PDA

Zobacz pełną wersję : WARSZAWA i okolice - biała lista



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

joanna_fk
15-03-2013, 12:36
Witam,
dopiero oswajam się z forum, więc przepraszam, jeśli piszę w złym wątku. Poszukuję solidnego wykonawcy do zrobienia podłączenia domku jednorodzinnego do sieci wodno-kanalizacyjnej w Łomiankach. Czy możecie kogoś polecić?

wingerman
18-03-2013, 06:10
Ja poproszę stolarza: woj. mazowieckie, kuchnie, drzwi wewnętrzne -uczciwego, ale nie najdroższego :D
Pomożecie?:-?

Zatem zdecydowanie polecam LuxMeb 608 329 631

adam-p
19-03-2013, 10:12
Proszę o opinie na temat firmy Geo-Mab Szymon Buczek http://www.geologiaplochocin.pl
Jak szybko dostaliście dokumentację? Czy była na tyle rzetelna, że architekt projektujący/adaptujący nie miał zastrzeżeń? Czy mają, tak jak piszą na stronie "wieloletnie" doświadczenie/wiedzę? Czy potrafią doradzić jak posadowić budynek na trudnym gruncie?
Może macie namiary na innych geotechników - kilka kontaktów już mam, ale może warto je potwierdzić :)

Moniia i P
20-03-2013, 19:44
Witam, jestem trochę skołowana. Przeszłam prawie cały wątek i dalej nie wiem, może najlepsi z najlepszych polecą solidnego doradzającego hydraulika, potem tynki cem -wap i wylewki a potem to już znalazłam na tym wątku :)
Dzięki
Moniia

lucka6
20-03-2013, 22:00
Ja polecałam hydraulika, możesz odszukać mojego posta :)

Tynkarzy też polecałam, ale wylewkarzy nie......

Marcinoso
21-03-2013, 09:25
Szczerze polecam studniarza Pan Paluchowski Władysław szybko i profesionalnie i mają dośc konkurencyjne ceny z tego co pamiętam : 70złmb pod hydrofor a 110złmb głębinowa plus filtr. Dla zainteresowanych podaję kontakt:502 28 65 60.

strix
21-03-2013, 15:10
p. Chmiela polecalem również ja /u mnie wykończeniówka cała, zresztą u sąsiadów też ;)/
Remonty robią również kompleksowo i oczywiście nie jest tak, że jest 3 ludzi od wszystkiego :) Tynki zewn. czy instalacje CO, wod-kan beda robili fachowcy z danej dziedziny a nie jedna zlota raczka. p. Lukasz wspolpracuje ze sprawdzonymi fachowcami bo pozniej z całośc prac przeciez on odpowiada.
Wygoda spora, bo to on spina roboty a koszty takie jakby sie samemu szukalo fachowcow. Plus taki, ze odpowiedzialnosc bieze jeden czlowiek, a ekipy robia z mysla o nastepnych, zeby np. glazurnik nie musial sie martwic, ze ma krzywe tynki albo wylewke itd.

U mnie co prawda robil czysta wykonczeniowke /glazury, terakoty, skomplikowane karton gipsy/ ale kilka domow ode mnie robil remont generalny domu z lat 80 - gadalem z ludzmi przy okazji - bardzo zadowoleni wykonaniem a przede wszystkim tempem prac :) Namiar na www.lukaszchmiel.pl - nie mam telefonu pod reka.

strix



Witam
Proszę o polecenie ekipy do wykonania generalnego remontu domu :
ocielenie + elewacja
wykończenie wewnętrzne, łazienka , kuchnia, położenie paneli podłogowych
wymiana instalacji kanalizacyjnej
podłączenie ogrzewania gazowego
Okna i drzwi

Znaleźliśmy ekipę remontowo-budowlaną i czekamy na wycenę, jednak oni są "od wszystkiego" i choć wygodniej jest mieć właśnie jedną ekipę, która zrobi wszystko jednak boję się, że w myśl powiedzenia 'jak ktos jest od wszystkiego to jest do niczego'.
Czytałem sporo stron wstecz i zwróciłem uwagę na Misiaczków i Łukasza Chmiel.

Z góry dzięki

Moniia i P
26-03-2013, 20:43
Witam, ktoś ma kontakt do forumowego Starego?
Moniia

salik
26-03-2013, 21:00
Kontakt do Starego:
http://www.aprel.pl/kontakt/

Moniia i P
26-03-2013, 22:26
Dziękuję wszystkim za info :)

audiquattro
27-03-2013, 13:41
Witam
Poszukuję sprawdzonej, niedrogiej firmy do ułozenia kostki brukowej

podjazd przed domem około 70m2
otoczenie domu i odwodnienie, moze nawiezienie ziemi i wyrównanie
taras około 30 m2 kostki

jakis prosty projekt, zwykła przana kostka bez udziwnien

dziekuje za namiary na sprawdzone firmy, praca do wykonania Warszawa Wawer

bramm70
27-03-2013, 14:10
Polecam P. Pawła Stachelka woj mazowieckie
Bardzo ładnie i kompleksowo postawił mi domek od A do Z. Doradził w wielu kwestiach nie stawiał na hura byle do przodu. Solidny wykonawca. Polecam kont. 889414659

Przedstawiam efekt końcowy mojego domku stan SSO z wieźbą i deskowaniem :

179511

flyer2
29-03-2013, 18:45
Polecam znaną już na tym forum solidną ekipę od dachów Janusza"Diablo" Kępy i Michała Dąbrowicza z Dachluxu.Chłopaki wciągu czterech dni uwinęli się z dachem.Mój kierbud Tomek Hoffman był również pod wrażeniem.POLECAM.

Wekto
29-03-2013, 19:29
Szczerze polecam studniarza Pan Paluchowski Władysław szybko i profesionalnie i mają dośc konkurencyjne ceny z tego co pamiętam : 70złmb pod hydrofor a 110złmb głębinowa plus filtr. Dla zainteresowanych podaję kontakt:502 28 65 60.

4 posty przez kilka lat i jeden temat: polecam studniarza.... Litosci. Autoreklame tez trzeba umiec robic.

lullaby
29-03-2013, 19:37
Poszukuję solidnego instalatora wod-kan, podłogówki, ogrzewania ściennego. Najchętniej z okolic Piaseczna.
Z góry dziękuję.

fighter1983
29-03-2013, 20:27
lullaby : TG Instalacje.... na miejscu, przy Mercedesie na tylach (chyba to Mercedes jest jadac od Warszawy Pulawska 1 skrzyzowanie w Piasecznie? po lewej)

wingerman
30-03-2013, 11:24
Poszukuję solidnego instalatora wod-kan, podłogówki, ogrzewania ściennego. Najchętniej z okolic Piaseczna.
Z góry dziękuję.
Hydraulika w pełnym tego słowa znaczeniu:
Leszek Iwanek 509202093

Nie jest z Piaseczna ale dla niego ta okolica, to nie problem.
Bardzo dobrze zorientowany w nowoczesnych systemach CO.
Widziałem kilka jego kotłowni, rozmawiałem z ich inwestorami i na jesieni robił też u mnie całą instalację.

teka
01-04-2013, 20:42
Witam, jestem trochę skołowana. Przeszłam prawie cały wątek i dalej nie wiem, może najlepsi z najlepszych polecą solidnego doradzającego hydraulika, potem tynki cem -wap i wylewki a potem to już znalazłam na tym wątku :)
Dzięki
Moniia
o tynki dzwon do pawla 501139987.mozesz powiedziec ze masz tel od artura
.z wieloma tynkarzami wspolpracowalem-artystami,na pawle sie nie zawiedziesz

lukasz860910
02-04-2013, 21:09
Posadzki wylewki maszynowe woj. Mazowieckie - polecam firmę Teka posadzki, znam właściciela to bardzo rozsądna i odpowiedzialna osoba, współpracuje z nimi widziałem ich prace, jeżeli chodzi o posadzki maszynowe to szczerze polecam. Wiedzą jak wykonać mocne posadzki z kruszywem pod podłogi drewniane, parkiety, żywice itp. Firma godna polecania.

Ich numer tel. 692-796-235

Roman Topolski
08-04-2013, 14:08
Są - w okolicy Konstancina. Proszę sie z nim skontaktować - poda wszystkie szczegóły.
Pan Arkadiusz Frątczak na nieszczęście wykańczał moje mieszkanie i przy okazji także mnie :/
Trwało to przeszło rok. Fuszerkę widać na każdym kroku. Nasza współpraca zakończyła się w ten sposób, że pan Arkadiusz powiedział, że jego pracownicy go oszukali i nie ma już pieniędzy na dokończenie mojego mieszkania (chociaż ja płaciłem za wykonywane etapy). Problem pojawił się kiedy powiedziałem "sprawdzam" i z miarką wyliczyliśmy ile metrów ścian zostało ułożonych i przykrytych płytami GK. Okazało się, że pan Arkadiusz policzył około 10 tyś zł więcej niż wynikało z pomiarów.
Personalnie pan Arkadiusz wydaje się być uczciwym człowiekiem, ale zupełnie nie panującym nad swoimi pracownikami.
Niestety prawdopodobnie brakuje mu także podstawowej wiedzy na tematy budowlane (jak już było wspomniane skończył architekturę wnętrz).
Na dowód umieszczam zdjęcie jednej z wielu pozostawionych fuszerek:
182291
Ocieplenie przyklejone na placki (nie po obwodzie), płyty na kantach przycinane jak popadnie, a przede wszystkim styropian pozostał niezabezpieczony! Woda pod niego zaciekała i po pół roku na powierzchni około 3m2 na wewnętrznej nowej ścianie pojawił się grzyb!
Na fakturze z materiałami znalazłem zaprawę, za którą zapłaciłem, niestety jak widać na domu się ona nie znalazła. Nie zdążyłem tego wyegzekwować po pan Arkadiusz już więcej się nie pojawił.
W tym roku niestety styropian muszę zedrzeć, aby zrobić właściwe ocieplenie.
Zdjęć fuszerek dotyczących wykończenia wnętrza mógłbym przysłać kilkadziesiąt (przykłady innych fuszerek: cieknący prysznic, krzywo położone płytki, krzywo poprzycinane, kanty płytek postrzępione, fugi nie wszędzie położone, brak silikonu w rogach pod prysznicem, pochlapane i poobijane kaloryfery, krzywe ściany, nieobrobione do końca ściany przy oknach, kamień dekoracyjny położony na ścianie pochlapany tynkiem i wiele innych). Dodatkowo robotnicy mieszkali u mnie w mieszkaniu (w niewykończonej jeszcze części) i pozostawili straszny syf! Niestety wtedy nie znałem się na remontach (mój pierwszy remont w życiu i zaufałem wiedzy i doświadczeniu pana Arkadiusza). To był najgorszy błąd. Piszę to wszystko aby ostrzec innych oraz doradzić panu Arkadiuszami, żeby może wrócić do architektury wnętrz.
Straty spowodowane działalnością ekipy pana Arkadiusza szacuję na około 8-10 tyś.

Agnieszka Chołuj
09-04-2013, 16:10
Witam! Poszukuję sprawdzonego projektanta ogrzewania podłogowego i ściennego w domu jednorodzinnym. Na Białej Liście znalazłam namiary na wykonawców ale nie na projektantów. Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi.

zygii
09-04-2013, 17:34
Witam! Poszukuję sprawdzonego projektanta ogrzewania podłogowego i ściennego w domu jednorodzinnym. Na Białej Liście znalazłam namiary na wykonawców ale nie na projektantów. Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi.

Polecam firme www.instalpol.com.pl, projekt instalacji c.o. (podlogowe i scienne), wod-kan, kotlownia, rekuperacja mam wlasnie od nich.

Agnieszka Chołuj
10-04-2013, 09:18
Dzięki serdeczne! Na pewno sprawdzę. Pozdrawiam

Zuzu.1
10-04-2013, 17:12
Pana Paluchowskiego też serdecznie polecam, u nas robił studnie głębinową, poleciła fachowca, który znalazł wodę, rewelacja!!!

habzimierz
12-04-2013, 10:13
Poszukiwane solidne firmy od:

brama garażowa
drzwi zewnętrzne
żaluzje fasadowe aluminiowe

Malwina03
12-04-2013, 14:11
Polecam Robert Hass Janki firma Has-Rob musisz w internecie poszukac telefonu bo nie pamiętam. Robił u mnie bramę garażową - bardzo sprawnie i cena konkurencyjna.

asbe
13-04-2013, 10:40
Witam,

Poszukuję kogoś z okolic Grójca, Tarczyna, Prażmowa, kto wyrówna i wysypie grysem drogę dojazdową. Czy możecie polecić kogoś, kto ma rozsądne ceny?

Beti Spageti
13-04-2013, 17:55
Witam,
czy możecie polecić ludzi od wykonania ogrodzenia?
Trochę panelowego, trochę murowanego - razem około 100 m.
Pozdrawiam
Beata

misob
13-04-2013, 17:58
Po roku mieszkania w domku zauważyliśmy iż mimo korzystania z wody z wodociągu warszawskiego (mieszkamy w Pruszkowie) jakość wody jest gorsza niż e mieszkaniu w Warszawie. Szczególnie twardość wody jest większa - na wszystkich urządzeniach szybko osadza się kamień. Po analizie problemu zdecydowałem się na centralny ZMIĘKCZACZ WODY - urzadzenie wielkości 100-litrowego pojemnika na odpadki, montowane na wejściu wody do budynku (za licznikiem i filtrem).
Po zebraniu różnych ofert wybrałem firmę Aqua-Soft z Białegostoku (www.aqua-soft.com.pl). Plusem oferty była rozsądna cena i 4-letnia gwarancja.
Wszystko przebiegło bezproblemowo - b. sympatyczni panowie przyjechali, zamontowali urządzenie, ustawili parametry, przeszkolili mnie i po 3 godzinach - gotowe.
Polecam.

rpilski
15-04-2013, 12:09
Po zebraniu różnych ofert wybrałem firmę Aqua-Soft z Białegostoku (www.aqua-soft.com.pl). Plusem oferty była rozsądna cena i 4-letnia gwarancja.
Wszystko przebiegło bezproblemowo - b. sympatyczni panowie przyjechali, zamontowali urządzenie, ustawili parametry, przeszkolili mnie i po 3 godzinach - gotowe.
Polecam.
Również skorzystałem z ich usług (zmiękczacz wody z wodociągu, okolice Błonia) i potwierdzam bezproblemowość - również polecam.

rafał2011
15-04-2013, 13:37
Dzisiaj dowiedziałem się, że taż jestem na tej liście:D
Drodzy inwestorzy szukający wykonawców, możecie podlinkować gdzie znajduje się polecający post?
Rafał Brodowski Ocieplenia Poddaszy Warszawa, Legionowo i okolice.
Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Buniaa
16-04-2013, 10:03
Długo tu nie zaglądałam. Ale i ja moge dorzucić kilka sprawdzonych nazwisk i ekip (budowa na Białołęce):
projektant Alina Lukoszek - 889-017-130 (młoda dziewczyna, ale zna się na projektowaniu, co najważniejsze: oryginalnie ale praktycznie)
ekipa budowlana domu p. Paweł 603-661-338
przydomowa oczyszczalnia ścieków - WID-BUD p. Rafał (22) 676-84-69
balustrady na schody: Andeo z Nieporętu (22) 774-81-81 (taniej niż w Wawie)

Z wyżej wymienionymi nie było żadnych problemów. Wszystko zrobione tak jak miało być.

pozdrawiam,
buniaa

Rom-Kon
16-04-2013, 10:34
Dzisiaj dowiedziałem się, że taż jestem na tej liście:D
Drodzy inwestorzy szukający wykonawców, możecie podlinkować gdzie znajduje się polecający post?
Rafał Brodowski Ocieplenia Poddaszy Warszawa, Legionowo i okolice.
Pozdrawiam i z góry dziękuję.
No faktycznie! Jesteś!!! Widzę Cię! Więc jesteś!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D

Link do postu polecającego jest tu: http://forum.muratordom.pl/showthread.php?48916-Warszawa-i-okolice-bia%C5%82a-lista&p=5931403&viewfull=1#post5931403


...czego to ludzie nie wymyślą... ;)

rafał2011
16-04-2013, 13:12
Wczoraj byłem oglądać poddasze w Warszawie Wawer i inwestor powiedział że ma kontakt z białej listy więc dlatego pytam o link do postu ponieważ jestem ciekawy kto mnie polecał.
Co do Ciebie to wiem na pewno że czarna lista nie jest Tobie obca.

Rom-Kon
17-04-2013, 18:25
(...)
Co do Ciebie to wiem na pewno że czarna lista nie jest Tobie obca.
Nie trudź się szukaniem. Masz tu: http://forum.muratordom.pl/showthread.php?77103-CZARNA-LISTA-Warszawa-i-okolice-mazowieckie&p=2825338&viewfull=1#post2825338

...niestety czasem i to się zdarzy choć nie powinno. Nie ukrywam faktu ale dumny z tego nie jestem.

Rafał a tak wygląda polecenie - jakbyś nie wiedział:

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?48916-Warszawa-i-okolice-bia%C5%82a-lista&p=5121079&viewfull=1#post5121079

Szukaj swojego - a może znajdziesz ;)

atsyrut
17-04-2013, 22:34
Ze swojej strony polecam super ekipę do dachu.. mi robili blachodachówkę
Łukasz Borek tel 604 293 024

terminowo, rzetelnie i czysto....
wszystko dokładnie wytłumaczone- co jak po co i dlaczego :)

Emiliamym
19-04-2013, 10:28
Ja również znam firmę z Warszawy, która zasługuje na wpisanie na tę listę. Jeśli szukacie kogoś, kogo domeną jest projektowanie, pielęgnacja i realizacja ogrodów, ewentualnie systemy automatycznego nawadniania, to przyda Wam się ten kontakt http://centrumzakladaniaogrodow.pl/kontakt.php .W zeszłe lato moi rodzice zamówili ich do realizacji ogrodu wokół domu ich domu pod Wa-wą. Efekt przerósł nawet ich oczekiwania, wreszcie po zarośniętym krzakami podwórku nie ma śladu… Oboje są mocno zaangażowani zawodowo i odkąd się wyprowadziłam już kompletnie nie miał kto się opiekować podwórkiem, a ogród na weekendowy odpoczynek marzył im się od dawna. Nefelit wykonał kawał dobrej roboty, teraz w ogóle się w domu nie chce się siedzieć jak jest ładna pogoda ;) Pracują w całym mazowieckiem, a co do efektów ich pracy to można je obejrzeć w realizacjach na stronie. No i podobno nie są tacy drodzy, ale wiadomo cena też zależy od rozmiarów podwórka i indywidualnych wymagań.

Karas123
20-04-2013, 10:35
Poszukuję sprawdzonej firmy do ociepleń, do zrobienia ponad 500m2. Wschodnia strona Warszawy.

Z góry dzięki za namiary.

fighter1983
20-04-2013, 12:31
Poszukuję sprawdzonej firmy do ociepleń, do zrobienia ponad 500m2. Wschodnia strona Warszawy.

Z góry dzięki za namiary.
Forumowy ewbuxxxo
http://forum.muratordom.pl/member.php?111385-ewbuxxxo

Marcin_Piaseczno
20-04-2013, 23:01
Witam forumowiczów

Chciałbym prosić o namiary na naprawdę porządną i sprawdzoną ekipę od wylewek.Robota w okolicach Piaseczna.
Pozdrawiam

joanna_fk
22-04-2013, 11:53
Witam serdecznie,
pozwoliłam sobie napisać, bo bardzo liczę na Waszą pomoc. Szukam kierownika budowy, który pomógłby mi dokończyć dom w Łomiankach. Sytuacja jest jak dla mnie niestandardowa. Dom był budowany "po kawałku" od ok 10 lat. W trakcie zmarł kierownik budowy. Budynek długo stał niezabezpieczony. Część prac nie została wpisana do dziennika budowy. Szczerze mówiąc nie wiem jak się teraz za to wszystko zabrać... Potrzebuję osoby, której wkład pracy nie ograniczy się tylko do wpisów w dzienniku budowy. Szukam kogoś, kto pomoze mi to uporządkować i dokończyć wymarzony dom. Możecie mi kogoś polecić?

sherif
22-04-2013, 17:29
Witam !
Poszukuję:
- koparkowego do zburzenia drewnianego, starego domu + później do wykopów pod nowy dom
- kontenerów do wywozu gruzu oraz innych śmieci.

Polecicie coś , najlepiej jakby to była jedna firma z elastycznymi cenami oraz sprawdzona :)
Lokalizacja: Międzylesie.

lucka6
22-04-2013, 21:07
Poszukuję sprawdzonej firmy do ociepleń, do zrobienia ponad 500m2. Wschodnia strona Warszawy.

Z góry dzięki za namiary.

my jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego wykonawcy (stan surowy + ocieplenie i elewacja). Firma nazywa się Konwestur, polecałam ich już tutaj. Nie jestem tylko pewna jak z terminami bo my umawialiśmy się sporo wcześniej

fantomek24
22-04-2013, 22:57
do ocieplenia poddasza i karton gipsu polecam szczerze Jacka t. 506498596, proszę powiedzieć ze od Tomka z Pruszkowa napewno cena będzie lepsza, pozdrawiam

natomiast do tynków wew. prawdziwy artysta Pan Kaziu człowiek starszej daty ale tak poczciwego fachowca ze świecą szukać, zrobił nam tynki cementowo wapienne które wyglądają jak gipsowe a o ile zdrowsze, również proszę wskazać od kogo napewno skojarzy t.505632620

ajupa
26-04-2013, 12:14
Dawno tu nie zaglądałam, a chętnie dołączę do listy firmę WZPOL - Wiązowna. Zrobili nam przepiękną kuchnię za rozsądne pieniądze. Nie każdy chciał się podjąć dokończenia pracy po innych - trafiliśmy wcześniej na oszusta, który zrobił korpusy i to jeszcze fatalnie, wziął kasę i zniknął. WZPOL zrobił dobrą robotę - zostawił co się dało, wymienił to, co nie nadawało się do niczego, zrobił śliczne drewniane fronty, zamontował AGD itd. Ze współpracy byliśmy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Niedawno mieliśmy kłopot z pokrętłem od kuchni (nie znam się na tym) i mój mąż poprosił ich o pomoc - przyjechali, naprawili, kasy nie chcieli :) Ekipa solidna i godna polecenia.

Kainna
01-05-2013, 20:47
Etap dłubania we wnętrzu rozpoczęty, mogę polecić elektryka oraz tynkarzy:

Elektryk: 601 377 069, Pan Lipski, firma KOMEL z Grodziska Mazowieckiego - bezproblemowy i uczciwy fachowiec, zna się na robocie.
Tynkarze: jedna z ekip od Pana Piotra Skuzy, tynki cementowo-wapienne, równo, szybko i sprawnie. Tel. do właściciela: Piotr Skuza 698 692 259

marimag
06-05-2013, 16:45
Jeśli szukacie projektanta dojazdu, podjazdu, drogi itp, chętnie podzielę się namiarem.
Zapytania proszę na priv.

brunet wieczorową
07-05-2013, 17:01
Witam,

poszukuję fachowca - gazownika do podłączenia kuchenki gazowej. Może ktoś zna? Ile taka usługa kosztuje i czy dostaje się jakieś potwierdzenie/dokument od gazownika?

audiquattro
08-05-2013, 16:55
tak trochę z innej działki

czy ktos moze polecić kogos kto rozliczy zwrot VAT w budownictwie (Warszawa i okolice)

mam ze 30 FV, co do kilku jestem pewnie ale pare pozycji jest wątpliwych i wolałbym to zlecic komus z doswiadczeniem za niewielką opłatą...

NieJan
10-05-2013, 08:46
Dlaczego chcecie wysyłać namiary na priv? Przecież ten temat służy umieszczaniu informacji o firmach oraz ewentualnej weryfikacji tych informacji przez innych.

ashtare
10-05-2013, 10:35
WITAAAAJCIE!

Ja polecam: ARKA-BUD (SSO) super ekipa (do murarki tylko! do wiezby ich nie bierzcie) namiary na nich i kilku pomniejszych
http://forum.muratordom.pl/entry.php?124661-07-09-2012-oficjane-rozpoczecie-budowy
plus nasze opinie

ashtare
10-05-2013, 10:53
niedlugo do dziennika wrzuce aktualizacje jego co w tyym roku. Poki co moge juz chyba polecic DACH KOWALSCY GARWOLIN :) i cenowo i jakosciowo.
niedlugo tez napisze o oknach :)

A poki co juz powoli szukam ELEKTRYK I HUDRAULIK - prosze o polecenia sprawdzonych fachowcow! najlepiej WIAZOWNA i okolice.


Howgh

kori
10-05-2013, 21:45
witam poszukuje sprawdzonego instalatora alarmu.
Region Mazowsze

czy macie jakieś sprawdzone ekipy??

Swoją droga czy ktoś posiada kontakt do forumowego Zbycha od alarmów???

Rom-Kon
10-05-2013, 22:17
Forumowy Zbych (a właściwie chyba Sławek ;)) trzeba przyznać że jest dobry! Może drogi ale tak równo ułożonych kabli (oczywiście z przemyśleniem) i ukrytych czujek w oknach - nawet dachowych - dawno nie widziałem! Alarm budowlany - czujki na zewnątrz i nie bałem się zostawić całego dobytku nawet jak nie było jeszcze drzwi - drzwi jak do stodoły zamykane na haczyk z drutu... do pełnego wyposażenia brakowało tylko gniazda karabinów maszynowych na dachu ;)

...wyślij mu wiadomość na PW to się może odezwie.

kori
10-05-2013, 22:35
ROm ale podaj do niego adres ma nick Sławek??

swoja droga polecam ekipe Mirka Gencel z ojcem p. Janem
Ekipa pierwsza klasa.
Super doradza, Mirek jest w temacie technologii. DOradził jak zabezpieczyć fundament, później jak geodeta walnął się na osiach (przesunął ścianę za blisko garażu) oraz wymyślił sposób jak to poprawić - podciąg, tak ze nie mieliśmy dodatkowych kosztów (beton zbrojene)
6go ruszyliśmy z wykopem a dziś o 16ej zalaliśmy chudziaka. Wszystko sprawdzane po 3-4razye przez Mirka

ze szczerego serca polecam Mirka i p. jana Gencel. Ceny tez bardzo przystępne.
A jakość pierwsza klasa, najnowsze technologie i na koniec gwarancja na całość

mam zdjęcia z etapu - fundamenty. Jak ktoś będzie chciał zerknąć zapraszam na priv

Rom-Kon
10-05-2013, 23:58
ROm ale podaj do niego adres ma nick Sławek??

swoja droga polecam ekipe Mirka Gencel z ojcem p. Janem
Ekipa pierwsza klasa.
Super doradza, Mirek jest w temacie technologii. DOradził jak zabezpieczyć fundament, później jak geodeta walnął się na osiach (przesunął ścianę za blisko garażu) oraz wymyślił sposób jak to poprawić - podciąg, tak ze nie mieliśmy dodatkowych kosztów (beton zbrojene)
6go ruszyliśmy z wykopem a dziś o 16ej zalaliśmy chudziaka. Wszystko sprawdzane po 3-4razye przez Mirka

ze szczerego serca polecam Mirka i p. jana Gencel. Ceny tez bardzo przystępne.
A jakość pierwsza klasa, najnowsze technologie i na koniec gwarancja na całość

mam zdjęcia z etapu - fundamenty. Jak ktoś będzie chciał zerknąć zapraszam na priv

Zbych pisze się _ZBYCH_ bo ponoć samo Zbych bez podkreślników było zajęte ;)

a tu masz jego post: http://forum.muratordom.pl/showthread.php?9326-Instalacja-alarmowa-raz-jeszcze&p=5935467&viewfull=1#post5935467

i jego adres mail:

[email protected]

Madzia W
12-05-2013, 09:08
Polecam wykonawcę z Mińska Mazowieckiego. Firma nazywa się TransBuild i świadczy kompleksowe usługi: remonty, budowy, wykończenia, elektryka, hydraulika, i inne. Pan Piotrek jest bardzo dokładny i pracowity no i zna się naprawdę na wszystkim. Wykonał u mnie remont całego mieszkania i jestem bardzo zadowolona, wszystko idealnie. Ceny bardzo przystępne no i jest gwarancja na wykonane usługi! Pan Piotrek - jakość pierwsza klasa. Bardzo gorąco polecam. Nr tel 797660120

Wekto
12-05-2013, 14:53
Madziu W, ten pan Piotrek to zaprawde musi byc swietny fachowiec. Robi wszystko i do tego jest tak czarujacy i ma taki wplyw na kobiety, ze musialas sie tutaj specjalnie zarejestrowac i sie nim pochwalic. Gdzie mozna zobaczyc to twoje wyremontowane mieszkanie?

magdalen1
12-05-2013, 21:32
Nie wiem, czy mogę w tym wątku pytać, ale ten wydał się najlepszy. Proszę, czy ktoś może polecić dobrego kierownika budowy. Zależy mi na fachowcu, który nie tylko będzie robił wpisy do książki budowy, ale też często kontrolował i podpowiadał inwestorom:confused:
Pozdrawiam budujących, już niedługo do Was dołączę:D

mokoc
23-05-2013, 15:40
Nie wiem, czy mogę w tym wątku pytać, ale ten wydał się najlepszy. Proszę, czy ktoś może polecić dobrego kierownika budowy. Zależy mi na fachowcu, który nie tylko będzie robił wpisy do książki budowy, ale też często kontrolował i podpowiadał inwestorom:confused:
Pozdrawiam budujących, już niedługo do Was dołączę:D


Polecam pana Kamila, nr tel 505446406. bardzo fachowy, dokładnie sprawdzi jakość wykonanych prac. my sie z nim tak umówiliśmy, że przyjeżdza na najwązniejsze etapy budowy. i jak do tej pory jesteśmy super zadowoleni. na wiele rzeczy zwrócił uwagę wykonawcom; pozdrawiam M

Saracyn
24-05-2013, 12:53
Polecam ekipę na docieplenia z Pułtuska 695536632

JacekJ.
24-05-2013, 15:01
Madziu W, ten pan Piotrek to zaprawde musi byc swietny fachowiec. Robi wszystko i do tego jest tak czarujacy i ma taki wplyw na kobiety, ze musialas sie tutaj specjalnie zarejestrowac i sie nim pochwalic. Gdzie mozna zobaczyc to twoje wyremontowane mieszkanie?
.... daj spokój, miłość ślepa jest... :)

fighter1983
24-05-2013, 15:51
Nie wiem, czy mogę w tym wątku pytać, ale ten wydał się najlepszy. Proszę, czy ktoś może polecić dobrego kierownika budowy. Zależy mi na fachowcu, który nie tylko będzie robił wpisy do książki budowy, ale też często kontrolował i podpowiadał inwestorom:confused:
Pozdrawiam budujących, już niedługo do Was dołączę:D
Jacek Sternowski 601211813

ewajanecka
24-05-2013, 22:24
Polecam ekipę na docieplenia z Pułtuska 695536632
Trochę szacunku dla użytkowników.

Greg_2
26-05-2013, 20:01
poszukuje konkretnej sprawdzonej ekipy do wylewek anhydrytowych Warszawa Wawer

flyer2
31-05-2013, 10:49
Kolejny etap budowy za mną.Dwóch kolejnych wykonawców zasługuje na białą listę.Wylewki p.Wojtek Cieślik 691300501,równo,szybko,profesjonalnie.Instalacja zbiornikowa gazu p.Tomek Rogala602452528.Załatwił całą papierologię,projekt, dokumenty do odbioru.Instalacja wykonana bardzo dobrze za rozsądną cenę.Poszukuję solidnego glazurnika.

remx
31-05-2013, 12:30
Kolejny etap budowy za mną.Dwóch kolejnych wykonawców zasługuje na białą listę.Wylewki p.Wojtek Cieślik 691300501,równo,szybko,profesjonalnie.Instalacja zbiornikowa gazu p.Tomek Rogala602452528.Załatwił całą papierologię,projekt, dokumenty do odbioru.Instalacja wykonana bardzo dobrze za rozsądną cenę.Poszukuję solidnego glazurnika.

U mnie jakiś czas temu prace wykonywał forumowy Vadiol. Było OK. Możesz go brać.

capuletti
31-05-2013, 13:33
Witam! Chciałbym podać kolejnego wykonawce który zasługuje na białą listę SATIV Andrzej Kłos 502 162 102 :kamery, telewizja cyfrowa, satelitarna, multiroom, w każdym pokoju i nawet w łazienkach wbudował mi nagłośnienie, zrobił instalację pod rzutnik. Bardzo polecam wszystkim położyć sporo zapasowych kabli komputerowych( skrętek) . Nawet jeśli na razie nic nie planujecie robić to w przyszłości na pewno się przydadzą,tym samym unikniecie kucia i malowania, kilka razy sam w tym się przekonałem dałem sporo, a i tak zabrakło na sterowanie rekuperatorem, czujką od kotła

habzimierz
31-05-2013, 14:28
poszukuje konkretnej sprawdzonej ekipy do wylewek anhydrytowych Warszawa Wawer

Podłączam się do pytania - wylewki samopoziomujące w Warszawie robi ktoś (dobrze)?

karl.vizmatik
01-06-2013, 08:15
Witam.

poszukuję ekipy do prac murarskich na istniejącej budowie. Chodzi przede wszystkim o poprawę spartaczonych dzwi wewnętrznych (podniesienie nadporoży), zrobienie balkonu i kilka innych bardziej lub mniej istotnych zmian.

Poszukuje także sprawdzonego kierownika budowy.

Okolice Piaseczo / Tarczyn

oliwkawawa
01-06-2013, 20:49
Witam,

Co prawda okna miałam z Łodzi, ale firma działa też na terenie W-wy i okolic więc pozwolę sobie polecić :)

Polecam bardzo firmę pana Krzysztofa Mroza - Okna Mróz.
Pierwotnie zamówiliśmy okna w Warszawie, niestety wystąpiły pewne komplikacje i byliśmy zmuszeni na szybko szukać innej firmy, która handluje oknami na profilach Schuco, i która "przejmie" nasze zamówienie od firmy z W-wy, która nas zawiodła.
Wszystko szybko, sprawnie, profesjonalnie, pełne doradztwo, wychwyconych zostało przy okazji parę "szkopułów" z naszego pierwotnego zamówienia. Zamówienie szybko zostało poprawione i wysłane do fabryki. Po niespełna 2 tygodniach okna były gotowe (kolor orzech, nie czeka się na niego długo).
Na montaż nie musieliśmy czekać, mimo iż wstrzeliliśmy się jakby nie było poza kolejką. Jak tylko okna przyjechały z Niemiec od razu umówiliśmy montaż kilka dni później.
Montaż sprawnie i solidnie. Ekipa przyjechała punktualnie mimo fatalnej pogody. Jestem co prawda laikiem, ale kilka osób oglądało efekty prac montażystów i twierdzą że jest dobrze Montaż był warstwowy.
Jesteśmy naprawdę zadowoleni ze współpracy z Panem Krzysztofem. Polecam.

Pozdrawiam!

Jagna
02-06-2013, 01:56
Ze sporym wyprzedzeniem się rozglądam za różnymi ekipami i sobie tu dużo już znalazłam, ale jakoś cicho jest o kominkach. Interesowałoby mnie kompleksowo: wkład, dgp i obudowa tegoż. To co znalazłam to posty z przed kilku lat. Możecie kogoś polecić?

zygii
02-06-2013, 18:05
Witam !

Poszukuję ekipy do położenia kostki granitowej (nie betonowej) w okolicy Warszawy.
Z góry dziękuje za namiary ! :)

asiemka
02-06-2013, 21:58
Polecam firme www.instalpol.com.pl, projekt instalacji c.o. (podlogowe i scienne), wod-kan, kotlownia, rekuperacja mam wlasnie od nich.

Właśnie kogoś takiego szukam - chcę skonsultować swoje instalacje sanitarne i dobrać kocioł z przyległościami - ale to jest firma ze śląskiego. Zygii, przyjechali do Piaseczna?
Może ktoś poleci specjalistę od takich instalacji i kotłowni, z podejściem bardziej inżynierskim, niż handlowym i z rejonu, jak w tytule wątku?

mitra
03-06-2013, 10:36
Świetny dekarz i rynniarz, bezkonfliktowy i pomocny: Grzegorz Juściński, 601095820. Rejon południowo-wschodni (Wawer, Wesoła i okolice).

fuxszyk
03-06-2013, 14:47
Witam serdecznie,
potrzebuję namiarów na sprawdzonych wykonawców z okolic Warszawy:
- balustrad zewnętrznych (szkło + słupki metalowe), balustrad wewnętrznych na schodach (nie mam jeszcze koncepcji),
- wykonawców tarasów drewnianych (potrzebuję pokryć 2 balkony i nie chcę by popsuto mi hydro i termoizolację na balkonach) + jeden drobny taras (odizolowany od budynku, wylany z betonu - kwestia położenia drewna),
- szafek łazienkowych na wymiar (komoda, 2 wąskie szafki od podłogi do sufitu, szafka do umywalek wpuszczanych oraz szafka do umywalek "nablatowych"),
Pozdrawiam,

zygii
04-06-2013, 00:06
Właśnie kogoś takiego szukam - chcę skonsultować swoje instalacje sanitarne i dobrać kocioł z przyległościami - ale to jest firma ze śląskiego. Zygii, przyjechali do Piaseczna?
Może ktoś poleci specjalistę od takich instalacji i kotłowni, z podejściem bardziej inżynierskim, niż handlowym i z rejonu, jak w tytule wątku?

Witaj !
Według mojej wiedzy firma Instalpol głównie zajmuje się projektowaniem/obliczeniami instalacji "sanitarnych" a tego typu prac nie jest konieczny przyjazd na miejsce (co nie oznacza, że nie przyjadą jeśli będzie to niezbędne...).
Gwarantuje Ci, że Pan Marcin (właściciel firmy) ma mocno inżynierskie podejście ...!:)

mokoc
05-06-2013, 00:16
Poszukuje sprawdzonych wykonawcow do:
1. hydroizolacji i. Termoizolacji balkonow
2. Wylewek anhydrytowych

fantomek24
06-06-2013, 11:56
witam czy możecie polecić ekipę brukarską godną polecenia? realizacja Pruszków

habzimierz
07-06-2013, 16:59
Poszukuje sprawdzonych wykonawcow do:
1. hydroizolacji i. Termoizolacji balkonow
2. Wylewek anhydrytowych

1. Dachyzielone z Gdańska, zrobili u mnie na resitrixie, p.Tomek, powołaj się na Maćka z Białołęki :-)
Ad.2 Też szukam ekipy do wylewek anhydrytowych

Moniia i P
07-06-2013, 22:40
Dobry wieczór, pewnie się uśmiejecie...ale mam potrzebę na wczoraj...a dokładnie na za miesiąc ...ale może któraś z Szanownych polecanych tu i sprawdzonych, Ekip od tynków wew c-w ręcznych ew agregatem dysponuje czasem w lipcu ostatecznie sierpniu...proszę o kontakt na prv :)))

fighter1983
08-06-2013, 11:31
Moniia i P odezwij sie do naszego forumowego ewbuxxxo - Piotrek 667003003

flyer2
09-06-2013, 11:02
Kolejna firma godna polecenia to Oknoplus z ul.Popularnej.Okna od podpisania umowy, zamontowane w ciągu miesiąca .Profesjonalne podejście do klienta,miła obsługa ..Panie Danuta i Magda posiadają dużą wiedzę na temat okien potrafią doradzić najlepsze rozwiązania.Do tego fachowy montaż ekipy pod wodzą p.Krzysztofa pozwalają na wystawienie jak najlepszej opinii.

rrmi
09-06-2013, 17:42
Polecam do wykonania instalacji alarmowej Pana Roberta 730137499 .
U mnie musial pracowac /tak wyszlo/ w domu wykonczonym , wszystko szybko , fachowo i posprzatane po robocie .

KarolaTom
10-06-2013, 18:42
Super temat, muszę tylko znaleźć trochę czasu by go przejrzeć dokładnie, bo jest długi hi hi hi. Właśnie szukam ekipy budowlanej, która postawi mi dom w Nieporęcie koło Warszawy :)

oliwkawawa
10-06-2013, 19:33
Witam,

Budujemy w powiecie legionowskim (północne rejony powiatu). Część prac budowlanych za nami. Mogę z czystym sumieniem polecić:

1. Murarzy - postawili nam SSO, zrobili też więźbę, deskowanie i położyli papę. Ekipa na piątkę. Pracowali od świtu do zmierzchu, z zaledwie jedną przerwą na kawę i jakąś szybką kanapkę. Zero alkoholu, porządek na budowie. Szybko budowali, ale i dokładnie. Każdy kto był na budowie i widział robotę podziwia efekty. Znajomy kierownik budów zachwycał się więźbą, tak solidnie wykonana. Cena naprawdę atrakcyjna. Mieszkają w Ciechanowie, ale działają w promieniu 100 km od Ciechanowa, wiem że swego czasu budowali też w W-wie. Szef ekipy - Pan Jarosław - 502874037

2. Dekarzy - szybko, sprawnie położyli dachóweczkę, obrobili kominy i zrobili wszystkie prace "okołodachowe". Mają jeszcze wpaść po zrobieniu elewacji zamontować rynny. Kominy nie ciekną, to chyba najlepsza rekomendacja ;) Pan Krzysztof Płudowski - 507612623

3. Okna już polecałam na poprzedniej stronie - Okna Mróz z Łodzi.

4. Elektryk - z głową, szybko, dokładnie i bez krzty grymasu realizował coraz to kolejne moje fanaberie ;) Cena bardzo ok. Pan Mariusz 509305663

ciąg dalszy nastąpi :)

justkaaa
11-06-2013, 22:08
Super temat, muszę tylko znaleźć trochę czasu by go przejrzeć dokładnie, bo jest długi hi hi hi. Właśnie szukam ekipy budowlanej, która postawi mi dom w Nieporęcie koło Warszawy :)

Do budowy domu polecam firme abcdomek, tel 881 436 036. Sprawnie, rzeczowo, bardzo doradzają, itd.

oliwkawawa
12-06-2013, 11:00
Witam,
Może trochę OT to będzie ale sporo budujących tu zagląda i może ktoś mi pomoże.

Czy wiecie może gdzie kupię piasek wiślak to wylewek (najlepiej 0,3 ziarnko) w okolicach Legionowa, Pułtuska, Wyszkowa?
Będę wdzięczna za każdą informację.

Pozdrawiam!

hal9
12-06-2013, 20:51
Polecam do wykonania instalacji alarmowej Pana Roberta 730137499 .
U mnie musial pracowac /tak wyszlo/ w domu wykonczonym , wszystko szybko , fachowo i posprzatane po robocie .

Dziękuję Pani za rekomendację i dobrą współpracę. Mówiłem, że w budowlance nie ma rzeczy nie do zrobienia.

Pozdrawiam
hal9

Raźny
12-06-2013, 22:44
Witam.


Chciałbym polecić do serwisu okien forumowego finlandię. Znaleźć go można w dziale okna i drzwi.

Pomimo skomplikowanej roboty mało popłatnej i w trudnych warunkach. Wywiązał się Finlandia na medal. O wielkości tego człowieka niech świadczy fakt, że z równą powagą i zaangażowaniem traktuje zlecenia za 50zl jak i te za 50 000zł.

Sumując Bardzo gorąco i z czystym sumieniem Polecam do serwisu okien forumowego Finlandię. Siedlce, Warszawa i okolice.

kori
13-06-2013, 09:30
Kolejne polecenie.
Tym razem polecam dekarza Artur Sawicki 502 163 274
Świetna robota, precyzyjna i dokładna. Pan Artur kontaktowy, zawsze doradzi, podpowie i nie ma dla niego żadnych problemów
Dekarz wykonał super dach. Ze spokojnym sumienie dlatego mogę polecić

Dla przypomnienia ekipa od stanu surowego wraz z więźbą Mirek Gencel 502 711 910 - zawsze pod telefonem, pomoże doradzi, Wykonanie bardzo precyzyjne i dokładne. Znają sie na nowych technologiach i produktach. Jakość pierwsza klasa. Ze spokojnym sumienie polecam!!!

PLN
13-06-2013, 09:38
Szukam ekipy od remontów,płytki,KG,malowanie i tego typu sprawy.

asiemka
14-06-2013, 20:47
Kolejna firma godna polecenia to Oknoplus z ul.Popularnej.Okna od podpisania umowy, zamontowane w ciągu miesiąca .Profesjonalne podejście do klienta,miła obsługa ..Panie Danuta i Magda posiadają dużą wiedzę na temat okien potrafią doradzić najlepsze rozwiązania.Do tego fachowy montaż ekipy pod wodzą p.Krzysztofa pozwalają na wystawienie jak najlepszej opinii.

Jak miło, że firma i ekipa, które polecałam w PW, potwierdziły klasę. Podpisuję się pod powyższym bez wahania. W moim przypadku zakup i montaż przebiegły równie przyjemnie, sprawnie i profesjonalnie. Okna mają rok i wszystko jest nadal bez zarzutu.

kasiaR
17-06-2013, 10:43
Witam, Czy możecie mi polecieć ekipę do tynków zewnętrznych. Chodzi o tynkowanie ogrodzenia. Najlepiej z okolic Białołęki, Nieporętu, Marek, Ząbek.

dziękuję

JacekJ.
21-06-2013, 08:54
A ja się trochę rozwinę (chociaż nie chciałbym aby to było potraktowane jako krypto-reklama...)

Jako że mam negatywne doświadczenia w wykończeniach nieruchomości byłem przygotowany na potężny stos problemów. (wykańczałem wcześniej 2 mieszkania i były chaotyczne zmiany ekip, reklamacje a nawet sprawa w sądzie. Niektóre rzeczy musiałem zrobić sam z kolegą).
Tym razem za poleceniem znajomych skorzystałem z usług braci Gromińskich i przyznam że tak bezproblemowego i profesjonalnego podejścia się nie spodziewałem.
Panowie mają zmysł estetyczny, zajmują się kompleksową wykończeniówką (łącznie z transportem, itp) oraz naprawdę wysoką jakością.
Mają potężne doświadczenie którym chętnie się dzielą (mają zlecenia również we Francji oraz we Włoszech).
Wykończenie praktycznie zakończone a ja chciałbym jeszcze dalej, to jednak może być przyjemne :-)

Namiary, mam nadzieję że komuś się przyda: Robert Gromiński tel. 506-153-476

PS: Jeżeli ktoś jest zainteresowany, efekty prac u mnie w domu (chociaż nie chciałbym tłumów wycieczek forumowych, chyba że na grilla to zapraszam :-) )
Więcej na priv, aby tutaj nie śmiecić....

mpilzner
21-06-2013, 09:51
Witam,

Szukam ekipy do wykonania elewacji drewnianej (ok 20m2) z profili MOCO Rhombo - okolice Warszawy.
Macie kogoś godnego polecenia?

Pozdrawiam

remx
21-06-2013, 20:30
Do polecanych przeze mnie wykonawców dokładam kolejnego - tym razem fachowca od alarmów:
Robert 730 137 499

Człowiek wykonywał u mnie instalację na bazie centrali Integra 128.
Instalacja pracuje ok 1 tygodnia. Wszystko działa. Nie ma fałszywych alarmów - a mam w domu młodego kota.


Sam z kolei chętnie poznałbym namiary na wykonawców podbitki.

goobo
22-06-2013, 15:19
Ja też poszukuję kogoś do podbitki drewnianej i kostki granitowej. Możecie kogoś polecić?

ewajanecka
22-06-2013, 16:42
Do polecanych przeze mnie wykonawców dokładam kolejnego - tym razem fachowca od alarmów:
Robert 730 137 499

Człowiek wykonywał u mnie instalację na bazie centrali Integra 128.
Instalacja pracuje ok 1 tygodnia. Wszystko działa. Nie ma fałszywych alarmów - a mam w domu młodego kota.


Sam z kolei chętnie poznałbym namiary na wykonawców podbitki.
I ja tego Pana polecam do alarmu , pracował u nas w połowie domów na ulicy! Wszyscy zadowoleni i to trochę dłużej niż tydzień.


remx namiar na podbitkę podawałam dość dawno i już nie pamiętam przejrzyj watek.

KarolaTom
22-06-2013, 17:30
z tym przeglądaniem wątku to jest dopiero problem, oczopląsu można dostać, no ale ekipę budowlaną znaleźć muszę, jakbym miała się kontaktować z każdą wymienioną w tym wątku, to chyba by mi to z rok zajęło :)

ewajanecka
24-06-2013, 13:30
z tym przeglądaniem wątku to jest dopiero problem, oczopląsu można dostać, no ale ekipę budowlaną znaleźć muszę, jakbym miała się kontaktować z każdą wymienioną w tym wątku, to chyba by mi to z rok zajęło :)
Myślis , ze teraz każdy będzie przeglądał notatki po budowie po to żebyś sobie mogla wybrać i miała to na jednej stronie ? :)

marzena08
26-06-2013, 09:03
witam,
poszukuję sprawdzonej ekipy od wylewek?możecie kogoś polecić?z góry dziekuje za pomoc

lucka6
26-06-2013, 21:17
Jesteśmy jeszcze w trakcie wykończeniówki, ale przez naszą ekipę przewinęło się już wielu wykonawców naprawdę godnych polecenia:

1. Stan surowy otwarty do więźby - firma Konwestur pana Koniecka
http://bud.konwestur.pl/ (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fbud.konwestur.pl%2 F)
Budowa z nimi to naprawdę czysta przyjemność, nasza działalność ograniczała się do wizyt (częstych) na budowie, wykonawstwo z materiałami więc zupełnie nie musieliśmy się o nic martwić. Budynek trzyma wszystkie wymiary - okna, drzwi, itp, kolejni wykonawcy chwalili jakość postawienia. Firma wykonywała nam też elewację, ta współpraca przebiegła również bez żadnych problemów

2. Dekarz - pan Marek Kamiński, tel. 604738374, dekarz pierwsza klasa (dach do zobaczenia w moim dzienniku)

3. Hydraulik - pan Zbigniew Kapszukiewicz, tel. 606340031. Jedyne czego żałujemy to to, że nie trafiliśmy na niego w momencie stanu zero, bo musiał poprawiać piony po pierwszym hydrauliku i niepotrzebnie rozkuwać budynek. Robił nam instalację podłogówki, ogrzewania, wodną, kanalizacyjną, odkurzacz centralny, dostarczał też grzejniki i piec. Świetny fachowiec, również chwalony przez kolejne ekipy

4. Tynkarze, tynki cementowo-wapienne - pan Piotr, tel. 503163234, kontakt znalazłam na forum Muratora, polecam dalej bo jesteśmy bardzo zadowoleni. Tynki są równe, prace wykonane były bardzo szybko. Czekamy jeszcze na ostatnie przecieranie, gruntowanie ścian i założenie parapetów, też z tą ekipą

5. Dostawca płytek, armatury, baterii, itp - pan Marek Kalbarczyk, tel. 509441704
U pana Marka zamawialiśmy właściwie kompletne wyposażenie łazienek w cenach internetowych lub nawet lepszych. Pan Marek cały czas bardzo się starał, szybko uzupełniał braki jeśli zaszła taka potrzeba, szukał dla nas elementów które były trudno dostępne. Wszystko przywoził na na budowę, czasami wiele razy małe ilości, bo nam zależało na czasie, naprawdę bardzo polecam

Mam jeszcze wielu innych - glazurnika, elektryka, dostawcę drzwi zewnętrznych...Glazurnika zapytam czy mogę dać telefon i też umieszczę, informacji udzielę na razie na priv

Już prawie kończymy naszą budowlaną przygodę, mogę więc polecić dalej :)

6. Elektryk – Mirek Sacala, Tel. 600694604


7.Glazurnik– Janusz Tszajna, Tel. 506676376
Płytki położone są bardzo ładnie, poza tym rozsądny cenowo, pracował prawie u każdego sąsiada na naszej ulicy :)

8.Wykonawca kuchni (kujawsko-pomorskie) – Tomek Kujawski, Tel. 668839718

Pan Tomek oprócz kuchni (szafki i drzwi do spiżarni) robił nam szafki łazienkowe i zabudowy na korytarzu. Godny podziwu jest jego spokój, cierpliwie znosi wszystkie pomysły inwestora i dzielnie robi wszystko o co się go prosi :) Wszystkie poprawki wykonane bez problemu.

7.Drzwi CAL – pan Michał Nałęcki, Tel. 501388201
Drzwi zewnętrzne, wszystko w porządku, autoryzowana ekipa montażowa firmy CAL, co jest ważne

8.Drzwi Gerda – firma Gernet

Kupowaliśmy u nich drzwi gospodarcze - zewnętrzne i wewnętrzne, nie było żadnego problemu z zamówieniem, przy tym konkurencyjni cenowo

9.Kominek – Kati kominki w Markach

Wszystko w porządku, reklamowaliśmy wypełnienie w kominku, reklamacja załatwiona szybko i bez probleu


Mam też namiary na pana od oświetlenia, który doradzał mi przy wyposażeniu domu w źródła światła, sprzedawał oprawy sufitowe do kuchni, oprawy do kostki, lampy salonowe, itp...Bardzo fajny kontakt, ale podam na priv jeśli ktoś jest zainteresowany

Mogę też polecić pana od konstrukcji schodów i balustrad, jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o info

Chyba tyle, jeśli będę miała coś więcej, dopiszę :)

hal9
26-06-2013, 22:09
Do polecanych przeze mnie wykonawców dokładam kolejnego - tym razem fachowca od alarmów:
Robert 730 137 499

Człowiek wykonywał u mnie instalację na bazie centrali Integra 128.
Instalacja pracuje ok 1 tygodnia. Wszystko działa. Nie ma fałszywych alarmów - a mam w domu młodego kota.


Sam z kolei chętnie poznałbym namiary na wykonawców podbitki.

Dziękuję

Agnieszka70
27-06-2013, 20:15
Witam
czy skorzystałeś z usług termiczni.pl?
Jak wyglądała realizacja zamówienia i czy wywiązali się z w terminie z umowy?
Czy były problemy z rozliczaniem się?

KarolaTom
30-06-2013, 14:20
Myślis , ze teraz każdy będzie przeglądał notatki po budowie po to żebyś sobie mogla wybrać i miała to na jednej stronie ? :)

A czy napisałam coś takiego, albo wymagałam? Wybacz, ale szukanie ekipy budowlanej, to nie wybór między jednym batonikiem a drugim, pozwól innym wyrażać swoje zdanie

sherif
01-07-2013, 13:57
Witam !

Poleci ktoś geodetę oraz tartak coby więźbę zamówić ?
Najlepiej Warszawa lub wschodnie przedmieścia.

adamfcb
01-07-2013, 19:56
geodeta Andrzej Andrasik chyba z Kobyłki - 608516412

oliviki
03-07-2013, 23:07
Witam Wszystkich,

Jestem tu zupelnie nowy I przyznam sie, ze troche zagubiony.... a to dlatego, ze wyceny mojego SSO (dom z poddaszem - pow. net, 510 mkw, pow. uzytkowa ok. 380 m kw) z dachem wielospadowym (deskowanie plyta OSB + papa ok. 500 m kw) zupelnie odbiegaja od podawanych przez Panstwa cen.:bash:
Czy ktos moze powiedziec jaka powinna byc cena - orientacyjnie. I moze mozecie polecic jakiegos wykonawce - solidny, za rozsadne pieniadze.

z gory dziekuje i pozdrawiam.

fighter1983
03-07-2013, 23:16
Witam Wszystkich,

Jestem tu zupelnie nowy I przyznam sie, ze troche zagubiony.... a to dlatego, ze wyceny mojego SSO (dom z poddaszem - pow. net, 510 mkw, pow. uzytkowa ok. 380 m kw) z dachem wielospadowym (deskowanie plyta OSB + papa ok. 500 m kw) zupelnie odbiegaja od podawanych przez Panstwa cen.:bash:
Czy ktos moze powiedziec jaka powinna byc cena - orientacyjnie. I moze mozecie polecic jakiegos wykonawce - solidny, za rozsadne pieniadze.

z gory dziekuje i pozdrawiam.

Zbyszek Hołda 601815765 (niskopienny góral z ekipa górali :P )

oliviki
03-07-2013, 23:19
Zbyszek Hołda 601815765 (niskopienny góral z ekipa górali :P )

dziekuje, zadzwonie jutro.

Czy to sprawdzona Ekipa? Budowali cos w okolicy lub dla Ciebie?

fighter1983
03-07-2013, 23:27
Nadarzyn moze nie, Wilanow, Izabelin, Wawer troche tych domkow nastawiali.
Dla mnie nie budowali, ale mysle ze spokojnie bedziesz mogla sobie z inwestorami porozmawiac.
Generalnie jak ja sie bede budowac... matko, kiedy to nastapi... - zdecyduje sie na SSO wlasnie z nimi
Zreszta moja TOP lista wykonawcow jest juz gotowa:
http://forum.muratordom.pl/showthread.php?212792-Sprawdzeni-Solidni-Wykonawcy&p=6018396&viewfull=1#post6018396

Rom-Kon
03-07-2013, 23:30
Witam Wszystkich,

Jestem tu zupelnie nowy I przyznam sie, ze troche zagubiony.... a to dlatego, ze wyceny mojego SSO (dom z poddaszem - pow. net, 510 mkw, pow. uzytkowa ok. 380 m kw) z dachem wielospadowym (deskowanie plyta OSB + papa ok. 500 m kw) zupelnie odbiegaja od podawanych przez Panstwa cen.:bash:
Czy ktos moze powiedziec jaka powinna byc cena - orientacyjnie. I moze mozecie polecic jakiegos wykonawce - solidny, za rozsadne pieniadze.

z gory dziekuje i pozdrawiam.
Z tak skąpej informacji nikt nie jest wstanie podać nawet rzędu wielkości. Robocizna może kosztować 30kzł ale może 150kzł. Zdobądź namiary na parę firm (sprawdzonych a nie takich z portalu GetUp!) roześlij projekt i porównaj ceny. Później dobrze sprawdź ekipę - polecenia - i już wiesz wszystko. Ustal termin i niech wchodzą. Musisz się liczyć z tym że Nadarzyn leży koło Warszawy. Gdyby leżał koło Skierniewic stawka byłaby niższa... nie wspomnę już k. Hrubieszowa ;)

oliviki
03-07-2013, 23:39
Z tak skąpej informacji nikt nie jest wstanie podać nawet rzędu wielkości. Robocizna może kosztować 30kzł ale może 150kzł. Zdobądź namiary na parę firm (sprawdzonych a nie takich z portalu GetUp!) roześlij projekt i porównaj ceny. Później dobrze sprawdź ekipę - polecenia - i już wiesz wszystko. Ustal termin i niech wchodzą. Musisz się liczyć z tym że Nadarzyn leży koło Warszawy. Gdyby leżał koło Skierniewic stawka byłaby niższa... nie wspomnę już k. Hrubieszowa ;)

dzieki :)

a moze znasz jakies sprawdzone ekipy ?

saruman
03-07-2013, 23:41
Ja przed rozpoczęciem budowy zbierałem namiary, także z tego forum. Trochę oglądałem.
Ludzie mi pisali jakie mieli wyceny ale jakoś nie udało mi się tak tanio. Chyba niektórzy z nas trochę się chwalą jacy to są mocni w zbijaniu cen.

oliviki
03-07-2013, 23:42
Nadarzyn moze nie, Wilanow, Izabelin, Wawer troche tych domkow nastawiali.
Dla mnie nie budowali, ale mysle ze spokojnie bedziesz mogla sobie z inwestorami porozmawiac.
Generalnie jak ja sie bede budowac... matko, kiedy to nastapi... - zdecyduje sie na SSO wlasnie z nimi
Zreszta moja TOP lista wykonawcow jest juz gotowa:
http://forum.muratordom.pl/showthread.php?212792-Sprawdzeni-Solidni-Wykonawcy&p=6018396&viewfull=1#post6018396

dzieki Fighter za namiary, zadzwonie I porozmawiam,

pozdrawiam

oliviki
03-07-2013, 23:48
Ja przed rozpoczęciem budowy zbierałem namiary, także z tego forum. Trochę oglądałem.
Ludzie mi pisali jakie mieli wyceny ale jakoś nie udało mi się tak tanio. Chyba niektórzy z nas trochę się chwalą jacy to są mocni w zbijaniu cen.

ja napewno do nich nie naleze.....przykre, ale prawdziwe :confused: ale jeszcze zapytam paru wykonawcow

saruman
03-07-2013, 23:53
ja napewno do nich nie naleze.....przykre, ale prawdziwe :confused: ale jeszcze zapytam paru wykonawcow

Chciałem powiedzieć że tak naprawdę niektórzy nie uzyskują tak niskich cen jak się chwalą.
Powiem ci tylko, że zmarnowałem kilka miesięcy szukając ekipy tak taniej jak u innych. I co - wszystkie wyceny były podobne i o kilkadziesiąt procent wyższe niż te z forum.

Rom-Kon
03-07-2013, 23:55
dzieki :)

a moze znasz jakies sprawdzone ekipy ?
Od SSO niestety nie mam. Ja wchodzę dopiero dużo później.
Jak będziesz potrzebować dachmistrzów i tych od więźby i tych od dachówki to mogę polecić.
Tynki wew. i posadzki też. Ale to jeszcze trochę czasu.

oliviki
03-07-2013, 23:57
Chciałem powiedzieć że tak naprawdę niektórzy nie uzyskują tak niskich cen jak się chwalą.
Powiem ci tylko, że zmarnowałem kilka miesięcy szukając ekipy tak taniej jak u innych. I co - wszystkie wyceny były podobne i o kilkadziesiąt procent wyższe niż te z forum.
:) Mam dokladnie taka sytuacje, ale powiedzialbym, ze wyceny sa nawet o 100% wyzsze - czy to mozliwe?

oliviki
03-07-2013, 23:59
Od SSO niestety nie mam. Ja wchodzę dopiero dużo później.
Jak będziesz potrzebować dachmistrzów i tych od więźby i tych od dachówki to mogę polecić.
Tynki wew. i posadzki też. Ale to jeszcze trochę czasu.

napewno bede. jesli mozesz kogos polecic to bede wdzieczny.

marika77
04-07-2013, 00:32
oliviki, jesli potrzebujesz ekipy do SSO to zobacz też abcdomek.pl 881 436 036. Mi budowali i nie mam zastrzeżeń, wręcz przeciwnie-godni polecenia

lucka6
04-07-2013, 08:31
Olivki, ja też polecałam swojego czasu firmę Konwestur (z okolic Ciechanowa). U nas budowali stan surowy do więźby, a potem robili elewację. Jesteśmy z nich baardzo zadowoleni i wszystkim będziemy polecać. Oni budują z materiałami, więc dla inwestora taka budowa to czysty relaks (wiem co mówię bo potem mieliśmy ekipy którym trzeba było dostarczać materiały i zawsze z tym było dużo problemów). Co do ceny, to wyszło kilkadziesiąt tysięcy taniej niż wyceny ekip stricte z Warszawy, ale super tanio też nie było. Choć każdy budynek jest inny, musisz robić konkretne wyceny pod swój budynek

pozdrawiam i możesz odszukać mój wątek, bo miałam sporo fajnych ekip, które się u nas sprawdziły
I powodzenia :) !!

kori
04-07-2013, 10:24
oliviki ja polecam od stanu SSO ekipę Mirka Gencel polecałam też niedawno dekarza.

oliviki
04-07-2013, 15:17
Olivki, ja też polecałam swojego czasu firmę Konwestur (z okolic Ciechanowa). U nas budowali stan surowy do więźby, a potem robili elewację. Jesteśmy z nich baardzo zadowoleni i wszystkim będziemy polecać. Oni budują z materiałami, więc dla inwestora taka budowa to czysty relaks (wiem co mówię bo potem mieliśmy ekipy którym trzeba było dostarczać materiały i zawsze z tym było dużo problemów). Co do ceny, to wyszło kilkadziesiąt tysięcy taniej niż wyceny ekip stricte z Warszawy, ale super tanio też nie było. Choć każdy budynek jest inny, musisz robić konkretne wyceny pod swój budynek

pozdrawiam i możesz odszukać mój wątek, bo miałam sporo fajnych ekip, które się u nas sprawdziły
I powodzenia :) !!

dzieki za odpowiedz, odnalazlem I zapisalem kontakty. czy moge zpytac ile placiliscie za m kw robocizny z materialem ? pozdrawiam

oliviki
04-07-2013, 15:19
dziekuje za odpowiedzi, poprobuje szczescia :)

lucka6
04-07-2013, 15:37
dzieki za odpowiedz, odnalazlem I zapisalem kontakty. czy moge zpytac ile placiliscie za m kw robocizny z materialem ? pozdrawiam

Hej, niestety nie wiem ile...
mieliśmy całościową wycenę na wszystko, to jest bardzo indywidualne, zależy od materiałów, stopnia skomplikowania budynku, etc.
Najlepiej się pytać wykonawcy

W każdym razie zapłaciliśmy prawie dokładnie tyle ile wynosiła wycenia

oliviki
04-07-2013, 15:40
Hej, niestety nie wiem ile...
mieliśmy całościową wycenę na wszystko, to jest bardzo indywidualne, zależy od materiałów, stopnia skomplikowania budynku, etc.
Najlepiej się pytać wykonawcy

W każdym razie zapłaciliśmy prawie dokładnie tyle ile wynosiła wycenia

ok dzieki, zadzwonie

flyer2
05-07-2013, 15:15
Z przyjemnością dołączam do grupy inwestorów zadowolonych z pracy "Misiaczków".Praca wykonana szybko i starannie.Pełny profesjonalizm.Miła atmosfera.Po zakończeniu roboty budynek posprzątany..Ekipa godna polecenia.

bami
05-07-2013, 21:08
Polecam chwalonego wielokrotnie na Forum Pana Dariusza Laska - wykonawcę schodów drewnianych. Pan Darek ukrywa się pod nickiem LasekD :) i jest niezwykle rzetelną osobą i utalentowanym wykonawcą.

kori
05-07-2013, 21:12
a ja swoją drogą polecam forumowego kominiarza.
Człowiek niezwykle konkretny, doskonale przygotowany, z ogromną wiedzą.
Do tego doskonale przygotowany sprzętowo

oliwkawawa
07-07-2013, 11:59
Witam,

Budujemy w powiecie legionowskim (północne rejony powiatu). Część prac budowlanych za nami. Mogę z czystym sumieniem polecić:

1. Murarzy - postawili nam SSO, zrobili też więźbę, deskowanie i położyli papę. Ekipa na piątkę. Pracowali od świtu do zmierzchu, z zaledwie jedną przerwą na kawę i jakąś szybką kanapkę. Zero alkoholu, porządek na budowie. Szybko budowali, ale i dokładnie. Każdy kto był na budowie i widział robotę podziwia efekty. Znajomy kierownik budów zachwycał się więźbą, tak solidnie wykonana. Cena naprawdę atrakcyjna. Mieszkają w Ciechanowie, ale działają w promieniu 100 km od Ciechanowa, wiem że swego czasu budowali też w W-wie. Szef ekipy - Pan Jarosław - 502874037

2. Dekarzy - szybko, sprawnie położyli dachóweczkę, obrobili kominy i zrobili wszystkie prace "okołodachowe". Mają jeszcze wpaść po zrobieniu elewacji zamontować rynny. Kominy nie ciekną, to chyba najlepsza rekomendacja ;) Pan Krzysztof Płudowski - 507612623

3. Okna już polecałam na poprzedniej stronie - Okna Mróz z Łodzi.

4. Elektryk - z głową, szybko, dokładnie i bez krzty grymasu realizował coraz to kolejne moje fanaberie ;) Cena bardzo ok. Pan Mariusz 509305663

ciąg dalszy nastąpi :)




Oliviki niedawno polecałam moich wykonawców, zarówno od SSO (robią też więźbę i deskowanie) jak i od dachówki.
Moja opinia o nich nie uległa zmianie :)

oliwkawawa
07-07-2013, 12:14
Na dzień dzisiejszy mam też skończone tynki, i bardzo polecam ekipę Pana Jana, po prostu rewelacja! Tak dokładnej pracy dawno nie widziałam, robili jak dla siebie, wszystko przemyślane, z głową. "Teren" dokładnie pozabezpieczany, na budowie czysto, sprzątali po sobie na bieżąco (hydraulicy będą mieli niewiele roboty przed położeniem papy). Tynki gładkie, równiusieńkie (chyba przeszłyby test łaty i kartki papieru :D ). Nie mogę się nachwalić.

Dodatkowo pan Jan pozmniejszał mi wszystkie otwory drzwiowe, które były za duże (tak było w projekcie... radzę na to zwracać uwagę), osadził drzwi przeciwpożarowe w garażu na betonową zaprawę (w salonie z drzwiami chcieli za taką przyjemność skasować 500zł + 8%!!), zainstalował kasetę do drzwi chowanych w ścianie i za to wszystko doliczył naprawdę niewiele pln-ów.

Pod koniec sierpnia będą na budowie obok, więc osadzą mi również parapety i obrobią drzwi wejściowe, których jeszcze w tym momencie nie mam. Aż się nie mogę doczekać :P

Pan Jan Majewski z Warszawy 606-977-872
Tynki tradycyjne, cementowo-wapienne, mieli swój piach, sprawdzone wapno, sami mieszali w agregacie. Na koniec zacierane piaskiem kwarcowym. Robota zajęła im 7 dni roboczych. Cena baardzo przyzwoita.

marqota
07-07-2013, 21:35
Zapytam pewnie trochę naiwnie- czy macie może namiary na dobrą ekipę od tynków wewnętrznych (najlepiej cementowo- wapienne), która ma dość szybko jakiś wolny termin?
Co do tartaku to mogę polecić wymieniany kilkukrotnie na tym forum tartak z Seredzic bodajże, tel. 486163576. Ceny niższe niż w Warszawie i okolicach, do Warszawy dowożą bez problemu. Mogę też śmiało polecić ekipę dekarzy (dachówka płaska Tegalit Braasa, robili tez kominy -nie wiem, czy też się to zwie obróbką blacharską, w każdym razie obkładali komin blachą- moim zdaniem wyszło fajnie)- grupa dekarska Hanbud z Janek

Aktualizacja (niestety)- tak to jest, jak się przed końcem robót pochwali... Jednak z przykrościa stwierdzam, że polecanie grupy dekarskiej było zdecydowanie przedwczesne. Robota wykonana wprawdzie dobrze i sprawnie, ale kwiatki, które wychodza przy rozliczeniu... Słowem- nie polecam...

zygii
08-07-2013, 23:51
Dołączam kolejną ekipę (nie raz już polecaną na forum) - sufity podwieszane - Selki Robert Hawrylak +48 502 469 645, e-mail [email protected].
Pełen profesjonalizm, sufity zrobione w expresie z najwyższą jakością .... :yes:

Jeśli w rejonie Piaseczna poszukujecie koparko-ładowarki lub/i wywrotki do polecam Pana Andrzeja +48 501 374 713.
Jakość jego pracy może być tylko przykładem dla innych, w trakcie pracy nigdy nie usłyszałem, że tego nie da się zrobić, co mnie osobiście zdziwiło sam podjechał żeby zobaczyć czy można rozpocząć kolejny etap prac, otwarty na rozmowy i konkurencyjny cenowo.
Jak dla mnie mistrzostwo świata :rolleyes:

199531

Klient_j
09-07-2013, 13:19
Witam poszukuję wykonawcy drzwi wewnętrznych (producent jest bez znaczenia) w tym przesuwanych. Proszę o namiary.

fuxszyk
09-07-2013, 17:15
Witam poszukuję wykonawcy drzwi wewnętrznych (producent jest bez znaczenia) w tym przesuwanych. Proszę o namiary.

Mam namiar na sprawdzonego wykonawce z m. Ciemne pod Radzyminem. Wykonywal mi w mieszkaniu drzwi na wymiar oraz mojemu znajomemu - jestesmy b.zadowoleni. Niedlugo u niego zawitam ponownie w sprawie drzwi wewn. do domu.
kontakt podesle po powrocie do Polski.
Drzwi drewniane.

Klient_j
10-07-2013, 12:24
Potrzebuję w miarę szybko tego kontaktu więc proszę o nr telefonu.

eva_x
17-07-2013, 11:40
Witam, szukam firmy budowlano-remontowej która wykona kompleksowo przebudowe domu łącznie z rozbiórką i budową nowego dachu w okolicach Raszyna

eva_x
18-07-2013, 10:41
i czy ktos korzystał z tej firmy http://www.mm-remonts.pl/index.php

szantykaw
20-07-2013, 09:40
Witam,
Polecam znaną ogólnie na forum ekipę tynkarzy Pana Tomasza (ANATAK).
Solidnie i bezproblemowo wykonali dla mnie tynki gipsowe w 2 domach, a nie było łatwo z uwagi na kilometry kabli na ścianach.
Jeszcze raz polecam!

mokoc
22-07-2013, 11:03
Witam

Polecam chwaloną tu już wielokrotnie ekipę tynkarzy pana Huberta SAIN tel 509 499 922. ]Tynki cementowo wapienne bardzo ładnie połozone. Kierownik chwalił jakość wykonania:) Panowie tynkarze bardzo sympatyczni:)

Bramy garazowe - polecam firmę RAPI, okolice Puławskiej. tel 601 343 601. sprawny montaż, bardzo dobry kontakt i doradztwo;

Dach - polecany już wczesniej Janusz Diablo; wspólpracujący z panem Michałem tel 500 116 292. byliśmy pod wrażeniem sprawności z jaką dach powstał.

Budowa SSO: firma Stalabau, Stanisław Szurawski 500177703;

Czy ktoś może polecić mi sprawdzoną ekipę do wykonanai izolacji balkonów?

dziękuję

PS ale mi się namiary na pana Huberta powiększyły:) ale co tam, współpraca bardzo udana:)

goobo
22-07-2013, 22:40
Wszystkim zainteresowanym wykonaniem tarasu polecam firmę VIP Tarasy. Sama znalazłam namiar na forum i fachowiec (pan Grzegorz) okazał się faktycznie godny zaufania, a przy tym bardzo sympatyczny. Numer to: 694 522 849. U mnie robił taras z modrzewia - jak malowanie, fotki mogę przesłać zainteresowanym mailem.

kori
23-07-2013, 09:00
witam poszukuje ekipy która zajmuje się skoszeniem traw.
Koleżanka korzystając z okazji, że jestem ma muratorze, poszukuje kogoś kto doprowadzi działkę do porządku => Chwasty, chaszcze i samosiejki do wycięcia
pow. działki 1800m
miejscowość Tomice koło Góry Kalwarii

fantomek24
23-07-2013, 09:05
mam do zrobienia okolice Warszawy kostkę oraz ogrodzenie frontowe, możecie kogoś godnego uwagi i zaufanego polecić?

anatak
24-07-2013, 13:16
Witam,
Polecam znaną ogólnie na forum ekipę tynkarzy Pana Tomasza (ANATAK).
Solidnie i bezproblemowo wykonali dla mnie tynki gipsowe w 2 domach, a nie było łatwo z uwagi na kilometry kabli na ścianach.
Jeszcze raz polecam!

dziękujemy za polecenie i docenienie naszej pracy, polecamy się na przyszłość :) powodzenia w dalszych etapach
pozdr
A&T

m&m niewielki m05b
25-07-2013, 19:39
Witam : )
Poszukuję ekipy do tynków - zrobienia gładzi na dole, na poddaszu wykończenia karton-gipsów (bliskie Marki)

adamfcb
25-07-2013, 20:29
mokoc a z której strony Warszawy jesteś? chciałbym zobaczyć ich tynki cementowo-wapienne

hubertsain
27-07-2013, 10:03
Witam

Polecam chwaloną tu już wielokrotnie ekipę tynkarzy pana Huberta SAIN tel 509 499 922. ]Tynki cementowo wapienne bardzo ładnie połozone. Kierownik chwalił jakość wykonania:) Panowie tynkarze bardzo sympatyczni:)

Bramy garazowe - polecam firmę RAPI, okolice Puławskiej. tel 601 343 601. sprawny montaż, bardzo dobry kontakt i doradztwo;

Dach - polecany już wczesniej Janusz Diablo; wspólpracujący z panem Michałem tel 500 116 292. byliśmy pod wrażeniem sprawności z jaką dach powstał.

Budowa SSO: firma Stalabau, Stanisław Szurawski 500177703;

Czy ktoś może polecić mi sprawdzoną ekipę do wykonanai izolacji balkonów?

dziękuję

PS ale mi się namiary na pana Huberta powiększyły:) ale co tam, współpraca bardzo udana:)

Pani Moniko, dziękuję za współpracę i polecenie. Wypadło mi z głowy, że miałem Pani podać namiary na firmy od hydroizolacji, oto dwie pracujące na Pani terenie:
IGNIS -508-16-19-87
TECTIS - 880-124-946


mokoc a z której strony Warszawy jesteś? chciałbym zobaczyć ich tynki cementowo-wapienne
Inwestycja jest w Ursusie.

adamfcb
27-07-2013, 23:51
Eee to poczekam do sierpnia jak bedziecie na bialolece, to wtedy wpadne

oliwkawawa
28-07-2013, 12:45
mokoc a z której strony Warszawy jesteś? chciałbym zobaczyć ich tynki cementowo-wapienne

Do tynków cementowo-wapiennych polecałam na poprzedniej stronie Pana Jana i jego ekipę, są gdzieś z okolic Marek.

Pan Jan Majewski - 606-977-872
Tynki tradycyjne, cementowo-wapienne, mieli swój piach, sprawdzone wapno, sami mieszali w agregacie. Na koniec zacierane piaskiem kwarcowym. Robota zajęła im 7 dni roboczych. Efekt jest piękny. Takiej ekipy jeszcze u siebie nie miałam, robili jak dla siebie, myślą, czego nie można powiedzieć o niektórych wykonawcach w dzisiejszych czasach.

adamfcb
29-07-2013, 07:35
A bylaby mozliwosc dotknac twoich tynkow?

kori
29-07-2013, 11:07
witam, tym razem poszukuje sprawdzonego elektryka.
Chciałbym aby zajął się dodatkowo alarmem, tv-sat-internet oraz pomógł mi w inteligencji (czujniki ruchu, zmierzchu, LED. etc.)
macie kogoś sprawdzonego??

wojtas77
29-07-2013, 11:23
Witam.

Może ktoś z użytkowników podzielić się opinią na temat posadzek żywicznych?
Ewentualnie polecić sprawdzonego wykonawce.
Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem głównie w garażu i kotłowni ale wiem też że stosuje się je w pomieszczeniach mieszkalnych.

JacekJ.
29-07-2013, 18:03
Witajcie, szukałem .... Nie znalazłem ....

Poszukuje dostawcy zaluzji drewnianych (wraz z pomiarem oraz montażem ), będę wdzięczny za sugestie ...

oliwkawawa
31-07-2013, 23:04
A bylaby mozliwosc dotknac twoich tynkow?

a byłaby :) ale na budowie będę pewnie dopiero w poniedziałek.... jakby co zapraszam na priv ;)

oliwkawawa
31-07-2013, 23:08
Witam.

Może ktoś z użytkowników podzielić się opinią na temat posadzek żywicznych?
Ewentualnie polecić sprawdzonego wykonawce.
Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem głównie w garażu i kotłowni ale wiem też że stosuje się je w pomieszczeniach mieszkalnych.

Na pewno forumowy janzar robi takie posadzki. Tylko On trochę daleko ;) Ale zadzwoniłabym do Niego i zapytała czy może kogoś polecić tu bliżej. Jak będzie wiedział to na pewno podpowie coś. Wygooglaj sobie Jan Zaremba posadzki.

neo_83
01-08-2013, 09:30
Witam
może ktoś ma namiary na sprawdzonego wykonawce drzwi wejściowych drewnianych z dostawką boczną w dobrej cenie

zygii
04-08-2013, 00:31
Jeśli potrzebujecie wykonać na wymiar bramę, furtkę, balustrady, itp. polecam firmę SPAW-LIK Rafał Pawlik +48 603 373 646
(http://www.spaw-lik.euroadres.pl/ (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.spaw-lik.euroadres.pl%2F)). Może strona internetowa nie zachwyca ale umiejętności zdecydowanie TAK, solidność, dokładność, super kontakt, jak dla mnie mistrzostwo świata. :yes:

Przy okazji poszukuje sprawdzonej ekipy do wykonania elewacji drewnianej ??

Pozdrawiam !

ptok
04-08-2013, 14:55
dużo namiarów, obym znalazł coś ciekawego

IwoWas
09-08-2013, 00:41
Witam
może ktoś ma namiary na sprawdzonego wykonawce tarasów nad pomieszczeniami ogrzewanymi, szukam wykonawców z okolic Otwocka, Józefowa

mokoc
09-08-2013, 14:07
Panie Hubercie, dzieki za namiary ; pozdrawiam:)

PS jesli ktoś chce obejrzeć tynki - to zapraszam:)

mokoc
09-08-2013, 14:20
Witam

poszukuje obecnie wykonawcy balustrad na balkonach (w srodku pewnie wypełnienie szkłem). Do polecanego przez Zygii juz dzwonilam, ale chciałabym jeszcze kogoś:)

i gdzie mogę kupić thermojesion na elewację?

dziękuję

azakrzew
10-08-2013, 00:19
Zakończyłem budowę, pora na pochwały:

Chciałem gorąco polecić wspaniałego fachowca p. Mieczysława Brzozę. Pan Mieczysław zajmuje się głównie układaniem płyt (glazura, gres, kamień), ale potrafi teżwiele innych rzeczy. Ma niebanalny zmysł techniczny i jest prawdziwym perfekcjonistą. Telefon na priv.

Kolejna ekipa, która w zasadzie się sprawdziła to p. Marek Kandzia - prace wykończeniowe. Dobrzy malarze z Warszawy. Tel na priv.

Chwaliłem już na forum p. Roberta Chawrylaka - SELKI, ale pochwalę raz jeszcze. Zabudowy GK bez problemów! Uwaga tylko na brata Pana Roberta, nie należy ich mylić bo grozi to problemami!

Jestem też pod wielkim wrażeniem pracy braci Buczyńskich. Pan Tomek Buczyński (tombucz)to nie tylko przemiły gość, ale wyjątkowo staranny i dbający o porzadek fachowiec od klinkieru. Szacun. http://www.klinkieruslugi.strefa.pl/kontakt.html

Swoją renomę potwierdził też p. Sławek Trojak z firmy Delta od alarmów.

Wszystkim wymienionym bardzo dziękuję!

lofix777
11-08-2013, 15:18
Witam

Kolejny etap za mną, a mianowicie dach. Długo szukałem fachowej ekipy od gontów i miałem szczęście spotkać dekarzy z firmy Mluksus z Bełchatowa mistrzostwo świata, pokrycie i obróbki wykonane perfekcyjnie, ceny przystępne ekipa kierowana przez P. Sebastiana. oby więcej takich ekip. A obecnie poszukuję jakiejś ekipy od ogrodzeń mam do wykonania 120 metrów w technologii podmurówka prefabrykowana, słupki siatka i oczywiście brama i furtka. Działka znajduje się pod Serockiem woj. Maz. Może ktoś z forumowiczów robił takie w tym roku i mógłby kogoś polecić ??
Pozdrawiam

lila134
17-08-2013, 13:43
Witam,
Poszukuje kogoś dobrego i sprawdzonego do pomalowania ELEWACJI tzw. baranek na kolor, do OGRODZENIA (podmurówka + siatka) I DO UŁOŻENIA KOSTKI (razem z kostka)
Pozdrawiam
[email protected]

marzena08
17-08-2013, 14:59
+witam,
potrzebuje ekipy od wylewek, macie jakąś sprawdzona ekipę?proszę podzielcie sie namiarami.dzieki

flyer2
17-08-2013, 20:28
U mnie wylewki robił p.Wojtek Cieślik tel. 691300501.Sprawnie, szybko, ale najważniejsze ,że równiutkie.Polecam

marzena08
19-08-2013, 11:48
dzieki za namiar, juz dzwonilam ale niestety terminy ma zbyt odległe a szkoda:(
szukam więc dalej

oliwkawawa
19-08-2013, 19:28
Polecam p. Artura Wiśniewskiego, firma TEKA z Płocka. Obecny zresztą tutaj na forum.
http://www.posadzkiplock-teka.pl/
Pełen profesjonalizm zarówno przed pracą, w trakcie jak i po pracy. Wylewki póki co schną, mają 2 tygodnie więc na pełen zachwyt jeszcze zbyt wcześnie, jednak póki co mogę polecić z czystym sumieniem pana Artura.

Adam626
21-08-2013, 00:12
CZy możecie polecić lokalną firmę realizującą instalacje wentylacji mechanicznej z rekuperacją?

bettka
21-08-2013, 09:22
W związku ze zdarzeniem losowym u mojego umówionego dotychczasowego wykonawcy pilnie szukam godnego polecenia glazurnika do 2 łazienek (i ewentualnie także innych prac wykończeniowych) pod Warszawą!
Kontakt na priv lub tutaj, jak wygodniej.

bami
21-08-2013, 21:17
dzieki za namiar, juz dzwonilam ale niestety terminy ma zbyt odległe a szkoda:(
szukam więc dalej
Spróbuj u mojego: Patryk Zwierz 503 907 488

saruman
22-08-2013, 09:34
Do wykonania dachu mogę polecić ekipę z Dachluxu (tego od P Dąbrowicza)
Panowie kładli dachówkę cementową. Po ulewie nic nie cieknie. Zresztą widać, że zawodowcy.

swemi01
22-08-2013, 15:07
witam, tym razem poszukuje sprawdzonego elektryka.
Chciałbym aby zajął się dodatkowo alarmem, tv-sat-internet oraz pomógł mi w inteligencji (czujniki ruchu, zmierzchu, LED. etc.)
macie kogoś sprawdzonego??

Ja ze swojej strony mogę gorąco polecić swojego elektryka w zakresie doradztwa energetycznego, możesz zadzwonić i się dowiedzieć

Krzysztof Biegaj
tel. 504207217

U mnie załatwiał przyłącze elektryczne do budynku, wiem że elektrownia czasami potrafi naciągnąć na koszta dlatego upoważniłem go do załatwienia wszystkich formalności związanych z wykonaniem przyłącza i zasilenia budowy w prąd, dzięki temu przyłącze elektryczne było załatwione szybko i sprawnie a dodatkowo nadzorowane:)

Sam załatwiałem przyłącze do wody i już wiem ile z tym jest zachodu i papierologii dlatego do prądu polecam tego gościa.

strix
22-08-2013, 16:02
Nie wiem, czy na szybko znajdzie termin, ale jeśli masz więcej roboty niz 2 lazienki tzn. wiecej prac wykonczeniowych to polecam spróbować u p. Chmiela z Grodziska - polecam niemiennie u mnie wykończeniówka cała - glazury, malowanie, kartongipsy, cale poddasze - welna i KG, u 3 sąsiadów też - kazdy zachwycony :) Chętniej bieże większe zlecenia na całą wykończeniówkę ale warto spróbować.
Poza tym z można z nim zrobić wszystko po stanie surowym - wspolpracuje ze sprawdzonymi fachowcami bo pozniej z całośc prac on odpowiada.
Wygoda spora, bo to on spina roboty a koszty takie jakby sie samemu szukalo fachowcow. Plus taki, ze odpowiedzialnosc bieze jeden czlowiek, a ekipy robia z mysla o nastepnych, zeby np. glazurnik nie musial sie martwic, ze ma krzywe tynki albo wylewke itd.

Namiary i telefony na http://www.lukaszchmiel.pl - nie mam numeru w telefonie pod ręką


W związku ze zdarzeniem losowym u mojego umówionego dotychczasowego wykonawcy pilnie szukam godnego polecenia glazurnika do 2 łazienek (i ewentualnie także innych prac wykończeniowych) pod Warszawą!
Kontakt na priv lub tutaj, jak wygodniej.

gaap
23-08-2013, 15:44
Bede wdzieczny za polecenie wymagajacego kierownika budowy.

Z gory dziekuje!

janoush
27-08-2013, 12:15
Ja polecam Tomka Hofmana. Zresztą jak wszyscy tutaj. (tel. 603123326)

kori
27-08-2013, 14:23
Poszukuje sprawdzonego elektryka - instalacje bez puszek, ledy, czujniki ruchu, zmierzchu, drobna inteligencja, alarm, tv-sat, internet, system ethernet z możliwościa połączenia dysku sieciowego (biblioteka danych np. nas)
dodatkowo poszukuje sprawdzonego człowiek od alarmu - centrala satel, gsm, możliwość współpracy z oświetleniem, etc.

ashtare
27-08-2013, 14:45
Poszukuje sprawdzonego elektryka - instalacje bez puszek, ledy, czujniki ruchu, zmierzchu, drobna inteligencja, alarm, tv-sat, internet, system ethernet z możliwościa połączenia dysku sieciowego (biblioteka danych np. nas)


Szczerze polecam Pawla z ETISAB - u mnie robil instalacje bezpuszkowo i cala reszte - i co najwazniejsze ma nowoczesne podejscie, ale i doswiadczenie wiec mogl nam doradzic i pomoc w wielu kwestiach. Stworzyl niedawno strone na FB: https://www.facebook.com/#!/ETISABPC
tel. 503 915 408 - Pawel

pozdr.
A.

Adam626
28-08-2013, 01:32
poszukuję architekta wnętrz z polecenia

rrmi
28-08-2013, 11:31
dodatkowo poszukuje sprawdzonego człowiek od alarmu - centrala satel, gsm, możliwość współpracy z oświetleniem, etc.
Polecany juz tutaj
hal9 z forum

gaap
28-08-2013, 16:40
Ja polecam Tomka Hofmana. Zresztą jak wszyscy tutaj. (tel. 603123326)

Dzieki za namiar :)

sheenaz
28-08-2013, 20:28
kori, polecam leektryka w teamie z alarmiarzem. P. Robert Pieprzycki z arm.pl + P. Rafał Puchała - elektryk. Fajni goście, zrobią wszystko co chcesz - zreszta poelcani na forum. Dane moge wysłać na priv.

kori
28-08-2013, 21:57
rmi dzięki za namiar,
sheenaz plis podeślij namiar na priv na p. Roberta i p.Rafała

z góry dzięki

SeBudowniczy
29-08-2013, 17:20
Witajcie

Czy budował ktoś z firmą MKK Budownictwo - Krzysztof Wenda, a właściwie teraz Renata Wenda ?
Widzę że w latach 2008-2010 złe opinie pojawiały się na temat tej firmy, kontaktowałem się z ludźmi co budowali w w latach 2006,2007 i pozytywne mieli opinie poza pewnymi niedoróbkami....

Jak to wygląda teraz czy ktoś miał już okazje rozmawiać , współpracować ? Ew osoby które już brały tą firmę pod uwagę to z jakich względów zrezygnowały ?

Mam nadzieję że nie za wiele pytań jak na mój pierwszy post :)

Zulka
01-09-2013, 17:13
Witam,
Poproszę tel do p. Mieczysława Brzozy.
Pozdrawiam
Joanna

flyer2
01-09-2013, 21:32
Polecam firmę Trud service zajmującą się klimatyzacją i rekuperacją.Praca wykonana solidnie i terminowo,p.Darek 603942616.Natomiast do prac wykończeniowych polecam p.Marka Parafiniuka 601231450.Robi dokładnie,potrafi doradzić.Już kiedyś robił u mnie remont mieszkania .Po raz kolejny potwierdził swoją fachowość.

oliwkawawa
03-09-2013, 09:22
Poszukuje sprawdzonego elektryka - instalacje bez puszek, ledy, czujniki ruchu, zmierzchu, drobna inteligencja, alarm, tv-sat, internet, system ethernet z możliwościa połączenia dysku sieciowego (biblioteka danych np. nas)
dodatkowo poszukuje sprawdzonego człowiek od alarmu - centrala satel, gsm, możliwość współpracy z oświetleniem, etc.

Od alarmu to tylko i wyłącznie forumowy ZBYCH :)

oliwkawawa
03-09-2013, 09:23
CZy możecie polecić lokalną firmę realizującą instalacje wentylacji mechanicznej z rekuperacją?

u mnie robiła firma z Radomia, GOMAR. Polecam, profesjonaliści.

GraMar
03-09-2013, 12:23
Witam.
Czy 25 zł za punkt elektryczny to dużo, [materiały ja opłacam]?

Ile może kosztować podłączenie ze 30 kabli do rozdzielni, a w niej 3 podliczniki?

Ile może kosztować wykonanie szafki zewnętrznej na ścianie budynku i podłączeń do tejże szafki?

Jaką kwotę należy przeznaczyć na odbiór, dokumentację i ekspresowe przełączenie na prąd mieszkaniowy z budowlanego?
Pomożecie?? :

oxide
03-09-2013, 13:46
Mam namiar na sprawdzonego wykonawce z m. Ciemne pod Radzyminem. Wykonywal mi w mieszkaniu drzwi na wymiar oraz mojemu znajomemu - jestesmy b.zadowoleni. Niedlugo u niego zawitam ponownie w sprawie drzwi wewn. do domu.
kontakt podesle po powrocie do Polski.
Drzwi drewniane.

Polecam wykonawce drzwi drewnianych z litego drewna na wymiar

nr tel na prv

oxide
03-09-2013, 14:34
Poszukuje glazurnika
do wykonania łazienka, balkon, schody przed domem i płytka imitująca klinkier w wewnątrz.

Będę wdzięczny za namiary.

bradleska
03-09-2013, 22:15
Witajcie tu Aga to mój 1 post.

Też poszukuje jakiegoś glazurnika jak możecie kogoś polecić to proszę koniecznie pisać tutaj lub na priv.
Łazienceczka do zrobienia.

oliwkawawa
04-09-2013, 08:30
Witam.
Czy 25 zł za punkt elektryczny to dużo, [materiały ja opłacam]?

Ile może kosztować podłączenie ze 30 kabli do rozdzielni, a w niej 3 podliczniki?

Ile może kosztować wykonanie szafki zewnętrznej na ścianie budynku i podłączeń do tejże szafki?

Jaką kwotę należy przeznaczyć na odbiór, dokumentację i ekspresowe przełączenie na prąd mieszkaniowy z budowlanego?
Pomożecie?? :

25 zł bez materiału to chyba nie jest dużo. Ale nie wiem, ja płaciłam z materiałem 55 zł (i spora część punktów liczona jako 0,5 pkt)

O pozostałe rzeczy powinniście zapytać elektryka.

Co do ekspresowego przełączenia na prąd mieszkaniowy, jeśli chcecie to zrobić przed oddaniem budynku to to jest chyba niemożliwe. Ostatnio pytałam o to naszego elektryka, bo mój brat ma prowizorkę i chce się przełączyć już na normalną taryfę. Elektryk powiedział mi że w jego sytuacji (ja prowizorki nie miałam nigdy) to musi czekać już do odbioru budynku i dopiero wtedy może się przełączyć na zwykła taryfę. Ale to warto potwierdzić, może w elektrowni.

tkaczor
04-09-2013, 16:12
witam, przeszukuję forum i nie mogę się doszukać... poszukuję kogoś, kto mi zrobi podbitkę pod Piasecznem. Ktokolwiek ma kontakt do jakiegoś fachowca?

GraMar
04-09-2013, 16:30
25 zł bez materiału to chyba nie jest dużo. Ale nie wiem, ja płaciłam z materiałem 55 zł (i spora część punktów liczona jako 0,5 pkt)

O pozostałe rzeczy powinniście zapytać elektryka.
odp: /On na razie to sam nie wie, jak to przeforsować :p/

Co do ekspresowego przełączenia na prąd mieszkaniowy, jeśli chcecie to zrobić przed oddaniem budynku to to jest chyba niemożliwe. Ostatnio pytałam o to naszego elektryka, bo mój brat ma prowizorkę i chce się przełączyć już na normalną taryfę. Elektryk powiedział mi że w jego sytuacji (ja prowizorki nie miałam nigdy) to musi czekać już do odbioru budynku i dopiero wtedy może się przełączyć na zwykła taryfę. Ale to warto potwierdzić, może w elektrowni. -/zmieniły się przepisy, wystarczy oświadczenie kierownika budowy oraz sprawdzenie przez elektryka z odpowiednimi uprawnieniami-ale potrzebny SKUTECZNY ELEKTRYK....:cool:/

adamfcb
04-09-2013, 18:16
A jaka ekipa od oliwki u ciebie robi? Bo szykowalem sie na ogledziny do oliwki, ale do ciebie blizej.

GraMar
04-09-2013, 18:54
tynkarze
Zapraszam za kilka dni

Ponadto mam zrobioną hydraulikę przez p.Andrzeja/40 pkt hydraulicznych + 14 przyłączeń do kaloryferów z zaworami i rewizjami oraz wyprowadzenia odpowietrzające nad piętrem na strychu/.

Elektryk jak balsam, wszystko sprząta, pilnuje, czyściutko, w kosteczkę i pod kancik /p. Cezary/, ma ukończyć dzierganie w tym tygodniu i przesympatyczny;)




A jaka ekipa od oliwki u ciebie robi? Bo szykowalem sie na ogledziny do oliwki, ale do ciebie blizej.

adamfcb
04-09-2013, 21:33
Napewno wpadne

JMaciek
05-09-2013, 10:23
Chciałbym polecić Vadiola jako wykonawcę prac glazurniczych. Pan Robert spędził u nas kilka miesięcy wykonując kompleksowo prace związane z przygotowaniem 3 łazienek (i nie tylko): biały montaż, przeróbki hydrauliczne i elektryczne, zabudowa karton-gips, montaż oświetlenia no i oczywiście położenie płytek i kamienia wg projektu który czasem odbiegał od rzeczywistości a Pan Robert po mistrzowsku go korygował proponując rozsądne rozwiązania a czasem podsuwając nowe lepsze pomysły. Ponadto Vadiol wykonał zabudowę karton-gips w salonie i sypialni plus niezbędne przeróbki elektryczne, przeniósł z jednej na drugą ścianę grzejnik w pralni co wiązało się z przeróbką hydrauliczną, elektryczną, zdjęciem i położeniem płytek na podłodze, wykonał zabudowę karton-gips w pokoju nad garażem wraz z położeniem kamienia na ścianach. W holu położył kamień na 2 ścianach, wykonał punktowe naprawy uszkodzonych płytek podłogi holu, salonu i wiatrołapu. Poprawił taras nad wykuszem (który był moją zmorą bo był już dwukrotnie poprawiany) - de facto wykonał go ponownie - zdjął stare płytki, wykonał hydroizolację i położył nowe płytki, przykleił także niektóre płytki które odpadły na tarasie na zewnątrz na parterze. Naprawdę zakres prac był duży i nie wiem czy wszystkie z nich wymieniłem (plus wszystkie drobne przeróbki które od dawna powinny być zrobione a na które nigdy do tej pory nie było czasu).

Współpraca z Panem Robertem to czysta przyjemność - Vadiol starannie i solidnie wykonuje swoje prace, jest sumienny i bardzo kontaktowy, w razie potrzeby służy radą a gdy czegoś zabraknie do wykonania prac jest w stanie samemu to dokupić (co było dla nas dużą pomocą ze względu na godziny pracy i brak wystarczającej wiedzy remontowo-budowlanej). Po skończeniu prac pomieszczenie jest zawsze uprzątnięte. Prace odbywały się w budynku w którym już mieszkamy ale dzięki wysokiej kulturze osobistej Pana Roberta udało się nam przejść okres remontu bez zakłóceń.

Jeszcze raz polecam i pozdrawiam,
M.

kori
07-09-2013, 00:41
heja,
czy posiadacie namiar na sprawdzonego stolarza - chodzi o wykonanie zabudowy w holu, łazience, szaf przesuwanych, kuchni
dzieki za namiary

zbigor
09-09-2013, 14:51
To i ja swoje 0,03zł dorzucę :) Polecam geodetę robiącego mi mapkę do celów projektowych. Pan Krzysztof 501 386 411. Jest z Ursynowa. Wykonał kilka dodatkowych rzeczy, a ceny nie podniósł choć i tak była bardzo konkurencyjna.

GraMar
12-09-2013, 18:27
Witam.
Dzisiaj elektryk skończył pracę w moim domu, pięknie, równiutko, dbał o porządek, o zabezpieczenia budynku podczas naszych nieobecności, doradzał w wielu sprawach.
Sympatyczny, konkretny i uprzejmy, mieszka blisko Marek, zaczął u nas elektryczną instalację z polecenia.
Polecam go budującym, więcej informacji poprzez prywatną wiadomość.

lullaby
19-09-2013, 22:49
Pilnie potrzebuję wykonawcy wylewek z miksokreta...

maljur
21-09-2013, 13:08
Marika, a jak wypadł abcdomek cenowo? Dostałam od nich wycenę sso i wydaje mi się trochę za wysoka. A jak z terminowością? Czy możemy pogadać jakos na priva?

EWBUD
21-09-2013, 14:22
Pilnie potrzebuję wykonawcy wylewek z miksokreta...

Po raz kolejny podam nr. do Grześka - b. porządne wylewki.
889 391 929

asiemka
22-09-2013, 17:04
-/zmieniły się przepisy, wystarczy oświadczenie kierownika budowy oraz sprawdzenie przez elektryka z odpowiednimi uprawnieniami-ale potrzebny SKUTECZNY ELEKTRYK....:cool:/

Proszę powiedzieć, kiedy te przepisy się zmieniły i gdzie można znaleźć aktualnie obowiązujące brzmienie.

jarroo
25-09-2013, 20:41
Jestem na etapie wykańczania segmentu w Piastowie, czy mógłby ktoś polecić godnych fachowców od kominków?

flyer2
26-09-2013, 19:32
Poszukuję solidnej firmy od rolet zewnętrznych.

GraMar
26-09-2013, 19:50
Kilka lat temu, ale ZE trzymają w tajemnicy regulacje URE




Proszę powiedzieć, kiedy te przepisy się zmieniły i gdzie można znaleźć aktualnie obowiązujące brzmienie.

fuxszyk
28-09-2013, 09:16
Witam,
możecie polecić wykonawcę blatów kuchennych z granitu w normalnych cenach - Warszawa i okolice.

DDAREKK
28-09-2013, 20:44
Witam

A może ktoś dobrego hydraulika poleci ?

Pozdrawiam

fuxszyk
30-09-2013, 12:56
Szukam jeszcze wykonawcy schodów (same trepy) na beton z litego drewna dębowego.
Warszawa i okolice

Adam626
30-09-2013, 21:42
Szukam polecanego tartaku - dostawcy więźby dachowej

zygii
01-10-2013, 00:56
"..Przy okazji poszukuje sprawdzonej ekipy do wykonania elewacji drewnianej ??

Pozdrawiam !"

ELEWACJA DREWNIANA, TARASY DREWNIANE
Mimo powyższej wzmianki nie udało mi się znaleźć żadnej ekipy z polecenia do wykonania elewacji drewnianej ......więc po wysłaniu kilku emaili z prośbą o wycenę najbardziej konkretną ofertę przedstawił Pan Piotr Jeźniach :yes:

To bardzo pozytywne początkowe wrażenie nie opuściło mnie aż do samego końca, Pan Piotr i jego ekipa okazali się bardzo rzetelną firmą, konkretną z bardzo dużym doświadczeniem. Głównie zajmują się wykonywaniem tarasów drewnianych, ale jak widać na moim przykładzie "nie pogardzili" wykonaniem elewacji drewnianej :D
Pan Piotr prezentuje swoje prace na stronie www.oferia.pl (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.oferia.pl).

Piotr JEŹNIACH
+48 509 701 031
[email protected]
([email protected])
KOSTKA GRANITOWA, PŁYTY TARASOWE (TRAWERTYN LIBET)
Kolejna ekipa godna polecenia, jak na razie MISTRZOWIE I ligi wśród wszystkich ekip jakie gościły na naszej budowie.
Kostka położona z najwyższą starannością, wszystkie prace były wstępnie uzgadniane w razie wątpliwości otrzymywałem telefon.
Pan Daniel który zajmował się układaniem płyt z Libetu wykazał się niesamowitą cierpliwością i dokładnością.

Daniel KOŚCIŃSKI
Dan-Bruk kostka granitowa
+48 696 848 351
www.dan-bruk.ngb.pl (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.dan-bruk.ngb.pl)
[email protected]

bami
11-10-2013, 20:02
Poszukuję solidnej firmy od rolet zewnętrznych.

Bardzo proszę:


http://htsystem.waw.pl

jedna z nielicznych absolutnie bezawaryjnych i terminowych ekip na mojej budowie

flyer2
14-10-2013, 22:53
Czy może ktoś polecić serwisanta vaillanta do uruchomienia pieca?

vadiol
15-10-2013, 20:34
Chciałbym polecić Vadiola jako wykonawcę prac glazurniczych. Pan Robert spędził u nas kilka miesięcy wykonując kompleksowo prace związane z przygotowaniem 3 łazienek (i nie tylko): biały montaż, przeróbki hydrauliczne i elektryczne, zabudowa karton-gips, montaż oświetlenia no i oczywiście położenie płytek i kamienia wg projektu który czasem odbiegał od rzeczywistości a Pan Robert po mistrzowsku go korygował proponując rozsądne rozwiązania a czasem podsuwając nowe lepsze pomysły. Ponadto Vadiol wykonał zabudowę karton-gips w salonie i sypialni plus niezbędne przeróbki elektryczne, przeniósł z jednej na drugą ścianę grzejnik w pralni co wiązało się z przeróbką hydrauliczną, elektryczną, zdjęciem i położeniem płytek na podłodze, wykonał zabudowę karton-gips w pokoju nad garażem wraz z położeniem kamienia na ścianach. W holu położył kamień na 2 ścianach, wykonał punktowe naprawy uszkodzonych płytek podłogi holu, salonu i wiatrołapu. Poprawił taras nad wykuszem (który był moją zmorą bo był już dwukrotnie poprawiany) - de facto wykonał go ponownie - zdjął stare płytki, wykonał hydroizolację i położył nowe płytki, przykleił także niektóre płytki które odpadły na tarasie na zewnątrz na parterze. Naprawdę zakres prac był duży i nie wiem czy wszystkie z nich wymieniłem (plus wszystkie drobne przeróbki które od dawna powinny być zrobione a na które nigdy do tej pory nie było czasu).

Współpraca z Panem Robertem to czysta przyjemność - Vadiol starannie i solidnie wykonuje swoje prace, jest sumienny i bardzo kontaktowy, w razie potrzeby służy radą a gdy czegoś zabraknie do wykonania prac jest w stanie samemu to dokupić (co było dla nas dużą pomocą ze względu na godziny pracy i brak wystarczającej wiedzy remontowo-budowlanej). Po skończeniu prac pomieszczenie jest zawsze uprzątnięte. Prace odbywały się w budynku w którym już mieszkamy ale dzięki wysokiej kulturze osobistej Pana Roberta udało się nam przejść okres remontu bez zakłóceń.

Jeszcze raz polecam i pozdrawiam,
M.

Bardzo dziękuję :)

hiro77
18-10-2013, 08:45
Rzadko polecam kogoś na forum, niestety częściej mógłbym wpisywać wykonawców na czarną listę ale tym razem udało mi się trafić na SOLIDNEGO glazurnika.
Zatem obok polecanego wcześniej przeze mnie Romkona dopisuję do listy:

glazurnik - Wojtek Mikołajczyk tel. 792-351-988.

ElemenT
21-10-2013, 10:44
Witam,

poszukuje solidnej firmy do budowy SSO. Czy możecie kogoś polecić sprawdzonego?
Przeleciałem z 80 stron tego tematu i kilka kontaktów już mam ale potrzebuje jeszcze kilku :)

Proszę o namiary na priv.

Pozdrawiam i dziękuję z góry

kori
21-10-2013, 16:26
ja z czystym sumieniem polecam ekipę mirka gencel.
fachowa robota, kierownik sam dopytywał, skąd ich wytrzasneliśmy, bo takich ekip to na palcach policzyc

Rom-Kon
22-10-2013, 09:21
Rzadko polecam kogoś na forum, niestety częściej mógłbym wpisywać wykonawców na czarną listę ale tym razem udało mi się trafić na SOLIDNEGO glazurnika.
Zatem obok polecanego wcześniej przeze mnie Romkona dopisuję do listy:

glazurnik - Wojtek Mikołajczyk tel. 792-351-988.
Dziękuję za dobre słowo pod moim adresem. Życzę szybkiego zamieszkania w wymarzonym domku. I oby już nie było kandydatów do sąsiedniej listy.

Pozdrawiam
Rom-Kon

ps. fotki z Państwa budowy nadal krążą po Forum.

salik
24-10-2013, 16:08
Poszukuję solidnej firmy z Warszawa lub okolic (dotrzymującej terminów i zakresu prac), do wykonania projektu przesunięcia zjazdu z drogi.

Adam626
24-10-2013, 23:18
Element, kiedy chcesz budować?

Zuzaaa
27-10-2013, 18:59
Witam

Mam pytanie odnośnie hydraulika Pana Zbigniewa Kapszukiewicza. Czy u kogoś z państwa robił może hydraulikę ? Jakie opinie ?

Pozdrawiam
Zuza

kori
27-10-2013, 19:37
Zuzaa robił u Lucki 6 pare miesiecy temu.
A u nas zaczyna jutro:-)
jak skończymy pierwszy etap dam znać.
Ale jesteśmy pewni tego człowieka :-) zawsze z checia pomoże, odpowie, doradzi, przyjedzie, zaprosi na swoje realizacje etc.

kori
27-10-2013, 19:37
swoją drogą poszukujemy sprawdzonych ludzi do ocieplenia dachu pianą

Zuzaaa
27-10-2013, 20:15
Zuzaa robił u Lucki 6 pare miesiecy temu.
A u nas zaczyna jutro:-)
jak skończymy pierwszy etap dam znać.
Ale jesteśmy pewni tego człowieka :-) zawsze z checia pomoże, odpowie, doradzi, przyjedzie, zaprosi na swoje realizacje etc.

Super, dzięki za odpowiedź, u kogoś jeszcze robił ???

A u Was jakie ogrzewanie, gaz czy coś innego ? Robicie instalacje na plastikach czy na miedzi ? Robicie odkurzacz ?

Pozdrawiam

lucka6
27-10-2013, 20:25
Super, dzięki za odpowiedź, u kogoś jeszcze robił ???

A u Was jakie ogrzewanie, gaz czy coś innego ? Robicie instalacje na plastikach czy na miedzi ? Robicie odkurzacz ?

Pozdrawiam

zuzaa, u mnie hydraulikę w całości zrobił pan Zbigniew, wciąż polecam :yes:

my mamy ogrzewanie gazowe miejskie, na dole podłogówkę, na górze i w pomieszczeniach gospodarczych grzejniki. Robił nam też instalację odkurzacza (niestety nie uruchomiony wciąż z racji dalekiego miejsca na naszej liście priorytetów ;) ) . Wydaje mi się że rurki mamy plastikowe a miedź przy piecu, ale mogę zapytać męża o szczegóły bo ja nie wnikałam ;)

pan Zbigniew podłączał nam też ceramikę łazienkową, bardzo fajnie podpiął też mój młynek do rozdrabniania w kuchni, podłączał gaz do kuchenki..generalnie wszystko co trzeba było...wciaż się lubimy :D

Zuzaaa
27-10-2013, 21:36
lucka 6 dzięki za info :)
Pozdrawiam

Zuzaaa
27-10-2013, 21:45
lucka6 tak apropo bo oglądałam zdjęcia Twojego domu, śliczny:yes:

I pytanie o tynki - masz cementowo-wapienne czy gipsowe ?

lucka6
27-10-2013, 22:14
lucka6 tak apropo bo oglądałam zdjęcia Twojego domu, śliczny:yes:

I pytanie o tynki - masz cementowo-wapienne czy gipsowe ?

zuzaa, dzięki :)

tynki mamy cementowo-wapienne, ekipę też polecam, podawałam namiary na forum

pozdrawiam!!

Zuzaaa
27-10-2013, 22:18
zuzaa, dzięki :)

tynki mamy cementowo-wapienne, ekipę też polecam, podawałam namiary na forum

pozdrawiam!!

a pamiętsza może czy takie robione na budowie czy cw z worka ? i jak z worka to jakiej firmy ? Zacierane pisakiem kwarcowym czy nie ?

Aha i na koniec była robiona gładź czy wyszło po samym polozeniu cw tak ładnie pod malowanie już ?

Wiem ze u Ciebie to już dawny temat (ach ten Zygzak) ale moze jeszcze pamiętasz Ty lub "współinwestor" :D

Pozdrawiam

lucka6
27-10-2013, 22:30
a pamiętsza może czy takie robione na budowie czy cw z worka ? i jak z worka to jakiej firmy ? Zacierane pisakiem kwarcowym czy nie ?

Aha i na koniec była robiona gładź czy wyszło po samym polozeniu cw tak ładnie pod malowanie już ?

Wiem ze u Ciebie to już dawny temat (ach ten Zygzak) ale moze jeszcze pamiętasz Ty lub "współinwestor" :D

Pozdrawiam

wydaje mi się że robili sami na budowie, a te z worka krytykowali, ale głowy nie dam...ściany są bardzo ładne, my ich nie wygładzaliśmy dodatkowo, ich "naturalnosć" nam się podoba, ale naprawdę wyglądają dobrze. Pan Piotr i Pan Bogdan pracowali bardzo solidnie i szybko, znajdz sobie kontakt w necie, jesli sie nie uda, to podam jeszcze raz.

Zuzaaa
27-10-2013, 22:44
wydaje mi się że robili sami na budowie, a te z worka krytykowali, ale głowy nie dam...ściany są bardzo ładne, my ich nie wygładzaliśmy dodatkowo, ich "naturalnosć" nam się podoba, ale naprawdę wyglądają dobrze. Pan Piotr i Pan Bogdan pracowali bardzo solidnie i szybko, znajdz sobie kontakt w necie, jesli sie nie uda, to podam jeszcze raz.

OK dzięki i jeszcze raz gratulacje ślicznego domku :)

Zuzaaa
27-10-2013, 22:51
kori ---- a u Was jakie tynki CW czy gipsy ? i jak CW to z worka czy robione na budowie ?
Miłego wieczorku :)

Rom-Kon
28-10-2013, 06:42
Sorry Ludki ale pogaduchy to w innych watkach ;)

oxide
28-10-2013, 15:10
Witam

potrzebuje polecanego malarza, do wykonania gruntowanie i malowanie całego domu. Dom w Wawrze. Tynk gipsowy.

Pozdrawiam

john73
31-10-2013, 13:05
Witam!
Chciałbym gorąco polecić elektryka(nr telefonu 601 377 069) ,który wykonał w moim domu instalację elektryczną.W sumie składała się ona ze 155 punktów,doszło do tego ułożenie kabla zasilającego WLZ(44 metry) oraz montaż i podłączenie tablicy rozdzielczej.Całość została wykonana solidnie, fachowo oraz ze znakomitym doradztwem.Panie Krzysztofie,jeszcze raz serdecznie dziękuję.

nela29
04-11-2013, 21:21
Czy poleci mi ktoś ekipę do wykonania CO (podłogówka) do okolicy Sulejówka?

darkob
07-11-2013, 19:09
Moglibyście podać jakieś namiary na sklep,sklad gdzie kupowaliście materiały do ocieplenia poddasza(np.wełna Rockwool,stelaż Rigips i płyty gipsowe) ?

Moniia i P
10-11-2013, 12:13
Moglibyście podać jakieś namiary na sklep,sklad gdzie kupowaliście materiały do ocieplenia poddasza(np.wełna Rockwool,stelaż Rigips i płyty gipsowe) ?

Tombudeex 605 085 387 [email protected]

M.

Rom-Kon
10-11-2013, 14:40
Moglibyście podać jakieś namiary na sklep,sklad gdzie kupowaliście materiały do ocieplenia poddasza(np.wełna Rockwool,stelaż Rigips i płyty gipsowe) ?
Skąd? Warszawa... duże miasto... a konkretniej z której strony ta Warszawa? Nie będę podawać wszystkich mi znajomych sklepów, składów i hurtowni. Przez prawie 10 lat trochę poznałem ;)

darkob
11-11-2013, 12:05
Wawer.Wolałbym kupić wszystko w jednym miejscu a nie zamawiać w różnych miejscach przez internet.

kori
13-11-2013, 13:19
Dodaje kolejną ekipę, która sprawdziła się u mnie na budowie.
Tym razem hydraulika p. Zbigniew nr telefonu 606-340-031. Wykonany u nas 1 etap: wod-kan-podejścia, podliczniki, instalacja wen mechanicznej, szafki wkute w sciany, montaż stelaży wc.
Ekipa 5 osób, robota pali im się w rękach. Codziennie na koniec dnia wysprzątane. Używają porządny sprzęt, nie było problemu zrobić przepust etc.
p.Zbigniew wszystko doradza, wylicza, wszystkiego pilnuje i szuka najlepszych cen dla portfela inwestora. O wszystkim pamięta, nie trzeba się przypominać

lullaby
13-11-2013, 23:38
Polecam wielokrotnie już rekomendowaną tutaj ekipę Pana Tomasza Piórkowskiego (Anatak). Tynki gipsowe Knauf Diamant wykonane perfekcyjnie, firma solidna, sprawna i terminowa. Pan Tomasz oraz jego pracownicy to niezwykle uczciwi i sympatyczni ludzie, nie bojący się wyzwań ;) Życzyłabym sobie więcej takich ekip :)

tel. 509 536 736

Dziękuję Panie Tomku,
K.

anatak
14-11-2013, 08:50
Polecam wielokrotnie już rekomendowaną tutaj ekipę Pana Tomasza Piórkowskiego (Anatak). Tynki gipsowe Knauf Diamant wykonane perfekcyjnie, firma solidna, sprawna i terminowa. Pan Tomasz oraz jego pracownicy to niezwykle uczciwi i sympatyczni ludzie, nie bojący się wyzwań ;) Życzyłabym sobie więcej takich ekip :)

tel. 509 536 736

Dziękuję Panie Tomku,
K.

dziękujemy za miłą współpracę, cierpliwość i uczciwość, aż chce się pracować jak się potem czyta opinie zadowolonych Inwestorów :)
pozdr
A&T

ps. powodzenia w dalszych etapach :)

Pustelnik26
17-11-2013, 22:53
Pani Moniko, dziękuję za współpracę i polecenie. Wypadło mi z głowy, że miałem Pani podać namiary na firmy od hydroizolacji, oto dwie pracujące na Pani terenie:
IGNIS -508-16-19-87
TECTIS - 880-124-946


Inwestycja jest w Ursusie.

Forumowicze zacni, nie polecajcie tych obu firm od hydroizolacji , obaj Panowie z w/w nie poradzili sobie z głupią dziurą w piwnicy. A bardziej poważne prace..... strach pomyśleć ! Szczerze radzę szukajcie innych bo ja się solidnie przejechałem

kallkulator77
18-11-2013, 14:11
słyszałem o nich świetni