PDA

Zobacz pełną wersję : WARSZAWA i okolice - biała lista



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24

teka
09-02-2015, 07:35
Ja natomiast poszukuję:
- firmy do wykonania tynków Knauf Diamant lun Nida Zeta - duża powierzchnia.
- firmy, która sprzeda i przywiezie okna - z ciepłym montażem
- firmy od wylewek pod podłogówkę i pod parkiet - 270 m2
- firmy od elewacji - ocieplenia domu - bardzo dużo boniowania, listw itd...

zapraszam do skorzystania z naszych usług
https://www.youtube.com/watch?v=jNBPt1TWrLs

adamfcb
09-02-2015, 11:09
50Zl za m2

rafał2011
09-02-2015, 12:09
50Zl za m2

W domu energooszczędnym z izolacją 35-40cm o ile nic nie zmieniałeś, ciężko jest zrobić poddasze prawidłowo. Jak widać warto dopłacić ~1500zł i mieć zrobione tak jak być powinno...

autorus
09-02-2015, 14:35
Instalatora systemów centralnego odkurzania poszukuje :)

adamfcb
09-02-2015, 14:39
Jak bede w domu to napisze ci w czym byl problem, bo grubosc izolacji raczej niemiala na to wplywu

innabajka
09-02-2015, 21:09
Poszukuje ekipy do ogrodzenia murowanego, możecie kogoś polecić?

zzoo
10-02-2015, 12:06
Witam,

Szukam kogoś, kto przeprowadzi remont mieszkania na Żoliborzu. Mieszkanie z 1956 roku, zakres to instalacja elektryczna, remont całkowity łazienki i kuchni, wymiana podłóg w kuchni+łazience+przedpokoju (rozważam żywicę), odnowienie ścian (tynki nie pozwalają już na malowanie, farba odpada), wyburzenie fragmentu ściany i zamurowanie wejścia w innym miejscu, zabudowa szafy, odświeżenie 4 parapetów. Dotąd elektryk rzucił cenę 5 tys, ale porównałam już z innymi wpisami na tym forum i wydaje się, że to za dużo. Mieszkanie ma 53 m2.

Będę wdzięczna za sprawdzone namiary!
Dzięki

jare32
11-02-2015, 16:32
Szukam architekta do projektu parterówki, macie kogoś z kogo jesteście zadowoleni i jakościowo i cenowo? Budowa w Dąbrówce (pow.wołomiński)

innabajka
11-02-2015, 22:35
W domu energooszczędnym z izolacją 35-40cm o ile nic nie zmieniałeś, ciężko jest zrobić poddasze prawidłowo. Jak widać warto dopłacić ~1500zł i mieć zrobione tak jak być powinno...

Masz do polecenia kogoś konkretnego kto wie jak zrobić poddasze szczelnie i bez problemów ?

EWBUD
12-02-2015, 07:18
Masz do polecenia kogoś konkretnego kto wie jak zrobić poddasze szczelnie i bez problemów ?

Wydaje mi się, że piszesz do chłopaka któy takie rzeczy robi :)

KorBa81
12-02-2015, 13:41
Szukam architekta do projektu parterówki, macie kogoś z kogo jesteście zadowoleni i jakościowo i cenowo? Budowa w Dąbrówce (pow.wołomiński)

Witam jare32, w tym roku zaczynam budowę domu parterowego w tej gminie. Projekt mam gotowy z pracowni Domy z Wizją, ale adaptacje i zmiany w projekcie wykonywał mi architekt z Dąbrówki. Pan Stanisław Kaczmarczyk, bardzo go polecam.

innabajka
12-02-2015, 17:45
Wydaje mi się, że piszesz do chłopaka któy takie rzeczy robi :)

skoro tak się reklamuje niech pokaże swoją robotę :) to będzie najlepsza reklama..
konkrety Panowie specjaliści :)

fighter1983
12-02-2015, 18:05
Ale Rafal2011 pokazuje w stopce swoje ogloszenie w dziale drobnych... no i sporo tam pokazuje :) on nie bardzo moze tak szalec na forum sobie ze zdjeciami itd bo Redakcja czeka na to az zaplaci za Platny Profil - to co ma m.in ewbuxxxo i ja po prawej :)
http://forum.muratordom.pl/showthread.php?207335-Adaptacje-poddaszy

zbyszekz5
12-02-2015, 20:25
Poszukuje sprawdzonej ekipy do budowy scian nosnych , dzialowych oraz podciagow i slupow sso. W chwili obecnej jest stan zero z wyprowadzonymi naroznikami , silka.
Budowa Warszawa Wlochy

Polecam firmę LEKTA Pan Krzysztof Śmielak - u mnie mistrzostwo świata stan surowy z więźbą dachową - mogę pokazać jak wygląda praca tego Pana.

http://www.polecany-wykonawca.solbet.pl/lekta

zbyszekz5
12-02-2015, 20:33
Chciałbym wykonać tarasy i balkony (izolacja itp.) bo strasznie woda się leje po murach a mam w planach położyć tynk czy możesz przesłać mi namiary do Piotra może będzie wstanie coś zaradzić. Dziękuję:bye:

yaco181
12-02-2015, 20:40
Prosze.. Piotr R. :) 667 003 003

fighter1983
12-02-2015, 20:49
Prosze.. Piotr R. :) 667 003 003
Ale Piotr R nie robi tarasow :)
Od tarasow/dachow odwroconych/ dachow/obrobek itd:
Bernard S: 606760227
Arek K: 602235293
A jakby fundamenty, iniekcje, zatrzymywanie wody, hydroizolacje rodem z tuneli metra:
Adam D: 502-771-183

innabajka
12-02-2015, 20:57
Ale Rafal2011 pokazuje w stopce swoje ogloszenie w dziale drobnych... no i sporo tam pokazuje :) on nie bardzo moze tak szalec na forum sobie ze zdjeciami itd bo Redakcja czeka na to az zaplaci za Platny Profil - to co ma m.in ewbuxxxo i ja po prawej :)
http://forum.muratordom.pl/showthread.php?207335-Adaptacje-poddaszy

dzięki za info :)
na pewno odpytam tego Pana :)

zbyszekz5
12-02-2015, 21:30
Dziękuję bardzo - zadzwonię porozmawiam :yes:

zbyszekz5
12-02-2015, 21:31
Ale Piotr R nie robi tarasow :)
Od tarasow/dachow odwroconych/ dachow/obrobek itd:
Bernard S: 606760227
Arek K: 602235293
A jakby fundamenty, iniekcje, zatrzymywanie wody, hydroizolacje rodem z tuneli metra:
Adam D: 502-771-183

również dziękuję też zadzwonię i porozmawiam

zbyszekz5
12-02-2015, 21:34
Czy ktoś coś słyszał o firmie Wulkan?

zbyszekz5
12-02-2015, 21:35
Czy ktoś coś słyszał o firmie Wulkan?

Oczywiście od dachów tarasów i balkonów

fighter1983
12-02-2015, 21:36
dzięki za info :)
na pewno odpytam tego Pana :)
spoko... nie znam - po prostu wrzucilem info dlaczego nie ma "pelnych danych kontaktowych" wiec polecic nie moge - bo nie znam i nie widzialem, poza tym nie mnie oceniac - bo sie poddaszami nie zajmuje.

fighter1983
12-02-2015, 21:36
Czy ktoś coś słyszał o firmie Wulkan?
nope.. ale nazwa fajna :)

EWBUD
13-02-2015, 06:42
Ale Piotr R nie robi tarasow :)
Od tarasow/dachow odwroconych/ dachow/obrobek itd:
Bernard S: 606760227
Arek K: 602235293
A jakby fundamenty, iniekcje, zatrzymywanie wody, hydroizolacje rodem z tuneli metra:
Adam D: 502-771-183

Piotr R. robi czase wykusze i małe balkoniki przy okazji elewacji....
Na większe tematy jak napisałeś: Bernard S.

janoush
13-02-2015, 07:53
Witam ponownie,
niniejszym polecam kolejnych wykonawców:

Tomasz Maleszewski - 668 365 507 - szeroko rozumiana wykończeniówka - firma Demobud.pl - wspólnik Bernarda Sobkowskiego. Robił u mnie glazury, gresy, zabudowy, przeróbki, sufity podwieszane, częściowo elektrykę, malowanie, no, wszystko :). Jest tak samo dokładny jak Bernard. Do tego cierpliwy jak przedszkolanka :). Zawsze doradzi mówiąc: Mogę tak zrobić jak Państwo chcecie, ale proponuje tak, ponieważ .... i tu jest wyjaśnienie.

Marek Tomasik - 505 444 172 - beton architektoniczny - struktury na ścianę wyglądające jak beton. www.dekorowaniescian.com (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.dekorowaniesci an.com) - Zrobili (ze wspólnikiem) strukturę u mnie np. na ścianach, na podstopniach i mozaikę kilkukolorową na ścianie. O właśnie taką:
http://tutajconcept.pl/img/f8a107dc_large.jpg - pokój syna.

Karol Nogal - 509 994 957 - stolarz. Bardzo dokładny. Wykonywał w obecnym mieszkaniu część mebli. Wykonuje wszystkie meble do domu.
Proszę na razie do niego nie dzwonić i nie zawracać mu głowy bo pracuje :stirthepot: nad moimi meblami:D:lol2:

Na razie tyle...

zbyszekz5
17-02-2015, 09:48
Instalatora systemów centralnego odkurzania poszukuje :)

http://www.lclatos.pl/firma.html

babaloo
19-02-2015, 12:35
Jestem właśnie świeżo po uzyskaniu pozwolenia na budowę i mogę polecić rewelacyjną panią architekt:

Patrycja Michalska - [email protected] - dziewczyna bardzo zaangażowana i dokładna. Poprowadziła projekt (włącznie z załatwianiem spraw w urzędach) od pierwszych przymiarek do uzyskania pozwolenia na budowę a łatwo nie było (odstępstwa od warunków technicznych, słabo ustawna działka). Bardzo fajna współpraca - doradza i podpowiada fajne rozwiązania, ale nie narzuca swojego zdania. Dobrze orientuje się w warszawskiej specyfice.

Teraz pozostaje tylko znaleźć równie dobrą ekipę budowlaną :) Wiem, że to marzenie chyba każdego inwestora, ale nie poddaję się - właśnie przekopuję się przez ten wątek!

Acha - budowa na warszawskiej Białołęce.

gosiasad
19-02-2015, 14:27
Poszukaj informacji o:
Mirek Gencel
- ja nie żałuję ale umawiałam się rok wcześniej

teka
19-02-2015, 15:40
Jestem właśnie świeżo po uzyskaniu pozwolenia na budowę i mogę polecić rewelacyjną panią architekt:

Patrycja Michalska - [email protected] - dziewczyna bardzo zaangażowana i dokładna. Poprowadziła projekt (włącznie z załatwianiem spraw w urzędach) od pierwszych przymiarek do uzyskania pozwolenia na budowę a łatwo nie było (odstępstwa od warunków technicznych, słabo ustawna działka). Bardzo fajna współpraca - doradza i podpowiada fajne rozwiązania, ale nie narzuca swojego zdania. Dobrze orientuje się w warszawskiej specyfice.

Teraz pozostaje tylko znaleźć równie dobrą ekipę budowlaną :) Wiem, że to marzenie chyba każdego inwestora, ale nie poddaję się - właśnie przekopuję się przez ten wątek!

Acha - budowa na warszawskiej Białołęce.

Arek Krześniak 505102330 mozesz powolać się na Artura od posadzek.

rdw
20-02-2015, 01:20
Proszę o namiary na fachowe, profesjonalne ekipy zajmujące się w Warszawie kompleksowymi remontami mieszkań łącznie z doświadczeniem w posadzkach dekoracyjnych (poliuretanowych). Mam mieszkanie 54 mkw.9 (3 pok) do kompletnego remontu - nieduże przesunięcia ścianek i poszerzenia otworów pod drzwi, wywalenie podłóg i nowe posadzki żywiczne, elektryka, hydraulika czyli wszystko kompleksowo do malowania ścian łącznie z montażem wanny, oświetlenia itd. (raczej oprócz szaf, kuchni którą zamówię w Ikei).
Preferuję firmy mające udokumentowane portfolio (foto na www, ewentualnie mailem) abym mógł się zdecydować na wykonywane już przez ekipę, estetyczne sufity podwieszane (bez szałów, bo mieszkanie ma wysokość 2,50).

asc
20-02-2015, 08:42
równiez polecam pana Mirka Gencel

zbigor
20-02-2015, 09:05
Teraz pozostaje tylko znaleźć równie dobrą ekipę budowlaną :) Wiem, że to marzenie chyba każdego inwestora, ale nie poddaję się - właśnie przekopuję się przez ten wątek!

Acha - budowa na warszawskiej Białołęce.
Obejrzyj mój dziennik budowy. Masz tam namiar na ekipę. Dużo budują w okolicach Białołęki, Legionowa.

B&T
20-02-2015, 09:43
Chciałem polecić dekarza, który co prawda działa na terenie lubelskiego ale tutaj też się czasem pojawia. Robił dach i więźbę u mnie w Grodzisku Mazowieckim. Każdy kto przyjdzie chwali dach. Osobiście uważam, że jest zrobione idealnie, równo, szczególnie obróbka komina z blachy. Pan Rysiek: 600499214

Ten drugi dach robiony byl u mnie kolo Blonia w 2013 roku. Chlopaki spisali sie na medal, nietypowy material, duzy dach, kierownik budowy stwierdzil ze dawno nie widzial tak poprawinie wykonanej pracy.Poza tym komunikacja z Panem Ryskiem na najwyzszym poziomie :) Wszytko posprzatane iposegregowane po pracy. Polecam!

B&T
20-02-2015, 10:01
Sam szukam jakiegos murarza do drobnych prac przy stanie surowym, zmienila sie koncepcja i trzeba wyburzyc scianke dzialowa i postawic w innym miejscu do tego zamurowac jedne drzwi i inne drobne sprawy. Okolice Blonia/Bozej Woli. Z gory dziekuje.

kemot_p
23-02-2015, 14:04
Jeśli chodzi o stolarkę okienną i drzwi, to z czystym sumieniem mogę polecić firmę PROFIL – Mirosław Szerszeń z Pruszkowa. Doradzają, montują sprawnie, czysto + udzielają gwarancji na montaż.
Polecam.

Isabela
23-02-2015, 15:17
Dzień dobry. Jest to co prawda mój drugi post na tym forum (w pierwszym prosiłam o namiar na sprawdzonego specjalistę od odbioru mieszkań - nie doczekałam się). Niemniej jednak pragnę serdecznie Państwu polecić fantastyczną ekipę - braci Suszyńskich (Mariusza i Rafała). Panowie dość sprawnie poradzili sobie z ułożeniem kapryśnych płytek (uwaga na Ceramikę Picasa), umieją czytać projekty, co więcej, często sugerują inne, znacznie sensowniejsze i b. przemyślane rozwiązania. Sufity, ściany, fugi, zabudowy karton-gips wyglądają wzorowo. Każdą wątpliwość omawiają z klientem. Są też otwarci na wszelkie krytyczne uwagi, od razu wszystko poprawiają, ale kiedy trzeba, stawiają granice. Wyłapali niedoróbki, które umknęły oczom specjalisty. Mile mnie zaskoczyła ich prezencja, kultura osobista i poczucie humoru. Kiedyś jeden z forumowiczów napisał w tym wątku, że remont może być przyjemny - z odpowiednią ekipą jest to możliwe. Podaję namiar do P. Mariusza: 503 763 907.

Moniia i P
24-02-2015, 18:22
Hej, szukamy ekipy co tynków cem-wap ZEWNĘTRZYNCH....mamy ścianę trójwarstwową, ocieplenie juz jest.

CzarnyIwan
25-02-2015, 09:27
Szukam sprawdzonej firmy która zajęła by się ułożeniem kostki na podjeździe i wokół domu oraz firmy która wykona płot od frontu + bramę przesuwną i furtkę. Płot na betonowej podmurówce (wibrowanej na szalunkach systemowych). Samo- polecającym siebie z góry dziękuje. Czy możecie kogoś polecić? Opcja obejrzenia wykonanych prac w okolicy mile widziana. Okolice Pruszkowa.

Marcin834
26-02-2015, 08:53
również z tych okolic ( pruszków, ożarów, stare babice ) szukam firmy brukarskiej ( poszerzenie jazdu na posesje, opaska wokół domu, demontaż istniejącej kostki )

lullaby
27-02-2015, 23:18
(...) kolejnej polecanej ekipy od wykończeniówki tzn. Pana Piotra tel. +48 514 997 269 email: [email protected]. Prawda jest taka, że Pan Piotr niejednokrotnie zaskakiwał mnie pomysłami i mocno się zastanawiał (w sensie pozytywnym) zanim wywierci tą przysłowiową "dziurkę" :D Wiem, że jego pracę doceniają także osoby, które mocno zwracają uwagę na aspekt wizualny, co tym bardziej czyni jego pracę cenną, a ten wpis moim zdaniem należy mu się :D

W nawiązaniu do powyższego postu, z pełną odpowiedzialnością rekomenduję Pana Piotra Kryma i jego ekipę do prac wykończeniowych. Niebanalne koncepcje, rozwiązania techniczne na najwyższym poziomie, dobry gust i dbałość o klienta to główne cechy Pana Piotra.

Jeszcze raz:

Piotr Krym
tel. 514 997 269
e-mail: [email protected]

lullaby
27-02-2015, 23:21
Oczywiście od dachów tarasów i balkonów

Firma Wulkan wyceniała mój dach. Drogo i niezgodnie z projektem. Nie polecam.

symultana
28-02-2015, 18:59
Jestem właśnie świeżo po uzyskaniu pozwolenia na budowę i mogę polecić rewelacyjną panią architekt:

Patrycja Michalska - [email protected] - dziewczyna bardzo zaangażowana i dokładna. Poprowadziła projekt (włącznie z załatwianiem spraw w urzędach) od pierwszych przymiarek do uzyskania pozwolenia na budowę a łatwo nie było (odstępstwa od warunków technicznych, słabo ustawna działka). Bardzo fajna współpraca - doradza i podpowiada fajne rozwiązania, ale nie narzuca swojego zdania. Dobrze orientuje się w warszawskiej specyfice.

Teraz pozostaje tylko znaleźć równie dobrą ekipę budowlaną :) Wiem, że to marzenie chyba każdego inwestora, ale nie poddaję się - właśnie przekopuję się przez ten wątek!

Acha - budowa na warszawskiej Białołęce.

Proponuję zadzwonić do P. Grzegorza Kucharczyka z Marek. Na Białołękę będzie miał blisko:-) Budowałam z nim dwa domy, znajomi też budowali i wszyscy jesteśmy super zadowoleni. We wcześniejszych postach pisałam szerzej o współpracy z nim. Można w skrócie powiedzieć: szybko, oszczędnie i terminowo. Przy okazji jest niesamowicie konkretny, co znacznie ułatwia komuniację. Namiary mogę podać na priva.

Wekto
01-03-2015, 04:44
Teraz pozostaje tylko znaleźć równie dobrą ekipę budowlaną :) Wiem, że to marzenie chyba każdego inwestora, ale nie poddaję się - właśnie przekopuję się przez ten wątek!

Acha - budowa na warszawskiej Białołęce.

Mogę z czystym sumieniem polecić wspominaną już kilkukrotnie ekipę Jana Zasadniego (ma 3 albo 4 brygady co na niektórych etapach budowy ma niebagatelne znaczenie).
Moja opinia to jedno ale każda firma, która przychodzi teraz na plac budowy aby wymierzyć/ocenić zakres swoich ewentualnych prac wspomina, że rzadko kiedy mają do czynienia z tak dokładnie i czysto wybudowanym domem.
Wczoraj ekipa potencjalnych elektryków wspominała to kilkukrotnie. Budowa niedaleko Was ale akurat to dla ekipy nie ma znaczenia bo przywożą ze sobą cały socjal/narzędzia/maszyny na czas budowy. Pracują od świtu do zmierzchu albo jeszcze później doświetlając budowę. W niedzielę do kościoła a co 2 tygodnie na weekend do swoich rodzin :).

Kontakt na prv.

janoush
09-03-2015, 12:31
Szukam sprawdzonej firmy która zajęła by się ułożeniem kostki na podjeździe i wokół domu oraz firmy która wykona płot od frontu + bramę przesuwną i furtkę. Płot na betonowej podmurówce (wibrowanej na szalunkach systemowych)....

Podepnę się do poszukiwań.
Okolice Piaseczna, a dokładnie Nowa Iwiczna.
Do zrobienia są podjazdy z kostki, ogrodzenie i brama wjazdowa przesuwna oraz furtka. I to razy dwa bo w bliźniaku.

adamfcb
10-03-2015, 20:05
Mam do polecenia ekipę do układania kostki, dziś właśnie skończyli. Szybko, sprawnie i wydaję mi się nie drogo. Jakby ktoś chciał zdjęć to na priv( muszę zrobić :) ) Rafał 504 975 233

asc
12-03-2015, 10:04
Czy możecie polecić ekipę od spraw zwiazanymi z ogrodami, nawiezienie ziemii, niwelacja, sadzenie trawy etc.

ElemenT
12-03-2015, 15:16
Tym razem poszukuję jakiejś sprawdzonej ekipy od elewacji. Domek nieduży - około 150m2 ściany. Polecicie coś?

fighter1983
12-03-2015, 15:22
Tym razem poszukuję jakiejś sprawdzonej ekipy od elewacji. Domek nieduży - około 150m2 ściany. Polecicie coś?
ewbuxxxo

zbigor
12-03-2015, 15:33
Proszę o namiary na hydraulika dobrze znającego się na podłogówce.
Polecany na forum pan Andrzej Matusik jest niestety nieosiągalny i muszę szukać innego fachowca.

gosiasad
12-03-2015, 18:30
Proszę o namiary na hydraulika dobrze znającego się na podłogówce.
Polecany na forum pan Andrzej Matusik jest niestety nieosiągalny i muszę szukać innego fachowca.

Ja też poproszę. Czyli nie mam co dzwonić do p. Andrzeja:(

adamfcb
12-03-2015, 18:52
mi podlogówkę, WM i wod-kan robił forumowy asolt, polecam

zbigor
12-03-2015, 18:59
Ja też poproszę. Czyli nie mam co dzwonić do p. Andrzeja:( ZTCW to wyjechał za granicę.

teka
14-03-2015, 09:08
Proszę o namiary na hydraulika dobrze znającego się na podłogówce.
Polecany na forum pan Andrzej Matusik jest niestety nieosiągalny i muszę szukać innego fachowca.

514952017 Sylwek
507035380 Piotr

Beti Spageti
14-03-2015, 15:44
Warszawa i okolice:

4/ kostka granitowa i betonowa - Pan Rafał i LewGardenBruk http://lewgardenbruk.com.pl/, podobnie bezproblemowo i z należytą jakością.

Witam,
czy rzeczywiście nie było problemu z tą firmą? Ja mam nieustające, a robili u mnie dwa lata temu. Z poprawek jeszcze nie wyszłam, a p. Rafał nie odpowiada na żadne formy kontaktu.

ma wa
17-03-2015, 09:43
Witam,
czy rzeczywiście nie było problemu z tą firmą? Ja mam nieustające, a robili u mnie dwa lata temu. Z poprawek jeszcze nie wyszłam, a p. Rafał nie odpowiada na żadne formy kontaktu.
kostka się trzyma, trawnik wygląda niepokojąco, ale składam to na razie na karb zimy, co do braku możliwości kontaktu - potwierdzam w 100. procentach, gość miał wpaść żeby dokończyć duperele (dosłownie kwadrans, może dwa, roboty) - do głowy mi nie przyszło że może to olać i zapłaciłem całość, no i tyle go potem widziałem.
Oby trawnik ruszył bo ewentualne egzekwowanie gwarancji raczej na pewno będzie wymagać drogi sądowej.
Tak naprawdę, żeby kogoś z czystym sumieniem polecić to trzeba by było odczekać ze dwa, trzy lata od wykonania usługi. Ale to też może być lipa, bo w tym czasie np. zmieni się na gorszy skład polecanej ekipy lub fachowcowi przestanie się chcieć dobrze robić, etc.

rmickey
18-03-2015, 13:56
nieaktualne

adamfcb
18-03-2015, 23:19
Witam,

również potrzebuję sprawdzoną ekipę od kostki brukowej. Mam do ułożenia trochę ponad 100m2 na Białołęce. Proszę o namiary :)

Pozdrawiam
dawałem namiar kilka postów wczesniej.

asc
19-03-2015, 09:59
ponawiam zapytanie o kontakt do ogrodnika

rdw
20-03-2015, 02:47
Polećcie dobrego cenowo wykonawcę dekoracyjnych posadzek poliuretanowych, realizującego detaliczne zlecenia na niedużych metrażach. Mam do zrobienia w mieszkaniach powierzchnie 35 i 55 mkw (Wola, Żoliborz).

Adam626
22-03-2015, 09:36
poszukuję firmy do zrobienia posadzki technicznej w garażu.

Firmy układającej kostkę

Greg_2
23-03-2015, 11:41
poszukuje firmy /osoby która solidnie montuje markizy
ktoś może polecić sprawdzonego fachowca

Maciejka2
25-03-2015, 21:19
ponawiam zapytanie o kontakt do ogrodnika

Gardenarium

asc
26-03-2015, 10:42
o gardenarium słyszałam, ale ceny mają zaporowe.
Nie dam rady.

Swoją droga chciałam polecić hydraulika p. Zbigniewa Kapszukiewicza. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z tym fachowcem. ostatnio przyjechał wyregulować pętle z ogrzewaniem podłogowym, wyprowadzenie żródła wody na ogródek.
Terminowo , dokładnie i sprawnie. Kontakt 606 340 031 i 606 179 797

songoku_xxx
26-03-2015, 10:56
małe info dla wszystkich szukających ekip na forum.

zalecam dużą dozę sceptycyzmu we wszystkich tych polecaniach... ja też do tej pory traktowałem polecenia z forum (nie przez 1 osobę) jako dobrą monetę, ale w trakcie swojej budowy natknąłem się już na kilka "fachowych" ekip i to MEGA polecanych.

Ja nie wiem czy ludzie mają oczy w du..e czy ze mną coś nie tak... Jak jest to sami ocenicie bo zamierzam pokazać zdjęcia "fachowej" roboty tak polecanych ekip na forum...

to, że ktoś coś robi na poziomie dostatecznym to nie oznacza od razu, że kwalifikuje się do polecania...

gosiasad
26-03-2015, 16:53
małe info dla wszystkich szukających ekip na forum.

zalecam dużą dozę sceptycyzmu we wszystkich tych polecaniach... ja też do tej pory traktowałem polecenia z forum (nie przez 1 osobę) jako dobrą monetę, ale w trakcie swojej budowy natknąłem się już na kilka "fachowych" ekip i to MEGA polecanych.

Ja nie wiem czy ludzie mają oczy w du..e czy ze mną coś nie tak... Jak jest to sami ocenicie bo zamierzam pokazać zdjęcia "fachowej" roboty tak polecanych ekip na forum...

to, że ktoś coś robi na poziomie dostatecznym to nie oznacza od razu, że kwalifikuje się do polecania...

Z Tobą jest wszystko ok.:)
Zgadzam się z powyższą opinią. Na szczęście jak do tej pory zawiedliśmy się tylko na jednej firmie z FM - oby pierwszej i ostatniej!!!
Dodam tylko, że to jedyna ekipa w przypadku której nie odwiedziliśmy żadnej ich wcześniejszej pracy

- dziękuję wszystkim inwestorom, którzy umożliwiają kontakt bezpośredni

sheila
26-03-2015, 20:18
o gardenarium słyszałam, ale ceny mają zaporowe.
Nie dam rady.



Ale potrzebujesz projektanta czy firmę która zarówno zaprojektuje jak i wykona ogród? Projektantkę mam sprawdzoną - mogę uczciwie polecić. Cenowo bardzo atrakcyjna a jakość jej pracy jest bardzo wysoka. Tyle, że ona wykonastwem się nie zajmuje....

T0MII
26-03-2015, 20:34
zalecam dużą dozę sceptycyzmu we wszystkich tych polecaniach... .

Potwierdzam. Sam się zastanawiam czy jednego Pana który jest tu wymieniony nie wpisać na czarną listę. Czy taką chałę odstawia zawsze czy może po prostu pośpiech, jakieś terminy się zbiegły, słabe przypilnowanie i zbyt dużo zaufania do własnych pracowników?

Generalnie po tym "fachowcu" zmieniłem podejście. Szukam firm "rodzinnych" typu ojciec z synem, mniejszych ekip, a nie majster + zbieranina przypadkowych tanich wołów roboczych. Jak robota idzie wolniej z powodu mniejsze obsady to łatwiej przypilnować. Trzeba tez mieć na uwadze że jak ekipa duża, czy przypadkowa to nawet oglądając ich robotę może się potem okazać że u Ciebie robią już zupełnie inni ludzie to. Tylko majster się ostał ;).

Mikolaj5
27-03-2015, 11:33
Polecam koparkę, roboty ziemne, drogowe - tel. 660 561 546 okolice Ożarowa Mazowieckiego
U mnie zjazd + mostek nad rowem.
Szybko, sprawnie, w dobrej cenie, bardzo dobry kontakt, logiczne myślenie.

CzarnyIwan
27-03-2015, 14:52
małe info dla wszystkich szukających ekip na forum.

zalecam dużą dozę sceptycyzmu we wszystkich tych polecaniach... ja też do tej pory traktowałem polecenia z forum (nie przez 1 osobę) jako dobrą monetę, ale w trakcie swojej budowy natknąłem się już na kilka "fachowych" ekip i to MEGA polecanych.


to, że ktoś coś robi na poziomie dostatecznym to nie oznacza od razu, że kwalifikuje się do polecania...

Amen!!! Na 4 polecane tu wielokrotnie firmy tylko połowa była godna polecenia (dobra lub bardzo dobra) pozostałe oceniam dostatecznie i tragicznie. 50% skuteczności z białej listy wykonawców...

songoku_xxx
27-03-2015, 15:38
niestety u mnie ten stosunek wygląda jeszcze gorzej... :(

janoush
27-03-2015, 15:41
Witam ponownie,
niniejszym polecam kolejnych wykonawców:

Marek Tomasik - 505 444 172 - beton architektoniczny - struktury na ścianę wyglądające jak beton. www.dekorowaniescian.com (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.dekorowaniesci an.com) - Zrobili (ze wspólnikiem) strukturę u mnie np. na ścianach, na podstopniach i mozaikę kilkukolorową na ścianie. O właśnie taką:
http://tutajconcept.pl/img/f8a107dc_large.jpg (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Ftutajconcept.pl%2F img%2Ff8a107dc_large.jpg) - pokój syna.



A tak wygląda w rzeczywistości:


310334

zbigor
27-03-2015, 15:55
niestety u mnie ten stosunek wygląda jeszcze gorzej... :(
To zamiast narzekać powiedz konkretnie kto i co zrobił nie tak jak tego oczekiwałeś.
Pomożesz innym uniknąć kłopotów i może też spowodujesz że dany wykonawca podniesie swoją jakość pracy.
Inaczej Twoja wypowiedź nic nie będzie wnosić do tematu

zbigor
27-03-2015, 15:58
A tak wygląda w rzeczywistości:


310334

ale wygląda dobrze czy źle? Sorki ale ze zdjęć nie jestem w stanie ocenić

autorus
27-03-2015, 16:02
u mnie na razie jest ok. 100% zadowolenia. Zobaczymy jak będzie dalej.

adamfcb
27-03-2015, 17:16
Też mi się wydaje że jak coś jest nie tak to powinno się to napisać, bo skoropolecenie jest stąd to jeśli jest lipa to trzeba ostrzec innych. Ja przynajmniej tak zrobiłem, lecz zaznaczyłem że to moja opinia po wykonanej u mnie pracy.

autorus
27-03-2015, 17:33
Masakra :(


A tak wygląda w rzeczywistości:


310334

songoku_xxx
27-03-2015, 17:34
Owszem mam zamiar napisać, ale dopiero po zakończonej robocie a dlaczego to chyba każdy trzeźwo myślący zrozumie ;)

janoush
27-03-2015, 23:50
ale wygląda dobrze czy źle? Sorki ale ze zdjęć nie jestem w stanie ocenić

W rzeczywistości dużo lepiej niż na zdjęciu :)

autorus
28-03-2015, 05:58
czyli jest nadzieja ;)

zbigor
28-03-2015, 08:28
W rzeczywistości dużo lepiej niż na zdjęciu :)
Mogę wiec przyjąć, że jesteś zadowolony? Pytam, bo beton architektoniczny to jeden z pomysłów jaki ma moja żona na zagospodarowanie okolic klatki schodowej i namiar który podałeś byłby zapewne brany pod uwagę.

autorus
28-03-2015, 08:41
Ale z tego co zrozumiałem to nie jest żaden beton tylko a la beton architektoniczny.

janoush
29-03-2015, 10:14
Jestem zadowolony z efektu.
Jest to masa z czegoś, nie wiem z czego, którą nakłada się na grubość 2mm i odpowiednio szlifuje.
Płyty betonowe są grubsze, droższe i cięższe.

symultana
29-03-2015, 19:01
niestety u mnie ten stosunek wygląda jeszcze gorzej... :(

U mnie też tak samo niestety. Wzięłam sobie polecanego glazurnika... I to był największy błąd w czasie całej budowy. Czekałam na faceta 1,5 miesiąca. Jak już łaskawie przyszedł, to pracował od rana 2-3 godziny i szedł gdzie indziej (pewnie tak robił, bo nie wyobrażam sobie co by mógł robić cały pozostały dzień).
Wiem o tym, bo sąsiedzi, którzy mają oko na moją budowę mi mówili. Zresztą wyniki mówią same za siebie. ok. 31 m2 podłogi i kawałek jednej ścianki w dużej łazience z półeczkami do prysznica oraz malutką łazieneczkę (zresztą nie całą) robił mi 2 miesiące. Patrzeć na to nie mogłam. No i jeszcze żeby jakość mnie powaliła, to nie powiem. Kasa za to straszna. Na resztę prac wzięłam starego znajomego, który robił mi wszystkie prace glazurnicze w mieszkaniu 10 lat temu. Od 10 lat nic się z nimi nie dzieje. Pracę w domu machnął w 2 tygodnie, a było tego dużo więcej, niż zleciłam poprzednikowi. O jakości nie wspominając, bo to prawdziwy artysta. Problem ze starym znajomym polega tylko na tym, że rzadko ma czas, więc od początku się nie zdecydowałam. Los mnie jednak pokarał sromotnie i mam nauczkę. Tak więc forum mogę traktować pomocniczo i innym też to radzę;)

gosiasad
29-03-2015, 20:50
A może ta sytuacja wynika również z faktu,, że my sobie polecamy, fachowcy mają coraz więcej zleceń i niestety zaczynają się śpieszyć,
( ....... reszta domyślnie;).....).
Szkoda, bo część z tych ekip naprawdę jest ok.

My nadal polecamy:
1. p.Mirek Gencel SSO
2. p.Krzysztof (firma Aprel) okna, drzwi zewnętrzne, brama garażowa.
3. p.Piotr Modzelewski elektryka
4 .p.Tomek (Anatak) tynki wewnętrzne
5. p.Artur Sawicki pokrycia dachowe (nie wykonuje pokryć blachą)
Resztę dopiszę w zależności od efektów końcowych lub sposobu rozstania.

Zapomniałam jeszcze o
6. p.Grzegorz Rola wylewki z mixokreta

adamfcb
30-03-2015, 15:42
Tylko szkoda,że każdy coś narzeka a nikt nie napisze o kogo chodzi a dla innych to cenna uwaga.

symultana
30-03-2015, 21:34
Ale, żeby nie było, że tylko narzekam, to chcę pochwalić:
- forumowego Tekę, jeszcze raz, ponieważ wylewki robił mi raz na parterze i piętrze, a pod koniec listopada - nad ociepleniem stropu I piętra. Było już całkiem zimno i Teka ostrzegał mnie, że trzeba ocieplić wieniec, na styku z połacią nieocielonego dachu, co by nie wiało, bo beton popęka. Zrobiłam ocieplenie samodzielnie, dokładnie, położyłam folię na świeży beton i teraz z zadowoleniem stwierdzam, że jest super - nigdzie nie popękał. Na parterze i I piętrze są tylko dwie malutkie ryski, więc nie uważam tego za żadną wadę. A więc brawo za robotę! A przyznam szczerze, że strasznie się bałam jak wyjdzie, bo wszędzie mam podłogówkę.
- Finlandię - robił mi okna Vetrexa i dużą część drzwi. Resztę drzwi też u Niego zamówię, ponieważ to bardzo uczciwy i rzeczowy człowiek.
- Michała Domagałę - elewacja i ocieplenie. Mogę już z całą pewnością stwierdzić, że ocieplenie jest dobrze zrobione, ponieważ rachunki za gaz mam symboliczne. Nawet jak jeszcze nie włączyłam pieca i dom stał nieogrzewany, to w czasie mrozów ok. -15 St. miałam w domu +5 st. Jak dla mnie rewelacja.
Resztę fachowców (oprócz opisanego wcześniej glazurnika) mam z poza forum.
Mogę z czystym sumieniem polecić murarza - Grzegorza Kucharczyka z ekipą (stale tą samą), tynkarza Bogdana, który robił mi tynki gipsowe, Mirka elektryka, który zrobił wszelkie instalacje (razem 3 km kabli:-) i pracował chłopak po nocach, żeby zdążyć na czas. Polecam też Selki - wszelkie zabudowy g-k, u mnie wyszło super.
A na zakończenie p. Janusza, absolutnego mistrza wykończeniówki. Ma on niesamowite poczucie estetyki i nigdy nie pozwala sobie na byle jakość. Jeśli coś mu nie wychodzi, pracuje do skutku, a przy odbieraniu roboty nigdy nic mu nie mogę zarzucić.
Podsumowując dywagacje forumowiczów, myślę, że nasze rozczarowania mogą mieć źródło w różnym poczuciu estetyki poszczególnych odbiorców usług, oczywiście pomijając ewidentne niedoróbki i partactwo.
W dzisiejszych czasach bardzo liczy się jakość, a niektórzy z wykonawców zachłystując się popularnością, biorącą się z poleceń na forum - przestają nas szanować. I na to należy uważać. Jest takie powiedzenie: Jesteś tak dobry, jak twoja ostatnia praca....:-)

Adam626
31-03-2015, 20:30
Ja robie tak że jeśli ktos poleca na forum, to szukam przez googla czy wcześniej ktoś go też polecał. W ten sposób znalazłem tynkarza którego polecało kilka osób na przestrzeni kilku lat i tynkarz (kwarcowe ręczne) był naprawde fajnym gościem. Sporo na forum jest fałszywych opinii wystawianych przez znajomków albo sami sobie rejestruja konta i polecają się jako pseudo-klienci. Polecam w każdym wypadku zapytać o 2-3 ostatnich klientów i spotkać się z nimi.

Adam626
31-03-2015, 20:48
Teka robił mi wylewki i próba na ścinanie - testy Presso-Mess'em wskazały 1,7N/mm2

sheila
31-03-2015, 20:57
Szukam sensownego speca od kotłowni - mam do zamontowania kocioł gazowy oraz zasobnik przy czym aby wykorzystać wysokość pomieszczenia chcemy aby zasobnik wisiał poziomo obok kotła (mąż znalazł odpowiedni model). Kolesie z którymi się do tej pory kontaktowaliśmy nie chcieli się takiej roboty podjąć bo jest "niestandardowa" a im się nie chce kombinować... :/ Może jednak komuś się chce wyjść poza schemat?

calif2
03-04-2015, 12:00
małe info dla wszystkich szukających ekip na forum.

zalecam dużą dozę sceptycyzmu we wszystkich tych polecaniach... ja też do tej pory traktowałem polecenia z forum (nie przez 1 osobę) jako dobrą monetę, ale w trakcie swojej budowy natknąłem się już na kilka "fachowych" ekip i to MEGA polecanych.

Ja nie wiem czy ludzie mają oczy w du..e czy ze mną coś nie tak... Jak jest to sami ocenicie bo zamierzam pokazać zdjęcia "fachowej" roboty tak polecanych ekip na forum...

to, że ktoś coś robi na poziomie dostatecznym to nie oznacza od razu, że kwalifikuje się do polecania...

Racja, tym bardziej że niektóre polecenia wydają się przesadzone w formie i niektórym Panom w d.. się może poprzewracać.
Nie zmienia to faktu, że moje doświadczenie z fachowcami z forum jest lepsze niż z tymi z poza forum. Co nie oznacza, że wszyscy z forum przeszli selekcję - niektórzy odpadli po pierwszym telefonie, nie wszystkich też polecam dalej. Oceniam przebieg współpracy i efekt finalny - czy mnie zadowolił czy nie. Nie oczekuję cudów. Panowie (Panie też) są tu po to, żeby zarabiać na życie a nie zbierać "lajki" co jest wystarczającym powodem do czujności.

calif2
03-04-2015, 12:04
Polećcie dobrego cenowo wykonawcę dekoracyjnych posadzek poliuretanowych, realizującego detaliczne zlecenia na niedużych metrażach. Mam do zrobienia w mieszkaniach powierzchnie 35 i 55 mkw (Wola, Żoliborz).

Mi robił dobry cenowo, niestety polecić nie mogę - no chyba, że do podłogi w garażu.

sheila
03-04-2015, 13:20
Mi robił dobry cenowo, niestety polecić nie mogę - no chyba, że do podłogi w garażu.

o to ja chcę bo własnie do garażu/ pom. gospodarczego szukam.

Możesz mi przybliżyć koszty ?

calif2
03-04-2015, 13:42
o to ja chcę bo własnie do garażu/ pom. gospodarczego szukam.

Możesz mi przybliżyć koszty ?

Materiał i robocizna na gotowo 75 zł m2 garaż.

fighter1983
03-04-2015, 13:44
Materiał i robocizna na gotowo 75 zł m2 garaż.
ale poliuretan w tym garazu?
czy epoksyd?

calif2
03-04-2015, 13:48
ale poliuretan w tym garazu?
czy epoksyd?

W garażu epoksydowe. Poliuretanowe w łazienkach i kuchni na podłogówce. Ale tam i cena inna i problemy inne:)

fighter1983
03-04-2015, 13:54
W garażu epoksydowe. Poliuretanowe w łazienkach i kuchni na podłogówce. Ale tam i cena inna i problemy inne:)
ja sie zastanawiam nad tym czy nie zaczac robic zywic :)
Handlowo i technicznie przygotowany do zywic jak zolnierz do wojny, i tak mysle wlasnie czy naszych chlopakow od elewacji ze 3 nie doszkolic na zywice. Z tym ze niech sie ucza w garazu :) a nie w salonach poki co. Wiec jakby co zapraszam ... tylko nie znowu na 2 koniec Polski ... please...
Na poczatek atrakcyjna cene w ramach "poligonu doswiadczalnego" moge zaproponowac.

calif2
03-04-2015, 14:00
ja sie zastanawiam nad tym czy nie zaczac robic zywic :)
Handlowo i technicznie przygotowany do zywic jak zolnierz do wojny, i tak mysle wlasnie czy naszych chlopakow od elewacji ze 3 nie doszkolic na zywice. Z tym ze niech sie ucza w garazu :) a nie w salonach poki co. Wiec jakby co zapraszam ... tylko nie znowu na 2 koniec Polski ... please...
Na poczatek atrakcyjna cene w ramach "poligonu doswiadczalnego" moge zaproponowac.

I niech się od razu uczą nie gubić włosów i innego kurzu:)

zbigor
03-04-2015, 14:12
A co to są te żywice i w czym mogą konkurować w garażu z gresem?
Na balkony i tarasy sie nadają? Szukam właśnie rozwiazań jak można pogrubić warstwe izolacji kosztem wylewek i gresów

fighter1983
03-04-2015, 14:14
I niech się od razu uczą nie gubić włosów i innego kurzu:)
Wiem :) no w swoim zyciu naogladalem sie wpadek przy zywicach. Chwila nieuwagi, nie przeczytanie wytycznych, zla wilgotnosc podloza, zbyt wysoka temperatura, przegapienie czasow otwartych i problem gotowy. O zatopionych muchach i smieciach w zywicy nie wspominajac. swoja droga taka "muszasta" posadzka zamknieta bezbarwnym poliuretanem moglaby ciekawie wygladac :)

calif2
03-04-2015, 14:17
A co to są te żywice i w czym mogą konkurować w garażu z gresem?
Na balkony i tarasy sie nadają? Szukam właśnie rozwiazań jak można pogrubić warstwe izolacji kosztem wylewek i gresów

Tym że się nie tłuką jak coś spadnie, po wylaniu z cokołami masz jednolitą powierzchnię którą możesz zamiatać karcherem :) Handlowo wytłumaczy Ci to pewnie fighter:)

calif2
03-04-2015, 14:18
Wiem :) no w swoim zyciu naogladalem sie wpadek przy zywicach. Chwila nieuwagi, nie przeczytanie wytycznych, zla wilgotnosc podloza, zbyt wysoka temperatura, przegapienie czasow otwartych i problem gotowy. O zatopionych muchach i smieciach w zywicy nie wspominajac. swoja droga taka "muszasta" posadzka zamknieta bezbarwnym poliuretanem moglaby ciekawie wygladac :)

Tak za 1000 lat niezła gratka dla archeologów:)

fighter1983
03-04-2015, 14:23
A co to są te żywice i w czym mogą konkurować w garażu z gresem?
Na balkony i tarasy sie nadają? Szukam właśnie rozwiazań jak można pogrubić warstwe izolacji kosztem wylewek i gresów
Na zewnatrz: poliuretanowe
Wewnatrz: epoksydowe lub poliuretanowe

Zewnetrzne: googlnij sobie np: Sikafloor 400n elastic - to zywica na balkony i tarasy, hydroizolacja i powloka wierzchnia w jednym
albo tu np :
https://www.youtube.com/watch?v=hNlLQXC6Ruc (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2 Fwatch%3Fv%3DhNlLQXC6Ruc)
Garaze: np: http://www.caparol.pl/produkty/disbon-naprawa-i-ochrona-betonu/posadzki-systemy-naprawcze-i-powloki-ep-i-pu-system-whg/lakierowanie-i-malowanie-pomieszczen-uzytkowych/disbopox-442-garagensiegel.html (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.caparol.pl%2Fp rodukty%2Fdisbon-naprawa-i-ochrona-betonu%2Fposadzki-systemy-naprawcze-i-powloki-ep-i-pu-system-whg%2Flakierowanie-i-malowanie-pomieszczen-uzytkowych%2Fdisbopox-442-garagensiegel.html)

zywic jest cale mnostwo. od "malowanek" cienkowarstwowych , po posadzki wylewane. Do wnetrz np cudownie wyglada "efekt tafli szkla"
robimy barwne podloze, albo wysypujemy kamyczki, albo robimy jakis malunek na posadzce i zalewamy wlasnie na "tafle szkla"
http://www.caparol.pl/produkty/disbon-naprawa-i-ochrona-betonu/posadzki-systemy-naprawcze-i-powloki-ep-i-pu-system-whg/systemy-grubo-i-cienkopowlokowe-dla-rzemiosla-i-przemyslu/disboxid-422-emi-clearcoat.html (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.caparol.pl%2Fp rodukty%2Fdisbon-naprawa-i-ochrona-betonu%2Fposadzki-systemy-naprawcze-i-powloki-ep-i-pu-system-whg%2Fsystemy-grubo-i-cienkopowlokowe-dla-rzemiosla-i-przemyslu%2Fdisboxid-422-emi-clearcoat.html)

wyglada swietnie...ogranicz tylko wyobraznia :)
http://pliki.astrobud.pl/grafika/rybki.jpg
np w windzie:
http://pliki.astrobud.pl/grafika/podloga-3d.jpg

zbigor
03-04-2015, 14:30
O ja pie.... :jawdrop:
Zaraz zacznę sie zagłębiać w temat.

fighter1983
03-04-2015, 14:33
O ja pie.... :jawdrop:
Zaraz zacznę sie zagłębiać w temat.
daja czadu co?
http://www.kamilamichal.mojabudowa.pl/?id=67479
tez dobre :)
nie moge znalezc takiej jednej posadzki gdzie w toalecie ktos sobie zrobil 3d szyb windowy... siedzisz na tronie i patrzysz w dol kilka pieter... zatwardzenie przestaje byc problemem :)

sheila
03-04-2015, 15:14
ja sie zastanawiam nad tym czy nie zaczac robic zywic :)
Handlowo i technicznie przygotowany do zywic jak zolnierz do wojny, i tak mysle wlasnie czy naszych chlopakow od elewacji ze 3 nie doszkolic na zywice. Z tym ze niech sie ucza w garazu :) a nie w salonach poki co. Wiec jakby co zapraszam ... tylko nie znowu na 2 koniec Polski ... please...
Na poczatek atrakcyjna cene w ramach "poligonu doswiadczalnego" moge zaproponowac.

O to ja jestem chętna na poligon doświadczalny! Pod Grodziskiem Mazowieckim to koniec Polski czy nie?

Jak z terminami? Bardzo proszę o info na priv.

fighter1983
03-04-2015, 15:58
Super. Odezwę się po świętach ;) mazowieckie spoko. Bo teraz Szczecin i gdansk to jest 2 koniec Polski jak dla mnie

sheila
03-04-2015, 16:12
Super. Odezwę się po świętach ;) mazowieckie spoko. Bo teraz Szczecin i gdansk to jest 2 koniec Polski jak dla mnie

Fantastycznie! Bardzo się cieszę. A jak mąż się ucieszy. ;)

bogdans1
03-04-2015, 19:25
Polecam Pana Jacka Kondraszuka (firma YACEK). Tak jak wcześniej pisałem w grudniu robił u mnie malowanie domu + trochę prac wykończeniowych (gładź, sufit podwieszany). Czasu mieli mało, ale dali radę :)
PS. Panie Jacku czekam tylko na szczyty na górze ;) może będzie Pan w pobliżu?

teka
04-04-2015, 09:29
Zdrowych i Wesołych Świąt Wielkanocnych życzy Teka ze swoją ekipą:D

fighter1983
04-04-2015, 09:33
Zdrowych i Wesołych Świąt Wielkanocnych życzy Teka ze swoją ekipą:D
Mokrych jajek życza Tece i ekipie forumowicze :P

janoush
04-04-2015, 16:26
Super. Odezwę się po świętach ;) mazowieckie spoko. Bo teraz Szczecin i gdansk to jest 2 koniec Polski jak dla mnie

cześć,

ja też jestem chętny. Nowa Iwiczna, tam, gdzie Piotr robił mi elewacje i tynki :)

DDAREKK
04-04-2015, 16:37
Witam
Czy słyszał ktoś z Was o firmie BALKAR z Nieporętu zajmującej się balustrada mi balkonowych ? Może ktoś polecić kogoś sprawdzonego do balkonowe balustrady ze szkła? Szukam też kogoś sprawdzonego do kostki a mało jest poleceń wcześniej.
WESOŁYCH ŚWIĄT

Ronifcb
11-04-2015, 16:43
Witam.Przeczytałem praktycznie cały wątek w kilka dni... Masakra.
Zaczynam budowę za tydzień.Ekipe na SSO mam ,do dachu to samo.
Poszukuję :
-elektryka
--hydraulika kompleksowowod-kan łacznie z piecem gazowym ,podłogówką 98m2 itd
-rekuperacja
I później wylewki plus tynki
Wszystko będzie robione w Płocku(tzn 5km od Płocka w kierunku Warszawy)
W grupie Płock panuje kompletna cisza ,takze mam nadzieję że ktoś z Płocka czyta "białą listę" z Warszawy i kogoś mi poleci .pozdrawiam

gosiasad
12-04-2015, 08:08
Poszukuję :
-elektryka
-rekuperacja
Wszystko będzie robione w Płocku(tzn 5km od Płocka w kierunku Warszawy)
W grupie Płock panuje kompletna cisza ,takze mam nadzieję że ktoś z Płocka czyta "białą listę" z Warszawy i kogoś mi poleci .pozdrawiam

elektryk - Piotr Modzelewski
rekuperacja - TORA nam robił p.Marek

adamfcb
12-04-2015, 11:58
wylewki z twojej okolicy to forumowy TEKA. wod-kan, podłogówka i WM forumowy ASOLT.

Ronifcb
12-04-2015, 19:41
Numery el do tych osób można prosić?
Tora widzę że z Czestochowy. .. Furumowy Teka z Płocka ,także na pewno się skontaktuje.
Gosiasad elektryk polecany przez Ciebie jest z okolic Płocka?Prosze o numer .

gosiasad
12-04-2015, 20:14
Numery el do tych osób można prosić?
Tora widzę że z Czestochowy. .. Furumowy Teka z Płocka ,także na pewno się skontaktuje.
Gosiasad elektryk polecany przez Ciebie jest z okolic Płocka?Prosze o numer .

poszło na pw

Magmab
13-04-2015, 12:33
Witam,

Proszę o szczere opinie dotyczące wykonawstwa robót elewacyjnych przez firmę EXIMACO, czy rzeczywiście jakość robót idzie w parze z cenami jakie oferują? :sick:

Pozdrawiam.

tzoana
13-04-2015, 21:26
Polecam p. Janusza z Radomia od ocieplenia poddasza oraz glazurnika. Praca wykonana bardzo dobrze, na czas, na koniec czysciutko, wszytsko posprzatane i nie drogo.
Szczegoly na priv.

rrmi
15-04-2015, 16:30
.

asiemka
16-04-2015, 13:54
Pytanie może nie jest ściśle związane z budową, ale z jej konsekwencjami na pewno:
czy ktoś może polecić firmę przeprowadzkową? Taką, która nie tylko uczciwie i sprawnie, ale i z dbałością o szczegóły przewiezie meble i sprzęty ADG. Tak, żebym po tej jednej przeprowadzce nie czuła się jak po połowicznym spaleniu…

rmickey
17-04-2015, 10:16
Jeżeli Warszawa to korzystałem niedawno z firmy Trans-Bagaż. Byłem bardzo zadowolony z jakości, a ceny mają też konkurencyjne.

CasaD
17-04-2015, 20:40
elektryk - Piotr Modzelewski
rekuperacja - TORA nam robił p.Marek

Tu bym uwazala. Zalezy pewnie od zakresu prac i czasu jaki ma dany. u nas kompletna porazka.

Adam626
18-04-2015, 19:48
Z Torą porażka czy z elektrykiem? Co było nie tak?

gosiasad
18-04-2015, 21:53
Ups. Ja też jestem ciekawa.
Jeśli z TORY to wiem, że opinie są różne. Od inwestorów z FM wiedziałam że mam pilnować by przyjechał do nas p. Marek.
Jeśli p. Piotr to jestem zaskoczona.

autorus
19-04-2015, 06:16
do rekuperacji najlepiej brać kangaxx :)

Adam626
19-04-2015, 13:41
autorus a nie miałeś brać TORA?

adamfcb
19-04-2015, 20:03
Ja od WM brałem ASOLTA. Polecam

CasaD
19-04-2015, 23:35
Z Torą porażka czy z elektrykiem? Co było nie tak?

Sorry zle mi sie zacytowalo. Niestety z elektrykiem.
Moze sie przeliczyl, moze mial inne wypadki losowe, ale nie szlo sie do niego dodzwonic, zwodzil i obiecywal. Jedyny plus ze nie dalismy zadnej kasy.
U nas chodzilo o podlaczenie do sieci, wykonanie prowizorki itd.

autorus
20-04-2015, 06:59
autorus a nie miałeś brać TORA?

pierwszy raz słyszę o tej firmie.

gosiasad
20-04-2015, 19:56
Sorry zle mi sie zacytowalo. Niestety z elektrykiem.
Moze sie przeliczyl, moze mial inne wypadki losowe, ale nie szlo sie do niego dodzwonic, zwodzil i obiecywal. Jedyny plus ze nie dalismy zadnej kasy.
U nas chodzilo o podlaczenie do sieci, wykonanie prowizorki itd.

No to jestem mocno zaskoczona. Ja nie miałam problemu (robił elektrykę wewnątrz). Jeśli nie odebrał to oddzwonił. jak potrzebowałam dodatkowe prace ( i tak okazało się że kabli za mało :bash:) to przyjechał na 3 godz. i dołożył. Zmieniałam ostatnio puszkę z 3 na 4 i też podrzucił.

Same trudne decyzje. Jak pisałam wcześniej też zawiodłam się bardzo na jednym fachowcu z FM.

DDAREKK
29-04-2015, 22:02
Witam
Polecam hydraulika Pana Zbigniewa Kapszukiewicza, który robił u mnie hydraulikę. Ostatnio miałem jeden temat związany z instalacją podłaczenia kranika i jeszcze jeden inny temat związany z termostatem. Pan Zbigniew po moim kontakcie przyjechał i pomógł mi to zrobić a także zaproponował jeszcze jedno fajne rozwiązanie. Powiem szczerze bardzo miłe bo mimo że kilku fajnych wykonawców mialem z forum (mieszkam dopiero 5 miesięcy ale na teraz wszystko jest OK) nie wszyscy wykonawcy po zrobieniu już swojej roboty sa chętni aby przyjechać, poradzić, pomóc i do tego nie wziąć jeszcze za to kasy ... także wg mnie bardzo fajny gest
Aha i podtrzymuje polecenie Pana Jacka Kondraszuka od poddaszy, robią też bardzo fajnie malowanie, karton gipsy i też zawsze mogłem liczyć u nich na porade, dostsowanie się do terminu, itp.
Pozdrawiam
Darek

doriskwkw
30-04-2015, 11:04
Witam,
czy mogę prosić o namairy na p. Janusza?
Będę wdzięczna

anniia
01-05-2015, 10:18
Witam,

Jeśli chodzi o wykonanie schodów to z czystym sumieniem mogę polecić forumowego Pana Dariusza Laska - LasekD.
Super kontakt, sprawna wycena i pomiar i bezproblemowy montaż. Jakość schodów zachwyca - są poprostu przepiękne.
Schody zwracają uwagę również innych fachowców. Wczoraj miałam montowane drzwi i Panowie z zachwytem podglądali to co wystawało spod folii ;).
W razie potrzeby mogę pokazać na żywo pod Warszawą :).

barej86
05-05-2015, 10:49
Witam,
Czy ktoś z forumowiczów może polecić firmę/ekipę od podłóg ??Zależy mi zarówno na usłudze zakupu + montażu. Sulejówek pod Warszawą.

Dzięki za wszelkie namiary
pzdr

Moniia i P
05-05-2015, 14:55
Pan Paweł Kulisz 501 126 243 schody podłogi , kamel parkiety na necie, u nas prawie skonczone prace, została balustarda i cokoły do zrobienia, jestesmy zadowoleni, tez nam go polecono.

M,

sherif
06-05-2015, 21:01
Szukam kogoś od wykonania tarasów z desek kompozytowych, względnie drewnianych. Chodzi o montaż kompleksowy, fundamenty, podpory, wykończenie, itd.

symultana
07-05-2015, 20:19
Pytanie może nie jest ściśle związane z budową, ale z jej konsekwencjami na pewno:
czy ktoś może polecić firmę przeprowadzkową? Taką, która nie tylko uczciwie i sprawnie, ale i z dbałością o szczegóły przewiezie meble i sprzęty ADG. Tak, żebym po tej jednej przeprowadzce nie czuła się jak po połowicznym spaleniu…

Mogę polecić Pana Adama Molskiego od przeprowadzek - bardzo kulturalny Pan, zorganizowany i punktualny. Przewoził mi drewniane meble z miękkiego drewna i białe skóry. Wszystko poowijane w strecz i folię bąbelkową. Wiezione z pietyzmem 40 km/h:) Ogólnie bardzo sprawna operacja i miła atmosfera. Jak tym razem tylko pokazywałam palcem - nic nie dali mi zrobić. Cenowo - chyba średnia półka, ale biorąc pod uwagę jakość usługi - jestem bardzo zadowolona. Namiary na priva, jak by ktoś potrzebował.
Pozdrawiam

lukasz_25
08-05-2015, 16:46
Firme Teka z czystym sumieniem moge polecic 100procent terminowi, praca wykonana szybko i sumiennie daja cenne wskazowki jak przygotowac podloze ale i rowniez pozniejszej pielegnacji wylewki. podsumowujac czlowiek godny polecenia pozdrawiam Łukasz A.

autorus
08-05-2015, 16:50
także polecam TEKA :)

Magmab
09-05-2015, 01:45
Ze spokojnym sumieniem do wykonania przyłączy gazowych i wod.-kan. mogę polecić wykonawcę, który wykonywał na mojej budowie właśnie ten zakres robót, a mianowicie firmę ANJAX Andrzej Sokół. Firma zajmuje się kompleksowo: projektowaniem, budową sieci gazowych i wod.-kan. oraz załatwianiem wszelkich formalności w Gazowni, Wodociągach i wszystkich Urzędach.
Szybkie i bardzo dobre wykonawstwo - 100% profesjonalizmu Wykonawcy, co oznacza zero stresu dla inwestora! :)

Dane kontaktowe:
ANJAX
Tel. 22 755-76-12
tel. kom. 605-653-520
e-mail: [email protected]

Pozdrawiam!

Adam626
10-05-2015, 20:48
Magmab nie wygląda to zbyt wiarygodnie. To wygląda na reklamę

mmm814
13-05-2015, 10:13
Mozecie jeszcze polecic kogos od kostki/bruku?

Inezz4
13-05-2015, 21:32
Witam Panstwa. Potrzebuje namiary na fachowca do wymiany centralnego ogrzewania( cala instalacja + piec) z okolic Nowego Dworu Mazowieckiego, Czosnowa. Dziekuje.

symultana
14-05-2015, 17:16
Witam,
Potrzebuję godną zaufania firmę zajmującą się automatyką do bramy wjazdowej na posesję - okolice Piaseczna. Może ktoś podrzuci sprawdzonego fachowca?

rrmi
15-05-2015, 09:13
Witam,
Potrzebuję godną zaufania firmę zajmującą się automatyką do bramy wjazdowej na posesję - okolice Piaseczna. Może ktoś podrzuci sprawdzonego fachowca?

Firma Aprel , na forum stary

sheila
15-05-2015, 10:40
Szukam ekipy do wykonania elewacji drewnianej - okolice Grodziska Maz.

fighter1983
15-05-2015, 11:00
Szukam ekipy do wykonania elewacji drewnianej - okolice Grodziska Maz.
jestem :) ale na kiedy?

sheila
15-05-2015, 11:24
jestem :) ale na kiedy?

Na kiedy się da. ;) Męża do Pana przekieruję, ok?

fighter1983
15-05-2015, 14:15
Na kiedy się da. ;) Męża do Pana przekieruję, ok?
maz przekierowany :)
ale terminowo chyba bedzie slabo bo to lipiec.
Ale ewbuxxxo na strazy :) numer przekazany

Adam626
15-05-2015, 22:55
Polecam skład budowlany Mank (Białołęka) http://www.mank.pl/ handlowiec Tomasz. Terminowe dostawy i dobre ceny i dobry kontakt.

Zakupy stali - polecam firmę Stawex http://www.stawex.com.pl/ z Modlińskiej - można się z nimi dogadać, bezproblemowi, miła laska obsługuje - są w porządku i nie oszukują na stali (uczciwie liczą wagę pręta a pamiętajcie że porównując ofertę stali patrzy się nie tylko na cenę za tonę ale i na wagę pręta którą każdy liczy wg własnego widzi mi się)

Od betonu oczywiście Budet Legionowo - dowożą do Warszawy i jest to 100% godny polecenia partner w budowie - mocne strony: jakość, uczciwość, cena, dobra obsługa, terminowość dostaw,

W zakresie wywozu śmieci i kontenerów polecam firmę Bracia znaną na Białołęce - 504555727 - nie znam nikogo kto by nie był zadowolony z usług tej rodzinnej firmy. Wywożą też szambo. dobre ceny za kontener KP7, dobra i dostępna obsługa klienta - firma warta polecenia i przyjaciel Białołęki!

W ostatnim czasie brałem koparkę z firmy KAZ-BUD. Kontakt z tą firmą jest taki sobie (nie zawsze łatwo się dodzwonić) ale koparka jest w atrakcyjnej cenie, koparkowy zna się na robocie, można się dogadać równiez i ogólnie wszystko OK więc też z czystym sumieniem polecam.

Drewno, deski calówki, kantówka, więźba - godny zaufania skład drewna który się mieści przed rondami na Jana Kazimierza (Białołęka) około 200m przed rondami jadąc od miasta 669424911. Brałem od nich dużo i jest OK. Nie polecam eksperymentowania, bo z więźbą zrobiłem zakupy gdzie indziej, była duża porażka (nie było wszystkich krokwi w zamówieniu, jedna była do wymiany) i jeszcze mi dorabiał ten chłopak z Jana Kazimierza

Adam626
15-05-2015, 23:21
Jeszcze jedna sprawa - nie polecam stelaży GEBERIT. Mam takie stelaże UP320 i stelaż kosztuje najdrożej z innych marek bo 600zł a ładny przycisk kolejne 500zł(sigma 50) Przycisk za 260zł (sigma 20) jest z tandetnego plastiku . Przyciski Geberit działają na popychacze mechaniczne i kultura pracy jest słaba. A np Grohe ma tańszy stelaż, ładny przycisk 269zł i jest pneumatyczny więc kultura działania duża.

Absolutną przesadą są przyciski sterowane na miękko tzn dotykowe Geberita(Geberit HyTronic Sigma 80 ) - ich cena 3500PLN za przycisk do WC to chyba producentowi się w głowie posrało;)

zbigor
16-05-2015, 00:28
Jeszcze jedna sprawa - nie polecam stelaży GEBERIT. Mam takie stelaże UP320 i stelaż kosztuje najdrożej z innych marek bo 600zł a ładny przycisk kolejne 500zł(sigma 50) Przycisk za 260zł (sigma 20) jest z tandetnego plastiku . Przyciski Geberit działają na popychacze mechaniczne i kultura pracy jest słaba. A np Grohe ma tańszy stelaż, ładny przycisk 269zł i jest pneumatyczny więc kultura działania duża.

Absolutną przesadą są przyciski sterowane na miękko tzn dotykowe Geberita(Geberit HyTronic Sigma 80 ) - ich cena 3500PLN za przycisk do WC to chyba producentowi się w głowie posrało;)
Geberit to Mercedes stelazy i stąd też cena. Nie bez kozery wśród instalatorów stelaże do WC są potocznie nazywane geberitami. Nikt oprócz Geberita nie daje 25 lat dostępności części serwisowych i najlepszych warunków gwarancyjnych na inwestycjach. Grohe nie ma wcale lepszego przycisku . To też tandetny plastik. Co do klultury pracy to masz rację.Grohe jest lepszy. Jednak po 2-3 latach możesz zmienić zdanie gdy sie mechanizm zakurzy:D
Jakieś 6 lat temu dałem znajomej taki nieużywany stelaż powystawowy w prezencie i do dziś 3 razy wymagał czyszczenia żeby spłuczka działała.
Sprzedałem na inwestycje pare setek Rapida SL i Duofixa i sobie wezmę chyba Geberita choć Grohe kusi ceną z zestaw 5w1.

btw
Polecam betoniarnię Prodbet z Mirkowa (Konstancin Jeziorna) Dali mi najlepsze ceny i z realizacją był łatwo sie domówić.

kaśka w
17-05-2015, 02:34
Witam,

Jeśli chodzi o wykonanie schodów to z czystym sumieniem mogę polecić forumowego Pana Dariusza Laska - LasekD.
Super kontakt, sprawna wycena i pomiar i bezproblemowy montaż. Jakość schodów zachwyca - są poprostu przepiękne.
Schody zwracają uwagę również innych fachowców. Wczoraj miałam montowane drzwi i Panowie z zachwytem podglądali to co wystawało spod folii ;).
W razie potrzeby mogę pokazać na żywo pod Warszawą :).

Zgadzam się w zupełności. Pan Darek nie dość, że fachowo zrobi, to i doradzi, albo nawet i odradzi, bardzo słowny i terminowy. Świetna współpraca, jak dla mnie, ekstra. U mnie były robione schody na beton i samonośne. Szybki, ale dokładny montaż, czyściutko, nie ma się do czego przyczepić, a ja raczej z tych marudzących :).
Z czystym sumieniem polecam, moje schody też pod Warszawą :)

Magmab
17-05-2015, 18:27
Magmab nie wygląda to zbyt wiarygodnie. To wygląda na reklamę

To nie jest reklama (chociaż właściwie jak ktoś się uprze, to każdy wpis mówiący pozytywnie o jakiejś firmie można by uznać za reklamę) - jestem po prostu bardzo zadowolonym inwestorem, który dzięki firmie wykonawczej ANJAX został pozbawiony kłopotów z załatwianiem wszelkich formalności. Szczególnie jestem wdzięczna temu wykonawcy za załatwienie formalności w Gazowni, gdzie podpisałam bezproblematycznie umowę na dostawę gazu, a sytuacja była mocno zagmatwana.

Pozdrawiam

Magmab
17-05-2015, 18:49
Witam,

Poszukuję sprawdzonego wykonawcy kutych balustrad schodowych i balkonowych - najlepiej z okolic Grodziska Mazowieckiego. Będę bardzo wdzięczna za podanie wiarygodnych namiarów na fachowców trudniących się metaloplastyką.

Pozdrawiam.

SGS2013
17-05-2015, 20:40
Witam,
Potrzebuję godną zaufania firmę zajmującą się automatyką do bramy wjazdowej na posesję - okolice Piaseczna. Może ktoś podrzuci sprawdzonego fachowca?
Polecam też wymienianą tu już kiedyś firmę Rapi z Ursynowa, Biuro mają tuż przy wjeździe do Piaseczna przy ul. Cymbalistów. www.rapi.eu (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.rapi.eu)

SGS2013
17-05-2015, 20:55
Witam,

Poszukuję sprawdzonego wykonawcy kutych balustrad schodowych i balkonowych - najlepiej z okolic Grodziska Mazowieckiego. Będę bardzo wdzięczna za podanie wiarygodnych namiarów na fachowców trudniących się metaloplastyką.

Pozdrawiam.

Mi wykonywał balustrady na balkonach fachowiec z okolic Drzewicy - okolice Warszawy też obsługuje. Zrobił ładne, patynowane na kolor miedzi balustrady na 2 balkonach. Ich wygląd sprawia miłe wrażenia estetyczne - brałem jednak model z jego standardowej oferty, bez jakichś wodotrysków i własnych pomysłów. Montaż szybki i sprawny. Cenowo też nie ma na co narzekać. tel.: 695 343 149.

symultana
18-05-2015, 08:53
Polecam też wymienianą tu już kiedyś firmę Rapi z Ursynowa, Biuro mają tuż przy wjeździe do Piaseczna przy ul. Cymbalistów. www.rapi.eu (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.rapi.eu)

Dziękuję bardzo:)

Siwo
18-05-2015, 10:47
Witam,
szukam sprawdzonej ekipy do remontu generalnego, wykończenia wnętrza domu. Dom 1/2 bliźniaka, kostka, 130 m2, Warszawa Rembertów.

Magmab
18-05-2015, 22:21
Mi wykonywał balustrady na balkonach fachowiec z okolic Drzewicy - okolice Warszawy też obsługuje. Zrobił ładne, patynowane na kolor miedzi balustrady na 2 balkonach. Ich wygląd sprawia miłe wrażenia estetyczne - brałem jednak model z jego standardowej oferty, bez jakichś wodotrysków i własnych pomysłów. Montaż szybki i sprawny. Cenowo też nie ma na co narzekać. tel.: 695 343 149.


Dziękuję bardzo! :)

Pozdrawiam.

Michal_Wawa
21-05-2015, 10:22
Szukam studniarza, okolice Białołęki. Chodzi o pompę ogrodową tzw. abisynkę. Ma ktoś sensowny namiar ?

kamyk68
21-05-2015, 20:42
Poszukuję ekipy do przebudowy domu .Zdjęcie dachu, podbudowa piętra, nowy dach ... może jest ktoś kto ma terminy w tym roku Praca do wykonania w Garwolinie

Adam626
22-05-2015, 23:02
Szukam studniarza, okolice Białołęki. Chodzi o pompę ogrodową tzw. abisynkę. Ma ktoś sensowny namiar ?

Studnia Białołęka to Pan Flisiński. Poszukaj na forum telefonu, spoko gość dobra cena i rutynowe wykonanie

SGS2013
31-05-2015, 01:28
Hello, my zbudowaliśmy dom z firmą Auris - wszystko poszło gładko, dom stoi i ma się dobrze, tak że Twój entuzjazm jest uzasadniony :) Jak byś miała jakieś pytania, pisz na priv :)

Ja jednak bym nie wybudował domu z firmą Auris ze względu na taką bazarową reklamę. Jeżeli niejaki greg1982 we wszystkich swoich wpisach na Muratorze dostaje spazmów na temat tej firmy (:welcome::wave::yes::smile:) to można tylko powiedzieć:

319035

zbigor
31-05-2015, 08:31
Ja jednak bym nie wybudował domu z firmą Auris ze względu na taką bazarową reklamę. Jeżeli niejaki greg1982 we wszystkich swoich wpisach na Muratorze dostaje spazmów na temat tej firmy (:welcome::wave::yes::smile:) to można tylko powiedzieć:
319035
mam podobne odczucia:)

gosiasad
31-05-2015, 17:17
Chyba w tym miejscu powinnam zapytać, jest zdecydowanie częściej przeglądane

Poszukuję fachowca/ów wykonującego/cych swoją pracę z należytą starannością do położenia podłogi (drewno trójwarstwowe) na ogrzewaniu podłogowym oraz miejsc w Warszawie gdzie można taką podłogę wybrać
(tylko proszę, nie Bartycka - załamuje mnie panujący tam nieład oraz bród)
Znalazłam firmę Fulmen-parkiety, ale niestety nie mogę znaleźć żadnych opinii.

Moniia i P
01-06-2015, 09:04
Paweł Kulisz , parkiety kamel, 501 126 243, salon stacjonarny, sklep to gdzies na Bemowie, p Paweł poda dane .

camelouge
03-06-2015, 17:24
A ja byłbym wdzięczny za fajny namiar do elektryka,który wykona solidnie instalację wewnętrzną:)

teka
03-06-2015, 19:30
A ja byłbym wdzięczny za fajny namiar do elektryka,który wykona solidnie instalację wewnętrzną:)

Sylwek 514952017
leje po chlopakach posadzki x razy i zawsze jest ok

symultana
05-06-2015, 17:09
A ja byłbym wdzięczny za fajny namiar do elektryka,który wykona solidnie instalację wewnętrzną:)

Polecam P. Mirka tel. 516021131. Ułożył mi całą instalację wewnętrzną i zewnętrzną + system nagłaśniania. Część obwodów mam wyprowadzonych pod generator prądu, bo na mojej wsi czasami wyłączają prąd na parę godzin. Robota zrobiona jest bardzo ładnie i profesjonalnie. Po wszystkim otrzymałam dokumentację zdjęciową, żeby przypadkiem nie zrobić dziury przy późniejszych montażach. Cenowo średnia półka, jakość bardzo dobra. Przy okazji miły człowiek, dużo podpowiada fajnych rozwiązań. Pozdrawiam

Magmab
07-06-2015, 20:58
A ja byłbym wdzięczny za fajny namiar do elektryka,który wykona solidnie instalację wewnętrzną:)

Polecam Pana Marka Szyszkę tel. 604603979, który wykonał u mnie całą instalację elektryczną wewnętrzną i zewnętrzną oraz instalację antenową. Wszystkie prace zostały wykonane profesjonalnie wręcz perfekcyjnie. Tynkarze bardzo chwalili sposób ułożenia instalacji i mówili, że dawno nie widzieli tak świetnie wykonanej instalacji, która nie nastręczała żadnego problemu przy wykonywaniu tynków. Po zakończeniu prac inwestor otrzymuje dokumentację zdjęciową na płycie oraz dokładną rozpiskę do tablicy elektrycznej. Pan Marek wypełnia także dokumenty, które należy złożyć do zakładu energetycznego. Wykonawca dokładny, sumienny i bardzo słowny jeżeli chodzi o terminy.

sheila
07-06-2015, 21:02
Szukam namiarów na sprawdzoną firmę od ogrodzeń z rejonu Grodziska Mazowieckiego - interesuje mnie ogrodzenie palisadowe, z gotowych elementów.

Brwinów
08-06-2015, 11:37
Witam,

Czy ktoś z was mógłby polecić sprawdzoną ekipę-firmę do wykonania przyłącza wod-kan w Brwinowie lub okolicach.
Z góry dziękuje

mania_ania
09-06-2015, 12:21
Poszukuję ekipy od elewacji, ale nie z firm udzielających się na forum.
Kiedyś czytałam coś o jakimś panu/firmie z Nadarzyna, ale nie kojarzę gdzie o nim czytałam :/

mania_ania
09-06-2015, 12:23
zapytaj w wodociągach. na pewno polecą Ci kogoś kto zawsze u nich robi przyłącza. zazwyczaj są to firmy, które mają dobre układy w wodociągach i załatwiają wszystkie formalności od ręki.


Witam,

Czy ktoś z was mógłby polecić sprawdzoną ekipę-firmę do wykonania przyłącza wod-kan w Brwinowie lub okolicach.
Z góry dziękuje

sheila
09-06-2015, 14:10
Witam,

Czy ktoś z was mógłby polecić sprawdzoną ekipę-firmę do wykonania przyłącza wod-kan w Brwinowie lub okolicach.
Z góry dziękuje

Ja korzystałam i mogę polecić usługi Was-Gaz z Grodziska Mazowieckiego. Robiłam z nimi zarówno podłączenie gazu jak i wody - wszystko sprawnie, bez kłopotów. Są na liście polecanych firm zarówno w gazowni jak i wodociągów. Poziom cen - średni.

mania_ania
09-06-2015, 18:16
dzisiaj zeszła z budowy ekipa od SSO, którą bardzo polecam. Pracowali szybko, sprawnie, dokładnie z projektem, bez żadnych swoich wymysłów.
Uwzględnili wszystkie nasze poprawki, cenowo też ok. od poniedziałku do piątku spali na budowie, więc nie martwiłam się o włamania.
Mało jest polecanych ekip od SSO, więc mam nadzieję, że ktoś skorzysta.
kontakt i więcej informacji na priv

silver200
10-06-2015, 14:03
mania_ania, fajnie by było gdybyś podała jakiś kontakt, chyba, że lubisz dostawać pw z prośbą o kontakt

calif2
10-06-2015, 14:16
Poszukuję sprawdzonych ekip od kostki (podjazdy etc) oraz balustrad zewnętrznych do okien francuskich. Najlepiej okolice Legionowa.

CzarnyIwan
10-06-2015, 15:59
Poszukuję ekipy od elewacji, ale nie z firm udzielających się na forum.
Kiedyś czytałam coś o jakimś panu/firmie z Nadarzyna, ale nie kojarzę gdzie o nim czytałam :/

Polecam p. Marka 506 196 441, robił u mnie elewacje. Do obejrzenia w okolicach Pruszkowa..

mania_ania
11-06-2015, 07:59
Nie mam zgody na udostępnianie na forum kontaktu, dlatego jeżeli ktoś jest zainteresowany to proszę na priw


mania_ania, fajnie by było gdybyś podała jakiś kontakt, chyba, że lubisz dostawać pw z prośbą o kontakt

mania_ania
11-06-2015, 08:20
Dziękuję!
już dzwoniłam i jestem umówiona z Panem MArkiem na niedzielę, co do zobaczenia elewacji do napiszę na priw.
:D

Polecam p. Marka 506 196 441, robił u mnie elewacje. Do obejrzenia w okolicach Pruszkowa..

Moniia i P
15-06-2015, 10:00
hej, szukamy sprawdzonej, solidnej , doświadczonej ( min 10-15 lat) ekipy od elewacji, której główny majster sam jest na inwestycji, pilnuje ew pracuje razem,nie takiej., która zajmuje sie tym dorywczo albo zatrudnia podwykonawców z przypadku, firmy, która doradzi technicznie i estetycznie, poleci solidne materiały do wykonania, która jest na bieżąco w szerokim temacie róznych mozliwosci wykonania elewacji i tematów powiązanych. pracuje na tym terenie.
M.

combo
15-06-2015, 21:41
Monika i P - mogę Wam polecić firmę która robiła mi elewacje (KALM - Marcin 506-052-951). Dostałem namiary na nich z polecenia.
Bardzo dokładni, wyszło wszystko idealnie równo. Robili mi tynki silikonowe Kabe w tym roku. Ekipa jest jedna. Właściciel pracuje razem z chłopakami. Doświadczenia myślę, że max 10 lat mają bo to młodzi ludzie. Da się znaleźć zdjęcia z realizacji w necie.
Co do ceny to są na pewno tańsi niż forumowe gwiazdy od elewacji o jakieś 20%.

Moniia i P
15-06-2015, 21:50
Dzięki ps, pomijając cene, to jedna z forumowych gwiazd nie podjęła sie pracy, bo moje okolice sa za daleko, czyli na wschód od Wawy

strix
16-06-2015, 08:31
Proszę o namiary na hydraulika dobrze znającego się na podłogówce.
Polecany na forum pan Andrzej Matusik jest niestety nieosiągalny i muszę szukać innego fachowca.

Powtórzę poprzedni swój wpis - a w międzyczasie p. Jurczak robił jeszcze w podłogówce + kotłownia sporą komercyjną inwestycję mojego znajomego, który był mega zadowolony:
cała hydraulika - kotłownie, ogrzewanie podłogowe itd - z Jaktorowa - Michał Jurczak - świetny spec, praktyka inżynierska - na bieżąco z całą nową technologią, wylicza, robi projekty - nic na pałę - naprawdę warto, szczególnie jak się chce nowoczesne rozwiązania. Ma własne zaopatrzenie - płaci się tylko z wykorzystany materiał, nic nie trzeba kupować itd. Cała robota była zrobiona rewelacyjnie. Działa w okolicach Wawy - kontakt też ze strony - nie mam już w komorce - http://www.ma-box.pl aaaa jak robi robotę to daje bardzo dobre ceny na wyposażenie łazienek - kabiny, wanny, baterie itd - dowiezie, zamontuje wychodzi łącznie taniej niż z netu.

strix
16-06-2015, 08:41
Cytat Napisał zbigor Zobacz post
Proszę o namiary na hydraulika dobrze znającego się na podłogówce.
Polecany na forum pan Andrzej Matusik jest niestety nieosiągalny i muszę szukać innego fachowca.

Powtórzę poprzedni swój wpis - a w międzyczasie p. Jurczak robił jeszcze w podłogówce + kotłownia sporą komercyjną inwestycję mojego znajomego, który był mega zadowolony:
cała hydraulika - kotłownie, ogrzewanie podłogowe itd - z Jaktorowa - Michał Jurczak - świetny spec, praktyka inżynierska - na bieżąco z całą nową technologią, wylicza, robi projekty - nic na pałę - naprawdę warto, szczególnie jak się chce nowoczesne rozwiązania. Ma własne zaopatrzenie - płaci się tylko z wykorzystany materiał, nic nie trzeba kupować itd. Cała robota była zrobiona rewelacyjnie. Działa w okolicach Wawy - kontakt też ze strony - nie mam już w komorce - http://www.ma-box.pl aaaa jak robi robotę to daje bardzo dobre ceny na wyposażenie łazienek - kabiny, wanny, baterie itd - dowiezie, zamontuje wychodzi łącznie taniej niż z netu.

strix
16-06-2015, 08:49
A ja byłbym wdzięczny za fajny namiar do elektryka,który wykona solidnie instalację wewnętrzną:) Ma ktoś speca od Cementu zacieranego ozdobnego (łazienki, ściana w salonie pod TV i blaty w kuchni)

p. Jan Rudnicki 609882322 z Jaktorowa
stara dobra szkola i to w pozytywnym znaczeniu, leci kablami po scianach a nie po podlogach, solidny, slowny, robi z głową, doradzi ceny poziom średni, ale warto.
Robił mi, robił w ololicy sąsiadom - mieszkamy od paru lat wszystko hula - 0 problemów :)

Mikrocemet beton zacierany i ekstra podłogi żywiczne - polecam w nowoczesnych projektach wnętrz - panowie z 3D FloorDesign potrafią wyczarować mega wnętrza, zrealizowali też w 100% mega odjechaną wizję mojego architekta wnętrz z wykorzystaniem mikrocementu i żywicy na ścianie. Polecam http://3dfloordesign.pl

arekpr
19-06-2015, 13:25
hej,
szukam dobrych tynkarzy, może ktoś polecić? dzwonie dzwonie ale jest problem z terminami

bettka
20-06-2015, 22:24
A ja szukam kogoś (szklarza?), kto specjalizuje się w szkle z okolic Warszawy. Oprócz standardowej szyby do kuchni nad blat potrzebuję szklaną zabudowę prześitu w holu.

symultana
22-06-2015, 20:01
A ja szukam kogoś (szklarza?), kto specjalizuje się w szkle z okolic Warszawy. Oprócz standardowej szyby do kuchni nad blat potrzebuję szklaną zabudowę prześitu w holu.

Mogę polecić P. Artura Kuźniarskiego. Robił mi ostatnio kabinę prysznicową, w tempie iście ekspresowym. Wyszła super, na polskich okuciach i była ok. 500 zł tańsza niż na okuciach niemieckich. Okucia są w całości ze stali nierdzewnej, włącznie z wszystkimi śrubkami. Będę też zamawiać szklane drzwi i wykończenia ścian do kuchni. Cenowo bardzo przystępny i co najważniejsze słowny. Namiary mogę podać na priv.
Pozdrawiam

Pawelpp
23-06-2015, 13:47
Witam,
Jeżeli ktoś z Was szuka sprawdzonego wykonawcy do wykończenia mieszkania to mogę polecić Pana Jacka Lehmanna 604 620 665, korzystałem z jego usług już drugi raz i mogę potwierdzić że to dokładny i solidny fachowiec. Zakres prac które wykonywał u mnie to układnie płytek, elektryka, hydraulika, wyburzanie ścian, malowanie, gładzie, sufity podwieszane, montaż oświetlenia itd... - generalnie było to kompleksowe wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim.

symultana
29-06-2015, 15:56
Witam,
Czy ktoś z szanownych forumowiczów miał kontakt z firmą Invest-M, Małgorzata Apicionek z Piaseczna, która oferuje m. in. blaty kamienne. Zamarzył mi się fajny blat do kuchni, ale wiem, że rynek kamienia jest delikatnie mówiąc dość chaotyczny, można sobie kupić jakiś chiński chłam, który się potem odbarwi.
Na Bartyckiej wycenili mi to cudo tak wysoko, że wyleciałam z butów;) Szukam jakiejś tańszej opcji. Jak na razie P. Apicionek jest tańsza od Bartyckiej o 25%
Pozdrawiam wszystkich

MagdaW#
30-06-2015, 09:55
Szukam opinii na temat firm kompleksowo budujących domy (do stanu deweloperskiego) na terenie Warszawskiego Zachodniego.
Jakieś doświadczenia związane np z:
New- house
dqm
cdevelopment
Auris

Może jakieś inne firmy? Jeśli którejś nie polecacie, także bardzo proszę o wpis.
Będę niezwykle wdzięczna za informacje.

calif2
30-06-2015, 15:08
Zgadzam się w zupełności. Pan Darek nie dość, że fachowo zrobi, to i doradzi, albo nawet i odradzi, bardzo słowny i terminowy. Świetna współpraca, jak dla mnie, ekstra. U mnie były robione schody na beton i samonośne. Szybki, ale dokładny montaż, czyściutko, nie ma się do czego przyczepić, a ja raczej z tych marudzących :).
Z czystym sumieniem polecam, moje schody też pod Warszawą :)


Dołączam się do polecenia Pana Darka L. Jeden z niewielu, z którymi nie było najmniejszych problemów. Schody super, zgodnie z oczekiwaniami. Porady i reakcja na uwagi natychmiastowe. Pozdrawiam.

izakurek82
01-07-2015, 19:17
Witam

Zna ktoś dobrą firmę remontową?? Chodzi mi o wygipsowanie ścian, położenie regipsów na suficie oraz malowanie :)

Pozdrawiam

Adam626
03-07-2015, 16:09
Szukam pracownika do pracy na budowie której zakres okreslam na kilka dni. Osoba do pomalowania posadzki, posrzątania działki układania drewna etc

mariusz123123
08-07-2015, 16:33
Witam,
dopiero raczkuje na tym forum ale w kwestii budowy i wykończenia domu mam prawo się wypowiadać :)....

Moderowano.
Oczywiście masz prawo się wypowiadać i inni chętnie poczytają o Twoich doświadczeniach, jednak zasadą jest że nie wklejamy tych samych postów w różnych wątkach (dlatego ten został zedytowany) i powstrzymujemy się od reklamy.

BYQ
09-07-2015, 10:07
Mozecie polecic jakas ekipe od alarmu? Potrzebuje 'uzbroic' dom przy wstawianiu okien - okolice Radzymina

sheila
09-07-2015, 10:59
Szukam ekipy do wkopania i podłączenia szamba betonowego - koparkowego i instalatora, najlepiej działających razem. A jeśli nie, to chociaż samego instalatora - koparkowy jakiś by się pewnie znalazł... Potrzebuję ich na najbliższą środę 15.07, ok. południa, okolice Grodziska Mazowieckiego.

ElemenT
09-07-2015, 14:43
Szukam ekipy do wkopania i podłączenia szamba betonowego - koparkowego i instalatora, najlepiej działających razem. A jeśli nie, to chociaż samego instalatora - koparkowy jakiś by się pewnie znalazł... Potrzebuję ich na najbliższą środę 15.07, ok. południa, okolice Grodziska Mazowieckiego.

Mi zakładał szambo Pan Kucharski z Legionowa. Usługa jest kompleksowa- przyjeżdżają z własną koparką (obrotówka) i HDS. Wszystko ogarniają w 3-4h. Firma Budmar.


Mozecie polecic jakas ekipe od alarmu? Potrzebuje 'uzbroic' dom przy wstawianiu okien - okolice Radzymina

Co do alarmu to okablowanie i pierwszy start robił mi gość z firmy ALM-AT - http://alm-at.com.pl/ - generalnie działa. Teraz już sam staram się to ogarniać :)

Niestety forumowe gwiazdy alarmowe mimo iż umawiałem się 4 miesiące wcześniej - ostatecznie mnie olały z braku czasu (nałapali klientów).

Mysław
10-07-2015, 21:11
Witam,

przygotowujemy się do budowy, szukamy swoimi kanałami i poświęcając swój czas, ale jeżeli Macie sprawdzonych wykonawców/dostawców to szukamy firm/wykonawców pracujących w okolicy Marek, w zakresie:

1. pompa ciepła (doradztwo, dobór, sprzedaż, montaż, uruchomienie)
2. wentylacja mechaniczna z rekuperacją i GGWC (doradztwo, projekt, dobór, sprzedaż, ewentualny montaż)
3. sprawdzonej firmy wykonującej i montującej więźby prefabrykowane
4. namiaru na dobrą hurtownię materiałów silikatowych + akcesoria
5. namiaru na dobra ekipę od silikatów - koniecznie doświadczona w domach energo/pasywnych w tym w cienkiej spoinie
6. namiaru na dobrą hurtownię stali (dobry gatunek, klasa, i cena w tym dowóz na miejsce)
7. koparkowego z koparką - najchętniej z dużą koparką z dużą łychą a nie koparko-ładowarką
8. hurtowni kruszyw z transportem i chętnie takich, którzy mogą też przyjąć c w rozliczeniu nasz materiał :) - potrzebujemy jakieś 160 ton kruszywa 0-31,5 oraz jakieś 200 ton pospółki (żwir z piaskiem) a mamy do wykopania i wywiezienia trochę humusu i około 250m3 piasku drobnego - czystego.
9. elektryka do wykonania przyłącza docelowego (przyspieszenie realizacji z "elektrownią" + wykonanie skrzynki i przyłącza)
10. solidnej i szybkiej ekipy od wod/kan (zakres to projekt, uzgodnienia z wodociągami, podłączenie wody i kanalizacji wg warunków wraz z całą robocizną w tym w obrębie pasa drogowego)

Będziemy wdzięczni za pomoc!

Sami polecamy z tych samych okolic:

- Geodetę - Pan Wojciech - tel. 781 880 081, solidny facet, ceny bardzo przystępne, kontaktowy, szybko działa.
- Lokalny prywatny pośrednik nieruchomości - Pani Małgorzata - tel. 606 136 903 - świetny kontakt, doskonale zorientowana w terenie, zna założenia, plany i pewne mniej ciekawe historie miejsc więc odradzi lub doradzi w razie wątpliwości, zna historię obecnie nowo urbanizowanych terenów w Markach i okolicach co jest na prawdę przydatne (i potwierdzam że weryfikowałem informacje i bez zarzutu!)
- Geologa - Pani Paulina (z całą ekipą!) - tel. 510 860 405 - solidni, rzeczowi, terminowi, przystępni cenowo, na prawdę fachowi, a do tego to młodzi ludzie i można z nimi sporo rzeczy omówić, kontakt i przebieg zlecenia bez najmniejszego problemu.

Pozdrawiam

Mysław

gosiasad
12-07-2015, 22:13
Bardzo proszę:
potrzebuję fachowców do wywiercenia studni głębinowej (płn strony pod W-wą)
Jeśli ktoś może pomóc i polecić porządną firmę - będę wdzięczna

B&T
13-07-2015, 13:27
Powoli dochodze do etapu wykonczeniowki domu i siebie :p ale jak sie okazuje budowa domu niekoniecznie musi byc droga przez meke. Z cala odpowiedzialnoscia polecic musze ekipe Pana Roberta Hawrylaka czyli znanych na forum Misiaczkow z firmy SELKI. Chlopaki sa bardzo terminowi, doradzaja jak mozna rozwiazac rozne problemy i pomagaja jak tylko moga. Profesjonalizm przez wielkie P. Malo odpadow posprzatnane po pracy. Naprawde goraco polecam!
324093

babaloo
13-07-2015, 13:53
Bardzo proszę:
potrzebuję fachowców do wywiercenia studni głębinowej (płn strony pod W-wą)
Jeśli ktoś może pomóc i polecić porządną firmę - będę wdzięczna

U mnie studnię głębinową kilka tygodni temu robił Pan Maciej Flisiński 601-717-254 (znaleziony na forum). Studnia głębinowa (rura 110mm) kosztuje u niego 120/m.

U mnie wyszło 8m (tak, to dalej jest studnia głębinowa mimo, że tak płytko :) )

I jak dla mnie wrażenia bardzo dobre - przyjechał najpierw obejrzeć działkę, porozmawiać i umówić się na termin. Potem już z dwoma pomocnikami uwinęli się w 2.5h.

fighter1983
13-07-2015, 14:13
Powoli dochodze do etapu wykonczeniowki domu i siebie :p ale jak sie okazuje budowa domu niekoniecznie musi byc droga przez meke. Z cala odpowiedzialnoscia polecic musze ekipe Pana Roberta Hawrylaka czyli znanych na forum Misiaczkow z firmy SELKI. Chlopaki sa bardzo terminowi, doradzaja jak mozna rozwiazac rozne problemy i pomagaja jak tylko moga. Profesjonalizm przez wielkie P. Malo odpadow posprzatnane po pracy. Naprawde goraco polecam!
324093
a jak elewatorzy ?

gosiasad
13-07-2015, 15:27
U mnie studnię głębinową kilka tygodni temu robił Pan Maciej Flisiński 601-717-254 (znaleziony na forum). Studnia głębinowa (rura 110mm) kosztuje u niego 120/m.

U mnie wyszło 8m (tak, to dalej jest studnia głębinowa mimo, że tak płytko :) )

I jak dla mnie wrażenia bardzo dobre - przyjechał najpierw obejrzeć działkę, porozmawiać i umówić się na termin. Potem już z dwoma pomocnikami uwinęli się w 2.5h.

dziękuję. Skąd wiedzieliście, że ta głębokość jest ok? Ja myślałam o czymś głębszym.

B&T
13-07-2015, 19:00
a jak elewatorzy ?
Na razie wszystko ok,będę chwalić jak skończą :rolleyes:

ElemenT
13-07-2015, 19:59
Bardzo proszę:
potrzebuję fachowców do wywiercenia studni głębinowej (płn strony pod W-wą)
Jeśli ktoś może pomóc i polecić porządną firmę - będę wdzięczna

Aqua centrum ekologia z Józefowa.
Mi robiki na 30m.

babaloo
14-07-2015, 06:46
dziękuję. Skąd wiedzieliście, że ta głębokość jest ok? Ja myślałam o czymś głębszym.

Wyglądało to tak, że najpierw zrobiłem małe rozpoznanie i zarówno sąsiedzi jak i studniarze do których dzwoniłem twierdzili, że na Białołęce jest tak że im głębiej tym woda gorsza. Więc siłą rzeczy nie warto było kopać głębiej. Także jeśli masz taką możliwość to porozmawiaj z sąsiadami jak to jest u nich?

gosiasad
14-07-2015, 12:36
Wyglądało to tak, że najpierw zrobiłem małe rozpoznanie i zarówno sąsiedzi jak i studniarze do których dzwoniłem twierdzili, że na Białołęce jest tak że im głębiej tym woda gorsza. Więc siłą rzeczy nie warto było kopać głębiej. Także jeśli masz taką możliwość to porozmawiaj z sąsiadami jak to jest u nich?

Starzy mieszkańcy twierdzą, że na 6metrach woda jest ok. Niestety od nowych, którzy tak mają usłyszałam o rudawym kolorze wody. Dlatego tak się podpytuję i szukam fachowców. Miejscowy studniarz niestety nie zrobił na mnie dobrego wrażenia.
Dziękuję za wszelkie informacje.

Adam626
15-07-2015, 01:22
Na Białołęce woda jest płytko. Nei ma sensu wiercić bo i tak bedzie rdza smród i syf. Woda się nadaje tylko na budowę a i to nie na tynki. Pan Flisiński to bardzo kompetentny gość takich studni w okolicy zrobił dużo w tym i u mnie i polecam go jest w porzadku uczciwym wykonawcą

mania_ania
15-07-2015, 14:06
potrzebuję namiaru na kogoś od balustrad ze stali ocynkowanej. Czyli takie zwykłe czarne :)
oraz na kogoś od ocieplenia poddasza wełną + obudowa KG, oprócz firm z forum
dziękuję!

Adam626
15-07-2015, 23:50
Czy komuś wykonywał podłogi drewniane parkietkomplex z Mławy? Czy są tu zadowoleni z usługi forumowicze?

zbyszekz5
18-07-2015, 20:27
Starzy mieszkańcy twierdzą, że na 6metrach woda jest ok. Niestety od nowych, którzy tak mają usłyszałam o rudawym kolorze wody. Dlatego tak się podpytuję i szukam fachowców. Miejscowy studniarz niestety nie zrobił na mnie dobrego wrażenia.
Dziękuję za wszelkie informacje.


Ja polecam Pana Jerzego 730 625 130 jest z Otwocka ale jeździ po całej Warszawie i okolicy. Robił u mnie na Wawrze w marcu 2015 działa wszystko bez zarzutu. Po rozmowie widać że się zna na swojej pracy - doradzi i pomoże - nie oszukuje ponieważ w mojej okolicy wierci się na 30 metrów ale jak Panowie doszli do 24 m i szli dalej okazało się ze woda jest bardzo słaba zakończyli pracę na 18 metrach i jest super (nie stałem i nie liczyłem ile rur wpuścili - przyjechałem na koniec żeby się rozliczyć. NAPRAWDĘ GORĄCO POLECAM PAN BEZPROBLEMOWY.

zbyszekz5
18-07-2015, 20:30
Ja poszukuje bardzo dobrych tynkarzy do tynków cementowo - wapiennych. Inwestycja na Wawrze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Brak okien, wylane podłogi.

zbyszekz5
18-07-2015, 20:42
Ja polecam firmę z mazur - mistrzowie w wykonaniu okien drewnianych i cena bardzo bardzo bardzo przystępna (montują również bramy garażowe i robią drzwi zewnętrzne i wewnętrzne drewniane na zamówienie - kupiłem 18 sztuk prawie wszystkie HS-y. Bardzo dużo mają wykonanych inwestycji w Warszawie i okolicach chętnie ich klienci pokazują wykonane i zamontowane okna przez tą firmę
Śliwiński 503072182 lub numer do syna 508326636.

Ja zanim się zdecydowałem obejrzałem 6 inwestycji wykonanych przez tą firmę - okna robią wrażenie!!!!!

gosiasad
18-07-2015, 21:00
Ja poszukuje bardzo dobrych tynkarzy do tynków cementowo - wapiennych. Inwestycja na Wawrze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Brak okien, wylane podłogi.

Ja co prawda mam gipsowe ale w okresie decyzji i poszukiwań do cem. - wap. polecano mi p. Bogdana (607 893 782).
Rozmawiałam z jednym z inwestorów, potwierdził polecenie ale lepiej zobaczyć samemu i ocenić (przekonałam się na własnej skórze :bash:)

doktorant
19-07-2015, 22:21
Poszukuję firmy z oknami. Jakaś godna polecenia zza południowej granicy Warszawy?

doktorant
21-07-2015, 20:11
Doszła jeszcze firma od elewacji. Chciałbym przed zimą położyć styropian na ścianach.

um_o
21-07-2015, 20:18
Witajcie Forumowicze,

Jesteśmy z żoną dopiero na początku drogi do własnego domu.
Czytamy forum od jakiegoś czasu, jednak dopiero teraz zdecydowaliśmy się założyć własne konto i zacząć się udzielać :)

Na początek do białej listy wykonawców chcemy dopisać biuro architektoniczne Z3Z Architekci, które zaprojektowało nasz wymarzony domek :) Wszystko poszło sprawnie, chociaż nie super szybko, ale my też od początku mówiliśmy, że się nam nie spieszy. Cena bardzo przystępna, jak na projekt indywidualny w Warszawie :)

Dzięki Waszym wpisom spisaliśmy sobie listę kilku poleconych firm budowlanych do których rozesłaliśmy zapytanie o ofertę na stan surowy i deweloperski.
Na "shortlistę" trafiły dwie firmy: DTM i Espiro Property. Szczerze mówiąc mamy bardzo duży zgryz, gdyż oferty są bardzo podobne. Czy możecie podzielić się doświadczeniami we współpracy z tymi firmami? Z obiema firmami mamy bardzo dobry kontakt. Szybko reagują, nanoszą poprawki, dużo podpowiadają, mają fajne pomysły.

Zapytania wysłaliśmy jeszcze do innych firm, które nas trochę rozczarowały: Auris (szybka odpowiedź, ale wysoka cena); DQM (długo czekaliśmy na odzew, ostatecznie dostaliśmy ofertę na stan surowy - cena z kosmosu, kilka dni później miała być oferta na stan deweloperski, ale się już nie odezwali); Cupriak Development (oferta przyszła w miarę szybko, ale była bardzo ogólnikowa, jak by w ogóle nie przeczytali naszego projektu, umawialiśmy się na spotkanie, jednak gdy mieli potwierdzić termin, to już się nie odezwali).

To tyle z naszych doświadczeń :) Chłoniemy wiedzę i postaramy się na bieżąco dzielić naszymi doświadczeniami :D

Pozdrawiamy!

SGS2013
22-07-2015, 12:51
Poszukuję firmy z oknami. Jakaś godna polecenia zza południowej granicy Warszawy?

Spróbuj u przedstawiciela MS (www. oknoterm. com). Serwis dobrze reaguje na na różne, nawet drobne niedociągnięcia - przyjeżdżają i poprawiają.

ania0180
22-07-2015, 13:05
Witam, prosze o radę bo słabo się znam na tematyce budów i remontów a niestety muszę się zająć remontem domu. Szukam firmy która podjałaby się wykonania elewacji a własciwie poprawienia starej (głównie chodzi o malowanie na nowo, nie trzeba ocieplać jedynie uzupełnic tam gdzie odpadło) dużego budynku wolnostojącego dwu rodzinnego (3 kondygnacje) plus pomalowania elewacji 3 budynków gospodarczych plusotynkowania komina plus dobudowy małego ganku według planu. Być może konieczne będzie izolowanie pionowe fundamentu. Termin: wrzesień. Dziękuje za ewentualne informacje. Pozdrawiam.

ElemenT
22-07-2015, 13:50
Na "shortlistę" trafiły dwie firmy: DTM i Espiro Property. Szczerze mówiąc mamy bardzo duży zgryz, gdyż oferty są bardzo podobne. Czy możecie podzielić się doświadczeniami we współpracy z tymi firmami? Z obiema firmami mamy bardzo dobry kontakt. Szybko reagują, nanoszą poprawki, dużo podpowiadają, mają fajne pomysły.

Obie firmy mają na utrzymaniu duże biura, także za to też się płaci. Mniejsze firmy wezmą mniejsze pieniądze a budowa wyglądać będzie tak samo.

Wyceniałem w espiro swój dom (wycena z 2014), na starcie każą sobie płacić:

Zaplecze socjalne dla pracowników
Kontener socjalny na śmieci bytowe o poj. 1 m3
Toaleta przenośna (WC chatka)
Tablica informacyjna

5400 netto

- gdzie inna ekipa swoją przyczepkę wstawia w cenie, wc na 3 miesiące kosztuje 450zł (wc chatka) a śmieci bytowe odjeżdżają razem z kontenerem na gruz, tablica informacyjna to 20 zł.

i tak każdy etap budowy, ceny z sufitu. To, że mówią że mają swój tartak i skład to taki marketing :] Podziękowałem bo umiem liczyć.

DTM wyceniło mi moją budowę 3 miesiące później - ot taka obsuwka :)

Adam626
22-07-2015, 17:22
a śmieci bytowe odjeżdżają razem z kontenerem na gruz, tablica informacyjna to 20 zł.



Zgadza się u mnie do stanu developerskiego wyjechało juz z 7 kontenerów KP7 czyli jakies 2500 mnie to kosztowało. Zależy ile oni liczą tych kontenerów w podanej cenie. W każdym razie utylizacja odpadów to jest znaczący koszt budowy

Pomieszczenie socjalne pracowników to juz problem wykonawcy. Jak mieszkają na budowie to przypilnują, ale jak mieszkają poza budową to oszczedzisz na prądzie

um_o
22-07-2015, 19:12
i tak każdy etap budowy, ceny z sufitu. To, że mówią że mają swój tartak i skład to taki marketing :] Podziękowałem bo umiem liczyć.

DTM wyceniło mi moją budowę 3 miesiące później - ot taka obsuwka :)

ElemenT: ostatecznie zdecydowałeś się na system gospodarczy czy wziąłeś inną firmę?

ElemenT
23-07-2015, 05:27
Wziołem inna firmę 40 tyś taniej do sso, potem wszystko sam organizowałem/organizuje.

Jeszcze mi się przypomniało z wycen, że dach wycenili na 62 tyś netto (dachówka ceramiczna, okna połaciowe itd) a ja go zrobiłem z Dachluxem i Panem Januszem Kępą (pozdrawiam i polecam) za 40 tyś ale brutto ;) z droższą dachówką (Meyer holsen piano).

Karolewskiej
27-07-2015, 11:59
Jestem po pierwszych rozmowach z firma Espiro Property.

Czy ktos budowal z nimi dom i moze sie podzielic wrazeniami? Interesuje mnie jak wypada ich cena na tle innych, czy nie oszukuja na materialach (wzgledem tych z oferty), czy trzymaja terminow itd.

asc
28-07-2015, 15:20
Jako wykonawcę schodów polecam wielokrotnie wymienianego p. Darka Lasek. 608 404 823
Świetny fachowiec, który potrafi doradzić i wykonac profesjonalnie swoją pracę.

pepa
28-07-2015, 18:36
szukam kierownika budowy-ale takiego co sie interesuje tematem.
30 km na zachód Warszawy
dzięki

GraMar
28-07-2015, 18:50
Witam, prosze o radę bo słabo się znam na tematyce budów i remontów a niestety muszę się zająć remontem domu. Szukam firmy która podjałaby się wykonania elewacji a własciwie poprawienia starej (głównie chodzi o malowanie na nowo, nie trzeba ocieplać jedynie uzupełnic tam gdzie odpadło) dużego budynku wolnostojącego dwu rodzinnego (3 kondygnacje) plus pomalowania elewacji 3 budynków gospodarczych plusotynkowania komina plus dobudowy małego ganku według planu. Być może konieczne będzie izolowanie pionowe fundamentu. Termin: wrzesień. Dziękuje za ewentualne informacje. Pozdrawiam.

U mnie kończą elewację na nowym domu, ale na mojej ulicy zaraz zaczynają renowację domu i może przyjedziesz wkrótce obejrzeć ich pracę. Trzeba pilnować i sprawdzać, ale poprawiają bez szemrania. To firma rodzinna, od lat razem pracują- ojciec, synowie, szwagrowie, wujki...

ElemenT
29-07-2015, 10:27
Swoje ostatnie posty polecające wrzucałem dawno temu. Czas na aktualizację.

Polecam po kolei wg pamięci:

Dachlux (Wał Miedzeszyński) wraz z wykonawcą Januszem Kępą - dachówka płaska meyera, okna połaciowe, obróbki blacharskie - jest git. (grudzień 2014).

AquaCentrum Ekologia - za odwierty pod studnie (30m) oraz obudowę wód podziemnych i złożenie do kupy całości tak bym miał wodę w domu (marzec 2015)

Elektryka Rafała Puchałę - Rafsystem - poprawki po elektryku partaczu (co ciekawe dużo droższym), okablowaniu całego domu, skrzynki 2 i przyłącze (kwiecień 2015)

Alm-At z Ząbek - systemy alarmowe - za szybkie położenie kabli i uruchomienie alarmu po tym jak inny alarmiarz wystawił do wiatru (maj 2015).

Anatak - tynki gipsowe i cementowo wapienne (w łazienkach i kotłowni) - terminy torchę się przesuwały bo Pan Tomek chorował, ale wszystko porobione jak trzeba (czerwiec 2015)

GP-Lux z Józefowa - bezproblemowy montaż bramy garażowej Normstahl (czerwiec 2015).

Budmar Kucharski - montaż szamba bezodpływowego / podłączenie / kominek / kopanie - na gotowo (czerwiec 2015).

Oculux - montaż okien (wszystko pięknie wyszło) i Gebauer za wykonanie samych okien - get malina (czerwiec 2015).

Cal za wykonanie drzwi - montaż jakaś ekipa z Bartyckiej ale nie polecam bo szkoda gadać.

STD Nasiłowski za szybkie wykonanie instalacji gazowej wewnętrznej - i dużo taniej względem konkurencji.

Polecił bym jeszcze gości od odkurzacza gdyby nie wyryli otworu 110 na rurkę 50...

gaap
29-07-2015, 11:34
Ja co prawda mam gipsowe ale w okresie decyzji i poszukiwań do cem. - wap. polecano mi p. Bogdana (607 893 782).
Rozmawiałam z jednym z inwestorów, potwierdził polecenie ale lepiej zobaczyć samemu i ocenić (przekonałam się na własnej skórze :bash:)

Pana Bogdana (607 893 782) mogę z czystym sumieniem polecić. Robił u mnie tynki w maju tego roku. Jeśli potrzeba więcej info zapraszam na priv.

gaap
29-07-2015, 11:49
Poszukuję firmy która doprowadzi wodę z własnej studni do budynku, postawi hydrofor, odżelaziacz, zmiękczacz, system płukania filtrów, itd.
Ktoś przerabiał temat zażelazionej wody? napewno ;)

Adam626
29-07-2015, 23:39
Poszukuję firmy która doprowadzi wodę z własnej studni do budynku, postawi hydrofor, odżelaziacz, zmiękczacz, system płukania filtrów, itd.
Ktoś przerabiał temat zażelazionej wody? napewno ;)

W Warszawie? Temat raczej nie do przejścia. Co najwyzej do podlewania ogrodu.

anatak
30-07-2015, 14:31
Swoje ostatnie posty polecające wrzucałem dawno temu. Czas na aktualizację.

Polecam po kolei wg pamięci:

Dachlux (Wał Miedzeszyński) wraz z wykonawcą Januszem Kępą - dachówka płaska meyera, okna połaciowe, obróbki blacharskie - jest git. (grudzień 2014).

AquaCentrum Ekologia - za odwierty pod studnie (30m) oraz obudowę wód podziemnych i złożenie do kupy całości tak bym miał wodę w domu (marzec 2015)

Elektryka Rafała Puchałę - Rafsystem - poprawki po elektryku partaczu (co ciekawe dużo droższym), okablowaniu całego domu, skrzynki 2 i przyłącze (kwiecień 2015)

Alm-At z Ząbek - systemy alarmowe - za szybkie położenie kabli i uruchomienie alarmu po tym jak inny alarmiarz wystawił do wiatru (maj 2015).

Anatak - tynki gipsowe i cementowo wapienne (w łazienkach i kotłowni) - terminy torchę się przesuwały bo Pan Tomek chorował, ale wszystko porobione jak trzeba (czerwiec 2015)

GP-Lux z Józefowa - bezproblemowy montaż bramy garażowej Normstahl (czerwiec 2015).

Budmar Kucharski - montaż szamba bezodpływowego / podłączenie / kominek / kopanie - na gotowo (czerwiec 2015).

Oculux - montaż okien (wszystko pięknie wyszło) i Gebauer za wykonanie samych okien - get malina (czerwiec 2015).

Cal za wykonanie drzwi - montaż jakaś ekipa z Bartyckiej ale nie polecam bo szkoda gadać.

STD Nasiłowski za szybkie wykonanie instalacji gazowej wewnętrznej - i dużo taniej względem konkurencji.

Polecił bym jeszcze gości od odkurzacza gdyby nie wyryli otworu 110 na rurkę 50...

dziękujemy raz jeszcze za polecenie, prawda z terminami się trochę przesuwało, ale liczy się efekt końcowy :)
a rehabilitacja znów przerwana niestety
pozdrawiamy

ivy17
30-07-2015, 14:38
dziękujemy raz jeszcze za polecenie, prawda z terminami się trochę przesuwało, ale liczy się efekt końcowy :)
a rehabilitacja znów przerwana niestety
pozdrawiamy

Życzę powrotu do zdrowia bo polecam kolejnym doskonałą jakość :-)

anatak
03-08-2015, 18:23
Życzę powrotu do zdrowia bo polecam kolejnym doskonałą jakość :-)

dziękuję, przy ciężkiej pracy nie tak łatwo odpocząć i zregenerować siły, ale walczę i się nie daję :)

kato77
17-08-2015, 14:20
Witam,
startuję z budową we wrześniu, ekipę do SSO, kierbuda mam z forum, przyszła kolej na materiały. Czy ktoś może polecić:
- skład ze stalą (bardzo dużo stali :(
- styrodurem (pod płytę fundamentową)
- a przede wszystkim będę potrzebował ok. 350m3 piachu zasypowego (okolice Wilanowa)
Z dotychczasowej skromnej współpracy mogę polecić:
- elektryka, p. Rafała Adamczyka, polecanego na forum za prowizorkę budowlaną,
- studniarzy: http://www.studniehydrosfera.pl/ - uczciwi, solidni

zbigor
17-08-2015, 22:16
Witam,
startuję z budową we wrześniu, ekipę do SSO, kierbuda mam z forum, przyszła kolej na materiały. Czy ktoś może polecić:
- skład ze stalą (bardzo dużo stali :(
- styrodurem (pod płytę fundamentową)
- a przede wszystkim będę potrzebował ok. 350m3 piachu zasypowego (okolice Wilanowa)
Z dotychczasowej skromnej współpracy mogę polecić:
- elektryka, p. Rafała Adamczyka, polecanego na forum za prowizorkę budowlaną,
- studniarzy: http://www.studniehydrosfera.pl/ - uczciwi, solidni

Witam sąsiada :)
Stal brałem z okolic Tarczyna w sumie coś koło 8 ton Andrzej tel. 516 650 516. Był najtańszy. Ma też inne budowlane rzeczy. jak papa, drut wiązałkowy, Ilość stali ma małe znaczenie Najwyzej będzie wiecej kursów :)
Piach -8 wywrotek po 30 ton brałem od Zenka 501 380 095. Zenek mieszka w Powsinie a ma bazę na Kępie Zawadowskiej. Robił mi też wykop koparką obrotową. Wyszło taniej niż najtańsza oferta koparkoładowarką.
XPS 300kPa marki Finnfoam bralem z Kenpolu na Bartyckiej. W zeszłym roku mieli najlepsze ceny - coś koło 410 zł płaciłem- i dostawę gratis. W tym roku robiłem rozeznanie i rownież chyba u nich zamówię bo cena dalej jest konkurencyjna i towar jest z reguły od ręki.

gaap
22-08-2015, 06:06
Witam,

Poszukuję wykonawcy podbitki dachowej z płyt HPL. Jeśli ktoś ma doświadczenie w temacie, proszę o kontakt.

fighter1983
22-08-2015, 14:54
Witam sąsiada :)
Stal brałem z okolic Tarczyna w sumie coś koło 8 ton Andrzej tel. 516 650 516. Był najtańszy. Ma też inne budowlane rzeczy. jak papa, drut wiązałkowy, Ilość stali ma małe znaczenie Najwyzej będzie wiecej kursów :)
Piach -8 wywrotek po 30 ton brałem od Zenka 501 380 095. Zenek mieszka w Powsinie a ma bazę na Kępie Zawadowskiej. Robił mi też wykop koparką obrotową. Wyszło taniej niż najtańsza oferta koparkoładowarką.
XPS 300kPa marki Finnfoam bralem z Kenpolu na Bartyckiej. W zeszłym roku mieli najlepsze ceny - coś koło 410 zł płaciłem- i dostawę gratis. W tym roku robiłem rozeznanie i rownież chyba u nich zamówię bo cena dalej jest konkurencyjna i towar jest z reguły od ręki.
a mnie pominales w zapytaniu. Akurat finnfoam tez mam od reki, pytanie czy akurat taka grubosc :P

zbigor
22-08-2015, 15:28
a mnie pominales w zapytaniu. Akurat finnfoam tez mam od reki, pytanie czy akurat taka grubosc :P

Łaskawco :D moja szklana kula ostatnio słabo działa :D
Ale nic straconego. Kuzyn na dniach rusza z trzema bliźniakami - zapodam namiar :yes:

doktorant
23-08-2015, 19:45
Po SSO przychodzi czas na dalsza budowę.
Możecie polecić mi dostawców?
Poszukuję hurtowni ze styropianem oraz wełną szklaną + klej i siatka.
Poszukuję hurtowni z różnoraką hydrauliką, to znaczy rurki do podłogówki, do wody etc.

Poszukuję także firmy od elewacji, aby mi położyła ten styropian.
Teraz najważniejsze, czy znacie dobra firmę od pomp ciepła? To znaczy od wiercenia po instalację aparatury.

zbigor
23-08-2015, 20:41
Styropiany itp - Kenpol z Bartyckiej. Jest o tyle wygodnie że towar nie jest wirtualny. Jeśli zabraknie Ci pół metra styropianu czy styroduru to jedziesz i kupujesz a nie czekasz nie wiadomo na co.
Hydraulika... hmmm.. nie wiem czego oczekujesz ale odwiedź Onninen w Piasecznie . Tuż za hotelem Desilva na Puławskiej. Brałem od nich trochę gratów z elektryki i być może wezmę wyposażenie kotłowni. Typową hydraulike ma też BIMS - mój hydraulik u nich bierze towar. W Konstancinie masz Respol. Dużo w tego typu hurtowniach zależy od handlowca...
Musisz jednak mieć na uwadze że żadna hurtownia nie da Ci takich cen jak dostaniesz w necie.
Ale są wyjątki. Np w Bricomanie w Wilanowie rurki Tigris z Wavina do podłogówki były na poziomie cen z neta. Podobnie z kablami 3x1,5 czy 3x2,5 do elektryki. Dlatego elektrykę mam na kablach z Bricomana. I były to ceny nieosiągalne w hurtowniach dla kogoś kto nie ma dużych rabatów.
Odnośnie pomp ciepła nie pomogę. Widząc jakie kłopoty miało kilku moich znajomych dałem sobie spokój i pociągnąłem gaz.

asiemka
25-08-2015, 09:37
Poszukuję firmy która doprowadzi wodę z własnej studni do budynku, postawi hydrofor, odżelaziacz, zmiękczacz, system płukania filtrów, itd.
Ktoś przerabiał temat zażelazionej wody? napewno ;)

U mnie na relacji studnia-hydrofor pracował hydraulik, a uzdatnianiem wody zajmowała się firma TW Mezar. Studnia jest na Białołęce. Przed uzdatnianiem żelaza było ponad 12000 μg/l, tj. 60 razy więcej niż dopuszczalna zawartość (manganu "tylko" 20 x więcej, niż dopuszczalne). Po uzdatnieniu żelaza i manganu praktycznie nie ma. Zarówno hydraulika, jak i firmę TW Mezar szczerze polecam. Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu mailowego.

asiemka
25-08-2015, 09:41
Czy po północno-wschodniej stronie Warszawy jest betoniarnia godna polecenia? 3-4 lata temu korzystałam z usług firmy Bet-Mark, ale zdaje się, że już nie istnieje...

flyer2
25-08-2015, 14:57
Ja brałem beton z betoniarni Hydrobudowy przy ul.Chlubnej./Choszczówka./Robią bardzo dobrej jakości beton, mają własne laboratorium.