PDA

Zobacz pełną wersję : WARSZAWA i okolice - biała lista



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24

autorus
14-09-2014, 09:38
To ja szukam instalatora napędów do bram skrzydłowych nice najlepiej. Okolice Nadarzyn.

DDAREKK
14-09-2014, 21:36
a kojarzecie firmy które zajmują się także budową ogrodzenia tj
Eryk Banaszek firma ER-BUD
lub
Marcin Rakowski firma Home Work ???

Dodatkowo potrzebuje namiary na kogoś solidnego ale i nie drogiego do wykonania drogi i chodnika z kostki.

Miłego

tommy72
15-09-2014, 07:37
Vadiol - polecam !

Witam
kolejna praca - łazienka - wykonana przez Vadiola i kolejny raz z czystym sumieniem polecam.
Robota wykonana zgodnie z umową, elastyczne podejście do terminu a poza tym standardowo - kilka dobrych rad, eleganckie wykonanie, po robocie teren ogarnięty, biały montaż, szafki itp porobione/pozawieszane.

Polecam i pozdrawiam
Tomek

PS jeśli ktoś chciałby popatrzeć na robotę to proszę o info - wrzucę parę fotek ;)

tommy72
15-09-2014, 07:50
Poszukuję sprawdzonego dekarza -więźba,blachodachówka,podbitka,rynny

Witam
polecam Michała Dąbrowicza z Dachluxu Wał Miedzeszyński oraz do wykonania dachu jedną z jego ekip - Diablo albo Karol (robił u mnie - jestem zadowolony z tempa roboty, ceny i obsługi po robocie - była mała reklamacja załatwiona błyskawicznie).
Namiar na p Michała jest na forum.

Pozdr
Tomek

songoku_xxx
16-09-2014, 20:45
siemanko!

mam do Was serdeczną prośbę szpecowie od elewacji :) )

Poszukuję ekipy do, była dyskusja stronę lub dwie temu. Znalazłem człowieka z terminem i w odpowiednim budżecie. Chciałbym abyście ocenili jego robotę, która dziś oglądałem. Ja nie umiem bo się nie znam :)

https://drive.google.com/folderview?id=0B0I5nRF3A90UczhDME1fd0x1TjA&usp=sharing

Domek robiony był 2 lub 3 lata temu. Po rozmowie wiem, że używa narożników, kładzie po skosie siatkę na rogach. Na moje wspomnienie o termodyblach, powiedział, że jeśli chce to nie ma problemu, ale on raczej ich nie używa bo mogą "się wysadzić". Mówił, że widział już takie przypadki. Dom mam na płycie fundamentowej, której cokół jest ocieplony 20cm styroduru. Powiedział, że w związku z tym nie ma potrzeby stosować listw startowych.

Proponuje system elewacyjny Baumit bo twierdzi, że jest dobry. Towar ogarniam ja, więc nie nic z tego nie ma. Na wspomnienie o Caparolu stwierdził, że jest przereklamowany. Nie chcę rozpoczynać dyskusji czy tak jest czy nie. Każdy swoje zdanie ma. Chciałbym tylko wiedzieć, czy Baumit jest ok. Do tego Sugerował styro Knauf'a.

Pozdrawiam serdecznie :)

fighter1983
17-09-2014, 07:49
Ja strasznie nie lubie psioczenia i wytykania innym bledow, bo one sie zdarzaja kazdemu, ale ... no ze tak powiem: d..y nie urywa jakosc wykonania.
Srednio mi sie to podoba jako efekt finalny, skoro jednak miescisz sie w budzecie i taka jakosc Cie zadowala - spokojnie bierz i rob.
Styroo Knaufa - jak najbardziej ok, Baumit - odczucia mam ambiwalentne, sparzylem sie raz baaardzo na ich produktach i sposobie podejscia do klienta. Reklamacje prowadzilem 2 miesiace lacznie z pieczeniam w piekarniku kruszywa z tynklu :) Oparlo sie o ITB i bylo grubo. No ale to sie tez moze zdarzyc.

symultana
17-09-2014, 16:01
Witam wszystkich!
Mimo szeroko zakrojonych poszukiwań nie mogę znaleźć dobrej, sprawdzonej ekipy do murowania ogrodzenia z klinkieru + montażu siatki panelowej ze słupkami. Nie wiem o co chodzi, ale jakby ostatnio murarze nie chcieli pracować... Może ktoś podrzuci namiar na sprawdzoną ekipę od ogrodzeń - buduję koło Piaseczna. Pozdrawiam

symultana
17-09-2014, 16:49
Polecam ekipę górali, która wykonywała mi stan surowy otwarty oraz wieźbę i pokrycie dachu papą. Tempo prac można ocenić czytając mój dziennik budowy.
Jakość zaś była kontrolowana przez znanego na tym forum kierbuda Pana Tomka Hofmana.
Oczywiście nie było żadnych uwag.
Wszystko zrobione zgodnie z projektem i zasadami sztuki budowlanej.
Szefem jest Pan Jan Zasadni. Namiary na priva.
Pan Jan ma 3 ekipy od SSO. U mnie pracowała ekipa gdzie majstrem jest Wiesiek. Wybrałem tą konkretną ekipę, gdyż kilkanaście lat temu stawiali 2 domy mojemu kuzynowi. Mogłem wiec ocenić ich pracę i posłuchać opinii z pierwszej ręki.
A przypadkiem ta firma wykonuje też ogrodzenia z klinkieru? Jeśli tak to poproszę namiary na priva:-)

ewajanecka
17-09-2014, 19:09
To ja szukam instalatora napędów do bram skrzydłowych nice najlepiej. Okolice Nadarzyn.
Polecam Aprel, forumowy Stary.

sherif
17-09-2014, 20:05
Polecicie malarza (do wnętrz :) )?

Poszukuję też sprawdzonej firmy od parapetów wew.

mmm814
17-09-2014, 23:29
Również podepnę się pod malarza do wnętrz :) prośbą równiez o polecenie szklarza i stolarza do szafaktury, szafek. Budowa okolice Piaseczna.

kipi
18-09-2014, 14:41
.

lukasz860910
18-09-2014, 15:10
Również podepnę się pod malarza do wnętrz :) prośbą równiez o polecenie szklarza i stolarza do szafaktury, szafek. Budowa okolice Piaseczna.

malarz 783 014 857

EWBUD
18-09-2014, 16:56
Po raz kolejny polecam firmę Aprel z bemowa. Na forum pan Krzysztof znany jako "stary". Tym razem polecam przy okazji zakupu i montażu drewnianych drzwi zewnętrznych firmy stolpaw. Drzwi przyjechały w terminie, szybko zamontowane i bardzo ładnie, leciutko się zamykają mimo swojej masy.

Kilkukrotnie widziałem montaże tej Firmy... myślę, że z czystym sumieniem można polecać :)

symultana
18-09-2014, 17:54
Mogę polecić do tynków wewnętrznych p. Bogdana tel 505 346 745 Robił u mnie tynki gipsowe, ale też robi cementowo - wapienne. Moje wyszły super, kto mnie nie odwiedzi, to podziwia, bo są gładziutkie i wcale nie trzeba teraz kłaść żadnych gładzi. W pomieszczeniach gdzie muszą być kąty 90 st. (łazienki, kuchnia, pralnia) jest super równo:-) Nawet nie przypuszczałam, że tynki mogą być tak ślicznie i równo zrobione.

Robo4x4
21-09-2014, 18:36
Poszukuje sprawdzonej ekipy do budowy scian nosnych , dzialowych oraz podciagow i slupow sso. W chwili obecnej jest stan zero z wyprowadzonymi naroznikami , silka.
Budowa Warszawa Wlochy

janoush
22-09-2014, 08:13
Kilkukrotnie widziałem montaże tej Firmy... myślę, że z czystym sumieniem można polecać :)

Ostatnio nawet u mnie, prawda Panie Piotrze ? :)

I to cały przekrój: okna, drzwi balkonowe, drzwi PSK i drzwi HS.

Też polecam p. Krzysztofa.

zbigor
22-09-2014, 08:45
A przypadkiem ta firma wykonuje też ogrodzenia z klinkieru? Jeśli tak to poproszę namiary na priva:-)
Wykonują... okazjonalnie przy budowie stanu surowego, bo to nie jest ich podstawowa działalność. Niestety są tak zarobieni, że u mnie nie mieli czasu nawet na to by przez 1 dzień wylać fundament pod ogrodzenie.
Poza tym ZTCW w tym roku wszystkie ekipy Pana Jana są zajęte. Ja cierpliwie czekam, może jakiś inwestor planujący SSO sie rozmyśli i chłopaki będą mieli trochę luzu na moje ogrodzenie.

EWBUD
22-09-2014, 10:28
Ostatnio nawet u mnie, prawda Panie Piotrze ? :)

I to cały przekrój: okna, drzwi balkonowe, drzwi PSK i drzwi HS.

Też polecam p. Krzysztofa.

U Pana przedostatnio :)
Mamy nast. domek na którym robimy po P. Krzysztofie.

asc
22-09-2014, 14:55
Poszukuje sprawdzonego hydraulika - instalacja kotłowni

gosiasad
22-09-2014, 15:22
U Pana przedostatnio :)
Mamy nast. domek na którym robimy po P. Krzysztofie.

Ja też polecam naszego forumowego "starego" (okna)

symultana
22-09-2014, 20:26
To sie dobrze składa bo blisko:)
Do kamienia polecam gościa z Dęblina który murował mi grill w altanie
Jak coś to pisz na PW
175076175077175078


Wykonują... okazjonalnie przy budowie stanu surowego, bo to nie jest ich podstawowa działalność. Niestety są tak zarobieni, że u mnie nie mieli czasu nawet na to by przez 1 dzień wylać fundament pod ogrodzenie.
Poza tym ZTCW w tym roku wszystkie ekipy Pana Jana są zajęte. Ja cierpliwie czekam, może jakiś inwestor planujący SSO sie rozmyśli i chłopaki będą mieli trochę luzu na moje ogrodzenie.

Zbigor, dziękuję za odpowiedź. Ja mam to samo z moją ekipą od budynku. Ekipa była super, chciałam ich wziąć do ogrodzenia, ale gdzie tam... termin na przyszły rok, wiosna:-) A mi spec od wykończeniówki wchodzi z robotami w przyszłym tygodniu...:-) Pozdrawiam

Chris2you
23-09-2014, 08:20
Pilnie potrzebuje sprawdzonej ekipy wod-kan i co z plaszczem wodnym i podlogowym ogrzewanie. Dodatkowo do montazu kolektorow ciepla. Okolice Janek nr.608684954

janoush
24-09-2014, 20:28
Witam wszystkich budujących,

jako, że zakończył się dzisiaj pewien etap budowlany - wylewki,
chciałbym podać listę wykonawców, których polecam:

Tomasz Ostrowski - minox.com.pl - materiały budowlane - najlepsze ceny - 504 033 118

Wiesław Kapera - 607 777 304, oferta: instalacje wodne, grzewcze w tym "podłogówka"
pompy ciepła, zakres prac u mnie: instalacja wodna i kanalizacyjna, rozkładanie styropianu przed podłogówką.
Bardzo dokładnie i sprawnie wykonuje zlecone prace. Cenowo całkiem pozytywnie. Zawsze chętnie doradzi !

Rafał Łuniewski - 502 326 699, oferta: elektryka, alarmy, odgromienie. Zakres prac u mnie: kompletne instalacje - elektryczna, teletechniczna (LAN, RTV), alarmowa. Cena - 50zł/punkt z materiałem. Chłopaki robią sprawnie, szybko tylko trzeba się dokładnie umówić.

Wojciech Rybus - 501 380 601, oferta: instalacje ogrzewania podłogowego, pompy ciepła, wentylacja mechaniczna (w tym projekty), Zakres prac u mnie: wentylacja mechaniczna z rekuperacją. Pan Wojtek jest dłubakiem robiącym samemu a przez to dość długo (akurat mi to nie przeszkadzało, a robił w dwóch domach na raz bo buduję bliźniaka). Cała instalacja została zaprojektowana i wykonana bardzo dokładnie. Cenowo - w przypadku wentylacji był najtańszy natomiast cenę instalacji grzewczej z PC miał wysoką. Dlatego robił mi to wykonawca poniżej :)

Marek Chałuda - 601 211 561, www.nde.com.pl (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.nde.com.pl) - oferta na stronie, zakres prac u mnie: odwierty, instalacja podłogowa, pompa ciepła - komplet włącznie z dokumentacją do WFOŚiGW do dofinansowania (z sukcesem :) ).

stal-art.net - 606 831 846, 666 934 095 - balustrady

Krzysztof Wycech - aprel.pl - forumowy Stary - okna Adams i Dariusz Kuty - też aprel.pl ale załatwialiśmy z nim drzwi.

Piotr Rudzki - forumowy Ewbuxxxo - elewacja oraz tynki wewnętrzne; w komplecie :) z Fighter1983 - materiały do ociepleń

Wojciech Cieślik - wylewki - 691 300 501 polecany na tym forum

Anna Tutaj-Pielaszek - www.tutajconcept.pl (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.tutajconcept.p l) - kompletny projekt wnętrz i nadzór autorski

Janusz "Diablo" wraz z Arnoldem Nowosielskim Dachlux Piaseczno - [email protected] - Dach

Bernard Sobkowski - 606 760 227 - oferta na Demobud.pl - u mnie: hydroizolacja tarasu i pokrycie dachu nad garażem.

Tomasz Hofman - 505 875 223 - kierbud też polecany na tym forum.

Wszystkich powyższych wykonawców szczerze polecam. Zlecone prace wykonali rzetelnie, dokładnie i w cenach dla mnie akceptowalnych, co nie znaczy najniższych, ale adekwatnych do jakości prac.

Edit: Panie Piotrze, to kiedy robimy ten szlaczek ? :)

Zuzaaa
25-09-2014, 07:20
Macie jakieś firmy z Warszawy do polecenia w kwesrii drzwi wewnętrznych ? Ma ktos doświadczenie z firmą Drims z Bartyckiej ?
Pozdrawiam
Zuza

misiupl
25-09-2014, 07:57
Drims mamy w 2 biurowcach - są OK

fighter1983
25-09-2014, 08:52
Witam wszystkich budujących,

jako, że zakończył się dzisiaj pewien etap budowlany - wylewki,
chciałbym podać listę wykonawców, których polecam:
Piotr Rudzki - forumowy Ewbuxxxo - elewacja oraz tynki wewnętrzne; w komplecie :) z Fighter1983 - materiały do ociepleń

Wszystkich powyższych wykonawców szczerze polecam. Zlecone prace wykonali rzetelnie, dokładnie i w cenach dla mnie akceptowalnych, co nie znaczy najniższych, ale adekwatnych do jakości prac.

Edit: Panie Piotrze, to kiedy robimy ten szlaczek ? :)
Ojej... znowu zostalem polecony przez klienta ktorego nie kojarze. Dziekuje slicznie. Zasluga Piotrka w tym przypadku :)

janoush
25-09-2014, 14:10
Ojej... znowu zostalem polecony przez klienta ktorego nie kojarze. Dziekuje slicznie. Zasluga Piotrka w tym przypadku :) To dlatego, że korespondowaliśmy w styczniu. Poleciłeś mi Zbyszka Hołdę lub Piotra Rudzkiego (chodziło mi m.in. o styropian i hydroizolację tarasu). Wybrałem Piotra :)

fighter1983
25-09-2014, 15:21
To dlatego, że korespondowaliśmy w styczniu. Poleciłeś mi Zbyszka Hołdę lub Piotra Rudzkiego (chodziło mi m.in. o styropian i hydroizolację tarasu). Wybrałem Piotra :)
No i sie sprawdzil :) Grzeczny Piotruś :)

calif2
25-09-2014, 19:51
Poszukuję wykonawcy elewacji jeszcze na ten rok. Może Panom forumowym wykonawcom wypadło jakieś zlecenie z kalendarza? Ok 200 m2 elewacji na 15 cm styropianu grafit. Tynk + szczyty w systemie Rodeo. Bez wodotrysków prosta forma budynku.

fighter1983
25-09-2014, 20:00
Poszukuję wykonawcy elewacji jeszcze na ten rok. Może Panom forumowym wykonawcom wypadło jakieś zlecenie z kalendarza? Ok 200 m2 elewacji na 15 cm styropianu grafit. Tynk + szczyty w systemie Rodeo. Bez wodotrysków prosta forma budynku.
Ja mam aspiracje zeby wchłaniac dobre, ogarniete firmy podwykonawcze dodajac swoj nadzor i robic to pod wlasna marka, wiec moze sie uda - jedna mam. Jutro - pojutrze pojawi sie watek na temat rodeo - zapraszam do dyskusji naszych wykonawcow ewbuxxxo i sain oraz Dzial Techniczny Rodeo do wymiany doswiadczen i wpolnej eliminacji bledow.
poprosze opis i projekt na maila - nie obiecuje, ale moze podejme sie wykonania.

EWBUD
26-09-2014, 13:32
Witam wszystkich budujących,

jako, że zakończył się dzisiaj pewien etap budowlany - wylewki,
chciałbym podać listę wykonawców, których polecam:

Tomasz Ostrowski - minox.com.pl - materiały budowlane - najlepsze ceny - 504 033 118

Wiesław Kapera - 607 777 304, oferta: instalacje wodne, grzewcze w tym "podłogówka"
pompy ciepła, zakres prac u mnie: instalacja wodna i kanalizacyjna, rozkładanie styropianu przed podłogówką.
Bardzo dokładnie i sprawnie wykonuje zlecone prace. Cenowo całkiem pozytywnie. Zawsze chętnie doradzi !

Rafał Łuniewski - 502 326 699, oferta: elektryka, alarmy, odgromienie. Zakres prac u mnie: kompletne instalacje - elektryczna, teletechniczna (LAN, RTV), alarmowa. Cena - 50zł/punkt z materiałem. Chłopaki robią sprawnie, szybko tylko trzeba się dokładnie umówić.

Wojciech Rybus - 501 380 601, oferta: instalacje ogrzewania podłogowego, pompy ciepła, wentylacja mechaniczna (w tym projekty), Zakres prac u mnie: wentylacja mechaniczna z rekuperacją. Pan Wojtek jest dłubakiem robiącym samemu a przez to dość długo (akurat mi to nie przeszkadzało, a robił w dwóch domach na raz bo buduję bliźniaka). Cała instalacja została zaprojektowana i wykonana bardzo dokładnie. Cenowo - w przypadku wentylacji był najtańszy natomiast cenę instalacji grzewczej z PC miał wysoką. Dlatego robił mi to wykonawca poniżej :)

Marek Chałuda - 601 211 561, www.nde.com.pl (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.nde.com.pl) - oferta na stronie, zakres prac u mnie: odwierty, instalacja podłogowa, pompa ciepła - komplet włącznie z dokumentacją do WFOŚiGW do dofinansowania (z sukcesem :) ).

stal-art.net - 606 831 846, 666 934 095 - balustrady

Krzysztof Wycech - aprel.pl - forumowy Stary - okna Adams i Dariusz Kuty - też aprel.pl ale załatwialiśmy z nim drzwi.

Piotr Rudzki - forumowy Ewbuxxxo - elewacja oraz tynki wewnętrzne; w komplecie :) z Fighter1983 - materiały do ociepleń

Wojciech Cieślik - wylewki - 691 300 501 polecany na tym forum

Anna Tutaj-Pielaszek - www.tutajconcept.pl (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.tutajconcept.p l) - kompletny projekt wnętrz i nadzór autorski

Janusz "Diablo" wraz z Arnoldem Nowosielskim Dachlux Piaseczno - [email protected] - Dach

Bernard Sobkowski - 606 760 227 - oferta na Demobud.pl - u mnie: hydroizolacja tarasu i pokrycie dachu nad garażem.

Tomasz Hofman - 505 875 223 - kierbud też polecany na tym forum.

Wszystkich powyższych wykonawców szczerze polecam. Zlecone prace wykonali rzetelnie, dokładnie i w cenach dla mnie akceptowalnych, co nie znaczy najniższych, ale adekwatnych do jakości prac.

Edit: Panie Piotrze, to kiedy robimy ten szlaczek ? :)

Szlaczek? hm.... obmyślam jaki ma być kształt.
Wyślę projekt do akceptacji :)

A na poważnie:
Dziekuję za polecenie i również chciałbym polecić P. Janusza jako inwestora, rozsądny człowiek...

Adam626
26-09-2014, 20:53
Wylewki z miksokreta robił mi Pan Artur - forumowy teka

http://www.posadzkiplock-teka.pl/

Posadzki zrobione jako mieszane z kruszywem (pod parkiet). Wykonawca jest profesjonalistą, ogólnie fajny gość. Jest właścicielem ale i jednocześnie członkiem ekipy. Lubię wykonawców z doświadczeniem którzy potrafią doradzić i rozwiązywać różne problemy. Teka wykonuje posadzki na materiale inwestora. Polecił mi gościa który przywiózł żwir i kruszywo (Bartek). Cement (Górażdże) zamówiłem w najlepszej betoniarni Budet Legionowo (polecam).

Z usługi Teki jestem zadowolony więc mogę go z czystym sumieniem polecić. Kontakt 692-796-235

Adam626
26-09-2014, 21:14
Bernard Sobkowski - 606 760 227 - oferta na Demobud.pl - u mnie: hydroizolacja tarasu i pokrycie dachu nad garażem.


Benio będzie też robił tarasy u mnie a elewację elewację Piotr - Ewbuxxxo

fighter1983
27-09-2014, 01:39
Benio będzie też robił tarasy u mnie a elewację elewację Piotr - Ewbuxxxo
To ja będę dostawca materiałów. No chyba ze w sto ;)

EWBUD
27-09-2014, 18:24
Poszukuję wykonawcy elewacji jeszcze na ten rok. Może Panom forumowym wykonawcom wypadło jakieś zlecenie z kalendarza? Ok 200 m2 elewacji na 15 cm styropianu grafit. Tynk + szczyty w systemie Rodeo. Bez wodotrysków prosta forma budynku.

Zapraszam w marcu :)

nela29
27-09-2014, 21:03
Potrzebuję polecanego, dobrego glazurnika z terminami poniżej miesiąca :-)

calif2
28-09-2014, 17:51
Zapraszam w marcu :)

Jak nie wypali w tym roku to kto wie.......:)

EWBUD
29-09-2014, 10:19
Potrzebuję polecanego, dobrego glazurnika z terminami poniżej miesiąca :-)

Takie rzeczy to tylko w Erze :)
W sensie; z terminem...

symultana
29-09-2014, 17:27
Poszukuję wykonawcy elewacji jeszcze na ten rok. Może Panom forumowym wykonawcom wypadło jakieś zlecenie z kalendarza? Ok 200 m2 elewacji na 15 cm styropianu grafit. Tynk + szczyty w systemie Rodeo. Bez wodotrysków prosta forma budynku.
Zadzwoń do P. Michała Domagały 693222511. Wcześniej był już polecany na forum przez kogoś ze Starej Wsi gm. Nadarzyn. Widziałam 4 elewacje tego Pana i są całkiem OK, choć jestem wymagająca. Zaczyna u mnie ok. 8 października. Elewacja z boniami, więc musi być równiutko. Może ma wolne terminy, bo forumowi spece od elewacji nie mają czasu co poniektórzy przesłać nawet kosztorysu, choć się wcześniej umawiają. W tym miejscu serdecznie pozdrawiam Pana fighter1983;) Nie doczekawszy się na Pana odpowiedzi znalazłam sobie inną firmę:bye:
Napiszę później jak wyszło. Zrobię sobie badanie kamerą termowizyjną, to się wszystko okaże...

EWBUD
29-09-2014, 21:01
Zadzwoń do P. Michała Domagały 693222511. Wcześniej był już polecany na forum przez kogoś ze Starej Wsi gm. Nadarzyn. Widziałam 4 elewacje tego Pana i są całkiem OK, choć jestem wymagająca. Zaczyna u mnie ok. 8 października. Elewacja z boniami, więc musi być równiutko. Może ma wolne terminy, bo forumowi spece od elewacji nie mają czasu co poniektórzy przesłać nawet kosztorysu, choć się wcześniej umawiają. W tym miejscu serdecznie pozdrawiam Pana fighter1983;) Nie doczekawszy się na Pana odpowiedzi znalazłam sobie inną firmę:bye:
Napiszę później jak wyszło. Zrobię sobie badanie kamerą termowizyjną, to się wszystko okaże...

To się wszystko okaże.... :)

maciekp
29-09-2014, 21:06
Witam,

U mnie rowniez elewacja do wykonania. Powierzchnia to w przyblizeniu ok 300m choc budynek posiada sporo przeszklen.
Projekt domu mozna obejrzec na stronie www.projektyzwizja.pl, projekt DOSKONALY EN (w mojej wersji mam jeszcze dobudowany garaz)

Ocieplenie: styropian 22cm, tynk standardowy w kolorze bialym (na jednej ze scian bede najprawdopodobniej chcial polozyc imitacje plyty betonowej, ale firma ktora sie tym zajmuje kladzie to juz na tynk wiec na tym etapie nie trzeba nic specjalnie przygotowywac)

EWBUD
29-09-2014, 21:26
Witam,

U mnie rowniez elewacja do wykonania. Powierzchnia to w przyblizeniu ok 300m choc budynek posiada sporo przeszklen.
Projekt domu mozna obejrzec na stronie www.projektyzwizja.pl, projekt DOSKONALY EN (w mojej wersji mam jeszcze dobudowany garaz)

Ocieplenie: styropian 22cm, tynk standardowy w kolorze bialym (na jednej ze scian bede najprawdopodobniej chcial polozyc imitacje plyty betonowej, ale firma ktora sie tym zajmuje kladzie to juz na tynk wiec na tym etapie nie trzeba nic specjalnie przygotowywac)

dokładnie taki jak na projekcie to 313 m2 - identyczny robiłem niedawno.
Większa część przeszkleń została odjęta od powierzchni.

maciekp
29-09-2014, 22:01
dokładnie taki jak na projekcie to 313 m2 - identyczny robiłem niedawno.
Większa część przeszkleń została odjęta od powierzchni.

No to u mnie bedzie wiecej, bo moj jest wydluzony o 1,5m i ma dobudowany garaz 6.6x6.0m...
dziekuje za info :)

calif2
30-09-2014, 13:44
Zadzwoń do P. Michała Domagały 693222511. Wcześniej był już polecany na forum przez kogoś ze Starej Wsi gm. Nadarzyn. Widziałam 4 elewacje tego Pana i są całkiem OK, choć jestem wymagająca. Zaczyna u mnie ok. 8 października. Elewacja z boniami, więc musi być równiutko. Może ma wolne terminy, bo forumowi spece od elewacji nie mają czasu co poniektórzy przesłać nawet kosztorysu, choć się wcześniej umawiają. W tym miejscu serdecznie pozdrawiam Pana fighter1983;) Nie doczekawszy się na Pana odpowiedzi znalazłam sobie inną firmę:bye:
Napiszę później jak wyszło. Zrobię sobie badanie kamerą termowizyjną, to się wszystko okaże...

Dzwoniłem, nie było mu po drodze:)

Niestety liczę się z tym, że na dobrego fachowca trzeba poczekać a takich mam nadzieję tu mamy. Liczę na pozytywny odzew fightera....

asc
04-10-2014, 09:07
Poszukuję stolarza do wykonania zabudowy szafy oraz komody

doarka
06-10-2014, 14:40
Poszukuję na przyszly rok sprawdzonej ekipy od tradycyjnych tynków c-w zacieranych piaskiem kwarcowym - okolice Pruszkowa. Czy ktoś z Was może taką ekipę polecić ?

dzięki

autorus
06-10-2014, 15:12
tradycyjnych czyli nie z worka?

doarka
06-10-2014, 21:23
tradycyjnych czyli nie z worka?

Dokładnie tak

Moniia i P
07-10-2014, 14:42
Antoni Poparda 694 972 569 tynki c-w zacier pias kwarc

E w e l
08-10-2014, 08:19
Potrzebuję polecanego, dobrego glazurnika z terminami poniżej miesiąca

Spróbuj u forumowego wingermana może będzie miał akurat wolny termin.
Niżej znajdziesz namiary na niego.


Przy okazji przypomnę swoje sprawdzone ekipy o których wcześniej wspominałam.

Jak pisałam wcześniej większą część prac mam już wykonanych i zarówno wylewki jak i tynki mają już płytki, to wiem czy były równe i co mówili o nich inni wykonawcy :)
Postanowiłam ułatwić innym życie i polecić kilka sprawdzonych i godnych polecenia osób/firm, tak więc z czystym sumieniem mogę polecić:

Tynki:
Tynkarzy wybrałam gdy zobaczyłam tynki w nowym bloku u koleżanki :) zdobyłam ich namiary i zaprosiłam na tynkowanie domu. Cena wyjściowa była wyższa niż w ówczesnym czasie o około 2zł na 1m2 jednak gdy obejrzeli dom, sprawdzili kąty i piony ścian zeszli o 1,5zł na m2.
Przyjechała ekipa chyba z 8 osób i w tydzień zrobili mi cały dom, trochę się bałam czy ściany będą równe (bo jak dla mnie, to ekspresowe tempo) ale po sprawdzeniu tynków (w późniejszym czasie również przez glazurnika) okazało się, że tynki są równiutkie i to samo tyczy się kątów. Ekipa po sobie posprzątała, zutylizowała śmieci, worki itp. pozostawiając po sobie porządek.
Szef 601836890
Kier Ekipy 509988837

Wylewki:
Ekipa polecona przez wyżej wspomnianych tynkarzy, panowie dokładni, u mnie w domu tam gdzie docelowo będą deski, wylewki zrobili niższe o 5mm i nie kręcili nosami, że to trudne i pracochłonne zadanie tym bardziej, że dodatkowo w salonie ramkę mieli zrobić o 5mm wyższą od reszty (salon z kuchnią otwartą i spiżarnią w kształcie litery U więc nie było to łatwe). Glazurnik po sprawdzeniu, mówił, że rzadko widzi się tak proste wylewki a i do spadków się nie mógł przyczepić.
Niestety nie pamiętam i nie mam ich imion bo figurują u mnie w telefonie jako wylewki od Andrzeja :) a minęło już trochę czasu, ale brak imion nie powinien stanowić problemu.
510305700
510797953

Glazura
O tak dokładnego glazurnika jakiego miałam jest bardzo trudno. Detalista któremu nic nie umknie, widać że ma pojęcie o tym co robi, potrafi doradzić, nic nie upraszcza a nawet utrudnia sobie pracę by efekt był jeszcze lepszy. Jakość pracy na najwyższym poziomie.
Jego mam z naszego forum, padło na niego gdy przeczytałam jedną opinię tu link do tej opinii (http://forum.muratordom.pl/showthread.php?48916-SOLIDNI-WARSZAWA-I-OKOLICE&p=4780902&viewfull=1#post4780902) miałam obiekcje bo niewiele jest o nim na forum, poza jego wypowiedziami, jednak z polecanych akurat on miał dogodny dla mnie termin. Jak się później podczas pracy okazało, mało jest o nim na forum bo zazwyczaj nie ma terminów i robił raptem u dwóch czy trzech osób z forum a ja jestem kolejną.
wingerman
692867776

Mam nadzieję, że ktoś skorzysta. :)

Nieta
08-10-2014, 12:20
Witam wszystkich!
Mimo szeroko zakrojonych poszukiwań nie mogę znaleźć dobrej, sprawdzonej ekipy do murowania ogrodzenia z klinkieru + montażu siatki panelowej ze słupkami. Nie wiem o co chodzi, ale jakby ostatnio murarze nie chcieli pracować... Może ktoś podrzuci namiar na sprawdzoną ekipę od ogrodzeń - buduję koło Piaseczna. Pozdrawiam

Polecam kontakt z Harbud p. Henryk: 607172031

Nieta
08-10-2014, 12:25
Dzień Dobry,
Poszukuję sprawdzonego o otwartym umyśle Architekta/Pracowni Projektowej do zaprojektowania nowoczesnego prostego domu parterowego. Koncepcję już mam gotową, teraz trzeba dodać smaczków i projektować. Najchętniej Wawa lub powiat otwocki

symultana
08-10-2014, 12:33
Polecam kontakt z Harbud p. Henryk: 607172031

Dziękuję bardzo! Pozdrawiam

fuxszyk
08-10-2014, 15:37
Polecam firmę sratatata.pl do wykonania tarasów z desek kompozytowych. Bardzo szybko i solidnie wykonali mój taras
Poproszę o zdjęcia i namiary gdzie można to cudo zobaczyć panie spamer.

halszka1938
08-10-2014, 18:13
Capitek nie może się zdecydować czy szuka wykonawcy czy już go znalazł.
2 min przed napisaniem tego posta w innym miejscu pytał o wykonawcę, który mógłby zrobić mu taras.

sheila
09-10-2014, 10:22
Dzień Dobry,
Poszukuję sprawdzonego o otwartym umyśle Architekta/Pracowni Projektowej do zaprojektowania nowoczesnego prostego domu parterowego. Koncepcję już mam gotową, teraz trzeba dodać smaczków i projektować. Najchętniej Wawa lub powiat otwocki

Polecam projektantkę naszego domu - umie słuchać i przekuwać pomysły inwestorów w coś naprawdę fajnego, zarówno wizualnie jak i funkcjonalnie : Agnieszka Mędelska-Woźniak, pracownia Archidomum mejl: [email protected], tel. 609 146 525

buzzer11
09-10-2014, 15:29
Potrzebuję polecanego, dobrego glazurnika z terminami poniżej miesiąca :-)

W 100% polecam Pana Jacka tel. 604620665. Nie wiem jak u niego z terminami ale jeśli nadal potrzebujesz glazurnika to zadzwoń i się dowiedź.

Pan Jacek kładł u mnie płytki i mimo kiepskiej jakości płytek (krzywe jak chole...) nie poddał się i wykonał kawał dobrej roboty.
Naprawdę szczerze polecam.

Pozdrawiam
Rafał

symultana
10-10-2014, 10:04
U mnie chłopaki od Pana Domagały robią ocieplenie domku:) Równiutko, bez szczelin, bardzo starannie. Jak do tej pory, robota jest dokładna, będzie też zachowana ciągłość izolacji z ociepleniem stropu nad pierwszym piętrem. Strych będę miała nieogrzewany, na różen tzw. "przydasie";) Pozdrawiam

vadiol
12-10-2014, 17:58
Vadiol - polecam !

Witam
kolejna praca - łazienka - wykonana przez Vadiola i kolejny raz z czystym sumieniem polecam.
Robota wykonana zgodnie z umową, elastyczne podejście do terminu a poza tym standardowo - kilka dobrych rad, eleganckie wykonanie, po robocie teren ogarnięty, biały montaż, szafki itp porobione/pozawieszane.

Polecam i pozdrawiam
Tomek

PS jeśli ktoś chciałby popatrzeć na robotę to proszę o info - wrzucę parę fotek ;)
Bardzo dziekuje !

art6
13-10-2014, 12:14
Vadiol - polecam !

Witam
kolejna praca - łazienka - wykonana przez Vadiola i kolejny raz z czystym sumieniem polecam.
Robota wykonana zgodnie z umową, elastyczne podejście do terminu a poza tym standardowo - kilka dobrych rad, eleganckie wykonanie, po robocie teren ogarnięty, biały montaż, szafki itp porobione/pozawieszane.

Polecam i pozdrawiam
Tomek

PS jeśli ktoś chciałby popatrzeć na robotę to proszę o info - wrzucę parę fotek ;)

Witam,

jeśli nie byłoby to problemem to poproszę tych parę fotek :)
najlepiej na [email protected], szukam glazurnika i fotki na pewno pomogą w wyborze

dziękuję i pozdrawiam

Artur

Adam626
13-10-2014, 20:20
Polecam betoniarnię BUDET z LEgionowa/ Łajski. Dobry nieoszukiwany beton. Można tez kupowac bloczki betonowe oraz cement (Ożarów - ze znaczkiem pewny cement).
Jestem zadowolony ze współpracy z tą firmą. Jest to duża betoniarnia, mają 2 węzły. Przywożą do Warszawy. Ekipy które wierciły mi stropy i kuły mówiły ze beton jest mocny
http://budet.pl/

Pasik24
16-10-2014, 15:44
Witam polecam małą rodziną Firme pana Tomka z Rembertowa,Bardzo ładnie zrobili mi Docieplenie a i przy okazji ułożyli płytki na Tarasie pomalowali 2 pokoje,Wycieli 2 drzewa,i posprzątali podwórko,Panowie bardzo uczciwi i słowni polecam tel.690 494 725

EWBUD
17-10-2014, 14:41
Witam polecam małą rodziną Firme pana Tomka z Rembertowa,Bardzo ładnie zrobili mi Docieplenie a i przy okazji ułożyli płytki na Tarasie pomalowali 2 pokoje,Wycieli 2 drzewa,i posprzątali podwórko,Panowie bardzo uczciwi i słowni polecam tel.690 494 725

A to Ci historia :)

songoku_xxx
17-10-2014, 14:57
a łyżka na to niemożliweeee :D

Yukusiowa
19-10-2014, 19:19
Dzień dobry. Poszukuję sprawdzonej firmy budowlanej, która wybuduje dom najchętniej do stanu deweloperskiego.
Budowa w Grodzisku Mazowieckim. Interesuje mnie firma "samowystarczalna", tzn. ja tylko płacę i nie muszę się martwić o dostarczanie materiałów itp. Miło by było, jeśli firma pomogłaby również załatwić papierkową robotę, tzn. pozwolenie na budowe itp. :)
Zaczęłam czytać ten temat (od końca ;) ) i jak na razie "wyłowiłam" firmę Auris.

PS. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z firmą New House? Zaintrygowały mnie ich reklamy, ale nie mogę znaleźć żadnych opinii w internecie.

Hopek
19-10-2014, 21:35
Ja natomiast poszukuję:
- firmy do wykonania tynków Knauf Diamant lun Nida Zeta - duża powierzchnia.
- firmy, która sprzeda i przywiezie okna - z ciepłym montażem
- firmy od wylewek pod podłogówkę i pod parkiet - 270 m2
- firmy od elewacji - ocieplenia domu - bardzo dużo boniowania, listw itd...

Mikolaj5
20-10-2014, 15:47
Szukam firmy do realizacji szeroko pojętego DACHU. Najchętniej wszystko w komplecie, czyli więźba, pokrycie dachowe, podbitka, rynny, obróbki blacharskie itd.

EWBUD
20-10-2014, 19:25
Ja natomiast poszukuję:
- firmy do wykonania tynków Knauf Diamant lun Nida Zeta - duża powierzchnia.
- firmy, która sprzeda i przywiezie okna - z ciepłym montażem
- firmy od wylewek pod podłogówkę i pod parkiet - 270 m2
- firmy od elewacji - ocieplenia domu - bardzo dużo boniowania, listw itd...

Elewacja - no coż... nie moge się powstrzymać......polecam.....Siebie :)
Tynki gipsowe: Sain, Anatak.
Okna - Aprel, forumowy Stary.

autorus
20-10-2014, 19:36
Okna i drzwi finlandia :)

symultana
20-10-2014, 22:16
Ja natomiast poszukuję:
- firmy do wykonania tynków Knauf Diamant lun Nida Zeta - duża powierzchnia.
- firmy, która sprzeda i przywiezie okna - z ciepłym montażem
- firmy od wylewek pod podłogówkę i pod parkiet - 270 m2
- firmy od elewacji - ocieplenia domu - bardzo dużo boniowania, listw itd...

Okna i drzwi - potwierdzam: forumowy Finlandia - u mnie montował okna 3-szybowe, profil VEKA, są super. Ponadto P. Paweł świetny fachowiec i miły człowiek, nie naciąga na drogie rozwiązania, tylko proponuje sprawdzone i uzasadnione elementy okien i drzwi. Teraz zamawiam u Niego drzwi,
Elewacja - właśnie skończył u mnie elewację (na etapie siatki i kleju - bo kolor kładę na wiosnę) z boniami Pan Michał Domagała. Polecany już kilka stron wcześniej. Jest rzeczowy i zorganizowany, wszystko ma zaplanowane, jak czegoś mu brakuje, jedzie i sobie sam dokupuje, potem pokazuje klientowi fakturę i towar. Okładzinę ze styropianu mam położoną bardzo równiutko i szczelnie - robiłam zdjęcia na bieżąco. Okna obrobione listewkami, też równo i ładnie. No i w końcu bonie - strasznie się bałam, że wyjdą krzywe, ale wcześniej zostały rozmierzone na elewacji, tak, żebym mogła je zobaczyć, a później wycięte i założone gotowe kształtki. Sprawdzałam potem miarką - było albo równo, albo z 2-3 mm różnicy. Oko tego nie wychwyci na 6,5 m wysokiej elewacji. No chyba, że ktoś się uprze, ale ja jestem zadowolona, nawet bardzo. Zresztą można to zobaczyć na mojej budowie.

fighter1983
21-10-2014, 06:35
Elewacja - no coż... nie moge się powstrzymać......polecam.....Siebie :)
Tynki gipsowe: Sain, Anatak.
Okna - Aprel, forumowy Stary.
Super autopolecenie :)
Ale fakt - ewbuxxxo spokojnie mozna polecic na elewacje.
Okna - forumowy stary :yes::yes::yes:
tynki gipsowe : Zbyszek Holda 601815765

sheila
21-10-2014, 08:50
Szukam ekipy do zrobienia dachu płaskiego na naszym garażu - ktoś? coś?

JayM
22-10-2014, 08:53
Witam,
Poszukuję dobrej, dużej i rzetelnej ekipy która podejmie się wykonania ocieplenia poddasza o dość dużej powierzchni.
Jestem zainteresowany wykonaniem dwóch warstw z wełny po 15 cm + GK.
Proszę o jakieś rekomendacje, kontakt do kogoś kogo możecie z czystym sumieniem polecić, kogoś myślącego, kreatywnego i uczciwego.
Będzie trzeba trochę pokombinować, podrzucić jakieś pomysły.
Moje dotychczasowe doświadczenia z budowy nadają się póki co na napisanie niezbyt wesołej książki w klimacie horroru :/
Chciałbym uniknąć dalszych problemów. Pomożecie? ;)

Lokalizacja: Józefów, gm. Nieporęt

pozdrawiam, Jacek

Justyna831
24-10-2014, 10:10
JayM - od poddasza - Pan Jacek Kondraszuk http://www.yacek-poddasza.pl/pages/kontakt.php , aktualnie kończy poddasze u mnie i współpraca jak do tej pory przebiega bardzo pozytywnie.

KKWH
24-10-2014, 20:26
Witam!!! mogę z czystym sumieniem polecić ekipę SELKI bardzo dobra dokładna i bez konfliktowa ekipa. Jeżeli chodzi o wsparcie co do rozwiązań technicznych porady pana Roberta były w 100%trafne a rozwiązania bardzo praktyczne i pomocne. Na budowie czysto, codziennie posprzątane aż miło odwiedzać domek. POLECAM!!!


'' SELKI''
kontakt; Robert 502469645

adamfcb
24-10-2014, 21:40
Witam!!! mogę z czystym sumieniem polecić ekipę SELKI bardzo dobra dokładna i bez konfliktowa ekipa. Jeżeli chodzi o wsparcie co do rozwiązań technicznych porady pana Roberta były w 100%trafne a rozwiązania bardzo praktyczne i pomocne. Na budowie czysto, codziennie posprzątane aż miło odwiedzać domek. POLECAM!!!


'' SELKI''
kontakt; Robert 502469645

tylko czy jakość prac też taka fantastyczna? Bo u mnie podczas malowania i takie tam, wyszło co nieco.

EWBUD
25-10-2014, 11:06
tylko czy jakość prac też taka fantastyczna? Bo u mnie podczas malowania i takie tam, wyszło co nieco.

Po każdym jakieś pierdoły się znajdzie :)
Nie to, że ich bronię - po prostu takie są realia....istotną sprawą jest żeby tych pierdół było jak najmniej...

autorus
25-10-2014, 13:06
Musze się zgodzić.

adamfcb
26-10-2014, 07:03
Niewiem czy folia paroizolacyjna przy rurkach WM "cieta" palcami to taka pierdola. Jak wszedlem akrylowac polaczenia plyt to moglem podziwiac z dolu moja welne. A chyba mozna bylo ta folie tasma do rurek okleic? No chyba ze to tak powinno byc i wszyscy tak robia to ok, w takim razie u mnie tez jest fantastycznie

fuxszyk
26-10-2014, 09:11
Witam
poszukuję kogoś kto wykona projekt ogrodu i ew. go zrealizuje.
Jak macie jakieś warte polecenia namiary - proszę o kontakt.
Budujemy się na wschód od Warszawy.
Pozdrawiam

anatak
28-10-2014, 05:24
Elewacja - no coż... nie moge się powstrzymać......polecam.....Siebie :)
Tynki gipsowe: Sain, Anatak.
Okna - Aprel, forumowy Stary.

Dzięki za polecenie, zależy na kiedy potrzebny termin

Budowa-Wawa
28-10-2014, 20:54
Witam,
Polecam firmę DQM - co prawda robiłem z nimi tylko SSO, ale są godni polecenia.

Koordynują temat całościowo - od materiałów, dobór wykonawców po sprzątanie terenu...
Schody zaczęły się później, gdy sam zacząłem wybierać dostawców

Warto tylko kontrolować faktury i sposób rozliczeń, ale to chyba podstawa nie tylko na budowie ;)



Dzień dobry. Poszukuję sprawdzonej firmy budowlanej, która wybuduje dom najchętniej do stanu deweloperskiego.
Budowa w Grodzisku Mazowieckim. Interesuje mnie firma "samowystarczalna", tzn. ja tylko płacę i nie muszę się martwić o dostarczanie materiałów itp. Miło by było, jeśli firma pomogłaby również załatwić papierkową robotę, tzn. pozwolenie na budowe itp. :)
Zaczęłam czytać ten temat (od końca ;) ) i jak na razie "wyłowiłam" firmę Auris.

PS. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z firmą New House? Zaintrygowały mnie ich reklamy, ale nie mogę znaleźć żadnych opinii w internecie.

MonDav
29-10-2014, 11:32
Ocieplanie poddasza? A może zabudowa karton-gips? Zdecydowanie polecam firmę SELKI czyli forumowe Misiaczki. Robert z ekipą pracował u nas już 4 raz, za każdym razem bez zarzutów, w miłej atmosferze, za każdym razem co do obiecanej godziny skończyli swoją pracę. Zostawili mega porządek i mega pozytywne wrażenie. Przyznam zupełnie szerze, jest to najlepsza ekipa, którą mieliśmy na budowie. Zaczynamy trzeci rok mieszkania, zabudowa karton-gips nie pęka, wykonana jest bardzo starannie. Ocieplenie poddasza perfekcyjne, dzięki czemu płacimy niskie rachunki za gaz (ok 500,- za miesiąc w najzimniejszych miesiącach, przy 220 m2) Ciepło bardzo długo się utrzymuje (temperatura, nawet przy wyłączonym piecu, spada bardzo powoli). Jeśli będę budować jeszcze kiedyś dom, to bankowo zadzwonię do Roberta i chłopaków :):cool::yes: telefon do Roberta: 502 469 645
286699286698286700

kipi
30-10-2014, 18:46
.

yaco181
31-10-2014, 15:55
JayM - od poddasza - Pan Jacek Kondraszuk http://www.yacek-poddasza.pl/pages/kontakt.php , aktualnie kończy poddasze u mnie i współpraca jak do tej pory przebiega bardzo pozytywnie.

Bardzo dziękuję za polecenie i miłą współpracę... :)

Adam626
31-10-2014, 19:52
Polecam ekipę od stanu surowego która budowała mi dom. Dużą zaletą jest uczciwość ekipy, porządek na budowie oraz łatwość dogadania się. Szef brygady sam pracuje wraz ze swoim zespołem co jest ważne.

Człowiek ugodowy.
Cena, jakość, solidność - wszystko OK. Nie widziałem brygady która taki porządek trzymałaby na budowie

Wyglądało to tak:
http://galerkiwnetrz.pl/obrazki/budowa

Jeśli ktoś jest zainteresowany, proszę o PW

DDAREKK
31-10-2014, 21:10
Witam
Ja ze swej strony także dołączam się do polecenia Pana Jacka Kondraszuka do zabudowy poddasza, także do innych prac. Bardzo dobra komunikacja, wszystko zgodnie z ustaleniami, ludzie naprawdę bardzo konkretni i mili. Polecam.

Pozdrawiam

yaco181
01-11-2014, 21:15
Witam
Ja ze swej strony także dołączam się do polecenia Pana Jacka Kondraszuka do zabudowy poddasza, także do innych prac. Bardzo dobra komunikacja, wszystko zgodnie z ustaleniami, ludzie naprawdę bardzo konkretni i mili. Polecam.

Pozdrawiam

Baaaaaardzo dziękujemy za pozytywne opinie..
Takie wpisy można czytać godzinami :D

symultana
02-11-2014, 17:49
Ocieplanie poddasza? A może zabudowa karton-gips? Zdecydowanie polecam firmę SELKI czyli forumowe Misiaczki. Robert z ekipą pracował u nas już 4 raz, za każdym razem bez zarzutów, w miłej atmosferze, za każdym razem co do obiecanej godziny skończyli swoją pracę. Zostawili mega porządek i mega pozytywne wrażenie. Przyznam zupełnie szerze, jest to najlepsza ekipa, którą mieliśmy na budowie. Zaczynamy trzeci rok mieszkania, zabudowa karton-gips nie pęka, wykonana jest bardzo starannie. Ocieplenie poddasza perfekcyjne, dzięki czemu płacimy niskie rachunki za gaz (ok 500,- za miesiąc w najzimniejszych miesiącach, przy 220 m2) Ciepło bardzo długo się utrzymuje (temperatura, nawet przy wyłączonym piecu, spada bardzo powoli). Jeśli będę budować jeszcze kiedyś dom, to bankowo zadzwonię do Roberta i chłopaków :):cool::yes: telefon do Roberta: 502 469 645
286699286698286700

A czy Pan Robert może zrobić jeszcze gładzie? Mam co prawda zrobione śliczne tynki gipsowe Diamant, ale i tak tynkarze mówią, że "dla siebie" to by jeszcze raz gładzią to wyrównali, żeby potem nie było widocznych cieni po pomalowaniu. Czy ktoś ma jakieś w tym względzie doświadczenia? Mnie właśnie zrobił w trąbę p. Leszek Trzeciakiewicz z Piaseczna. Czekałam na niego 4 miesiące, potem przyszedł z pomagierem, wziął zaliczkę na materiały 2000 zł, kupił płyty g-k i inne drobiazgi. Od początku snuł się po budowie jak ból po kichach, ale się nie odzywałam, tak przeleserował ze 3 dni, a potem zadzwonił, że go 2 dni nie będzie, potem znowu go nie było, ale już bez uprzedzenia. Miał gościu pecha, że na budowie jestem prawie codziennie i szybko się połapałam. W piątek powiedział, że schodzi z budowy! Rozmiawiałam z P. Robertem - powiedział, że pomoże mi z zabudową G-K, ale nie wiem, czy robi coś jeszcze oprócz tego? Chciałam się za max 2 miesiące przeprowadzić, bo mieszkanie już prawie sprzedałam, a tu taki numer... A Trzeciakiewicz też był z polecenia:)
Pozdrawiam

Nefer
02-11-2014, 17:59
Po prostu zadzwoń do Roberta. Jak nie on to na pewno ma kogoś kto Ci to zrobi.

EWBUD
02-11-2014, 18:47
A czy Pan Robert może zrobić jeszcze gładzie? Mam co prawda zrobione śliczne tynki gipsowe Diamant, ale i tak tynkarze mówią, że "dla siebie" to by jeszcze raz gładzią to wyrównali, żeby potem nie było widocznych cieni po pomalowaniu. Czy ktoś ma jakieś w tym względzie doświadczenia? Mnie właśnie zrobił w trąbę p. Leszek Trzeciakiewicz z Piaseczna. Czekałam na niego 4 miesiące, potem przyszedł z pomagierem, wziął zaliczkę na materiały 2000 zł, kupił płyty g-k i inne drobiazgi. Od początku snuł się po budowie jak ból po kichach, ale się nie odzywałam, tak przeleserował ze 3 dni, a potem zadzwonił, że go 2 dni nie będzie, potem znowu go nie było, ale już bez uprzedzenia. Miał gościu pecha, że na budowie jestem prawie codziennie i szybko się połapałam. W piątek powiedział, że schodzi z budowy! Rozmiawiałam z P. Robertem - powiedział, że pomoże mi z zabudową G-K, ale nie wiem, czy robi coś jeszcze oprócz tego? Chciałam się za max 2 miesiące przeprowadzić, bo mieszkanie już prawie sprzedałam, a tu taki numer... A Trzeciakiewicz też był z polecenia:)
Pozdrawiam

Jak by nie chciał/nie mógł to ja gładzie Ci chętnie zrobię :)
Ale tak po 15 grudnia.

symultana
02-11-2014, 22:24
Po prostu zadzwoń do Roberta. Jak nie on to na pewno ma kogoś kto Ci to zrobi.

Dziękuję bardzo! Mam nadzieję, że całe to zamieszanie będzie miało dobry koniec i nie będę musiała mieszkać w domu podczas prac wykończeniowych;)

symultana
02-11-2014, 22:28
Jak by nie chciał/nie mógł to ja gładzie Ci chętnie zrobię :)
Ale tak po 15 grudnia.

Dziękuję, odezwę się, gdyby nie udało mi się szybciej znaleźć kogoś do tej roboty.
A tak przy okazji szukam kogoś do wykonania instalacji rozprowadzającej ciepłe powietrze z kominka (Jotul). Wspomniane rozprowadzenie też miał mi zrobić p. Trzeciakiewicz:bash:

michalo-okowawy
05-11-2014, 07:21
Do tej pory szło dobrze, stan surowy zamknięty, dach, ocieplenie zewn (jedna firma robiła), ale z 1-2 miesiące temu zacząłem szukać ekipy do wentylacji mechanicznej, rekuperacji. Pierwszy Pan zrobił wycenę ale chyba złapał większą robotę niż mały domek i zniknął, drugi dostał projekty, miał dzwonić, potem oddzwaniać, przyjechać na wizję lokalną i ...
Na ostatnich 6 stronach widzę trzy ekipy polecane, mój domek to aps161 2G, miejsce Otwock, a może jeszcze ktoś by reflektował w tym roku ??? póki mróz nie przyjedzie. Instalacje wszelakie chcę zacząć od największych przekrojów (reku), potem hydrauliczne i na końcu elektryczno-RTV-medialne.

zbigor
05-11-2014, 07:42
Z tym "reflektował w tym roku" to masz na myśli innego inwestora czy kolejną firmę wykonawczą?
btw
Tez sie przymierzałem do wykonania instalacji pod reku w tym roku ale chyba jednak nie zdążę.

DDAREKK
05-11-2014, 20:53
Witam
Chciałbym polecić, wielokrotnie już polecaną firmę od kominków, czyli Centrum komina www.kominki.fm
Kominek zamontowałem już jakiś czas temu, wszystko było zgodnie z indywidualnymi ustaleniami i na czas wykonane.
Teraz spotkała mnie bardzo miła sprawa - zareklamowałem jedną rzecz, która odrazu powiem nie była od nich zależna ani nie była z ich winy. Generalnie poza reklamacjami. I tu spotkała mnie miła niespodzianka, firma skontaktowałą się z firmą produkującą wkład i temat mimo że nie podlegał pod reklamację będzie załatwiony. Powiem szczerze, że naprawdę zrobiło się miło, bo generalnie zazwyczaj po wykonanieu czegoś i zapłaceniu już nie jest tak fajnie a tu takie proklienckie, bardzo fajne podejście.
Jak będzie się ktoś zastanwiał nad zabudową kominka to polecam, generalnie ceny są też bardzo konkurencyjne.
Pozdrawiam
Darek.

michalo-okowawy
06-11-2014, 09:25
Z tym "reflektował w tym roku" to masz na myśli innego inwestora czy kolejną firmę wykonawczą?
btw
Tez sie przymierzałem do wykonania instalacji pod reku w tym roku ale chyba jednak nie zdążę.
Szukam firmę, osobę która wykona mi na razie instalację do rekuperatora, ciężko jest potem wszystko pruć.

zbigor
06-11-2014, 10:05
Nie wiem z którymi firmami już miałeś kontakt ale wiele dobrego czytałem o Tora Wentylacja z Częstochowy i Gomar z Radomia.

oliwkawawa
06-11-2014, 10:41
U nas robiła firma GOMAR. Polecam.

oliwkawawa
06-11-2014, 10:42
A ja poszukuję na przyszły rok dobrego wykonawcy tarasów drewnianych, oraz ekipy od kostki. Ktoś coś?

michalo-okowawy
06-11-2014, 19:50
Nie wiem z którymi firmami już miałeś kontakt ale wiele dobrego czytałem o Tora Wentylacja z Częstochowy i Gomar z Radomia.
Specjalnie nie piszę bo tu jeden forowicz się reklamował i miałem z nim kontakt, żenada po prostu. Ale tak to jest, 100 osób będzie zadowolone a u mnie 101-ej będzie spieprzone, takie mam szczęście jakieś. Z Częstochowy? czy trochę nie przesadzasz z odległością?, a jak wyobrażasz sobie naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne? Napisałem zapytanie w "Warszawa plus okolice" ale dzięki za odpowiedź. Pomyślę nad tym Radomiem.

zbigor
06-11-2014, 21:04
Z Częstochowy. Co to za problem. Firma robiła reku pod Konstancinem to i u Ciebie pewnie zrobiła.
Forumowiczka która na priva dała mi namiar była zadowolona ze wspołpracy.
Ale to Twój wybór...

Schatje
06-11-2014, 21:43
Jeśli chodzi o wentylację to ze swojej strony mogę polecić firmę Atol z Kielc, biorą zlecenia również na terenie Warszawy. Konkurencyjne ceny.
U nas podzieliliśmy to na 2 etapy. Projekt i rozprowadzenie rur spiro mamy już za sobą, w przyszłym roku zakup i montaż rekuperatora i uruchomienie całości.

michalo-okowawy
07-11-2014, 06:02
Dzięki za odzew. Czy jednostki rekuperatora zawsze są umieszczane na strychu, jak to jest hałaśliwe? Mnie się podoba umieszczenie reku w pomieszczeniu gospodarczym za garażem czyli jak najdalej od pokoi sypialnych.

fuxszyk
07-11-2014, 14:24
Dzięki za odzew. Czy jednostki rekuperatora zawsze są umieszczane na strychu, jak to jest hałaśliwe? Mnie się podoba umieszczenie reku w pomieszczeniu gospodarczym za garażem czyli jak najdalej od pokoi sypialnych.

Ja mam w pom. gospodarczym za garażem. Łatwy dostęp do centrali i jej nie słyszę.

Adam626
07-11-2014, 17:21
Mi robiła Tora z Częstochowy i polecam. Tora robi połowie ludzi z muratora z W-wy. Firma jest ok. rekuperator lepiej w pomieszczeniu ogrzewanym. Strych - nie polecam

oliwkawawa
07-11-2014, 17:56
Dzięki za odzew. Czy jednostki rekuperatora zawsze są umieszczane na strychu, jak to jest hałaśliwe? Mnie się podoba umieszczenie reku w pomieszczeniu gospodarczym za garażem czyli jak najdalej od pokoi sypialnych.

U nas też w pg. Bardziej słyszę pralkę jak wiruje (ale tylko w nocy, i w łazience która sąsiaduje z pg, przez ten nieszczęsny suporeks:/ niż jednostkę reku :)

oliwkawawa
07-11-2014, 17:57
Mi robiła Tora z Częstochowy i polecam. Tora robi połowie ludzi z muratora z W-wy. Firma jest ok. rekuperator lepiej w pomieszczeniu ogrzewanym. Strych - nie polecam

To prawda, reku musi mieć bodajże minimum 10 stopni w pomieszczeniu gdzie się znajduje. No i łatwiejszy dostęp w pg.

Schatje
08-11-2014, 17:42
Macie może jakieś doświadczenia ze składem METBUD z Radomia /ul. Lubelska i Warszawska/ ???
Nie mogę znalezc opinii na ich temat.... a chcielibyśmy zamówić u nich materiały na ocieplenie poddasza.

Rom-Kon
08-11-2014, 19:51
Macie może jakieś doświadczenia ze składem METBUD z Radomia /ul. Lubelska i Warszawska/ ???
Nie mogę znalezc opinii na ich temat.... a chcielibyśmy zamówić u nich materiały na ocieplenie poddasza.
Opinia na temat składu-hurtowni? A na co to? Za jakość materiałów ręczą producenci np. płyta g-k rigips za 17.50zł... albo cena odpowiada i biorę albo szukam tańszych. To samo z wełną i innymi materiałami. Jeśli towar przyjedzie uszkodzony - a było że w całą paletę płyt wjechali widłakiem - odsyłam im z powrotem. I tyle. No chyba że chodzi o to czy klientowi otwierają drzwi, czy częstują kawą czy też dają tylko gratisowego cukierka.

Schatje
08-11-2014, 20:19
Opinia na temat składu-hurtowni? A na co to? Za jakość materiałów ręczą producenci np. płyta g-k rigips za 17.50zł... albo cena odpowiada i biorę albo szukam tańszych. To samo z wełną i innymi materiałami. Jeśli towar przyjedzie uszkodzony - a było że w całą paletę płyt wjechali widłakiem - odsyłam im z powrotem. I tyle. No chyba że chodzi o to czy klientowi otwierają drzwi, czy częstują kawą czy też dają tylko gratisowego cukierka.


Absolutnie nie chodzi o żadne cukierki! itp:)

Pozdr.

symultana
09-11-2014, 21:04
Witam
Chciałbym polecić, wielokrotnie już polecaną firmę od kominków, czyli Centrum komina www.kominki.fm
Kominek zamontowałem już jakiś czas temu, wszystko było zgodnie z indywidualnymi ustaleniami i na czas wykonane.
Teraz spotkała mnie bardzo miła sprawa - zareklamowałem jedną rzecz, która odrazu powiem nie była od nich zależna ani nie była z ich winy. Generalnie poza reklamacjami. I tu spotkała mnie miła niespodzianka, firma skontaktowałą się z firmą produkującą wkład i temat mimo że nie podlegał pod reklamację będzie załatwiony. Powiem szczerze, że naprawdę zrobiło się miło, bo generalnie zazwyczaj po wykonanieu czegoś i zapłaceniu już nie jest tak fajnie a tu takie proklienckie, bardzo fajne podejście.
Jak będzie się ktoś zastanwiał nad zabudową kominka to polecam, generalnie ceny są też bardzo konkurencyjne.
Pozdrawiam
Darek.

Dziękuję bardzo:) Na pewno zadzwonię i się zapytam.
Teraz właśnie z opresji (i depresji) ratuje mnie P. Robert z ekipą - wielokrotnie polecany tu czarodziej od zabudowy G-K. Akurat miał wolny termin, więc zabudowy będą zrobione szybciej, niż przez poprzednika, który zwiał w poprzednim tygodniu z budowy;)

crusher_84
10-11-2014, 12:41
Witam,
jeśli chodzi o firmę kominki to także mogę polecić. Dostałem do nich kontakt poprzez pocztę pantoflową ;) i wszystko jest jak najbardziej w porządku.
Dwa kominki w rodzinie mamy od nich.

CzarnyIwan
12-11-2014, 15:47
Dziś mija równo miesiąc od czasu gdy forumowy Teka (www.posadzkiplock-teka.pl) wraz ze swoją ekipą wykonał posadzki maszynowe na kruszywie w moim domu. Zdecydowanie polecam współpracę z p. Arturem, człowiek godny polecenia, przyjeżdża na budowę długo przed planowanym wejściem. Jest to wizyta płatna ale kwota zostaje odliczona od ostatecznego rozliczenia po wykonanej pracy tak wiec jeżeli Pan wchodzi na budowę to wcześniejsza wizyta jest gratis. Moim zdaniem wizyta potrzebna, można zadać szereg najgłupszych pytań na które otrzyma się jasną odpowiedz plus dodatkowe wskazówki przydatne dla zielonego inwestora. Jeżeli chodzi o same wylewki to Panowie wykonali swoją prace bardzo dobrze, jest to moje zdanie jak i mojego kier bud. Panowie czyści, szanują prace poprzedników nie niszcząc juz wykonanych prac. Na koniec zostawiają budowę w porządku i z szeregiem wskazówek dla inwestora dot pielęgnacji świeżej posadzki.
288735288736288737288738

teka
12-11-2014, 19:00
Dziś mija równo miesiąc od czasu gdy forumowy Teka (www.posadzkiplock-teka.pl) wraz ze swoją ekipą wykonał posadzki maszynowe na kruszywie w moim domu. Zdecydowanie polecam współpracę z p. Arturem, człowiek godny polecenia, przyjeżdża na budowę długo przed planowanym wejściem. Jest to wizyta płatna ale kwota zostaje odliczona od ostatecznego rozliczenia po wykonanej pracy tak wiec jeżeli Pan wchodzi na budowę to wcześniejsza wizyta jest gratis. Moim zdaniem wizyta potrzebna, można zadać szereg najgłupszych pytań na które otrzyma się jasną odpowiedz plus dodatkowe wskazówki przydatne dla zielonego inwestora. Jeżeli chodzi o same wylewki to Panowie wykonali swoją prace bardzo dobrze, jest to moje zdanie jak i mojego kier bud. Panowie czyści, szanują prace poprzedników nie niszcząc juz wykonanych prac. Na koniec zostawiają budowę w porządku i z szeregiem wskazówek dla inwestora dot pielęgnacji świeżej posadzki.
288735288736288737288738
Bardzo dziekujemy i życzymy najlepszych facowców.Cieszymy się z kolejnego zadowolonego formułowicza.
Pozdrawiam Artur :yes:z chłopakami

Adam626
13-11-2014, 02:31
Artura - Tekę też polecam bo i u mnie robił wylewki. Jestem zadowolony , oby parkieciarze też byli :). Solidny wykonawca, doradzi pomierzy, tak trzymać. Ma sporo cierpliwości i odpowiada na wszystkie pytania ( przed wylewkami mialem sporo pytań przez telefon- jak zrobimy poziomy etc). Na zdjęciach widzę Zbyszka od teki - też w porządku gość;)

Jeśli ktoś szuka elektryka - polecam Remontel z Wyszkowa http://www.remontel.net/kontakt - rodzinna firma ojciec i syn. Ojciec potrafi mieć cięższy interfejs syn nadrabia natomiast goście są mega profesjonalni. Ich atutem jest też doradztwo - 1/3 punktów u mnie powstała za ich radą (m.in schodowe wyłączniki w sypialni gaszone z łóżka, schodowe w korytarzach i wiele innych). Mają doświadczenie, robią na dobrych kablach i osprzecie. Co ważne i dla mnie niespotykane - raz się im coś powie - zapamiętują i robią. Każdy kto przychodził chwalił wygląd instalacji- Tynkarze również. W narożnikach zawsze podkute tak że nie trzeba było kłaść grubego tynku. Warto wziąć tą ekipę

Tynki cementowe zacierane kwarcem z kielni - Bogdan Gąsior z Gorlic "607 893 782", same pozytywne słowa moge powiedzieć o tym wykonawcy. Również doradza co jest ważne bo zazwyczaj inwestor pierwszy raz widzi tynki i zagadek zawsze kilka się pojawia na budowie - co jak zrobić. Ogólnie bardzo spoko gość. Nie jest najtańszy, ale robi na najlepszych materiałach (pewny cement, narożniki firmowe). Dobrze wydane pieniądze na tego człowieka i satysfakcja.

Na 80% polecę też Dachluxa z Białołęki. Było trochę niedograń z dostawami natomiast ostatecznie wszystko się udało, teraz zamawiałem rury spustowe i poszło to w momemt. Można się z nimi dogadać, miła jest obsługa. Powinni popracować nad solidnością, ale ogólnie polecam o czym świadczy że cały czas u nich kupuję

asc
14-11-2014, 09:20
Polecam firmę JZ automatyka. P. jarek zajmuje się automatyką i sterowaniem.http://www.jzautomatyka.pl/
Na uwagę zasługuje olbrzymia dokładność i precyzja. Napędy do bramy ogrodzenia i garażowe zainstalowane perfekcyjnie z należyta starannością.
Wszystko wyregulowane, przesmarowane, sprawdzone kilkakrotnie.
Dodatkowo p. Jarek zaprogramował wszelkie funkcje na które pozwala automat.
Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Współpraca z nim to przyjemność dla inwestora

teka
14-11-2014, 19:02
Artura - Tekę też polecam bo i u mnie robił wylewki. Jestem zadowolony , oby parkieciarze też byli :). Solidny wykonawca, doradzi pomierzy, tak trzymać. Ma sporo cierpliwości i odpowiada na wszystkie pytania ( przed wylewkami mialem sporo pytań przez telefon- jak zrobimy poziomy etc). Na zdjęciach widzę Zbyszka od teki - też w porządku gość;)

Jeśli ktoś szuka elektryka - polecam Remontel z Wyszkowa http://www.remontel.net/kontakt - rodzinna firma ojciec i syn. Ojciec potrafi mieć cięższy interfejs syn nadrabia natomiast goście są mega profesjonalni. Ich atutem jest też doradztwo - 1/3 punktów u mnie powstała za ich radą (m.in schodowe wyłączniki w sypialni gaszone z łóżka, schodowe w korytarzach i wiele innych). Mają doświadczenie, robią na dobrych kablach i osprzecie. Co ważne i dla mnie niespotykane - raz się im coś powie - zapamiętują i robią. Każdy kto przychodził chwalił wygląd instalacji- Tynkarze również. W narożnikach zawsze podkute tak że nie trzeba było kłaść grubego tynku. Warto wziąć tą ekipę

Tynki cementowe zacierane kwarcem z kielni - Bogdan Gąsior z Gorlic "607 893 782", same pozytywne słowa moge powiedzieć o tym wykonawcy. Również doradza co jest ważne bo zazwyczaj inwestor pierwszy raz widzi tynki i zagadek zawsze kilka się pojawia na budowie - co jak zrobić. Ogólnie bardzo spoko gość. Nie jest najtańszy, ale robi na najlepszych materiałach (pewny cement, narożniki firmowe). Dobrze wydane pieniądze na tego człowieka i satysfakcja.

Na 80% polecę też Dachluxa z Białołęki. Było trochę niedograń z dostawami natomiast ostatecznie wszystko się udało, teraz zamawiałem rury spustowe i poszło to w momemt. Można się z nimi dogadać, miła jest obsługa. Powinni popracować nad solidnością, ale ogólnie polecam o czym świadczy że cały czas u nich kupuję
rowniez dziekujemy-Zbynek pozdrawia rowniez:bye:

symultana
21-11-2014, 17:40
Witam!!! mogę z czystym sumieniem polecić ekipę SELKI bardzo dobra dokładna i bez konfliktowa ekipa. Jeżeli chodzi o wsparcie co do rozwiązań technicznych porady pana Roberta były w 100%trafne a rozwiązania bardzo praktyczne i pomocne. Na budowie czysto, codziennie posprzątane aż miło odwiedzać domek. POLECAM!!!


'' SELKI''
kontakt; Robert 502469645

Przyłączam się do polecenia:-) Przede wszystkim z Panem Robertem jest bardzo dobry kontakt: cokolwiek się powie - P. Robert błyskawicznie chwyta ideę i nie trzeba niczego długo tłumaczyć. To jest bardzo ważne. Wszystkie prace wykonywane są niezwykle szybko i dokładnie, a wszyscy z ekipy wiedzą co mają robić i działają ekspresowo. No i oczywiście są bardzo mili i uprzejmi. Wykonywali u mnie zabudowę G-K praktycznie we wszystkich pomieszczeniach domu, za wyjątkiem pralni, garażu i garderoby. Skończyli przed terminem, a w gratisie otrzymałam jeszcze kawał sufitu na klatce schodowej, dzieki czemu zamaskowaliśmy brzydko osadzone (przez innego wykonawcę) schody na strych. Za kilka dni Pan Robert będzie wykonywał jeszcze regał na książki z G-K w moim gabinecie i już nie mogę się doczekać efektu. Na pewno będzie super:-)
Muszę przyznać, że teraz cieszę się, że poprzedni wykonawca zszedł z budowy, ponieważ prace mam wykonane szybciej, w miłej atmosferze i profesjonalnie. Jak będę robiła jakiś następny budynek czy lokal, na pewno znowu skorzystam z usług tej ekipy i z czystym sumieniem mogę ją wszystkim polecić:-)
Pozdrawiam

innabajka
21-11-2014, 18:24
Do jakich temperatur zewnętrznych można robić wylewki z mixa?
zastanawiam się czy teraz to dobry moment na wykonanie wylewek?

Dodatkowo proszę polećcie mi wykonawcę od ogrodzeń oraz kostki brukowej.
Ogrodzenie betonowe lane z betonu architektonicznego.

teka
21-11-2014, 21:02
Do jakich temperatur zewnętrznych można robić wylewki z mixa?
zastanawiam się czy teraz to dobry moment na wykonanie wylewek?

Dodatkowo proszę polećcie mi wykonawcę od ogrodzeń oraz kostki brukowej.
Ogrodzenie betonowe lane z betonu architektonicznego.
okres dobry,chemia do betonu plus zapewnienie temp nie nizszej niz 0st C w budynku przez 2-3tyg.zlikwidowanie przeciagow np miedzy kozlami a murlata

innabajka
24-11-2014, 21:58
poszukuje dobrego wykonawcę do wylewek pod drewno najlepiej na kruszywie.
polecacie kogoś z okolic warszawy.

prace do wykonania w najbliższym tygodniu

bettka
24-11-2014, 22:17
A ja poszukuję "złotej rączki" do drobnych prac wykończeniowych na ok. 1 tydzień (malowanie 1 pokoju, ok. 100 mb listwy przypodłogowej do połozenia i trochę innych drobnych prac). Mój umówiony z polecenia wykonawca przesunał umówiony termin łącznie o 1,5 miesiąca i niestety nie mam pewności, czy się pojawi kiedykolwiek.

songoku_xxx
25-11-2014, 14:31
Hydraulik - Mirosław Rędziński 602 101 053, hydraulik z BIMSu. Mam instalację w całości na TECE dostałem bardzo duży rabat za jego pośrednictwem w hurtowni. Poza tym człowiek, z którym można się dogadać. Oczywiście jak każdy ma swoje przyzwyczajenia, ale bezkonfliktowy i uczciwy. Ceny za robociznę bardzo przystępne (bez porównania z polecanym tu Zbyszkiem Kowalewskim z Leszna). Materiał otrzymałem na 8%, ale to nie jest norma trzeba pogadać. U mnie miał sporo roboty i się dogadaliśmy. Robil u mojego brata, który też nie miał z nim problemów. Piece i inne zabawki tez w dobrych cenach może załatwić. Jest serwisantem Buderusa i Brotje.

Wylewki anhydrytowe - http://www.adn-posadzki.pl/ Robili u sąsiada i mojego kolegi, wyrażali się w samych superlatywach, Ja również polecam. Sprawnie profesjonalnie. Robią też z mixokreta. W garażu sami doradzili mi żebym kupił beton towarowy a oni mi to za 300 pln zrobią (50m2). Nie są pazerni na kasę. Profesjonalni.

Kominek - http://www.kominkiikominy.pl/ Spawnie i atrakcyjnie cenowo. Niby była jakaś mała niedoróbka przy zabudowie(narożniki "wstały"), ale po zgłoszeniu przyjechali i poprawili. Był też pęknięty jeden szamot - został wymieniony bezproblemowo. jedyną rzecza jaka mnie wqrwiła to to, że nie sprawdzili dolotu powietrza do kominka(40 cm poniżej posadzki była gugla folii - niby nie ich wina, ale mogli sprawdzić), potem była walka żeby to odetkać bo kominek już zabudowany. Robią zabudowy w całym kraju.

Ocieplenie ekofibrem - http://www.termo-strop.pl/index.php jak ktoś szuka alternatywy dla wełny to polecam. Ocieplenie 240 m2 stropu zajęło kilka godzin. Co prawda nie najtańsza usługa, ale ja wełny nie chciałem.

okna i rolety zewnętrzne - forumowy jareko http://jareko.wix.com/strona . Na bank bardzo profesjonalnie i kompetentnie. Rzadko kto ma taką wiedzę na temat okien. Trochę roztrzepany (to nie jest jakiś duży zarzut z mojej strony Uczciwie informuję, że miałem z Panem Jarkiem w pewnym momencie spory problem natury finansowej (gdzieś została "skonsumowana" moja zaliczka i zamówienie nie poszło do fabryki i już się obawiałem, że okien nie będzie), ale stanął na przysłowiowych uszach żeby naprawić. Pojawiło się 2 miesięczne opóźnienie w montażu i miałem trochę nerwówki. W zamian za to dostałem godziwy rabat i pokrycie wszystkich kosztów, które poniosłem aby zamknąć prowizorycznie dom. Co do jakości montażu nie mam uwag. Już po zamontowaniu okien zamówiłem rolety zewnętrzne i tu już obyło się bez przygód. Oceniam moją

songoku_xxx
25-11-2014, 14:36
szukam ekipy do pomalowania nowego domu, mam już namiar na M&M Remonts

ktos poleci cos jeszcze?

innabajka
25-11-2014, 17:14
naprawdę nie zna nikt kogoś wartego polecenia do wylewek z miksokreta?

fighter1983
25-11-2014, 17:26
naprawdę nie zna nikt kogoś wartego polecenia do wylewek z miksokreta?
nie dalej jak 4 posty powyzej masz polecenie TEKA...

innabajka
25-11-2014, 17:51
nie dalej jak 4 posty powyzej masz polecenie TEKA...

Czy tylko TEKA jest do polecenia? może macie coś jeszcze niekiedy ciężko zgrać terminy jak ma się jednego polecanego wykonawce ;/

adamfcb
25-11-2014, 18:56
A ja poszukuję "złotej rączki" do drobnych prac wykończeniowych na ok. 1 tydzień (malowanie 1 pokoju, ok. 100 mb listwy przypodłogowej do połozenia i trochę innych drobnych prac). Mój umówiony z polecenia wykonawca przesunał umówiony termin łącznie o 1,5 miesiąca i niestety nie mam pewności, czy się pojawi kiedykolwiek.

Bettka, nie wiem z której strony Warszawy jesteś, ale mam do polecenia super człowieka (w w sumie to jest ich dwóch) pan Krzysztof 508187180. Robią wykończeniówkę i mase innych rzeczy i naprawdę są dokładni i sumienni. Mieli u mnie robić tylko łazienki i gres w salonie, a zrobili mi schody w drewnie (łącznie około 2tys taniej niż oferta jednego z wykonawców z forum!!). Złożyli mi także kuchnie z Ikei a także wylali i opłytkowali schodek wejściowy. Zawsze doradzą w razie jakiś dylematów. Naprawde szczerze polecam. Jakby co to mówić że kontakt od Adama z Marek.

fighter1983
25-11-2014, 19:26
... (łącznie około 2tys taniej niż oferta jednego z wykonawców z forum!!). ....
A skad to oburzenie? Czy wykonawca z forum ma byc zawsze najtanszy?
Ale ja juz nie mam sily chyba walczyc z tym..cena cena cena.
No i sie trzeba przytstosowac. W d... miec jakosc materialu, technologie, staranne wykonanie etc etc. Przygotowuje sie do tego - wlasnie prowadze rozmowy z jednym z producentow i za max miesiac wychodze na forum nowym produktem - co ciekawe - systemem elewacyjnym. Tani. Bedzie tani. nie wiem jeszcze czy bede na nim robic... sprzedawac - spoko, ale robic... nie wiem. Pomysle. Mam czas do wiosny.

A co do nowego produktu.. no coz... wszytsko wskazuje na to, ze tak bardzo kochany tynk silikonowy w kolorze: 85 netto/25kg.. a moze i taniej? do tego kleje, grunt... system normalnie.
Tylko dlaczego juz slysze te pytania: a tak samo dobry jak STO i Caparol?
TAK ! Najlepszy... to tak samo jak kupujac zdezelowane Seicento zapytamy czy bedzie rownie wygodny jak BMW serii 7

Tak w sumie... chyba przygotuje oferte na ten zestaw materialow+styropian jakis noname+robocizne bez detali takich jak okapniki, przyokienne, etc... i zobaczymy.. jak mi wyjdzie 1m2 .. a wszystko co ponad standard: doplata.. moze okazac sie ze elewacja na 15 grafitowej wyjdzie mi towar+material 80pln.. nie wiem.. policze.

EWBUD
25-11-2014, 19:53
A skad to oburzenie? Czy wykonawca z forum ma byc zawsze najtanszy?
Ale ja juz nie mam sily chyba walczyc z tym..cena cena cena.
No i sie trzeba przytstosowac. W d... miec jakosc materialu, technologie, staranne wykonanie etc etc. Przygotowuje sie do tego - wlasnie prowadze rozmowy z jednym z producentow i za max miesiac wychodze na forum nowym produktem - co ciekawe - systemem elewacyjnym. Tani. Bedzie tani. nie wiem jeszcze czy bede na nim robic... sprzedawac - spoko, ale robic... nie wiem. Pomysle. Mam czas do wiosny.

A co do nowego produktu.. no coz... wszytsko wskazuje na to, ze tak bardzo kochany tynk silikonowy w kolorze: 85 netto/25kg.. a moze i taniej? do tego kleje, grunt... system normalnie.
Tylko dlaczego juz slysze te pytania: a tak samo dobry jak STO i Caparol?
TAK ! Najlepszy... to tak samo jak kupujac zdezelowane Seicento zapytamy czy bedzie rownie wygodny jak BMW serii 7

Tak w sumie... chyba przygotuje oferte na ten zestaw materialow+styropian jakis noname+robocizne bez detali takich jak okapniki, przyokienne, etc... i zobaczymy.. jak mi wyjdzie 1m2 .. a wszystko co ponad standard: doplata.. moze okazac sie ze elewacja na 15 grafitowej wyjdzie mi towar+material 80pln.. nie wiem.. policze.

Miałem coś napisać.....właściwie to już miałem napisane, ale skasowałem :)
Świata nie zmienisz....

fighter1983
25-11-2014, 19:58
Miałem coś napisać.....właściwie to już miałem napisane, ale skasowałem :)
Świata nie zmienisz....
Pewnie ze nie zmienisz... trzeba sie przystosowac... a najzabawniejsze jest to ze sprzedajac tanszy material zarobie wiecej...
Robic "swoje" elewacje na Dryvit i STO - ostatnio to mi nawet Caparol juz obrzydl... tzn ostatnio... od 3 lat mnie mierzi....
dobra... bo mega OT robimy :P sorry

songoku_xxx
26-11-2014, 08:16
Bartek możesz rzucić okiem na mój problemo:

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?232425-Elewacja-zewn%C4%99trzna-co%C5%9B-si%C4%99-skrapla-i-cieknie-Pomo%C5%BCecie-)&p=6682250#post6682250


p.s

ekipa malarska poszukiwana :)

fighter1983
26-11-2014, 08:22
Jedyne co mi przychodzi do glowy - kondensacja pary wodnej z wilgoci technologicznej w przegrodzie plus to co dyfuzyjnie z wenatrz wylazi(jeszcze nie ale za chwile bedzie). Pomalujesz farbami lateksowymi od wewnatrz i problem pewnie zniknie. Co tam chcesz malowac?

songoku_xxx
26-11-2014, 08:38
Czyli się bardzo nie stresować? :)
A dom wewnątrz potrzebuje pomalować, tynki cementowo wapienne z piaskiem kwarcowym. Pewnie z 700-800 m2 wyjdzie.

fighter1983
26-11-2014, 08:44
Czyli się bardzo nie stresować? :)
A dom wewnątrz potrzebuje pomalować, tynki cementowo wapienne z piaskiem kwarcowym. Pewnie z 700-800 m2 wyjdzie.
wrzucaj na maila szczegoly

adamfcb
26-11-2014, 08:50
A skad to oburzenie? Czy wykonawca z forum ma byc zawsze najtanszy?
Ale ja juz nie mam sily chyba walczyc z tym..cena cena cena.
No i sie trzeba przytstosowac. W d... miec jakosc materialu, technologie, staranne wykonanie etc etc..
Nie walcz. Na etapie wykończeniówki często cena jest jedynym kryterium, u mnie tak było. A materiał? stopnie dębowe i starannie wykonane. Po tym jak mi zrobili schody z dwoch moich poleceń będą robić nastepne. A poza tym ja nikomu nie każe ich wybierać. Tylko polecam.

songoku_xxx
26-11-2014, 08:52
Bertek nie wiem co mam więcej napisać. Trzeba się spotkać i zobaczyć. I tak Cię chciałem poprosić żebyś wpadł obejrzał elewację
(to co jest zrobione). Tylko ja mogę albo wieczorem po 18 albo weekendowo. Chyba po 18 to za wiele nie zobaczysz i na zewnątrz i wewnątrz, więc chyba weekend zostaje...

bettka
26-11-2014, 09:14
Bettka, nie wiem z której strony Warszawy jesteś, ale mam do polecenia super człowieka (w w sumie to jest ich dwóch) pan Krzysztof 508187180. Robią wykończeniówkę i mase innych rzeczy i naprawdę są dokładni i sumienni. Mieli u mnie robić tylko łazienki i gres w salonie, a zrobili mi schody w drewnie (łącznie około 2tys taniej niż oferta jednego z wykonawców z forum!!). Złożyli mi także kuchnie z Ikei a także wylali i opłytkowali schodek wejściowy. Zawsze doradzą w razie jakiś dylematów. Naprawde szczerze polecam. Jakby co to mówić że kontakt od Adama z Marek.

dziękuję, jestem akurat z drugiej strony Warszawy, ale i tak zadzwonię.

pozdrawiam

Mikolaj5
26-11-2014, 11:26
Ja jeszcze raz poproszę o Wasze rekomendacje, gdyż finalnie nic na oku nie mam

Szukam firmy do realizacji szeroko pojętego DACHU. Najchętniej wszystko w komplecie, czyli więźba, pokrycie dachowe, podbitka, rynny, obróbki blacharskie itd.

kipi
26-11-2014, 12:27
Czy możecie polecić kogoś do zrobienia szafy na wymiar? Południowe okolice Warszawy.

lukasz1006
26-11-2014, 20:23
Witam
Poszukuję ekipy do SSO. Start wiosna 2015. Czy możecie kogoś polecić? Budowa okolice Jabłonny / Nowy Dwór Mazowiecki.

gosiasad
26-11-2014, 21:42
Moja pierwsza polecana ekipa: SSO, u mnie z więźbą: Mirek Gencel. Znalazłam na tym forum. Faktycznie tak jak pisali inni inwestorzy, najtańszy nie jest, ale ten etap przebiegł u nas bez żadnych problemów. Piszę do osób, które planują budowę w następnych sezonach. Ja też umawiałam się rok wcześniej.
:)

symultana
27-11-2014, 10:42
Witam
Poszukuję ekipy do SSO. Start wiosna 2015. Czy możecie kogoś polecić? Budowa okolice Jabłonny / Nowy Dwór Mazowiecki.

Mogę polecić ekipę Pana Grzegorza Kucharczyka z Marek, tel. 502822644. Budował u kilku moich znajomych i u mnie 2 domy. Każdy z domów 180 m2 pow. budował 1 miesiąc łącznie z więźbą i deskowaniem + papa. Współpraca z nimi to była prawdziwa przyjemność. Przyjeżdżałam na budowę co 2-3 dni, a także na każde zalewanie stropów, cały dzień spędziłam jak wylewaliśmy fundamenty. Zrobienie wykopu, zbrojenia i zalanie tego betonem (pod dwa budynki) zajęło mu od 7.00 - 17.30 jednego dnia:-) Tempo niesamowite i jakość prac też. P. Grzegorz codziennie rano o 7.00 - 7.15 zaczynał budowę (buduję w gm. Lesznowola, ale i tak chciało mu się jeździć taki kawał z Marek), a ponieważ robiliśmy 2 domy na raz, praktycznie nie było przestojów technologiczych, oprócz czasu między stanem "0" a murowaniem ścian parteru. Grzesiek świetnie sobie umie rozplanować wszystkie dostawy materiałów, muruje oszczędnie gospodarując materiałem, na budowie zawsze było na koniec dnia posprzątane. Projekt został zrealizowany bez błędów, ściany są równe, tak, że następne ekipy miały łatwiejszą pracę. Może najtańsza ta ekipa nie jest (średni przedział cenowy), ale z perspektywy czasu, po przebytych utarczkach z niektórymi późniejszymi ekipami - stwierdzam, że bardzo dobrze wybrałam P. Grzegorza. Jeśli ktoś sobie życzy, mogę wysłać zdjęcia na priv. Z tego co wiem, ekipa jest mocno zajęta, więc trzeba byłoby się umawiać już teraz, gdyby ktoś chciał z nimi budować.
Pozdrawiam

symultana
27-11-2014, 10:48
Ja jeszcze raz poproszę o Wasze rekomendacje, gdyż finalnie nic na oku nie mam

Szukam firmy do realizacji szeroko pojętego DACHU. Najchętniej wszystko w komplecie, czyli więźba, pokrycie dachowe, podbitka, rynny, obróbki blacharskie itd.

Oglądałam dachy wykonywane przez ojca P. Michała Domagały - były bardzo ładnie wykonane (pokrycie+podbitka). tel. do Michała 693222511, telefonu do ojca nie mam niestety, ale warto się z nim skontaktować. P. Michał robił u mnie elewację, z której jestem bardzo zadowolona, wiosną ojciec będzie mi robił pokrycie dachu dachówką ceramiczną+rynny i rury+ podbitka.

jarroo
27-11-2014, 21:36
Szukam osoby z Warszawy/Piastowa znającej się na kotłach gazowych Buderus. Mam zainstalowany, kuruchomiony kociołek, chodzi głównie o wprowadzenie prawidłowych ustawień pracy kotła przez osobę znającą się na rzeczy.

calif2
28-11-2014, 11:13
Witam szanownych forumowiczów. Poszukuję dobrego glazurnika, któremu jest po drodze do Wieliszewa. Polecani już na forum obdzwonieni i niestety. Chyba postanowiłem zamieszkać gdzieś na końcu świata gdzie glazurnicy nie dolatują:) do zrobienia trochę płytki około 60 m2, osadzenie i obudowa geberitów i innych wanien i komin Elastolithem.

RL
28-11-2014, 13:40
Czy możecie polecić kogoś do zrobienia szafy na wymiar? Południowe okolice Warszawy.

Pan Artur Figura, tel. 609 654 408. Robił u nas szafę w wiatrołapie, zabudowę łazienki i poprawiał szafki kuchenne po porzednich "fachowcach". Człowiek o niebywałym spokoju i pomysłowości. Nie boi się trudnych zleceń, czasem potrafi 2 tyg kombinować jak coś zrobić aż zrobi.

adamfcb
28-11-2014, 14:22
Witam szanownych forumowiczów. Poszukuję dobrego glazurnika, któremu jest po drodze do Wieliszewa. Polecani już na forum obdzwonieni i niestety. Chyba postanowiłem zamieszkać gdzieś na końcu świata gdzie glazurnicy nie dolatują:) do zrobienia trochę płytki około 60 m2, osadzenie i obudowa geberitów i innych wanien i komin Elastolithem.
Polecalem niedawno, pan Krzysztof jest z wyszkowa i ogarnia ta okolice 508187180 kontakt od Adama z Marek

bogdans1
28-11-2014, 15:08
Witam,
Poszukuje osoby do pomalowania domu - ok 400m, polozenia gladzi w salonie, kuchni i holu, zrobienia sufitu podwieszanego w salonie i jeszcze kilka drobiazgow.
Dom jest w Legionowie.

Ekipa potrzebna od poniedzialku :)
Jezeli mozecie kogos polecic to wielka prosba o to.
Kontakt pw lub [email protected]

DDAREKK
30-11-2014, 19:15
Witam
Ponownie polecam Pana Jacka Kondraszuka wraz z ekipą. Wcześniej wykonali u mnie ocieplenie i zabudowę poddasza wełną. Następnie malowanie ścian w domu oraz różne inne mniejsze tematy związane z wyykończeniowką. Ostatnio zrobili drugie malowanie. O Panu Jacku i jego ekipie mogę mówić tylko w samych superlatywach. Współpraca wzorowa, wszystko co dogadane wcześniej ma swoje odzwierciedlenie później, ekipa bardzo miła i totalnie samodzielna, mają zaprzyjaźnioną hurtownie z której mogą załatwic taniej materiały jak inwestor sobie życzy. Finansowo wszystko tak jak ustalono wcześniej.
Panie Jacku jeszcze raz dziękuje za ostatnie prace oraz za to, że dał Pan radę zrobić wszystko w tym terminie, który mi pasował ;)

yaco181
30-11-2014, 23:29
P.Darku. Cieszymy sie, ze moglismy sprostac wyzwaniu odnosnie dopasowania terminow oraz calej reszcie :-)

bogdans1 do zobaczenia za kilka godzin :-)

sheila
02-12-2014, 09:11
Szukam ekipy/ fachowców od dachu płaskiego - takich którzy wiedzą jak prawidłowo wykonać izolację i spadki. Budowa pod Grodziskiem Mazowieckim.

ewajanecka
03-12-2014, 09:57
Szukam ekipy/ fachowców od dachu płaskiego - takich którzy wiedzą jak prawidłowo wykonać izolację i spadki. Budowa pod Grodziskiem Mazowieckim.
ktos tu polecal jakis czas temu , warto przejrzec dokladnie watek:)

Adam626
03-12-2014, 22:01
Dach płaski - spróbuj Bernard Sobkowski Demobud s.c. www.demobud.pl/kontakt.php. Benek robił mi tarasy parę dni temu i jest to solidny wykonawca, moge go śmiało polecić. Mówił że zajmuje się też dachami odwórconymi etc

bogdans1
04-12-2014, 22:44
DDAREKK - dzięki za polecenie. Akurat Pan Jacek miał chwilę (przesunięcie innych prac) i już jest u mnie. Mam nadzieję, że sprosta również moim napiętym terminom :) Na razie praca idzie pełną parą.


Witam
Ponownie polecam Pana Jacka Kondraszuka wraz z ekipą. Wcześniej wykonali u mnie ocieplenie i zabudowę poddasza wełną. Następnie malowanie ścian w domu oraz różne inne mniejsze tematy związane z wyykończeniowką. Ostatnio zrobili drugie malowanie. O Panu Jacku i jego ekipie mogę mówić tylko w samych superlatywach. Współpraca wzorowa, wszystko co dogadane wcześniej ma swoje odzwierciedlenie później, ekipa bardzo miła i totalnie samodzielna, mają zaprzyjaźnioną hurtownie z której mogą załatwic taniej materiały jak inwestor sobie życzy. Finansowo wszystko tak jak ustalono wcześniej.
Panie Jacku jeszcze raz dziękuje za ostatnie prace oraz za to, że dał Pan radę zrobić wszystko w tym terminie, który mi pasował ;)

fighter1983
04-12-2014, 22:50
Dach płaski - spróbuj Bernard Sobkowski Demobud s.c. www.demobud.pl/kontakt.php (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.demobud.pl%2Fk ontakt.php). Benek robił mi tarasy parę dni temu i jest to solidny wykonawca, moge go śmiało polecić. Mówił że zajmuje się też dachami odwórconymi etc
tak - tu tez potwierdzam solidnosc tego wykonawcy

flyer2
08-12-2014, 17:27
Witam.Poszukuję solidnej firmy zajmującej się nadrukiem na szkle.Czy ma ktoś namiary?










/

sheila
08-12-2014, 20:29
Dach płaski - spróbuj Bernard Sobkowski Demobud s.c. www.demobud.pl/kontakt.php. Benek robił mi tarasy parę dni temu i jest to solidny wykonawca, moge go śmiało polecić. Mówił że zajmuje się też dachami odwórconymi etc

Dziękuję bardzo za ten kontakt - już po pierwszej rozmowie czuję, że to fachowiec w tym temacie. :)

Adam626
09-12-2014, 20:15
Dziękuję bardzo za ten kontakt - już po pierwszej rozmowie czuję, że to fachowiec w tym temacie. :)

Fachowiec, kulturalny, miły, cena też ok. Ogólnie byłem zaskoczony "rutynowością" prac które wykonywali - nie było zastanawiania sie co jak zrobić ale wszystko zaplanowane i przećwiczone. I usługa jest kompleksowa - nie tylko izolacje ale i obróbki blacharskie. Ogólnie wiedzą co robią i warto takiego wykonawcę wziąć - bo mamy problem z głowy;). Jak mi sie uda zrobię filmik z ich prac;)

Edit: dodaję filmik
https://youtube.com/watch?v=Z1dM_LcXjAk&

gosiasad
10-12-2014, 15:21
Moja pierwsza polecana ekipa: SSO, u mnie z więźbą: Mirek Gencel. Znalazłam na tym forum i faktycznie tak jak pisali inni inwestorzy: najtańszy nie jest, ale ten etap przebiegł u nas bez żadnych problemów. Piszę do osób, które planują budowę w następnych sezonach. Ja też umawiałam się rok wcześniej.

Dla osób planujących piec firmy VIESSMANN polecam firmę Falterm (salon firmowy) z Łomianek (Sadowa). Załatwiałam/-śmy wszystko z Panem Jackiem.
Cierpliwy, doradzi, a co najważniejsze pomógł rozwiązać problem, który tak naprawdę wcale nie dotyczył firmy montującej/uruchamiającej piec.
Mogli po prostu powiedzieć:
- proszę przygotować kotłownię i przyłącze wtedy przyjedziemy, zamontujemy i uruchomimy piec
MAMY PIEC! będzie ciepło! piecyki elektryczne zabieramy do domu:)

Na mojej białej liście są jeszcze inni ale ponieważ muszą dokończyć pewne prace wpiszę Panów jak tylko skończą;)
- oczywiście jeśli nadal będę zadowolona

EWBUD
10-12-2014, 17:53
Fachowiec, kulturalny, miły, cena też ok. Ogólnie byłem zaskoczony "rutynowością" prac które wykonywali - nie było zastanawiania sie co jak zrobić ale wszystko zaplanowane i przećwiczone. I usługa jest kompleksowa - nie tylko izolacje ale i obróbki blacharskie. Ogólnie wiedzą co robią i warto takiego wykonawcę wziąć - bo mamy problem z głowy;). Jak mi sie uda zrobię filmik z ich prac;)

Edit: dodaję filmik
https://youtube.com/watch?v=Z1dM_LcXjAk&

Muza tez fajna :)

fighter1983
11-12-2014, 02:25
Benkowi z "Demobud" linknalem ten watek. On taki nieforumowy :) Ale przydalby nam sie tutaj jako doradca w dziale hydroizolacji i dachow. moze da sie namowic. tylko czy odnajdzie sie wsrod tej spolecznosci?

EWBUD
11-12-2014, 19:32
Benkowi z "Demobud" linknalem ten watek. On taki nieforumowy :) Ale przydalby nam sie tutaj jako doradca w dziale hydroizolacji i dachow. moze da sie namowic. tylko czy odnajdzie sie wsrod tej spolecznosci?

A daczego by miał się nie odnaleźć?

janoush
18-12-2014, 16:08
A ja poproszę o namiary na kogoś, kto będzie mógł zeszlifować mi posadzkę (1-2mm - z mleczka) przed gruntowaniem.
Problem w tym, że nie spełnia wymogów wytrzymałości na ścinanie i się odrywa.

calif2
20-12-2014, 17:27
Witam
Kilka nowych poleceń po zakończonych etapach.
Elektryk - Mariusz Głowacki - bardzo dobra współpraca, przewidujący, pomocny, podpowiadający.
System alarmowy - Robert Pieprzycki ARM.PL - wielokrotnie polecany na forum, zupełnie zasłużenie
Tynki wewnętrzne C/W - SAIN - wiadomo... kontynuujemy współpracę z elewacją i podbitką.
Posadzki - Wojciech Cieślik - również wielokrotnie polecany, mimo małej wpadki szybko naprawionej wielki pozytyw.
Kominek/koza - Koperfam z Legionowa - dobre doradztwo, opieka pani Barbary - bezcenna
Brama garażowa - Bramstal Wojciech Byśkiniewicz - profesjonalnie i baaardzo konkurencyjnie.
Drzwi wejściowe - Ideal - bardzo konkurencyjne ceny, montaż na dobrym poziomie
Hydraulika, kanalizacja, podłogówka, C.O. - Zbigniew Kapszukiewicz - super doradztwo, bezproblemowa realizacja. Panie Zbyszku oby tak dalej:)

Póki co idzie w miarę gładko dzięki poleceniom szanownych forumowiczów. Glazurnik polecony poza forum okazał się delikatną porażką.

Kolejne (mam nadzieję) polecenia wkrótce - praca wre.
Po kontakty do powyższych zapraszam na priv.

Pozdrawiam Poleconych:)

zbigor
20-12-2014, 17:40
Witaj.
Czy hydraulik robił Ci też instalację gazową wewnętrzną? Szukam kogoś kto ogarnie temat od A do Z czyli mapka, odbiory itp. W styczniu mogę mieć już zamontowane przyłącze w ogrodzeniu

calif2
20-12-2014, 18:00
Witaj.
Czy hydraulik robił Ci też instalację gazową wewnętrzną? Szukam kogoś kto ogarnie temat od A do Z czyli mapka, odbiory itp. W styczniu mogę mieć już zamontowane przyłącze w ogrodzeniu

Instalację gazową robiła mi firma z Serocka, a w zasadzie robi jeszcze bo została papierologia. Póki co idzie bez problemu.
http://www.wodgaz-instal.pl

markko71
21-12-2014, 16:45
Witam,
poszukuję ekipy do stanu surowego (Warszawa-Wilanów).
Spory dom dwurodzinny, piętrowy, podpiwniczony. Płyta fundamentowa, piwnica wylewana z betonu.
Znalazłem kilka firm w tym wątku, ale może ktoś na "świeżo" kogoś poleci. Z góry dziękuję!

marko35
21-12-2014, 17:21
Również witam was serdecznie i liczę na pomoc. Po ostatnich dniach z wiatrem, jaki mamy za oknem, chciałem się zapytać po pierwsze czy teraz jest czas na wymianę okien, a po drugie kogo możecie polecić do wymiany i solidnego montażu okien? bo te są juz stare, uszczelnianie nie pomaga, wiec pora zainwestowac w nowe :)

zbigor
21-12-2014, 17:55
Witam sąsiada z Wilanowa :)
Spójrz w mój dziennik budowy, może będzie pomocny.
Jak chcesz to na priva dam Ci jeszcze 2 namiary w Wilanowie na ul. Królewicza Jakuba gdzie chłopaki stawiali w 2000 i chyba w 2001 roku. .Jeden z tych domów ma 4 kondygnacje z piwnicą i trochę ponad 500m2.
Wiem że w tym roku chyba w Wieliszewie robili dom na płycie.

Adam626
21-12-2014, 20:32
Witam,
poszukuję ekipy do stanu surowego (Warszawa-Wilanów)

Polecam moją ekipę, była super!

Budowa wyglądała tak:http://galerkiwnetrz.pl/obrazki/budowa

kontakt: pw

kato77
23-12-2014, 13:56
Witam,
Mam nadzieję zacząć budowę w 2015 (południe Warszawy). Przerobiłem około połowy tego forum, do niektórych prac/dziedzin mam po kilkanaście zapisanych namiarów, ale mam problem ze znalezieniem:
- architekta - przerobienie projektu lub zrobienie od początku (o parametrach energooszczędnego) - takiego który już na tym etapie będzie mógł uwzględnić potrzeby rekuperacji, który zna nowe technologie i potrafi doradzić itp
- geotechnika - potrzebuję badań
- studniarza - pojawiały się tu nieśmiałe wątki, ale część z nich okazała się autoreklamą ;)
Dzięki z góry

ElemenT
23-12-2014, 14:36
Witam,
- geotechnika - potrzebuję badań
- studniarza - pojawiały się tu nieśmiałe wątki, ale część z nich okazała się autoreklamą ;)


Korzystałem z Geotechnika z Zielonki - http://geotechnika.warszawa.pl/ - jestem zadowolony, przyjechali jak się umówili, odwierty jeden dzień, tydzień czekałem na opracowanie.

Co do studni, nie wiem gdzie planujesz się budować. W Wawrze korzystałem z usług Aqua Centrum Ekologia z Józefowa/Otwocka Faliński.
Wiercenie na 30m, jeden dzień w deszczu. Ale wszystko działa, jestem zadowolony.
295478

Mikolaj5
01-01-2015, 09:22
kato77 - zdecydowanie project indywidualny i tu polecam biuro Z3Z ARCHITEKCI. Moim zdaniem tylko dobrze przemyslana koncepcja moze pogodzic wysoka funkcjonalnosc i energooszczednosc, przy racjonalnych kosztach. Wlasnie konczymy projekt, ktory z pewnoscia na dniach opublikuje na forum. U nas to dosc duzy dom pietrowy, parametry energooszczednosci oscyluja na razie w okolicach 27kWh. Co dobrego o Z3Z - wysoka estetyka budynkow; na wejsciu architekci otrzymali bardzo duzo zalozen co do budynku, rozwiazan konstrukcyjnych, funkcjonalnosci (material mial ze 100 stron - efekt kilku lat spedzonych na FM) I musze powiedziec ze wlasciwie wszystko zostalo wprowadzone i spiete w logiczna calosc. A i tak wprowadzalismy wiele (bardzo wiele) poprawek. Wiec kolejny plus za ogromna cierpliwosc wobec inwestora.

DDAREKK
01-01-2015, 16:26
Witam
Ja też mogę polecić hydraulika Pana Zbigniewa, ostatnio przyjechał pomóc mi w podłogówce. Przede mna dopiero teraz pierwszy sezon grzewczy także zobaczymy ale na tą chwilę mogę się przylaczyć do polecenia Pana Zbigniewa.


Witam
Kilka nowych poleceń po zakończonych etapach.
Elektryk - Mariusz Głowacki - bardzo dobra współpraca, przewidujący, pomocny, podpowiadający.
System alarmowy - Robert Pieprzycki ARM.PL - wielokrotnie polecany na forum, zupełnie zasłużenie
Tynki wewnętrzne C/W - SAIN - wiadomo... kontynuujemy współpracę z elewacją i podbitką.
Posadzki - Wojciech Cieślik - również wielokrotnie polecany, mimo małej wpadki szybko naprawionej wielki pozytyw.
Kominek/koza - Koperfam z Legionowa - dobre doradztwo, opieka pani Barbary - bezcenna
Brama garażowa - Bramstal Wojciech Byśkiniewicz - profesjonalnie i baaardzo konkurencyjnie.
Drzwi wejściowe - Ideal - bardzo konkurencyjne ceny, montaż na dobrym poziomie
Hydraulika, kanalizacja, podłogówka, C.O. - Zbigniew Kapszukiewicz - super doradztwo, bezproblemowa realizacja. Panie Zbyszku oby tak dalej:)

Póki co idzie w miarę gładko dzięki poleceniom szanownych forumowiczów. Glazurnik polecony poza forum okazał się delikatną porażką.

Kolejne (mam nadzieję) polecenia wkrótce - praca wre.
Po kontakty do powyższych zapraszam na priv.

Pozdrawiam Poleconych:)

goobo
02-01-2015, 17:44
Dzień dobry! Czy ktoś z Was, drodzy Forumowicze, mógłby mi dać namiar na stolarza do zabudowy garderoby (okolice W-wy)? Mam doświadczenia z kilkoma i wolę się do nich już nie zwracać...

shad0w99
02-01-2015, 20:57
Współpracowałem kiedyś*z Panem Przybyłkiem w firmy Orion http://www.meble-orion.pl/ i byłem zadowolony (wykonywał u mnie Kuchnie).
Sam zaś*jestem ciekaw czy ktoś*może ma doświadczenie i może polecić studniarzy w powiecie Nowodworskim, tak wiem trochę*nie sezon ale chciał bym wiedzieć*do kogo się odezwać na wiosnę :)

RL
05-01-2015, 10:04
Dzień dobry! Czy ktoś z Was, drodzy Forumowicze, mógłby mi dać namiar na stolarza do zabudowy garderoby (okolice W-wy)? Mam doświadczenia z kilkoma i wolę się do nich już nie zwracać...

Pan Artur Figura, tel. 609 654 408.
Robił u nas łązienkę, wiatrołap i poprawki kuchni po innej firmie. Solidny, uczciwy, spokojny.

sheila
05-01-2015, 21:15
Pan Artur Figura, tel. 609 654 408.
Robił u nas łązienkę, wiatrołap i poprawki kuchni po innej firmie. Solidny, uczciwy, spokojny.

A czy ów pan robi także kuchnie? Bo szukam właśnie kogoś w temacie. Będę wdzięczna za polecenie. :)

yaco181
06-01-2015, 06:44
Do kuchni polecam p.Wlodka 501 120 022. Mozna sie powolac na Jacka od poddaszy.

Zdun Darek B
06-01-2015, 07:16
Polecam www.pracowniadrewna.com
Meble w prawdziwego drewna i nie tylko.
Z Otrębus przez Nadarzyn jakieś 20 km

Piotr Wawa
06-01-2015, 13:44
Witam,
poszukuje sprawnej ekipy która doprowadzi mi dom do stanu SSZ w Markach k. Warszawy. Ktoś może kogoś polecić. Czytając wątek wynotowałem pare firm (m.in ABCdomek, DQM, Konwestur, DTM, Mirek Gencel, Auris) ale może ktoś poleci coś jeszcze. Byłbym wdzięczny za pomoc:)

zbigor
06-01-2015, 14:43
W moim dzienniku budowy masz namiar. Mi robili co prawda SSO z więźbą i papą na dachu ale kto wie, może i okna też wstawią
Cenowo dużo lepsi od tych co wymieniłeś...

anniia
06-01-2015, 14:57
Ja mogę już chyba polecić mija ekipę. Mieli robić SSO, a w efekcie wyszedł stan deweloperski.
Zrobili nam: SSO z w pełni dedykowany, dachem, pokryli go blachodachówka modułową, zrobili instalacje: elektryczną, hydraulikę, ogrzewanie podłogowe całość domu, kotłownie, izolacje podłóg, tynki, wylewki.
Wszystko bardzo sprawnie - zaczęliśmy w maju, a teraz wykańczały już.
Oczywiście szef ekipy miał od każdej roboty innych ludzi. Wszelkie zastrzeżenia poprawiali.
Jestem jeszcze przed uruchomieniem instalacji, wiec dam znać jak było po ich uruchomieniu.
Oddzielne ekipy, które sama kontaktowałam miałam od :
Okien, drzwi, bramy garażowej, ocieplenie pianą Pur, elewacja ( jeszcze nie zrobiona), alarmu.

Jeśli chcesz namiar pisz na priva - dam kontakt.

shad0w99
10-01-2015, 10:50
Czy naprawdę nikt nie ma żadnych doświadczeń ze studniarzami działającymi w powiecie nowodworskim ( lub może legionowskim )? Bo poszukałem w okolicy (tak w promieniu 100 km) , kilku znalazłem, ale jednak wolał bym kogoś*sprawdzonego.

asc
10-01-2015, 14:29
Poszukuje ekipy zajmującej się nawadnianiem ogródka plus niwelacja gruntu, trawnik z rolki etc

autorus
10-01-2015, 15:02
Odnośnie drzwi także tych garażowych spokojnie mogę polecić kolegę finlandię z forum. Co prawda firma wikęd pomyliła antaby, ale zostały już wymienione. :wiggle::wiggle::wiggle:

calif2
10-01-2015, 15:36
Czy naprawdę nikt nie ma żadnych doświadczeń ze studniarzami działającymi w powiecie nowodworskim ( lub może legionowskim )? Bo poszukałem w okolicy (tak w promieniu 100 km) , kilku znalazłem, ale jednak wolał bym kogoś*sprawdzonego.

Mi w Wieliszewie studnię robiła firma, którą znalazłem na słupie ogłoszeniowym. Wprawdzie nie bezpośrednio tylko przez lokalnego podwykonawcę ale możesz spróbować popytać: 509601673. Niestety bezpośrednio do podwykonawcy numeru nie mam. Było ok.

Mikolaj5
10-01-2015, 22:11
Czy możecie polecić jakąś hurtownię, skład budowlany, ewentualne inne miejsce zakupu materiałów budowlanych do SSO?

symultana
12-01-2015, 21:54
Witam,
poszukuje sprawnej ekipy która doprowadzi mi dom do stanu SSZ w Markach k. Warszawy. Ktoś może kogoś polecić. Czytając wątek wynotowałem pare firm (m.in ABCdomek, DQM, Konwestur, DTM, Mirek Gencel, Auris) ale może ktoś poleci coś jeszcze. Byłbym wdzięczny za pomoc:)

W Markach masz super ekipę Grzegorza Kucharczyka 502822644. Budowali mi 2 budynki w SSO. Szybko, sprawnie i oszczędnie. Więcej informacji i fotki mogę podać na priva. Super mi się nimi współpracowało. Żałuję, że nie zajmują się następnymi etapami budowy, bo chętnie bym skorzystała.

janoush
13-01-2015, 17:32
Poszukuję firmy do wykonania balustrady schodowej wewnętrznej giętej metalowo-drewnianej. Tzn. belki i listwa metalowa a do niej przymocowana drewniana poręcz.
Problem w tym, że nie mogę znaleźć wykonawcy, który zrobi mi giętą poręcz.

jarroo
14-01-2015, 13:05
Szukam sprawdzonego, sensownego serwisanta Buderusa z Warszawy/okolic

halszka1938
14-01-2015, 18:14
A ja potrzebuję na gwałt ekipę do zrobienia przyłączy wod-kan. Obszar - Pruszków.
Przy okazji. Wykonawcy z innych części Warszawy i "podwarszawy" nie bardzo chcą rozmawiać o przyłączu na nie swoim terenie. Mówią, że jeśli przyłącza nie robi lokalny "znajomy" wykonawca to są problemy z odebraniem przez MPWiK. Czy tez się z tym spotkaliście?

autorus
14-01-2015, 19:30
chyba to oczywiste :)

halszka1938
14-01-2015, 21:00
Dla mnie nie jest to oczywiste :)

autorus
14-01-2015, 21:12
Sporo jeszcze przed tobą. Ważne aby polecana firma była dobra. Mi się udało.

halszka1938
14-01-2015, 21:47
I sporo już za mną...
Jesteśmy w trakcie budowy drugiego domu.
Mam wrażenie, że wszyscy przymykają oko na robienie przez lokalne MPWiK "państwa w państwie".
Ostrzegano mnie też przy projekcie, ale okazało się, że Pani z nikąd też była w stanie zrobić projekt, który został zatwierdzony. Czy ktoś z Was ma takie doświadczenia ale z fizycznym wykonaniem przyłącza?

Nefer
14-01-2015, 21:52
1,5 roku udowadniałam, że studzienka zrobiona przez MPWiK nie jest samowolą. Zgubili dokumenty. Nie pytaj. Szukaj kontaktu - najlepiej przez ekipy jeżdżące w pogotowiu na przykład.

halszka1938
14-01-2015, 22:00
Może i racja. Nie będę walczyć z koniem.
Ponowię w takim razie pytanie. Czy ktoś z Was robił wcinkę i przyłącze wod - kan w obszarze jurysdykcji;) MPWiK oddział Pruszków?

zbigor
14-01-2015, 22:29
Ja nie robiłem ale 2 moich sąsiadów - obszar Wilanowa- miało firmy spoza Warszawy. Jeden brał STD Nasiłowski z Zielonki a drugi to zupełnie z kosmosu bo Ciechbud z Ciechanowa. Kuzynowi latem wcinkę do kanalizy robił Wodrol z Pruszkowa ale sie chyba im wzięło i zbankrutowało.

CzarnyIwan
15-01-2015, 08:08
Jeżeli na już to znaczy że masz już projekt przyłączy? Ja robiłem w Komorowie k/Pruszkowa, nawet nie wiem czyj to rewir bo wszystkie formalności załatwiał mi wykonawca który jest chyba człowiekiem którego szukasz. Ceny ma normalne ( ani tanio ani drogo). Nie miałem żadnych problemów z przyłączami, jestem bardzo zadowolony. Wodę i kanalizację mam od miesiąca. Polecam p. Jarek 501 730 801

symultana
17-01-2015, 10:44
Poszukuję sprawdzonego fachowca od układania paneli podłogowych. Może ma ktoś namiary i mógłby się podzielić?
Pozdrawiam

Adam626
19-01-2015, 21:03
Od przyłączy wodnych MPWIK polecam STD Nasiłowski - jest to duża firma(mają około 10 brygad). Poszło sprawnie, cena też ok. Zero problemów. Profesjonaliści

Po***ni
20-01-2015, 06:13
Do paneli, układania płytek, gładzi polecam Krzysztofa Laskowskiego 793-983-126

Stynia
20-01-2015, 07:18
Szukam, proszę Was o polecenie, wschodnie obrzeże Warszawy.


Poszukuję sprawdzonej, rzetelnej i słownej ekipy do ocieplenia prostego piętrowego domu- kostki, ok 300 mkw styropianem markowym grafit.
Jest możliwość zamieszkania w budynku.

Dziękuję.

fighter1983
20-01-2015, 18:23
Szukam, proszę Was o polecenie, wschodnie obrzeże Warszawy.


Poszukuję sprawdzonej, rzetelnej i słownej ekipy do ocieplenia prostego piętrowego domu- kostki, ok 300 mkw styropianem markowym grafit.
Jest możliwość zamieszkania w budynku.

Dziękuję.
sam siebie nie bede - wiec ewbuxxxo forumowy lub hubertsain

EWBUD
20-01-2015, 20:10
sam siebie nie bede - wiec ewbuxxxo forumowy lub hubertsain

No to ja w takim wypadku polecę Fightera :)

fighter1983
20-01-2015, 20:13
No to ja w takim wypadku polecę Fightera :)
nie polecaj.. bo bedzie ze zmowa czy cos...

EWBUD
20-01-2015, 20:14
nie polecaj.. bo bedzie ze zmowa czy cos...

Ok.
"Nie polecam Fightera" - tak lepiej?
:)

fighter1983
20-01-2015, 20:18
Ok.
"Nie polecam Fightera" - tak lepiej?
:)
http://pliki.astrobud.pl/polac.jpg
na 4:33 powinno sie otworzyc :)
https://www.youtube.com/watch?v=kBpUHqnCEMk#t=04m33s (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2 Fwatch%3Fv%3DkBpUHqnCEMk%23t%3D04m33s)

zbigor
20-01-2015, 20:53
towarzystwo wzajemnej adoracji :yes: :lol2:

fighter1983
20-01-2015, 20:55
towarzystwo wzajemnej adoracji :yes: :lol2:
thats right... prosi trzymaja sie razem :P bylo tu nas wielu... jakos niewielu zostalo... dlaczego?

zbigor
20-01-2015, 21:04
bylo tu nas wielu... jakos niewielu zostalo... dlaczego? bo reszta nie musi sie już na forum reklamować :lol::lol::lol::P

szach i mat :lol:

To żarcik był. Jesienią zapytam Cię i Twoją konkurencję o ofertę. KIerbuda i hydraulika mam z forum. Może i z ociepleniem sie da coś powalczyć

fighter1983
20-01-2015, 21:06
bo reszta nie musi sie już na forum reklamować :lol::lol::lol::P

szach i mat :lol:


Touché :P
spox wbijaj smialo :) i nic sie nie bój... to tylko pieniadze :v i powaznie, skoro kojarzysz szach-mata - kup sobie styropian teraz... no chyba ze masz przecieki z rynku naftowo-walutowego... to sie podziel :)

zbigor
20-01-2015, 21:16
Miałem kupować styro ale jest problem z przechowaniem bo będzie szary i pasowało by mu stać gdzieś do jesieni w cieniu. Dlatego temat odpuszczam bo nie ma jak tego ogarnąć

fighter1983
20-01-2015, 21:18
Miałem kupować styro ale jest problem z przechowaniem bo będzie szary i pasowało by mu stać gdzieś do jesieni w cieniu. Dlatego temat odpuszczam bo nie ma jak tego ogarnąć
rozloz palety, przykryj plandeka... no chyba ze "nóg może dostać"

zbigor
20-01-2015, 21:31
no właśnie z nogami jest kłopot...

Poza tym licze na 8% VAT Skoro blachę tak kupiłem przez wykonawce to może i styro???

symultana
20-01-2015, 21:57
Do paneli, układania płytek, gładzi polecam Krzysztofa Laskowskiego 793-983-126

Dzięki! A już myślałam, że tu wszyscy sami sobie układają podłogi;)

fighter1983
20-01-2015, 21:57
no właśnie z nogami jest kłopot...

Poza tym licze na 8% VAT Skoro blachę tak kupiłem przez wykonawce to może i styro???
OT robimy... jest na to sposob :) ale zaloz nowy watek

zbigor
20-01-2015, 22:49
OT robimy... jest na to sposob :) ale zaloz nowy watek
proszę :D http://forum.muratordom.pl/showthread.php?234228-Jak-kupi%C4%87-sytyropian-na-8-Vat&p=6744188#post6744188

asc
21-01-2015, 12:27
widać ze na białej liście wypowiada się więcej i częściej wykonawca aniżeli inwestor, który faktycznie chce kogoś polecić....zresztą wszystko widać i podane jak na dłoni, posty powyżej i wczesnie.
Smutne to!

autorus
21-01-2015, 12:33
Ja czasem kogoś polecę wiec nie jest tak źle :) No ale w kółko tych samych osób polecać nie będę bo to IMO bez sensu. Dla tego może to tak wygląda.

innabajka
21-01-2015, 18:25
Możecie polecić mi kogoś do szlifowania posadzki z mixokreta?
Wylałem tak jak mi radził wykonawca pod płytki 5mm wyżej i teraz okazuje się że jest za wysoko w stosunku do drewna.
Trzeba kilka "mm" pod szlifować.
Może znacie kogoś kto może to zrobić i nie uszkodzi zbytnio posadzki?

Dodatkowo poszukuje sprawdzonej ekipy do wykonania ogrodzenia betonowego.

Polecicie kogoś rozsądnego??

Adam626
23-01-2015, 17:45
Polecam firmę Elgra PG jako dostawcę sprzętu - hydrauliki. Kupiłem tam kocioł Buderusa i osprzęt. Ceny ok, można się dogadać, firma jest słowna wszystko na co się dogadalismy zostało zrealizowane w terminie i zgodnie z ustaleniem
sklep allegro:
http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=16509257
strona www
http://elgra.net.pl/
Są autoryzowanym sprzedawcą Buderusa

calif2
24-01-2015, 13:53
Potrzebuję namiar na dobrego wykonawcę posadzek z żywicy epoksydowej do domu.

fighter1983
24-01-2015, 14:36
Potrzebuję namiar na dobrego wykonawcę posadzek z żywicy epoksydowej do domu.
Anton Badin 509 020 003

combo
28-01-2015, 12:38
Chciałem polecić dekarza, który co prawda działa na terenie lubelskiego ale tutaj też się czasem pojawia. Robił dach i więźbę u mnie w Grodzisku Mazowieckim. Każdy kto przyjdzie chwali dach. Osobiście uważam, że jest zrobione idealnie, równo, szczególnie obróbka komina z blachy. Pan Rysiek: 600499214

T0MII
28-01-2015, 14:34
No to z czystym sumieniem wreszcie mogę kogoś polecić i będzie to dekarz.
Pierwszego dekarza miałem z FM (jest nawet tu na białej liście) i nie do końca byłem zadowolony (co chwila wychodzą pewne niedoróbki - mocno się zastanawiam czy nie wpisać go na czarną listę), ale doświadczenie jakie zebrałem podczas robienia mojego pokrycia pozwoliło tym razem przeprowadzić lepiej casting na dekarza dla moich rodziców.
Po wielu obejrzanych dachach, rozmowach z dekarzami itp. zdecydowaliśmy się na Pana Artura Sawickiego i był to strzał w 10. Pan Artur dach wykonał tak jak to powinno być zrobione, dach rozmierzony, połacie wyprowadzone, dachówki mocowane jak należy (wszystkie szczytowe, okapowe, brzegowe), połacie utrzymane w czystości itd. Pan Artur również doradzał przy doborze materiałów gdzie warto jest zapłacić za coś więcej i nie bawić się w żadną tandetę.
Namiary na Pana Artura tel. 502 163 274 - działa w okolicach Legionowa, Białołęki, Marek a nam wykonywał dach w okolicach Wołomina.
Zainteresowanych zapraszam na PW (mogę wysłać zdjęcia z pracy, lub na budowie pokazać co i jak).

gosiasad
28-01-2015, 18:10
No to z czystym sumieniem wreszcie mogę kogoś polecić i będzie to dekarz.
Pierwszego dekarza miałem z FM (jest nawet tu na białej liście) i nie do końca byłem zadowolony (co chwila wychodzą pewne niedoróbki - mocno się zastanawiam czy nie wpisać go na czarną listę), ale doświadczenie jakie zebrałem podczas robienia mojego pokrycia pozwoliło tym razem przeprowadzić lepiej casting na dekarza dla moich rodziców.
Po wielu obejrzanych dachach, rozmowach z dekarzami itp. zdecydowaliśmy się na Pana Artura Sawickiego i był to strzał w 10. Pan Artur dach wykonał tak jak to powinno być zrobione, dach rozmierzony, połacie wyprowadzone, dachówki mocowane jak należy (wszystkie szczytowe, okapowe, brzegowe), połacie utrzymane w czystości itd. Pan Artur również doradzał przy doborze materiałów gdzie warto jest zapłacić za coś więcej i nie bawić się w żadną tandetę.
Namiary na Pana Artura tel. 502 163 274 - działa w okolicach Legionowa, Białołęki, Marek a nam wykonywał dach w okolicach Wołomina.
Zainteresowanych zapraszam na PW (mogę wysłać zdjęcia z pracy, lub na budowie pokazać co i jak).
Potwierdzam wszystko co napisał TOMII
Pan Artur wykonał również nasz dach w Łomiankach.
Mogę tylko dodać, że cała ekipa przesympatyczna. :)

symultana
29-01-2015, 08:12
Możecie polecić mi kogoś do szlifowania posadzki z mixokreta?
Wylałem tak jak mi radził wykonawca pod płytki 5mm wyżej i teraz okazuje się że jest za wysoko w stosunku do drewna.
Trzeba kilka "mm" pod szlifować.
Może znacie kogoś kto może to zrobić i nie uszkodzi zbytnio posadzki?

Dodatkowo poszukuje sprawdzonej ekipy do wykonania ogrodzenia betonowego.

Polecicie kogoś rozsądnego??


Przyłączam się do poszukiwań;) Potrzebuję kogoś na CITO

flyer2
29-01-2015, 21:17
Polecam szklarza p.Franciszek.Fachowiec starej daty w pozytywnym znaczeniu.Dokładny ,dotrzymuje terminów 604207596

Piotr Wawa
30-01-2015, 18:52
Cześć,
macie namiar na jakiegoś ogarniętego architekta tanio wykonującego adaptację projektu z Warszawy i okolic?

SGS2013
04-02-2015, 11:21
Jak ja robiłem adaptację, po przeglądzie wielu ofert najtaniej było u:

https://plus.google.com/117796897540507106791/about (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=https%3A%2F%2Fplus.google.com%2 F117796897540507106791%2Fabout)

(Nie miałem co prawda wielkich wymagań - drobne zmiany plus adaptacja projektu do działki).

asc
05-02-2015, 11:21
Przybywam z poleceniem ekipy SELKI, forumowe Misiaczki.
Panowie solidnie i fachowo wykonali zabudowę strychu oraz obudowę gk przy sufitach i karniszach.
Praca wykonana czyściutko, bezproblemowo i na czas, a nawet przed czasem :-)

Fachowcy z prawdziwego zdarzenia!
tel do p. Roberta 502 469 645

adamfcb
05-02-2015, 19:43
Asc, byles/as obecny podczas tych prac? Czy tylko na poczatku i na koncu? Jestes pewny ze 100 % solidnie? Bo co do tego ze szybko, milutko i czysciutko to moge uwierzyc.

rafał2011
05-02-2015, 19:57
adamfcb uważasz inaczej niż asc?

Łukasz Garwolin
05-02-2015, 20:16
Witam:)
Jestem tu nowy, w ostatnim czasie jestem w trakcie budowy własnego domu na etapie dachu :)
Chciałbym poleci wam firmę KS-SYSTEM z Garwolina,( 500-700-947) która wykonała mi całą konstrukcje dachową wraz z materiałem, oknami dachowymi itd. Jestem bardzo zadowolony z jakości usług oferowanych przez tą firmę i profesjonalnym podejściem do klienta :)
W najbliższym czasie przymierzam się do wstawienia okien fasadowych i również wybiorę się do tej firmy, ponieważ mają również okna w swojej ofercie.
Mam do was pytanie odnośnie okien firmy MS-więcej niż okna, co myślicie o tej firmie ? :)

EWBUD
05-02-2015, 20:27
Witam:)
Jestem tu nowy, w ostatnim czasie jestem w trakcie budowy własnego domu na etapie dachu :)
Chciałbym poleci wam firmę KS-SYSTEM z Garwolina,( 500-700-947) która wykonała mi całą konstrukcje dachową wraz z materiałem, oknami dachowymi itd. Jestem bardzo zadowolony z jakości usług oferowanych przez tą firmę i profesjonalnym podejściem do klienta :)
W najbliższym czasie przymierzam się do wstawienia okien fasadowych i również wybiorę się do tej firmy, ponieważ mają również okna w swojej ofercie.
Mam do was pytanie odnośnie okien firmy MS-więcej niż okna, co myślicie o tej firmie ? :)

Trochę mało wiarygodnie to wszystko wygląda, ale kazdy tu jest dorosły :)
I powinien umieć wyciągać właściwe wnioski.

rafał2011
05-02-2015, 20:39
ewbuxxxo "mówiłeś" że powrócisz na nowo czy coś w tym stylu (chodziło o stronę internetową) no i widzę pełen profesjonalizm nie widziałem żeby ktoś używał w naszym kraju Parfait liss 302891

innabajka
05-02-2015, 20:51
Asc, byles/as obecny podczas tych prac? Czy tylko na poczatku i na koncu? Jestes pewny ze 100 % solidnie? Bo co do tego ze szybko, milutko i czysciutko to moge uwierzyc.

Możesz rozwinąć myśl o tym wykonawcy?

innabajka
05-02-2015, 21:12
Pytanie do budujących, możecie polecić swoje ekipy do elewacji?

EWBUD
06-02-2015, 07:30
ewbuxxxo "mówiłeś" że powrócisz na nowo czy coś w tym stylu (chodziło o stronę internetową) no i widzę pełen profesjonalizm nie widziałem żeby ktoś używał w naszym kraju Parfait liss 302891

No cóż...trochę kosztują, ale robią dobrą robotę :)

SGS2013
07-02-2015, 01:13
Witam:)
Jestem tu nowy, w ostatnim czasie jestem w trakcie budowy własnego domu na etapie dachu :)
Chciałbym poleci wam firmę KS-SYSTEM z Garwolina,( 500-700-947) która wykonała mi całą konstrukcje dachową wraz z materiałem, oknami dachowymi itd. Jestem bardzo zadowolony z jakości usług oferowanych przez tą firmę i profesjonalnym podejściem do klienta :)
W najbliższym czasie przymierzam się do wstawienia okien fasadowych i również wybiorę się do tej firmy, ponieważ mają również okna w swojej ofercie.
Mam do was pytanie odnośnie okien firmy MS-więcej niż okna, co myślicie o tej firmie ? :)

Ta pełnia szczęścia to jak osiągniecie Nirwany. Ja na twoim miejscu bym sobie już odpuścił te te okna i lewitował w "wietrzności".

adamfcb
08-02-2015, 18:12
adamfcb uważasz inaczej niż asc?

Tak uważam inaczej, zgadzam się że są mili, szybcy i sprzątają po sobie, ale jakość tych prac pozostawia pewien niesmak. Myślę że chłopaki mają tyle roboty że nie zawsze zwracają uwagę na jakość swojej pracy, pisałem na tym wątku o tym jakiś czas temu.

calif2
08-02-2015, 19:08
A ja polecę znanego na forum Jacka Kondraszuka i jego ekipę. Nie jestem specem od poddaszy ale jako inwestor jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Wszystko zgodnie z ustaleniami, bez kręcenia nosem że wydziwiam, nie obeszło się też bez kilku dobrych rad - konstruktywna współpraca inwestor wykonawca - jestem zadowolony z efektu i POLECAM!!

rafał2011
08-02-2015, 20:11
Tak uważam inaczej, zgadzam się że są mili, szybcy i sprzątają po sobie, ale jakość tych prac pozostawia pewien niesmak. Myślę że chłopaki mają tyle roboty że nie zawsze zwracają uwagę na jakość swojej pracy, pisałem na tym wątku o tym jakiś czas temu.

Jeśli możesz napisz ile trzeba zapłacić za taką pracę, może być na priv.

adamfcb
08-02-2015, 21:27
Jeśli możesz napisz ile trzeba zapłacić za taką pracę, może być na priv.
Nie bardzo rozumiem? Chodzi ci ile ja zaplacilem?

rafał2011
09-02-2015, 07:13
Nie bardzo rozumiem? Chodzi ci ile ja zaplacilem?

Tak.