PDA

Zobacz pełną wersję : WARSZAWA i okolice - biała lista



Strony : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

andrzej_izabelin
11-10-2006, 12:40
no ladnie nikt nie odpisal - sam musialem pisac. ALE DZIEKI mam
co prawda jeszcze kilka wiadomosci nie dostalem ale poczekam.

ja moge kogos polecic od bram i ogordzen metalowych z babic ... a i sluze zebrana wiedza z forum

andrzej

andrzej_izabelin
11-10-2006, 12:48
no ladnie nikt nie odpisal - sam musialem pisac. ALE DZIEKI mam
co prawda jeszcze kilka wiadomosci nie dostalem ale poczekam.

ja moge kogos polecic od bram i ogordzen metalowych z babic ... a i sluze zebrana wiedza z forum

andrzej

to znaczy namiarami

13-10-2006, 12:19
andrzej_izabelin napisał

ja moge kogos polecic od bram i ogordzen metalowych z babic ... a i sluze zebrana wiedza z forum
poproszę namiar na fachowca od bram
ja mogę polecić speca od dachów - gdyby wszyscy tak wykonywali swoją pracę - chyba budowa byłaby nudna: zrobili szybko, sprawnie, PIĘKNIE, czysto. Każdy wiedział, co ma robić, aż przyjemnie było patrzeć.
(okolice W-wy)
pozdrawiam
justa

tosinek
13-10-2006, 13:16
Pawle to ja poprosze namiar na kominkarzy, dzieki. :D


Też poszły na priva...

Pozdrawiam...


To ja też poproszę
dziękuję

tosinek
13-10-2006, 13:27
Witam

Zamierzam rozpoczac budowe na poczatku 2007 - szukam ekipy dudowlanej na stan surowy otwarty.

Prosze o info na priv ... Dzieki :D


Ja też,

Może ktoś coś doradzić??

majamichalska
13-10-2006, 14:19
Jesli tu jeszcze zagladasz to prosze podaj mnie [email protected]
tyle,ze wykonawstwo bedzie powiat warszawski zachodni.generalnie projekt przylaczy,a dalej szukam wykonawcy...pozdrawiam i czekam na namiary!




Polecam projektanta przyłączy i instalacji wszelkiej maści, jakby ktoś potrzebował proszę o kontakt, to podam namiary
Pan Andrzej Borzym z Piaseczna, obsługuje głównie inwestycje na południu warszawy
nasza współpraca układała się bardzo dobrze

Vax
13-10-2006, 16:14
Polece bardzo dobrego dekarza. Dachowki, gasiory, obrobki balcharskie to wszystko wykonane bardzo starannie.
Robil moj dach i jestem bardzo zadowolony.

tosinek
13-10-2006, 16:27
To ja proszę ale jeszcze ze zdjęciem dachu

manykes
15-10-2006, 22:49
Witam
Kończę z papierologią i chciałbym na wiosnę rozpocząć budowę....
Projekt "Perła" 129m pow.uż plus pełne , głębokie podpiwniczenie ,
poszukuję sprawdzonej , uczciwej ekipy budowlanej ,lub niedrogiej dobrej firmy ,która wykona mi domek pod klucz.
Buduję w Janówku 1 , koło Nowego Dworu Mazowieckiego
Pozdrawiam i proszę o namiary.... :D

manykes
16-10-2006, 22:08
chyba nie wszyscy budowlańcy wyjechali na zachód.........?

tosinek
17-10-2006, 07:57
manykes - wsiadaj w samochod i zacznij jeżdzić po okolicy (za dnia) napweno jakąś ekipę znajdziesz

welniak
17-10-2006, 11:22
Właśnie kupiliśmy dom z lat 60tych i planujemy przebudowę wnętrza.

Przebudowa będzie obejmowała także "ciężkie" prace jak np. przeniesienie klatki schodowej w inne miejsce oraz pełen zakres robót instalacyjnych i wykończeniowych.

Najchętniej chciałbym zatrudnić jedną ekipę do całej roboty, takiego generalnego wykonawcę. Jakie są wasze doświadczenia, czy uda mi się coś takiego znaleźć?

Pozdrawiam
Wełniak

tosinek
17-10-2006, 14:29
Poszukaj na Allegro, myślmy ostatnio korzystali z jednego od wszystkiego i żałowaliśmy. Zrobił nam wylewkę samopoziomuącą się masą i tam gdzie miał być dół pozostawił jeszcze większy dół i stowrzył na srodku pokoju MOnt Everest. Na moje pytanie czy słyszał o Newtonie? Odpowiedział,, że u takiego nie robił. Ipamiętaj umowa!!!!

manykes
17-10-2006, 21:46
Witam
serdeczne dzięki Tosinek , co do internetowych wykonawców to nie mam przekonania , chodzenie po budowach i szukanie kontaktu to chyba jest najlepsze rozwiązanie...
pozdrawiam :D

tosinek
17-10-2006, 22:27
Na allegro masz komentarze, możesz sprawdzić i skontaktować się z osobą dającą komentarz, jak tak parę razy zrobułam i nie naciełam się

kasiaR
18-10-2006, 13:31
Szukam dekarza , kóry ma doœwiadczenie z gontem bitumicznym.

Warszawa

Będę wdzięczna za namiary.

Pozdrawiam,
KasiaR :wink:

szpilka
18-10-2006, 13:51
Witam,
czy może ktoś polecić hydraulika i glazurników ? Chyba nie wszyscy wyjechali... :-?
A ja tak chciałabym już mieszkać na nowym.... :oops:
pozdrawiam :)))

szpilka
18-10-2006, 13:55
Paweł 297,
ja również proszę o namiary na sprawdzonych budowlańców/hydraulik, glazurnik/
pozdrawiam
szpilka :D

Paweł297
18-10-2006, 21:56
Paweł 297,
ja również proszę o namiary na sprawdzonych budowlańców/hydraulik, glazurnik/
pozdrawiam
szpilka :D

Poszły na priva...

Pozdrawiam.

jacynto
18-10-2006, 23:10
Witam,
Poszukuję solidnej ekipy do wykonania stanu surowego domu. Rozpoczęcie prac planuję na wiosnę 2007. Lokalizacja: okolice Błonia.
Materiał: silka

Bardzo prosze o namiary na sprawdzone ekipy
Z góry dzięki

19-10-2006, 14:54
witam

goni mnie czas i potrzebuje namiary na sprawdzone ekipy do wylewek z maszyny (im szybciej na swoim tym lepiej i bezpieczniej)

bbb.dziekuje

Agutek
19-10-2006, 20:36
a ja poszukuje:
- fachowca od ogrzewania podlogowego,
- hydraulika
- elektryka

Bede wdzieczna za jakies namiary.
A ja nadal szukam :roll:

wphderek
19-10-2006, 22:12
Witam, poszukuję taniego i solidnego gipsiarza oraz glazurnika z doświadczeniem ;)

Wszelkie sugestie proszę kierować na priva.

Lokalizacja: Wołomin

manykes
20-10-2006, 13:35
Witam
Może ktoś ma namiary na ekipy budowlane z naszej okolicy,oczywiście sprawdzone i solidne
Budowę planuję rozpocząć na wiosnę 2007..
Pozdrawiam i czekam :D

gosia100
25-10-2006, 01:01
Witam
Prosze o namiar na studniarzy jesli byliscie zadowoleni. W-wa okolice piaseczna najchetniej. Oprocz pana Flisinskiego, juz kilkakrotnie polecanego, ale niestety troche drogiego.

pozdrawiam

ania.mor
25-10-2006, 12:29
Witam

Jestem już po pracach wykończeniowych i pewnie jak każdy mam dobre i złe doświadczenia z fachowcami ale z czystym sumieniem mogę polecić kilku wykonawców...

Np.
Ekipę hygraulików, robili u mnie już drugi raz, pełny profesjonalizm, szybko, terminowo, solidnie i co najważniejsze za rozsądne pieniądze...

Dwóch panów od kominka również mi zaimponowali, za nieduże pieniądze zrobili mi kominek jaki chciałem, bez żadnych poprawek, przy mrozach 20 - 30 wszystkie "kurzące" prace robili na zewntrz mimo że ich o to nie prosiłem...

Również panowie od mebli kuchennych i zabudowy wnęk postarali się jak należy, choć z terminami u nich nie najlepiej, ale kiedy znajdą czas to mebelki pierwsza klasa, do tego to byli najtańsi jakich znalazłem, zreszta robili meble u moich kilku znajomych i wszyscy byli bardzo zadowoleni...

Wszyscy których wymieniłem działają na terenie mazowieckiego (Warszawa, Radom).

Zainteresowanym mogę podesłać zdjęcia tego co zbudowali u mnie w domu i namiary na tych panów.

Pozdrawiam.

poprosze o namiary na panów od kominka

dziękuję

A

Paweł297
25-10-2006, 16:22
Witam

Jestem już po pracach wykończeniowych i pewnie jak każdy mam dobre i złe doświadczenia z fachowcami ale z czystym sumieniem mogę polecić kilku wykonawców...

Np.
Ekipę hygraulików, robili u mnie już drugi raz, pełny profesjonalizm, szybko, terminowo, solidnie i co najważniejsze za rozsądne pieniądze...

Dwóch panów od kominka również mi zaimponowali, za nieduże pieniądze zrobili mi kominek jaki chciałem, bez żadnych poprawek, przy mrozach 20 - 30 wszystkie "kurzące" prace robili na zewntrz mimo że ich o to nie prosiłem...

Również panowie od mebli kuchennych i zabudowy wnęk postarali się jak należy, choć z terminami u nich nie najlepiej, ale kiedy znajdą czas to mebelki pierwsza klasa, do tego to byli najtańsi jakich znalazłem, zreszta robili meble u moich kilku znajomych i wszyscy byli bardzo zadowoleni...

Wszyscy których wymieniłem działają na terenie mazowieckiego (Warszawa, Radom).

Zainteresowanym mogę podesłać zdjęcia tego co zbudowali u mnie w domu i namiary na tych panów.

Pozdrawiam.

poprosze o namiary na panów od kominka

dziękuję

A


Poszły na priva...

Pozdrawiam.

AVID
26-10-2006, 00:02
Paweł297 aCZY JA TEZ MOGE NAMIAR NA TYCH GOŚCI OD KOMINKA?

Paweł297
26-10-2006, 02:00
Paweł297 aCZY JA TEZ MOGE NAMIAR NA TYCH GOŚCI OD KOMINKA?

Poszło... :)

Pozdrawiam

sylvia1
26-10-2006, 11:11
paweł to ja tez poporsze i jeszcze namiary na hydraulika,,,

dziekuję

Sylwia

gkam
26-10-2006, 22:49
Paweł297, ja też bym bzrdzo poprosiła o namiary na na meblarzy. (Zdjęcia odlotowe, super!!!)
Pozdrawiam
Ania
I ja poproszę namiar.
Z góry dziękuję
Blanka


Namiar poszedł na priv...

Pozdrawiam.

Ja także poproszę namiary na kominkarzy, hydraulików i Panów od mebelków

gkam
27-10-2006, 00:11
Paweł 297,
ja również proszę o namiary na sprawdzonych budowlańców/hydraulik, glazurnik/
pozdrawiam
szpilka :D

Poszły na priva...

Pozdrawiam.

Ja również proszę o hydraulika i glazurnika

Dzięki

Scarab
27-10-2006, 10:51
u mnie skonczyli klasc kostke na podjazdach.
bardzo sympatyczna i rozsadna ekipa.

Zonzi
27-10-2006, 11:32
Polecam geotechnika - pan Marcin Grabiec.
Atrakcyjna cena, doswiadczenie na duzych budowach, elastyczny i sympatyczny. Robil u mnie 3 wywierty recznie na 3 m.

"GEOSERVICE"
ul. Grzymalitów 9/12
03-141 Warszawa
tel./fax (22) 466 44 63
kom. 0-609 625 131
www.geoservice.waw.pl
mailto:[email protected]

Pozdrawiam
Zonzi

veech'u
27-10-2006, 13:55
u mnie skonczyli klasc kostke na podjazdach.
bardzo sympatyczna i rozsadna ekipa.

bardzo poprosze o namiar na ta ekipe na priv
pozdrawiam

izat
27-10-2006, 17:03
polecam solidnego wykonawcę od uzdatniania wody, filtry, stacje itp
tel. 501 239 252 p. Kamil

Bess
28-10-2006, 01:41
WSZYSTKO DAM ZA DOBRYCH TYNKARZY ZEW

A wystarczyło zadzwonić, zapytać...
A propozycja całkiem kusząca.

Mige126
29-10-2006, 11:10
dekarz Pan Robert Koprowski
szczerze polecam usługi tego Pana
robi piękne dachy

Witam,
Czy mogłabym prosić o telefon do w/w dekarza?
Pozdrawiam,
Beata Mige126

Mige126
29-10-2006, 12:37
Witam,
Czy mogę prosić o namiary kominkarza i ekipy od mebli kuchennych?
Pozdrawiam,
Mige126



Witam

Jestem już po pracach wykończeniowych i pewnie jak każdy mam dobre i złe doświadczenia z fachowcami ale z czystym sumieniem mogę polecić kilku wykonawców...

Np.
Ekipę hygraulików, robili u mnie już drugi raz, pełny profesjonalizm, szybko, terminowo, solidnie i co najważniejsze za rozsądne pieniądze...

Dwóch panów od kominka również mi zaimponowali, za nieduże pieniądze zrobili mi kominek jaki chciałem, bez żadnych poprawek, przy mrozach 20 - 30 wszystkie "kurzące" prace robili na zewntrz mimo że ich o to nie prosiłem...

Również panowie od mebli kuchennych i zabudowy wnęk postarali się jak należy, choć z terminami u nich nie najlepiej, ale kiedy znajdą czas to mebelki pierwsza klasa, do tego to byli najtańsi jakich znalazłem, zreszta robili meble u moich kilku znajomych i wszyscy byli bardzo zadowoleni...

Wszyscy których wymieniłem działają na terenie mazowieckiego (Warszawa, Radom).

Zainteresowanym mogę podesłać zdjęcia tego co zbudowali u mnie w domu i namiary na tych panów.


Zdjęcia na:
http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=76769

Pozdrawiam.

Mige126
29-10-2006, 12:59
Witam
Poproszę o namiary na dobrego architekta z W-wy lub okolic. (projekt indywidualn)

Witam,
Mam do polecenia architekta Jacka Kaweckiego, który wykonał nam indywidualny projekt domu, a teraz doradza nam w środku (w ramach nadzoru inwestorskiego, do którego go wzięliśmy). NIE JEST TANI, ale ma oryginalne pomysły i myśli! Specjalizuje się w domach nowoczesnych, geometrycznych (płaski dach, duże przeszklenia, niekonwencjonalne rozwiązania np licowanie okien ze ścianą, chowanie profili okiennych w podłodze, aby powstala jedna wielka tafla szkła). Umie słuchać i racjonalnie przekonać do swoich rozwiązań.

Mogę też polecić z czystym sumieniem elektryka specjalizującego się w systemach inteligentnych EIB. U nas właśnie skończył, zaczynał z samego rana i kończył wieczorem. Robił dokładnie, ale szybko. Ma sporo zleceń. I ważne - niestety projekt okablowania domu inteligentnego zrobiliśmy w innej firmie, a on sam z siebie przy kładzeniu kabli doradził nam jak obnizyć koszty i nie przepłacać.

Pozdrawiam,
Mige126

jewrioszka
01-11-2006, 16:31
Ostrzegam przed hydraulikiem Janem Cegiełką, facet wykonując u mnie odejścia kanalizacyjne poprowadził je ze spadkiem w kierunku umywalek i zlewów albo idealnie poziomo, :o ponadto zamiast mi wykonac 5 pionów i 4 odpowietrzenia wykonał tylko 1 . :evil:
Na szczęście kase wziął niewielką.
:-?

conrad67
01-11-2006, 18:38
kochani !
znacie moze ekipe budowlana pana Antoniego Wojcika - goral ale buduje w okolicach warszawy - babice ???
i czy mozecie z otwartym sercem polecic kogos OK
pozdrawiam

jablonka
01-11-2006, 22:30
Poszukuję solidnej i sprawdzonej ekipy do budowy domu na wiosnę 2007 w Nadarzynie. Bedę wdzięczna za każde info.

e-Mandzia
02-11-2006, 16:49
Polecam geotechnika - pan Marcin Grabiec.
Atrakcyjna cena, doswiadczenie na duzych budowach, elastyczny i sympatyczny. Robil u mnie 3 wywierty recznie na 3 m.

"GEOSERVICE"
ul. Grzymalitów 9/12
03-141 Warszawa
tel./fax (22) 466 44 63
kom. 0-609 625 131
www.geoservice.waw.pl
mailto:[email protected]

Pozdrawiam
Zonzi

Witam,
Dzięki za namiar, rzeczywiście atrakcyjna cena - 600 zł, podczas gdy inni szacowali usługę na 1500.
Pozdrawiam
e-mandzia

Monik75
02-11-2006, 18:16
Witam,
czy może ktoś polecić hydraulika i glazurników ? Chyba nie wszyscy wyjechali... :-?
A ja tak chciałabym już mieszkać na nowym.... :oops:
pozdrawiam :)))

Mam tate i brata glazurnika jak ktoś zaintersowany to proszę o kontakt [email protected]

jkrzyz
04-11-2006, 10:36
Jak w temacie, budowa jest niewielka. Potrzebne doświadczenie z porothemem. Inwestycja pod Warszawą, w pobliżu Dębe Wielkie.

Jacek_wawa
04-11-2006, 12:20
Polecam pana Mariusza 507283536
Panowie robia we dwóch glazure terakote i gipsy.
Poleciła mi moja znajoma u mnie robili łazienke. Bardzo sprawnie i dokładnie.
Jedyne co mi przeszkadzało to ze zawsze chcieli długo robic zaczynali o 8 konczyli 22.
Ale polecam

rrobertr
05-11-2006, 18:40
ZA NIC NIE POWIERZAJCIE IM WYKONAWSTWA !!!!!!!!
Proszę o kontakt osoby,którym DOMBUD 3 realizował inwestycje.Moją sknocili od początku do końca i twierdzą, że był to przypadek w co nie wierzę biorąc pod uwagę skalę "przypadku".Od chwili rozpoczęcia prac spotykałem się z kłamstwami,brakiem nadzoru,niekompetencją,niechlujstwem,bałaganiars twem,błędami i wadami wykonawczymi,niezgodnościami z projektem.Czy tylko ja miałem pecha?Czy może bracia Skulimowscy podobne działania przyjeli jako standard?Dom przed ukończeniem już wymaga remontu.
ZDECYDOWANIE ODRADZAM.Oczywiście powyższą opinię na temat "pożal się Boże firmy" w każdej chwili mogę udokumentować.Ludzie szanujcie swoje pieniądze.Skulimowscy nie zrobią tego napewno.Nie dajcie im na to szansy.

manykes
05-11-2006, 21:29
Witam
Nie będę oryginalny........,proszę onamiary na sprawdzone ekipy budowlane , najlepiej do realizacji pod klucz ,oczywiście w rozsądnej cenie......,zaczynam na wiosnę 2007 w Janówku 1 ,koło Nowego Dworu Mazowieckiego..
Serdecznie pozdrawiam i czekammmmmmmmmmm...... :D

manykes
06-11-2006, 02:12
może jednak ktoś poleci mi jakąś firmę,bo spać nie mogę w nocy........ :(
pozdrawiam i czekam

mychulec
06-11-2006, 09:49
mogę polecic solidnego, niedrogiego i czystego elektryka. Robił nasze mieszkanie i jesteśmy bardzo zadowoleni......
512-272-214 Mirek.

manykes
06-11-2006, 21:12
dzięki ale do instalacji mam jeszcze do przebycia "drogę mleczną",najpierw budynek...................... :(
pozdrawiam

abb
08-11-2006, 20:09
Ponieważ dużo osób szuka murarzy do stanu surowego mogę polecić swoich naprawdę spisali się na medal.Są też uczciwi i niedrodzy. Właśnie zakończyli moją budowę w Hornówku jestem bardzo zadowolona.

manykes
08-11-2006, 20:37
Witam abb
poproszę o namiar
pozdrawiam

Agutek
08-11-2006, 21:04
A macie jakies goscia od centralnego? Poszukuje pilnie...

tosinek
09-11-2006, 01:15
Ponieważ dużo osób szuka murarzy do stanu surowego mogę polecić swoich naprawdę spisali się na medal.Są też uczciwi i niedrodzy. Właśnie zakończyli moją budowę w Hornówku jestem bardzo zadowolona.
To ja poproszę na priva, a robotę można obejrzeć?

RenataS
09-11-2006, 03:24
witam,

budowę rozpoczynamy w wakacje 2007 w Borzęcinie i tradycyjnie poproszę o namiary na sprawdzone ekipy budowlane
pozdrawiam

doronia
09-11-2006, 11:19
polecam sprawdzoną ekipę, remontowali moje mieszkanie jestem bardzo zadowolona praca szła im szybko i sprawnie po remoncie był zostawiony porzadek :D tel 663484020 pan marcin

Zuzza
09-11-2006, 13:14
A macie jakies goscia od centralnego? Poszukuje pilnie...


U mnie wczoraj skończył robić CO przesympatyczny człowiek.
Ktos go kiedyś polecał na forum i nie było w tym przesady. Pan jest z Legionowa, ale do mnie przyjechał na drugi koniec Wa-wy. Bardzo inteligenty, zna się na rzeczy, potrafi doradzić, pomóc. Ceny ma przystępne. Całe CO w domu 240m, w tym prawie 100m podłogówki łącznie z ukladaniem folii i stropianu pod podlogówkę zajęło im niecałe 3 dni. Robota im naprawdę idzie sprawnie.

Polecam, korzystajcie - bo warto ;-)

Tel do tego Pana: 501 123 910

abb
09-11-2006, 21:03
Myślę ze wszystkim,którzy chcieli namiar na Pana którego polecałam przesłałam na priv.Może Ktoś ma dobrą ekipę od ociepleń i tynków zew. to bardzo proszę o namiar.

manykes
09-11-2006, 21:12
Witam abb
Ja niestety nie dostałem namiaru ............... :(

Renatka
09-11-2006, 21:32
Ponieważ dużo osób szuka murarzy do stanu surowego mogę polecić swoich naprawdę spisali się na medal.Są też uczciwi i niedrodzy. Właśnie zakończyli moją budowę w Hornówku jestem bardzo zadowolona.

Poproszę o informację na priv.
Dziękuję i pozdrawiam

ja budowniczy
09-11-2006, 22:52
polecam sprawdzoną ekipę, remontowali moje mieszkanie jestem bardzo zadowolona praca szła im szybko i sprawnie po remoncie był zostawiony porzadek :D tel 663484020 pan marcin


Tobie remontowali czy Ty remontujesz???!!! :evil: :evil:

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=1473317&highlight=#1473317

tu ludzie POLECAJĄ tych co się iu nich sprawdzili, a reklama jak sam wiesz - w ogłoszeniach drobnych...
no za durniów niektórzy nas mają.... :evil:

doronia
10-11-2006, 09:09
pan marci jest moim sąsiadem i dobrym fachowcem więc z czystym sumieniem moge go polecic taka mała wdzięcznośc z mojej strony jestem kobietą i sama jednak sobie nie wyremontuje mieszkania

muchgrab
11-11-2006, 13:37
Witam,
szukam pilnie ekipy remontowej do zrobienia kompleksowo lazienki (10 mkw).
pozdrawiam
Goska ( 0605426264, 0603117173)

Willie
11-11-2006, 15:18
Witam,

szukam nam,iaru na dobrego i sprawdzonego STOLARZA do wykonania sporej ilości szafek i zabudowy w łazienkach i salonie......

z pozdrowieniami

sonal
13-11-2006, 07:24
(wycofuję rekomendację)

gapcia
13-11-2006, 09:15
witam
polecam ekipę pana Mariusza z Warszawy , firma wykonuje wszystkie prace związane z wykańczaniem wnętrz : glazura, sufity podwieszane, finezyjne aranżacje . generalnie robią kompleksowe remonty mieszkań .
u mnie zrobili świetną łazienkę - więc z czystym sumieniem mogę ich polecić . pozdrawiam tych co remontują i tych tak jak ja na razie już skończyli :) telefon do pana Mariusza podam na priv

kasiaR
13-11-2006, 12:02
Witam,

szukam nam,iaru na dobrego i sprawdzonego STOLARZA do wykonania sporej ilości szafek i zabudowy w łazienkach i salonie......

z pozdrowieniami

wysłałam na priva :wink:

gapcia
14-11-2006, 08:21
mam kilka zdjęć łazienki ( zrobionej przez ekipę p Mariusza ) - zainteresowanym mogę wysłać na maila

pozdrawiam slawek

ostry
14-11-2006, 09:32
Szukam spawacza ktory wykonalby mi rame stalowa z HEB-a 160 na poddasze... Mozecie kogos polecic? Do kogo sie nie zglaszam to albo nie ma czasu albo nie chce mu sie tego robic....

muchgrab
14-11-2006, 10:54
Witam,

szukam nam,iaru na dobrego i sprawdzonego STOLARZA do wykonania sporej ilości szafek i zabudowy w łazienkach i salonie......

z pozdrowieniami

wysłałam na priva :wink:

Witam,

czy tez moge prosic o namiary na stolarza ?

z gory dziekuje
Goska

thomasso
14-11-2006, 11:46
Ponieważ dużo osób szuka murarzy do stanu surowego mogę polecić swoich naprawdę spisali się na medal.Są też uczciwi i niedrodzy. Właśnie zakończyli moją budowę w Hornówku jestem bardzo zadowolona.


poprosze namiary na priva,
z checia tez obejrze wykonanie-

alela
15-11-2006, 21:50
Witam Was
Planuję rozpocząć budowę na wiosnę własnie W-wie i szukam teraz ekipy do postawienia domku, może możecie polecić kogos solidnego?
Z góry dziękuję

thomasso
18-11-2006, 18:11
Ponieważ dużo osób szuka murarzy do stanu surowego mogę polecić swoich naprawdę spisali się na medal.Są też uczciwi i niedrodzy. Właśnie zakończyli moją budowę w Hornówku jestem bardzo zadowolona.


poprosze namiary na priva,
z checia tez obejrze wykonanie-


nic nie doszzl abb -ponawiam prosbe o namiary

aigel
19-11-2006, 15:49
A ja mogę polecić pana Stanisława Bączka - instalator wod-kan.
Zawsze widział swoją pracę na tle całości a nie tylko siebie i sam sobie rozwiązywał "nagłe" problemy zamiast kopnąć je pod szafę, jak inni...
Błagam o namiary....

Poprosze o namiary na solidnego, terminowego i niedrogiego wykonacę kanalizacji !!!! Okolice Warszawy- gmina Wiązowna

aigel

AVID
23-11-2006, 21:04
TAKICH POSZUKUJE CO POTRAFIA DOM OTYNKOWAC CO NIE MA NA NIM STYROPIANU:::)

kgasiorowska
28-11-2006, 12:19
Ponieważ dużo osób szuka murarzy do stanu surowego mogę polecić swoich naprawdę spisali się na medal.Są też uczciwi i niedrodzy. Właśnie zakończyli moją budowę w Hornówku jestem bardzo zadowolona.

Tez poprsze o namiary na priv.

kgasiorowska
28-11-2006, 12:20
dekarz Pan Robert Koprowski
szczerze polecam usługi tego Pana
robi piękne dachy

poprosze o namiary na priv

Zuzza
29-11-2006, 10:40
Hej !

Ja znowu szukam :-)

Glazurnika - super fachowca - który robi dokładnie, potrafi pomysleć, szlifuje płytki i kończy robotę...

Może ktos sie podzieli namiarem....

ricardo1
29-11-2006, 15:57
Witam wszystkich serdecznie
Planuje budowę domku Prometeusz z gazobetonu + ocieplenie styropinem i na to tynk strukturalny a na dach blachodachówka.
http://www.dobredomy.pl/?id_project=69&infopage=1&lustro=1
Poszukuję ekipy do budowy stanu surowego koło Legionowa.
Poprosze o namiary na priv

Pozdrawiamy
Donia i Ricardo

Geezer
30-11-2006, 19:52
Szukam OD ZARAZ solidnych i rzetelnych:

> kominkarzy
> brukarzy
> glazurników
> malarzy
> fachowców od płyt g-k
> stolarzy (schody, kuchnia, szafy, drzwi)

Dom w okolicy Milanówka.

lukasz1006
30-11-2006, 20:23
szukam ekipy do stanu surowego Boża Wola gm. Jabłonna.

Coquelicot
04-12-2006, 15:18
Polecam firmę Geoservice z Warszawy, która zajmuje sie badaniami geotechnicznymi gruntu. Miałem przyjemnosc korzystac z ich uslug, pelen profesjonalizm.

http://www.geoservice.waw.pl/

Pan Marcin Grabiec, ktory kieruje firma, jest zreszta obecny na Forum.

Kasia_de
04-12-2006, 16:49
szukam firmy do wybudowania domu (stan surowy) z Warszawy i okolic (dom w Markach). Budowa na wiosnę. Kontakt na priv [email protected]

rrmi
06-12-2006, 21:08
Na poludnie od Warszawy okolice Piaseczna i Tarczyna polecam do wykonania dachu Pana Andrzeja Pomiana .
505 021 091
Dzisiaj u nas wiezba prawie skonczona .
Mistrzowska robota. :P

Przepraszam za podanie niepoprawnego numeru wczesniej :oops:

plzws
06-12-2006, 21:41
Czy w naszym pięknym kraju zostali jeszcze jacyś solidni glazurnicy?
Ostatni króry u mnie pracował zrobił część prac, przygotował front robót i .....zniknął :cry: (ja jestem miły :lol: i moja żona jest miła :P a współpraca układała się bardzo dobrze)
Poszukuję solidnego glazurnika.
Borzęcin Duży (Powiat Warszawski Zachodni)

pawel i renia
07-12-2006, 12:21
JAKO ŻE EKIPA JUŻ SKIOŃCZYŁA MAMY DO POLECENIA FACHOWCÓW :
- TYNKI
- GLAZURA
- HYDRAULIKA
- OCIEPLENIE WEWNĄTRZ I NA ZEWNĄTRZ
- KLINKIER
- OGRZODZENIA
- KARTONGIPS
- OGÓLNIE CAŁA WYKOŃCZENIÓWKA
powołać się trzeba na PAWŁA a może taniej będzie
tel. do p.Jana SZEFA 0504-009-293

Bi
08-12-2006, 17:20
Polecam firmę zajmującą się sprzedażą i montażem stolarki drzwiowej i okiennej. Wysoka jakość, terminowość, bardzo fachowa obsługa i montaż. Są słowni i mają dobre ceny.

ul. Kolejowa 86
www.technobud.waw.pl

GOŚĆ-A
11-12-2006, 15:30
Polecam firmę zajmującą się sprzedażą i montażem stolarki drzwiowej i okiennej. Wysoka jakość, terminowość, bardzo fachowa obsługa i montaż. Są słowni i mają dobre ceny.

ul. Kolejowa 86
www.technobud.waw.pl
Czy to może jakaś mała reklamka :lol: :lol: :lol: pozdro
Gościa

Bi
11-12-2006, 17:59
Nie. Nie łączą mnie z tą firmą żadne sprawy finansowo-zawodowe. Jestem klientem, kupiłam u nich drzwi składane z montażem, miło mnie zaskoczyli i uznałam, że warto się tą informacją podzielić z innymi inwestorami :)))

marcin976
11-12-2006, 18:26
Zobaczymy i ocenimy, stronka tylko do bani :lol:

Marcinus
12-12-2006, 15:52
Witam wszystkich serdecznie!

Tak jak napisałem w tytule ;
uszkodzony został kawałek ściany - mało, ok 200 cm2 ale na głebokośc kilku cm; tak więc zarówno tynk jak i styropian w srodku; gdybym sam uszkodzil to pewnie bym sam naprawial - a potem bym klął jak żle wyszło
Jednak to ktoś inny zniszczył - daje pieniądze na naprawę, ale konia z rzędem temu kto szybko znajdzie chętnego do takiej drobej pracy. trzeba by pewnie przyjechać ze dwa razy (a może i trzy) - bo oddzielnie styropian ( a może pianka np niskopręzna) potem tynk (silikatowy) ; a w miedzyczasie być może jeszcze jedna wizyta żeby na styropian dac kawalek siatki.
domyślam się że koszt pracy to będzie przede wszystkim czas dojazdu...
dom jest między Pruszkowem a Piastowem;
czy ktos z Was zna kogoś kto mieszka w miarę blisko i znajdzie czas żeby na chwile podjechac? nie musi być bardzo tani - przy tej ilości nei będzie to wielka różnica

kris19
12-12-2006, 16:13
Polecam firmę Geoservice z Warszawy, która zajmuje sie badaniami geotechnicznymi gruntu. Miałem przyjemnosc korzystac z ich uslug, pelen profesjonalizm.

http://www.geoservice.waw.pl/

Pan Marcin Grabiec, ktory kieruje firma, jest zreszta obecny na Forum.

Potwierdzam

michall.m
13-12-2006, 20:30
Poszukuję solidnego i niedrogiego wykonawcy ogrodzenia i podjazdów (kostka np), na północ od Warszawy, gm. Joniec ok. Płońska.
Najchetniej takiego z pomysłem jakto zrobić, żeby było tanio :wink:
Pzd,
Ania

Szpulka
14-12-2006, 14:51
Polecam firmę zajmującą się sprzedażą i montażem stolarki drzwiowej i okiennej. Wysoka jakość, terminowość, bardzo fachowa obsługa i montaż. Są słowni i mają dobre ceny.

ul. Kolejowa 86
www.technobud.waw.pl

Byłam tam - pierwsze wrażenie miłe - handlowcy obskakują klienta.
Mają duży wybór drzwi tzn współpracują z najpopularniejszymi producentami i z takimi mniej znanymi, ale jest normalnie drogo jak wszędzie w Warszawie.

Może ktoś by polecił coś tańszego?

Śnię czasami o drzwiach wewnętrznych drewnianych w obłogu nie sosnowym tylko jakimś szlachetniejszm za 1000zł z futryną - ładne mam sny prawda?

zygmor
15-12-2006, 13:04
Poszukujemy firmy do wybudowania domu (stan surowy) z Warszawy i okolic (dom pod Pruszkowem).
Budowa na wiosnę, lub nawet wcześniej. Kontakt na priv

Pola_2
16-12-2006, 18:02
Potrzebuję dobrych sprawdzonych dekarzy za rozsądną cenę
proszęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęę

Agutek
16-12-2006, 19:24
A ja pilnie poszukuje ekipy do zrobienia tynkow wewnetrznych cementowo-wapiennych?
Mozecie kogos polecic?

marhab13
17-12-2006, 08:35
spadasz mi z nieba , bardzo proszę o kontakt do tego solidnego Pana i jego ekipy: [email protected] POzdr

Pola_2
17-12-2006, 10:43
moge polecic dekarzy i ludzi od wykonczenia

ewsco dziękuję za namiary :D

Pola_2
17-12-2006, 14:05
Paweł297

dziękuję za namiary :D

71kkk
17-12-2006, 18:21
Witam,

szukam nam,iaru na dobrego i sprawdzonego STOLARZA do wykonania sporej ilości szafek i zabudowy w łazienkach i salonie......

z pozdrowieniami

znam - widzialem jego polki i schody z tralkami - gośc jest z zelechowa - ccudo. za wszystko wziła 14 tysi. robil u kolegi na olowkowej na bialolece. namiaru nie mam trzeba podjechac i popytac.

71kkk
17-12-2006, 18:42
polecam- daje im sowje rekomendacje, bo uczciwi i solidni. nie partaczą, nie klamia , oczywiście mają jakies tam wady- co bardziej wynika z nadmiaru roboty i jakiegos tam drobnego niedbalstwacniż glupoty. Al;e w takim wypadku majster ich opier...... i poprawią. majest nazwywa sie Teska 0 pisal juz o nim jak zaczynalem budowe. Nie jest z gatunku tych najtanszych- co wileu forumowiczow odstrasza. Zauwazylem ze wielu z Was sciga sie kto zrobi taniej. Pan Teska nie zrobi najtaniej , ale po 1,5 roku wspolpracy widze ze zrobi i daje gwarancję. Nie zostawi, nie ucieknie, nie klamie. Uczciwy facet w tych popapranych czasach. Tel- 0602 472 968.
Jak kto nie wierzy to moze do mnie podjechac albo do 3 rodzin ktore ja znam , ktorym on budowal domy.
Poza tym u niego dekarze- super, tynkarze do elewacji - super. Glazurnik Pan Zenek i Pan Kazik - super. Slabiej z tynkarzami i cieslami - w normie ale trzeba pilnowac.
Moge polecic elektryka - Pan Marian robi na Bialolece. trudny koles, zagada każdego ale solidny. Gorzej z terminami, trzeba go pilnować.
Polecam alarmowaców- ceny konkurencyjne i chlopaki sa ok. Firma ELSA Pan Jarek.
Hydraulik - w normie, starszy jegomość, robi na Bialolece i Legionowie. Pan Julian. Zaleta Pana Juliana- drogi ale silidny, w sprawach finansowych potrafi zrozumiec czlowieka, nie pili o kase.

STANOWCZO OSTRAGAM PRZED FIRMA PRODEXPOL Z ULICY BRAZOWNICZEJ W WAWIE. I PRZED ICH PARKIECIARZEM P. BAKULĄ.
Drewno zawowione w czerwcu, we wrzesniu okazalo sie ze go nie ma. Zaplacilem za deski o okreslonych wymiarach - chcieli mi wcisnąć tzw. mix czyli deski o roznych wymiarach. Potem dali deski z teaku -70 % seków. Na szczeście wywalczylismy i wyrwaliśmy od nich teaka bez seków. Potem okazalo sie ze nie ma parkietu debowego, ktory byl zamowiony w czerwcu. A w końcu jak polozyli mi te deski - tragedia. Szpary a wylewki 2 % i 1,8% wilgotności we wrzesniu, kiedy zaczęli klaść. Towar zwozili 3 miesiące, bo Panu sie nie spieszylo, albo nie dojechał. Partacze jakich malo. W koncu polozyli mi egzotyki w pokoju/ IPE/ i okazolo sie poniewczasie ze nie dali utwardzacza do kleju!!!!! Na szczescie stalo sie tak w jednym pokoju - ale trzeba deski zrywac, czyscic i klasc od nowa.
Polecam parkieciarzy z bartyckiej Pan Opiela Wieslaw. Terminowi do bolu!!!!!!!
Pozdro wszystkim :lol:

pawlo77
19-12-2006, 19:35
może jednak ktoś poleci mi jakąś firmę,bo spać nie mogę w nocy........ :(
po
zdrawiam i czekam
I MYSLE ZE JESZCZE DLUGO NIE BEDZIESZ SPAL,BO DOBRYCH EKIP TO JUZ NIE MA ,JA PRACOWALEM U JEDNEGO GOSCI PRZEZ MIESIAC PONAD ALE Z MOJEGO POWODU PRZESTALEM ,GOSC SOLIDNY ALE NIE MA EKIPY BO JAK WIADOMO CIEZKO TERAZ O DOBRYCH POMAGIEROW ,TYLKO ZE NIE TANI TO JEGO WADA ,ALE I DLA MNIE BYLA ZALETA BO PLACIL DOBRZE I NA CZAS ,NAJLEPSZE SA MALE FIRMY GDZIE SZEF REKAWY PODWIJA I PILNUJE LUDZI A NIE GDZIE MADRZY SIE ZA BIURKA JAKIS PREZIO!

speek
25-12-2006, 07:36
A ja polecam firmę Zapolski na ul.Puławskiej- pokrycia dachowe.Pracuje tam forumowy Statek p.Sebastian.Wszystko terminowo,doradztwo na najwyzszym poziomie Polecam

grazia111
28-12-2006, 16:18
ZA NIC NIE POWIERZAJCIE IM WYKONAWSTWA !!!!!!!!
Proszę o kontakt osoby,którym DOMBUD 3 realizował inwestycje.Moją sknocili od początku do końca i twierdzą, że był to przypadek w co nie wierzę biorąc pod uwagę skalę "przypadku".Od chwili rozpoczęcia prac spotykałem się z kłamstwami,brakiem nadzoru,niekompetencją,niechlujstwem,bałaganiars twem,błędami i wadami wykonawczymi,niezgodnościami z projektem.Czy tylko ja miałem pecha?Czy może bracia Skulimowscy podobne działania przyjeli jako standard?Dom przed ukończeniem już wymaga remontu.
ZDECYDOWANIE ODRADZAM.Oczywiście powyższą opinię na temat "pożal się Boże firmy" w każdej chwili mogę udokumentować.Ludzie szanujcie swoje pieniądze.Skulimowscy nie zrobią tego napewno.Nie dajcie im na to szansy.

to dobrze mi intuicja podpowiedziała
kontaktowałam się z nimi, ale wydali mi się tacy "nie tego.." i zrezygnowałam na szczęście, jak widzę.

ewsco
29-12-2006, 00:46
przestaje wierzyc w dobre ekipy uwazam ze całyczas trzeba trzymac ręke na pulsie a jak sie na za duzo pozwoli to potem:
wykonawca wie lepiej niz inwestor a chwile pozniej ma sie wrazenie ze to juz nie inwestor buduje sobie dom tylko wykonawca jest jego włascicielem :)
tak naprawde trzeba nauczyc sie postepowac z ekipami ale to naprawde trudna sztuka :(

Towita
29-12-2006, 09:19
Poproszę o namiary i zdjęcia oczywiście
pozdrawiam

Kitapl
29-12-2006, 22:15
Witam,
poszukuje sprawdzonego stolarza, ktory wykona kuchnie oraz drzwi wewnetrzne w rozsadnej cenie :)
w zamian moge podac z czystym sumieniem namiary na "zlota raczke" od elektryki i odkurzacza centralnego

rrmi
29-12-2006, 22:21
Polecam przedstawiciela Firmy Hormann i nie tylko .
Obsluga pierwsza klasa, ceny tez.
Zero zastrzezen :D
Pan Darek
500 003 373

O tym , ze polecam forumowego Starego od okien
mozna wyczytac u mnie w dzienniku :D

gapcia
30-12-2006, 19:06
wyslalem info

marhab13
31-12-2006, 20:30
Dziękuję bardzo. A przy okazji, ciekawa ta Twoja Łazienka. Pozdr :D

ArtiW
01-01-2007, 22:00
To ja rowniez poprosze (namiary i zdjecia)

luk_30
02-01-2007, 00:08
quote="gapcia"]witam
polecam ekipę pana Mariusza z Warszawy , firma wykonuje wszystkie prace związane z wykańczaniem wnętrz : glazura, sufity podwieszane, finezyjne aranżacje . generalnie robią kompleksowe remonty mieszkań .
u mnie zrobili świetną łazienkę - więc z czystym sumieniem mogę ich polecić . pozdrawiam tych co remontują i tych tak jak ja na razie już skończyli :) telefon do pana Mariusza podam na priv[/quote]

To ja rowniez poprosze (namiary i zdjecia)

gapcia
02-01-2007, 10:15
WYSLALEM INFO NA PRIV

maciejm
02-01-2007, 11:52
witam

szukam ekipy na czerwiec-lipiec br. do stanu surowego zamkniętego warszawa - białołęka. będe wdzięczny za każde info. ozdrawiam

ciacho
02-01-2007, 16:37
witam,
szukam geodety w okolicach Wołomina do wyznaczenia działki

Renatka&Petronek
02-01-2007, 18:44
Polecam murarza z jego ekipą. Terminowy, uczciwy, dokładny. Pan Marek Leszczyński 691 938 672. Obecnie buduje po wschodniej części Warszawy.
Oprócz zbudowania mi domu jesteśmy umówieni na ogrodzenie z klinkieru. Bardzo ładnie układa klinkier. My mamy dość specyficzną cegłę(niezbyt równą, ale taki właśnie jest jej urok) i układanie idzie mu bez problemów. Równo ładnie, według naszych oczekiwań.

misio3
02-01-2007, 18:46
serdecznie witam
poszukuję elektryka , okolice legionowa

ArtiW
02-01-2007, 20:30
WYSLALEM INFO NA PRIV

To jeszcze ja poprosze.
Jesli wyslales, to poprosze ponownie. Nic nie doszlo.

Kitapl
02-01-2007, 22:21
mój jest z sochaczewa ale robi w wawie. jest mega zaj..... młody koleś, nowoczesny, doradzi, ma gust, jest z nim super kontakt i to co jest niebagatelne...nie jest drogi. Robi sam ale bardzo szybko, kreatywnie szuka rozwiązań. Po prostu nowe pokolenie. Polecam z czystym sumieniem
Marcin Dolejsz
509721056

Betsi2006
04-01-2007, 13:23
Polecam przedstawiciela Firmy Hormann i nie tylko .
Obsluga pierwsza klasa, ceny tez.
Zero zastrzezen :D
Pan Darek
500 003 373

O tym , ze polecam forumowego Starego od okien
mozna wyczytac u mnie w dzienniku :D

Rrmi, jak dawno zamawiałaś bramę garażową, bo zastanawiam się czy już tego nie robić ( będę wykańczać na wiosnę).
A te okna to jakie - drewno czy plastik?
Ja mam namary na dobrego wykonawcę od okien PCV w okleinie drewnianej i mam od niego wycenę, to może bym porównała z inną ofertą?

Pozdrawiam
Betsi

ArtiW
07-01-2007, 23:04
A kto polecilby mi wykonawce generalnego?
Dom mamy w stanie surowym zamknietym.

tucz
09-01-2007, 14:53
również bardzo poproszę o kontakt
dzięki

tomki 4
10-01-2007, 08:41
Gapcia,

Ja także poproszę o namiary.

tomki4

coli
11-01-2007, 14:35
ja tez poprosze
[email protected]

no_kya
12-01-2007, 02:43
witam

szukam ekipy na czerwiec-lipiec br. do stanu surowego zamkniętego warszawa - białołęka. będe wdzięczny za każde info. ozdrawiam

ja też i również z góry dziękuję :D

Adam

Swan
12-01-2007, 08:35
Kochani budowlani,
poszukuję namiarów na solidnych wykonawców przyłączy gaz woda elektryka. Takich co to i wykonawczo i urzędowo coś załatwią.

Liczę mocno na pomoc niezawodnych forumowiczów!!!
Swan

kris19
12-01-2007, 09:59
Kochani budowlani,
poszukuję namiarów na solidnych wykonawców przyłączy gaz woda elektryka. Takich co to i wykonawczo i urzędowo coś załatwią.

Liczę mocno na pomoc niezawodnych forumowiczów!!!
Swan

Namiary poszły na skrzynkę
Pozdrawiam
http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=1572465#1572465
Zapraszamy do grupy.

taje
12-01-2007, 19:16
To i ja się dołączę. PILNIE poszukuję firmy/ekipy do rozbudowy domu w Zalesiu Górnym (od kwietnia). Mogą być drodzy byle fachowi i słowni. Umówiona ekipa wystawiła nas do wiatru :evil: Jakieś rekomendacje? Pomóżcie!

Brenda05
12-01-2007, 23:01
[quote="ania.mor"][quote=Paweł297]Witam

Jestem już po pracach wykończeniowych i pewnie jak każdy mam dobre i złe doświadczenia z fachowcami ale z czystym sumieniem mogę polecić kilku wykonawców...

Np.
Ekipę hygraulików, robili u mnie już drugi raz, pełny profesjonalizm, szybko, terminowo, solidnie i co najważniejsze za rozsądne pieniądze...

Dwóch panów od kominka również mi zaimponowali, za nieduże pieniądze zrobili mi kominek jaki chciałem, bez żadnych poprawek, przy mrozach 20 - 30 wszystkie "kurzące" prace robili na zewntrz mimo że ich o to nie prosiłem...

Również panowie od mebli kuchennych i zabudowy wnęk postarali się jak należy, choć z terminami u nich nie najlepiej, ale kiedy znajdą czas to mebelki pierwsza klasa, do tego to byli najtańsi jakich znalazłem, zreszta robili meble u moich kilku znajomych i wszyscy byli bardzo zadowoleni...

Wszyscy których wymieniłem działają na terenie mazowieckiego (Warszawa, Radom).

Zainteresowanym mogę podesłać zdjęcia tego co zbudowali u mnie w domu i namiary na tych panów.



Czy ja tez moge prosic namiary na pana od kominka?
Dzieki

marhab13
15-01-2007, 23:01
Pozdrawiam

szukam ekipy, która kompleksowo wykańcza dom: glazura, karton gips, drobne przeróbki hydrauliczne i instalacyjne, jeśli trzeba.

Pozdrawiam

AndrzejS
16-01-2007, 11:49
Także poproszę .
Pozdrawiam

Eastbud
16-01-2007, 23:05
Polecam własna firmę
przejrzysty cennik, wysoka jakosc usług

pozdrawiam
B.S.

kris19
17-01-2007, 12:54
Polecam własna firmę
przejrzysty cennik, wysoka jakosc usług

pozdrawiam
B.S.

A dlaczego wszystkie ceny są "od" ?
Czy to znaczy że nie mozna się targować ?
Pozdrawiam

Eastbud
17-01-2007, 14:58
:)
Tarrowac mozna sie zawsze - przy duzych inwestycjach ( powyzej 50 tys zł)

Rena Lipinska
18-01-2007, 02:34
Jedna z ekip p.Teski jest bardzo dobra, ale dogadanie się z ich szefem czyli Teską to odrębny temat. Projekt domu, który chcialam żeby budował trzyma od prawie pół roku. Na umówione spotkania nie pojawia się, nie dzwoni, że nie przyjedzie, nie odbiera telefonu. Dopiero gdy dopadłam go z innego numeru telefonu (moich nie chcial odbierać) to doszłam do wniosku, że niepoważny facet, albo mu się w głowie poprzewracało z nadmiaru budów do prowadzenia. Szukam więc ekipy nadal.

grama
18-01-2007, 20:31
A ja mogę polecić pana Stanisława Bączka - instalator wod-kan.
Zawsze widział swoją pracę na tle całości a nie tylko siebie i sam sobie rozwiązywał "nagłe" problemy zamiast kopnąć je pod szafę, jak inni...

Poproszę o namiary na tego Pana. Dziękuję.

A ze swojej strony mogę z czystym sumieniem polecić:
- Pana koparkowego - tel. 602 726 792, Pan Śledziewski z Pruszkowa
- wykonawcę przyłączy wod-kan - Pan Zawadzki z Piastowa, tel. 606 379 992

welniak
18-01-2007, 22:28
Nie będę oryginalny gdy napiszę, że szukam ekipy, ale taka jest prawda.

Szukam ekipy do kompleksowego wykonania przebudowy domu w Pruszkowie. Zakres robót: elewacja, wyburzenia, wykonanie elementów konstrukcyjnych (słupy, podciągi)), pełen zakres robót wykończeniowych i instalacyjnych.

Termin rozpoczęcia: druga połowa lutego - początek marca.

Przy okazji, jako "człowiek internetu" wygooglałem kilka stron, gdzie takie ekipy jak potrzebuję (sądząc po opisach) polecały swoje usługi, podając jednocześnie adres e-mailowy jako jedną z możliwości kontaktu. Napisałem do 4 różnych i nie dostałem żadnej odpowiedzi!

To przecież bez sensu. Jeżeli traktują stronkę jedynie jako reklamówkę i nie zamierzają odbierać maili, to po co je podają. Już lepiej być "nienowoczesnym" i podać tylko nr telefonu, ale przynajmniej ten telefon odebrać.

Eastbud
18-01-2007, 23:44
wiec zapraszam do nas

[email protected]


pozdrawiam
B.S.

Eastbud
18-01-2007, 23:45
To i ja się dołączę. PILNIE poszukuję firmy/ekipy do rozbudowy domu w Zalesiu Górnym (od kwietnia). Mogą być drodzy byle fachowi i słowni. Umówiona ekipa wystawiła nas do wiatru :evil: Jakieś rekomendacje? Pomóżcie!

....

welniak
19-01-2007, 10:30
wiec zapraszam do nas

[email protected]


pozdrawiam
B.S.

Dziękuję, nie omieszkam skorzystać. Od razu przepraszam, za to co poniżej, ale otwarta natura forum każe mi zadać poniższe pytanie: :)

Do innych forumowiczów: czy ktoś miał do czynienia z firmą EastBud? Jakieś refleksje?

Aggi_2004
19-01-2007, 10:44
Ja polecam fime dekarska MAR-BUD Boguszewski z Milanowka ( sa rowniez dystrybutorem pokryc dachowych ). Fachowosc i komunikacja na najwyzszym poziomie, zyczylabym sobie i innym aby wszyscy wykonawcy byli tacy.
Namiary na nich na stronach Braasa i Rupp Ceramiki.
Oczywiscie dach moze jeszcze sprawiac niespodzianki , wtedy Wam o tym doniose, ale wlasciwie jak przez 2 miesiace nigdzie nie przeciekalo to juz raczej nie bedzie.

Eastbud
19-01-2007, 11:20
:)

Slusznie....Kontrola podstawa zaufania:)

annkier
22-01-2007, 16:04
a gdzie zamawialiście więźbę, może mi ktos poleci dobry tartak?

wieslaw=pyza
23-01-2007, 14:20
Witam wszystkich ,mam pytanko =czy ktoś z Was budował z firmą budowlaną MKK Z LEGIONOWA;Pan WENDA, PROSZE O OPINIE.

Adamxyz
24-01-2007, 08:49
Polecam ekipę wykończeniową, która właśnie kończy u mnie remont - glazura, tarakota, sufity podwieszane itd....

Osoby są spoza W-wy ale wynajmują w W-wie mieszkanie.

Pracę wykonują solidnie, szybko, TANIO (jak na Warszawę 30% taniej od cen niektórych "fachowców").

Karol - 662 694 718
Rafał - 511 073 082

Od razu dodam że nie jest to autoreklama i w żaden sposób nie jestem z tą ekipą związany. Polecam bo uwazam że warto.

pozdrawiam,
Adam

Siniorita
24-01-2007, 21:34
Poproszę o namiar na słynnego Pana Mariusza :D
[email protected]

andy1944
25-01-2007, 13:03
Czy mogę prosić o namiary i zdjęcia
[email protected]

andy1944
25-01-2007, 13:04
Jeszcze raz podaję e-mail: [email protected]

gapcia
25-01-2007, 14:57
wyslalem info - pozdrawiam

Kowalik
26-01-2007, 11:21
ja też Poproszę o namiary i zdjęcia. Z góry bardzo dziekuje i pozdrawiam.

Klenio
27-01-2007, 22:50
Witam,

Mam poleconych dwóch fachowców pracujących w Wawie do stanu surowego otwartego z konstrukcją dachową pokrytą papą:
1) Józef Mazurkiewicz
2) Tomasz Bartkiewicz

Czy ktoś z Was budował z którymś z nich swój dom? Jeśli tak to proszę o informacje.

Pozdrawiam
Klenio

Chatte
28-01-2007, 14:31
Józef Mazurkiewicz budował u mnie.
Raczej drogi , mozna znaleźć taniej ale ten etap budowania - stan surowy otwarty wspominam z rozrzewnieniem, bo wlasciwie było bezproblemowo.

Klenio
28-01-2007, 15:50
Witam,


Józef Mazurkiewicz budował u mnie.
Raczej drogi , mozna znaleźć taniej ale ten etap budowania - stan surowy otwarty wspominam z rozrzewnieniem, bo wlasciwie było bezproblemowo.

Dzięki za odpowiedź! Mam kilka pytań:
1) Czy za drugim razem też byś go wybrała?
2) Jakiej wielkości jest Twój dom?
3) Co znaczy właściwie bezproblemowo?
4) O ile był droższy od innych i czy było warto przepłacić?

Pozdrawiam
Klenio

Chatte
28-01-2007, 17:24
Nie zastanawialam się czy wybrałabym pana Józefa drugi raz.
Chodziło mi o sprawna i uczciwą ekipę, która da sobie radę bez codziennego pokazywania palcem co trzeba zrobic. I tak własnie bylo.
Poniewaz na budowę miałam wtedy dojazd jakies 40km i musialam byc o 7.30 w pracy, więc z koniecznosci moje wizyty były popołudniowe i dosyć krótkie.
Dom parterowy z użytkowym poddaszem - w parterze 200m2, ściana 3W z ceramiki tradycyjnej : pustak U+10cm styropian+cegła K-3. Taka technologia podraża koszty stanu surowego, bo ściany zewnetrze są murowane podwójnie.
Pan Józef nie grymasi, tylko robi to co powinien. Nie piją w pracy.
Problem miałam ale z geodeta, który pomylił się w tyczeniu domu , bagatela, o 1m.
I właściwie nie przypominam sobie sytuacji, kiedy się zdenerwowałam na murarzy.
Co do ceny: wybrałam pana Józefa ze względu na referencje - miałam mozliwość obejrzenia prac na innych budowach i porozmawiani z inwestorami. I to zaważyło. Nie mialam wtedy dobrego rozeznania w rynku i bardziej polegałam na opiniach inwestorów niż na cenach oferowanych przez wykonawców. Jestem z branzy budowlanej (sieci wod-kan) i obserwując rynek na roboty sieciowe dobrze wiem, że niska cena to nie wszystko.
Ale... mając obecne rozeznanie w rynku robót murarskich - wybrałabym pana Józefa jeszcze raz. Zalezało mi na solidnym wykonaniu tych elementów, których juz po wybudowaniu domu nie da się zmienić.
W którym rejonie budujesz? Moge pokazać kilka obiketów wybudowanych przez pana Józefa.

doronia
29-01-2007, 15:06
Polecam swoje usługi ogólno-budowlane,kompleksowe wykańczanie wnętrz,docieplanie budynków.Zapraszam do współpracy,wolne terminy
663484020 Marcin

Klenio
29-01-2007, 15:29
Witam,

Proszę o rekomendację użytkowników forum, którzy zaufali Panu Marcinowi.

Jeśli ma Pan jakieś budowy, w mojej technologii na terenie Warszawy, proszę podać na priv adres lub kontakt do inwestora.

Pozdrawiam
Klenio

agi_78
30-01-2007, 16:59
Józef Mazurkiewicz budował u mnie.
Raczej drogi , mozna znaleźć taniej ale ten etap budowania - stan surowy otwarty wspominam z rozrzewnieniem, bo wlasciwie było bezproblemowo.

Witam
Bardzo proszę o kontakt do p. Józefa Mazurkiewicza. Szukam ekipy do stanu surowego.

Klenio
31-01-2007, 10:27
Witam,

Pan Józef ma wolny termin na czerwiec, właśnie z nim się dogaduję :D. Podam Ci telefonik jak już się dogadam i podpiszę umowę, bo jak się dogadasz pierwsza to zostanę na lodzie :o. A bardzo nie lubię lodu...

Pozdrawiam
Klenio

Klenio
31-01-2007, 10:32
Witam,

Pan Józef ma wolny termin na czerwiec, właśnie z nim się dogaduję :D. Podam Ci telefonik jak już się dogadam i podpiszę umowę, bo jak się dogadasz pierwsza to zostanę na lodzie :o. A bardzo nie lubię lodu...

Pozdrawiam
Klenio

klememi
31-01-2007, 13:01
Kochani budowlani,
poszukuję namiarów na solidnych wykonawców przyłączy gaz woda elektryka. Takich co to i wykonawczo i urzędowo coś załatwią.

Liczę mocno na pomoc niezawodnych forumowiczów!!!
Swan

Namiary poszły na skrzynkę
Pozdrawiam
http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=1572465#1572465
Zapraszamy do grupy.

Moge tez poprosic o namiary na "przylaczeniowcow"?

Dzieki,

stronka
31-01-2007, 15:07
Moge polecic super ekipe do budowy domu do stanu surowego. Dokladni, solidni, sluza rada inwestorwi i sa bardzo terminowi.

Budowali moj dom.

mogę poprosic o namiar?

Pozd
Ania

agi_78
31-01-2007, 16:24
Witam,

Pan Józef ma wolny termin na czerwiec, właśnie z nim się dogaduję :D. Podam Ci telefonik jak już się dogadam i podpiszę umowę, bo jak się dogadasz pierwsza to zostanę na lodzie :o. A bardzo nie lubię lodu...

Pozdrawiam
Klenio

Dzięki, i nie martw się ja dopiero będę budowała dopiero bliżej września.

Pozdrawiam :)

daga75
31-01-2007, 16:37
Witam ,
Też poproszę o namiary na wykonawcę stanu surowego. Budowa Wawa-Las.

Pozdrawiam
daga75

rooty
01-02-2007, 00:03
Moze ktos polecic te osoby?

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=91748
http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=83777
http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=89909
http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=90599
http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=80842
http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=87618

Ewentualnie jesli ktos moze polecic solidna i uczciwa ekipe do wykonczenia kanadyjczyka za przyzwoita cene. Zakres robot: dokonczenie malowania scian, sufitow, podlog, wstawienie drzwi, wylewka, wiecej info poprzez forum

bob budowniczy junior
01-02-2007, 14:05
Ja polecam skład od dachów.Specjalizują się w blachodachówkach:
DACHWIT
tel. 0-25 757 76 26
Siedzibę mają w Dębe Wielkie
Wycena wyszła najtaniej (robiłem na 4 składach) i po wykonaniu okazało się,że zapłaciłem 300zł mniej niż w wycenie.Mają swoje ekipy - moja była super.Zyczę wszystkim takich fachowców

Ewa76
01-02-2007, 21:43
W sumię moge polecić kierownika budowy. Tzn. jenego nietaniego, ale dobrego, co dużo przyjeżdza, sprawdza, mierzy itp p. Emil. I drugiego co dobry jest jak ktos potrzebuje wpisów, nie ma czasu, ale wpisy bez problemu robi, jest 2-3 razy na budowie na każdym etapie tzn. 1 etap fundamenty, 1 etap strop, 1 etap więźba p. Andrzej. Tak więc jakby ktoś chciał któregoś z takich kierowników (z oboma współpracowałem) to mogę dać namiary. 8)

Jeżeli możesz to podeślij mi namiary na pana Emila. Potrzebuję właśnie takiej osoby, która wszystko wypatrzy :)

daga75
01-02-2007, 22:34
W sumię moge polecić kierownika budowy. Tzn. jenego nietaniego, ale dobrego, co dużo przyjeżdza, sprawdza, mierzy itp p. Emil. I drugiego co dobry jest jak ktos potrzebuje wpisów, nie ma czasu, ale wpisy bez problemu robi, jest 2-3 razy na budowie na każdym etapie tzn. 1 etap fundamenty, 1 etap strop, 1 etap więźba p. Andrzej. Tak więc jakby ktoś chciał któregoś z takich kierowników (z oboma współpracowałem) to mogę dać namiary. 8)


Kze poproszę namiary na p. Emila.

klememi
02-02-2007, 11:57
Czy ktos mial doswiadczenie (dobre/złe) z firmą Arkada ze Starej Iwicznej?
Bede wdzieczna za info.

pozdrawiam,

Ewa76
02-02-2007, 12:29
daga75 widzę że tak samo jak ja zaczynasz swoją przygodę i z forum i z budową. na jakim jestes etapie? masz pozwolenie na budowę? Na wniosek już złożyłam - teraz czekam. Mam też ekipę na stan surowy - poleconą, także mam nadzieję, że jakoś to pójdzie. Teraz mam do zrobienia studnię, prąd budowlany no i poszukiwanie solidnego kierownika budowy.No i pewnie tysiąc innych rzeczy o których jeszcze nie wiem :D

daga75
02-02-2007, 13:48
daga75 widzę że tak samo jak ja zaczynasz swoją przygodę i z forum i z budową. na jakim jestes etapie? masz pozwolenie na budowę? Na wniosek już złożyłam - teraz czekam. Mam też ekipę na stan surowy - poleconą, także mam nadzieję, że jakoś to pójdzie. Teraz mam do zrobienia studnię, prąd budowlany no i poszukiwanie solidnego kierownika budowy.No i pewnie tysiąc innych rzeczy o których jeszcze nie wiem :D

Jeszcze nie złożyłam wniosku o PnB a kiedy ty składałaś ? Moje przygotowania do budowy to w tej chwili teoria a WZ były mi potrzebne do kredytu. Chcemy budować z ytonga, no i ekipę mam ale nie wiem czy wyrobię się na umówiony termin. Mam namiary na elektryka (pracuje w Stoenie), który prawdopodobnie będzie robił przyłącze na czas budowy.
Ewa76 w którym miejscu masz swoją działkę?

Ewa76
02-02-2007, 13:58
Działka jest w Józefowie.
Ale nie rozpisuje się więcej bo to nie ten wątek - nie chcę zakłócać tematu :)

markiz
04-02-2007, 22:43
Witam,
szukam solidnej ekipy do postawienia domu w stanie surowym otwartym (ewentualnie do poziomu stropu). Budowa w gminie Halinów, projekt M02 z kolekcji Muratora.

Pozdrawiam

Renatka&Petronek
05-02-2007, 00:23
Polecam Michała Dąbrowicza z tego forum do realizaci kompleksowej dachu. O nic nie trzeba się martwić. Wszystko pan Michał załatwi za was.

aigel
05-02-2007, 09:48
Polecam Michała Dąbrowicza z tego forum do realizaci kompleksowej dachu. O nic nie trzeba się martwić. Wszystko pan Michał załatwi za was.

Poprosze na prv kontakt do niego

aigel

Ewa76
05-02-2007, 09:50
Ja też będę wdzięczna za kontakt do Pana Michała Dąbrowskiego

thomasso
05-02-2007, 11:02
jest caly watek

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=45467&postdays=0&postorder=asc&start=240

brzoza77
10-02-2007, 12:22
[quote="ania.mor"][quote=Paweł297]Witam

Jestem już po pracach wykończeniowych i pewnie jak każdy mam dobre i złe doświadczenia z fachowcami ale z czystym sumieniem mogę polecić kilku wykonawców...

Np.
Ekipę hygraulików, robili u mnie już drugi raz, pełny profesjonalizm, szybko, terminowo, solidnie i co najważniejsze za rozsądne pieniądze...

Dwóch panów od kominka również mi zaimponowali, za nieduże pieniądze zrobili mi kominek jaki chciałem, bez żadnych poprawek, przy mrozach 20 - 30 wszystkie "kurzące" prace robili na zewntrz mimo że ich o to nie prosiłem...

Również panowie od mebli kuchennych i zabudowy wnęk postarali się jak należy, choć z terminami u nich nie najlepiej, ale kiedy znajdą czas to mebelki pierwsza klasa, do tego to byli najtańsi jakich znalazłem, zreszta robili meble u moich kilku znajomych i wszyscy byli bardzo zadowoleni...

Wszyscy których wymieniłem działają na terenie mazowieckiego (Warszawa, Radom).

Zainteresowanym mogę podesłać zdjęcia tego co zbudowali u mnie w domu i namiary na tych panów.

Pozdrawiam.

Pawel,
poprosze namiary na priva. Dzieki.

brzoza77
10-02-2007, 12:24
Witam
Poproszę o namiary na dobrego architekta z W-wy lub okolic. (projekt indywidualn)

Witam,
Mam do polecenia architekta Jacka Kaweckiego, który wykonał nam indywidualny projekt domu, a teraz doradza nam w środku (w ramach nadzoru inwestorskiego, do którego go wzięliśmy). NIE JEST TANI, ale ma oryginalne pomysły i myśli! Specjalizuje się w domach nowoczesnych, geometrycznych (płaski dach, duże przeszklenia, niekonwencjonalne rozwiązania np licowanie okien ze ścianą, chowanie profili okiennych w podłodze, aby powstala jedna wielka tafla szkła). Umie słuchać i racjonalnie przekonać do swoich rozwiązań.

Mogę też polecić z czystym sumieniem elektryka specjalizującego się w systemach inteligentnych EIB. U nas właśnie skończył, zaczynał z samego rana i kończył wieczorem. Robił dokładnie, ale szybko. Ma sporo zleceń. I ważne - niestety projekt okablowania domu inteligentnego zrobiliśmy w innej firmie, a on sam z siebie przy kładzeniu kabli doradził nam jak obnizyć koszty i nie przepłacać.

Pozdrawiam,
Mige126

Poprosze o namiary na elektryka. Dzieki

brzoza77
10-02-2007, 12:45
witam
polecam ekipę pana Mariusza z Warszawy , firma wykonuje wszystkie prace związane z wykańczaniem wnętrz : glazura, sufity podwieszane, finezyjne aranżacje . generalnie robią kompleksowe remonty mieszkań .
u mnie zrobili świetną łazienkę - więc z czystym sumieniem mogę ich polecić . pozdrawiam tych co remontują i tych tak jak ja na razie już skończyli :) telefon do pana Mariusza podam na priv

Gapciu,
ja rowniez poprosze o namiary ze zdejciami. Dzieki.

rooty
10-02-2007, 16:30
Prosze o polecenie dobrej ekipy od karton gipsow i malowania, Warszawa i okolice :oops:

rooty
10-02-2007, 16:32
Bardzo prosze o namiary na priv lub [email protected]

dabrowsa
10-02-2007, 22:22
witam

szukam ekipy na czerwiec-lipiec br. do stanu surowego zamkniętego warszawa - białołęka. będe wdzięczny za każde info. ozdrawiam

ja też i również z góry dziękuję :D

Adam

my także poszukujemy wiosna-lato br.do stanu surowego otwartego-okolice Serocka

Sylwia i Adam

dabrowsa
10-02-2007, 22:43
Moge polecic super ekipe do budowy domu do stanu surowego. Dokladni, solidni, sluza rada inwestorwi i sa bardzo terminowi.

Budowali moj dom.

mogę poprosic o namiar?

Pozd
Ania

czy my równiez możemy? jeśli tak to prosimy na [email protected] lub gg 5446528. wielkie dzieki!!!
pozdrowionka,
sylwia i adam

dabrowsa
10-02-2007, 22:49
W sumię moge polecić kierownika budowy. Tzn. jenego nietaniego, ale dobrego, co dużo przyjeżdza, sprawdza, mierzy itp p. Emil. I drugiego co dobry jest jak ktos potrzebuje wpisów, nie ma czasu, ale wpisy bez problemu robi, jest 2-3 razy na budowie na każdym etapie tzn. 1 etap fundamenty, 1 etap strop, 1 etap więźba p. Andrzej. Tak więc jakby ktoś chciał któregoś z takich kierowników (z oboma współpracowałem) to mogę dać namiary. 8)

czy mozemy dostac namiar do Pana Emila??? zależy nam na takiej osobie...z góry dzieki!

sylwia i adam

Kedrap3
11-02-2007, 00:33
Czy ktos mial doswiadczenie (dobre/złe) z firmą Arkada ze Starej Iwicznej?
Bede wdzieczna za info.

pozdrawiam,

Jeśli chodzi o firmę Arkada spod Konstancina (biuro w Starej Iwicznej) to pisałem już o mojej współpracy z nimi. Poniżej link:
http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=14998&highlight=arkada

Nie jest najgorzej, ale nie oczekuj cudów, bo można się delikatnie rozczarowac. Tak czy inaczej życzę powodzenia, bo budowa to ciężkie przeżycie.

Jaskółka
13-02-2007, 15:29
Ja również poproszę o namiary i zdjęcia

dzięki bardzo i pozdrawiam

Jaskółka
13-02-2007, 15:39
Chatte napisał:

Józef Mazurkiewicz budował u mnie.
Raczej drogi , mozna znaleźć taniej ale ten etap budowania - stan surowy otwarty wspominam z rozrzewnieniem, bo wlasciwie było bezproblemowo.



Witam,

Poszukuję ekipy do stanu surowego zamkniętego.
Rozpoczęcie budowy - lipiec, Stare Babice.
Bardzo proszę o kontakt do tego solidnego Pana ewentualnie innej sprawdzonej ekipy

frankowy
13-02-2007, 16:10
[quote="stronka"][quote=Vax]Moge polecic super ekipe do budowy domu do stanu surowego. Dokladni, solidni, sluza rada inwestorwi i sa bardzo terminowi.

Budowali moj dom.

ja też poproszę o namiar na priv

ArtiW
13-02-2007, 16:14
wiec zapraszam do nas

[email protected]


pozdrawiam
B.S.

Dziękuję, nie omieszkam skorzystać. Od razu przepraszam, za to co poniżej, ale otwarta natura forum każe mi zadać poniższe pytanie: :)

Do innych forumowiczów: czy ktoś miał do czynienia z firmą EastBud? Jakieś refleksje?

No wlasnie... Probuje sprawdzic u zrodla. Napisalem maila z ich strony internetowej. Nie powiem, nie bylo to dawno, wczoraj. Wydaje mi sie jednak, ze skoro podalem wszelkie namiary do siebie, zglosilem chec rozpoczecia rozmow, to powinien ktokolwiek do mnie zadzwonic.

Nie oceniam fachowosci wykonanych prac, ale komunikacja slabiutka...

klememi
14-02-2007, 14:34
Jeśli chodzi o firmę Arkada spod Konstancina (biuro w Starej Iwicznej) to pisałem już o mojej współpracy z nimi. Poniżej link:
http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=14998&highlight=arkada

Nie jest najgorzej, ale nie oczekuj cudów, bo można się delikatnie rozczarowac. Tak czy inaczej życzę powodzenia, bo budowa to ciężkie przeżycie.

Kedrap3,

dzieki za info.

Pozdrawiam,

Vax
14-02-2007, 18:29
pw

Helix33
16-02-2007, 11:32
[quote="frankowy"][quote="dabrowsa"][quote="stronka"][quote=Vax]Moge polecic super ekipe do budowy domu do stanu surowego. Dokladni, solidni, sluza rada inwestorwi i sa bardzo terminowi.

Budowali moj dom.

Poprosze namiary na priv - dzięki
H.

Jaskółka
16-02-2007, 14:53
Vax napisał:

Moge polecic super ekipe do budowy domu do stanu surowego. Dokladni, solidni, sluza rada inwestorwi i sa bardzo terminowi.

Budowali moj dom.


Będę wdzięczna za namiary na priv.

pozdrawiam

dorfetka
17-02-2007, 17:32
Vax napisał:

Moge polecic super ekipe do budowy domu do stanu surowego. Dokladni, solidni, sluza rada inwestorwi i sa bardzo terminowi.

Budowali moj dom.


Będę wdzięczna za namiary na priv.

pozdrawiam

i ja tez poprosze o namiary tej ekipy

serdecznie pozdrawiam wszystkich formuowiczow

Halszka
18-02-2007, 12:02
polecam ekipe muraską Stana Teski - chlopaki sa ok, trzeba tylko pilnowac terminu, bo facet w sezonie ma kilka budow jednoczesnie. Ceny - za dom 220 pow zabudowy z silki ,plyta fundamentowa, piwnica, dach 360m2, stan surowy wziąl za robote 46 000. Przy wycenach innych ekip - rewelacja. jakby co - dzwoncie do mnie, kkk
Proszę o namiar na priva

Ja również proszę o namiar na priv.

Pozdrawiam wszystkich.

Halszka
18-02-2007, 12:04
[quote="frankowy"][quote="dabrowsa"][quote=stronka][quote=Vax]Moge polecic super ekipe do budowy domu do stanu surowego. Dokladni, solidni, sluza rada inwestorwi i sa bardzo terminowi.

Budowali moj dom.

Poprosze namiary na priv - dzięki
H.

Ja też proszę o namiary na priv.

Pozdrawiam.

dorfetka
18-02-2007, 13:37
polecam ekipe muraską Stana Teski - chlopaki sa ok, trzeba tylko pilnowac terminu, bo facet w sezonie ma kilka budow jednoczesnie. Ceny - za dom 220 pow zabudowy z silki ,plyta fundamentowa, piwnica, dach 360m2, stan surowy wziąl za robote 46 000. Przy wycenach innych ekip - rewelacja. jakby co - dzwoncie do mnie, kkk
Proszę o namiar na priva

Ja również proszę o namiar na priv.

Pozdrawiam wszystkich.


Ja również poproszę o namiary tej ekipy na priv

pozdrowionka

qki&pati
19-02-2007, 16:32
a ma moze ktos namiary na kogos od wylewek, kto jednoczesnie zrobilby ocieplenie podlogi i stropu monolitycznego ..:)?


z gory dzieki
qki

Krupiarz
20-02-2007, 09:46
Do wylewek polecam ekipy forumowego Eimunda. W rozsądnych cenach (nie wyższych niż u innych). Szybko, czysto, solidnie i terminowo. Polecam.


A swoją drogą to poszukuję ekipę która położy mi podłoge na legarach, wycyklinuje i pomaluje lakierem.
W zasadzie to robi to większość parkieciarzy.
Przeszukałem wątek, ale zbyt wielu namiarów nie znalazłem.

No i jakiegoś stolarza, który zrobi trepy schodów oraz kawałek barierki z mojego drewna i je zamocuje.

Jakby ktoś mógł się podzielić namiarami na sprawdzonych fachowców byłbym wdzięczny.

Pozdrawiam

izat
20-02-2007, 10:22
Ja równiez polecam Eimunda :) do wylewek

ldeb
21-02-2007, 17:01
Witam, :D

poszukuje namiarów na sprawdzonych fachowców od:
elektryki, ocieplania budynków, tynków wewnetrznych i hydrauliki.
Z góry dziękuje

Pozdrawiam
Łukasz
:wink:

korena
22-02-2007, 10:54
polecam wykonawcę który wczoraj skończył u mnie szafy wnękowe i garderobę
działa w okolicach Warszawy ,solidne i.........niedrogio
wyszły bardzo ładnie
mimo krzywych ścian i sufitów wszystko wyszło prosto

Margaret
23-02-2007, 12:20
Poszukuję sensownej ekipy do instalacji kanalizacyjnej i wodnej (i do c.o.), która najpierw zaprojektowałaby system, a potem go wykonała.
Najpilniej potrzebna mi firma do zaprojektowania instalacji kanalizacyjnej - niedługo rozpoczynam budowe i musze poprowadzić rury w chudziaku.
Bardzo prosze o namiary na sprawdzone ekipy :lol:
Pozdrawiam.

brzoza77
25-02-2007, 22:18
Gapciu,
nic nie dostalam. Jeszcze raz prosze na priva lub [email protected]

lidex
26-02-2007, 08:45
Witam,
Poszukuje transportu z HDSem do przewiezienia baraku, okolice Pruszkowa / Grodziska Mazowieckeigo.Jeśli ma ktoś namiar na kogoś ,bardzo proszę o podzielenie się:).

Grzegorz Saczek
26-02-2007, 21:05
Poszukuję sensownej ekipy do instalacji kanalizacyjnej i wodnej (i do c.o.), która najpierw zaprojektowałaby system, a potem go wykonała.
Najpilniej potrzebna mi firma do zaprojektowania instalacji kanalizacyjnej - niedługo rozpoczynam budowe i musze poprowadzić rury w chudziaku.
Bardzo prosze o namiary na sprawdzone ekipy :lol:
Pozdrawiam.

Też się chętnie dopisze do tej prośby

robinoc
27-02-2007, 19:25
Do ogrodzeń polecam bardzo solidną firmę METPOL z ul.Lewinowskiej w Warszawie, przyjemnie patrzeć jak się uwijają z robotą. Fachowo, rzetelnie i nie drogo.

Polecam też firmę PION z Piaseczna, głównie izolacje wodoszczelne ale i ogólnobudowlane, kontakty z właścicielem p.Górzyńskim to przyjemność, niestety bywa b.zajęty , no ale jak ktoś jest dobry i niedrogi to ma nawał klientów :D .

thomasso
28-02-2007, 12:53
Do wylewek polecam ekipy forumowego Eimunda. W rozsądnych cenach (nie wyższych niż u innych). Szybko, czysto, solidnie i terminowo. Polecam.


A swoją drogą to poszukuję ekipę która położy mi podłoge na legarach, wycyklinuje i pomaluje lakierem.
W zasadzie to robi to większość parkieciarzy.
Przeszukałem wątek, ale zbyt wielu namiarów nie znalazłem.

No i jakiegoś stolarza, który zrobi trepy schodów oraz kawałek barierki z mojego drewna i je zamocuje.

Jakby ktoś mógł się podzielić namiarami na sprawdzonych fachowców byłbym wdzięczny.

Pozdrawiam


mozesz podeslac namiar na ekipe od wylewek ( na priva)?

dzieki

pilot_pirx
01-03-2007, 15:42
Witam,

Szukam ekipy do stanu surowego otwartego (na jesień). Możecie polecić mi swoje ekipy, z których jesteście zadowoleni? Aha, budowa z porothermu, okolice Piaseczna.

Z góry dziękuję za pomoc :-)

Gosia

Rudolfo
02-03-2007, 11:13
Witam wszystkich,

właśnie dostałem sms-a od umówionego wykonawcy, że rezygnuje z budowy naszego domu i ucieka do Anglii. :(
Czy mógłbym Was prosić o pomoc i podesłanie namiarów na wykonawcę (najlepiej stan surowy + wykończeniówka), który zbuduje dom w Michałowicach k.W-wy od wiosny 2007?

Serdecznie dziękuję i pozdrawiam,
R.

mery26
02-03-2007, 13:45
poszukuję sprawdzonej ekipy do ocieplenia poddasza + GK.
Pozdr.
Mariusz

veech'u
02-03-2007, 14:28
Potrzebuje zamontowac 10m3 szambo z króccem i czujnikiem
Poprosze o namiary na solidneog wykonawce :D
pozdrawiam

mave
05-03-2007, 09:48
Witam,
Do poddasza mogę polecić Pana Młynarskiego z ekipa, szybka i solidna ekipa, słuzą radą, u znajomego robili poddasze, u mnie wykonali łazienkę i remont dwóch pokoi.
W dodatku ceny bardzo konkurencyjne.
Tu podaję numer, mam nadzieję, że nikt się nie zawiedzie ;) 511039089.

Pozdrawiam

Gafinka
05-03-2007, 23:45
Bardzo prosze miłych forumowiczów o podzielenie się namiary na dobrych i sprawdzonych fachowców od:
elektryki (sensowne zaprojektowanie elektryki i wykonanie)
hydrauliki ( woda i kanaliza)
kogoś dobrego od podłogówki
oraz w ramach dyscypliny dodatkowej - ocieplenie i otynkowanie niewielkiej przetsrzeni zewnętrznej (ściany lukarn) i ocieplenie wewnątrz - poddasze
Budowa w okolicach Piaseczna

o matko ilu fachowców mi potrzeba - tylko zdaje się od wylewek nie mam wątpliwości kogo zatrudię :)

Zuzza
07-03-2007, 16:33
Znowu coś potrzebne ;-)



Poszukuje ekipy do wykonania gładzi - na jutro ;-)

Może ktoś ma polecaną ekipę?? Może byc gładź i malowanie....

kubaimycha
08-03-2007, 10:48
[quote=sb12]dwie koleżanki które zapoczątkowały wątek polecały dekarza Pana Roberta Koprowskiego.
Nie wiem czy lepszą ekipę można sobie wyobrazić!
Właśnie skończyli u nas dach. Sąsiedzi stoją i podziwiają 24 na dobę.
Jest piękny. Polecam!
sb

Witam
Czy mogłabym prosić namiary na polecanego dekarza ?
Z góry dziękuję i pozdrawiam
Renata

KozAnka
09-03-2007, 12:40
Ja moge polecic swojego dekarza. Witold Gron 607 242 688.

kze
13-03-2007, 11:35
Mogę polecić mojego hydraulika. Pan Sławek.
Konkretny, rzeczowy, w dobrej cenie załatwia materiały (piec!), punktualny, słowny, w sumie nie mam do czego przyczepić się.. :oops: :roll:

Vax
13-03-2007, 15:45
Polece dobrego dekarza.

ness
13-03-2007, 16:29
Witam,
poproszę o namiary i zdjęcia na priv [email protected], czy pan Mariusz ma wolne terminy czy raczej jest zawalony robotą?

Dziękuję

ness

tosinek
13-03-2007, 21:46
A nie macie namiarów na koparkowego???? Mąż kazał poszukać. I strasznie pilnie potrzebuję kogoś TANIEGO z wiedzą ogrodniczą o przycinaniu drzew.
Koparkowy potrzeby ze strony rosyjskiej Warszawy

Gafinka
15-03-2007, 09:51
Mogę polecić mojego hydraulika. Pan Sławek.
Konkretny, rzeczowy, w dobrej cenie załatwia materiały (piec!), punktualny, słowny, w sumie nie mam do czego przyczepić się.. :oops: :roll:

kze mogę poprosić o namiary

kze
16-03-2007, 18:09
Mogę polecić mojego hydraulika. Pan Sławek.
Konkretny, rzeczowy, w dobrej cenie załatwia materiały (piec!), punktualny, słowny, w sumie nie mam do czego przyczepić się.. :oops: :roll:

kze mogę poprosić o namiary
Wysłałem na priv'a. 8)

Lunetka
16-03-2007, 19:17
Moge polecic super ekipe do budowy domu do stanu surowego. Dokladni, solidni, sluza rada inwestorwi i sa bardzo terminowi.

Budowali moj dom.
To ja bardzo proszę o namiar na priv.
W jakim rejonie pracują?

tosinek
17-03-2007, 09:26
Czy ktoś mi może na e-adres przesłać projekt swojej umowy z murarzem? Pilna sprawa. mam jutro spotkanie i chcę wszystko uzgodnić[/b]

chris1965
17-03-2007, 22:36
Witam serdecznie,

poszukuję ekipy budowlanej do stanu surowego - domek jednorodzinny ok.140m2 w Milanówku. Jak każdy inwestor oczywiście chciałbym, aby była solidna, ...itp. Z góry dziękuję i pozdrawiam użytkowników tego forum za informacje.

Krzysztof

Lunetka
19-03-2007, 13:45
To ja też poproszę o namiary i zdjęcia oczywiście :D

wicekK
19-03-2007, 23:21
Ja mogę polecić znajomego hydraulika .
Robi szybko ale też dokładnie .
Nazywa się Mirek 501-134-730 .
Można powołać się na Wicka .

radkoz
20-03-2007, 15:03
Moge polecic super ekipe do budowy domu do stanu surowego. Dokladni, solidni, sluza rada inwestorwi i sa bardzo terminowi.

Budowali moj dom.


Ja tez baaardzo prosze o kontakt do ekipy.

barteklug
21-03-2007, 11:04
Szukam DOBREJ ekipy budowlanej do budowy domu dwurodzinnego z silki o powierzchni około 160 m2. Lokalizacja: Warszawa-Radość. Termin: wiosna. Kontakt: [email protected], 888-833-590

Sarabanda
21-03-2007, 17:11
polecam wykonawcę który wczoraj skończył u mnie szafy wnękowe i garderobę
działa w okolicach Warszawy ,solidne i.........niedrogio
wyszły bardzo ładnie
mimo krzywych ścian i sufitów wszystko wyszło prosto

Proszę o kontakt na ww wykonawcę.

gosia100
24-03-2007, 10:49
Witam

Poleccie prosze dobrego kierownika budowy,
ktory zgadza sie na czeste wizyty a nie tyko do formalnosci.
Bede wdzieczna za kazdy namiar (poludnie Warszawy)

tosinek
24-03-2007, 20:21
Witam

Poleccie prosze dobrego kierownika budowy,
ktory zgadza sie na czeste wizyty a nie tyko do formalnosci.
Bede wdzieczna za kazdy namiar (poludnie Warszawy)

A jakie okolice?

gosia100
24-03-2007, 20:26
Pod Piasecznem

cobre
25-03-2007, 23:32
Witam wszystkich.

Bardo proszę o namiary na sprawdzonych fachowców do buowy stanu surowego.
Początek budowy to mniej więcej lipiec/sierpień.

Poszukuję ekipy do do kompleksowej obsługi lub poszczególnych etapów, szczególnie murarza.

Budowa ok. 30 km na zachód od Warszawy, okolice Błonia.

Mam nadzieję że jeszcze ktoś będzie miał jeszce czas w tym terminie aby u mnie trochę pobudować.

Pozdrawiam

tosinek
26-03-2007, 06:59
Witam wszystkich.

Bardo proszę o namiary na sprawdzonych fachowców do buowy stanu surowego.
Początek budowy to mniej więcej lipiec/sierpień.

Poszukuję ekipy do do kompleksowej obsługi lub poszczególnych etapów, szczególnie murarza.

Budowa ok. 30 km na zachód od Warszawy, okolice Błonia.

Mam nadzieję że jeszcze ktoś będzie miał jeszce czas w tym terminie aby u mnie trochę pobudować.

Pozdrawiam

Poszukaj na allegro ja tam zaczynałam

Mis Uszatek
26-03-2007, 17:18
Wiem, wiem - wszyscy szukają dobrego glazurnika.
Ale przecież muszą się rodzić nowi glazurnicy, prawda? Może komuś się urodził? Może wysadził go statek kosmiczny marsjan w pobliżu Warszawy? A może wrócił z Irlandii, bo tam za mało płacą i pieska pogoda? Gdyby jeszcze umiał troszkę tynkować...

marcho
27-03-2007, 12:30
Szukam ekipy do stanu surowego otwartego (na jesień). Możecie polecić mi swoje ekipy?
dom 156 m2 pow. użytkowej
gdzie: Józefów koło Legionowo.


Z góry dzięki za info.

tosinek
27-03-2007, 20:07
Pod Piasecznem

A na kiedy? Mogę się zapytać czy będzie chciał jeździć na tę stronę stolicy

gosia100
28-03-2007, 01:21
DO Tosinek

Od konca kwietnia.

gosia100
28-03-2007, 01:21
DO Tosinek

Od konca kwietnia.

andy2005
29-03-2007, 14:11
Dzień dobry,

czy mógłby ktoś mi polecić firmę do budowy domu ok. 180 m pow.uż. w okolicach Piaseczna? Chodzi mi o pełen zakres robót - do stanu deweloperskiego lub nawet pod klucz.

Budowa mogłaby zacząć się dopiero w przyszłym roku, zapewne na wiosnę.

Chciałbym uzyskać wstępną wycenę mojego projektu, więc mile widziany byłby e-mail takiej firmy (lub kilku firm abym mógł porównać ofertę).

Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

AmberWind
31-03-2007, 14:06
Jako ze wlasnie przystepujemy do prac wykonczeniowych budynku, moge polecic nastepujace ekipy:

- do stanu surowego (wolny termin maja chyba dopiero od sierpnia, ale najlepiej o to zapytac bezposrednio), przy okazji postawili nam tez solidne ogrodzenie

- ekipa od podbitki i tynkowania elewacji.

Obie sa ok, terminowe i dokladne.
Namiary moge przeslac na PW

Vax
31-03-2007, 21:43
Moge polecic koleja eklipe, dzialajaca na terenie gordziska maz. i okolic.

Specjalizuja sie tynkach kwarcowych.

O kontakt prosze pisac na PW.

PrzSzy
31-03-2007, 21:51
Witam jestem nowym forumowiczem i początkującym inwestorem Czy ktoś z Państwa zatrudnił może firmę prowadzoną przez p. Wojtka Stępniaka lub może ma dom wybudowany przez niego. Czy mogą Państwo polecić tą firmę?

wicekK
31-03-2007, 22:28
Moge polecic koleja eklipe, dzialajaca na terenie gordziska maz. i okolic.

Panowie to górale i specjalizuja sie tynkach kwarcowych. Dokładni, solidni, terminowi i nie sa drodzy.

Bardzo goraco ich polecam bo jest sie czym chwalic.

O kontakt prosze pisac na PW.
Ja bardzo proszę o namiary na tych ludzi .
No i ewentualne ceny .

Vax
01-04-2007, 08:46
Moge polecic koleja eklipe, dzialajaca na terenie gordziska maz. i okolic.

Panowie to górale i specjalizuja sie tynkach kwarcowych. Dokładni, solidni, terminowi i nie sa drodzy.

Bardzo goraco ich polecam bo jest sie czym chwalic.

O kontakt prosze pisac na PW.
Ja bardzo proszę o namiary na tych ludzi .
No i ewentualne ceny .

Poszlo na PW