])
Polecam też forumowego Starego, który wymieniał nam okna :)
Krzysztof Wycech, tel. 604 170 274, e-mail [email protected]

audiquattro
13-09-2012, 08:08
Witam,

szukam intensywnie ekipy która wykona tynki. Drugą firmą, która wydaje się być solidna, to firma wykonująca tynki i wylewki: Pan Krzysztof Zając (Zielonka) http://www.posadzkitynki.eu/index.html

Czy miał ktoś do czynienia i mógłby opisać czy firma jest godna zaufania? Proszę o słowa referencji.

jesli tynki wewnetrzne to polecam firmę SAIN, akurat mają okienko, wiec moze jeszcze skorzystasz z okazji

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?132483-Tynki-cem-wap-i-gipsowe-elewacje-i-docieplenia-REFERENCJE&p=5531840&viewfull=1#post5531840

opisałem tam w ww linku moje referencje

co do wylewek polecam firmę Ol-Bud Wojtek Cieślik, co prawda bede wylewał za tydzień ale spotkałem sie juz z nim na budowie i bardzo pozytywne wrażenie, widać że wie co robi i robi to porządnie.
za tydzień moze dłużej bede miał wylewki to napisze więcej

adk
13-09-2012, 11:36
Czy współpracował ktoś z firma EKOFIL Piotr Rosa?

rpilski
13-09-2012, 13:54
jesli tynki wewnetrzne to polecam firmę SAIN, akurat mają okienko, wiec moze jeszcze skorzystasz z okazji

u mnie tynki wewn. robiła firma SAIN. Około 1/3 gniazdek elektr. zostało zatynkowanych - wykryłem jeszcze podczas prac. Ponad połowa gniazdek elektrycznych po prostu wypadła ze ściany razem z kawałem tynku przy próbie montażu lub przy próbie wyciągnięcia kabla - otwór na puszkę w ścianie nie był wypełniony tynkiem. W wielu puszkach wielokrotnych nie dało się zamocować osprzętu (za bardzo ściśnięte). Górne glify okienne to tragedia - widać to dopiero wieczorem przy sztucznym świetle. Ostatniego dnia kilkukrotnie słyszałem "Niech pan wszystko sprawdzi, bo na poprawki nie przyjeżdżamy" aczkolwiek muszę przyznać, że pan Hubert z firmy SAIN zaoferował przysłanie tynkarza do zatynkowania gniazdek - nie skorzystałem, bo nie byłem w stanie tego zsynchronizować z elektrykiem. Na jednym oknie dachowym nad klatką schodową ekipa firmy SAIN zostawiła mi folię ochronną. Przy ocieplaniu skosów dachu kiedy folię trzeba było zdjąć przekonałem się dlaczego została - rama i szyba okna pochlapane szprycem. No i jeszcze firma SAIN zostawiła mi na budowie zepsuty telewizor. Mimo tego, że 5 min po ich wyjeździe zadzwoniłem, żeby go zabrali, to nie chciało im się wracać. Musiałem się wielokrotnie upominać żeby go w końcu po kilku tygodniach zabrali. Nie ulega wątpliwości, że są gorsze od nich ekipy i firma SAIN nie jest zła, także biorąc pod uwagę standardy dużej części ekip budowlanych - polecam.

Nefer
17-09-2012, 19:24
Kolejny remont za mną - tym razem mieszkania.
Polecam dwie panie do sprzątania pobudowlanego/poremontowego. Kontakt : Beata 606-260-476

Darkol
19-09-2012, 07:11
Bardzo polecam wykonawcę schodów drewnianych Pan Lasek Dariusz z bratem 608404823. Pełen profesjonalizm przez duże "P"(musieli sporo się nagimnastykować z dopasowywaniem i poprawkami po "ekipie" która wylewała mi schody), super współpraca.Po poprzednich "ekipach" nie wierzyłem, że istnieją jeszcze tacy fachowcy.

rpilski
19-09-2012, 07:53
Bardzo polecam wykonawcę schodów drewnianych Pan Lasek Dariusz z bratem 608404823. Pełen profesjonalizm przez duże "P"(musieli sporo się nagimnastykować z dopasowywaniem i poprawkami po "ekipie" która wylewała mi schody), super współpraca.Po poprzednich "ekipach" nie wierzyłem, że istnieją jeszcze tacy fachowcy.

Ci panowie wykonywali u mnie schody wewnętrzne dębowe, konkretnie obłożenie schodów betonowych drewnem dębowym. Wykonali pracę bardzo dobrze i jestem ze schodów zadowolony. Szczerze polecam ich jako wykonawców, chociaż trzeba się liczyć z potencjalnie długim okresem oczekiwania na realizację.

monalisa00
19-09-2012, 17:18
Poszukuje architekta adaptujacego z powiatu pruszkowskiego najlepiej. Pzdr




My swój projekt robiliśmy w pracowni Mojkowski, jeśli jesteś nadal zainteresowana pisz na priv a poszukam namiarów.

audiquattro
25-09-2012, 09:42
co do wylewek polecam firmę Ol-Bud Wojtek Cieślik, co prawda bede wylewał za tydzień ale spotkałem sie juz z nim na budowie i bardzo pozytywne wrażenie, widać że wie co robi i robi to porządnie.
za tydzień moze dłużej bede miał wylewki to napisze więcej

update:

Wylewki zrobione
sprawnie, konkretnie, tak jak miało być, szczerze polecam !
Wojtek Cieslik tel: 691 300 501

RL
25-09-2012, 10:34
Ci panowie wykonywali u mnie schody wewnętrzne dębowe, konkretnie obłożenie schodów betonowych drewnem dębowym. Wykonali pracę bardzo dobrze i jestem ze schodów zadowolony. Szczerze polecam ich jako wykonawców, chociaż trzeba się liczyć z potencjalnie długim okresem oczekiwania na realizację.

również polecam, schody dębowe, obłogowane bo żona chciała mieć ładne słoje, kolor dobierany (mieszany) wszystko zrobione dokładnie i czysto.

RL
25-09-2012, 10:47
u mnie tynki wewn. robiła firma SAIN. Około 1/3 gniazdek elektr. zostało zatynkowanych - wykryłem jeszcze podczas prac. Ponad połowa gniazdek elektrycznych po prostu wypadła ze ściany razem z kawałem tynku przy próbie montażu lub przy próbie wyciągnięcia kabla - otwór na puszkę w ścianie nie był wypełniony tynkiem. W wielu puszkach wielokrotnych nie dało się zamocować osprzętu (za bardzo ściśnięte). Górne glify okienne to tragedia - widać to dopiero wieczorem przy sztucznym świetle. Ostatniego dnia kilkukrotnie słyszałem "Niech pan wszystko sprawdzi, bo na poprawki nie przyjeżdżamy" aczkolwiek muszę przyznać, że pan Hubert z firmy SAIN zaoferował przysłanie tynkarza do zatynkowania gniazdek - nie skorzystałem, bo nie byłem w stanie tego zsynchronizować z elektrykiem. Na jednym oknie dachowym nad klatką schodową ekipa firmy SAIN zostawiła mi folię ochronną. Przy ocieplaniu skosów dachu kiedy folię trzeba było zdjąć przekonałem się dlaczego została - rama i szyba okna pochlapane szprycem. No i jeszcze firma SAIN zostawiła mi na budowie zepsuty telewizor. Mimo tego, że 5 min po ich wyjeździe zadzwoniłem, żeby go zabrali, to nie chciało im się wracać. Musiałem się wielokrotnie upominać żeby go w końcu po kilku tygodniach zabrali. Nie ulega wątpliwości, że są gorsze od nich ekipy i firma SAIN nie jest zła, także biorąc pod uwagę standardy dużej części ekip budowlanych - polecam.

Poprawki zgłoszone po odbiorze tynków (przed wykończeniówką) wykonane przez firme Sain bez problemu (głownie zamurowanie puszek elektrycznych). Pan Hubert odbiera zawsze telefon. Tynki ogólnie ładne i równe (choć miękkie), ale na późniejszych etapach, po pomalowaniu ścian wyszły różnie niedoskonałości: nie wszędzie tynk był gładki (dziurki, rowki), więc na części ścian trzeba było położyć gładź, niektóre glify średnio zatarte, różnica do 7mm grubości tynku przy otworach drzwiowych i co najgorsze puszki źle obsadzone, był problem aby założyć ramki długości 4pola, bo brakowało 5mm. Wykończeniówka szła już pełną parą, nie było czasu na zgłaszanie i czekanie na poprawki. Ogólnie firma OK, ale trzeba doglądać prac na bieżąco aby wychwycić co się da jak najwcześniej. Doradzam odbiór tynków wieczorem, z oświetleniem ścian.

audiquattro
25-09-2012, 12:10
u mnie tynki wewn. robiła firma SAIN. Około 1/3 gniazdek elektr. zostało zatynkowanych - wykryłem jeszcze podczas prac. Ponad połowa gniazdek elektrycznych po prostu wypadła ze ściany razem z kawałem tynku przy próbie montażu lub przy próbie wyciągnięcia kabla - otwór na puszkę w ścianie nie był wypełniony tynkiem. W wielu puszkach wielokrotnych nie dało się zamocować osprzętu (za bardzo ściśnięte). Górne glify okienne to tragedia - widać to dopiero wieczorem przy sztucznym świetle. Ostatniego dnia kilkukrotnie słyszałem "Niech pan wszystko sprawdzi, bo na poprawki nie przyjeżdżamy" aczkolwiek muszę przyznać, że pan Hubert z firmy SAIN zaoferował przysłanie tynkarza do zatynkowania gniazdek - nie skorzystałem, bo nie byłem w stanie tego zsynchronizować z elektrykiem. Na jednym oknie dachowym nad klatką schodową ekipa firmy SAIN zostawiła mi folię ochronną. Przy ocieplaniu skosów dachu kiedy folię trzeba było zdjąć przekonałem się dlaczego została - rama i szyba okna pochlapane szprycem. No i jeszcze firma SAIN zostawiła mi na budowie zepsuty telewizor. Mimo tego, że 5 min po ich wyjeździe zadzwoniłem, żeby go zabrali, to nie chciało im się wracać. Musiałem się wielokrotnie upominać żeby go w końcu po kilku tygodniach zabrali. Nie ulega wątpliwości, że są gorsze od nich ekipy i firma SAIN nie jest zła, także biorąc pod uwagę standardy dużej części ekip budowlanych - polecam.


Poprawki zgłoszone po odbiorze tynków (przed wykończeniówką) wykonane przez firme Sain bez problemu (głownie zamurowanie puszek elektrycznych). Pan Hubert odbiera zawsze telefon. Tynki ogólnie ładne i równe (choć miękkie), ale na późniejszych etapach, po pomalowaniu ścian wyszły różnie niedoskonałości: nie wszędzie tynk był gładki (dziurki, rowki), więc na części ścian trzeba było położyć gładź, niektóre glify średnio zatarte, różnica do 7mm grubości tynku przy otworach drzwiowych i co najgorsze puszki źle obsadzone, był problem aby założyć ramki długości 4pola, bo brakowało 5mm. Wykończeniówka szła już pełną parą, nie było czasu na zgłaszanie i czekanie na poprawki. Ogólnie firma OK, ale trzeba doglądać prac na bieżąco aby wychwycić co się da jak najwcześniej. Doradzam odbiór tynków wieczorem, z oświetleniem ścian.

no cóż, ja tez mam jakies drobne uwagi, wiadomo że nie ma idealnej firmy
jesli chcemy miec dobrze trzeba codziennie kontrolować prace na budowie
u mnie nie było tego problemu, na bieżąco wszystko było konsultowane co wymagało mojej decyzji

zawsze zdarzy sie coś chlapnięte, coś zostawione na budowie, nie zaklejone dobrze folią itd
jednak w porównaniu do innych firm robota jest zrobiona dobrze i wygląda lepiej niz u konkurencji

u mnie wszytskie gniazdka były zabezpieczone wkładkami wiec nic nie zostało zatarte.
puszki modułowe były osadzane od poziomicy wiec są równo, moduły łaczone zapobiegaja problemom z ramkami wielopolowymi
tez mam jedną scianę w klatce niezbyt równą (była poprawiana) ale ogólnie jestem zadowolony, mam porównanie do pracy innych firm u sąsiadów
ciekaw jestem co wyjdzie po pomalowaniu ale jak napisali przedmówcy pan Hubert po wykonaniu pracy nie znika, wiec w razie czego jest gdzie dzwonic

to że nawet najlepszego fachowca trzeba doglądać to wiadomo nie od dzis, zeby potem nie było ze coś zrobione nie po mysli inwestora

salik
25-09-2012, 12:19
audiquattro - przykro mi się z Tobą nie zgodzić, ale niestety muszę.
Dobrą i polecaną na forum ekipę bierze się właśnie po to, aby nie musieć brać 2 tygodni urlopu, aby stać na budowie i patrzeć wszystkim na ręce.
Niestety mi ciężko pochwalić ekipę Pana Huberta i nie nazwę ich pracy dobrą (w ogóle nie rozumiem kryterium pt. "w porównaniu do innych ekip").
No chyba że chcemy obrać kryteria pt. "ta ekipa nie popsuła mi najwięcej na budowie".
Nie wiem - może od ubiegłego roku coś się poprawiło, ale ja przy odbiorze tynków nie miałem poprawnie obsadzonej prawie żadnej puszki (wielokrotnej, łączonej jedna z drugą, a jakże), a ekipa była już spakowana i gotowa do drogi.
Zresztą opisałem wszystko dokładnie w naszym dzienniku budowy, więc jeśli ktoś ma ochotę zerknąć to proszę bardzo.

Niestety u mnie 'nie znikanie po wykonaniu prac' nijak nie pomogło, za to potem musiałem wysłuchiwać ile to zmarnowanych pieniędzy kosztowało Pana Huberta przysłanie do mnie kogoś na poprawki (kto 'mógł w tym czasie być u innego klienta i wykonywać u niego pracę').

Monkeyman
26-09-2012, 11:40
NIE MA jednej dobrej ekipy robiącej wszystko dobrze od a do z... prywatny inwestor jeszcze bardziej dbający o własną kieszeń i solidność wykonania powinien korzystać, tak jak deweloperzy: z podwykonawców specjalizujących się w poszczególnych etapach. Ja miałam osobno: murarzy, cieśli, dekarzy... każda z ekip perfekcyjna!:)
A możesz podesłać mi na priv namiary na te ekipy? Ja dopiero zaczynam, więc interesują mnie wszyscy - od architekta który wykona projekt, po gościa który zakończy ostatnią pierdułkę i powie MOŻNA MIESZKAĆ ;-)
Na dzień dzisiejszy mam tylko działkę....

audiquattro
26-09-2012, 15:14
Niestety mi ciężko pochwalić ekipę Pana Huberta i nie nazwę ich pracy dobrą (w ogóle nie rozumiem kryterium pt. "w porównaniu do innych ekip").
No chyba że chcemy obrać kryteria pt. "ta ekipa nie popsuła mi najwięcej na budowie".
Nie wiem - może od ubiegłego roku coś się poprawiło, ale ja przy odbiorze tynków nie miałem poprawnie obsadzonej prawie żadnej puszki (wielokrotnej, łączonej jedna z drugą, a jakże), a ekipa była już spakowana i gotowa do drogi.


kryterium jest jakość wykonania tynków, a nie kto najmniej popsuł - rzeczywiście nie zrozumieliśmy się

porównywałem tynki wykonane przez inne firmy u moich sąsiadów, nawet na takim samym materiale (Dolina Nidy) i stwierdzam że u mnie jest to zrobione lepiej

wiem ze Sain ma kilka ekip wiec wiadomo pewnie sie róznią, to tylko ludzie, wiec niestety trzeba na bieżąco kontrolowac danego brygadziste i na bieząco przekazywac uwagi, takie zycie
nigdy nie ma idealnie ale ogólne wrażenie jest pozytywne

salik
26-09-2012, 15:20
Jakby Ci to powiedzieć - jeśli uważasz że kryterium jest to że sąsiad ma gorzej, to faktycznie ekipa Saina nie jest zła.
Niestety jeśli spojrzeć na to obiektywnie, to niestety nikt z moich znajomych u których ekipy Pana Huberta wykonywały prace (tynki, zabudowa KG, elewacja) nie był zadowolony, a kwiatki wychodziły czasami wiele miesięcy później...
No ale pewnie wszyscy trafialiśmy po prostu na te 'gorsze ekipy'

rpilski
27-09-2012, 06:57
...
No ale pewnie wszyscy trafialiśmy po prostu na te 'gorsze ekipy'
Ja miałem podobno tą najlepszą (według pana Huberta), tą która wyrobiła renomę firmie SAIN w kwestii tynków i wykonuje poprawki po innych ekipach firmy SAIN (według brygadzisty).


...
wiec niestety trzeba na bieżąco kontrolowac danego brygadziste i na bieząco przekazywac uwagi...
Ty chyba jesteś budowlańcem, bo to właśnie jest pogląd wielu ekip budowlanych - nie będę sprawdzał czy dobrze zrobiłem, jak inwestor nie zwróci mi uwagi od razu to znaczy że jest ok. Jest to bardzo wygodne dla ekip - nie sprawdzają swojej pracy tylko ma to za nich wykonywać inwestor.
Jakoś w innych dziedzinach życia ludzie nie akceptują takiego podejścia.
Jak idziesz do krawca i zlecasz uszycie garnituru to codziennie po pracy wpadasz do niego i sprawdzasz czy dobrze kroi materiał ?
Jak zamawiasz tort u cukiernika to wpadasz po pracy i sprawdzasz przed "złożeniem całości" czy nadzienie jest OK ?
Mechanikowi w aucie też sprawdzasz na poszczególnych etapach montażu silnika, czy śruby dobrze dokręcał ?

RL
27-09-2012, 07:55
Dokładnie, fachowiec przez duże F, to powinien być człowiek/firma, która tak wykonuje swoją pracę, że klient nie ma się do czego przyczepić, a nie, że chodzi i pokazuje co jest źle i do poprawy.

audiquattro
27-09-2012, 09:17
Ty chyba jesteś budowlańcem, bo to właśnie jest pogląd wielu ekip budowlanych - nie będę sprawdzał czy dobrze zrobiłem, jak inwestor nie zwróci mi uwagi od razu to znaczy że jest ok. Jest to bardzo wygodne dla ekip - nie sprawdzają swojej pracy tylko ma to za nich wykonywać inwestor.
Jakoś w innych dziedzinach życia ludzie nie akceptują takiego podejścia.
Jak idziesz do krawca i zlecasz uszycie garnituru to codziennie po pracy wpadasz do niego i sprawdzasz czy dobrze kroi materiał ?
Jak zamawiasz tort u cukiernika to wpadasz po pracy i sprawdzasz przed "złożeniem całości" czy nadzienie jest OK ?
Mechanikowi w aucie też sprawdzasz na poszczególnych etapach montażu silnika, czy śruby dobrze dokręcał ?

ja po prostu jestem realistą i znam realia budowy od wewnątrz, które są troche inne od branży krawieckiej, cukierniczej itd
napisałem jak jest wykonana praca i co mozna zrobic zeby kazdy miał lepiej, zamiast sie rozczulac i narzekac

porównania do tortów, krawców mozesz sobie darować - jak powinno być kazdy chyba doskonale wie

jak miałeś robotę źle wykonana to załatwiaj temat z Panem Hubertem bezpośrednio, masz umowę na wykonane prace, mozesz reklamować wykonanie itd

ja po prostu jestem zadowolony bo ładnie wyszły tynki, pewnie mogłoby byc jeszcze ciut lepiej, ale nie bede np. wrzucał fotki zachlapanego hydrofora, który umyłem w 5 minut...


Jakby Ci to powiedzieć - jeśli uważasz że kryterium jest to że sąsiad ma gorzej, to faktycznie ekipa Saina nie jest zła.

a jakie mam wziąć kryterium ?
jak kupujesz dowolny towar / usługę to sprawdasz co mozesz kupić na rynku
porównujesz jakość i cenę i wybierasz to co jest najlepsze dla Ciebie, zwykle kierujemy sie róznymi kryteriami ale zwykle jest to jakość za przystępną cene

z mojej strony EOT bo zupełnie sie nie rozumiemy

pozdrawiam

Monkeyman
27-09-2012, 10:36
Witam,

czy ktoś korzystał z usług tych Państwa http://pcmklima.pl/? Dostałem od nich ofertę na pompę ciepła F1145 z dolnym żródłem pionowym + WM z reku Renovent Excelent 400 z automatycznym baypasem + Rurowe GWC 50mb fi 200mm REHAU AWADUCT TERMO.
Interesują mnie więc opinie na ich temat zarówno w zakresie montażu PC jak i WM z reku.

<Edit>Popytałem też trochę w wątku o PC i wiem, że wycena jest zrobiona dla łosia, co chyba firmę dyskwalifikuje

aleksandretta
29-09-2012, 17:12
Witam,

Pilnie poszukuję rzetelnego kierownika budowy, który będzie solidnie nadzorował prace na budowie. Zależy mi, aby była to doświadczona osoba, która będzie często pojawiała się na budowie. Ponieważ mam mało czasu, aby wszystkiego dopilnować, potrzebuje kogoś, kto nie tylko ma uprawnienia i porobi odpowiednie wpisy w dzienniku budowy, ale także kogoś, kto zaangażuje się czasowo i będzie gwarantem jakości. Jeżeli możecie polecić kierownika budowy, który sprawdził się u Was, będę wdzięczna za kontakt. Budowa w okolicach Warszawy, sprawa bardzo pilna.

Z góry dziękuję!

lullaby
29-09-2012, 22:41
Aleksandretta, polecam P. Tomasza Hofmana, wielokrotnie rekomendowanego tutaj przez Nefer. Moje oczekiwania co do Kierownika Budowy spełnia w 100%, a należę do inwestorów wymagających ;) Będziesz zadowolona.

justkaaa
30-09-2012, 00:14
U mnie budowa już zakończona więc nie będę trzymała swoich doświadczeń z ekipami tylko dla siebie. Było niestety kilku wykonawców fatalnych, kilku co najwyżej średnich, więc o nich pisać i publicznie oceniać nie będę. Z tych co mogę polecić jako pewniaki:

Budowa domów pod klucz ad A do Z (same SSO chyba też). Pan Mariusz tel. 881 436 036. Dobrze, że na niego trafiłam bo uratował moja zaczętą budowę gdy ja już nie miałam siły i wszystkiego dość. Człowiek dbał o moje pieniądze, doradzał we wszystkim jak tylko nie wiedziałam lub miałam wątpliwości. Człowiek z pasją do budowania i mega cierpliwością do pomocy i tłumaczenia jak „krowie przy rowie”. Adres www http://abcdomek.pl/

aleksandretta
01-10-2012, 18:55
Aleksandretta, polecam P. Tomasza Hofmana, wielokrotnie rekomendowanego tutaj przez Nefer. Moje oczekiwania co do Kierownika Budowy spełnia w 100%, a należę do inwestorów wymagających ;) Będziesz zadowolona.

Dziękuję serdecznie za pomoc!

MonDav
03-10-2012, 19:53
Polecam glazurnika Pana Roberta, forumowy VADIOL 664837837
Współpraca z tym Panem to czysta przyjemność.
Świetna, profesjonalna robota. Wszystko estetycznie i dokładnie.
Pan Robert zawsze służył radą i pomocą, tłumaczył dokładnie i odpowiadał
na wszystkie pytania.
Dodatkowa pomoc w pracach hydraulicznych nie stanowiła dla Niego problemu.
Łazienki przecudowne :)
Kuchnia w płytkach i podłogi - cudeńko :)
No i żadnego marudzenia, na wprowadzane przez nas zmiany :)
Panie Robercie - OGROMNE DZIĘKI ZA WSZYSTKO.
Taki fachowiec to marzenie :)

A tak na marginesie Pan Robert to także przesympatyczny człowiek :)

pinto13
04-10-2012, 21:55
Potrzebuje kamień do kominka - granit. Jakiś sprawdzony adres ? Pomiar, zakup i montaż.

Pzdr

Ahya
09-10-2012, 20:25
BIAŁA LISTA:
A ja polecam z całego serca usługi Andrzeja Sołtysa - forumowy ASOLT. Andrzej robi mi OZC, certyfikat energetyczny na koniec, projekt podłogówki i wentylacji mechanicznej. Zawsze cierpliwie wysłuchał, podpowiedział, pomógł, nawet jak wybrzydzałam i wymyślałam.

Projekty które mi przesłał są bardzo profesjonalne (chyba nawet za bardzo jak dla mojej projektantki od adaptacji, bo w życiu nie widziała podobnych na oczy, hehe ). Ja która się nie znam nie mam problemu z ich odczytem i zrozumieniem. Będzie to duża pomoc w dalszych pracach.

Polecam zwłaszcza robienie OZC przed budową - naprawę otwiera oczy na wiele decyzji dotyczących ocieplenia. Dzięki Andrzej za wszystko.

ashtare
10-10-2012, 09:35
SZUKAM PROJEKTANTA, który wytworzy papiery dotyczące oczyszczalni do starostwa. Haczyk polega na tym, że działka leży w obszarze chronionym NATURA2000 i firmowy projektant z firmy, której oczyszczalnię wybrałam się wystraszył :jawdrop:.
Jak kogoś znacie to proszę o kontakt. Oczyszczalnię chcę zrobić przy domu na terenie powiatu Otwock.


Witaj,
ja wspopracowalam z Pania projektant z Warszawy (ul Polska - okolice Czerniakowskiej/Bartyckiej) i pomimo ze troche to kosztowalo, wszystkie problemy roziwazala szybko i bezbolesnie.

mgr inż. Irena Rocka-Januszko
ul.Polska 11B
00-703 Warszawa
tel. (022) 840 25 53
602 64 64 47

Freno
11-10-2012, 20:14
Szanowni Forumowicze,

Kto u Was dostarczał i/lub układał parkiet? Proszę doradźcie. Potrzebuję również parapetów dębowych :)

dziękuję!

adk
11-10-2012, 21:46
Witaj,
ja wspopracowalam z Pania projektant z Warszawy (ul Polska - okolice Czerniakowskiej/Bartyckiej) i pomimo ze troche to kosztowalo, wszystkie problemy roziwazala szybko i bezbolesnie.

mgr inż. Irena Rocka-Januszko
ul.Polska 11B
00-703 Warszawa
tel. (022) 840 25 53
602 64 64 47


Serdeczne dzięki, zapisuję ku pamięci. Co prawda rozpoczęłam współpracę z wykonawcą, który ma jakiegoś projektanta - ale gdyby sobie nie poradził będę miała u kogo się poradzić.

salik
11-10-2012, 22:17
Poszukuję projektanta do przygotowania projektu zjazdu z drogi (droga powiatowa).
Najlepiej w okolicach północno-zachodniej Warszawy albo spod Warszawy.

vadiol
12-10-2012, 20:17
Polecam glazurnika Pana Roberta, forumowy VADIOL 664837837
Współpraca z tym Panem to czysta przyjemność.
Świetna, profesjonalna robota. Wszystko estetycznie i dokładnie.
Pan Robert zawsze służył radą i pomocą, tłumaczył dokładnie i odpowiadał
na wszystkie pytania.
Dodatkowa pomoc w pracach hydraulicznych nie stanowiła dla Niego problemu.
Łazienki przecudowne :)
Kuchnia w płytkach i podłogi - cudeńko :)
No i żadnego marudzenia, na wprowadzane przez nas zmiany :)
Panie Robercie - OGROMNE DZIĘKI ZA WSZYSTKO.
Taki fachowiec to marzenie :)

A tak na marginesie Pan Robert to także przesympatyczny człowiek :)
Bardzo dziękuję :)

cooke
14-10-2012, 21:56
Mam przeczucie, że nasi murarze chcą nas wydymać na cacy - chyba nagrali sobie lepszą robotę i już cztery tygodnie wodzą nas za nos. Obecnie mamy stan zero a roboty murarskie miały się skończyć na początku listopada.

Czy macie w związku z tym jakąś ekipę polecaną co się nie boi pracy z gazobetonem na klej ?

Dzięki!

radkoz
19-10-2012, 23:39
Potwierdzam każde słowo kolegi odnośnie EWBUXXXO. Współpraca i profesjonalizm na bardzo wysokim, a niestety rzadko spotykanym poziomie. Aż znowu chce się budować ;-)
Szczegóły mogę opowiedzieć na priv.

art6
21-10-2012, 21:30
Potwierdzam każde słowo kolegi odnośnie EWBUXXXO. Współpraca i profesjonalizm na bardzo wysokim, a niestety rzadko spotykanym poziomie. Aż znowu chce się budować ;-)
Szczegóły mogę opowiedzieć na priv.

poproszę namiar

dziękuję
pozdrawiam
Art6

radkoz
21-10-2012, 22:59
poproszę namiar

dziękuję
pozdrawiam
Art6

Poszło na priv, ale w sumie to mogę przecież podać i tutaj, bo po to jest ten wątek.
EWBUXXXO - tel. 667 003 003

A gdyby ktoś miał sprawdzonych ludzi do ogrodzenia w jakiś rozsądnych cenach to bardzo proszę.....Okolice: Stare Bablice, Ożarów

radkoz
21-10-2012, 23:28
Skoro już tak mi się zebrało na polecanie, to mam też firmę od schodów wewnętrznych: www.schody-kasprzak.pl Są z Pomorza, ale robią też schody i w Niemczech i w Warszawie.
Wybieraliśmy chyba z 8 ofert (jakoś tak wyszło) ceny od 12 do 24 tyś za mniej więcej to samo, więc czasami warto się wysilić i zebrać kilka propozycji.
Część schodów idzie "po łuku" co dla niektórych było już sporym wyzwaniem... Inni wołali 50 % przedpłaty przy podpisaniu umowy.
A tu i cena ok, i przedpłata "symboliczna" i łuk nie był problemem, a schody wyszły dokładnie takie na jakie się umawialiśmy.

A osobiście poszukuję też kogoś do porządnego zaizolowania balkonów, zrobienia obróbki blacharskiej i położenia płytek.

lullaby
22-10-2012, 21:43
Pilnie poszukuję speców od wylewek z miksokreta - potrzebujemy wykonać spadki na stropie przed pokryciem dachu.
Proszę o namiary na sprawdzone ekipy.

EWBUD
23-10-2012, 07:38
Pilnie poszukuję speców od wylewek z miksokreta - potrzebujemy wykonać spadki na stropie przed pokryciem dachu.
Proszę o namiary na sprawdzone ekipy.

Grzegorz - 889 391 929

EWBUD
23-10-2012, 07:41
Potwierdzam każde słowo kolegi odnośnie EWBUXXXO. Współpraca i profesjonalizm na bardzo wysokim, a niestety rzadko spotykanym poziomie. Aż znowu chce się budować ;-)
Szczegóły mogę opowiedzieć na priv.


Panie Radku - dziękuję za słowa uznania.
Ale jeszcze prace w trakcie, a Pan już chwali - a jak to mówią: nie chwal dnia przed zachodem słońca :)

Pozdrawiam

brunet wieczorową
23-10-2012, 07:46
Grzegorz - 889 391 929

Skąd Pan jest i jaka cena wykonania? Za 2 tygodnie będę wykonywał wylewki.

EWBUD
23-10-2012, 14:22
Skąd Pan jest i jaka cena wykonania? Za 2 tygodnie będę wykonywał wylewki.

To jest tel. do mojego kolegi który od kilku (nastu?) lat zajmuje się wylewkami.
Proszę pytania kierować do niego.

Pozdrawiam

pirawawa
23-10-2012, 14:46
Skąd Pan jest i jaka cena wykonania? Za 2 tygodnie będę wykonywał wylewki.
Brunet płaciłem a wylewki 10 zł, styropian 1 zł m2

brunet wieczorową
23-10-2012, 18:00
Brunet płaciłem a wylewki 10 zł, styropian 1 zł m2

Kto u Ciebie robił?

gabba
23-10-2012, 20:43
Serdecznie polecam wykonawcę schodów - pan Dariusz Lasek
Schody super. Kontakt bez zarzutu. Wykonanie solidne, terminowe i dokładne- ew. poprawki bez problemu.
Mistrz w starym stylu!

Jesteśmy bardzo zadowoleni :yes:

cooke
25-10-2012, 21:47
Polecam biuro projektowe Medyńscy Projektowanie. Miła pani projektant, otwarta i elastyczna. Wykonała dla mnie projekt części mieszkania i jestem bardzo zadowolona. Projekt bardzo ładny, dużo ciekawych pomysłów. Strona biura: projekty-wnetrz.com
Ceny też mają jak na Warszawę bardzo przystępne i jest możliwość negocjacji

trzeba być totalnym ignorantem / imbecylem aby dawać sobie taką antyreklamę... proponuję przenieść do czarnej listy...

radkoz
25-10-2012, 23:09
Panie Radku - dziękuję za słowa uznania.
Ale jeszcze prace w trakcie, a Pan już chwali - a jak to mówią: nie chwal dnia przed zachodem słońca :)

Pozdrawiam

Panie Piotrze, słońce już bardzo nisko, a jest i na forum "czarna lista", więc jak się Pana chłopaki "postarają", to i tam też można jeszcze coś nabazgrać.... :-)

MonDav
27-10-2012, 19:16
Od ogrodów gorąco polecam ekipę Pana Rafała Lewandowskiego LEWGARDENBRUK 508562385. Panowie zajmują się m.in. ogrodzeniami, ogrodami, nawodnieniem i kostką brukową. U mnie wykonywali te prace kompleksowo. Bardzo estetyczne, terminowo a efekt rewelacyjny. Uśmiech nie schodzi z twarzy po zakończonych pracach! Pan Rafał jest bardzo uprzejmy, zawsze służy pomocą, doradzi i podsunie fajne rozwiązania. Panowie są bardzo sympatyczni, zupełnie bezproblemowi i kontaktowi. Jednym słowem fajna, energiczna ekipa, wykonująca imponujące prace :)

pedronx
29-10-2012, 11:23
Witam ponownie,
Do malutkiego grona wykonawców http://forum.muratordom.pl/showthread.php?48916-Warszawa-i-okolice-bia%C5%82a-lista&p=4716879&viewfull=1#post4716879, których mogę polecić z czystym sumieniem dorzucam ekipę Pana Bogdana 607 893 782.
Ekipa specjalizuje się w tynkach cementowo-wapiennych.
Wprawdzie robotę zakończyli w zeszłym roku to teraz wykańczali jeszcze drobne duperele (glify etc), a że obiecałem sobie nie chwalić przed zakończeniem wszystkich robót, toteż robię to dopiero teraz.

Jako że są to moje pierwsze tynki jakie "kładę" w życiu to moja opinia nie jest może zbyt wiarygodna (oczywiście jestem zachwycony). Jednak aż dwóch innych podwykonawców (niedoszły pan od tarasu i pan od kominka) nie dotykając ścian zawyrokowali, że są gipsowe (że niby takie gładkie i białe) - a to już chyba o czymś świadczy :)
Ponadto ekipa bardzo słowna, wesoła, czysta no i przede wszystkim z gór! :)

Gorąco polecam!

fantomek24
30-10-2012, 11:03
To i ja dodam moje polecenie na chłopaków od ocieplenia poddasza i zabudowy KG, wszystko sprawnie i bezproblemowo, dokładni i terminowi...
na hasło od Tomka dostaniecie napewno dobrą cenę kontakt: Jacek tel. 506498596

pirawawa
30-10-2012, 17:24
Kto u Ciebie robił?

http://allegro.pl/wylewki-posadzki-jastrych-mazowieckie-beton-28-i2721631750.html

lucka6
30-10-2012, 21:16
Jesteśmy jeszcze w trakcie wykończeniówki, ale przez naszą ekipę przewinęło się już wielu wykonawców naprawdę godnych polecenia:

1. Stan surowy otwarty do więźby - firma Konwestur pana Koniecka
http://bud.konwestur.pl/
Budowa z nimi to naprawdę czysta przyjemność, nasza działalność ograniczała się do wizyt (częstych) na budowie, wykonawstwo z materiałami więc zupełnie nie musieliśmy się o nic martwić. Budynek trzyma wszystkie wymiary - okna, drzwi, itp, kolejni wykonawcy chwalili jakość postawienia. Firma wykonywała nam też elewację, ta współpraca przebiegła również bez żadnych problemów

2. Dekarz - pan Marek Kamiński, tel. 604738374, dekarz pierwsza klasa (dach do zobaczenia w moim dzienniku)

3. Hydraulik - pan Zbigniew Kapszukiewicz, tel. 606340031. Jedyne czego żałujemy to to, że nie trafiliśmy na niego w momencie stanu zero, bo musiał poprawiać piony po pierwszym hydrauliku i niepotrzebnie rozkuwać budynek. Robił nam instalację podłogówki, ogrzewania, wodną, kanalizacyjną, odkurzacz centralny, dostarczał też grzejniki i piec. Świetny fachowiec, również chwalony przez kolejne ekipy

4. Tynkarze, tynki cementowo-wapienne - pan Piotr, tel. 503163234, kontakt znalazłam na forum Muratora, polecam dalej bo jesteśmy bardzo zadowoleni. Tynki są równe, prace wykonane były bardzo szybko. Czekamy jeszcze na ostatnie przecieranie, gruntowanie ścian i założenie parapetów, też z tą ekipą

5. Dostawca płytek, armatury, baterii, itp - pan Marek Kalbarczyk, tel. 509441704
U pana Marka zamawialiśmy właściwie kompletne wyposażenie łazienek w cenach internetowych lub nawet lepszych. Pan Marek cały czas bardzo się starał, szybko uzupełniał braki jeśli zaszła taka potrzeba, szukał dla nas elementów które były trudno dostępne. Wszystko przywoził na na budowę, czasami wiele razy małe ilości, bo nam zależało na czasie, naprawdę bardzo polecam

Mam jeszcze wielu innych - glazurnika, elektryka, dostawcę drzwi zewnętrznych...Glazurnika zapytam czy mogę dać telefon i też umieszczę, informacji udzielę na razie na priv

GraMar
31-10-2012, 05:44
http://allegro.pl/wylewki-posadzki-jastrych-mazowieckie-beton-28-i2721631750.html

Witam.
Czy polecana przez Ciebie firma:

Witam
Wykonujemy posadzki betonowe - wylewki - szlichty - jastrych maszyną PUTZMEISTER zwaną mixokretem.

Dzięki zastosowaniu tej maszyny i naszego doświadczenia otrzymacie Państwo równe i przygotowane podłogi pod układanie płytek lub parkietu, paneli, gresu, kamienia i innych materiałów.

Posadzki wykonujemy solidnie i szybko. Dom jednorodzinny w ciągu jednego dnia.

Wylewki świadczymy na terenie woj. mazowieckiego, ale możemy dojechać w każdy zakątek naszego kraju, po wcześniejszym ustaleniu :)

Cena dotyczy wykonania 1 m2 posadzki z materiału powierzonego przez Klienta o grubości 4-6 cm. - powyżej 100 m2

Na życzenie Klienta, możemy również wykonać pracę z naszego materiału, wtedy nie musisz się martwić o jego nadwyżkę, bądź niedobór. Cena będzie konkurencyjna. Zobacz inne nasze aukcje.::)

Więcej informacji pod numerem tel.

0-501-159-409

Zapraszamy do współpracy




wykonywała u Ciebie układanie styropianu przed wylewką?-tak zrozumiałam.
Kiedy należy zrobić "próg" na zakończenie płaszczyzny wylewki przy balkonach i wjeździe do garażu?
Mam teraz SSO zostawione na zimę z zabezpieczonymi otworami przed deszczem i śniegiem oraz "wizytacjami" nieproszonych gości.
Czy należy obtynkować otwory przed montażem okien?
Czym należy najlepiej ocieplić strop nad piętrem na strychu aby nie zagościły w ociepleniu myszy?
Może ktoś się pochyli nad moimi wątpliwościami?

Pozdrawiam i dziękuję.


Czy znacie kogoś wykonującego stalowe ramy ze stalową klapą nad schodkami strychowymi jako zabezpieczenie ppoż?

pimi04
31-10-2012, 12:12
Poszło na priv, ale w sumie to mogę przecież podać i tutaj, bo po to jest ten wątek.
EWBUXXXO - tel. 667 003 003

A gdyby ktoś miał sprawdzonych ludzi do ogrodzenia w jakiś rozsądnych cenach to bardzo proszę.....Okolice: Stare Bablice, Ożarów

Proszę o namiar
Pozdr.

pimi04
31-10-2012, 12:22
Witam serdecznie

Proszę o namiary na sprawdzonych wykonawców SSZ lub SSO.

Pzodrawiam

lucka6
31-10-2012, 14:26
ja dałam namiary 2 posty wyżej :)

kowal5
31-10-2012, 14:58
Witam
Teraz już mogę polecić z czystym sumieniem wykonawcę skończyli u mnie SSO. parę dni temu z wierzbą
podaje tel. 724392678
może przyda się komu
a ja teraz przymierzam się do przykrycia dachu i prawdo podobnie zakończę na ten rok

Pozdrawiam

justkaaa
31-10-2012, 20:45
Ja zdecydowanie polecam Pana Mariusza abcdomek.pl tel 881 436 036


Witam serdecznie

Proszę o namiary na sprawdzonych wykonawców SSZ lub SSO.

Pzodrawiam

brunet wieczorową
02-11-2012, 14:17
Witam,

poproszę o namiary na dobry i niedrogi piasek 0-2 do wylewek. Najchętniej wschodnia strona Warszawy, okolice Wołomina.

strix
05-11-2012, 10:58
Poraz kolejny po robocie u znajomego polecam rewelacyjne tynki cem-wap - czyli sprawdzony i polecany tu juz wielokrotnie Stanisław Majkrzak tel 603635144 - tylko terminy trzeba raczej sporo naprzod klepac - choc roznie bywa - kolega sie wstrzelil, bo inny z listy wyskoczyl akurat. W kazdym razie namiary brali u mnie na niego elektryk, hydraulik i magik od schodow - sciany jak lustro i to sie potwierdzilo pozniej przy kolejnych pracach wykonczeniowych - meble na zamowienie itd

Moge polecic rewelacyjna ekipe od kompleksowych prac wykonczeniiowych p. Lukasza Chmiela, robil u mnie, robil niedawno duzy dom znajomego 300m2 i teraz kolejnego znajomego z mojego polecenia - robia wszystko od odcieplenia poddasza po skomplikowane konstrukcje z plyt GK /wielopoziomowe sufit etc./
Swietnie daja sobie rade z praca wg skomplikowanych projektow z pracowni architektow wnetrz.
Przepieknie ukladaja glazury i terakoty, nawet te bardzo trudne np. w formie desek 100 x 15 cm czy skomplikowane mozaiki. Rewelacyjnie maluja wnetrza /czysciutko przede wszystkim jest, dobrze zabezpieczaja/. Oczywiscie moga tez zrobic tynki zewnetrzne, elewacje itd - p Chmiel ma rowniez ekipe od tego.
Jak wchodza kompleksowo to daja swietne ceny np. na farby Fluggera - znacznie mniej niz dla czlowieka z ulicy - i ceny wychodza jak za marketowego Duluxa np. a jakosc nieporownywalna. Jak duza posesja i otoczenie to moga podjac sie kompleksowo wszystiego lacznie z kostka /wspolpracuja z innym wykonawca od kostki/ - i dadza na calosc bdb cene.
Polecam szczerze w kazdym razie - kontakt przez ich strone najlepiej, bo nie pamietam nr tel. www.lukaszchmiel.pl

Darkol
07-11-2012, 09:55
Zakończyłem następny etap budowy i mogę z czystym sumieniem polecić ekipę od ogrodzeń. Pan Adam (508-339-989, 600-421-888 ) i jego ludzie wykonują wszystko co jest związane z budową ogrodzeń. Pełen profesjonalizm.
Gorąco polecam
Pozdrawiam

himlaje
07-11-2012, 10:49
Polecam do SSO i reszty budowy domu firmę "abcdomek" tel. 881 436 036. Bardzo rzetelni, pomocni i na pewno godni polecenia. Dbają o budowę jako całokształt i w trakcie budowy ale i po jej zakończeniu. Z perspektywy czasu żałuje że nie wszytskich ich rad słuchałem bo lepiej bym na tym wyszedł. Taka ekipa to niestety rzadkość

asiemka
07-11-2012, 12:32
Witam,

poproszę o namiary na dobry i niedrogi piasek 0-2 do wylewek. Najchętniej wschodnia strona Warszawy, okolice Wołomina.

Kupowałam piasek do wylewek od pana Leszczyńskiego tel. 508 083 401.
Piasek bardzo dobrej jakości. Forma mieści się na Białołęce, więc strona Warszawy się zgadza.

rafaliania
08-11-2012, 07:35
polecam firmę pana Darka Laska wykonawcę schodów wewwnętrznych, drewnianych. Schody super, fachowość, terminowość.

Darkol
08-11-2012, 21:23
Witam.
Poszukuję solidnej i sprawdzonej firmy/ekipy do wykonania mebli :kuchennych, zabudowy, szaf wnękowych. Jest tego sporo więc wolę nie eksperymentować z domorosłymi "dłubkami" i innymi "złotymi rączkami".
Pozdrawiam

azusa
08-11-2012, 21:31
Polecam mojego stolarza, robił u nas wszystko: kuchnia, łazienki, garderoba, szafy wnękowe, zabudowa biblioteki i jestem zadowolona. Pan Piotr z Mszczonowa, tel. na priv.

Zico
09-11-2012, 20:47
Skąd Pan jest i jaka cena wykonania? Za 2 tygodnie będę wykonywał wylewki.

Brunet, wybrales juz firme do wylewek? Zadowolony? Mozesz polecic, bo ja za tydzien lub dwa rowniez chce je zrobic?

brunet wieczorową
10-11-2012, 08:26
Brunet, wybrales juz firme do wylewek? Zadowolony? Mozesz polecic, bo ja za tydzien lub dwa rowniez chce je zrobic?

Tak, wybrałem. W poniedziałek i wtorek będą u mnie robić. Dam znać jak zrobią.

awieuro
10-11-2012, 08:38
Witam.
Poszukuję solidnej i sprawdzonej firmy/ekipy do wykonania mebli :kuchennych, zabudowy, szaf wnękowych. Jest tego sporo więc wolę nie eksperymentować z domorosłymi "dłubkami" i innymi "złotymi rączkami".
Pozdrawiam

www.pueblo.com Trzy lata temu zrobili mi wszystkie meble w domu. Ekipa z polecenia.
Pozdrawiam

lofix777
10-11-2012, 20:09
Witam,

poproszę o namiary na dobry i niedrogi piasek 0-2 do wylewek. Najchętniej wschodnia strona Warszawy, okolice Wołomina.

Namiar na piasek do wylewek 501228409 wylewkarz powiedział że najlepszy piach jaki widział do tej pory :) a cena też niezła. Pozdrawiam

Rom-Kon
12-11-2012, 12:00
Polecam glazurnika. Sam o sobie mówi że na posadzkach kładzie płytki że nie nachodzą na siebie, na ścianie woda nie stoi i chyba co najważniejsze to że kładzie szkliwionym do wierzchu!!! :rotfl:

...a serio to mogę kolegę Jacka spokojnie i z czystym sumieniem polecić - może nie jest najtańszy (najdroższy też nie ale nie robi za pół darmo ;)) ale chyba artysta... łazienki kompleksowo z hydrauliką, elektryką, zabudowami gips-kart. i białym montażem.

Kontakt przeze mnie (na priv) a ja ze swojej strony nadmienię że mam wolny termin na początek grudnia - niestety (dla mnie niestety) jedna robota wypadła i jest dziura... taka krypto reklama - chyba wybaczycie ;)

rpilski
12-11-2012, 13:22
Polecam glazurnika. ...
...
...a serio to mogę kolegę Jacka spokojnie i z czystym sumieniem polecić - może nie jest najtańszy (najdroższy też nie ale nie robi za pół darmo ;)) ale chyba artysta... łazienki kompleksowo z hydrauliką, elektryką, zabudowami gips-kart. i białym montażem.

Kontakt przeze mnie (na priv)

Kontakt był już podawany, a numer się nie zmienił (wiem bo akurat u mnie pan Jacek kładzie płytki), więc chyba pan Jacek się nie obrazi jak przypomnę bezp. kontakt do niego. Pozdrawiam ciepło Wodza!




Mogę polecić kolegę (sąsiad-konkurencja! :D ) specjalista (!!!) od kompleksowych remontów mieszkań... łazienek... glazury i terakoty... suchej zabudowy K-G... paneli oświetleniowych z płyt G-K...

...polecam konkurencje bo on "bardziej" remonty i płytki a ja "bardziej" wykończeniówka bez płytek i nie wchodzimy sobie w drogę... choć czasem razem pracujemy :wink:

...namiary:
Jacek Lehmann
tel.604-620-665
.......

Rom-Kon
12-11-2012, 13:55
Inwestor czujny!!! ...mam nadzieję że płytki "nie nachodzą" !
Również pozdrawiam p. Radosławie :D

GraMar
12-11-2012, 19:44
Mój domek jest na etapie "wczesnego SSO" :) Rósł równolegle z przygodami i niespodziankami.

Dziękuję tutaj memu Kierownikowi budowy i Aniołowi Stróżowi za wsparcie w ciężkich chwilach- Panu Wojtkowi z Kobyłki- tel. 516 316 432.

Za narysowanie projektu i instalacji wewn wg mojego pomysłu przyniesionego do P.Antoniego /z Międzyrzeca Podl/ na arkuszach papieru milimetrowego ;) i rzetelne potraktowanie inwestorki- tel. 510 068 684 oraz rzeczową pomoc przez ten etap.

Dziękuję mojej pracowitej, punktualnej i roześmianej ekipie Mróweczek: Pan Paweł, Pan Wacław, Pan Karol, Pan Daniel, Pan Darek pod wodzą Pana Jarka /tel.696 530 224/ pędzającego z poziomicą, sznurkami i miarkami. Postawili mój dom od pierwszej łopaty, wykonali więźbę, kominy, kominy klinkierowe, ścianki działowe, schody, deskowanie całego domu, wyłaz na dach oraz pokryli papą.

Hydraulikę pod chudziakiem wymyślił, wykonał Pan Andrzej z ekipą- tel. 502 358 661.

Ponadto wokoło pracowały inne ekipy- koparkowi, wywóz kilkudziesięciu ogromnych wywrotek ziemi, dostawcy piachu i kruszywa, materiałów budowlanych, stali i gwoździ.


Proszę mi wierzyć, trudna to rola Bab Budowniczego ale życzę wszystkim tu zaglądającym takiej budowy dzięki wspaniałym fachowcom emanujących cierpliwością i znajomością swego fachu.


:bye:

pinto13
12-11-2012, 22:33
Budowa w Wawrze na ukończeniu i mogę polecić:

1. SSO Krzysiek 534 292 737 - tylko SSO szybko, czysto. Instalacji i tynków w ich wykonaniu nie polecam bo to słabo im wychodzi. Dachu też mi nie robili także w tej kwestii też nie polecam.

2. Beton 502 536 092 - betoniarnia z okolic Zakrętu, Wiązownej - bardzo sprawnie, terminowo, ceny oki.

3. Więźba Rafał 607 052 509

4. Dachówka i położenie - http://abc-dachy.com.pl/ dobre ceny i dobra robota, tylko trzeba się umówić, że jak zostanie dachówka to zabiorą

5. Brama garażowa Normstahl 601 343 601 kontakt z Muratora nie pamiętam nazwy siedziba przy Puławskiej, tanio sprawnie

6. Sztukateria gipsowa wewnętrzna http://www.sztukateria.biz/

7. Kanalizacja Pan Łada 501 049 852 nie tanio ale praktycznie bez obsługowo, robi też przyłącza gazowe

8. Kominek montaż 602 539 655 wkład Hajduk kupiłem w http://kominy-panek.pl/ można zbić dobrze cenę

9. Kontenery na gruz http://www.klin.waw.pl/ dobra cena i można dużo ładować.

10. Koparka 602 664 984

11. Ocieplenie 512 197 154 kontakt tu z Muratora dobra robota dobra cena i załatwiają materiał w dobrej cenie

12. Studnia 667 143 153 dobra robota i dobra cena

13. Okna drewniane Pozbud http://www.novabp.pl/

Pozdrawiam

Jagna
13-11-2012, 08:23
Polecam panią Architekt, która robiła nam adaptację projektu. Bardzo solidna, trzyma się terminów z precyzją szwajcarskiego zegarka. Słucha co się do niej mówi, doradza, ale nie narzuca. Mieszka w Warszawie i każda okolica W-wy jest dla niej ok, bo jak mówi, lubi podróżować :) W cenie za adaptację sama dodała 3 wizyty na budowie w razie potrzeby. Nie musiała, bo nawet by nam to do głowy nie przyszło :o

Anna Sikorska tel.: 609513819

michalo-okowawy
13-11-2012, 22:00
Witam, ja tu bardzo nowiusieńki jestem, sorry za głupie pytania i spostrzeżenia. Tak przeleciałem ten post i zastanawiam się czy biała lista w okolicach wawy i innych miast nie mogła by być podzielona na jakieś podgrupy: SSO, tynki, dachy... przebrnąć przez te 156 stron to naprawdę duży wyczyn, przeczytałem 5 pierwszych stron i około 8-10 ostatnich. Szukam obecnie architekta w okolicach Otwocka. Gdzie powinienem zadać pytanie typu: co lepsze gotowy projekt z adaptacją czy projekt od podstaw indywidualny, jakie plusy i minusy jednej i drugiej opcji. Pewnie takie pytania były już tu zadane, czy możecie mnie przekierować w odpowiedni wątek lub napisać jak tu się poruszać jak ryba w wodzie?

michalo-okowawy
15-11-2012, 06:48
Hmm (po 2 dniach) czyli nie ma architektów: dobrych, sprawdzonych, znających się na rzeczy w okolicy Otwocka w rozsądnych cenach, których możecie polecić?

lofix777
15-11-2012, 10:26
Hmm (po 2 dniach) czyli nie ma architektów: dobrych, sprawdzonych, znających się na rzeczy w okolicy Otwocka w rozsądnych cenach, których możecie polecić?

Nie bardzo wiem o co chodzi z tymi architektami projekt domu ? adaptacja ? , ze swej strony mogę polecić pracownie XYZ z Legionowa mi robili adaptację - szybko i dość tanio jak na okolicę Warszawy http://xyz.waw.pl/kontakt.php

hary2006
15-11-2012, 14:49
Witam.
Poszukuję solidnej i sprawdzonej firmy/ekipy do wykonania mebli :kuchennych, zabudowy, szaf wnękowych. Jest tego sporo więc wolę nie eksperymentować z domorosłymi "dłubkami" i innymi "złotymi rączkami".
Pozdrawiam

http://www.meble-leszczynski.pl/
Robiliśmy u nich miesiąc temu, ceny nie "Warszawskie", jak najbardziej do przyjęcia. Firma z Radomska, a transport (230km)i montaż 450 zł :P

remx
18-11-2012, 21:10
I znów polecam forumowego Vadiola jako glazurnika. Robił u mnie już kolejną łazienkę.
Bez zastrzeżeń.

tkaczor
21-11-2012, 10:27
Witam! Polecam mojego glazurnika - Pana Janusza już polecanego wcześniej na tym forum, tel. 604 684 786; Pan Janusz robił u nas glazurę, biały montaż, poprawki hydrauliczne i tynkarskie, montował parapety, malował ściany. Jest bardzo solidny, rozsądny; w międzyczasie wykonywał też prace z mojego polecenia u rodziny i znajomych - wszyscy bardzo zadowoleni. Jeszcze raz z czystym sumieniem polecam!

fantomdom
21-11-2012, 13:21
Witam kończę właśnie G/K i poszukuję glazurnika i malarza artysty;) koniecznie takiego co to się nie boi pędzlem wojować porzuci ktoś kontakt.???

TOMI1975
21-11-2012, 14:49
Polecam do gresów i montażu ceramiki Marka Krzemińskiego tel. 606909349. Kumaty człowiek z inicjatywą. Jestem bardzo zadowolony z jego pracy, nie unikał trudnych zachcianek inwestora, wszystko wykonał zgodnie z moją wizją. Szczerze polecam.

fantomdom
23-11-2012, 06:21
Dogadałem już płytkarza dzięki wielkie, tylko malarza jeszcze jak by ktoś ,,podrzucił'' bedę wdzięczny.

brunet wieczorową
23-11-2012, 12:17
Witam,

Może ktoś poleciłby sprawną i niedrogą ekipę do ocieplenia i zabudowy poddasza?

Pozdrawiam,
BWP

TOMI1975
23-11-2012, 12:53
Witam,
polecam forumowego Yaco 181, tel. 506498596. U mnie właśnie kończą, jestem zadowolony. Jakość prac bardzo przyzwoita, terminowo, porządek na budowie, cena też ok. Polecam z pełnym spokojem.

vadiol
24-11-2012, 19:50
I znów polecam forumowego Vadiola jako glazurnika. Robił u mnie już kolejną łazienkę.
Bez zastrzeżeń.
Wielkie dzieki .

magappa
25-11-2012, 15:17
Witajcie,

szukam obecnie wykonawcy mebli kuchennych, jak na razie najciekawszą ofertę dostałam od firmy DOMANO, ale niepokoi mnie odrobine, ze nic na ich temat nie moge znalezc. (Fakt lepiej nic, niz x niepochlebnych opinii, ale jakos lepiej bede sie czula wiedzac, ze ktos moze sie o nich pozytywnie wypowiedziec). Interesuje mnie pomyslowosc, pomocnosc, doradztwo, terminowosc no i jakość zabudowy.
Z góry dziękuję za wszelkie opinie.

Pozdrawiam,
Agnieszka

fantomdom
25-11-2012, 17:52
Witam,

Może ktoś poleciłby sprawną i niedrogą ekipę do ocieplenia i zabudowy poddasza?

Pozdrawiam,
BWP

Witam ja co prawda jestem w trakcie docieplania poddasza i wykonywania zabudów ale z czystym sercem mogę polecić już wielokrotnie polecaną i chwaloną ekipę forumowych ,,MIsIACZKÓW'' [można o nich wiele poczytać we wcześniejszych wpisach] tak powinna wyglądać współpraca pomiędzy stronami, pełne fachowe doradztwo, czystość, zaradność terminowe wykonanie i cena też nie odstrasza. Pełny opis efektu pracy tak w połowie tygodnia po zakończeniu. Serdecznie polecam kontakt; Selki Robert Hawrylak 502469645

Pozdrawiam,
fantomdom

Rom-Kon
26-11-2012, 07:29
Witam,

Może ktoś poleciłby sprawną i niedrogą ekipę do ocieplenia i zabudowy poddasza?

Pozdrawiam,
BWP
...takie samopolecenie albo krypto reklama... mam dziurę w grudniu...

suomi
26-11-2012, 07:41
potrzebuję zrobić tynk na kominach i na ściankach szczytowych przed położeniem blachy na dach - czy macie jakieś namiary na sprawdzoną ekipę z okolic Warszawy (najlepiej na wschód) ? Zależy mi na tym aby zrobili to w tym tygodniu.

darej
26-11-2012, 15:06
Jakby Ci to powiedzieć - jeśli uważasz że kryterium jest to że sąsiad ma gorzej, to faktycznie ekipa Saina nie jest zła.
Niestety jeśli spojrzeć na to obiektywnie, to niestety nikt z moich znajomych u których ekipy Pana Huberta wykonywały prace (tynki, zabudowa KG, elewacja) nie był zadowolony, a kwiatki wychodziły czasami wiele miesięcy później...
No ale pewnie wszyscy trafialiśmy po prostu na te 'gorsze ekipy'

No i ja musze dołączyć do niezbyt pochlebnego zdania o firmie Sain. Potwierdzam opinie o zatynkowaniu wielu puszek, potwierdzam o "kwiatkach" sukcesywnie wychodzących przez wiele miesięcy i tak samo o odbiorze prac przy halogenie. Jasne, że są gorsze ekipy, ale równajmy do lepszych, nie do gorszych.

Spokojnie za to mogę polecic hydraulika p. Roberta (512150034), który wykazał się sporą wiedzą, rzetelnością,, dbałością i ogólnym podejściem do pracy. Mowa o hydraulice i innych pracach, które wykonywał (taka "złota rączka")

jannasia
27-11-2012, 07:32
Do wykończenia łazienek i kuchni szczerze polecam fachowca z naszego forum:
http://forum.muratordom.pl/showthread.php?122753-Wykonczenia-wnetrz-Glazura-prace-poboczne-Warszawa&highlight=glazura+prace+poboczne

Sprawdzony :) U mnie robił glazurę, hydraulikę i zabudowy G/K. Dokładny i solidny.

Jacek_G
27-11-2012, 13:01
Okolice Grodziska Mazowieckiego i ogólnie Warszawy:
SSO, więźba, ocieplenia poddaszy, k-g: szczerze polecam p. Czarka 608 846 814

Bardzo wysoka jakość prac, wszystko równe, trzyma piony i poziomy, doradza w wątpliwych sytuacjach (np. gdy są błędy w projekcie, albo coś można zrobić lepiej), bardzo dobre tempo. Generalnie wystarczy zapewnić materiały i o nic się nie trzeba martwić.

zygii
27-11-2012, 23:05
Moja lista ekip tzw. I liga - okolice Piaseczna k/Warszawy:

1. Firma SSO - ekipa sprawdzona w budowaniu nowoczesnych domów min. dach płaski - (nie pierwsza ich tego typu budowa), posiadają własne narzędzia, rusztowania i doświadczoną ekipę (ludzie nie z łapanki) - P. Dariusza tel. +48 609 569 383.
2. Firmę Tora Wentylacja z Częstochowy - super profesjonalne podejście dot. projektu jak i wykonania, samowystarczalni - oby Wszystkie ekipy tak pracowały http://www.tora-wentylacja.pl/ (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.tora-wentylacja.pl%2F) (UWAGA aktualizacja z 09.02.2014) Przy drugim etapie montażu GGWC ekipie zdarzyła się wpadka, duże zastrzeżenia co do jakości montażu instalacji hydraulicznej wymiennika glikolowego (szczegóły w moim dzienniku budowy).
3. Firma Alltop i właścicel Pan Paweł tel +48 502 297 796 - firma która robi duże przeszklenia aluminiowe min. HSy na profilach reynaers lub aluprof w konkurencyjnej cenie (co najważniejsze dbają o Klienta i w przypadku ewentualnych małych niedociągnięć poprawiają "od ręki) http://www.alltop.com.pl/ (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.alltop.com.pl% 2F)
To tyle na dzień dzisiejszy...choć czekam na dodanie do w/w listy ekipy tynkarzy, prace na ukończeniu :)

rafał2011
29-11-2012, 08:20
Witam,

Może ktoś poleciłby sprawną i niedrogą ekipę do ocieplenia i zabudowy poddasza?

Pozdrawiam,
BWP

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?207335-Adaptacje-poddaszy&langid=1

bami
29-11-2012, 20:25
Pora i na mnie:
geodeta Otwock i okolice p. Dorota Mandziak 600 073 866
piach, ziemia, koparka (Wiązowna i okolice) p. Tomasz Szyperski 601 812 215
PIASKOWIEC firma Rat-Sort Zbigniew Ratyński 600 919 161 i 668 900 900 (właściciel dużej firmy z piaskowcem spod Radomia, osobiście bardzo zaangażowany nawet w małe zamówienia, sam dzwonił i pytał, czy położony kamień mi się podobał, przy drugim zamówieniu specjalnie sortował mi towar kolorystycznie)
instalacja gazowa (chyba jedyna firma KOMPLETNIE BEZPROBLEMOWA) - DarGaz 22 615 79 24 (Warszawa ul. Patriotów 212)
wylewki p. Patryk Zwierz 503 907 488
wymienioną powyżej firmę od wentylacji pochwalę, jak uruchomią wentylację - no nie pochwalę niestety, zygii, lullaby - mam nadzieję, że nie zrobiliście tego przedwcześnie :-( od 3 tygodni nie mogę się doprosić o poprawkę powstałą z ich winy
dostawca płytek w dobrych cenach: (Bartycka) Marcin Pietrzycki 505 040 180

Na razie tyle :-)

fantomdom
30-11-2012, 04:57
Witam

Pilnie poszukuje firmy zajmującej się ogrodzeniami za namiar będę wdzięczny, ogrodzenie będzie z klinkieru i drzewa dzięki bardzo.

Pozdrawiam fantomdom

zuz@nka
05-12-2012, 18:18
POLECAM !!!!!!!!!!!

znanym forumowiczom MISIACZKÓW - są obecnie na kolejnej znanej mi budowie i są chyba jeszcze lepsi niż ostatnio :wiggle:
Jak potrzebujecie kogoś do GK śmiało ich bierzcie - 502469645
a jak chcecie mieć gk s......e to ich nie bierzcie - wybór zawsze należy do inwestora i ewentualne roszczenia przed lustrem ;)

brunet wieczorową
06-12-2012, 08:14
POLECAM !!!!!!!!!!!

znanym forumowiczom MISIACZKÓW - są obecnie na kolejnej znanej mi budowie i są chyba jeszcze lepsi niż ostatnio :wiggle:
Jak potrzebujecie kogoś do GK śmiało ich bierzcie - 502469645
a jak chcecie mieć gk s......e to ich nie bierzcie - wybór zawsze należy do inwestora i ewentualne roszczenia przed lustrem ;)

A skąd te Misiaczki? Dobrze robią? Ile biorą za robotę?

marika77
07-12-2012, 17:50
Polecam firme ABCdomek.pl tel. 881 436 036. Buduja kompleksowo całe domy oraz zagospodarowują teren po budowie. Buduja naprawde solidnie, uczciwie, dbaja o wszystkie szczegóły. Bardzo rzeczowi, kompetentni. Dużo doradzają i angażują się w budowe. Czasem miałam wrażenie, że szef angazował się w budowę naszego domu jakby swój budował. Wybudowali już drugi dom w mojej rodzinie i współprace z ta firma oceniam najwyżej i najbardziej polecam.

Polecam Pana ZByszka z Wilczej Góry tel 502 954 987. Zakup piachu, kruszywa tylko u niego. Ważne, że nie oszukuje. Jak kupujesz 20 ton to masz gwarancje, że przywiezie 20 ton. Wyładowuje piach tam gdzie ja wskaże a nie tam gdzie jemu wygodniej jak w innych firmach wykręcając się że mogą nie wyjechać bo grunt podmokły albo, że mogą ogrodzenie uszkodzić. Świadczy usługi takze koparką-tez warte polecenia

fantomdom
09-12-2012, 05:14
Ja mogę tylko dołączyć do POLECENIA zuz@nki pożegnałem MISIACZKÓW 28 listopada jestem bardzo zadowolony z pracy MISIACZKÓW a raczej z jej efektu po nich zostało mi tylko dobrze wykonane poddasze super zabudowy led i CZYSTO wszystko po sobie po sprzątali i tak powinno być. WIĘC polecam!!!!!!!!!!!! kontakt;;; Robert Hawrylak 502469646

Pozdrawiam

fantomdom

zygii
09-12-2012, 11:57
No i stało się ...tynki gipsowe (Knauf Diamant) zakończone :wave::wave:
Mogę Wszystkim polecić tynki wykonywane przez firmę ANATAK i Pana Tomasza.
Ekipa spełniła w 100% moje oczekiwania, a były one na pewno wyższe niż standardowe (piony, kąty itp) !!
Tynki idealnie wykonane terminowo, pracując nawet do późnych godzin nocnych !
Co ważne SUPER wszystko zabezpieczone (także okna na których mi bardzo zależało), posprzątane, zero problemów w komunikacji.
PROFESJONALIŚCI !

Monkeyman
10-12-2012, 10:56
Witam,

czy ktoś może mi podać namiary na architekta wnętrz?

anatak
10-12-2012, 12:53
No i stało się ...tynki gipsowe (Knauf Diamant) zakończone :wave::wave:
Mogę Wszystkim polecić tynki wykonywane przez firmę ANATAK i Pana Tomasza.
Ekipa spełniła w 100% moje oczekiwania, a były one na pewno wyższe niż standardowe (piony, kąty itp) !!
Tynki idealnie wykonane terminowo, pracując nawet do późnych godzin nocnych !
Co ważne SUPER wszystko zabezpieczone (także okna na których mi bardzo zależało), posprzątane, zero problemów w komunikacji.
PROFESJONALIŚCI !

dziękujemy za udaną współpracę i polecamy się na przyszłość :)
pozdr
ANATAK

fąfalska
10-12-2012, 14:00
Witam,
od conajmniej dwóch lat korzystam z namiarów zamieszczanych w białej liście. Dlatego też będąc już przy końcu moich zmagań wykończeniowych chciałabym polecić tych godnych polecenia:

- SELKI czyli Misiaczki. Wiem, że jestem monotematyczna w zachwytach nad tą ekipą ale niestety nie mam im nic do zarzucenia. Co więcej gdzies po około roku po zrobieniu mi karton gipsów, po zamieszkaniu...... okazało się, że jest właz na strych do poprawki (nie to że była czyjaś wina..... po prostu trzeba było poprawić). Musze tutaj powiedzieć, że panowie aby zrobić mi ten właz jeszcze raz przyjechali w umówionym terminie. na dodatek jechali specjalnie z Garwolina, gdzie własnie mieli zlecenie.... przyjechali tylko dla mnie..... obsadzili jeszcze raz właz, nie chcieli pieniedzy........przy okazji dostaliwili mi ścianke w kuchni i dokrecili gips karton na gebericie.
Przy okazji jeszcze raz dziekuje tej ekipie (jesli tutaj zagladają) namiary znane ale powtarzam 502469645

- układanie bruku. fachowo i w dobrej cenie. Poza "małym :-(" przesunieciem, które początkowo mnie mocno zirytowało.... efekt koncowy przywołał uśmiech na mojej twarzy. ekipa z Legionowa. dodatkowo robia różne rzeczy w ogrodach więc przy okazji i fachowo uporządkowali mi cały ogród
Pan Kamil

- drewniany taras.
Pan Grzegorz, firma VIPtarasy 694 522 849
jeden z leprzych i uchciwych fachowców jakiego mielismy na budowie. Polecam bez mrugniecia okiem

bami
10-12-2012, 17:26
Witam,
od conajmniej dwóch lat korzystam z namiarów zamieszczanych w białej liście. Dlatego też będąc już przy końcu moich zmagań wykończeniowych chciałabym polecić tych godnych polecenia:

- SELKI czyli Misiaczki. Wiem, że jestem monotematyczna w zachwytach nad tą ekipą ale niestety nie mam im nic do zarzucenia. Co więcej gdzies po około roku po zrobieniu mi karton gipsów, po zamieszkaniu...... okazało się, że jest właz na strych do poprawki (nie to że była czyjaś wina..... po prostu trzeba było poprawić). Musze tutaj powiedzieć, że panowie aby zrobić mi ten właz jeszcze raz przyjechali w umówionym terminie. na dodatek jechali specjalnie z Garwolina, gdzie własnie mieli zlecenie.... przyjechali tylko dla mnie..... obsadzili jeszcze raz właz, nie chcieli pieniedzy........przy okazji dostaliwili mi ścianke w kuchni i dokrecili gips karton na gebericie.
Przy okazji jeszcze raz dziekuje tej ekipie (jesli tutaj zagladają) namiary znane ale powtarzam 502469645

- układanie bruku. fachowo i w dobrej cenie. Poza "małym :-(" przesunieciem, które początkowo mnie mocno zirytowało.... efekt koncowy przywołał uśmiech na mojej twarzy. ekipa z Legionowa. dodatkowo robia różne rzeczy w ogrodach więc przy okazji i fachowo uporządkowali mi cały ogród
Pan Kamil

- drewniany taras.
Pan Grzegorz, firma VIPtarasy 694 522 849
jeden z leprzych i uchciwych fachowców jakiego mielismy na budowie. Polecam bez mrugniecia okiem

fąfalska, podaj proszę nr telefonu do p. Kamila z Legionowa :-)

CZY KTOŚ MÓGŁBY POLECIĆ DOBREGO STOLARZA I WYKONAWCĘ SCHODÓW Z DREWNA?

brunet wieczorową
13-12-2012, 11:28
Witam,

czy zna ktoś i mógłby podać kontakt do kominiarza, który wystawi opinię kominiarską? Ile taka usługa kosztuje? Chodzi mi o wstępną opinię, dla gazowni celem podłączenia gazu.

Pozdrawiam,
BWP

Asia...
15-12-2012, 08:43
Witam.
Poszukuję konkretnego i godnego wypłaconych pieniędzy serwisanta pieców viessmann.
Chodzi mi o kogoś kto działa W okolicach Warszawa,Piaseczno.
Jeżeli szukam nie w tym miejscu to proszę mnie przekierować we właściwe.

Pozdrawiam
Aśka

piohal
15-12-2012, 21:21
Poszukuję dobrego elektryka-alarmiarza.

piohal
15-12-2012, 21:30
Witam.Właśnie zakończyłem budowęSSO .Z przyjemnością polecam firmę MURBUD Kamila Kuryły 510748629.Chłopaki pracują szybko i dokładnie.Kamil wyłapał kilka błędów w projekcie dokładając sobie roboty przy okazji.Nie było mowy o zaliczkach,rozliczaliśmy się po zakończeniu każdego etapu.Po udręce z urzędami współpracę z nimi wspominał będę bardzo dobrze.

Co prawda u mnie Pan Kamil stawiał tylko działówki, ale polecam go a szczególnie jego ojca. Niesamowite tempo i organiacja pracy i uczciwe podejście.

ewajanecka
16-12-2012, 18:30
Prosze a namiar na kogos od solarow

misob
17-12-2012, 09:27
Poszukuję dobrego elektryka-alarmiarza.

Elektryk p. Puchała 609336728
Alarmy arm.pl p. Pieprzycki 501142806 - polecany na forum

Obaj panowie działali u nas w domu tzn. zamontowali instalacje z udanym wynikiem

MichałJulianów
17-12-2012, 16:21
Szukam "złotej rączki" - firmy, która wykona mi w bardzo dobrej jakości i sensownej cenie remont segmentu - malowanie, wymiana okien, wymina drzwi, paneli, parapetów itp.
Pls. polećcie kogoś kogo znacie z doświadczenia.

Marcinoso
17-12-2012, 22:25
Witam Polecam studniarza z okolic Grodziska Mzowieckiego pożdna firma i stosunkowo niedroga Pan Paluchowski Władysław 502286560

brunet wieczorową
21-12-2012, 14:21
W firmie D&D Company w Markach
http://www.dd-company.pl/sklep/index.php
kupowałem 2 sztuki drzwi zewnętrznych i bramę garażową (z montażem). Zdecydowanie polecam tą firmę. Nie mam zastrzeżeń ani do jakości montażu ani do produktów. Ceny mają bardzo atrakcyjne.

JacekJ.
21-12-2012, 20:40
Witam,

czy ktoś może mi podać namiary na architekta wnętrz?

Witam,

Czy poszukujesz jeszcze architekta ? Mogę Ci polecić mojego - co prawda robiłem tylko projekty łazienek i kuchni ale ceny przystępne a ekipy wykończeniowe chwalą za precyzję szkiców instalacji a my generalnie jesteśmy bardzo zadowoleni z projektów.

Pozdrawiam,

prosty
24-12-2012, 13:03
Poproszę o namiary na sprawdzonego inspektora nadzoru. Gmina Stare Babice.

marzena08
29-12-2012, 14:36
Witam,
Poszukuje dobrych tynkarzy, mozecie mi kogos polecic?i panów od wylewek tez.
dzieki

lucka6
29-12-2012, 14:47
Witam,
Poszukuje dobrych tynkarzy, mozecie mi kogos polecic?i panów od wylewek tez.
dzieki

ja mam fajnych tynkarzy (kontakt nota bene z Muratora, jeden z nielicznych który się naprawdę sprawdził) - pan Piotr, 503163234, ekipa górali

Tynki mamy równiutke, zrobione bardzo sprawnie i szybko

rpilski
29-12-2012, 17:59
Polecam panów od mebli z okolic Błonia i Kampinosu http://meble-admar.pl/ Robili u mnie zabudowę kuchenną, zabudowę w wiatrołapie, zabudowę 2 wnęk - wszystko z laminatu, chociaż robią też z innych materiałów. Nie są najtańsi, ale są dokładni i z efektów pracy jestem zadowolony. Dokładnie dopasowali blat laminatowy w kuchni (nie było konieczności dawania listwy przy ścianach - wystarczył silikon), bez problemu poradzili sobie z montażem pasków ledowych (wyfrezowali wgłębienia) - oświetlenie podszafkowe. Dbają o estetykę, szuflady i szafki są zamontowane i wyregulowane tak, że szczeliny między szufladami/drzwiczkami "zgrywają się" w poziomie i pionie. Starają się doradzić ze swojego doświadczenia co jest praktyczne/sprawdza się, aczkolwiek nie upierają się koniecznie przy swoich koncepcjach.

anatak
31-12-2012, 08:22
Witam,
Poszukuje dobrych tynkarzy, mozecie mi kogos polecic?i panów od wylewek tez.
dzieki

zapraszam do obejrzenia naszych prac
pozdrawiam

strix
02-01-2013, 18:38
Ponownie polecam rewelacyjna ekipe od kompleksowych prac wykonczeniiowych p. Lukasza Chmiela, robil u mnie, robil niedawno duzy dom znajomego 300m2 i teraz kolejnego znajomego z mojego polecenia - robia wszystko od odcieplenia poddasza po skomplikowane konstrukcje z plyt GK /wielopoziomowe sufit etc./ Swietnie daja sobie rade z praca wg skomplikowanych projektow z pracowni architektow wnetrz. Przepieknie ukladaja glazury i terakoty, nawet te bardzo trudne np. w formie desek 120 x 15 cm czy skomplikowane mozaiki. Rewelacyjnie maluja wnetrza /czysciutko przede wszystkim jest, dobrze zabezpieczaja/. Oczywiscie moga tez zrobic tynki zewnetrzne, elewacje itd - p Chmiel ma rowniez ekipe od tego. Jak wchodza kompleksowo to daja swietne ceny np. na farby Fluggera - znacznie mniej niz dla czlowieka z ulicy - i ceny wychodza jak za marketowego Duluxa np. a jakosc nieporownywalna. Jak duza posesja i otoczenie to moga podjac sie kompleksowo wszystiego lacznie z kostka /wspolpracuja z innym wykonawca od kostki/ - i dadza na calosc bdb cene. Polecam szczerze w kazdym razie - kontakt przez ich strone najlepiej, bo nie pamietam nr tel. www.lukaszchmiel.pl

ataccante
03-01-2013, 13:28
uff
mój pierwszy raz poprzedziłem lekturą kilkudzisięciu stron tego (ale nie tylko) wątku. Wielkie dzięki Wam wszystkim za świetną robotę.
Jako że rozpoczynam budowę prosiłbym o namiary na kierownika budowy z okolic Grodziska Maz. Inne wykopiowałem

MonDav
03-01-2013, 20:36
Witam,
Poszukuje dobrych tynkarzy, mozecie mi kogos polecic?i panów od wylewek tez.
dzieki

Do tynków wewnętrznych polecam ekipę Pana Huberta "SAIN". Ja jestem bardzo zadowolona, u mnie pracował Pan Adrian z ekip Pana Huberta wraz z innymi tynkarzami.

MonDav
03-01-2013, 20:43
Gorąco polecam firmę zajmującą się projektowaniem mebli na wymiar Interior.
http://www.meble-interior.pl/

Ja miałam przyjemność współpracować z Panem Krzysztofem.
Zamawiałam w tej firmie meble kuchenne wraz z montażem.
Fronty akrylowe.
Rewelacyjny kontakt, po prostu super przykład perfekcyjnego podejścia do klienta.
Bardzo dobrze, profesjonalnie przygotowana firma - Pan Krzysiek wszystko wytłumaczy, doradzi, zaproponuje swoje wizje.
Firma dotrzymuje terminów, utrzymuje kontakt, a ekipa montująca to jedna z najlepszych ekip, jaka zawitała na naszej budowie:)
Meble świetnej jakości.

158011158012

Do tej pory uśmiech nie schodzi mi z twarzy:) Kuchnia jak marzenie :)

brunet wieczorową
04-01-2013, 08:00
Gorąco polecam firmę zajmującą się projektowaniem mebli na wymiar Interior.
http://www.meble-interior.pl/


A cenowo znośnie?

MonDav
04-01-2013, 09:29
A cenowo znośnie?

Przeanalizowaliśmy oferty kilku firm i ceny mają porównywalne, niejednokrotnie niższe od konkurencji, a produkty lepsze jakościowo i przede wszystkim najmniejszego problemu z jakością i terminem realizacji.

mada615
10-01-2013, 09:41
Potrzebuję architekta , poszę o namiary.
Witam,

Czy poszukujesz jeszcze architekta ? Mogę Ci polecić mojego - co prawda robiłem tylko projekty łazienek i kuchni ale ceny przystępne a ekipy wykończeniowe chwalą za precyzję szkiców instalacji a my generalnie jesteśmy bardzo zadowoleni z projektów.

Pozdrawiam,

mada615
10-01-2013, 09:59
Budowa w Wawrze na ukończeniu i mogę polecić:



2. Beton 502 536 092 - betoniarnia z okolic Zakrętu, Wiązownej - bardzo sprawnie, terminowo, ceny oki



Pozdrawiam

Również polecam betoniarnia Majdanek , miła obsługa - konkurencyjna cena mimo sporej odległości (Białołęka)

niezapominajka
17-01-2013, 00:29
Witam, mogę polecić p. Emila od tynków wewnętrznych, gipsowych. Współpraca wzorowa, prace wykonane w bardzo szybkim tempie. Czysto, terminowo i bez uwag.
Tynki moim zdaniem wykonane są bardzo dobrze. Nie mam się do czego przyczepić.... A z natury drobiazgowa jestem....
Kontakt: p. Emil tel. :533013595

krzychuu
18-01-2013, 09:12
Słuchajcie co prawda sam sobie robiłem drobne remonty jak mieszkałem z mamą. Ale w końcu kupiłem nowe mieszkanie stan deweloperski i szukam sprawdzonej już ekipcy bo by zrobiła mi taki remont. Mieszkanie kupiłem w Warszawie. Jeśli może polecić kogoś kto zrobi całość to dzięki :)

martynatomekwawa
18-01-2013, 18:01
aha

DariaIMichu
18-01-2013, 19:00
Siemanko, pozwolisz że się wtrącę, z mężem kupiliśmy pół roku temu mieszkanko pod Warszawą,wykańczała nam je firma z Podhala pana Krzysztofa. Co prawda auto im się zepsuło w górach i dwa dni później remont zaczęli, ale mogę polecić ich. A wiadomo jak to kobieta bardziej wymagająca jestem niż mój mąż w tych sprawach :) . Numer zapisałam sobie by ich polecać 506-688-562

Tia...
Ale co tam. Dzwoniłam do tego Pana Krzysztofa i troche z nim pogadałam. Bardzo miły człowiek. Nie wiem czy kompetentny ale chociaż miły. Dowiedziałam się m.in., że ma żone Martyne (wymagającą że hej!), która lubi na niego wołać Tomek (choć on sam nei wie dlaczego) i że góry mu się znudziły i planują się przeprowadzić do wawy a najlepiej pod wawe.

bettka
20-01-2013, 08:57
Witam, aktualnie szukam wykonawcy podpitki dachowej drewnianej (do wykanania na wiosnę) a także polecanego wykonawcę schodów (zabiegowe, samonośne) i ekipy do wykonania sufitów podwieszanych i kilku ścianek g-k. Sufity podwieszane i ścianki g-k najpilniejsze - czy macie jakieś namiary?

MonDav
21-01-2013, 14:33
Witam, aktualnie szukam wykonawcy podpitki dachowej drewnianej (do wykanania na wiosnę) a także polecanego wykonawcę schodów (zabiegowe, samonośne) i ekipy do wykonania sufitów podwieszanych i kilku ścianek g-k. Sufity podwieszane i ścianki g-k najpilniejsze - czy macie jakieś namiary?

Od karton-gipsów i ocieplenia poddasza polecam ekipę SELKI – Robert Hawrylak, czyli forumowe „Misiaczki”.
Po naprawdę olbrzymich przejściach na budowie znaleźliśmy w końcu ekipę – marzenie
Fachowcy przez duże F! Praca wykonana bardzo profesjonalnie, terminowo i czystko. Panowie są niewiarygodnie uczciwi, uprzejmi, radośni i zawsze służą pomocą. Doradzają, pomagają, proponują swoje pomysły. No po prostu rewelacja! Praca ukończona w dokładnie określonym terminie. Po zakończonym dniu Panowie zawsze sprzątają, aż miło przyjechać na budowę! A po zakończeniu całego zlecenia w domku – jak w pudełeczku. Sufity- przepiękne, równiutkie, gładziutkie.... półeczeki jak marzenie! Poddasze ocieplone rewelacyjnie, równiutko, cieplutko i zgodnie z ustaleniami. Przede wszystkim Panowie mają profesjonalny sprzęt, świetne podejście do pracy no i co najważniejsze, znają się na swojej robocie. Polecam wszystkim bez mrugnięcia okiem. Dobrze wiemy, jak ciężko w tych czasach trafić na naprawdę uczciwych i dobrych fachowców. A tu proszę, dla Pana Roberta i trzech pozostałych Panów uczciwość i dobre wykonanie to po prostu podstawa! Panowie, wraz z Mężem cieplutko pozdrawiamy! Będziemy Was zawsze miło wspominać!

MonDav
21-01-2013, 14:44
Polecam także ekipę od schodów z drewna . Wykonali u nas schody dębowe gięte http://www.werner-werner.pl/ Ekipa godna polecenia zmontowali schody w 1 dzień . Montaż bez zastrzeżeń wszystko dokładnie tak jak ustaliliśmy. Bardzo fachowe doradztwo Pan Zbigniew jest naprawdę Fachowcem jakiego życzył by sobie każdy inwestor . Schody wykonane z perfekcyjną dokładnością oraz dbałością o najmniejszy szczegół
163267

salik
21-01-2013, 18:05
Poddasze ocieplone rewelacyjnie, równiutko, cieplutko i zgodnie z ustaleniami.
Z ciekawości - robiłaś badania kamerą termowizyjną, w związku z tym że jesteś bardzo pewna iż jest ciepło i zgodnie z ustaleniami?

justkaaa
22-01-2013, 13:12
Budowa domów pod klucz ad A do Z (same SSO też). Pan Mariusz tel. 881 436 036. Człowiek dbał o moje pieniądze, doradzał we wszystkim jak tylko nie wiedziałam lub miałam wątpliwości. Człowiek z pasją do budowania i mega cierpliwością do pomocy i tłumaczenia jak „krowie przy rowie”. Zdecydowanie polecam bo naprawdę warci są tego. Adres www http://abcdomek.pl/

Szukam natomiast dobrego i cierpliwego ogrodnika z okolic Piaseczna, który pomoże mi cos zrobić z moim "ogrodem"

combo
22-01-2013, 21:31
Witam Was
Mój pierwszy post :-) Zamierzam w tym roku zacząć budowę domu w Grodzisku Mazowieckim. Przeczytałem cała masę Waszych wpisów w ramach wątku "biała lista" i zrobiłem sobie pokaźną listę fachowców. Nadal jednak nie mam podstawowej ekipy tzn tej od budowy SSO. Polecicie kogoś? Lepiej żeby ekipa budowała ze Swoich materiałów czy może samemu dostarczać? Rozumiem że jak ktoś poleca kogoś mając 1 post to ściema?

lucka6
22-01-2013, 21:44
Witam Was
Mój pierwszy post :-) Zamierzam w tym roku zacząć budowę domu w Grodzisku Mazowieckim. Przeczytałem cała masę Waszych wpisów w ramach wątku "biała lista" i zrobiłem sobie pokaźną listę fachowców. Nadal jednak nie mam podstawowej ekipy tzn tej od budowy SSO. Polecicie kogoś? Lepiej żeby ekipa budowała ze Swoich materiałów czy może samemu dostarczać? Rozumiem że jak ktoś poleca kogoś mając 1 post to ściema?

cześć
ja polecałam firmę Konwestur kilka stron wcześniej, budują ze swoimi materiałami, po naszej stronie było zapewnienie wody i prądu.

kamyk68
22-01-2013, 21:46
Witam Was
. Polecicie kogoś? Lepiej żeby ekipa budowała ze Swoich materiałów czy może samemu dostarczać?



można samemu dostarczyć materiały ;) ja mogę z czystym sumieniem polecić Pana Marka (dostałem namiary z tego forum i się nie zawiodłem choć jedną ekipę "wyrzuciłem" w trakcie sezonu )kontakt na priv jakby co

combo
22-01-2013, 22:09
cześć
ja polecałam firmę Konwestur kilka stron wcześniej, budują ze swoimi materiałami, po naszej stronie było zapewnienie wody i prądu.

gdzieś się przewinęła na forum ta firma ale na ich stronie widziałem, że kościoły budują :-). Mieszkali na placu budowy czy dojeżdżali? Jak cenowo w porównaniu do innych ekip? Jest sens dawać ogłoszenia na tych wszystkich portalach oferia, szukajfachowca itp?

combo
22-01-2013, 22:12
można samemu dostarczyć materiały ;) ja mogę z czystym sumieniem polecić Pana Marka (dostałem namiary z tego forum i się nie zawiodłem choć jedną ekipę "wyrzuciłem" w trakcie sezonu )kontakt na priv jakby co
Pan Marek to jakaś konkretna firma? Często dajecie na forum tylko imię i nie wiem czy to jakaś konkretna firma czy jakiś Pan Mietek złota rączka :-). Napiszę na priv w takim razie

lucka6
22-01-2013, 22:13
fakt, strona nie zachęca :) Ale fachowcy naprawdę porządni, wszystko było zrobione w terminie, zgodnie z kosztorysem, bez żadnego problemu. Dla nas to najprzyjemniejsze etapy budowy - stan surowy i elewacja, bo robili to oni i wiedzielismy ze wtedy mozemy byc spokojni. Do nas dojeżdzali codziennie (ok 80km) na stan surowy, ale na elewację już mieszkali. Cenowo taniej niż warszawskie ekipy. My z ogłoszeń szukajfachowca nie korzystaliśmy więc nie pomogę, zatrudniamy tylko ekipy polecane przez znajomych, kilka wzięłąm z forum ale na dobrą sprawę sprawdzili się w zasadzie tylko tynkarze.

kamyk68
22-01-2013, 22:16
Pan Marek to jakaś konkretna firma? Pan Mietek złota rączka :-). Napiszę na priv w takim razie


generalnie czasami Pan Mietek jest lepszy niż nie jedna firma :bye:

justkaaa
22-01-2013, 23:47
Witam Was
Mój pierwszy post :-) Zamierzam w tym roku zacząć budowę domu w Grodzisku Mazowieckim. Przeczytałem cała masę Waszych wpisów w ramach wątku "biała lista" i zrobiłem sobie pokaźną listę fachowców. Nadal jednak nie mam podstawowej ekipy tzn tej od budowy SSO. Polecicie kogoś? Lepiej żeby ekipa budowała ze Swoich materiałów czy może samemu dostarczać? Rozumiem że jak ktoś poleca kogoś mając 1 post to ściema?

Ja Ci polecam firme abcdomek.pl Mi moja budowe uratowali bo na początku miałam tzw "ekipe Pana Miecia" ale niestety takie rozwiąznaie się nie sprawdziło i dostałam nauczkę że za prędko na takie złote rączki sie nie skusze. Ładnie to wyglada na poczatku a jak zaczynają sie problemy to złota raczka się umywa i znika. Może to kwestia sczęścia, może loteria, może niektórzy mają większe szczęście niz ja w każdym bądź razie ja sie ciesze, ze ostatecznie trafiłam na abcdomek. Duzo pomagają, doradzają, naprawde kompetentni itp i co wazne przykładają dużą uwage do energooszczędności domu a na tym mi bardzo zależało. Mi budwali z materiałami bo ceny jakie oferowali były często lepsze a na pewno nie gorsze niz bym sama wynegocjowała więc odpuściłam sobie ganianie po skłądach, wiszenie na telefonie, bo to nie miało sensu więc wolałam sie zając swoją pracą.

combo
23-01-2013, 09:12
Do abcdomek wysłałem zapytanie o wycenę. Trochę też pogadałem z nim przez tel. W Lesznowoli budują jakieś osiedle i mam przyjechać zobaczyć. Zobaczymy jak jego wycena.
Orientujecie się jak to cenowo wygląda budowa ze Swoimi materiałami a dostarczanymi przez developera? Jest sens "ganiać po składach" aby ugrać kilka złotych.

roberto3011
23-01-2013, 15:22
Szukam natomiast dobrego i cierpliwego ogrodnika z okolic Piaseczna, który pomoże mi cos zrobić z moim "ogrodem"

polecam:

http://www.topoprojekt.pl/

MonDav
24-01-2013, 08:43
Z ciekawości - robiłaś badania kamerą termowizyjną, w związku z tym że jesteś bardzo pewna iż jest ciepło i zgodnie z ustaleniami?

Tak mogę potwierdzić z doświadczenia mieszkania w domu że poddasze jest dobrze docieplone . W domu jest cieplutko w nocy piec się wyłącza a temperatura spada tylko o 0,5 stopnia . Co najważniejsze porównując powierzchnię i kubaturę do innych budynków nasze rachunki za gaz są niskie a to jest przecież najważniejsze. Pracę ekipy Selki oceniał u nas za równo kierownik budowy jak i inspektor nadzoru i nie mieli żadnych zastrzeżeń a trzeba wspomnieć iż kierownik specjalizuje się właśnie w dociepleniach budynków dlatego to tez mogę ekipę z czystym sumieniem każdemu polecić .

Jak już mieszkaliśmy poprosiliśmy Pana Roberta o dodatkową trudną zabudowę i bez najmniejszego problemu przyjechał i wykonał nasz projekt .
naprawdę takiej ekipy ze świecą szukać i życzę każdemu inwestorowi takiego zadowolenia bo wtedy budowa domu była by czystą przyjemnością

salik
24-01-2013, 10:20
Czyli nie robiłaś badania kamerą termowizyjną, tylko wizualną inspekcję i tak naprawdę nie wiesz czy prace są wykonane poprawnie, czy też nie.

U mnie np. ekipa od zabudowy (Pan Paweł Hawrylak) wykonała pracę tak, że miejscami nie było w ogóle wełny w narożnikach i na badaniu kamerą termowizyjną wyszły takie, a nie inne kwiatki...
No ale zadowolenie inwestora to też dobra rzecz...

combo
24-01-2013, 12:11
Pracę ekipy Selki MonDav możesz napisać co to za ekipa. Budują SSO?

MonDav
24-01-2013, 13:12
MonDav możesz napisać co to za ekipa. Budują SSO?

Zajmują się ociepleniem poddasza i zabudową karton - gips i w tym są najlepsi . SSO niestety nie robią :)

marika77
24-01-2013, 15:11
Combo, MonDav, Salik proponuje nie roztrząsac w tym wątku kwestii czy taniej budować z materiałami własnymi czy wykonawcy, czy izolacja poddasza jest zrobiona dobrze czy nie i czy badanie termowizją cos wykazało i czy w ogóle było robione. Roztrząsajcie takie kwestie w odpowiednich wątkach bo jak tak dalej pójdzie to ten wątek się zmieni w kolejny smietnik gdzie sa dyskusje o wszytskicm i o niczym a dotarcie do jakichkolwiek kontaktów będzie oznaczało przekopanie kilkudziesięciu stron "śmietnika". To jest "biała lista wykonawców" i tego się trzymajmy.

Wracając do meritum to do SSO tez polecam Abcdomek.pl Bardzo dobra ekipa a Pan Mariusz zawsze słuzy pomocą, radą, opiekuje się budową i zna sie na tym co robi.
Oby tylko takie ekipy były.

oliwkawawa
28-01-2013, 15:02
Witam,
Buduję dom w Serocku (trasa Legionowo Pułtusk) i poszukuję dobrych, solidnych ale tez nie z najwyższej półki cenowej wykonawców:
-hydraulika
-wylewki (tu znalazłam namiary na Eimunda)
-tynki
-układanie kafelków (praktycznie cała część dzienna + łazienki)
-układanie paneli podłogowych

gościa od zabudowy kuchni już mam, rekuperacji, i od alarmów (forumowego Zbycha) :)

Z góry dziękuję i idę dalej czesać ten wątek...
Pozdrawiam!

bami
28-01-2013, 16:08
Witam,
Buduję dom w Serocku (trasa Legionowo Pułtusk) i poszukuję dobrych, solidnych ale tez nie z najwyższej półki cenowej wykonawców:
-hydraulika
-wylewki (tu znalazłam namiary na Eimunda)
-tynki
-układanie kafelków (praktycznie cała część dzienna + łazienki)
-układanie paneli podłogowych

gościa od zabudowy kuchni już mam, rekuperacji, i od alarmów (forumowego Zbycha) :)

Z góry dziękuję i idę dalej czesać ten wątek...
Pozdrawiam!

Oliwka, to po kolei:
hydraulik p. Zbyszek Nowicki 602 628 167
wylewki Patryk Zwierz 503 907 488
wykończeniówka kompleksowo - na priv jeżeli chcesz

Chętnie przyjmę kontakt do zabudowy kuchni.

oliwkawawa
29-01-2013, 11:31
Wielkie dzięki za namiary:) Poproszę o namiary na ekipę wykończeniową, i sama podeślę namiar na gościa od zabudowy.
Pozdrawiam
Oliwka

anatak
29-01-2013, 12:28
Witam,
Buduję dom w Serocku (trasa Legionowo Pułtusk) i poszukuję dobrych, solidnych ale tez nie z najwyższej półki cenowej wykonawców:
-hydraulika
-wylewki (tu znalazłam namiary na Eimunda)
-tynki
-układanie kafelków (praktycznie cała część dzienna + łazienki)
-układanie paneli podłogowych

gościa od zabudowy kuchni już mam, rekuperacji, i od alarmów (forumowego Zbycha) :)

Z góry dziękuję i idę dalej czesać ten wątek...
Pozdrawiam!

w sprawie tynków zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą
pozdrawiam

Rom-Kon
29-01-2013, 13:16
Witam,
Buduję dom w Serocku (trasa Legionowo Pułtusk) i poszukuję dobrych, solidnych ale tez nie z najwyższej półki cenowej wykonawców:
-hydraulika
-wylewki (tu znalazłam namiary na Eimunda)
-tynki
-układanie kafelków (praktycznie cała część dzienna + łazienki)
-układanie paneli podłogowych

gościa od zabudowy kuchni już mam, rekuperacji, i od alarmów (forumowego Zbycha) :)

Z góry dziękuję i idę dalej czesać ten wątek...
Pozdrawiam!
A w sprawie prac wykończeniowych proszę się zapoznać z moją ofertą... zapraszam na priv.

strix
30-01-2013, 15:38
Tynki - tylko p. Stanisław Majkrzak tel 603635144 - znajdziesz sporo zachwyconych osob na forum ;)

Cala reszta (wykonczeniowka w pelnym zakresie) polecem serdecznie p. Lukasza Chmiela - kontakt na www.lukaszchmiel.pl - maja ekipe od pelnego zakresu wykonczeniowki - pieknie robia glazury, terakoty, ukladaja panele, super zabudowy karton gips i wielopoziomowe sufity - naprawde ekipa z polotem i niesamowicie zdolna i komunikatywna. Jak wejda po tynkach i wylewkach to zrobisz z nimi doslownie wszsytko az do momentu wprowadzenia sie :)

Pozdrawiam
strix



Witam,
Buduję dom w Serocku (trasa Legionowo Pułtusk) i poszukuję dobrych, solidnych ale tez nie z najwyższej półki cenowej wykonawców:
-hydraulika
-wylewki (tu znalazłam namiary na Eimunda)
-tynki
-układanie kafelków (praktycznie cała część dzienna + łazienki)
-układanie paneli podłogowych

gościa od zabudowy kuchni już mam, rekuperacji, i od alarmów (forumowego Zbycha) :)

Z góry dziękuję i idę dalej czesać ten wątek...
Pozdrawiam!

JacekJ.
31-01-2013, 07:30
Potrzebuję architekta , poszę o namiary.

Poszło na PW

Malwina03
01-02-2013, 12:28
poszukuję wykonawcy drewnianej balustrady balkonowej - budowa w Serocku

capuletti
02-02-2013, 22:29
Witam szanownych forumowiczów!
Dzięki temu forum podjąłem decyzje o budowie domu, a nie kupnie gotowego lub mieszkaniu. Teraz muszę się odwdzięczyć i pomoc reszcie podjąć trafne wybory.
Chciałem napisać piękny dziennik ze wszystkimi szczegółami lecz nie miałem na to czasu i raczej nie będę miał w najbliższym czasie bo sporo robię sam. Myślałem że żona tym się zajmie lecz usłyszałem zdecydowany sprzeciw.
Przechodząc do swojej białej listy powiem tylko że miałem szczęście prawie do wszystkich wykonawców i moja budowa nie była męką tylko wspaniałym przeżyciem( a może po prostu domy trzeba budować w moim wieku- jestem raczej najmłodszym forumowiczem! :) )

Stan surowy DTM domy ( t.606138551 ) Szybko sprawnie elegancko! Miałem ograniczone fundusze,ale nie żałuję że wziąłem firmę, nie polecam rozpoczęcia w systemie gospodarczym, szczegóły podam na priv ,
Okna λ 0,8 Simprof (t.509993061)
Hydraulika Budinstal Sławek Kurek ( t.604106896 ) - znają się na rzeczy i co jest bardzo ważne teraz są na czasie( non stop wchodzi coś nowego- niektórzy z kim się spotykałem nie wiedzieli o czym do nich mowie)
Elektryka SDIS Jacek Biernacki ( t.604174680) - Podejście i wykonanie mistrzostwo świata!!! Okablowanie domu nie całe 200m2 od 7 do 22 !
Wylewki Proinvest Marcin Affek (t.502323583) - były drobne poprawki, ale bardzo szybko i sprawnie
Tynkarzy BUDAX Arkadiusz Sienkiewicz - były spore obsuwy i jakosciowo nie bardzo, nie polecam
Alarmy Almar Mariusz Lewiński (t.603079832) polecam
Gwiazdy forum nie muszę reklamowac:
SELKI (t.502469645) zabudowy z karton gipsu
Vadiol (t.664837837) glazura,terakota, biały montaż
Sain (t.509499922) ocieplanie,gładzie
Designer Pocodisign (t.606791804) co do projektantki myślałem ze damy rady sami i ze nas nie stać lecz teraz widzę ze to jest nie do zrobienia samemu wszystko wymysleć i ile kosztują poprawki - Naprawdę WARTO!

Kominek Kati Marki, Brama Normstahl Rapi bram, Drzwi Zbigmet

Pozdrawiam

MSC
05-02-2013, 18:16
Witam,

czy możecie polecić architekta wnętrz z okolic Warszawy?

Nezia
05-02-2013, 19:03
Z czystym sumieniem gorąco polecam pana glazurnika, forumowego vadiol-a.
Pan Robert jest bardzo dokładny, świetnie zna się na swojej pracy, podpowiada jakie rozwiązania najlepiej się sprawdzą, jest też bardzo odpowiedzialny, kontaktowy i kulturalny.
No i co najważniejsze;) z wielką cierpliwością i zrozumieniem odnosi się do fanaberii klienta.
Panie Robercie, bardzo dziękuję raz jeszcze!!!

norbert27
05-02-2013, 20:36
Witam. Dorzucę swoje parę groszy:P
Skoro okolice Warszawy to "Dachbud" z Wyszkowa. Znają się na rzeczy. Nr. 604-849-157

lullaby
05-02-2013, 20:58
Witam. Dorzucę swoje parę groszy:P
Skoro okolice Warszawy to "Dachbud" z Wyszkowa. Znają się na rzeczy. Nr. 604-849-157

Nie uważasz, że uczciwiej byłoby napisać "zapraszam do skorzystania z naszych usług"? Albo wykupić płatny profil i reklamować się w każdym miejscu forum? Nie musiałbyś przeglądać wątków o ukrytej reklamie i jej konsekwencjach. :P.

To naprawdę pomocny temat. Wielu z nas znalazło dzięki niemu solidnych wykonawców. Na takie miano i tym samym pojawienie się tutaj trzeba sobie zasłużyć.

Pozdrawiam.

Beata Weronika
05-02-2013, 21:08
Witam,
A ja moge polecic wykonawce tynków wewnętrznych. Na tle innych ekip ta wyroznia sie baaaardzo.
Niesamowici ludzie, lubia swoja prace, sa uczciwi i kompetnie bez problemowi, poprawiali po murarzu i mowili o tym jak z nich to wyciagnelam. Skromni i cudownie zrobili nam tynki!!!
Jak ktos potrzebuje tel Tomasz Piórkowski tel.: 509 536 736.
Reszta ekip raczej przecietna.

norbert27
05-02-2013, 21:54
Nie uważasz, że uczciwiej byłoby napisać "zapraszam do skorzystania z naszych usług"? Albo wykupić płatny profil i reklamować się w każdym miejscu forum? Nie musiałbyś przeglądać wątków o ukrytej reklamie i jej konsekwencjach. :P.

To naprawdę pomocny temat. Wielu z nas znalazło dzięki niemu solidnych wykonawców. Na takie miano i tym samym pojawienie się tutaj trzeba sobie zasłużyć.

Pozdrawiam.

Uczciwie przyznaję się, że polecam firmę.... Nie reklamuję się, bo ja się zajmuję czymś zupełnie innym. Firma ta robiła dach u mnie. I nie tylko u mnie.
Dlatego ich polecam.
A co do przeglądania, to jestem tu nowy i chcę wiedzieć co mi wolno a co nie. A raczej co jest nie akceptowalne... Pozdrawiam

anatak
06-02-2013, 19:35
Witam,
A ja moge polecic wykonawce tynków wewnętrznych. Na tle innych ekip ta wyroznia sie baaaardzo.
Niesamowici ludzie, lubia swoja prace, sa uczciwi i kompetnie bez problemowi, poprawiali po murarzu i mowili o tym jak z nich to wyciagnelam. Skromni i cudownie zrobili nam tynki!!!
Jak ktos potrzebuje tel Tomasz Piórkowski tel.: 509 536 736.
Reszta ekip raczej przecietna.

dziękujemy za słowa uznania i polecamy się na przyszłość :)
pozdr
ANATAK

danieldaniel
06-02-2013, 23:09
polecam tandemdesign - tandemdesign.pl, projekty sa super, wykonanie jeszcze w trakcie

oliwkawawa
07-02-2013, 10:55
Z czystym sumieniem gorąco polecam pana glazurnika, forumowego vadiol-a.
Pan Robert jest bardzo dokładny, świetnie zna się na swojej pracy, podpowiada jakie rozwiązania najlepiej się sprawdzą, jest też bardzo odpowiedzialny, kontaktowy i kulturalny.
No i co najważniejsze;) z wielką cierpliwością i zrozumieniem odnosi się do fanaberii klienta.
Panie Robercie, bardzo dziękuję raz jeszcze!!!

Jeśli to nie tajemnica, jakie stawki za m.kw. ma Pan Robert??
U nas, obok jakości prac, to sprawa kluczowa, bowiem powierzchni do wykonania mamy baaardzo dużo..

bettka
07-02-2013, 12:32
Witam,
dziękuję za wszystkie namiary, ale jeszcze raz zapytam o wykonawcę podbitki drewnianej, czy naprawdę wszyscy robią PCV i dlatego brak wykonawców z polecenia?

grzesiek8630
08-02-2013, 13:04
Witam. Czy możecie mi Państwo polecić kogoś kto pomógłby w doborze i instalacji kominka z płaszczem wodnym z okolic Warszawy, Nowego Dworu Mazowieckiego, Serocka, Legionowa??

szantykaw
08-02-2013, 23:01
Witam,
Poszukuję Kierownika Budowy dla 2 domów ~160m2 w dzielnicy Wawer.
Domy są w stanie surowym zamkniętym.
Proszę forumowiczów o polecenie sprawdzonych fachowców lub bezpośrednie oferty na priv.

ws

Asia...
11-02-2013, 08:44
Dołączam się do opinii i również polecam.
Serdecznie polecam firmę pana Piotra - wykonał u nas trzy łazienki, ( każdą w innym stylu, jedną z antykowanego trawertynu).Doskonale kładzie glazurę , montuje hydraulikę i tapetuje.Wykonuje też inne prace wykonczeniowe.jest niezwykle solidny , punktualny i dokładny. Po całej drodze przez mękę z budową współpraca z takim kulturalnym i odpowiedzialnym człowiekiem to prawdziwa przyjemność.Tel : 600819883

bami
11-02-2013, 17:13
Witam,
dziękuję za wszystkie namiary, ale jeszcze raz zapytam o wykonawcę podbitki drewnianej, czy naprawdę wszyscy robią PCV i dlatego brak wykonawców z polecenia?

Podbijam...
chyba naprawdę wszyscy mają PCV - bettka jak znajdziesz kogoś to daj znać proszę

ANNA1976
11-02-2013, 21:56
Pilnie poszukuję opinii na temat firmy instalującej pompy ciepła pcmklima
może być na priw.

ruda102
12-02-2013, 10:14
Witam,

poszukuje:
- stolarza do drzwi zewnętrznych, opasek wokół drzwi i cokołów przy podłogach - wszystko na wzór stolarki przedwojennej
- ekipy do ogrodzenie - cześć murowana z cegieł, część metalowe przęsła
- opinii o firmie od okien Termiczni: http://www.termiczni.pl/

Pzdr

szkoda że tak pózno trafiłam na ten post
ale przestrzegam wszystkich innych!!!
firma Termiczni jest ciągiem dalszym oszustów panów Fordońskich z Mińska Mazowieckiego
sama zostałam przez nich oszukana i od blisko 2 lat nie moge odzyskać zaliczki 6tys zł
podpisane zobowiązanie o zwrocie kasy do kwietnia ZESZŁEGO ROKU
Termiczni obiecywali się rozliczyć choć w barterze
...a słuch o pieniążach zaginął

Wekto
12-02-2013, 16:38
Nie kojarzylem Termicznych z Fordonskimi. My akurat nie mielismy problemow. 4 komplety drzwi wewnetrznych, rolety, plisy. Bez problemu. Tyle, ze to bylo z 5 lat temu. Wszystko dziala bardzo dobrze do dzis. Nie trzeba niczego regulowac.
Slyszalem, ze pozniej mieli jakies problemy. Nieporozumienia pomiedzy bracmi, wlascicielami. No ale to nie musi interesowac klienta. Ma byc zrobione, zaplacone i juz. Tak dziala biznes.

wingerman
13-02-2013, 05:21
ruda102 dobrze, że informujesz o tym potencjalnych klientów, jednak to powinno znaleźć się w innym wątku:
CZARNA LISTA - Warszawa i okolice, mazowieckie (http://forum.muratordom.pl/showthread.php?77103-CZARNA-LISTA-Warszawa-i-okolice-mazowieckie/page43)
We wskazanym wątku proponuję umieścić tę informację.

Pozdrawiam.

EWBUD
13-02-2013, 09:58
ruda102 dobrze, że informujesz o tym potencjalnych klientów, jednak to powinno znaleźć się w innym wątku:
CZARNA LISTA - Warszawa i okolice, mazowieckie (http://forum.muratordom.pl/showthread.php?77103-CZARNA-LISTA-Warszawa-i-okolice-mazowieckie/page43)
We wskazanym wątku proponuję umieścić tę informację.

Pozdrawiam.

Racja, bo się tu lekki burd..... robi :)

vadiol
13-02-2013, 16:21
Vadiol (t.664837837) glazura,terakota, biały montaż





Z czystym sumieniem gorąco polecam pana glazurnika, forumowego vadiol-a.
Pan Robert jest bardzo dokładny, świetnie zna się na swojej pracy, podpowiada jakie rozwiązania najlepiej się sprawdzą, jest też bardzo odpowiedzialny, kontaktowy i kulturalny.
No i co najważniejsze;) z wielką cierpliwością i zrozumieniem odnosi się do fanaberii klienta.
Panie Robercie, bardzo dziękuję raz jeszcze!!!


Bardzo dziękuję za opinie

m&m niewielki m05b
17-02-2013, 11:04
Poszukuję glazurnika do wykonania dwóch łazienek i podłóg na parterze w bliskich Markach, tuż przy granicy z Warszawą - będę badzo wdzięczna za wszelkie namiary na solidnych wykonawców : )

zorza77
21-02-2013, 18:47
Witam,
Poszukuję Kierownika Budowy dla 2 domów ~160m2 w dzielnicy Wawer.
Domy są w stanie surowym zamkniętym.
Proszę forumowiczów o polecenie sprawdzonych fachowców lub bezpośrednie oferty na priv.

ws
W jakiej dzielnicy Wawra się budujesz? Ja w Radości :) Może masz dobrego architekta adaptującego, takiego co pomoże w uzyskaniu PnB w nieszczęsnym urzędzie w Wawrze? Szukałam w grupach budujących kogoś z Wawra ale nie znalazłam...

zorza77
21-02-2013, 18:58
Polecam panią Architekt, która robiła nam adaptację projektu. Bardzo solidna, trzyma się terminów z precyzją szwajcarskiego zegarka. Słucha co się do niej mówi, doradza, ale nie narzuca. Mieszka w Warszawie i każda okolica W-wy jest dla niej ok, bo jak mówi, lubi podróżować :) W cenie za adaptację sama dodała 3 wizyty na budowie w razie potrzeby. Nie musiała, bo nawet by nam to do głowy nie przyszło :o

Anna Sikorska tel.: 609513819

Witam, czy pani Ania pomaga również w załatwianiu formalności związanych z PnB?

zorza77
21-02-2013, 19:25
Budowa w Wawrze na ukończeniu i mogę polecić:

1. SSO Krzysiek 534 292 737 - tylko SSO szybko, czysto. Instalacji i tynków w ich wykonaniu nie polecam bo to słabo im wychodzi. Dachu też mi nie robili także w tej kwestii też nie polecam.

2. Beton 502 536 092 - betoniarnia z okolic Zakrętu, Wiązownej - bardzo sprawnie, terminowo, ceny oki.

3. Więźba Rafał 607 052 509

4. Dachówka i położenie - http://abc-dachy.com.pl/ dobre ceny i dobra robota, tylko trzeba się umówić, że jak zostanie dachówka to zabiorą

5. Brama garażowa Normstahl 601 343 601 kontakt z Muratora nie pamiętam nazwy siedziba przy Puławskiej, tanio sprawnie

6. Sztukateria gipsowa wewnętrzna http://www.sztukateria.biz/

7. Kanalizacja Pan Łada 501 049 852 nie tanio ale praktycznie bez obsługowo, robi też przyłącza gazowe

8. Kominek montaż 602 539 655 wkład Hajduk kupiłem w http://kominy-panek.pl/ można zbić dobrze cenę

9. Kontenery na gruz http://www.klin.waw.pl/ dobra cena i można dużo ładować.

10. Koparka 602 664 984

11. Ocieplenie 512 197 154 kontakt tu z Muratora dobra robota dobra cena i załatwiają materiał w dobrej cenie

12. Studnia 667 143 153 dobra robota i dobra cena

13. Okna drewniane Pozbud http://www.novabp.pl/

Pozdrawiam

Witam, polecisz może jeszcze architekta adaptującego, który dodatkowo pomoże w załatwianiu PnB?

szantykaw
22-02-2013, 11:45
W jakiej dzielnicy Wawra się budujesz? Ja w Radości :) Może masz dobrego architekta adaptującego, takiego co pomoże w uzyskaniu PnB w nieszczęsnym urzędzie w Wawrze? Szukałam w grupach budujących kogoś z Wawra ale nie znalazłam...

Kupiłem domy w stanie surowym więc niestety nie jestem w stanie nikogo polecić bo sam poszukuję osób dla dokończenia wszelkich prac.
A jeżeli chodzi o miejsce to domy są w okolicy ul. Bysławskiej :)

Zuzu.1
25-02-2013, 10:07
Witam,

Poszukuję solidnych fachowców do: hydroizolacji balkonów (jakim systemem najlepiej?), gładzi oraz ocieplenia budynku, powiat warszawski zachodni, poleccie proszę solidnych wykonawców. Z góry dziękuję. I sprawa drzwi zewnętrznych, jakie inne firmy oprócz firmy CAL są godne polecenia?

EWBUD
25-02-2013, 17:46
Witam,

Poszukuję solidnych fachowców do: hydroizolacji balkonów (jakim systemem najlepiej?), gładzi oraz ocieplenia budynku, powiat warszawski zachodni, poleccie proszę solidnych wykonawców. Z góry dziękuję. I sprawa drzwi zewnętrznych, jakie inne firmy oprócz firmy CAL są godne polecenia?

Zapraszam do kontaktu.

fighter1983
25-02-2013, 19:21
no ewbuxxxo spokojnie na elewacje mozna polecic. o ile szuka sie jakosci.
A nie wiedzialem ze Piotr tez i hydroizolacjami sie zajmuje :)
jakie firmy producenckie: ja jak zawykle zaproponuje najlepsze: Botament, Schomburg, Sika, Kerakoll

EWBUD
26-02-2013, 06:02
Myślałem o gładzi i dociepleniu :)

Hester83
27-02-2013, 20:44
Czy ktoś może polecić firmę robiącą wodne ogrzewanie podłogowe? Na kilku ostatnich stronach wątku nie znalazłam :(

fighter1983
27-02-2013, 21:50
Hester: Minsbud, TgInstalacje

Hester83
27-02-2013, 21:57
Hester: Minsbud, TgInstalacje

Bardzo dziękuję :)

strix
28-02-2013, 16:00
Poszukuję glazurnika do wykonania dwóch łazienek i podłóg na parterze w bliskich Markach, tuż przy granicy z Warszawą - będę badzo wdzięczna za wszelkie namiary na solidnych wykonawców : )

Polecalem niedawno, wiec przekleje po prostu, ale dobrych warto polecac mysle. Dzialaja ogolnie - Warszawa i okolice
p. Lukasz Chmiel - kontakt na www.lukaszchmiel.pl - maja ekipe od pelnego zakresu wykonczeniowki - pieknie robia glazury, terakoty, ukladaja panele, super zabudowy karton gips i wielopoziomowe sufity - naprawde ekipa z polotem i niesamowicie zdolna i komunikatywna. Jak wejda po tynkach i wylewkach to zrobisz z nimi doslownie wszsytko az do momentu wprowadzenia sie :) Pozdrawiam strix

KKM1
28-02-2013, 20:51
Witam,
Zakończyliśmy SSO w gm. Stare Babice.
Polecam:
1. SSO i więźba dachowa - p. Mirek 502711910 (niejednokrotnie polecany na forum) - solidnie, uczciwie, doradzi, pomoże w wyborze i przede wszystkim terminowo. P. Mirek ma bardzo szeroką wiedzę, którą chętnie się dzieli a do tego jest bardzo pracowitym człowiekiem, podobnie jak pozostali Panowie z ekipy Nie była to najtańsza oferta ale uważam że warto było.

2. koparka i wszelkiego rodzaju usługi koparkowe p. Sebastian 607717771

3. betoniarnia MD Beton 226661535 - terminowo, beton dobrej jakości

4. dekarz - p. Michał 501155952 - pokrycie dachu bardzo dokładnie wykonane, terminowo

5. skład dachowy - Cerbud 2 Michałowice (22) 723-90-39, 22 7530314 jak narazie najlepsza obsługa i najbardziej uczciwe podejście do klienta z jakim się spotkałam

6. firma Panek Michałowice 22/723-92-05, 22/723-92-06 - turbowenty itp

CDN

kori
28-02-2013, 21:01
Witam

Na wiosnę planuje budowe połowy bliżniaka.
Łącznie 110m/kw uzytkowej.
Budowa pod Warszawą okolice Ożarowa Mazowieckiego.

Szukam namiarów na sprawdzone ekipy + kierownika budowy

z góry dziękuje

Kori

himlaje
28-02-2013, 22:27
Witam

Na wiosnę planuje budowe połowy bliżniaka.
Łącznie 110m/kw uzytkowej.
Budowa pod Warszawą okolice Ożarowa Mazowieckiego.

Szukam namiarów na sprawdzone ekipy + kierownika budowy

z góry dziękuje

Kori

Polecam z czystym sercem do budowy domu firmę "abcdomek.pl" tel. 881 436 036. Duzo doradzaja, pomagają, podpowiadają. Naprawdę można na nich polegać. Znają sie na tym co robią.

mokoc
02-03-2013, 09:53
Witam poszukuje sprawdzonych tynkarzy od tynkow cementowo-wapiennych. Najlepiej na. Kwiecień 2013. Warszawa Włochy

neo_83
03-03-2013, 09:12
Witam może ktoś polecić sprawdzoną ekipę do wylewek

EWBUD
03-03-2013, 13:15
Witam może ktoś polecić sprawdzoną ekipę do wylewek

889 391 929 grzesiek

gabba
04-03-2013, 21:49
Ja poproszę stolarza: woj. mazowieckie, kuchnie, drzwi wewnętrzne -uczciwego, ale nie najdroższego :D
Pomożecie?:-?

rosłoń
05-03-2013, 13:35
a możecie kogoś polecić od kamienia? generalnie chodzi mi o bar z kamienia, coś w tym stylu:
https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSyeNWh7DmiJO2TBqvHuzZ9P7gozPhJ8 1J9AL_TMqtjLDrDtolf

Zuzu.1
05-03-2013, 22:02
Zapraszam do kontaktu.

Ewbuxxxo, cały czas czekam na sygnał od Pana, że możemy spotkac się na budowie w tym tygodniu (zalezy mi), mam nadzieję, że sie doczekam... Pozdrawiam, zuzu.1

habzimierz
06-03-2013, 09:22
Czy ktoś poleci dobrą ekipę od izolacji tarasu nad pomieszczeniem ogrzewanym?

EWBUD
07-03-2013, 18:11
Ewbuxxxo, cały czas czekam na sygnał od Pana, że możemy spotkac się na budowie w tym tygodniu (zalezy mi), mam nadzieję, że sie doczekam... Pozdrawiam, zuzu.1

No to się Pani doczekała :)


W sensie: spotkaliśmy się wreszcie i mam nadzieję, że coś z tego spotkania wyniknie :)


Dopisałem, bo jakoś tak to pierwsze zdanie dziwnie brzmiało.

Pozdrawiam

Kas007
07-03-2013, 20:46
podam numer do naprawde znających sie na rzeczy DEKARZY tanich,solidnych,rzetelnych.normalnie dzwonisz i masz dach z glowy.oni wszystko zalatwiaja,Na koniec posprzatane.-881520202

LasekD
07-03-2013, 22:58
a możecie kogoś polecić od kamienia? generalnie chodzi mi o bar z kamienia, coś w tym stylu:
https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSyeNWh7DmiJO2TBqvHuzZ9P7gozPhJ8 1J9AL_TMqtjLDrDtolf

To sie dobrze składa bo blisko:)
Do kamienia polecam gościa z Dęblina który murował mi grill w altanie
Jak coś to pisz na PW
175076175077175078

atsyrut
08-03-2013, 08:40
To sie dobrze składa bo blisko:)
Do kamienia polecam gościa z Dęblina który murował mi grill w altanie
Jak coś to pisz na PW
175076175077175078

ogólnie piękna altana. jak masz jakieś szkice czy plan budowy to bym poprosił na priv. namiary na tego fachowca także

LasekD
08-03-2013, 08:53
Nie mam szkiców na papierze bo wszystko robiłem sam z głowy oprucz grila ma się rozumieć:)
175120
Tel. do p.Ryśka 666877833

Zuzu.1
08-03-2013, 11:14
Witam, udało się spotkac, b. dziękuję i pozdrawiam. zuzu.1

Jackowy
10-03-2013, 12:53
Witam. Z czystym sumieniem mogę polecić ekipę p. Wojtka Jarzębowskiego nr. tel 605 588 702.
Na jesieni zakończył budować u mnie w Konstancinie dom z poddaszem 280m2. Wykonali mi pokrycie dachowe z ceramiki. Mają dobrych dekarzy. Robili mi też ogrodzenie działki. Ogólnie bardzo komunikatywni i podatni na sugestie. Zasypali mi np porotherm perlitem i wykonali GWC ceramiczne bez dodatkowej kasy. Polecam.

Mikolaj5
10-03-2013, 12:53
Witajcie,

Czy możecie polecić jakąś sensowną i nie za drogą firmę wykonującą ogrody z okolic Warszawy? Konkretnie Ożarów Mazowiecki.
Teraz szukam kogoś do pomocy przy pielęgnacji roślin, docelowo wykonanie ogrodu.

Pozdrawiam,

bulix
10-03-2013, 17:13
Witam
Proszę o polecenie ekipy do wykonania generalnego remontu domu :
ocielenie + elewacja
wykończenie wewnętrzne, łazienka , kuchnia, położenie paneli podłogowych
wymiana instalacji kanalizacyjnej
podłączenie ogrzewania gazowego
Okna i drzwi

Znaleźliśmy ekipę remontowo-budowlaną i czekamy na wycenę, jednak oni są "od wszystkiego" i choć wygodniej jest mieć właśnie jedną ekipę, która zrobi wszystko jednak boję się, że w myśl powiedzenia 'jak ktos jest od wszystkiego to jest do niczego'.
Czytałem sporo stron wstecz i zwróciłem uwagę na Misiaczków i Łukasza Chmiel.

Z góry dzięki

G*anbu
12-03-2013, 11:34
Witam

Na wiosnę planuje budowe połowy bliżniaka.
Łącznie 110m/kw uzytkowej.
Budowa pod Warszawą okolice Ożarowa Mazowieckiego.

Szukam namiarów na sprawdzone ekipy + kierownika budowy

z góry dziękuje

Kori

Zapraszam do kontaktu w sprawie dachu

gosiaczek1801
12-03-2013, 12:46
Polecam mojego stolarza, robił u nas wszystko: kuchnia, łazienki, garderoba, szafy wnękowe, zabudowa biblioteki i jestem zadowolona. Pan Piotr z Mszczonowa, tel. na priv.

Witam
Czy mogę prosić o namiar na tego stolarza, bo bardzo podobają mi się zdjęcia

ashtare
12-03-2013, 13:10
Witam,
prosze o informacje czy ma Pan juz jakies pochledne opinie o wykonanych przez siebie dachach?
Jakie dachy Pan wykonuje (dachówka cermiczna/ betonowa, blacha itd) i jaki ewentualnie zakres wspolpracy wchodzilby w gre (zakup materialow, robocizna)?

pozdr
A.



Zapraszam do kontaktu w sprawie dachu

janoush
13-03-2013, 17:27
Ja poproszę stolarza: woj. mazowieckie, kuchnie, drzwi wewnętrzne -uczciwego, ale nie najdroższego :D
Pomożecie?:-?

Karol Mogaj

+48509 994 957

Polecam.

G*anbu
14-03-2013, 09:51
Witam,
prosze o informacje czy ma Pan juz jakies pochledne opinie o wykonanych przez siebie dachach?
Jakie dachy Pan wykonuje (dachówka cermiczna/ betonowa, blacha itd) i jaki ewentualnie zakres wspolpracy wchodzilby w gre (zakup materialow, robocizna)?

pozdr
A.

Dachy głównie z dachówek i blach na rąbek stojący. Blachodachówka również. Na rynku od ponad 20 lat. W grę wchodzi oczywiście robocizna i materiał. Zapraszam do kontaktu na PRIV.