PDA

Zobacz pełną wersję : WARSZAWA i okolice - biała lista



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24

armanda
18-11-2013, 22:38
Witam
szukam ekipy, która wykona poprawki tynkarskie. Tynki cem-wap zacierane piaskiem kwarcowym. Małopolska...

hubertsain
19-11-2013, 06:02
Pani Moniko, dziękuję za współpracę i polecenie. Wypadło mi z głowy, że miałem Pani podać namiary na firmy od hydroizolacji, oto dwie pracujące na Pani terenie:
IGNIS -508-16-19-87
TECTIS - 880-124-946


Inwestycja jest w Ursusie.


Forumowicze zacni, nie polecajcie tych obu firm od hydroizolacji , obaj Panowie z w/w nie poradzili sobie z głupią dziurą w piwnicy. A bardziej poważne prace..... strach pomyśleć ! Szczerze radzę szukajcie innych bo ja się solidnie przejechałem

Kontakty do obu firm dostałem od Klientów u których firmy te robiły hydroizolację tarasów nad pomieszczeniami mieszkalnymi, gdzie poradziły sobie z tym bez problemu.
Masz już naprawioną tą dziurę w piwnicy? Jeżeli tak to wrzuć tu kontakt do firmy, która sobie z tym poradziła.

robert321
19-11-2013, 16:18
Witam potrzebuje bardzo dobrego glazurnika czy ktoś mógłby polecic kogoś zaufanego.Pozdrawiam

dora83
19-11-2013, 19:44
Witam potrzebuje bardzo dobrego glazurnika czy ktoś mógłby polecic kogoś zaufanego.Pozdrawiam

Jeśli chodzi o glazurnika to z czystym sumieniem moge polecic pana Romana jest mistrzem w swoim zawodzie kładzie glazure juz kilkanaście lat,jest bardzo słowny i terminowy co potwierdzaja również moi znajomi którym wykańczał mieszkania. tel 505189884 http://www.układaniepłytek.com.pl/ łazienka pt.układanie glazury w markach w galeri na tej stronce jest właśnie moja.

T0MII
19-11-2013, 19:52
Dekarza solidnego do dachówki szukam :), a dawno tu taki nie był polecany.

kori
20-11-2013, 09:03
Polecam dekarza p. Artura Sawickiego 502 163 274

wojtas77
20-11-2013, 17:49
Może ktoś mi polecić rozgarniętego instalatora do kotłowni z okolic Grodziska, Żyrardowa?
Instalacja oparta na kotle na ekogroszek i bufor.

kori
21-11-2013, 08:47
wojtas77 polecam godnego fachowca hydraulika (kilka razy już tutaj polecanego) p. Zbigniew Kapszukiewicz 606 340 031

wojtas77
21-11-2013, 12:54
wojtas77 polecam godnego fachowca hydraulika (kilka razy już tutaj polecanego) p. Zbigniew Kapszukiewicz 606 340 031

Dziękuję za namiary. Pan Zbyszek przez najbliższe dwa tygodnie będzie zajęty a ja potrzebuję kogoś na przyszły tydzień.

kori
21-11-2013, 14:06
przymierzając się do kolejnych etapów prac, prośba o polecenie sprawdzonego parkieciarza w przystępnej cenie
z góry dziękuje

lucka6
22-11-2013, 13:12
Dekarza solidnego do dachówki szukam :), a dawno tu taki nie był polecany.

ja miałam świetnego dekarza, polecałam na forum -
pan Marek Kamiński, tel. 604738374, dekarz pierwsza klasa (dach do zobaczenia w moim dzienniku)

Burzyciel1
28-11-2013, 19:13
Witam,
Moze ktoś poleci mi firmę lub osobę do zamontowani szyby z nadrukiem w kuchni. (Sprawdzoną)
Mam kuchenkę gazową wiec szyba musi być hartowana.
Pilne, zależy mi na czasie.:rolleyes:

zbigor
30-11-2013, 13:27
Może ktoś polecić kierownika budowy? Szukam kogoś kto nie jest tylko od podpisania dziennika, ale bedzie uczciwie podchodził do swoich obowiązków

vadiol
01-12-2013, 08:17
Witam,
Moze ktoś poleci mi firmę lub osobę do zamontowani szyby z nadrukiem w kuchni. (Sprawdzoną)
Mam kuchenkę gazową wiec szyba musi być hartowana.
Pilne, zależy mi na czasie.


Szklarz -502 061 481 . Głupia sprawa , ale nie pamiętam nazwy ich firmy , bo mam ich wklepane w telefonie jako "szklarz" . Ze szkła robią wszystko . Często odsyłam do nich w sprawie skomplikowanych prac . Są z W-wy .

janoush
01-12-2013, 09:11
Może ktoś polecić kierownika budowy? Szukam kogoś kto nie jest tylko od podpisania dziennika, ale bedzie uczciwie podchodził do swoich obowiązków

Tomasz Hofman
505875223

u mnie jest kierbudem. Polecany na forum.

strix
02-12-2013, 12:58
Witam potrzebuje bardzo dobrego glazurnika czy ktoś mógłby polecic kogoś zaufanego.Pozdrawiam

p. Lukasz Chmiel - glazury, terakoty ale i cała wykończeniówka - perfekt. Również wg skomplikowanych projektów od architektów wnętrz gdzie potrzeba naprawde czasami coś ułożyć czego teoretycznie się nie da ułożyć - jak mi mówili inni fachowcy z 20 letnią praktyką ;)

Dzialaja na naszym terenie choc i dalej tez. Robia w zasadzie wszystko od ocieplenia poddasza - bardzo dokladnie i elegancko poradzili sobie z 2 warstwami welny, przez karton gipsy, gipsowanie - 3 warstwy rewelacyjnie gladko, po 3 latach nic nie peka. Piekne formy z plyt gk potrafia wyczarowac. Oczywiście do różnych prac ma różnych ludzi, przy kflach zawsze bierze udział osobiście :)

Sa w stanie zrobic kompleksowo wszystko lacznie z kostka (współpraca z dobrą ekipa). Maja swietne ceny na bdb farby flugera, oczywiscie tez maluja wnetrza jak jest taka potrzeba. Panele, wyladziny - wsio co potrzeba. Maja duze doswiadczenie, bo robia non-stop od przeszlo 10 lat rowniez w nowoczesnych biurach itd wiec maja spory polot i wyczucie estetyczne. Co najwazniejsze robia w konkretnym tempie, dokladnie i naprawde mysla przy tym. Ceny nie są niskie, ale i nie z czapy , więc przy tej jakosci prac, jak juz zaczeli nie szuklem dalej - po prostu przyjemnie bylo patrzec, rowniez na to jak trzymali porzadek podczas prac. Polecam z czystym sumieniem. Kontakt na stronie www.lukaszchmiel.pl - nie mam juz dawno aktualnego nr tel.

Drugiego wykonawce którego polecam zawsze to - rewelacyjne tynki cem-wap - czyli sprawdzony i polecany tu juz wielokrotnie Stanisław Majkrzak tel 603635144 - tylko terminy trzeba raczej sporo naprzod klepac - choc roznie bywa - kolega sie wstrzelil, bo inny z listy wyskoczyl akurat.
Takich wykonawców po prostu ze świecą szukać - ścianami zachwycały się kolejne ekipy które wchodziły po nich :)))

Alarmy tylko i wyłącznie forumowy ZBYCH - polecam również ! :)

s.

goobo
05-12-2013, 17:21
Prace zakończone, więc mogę gorąco polecić ekipę brukarzy p. Piotra Majewskiego. Pracowici, nie obijają się, proponują ciekawe rozwiązania, a do tego sympatyczni. Po zakończeniu pracy wszystko zostało posprzątane i otoczenie domu wygląda pięknie! Kontakt do p. Piotra: 602 105 623.

bettka
06-12-2013, 06:49
Szukam namiarów na dostawcę i wykonawcę podłogi (parkietu) z drewna. Niestety nie zgłębiłam jeszcze całej wiedzy na ten temat (wymiary desek, olejowany czy laierowany etc.), chętnie zdalabym się na kogoś z doświadczeniem..

teka
06-12-2013, 12:52
Polecam p. Artura Wiśniewskiego, firma TEKA z Płocka. Obecny zresztą tutaj na forum.
http://www.posadzkiplock-teka.pl/
Pełen profesjonalizm zarówno przed pracą, w trakcie jak i po pracy. Wylewki póki co schną, mają 2 tygodnie więc na pełen zachwyt jeszcze zbyt wcześnie, jednak póki co mogę polecić z czystym sumieniem pana Artura.

Dziękuję za pochwały,mam nadzieję,że będą twarde i parkiety będą się trzymały:D.Pozdrawiam Pani Anno
zapraszam do obejrzenia filmu na youtube
http://www.youtube.com/watch?v=jNBPt1TWrLs
i odwiedzenia strony www.posadzkiplock-teka.pl

Paola201
12-12-2013, 09:33
Moze ma ktos godnego polecenia kominkowca?? Okolice Warszawy.

lucka6
12-12-2013, 10:05
Moze ma ktos godnego polecenia kominkowca?? Okolice Warszawy.

My kupowaliśmy w Kati Kominki w Markach, kominek z montażem. Wszystko było w porządku

Zuzaaa
12-12-2013, 19:01
Witam

Czy u kogoś z Was robil tynki Pan Paweł Biernacki z Płocka ?

Pozdrawiam
Zuza

Paola201
12-12-2013, 19:17
Tyle ze mi chodzi na razie o montaz DGP a sam kominek pózniej.

ashtare
13-12-2013, 10:33
LOMINKOWIEC

absolutnie polecam Pana Janusza. Nie wiem czy byl tu juz kiedys - kontakt dostalam do mojego brata. Jestem bardzo zadowolona.

Pan Janusz 600 288 140

P.S. nie mam zdjecia calego kominka, ale nie jest jeszcze skonczony, bo Pan Janusz bedzie u nas jeszcze robil listwe przy podlodze
229992

Jakby co to powiedz ze Kontakt od Agnieszki z Wiązowny

kipi
14-12-2013, 19:17
.

Zuzaaa
18-12-2013, 19:31
Ponawiam pytanko ;)

Nikt z forumowiczów nie korzystał z usług Pawła Bernackiego z Płocka ? :bash: Konkretnie chodzi mi o tynki ale podobno robi też więcej prac ....

Pozdrawiam

silver200
18-12-2013, 20:56
My kupowaliśmy w Kati Kominki w Markach, kominek z montażem. Wszystko było w porządku


Akurat Kati kominki bardzo nie polecam. Banda partaczy, a poziom komunikacji ponizej poziomu.

adk
19-12-2013, 07:25
Akurat Kati kominki bardzo nie polecam. Banda partaczy, a poziom komunikacji ponizej poziomu.

Potwierdzam, do dzisiaj nie dostałam od nich odpowiedzi na swojego e-maila, z pytaniami nt szczegółów dotyczących wkładu, montażu ostatecznego kosztu.
Przez telefon dowiedziałam się trochę a potem olewka.

ewajanecka
19-12-2013, 11:55
Potwierdzam, do dzisiaj nie dostałam od nich odpowiedzi na swojego e-maila, z pytaniami nt szczegółów dotyczących wkładu, montażu ostatecznego kosztu.
Przez telefon dowiedziałam się trochę a potem olewka.
Pewnie maja nadmiar klientów:)

silver200
19-12-2013, 15:08
A to dziwne, bo jakoś jaką oferują jest mocno poniżej jakiejkolwiek krytyki

lucka6
19-12-2013, 22:04
A to dziwne, bo jakoś jaką oferują jest mocno poniżej jakiejkolwiek krytyki

O kurcze, to dziwne. Ja nie miałam z nimi problemu z kontaktem - nawet ostatnio do nich pisałam w sprawie gwarancji do kominka i w zasadzie bardzo szybko odpisali (1-max 2 dni). Ale skoro zdarzają się sytuacje jak opisujecie to każdy musi rozważyć we własnym sumieniu i zaufać swojej intuicji która zwykle dobrze nam radzi :)

lullaby
20-12-2013, 22:05
Z pełną odpowiedzialnością rekomenduję firmę TM instalacje - P.Tomasz Kucharek, P. Marek Kisio - instalacja wod-kan, c.o., kotłownia, profesjonalnie i uczciwie.
Tel: 502 099 684

Zuzaaa
23-12-2013, 13:29
Hey

Macie kogoś godnego polecenia do wylewek z mixokreta ?

Pozdrawiam

hubertsain
24-12-2013, 10:57
Wojtek Cieślik: 691-300-501.


Hey

Macie kogoś godnego polecenia do wylewek z mixokreta ?

Pozdrawiam

lullaby
28-12-2013, 11:00
Hey

Macie kogoś godnego polecenia do wylewek z mixokreta ?

Pozdrawiam

P. Krzysztof 506 113 204 - sprawnie, bezproblemowo, niedrogo.

Zuzaaa
28-12-2013, 21:14
OK dzięki :yes:

a słyszał ktos o Panu Arturze z firmy Teka ?

Mikolaj5
05-01-2014, 22:13
Witam,

Czy możecie mi polecieć kierownika budowy - osobę która profesjonalnie poprowadzi budowę?

PS. Ktoś inny niż Tomasz Hofman?

pozdrawiam,

Mikolaj5
05-01-2014, 22:16
Aha, jeszcze ekipę dekarską, oraz wykonawcę stropu drewnianego.
Dzięki!

Nulaa
06-01-2014, 09:12
Witajcie,

szykuję się do przebudowy domu jednorodzinnego na dwurodzinny. Będzie budowana nowa klatka schodowa i remont pięter łącznie ze zrobieniem kuchni, łazienki. Potrzebny mi architekt, który to rozplanuje i poprowadzi mnie przez proces bo jestem totalnym laikiem i oczywiście ekipę która to wykona. Moglibyście mi polecić kogoś sprawdzonego?

EWBUD
06-01-2014, 09:27
Witajcie,

szykuję się do przebudowy domu jednorodzinnego na dwurodzinny. Będzie budowana nowa klatka schodowa i remont pięter łącznie ze zrobieniem kuchni, łazienki. Potrzebny mi architekt, który to rozplanuje i poprowadzi mnie przez proces bo jestem totalnym laikiem i oczywiście ekipę która to wykona. Moglibyście mi polecić kogoś sprawdzonego?

Mój Kolega Zbyszek Hołda:
601 815 765
Od stanu surowego do końca prawie....

fighter1983
06-01-2014, 15:29
Mój Kolega Zbyszek Hołda:
601 815 765
Od stanu surowego do końca prawie....
mhm... . Ja tez Zbyszka polecam

zbigor
06-01-2014, 16:18
Zwróćcie tylko koledze uwagę żeby ciut szybciej robił ofertę. To może mieć istotne znaczenie. Miesiąc to stanowczo za długo. Ja przez ten czas zdązyłem wybrać innego wykonawcę.

EWBUD
06-01-2014, 16:20
Zwróćcie tylko koledze uwagę żeby ciut szybciej robił ofertę. To może mieć istotne znaczenie. Miesiąc to stanowczo za długo. Ja przez ten czas zdązyłem wybrać innego wykonawcę.

:)
Ale za to jak ładnie buduje :)

snipes
06-01-2014, 17:48
Witam,
Ma ktoś numer tel do SŁawomira Trojaka z Delta Technic, elektryka, alarmy, z ul. Janowskiego przy Puławskiej?
dzięki

kasiasz1230
06-01-2014, 19:44
Pilnie szukam kontaktu na kogoś z elektrowni w Konstancinie, ktoś pomoże ?Chodzi o przyłącze na już :)

fighter1983
07-01-2014, 00:02
Zwróćcie tylko koledze uwagę żeby ciut szybciej robił ofertę. To może mieć istotne znaczenie. Miesiąc to stanowczo za długo. Ja przez ten czas zdązyłem wybrać innego wykonawcę.

Zbyszek tak ma niestety. To jego jedyna wada chyba :) Fachowiec 1-sort ale starodawny.... on by sie chcial na robote umowic calosciowo... jego laptop to kajecik i skrupulatne zapiski :) malo takich ludzi zostalo... ale fachowiec rzetelny i prywatnie bardzo uczciwy i sympatyczny czlowiek

Zuzaaa
07-01-2014, 20:40
OK dzięki :yes:

a słyszał ktos o Panu Arturze z firmy Teka ?

hmmmm.... nikt nie robił wylewek z forumowiczów z Panem Arturem z Teka ?

Zuza

adamfcb
07-01-2014, 21:09
Nie wiem czy akurat pan Artur, ale wydaje mi się że oliwkawawa korzystała z usług tej firmy.

oliwkawawa
07-01-2014, 23:11
hmmmm.... nikt nie robił wylewek z forumowiczów z Panem Arturem z Teka ?

Zuza

jaaaa, polecałam p. Artura ze 3strony temu:)

Zuzaaa
08-01-2014, 19:26
jaaaa, polecałam p. Artura ze 3strony temu:)

OK dzieki, ciekawa byłam czy ktoś jeszcze pozytywnie sie wypowie u kogo Pan Artur pracował :yes:

adamfcb
08-01-2014, 20:02
A można wiedzieć jakie są stawki u pana Artura?:)

zbigor
08-01-2014, 22:42
A można wiedzieć jakie są stawki u pana Artura?:)
To tajne ;) http://www.posadzkiplock-teka.pl/posadzki-betonowe-plock-sierpc.html

adamfcb
09-01-2014, 18:34
To tajne ;) http://www.posadzkiplock-teka.pl/posadzki-betonowe-plock-sierpc.html

:) brak mi słów:)

Mała_Wiedźma
09-01-2014, 19:15
Na początku lipca mijajacego roku rozpoczelismy z żoną budowe na Wawrze, a na przełomie września i października kładliśmy papę na dachu postawionego właśnie domu oraz stawialismy ogrodzenie - wszystkie prace robiła dla nas nieoceniona ekipa Pana Staszka. Panowie pracują w czterech (przy części prac w trzech), są dokładni, rzetelni i przykładnie solidni. Pochodzą z okolic Radzynia Podlaskiego, dlatego w czasie budowy urzędują we własnej przyczepie kampingowej i pracuja na ogół 6 dni w tygodniu, na niedzielę (czasem także na sobotę) jadą do domu, pokazac się żonom i dzieciom.
Powiem krótko: Panowie solidnośc mają we krwi i nie umieją niczego zepsuc, nie chcą odwalic roboty, nie chadzają na skróty, wiedzą co to przerwy technologiczne i właściwy rytm pracy. Dodatkowo służą radą, dzielą się pomysłami i uwagami, a swoje rzemiosło znają na wskroś. Gdy idzie o rozliczenia, nie spotkałem dotąd równie rzeczowego, co Pan Staszek, budowlańca: co ustalone, to postanowione i obowiązujące. Trudno się negocjuje, ale co wynegocjowane to ustalone. Na wczesną wiosnę 2011 zamówilismy sobie Panów do wylewek, tynków, oraz zabudowy i ocieplenia poddasza. Wiem, ze Pan Staszek ma juz spore obłożenie na rok przyszły (a u niego, słowo dane droższe od pieniędzy), ale, kto sie bardzo nie spieszy i nie chce "gonic" z budową na złamanie karku, a zarazem nie podejrzewa niżej podpisanego o interesownośc, może dac sobie szansę skontaktowania się z ekipą, ktorej fachowośc i rzetelnośc są naprawdę godne polecenia.
Ja, w każdym razie, z serca Pana Staszka Komonia tel 606555756 polecam. Dodatkowo zainteresowanych zobaczeniem efektow pracy pana Staszka na naszej budowie na Wawrze, zachęcam do kontaktu via priv, służąc swoim czasem i gościnnymi, choc surowymi jeszcze, progami.

Łączę serdeczne noworoczne pozdrowienia i życzenia dla wszystkich forumowiczów

Andrzej



Właśnie zakończyłam stan surowy zamknięty. Dzięki wpisowi tuptek-wawer znalazłam ekipę budowlaną, która wzbudziła podziw wszystkich znajomych i sąsiadów:) Ekipy budowlanej szukałam bardzo długo, ponieważ wcześniej umówiona niespodziewanie zrezygnowała. Ekipa Pana Staszka wykonała stan surowy mojego domu łącznie z więźbą, deskowaniem i papą. Pracowali bardzo sumiennie, dokładnie z zachowaniem pedantycznego porządku, co miało duże znaczenie przy małych rozmiarach działki. Właśnie dzięki ekipie Pana Staszka cały pierwszy etap budowy stał się przyjemnością:) Całą inwestycję realizowali niezwykle spokojnie, z kilkudniowym wyprzedzeniem informowali o konieczności kolejnych zakupów tak, aby na działce nie było tłoku a jednocześnie prace przebiegały sprawnie. Materiały były obliczane tak dokładnie, że nie było konieczności robienia zwrotów. Budowali tak jak budowałby każdy dla siebie, bardzo oszczędnie, dokładnie i z sercem. Uważam, ze są to ludzie bardzo profesjonalni w swoim zawodzie, a jednocześnie bardzo życzliwi, dlatego każdemu pragnącemu spokojnie budować dom polecam tę ekipę. Kontakt do P.Staszka 606555756

Śmiało mogę polecić też okna z Fabryki Okien w Warce. http://www.fabrykaokien.com.pl, tel. 48 670 17 13
Długo szukałam niedrogich i dobrych okien z PCV i porównując przeróżne oferty ciągle wracałam do oferty z Warki, która od początku była najbardziej konkurencyjna. Profesjonalna obsługa (Pani Kasia) i montaż

andro4
13-01-2014, 21:08
Czy może ktoś polecić geotechnika (Warszawa, Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki), który wykonałby:
- opinię geotechniczną pod dom jednorodzinny;
- badania gruntu pod przydomową oczyszczalnię ścieków oraz GWC.

adamfcb
14-01-2014, 09:21
Ja korzystałlem z firmy... (nazwy nie pamiętam) jest z Zielonki tel.227818513, bezproblemowo, polecam

andro4
15-01-2014, 08:53
Ja korzystałlem z firmy... (nazwy nie pamiętam) jest z Zielonki tel.227818513, bezproblemowo, polecam

Firma nazywa się BUGEO. Może ktoś jeszcze korzystał z usług tej firmy i może się wypowiedzieć ?

Ermua
15-01-2014, 08:56
Szukam bardzo dobrej firmy z Warszawy i okolic do wykonania elewacji zewnętrznej. Tynk bez malowania. Dom - sciana trójwarstwowa. Wiec bez ocieplenia zewnętrznego.

fighter1983
15-01-2014, 09:11
Szukam bardzo dobrej firmy z Warszawy i okolic do wykonania elewacji zewnętrznej. Tynk bez malowania. Dom - sciana trójwarstwowa. Wiec bez ocieplenia zewnętrznego.

Ewbuxxxo forumowy Piotrek 667003003

Ermua
15-01-2014, 23:37
Wiem że Ewbuxxxo jest ok, ale nie może do mnie dotrzeć już 4 miesiące na wycenę. Więc szukam innego polecanego

EWBUD
16-01-2014, 07:26
Wiem że Ewbuxxxo jest ok, ale nie może do mnie dotrzeć już 4 miesiące na wycenę. Więc szukam innego polecanego

Przepraszam.....
Jakoś tak nie po drodze do tych .....
Zadzwonię dziś do Pana.
Przepraszam jeszcze raz.

fighter1983
16-01-2014, 09:25
Przepraszam.....
Jakoś tak nie po drodze do tych .....
Zadzwonię dziś do Pana.
Przepraszam jeszcze raz.

Hahahah co za gamoń :P wez mi co powiedz tylko next time.... ze tel nie odebralem :P

Tomaszek711
16-01-2014, 11:27
firma TM instalacje - czy polecacie ? Znalazłem dosłownie kilka opini ale może jeszcze jakieś uwagi, ot. tej firmy ?

kasiasz1230
17-01-2014, 09:12
Szukam bardzo dobrej firmy z Warszawy i okolic do wykonania elewacji zewnętrznej. Tynk bez malowania. Dom - sciana trójwarstwowa. Wiec bez ocieplenia zewnętrznego.
Z cala odpowiedzialnością mogę polecić firmę hubertsain, polecana niejednokrotnie na tym forum .

Przy okazji polecam również glazurnika vadiol , również niejednokrotnie polecanego na tym forum.

teka
17-01-2014, 12:15
A można wiedzieć jakie są stawki u pana Artura?:)
cena na Warszawe i okolice to 13zl/m2 pietra i poddasza 12zl/m2 partery piwnice.jesli robimy Wam na kruszywie 2-8mm doliczam zlotoweczke wiece jza m2.
podklad na kruszywie zawsze pod drewno klejone,parkiet lub deske.ze wzgledu na prace drewna posadzka musi miec odpowiednia wytrzymalosc na scinanie-odrywanie drewna.takiej wytrzymalosci nie maja zwykle jastrychy na piasku 0-2mm.kiedy macie ogrzewanie podlogowe kruszywo powoduje ze beton sie szybciej nagrzewa,lepiej przewodzi cieplo i dluzej je trzyma poniewaz beton jest bardziej wytrzymaly i twardszy(okolo 3x wieksza twardosc i wytrzymalosc na odrywanie drewna)przy podlogowym niejsze straty ogrzewania podlogi
tel do mnie 692796235
www.posadzkiplock-teka.pl

http://www.youtube.com/watch?v=jNBPt1TWrLs -film
pozdrawiam oliwkawawa,zycze wszystkiego najlepszego w Nowym Roku

lullaby
17-01-2014, 13:09
firma TM instalacje - czy polecacie ? Znalazłem dosłownie kilka opini ale może jeszcze jakieś uwagi, ot. tej firmy ?

Ja polecałam - dwie strony wstecz. Co dokładnie Cię interesuje?

zbigor
17-01-2014, 15:22
cena na Warszawe i okolice to 13zl/m2 pietra i poddasza 12zl/m2 partery piwnice.jesli robimy Wam na kruszywie 2-8mm doliczam zlotoweczke wiece jza m2.

Tylko nie zapomnij dodać, że to cena za robociznę bo zaraz sie znajdzie paru nawiedzonych co za te 12-13 zł bedą chcieli mieć na gotowo, czyli z materiałem

maika
19-01-2014, 14:57
Również mogę polecić firmę HUBERTSAIN.Pozdrawiem

adamfcb
25-01-2014, 15:29
Witam, poszukuję dla znajomych kumatego architekta do adaptacji projektu, okolice Marek, Wołomina itp. i w sumie kierownika budowy, bo swojego nie polecam im:)

zygii
26-01-2014, 21:11
Witajcie !
Wkrótce będę potrzebował ekipy która wykonuje malowanie natryskowe ścian tzw. hydrodynamiczne.
Czy możecie polecić kogoś sprawdzonego ?

limancjusz
26-01-2014, 23:41
Witam,

potrzebuje kupić łaty i kontrłaty - proszę o polecenie kogoś z okolic Piaseczna/Lesznowoli.

pozdr

tommy72
27-01-2014, 07:55
Witam

chciałbym polecić znanego już na forum Vadiola.

Otóż Vadiol kładł u mnie kafle i wykańczał dwie łazienki plus kilkanaście metrów podłogi (schowki, kuchnia i komunikacja). Łazienki robione kompleksowo - kafelki, baterie, ceramika - po skończonej robocie można już w pełni korzystać.
Robota zrobiona terminowo, po skończonej pracy posprzątane.
Co więcej, w jednej z łazienek nie mieliśmy pomysłu na cześć zabudowy ale po naradzie z Vadiolem i wysłuchaniu jego argumentów udało się wszystko funkcjonalnie zrobić.
Polecam wszystkim.

Pozdrawiam
Tomek

PLN
29-01-2014, 12:51
Szukam ludzi do remontu,układanie płytek,KG,malowanie,gipsowanie i trochę elektryki,ogólnie wszystkiego po trochu.

Czy ktoś miał do czynienia z tą firmą http://z-meble.com.pl

I jak by ktoś jeszcze mógł polecić jakiegoś projektanta wnętrz,głównie interesuje mnie kuchnia.

rentboy71
29-01-2014, 23:48
Poszukuję sprawdzonej firmy do kompleksowej realizacji budowy domu do standardu deweloperskiego (okolice Pruszkowa). Wszelkie namiary na rzetelnych wykonawców mile widziane.

kipi
03-02-2014, 18:41
Ja robiłem :-)


hmmmm.... nikt nie robił wylewek z forumowiczów z Panem Arturem z Teka ?

Zuza

Drimeth
03-02-2014, 19:00
rentboy71, poszukaj na forum użytkownika cypryski on budował z deweloperem z tamtych okolic.

Ja szukam sprawdzonej ekipy, która wykona piorunochron.
Będę wdzięczna za namiary.

salik
03-02-2014, 23:19
Ja szukam sprawdzonej ekipy, która wykona piorunochron.
Będę wdzięczna za namiary.
Ja mogę polecić Antygrom (http://www.antygrom.pl)

Drimeth
04-02-2014, 09:18
Salik, dziękuję. :)

kasiasz1230
04-02-2014, 13:20
Ja mogę polecić Antygrom (http://www.antygrom.pl)
U mnie tez robili , polecam.

Drimeth
04-02-2014, 18:31
U mnie tez robili , polecam.
Dzięki Kasiarz. Widzę, że my sąsiadki :)

buduje112
06-02-2014, 15:12
:spam:

vadiol
07-02-2014, 20:40
Witam

chciałbym polecić znanego już na forum Vadiola.

Otóż Vadiol kładł u mnie kafle i wykańczał dwie łazienki plus kilkanaście metrów podłogi (schowki, kuchnia i komunikacja). Łazienki robione kompleksowo - kafelki, baterie, ceramika - po skończonej robocie można już w pełni korzystać.
Robota zrobiona terminowo, po skończonej pracy posprzątane.
Co więcej, w jednej z łazienek nie mieliśmy pomysłu na cześć zabudowy ale po naradzie z Vadiolem i wysłuchaniu jego argumentów udało się wszystko funkcjonalnie zrobić.
Polecam wszystkim.

Pozdrawiam
Tomek

Dziękuje bardzo .

qmoter
11-02-2014, 11:52
Witam Wszystkich,

Poszukuje projektanta instalacji gazowej.
Obecnie w budynku jest LPG ale zmieniam na ziemny.
W budynku jest gotowa , odebrana i pracująca instalacja z piecem włącznie.
Do wykonania jest projekt instalacji od skrzynki w ogrodzeniu do domu (ok.5-6m) i być może (tego nie wiem na pewno) instalacji wewnętrznej (ok3-4m) Jak wspominałem instalacja jest gotowa więc może wystarczy wrysować tę która jest. Nie do końca jestem pewien czy musze wystąpić o pozwolenie na budowę na tym odcinku ściana-piec wewnątrz - przecież było na to pozwolenie przy okazji budowy instalacji LPG. Być może do projketu wystarczy wrysować to co jest a o pozwolenie wystąpić jedynie na budowę odcinka skrzynka w ogrodzeniu-ściana domu.
Podsumowując - potrzebuję projektu. Mam już podkład geodezyjny.
Dom jest w Wawrze (bliskim). Czy możecie kogoś polecić?
Dzięki
Tomek

Kasia Ziel.
11-02-2014, 14:18
Widze, ze temat jest stary, ale moze moj post bedzie komus pomocny. Wybudowali w zeszlym roku moj dom po Grodziskiem Maz. Firma prowadzona przez rodzenstwo Cupriak. My z mezem jestesmy zadowoleni i spokojnie moge polecic innym tego wykonawce. Dzialaja szybko i sprawnie, ekipy maja porzadne, ceny sa z gory ustalone i niezmienne. Dla mnie wazny byl tez bardzo dobry kontakt z firma. Pan Hubert zawsze pod telefonem, jak cos trzeba ustalic nie ma problemu zeby porozmawiac lub spotkac sie na budowie.

kori
11-02-2014, 14:47
Poszukuje fachowca do ułożenia tynku strukturalnego w formie betonu architektonicznego.
Czy znacie kogoś kto zna się na temacie??

fighter1983
11-02-2014, 20:23
kori lokalizacja bardzo pomaga.... Balto ma jakas firme od tego... tylko nie wiadomo jak z rejonizacja

Drimeth
11-02-2014, 20:34
Witam,
Poszukuję ślusarza do wykonania barierek na balkon ze stali nierdzewnej. Najchętniej z okolic Piaseczna.
Będę wdzięczna za namiary.
Pozdrawiam.

salik
11-02-2014, 20:49
Poszukuje fachowca do ułożenia tynku strukturalnego w formie betonu architektonicznego.
Czy znacie kogoś kto zna się na temacie??
U nas wykonywał ten Pan i możemy go polecić:
http://art-malarz.pl

adamfcb
11-02-2014, 20:59
Witam Wszystkich,

Poszukuje projektanta instalacji gazowej.
Obecnie w budynku jest LPG ale zmieniam na ziemny.
W budynku jest gotowa , odebrana i pracująca instalacja z piecem włącznie.
Do wykonania jest projekt instalacji od skrzynki w ogrodzeniu do domu (ok.5-6m) i być może (tego nie wiem na pewno) instalacji wewnętrznej (ok3-4m) Jak wspominałem instalacja jest gotowa więc może wystarczy wrysować tę która jest. Nie do końca jestem pewien czy musze wystąpić o pozwolenie na budowę na tym odcinku ściana-piec wewnątrz - przecież było na to pozwolenie przy okazji budowy instalacji LPG. Być może do projketu wystarczy wrysować to co jest a o pozwolenie wystąpić jedynie na budowę odcinka skrzynka w ogrodzeniu-ściana domu.
Podsumowując - potrzebuję projektu. Mam już podkład geodezyjny.
Dom jest w Wawrze (bliskim). Czy możecie kogoś polecić?
Dzięki
Tomek

695861040 kontakt do gościa który zajmuje się projektowaniem instalacji w firmie STD Nasiłowski

kori
15-02-2014, 20:47
ponawiam, jednocześnie poszukując ekipy od wykończenia oraz ułożenie kostki brukowej

Justyna831
18-02-2014, 23:18
Witam,

Szukam kierownika budowy oraz solidnej ekipy do budowy domu SSO... gmina Nieporęt k. wawy.
Możecie kogoś polecić?

świnka morska
19-02-2014, 19:37
Witam,

polecam stolarza, to pan Dariusz Lasek (608-40-48-23).
Pod koniec stycznia wykonał i zamontował u nas w domu drewniane schody na poddasze. Schody są w pomieszczeniach technicznych (kotłownia i garaż), więc zamówiliśmy proste, drabiniaste, bez bajerów. Jesteśmy z nich bardzo zadowoleni: schody są bardzo starannie wykonane, ładnie wykończone.
Kontakt z panem Darkiem, jego podejście do klienta, solidność również są na medal.
A oto kilka zdjęć schodów w kotłowni
243908
243909
i w garażu
243910
243911

limancjusz
20-02-2014, 14:22
Witam,

poszukuje ekipy to wykończenia dwóch małych płaskich daszków z attykami.
Proszę o namiary na sprawdzone ekipy.

pozdrawiam

kori
20-02-2014, 15:53
a ja jeszcze poszukuje sprawdzonych ludzi od ogrodzenia

teka
21-02-2014, 11:17
Tylko nie zapomnij dodać, że to cena za robociznę bo zaraz sie znajdzie paru nawiedzonych co za te 12-13 zł bedą chcieli mieć na gotowo, czyli z materiałem

za robociznę
cena z materialem to 30zl jesli z kruszywem oddzielny transport zamawia inwestor.jesli ktos proponuje Wam 25-27/m2 z materialem napewno Was oszuka ,albo sypie mniej cementu albo idzie ciensza szlichta.Jeden mix to okolo 2,5m2 przy 6cm ,czyli 2 worki cementu =2,5m2,a gdzie piasek z transportem,taśmy dylatacyjne,plastyfikatory,czy wlokno?
do 50-60km od Plocka cena 11z-parter,12zl-pietro
ZAPRASZAM DO KORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG
www.posadzkiplock-teka.pl
tel 692796235

kori
21-02-2014, 14:03
Tym razem do białej listy mogę z czystym sumieniem polecić elektryka p.Rafał Puchała tel. 609-336-728.
kontakt do elektryka odnaleziony kilkanaście stron wcześniej, od forumowej salik.

p.Rafał wykonał u nas rozbudowaną instalacje elektryczną oraz tele-techniczną.
Część instalacji przygotowana pod inteligencję (może kiedyś w przyszłości pełna inteligencja), na początek system bedzie spiety z Satelem, czujki ruchu, więc drobna automatyka.
W każdym pokoju gniazdka tv (sat+dvb-t), internet
Instalacja wykonana w 5 dni. Pracują w 3-5 osób, więc naprawdę idzie to sprawnie.
Człowiek fajnie doradza i pomaga, na każdym kroku.

lukasz860910
21-02-2014, 18:26
do posadzek maszynowych polecam firme Teka posadzki wykonują w woj. mazowieckim Telefon: 692-796-235
nie raz odesłałem mu prace i każdy klient był zadowolony, POLECAM

MSurdyk
22-02-2014, 06:33
Witam,
polecam nasze usługi. Wybudowane domy w 2013r. Kąty Węgierskie k. Nieporętu, Józefów k. Nieporętu, Olszewnica Stara k. Legionowa (teraz wykańczamy).
Proszę o przesłanie projektu budowlanego na [email protected] przygotujemy wstępną wycenę. Kontakt tel. 500-118-180.

MSurdyk
22-02-2014, 06:34
Witam,

Szukam kierownika budowy oraz solidnej ekipy do budowy domu SSO... gmina Nieporęt k. wawy.
Możecie kogoś polecić?

Witam,
polecam nasze usługi. Wybudowane domy w 2013r. Kąty Węgierskie k. Nieporętu, Józefów k. Nieporętu, Olszewnica Stara k. Legionowa (teraz wykańczamy).
Proszę o przesłanie projektu budowlanego na [email protected] przygotujemy wstępną wycenę. Kontakt tel. 500-118-180.

hiro77
24-02-2014, 11:28
Czy możecie polecić kogoś do pomalowania ścian wewnętrznych w całym domu ? Tylko dokładnych i solidnych, którzy nie zniszczą pracy poprzedników :)

kwasniak
24-02-2014, 23:58
Do badań geotechnicznych mogę polecić tą firmę www.adrium.pl
Cena za cztery odwierty+sondowanie dynamiczne czterech otworów 650 zł .
Oferty z okolic Warszawy ceny zaczynały się od 750 zł za same odwierty.
Pani geolog przyjechała na działkę 80 km i zrobiła kompleksowe badanie
Czas pracy na działce ok 3 godzin

Moniia i P
25-02-2014, 00:44
Witam, od dawna zbierałam się do postu tutaj, nawet obiecałam komuś he he ale dopiero dziś dotarłam. Zatem kogo polecam BARDZO:
CIEŚLA H PRUS 510 358 293 / ale działa bardziej lokalnie/
DEKARZ LESZEK DELA 609 513 446 , na niego się czeka i to długo,
ELEKTRYK -p Rafał Adamczyk 502 640 580, zrobił wew i na zew and papiery załatwił do PGE
TYNKI WEW C-W ZACIERANE PIASKIEM KWARC p Antoni Poparda i ekipa 694 972 569
WYLEWKI- p Waldek Werbicki i ekipa 604 064 734, "uratował nam życie" dzięki w/w p Antoniemu,który podał nam ten kontakt w sytuacji bardziej niz na wczoraj.
OKNA Oculux z Radzymińskiej, p Darek montaż objaśnił tak, jak nikomu innemu się nie chciało.Ekipa wykonała. Okna KRC drewniane, malo znane ale już je mieliśmy.
DRZWI ZEW I BRAMA p Paweł Pietruczanis z Aler Dom Siedlce, Drzwi Urzędowski i brama Krispol,Trochę żałowałam, że znalazłam tę firmę juz po oknach,bo może tez byłyby Urzędowskiego.
OCIEPLENIE PODDASZA I ZABUD K-G p Robert Hawrylak 502 469 645, wszyscy znają:)


Teraz Ci nazwijmy to poprawni i bardziej lokalni:
Ekipa od stanu surowego/bez więźby i dachu/ p Gienio Barcz i syn, 604 652 902, potrzebują czuwania i solidnej męskiej ręki, rozmowy i przykazania, zrobią jak trzeba.Ponoć postawili solidnie.Zawsze byli jak sie umawiali.
Przyłącze wod -kan P Tomek Witkowski 509 772 412, tez trzeba przypilnować, ale jakoś poszło/ też lokalnie działa/
Hydraulik p Wojtek Rek 604 599 914 na razie poprawnie, ale brakuje mi jego inicjatywy doradczej, my mało wiemy w tym temacie.

I chyba wszyscy...ew dopiszę.


A teraz ja potrzebuje POMOCY,UTKNĘLIŚMY...bo czekamy na gaz,gazociąg jest od nas ok 20m,dalej gaz w ulicy ma byc poprowadzony, mamy warunki, umowe przyłaczeniowa, ale oni maj na to 2 LATA!!! a my chcemy konczyć wew i mieszkać, a bez gazu/ogrzewania nici...chciałabym zrobić instalacje od domu do ew skrzynki /zeby juz potem nie kopać/ a teraz piec podłaczyć do butli po 33 kg,/wiem ze drozej ale taniej niz kupic piec na groszek i go za 2 lata wywalić/ potrzeba kogos kto cos doradzi ,podpowie,wykona...załatwi w gazowni ;))) TO JEST TERAZ NAJWAŻNIEJSZE:)

Druga sprawa.

Potrzebujemy tez ekipę z kier budem, która wykona zjazd na działke, to przy drodze powiatowej, mamy juz pozwolenie na bud i najlepiej wykona tez ogrodzenie, podmurówka, murek i słupki narożne z cegły klinkierowej, wew sztachety na razie ,kiedyś solidniejsze coś, słupki bramy i furtki, ogrodzenie od ulicy niby tez maja opiniować drogi powiatowe, odległość znaczy.
Chcemy ogarnąć i uporządkowac teren...niestety baaardzo podmokły, glina jest i dołek. Myślimy też o drenażu dookoła domu, ale to może byc kłopotliwe.

Może ktoś kogoś poleci. Będe wdzięczna.

M.


edit Oculux na Modlińskiej

adk
25-02-2014, 23:44
Druga sprawa.

Potrzebujemy tez ekipę z kier budem, która wykona zjazd na działke, to przy drodze powiatowej, mamy juz pozwolenie na bud i najlepiej wykona tez ogrodzenie, podmurówka, murek i słupki narożne z cegły klinkierowej, wew sztachety na razie ,kiedyś solidniejsze coś, słupki bramy i furtki, ogrodzenie od ulicy niby tez maja opiniować drogi powiatowe, odległość znaczy.
Chcemy ogarnąć i uporządkowac teren...niestety baaardzo podmokły, glina jest i dołek. Myślimy też o drenażu dookoła domu, ale to może byc kłopotliwe.

Może ktoś kogoś poleci. Będe wdzięczna.

M.


O podłączam się pod to pytanie bo ja też potrzebuję takiej ekipy, ale pilniej potrzebuję kontaktu do kierownika budowy zjazdu (też powiatówka).

calif2
27-02-2014, 08:38
Witam,

Szukam kierownika budowy oraz solidnej ekipy do budowy domu SSO... gmina Nieporęt k. wawy.
Możecie kogoś polecić?

Mam dobrą ekipę, właśnie u mnie budują w Wieliszewie. Sylwek Majocha 694327297. Kierownik budowy też niezły Tomasz Przybylski 884848402.


Za to ja poproszę o namiary na dobrego i niedrogiego dostawcę więźby dachowej. Budowa Wieliszew.

Dziekanows
02-03-2014, 23:58
Badanie geotechniczne polecam.
GEOWIERT Raszyn.
602 50 18 67
Henryk Walczak

Szybko rzeczowo i tanio.

nela29
03-03-2014, 05:38
Czy poleci mi ktoś osobę/osoby do "pozalepiania" dziur i bruzd w ścianach przed tynkowaniem? Czy może standardowo robią to właśnie ekipy tynkarskie przed docelową pracą?

Rom-Kon
03-03-2014, 06:43
Czy poleci mi ktoś osobę/osoby do "pozalepiania" dziur i bruzd w ścianach przed tynkowaniem? Czy może standardowo robią to właśnie ekipy tynkarskie przed docelową pracą?
Standardowo - lub nie ale spokojnie ekipa od tynków to zrobi.

capuletti
03-03-2014, 10:15
Prosze o namiary firm od balustrad nierdzewnych szklanych
Z góry dziękuję!

fuxszyk
03-03-2014, 12:39
Prosze o namiary firm od balustrad nierdzewnych szklanych
Z góry dziękuję!

Również poszukuję sprawdzonych ekip do balustrad zewnętrznych ze szkłem. Mam tego pewnie ze 20 mb.

Drimeth
03-03-2014, 14:16
Witam,
Poleciam ekipę elektryczną Remontel z Wyszkowa. Panowie punktualni, konkretni, pracują na dobrych jakościowo materiałach. Potrafią wiele doradzić i podpowiedzieć. Dobry kontakt z klientem.
Telefony na priv.

kori
03-03-2014, 21:29
Polecam ekipę od okien - firma Ideal Warszawa Fortuny
Okna przyjechały 2 tygodnie przed czasem
Montaż wykonany jednego dnia.
Panowie zamontowali na taśmy, wyregulowali. Na koniec posprzątali.
Z przyjemnością polecam. kontakt p. Przemysław Niedźwiedzki 728 879 469. Zawsze doradzi, podpowie sensowne rozwiązanie. Ceny bardzo przystępne

Za około 2 tyg montaż drzwi zew i bramy dam znać

misob
04-03-2014, 09:27
Witam wszystkich,
jestem na etapie urządzania ogródka - czy ktoś zna sensowną firmę ogrodniczą ?

DDAREKK
04-03-2014, 23:17
Witam

Jak ktoś szuka hydraulika polecam Pana Zbigniewa Kapszukiewicza. Jestem po I etapie na razie ale do tej pory wszystko było OK, załatwiane terminowo, wszystko wg ustaleń. Pracują w kilka osob i faktycznie bardzo sprawnie. Po pracy wszystko posprzątane. 606 340 031

Polecem także elektryka Pana Rafała Puchałe - terminowo, sprawnie, osoba bardzo komunikatywna i chcąca doradzić. Robi i zwykłe instalacje i inteligentny dom. Wszystko przebiegło wg ustaleń - 609 336 728.

kori
05-03-2014, 09:43
DDarek widzę ze robiły u Ciebie te same ekipy, zarówno hydraulik jak i elektryk :-)

nela29
05-03-2014, 10:46
Ja również polecam do hydrauliki Pana Zbigniewa Kapszukiewiecza ze swoją ekipą. Złote chłopaki, wszystko pięknie zrobione, posprzątane przed robotą, w trakcie roboty i po robocie.

Poszukuję jednocześnie instalatorów instalacji gazowej którzy mają znajomych tu i tam i mogą przyspieszyć terminy. Również poszukuję kogoś od przyłącza energetycznego ze znajomościami. Lokalizacja inwestycji Warszawa Wesoła.

Ermua
05-03-2014, 18:54
Hej
szukam bardzo dobrej ekipy do tynkowania zewnętrznego. Dom pod Warszawą. Bez ocieplenia zewnętrznego.
Polecono mi już jednego forumowicza jednak nie mogę się doczekać, żeby do mnie przyjechał od pół roku. |dość pilna sprawa.

DDAREKK
05-03-2014, 23:49
DDarek widzę ze robiły u Ciebie te same ekipy, zarówno hydraulik jak i elektryk :-)

Wiem, wiem, warci polecenia i jak ktoś szuka śmiało niech korzysta ;)

adamfcb
06-03-2014, 19:48
Po dzisiejszym dniu mogę wreszcie i ja kogoś polecić:) Firma Alterdom z Siedlec, jest to salon sprzedaży okien i drzwi, którego właścicielem jest forumowy finlandia. Kontakt i doradztwo na najwyższym poziomie, maile wyczerpujące i wyjaśniające wszelkie wątpliwości klienta ( a przy oknach i drzwiach jest ich trochę). Gdyby każda ekipa podczas budowy i wykańczania domu była jak pan Paweł i jego monterzy to budowa domu była by czystą przyjemnością bez żadnych nerwów i stresu. Jeszcze raz NAPRAWDĘ POLECAM!!

usiolina
06-03-2014, 20:42
Zdecydowanie polecam Pana Łukasza Chmiel. W zeszłym roku robiliśmy generalny remont, który wykonał Pan Łukasz ze swoją ekipą.
Dom z last 70tych w kiepskim stanie teraz wygląda jak nowiutki! Wykonanie na wysokim poziomie i ogromna dbałość o estetykę. Duże doświadczenie i dużo ciekawych i praktycznych pomysłów za co daję ogromnego plusa.
My nie musieliśmy martwić się zgrywaniem kilku ekip wszystkim zajmował się Pan Łukasz więc sam remont nie był dla nas uciążliwy psychicznie. W dodatku ekipa nie pijąca! co chyba jest rzadkością :)

Poniżej kilka zdjęć "przed i po"
246647 246648

246649 246650

246651

adk
11-03-2014, 08:21
PILNE - KIEROWNIK BUDOWY ZJAZDU

Pilnie poszukuję kierownika budowy zjazdu - musi mieć uprawnienia drogowe. Jeśli ktoś zna namiar na kogoś takiego please. Bo nie umiem wyszukać.
Budowa w pod Warszawą (bo zapomniałam dodać).

Ermua
11-03-2014, 20:38
Pilne do tynku zewnętrznego pod Warszawą, potrzebuję zaufanego fachowca. Proszę o rekomendacje.

PawelI
12-03-2014, 08:24
Pilne do tynku zewnętrznego pod Warszawą, potrzebuję zaufanego fachowca. Proszę o rekomendacje.
Ja również poproszę kontakt do sprawdzonej osoby do ocieplenia i tynków zewnętrznych.
Pozdrawiam
Paweł I. 662 015 716

lucka6
12-03-2014, 09:11
Ja również poproszę kontakt do sprawdzonej osoby do ocieplenia i tynków zewnętrznych.
Pozdrawiam
Paweł I. 662 015 716

My mielismy świetnych fachowców- firma Konwestur, polecałam ich juz w tym wątku. Tylko nie wiem jak z terminami, bo my zawsze umawialismy ich sporo wcześniej...

sherif
12-03-2014, 21:54
Polecam ekipę od okien - firma Ideal Warszawa Fortuny
Okna przyjechały 2 tygodnie przed czasem
Montaż wykonany jednego dnia.
Panowie zamontowali na taśmy, wyregulowali. Na koniec posprzątali.
Z przyjemnością polecam. kontakt p. Przemysław Niedźwiedzki 728 879 469. Zawsze doradzi, podpowie sensowne rozwiązanie. Ceny bardzo przystępne

Za około 2 tyg montaż drzwi zew i bramy dam znać

Podłącze się do polecenia, u mnie tez montowali okna (15szt) w połowie lutego. Okna były z Okno Stylu, montaż na taśmy. wybrany kolor, dość niestandardowy (daglezja) dostałem bez dopłat w bardzo przystępnej cenie.Montowały dwie ekipy, ok 1,5 dnia.
Pan Przemek zawsze służył pomocą i doradztwem.

perconti
13-03-2014, 10:19
Czy ktoś z forumowiczów zna firmę vertis-construction? Nic nie mogę znaleźć na forum.

Wekto
13-03-2014, 11:11
Mialem kontakt i oferte. Firma powiazana robila dla mnie projekty instalacji.

kasia.nowak
13-03-2014, 16:23
Mam dobrą ekipę, właśnie u mnie budują w Wieliszewie. Sylwek Majocha 694327297. Kierownik budowy też niezły Tomasz Przybylski 884848402.


Za to ja poproszę o namiary na dobrego i niedrogiego dostawcę więźby dachowej. Budowa Wieliszew.

Ponieważ mieszkam w Michałowie, po sąsiedzku, mogę polecić od razu firmę od okien www.oknawarszawa.pl
Przyjeżdżają na darmową wycenę i pomiar, a na podstawie projektu można wcześniej poprosić o wstępną wycenę. Nie sprawdzałam, czy jest pełna oferta na stronie, ale na pewno mają Vekę i Aluplast.

fuxszyk
13-03-2014, 17:28
Ponieważ mieszkam w Michałowie, po sąsiedzku, mogę polecić od razu firmę od okien www.oknawarszawa.pl
Przyjeżdżają na darmową wycenę i pomiar, a na podstawie projektu można wcześniej poprosić o wstępną wycenę. Nie sprawdzałam, czy jest pełna oferta na stronie, ale na pewno mają Vekę i Aluplast.

Dziś rejestracja i dziś pierwszy i jedyny wpis w polecanych firmach.
Rewelacja

fighter1983
13-03-2014, 18:05
Ponieważ mieszkam w Michałowie, po sąsiedzku, mogę polecić od razu firmę od okien www.oknawarszawa.pl (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.oknawarszawa.p l)
Przyjeżdżają na darmową wycenę i pomiar, a na podstawie projektu można wcześniej poprosić o wstępną wycenę. Nie sprawdzałam, czy jest pełna oferta na stronie, ale na pewno mają Vekę i Aluplast.
I zalogowalem sie tylko po to zeby polecic :) :wtf:

calif2
14-03-2014, 10:04
I zalogowalem sie tylko po to zeby polecic :) :wtf:

Oj tam czepiacie się;)

Adam626
16-03-2014, 10:32
Poszukuję architekta wnętrz

fighter1983
16-03-2014, 10:35
Poszukuję architekta wnętrz
http://www.ksztaltprzestrzeni.pl/
moja kolezanka razem z 2 studentkami. Daja rade dziewczyny

JoShi
16-03-2014, 11:50
Jak by ktoś szukał w okolicach Mińska Mazowieckiego to mogę polecić solidnych wykonawców. Robili u mnie elewację teraz robią wnętrza. To i owo mozna w moim dzienniku budowy zobaczyć, żeby mieć wyobrażenie.

Adam626
16-03-2014, 20:23
http://www.ksztaltprzestrzeni.pl/
moja kolezanka razem z 2 studentkami. Daja rade dziewczyny

Dzięki. Problem w tym że nie mają nic w portfolio na stronie - same rendery, a poszukuje kogoś kto posiada namacalne przykłady wnętrz które zaprojektował

dar-ek
19-03-2014, 20:38
Witam , chciałbym dowiedzieć się czy w okolicach Marek wie ktoś gdzie można wypożyczyć szalunki stropowe lub dać namiary :), będę wdzięczny , ponieważ znajomy szuka i nic :(.pozdrawiam

Wekto
20-03-2014, 12:13
Poszukiwany, poszukiwana:

- rozsądny cenowo projektant instalacji elektrycznej

MSurdyk
20-03-2014, 19:13
Witam , chciałbym dowiedzieć się czy w okolicach Marek wie ktoś gdzie można wypożyczyć szalunki stropowe lub dać namiary :), będę wdzięczny , ponieważ znajomy szuka i nic :(.pozdrawiam

Witam,

ja mam do wypożyczenia:
ok. 300 stempli metalowych 3,20 i 3,60m
płyty stropowe
dźwigary różne wymiary

Tel. 500-118-180
Słupno za Markami.

Pozdrawiam

dar-ek
21-03-2014, 16:16
[QUOTE=MSurdyk;6415312]Witam,

ja mam do wypożyczenia:
ok. 300 stempli metalowych 3,20 i 3,60m
płyty stropowe
dźwigary różne wymiary

Tel. 500-118-180
Słupno za Markami.



Dzięki podam namiary Twoje ,to zadzwonią do Ciebie na pewno do gadacie się do cen ,bo co mi wiadomo to dużo tego im potrzeba.Firma nie ma szalunków bo to wiadomo nie każdy chce z inwestorów , a po za tym są i stropy teriva. Krótką mówiąc podam tel; i ustalicie dzięki.

autorus
27-03-2014, 16:52
Witam,

toja polecę

- od tynków ANATAK- na razie zrobili mi dopiero połowę ale już widać ze współpraca rozwija się dobrze i się rozumiemy
- od wentylacjiKangaxx - jak wyżej się rozumiemy
-od dachów Mistrz Jan z drugiego forum. Zero problemów.
możliwe , że o kimś zapominałem . Jak sobie przypomnę to dopiszę :)

sherif
27-03-2014, 16:59
Witam , chciałbym dowiedzieć się czy w okolicach Marek wie ktoś gdzie można wypożyczyć szalunki stropowe lub dać namiary :), będę wdzięczny , ponieważ znajomy szuka i nic :(.pozdrawiam

Może nie bezprośrednio w okolicy, ale ja wypożyczałem w EDES z Mińska Maz, z dowozem do Warszawy wyszło dużo taniej, niż w firmach ze stolicy.

Drimeth
29-03-2014, 16:53
Witam,
Polecam pana Karola Wukowicz (telefon na priv) do tynków wewnętrznych cementowo - wapiennych. Ekipa pana Karola jest punktualna, solidna i konkretna.
Pozdrawiam.

kori
31-03-2014, 07:52
Polecam kolejną sprawdzoną ekipę.
Po murarzach, dekarzu, elektryku, specjalisty od alarmu, hydrauliku, firmy montującej okna, tym razem solidna ekipa od tynków.
Ekipa p. Bogdana, wielokrotnie wcześniej polecana.
U nas potwierdził się również Ich profesjonalizm.
Weszli w ustalonym dniu. Tynki równiutkie. Codziennie pracowali od 7ej do godziny 18-19ej.
Na budowie porządeczek, czyszczone na koniec każdego dnia i na sam koniec budowy teren wokół domu. Jestesmy bardzo zadowolnie. Z czystym sumieniem polecam. U nas ok 500m tynków cementowno-wapiennych wykonywali w 7dni roboczych. Zabezpieczone okna, rozdzielacze, skrzynki etc.
Kontakt do p. Bogdana 607-893-782
Pan Bogdan na każdym kroku doradza, dodatkowo podmurowali oraz skuli kilka rzeczy. Przeróbki nie są dla nich żadnym problemem.
Cena finalna równiez bardzo przyzwoita.
Naprawdę solidna i porządna ekipa.

dar-ek
31-03-2014, 10:42
Może nie bezprośrednio w okolicy, ale ja wypożyczałem w EDES z Mińska Maz, z dowozem do Warszawy wyszło dużo taniej, niż w firmach ze stolicy.


Dzięki za info, jak możesz podaj namiary to się sprawdzi .pozdrawiam

maljur
01-04-2014, 02:12
Hej,
poszukuję stolarza do podłogi z desek na legarach. Może macie sprawdzonego fachowca?
Będę wdzięczna za info :)
M.

bizon_3
01-04-2014, 14:52
Witam,

poszukuję sprawdzonej ekipy brukarskiej do ułożenia podjazdu i chodnika w Raszynie.
Najlepiej kompleksowo i w rozsądnej cenie ;)
Jeśli macie ekipę godną uwagi to będę wdzięczny za info :)

jaro422
02-04-2014, 08:41
Polecam firmę BCS, znaną jako Wykonawcy z Żelazowej Woli.
http://www.bcs.waw.pl/

Wykonali u mnie tynki gipsowe. Prace wykonane czysto i dokładnie. Na budowie porządek, czyszczone na koniec każdego dnia i na sam koniec budowy teren wokół domu.
Ekipa nie wymaga nadzoru. Praktycznie można oddać klucze na początku i nie zaglądać aż do zakończenia. Piszę praktycznie, bo Panowie sami proszą o "inspekcje" i ewentualne uwagi. Z czystym sumieniem polecam. U nas ok 580 m2 tynków gipsowych wykonywali w 9 dni roboczych. Zabezpieczone okna, rozdzielacze, skrzynki etc.

Kontakt do p. Artura 510 810 150

Adam626
02-04-2014, 18:09
Poszukuje hydraulika (Warszawa) który potrafi robić podłogówkę, podłaczyć piec z 2ma obiegami, wie co to są grupy mieszające etc

kori
03-04-2014, 10:06
polecałam hydraulika, kilka wpostów wczesniej

kipi
03-04-2014, 15:19
Jeżeli ktoś poszukuje ekipy do wełny i zabudowy poddasza polecam ekipę pana Jacka - forumowego yaco181 yacek-poddasza.pl. Panowie znają się na rzeczy, posiadają dobry sprzęt. Współpraca przebiegła bez zastrzeżeń.

Polecam także dostawcę szamba betonowego. Szambo 10 m3, konkurencyjna cena, transport i montaż w ustalonym czasie. Ze zwględu na wysoki poziom wód gruntowych szambo stoi w sporej części w wodzie i póki co nic nie przecieka, więc także polecam. Firma gutbet? tel 516-376-210

autorus
03-04-2014, 15:42
Napisz coś więcej o tym szambie. Jak cie wyszło kosztowo, Bedę potrzebował to może bym sie na takie załapał :)

kipi
03-04-2014, 16:49
Jeżeli dobrze pamiętam to kosztowało 2500 zł z transportem i montażem w przygotowanym przeze mnie wcześniej wykopie. W tej cenie mam 2 półmetrowe kominki i wzmacnianą płytę, która wytrzyma metr ziemi na sobie. Szambo przyjechało zabezpieczone z zewnątrz jakimś mazidłem, natomiast płyta było goła (niepomalowana), więc przez zasypaniem dodatkowo ją pomalowałem dysperbitem. Szambo zasypywałem kilka dni później jak klej związał, żeby nie przesunęła się płyta, bo podobno jest to częsty problem.

autorus
03-04-2014, 17:06
Ok, to dokładnie jaka to firma? Bo ta która podałeś znalazłem w Radomiu ale telefony się nie zgadzają.

kipi
03-04-2014, 17:51
Na dokumentach od szamba mam firmę gutbet www.gutbet.pl a numer który podałem, to jest ten pod którym zamawiałem szambo, nie wiem czy jest jeszcze aktualny, ja zamawiałem w grudniu 2013

goobo
03-04-2014, 21:49
Witam,

poszukuję sprawdzonej ekipy brukarskiej do ułożenia podjazdu i chodnika w Raszynie.
Najlepiej kompleksowo i w rozsądnej cenie ;)
Jeśli macie ekipę godną uwagi to będę wdzięczny za info :)

Polecałam niedawno, ekipa Piotra Majewskiego, kom. 602 105 623. Podczas ostatnich wichur na opaskę wokół tarasu grzmotnęło mi drzewo - ZERO uszkodzeń kostki, taras też nie ucierpiał, więc solidność wykonania potwierdzona przez naturę:)

Przy okazji polecam fachowców z MK Studio - robili u mnie żaluzje i markizę, wyszło pięknie!

Nefer
07-04-2014, 11:56
Witam,

poszukuję sprawdzonej ekipy brukarskiej do ułożenia podjazdu i chodnika w Raszynie.
Najlepiej kompleksowo i w rozsądnej cenie ;)
Jeśli macie ekipę godną uwagi to będę wdzięczny za info :)
Michał : 668-664-705

kori
08-04-2014, 11:55
z czystym sumieniem polecam ekipę od wylewek
Firma teka z Płocka. Mazowieckie w ich polu działania
Wylewki równiutkie.
Praca wykonana sprawnie i czysto.
p.Artur na każdym kroku doradza i podpowiada korzystne i sprawdzone dla inwestora rozwiązania.
Kontakt p. Artur 692 796 235

autorus
08-04-2014, 12:33
Hihi u mnie ma dzialac tez wiec pewnie i ja go tu wpisze :)

Drimeth
08-04-2014, 12:40
Witam,
Kolejne dwie ekipy do polecenia:
- wylewkarze - Pan Piskorz z synami tel. 696458334, wszystko szybko sprawnie i konkretnie. Uczciwa i solidna ekipa.
- ślusarz - Miraculum Marcin Okoń tel. 514658198, robił u mnie barierki balkonowe z mojego projektu. Nic kosmicznego, ale barierki są dokładnie takie jak chciałam. Wykonanie bardzo dokładne i solidne.
Pozdrawiam.

dar-ek
09-04-2014, 06:49
Witam ,to ja też mogę polecić ekipę do budowy domu, rzetelnie, terminowo , bez zastrzeżeń z czystym sumieniem polecam numer mogę podać na priv.pozdrawiam

E w e l
09-04-2014, 08:44
Warszawa i okolice:

Ponieważ część prac mam już wykonanych i zarówno wylewki jak i tynki mają już płytki, to wiem czy były równe i co mówili o nich inni wykonawcy :)
Postanowiłam ułatwić innym życie i polecić kilka sprawdzonych i godnych polecenia osób/firm:

Tynki:
Tynkarzy wybrałam gdy zobaczyłam tynki w nowym bloku u koleżanki :) zdobyłam ich namiary i zaprosiłam na tynkowanie domu. Cena wyjściowa była wyższa niż w ówczesnym czasie o około 2zł na 1m2 jednak gdy obejrzeli dom, sprawdzili kąty i piony ścian zeszli o 1,5zł na m2.
Przyjechała ekipa chyba z 8 osób i w tydzień zrobili mi cały dom, trochę się bałam czy ściany będą równe (bo jak dla mnie, to ekspresowe tempo) ale po sprawdzeniu tynków (w późniejszym czasie również przez glazurnika) okazało się, że tynki są równiutkie i to samo tyczy się kątów. Ekipa po sobie posprzątała, zutylizowała śmieci, worki itp. pozostawiając po sobie porządek.
Szef 601836890
Kier Ekipy 509988837

Wylewki:
Ekipa polecona przez wyżej wspomnianych tynkarzy, panowie dokładni, u mnie w domu tam gdzie docelowo będą deski, wylewki zrobili niższe o 5mm i nie kręcili nosami, że to trudne i pracochłonne zadanie tym bardziej, że dodatkowo w salonie ramkę mieli zrobić o 5mm wyższą od reszty (salon z kuchnią otwartą i spiżarnią w kształcie litery U więc nie było to łatwe). Glazurnik po sprawdzeniu, mówił, że rzadko widzi się tak proste wylewki a i do spadków się nie mógł przyczepić.
Niestety nie pamiętam i nie mam ich imion bo figurują u mnie w telefonie jako wylewki od Andrzeja :) a minęło już trochę czasu, ale brak imion nie powinien stanowić problemu.
510305700
510797953

Glazura
O tak dokładnego glazurnika jakiego miałam jest bardzo trudno. Detalista któremu nic nie umknie, widać że ma pojęcie o tym co robi, potrafi doradzić, nic nie upraszcza a nawet utrudnia sobie pracę by efekt był jeszcze lepszy. Jakość pracy na najwyższym poziomie.
Jego mam z naszego forum, padło na niego gdy przeczytałam jedną opinię tu link do tej opinii (http://forum.muratordom.pl/showthread.php?48916-SOLIDNI-WARSZAWA-I-OKOLICE&p=4780902&viewfull=1#post4780902) miałam obiekcje bo niewiele jest o nim na forum, poza jego wypowiedziami, jednak z polecanych akurat on miał dogodny dla mnie termin. Jak się później podczas pracy okazało, mało jest o nim na forum bo zazwyczaj nie ma terminów i robił raptem u dwóch czy trzech osób z forum a ja jestem kolejną.
wingerman
692867776

Mam nadzieję, że komuś pomogłam.

ma wa
09-04-2014, 11:14
Warszawa i okolice:

Nie udzielałem się na forum, ale sporo cennych informacji z forum wziąłem (m.in. opinie o Zbychu i Vadiolu).
Kończę budowę (Międzylesie) i mogę gorąco polecić następujące ekipy (w kolejności wykonywanych prac):
1/ alarm - forumowy Zbych vel SŁAWOMIR Trojak DELTA-TECHNIC (nie ma co pisać o zaletach, wszystko jest na forum),
2/ glazura, biały montaż - forumowy Vadiol (tak jak Zbych, fachowiec w każdym calu), tel. 66 48 37 837
3/ gładzie i malowanie - Pan Łukasz i M&M Remonts http://www.mm-remonts.pl/, sprawnie i szybko, ale nie kosztem jakości,
4/ kostka granitowa i betonowa - Pan Rafał i LewGardenBruk http://lewgardenbruk.com.pl/, podobnie bezproblemowo i z należytą jakością.

maljur
09-04-2014, 11:18
Hej Ewel,
wspomniałaś o deskach. Czy masz może dobrego stolarza do położenia desek (na legarach)?
Pozdrawiam
M.

E w e l
09-04-2014, 13:11
Niestety nie mam.

kori
09-04-2014, 19:47
A macie kogoś rzetelnego od ocieplenia dachu i zakudow gk??

marqota
09-04-2014, 21:36
Niestety, ja nie moge się dobrze wypowiedzieć o wylewkach wykonanych przez firmę Teka. To zdecydowanie największe rozczarowanie jak do tej pory- kontakt i polecenia wzięłam z forum. Faktycznie, pan Artur w wersji teoretycznej wypadł świetnie, wylewki w wykonaniu jego ekipy zdecydowanie gorzej. Zatem ja- zdecydowanie NIE polecam...

adamfcb
09-04-2014, 22:23
Niestety, ja nie moge się dobrze wypowiedzieć o wylewkach wykonanych przez firmę Teka. To zdecydowanie największe rozczarowanie jak do tej pory- kontakt i polecenia wzięłam z forum. Faktycznie, pan Artur w wersji teoretycznej wypadł świetnie, wylewki w wykonaniu jego ekipy zdecydowanie gorzej. Zatem ja- zdecydowanie NIE polecam...
A co dokladnie jest nie tak z wylewkami?

barcelona1972
10-04-2014, 14:08
ekipa rodziny Sionków, profeska w wykończeniówce

kipi
10-04-2014, 14:40
A macie kogoś rzetelnego od ocieplenia dachu i zakudow gk??

Mamy :-) Forumowy yaco. Yacek-poddasza.pl

teka
10-04-2014, 15:34
Niestety, ja nie moge się dobrze wypowiedzieć o wylewkach wykonanych przez firmę Teka. To zdecydowanie największe rozczarowanie jak do tej pory- kontakt i polecenia wzięłam z forum. Faktycznie, pan Artur w wersji teoretycznej wypadł świetnie, wylewki w wykonaniu jego ekipy zdecydowanie gorzej. Zatem ja- zdecydowanie NIE polecam...

przykro mi ale tobie akurat nie robilem zadnych posadzek.zart może dla ciebie fajny ale już nie będzie fajnie jak zglosze taki zarcik na policje ,pośmiejemy się razem.rejestrujesz się na forum piszesz do hubertsain o tynki w dwóch swoich postach i co masz wylewki przed tynkami?wczoraj tez wojgoc w dzienniku kori się na mnie uparl.hmm być może on to Ty.druknalem sobie twój post zaraz napisze do moderatora forum i odpowiednie organa poszukają twojego IP bo ja jestem upartym człowiekiem i doprowadzę sprawę do końca.zobaczymy czy dalej będziesz popisywac się na forum

kori
10-04-2014, 16:11
dzieki kipi za polecenie
czy dysponujesz fotkami, aby wrzucić na priv??

kipi
10-04-2014, 17:19
fotki mam raczej słabej jakości, bo zepsuł mi się aparat i robię tylko komórką teraz. A interesują Cię fotki w trakcie roboty, czy efektu końcowego? Jak masz niedaleko to możesz wpaść obejrzeć na żywo :-)

marqota
10-04-2014, 21:11
A co dokladnie jest nie tak z wylewkami?
Kiepsko zatarte, bardzo kruche, byle jak zrobione zbrojenie. Najgorsze jest to, że wydaje się, że Pan Artur w teorii wie jak zrobić wszystko dobrze.

Oto wiadomość, którą otrzymałam dziś od p.Artura:

jak bede mial chwile,zglosze sprawe na policje.czekam na wiadomosc od moderator forum w spawie twojej rejestracji na forum.wszystkie dane e-mail czy IP komputera na pewno zostana sciagniete.sprawe podciagniemy pod celowe znieslawienie i dzialanie na szkode firmy Teka.mysle,ze bedziemy dochodzic wysokiego odszkodowania.tak robilismy juz w sprawie komentarzy do filmu na youtube.komentarze zostaly usuniete a osoba opisujaca dostala kare w zawieszeniu plus wysokie koszta. milej zabawy;)

Szczerze przyznam, że jestem w szoku. Jeśli ktoś chciałby skorzystać z firmy Teka, a później być zastraszanym- polecam.

Rom-Kon
11-04-2014, 06:44
Chciałbym przypomnieć że w Internecie jest się anonimowym ale tylko do czasu popełnienia przestępstwa. Przed prawem nie można się ukryć pod nickiem.

nela29
11-04-2014, 07:22
Rom-kon: Zgadzam się z Tobą co do anonimowości, jednak wypowiedzi teka strasznie rażą i zniechęcają potencjalnych klientów do współpracy. Brzmią jakby pisał je gówniarz, który myśli, że każdy wszystko łyknie, a w szczególności:
- "zglosze sprawe na policje" - takich żarcików nie wysłuchają na policji, bo nie jest to sprawa karna, a wyłącznie ścigana z powództwa cywilnego.
- "sprawe podciagniemy pod celowe znieslawienie i dzialanie na szkode firmy Teka" - w akcie oskarżenia można sobie pisać wszystko, ale nie wszystko przechodzi w sądzie, bo winę trzeba udowodnić. Gdyby tak się dało, to w internecie (i nie tylko!) nie byłoby negatywnych komentarzy, bo przecież jest to działanie na szkodę firmy.
- "bedziemy dochodzic wysokiego odszkodowania" - no tak, korporacja teka utraciła wysokie korzyści z tego powodu idące w miliony złotych i należy im się wysokie odszkodowanie. Tak to niestety Panie nie działa. Każdą złotówkę szkody należy udowodnić. Samo pienienie się, że "potencjalni klienci", "nowe zlecenia" itd. są funta kłaków warte.
- "komentarze zostaly usuniete a osoba opisujaca dostala kare w zawieszeniu plus wysokie koszta" - usunięcie komentarzy pod filmem to sobie sam możesz zrobić, nie potrzeba do tego sądu :) Co do kary, a właściwie zapewne wyroku w zawieszeniu to bujda na resorach. Gdybyś napisał, że warunkowe umorzenie kary z powodu niskiej szkodliwości społecznej to jeszcze bym uwierzyła, ale w "zawiasy" - nieee :)

Poza tym gdy się powiedziało A ("ja jestem upartym człowiekiem i doprowadzę sprawę do końca"), trzeba powiedzieć B (więc musisz ją faktycznie do końca doprowadzić, nie masz już innego wyjścia, musisz złożyć pozew i nas o tym poinformować). W innym wypadku deklaracja o "nierobieniu wylewek użytkownikowi marquota" będą tak samo wiarygodne jak "zgłoszenie sprawy policji i doprowadzeniu sprawy do końca".

Rom-Kon
11-04-2014, 10:40
... nikogo nie bronię ale jakoś mi nie odpowiada polemika gdy z jednej strony jest imię, nazwisko, dokładny adres, nr. tel. nr. buta i kołnierzyka a z drugiej strony tylko nick. Chcecie sobie publicznie nawrzucać? To z imienia i nazwiska inaczej uważam że jest to zwykły hejt.

Polaków w piekle pilnować nie trzeba... http://natemat.pl/98153,polak-w-polsce-czyli-dlaczego-tak-bardzo-kochamy-nienawidzic

autorus
11-04-2014, 11:19
Muszę się zgodzić. A teka puściły nerwy, widocznie miał gorszy dzień.

nela29
11-04-2014, 12:41
... nikogo nie bronię ale jakoś mi nie odpowiada polemika gdy z jednej strony jest imię, nazwisko, dokładny adres, nr. tel. nr. buta i kołnierzyka a z drugiej strony tylko nick.
To, że z jeden strony są pełne dane, a z drugiej nick wynika z faktu, że z jednej strony jest przedsiębiorca, a z drugiej osoba fizyczna. Przecież nikt nikomu nie każe podawać danych kontaktowych (oprócz rejestracyjnych firmy), no ale wtedy nikt nie będzie miał szansy się z firmą skontaktować :)

autorus
11-04-2014, 13:00
Myślę, że bardziej chodziło o ilość postów. Sam jestem modem na innym forum i dobrze wiem ze ilość postów ma znaczenie dla wiarygodności piszącego.

Natomiast to co pisałaś o sprawach prawnych, niestety tak jest. Miałem sprawę sądową jako pokrzywdzony, wygrałem ją ale za nic nie chciałbym jeszcze raz się w sądzie znaleść. Bo widziałem jak to działa.

kipi
11-04-2014, 13:12
A tak w ogóle to jesteśmy w wątku "biała lista" :-)

Poza białą i czarną listą powinien być wątek "szara lista", żeby można było się pożalić na wykonawcę, który coś spartolił, ale nie na tyle, żeby zasłużyć na czarną listę :-)

Rom-Kon
11-04-2014, 13:12
To, że z jeden strony są pełne dane, a z drugiej nick wynika z faktu, że z jednej strony jest przedsiębiorca, a z drugiej osoba fizyczna. Przecież nikt nikomu nie każe podawać danych kontaktowych (oprócz rejestracyjnych firmy), no ale wtedy nikt nie będzie miał szansy się z firmą skontaktować :)
A co jeśli pod nickiem kryje się konkurencja co g... obrzuca zza płota? Jak się przed takimi praktykami bronić?

Ciężko napisać:
Ja z imienia i nazwiska uważam że firma taka i taka wykonała zlecone im prace niezgodnie ze sztuką budowlaną. I dalej uzasadnienie.

Inna forma jest dla mnie zwykłym hejtem. Trzeba brać odpowiedzialność nie tylko za swoje czyny ale też za swoje słowa. Trochę więcej cywilnej odwagi.

A z innej beczki: myślicie że nie miałem propozycji by zareklamować produkty czy usługi tu na forum? ;) Bierzcie też na to poprawkę ;)

marqota
11-04-2014, 13:31
Chciałbym przypomnieć że w Internecie jest się anonimowym ale tylko do czasu popełnienia przestępstwa.

Ale o jakim przestępstie Pan pisze? Ja rozumiem, że też jest Pan przedsiębiorcą i niejako solidaryzuje się Pan z firmą Teka, ale proszę nie iść tą drogą i nie nazywać każdego niezadowolonego klienta przestępcą! To absurd :)


... nikogo nie bronię ale jakoś mi nie odpowiada polemika gdy z jednej strony jest imię, nazwisko, dokładny adres, nr. tel. nr. buta i kołnierzyka a z drugiej strony tylko nick. Chcecie sobie publicznie nawrzucać? To z imienia i nazwiska inaczej uważam że jest to zwykły hejt.

Polaków w piekle pilnować nie trzeba... http://natemat.pl/98153,polak-w-polsce-czyli-dlaczego-tak-bardzo-kochamy-nienawidzic
Nie potrafi Pan także rozróżnić opinii od hejtu- czy wpisy w książkach wpisów i zażaleń były hejtem, czy wyrazem niezadowolenia, że sprzedawczyni podaje mięso brudną ścierką?
Przeszkadza Panu brak imienia i nazwiska- czy również przeszkadzał on, gdy usługi były przez innych użytkowników chwalone, czy wtedy brak personaliów nie był problemem? Czy zachowanie przedsiębiorcy wystosowującego w moim kierunku groźby zachęca do podania imienia i nazwiska?

Rozumiem, że punkt widzenia klienta nie jest zbieżny z punktem widzenia wykonawcy- klient chce tanio, Wy drogo; klient chce dokładnie, Wy szybko. Ale standard obsługi po wykonianiu usługi w moim mniemaniu jest jeden i nie jest nim na pewno wyzywanie niezadowolonego klienta od hejterów czy (CO JEST KARYGODNE!) zastraszanie!

Kontunuowanie polemiki w tym wątku z mojej strony uważam za zakończone. Dalsze moje wypowiedzi nie będą prowadziły do niczego więcej jak eskalacja napięć. Kto chciał (czy to potencjalny klient, czy też przedsiębiorca), to wyciągnął z całej tej sytuacji wniosek dla siebie.



Wszystkim (może poza administracją forum, do której to p. Artur skierował swoje pismo, a która to administracja świetnie o tym wie) przypominam, że adres IP komputera i wszystkie dane podane przy rejestracji są moimi danymi osobowymi i podlegają ochronie zgodnie z ustawą. Wystąpić o nie może tylko policja, bądź prokuratura. Na szczęście ww. organy działają na podstawie prawa, a nie widzimisie jakiegoś przedsiębiorcy i zgłoszenie nie jest równoznaczne z podjęciem działań oraz założeniem sprawy. Nie złamałam żadnego prawa. Nie sądzę, by w interesie Pana Artura była droga sądowa. Może proszę po prostu następnym razem podnieść jakość usług...

Jednocześnie przyznaję, że mój post faktycznie nie nadaje się do 'białej listy'. Był on jednak napisany jako 'odpowiedź' na polecenie firmy Teka na poprzedniej stronie. Nie uważam, by firma ta zasługiwała na 'czarną listę'. Po prostu zaistniała zwykła, życiowa sytuacja- jest kilka osób zadowolonych, pojawia się też głos niezadowolenia. To jak zareagowała na ten głos firma Teka i z jakiej przedstawiła się strony, to już zupełnie inna sprawa i nie moja wina.

fighter1983
11-04-2014, 14:18
marqota czy firma TEKA zostala wezwana przez Ciebie do naprawy usterek i poprawy wykonanych prac?
jak przebiegala reklamacja?

autorus
11-04-2014, 14:33
Mnie bardzie interesuje czy w ogóle firma TEKA robiła u Ciebie wylewki miksokretem? Nie interesuje mnie lanie wody tylko konkrety.

kori
11-04-2014, 15:12
Jesteśmy po montażu bramy garażowej.
Polecamy montażystów firmę Okna Drzwi net z Bemowa.
Bardzo sprawny i czysty montaż
Kontakt do p. Przemka 728 879 469

kori
11-04-2014, 15:22
znacie kogoś kto zajmuje się doradzi i wykona odwodnienie.
Chodzi o możliwość spięcia rynien w zbiornik lub studnie chłonną
Teren mocno podmokły z wysokim wodami gruntowymi

EWBUD
11-04-2014, 17:40
marqota czy firma TEKA zostala wezwana przez Ciebie do naprawy usterek i poprawy wykonanych prac?
jak przebiegala reklamacja?

Ciekaw jestem czy doczekasz się odpowiedzi......
Mam wrażenie, że nie...

teka
11-04-2014, 19:05
krotko tylko powiem
1.nie wylewalem tej osobie zadnych posadzek
2.nie bylo zadnych reklamacji,telefonow do mnie itp
3 sprawe tak jak powiedzialem zaczne i skoncze a wynik wrzuce na pewno na forum
4 dzis lalem kolejne posadzki tym razem u formulowicza adamafcb-sprawdzi wypowie sie jak wyszlo
5 na youtube zaraz po wstawieniu filmu dostalem 6komentarzy na k,h....itp. potem na email wiad od tej osoby"sciagne Cie na budowei .łeb Ci upierd....." final to 8miesiecy na 3 lata w zawieszeniu za grozby karalne.okazalo sie ze to konkurencja z okolicy koszta pozwu,prawnika ,2 rozprawy
6 tak jak kolega atsyrut z sochaczewa zalozyl sprawe firmie tynkarskiej tak ja zrobie zekomemu inwestorowi
7 wiele posadzek wylalem formulowiczom i nie bylo osoby ktora napisala ze zrobilem jakis slaby beton bo leje z kruszywem 2-8mm az rece pekaja
8 nela29 moze Ciebie raza i odstraszaja-nie wszyscy jestescie mili na budowach i z niejednej juz zwinelem sprzet.byly przypadki ze ktos sobie krzyczal na moich chlopakow czy wypowiedzial slowa"a oni to od czego k....wa sa!!!!"mile?Pani z Otwocka-formulowiczka..mile to?
dla mnie juz koniec tematu.zostaniecie kiedys tam poinformowani przeze mnie .osoba ktora mnie oskarza nie zniknie z internetu,slad po niej bedzie,sciagniemy bilingi tel.a sprawe tak jak powiedzialem sglosze na policje

powiem Wam tylko tak -szkoda ze czlowiek sciaga sam Wasze posadzki,wraca styrany ma łapy do kolan,jeszcze siada na forum jak ma chwile doradza Wam.,odpisuje na wiadomosci,jezdzi w niedziele setki km niweluje Wam budowy a wpada tu ktos i robi Ci kolo dupy.tylko,ze ten sie smieje kto sie smieje ostatni podobno.na razie zart sie udal a forum polknelo.

aha jeszcze odpowiedz tej pani na moja wiad..Panie Arturze, proszę nie zapomnieć wziąć ze sobą faktury VAT potwierdzającej wykonanie u mnie usługi... "


czyli co pani sie boi czegos?mam nadzieje ze rowniez pani ma taka FV bo to chyba dziala w druga strone....
latwiej by bylo gdybym wiedzial na kogo ta FV:cool:

pozdrawiam wszystkich
niemily artur:)
"

kipi
11-04-2014, 21:17
marqota czy firma TEKA zostala wezwana przez Ciebie do naprawy usterek i poprawy wykonanych prac?
jak przebiegala reklamacja?

Bądźmy realistami. Nawet jeśli teka wykonywali posadzki użytkownikowi marqota i coś tam nie wyszło jak powinno to klamka zapadła. Jak można naprawić spękaną lub źle zatartą wylewkę nie demolując połowy domu? I o jakiej reklamacji może być tu mowa? Nie wyobrażam sobie teraz pruć wylewki z powodu kilku pęknięć, czy "złego zatarcia"

fighter1983
12-04-2014, 00:01
kipi ludzie na ksiezyc lataja a TY mowisz ze nie da sie posadzki naprawic?
po prostu ta antyreklama sie kupy nie trzyma.
ja tam sie nie znam... ale jakis niezadowolony pracownik moze sie tak mscic :P

lucka6
12-04-2014, 08:03
my mamy słabej jakości wylewki (bardzo się kruszyły), co okazało się dopiero przy kładzeniu drewna. Po prostu musieliśmy wydać kilka tysięcy więcej na grunt żeby je wzmocnić......I też jesteśmy źli na wylewkarzy, ale u nas nie robił ich Teka :)

Rom-Kon
12-04-2014, 08:16
No cóż... ale wylewki to taka prosta robota dla głupiego. Prostsze to chyba już tylko malowanie jest ;)

E w e l
12-04-2014, 08:33
Ludzie co tu się porobiło, to jest temat o polecanych wykonawcach a nie o waszych narzekaniach i kłótniach. Idźcie sobie do odpowiedniego tematu gdzie toczy się takie spory, lub załóżcie nowy dotyczący danej firmy i po sprawie. Dwie strony złośliwości i kłótni... gratuluję.
Mam nadzieję, że nie macie mi za złe moich uwag.

Poniższym pragnę zakończyć tu wasze spory, zreanimować wątek i sprowadzam go na właściwy tor. :)




Warszawa i okolice:

Ponieważ część prac mam już wykonanych i zarówno wylewki jak i tynki mają już płytki, to wiem czy były równe i co mówili o nich inni wykonawcy :)
Postanowiłam ułatwić innym życie i polecić kilka sprawdzonych i godnych polecenia osób/firm:

Tynki:
Tynkarzy wybrałam gdy zobaczyłam tynki w nowym bloku u koleżanki :) zdobyłam ich namiary i zaprosiłam na tynkowanie domu. Cena wyjściowa była wyższa niż w ówczesnym czasie o około 2zł na 1m2 jednak gdy obejrzeli dom, sprawdzili kąty i piony ścian zeszli o 1,5zł na m2.
Przyjechała ekipa chyba z 8 osób i w tydzień zrobili mi cały dom, trochę się bałam czy ściany będą równe (bo jak dla mnie, to ekspresowe tempo) ale po sprawdzeniu tynków (w późniejszym czasie również przez glazurnika) okazało się, że tynki są równiutkie i to samo tyczy się kątów. Ekipa po sobie posprzątała, zutylizowała śmieci, worki itp. pozostawiając po sobie porządek.
Szef 601836890
Kier Ekipy 509988837

Wylewki:
Ekipa polecona przez wyżej wspomnianych tynkarzy, panowie dokładni, u mnie w domu tam gdzie docelowo będą deski, wylewki zrobili niższe o 5mm i nie kręcili nosami, że to trudne i pracochłonne zadanie tym bardziej, że dodatkowo w salonie ramkę mieli zrobić o 5mm wyższą od reszty (salon z kuchnią otwartą i spiżarnią w kształcie litery U więc nie było to łatwe). Glazurnik po sprawdzeniu, mówił, że rzadko widzi się tak proste wylewki a i do spadków się nie mógł przyczepić.
Niestety nie pamiętam i nie mam ich imion bo figurują u mnie w telefonie jako wylewki od Andrzeja :) a minęło już trochę czasu, ale brak imion nie powinien stanowić problemu.
510305700
510797953

Glazura
O tak dokładnego glazurnika jakiego miałam jest bardzo trudno. Detalista któremu nic nie umknie, widać że ma pojęcie o tym co robi, potrafi doradzić, nic nie upraszcza a nawet utrudnia sobie pracę by efekt był jeszcze lepszy. Jakość pracy na najwyższym poziomie.
Jego mam z naszego forum, padło na niego gdy przeczytałam jedną opinię tu link do tej opinii (http://forum.muratordom.pl/showthread.php?48916-SOLIDNI-WARSZAWA-I-OKOLICE&p=4780902&viewfull=1#post4780902) miałam obiekcje bo niewiele jest o nim na forum, poza jego wypowiedziami, jednak z polecanych akurat on miał dogodny dla mnie termin. Jak się później podczas pracy okazało, mało jest o nim na forum bo zazwyczaj nie ma terminów i robił raptem u dwóch czy trzech osób z forum a ja jestem kolejną.
wingerman
692867776

Mam nadzieję, że komuś pomogłam.

autorus
12-04-2014, 09:31
my mamy słabej jakości wylewki (bardzo się kruszyły), co okazało się dopiero przy kładzeniu drewna. Po prostu musieliśmy wydać kilka tysięcy więcej na grunt żeby je wzmocnić......I też jesteśmy źli na wylewkarzy, ale u nas nie robił ich Teka :)

Ty to potrafisz trzymać w napięciu. W połowie posta zaczęło mi być słabo i zaczałem się pocić :)
Bo na forum rożne osoby maja różną wiarygodność. Ty masz sporą z wiadomych względów :)

autorus
12-04-2014, 09:32
EWEL nie dziw się tym postom. To bardzo ważna informacja dla inwestorów. Np dla mnie. Już raz jak pisałem byłem w sądzie i nie zamierzam tego powtarzać.

kipi
12-04-2014, 12:12
kipi ludzie na ksiezyc lataja a TY mowisz ze nie da sie posadzki naprawic?
po prostu ta antyreklama sie kupy nie trzyma.
ja tam sie nie znam... ale jakis niezadowolony pracownik moze sie tak mscic :P

wszystko się da, tylko kwestia ceny i czy wykonawca poczuje się na tyle, żeby teraz szlifować beton i robić samopoziom za cenę wyższą niż on wziął za całą robotę.

fighter1983
12-04-2014, 12:54
wszystko się da, tylko kwestia ceny i czy wykonawca poczuje się na tyle, żeby teraz szlifować beton i robić samopoziom za cenę wyższą niż on wziął za całą robotę.
pytanie czy zostal o to zapytany. i czy faktycznie mialo miejsce omawiane tu i zglaszane przez swiezaka zdarzenie.
A nawet jezeli mialo miejsce - zenujace jest podejscie "bo sie zarejestruje na forum i Pana opisze"
Moderatorzy powinni natychmiast takich uzytkownikow banowac. Bo 9 na 10 przypadkow to jakies wpisy odwetowe badz wpisy nieuczciwej konkurencji.
poza tym spory wszelkie rozwiazuje sie inaczej niz piszac jakies glupoty na forum

zbigor
12-04-2014, 13:44
@marqota przestań bić pianę tylko podaj swoje namiary ale nie koniecznie z nazwiska tak by teka mógł sie ustosunkować do tego czy robił wylewkwę czy nie robił. Jeśli nie robił, a Ty twierdzisz, że robił to masz zapewne na to jakąś umowę, by złapać go na kłamstwie. Inaczej to Ty jesteś niewiarygodna.
@nela29 mnie podobne wypowiedzi nie zniechęcają. Zrozum, że niektórzy ludzie nie mają lekkiego pióra tylko ciężką rękę od fizycznej pracy. Nie umniejszając nic wypowiedzi teka to jest to całkiem przyzwoity poziom jak na budowlańca. Miałem kilka lat do czynienia z majstarmi, kierbudami , dyrektorami dużych kontraktów wiec mam o tym jakieś pojęcie. Można trafić na kompletnego młotka, który w swoim fachu robi cuda albo klnąc jak stado szewców zarządza dużą budową. Ja tam wolę dobrze zrobioną robotę od dobrej gadki.

Ogólnie jestem zdania, że nawet osoba fizyczna powinna mieć na tyle odwagi by nie chować sie za anonimowość internetu tylko "punktując" wykonawcę pokazać palcem co zrobił źle i mieć na to konkretne dowody. Inaczej to tylko wylewanie żalu.

btw
Nie mam z teka nic wspólnego. Nie widziałem człowieka, nie wiem czy będzie u mnie robił wylewki, ale nie trawię takich anonimowych połajanek

ps
Może by sie jakiś mod obudził i poczyścił wątek bo tu już od dawna oprócz poleceń jest masa próśb o namiary i robi się smietnik.

E w e l
12-04-2014, 13:51
EWEL nie dziw się tym postom. To bardzo ważna informacja dla inwestorów. Np dla mnie. Już raz jak pisałem byłem w sądzie i nie zamierzam tego powtarzać.
Kurcze no nie dziwię się, że ktoś tu poddał krytyce poleconą firmę... dobrze, że to zrobił.
Jednak jeśli pojawia się dalsza dyskusja na jej temat, to mamy taki temacik
MAZOWIECKIE - czarna lista wykonawców
(http://forum.muratordom.pl/showthread.php?77103-MAZOWIECKIE-czarna-lista-wykonawc%C3%B3w/page49) i to w nim powinny toczyć się te waśnie i zatargi. Można też założyć nowy temat dotyczący problemów, uwag itp. konkretnej firmy i tam kontynuować zatarg.
Tak więc panowie, jeśli chcecie się kłócić, to odsyłam do wspomnianego przeze mnie tematu a tu dajcie linka do nowego miejsca postu i po kłopocie.


PS. A teraz uwaga pytanie retoryczne. Może ta cała dyskusja, to wynik zbieżności nazw dwóch różnych firm?

Pozdrawiam.

merik
13-04-2014, 09:42
Z czystym sumieniem mogę polecić ekipę dekarzy, która robiła nam daszek.Dostarczają również materiały .Młode chłopaki ,ale wiedzą co w trawie piszczy.Lipy ni ma.Oczywiście jak ktoś chciałby zobaczyć efekt ich pracy problemu nie ma.Kontakt Michał Łączyński 508-253-024.:DPolecam !!!

Mi ta firma robiła nie "daszek" ale duży dach. Wydawał się bardzo prosty bo był tylko jedno spadzisty. Ale prostą robotę też można spier..... oczywiście po roku od wykonania już zaczęło cieknąć w okolicach kominów. Dobrze że nie miałem położonej wełny to można od razu było wychwycić w którym miejscu. Po kilkunastu telefonach przyjechała ekipa która stwierdziła że cieknie przez kratki wentylacyjne. Więc zgodnie z sugestią wykonawcy streczem zakręciliśmy komin. Jednak po kolejnych ulewach znowu ciekło. Powiedziałem oczywiście to wykonawcy i co???? Później już przestał odbierać telefony.

Dlatego z czystym sumieniem odradzam tą firmę. Niestety teraz muszę zatrudnić kolejną firmę która poprawi dach.

jarekkur
13-04-2014, 16:20
Kiepsko zatarte, bardzo kruche, byle jak zrobione zbrojenie. Najgorsze jest to, że wydaje się, że Pan Artur w teorii wie jak zrobić wszystko dobrze.

Oto wiadomość, którą otrzymałam dziś od p.Artura:


Szczerze przyznam, że jestem w szoku. Jeśli ktoś chciałby skorzystać z firmy Teka, a później być zastraszanym- polecam.

proszę o więcej informacji na ten temat. Jestem rzeczoznawcą w zakresie jakości podłoży i posadzek podłogowych. Wiem skądinąd, że TEKA z Płocka robi mocne podkłady, których wytrzymałość była sprawdzana na ścinanie metoda Presso-mess i zrywanie metodą Pull-Off. Otrzymane kilkakrotnie wyniki poświadczały, że podkłady podłogowe wykonane przez TEKA są przygotowane do klejenia na nich nawet desek wielkogabarytowych. Wynik presso-messem to od 2,30 do 3,2N/mm2, a na zrywanie Pull-Offem 1,8 do 2,6N/mm2. Minimum potrzebne to dla presso-messu 2,0N/mm2 a Pull-Off 1,0-1,2N/mm2.
Jakie wyniki były u Ciebie? Zaznaczam, że każdą wylewkę (podkład podłogowy) należy przed klejeniem mechanicznie przeszlifować gruboziarnistym papierem ściernym.
Jaka podłoga miała być u Ciebie kładziona. Możesz załączyć kilka zdjęć tej wylewki. Może zawiera zbyt drobne uziarnienie kruszywa, może jest tam tylko piasek 0-2mm. może została przelana woda0inaczej mówiąc nie zachowany stosunek w/c itp. Opisz na czym polega wadliwość tej wylewki i dołącz zdjęcia.
Proszę napisać na czym polega kruchość tych wylewek. Czy sa rysy na nich czy byc może już spękania? Czy była przykryta folią przez około 10 dni?
Wylewki zatrte tak dalece, że robia wrażenie zeszkliwionej są największym utrapieniem parkieciarzy. Na takich zatartych na "śmierć" wylewkach wielu parkieciarzy poległo, tylko dlatego, że nie potrafili się wybronic. Tak zatarta wylewka nie ma kohezji z warstwą głębszą podłoża i pod wpływem pracy drewna odspaja się razem z klejem, którym przyklejono parkiet lub deski. Takich klepek i desek mam dla ostrzeżenia potencjalnych klientów wystarczająco duzo!
Jeżeli powierzchnia Twojej wylewki jest zatarta na ostro, to ma kohezję z całą wylewką. Nalezy ją przeszlifować odkurzyć zagruntować gruntem do kleju poliuretanowego i kleić klejem pu. Myślę, że twój parkieciarz ją tak ocenił. Jezeli się nie pomyliłem to zwróć baczniejszą uwagę na tego gościa. Wylewki o odpowiedniej wytrzymałości na ściskanie 20-30N/mm2, powinny być zacierane na ostro! Parkieciarze nie rozpoznają problemu o którym tutaj piszę. Za to maja oni a przedewszystkim użytkownik podłogi później problemy!
Chcesz pomocy dotyczącej konkretynie Twojego problemu dołącz zdjęcia i odpowiedz na pytania?
Także te : kiedy wykonano wylewkę?
Jaki użyto do niej cement?
ile użyto uziarnienie kruszywa?
Jaki był stosunek wody do cementu?
Czy dodawano plastyfikatory, jezeli tak to jakie i w jakiej ilości?
Czy wiesz do jakiego poziomu musi wyschnąc Twoja wylewka, aby układac na niej drewno?
Jak gruba jest wylewka?
Jakie drewno chcesz ułożyć?
Na czym polega byle jak zrobione zbrojenie? Skąd wiesz, że jest byle jak zrobione, jeżeli zbrojenie jest wewnątrz wylewki?
Czy chodzi o zbrojenie rozsiane?
Czy pod wylewką jest ogrzewanie podłogowe?
Na czym polega kruchość i jak głęboko sięga wykruszenie?
Czy ślady rysika stalowego przy docisku 0,75N/mm2, powodują głębokie ślady? Przed próbą rysikową należy miejsce sprawdzane przeszlifować aby usunąc luźne drobiny piasku!

jarekkur
13-04-2014, 16:23
Hej,
poszukuję stolarza do podłogi z desek na legarach. Może macie sprawdzonego fachowca?
Będę wdzięczna za info :)
M.
jak już to szukaj stolarza z wiedzą dotyczącą powszechnie uznanych nowoczesnych zasad parkieciarstwa!

marqota
14-04-2014, 09:37
proszę o więcej informacji na ten temat. Jestem rzeczoznawcą w zakresie jakości podłoży i posadzek podłogowych.
Jarekkur, niestety na część z Twoich pytań nie jestem w stanie udzielić odpowiedzi, gdyż wymagają zbyt specjalistycznej wiedzy. Na parę mogę odpowiedzieć na podstawie tego co widziałam (np. została skuta część posadzki i nie było tam zbrojenia z siatki, mimo że miało być). Jak już wspomniałam wcześniej, uważam że nie jest to właściwy wątek do rozwijania tego tematu...
Mam do Ciebie prośbę, napisz mi w prywatnej wiadomości ile może kosztować opinia rzeczoznawcy. Postaram się zamówić taką opinię dla własnej wiadomości.

MonDav
15-04-2014, 07:23
GORĄCO POLECAM EKIPĘ PANA ROBERTA HAWRYLAKA (SELKI) DO OCIEPLEŃ DACHÓW I WSZYSTKIEGO CO SIĘ ŁĄCZY Z KARTON-GIPSEM :) PAN ROBERT Z EKIPĄ ROBILI U NAS W 2012 OCIEPLENIE DACHU I CAŁĄ ZABUDOWĘ DO DOMU - PODWIESZANE SUFITY, DODATKOWE ŚCIANKI Z PÓŁKAMI. MUSZĘ PRZYZNAĆ BEZ ZAJĄKNIĘCIA, ŻE BYŁA TO NA PEWNO JEDNA Z NAJLEPSZYCH (ALBO I NAJLEPSZA) EKIPA, KTÓRĄ GOŚCILIŚMY NA BUDOWIE. BARDZO TERMINOWI, BARDZO DOKŁADNI I PROFESJONALNI, UPRZEJMI, STRASZNIE SYMPATYCZNI I PO PROSTU ZNAJĄ SIĘ NA SWOJEJ PRACY :) W 2013 PAN ROBERT Z PRZESYMPATYCZNĄ EKIPĄ ROBILI U NAS DODATKOWĄ ZABUDOWĘ I W TYM ROKU TYDZIEŃ TEMU RÓWNIEŻ :) POMIMO OGROMNEGO ZAŁADOWANIA PRACĄ, ZNALAZŁ DLA NAS CZAS :) PAN ROBERT Z EKIPĄ TO ZŁOTE CHŁOPAKI :)):wiggle:

vadiol
15-04-2014, 19:20
Warszawa i okolice:

Nie udzielałem się na forum, ale sporo cennych informacji z forum wziąłem (m.in. opinie o Zbychu i Vadiolu).
Kończę budowę (Międzylesie) i mogę gorąco polecić następujące ekipy (w kolejności wykonywanych prac):
1/ alarm - forumowy Zbych vel SŁAWOMIR Trojak DELTA-TECHNIC (nie ma co pisać o zaletach, wszystko jest na forum),
2/ glazura, biały montaż - forumowy Vadiol (tak jak Zbych, fachowiec w każdym calu), tel. 66 48 37 837
3/ gładzie i malowanie - Pan Łukasz i M&M Remonts http://www.mm-remonts.pl/ (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.mm-remonts.pl%2F), sprawnie i szybko, ale nie kosztem jakości,
4/ kostka granitowa i betonowa - Pan Rafał i LewGardenBruk http://lewgardenbruk.com.pl/ (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Flewgardenbruk.com. pl%2F), podobnie bezproblemowo i z należytą jakością.
Bardzo dziękuję

salik
15-04-2014, 20:49
GORĄCO
Zaciął Ci się chyba capslock (hint: w Internecie pisanie wielkimi literami uważa się za krzyk).

tygryska_13
16-04-2014, 10:43
Witam serdecznie
od dłuższego czasu poszukuje dobrego kominkarza, ktory zna sie na DGP. i tak szukam i szukam i napewno z kogos jestescie zadowoleni tylko nie pochwaliliście go jeszcze
pozdrawiam

mokoc
18-04-2014, 09:57
Witam serdecznie
od dłuższego czasu poszukuje dobrego kominkarza, ktory zna sie na DGP. i tak szukam i szukam i napewno z kogos jestescie zadowoleni tylko nie pochwaliliście go jeszcze
pozdrawiam

Tygryska - u mnie wlasnie teraz dziala kominkarz. dokladny i sprawdzony u paru znajomych. Moge podac Ci jego nr tel 600 294 318. pozdrawiam M

mokoc
18-04-2014, 11:20
Ostatnio rzadziej zaglądam na forum, ale korzystając z okazji, chciałabym polecić wykonawcę gładzi gipsowych pan Piotra - forumowego Ewbuxxxo;
Gładzie wykonane bardzo starannie, wszystko teraz jest gładkie i lśniace:yes:
Ewbuxxxo połozył u na tez na częsci powierzchni Alpol zamiast standardowej gładzi. wyszło tez fajnie:yes:
Terminowy, kontaktowy i bardzo sympatyczny wykonawca. Polecam :)

adamfcb
19-04-2014, 20:38
Ocieplenie skończone więc przyszedł czas na polecenie ekipy. Tak jak i tynki
cementowo-wapienne tak i ocieplenie robiła firma SAIN. Szczerze polecam,
kontakt z panem Hubertem rewelacyjny. Mimo że na budowie byłem prawie
codziennie to tak naprawdę nie musiałem. Tynki wewnętrzne wykonane starannie
zarówno pod względem geometrii jak i wizualnym. Brygada pracowita i
sympatyczna :-) Ocieplenie budynku: chłopaki znają się na rzeczy każdą
szczelinkę piankowali, styropian starannie docinany przy skosach, dodatkowo
murłatę obkleili styro 2cm a wszystkie szczelinki starannie zapiankowane,
wykonali także podbitkę. Dodatkowo chłopaki bardzo rozmowni i sympatyczni.
Zresztą sąsiadom tak się podobała jakość prac firmy SAIN, że chcą żeby u
jednych położyli tynk zewnetrzny a u drugiego poprawili po innych
"fachowcach" i nałożyli jeszcze raz siatkę z klejem i tynk zewnętrzny.
Naprawdę firma SAIN jest godna polecenia! Oby więcej było takich ekip!!

fuxszyk
20-04-2014, 06:35
Witam
szukam ekipy do tapetowania. Chcę by wszystko wyszło równo. Czy możecie kogoś polecić?

strix
22-04-2014, 13:23
niestety miałem awarię skrzynki i wcięło mi korespondencję z jednym z forumowiczów - na prośbę wklejam tutaj namiar na tynki cem-wap i wykonczeniowke (obecnie to już nawet kompleksowo od stanu surowego z dachem pod klucz praktycznie - kleją fajnie zufane ekipy - biorą odpowiedzialność za całość - sami robią pięknie glazury terakoty, wszelkie kartongipsy itd)

rewelacyjne tynki cem-wap - sprawdzony i polecany na forum juz wielokrotnie Stanisław Majkrzak tel 603635144 - tylko terminy trzeba raczej sporo naprzod klepac

mialem tez swietnych hydraulików z sochaczewa Nev-Instal. Usługi hydrauliczne. Zatorski T. 602 749 729 - chociaż poniżej p, Chmiel obecnie też jest w stanie dać bdb ekipę która robi już tak, żeby oni mieli jak najmniej problemów z glazurami w łazience, robieniem pryszniców bez brodzików - odpływ w podłodze etc.

Wykonczeniowka Lukasz Chmiel - w zasadzie obecnie wszystko zrobią jak wejda na SSZ aż pod klucz włącznie z kostką przed domem itd (sami łącznie z właścicielem robią wykończeniówkę - glazury terakoty, sufity podwieszane, całe karton gipsy, ale są w stanie zapewnić dobre ekipy i ładnie to spinają w całość - biorą też za całość odpowiedzialność - ceny srednie w strone wyzszych, ale warto, bo czasami najtaniej = najdrozej pozniej). Firma się rozwinęła odkąd u mnie robili tylko wykończeniówkę i wiem, że teraz biorą już tylko bardziej kompleksowe roboty np. ocieplenia, wszystkie karton gipsy, glazury terakoty po całości - nie wchodzą tylko np. w jedną łazienkę czy klika m2 terakoty. Ale jak masz dla nich cały dom to warto - bo naprawdę ekipa która chce zrobić sprawnie, zarobić i zostawić po sobie dobre wspomnienia . Namiary na www.lukaszchmiel.pl

s

tomo244
22-04-2014, 21:16
)

rewelacyjne tynki cem-wap - sprawdzony i polecany na forum juz wielokrotnie Stanisław Majkrzak tel 603635144 - tylko terminy trzeba raczej sporo naprzod klepac



Pan Majkrzak miał u mnie robić tynki na początku maja . termin był już uzgodniony w styczniu ale mnie wystawił. Oczywiście nie wiem czy mówił prawdę czy stwierdził że ma jednak do mnie za daleko. co prawda w miarę z klasa ponieważ zadzwonił w miarę wcześniej i dał namiar na innego tynkarza z którym co prawda się umówiłem na tynki ale zawsze to już wszystko sie przesuwa o ponad miesiąc.

autorus
23-04-2014, 06:07
no ale jednak się zachował . Do mnie swego czasu miał tynkarz dotrzec i zapomniał. Przypomniało mu się jak juz miałem inną ekipę po 3 miesiącach.

kori
23-04-2014, 20:20
Czy możecie polecić sprawdzona ekipę od kostki brukowej??

Nefer
23-04-2014, 23:52
Cze Kori :) 668-664-705 - Michał.

kori
24-04-2014, 12:34
dzieki Nefer

Korzystając z okazji polecam ekipę montującą kominek.
Firma Centrum komina z Zielonej Góry www.kominki.fm
Projekt kominka przygotowanie rzetelnie. Usługa wykonana kompleksowo, czysto, kamień idealnie zamonotwany.
Montaż wykonany w ciągu 1 dnia
Po montażu pełne przeszkolenie. Jestem bardzo zadowolona
Serdeczne podziękowania za współpracę dla Pana Michała Piotrowskiego 513 074 534 oraz pana Daniela.

adamfcb
25-04-2014, 11:25
dzieki Nefer

Korzystając z okazji polecam ekipę montującą kominek.
Firma Centrum komina z Zielonej Góry www.kominki.fm
Projekt kominka przygotowanie rzetelnie. Usługa wykonana kompleksowo, czysto, kamień idealnie zamonotwany.
Montaż wykonany w ciągu 1 dnia
Po montażu pełne przeszkolenie. Jestem bardzo zadowolona
Serdeczne podziękowania za współpracę dla Pana Michała Piotrowskiego 513 074 534 oraz pana Daniela.
Też jestem umówiony z Panem Michałem na zabudowę wkładu, u mnie w Markach za taką zabudowę prawie drugie tyle mi krzykneli:o

autorus
25-04-2014, 11:44
I z zielonej gory gostek pod wawe bedzie jechal ?

salik
25-04-2014, 13:58
I z zielonej gory gostek pod wawe bedzie jechal ?
Tak, oni kiedyś mieli większość klientów w Niemczech/Wawie...

aleksander909
25-04-2014, 18:07
Nic dziwnego, "Kiedys" wszedzie tak to dzialalo :)

Nefer
26-04-2014, 11:05
I z zielonej gory gostek pod wawe bedzie jechal ?
Do mnie jechał. Nawet 2 razy :)

autorus
26-04-2014, 11:22
no to szacun.

kori
26-04-2014, 19:54
Polecam centrum komina
Dokładnie niegdyś podbili Niemcy a teraz cała Polska.
Pewna i dobra robota.

A juz we wtorek myślę pojawi się kolejne polecenie....

aleksander909
26-04-2014, 23:03
a co Was tak dziwi ? ;p polak do stanow pojedzie za praca to nie pojedzie do innego miasta ? :bye:

FIX
28-04-2014, 09:37
Witam,

Proszę o podanie namiarów na sprawdzonego wykonawce schodów z drewna.

azusa
28-04-2014, 15:17
Ja też polecam Panów z Centrum Komina. Fachowo, solidnie, dodatkowo mieliśmy bardzo trudny do cięcia wykrój kamienia, ale świetnie sobie z tym poradzili. I ceny konkurencyjne.
A co do schodów, to u nas robił polecany już wielokrotnie na FM Pan Lasek i też go mogę polecić:)

autorus
28-04-2014, 16:48
aż wszedłem na ich stronę, tyle poleceń. No zobaczymy :)

FIX
28-04-2014, 21:40
Ja też polecam Panów z Centrum Komina. Fachowo, solidnie, dodatkowo mieliśmy bardzo trudny do cięcia wykrój kamienia, ale świetnie sobie z tym poradzili. I ceny konkurencyjne.
A co do schodów, to u nas robił polecany już wielokrotnie na FM Pan Lasek i też go mogę polecić:)

azusa

dziękuje ,Pana Laska już znalazłam bo jest polecany kilka stron wcześniej, liczę na polecenie jeszcze innego wykonawcy choćby dla porównania ceny czy terminów

kori
29-04-2014, 09:19
Tym razem gorąco, bardzo gorąco polecam ekipę Misiaczków od zabudowy karton gips i ocieplenia
Panowie elegancko poradzili sobie z naszym poddaszem
Ocieplenie stropu 2x15cm wełna, do tego skos do kalenicy 1x15cm wełna.
Na strychu nabita podłoga z osb. Zamontowane anemostaty. Wszystko 3 razy zaszpachlowane i zagruntowane pod malowanie.
Ekipa czysta, sumienna, i bardzo ale to bardzo pracowita. Na budowie codziennie porządek
Współpraca z Misiaczkami to przyjemność dla Inwestora.
Zawsze doradzą, podpowiedzą dobre rozwiązania. Przypilnują budowy
Skarby na budowie
Pozdrawiam p. Roberta, Wojtka, Jarka i Stanisława.

Gdy będziecie szukali ekipy od ocieplenia dachu i zabudowy GK - polecam ekipę
nr kontaktowy 502-469-645

art6
29-04-2014, 12:28
azusa

dziękuje ,Pana Laska już znalazłam bo jest polecany kilka stron wcześniej, liczę na polecenie jeszcze innego wykonawcy choćby dla porównania ceny czy terminów


właśnie ceny, dziś rozmawiałem z parkieciarzem który robi też schody, ceny jakie usłyszałem to 65zł za m2 parkietu (robocizna), odnośnie schodów dębowych, trep 3cm , przy 17 trepach cena to 15.000 z materiałem , co wydaje mi się dość drogo

bardzo proszę o opinię w kwestii cen

pozdrawiam
Art6

autorus
29-04-2014, 13:08
To nie dział na wyceny.

adamfcb
29-04-2014, 20:08
Trochę spóźnione ale ważne że jest:) Polecam firmę teka od wylewek, kontakt przed i potem wykonanie WZOROWE!

fox503
29-04-2014, 20:41
Witam,

Chciałem odświeżyć kwestie polecanych firm dekarskich z okolic Jabłonny, Legionowa

Prosiłbym o przedstawienie doświadczeń z firmami:
- DachMur
- Dachekspert
- TopDach
- DachCeramik

Te firmy znalazłem w naszej okolicy, chciałbym z jedną z nich wykonać pokrycie dachowe.

kori
29-04-2014, 21:00
Ja polecam topdach i niezastapionego Pana Krzysztofa

Adam626
29-04-2014, 21:34
Polecam firmę Rapi Bramy garazowe Rafał Piwowarczyk http://rapi.eu/. Dziś zamontowali mi bramę Normstahl, wszystko w/g planu, rodzinna firma, miła atmosfera, dobra cena.

gosiasad
29-04-2014, 21:39
Odpowiedziałam w temacie "czy ktoś budował z firmą dach mur z jabłonnej?"

Jestem w trakcie współpracy z firmą TopDach. Co prawda nie powinno się "chwalić dnia przed zachodem słońca" ale jak do tej pory współpraca układa się dobrze. Pan Paweł nawet jak nie odbierze telefonu, stara się oddzwonić lub przesyła informacje e-mailem. Ostatecznie wypowiem się po zakończeniu dachu.

art6
30-04-2014, 13:32
To nie dział na wyceny.

A który dział jest na wyceny?

sherif
30-04-2014, 22:04
Witam !

Poleci ktoś projektanta przyłącza gazowego ?

srebrnydom
30-04-2014, 22:39
Witam,
czy ktoś kojarzy Tego Pana i Jego ekipę? https://www.facebook.com/pages/Alamaster/197458683607477?fref=ts

nela29
30-04-2014, 23:46
Witam !

Poleci ktoś projektanta przyłącza gazowego ?
698 660 947 - Daniel Smoliński. Trzeba go troszkę poganiać, ale współpracuje z wykonawcą (Hubertem) który wtyki ma takie, że uzgodnienia z gazownią w jeden dzień robi :) Powołaj się na bliźniaka w Wesołej :)

teka
01-05-2014, 11:45
Trochę spóźnione ale ważne że jest:) Polecam firmę teka od wylewek, kontakt przed i potem wykonanie WZOROWE!

bardzo dziekuje...no i polecam sie

rafał2011
01-05-2014, 20:27
Ja polecam topdach i niezastapionego Pana Krzysztofa

Nie ma ludzi niezastąpionych ;)

srebrnydom
01-05-2014, 21:35
Witam,
czy ktoś kojarzy Tego Pana i Jego ekipę? https://www.facebook.com/pages/Alama...607477?fref=ts

Asia...
02-05-2014, 09:20
Witam
Czy ktoś może polecić sprawdzoną ekipę do dachów ?
Okolice Góry Kalwarii/Piaseczna :yes:

Asia...
02-05-2014, 09:28
Witam !

Poleci ktoś projektanta przyłącza gazowego ?
Janusz Nowak
Warszawa ul.Okrąg 12/34
tel.621 55 01 lub 601 315 501
...i nie trzeba nikogo poganiać

m.orzech
02-05-2014, 13:06
Witam,

po 7 latach od zamieszkania potrzebuję odświeżyć dom i w związku z tym poszukuję solidnej i profesjonalnej ekipy / fachowców
1/ architekta, który zaaranżuje na nowo elewację zewnętrzną domu,
2/ ekipy, która pomaluje dom,
3/ ekipy, która wykona remont wewnątrz domu, gładzie, listy przypodłogowe, wymiana fugi, malowanie pomieszczeń,
4/ ekipy, która wykona i zamontuje drewnianą balustradę na balkonie,
5/ ekipy, która odświeży schody drewniane wewnątrz domu.

Będę bardzo wdzieczna za kontakty do solidnych fachowców, którzy są naprawdę dobrzy w tym co robią, a nie przeciętni.
Dom jednorodzinny - Błonie - projekt M-130

Pozdrawiam

lukasz860910
03-05-2014, 07:22
bardzo dziekuje...no i polecam sie


Ja też polecam firme Teka (zajmująca się posadzkami maszynowymi). Widziałem wiele prac tej firmy i nigdy żaden inwestor nie miał zastrzeżeń ani uwag do jakości wykonanego podkładu (posadzki)

autorus
03-05-2014, 08:55
A ja pole ce TEKA ale dopiero jak zrobi mi podłogi :lol2: A to niestety się przesuwa :( Ponieważ najpierw inne prace sa konieczne do zrobienia.

ElemenT
03-05-2014, 10:29
Polecam studniarza z okolicy Wiązowna i Józefowa.

Aqua Centrum Ekologia Leszek Faliński.

Wiercili u mnie studnię głebinową głębokość 30m. Dobry sprzęt, szybko poszło choć warstwa 15m gliny pod ziemią.
Dodatkowo skompletowali sprzęt do studni budowlanej (pompa, zawory i wyprowadzenie wąż ogrodowy).

ziuta62
03-05-2014, 13:57
Polecam firmę TEKA z p. Arturem na czele. Po forumowej znajomości przyjechali na Podhale i zrobili mi fachowe wylewki pod podłogi drewniane. Super kontakt przed pracami i po. Szczegółowy opis dla parkieciarzy mam wydrukowany. Mimo kłopotów z naszej strony wszystko skończyło się dobrze i moje
''niezatarte'' na gładko wylewki robią furorę w okolicy.