PDA

Zobacz pełną wersję : WARSZAWA i okolice - biała lista



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24

wicher12
25-08-2015, 16:46
jako że kończę przygodę z budową to mogę polecić z własnego doświadczenia:

Glazura - Pan Jacek tel. 604620665 email:[email protected] - ułożenie wszystkich płytek salon, schody wejściowe, dwie łazienki, balkony, hol - powiem tak, igła :)
wszystkie spadki z poziomicą układane w kabinie prysznicowej z odpływem liniowym, tak samo z zabudową wanny - nie ma się do czego przyczepić. Pan Jacek w wolnej chwili robi również zabudowy poddaszy, pułki pod sufitem, gipsy, malowanie wałkiem lub agregatem no chałupa na tip top. Jak trzeba towar sam dowozi jak zabraknie i nie stresuje inwestora :) POLECAM bo płytki są ułożone IDEALNIE !!!!!!!!!!!
Mogę też polecić hydraulika Darka tel. 692463640 email:[email protected] - cała instalacja, podłogówka, centralny odkurzacz, solary. Tak samo robota z materiałem, nigdzie nie trzeba latać i co jest dobre Pan Darek nie robi na chińskich materiałach, jak mówi musi wytrzymać 30 lat :)

marimag
25-08-2015, 18:36
Poszukuję ekipy/fachowca do zrobienia podłogi z betonu dekoracyjnego.
Ma byc tanio, solidnie i na lata.
Ot takie science fiction :rolleyes:

Polecicie kogos ?

Adam626
26-08-2015, 23:02
Typową hydraulike ma też BIMS - mój hydraulik u nich bierze towar. W Konstancinie masz Respol. Dużo w tego typu hurtowniach zależy od handlowca...
Musisz jednak mieć na uwadze że żadna hurtownia nie da Ci takich cen jak dostaniesz w necie

Nie polecam hurtowni Bims. Po pierwsze żeby tam kupowac musisz miec konto - i jesli chcesz kupowac na to musisz byc upowazniony pisemnie. Mozesz załozyc na siebie konto (jesli masz DG) ale wtedy dostajesz ceny bez rabatu czyli około 2x drożej niż w necie i drożej niż w castoramach etc. Porażka szczególnie że asortyment mają nieduży tzn nie zawsze znajdziesz to czego potrzebujesz nawet przy tak popularnym asortymencie jak otuliny do rur. Nie warto tam robić zakupów ani wiązać się w ogóle z tym sklepem. Chyba ze zakupy na konto hydraulika

autorus
30-08-2015, 13:26
A ja polecam kolegę Vadiola z forum, u mnie w dzienniku są fotki z jego realizacji. Ogólnie nie ma się do czego przyczepić, Vadiol na budowie jest od 8 rano do 18 a jak trzeba tez i później zostawał. I tak bite 5 tygodni. Nie przypominam sobie tak punktualnej osoby u mnie na budowie. A to tylko jedna z jego zalet :)

POLECAM :)

combo
02-09-2015, 19:30
Szukam kogoś z traktorkiem ogrodnicznym do przeorania działki po budowie. rejon grodzisk mazowiecki

autorus
02-09-2015, 19:44
ja poszukuje wykonawcy który ułoży mi ścianę z desek :)

gandolf
03-09-2015, 19:38
Witam,
Polecam pierwszą ekipę która zasłużyła u mnie na wyróżnienie - a różnie z ekipami na budowie bywało.
Polecam dekarzy. Pan Andrzej tel. 888808818. Byli wcześniej polecani na forum i stąd ich znalazłem.
Robili u mnie deskowanie, papowanie, łacenie i krycie dachówką Tegalit.
Projekt bardzo trudny - Dach 450 m.kw., bardzo połamany, z szerokim 1m gzymsem po obrycie, 4 kominy, 5 okna dachowe, lukarny, rynny i mnóstwo szczegółów z blacharki.
Dekarze bardzo, bardzo dokładni (naprawdę wyjatkowo!), podchodzą z sercem do każdego szczegółu, robią dach nie na kilka lat lecz na dużo dłużej.
Wyliczają dokładnie potrzebne elementy, doradzają, słuchają potrzeb inwestora. NAPRAWDĘ POLECAM - na priv mogę przesłać zdjącia z tego co wykonali u mnie, a mam sporo.
Kolejne sprawdzone ekipy opiszę jak skończą z sukcesem swoje zadania. O złych i średnich nie piszę
Pozdrawiam

Dodaję do mojej poprzedniej rekomendacji:
- ALARMY p. Robert Pieprzycki 501142806 rewelacja, profesjonalny super dokładny, chwalony też przez inne ekipy zajmujące się alarmami.
- HYDRAULIKA - Robert Odolski 501435426 zna się na temacie od A do Z. Żałuję że nie spotkałem go przed wykonaniem całej instalacji. Firma działa jak przystało na XXI wiek - uczciwość, fachowość, terminowość. Zrobił u mnie profesjonalną kotłownię, poprawił to co było źle, dostarczył sprzęt (autoryzowany dystrybutor) i serwisuje jak należy
- WYKOŃCZENIA - Tomek 600 473 145. Absolutny geniusz. Zrobił ze swoją ekipą mnóstwo prac - ocieplenia, tynki, łazienki, malowanie, elewację z kamienia. Robią wszystko jak dla siebie. Dyscyplina i super dokładność. Całe łazienki w kamieniu i mozaiki w holu (marmur, trawertyn) zrobili genialnie. bardzo polecam choć sam mam problem żeby złapać u nich termin na drobne pomysły, które się pojawiają jeszcze,
- SCHODY DREWNIANE - Dariusz Lasek 608404823 cierpliwy w stosunku do klienta i zdolny. Robi ładne schody
- BRAMY GARAŻOWE i AUTOMATY p. Byśkiniewicz - Bramstal 603589919 jednym słowem - fachowiec
- DRZWI WEJŚCIOWE - Styl Drzwi tel. w necie - potrafią zrobić dowolnie wymyślone

-

andro4
03-09-2015, 19:59
Jeśli chodzi o betoniarnię po północno-wschodniej stronie Warszawy, to ja korzystałem z usług firmy Budet Sp.J. (niedaleko Starostwa Powiatowego w Legionowie) i jestem zadowolony. Cenowo tez można się dogadać.

marimag
03-09-2015, 20:10
Nie z mojego doswiadczenia ale wiem, ze polecaja sobie BOSTA na Marywilskiej - betoniarnia.

gaap
05-09-2015, 04:26
Dzięki asiemka za namiary na uzdatnianie wody!

gaap
05-09-2015, 04:27
Szukam wykonawcy do podłogi z żywicy poliuretanowej. Jakieś doświadczenia na forum?

vadiol
09-09-2015, 18:00
A ja polecam kolegę Vadiola z forum, u mnie w dzienniku są fotki z jego realizacji. Ogólnie nie ma się do czego przyczepić, Vadiol na budowie jest od 8 rano do 18 a jak trzeba tez i później zostawał. I tak bite 5 tygodni. Nie przypominam sobie tak punktualnej osoby u mnie na budowie. A to tylko jedna z jego zalet :)

POLECAM :)
Bardzo dziękuję!

doarka
13-09-2015, 15:25
Witam,

Szukam godnego polecenia producenta parapetów dębowych z okolic W-wy i nie tylko.

pozdrawiam

Mikolaj5
16-09-2015, 15:58
Moje Rekomendacje (wg kolejności prac):
Architekt Z3Z - projekt domu Przede wszystkim, to po prostu bardzo ładne indywidualne projekty. Słuchają potrzeb inwestora i potrafią przełożyć to na finalny projekt (mój opis miał prawie 200 stron :P). Poprawki i zmiany koncepcji to nie problem. W „zadufanym” warszawskim gronie architektów - prawdziwa perełka! :P

Architekt Roland Stańczyk RS STUDIO - wnętrza. Pan Roland to solidna firma. Nie żadne esy floresy :) Ogromna wiedza o materiałach, wymiarach, roli i funkcjonalności wnętrz. Dla mnie taką właśnie rolę powinien pełnić architekt wnętrz - jestem przekonany że zainwestowane tu środki przełożą się na oszczędności na etapie wykończenia.

Koparka - Pan Paweł Prze-sympatyczny i prze-pomocny i prze-nie ma problemu człowiek. W ocenie innych ekip, to jedna z „szybszych i dokładniejszych koparek”. U nas nadzorował także transport piasku do płyty.

Przyłącze Wody – Pan Mikołaj Trębiński Szybcy i wściekli. Dobry kontakt i terminowość (u nas koncepcja, termin itd. podłączenia wody zmieniały się aż za często)I choć przyjechali nieco nieprzygotowani .. bo bez koparki! (sic) :P to i tak gotowi byli w terminie oddać pracę. Nie obyło się bez przygód, ale sukces był. Na koniec dnia „0” popłynęła woda. Konkurencyjne ceny w stosunku do innych firm przyłączeniowych, które (moim skromnym zdaniem) za tą relatywnie prostą pracę liczą sobie po prostu jakieś absurdalne stawki ..

Płyta fundamentowa - T.Brinkmann Wykonawca na pewno z górnego decyla, jakich jeszcze mało w naszym kraju (choć coraz więcej). No przede wszystkim możliwość konsultacji i mega fachowa wiedza o produkcie jakim jest płyta. W połączeniu z ogromnym doświadczeniem. Bardzo dobre materiały.
Subiektywnie, dlaczego warto z TB? Dziś płytę chce i może wykonać każdy. Oczywiście lepszą lub gorszą. Ale .. kto ją poprawnie zaprojektuje? A tu mamy porządnie przeliczony projekt – u nas podwójna płyta, gdzie jedna wchodzi pod drugą, płyty są odizolowane od siebie. Ale też bardzo szybko wszystko się dzieje i trzeba pilnować wymiarów :)

Mury - Pan Mirek Gencel Ocena maksymalna 6/6. Dodatkowo Pan Mirek doradza gdzie może. Dla budującego systemem zleceń, to dodatkowa nieoceniona pomoc.
W trakcie 1,5 miesięcznej realizacji miałem wizyty gdzieś z 5-6 inwestorów planujących budowę. Wszyscy po obejrzeniu murów od razu decydowali się na współpracę z Panem Mirkiem. Tyle w temacie.

Siwo
17-09-2015, 10:01
Aktywność na forum mam na razie zerową ale remont generalny domu właśnie trwa więc od czegoś można zacząć.
Sporo namiarów mam właśnie stąd więc też podzielę się swoim rekomendacjami.

- okna i parapety www.artex-okna.pl, byli w Wołominie, teraz przenieśli się do Tłuszcza. Tanio, szybko i sprawnie.

- elektryka – wielokrotnie polecany na forum Rafał Puchała tel. 609-336-728

- wylewki z mixokreta Robert Klubowicz 510 305 700

T0MII
17-09-2015, 11:51
Ze swojej strony chciałbym polecić dwie bardzo solidne ekipy które obsługiwały budowę moją i moich rodziców.

Pierwsza z ekip to nie raz już tu wspominany Finlandia od okien i drzwi. Pan Paweł razem z żoną wiele nam doradzili i podpowiedzieli przy sprzedaży. Pan Paweł również podpowiedział jak przygotować wnęki do montażu (montaż na foliach okiennych). Ekipa słowna, terminowa i dokładna. Dla mnie sporym plusem jest obecność Finlandi we wszystkich etapach. Pomiary wykonywał osobiście Pan Paweł, zamówienie było przez niego sprawdzane i na montażu również mamy Pana Pawła z dwoma montażystami. Z okien, drzwi i ich montażu jesteśmy bardzo zadowoleni. Namiary forumowy finlandia lub na stronie http://www.alterdom.pl/

Kolejną ekipą z której jestem zadowolony są tynkarze wewnętrzni. Tynki cementowo-wapienne z worka (TYNK MASZYNOWY LEKKI ATLAS - tynk cementowo-wapienny kat. III) wykonywane agregatem i zacierane mechanicznie. U nas idą bez gładzi pod malowanie. Generalnie ekipa bezobsługowa, byle by mieli prąd i wodę. Towar zamawiają sami (mają dobre ceny w hurtowni). Sami również załatwiają listwy przyokienne (stosują tylko Protektory) i kątowniki. Firma rodzinna - ojciec z 2 synami. Miło, kulturalnie i bez jakiegokolwiek picia na budowie. Oczywiście jeśli ktoś by chciał zobaczyć efekt ich pracy to zapraszam do siebie na budowę. Namiary Leszek Dzięcioł 600 579 631

combo
18-09-2015, 07:05
Szukam kogoś od ocieplenia poddaszy i zabudowy KG. Termin ASAP tzn wrzesień - październik 2015. Może ktoś wolny jest i zna się na temacie?? Lokalizacja Grodzisk Mazowiecki, pow ok 100m2

Brwinów
23-09-2015, 14:14
Witam,

Czy możecie polecić ekipę do instalacji WM w budynku. Projekt już jest, chodzi i wykonawcę.

Z góry dziękuje

gosiasad
23-09-2015, 14:58
Nam robiła znana z forum TORA z Częstochowy z zaznaczeniem, że p. Marek Giermek.
Jesteśmy zadowoleni.

gosiasad
23-09-2015, 15:03
Moje Rekomendacje (wg kolejności prac):
..............................
Mury - Pan Mirek Gencel Ocena maksymalna 6/6. Dodatkowo Pan Mirek doradza gdzie może. Dla budującego systemem zleceń, to dodatkowa nieoceniona pomoc.
W trakcie 1,5 miesięcznej realizacji miałem wizyty gdzieś z 5-6 inwestorów planujących budowę. Wszyscy po obejrzeniu murów od razu decydowali się na współpracę z Panem Mirkiem. Tyle w temacie.

Zgadzam się w 100%. :) Szkoda że takich ludzi na palcach można policzyć,
tym bardziej, że już na trzech firmach/ludziach z białej listy forum się zawiodłam.

Brwinów
23-09-2015, 15:08
Nam robiła znana z forum TORA z Częstochowy z zaznaczeniem, że p. Marek Giermek.
Jesteśmy zadowoleni.

A jakaś tańsza konkurencja Tory ?

zbigor
24-09-2015, 08:06
A jakaś tańsza konkurencja Tory ?
Gomar z Radomia.

yart
24-09-2015, 15:22
Zdecydowanie GOMAR z Radomia. Oferta niższa dużo od tory, wykonanie bez zarzutu

gaap
25-09-2015, 10:59
Mijają kolejne miesiące budowlanej przygody i kilka nazwisk do poleciania:

Selki (Misiaczki) - Ociplenie dachu, poddasze, zabudowa KG. Super!!!
Brama garażowa - RAPI z Piaseczna. Wszystko super sprawnie.
Prace Ciesielskie - Sylwester Waleńdziewski tel. 602-266-963. Podejmuje się praktycznie każdego wyzwania.
Konstukcyjne drewno klejone - Siekierki Lesniewski i Synowie. Konkurencyjne ceny i dobra współpraca.

Pozdrowienia budującym

Mikolaj5
29-09-2015, 14:50
A jakaś tańsza konkurencja Tory ?

WM - Pan Marek (kangaxx)
http://www.energowent.com.pl/

autorus
29-09-2015, 18:51
Także polecam kangaxx, u mnie robił :)

gosiasad
29-09-2015, 20:31
Po różnych niemiłych przygodach wreszcie mogę polecić kolejnego wykonawcę.

Pan Mariusz ( tel. 511 195 169) od wykończeniówki pozwolił mi odbudować wiarę w ludzi.
Podwieszane sufity, glazura i cała reszta towarzysząca przy wykończaniu zrobiona tak, że nawet ja nie mam się do czego przyczepić.
Jeśli zdarzyła się jakaś skucha - natychmiast poprawiona i to jeszcze z przeprosinami.
Takich ludzi warto polecać.
(Był moment, kiedy stwierdziliśmy, że dom wykończy nas nie my jego:cry:)

Brwinów
30-09-2015, 13:53
WM - Pan Marek (kangaxx)
http://www.energowent.com.pl/

dzięki za namiar

kipi
02-10-2015, 22:53
Czy macie kogoś do polecenia kto niedrogo obłoży schody drewnem?

Ja se swojej strony mogę polecić montera do napędu do bramy, tel 602171388. Siedziba firmy w Nowej Iwicznej, więc zasięg działania pewnie na Warszawę i okolice. Montaż przebiegł bardzo profesjonalnie, rzetelnie, co prawda dość długo się zeszło, ale za to wszystko ładnie wyregulowane.

yaco181
03-10-2015, 19:58
Witam. Polecam p.Mirka 600 500 092. Nie wiem czy niedrogo ale wiem, ze bedzie solidnie i pieknie :) Pozdrawiam

Nimloth
05-10-2015, 11:00
Witam serdecznie,poszukuje ekipe do wykonania tarasu - Warszawa Bialoleka.
Macie jakies sprawdzone ekipy ?

Mikolaj5
06-10-2015, 15:09
A czy możecie ogrodnika polecić? Od realizacji ogrodu - ziemia, przesadzenia itp. Nie od przycięcia krzaczków.

kipi
07-10-2015, 18:38
Witam. Polecam p.Mirka 600 500 092. Nie wiem czy niedrogo ale wiem, ze bedzie solidnie i pieknie :) Pozdrawiam

Dzięki Panie Jacku :-)

GraMar
15-10-2015, 12:35
Witam.
Czy możecie polecić kogoś do wykonania i zamontowania metalowej barierki balkonowej od czoła lub od spodu balkonu?
Także potrzebne barierki przy schodkach wejściowych.
Dziękuję.

tgrzebien
17-10-2015, 11:37
Witam, skończyłem SSO i poszukuję na następny rok kogoś od tynków wewnętrznych i wylewek. Moglibyście kogoś polecić? Bo w sprawie tych dwóch rzeczy ciężko było znaleźć coś w tym temacie.

autorus
17-10-2015, 11:52
tynki Anatak, podłogi Teka :)

gosiasad
17-10-2015, 20:05
tynki Anatak, wylewki Grzegorz tel. 889 391 929 (nie z FM, ale wart polecenia)

B&T
18-10-2015, 12:56
Dzień dobry forumowicze! Potrzebna pomoc, mianowicie szukam glazurnika który dokończyć układanie płytek w domu, nic wymyslnego. Okolice Błonia. Termin: jak najszybciej.
Pozdrawiam b&t

Poszukuje rowniez stolarza do wykonania futryn i drzwi wewnetrznych w domu oraz innej zabudowy.

tgrzebien
19-10-2015, 20:52
tynki Anatak, podłogi Teka :)

A może jeszcze jakaś alternatywa. Żebym mógł porównać parę wycen :)
Najbardziej chodzi mi o tynki.

zbigor
19-10-2015, 21:18
A może jeszcze jakaś alternatywa. Żebym mógł porównać parę wycen :)
Najbardziej chodzi mi o tynki.Nie ma :D :P
Jak chcesz mieć ładne gładkie tynki to Anatak jest dobrym wyborem. Jak chcesz tanio to spokojnie znajdziesz tynki za 25zł/m2
Ja tam dla paru groszy wolałem nie szukać dziury w całym. Szkoda nerwów. W moim dzienniku budowy wrzuciłem kilka fotek. Tynki świeżutkie, jeszcze schną. Przyznam, że codziennie patrzyłem jak Anatak i jego ekipa pracują. Kontrola jest w końcu najwyższą formą zaufania :D
Wszystko zagruntowane odpowiednimi gruntami do danego podłoża, metalowe zbrojenia wystające np z podciągów czy nadproży zabezpieczone antykorozyjnie dziury w ścianach gdzie ida kable albo hydraulika zabezpieczone siatką i zaszpachlowane.
Cytując klasyka "nie ma lipy"

combo
20-10-2015, 21:17
witam szukam wykonawcy balustrady na balkony. nie interesuje mnie kowalstwo artystyczne czy barierka z kwasówki tylko malowane proszkowo barierki w stylu nowoczesnym ala drabinka.

tonek1
21-10-2015, 12:32
Robert Jeżewski, kamieniarstwo budowalne. Jak by ktoś chciał podam numer na priv, mogę też pokazać zdjęcia, mamy półki i kominek z marmuru. Pełna profeska

Adam626
21-10-2015, 16:40
witam szukam wykonawcy balustrady na balkony. nie interesuje mnie kowalstwo artystyczne czy barierka z kwasówki tylko malowane proszkowo barierki w stylu nowoczesnym ala drabinka.
popatrz na produkty Konsport i jeśli ok to np dystrybutor Widar

symultana
21-10-2015, 21:30
Dzień dobry forumowicze! Potrzebna pomoc, mianowicie szukam glazurnika który dokończyć układanie płytek w domu, nic wymyslnego. Okolice Błonia. Termin: jak najszybciej.
Pozdrawiam b&t

Poszukuje rowniez stolarza do wykonania futryn i drzwi wewnetrznych w domu oraz innej zabudowy.

Mogę z czystym sumieniem polecić stolarza, Rafała Kozieł 606 334 362. Bardzo sympatyczny, cierpliwy, a co najważniejsze bardzo dokładny fachowiec. Robił mi całą zabudowę kuchni i łazienki. Wszystko jest wykonane co do milimetra, bardzo starannie.
Pozdrawiam :)

anatak
22-10-2015, 12:23
tynki Anatak, podłogi Teka :)

jak zwykle dziękujemy za pamięć :)

anatak
22-10-2015, 12:24
tynki Anatak, wylewki Grzegorz tel. 889 391 929 (nie z FM, ale wart polecenia)

dziękujemy i pozdrawiamy :)

anatak
22-10-2015, 12:31
Nie ma :D :P
Jak chcesz mieć ładne gładkie tynki to Anatak jest dobrym wyborem. Jak chcesz tanio to spokojnie znajdziesz tynki za 25zł/m2
Ja tam dla paru groszy wolałem nie szukać dziury w całym. Szkoda nerwów. W moim dzienniku budowy wrzuciłem kilka fotek. Tynki świeżutkie, jeszcze schną. Przyznam, że codziennie patrzyłem jak Anatak i jego ekipa pracują. Kontrola jest w końcu najwyższą formą zaufania :D
Wszystko zagruntowane odpowiednimi gruntami do danego podłoża, metalowe zbrojenia wystające np z podciągów czy nadproży zabezpieczone antykorozyjnie dziury w ścianach gdzie ida kable albo hydraulika zabezpieczone siatką i zaszpachlowane.
Cytując klasyka "nie ma lipy"

dziękujemy za udaną współpracę i docenienie naszej pracy

zbigor
25-10-2015, 01:51
Garść kolejnych poleceń
Okna drewniane z firmy Słowińscy i brama garażowa Krispol - pan Jarek - tel 885 154 640 z firmy Ventana z Bartyckiej
Przyłącze wody - Marcin 507 466 867 - trochę mało komunikatywny ale ma jedną zaletę. Dał najniższą cenę a skoro woda już płynie to czego chcieć więcej ?
Instalacja wewnętrzna gazu - PegazPol i szef tej firmy pan Bojanowski 602 257 978. Robił mi przyłącze gazu z ramienia PSG i dogadałem sie z nim też na instalację wewnętrzną. Wszystko sprawnie zrobione, cenowo OK.
Tynki wewnętrzne gipsowe- Anatak - tu już nic wiecej nie musze dodawać :)

BYQ
26-10-2015, 20:12
Poszukuje sprawdzonego elektryka z okolic Radzymina (chociaz dla osoby chcacej pracowac odleglosc nie powinna stanowic wyznacznika) do wykonania instalacji elektrycznej od A do Z.

adamfcb
27-10-2015, 08:14
Poszukuje sprawdzonego elektryka z okolic Radzymina (chociaz dla osoby chcacej pracowac odleglosc nie powinna stanowic wyznacznika) do wykonania instalacji elektrycznej od A do Z.

602333732 Eryk

Brwinów
27-10-2015, 11:05
Witam,

Poszukuje hydraulika ( wod-kan + ogrzewanie podł.+ inst. pieca), mam już kilka kontaktów z forum, może jeszcze ktoś może polecić kogoś sprawdzonego ?

Z góry dziękuje

Moniia i P
27-10-2015, 17:05
Poszukuje sprawdzonego elektryka z okolic Radzymina (chociaz dla osoby chcacej pracowac odleglosc nie powinna stanowic wyznacznika) do wykonania instalacji elektrycznej od A do Z.



Rafał Adamczyk 502 640 580, jest z Okuniewa k / Halinowa

asc
28-10-2015, 09:54
Zbigniew Kapsukiewicz polecany wcześniej na forum

michal_basta
28-10-2015, 10:28
Polecam Pana Grzegorza, forumowego wingermana link (http://forum.muratordom.pl/showthread.php?122753-Wykonczenia-wnetrz-Glazura-prace-poboczne-Warszawa) i wklejam swoją opinię z wątku powyżej:

Tel: 692 867 776

"Zarejestrowałem się jedynie w celu wyrażenia opinii, stąd mała liczba postów. Mogę gorąco polecić Pana Grzegorza, który wykonywał kompleksowe wykończenie mojego mieszkania, począwszy od znacznych modyfikacji układu ścian, elektryki i instalacji wod-kan, poprzez tynki i malowanie, kompletne wykończenie łazienki + gres w pozostałej części mieszkania, kończąc na montażu oświetlenia. Pan Grzegorz jest bardzo komunikatywny, skrupulatny i nastawiony zdecydowanie na zadowolenie klienta na samym końcu. Podczas wykończenia zaglądałem do mieszkania raz na 3 tygodnie, gdyż wystarczał mi w zupełności kontakt telefoniczny i mailowy. Ponadto Pan Grzegorz ma wiele ciekawych pomysłów i sugestii na każdym kroku, co jest przydatne dla kogoś kto urządza mieszkanie po raz pierwszy albo chce urozmaicić swoje mieszkanie różnymi "bajerami".
Na koniec dodam, że spośród wszystkich wykonawców wykończenia mieszkania (meble do zabudowy, podłoga, rolety, drzwi, itp itd) jedynie Pan Grzegorz zawsze był nieomylny i zawsze to co mówił miało potem swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości, w przeciwieństwie do pozostałych ściemniaczy i kombinatorów."

Brwinów
28-10-2015, 15:46
Zbigniew Kapsukiewicz polecany wcześniej na forum

widzę że ten Pan jest również na czarnej liście więc raczej podziękuje

Adam626
04-11-2015, 22:04
Brama wjazdowa do budynku - np Normstahl to wielokrotnie polecana firma RAPI www.rapi.eu 601 343 601 - przyjaźni i kompetentni ludzie, firma rodzinna.

Montaż ogrodzenia, bramy zewnętrznej i automatyka http://embram.pl/ EMBRAM PRZEMYSŁAW KAMIŃSKI 507 105 354 - solidny wykonawca, terminowy i z dobrym podejściem do klienta

Ogrodzenia - dostawa elementów przęseł na zamówienie http://www.widar.waw.pl/ Dariusz Jankowski 662 288 034 - dealer firmy Konsport. W terminie, zgodnie z umową i bezproblemowo.

Obróbki blacharskie do 3 mb (mają tak długą giętarkę)- wyginanie daszków, sprzedaż materiałów na dachy - PHU Cer Bud 2 Cybulski Zbigniew (22)7239039 - robili mi dużo obróbek - dobra cena dobre wykonanie i przyjazna atmosfera - godni polecenia ludzie.

Kostka brukowa - "Michał kostka" 668 664 705 - dobre podejście do klienta, zrobi wszystko tak jak chcemy, cierpliwy, dobrze doradza i wydaje mi się solidne wykonanie (kostka, odwodnienia). Nie robi żadnych wizualizacji to pewien minus ale z drugiej strony na żywo decyzje się podejmuje dostosowując do uwarunkowań i widząc co i jak wychodzi. W moim przypadku takie podejście się sprawdziło. Z terminem była obsuwa z rozpoczęciem prac, słaby kontakt (wynika to z tego ze gosc cały czas ciezko pracuje na robocie a nie tylko zarządza i nie zawsze można się do niego dodzwonić). Ma elastyczne podejście.

Łukasz Kornecki
05-11-2015, 14:10
Czy mogę liczyć na waszą pomoc w znalezieniu dobrego wykonawcy SSO (bez płyty fundamentowej bo już jest)?

Z góry Wam dziękuje
Łukasz

Brwinów
09-11-2015, 14:06
oczywiście polecany Mirek Gencel 502711910

Brwinów
09-11-2015, 14:08
Witam,

Prośba o polecenie:

- elektryka
- kogoś od alarmu
- do tynków wewnętrznych

Z góry dziękuje

Elena76
09-11-2015, 14:24
Polecam solidnego stolarza: Marek Tryniszewski, tel 508_161_116

U mnie wykonane: zabudowa kuchni, schody, zabudowa łazienki (kompozytowa), garderoby, szafa wiatrołap, szafki w sypialni.

gosiasad
09-11-2015, 14:53
Witam,

Prośba o polecenie:

- elektryka
- do tynków wewnętrznych

Z góry dziękuje

Piotr Modzelewski - elektryk - choć ktoś wcześniej pisał, że nie odbiera telefonów. U nas cały czas coś kończy, odbiera lub oddzwania.
p.Tomek ANATAK - tynki wewnętrzne (u nas gipsowe)
Obaj wzięci z białej listy FM

Potwierdzam: SSO - Mirek Gencel:)

kipi
09-11-2015, 21:01
.

coulignon
14-11-2015, 20:04
e-portego.pl Emil Goździcki. Bramy garażowe, automaty bramowe i domofony. Polecam - jak sie umawia to przyjeżdża. Rzadka cecha:yes:

AnkkaQ
17-11-2015, 12:09
Witam,
poszukuję sprawdzonego /sprawdzonej / architekta wnętrz z Warszawy/okolic.
Może ktoś z was zna, korzystał i może polecić?dzięki:)

Mateusz127
17-11-2015, 13:56
Witam poszukuje dekarzy do położenia blachodachówki prawdopodobnie Plannja i wszelkie obróbki plus orynnowanie, dach kopertowy ok.300m, 8okien dachowych plus wyłaz, w sumie 3 kominy , praca w okolicach Łomianek, start krycia końcówka listopada. Czy macie kogoś solidnego do polecenia??

slendak
17-11-2015, 16:48
Witam, szukam ekipy / człowieka do wykończenia łazienki (około 3m) - płytki, wanna, wstawienie drzwi; - wc (około 2m) - płytki, wc, wstawienie drzwi. Oba pomieszczenia są już wstępnie przygotowane (stare płytki zbite i ściany wyrównane). Możecie kogoś polecić? Warszawa Bielany.

sheila
17-11-2015, 19:30
Witam,
poszukuję sprawdzonego /sprawdzonej / architekta wnętrz z Warszawy/okolic.
Może ktoś z was zna, korzystał i może polecić?dzięki:)

Polecam Agnieszkę Mędelską-Woźniak - widziałam sporo jej projektów i realizacji wnętrz, zawsze udane. A nam projektowała dom. :)
Mejl do niej: [email protected]

T0MII
19-11-2015, 09:39
Poszukuje sprawdzonej ekipy do wylewek anhydrytowych. Będę wdzięczny za wszelkie namiary.

Pozdrawiam!

ARyb
20-11-2015, 08:52
:spam:

emil82
20-11-2015, 10:40
oczywiście polecany Mirek Gencel 502711910

Tyle że Pan Mirek ma terminy dopiero od 2017r

emil82
20-11-2015, 10:41
Też szukam konkretnej ekipy , może ktoś kogoś polecić ?

.:Paco:.
20-11-2015, 16:24
Poszukuje sprawdzonej ekipy do wylewek anhydrytowych. Będę wdzięczny za wszelkie namiary.

Pozdrawiam!

Czesc Tomii,

na forum polecani byli

http://www.adn-posadzki.pl/

jak wiesz ja jeszcze nie korzystalem ale sam mysle.....domek sie pewnie pnie jak sie domyslam a wlasciwie dwa;)

pozdrawiam

ElemenT
23-11-2015, 16:15
Witam,
poszukuję sprawdzonego /sprawdzonej / architekta wnętrz z Warszawy/okolic.
Może ktoś z was zna, korzystał i może polecić?dzięki:)

Mogę polecić swoją Panią Architekt.
Wizualizacje mam na blogu: http://www.jablonki.mojabudowa.pl/?tag=wizualizacje
Projekt dostarcza w ładnym i kompletnym skoroszycie w kilku kopiach + cd.
Procz rysunków technicznych gotowe wyceny w rożnych firmach i kompletny kosztorys za materiały.

Kontakt mogę wysłać na priv (nie zezwoliła na wstawianie nr na forum).
Robi w 3mieście i Warszawie.

wyros
23-11-2015, 20:50
Witam

Poszukuje dobrego wykonawcy do budowy domu jednorodzinnego w Piasecznie.
Bez podpiwniczenia
dom około 200 m
poddasze użytkowe
Materiał silikat-cienka spina
strop monolityczny

Polecacie jakiegoś sprawdzonego, wiarygodnego i rozsądnego cenowo wykonawce.

Wekto
24-11-2015, 04:55
Jan Zasadni. Polecałem go wcześniej.

gosiasad
24-11-2015, 15:56
Witam

Poszukuje dobrego wykonawcy do budowy domu jednorodzinnego w Piasecznie.
Bez podpiwniczenia
dom około 200 m
poddasze użytkowe
Materiał silikat-cienka spina
strop monolityczny

Polecacie jakiegoś sprawdzonego, wiarygodnego i rozsądnego cenowo wykonawce.

Nam budował w tej samej technologii
Mirek Gencel ale ktoś pisał niedawno, że terminy ma na 2017r. (nie dziwię się:))

symultana
24-11-2015, 19:22
Poszukuję sprawdzonego szklarza, który potrafi zrobić dokładnie okładziny ścian ze szkła hartowanego lub lakobel :)

agusia04
24-11-2015, 20:43
hej, Jacula spoko gość , prawie cudotwórca , szczerze polecam , polecam też pana Andrzejka znają sie z owym Jackiem bardzo konkretni fachowcy , co prawda faktycznie tani nie są ,jak za taką robotę to drodzy też nie .Pan Andrzej robił moje gniazdko , coś fenomenalnego jak ten skromny człowiek pracuje, z czystym sumieniem moge polecić i podać nr tel , mam nadzieje że sie nie pogniewa , pozdrawiam Panie Andrzeju (883604447)życzę owocnej współpracy ,,,,Agunia

trais
26-11-2015, 09:28
Jan Zasadni. Polecałem go wcześniej.


Proszę, badź urpzejmy podać kontakt do w/w osoby.
Dziękuję.

Wekto
26-11-2015, 16:22
Proszę, badź urpzejmy podać kontakt do w/w osoby.
Dziękuję.

Tel. 608 395 179. U nas pracowała ekipa z brygadzistą Mietkiem. Górale, ale od kilkunastu lat budują domy w Warszawie i okolicach.

drag
26-11-2015, 16:25
Fajnie dzięki za kontakt : )

anatak
27-11-2015, 09:18
Piotr Modzelewski - elektryk - choć ktoś wcześniej pisał, że nie odbiera telefonów. U nas cały czas coś kończy, odbiera lub oddzwania.
p.Tomek ANATAK - tynki wewnętrzne (u nas gipsowe)
Obaj wzięci z białej listy FM

Potwierdzam: SSO - Mirek Gencel:)

dziękujemy za pamięć :)

w odpowiedzi na zapytania informujemy, że wykonujemy również inne prace np malowanie z agregatu, zabudowy g-k, gładzie

kontakt przez FM, mailowy lub telefoniczny

pozdrawiamy
ANATAK

doktorant
29-11-2015, 20:22
Poszukuję firmy do zapiankowania poddasza. Po pierwsze, to musi być uczciwa, bo widziałem takie, które robiły klientów na metrach i na jakości pianki.

j.klemens
30-11-2015, 11:26
:spam:

lukasz1006
30-11-2015, 11:49
Poszukuje elektryka do wykonania instalacji elektrycznej. Nowy Dwór Maz

gaap
30-11-2015, 19:48
Kolejny raz polecam Selki (Misiaczki). Podwiesili sufit w kuchni z kilkoma 'wymagającymi' lampami częściowo w kanałach.
Świetna robota i za bardzo rozsądne pieniądze!

gosiasad
30-11-2015, 20:20
Po raz pierwszy mogę z czystym sumieniem polecić usługi firmy Dachlux. Kupowałem u nich wszytsko do dachu. Super profesjonalnie, szybko i w miarę tanio. Jak nie mieli czegoś, to szybko ściagali z innych swoich punktów. U nich też dostałem namiary na dekarzy, którzy wykonali mi dach. Polecam wszystkim.

Potwierdzam:)
Część zakupów również robiłam w firmie Dachlux (w Łomiankach).
Ceny ok, obsługa miła i faktycznie stawali na głowie jak potrzebowałam coś na "wczoraj".

gosiasad
30-11-2015, 20:26
Cytat Napisał zygii Zobacz post
(...) kolejnej polecanej ekipy od wykończeniówki tzn. Pana Piotra tel. +48 514 997 269 email: [email protected]. Prawda jest taka, że Pan Piotr niejednokrotnie zaskakiwał mnie pomysłami i mocno się zastanawiał (w sensie pozytywnym) zanim wywierci tą przysłowiową "dziurkę" Wiem, że jego pracę doceniają także osoby, które mocno zwracają uwagę na aspekt wizualny, co tym bardziej czyni jego pracę cenną, a ten wpis moim zdaniem należy mu się

W nawiązaniu do powyższego postu, z pełną odpowiedzialnością rekomenduję Pana Piotra Kryma i jego ekipę do prac wykończeniowych. Niebanalne koncepcje, rozwiązania techniczne na najwyższym poziomie, dobry gust i dbałość o klienta to główne cechy Pana Piotra.

Jeszcze raz:

Piotr Krym
tel. 514 997 269
e-mail: [email protected]


Niestety ja nie mogę się pod tym podpisać:(

rafał2011
30-11-2015, 21:06
Można wiedzieć co zrobił źle?

doktorant
30-11-2015, 23:44
Dziękuje za namiary na pw odnośnie firm od pianki PUR.

Poszukuje teraz ekipy od ogrzewania podłogowego razem z zamontowaniem pompy ciepła.

h.karwoski
01-12-2015, 11:48
Potwierdzam:)
Część zakupów również robiłam w firmie Dachlux (w Łomiankach).
Ceny ok, obsługa miła i faktycznie stawali na głowie jak potrzebowałam coś na "wczoraj".

To i ja się dorzucę. Kładłem w tym roku karpiówkę Bogena i zakupy robiłem w Dachluxie w Mińsku Mazowieckim. Obsługa w porządku, nie olali mnie, gdy już zapłaciłem. Ceny w porównaniu z innymi hurtowniami mają naprawdę niezłe. Trochę dowóz nawalił, ale tylko kilka godzin:)

.:Paco:.
01-12-2015, 17:40
Dziękuje za namiary na pw odnośnie firm od pianki PUR.

Poszukuje teraz ekipy od ogrzewania podłogowego razem z zamontowaniem pompy ciepła.

mozesz tez sie podzielic - ewentualnie na pw?

sherif
02-12-2015, 17:24
Witam !

Poleci ktoś kominiarza ?
Znalazłem dwóch z forum, ale niestety nie instalowali regulatora ciągu kominowego, więc szukam innych.

p!nk
19-12-2015, 09:53
A jeżeli ktoś już budowę domu ma za sobą, to ze swojej strony mogę polecić firmę JAPA, która zajmuje się przeprowadzkami. Tutaj jest ich strona internetowa: http://www.japa-przeprowadzki.com.pl/ Chłopaki są bardzo sympatyczni, a do tego niedrodzy.

leszek811
21-12-2015, 14:44
Witam wszystkich,

czy może ktoś polecić firmę/sklep/wykonawcę zajmujących się roletami Integro ?

Pozdrawiam,
Leszek

calif2
22-12-2015, 08:02
Witam
Poszukuję dobrego serwisanta kotłów Detrich okolice Legionowa . Na szybko przestrojenie na gaz ziemny i docelowo objęcie serwisem. Ktoś coś?

zbigor
23-12-2015, 19:40
polecam szczerze pana Kamila , robił moje łazieneczki , nie tani nie drogi ale bardzo łebski chłopak 883604447

Jassssne.... http://goglecenter.pl/ki,68/kpg,280/firma,286795,remonty-wykonczernia-andrzej-majowskiostroleka.html
Jak to sie mówi.... szach i mat.
Na tak prostacką formę autoreklamy to chyba tylko kretyn sie złapie.

gosiasad
25-12-2015, 21:59
Od jakiegoś czasu poszukuję firmy/studia która/e wykona mi kuchnię. Czy ktoś ma pozytywne wspomnienia i ciesząc się ze swojej kuchni może podzielić się namiarami? Będę bardzo wdzięczna.

zbigor
25-12-2015, 22:16
Ale wykona na podstawie projektu czy projekt też ma wykonać?

gosiasad
26-12-2015, 14:03
Ale wykona na podstawie projektu czy projekt też ma wykonać?

Projekt też. Pomysł mamy ale być może ktoś będzie miał lepszy;)

zbigor
26-12-2015, 14:44
W takim razie nie pomogę.
Ja projekt robiłem w studiu - zapłaciłem za niego- ale wykonawcę wezmę jednak osobno. Zdecydowała cena. Wykonawca jest sprawdzony ale to wykonawca nie projektant. Może co najwyżej coś doradzić.
Jeśli będziesz mieć projekt i dalej będziesz zainteresowana wykonaniem kuchni to napisz na priva to Ci dam kontakt.

gaap
28-12-2015, 13:19
Czas polecić kolejnego wykonawce: Polecany wielokrotnie na tym forum Vadiol.
Przekonałem się na własnych łazienkach że zasłużenie. Niezmiennie należą się wyrazy uznania za wykonywaną pracę.

Przyglądając się spektrum wykonawców przetaczających się przez plac budowy dochodzę do wniosku że to odpowiednie zbalansowanie profesjonalizmu wykonywanych prac, podejścia do klienta i przestrzeganie ustalonych na wstępie zasad owocuje, zarówno dla inwestora jak i wykonawcy, wyśmienitą współpracą. Panu Robertowi udaje się te cechy łączyć nad wyraz umiejętnie.

ps. Panie Robercie, widzimy się jeszcze na umywalki :)

PaRa
28-12-2015, 14:48
Jako budujący z niewielkim stażem, chciałbym potwierdzić dobre opinie na temat http://brinkmann.com.pl/, firma wykonała u mnie płytę fundamentową izolowaną pod dom i nie izolowaną pod garaż. Po 2 tygodniach wykonano mi płyty, pomimo niewielkich przeciwności losu w postaci problemów z piachem na podbudowę, awarią sprzętu i załamaniem pogody, zawsze miałem pomoc i wsparcie wykonawców.


Mam pytanie do osób bardziej doświadczonych, za jakiś czas będę potrzebował ekipy do wykonania następujących prac :

- wykonanie sufitów podwieszanych
- tynkowanie - tynki gipsowe
- wylewki cementowe
- ocieplenie styropianem i wykonanie elewacji zewnętrznych

Budowa zlokalizowana pomiędzy Górą Kalwarią a Warką

mmm814
30-12-2015, 09:50
Nasza budowa dobiegła końca (mieszkamy już rok), praktycznie wszystkie ekipy mieliśmy z poleceń z białej listy wiec czas na podsumowanie. Mam nadzieję, ze komus się przyda nasza lista. Mam nadzieję, że o nikim nie zapomniałam :)

1. Dach - polecany już Janusz Diablo wspólpracujący z panem Michałem tel 500 116 292. Dach zrobiony w ciągu 4 dni, byliśmy pod wrażeniem sprawności ekipy i organizacji pracy.


2. Ocieplenie dachu i zabudowa K-G - polecana ekipa Pana Roberta "Selki", telefon: 502 469 645. Szybko i dokładnie, z dbałością o szczegóły, ekipa terminowa, a po zakończonych pracach na budowie czyściutko.

3. Bramy garażowe Normstahl –znana na forum firma Rapi Rafał Piwowarczyk http://rapi.eu/., rodzinna firma, miła atmosfera, wszystko sprawnie i terminowo wykonane, dobre ceny .

4. Elektryka – również znany już na forum- Pan Andrzej Zieliński 604720856. Człowiek bezproblemowy, jak trzeba było coś zamienić to nie było klopotu, na budowie czysto, cenowo ok. Pan Andrzej polecany dalej sąsiadowi :)

5. Tynki -ekipa Pana Tomasza Piórkowskiego (Anatak). Pan Tomek razem ze swoimi ludźmi robil u nas tynki cementowo- wapienne. Zadnych zastrzezen, wszelkie poprawki robione bez problemu, a dodatkowo bardzo sympatyczni i mocno zapracowani ludzie tel. 509 536 736

6. Hydraulik – Podlogówkę w całym domu robila nam firma TM instalacje – Pan Tomasz Kucharek i Pan Marek Kisio, profesjonalnie, terminowo, uczciwie.Tel: 502 099 684 Z jakimiś porpawkami nie było problemu, przyjezdzali szybko i w umowioneych godzinach, szybko robili swoje, z takim ludzmi przyjemnie wspolpracowac.

7. Hydraulik –Do instalacji zmiękczacza wody u nas w domu i domu sąsiada mielismy Pana Zbigniewa Kapuszukiewiecza ze swoją ekipą. Złote chłopaki, wszystko pięknie zrobione, posprzątane przed robotą, w trakcie roboty i po robocie. Zbigniew Kapszukiewicz 606 340 031 Zarówno my i jak sąsiad bardzo jesteśmy zadowoleni.

8. Wylewki - Pan Artur Wiśniewski, firma TEKA z Płocka http://www.posadzkiplock-teka.pl/ Wylewki zrobione w ciągu jednego dluuugiego dnia, bez zadnych problemów, polecamy.

10. Balustrady, ogrodzenia - polecam firmę Pana Rafała Pawlika SPAW-LIK +48 603 373 646 Robilismy u niego mnóstwo rzeczy, z których jesteśmy bardzo zadowoleni (balustradę, zadaszenie wejścia do domu, ogrodzenie, podstawy metalowe pod biurko i stoliki, a nawet takie niestandardowe rzeczy jak uchwyt na dwa monitory) Pan Rafał – solidny, dokładny, bardzo dobry kontakt, terminowy, doradzający. Polecony naszym stolarzom, bo tez uznali, ze metalowe elementy do mebli zrobione przez Pana Rafala sa bardzo solidnie wykonane i chcieli by nawiazac z nim wspolpracę.

11. Schody - Pan Dariusz Lasek 608404823 ,schody wewnętrzne, systemowe, przyjechaly do nas w calosci (wnoszone przez 10 osob),bardzo solidnie wykonane, dużo ekip, które przewinęły się przez nasz dom po montażu schodów było pod wrażeniem dokładności. Szczerze polecam, chociaż trzeba się liczyć z potencjalnie długim okresem oczekiwania na realizację, najlepiej zglosci się klika miesiacy wcześniej  cenowo bardzo korzystnie.

12. Kostka, podjazd, chodniki - ekipa Pana Rafała Lewandowskiego LEWGARDENBRUK 508562385. Panowie zajmują się m.in. ogrodzeniami, ogrodami, nawodnieniem i kostką brukową. U nas wykonywali podjazd i ścieżki. Bardzo estetyczne, terminowo a efekt rewelacyjny. Pan Rafał jest bardzo uprzejmy, zawsze służy pomocą, doradzi i podsunie fajne rozwiązania, potrafi słuchać, bez problemu dokonuje poprawek. Ekipa polecona dwom sąsiadom z naszej ulicy do polozenia kostki i wszyscy sa bardzo zadowoleni ( w tym jednemu sasiadowi panowie poprawiali miesiac wczesniej ulozona kostke)

Wszystkim ekipom z powyzszej listy bardzo dziekujemy za wspolpracę, bardzo milo bylo nam Panstwa spotkac i poznac :)

mmm814
30-12-2015, 09:52
A moze ktos ma do polecenia ekipe od tarasow drewnianych? Na bialej liscie znalazlam niesety tylko jedna firme :/

kato77
30-12-2015, 10:27
Może ktoś polecić firmę która zaprojektuje wentylację z rekuperacją, a następnie za kilka miesięcy podejmie się jej wykonania?
Projektu potrzebuję wcześniej aby porobić przepusty w stropach, więc projekt powinien być dokładny...

zbigor
30-12-2015, 11:20
Projekt wentylacji z rekuperacją oraz wykonanie robił mi Pan Marek Ziółkowski z firmy Gomar. Polecam. W moim dzienniku budowy jest kilka fotek gdzie co nieco widać.

anatak
30-12-2015, 14:04
Nasza budowa dobiegła końca (mieszkamy już rok), praktycznie wszystkie ekipy mieliśmy z poleceń z białej listy wiec czas na podsumowanie. Mam nadzieję, ze komus się przyda nasza lista. Mam nadzieję, że o nikim nie zapomniałam :)

1. Dach - polecany już Janusz Diablo wspólpracujący z panem Michałem tel 500 116 292. Dach zrobiony w ciągu 4 dni, byliśmy pod wrażeniem sprawności ekipy i organizacji pracy.

2. Okna aluminiowe – polecana Firma Alltop, ale z duża ostrożnością-robiliśmy drzwi wejściowe i cala stolarkę okienna u nich z dużymi przeszkleniami aluminiowymi m. in. HSy na profilach reynaers w dobrej cenie http://www.alltop.com.pl/ Tu jedna uwaga należy uwazac na terminy, koniecznie podpisac umowę z datami i karnymi odsetkami za zwlokę(na szczęście taka mielismy), bo Panowie z terminami trochę kręcili, a kontakt z wlascicielem bardzo często utrudniony (nie odbiera telefonow, nie odpisuje na smsmy i nie oddzwania przez kilka dni, czasami do poprawek zdarzylo się im nie przyjechać umówionego dnia bez wczesniejszej informacji, ekipa nie nalezaca do sprzątających za bardzo po sobie) Polecam tylko za jakość produktu i cenę.

3. Ocieplenie dachu i zabudowa K-G - polecana ekipa Pana Roberta "Selki", telefon: 502 469 645. Szybko i dokładnie, z dbałością o szczegóły, ekipa terminowa, a po zakończonych pracach na budowie czyściutko.

4. Bramy garażowe Normstahl –znana na forum firma Rapi Rafał Piwowarczyk http://rapi.eu/., rodzinna firma, miła atmosfera, wszystko sprawnie i terminowo wykonane, dobre ceny .

5. Elektryka – również znany już na forum- Pan Andrzej Zieliński 604720856. Człowiek bezproblemowy, jak trzeba było coś zamienić to nie było klopotu, na budowie czysto, cenowo ok. Pan Andrzej polecany dalej sąsiadowi :)

6. Tynki -ekipa Pana Tomasza Piórkowskiego (Anatak). Pan Tomek razem ze swoimi ludźmi robil u nas tynki cementowo- wapienne. Zadnych zastrzezen, wszelkie poprawki robione bez problemu, a dodatkowo bardzo sympatyczni i mocno zapracowani ludzie tel. 509 536 736

7. Hydraulik – Podlogówkę w całym domu robila nam firma TM instalacje – Pan Tomasz Kucharek i Pan Marek Kisio, profesjonalnie, terminowo, uczciwie.Tel: 502 099 684 Z jakimiś porpawkami nie było problemu, przyjezdzali szybko i w umowioneych godzinach, szybko robili swoje, z takim ludzmi przyjemnie wspolpracowac.

8. Hydraulik –Do instalacji zmiękczacza wody u nas w domu i domu sąsiada mielismy Pana Zbigniewa Kapuszukiewiecza ze swoją ekipą. Złote chłopaki, wszystko pięknie zrobione, posprzątane przed robotą, w trakcie roboty i po robocie. Zbigniew Kapszukiewicz 606 340 031 Zarówno my i jak sąsiad bardzo jesteśmy zadowoleni.

9. Wylewki - Pan Artur Wiśniewski, firma TEKA z Płocka http://www.posadzkiplock-teka.pl/ Wylewki zrobione w ciągu jednego dluuugiego dnia, bez zadnych problemów, polecamy.

10. Balustrady, ogrodzenia - polecam firmę Pana Rafała Pawlika SPAW-LIK +48 603 373 646 Robilismy u niego mnóstwo rzeczy, z których jesteśmy bardzo zadowoleni (balustradę, zadaszenie wejścia do domu, ogrodzenie, podstawy metalowe pod biurko i stoliki, a nawet takie niestandardowe rzeczy jak uchwyt na dwa monitory) Pan Rafał – solidny, dokładny, bardzo dobry kontakt, terminowy, doradzający. Polecony naszym stolarzom, bo tez uznali, ze metalowe elementy do mebli zrobione przez Pana Rafala sa bardzo solidnie wykonane i chcieli by nawiazac z nim wspolpracę.

11. Schody - Pan Dariusz Lasek 608404823 ,schody wewnętrzne, systemowe, przyjechaly do nas w calosci (wnoszone przez 10 osob),bardzo solidnie wykonane, dużo ekip, które przewinęły się przez nasz dom po montażu schodów było pod wrażeniem dokładności. Szczerze polecam, chociaż trzeba się liczyć z potencjalnie długim okresem oczekiwania na realizację, najlepiej zglosci się klika miesiacy wcześniej  cenowo bardzo korzystnie.

12. Kostka, podjazd, chodniki - ekipa Pana Rafała Lewandowskiego LEWGARDENBRUK 508562385. Panowie zajmują się m.in. ogrodzeniami, ogrodami, nawodnieniem i kostką brukową. U nas wykonywali podjazd i ścieżki. Bardzo estetyczne, terminowo a efekt rewelacyjny. Pan Rafał jest bardzo uprzejmy, zawsze służy pomocą, doradzi i podsunie fajne rozwiązania, potrafi słuchać, bez problemu dokonuje poprawek. Ekipa polecona dwom sąsiadom z naszej ulicy do polozenia kostki i wszyscy sa bardzo zadowoleni ( w tym jednemu sasiadowi panowie poprawiali miesiac wczesniej ulozona kostke)

Wszystkim ekipom z powyzszej listy bardzo dziekujemy za wspolpracę, bardzo milo bylo nam Panstwa spotkac i poznac :)

my również dziękujemy za współpracę i za polecenie,
pozdrawiamy ANATAK

kato77
30-12-2015, 14:05
Projekt wentylacji z rekuperacją oraz wykonanie robił mi Pan Marek Ziółkowski z firmy Gomar. Polecam. W moim dzienniku budowy jest kilka fotek gdzie co nieco widać.

Dziękuję za kontakt, kolejny :)

combo
04-01-2016, 13:09
Szukam sprawdzonego wykonawcy sciany z betonu architektonicznego (tynku dekoracyjnego albo gotowej plyty)

ostach
04-01-2016, 13:45
Moja pierwsza wypowiedź na forum. Korzystam z okazji i chcę polecić usługi firmy Dachlux. Korzystaliśmy przy budowie dachu, którą zakończyliśmy w tym roku. Korzystaliśmy z oddziału w Wolicy. Może z zewnątrz nie wygląda super, alee naprawdę profeesjonalna obsługa i pomocni sprzedawcy (nieraz dość bezpośredni), ale przynajmniej wiemy, że nie wcisnęli nam bubli, żeby tylko kasę zarobić. Polecam!

azusa
04-01-2016, 22:00
A moze ktos ma do polecenia ekipe od tarasow drewnianych? Na bialej liscie znalazlam niesety tylko jedna firme :/

Witam,
nie wiem, jaka firma pojawiła się już na forum, ale ja polecam Pana Grzegorza i firmę VIP Tarasy. Taras zrobiony 2,5 roku temu i nadal jest super. Robota wykonana sprawnie i dokładnie, Pan Grzegorz doradzał w kwestii materiałów i różnych elementów wykończenia.

teka
05-01-2016, 23:03
Nasza budowa dobiegła końca (mieszkamy już rok), praktycznie wszystkie ekipy mieliśmy z poleceń z białej listy wiec czas na podsumowanie. Mam nadzieję, ze komus się przyda nasza lista. Mam nadzieję, że o nikim nie zapomniałam :)

1. Dach - polecany już Janusz Diablo wspólpracujący z panem Michałem tel 500 116 292. Dach zrobiony w ciągu 4 dni, byliśmy pod wrażeniem sprawności ekipy i organizacji pracy.

2. Okna aluminiowe – polecana Firma Alltop, ale z duża ostrożnością-robiliśmy drzwi wejściowe i cala stolarkę okienna u nich z dużymi przeszkleniami aluminiowymi m. in. HSy na profilach reynaers w dobrej cenie http://www.alltop.com.pl/ Tu jedna uwaga należy uwazac na terminy, koniecznie podpisac umowę z datami i karnymi odsetkami za zwlokę(na szczęście taka mielismy), bo Panowie z terminami trochę kręcili, a kontakt z wlascicielem bardzo często utrudniony (nie odbiera telefonow, nie odpisuje na smsmy i nie oddzwania przez kilka dni, czasami do poprawek zdarzylo się im nie przyjechać umówionego dnia bez wczesniejszej informacji, ekipa nie nalezaca do sprzątających za bardzo po sobie) Polecam tylko za jakość produktu i cenę.

3. Ocieplenie dachu i zabudowa K-G - polecana ekipa Pana Roberta "Selki", telefon: 502 469 645. Szybko i dokładnie, z dbałością o szczegóły, ekipa terminowa, a po zakończonych pracach na budowie czyściutko.

4. Bramy garażowe Normstahl –znana na forum firma Rapi Rafał Piwowarczyk http://rapi.eu/., rodzinna firma, miła atmosfera, wszystko sprawnie i terminowo wykonane, dobre ceny .

5. Elektryka – również znany już na forum- Pan Andrzej Zieliński 604720856. Człowiek bezproblemowy, jak trzeba było coś zamienić to nie było klopotu, na budowie czysto, cenowo ok. Pan Andrzej polecany dalej sąsiadowi :)

6. Tynki -ekipa Pana Tomasza Piórkowskiego (Anatak). Pan Tomek razem ze swoimi ludźmi robil u nas tynki cementowo- wapienne. Zadnych zastrzezen, wszelkie poprawki robione bez problemu, a dodatkowo bardzo sympatyczni i mocno zapracowani ludzie tel. 509 536 736

7. Hydraulik – Podlogówkę w całym domu robila nam firma TM instalacje – Pan Tomasz Kucharek i Pan Marek Kisio, profesjonalnie, terminowo, uczciwie.Tel: 502 099 684 Z jakimiś porpawkami nie było problemu, przyjezdzali szybko i w umowioneych godzinach, szybko robili swoje, z takim ludzmi przyjemnie wspolpracowac.

8. Hydraulik –Do instalacji zmiękczacza wody u nas w domu i domu sąsiada mielismy Pana Zbigniewa Kapuszukiewiecza ze swoją ekipą. Złote chłopaki, wszystko pięknie zrobione, posprzątane przed robotą, w trakcie roboty i po robocie. Zbigniew Kapszukiewicz 606 340 031 Zarówno my i jak sąsiad bardzo jesteśmy zadowoleni.

9. Wylewki - Pan Artur Wiśniewski, firma TEKA z Płocka http://www.posadzkiplock-teka.pl/ Wylewki zrobione w ciągu jednego dluuugiego dnia, bez zadnych problemów, polecamy.

10. Balustrady, ogrodzenia - polecam firmę Pana Rafała Pawlika SPAW-LIK +48 603 373 646 Robilismy u niego mnóstwo rzeczy, z których jesteśmy bardzo zadowoleni (balustradę, zadaszenie wejścia do domu, ogrodzenie, podstawy metalowe pod biurko i stoliki, a nawet takie niestandardowe rzeczy jak uchwyt na dwa monitory) Pan Rafał – solidny, dokładny, bardzo dobry kontakt, terminowy, doradzający. Polecony naszym stolarzom, bo tez uznali, ze metalowe elementy do mebli zrobione przez Pana Rafala sa bardzo solidnie wykonane i chcieli by nawiazac z nim wspolpracę.

11. Schody - Pan Dariusz Lasek 608404823 ,schody wewnętrzne, systemowe, przyjechaly do nas w calosci (wnoszone przez 10 osob),bardzo solidnie wykonane, dużo ekip, które przewinęły się przez nasz dom po montażu schodów było pod wrażeniem dokładności. Szczerze polecam, chociaż trzeba się liczyć z potencjalnie długim okresem oczekiwania na realizację, najlepiej zglosci się klika miesiacy wcześniej  cenowo bardzo korzystnie.

12. Kostka, podjazd, chodniki - ekipa Pana Rafała Lewandowskiego LEWGARDENBRUK 508562385. Panowie zajmują się m.in. ogrodzeniami, ogrodami, nawodnieniem i kostką brukową. U nas wykonywali podjazd i ścieżki. Bardzo estetyczne, terminowo a efekt rewelacyjny. Pan Rafał jest bardzo uprzejmy, zawsze służy pomocą, doradzi i podsunie fajne rozwiązania, potrafi słuchać, bez problemu dokonuje poprawek. Ekipa polecona dwom sąsiadom z naszej ulicy do polozenia kostki i wszyscy sa bardzo zadowoleni ( w tym jednemu sasiadowi panowie poprawiali miesiac wczesniej ulozona kostke)

Wszystkim ekipom z powyzszej listy bardzo dziekujemy za wspolpracę, bardzo milo bylo nam Panstwa spotkac i poznac :)

Rowniez bardzo dziekujemy.Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku

stolar
10-01-2016, 15:41
W zeszłym roku w Mińsku Mazowieckim kupowaliśmy u nich dachówkę. Obsługa bez zarzutu, dachówki przywiezione na budowę ekspresowo i prawie żadna nie była uszkodzona, co chyba rzadko się zdarza (z tego, co słyszałem z opowieści). Również polecam

vadiol
10-01-2016, 16:51
Czas polecić kolejnego wykonawce: Polecany wielokrotnie na tym forum Vadiol.
Przekonałem się na własnych łazienkach że zasłużenie. Niezmiennie należą się wyrazy uznania za wykonywaną pracę.

Przyglądając się spektrum wykonawców przetaczających się przez plac budowy dochodzę do wniosku że to odpowiednie zbalansowanie profesjonalizmu wykonywanych prac, podejścia do klienta i przestrzeganie ustalonych na wstępie zasad owocuje, zarówno dla inwestora jak i wykonawcy, wyśmienitą współpracą. Panu Robertowi udaje się te cechy łączyć nad wyraz umiejętnie.

ps. Panie Robercie, widzimy się jeszcze na umywalki :)

Bardzo dziękuję !

ManiaBar
12-01-2016, 09:55
Witam :) Mam nadzieję ruszyć wiosną z budową domu dwulokalowego w Warszawa Wawer. Pozbierałam już dużo namiarów na polecane ekipy ale do niektórych nie ma kontaktów. Może jeszcze nie umiem znaleźć? Tak czy siak będę wdzięczna za jakiś kontakt tel do słynnych tu "Misiaczków" z firmy Selki oraz namiary na równie godne zaufania firmy budowlane, ekipę od studni i szamba również :)

ElemenT
12-01-2016, 10:01
Studnie w Wawrze robił mi Aqua Centrum Ekologia z Otwocka/Józefowa z ul. Wiązowskiej. Polecam.
Szamba Budmar Kucharski z Legionowa.

ManiaBar
12-01-2016, 10:46
Dziękuję za namiary. Selki już odnalazłam :)

gosiasad
12-01-2016, 16:48
Studnie w Wawrze robił mi Aqua Centrum Ekologia z Otwocka/Józefowa z ul. Wiązowskiej. Polecam.
Szamba Budmar Kucharski z Legionowa.
Potwierdzam : szambo Budmar Kucharski
ul. Królowej Jadwigi 4/40
05-120 Legionowo
ul. Postepu 14
05-080 Izabelin Mościska
Email: [email protected]
Tel.: 22 752 21 54
Tel.: 22 722 70 67
Mobile: +48 602 325 904

Tynki wewnętrzne oczywiście Anatak (wczoraj projektant mebli kuchennych robił pomiary i powiedział, że różnice sięgają 2 mm )
tel. +48 502 626 122
tel. +48 509 536 736
e-mail: biuro(at)anatak.pl
Siedziba firmy: Raszyn koło Warszawy

Wykończeniówka (w szerokim znaczeniu)
p. Mariusz tel. 511 195 169 - nam robił podwieszane sufity, glazura, malowanie, podbitki, poprawiał tynk zewnętrzny, a właściwie klej zaciągnięty na siatce, ...

Okna: firma Aprel, p. Krzysztof Wycech: APREL
ul. G. Morcinka 32A
01-496 Warszawa Bemowo
tel: 22 435 71 60 ; 604 170 274; 602 596 196

Mrawa
13-01-2016, 08:14
Poszukuję sprawdzonego szklarza, który potrafi zrobić dokładnie okładziny ścian ze szkła hartowanego lub lakobel :)

Czy mogłabym poprosić o namiary na szklarza - jeśli Pan posiada.

Adam626
13-01-2016, 22:32
Gdyby ktoś poszukiwał kogoś kto wszystko posprząta po remoncie to polecam tę firmę nr tel. 509 728 189
Wywożą gruz, opróżniają piwnice, utylizują odpady. Oferują różne usługi w tym zakresie.
napisz jeszcze ile bierzecie za kontener KP7?

Adam626
13-01-2016, 22:33
Szambo mi też robił Budmar - drożej niż badziewie z Radomia ale solidny produkt i profesjonalna oraz kompleksowa usługa. Warto zapłącic i miec spokoj

PaRa
14-01-2016, 08:10
Szambo mi też robił Budmar - drożej niż badziewie z Radomia ale solidny produkt i profesjonalna oraz kompleksowa usługa. Warto zapłącic i miec spokoj

Ja mam szambo z http://www.ekobet.eu/firma.html , firma z Radomia, nie jestem expertem od zbiorników betonowych jak kolega powyżej, ale pozytywnie oceniam firmę. Szambo przyjechało na czas, duża pomoc w doborze odpowiednio zbiornika z oferty, informacja na temat prawidłowego montażu pokrywy i kominka.

andzuk
16-01-2016, 20:23
Witam,
Czy poleci ktoś salon sprzedaży i montera podłóg drewnianych z warszawy lub okolic?

Mateusz127
21-01-2016, 12:59
poszukuję do zrobienia instalacji :

- hydraulika
- elektryka

ponadto firma od wylewek ale skorzystam z tej którą wszyscy tutaj polecają.
Proszę o info odnośnie zbliżonych kosztów tych fachowców

Budowa w Łomiankach.

Proszę o pomoc

combo
21-01-2016, 14:30
Elektryk wielokrotnie wymieniany na forum: 604720856 (u mnie tez robił)
Hydraulik 2 różnych: 787778117 lub 510628039 lub asolt z forum muratora

combo
21-01-2016, 14:32
Poszukuję kogoś do ułożenia dreski warstwowej i jej polakierowania ok 45m2 (parkieciarza)

7220481
21-01-2016, 18:15
Czy ktoś może polecić dobrą i niedrogą firmę budującą pod klucz domy w systemie tradycyjnym ?
Byłbym wdzięczny za podpowiedź

zbigor
23-01-2016, 10:13
Jasssne .:spam:
I specjalnie po to sie zarejestrowałeś żeby to światu ogłosić,:spam::spam::yes:
Weź sie i ogarnij. Pobuduj coś pokaż fotki poudzielaj sie na forum to może załapiesz trochę wiarygodności. Inaczej to będzie zwykła infantylna reklama zapewne dość kiepskiej firmy skoro musi łapać klientów przez to forum.
Ja generalnie takie reklamy traktuję dokładnie odwrotnie.
Omijam takę firmę skoro nie może sobie znaleźć klientów inaczej tylko w ten sposób. :bye::bye:

marimag
23-01-2016, 11:50
Zbigorku, mam przez ciebie zajady :lol2:

7220481
25-01-2016, 11:51
Jasssne .:spam:
I specjalnie po to sie zarejestrowałeś żeby to światu ogłosić,:spam::spam::yes:
Weź sie i ogarnij. Pobuduj coś pokaż fotki poudzielaj sie na forum to może załapiesz trochę wiarygodności. Inaczej to będzie zwykła infantylna reklama zapewne dość kiepskiej firmy skoro musi łapać klientów przez to forum.
Ja generalnie takie reklamy traktuję dokładnie odwrotnie.
Omijam takę firmę skoro nie może sobie znaleźć klientów inaczej tylko w ten sposób. :bye::bye:

To było do mnie ? Zarejestrowałem się 5 lat temu ? Kogo niby reklamuję ?

zbigor
25-01-2016, 12:07
To było do mnie ? Zarejestrowałem się 5 lat temu ? Kogo niby reklamuję ?
Nie, nie do Ciebie . Moderacja poczyściła wątek i usunęła durną kryptoreklamę na którą odpisywałem.
Dlatego wyszło że to do Ciebie :P

Piotr Wawa
26-01-2016, 08:51
Witam,
macie jakieś ekipy godne polecenia które kompleksowo wykonają elewację (Marki k. Warszawy). Fightera znam niestety od 3 miesięcy czekam na odpowiedz, a chciałbym już sobie zaklepać termin. Z góry dzięki

fighter1983
26-01-2016, 09:31
Witam,
macie jakieś ekipy godne polecenia które kompleksowo wykonają elewację (Marki k. Warszawy). Fightera znam niestety od 3 miesięcy czekam na odpowiedz, a chciałbym już sobie zaklepać termin. Z góry dzięki
z jakiego maila mail do mnie?

kato77
28-01-2016, 11:49
Witam,
Czy poleci ktoś salon sprzedaży i montera podłóg drewnianych z warszawy lub okolic?

Kilka lat temu korzystałem z http://grupafachowiec.eu/. Materiał z montażem.
Co prawda reklamowałem usługę w 1 pomieszczeniu, ale nie było problemu z przepychaniem się pomiędzy wykonawcą i sprzedawcą.
Kupowałem w salonie w Al. Jerozolimskich na granicy z Pruszkowem

Mateusz127
28-01-2016, 14:33
Witam serdecznie,

proszę o poradę. Otrzymałem wycene od elektryka polecanego z białej listy z Warszawy , cenę za punkt dał uważam że przystępną natomiast jego szacunki odnośnie zużytego materiału nieco mnie zastanawiają i zastanawiam się czy przystępna cena za punkt nie ma być nieco zrekompensowana w cenie materiału. Mianowicie wg.wyliczeń elektryka punktów będzie ok.90-95 , dom to parterówka (112m2) z wypuszczeniem (2-3 kabli na poddasze) plus garaż z kotłownią (45m2) w domu planowane jest zrobienie instalacji klimy(chyba to jakos przesadnie ciężki i skomplikowane dla elektryka ale wole napisać) plus kominek ( nie wiadomo czy z płaszczem wodnym) w instalacje ma wejść też alarm plus kontaktrony (otworów które będa otwierane jest 20), położenie kabla ziemnego i przeciągniecie kabla od skrzynki do domu ok.15mb - elektryk materiałowo wycenił te rzeczy na 6,5-7,5tyś plus kasa za punkt. Proszę o poradę i opinie czy ww.ocena kosztów materiału jest oszacowana dobrze czy jednak jest ona mocno na wyrost??

Pozdrawiam Mateusz

kownacki
30-01-2016, 15:11
Ja chcę podzoelić sie dobrym wrażeniem z obsługi (kilkumiesięcznej) w firmie Dachlux. Budowałem dach i większość materiałów zakupiłem u nich na Płochcińskiej. Musze przyznać, że na większość asortymentu dali najlepszą ofertę i sprzdawca nie wciskał mi bajek o producentach, których nie chciałem. Jestem zadowolony, dlatego też dizelę się opinią.

yart
02-02-2016, 10:10
Witam
Mam takie pytanie: Czy u kogoś z szanownych kolegów i koleżanek pracował ostatnio, pracuje teraz lub ma pracować niebawem polecany wielokrotnie na forum hydraulik p. Zbigniew Kapszukiewicz? Znalazłem na "białej liście" wiele osób polecających jego usługi i zadowolonych ze współpracy. Od jakiegoś czasu próbuję się z nim skontaktować ale numer telefonu jest nieaktualny. Obsługa Tmobile na kartę twierdzi, że numer jest nieaktywny od dawna. Trochę mnie to dziwi ponieważ z reguły tacy ludzie nie zmieniają numeru telefonu między innymi dla tego, że są polecani przez klientów innym. Pierwszy raz się spotkałem też z tym , żeby firmowy numer kontaktowy był telefonem na kartę. Nie ukrywam, że zachęcony dużą ilością pozytywnych opinii chciałem także skorzystać z jego usług ale kontaktu brak. Próbując znaleźć w sieci kontakt do pana Zbigniewa trafiłem na coś takiego
http://www.gowork.pl/opinie_firma,1257455,0
Nie wiem jeszcze co o tym myśleć i stąd moje pytanie: czy ktoś z was koleżanki i koledzy miał ostatnio, ma teraz lub będzie miał niebawem kontakt z panem Zbigniewem na swojej budowie i może rzucić nieco swiatła na temat?

zbigor
02-02-2016, 12:20
Ja miałem kontakt na początku zeszłego roku. Rozmowa była oględnie mówiąc .... słaba.
Pan mnie nie przekonał ani rozmową ani ofertą i wybrałem innego hydraulika.
Spróbuj pod nr (29)7563092 Miałem ten numer zapisany jako domowy. Pan jest z SIeradza albo Przasnysza
Mam gdzieś chyba jeszcze email ale dopiero po feriach mogłbym poszukać
Go Work sie nie przejmuj. To żadna nowość że piszą tam różni frustraci.

Kiełek
03-02-2016, 19:31
Witam
Mam takie pytanie: Czy u kogoś z szanownych kolegów i koleżanek pracował ostatnio, pracuje teraz lub ma pracować niebawem polecany wielokrotnie na forum hydraulik p. Zbigniew Kapszukiewicz? Znalazłem na "białej liście" wiele osób polecających jego usługi i zadowolonych ze współpracy. Od jakiegoś czasu próbuję się z nim skontaktować ale numer telefonu jest nieaktualny. Obsługa Tmobile na kartę twierdzi, że numer jest nieaktywny od dawna. Trochę mnie to dziwi ponieważ z reguły tacy ludzie nie zmieniają numeru telefonu między innymi dla tego, że są polecani przez klientów innym. Pierwszy raz się spotkałem też z tym , żeby firmowy numer kontaktowy był telefonem na kartę. Nie ukrywam, że zachęcony dużą ilością pozytywnych opinii chciałem także skorzystać z jego usług ale kontaktu brak. Próbując znaleźć w sieci kontakt do pana Zbigniewa trafiłem na coś takiego
http://www.gowork.pl/opinie_firma,1257455,0
Nie wiem jeszcze co o tym myśleć i stąd moje pytanie: czy ktoś z was koleżanki i koledzy miał ostatnio, ma teraz lub będzie miał niebawem kontakt z panem Zbigniewem na swojej budowie i może rzucić nieco swiatła na temat?

Zbigniew Kapszukiewicz 606 179 797
Robił nam hydraulikę, instalacja bez problemu działa od ponad trzech lat. Na wszystkie zakupy materiałów miałem faktury. Mimo, ze trochę poprawiał po montażystach armatury, nie fuczał na nich tylko robił. W dodatku bezproblemowo reaguje na pytania - nie ma problemu z odebraniem telefonu w niedzielę rano i główkowaniu co padło (a padł zawór w baterii z termostatem i do obiegu ciepłej wody wpuszczała non stop wodę zimną, wiec na kondygnacji nie było ciepłej wody) - naprawił bezkosztowo mimo, że go nie dostarczał. Po trzech latach padła pompa cyrkulacyjna podłogówki (o dziwo Wilo), tego samego dnia (sobota) dojechał, wymienił. Ogólnie facet robi na markowych produktach i materiałach, jest bezproblemowy. Nic nas nie interesowało, że czegoś za mało, albo dokupić czy zamówić. Jak trzeba dziurę wykuć, sam sobie wykuwał czy wycinał, jak przemurować, to sam sobie murował. Błędem było, że nie rozmawiamy z nim na etapie stanu surowego, wtedy sam by się dogadywał z murarzami (tak jak sam bez naszej ingerencji dogadywał się z tynkarzami).
Polecam z czystym sumieniem.

yart
04-02-2016, 09:33
Dziękuję bardzo za nowy telefon, to umożliwi kontakt osobisty. Szkopuł w tym, że wszystkie pozytywne opinie pochodzą właśnie sprzed ok 3 lat, z ostatniego roku cisza. Wiem, że wtedy to była solidna firma. Pytanie jak w świetle różnych faktów wygląda to dziś i stąd moje pytanie do osób, które korzystały z usług pana Zbigniewa w końcu zeszłego roku lub korzystają teraz albo zamierzają skorzystać na wiosnę. Nie wierzę we wszystko co jest wypisywane w sieci a kontakt z kimś kto ma świeże doświadczenia jest bardzo pomocny

dvergon
05-02-2016, 18:29
Witam,
Czy moglibyście mi polecić kogoś do zrobienia fundamentów - okolice Warszawy. Dziękuję!

mike127
09-02-2016, 19:02
No i ja niebawem odbieram swoje pierwsze mieszkanko, dlatego czas najwyższy zacząć szukać ekipy wykończeniowej. Moglibyście polecić jakąś rzetelną firmę, która zajmuje się projektowaniem i kompleksowym wykańczaniem wnętrz?

PaRa
09-02-2016, 19:33
Witam,
Czy moglibyście mi polecić kogoś do zrobienia fundamentów - okolice Warszawy. Dziękuję!

Fundamenty czy płyta fundamentowa ?

dvergon
10-02-2016, 09:37
Fundamenty czy płyta fundamentowa ?

fundamenty Kolego

robertwojciechowski
11-02-2016, 19:09
Czy osoby ktore sie wybudowaly moga polecic dobra osobe/ firme od docieplen zew? Moze na tym forum jest juz jakas bardzo mocna ekipa polecana cos a'la misiaczki czy anatak ?

robertwojciechowski
11-02-2016, 19:17
No i ja niebawem odbieram swoje pierwsze mieszkanko, dlatego czas najwyższy zacząć szukać ekipy wykończeniowej. Moglibyście polecić jakąś rzetelną firmę, która zajmuje się projektowaniem i kompleksowym wykańczaniem wnętrz?
Wreszcie ja się na coś przydam ;) jeśli chodzi o wykończenie wnętrz pod klucz to śmialo polecam www.DecoNova.pl robilem 2 mieszkanka pod wynajem i jedno w ktorym mieszkam, pelna profeska, brak uwag. To co mogę doradzić to pytajcie o architekta Michała lub Monikę.

janoush
12-02-2016, 07:40
To ja polecam www.tutajconcept.pl (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.tutajconcept.p l). W zakładce "portfolio" - Nowa Iwiczna możesz obejrzeć projekt moich wnętrz, a w zakładce "realizacja" - wykonanie.
Co do wykończeniówki ponownie polecam p. Tomka Maleszewskiego - www.demobud.pl (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.demobud.pl) - 668 365 507.

mike127
12-02-2016, 14:25
Dzięki za propozycje. Każdą na pewno przeanalizuję chociaż póki co trochę ich mało ;) Tak więc, gdyby ktoś jeszcze mógł polecić jakąś godną uwagi firmę czy zaprezentować własne realizacje to bardzo chętnie się z nimi zapoznam.

.:Paco:.
12-02-2016, 14:38
To ja polecam www.tutajconcept.pl (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.tutajconcept.p l). W zakładce "portfolio" - Nowa Iwiczna możesz obejrzeć projekt moich wnętrz, a w zakładce "realizacja" - wykonanie.
Co do wykończeniówki ponownie polecam p. Tomka Maleszewskiego - www.demobud.pl (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.demobud.pl) - 668 365 507.

a ile Ciebie wyszlo za m2 projektu wnetrza i jaki metraz?

zbigor
12-02-2016, 14:47
Dzięki za propozycje. Każdą na pewno przeanalizuję chociaż póki co trochę ich mało ;) Tak więc, gdyby ktoś jeszcze mógł polecić jakąś godną uwagi firmę czy zaprezentować własne realizacje to bardzo chętnie się z nimi zapoznam.
Muniak.pl Nie widziałem osobiście ich realizacji wiec jakości nie ocenię.
Jednak sprzedawałem kiedyś dla nich różne rzeczy i miałem kontakt z ich klientami. Nikt nie narzekał ale firma do tanich nie należała.

Ewa z Warszawy
14-02-2016, 13:47
Witam,
tak naprawdę nie buduję domu, tylko mam mieszkanie do remontu... A to jest chyba jedyne wiarygodne forum o fachowcach, wszędzie pełno kryptoreklam...

Szukam kogoś do malowania, wyrównania/drobnych napraw ścian i gładzi.

Miałam już dwóch "fachowców" - został mi po nich wybrzuszający się tynk, ściana wyrównana niedokładnie, spod farby po paru miesiącach wylazły zacieki, szczelina na suficie "naprawiona" wygląda już gorzej niż przed naprawą.

Więc podsumowując - szukam kogoś do malowania, gładzi i poprawiania ścian. Z góry dziękuję.

piteros59
15-02-2016, 18:40
Polecam ekipę działającą ostatnio w Warszawie i okolicach i jak mi powiedzieli także w Opolu i okolicach przy większych zleceniach też w innych lokalizacjach. Mają agregat tynkarski bo wykonywali tynki maszynowe u niego a znajomy był zadowolony z jakości wykonanych przez nich prac.
U mnie robili mieszkanie 120m2 stan deweloperski na gotowo według projektu (2,5 miesiąca). Cenowo dogadaliśmy się - Ja bardziej patrzę na jakość i referencję niż żeby jak najtaniej znaleźć (oglądałem realizacje i rozmawiałem z inwestorami zanim się zdecydowałem). Prace solidnie i terminowo wykonane, otrzymałem tez fachowe porady techniczne i pomysły na różne ciekawe rozwiązania wnętrz od projektanta kooperującego z firmą. Jedynym mankamentem był okres oczekiwania na możliwość rozpoczęcia prac przez firmę Ja akurat potrzebowałem za miesiąc ale nie mieli terminów wtedy i musiałem czekać dodatkowe 3 tygodnie na wolny termin. Także radzę odpowiednio wcześniej zapytać o terminy. Osoba kontaktowa Pan Piotr 509 800 465

fighter1983
15-02-2016, 18:57
piteros - z kogo Panie Piotrze chcesz glupka zrobic? skad sie tacy biora... przeciez to sie w glowie nie miesci

zbigor
15-02-2016, 19:37
Pan Piotr 509 800 465 Działalność zawieszona od 2014. :yes: Tyle roboty że na ZUS nie ma kasy?
Sorki ale żaden rozsądny inwstor nawet kijem nie dotknie takiego tematu. Jak sie tynk osypie ze ściany to szukaj wiatru w polu.

fighter1983
15-02-2016, 19:39
Działalność zawieszona od 2014. :yes: Tyle roboty że na ZUS nie ma kasy?
Sorki ale żaden rozsądny inwstor nawet kijem nie dotknie takiego tematu. Jak sie tynk osypie ze ściany to szukaj wiatru w polu.
ten jaki śledzczy :P

zbigor
15-02-2016, 19:43
ten jaki śledzczy :P
Nie bój nic, zanim wziąłem styro od Ciebie to też sie rozeznałem :lol2:

fighter1983
15-02-2016, 19:47
Nie bój nic, zanim wziąłem styro od Ciebie to też sie rozeznałem :lol2:
i bardzo dobrze :)
to za malo?
Lider FORUM (min. 2800)NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEMhttp://forum.muratordom.pl/static/customavatars/avatar91450_7.gif (http://forum.muratordom.pl/member.php?91450-fighter1983)ZarejestrowanyApr 2009SkądSierpcKod pocztowy09-200Posty4.426

zbigor
15-02-2016, 20:49
i bardzo dobrze :)
to za malo?
Lider FORUM (min. 2800)NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEMhttp://forum.muratordom.pl/static/customavatars/avatar91450_7.gif (http://forum.muratordom.pl/member.php?91450-fighter1983)ZarejestrowanyApr 2009SkądSierpcKod pocztowy09-200Posty4.426

Bardzo znacząco ułatwia podjęcie decyzji :yes:

btw
Co to za Botox... tfu... Bolix silikonowy? Jakościowo dużo brakuje mu do Amphisilanu?

fighter1983
15-02-2016, 20:59
Do Amhisilanu z DE niedostepnego na naszym rynku duzo mu brakuje, do Amphisilanu PL ciezko mi porownac bo:
ten moj bolix ze stopki jest 2 lata na rynku, Amphisilan PL jakies 5 lat
wiec nie bardzo jest jak porownac, no chyba ze to jak wyglada zaraz po ulozeniu, albo co sie lepiej uklada.
Ladniej wyglada bolix od amphisilanu, jest jak thermosan, taki jakby drobniejszy, i nie ma w nim grubszych ziaren jak w thermosanie.
struktura - ladniejsza
trwalosc - nie wiem, za krotko, no ale bolix to w sumie jakas tam juz marka, nie jakis total noname

cena dumpingowa :)

a co do amphisilanu pl, powaznie, jakbym mial swoja elewacje zrobic jeszcze raz to bym go nie polozyl.
ale i tak jest najlepiej sprzedajacym sie produktem, w sumie nie wiedziec dlaczego .. potega marketingu nieoceniona jest.

zbigor
15-02-2016, 21:08
a co do amphisilanu pl, powaznie, jakbym mial swoja elewacje zrobic jeszcze raz to bym go nie polozyl.
. Właśnie rozwaliłeś misterny plan na elewację. :mad:
To co? Botox... tfu... Bolix? Z tynkiem mineralnym i malowaniem nie chce mi sie pitolić a Thermosan, to może i Mercedes ale kupka w skarbcu coraz mniejsza wiec troche z przymusu wolę Skodę albo innego Opla.
I tak już za styro wydałem więcej niż planowałem :P

fighter1983
15-02-2016, 21:22
a jaki chcesz kolor elewacji?
bo jak bialy prawie bialy to sobie daj mineralny bialy caparolowy i go nie maluj, wiem ze wytyczne mowia inaczej, ale ....
ja mam mineralny malowany od razu
moj qmpl z firmy ma mineralny caoparola nie pomalowany 5 lat i nic mu nie jest, i powiedzial ze p.... to pomaluje jak mu sie zabrudzi albo zacznie niszczec.
poki co nic mu sie nie dzieje i ma mineralke biala....

a za 5 lat to albo Ci sie ten bialy znudzi, albo bedziesz chcial zielony, a teraz chcesz bezowy ... bedzie pewnie juz szmal znowu, poza tym przez 5 lat ten kolor co teraz zrobisz i tak Ci sie znudzi , wiec i tak zona kaze malowac.
wgle ludziom z wilanowa to sie szmal konczy kiedykolwiek?
Inart cos buduje aktualnie? bo od czasu jak wyjechalem z wawy to nie bywam tam za czesto :)

zbigor
15-02-2016, 21:51
a jaki chcesz kolor elewacji?
Nie wiem, chyba biały + wstawki rodeo wiec moze ten mineralny byłby OK? Projekt elewacji ma sie dopiero robić bo ja bym opitolił wszystko na biało ale żona nie chce wiec trzeba coś pomyśleć jak pogodzić jedno z drugim.
Pytasz czy ludziom z Wilanowa kończy sie kasa?
No co Ty? Żartujesz? Nie kasa tylko zdolność kredytowa :lol2: Zwłaszcza tym z Mordoru.

Inart przymierza sie do kolejnego bloku ale teraz akurat buduje 3 wille na wypasie.
Jeszcze jedna jest wolna. Jak masz na luzie 4,5 mln PLN to wal jak w dym :yes:

fighter1983
15-02-2016, 21:56
bylby ok..
rodeo... srslly????
http://forum.muratordom.pl/showthread.php?230834-Panele-RODEO-imitacja-drewna-na-elewacji-dyskusja-z-Producentem&p=6624247&viewfull=1#post6624247
a zonce ladny lakier do paznokci za 20zl kup a nie tynk za 6k :)

ja im musze znowu zaczac cos dostarczac... bo jakos wypadlem z Inartu jako dostawca.
BTW robimy ludziom syf tu straszny w tej bialej liscie.



z*****@gmail.com (https://astrobud.pl/admin/baskets/info/id/-2106563455)
217.99.31.54
39,60
7 281,11 zł
2d 01:47:23


wisi i wisi :P realizujemy ? :P

zbigor
15-02-2016, 22:08
bylby ok..
rodeo... srslly????
.Skrobnij jakąś odpowiedź na moje pytanie w tamtym wątku bo znów zburzyłeś mi koncepcję elewacji

kachetka
18-02-2016, 12:03
Czy mógłby ktoś polecić mi dobrą ekipę, która wykona poprawki dachu z dachowki? Małe przecieki, kilka dachówek uszkodzoych, do poprawy obróbki kominiarksie. Okolice Warszawy - Stary Mokotów

wyros
18-02-2016, 17:07
Witam

Proszę o polecenie 3 tematów w okolicach Piaseczna

1. Kogoś do zgarnięcia humusu z działki, wywiezienia ziemi i wykopania fundamentów (mała koparko-spychareczka) działka 600mkw
2. Dobrego, wiarygodnego składu budowlanego
3. Dobrej wiarygodnej betoniarni
4. Dobrego wiarygodnego tartaku który dostarczy porządne drewno na dach.


Z góry dziękuje za pomoc

zbigor
18-02-2016, 18:18
3. Dobrej wiarygodnej betoniarni


http://prodbet.com.pl/
Ja brałem beton z Mirkowa a nie z Piaseczna. Jak chcesz to dam Ci namiar na kierownika.
Co do drewna to czasami warto brać przez budowlańców. Ja miałem w zakresie prac też więźbę i budowlańcy załatwili dobry towar w dobrej cenie.

PaRa
18-02-2016, 19:41
Witam

Proszę o polecenie 3 tematów w okolicach Piaseczna

1. Kogoś do zgarnięcia humusu z działki, wywiezienia ziemi i wykopania fundamentów (mała koparko-spychareczka) działka 600mkw
2. Dobrego, wiarygodnego składu budowlanego
3. Dobrej wiarygodnej betoniarni
4. Dobrego wiarygodnego tartaku który dostarczy porządne drewno na dach.


Z góry dziękuje za pomoc

Ja buduje w okolicach Góry Kalwarii, więc jeśli budowa jest pomiędzy Piasecznem a Górą Kalwarią może Ci się przyda

1 ) Paweł 501499731 ma koparkę a jego ojciec ciężarówkę, ja bym humus szanował i go nie wywoził.

2 ) Ja kupuje tu http://www.ar-sklad.com.pl/ , w internecie pewnie trochę taniej, ale chwalę sobie, że można oddać całe opakowania bez problemu

3 ) Beton na płytę fundamentową miałem z

Wytwórnia Góra Kalwaria
Łukasz Jaczewski
email: [email protected]
tel. kom.: 502 786 942
ul. Adamowicza 9, 05-530 Góra Kalwaria
tel.: 22 727 38 66, 502 700 711, fax: 22 736 18 66

4 ) Drewno ma też skład budowlany który polecałem, i jak się okazało o 100 zł ma m3 taniej niż pod Piasecznem

.:Paco:.
18-02-2016, 20:26
Witam

Proszę o polecenie 3 tematów w okolicach Piaseczna

1. Kogoś do zgarnięcia humusu z działki, wywiezienia ziemi i wykopania fundamentów (mała koparko-spychareczka) działka 600mkw
2. Dobrego, wiarygodnego składu budowlanego
3. Dobrej wiarygodnej betoniarni
4. Dobrego wiarygodnego tartaku który dostarczy porządne drewno na dach.


Z góry dziękuje za pomoc

re 2 moi rodzice jak sie budowali w iwicznej to brali z centrobudu na Slonecznej (za torami w strone Magdalenki po lewej) mieli bardzo dobre ceny a obrot taki,ze wiele hurtowni u nich sie zaopatrywalo bo same nie mialy szans na takie obroty/upusty,,,,warto sprawdzic czy nadal sa ok
re 4. bardzo dobry tartak jest w Lesznowoli na Biedronki 10 i ceny ok

robertwojciechowski
19-02-2016, 10:45
kogoś od montażu pieców potrzebuje, dobrego fachowca, który doradzi jaki wkład kupić ale też wykona fachowo prace. Wawa i okolice. Ponawiam pytanie o dociepleniowca (elewacje zewnętrzne).

pozdrawiam
Robert

rrmi
22-02-2016, 09:00
kogoś od montażu pieców potrzebuje, dobrego fachowca, który doradzi jaki wkład kupić ale też wykona fachowo prace. Wawa i okolice. Ponawiam pytanie o dociepleniowca (elewacje zewnętrzne).

pozdrawiam
Robert

MC-serwis
Marek Cygan
697-097-907
Bardzo polecam , panowie przyjechali i w ciagu jednego dnia wszystko podlaczyli .Piec kondensat w dobrej cenie rowniez.

ManiaBar
26-02-2016, 10:08
Witam, potrzebuję pomocy w kwestii wynajęcia kontenera, przyczepy dla pracowników. Do spania i umycia się. Budowa w Warszawie. Macie pomysł co by się sprawdziło?
Czy polecacie jeszcze jakąś inną firmę do zrobienia studni? Mam namiary jedynie na Aqua Centrum Ekologia .

mariokozub
27-02-2016, 10:30
Witam

Proszę o polecenie 3 tematów w okolicach Piaseczna

1. Kogoś do zgarnięcia humusu z działki, wywiezienia ziemi i wykopania fundamentów (mała koparko-spychareczka) działka 600mkw
2. Dobrego, wiarygodnego składu budowlanego
3. Dobrej wiarygodnej betoniarni
4. Dobrego wiarygodnego tartaku który dostarczy porządne drewno na dach.


Z góry dziękuje za pomoc


W kontekście 2 i 4, bo rozumiem, że to na dach. Skontaktuj się z Dachluxem w Piasecznie. Myślę, że w kwestii dachów w okolicy najrzetelniejsi.

jak_kolwiek
27-02-2016, 16:18
Czy słyszał ktoś o firmie Ma-Box Michał Jurczak? Pan Michał zajmuję się hydrauliką - ponoć od dłuższego czasu - ale na forum jest tylko jedna opinia na jego temat (a raczej wiele opinii pisanych przez jedną osobę).

Ewentualnie proszę o opinie o firmie EkoEmiter.

pzdr.

muzzy_r
27-02-2016, 20:02
Zdecydowałem się na usługi Pana Michała. Instalacja będzie robiona w marcu/kwietniu. Będę mógł się podzielić wrażeniami.

Rulh
01-03-2016, 21:59
Witam,

Ja również przyłączam się na temat opinii o firmie Ma-Box

pozdrawiam

tgrzebien
02-03-2016, 00:35
Witam,
macie jakieś ekipy godne polecenia które kompleksowo wykonają elewację (Marki k. Warszawy). Fightera znam niestety od 3 miesięcy czekam na odpowiedz, a chciałbym już sobie zaklepać termin. Z góry dzięki

Ja już czekam na wycenę od Fighter1983 od chyba września/października (wielokrotne maile i telefony) i nic z tego nie wyszło.
Dlatego też proszę o polecenie kogoś od elewacji i dociepleń w okolicach Chotomowa (Legionowo).

fighter1983
02-03-2016, 07:40
Ja już czekam na wycenę od Fighter1983 od chyba września/października (wielokrotne maile i telefony) i nic z tego nie wyszło.
Dlatego też proszę o polecenie kogoś od elewacji i dociepleń w okolicach Chotomowa (Legionowo).
powaznie/> przeoczylem znowu cos i czegos nie zrobilem? przepraszam. poprosze krotka przypominajke

osin1112
02-03-2016, 08:40
Witam,

Drodzy budujący :), poszukuję kogoś dobrego i niedrogiego od:
hydrauliki ( hydraulika + podłogówka 130m2 + 4 kaloryfery+ piec kondensat) - termin czerwiec 2016
tynki 750m2 i wylewki 200m2 - termin czerwiec/lipiec 2016
ocieplenie dachu wełna 2x15 cm + rygipsy na gotowo - wykonanie sierpień 2016
elewacja ( dom w miodokwiatach 2) z elementami z kamienia + podbitka dachu - wykonanie wrzesień 2016
drzwi chowane w ścianie - wykonanie sierpień 2016
meble kuchenne, łazienkowe i szafy na wymiar - wrzesień - październik2016
Drzwie zewnętrzne, wewnętrzne, brama garażowa - wykonanie wrzesień/październik 2016
specjalista od glazury, terakoty, gresu - termin październik 2016
schody i barierki z drewna - październik 2016

Budynek stoi w Sterej Iwicznej k. Piaseczna

Jeśli macie sprawdzone ekipy godne polecenia proszę o info n priv ewentualnie na mail [email protected]

Ja mogę Wam polecić firmę KAMEX z okolic Piaseczna - dobre ceny za fajną ceramikę
za wykonanie SSO firmę Chyszbud - Krzysztof Chalcarz - może nie są najtańsi ale terminowość, czystość, jakość, równość wzorowa

Pozdrawiam i życze powodzenia w dalszych etapach pracy.

EWBUD
02-03-2016, 08:57
Drzwi, okna - Aprel Krzysiek, Finlandia - obecni na forum.
Poddasze -yaco, jw.
Tynki - anatak, sain, ja :)
Elewacja - sain, fighter, ja :)
Płytki itp - demobud http://demobud.pl/wykonczenia.html - robili u kilku forumowiczów...

anatak
02-03-2016, 09:02
Drzwi, okna - Aprel Krzysiek, Finlandia - obecni na forum.
Poddasze -yaco, jw.
Tynki - anatak, sain, ja :)
Elewacja - sain, fighter, ja :)
Płytki itp - demobud http://demobud.pl/wykonczenia.html - robili u kilku forumowiczów...

dzięki za pamięć :)

jakie tynki?

osin1112
02-03-2016, 09:16
tynki cmentowo wapienne + piasek kwarcowy

jankes789
03-03-2016, 15:23
Witam,
poszukuje ekipy lub murarza do wybudowania SSO domu jednorodzinnego - parterowego z poddaszem użytkowym (z położeniem dachu lub nie) w okolicach Warszawy.
Na czas budowy będę miał czas wolny więc może być sam murarz.
Mogą to być fachowcy z mazowsza lub Polski (zakwaterowanie do dogadania).
Pisać na priv lub na forum

rafał2011
06-03-2016, 10:31
Polecam glazurnika. Pan Marek tel. 511-050-527 działa w Mińsku Mazowieckim i okolicach.

348996

jarroo
06-03-2016, 12:05
Witajcie, poszukuję ogarniętego serwisanta kotłów gazowych Buderus w okolicach zachodniej części Warszawy.

symultana
06-03-2016, 21:13
Witam,
Z czystym sumieniem mogę polecić stolarzy, Pana Darka Lasek z bratem. Wykonali piękne schody zabiegowe, z bielonego dębu, które do najłatwiejszych nie należały, a wyszły pięknie.
Panie Darku, dziękuję raz jeszcze!
Pozdrawiam

zbigor
06-03-2016, 21:29
A jakiś namiar na Pana Laska można prosić?

symultana
07-03-2016, 16:42
A jakiś namiar na Pana Laska można prosić?

Oczywiście: 608 404 823 Trochę się czeka na zrobienie, ale za to efekt jest bez zarzutu. Sprawny i czysty montaż w miłej atmosferze. To też ważne, bo najczęściej schody montuje się, jak już większość wykończeniówki jest już gotowa ;)

andzuk
07-03-2016, 16:51
Ja już czekam na wycenę od Fighter1983 od chyba września/października (wielokrotne maile i telefony) i nic z tego nie wyszło.
Dlatego też proszę o polecenie kogoś od elewacji i dociepleń w okolicach Chotomowa (Legionowo).


Podłączę się do tej opinii o fighterze. Tylko ja się dopominałem co 2-3 dni, więc dostałem wycenę po miesiącu, ale nie kompletną (bez podbitki). Co więcej w którymś momencie obiecał mi flaszkę za oczekiwanie, ale jakoś nie dotarła pod podany adres.....
Wnioskuję, że bardzo zapracowany człowiek, w kontakcie bardzo przyjemny, ale chyba ma dużo zamówień i nie każdego klienta chce pozyskać.

@Figher - sorry - taka prawda ;)

andzuk
07-03-2016, 17:01
Witajcie, poszukuję ogarniętego serwisanta kotłów gazowych Buderus w okolicach zachodniej części Warszawy.

Polecę osobę, polecaną już tu na forum - hydraulik, który będzie mi robił instalację właśnie na Buderusie opartą. Pan Robert - 501 435 426 wod-san serwis

zbigor
07-03-2016, 17:18
Polecę osobę, polecaną już tu na forum - hydraulik, który będzie mi robił instalację właśnie na Buderusie opartą. Pan Robert - 501 435 426 wod-san serwisMyślałem że poleca sie osoby które już zrobiły coś na budowie i da sie ocenić ich pracę, a nie które będą dopiero coś robić.

andzuk
07-03-2016, 17:55
A ja uważam, że można ocenić częściowo podejście danego fachowca po kontakcie i ustaleniach, czyli sposobie współpracy "przed". Czy doradzi, jak doradzi, jakiego typu rozwiązania zaproponuje.

Poza tym jarroo poszukiwał bardzo konkretnej specjalizacji - kotły Buderusa, a nie dowolnego polecanego.

Na przykład po spotkaniu z posadzkarzem (wielokrotnie tutaj polecanym) wiem, że raczej robić u mnie nie będzie - właśnie ze względu na podejście "przed". Zwłaszcza komentowaniu roboty innych, marudzeniu, że tynkarze to na pewno zabrudzą, że 2cm różnicy w pomieszczeniach na chudziaku itp.

zbigor
07-03-2016, 18:14
Ja rozumiem że możesz oceniać przed bo w ten sposób wybierasz wykonawcę ale to jest lista gdzie polecasz kogoś kto już coś u Ciebie zrobił, a nie ma tylko niezłą gadkę.
Inaczej będzie to tablica reklamowa a nie lista fachowców których pracę w realu można ocenić.
Dla mnie takie polecenie nie ma żadnej wartości bo polecający antycypuje przyszłość a nie ocenia to co zostało zrobione.

andzuk
07-03-2016, 19:20
Dla mnie takie polecenie nie ma żadnej wartości bo polecający antycypuje przyszłość a nie ocenia to co zostało zrobione.
Twoje prawo, jarroo też sam będzie decydował. Zaznaczam tylko, że kontakt wziąłem z forum (polecenie zarówno tutaj jak i na forum projektu domu), oglądałem instalację tego Pana, rozmawiałem z inwestorem u którego robił, więc oceniłem coś co już było zrobione. Poza tym nie uważam, że wprowadzam w błąd, bo piszę, że "będzie" robił.

Ale tak jak pisałem - Twoje prawo do wybierania :)

zbigor
07-03-2016, 20:06
oglądałem instalację tego Pana, rozmawiałem z inwestorem u którego robił, więc oceniłem coś co już było zrobione. Poza tym nie uważam, że wprowadzam w błąd, bo piszę, że "będzie" robił.

Ale tak jak pisałem - Twoje prawo do wybierania :)
I tym sie różnimy. JA polecam tylko tych którzy u mnie robili, mogę sam zweryfikować wykonane prace i jestem z nich zadowolony.
Hydraulika też mam z polecenie. Zrobił mi wodkan i podejście pod podłogówkę, na wiosnę będzie kończył ogrzewanie i kotłownię. Wcześniej zrobił 4 domy u mojego kuzyna. Najstarszy jest z połowy lat 90-tch i wszystko działa. Ale nie ośmieliłbym sie podać do niego namiarów póki piec nie zacznie grzać.

gosiasad
07-03-2016, 20:25
I tym sie różnimy. JA polecam tylko tych którzy u mnie robili, mogę sam zweryfikować wykonane prace i jestem z nich zadowolony.
.

Miałam do czynienia z fachowcami z naszej białej listy. Oglądałam ich pracę. Bardzo optymistycznie rozpoczęłam współpracę a potem było duuuże ups. Rozstawaliśmy się w trakcie prac. Dlatego zbigor zgadzam się z Tobą w 100%. Polecać mogę tylko tych, którzy wyszli od nas zostawiając dobrze wykonaną pracę i miłe wspomnienia.:yes:

teka
08-03-2016, 14:23
A ja uważam, że można ocenić częściowo podejście danego fachowca po kontakcie i ustaleniach, czyli sposobie współpracy "przed". Czy doradzi, jak doradzi, jakiego typu rozwiązania zaproponuje.

Poza tym jarroo poszukiwał bardzo konkretnej specjalizacji - kotły Buderusa, a nie dowolnego polecanego.

Na przykład po spotkaniu z posadzkarzem (wielokrotnie tutaj polecanym) wiem, że raczej robić u mnie nie będzie - właśnie ze względu na podejście "przed". Zwłaszcza komentowaniu roboty innych, marudzeniu, że tynkarze to na pewno zabrudzą, że 2cm różnicy w pomieszczeniach na chudziaku itp.

mozna cos blizej o tym posadzkarzu,mam odczucie ze to jestem ja:prosze rozwinąc watek sam jestem ciekaw jakie wymagania mial ten posadzkarz i z czym tak marudzil na budowie

autorus
08-03-2016, 15:25
HIHI,TEKA, ja przed posadzka, jak dostałem listę od Ciebie co mam załatwić tez nie wiedziałem czy mi się uda. Sprzedawcy kręcili nosem. Co ten posadzkarz wymyśla.
Ale parafrazując słowa naszego "wieszcza" ważne nie jest jak się zaczyna ale jak się kończy. A skończyło się bardzo ok. Polecam kolegę TEAK i na kawę zawsze zaproszę. :p

andzuk
08-03-2016, 17:55
@aurotus, a kto Ci robił to, czego Teka nie che zrobić, czyli położenie folii, styropiany, zaszalowanie boków na balkonie, itp? Bo sorry, ale sam nie mogę poświęcić na to paru dni, a Teka nie robi takich rzeczy. Polecisz kogoś do tego? To może dogadam się z Teką hehe

@teka - oczywiście, że o Ciebie, czy jest tu ktokolwiek inny polecany w temacie posadzek z miksokreta? :) Szkoda, że o powyższych wyłączeniach nie mówiłeś telefonicznie, a dopiero na budowie jak już brałeś zaliczkę.

autorus
09-03-2016, 08:58
to wszystko robili panowie od podłogówki i ja osobiście. gdyby miał robić to teka to by trwało o dzień dłużej. a to bez sensu. teka na budowę przyjeżdża bardzo wcześnie, jak pamiętam ok 5 rano. bo chcą zrobić jak nie całość to jak najwięcej. to zrozumiałe. u mnie całość załatwili 2 dni. tępo super

zbigor
09-03-2016, 09:16
położenie folii, styropiany, .To robią hydraulicy. Mój nawet sam sie dopominał o to bo to lekka ale dobrze płatna praca.
Szalowanie boków balkonów to dość prosty temat. Mam 3 balkony w sumie z 15m2 robiłem już wstępne przymiarki i nie wyobrażam sobie tego na dłużej niż pół soboty.
Co do Teki , to rozmowa z Nim była w sumie jak z każdym innym wykonawcą.
Nie zdecydowałem sie go wziąć , bo ze względów technicznych będę lał anhydryt a do 50m2 garażu i balkonów nie będę mu tyłka zawracał tylko wezmę kogoś z okolicy.

fighter1983
09-03-2016, 09:57
Teka, jakie Ty masz wymagania?
autorus: napisz moze co chcial, bo w sumie z pkt widzenia hurtowni to ja marudny nie jestem i takie "wymysly" dobrego posadzkarza spokojnie moge ogarnac :)
Wgle nie rozumiem dlaczego z Teka jakos tak scislej nie wspolpracujemy

teka
09-03-2016, 20:57
@aurotus, a kto Ci robił to, czego Teka nie che zrobić, czyli położenie folii, styropiany, zaszalowanie boków na balkonie, itp? Bo sorry, ale sam nie mogę poświęcić na to paru dni, a Teka nie robi takich rzeczy. Polecisz kogoś do tego? To może dogadam się z Teką hehe

@teka - oczywiście, że o Ciebie, czy jest tu ktokolwiek inny polecany w temacie posadzek z miksokreta? :) Szkoda, że o powyższych wyłączeniach nie mówiłeś telefonicznie, a dopiero na budowie jak już brałeś zaliczkę.

Jest jeszcze polecany lukasz z forum i inni posadzkarze ,wiec wolalem sie upewnic.
1.sprawa dotyczaca posprzatania po tynkach.nie wszyscy tynkarze sprzataja po sobie wiec zawsze uprzedzam zeby tego przypilnowac.ma to znaczenie pozniej przy rozkladaniu styropianow.poniewaz,kiedy zostanie pod scianami kilka centymetrow tynku to styropian bedzie sie unosil i prezyl wylewke od dolu przy wysychaniu a zamiast 6-7cm bedzie 3-4cm grubosci betonu ktory tego styropianu nie docisnie.-czy pozniej po takim rozlozeniu styropianu kiedy lezy ogrzewanie podlogowe i styropian w kilku warstwach ja mam zagladac co jest pod spodem i ja mam za to odpowiadac,ze wylewka nie popeka gdzies w rogu bo Pan nie ma czasu przekazac takich wytycznych hydraulikowi ktory ma obowiazek rozlozyc styropian ta gdzie jest ogrzewanie podlogowe i zrobic to dobrze,lub nie ma czasu pojawic sie na budowie?
2.zazwyczaj tynkarze z forum sprzataja po sobie,a ja nigdy Panu nie powiedzialem ,ze wszyscy tynkarze nie sprzataja po sobie.u formulowiczow nie zawsze pracuja ekipy z forum
3.nie przypominam sobie zebysmy cos konkretnie ustalali na budowie w kwesti kto bedzie styropian rozkladal,dopiero w e-mailu dzien ,czy klika dni po wizycie mojej u Pana pisze Pan ze jest problem z rozlozeniem,styropianu.odpisalem,zeby dal Pan znac kiedy styropian bedzie na budowie bo jesli przesunie sie nam jakas budowa jest mozliwosc zebysmy cos wymyslili.a Pan sie na mnie obrazil,bo mial Pan dac do nastepnego dnia znac
4.jesli ma Pan tylko 2 cm roznicy na chudziaku czy na stropie to jest Pan szczesciarzem i jesli nie ma Pan ochoty rownac tych dwoch centymetrow styropianem-Panska sprawa,jednak przy podlogach klejonych drewnianych miedzy 6cm szlichta a 8cm jest 1-1.5miesiaca dluzszy czas wysychania betonu jesli to tez nie przeszkadza ok,ale prosze mi wierzyc,ze sa osoby na tym forum ktorym na tym zalezy jak rowniez na niepotrzebnym nagrzewaniu kilku wiecej cm betonu
5.mam duze wymagania rowniez w kwestii logistycznej,poniewaz musi miec Pan rowniez palety w ktorych musze poprowadzic weze i pozabezpieczac np drzwi by niczego na Panskiej budowie nie uszkodzic,bede latal jeszcze i 2 godziny rano nanosil poziomy a przy tym sprawdzal czy cos jeszcze nie preży,czy poprawial czasem po hydrauliku ,ktory nie żalowal pianki ktora porozprezala styropiany, ktore strzelaja przy chodzeniu lub wyrywal gwozdzie ktorymi poprzybijali tasme dylatacyjna do scian.musze zobaczyc gdzie wysypac piasek,kruszywo,lub postawic cement bysmy mogli wjechac maszyna,poniewaz niektore dzialki sa waskie i pozniej jest problem z rozstawieniem sprzetu
6 na pomiarach jestem,poniewaz czesto sa duze roznice. na powierzchni 100m rekord moj to 16cm w nowo budowanym domu a roznica na skrzydlach drzwi balkonowych to 7cm.czesto sa zle wylane schody,wstawione drzwi wejsciowe czy drzwi tarasowe.zdarzylo sie,ze" wpadlem" na budowe i musialem jechac do domu bo do zdjecia bylo 170m2 podlogowki ze styropianu 10cm i zamienieniu go od 2-12cm!
7 jezeli Pan na bialej liscie obrzuca mnie bezpodstawnie w dodatku anonimowo to nie zamierzam siedziec i sluchac glupot bo mysle ,ze hydraulik wypial d....e a Panu sie nie chce do mnie odpisac bo Pan sie obrazil to ja sie ciesze ze ja u Pana juz nie bede robil posadzek.
zadko zdarza sie osoba na forum ktora tak stawia sprawe,a jestesmy u Formulowiczow pewnie okolo 80razy w roku.przyjezdzamy bardzo rano bo musimy przygotowac sie do wylewania a to schodzi jak rowniez dlatego,zeby Panstwo wzieli w miare mozliwosci jeden dzien urlopu czasem zamiast dwoch,czy trzech,zrobic to szybko i po nocy wracac 100-150km czasem do domu,lub spac na nastepnej budowie czy szukac kwatery
8wizyta moja u Pana to przede wszystkim zmierzenie grubosci styropianow .jak wczesniej pisalem jest Pan szczesciarzem ze to tylko/az 2cm roznicy:D-nie wszyscy takie szczescie maja,jednak glownym problemem jest tutaj zlosc o te 200zl zaliczki ktora mi Pan rowniez w emailu napisal.oczywiscie zrobie wyjatek bo bardzo zadko juz nie pamietam kiedy zdarzyla mi sie taka sytuacja i odesle Panu pieniazki na konto
Pozdrawiam teka

teka
09-03-2016, 21:00
HIHI,TEKA, ja przed posadzka, jak dostałem listę od Ciebie co mam załatwić tez nie wiedziałem czy mi się uda. Sprzedawcy kręcili nosem. Co ten posadzkarz wymyśla.
Ale parafrazując słowa naszego "wieszcza" ważne nie jest jak się zaczyna ale jak się kończy. A skończyło się bardzo ok. Polecam kolegę TEAK i na kawę zawsze zaproszę. :p

autorus bardzo naprawde bylo w ogole byc na takiej budowie,pamiatka na cale zycie
na kawe to obowiazkowo kupie na Orlenie i zalece to wypijemy

teka
09-03-2016, 21:02
Teka, jakie Ty masz wymagania?
autorus: napisz moze co chcial, bo w sumie z pkt widzenia hurtowni to ja marudny nie jestem i takie "wymysly" dobrego posadzkarza spokojnie moge ogarnac :)
Wgle nie rozumiem dlaczego z Teka jakos tak scislej nie wspolpracujemy

fighter1983 uwazaj bo takie bedziesz mial po sobie jak sie dowiem ze tynkujecie ze sam przyjedziesz i za hydraulika bedziesz rozkladal styropiany a przy elewacji od razu szalowal balkony:yes:

andzuk
09-03-2016, 21:42
@teka - odezwę się mailowo, bo tu i tak już za bardzo zaspamowaliśmy - jak sprowokowałem, to przepraszam, nie zamierzałem Cię atakować. Jestem przekonany, że wyjaśnimy sobie mailowo temat.

hincu
10-03-2016, 08:13
Poleci ktoś sprawdzoną ekipę do tynków gipsowych?

Polecany tutaj wielokrotnie Anatak zrobił się tak popularny że ma wolny najbliższy termin na sierpień :-)

zbigor
10-03-2016, 08:41
Rezerwuj ten sierpień, w między czasie i tak ktoś pewnie odpadnie z kolejki wiec wskoczysz na czyjes miejsce.
Mówiłeś mu że jesteś z Falent? On jest z Raszyna może to coś pomoże.

autorus
10-03-2016, 11:10
dokładnie, lepiej poczekaj a będziesz miał dobrze zrobione. Pan Tomek to artysta.

gosiasad
10-03-2016, 16:07
Ja też czekałam na p.Tomka
Teraz jak przychodzi czas na szafy, kuchnie to bardzo się cieszę, bo równiutko, wszędzie idealne kąty.

art6
12-03-2016, 12:07
Witam,

Czy możecie polecić fachowca od schodów ( obłożenie drewnem betonowych schodów), innego niż p. Lasek?

pozdrawiam

zbigor
12-03-2016, 15:39
Oczywiście: 608 404 823 Trochę się czeka na zrobienie,
thx.
Trochę to znaczy ile sie czeka? Potrzebuję na jesień, październik -listopad. Już zamawiać?

symultana
13-03-2016, 10:45
thx.
Trochę to znaczy ile sie czeka? Potrzebuję na jesień, październik -listopad. Już zamawiać?

Ja czekałam trochę ponad 3 miesiące. Ale wolałam to, niż eksperymentować z kimś mało znanym. Pan Darek jest tu polecany od dawna, a mimo to woda sodowa mu nie uderzyła do głowy, jak co poniektórym. Jak chcesz na jesień, to zamów w końcówce lata. Z moich doświadczeń z innymi wykonawcami wynika, że pod koniec roku ciężko jest z terminami, bo każdy chce na Boże Narodzenie, więc sensowne jest zamawianie właśnie na październik - listopad, pozdrawiam

symultana
13-03-2016, 10:59
Poleci ktoś sprawdzoną ekipę do tynków gipsowych?

Polecany tutaj wielokrotnie Anatak zrobił się tak popularny że ma wolny najbliższy termin na sierpień :-)

Zadzwoń do Bogdana Pyciarza. Robił mi tynki gipsowe. Wyszły super i wszyscy podziwiali. Mam już zamontowane meble i stolarz, ani żaden kamieniarz nie narzekał, że krzywo, czy nie ma kątów. Powierzchnie są gładkie, więc nawet gładzie nie były za bardzo potrzebne, chociaż je zrobiłam i tu się dopiero nacięłam, bo po szpachlarzach dopiero nazostawało niedoróbek. Wiem, bo sama malowałam dużą część pokoi, a jestem perfekcjonistką. Zamiast umalować szybko, chodziłam z halogenem i poprawiałam dziesiątki dziurek i rys. Tel do Bogdana: 505346745.

autorus
14-03-2016, 17:02
Szukam wykonawcy który połozy mi panele ścienne na ścianę :) Konkretnie deskę barlinecką na ścianę :p

DvG
21-03-2016, 09:46
Witam,

poszukuję sprawdzonego kierownika budowy z okolic wawra.

Dziękuję i pozdrawiam,
DvG

mini1983
21-03-2016, 18:17
Witam,

Szukam kogoś do tynków cementowo wapiennych. Polecany Anatak robi tylko gipsowe. Najbliższy termin już nie sierpień a wrzesień :D

Dziękuję

tomo244
21-03-2016, 20:29
Witam,

Szukam kogoś do tynków cementowo wapiennych. Polecany Anatak robi tylko gipsowe. Najbliższy termin już nie sierpień a wrzesień :D

Dziękuję

Ja polecam Pana Antoniego Poparda do tynków CW . Robił u mnie w 2014 r. Tynki tradycyjne robione ręcznie na budowie. trzeba ich tylko przypilnować przy puszkach elektrycznych bo u Mnie niektóre niestety zbyt głęboko osadzili. Reszta Ok. tel. 694 972 569.
pozdro.

PaRa
21-03-2016, 20:58
Witam,

Szukam kogoś do tynków cementowo wapiennych. Polecany Anatak robi tylko gipsowe. Najbliższy termin już nie sierpień a wrzesień :D

Dziękuję

Ja jestem wpisany na 2 połowę sierpnia 2016.

vangass
21-03-2016, 22:51
2 strony wcześniej były pytania a propos Ma-Box Michał Jurczak.
Właśnie skończył u mnie kotłownie - podłogówka + grzejniki + zbiornik cwu z cyrkulacją.
Właśnie trwa wygrzewanie.
Wszystko profesjonalnie. Jak przyjechali panowie od instalacji licznika gazu to pogwizdali z zachwytu, heh.
Bardzo polecam!

gosiasad
22-03-2016, 07:09
Czy mogę prosić o polecenie kogoś, kto robi ogrodzenia, podjazdy z kostki granitowej.
Mała kostka na podjazdach wygląda przepięknie, ale wiem, że jest trudna do położenia.

mini1983
22-03-2016, 07:52
Ja jestem wpisany na 2 połowę sierpnia 2016.

Jak dzwoniłam z 2 tygodnie temu też był sierpień. Wczoraj już wrzesień :D

zbigor
22-03-2016, 08:37
Jak dzwoniłam z 2 tygodnie temu też był sierpień. Wczoraj już wrzesień :D

Wrzesień albo październik to zdecydowanie lepsze miesiące na tynki niż okres lata wiec nie ma co narzekać bo ten termin też ma swoje plusy:yes:

PaRa
22-03-2016, 18:05
A jeżeli ktoś już ma z głowy całą budowę, to ja mogę polecić firmę Japa&Co, żeby cały nasz dobytek przewieźli do nowego miejsca zamieszkania. Jeżeli chodzi o przeprowadzki, to jest to chyba najlepsza i najbardziej profesjonalna firma, ze wszystkich, które działają w Warszawie.

Tylko 10 postów i prawie wszystkie o tym jaka to firma od przeprowadzki super, aż tak żle ze zleceniami na rynku ?

mini1983
22-03-2016, 19:22
Wrzesień albo październik to zdecydowanie lepsze miesiące na tynki niż okres lata wiec nie ma co narzekać bo ten termin też ma swoje plusy:yes:

Mogłabym nawet poczekać. I tak nie będę się wprowadzać w tym roku. Tylko że nie chcę tynków gipsowych. A tylko takie ten Pan robi.

anatak
23-03-2016, 05:39
Wrzesień albo październik to zdecydowanie lepsze miesiące na tynki niż okres lata wiec nie ma co narzekać bo ten termin też ma swoje plusy:yes:

dokładnie tak ;) zależy też jakie lato będzie...

anatak
23-03-2016, 05:41
Mogłabym nawet poczekać. I tak nie będę się wprowadzać w tym roku. Tylko że nie chcę tynków gipsowych. A tylko takie ten Pan robi.

zapraszamy na budowę do obejrzenia naszych prac, już niejednokrotnie Inwestorzy zmieniali zdanie co do wyboru rodzaju tynków ;)
pozdrawiam

mini1983
23-03-2016, 07:48
zapraszamy na budowę do obejrzenia naszych prac, już niejednokrotnie Inwestorzy zmieniali zdanie co do wyboru rodzaju tynków ;)
pozdrawiam

To nie jest tak że się uparłam na takie i koniec. Mogę jeszcze się przekonać ;)
Zgłoszę się do Pana w przyszłym tygodniu. Bo teraz już wszyscy żyją Świętami.

Pozdrawiam

PaRa
23-03-2016, 09:52
zapraszamy na budowę do obejrzenia naszych prac, już niejednokrotnie Inwestorzy zmieniali zdanie co do wyboru rodzaju tynków ;)
pozdrawiam

Czy po waszych tynkach czeka mnie już tylko grunt i malowanie ? Czy musze je jeszcze przecierać / gipsować ?

.:Paco:.
23-03-2016, 14:04
zapraszamy na budowę do obejrzenia naszych prac, już niejednokrotnie Inwestorzy zmieniali zdanie co do wyboru rodzaju tynków ;)
pozdrawiam

a może anatak powinnieneś rozważy robienie C-W skoro jest takie zapotrzebowanie;) a taki spec by się przydał

ja mam problem z gipsowymi taki, że są "miękkie" tzn. łatwe w uszkodzeniu przy dzieciach + mniej odporne na wilgoć/grzyb co nie znaczy,że nie mają swoich plusów bo mają

wyros
23-03-2016, 14:58
Witam
Dzięki za dotychczasową pomoc

Szukam teraz kogoś:
1.kto wykona mi studnie głębinową (Piaseczno)
2. Szukam kontenera/barakowozu/wagonu do wynajęcia/kupienia na czas budowy w piasecznie

Dzięki za pomoc

brunet wieczorową
26-03-2016, 15:49
Witam, szukam ekipy do wykonania elewacji zewnętrznej (tynk silikonowy). Wschodnia strona Warszawy. Czy mógłby ktoś polecić sprawdzonych, uczciwych fachowców?

damad
26-03-2016, 17:10
Polecam ekipę od remontów: Łukasz Kwiecień m&m remonts 695749797. Pan Łukasz już raz był wpisany na białą listę, ja mogę tylko potwierdzić, że to solidny wykonawca.
Mały remont poddasza wykonany naprawdę sprawnie (wyburzanie, nowe ścianki karton gips, tynk, gładzie - kilku fachowców zrezygnowało na sam widok tego co trzeba zrobić).

anatak
28-03-2016, 20:54
a może anatak powinnieneś rozważy robienie C-W skoro jest takie zapotrzebowanie;) a taki spec by się przydał

ja mam problem z gipsowymi taki, że są "miękkie" tzn. łatwe w uszkodzeniu przy dzieciach + mniej odporne na wilgoć/grzyb co nie znaczy,że nie mają swoich plusów bo mają

zawsze było, jest i będzie ;)

ogon_
29-03-2016, 10:56
Dzień dobry wszystkim forumowiczom.

W swoim pierwszym poście proszę o polecenie fachowej, potrafiącej czytać rysunki, solidnej ekipy cieśli do postawienia konstrukcji drewnianej do mojego domu z kostek słomy :)

pozdrawiam!

emmalia
29-03-2016, 11:26
witam, potrzebuje sprawdzonego kierownika budowy, dom jednorodzinny w Markach,
ktoś może polecić?

.:Paco:.
29-03-2016, 20:38
zawsze było, jest i będzie ;)

no to do dzieła....wtedy ja bym się pisał:rolleyes::rolleyes:

zbigor
30-03-2016, 18:48
Szukam namiarów na wykonawcę ogrodzenia. Praca kompleksowa od wylania fundamentu po wymurowanie.
Pomoże ktoś?

Nyu
31-03-2016, 20:30
Szukam firmy, która kompleksowo wybuduje dom od zera po stan deweloperski albo i nawet ciut dalej, pod klucz. Jestem załamana, bo co sprawdzam różne firmy to opinie słabeeee... naprawdę nie ma firmy, która robi solidnie i bez wtopy? Pomocy... :bash:

anatak
01-04-2016, 20:08
no to do dzieła....wtedy ja bym się pisał:rolleyes::rolleyes:

na gipsowe też jest zapotrzebowanie :) a o zdrowie trzeba dbać ;)

PaRa
01-04-2016, 20:26
anatak - wylewki przed tynkami to dla Ciebie problem ?

doktorant
02-04-2016, 09:20
Chyba nie, skoro teraz u mnie tak działa. Wylewkę anhydrytową zabezpieczył profesjonalnie.

anatak
02-04-2016, 12:45
anatak - wylewki przed tynkami to dla Ciebie problem ?

po prostu trzeba zabezpieczyć i tyle

ewajanecka
02-04-2016, 14:06
Ostatnia łazienka w domu zrobiona.Po raz kolejny polecam do prac glazurniczych vadiola czyli Pana Roberta. Fachowy, bezproblemowy, miły i sumienny. Wykonał wszystko co wymyśliłam nie stwarzając przy tym żadnego problemu.Jeszcze raz dziękujemy Panie Robercie.

asc
02-04-2016, 20:32
Poszukuje sprawdzonej firmy zajmującej sie zadaszeniami tarasów ze szkła
Dziekuje za namiary

vadiol
05-04-2016, 06:27
Ostatnia łazienka w domu zrobiona.Po raz kolejny polecam do prac glazurniczych vadiola czyli Pana Roberta. Fachowy, bezproblemowy, miły i sumienny. Wykonał wszystko co wymyśliłam nie stwarzając przy tym żadnego problemu.Jeszcze raz dziękujemy Panie Robercie.
Bardzo dziękuję

KorBa81
05-04-2016, 15:14
Poszukuje sprawdzonej firmy zajmującej sie zadaszeniami tarasów ze szkła
Dziekuje za namiary

Podpinam się do pytania, potrzebuje szklane zadaszenie wejścia do domu.

andzuk
05-04-2016, 19:16
Ma ktoś do polecenia ekipę odo wykonania tarasu?
Do wykonania wylanie utwardzenia, obłożenie płytkami/klinkierem.

dar-ek
06-04-2016, 21:03
Witam polecam Pana który u nas budował dostaliśmy kontakt od znajomych. Firma wykonała profesjonalne no i w terminie tel.605-347-434 pozdrawiam