PDA

Zobacz pełną wersję : WARSZAWA i okolice - biała lista



Strony : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

chopinetka
22-08-2007, 16:11
Witam

A ja mam problem ze znalezieniem ekipy do ocieplenia budynku ale wełną. Wszyscy tylko styropian. Jeżeli ktoś może mi polecić sprawdzonych ludzi i za rozsądną cenę będę wdzięczna.

pozdrawiam

Arol_62
22-08-2007, 19:54
Witam!

Prosze o namiary na dobra ekipe murarzy.Chcialbym w pazdzierniku wylac fundament, a reszta na wiosne!

Dziekuje i pozdrawiam!

pawel i renia
23-08-2007, 21:34
JEŚLI SZUKACIE TYNKARZY TO MOŻEMY POLECIĆ SWOICH .........ALE DOPIERO ZA TYDZIEŃ :lol: :cry: :lol: :cry: :lol: :cry: :lol: :cry: :lol: :cry: :lol:
nas skasowali za tynki CEM/WAP zacierane piaskiem 17pln/m2

Renka Grabow
24-08-2007, 23:44
Polecam fachowca do całościowej wykończeniówki - regipsy, glazura, terakota, hydraulika, malowanie, etc.
tel: 515 127 606
Moja budowa ma duże opóźnienie, więc u mnie będzie pracował za conajmniej dwa miesiące. Facet jest solidny i dokładny. Ma wolne terminy, bo właśnie wrócił z Francji... Czyżby zaczynała sie fala powrotów naszych fachowców??? :wink:

OK
25-08-2007, 10:58
Polecam fachowca do całościowej wykończeniówki - regipsy, glazura, terakota, hydraulika, malowanie, etc.
tel: 515 127 606
Moja budowa ma duże opóźnienie, więc u mnie będzie pracował za conajmniej dwa miesiące. Facet jest solidny i dokładny. Ma wolne terminy, bo właśnie wrócił z Francji... Czyżby zaczynała sie fala powrotów naszych fachowców??? :wink:

Renka, a ten fachowiec, to sprawdzony, polecony? Robił już u Ciebie, czy u kogoś znajomego?
Bo ja potrzebuję właśnie takiego na już :D U mnie robota stoi i czeka, nieduże mieszkanie w centrum, za dwa miesiące byłby akurat wolniutki :wink:

kris19
25-08-2007, 18:06
JEZELI KTOŚ MYŚLI O ŁADNYM I TANIM DACHU TO POLECAM PANA MICHAŁA 500 116 292 :D
MIŁA I BEZPROBLEMOWA WSPOŁPRACA :D :D

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=1913489&highlight=dachlux#1913489

I JEZELI DO TEGO UDA SIĘ UMÓWIĆ NA UŁOŻENIE DACHÓWKI Z PANEM JANUSZEM "DIABLO" TO EFEKT KOŃCOWY --- SUPER---
POLECAM :D :D

DACH 350 M2 W 7 DNI

http://images24.fotosik.pl/68/1fc5e33387df881fm.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=1fc5e33387df881f)

http://images13.fotosik.pl/50/d6a5f885d838ea29m.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=d6a5f885d838ea29) :D :D :D :D :D

henryko
26-08-2007, 16:12
Szukam tynkarzy do tynków cementowo-wapiennych Warszawa tel.600-814 276

Renka Grabow
27-08-2007, 09:49
Polecam fachowca do całościowej wykończeniówki - regipsy, glazura, terakota, hydraulika, malowanie, etc.
tel: 515 127 606
Moja budowa ma duże opóźnienie, więc u mnie będzie pracował za conajmniej dwa miesiące. Facet jest solidny i dokładny. Ma wolne terminy, bo właśnie wrócił z Francji... Czyżby zaczynała sie fala powrotów naszych fachowców??? :wink:

Renka, a ten fachowiec, to sprawdzony, polecony? Robił już u Ciebie, czy u kogoś znajomego?
Bo ja potrzebuję właśnie takiego na już :D U mnie robota stoi i czeka, nieduże mieszkanie w centrum, za dwa miesiące byłby akurat wolniutki :wink:

Tak polecony, porządny fachowiec.
Niestety już sobie znalazł prace, a raczej praca jego... duże przedsięwizięcie remont dużego domu, wiec jest zajęty do zimy :cry: ...
Naprawde nie wiem co sie dzieje w tym kraju!!!! Moja budowa stoi do połowy września, bo czekam na fachowców od dachu, z następnymi pracami pewnie też będa szchody...

OK
27-08-2007, 09:52
Szkoda :-? Ja też nie mogę znaleźć kogoś przyzwoitego, same patałachy się kręcą :evil:
Ale dzięki za info
Pozdrawiam

agnieszka1980
27-08-2007, 10:40
Witam wszystkich serdecznie,
poproszę o namiary na sprawdzonych fachowców do stanu surowego.
Budowa okolice Nadarzyna.
Z góry Wszystkim dziękuję.
Może uda się zaczać w tym roku? :D
pozdrawiam

agusia_ml
27-08-2007, 13:34
Witam,
Ja też bardzo potrzebuję solidnych murarzy. Okolice Łomianek, Nowego Dworu Maz.
Z góry dziękuję za podzielenie się namiarami!

kofal
27-08-2007, 20:40
Ponieważ dużo osób szuka murarzy do stanu surowego mogę polecić swoich naprawdę spisali się na medal.Są też uczciwi i niedrodzy. Właśnie zakończyli moją budowę w Hornówku jestem bardzo zadowolona.

czy moge prosic o namiary
z gory dziekuje i pzdr

mada111
27-08-2007, 21:07
witam,
tez bardzo poprosze o namiary na ekipe, ktora budowala w Hornowku,
z gory dzieki,
mada

Rudolfo
27-08-2007, 21:13
Ja właśnie skończyłam tynkowanie (tynk tradycyjny: cementowo wapienny + gładź) i ocieplenie poddasza (KG + oświetlenie sufitowe) i mogę polecić ekipę --> 517334576.

UWAGA !!! UWAGA !!! UWAGA !!! UWAGA !!!
Przestrzegam przed naciągaczem !!!
Zadzwoniłem, podpisałem umowę, powiedziałem że dam zaliczkę jeśli wejdą na budowę, weszli (a dokładniej przyjechał jeden, osadział kilka narożników wziął zaliczkę i zwiał na 2 tygodnie. Wrócił z 2 chłopakami bez doświadczenia i tak mi spaprał tynki, że poprawki kosztowały mnie 240m2 x 15zł = 3600 zł + 3500zł za zepsuty materiał (piach, cement, narożniki, listwy) i zaliczkę.
Unikajcie Pana Marcina B. z Maciejowic !!!
Pozostałe numery telefonów, pod którymi się ukrywa: 513 931 046 i 798 561 677

maciejm
28-08-2007, 09:15
witam

Poszukuje ekipy do tynków gipsowych maszynowych gdzieś na 15 -20 września godnych polecenia.warszawa-białołęka

klememi
29-08-2007, 10:27
Witam,
czy ktos slyszal o oknach firmy Fair Basse? Maja przedstawicielstwo na Rudzkiej, na Bielanach.
Maluja farbami firmy Sikkens, szyby Press-Glas, okucia obwiedniowe Maco.
Jest to jedyna firma ktora podjela sie wykonania moich nietypowych okien w drewnie meranti. Cena porownywalna do innych firm raczej z gornej polki wiec nie jest to podejrzane.
Bardzo prosze o szybka odpowiedz, po najpozniej w przyszlym tyg. musze zamawiac okna.

Pozdrawiam

izat
29-08-2007, 11:48
polecam glazurnika,jest super dokładny
z całym przekonaniem polecam!!
pan Darek tel 602 88 22 53
proszę się powołać na Izę
wolne terminy ma chyba od połowy września

AmberWind
29-08-2007, 16:21
Jako, ze jestesmy juz prawie na etapie przeprowadzki, moge polecic:

- ekipe od zabudowy KG, poddaszy, malowania, paneli i innych tego typu spraw

- ekipe glazurnikow

Obie ekipy bardzo dokladne, dobrze wykonujace swoje prace, myslace (co baaardzo wazne) i terminowe. Nie sa to moze ekipy tanie, ale gdy wazna jest jakosc i trzymanie sie terminow to na pewno warto ich polecic :-)

Namiary tylko na PW.

OK
29-08-2007, 16:26
To ja poproszę
Pozdrawiam

andy_n
29-08-2007, 21:50
I ja poproszę 8)

Lunetka
29-08-2007, 22:44
Ludziska, używajcie opcji P.W. ! ! !
Dzięki

Staszekmoje
30-08-2007, 13:59
ok

Staszekmoje
30-08-2007, 14:07
Kochani, pomóżcie. Potrzebuję na gwałt ekipy od docieplenia poddasza - wełna, stelaż + płyta GK.
Pozdrawiam
Staszek

Staszekmoje
31-08-2007, 08:34
Naprawdę nitk z Was nie robił ocieplenia poddasza? Pomóżcie z namiarami - tylko jedna osoba na razie mi pomogła. Przecież wielokrotnie wysyłałem różnym osobom namiary.

Staszekmoje
31-08-2007, 09:10
Polecam pana Mariusza 507283536
Panowie robia we dwóch glazure terakote i gipsy.
Poleciła mi moja znajoma u mnie robili łazienke. Bardzo sprawnie i dokładnie.
Jedyne co mi przeszkadzało to ze zawsze chcieli długo robic zaczynali o 8 konczyli 22.
Ale polecam


Czy ktoś może korzystał z usług tego Pana. Poleca go dwa razy ta sama osoba - zresztą taka która tylko dwa razy zabrała głos na forum :), więc trochę się boją. Pomóżcie.

izat
31-08-2007, 11:58
jeżeli jest to Mariusz Cegliński a chyba właśnie to on, to szczerze odradzam
sam siebie poleca
u mnie odwalił niezłą fuszerkę

Staszekmoje
31-08-2007, 13:24
Aaa, to dzięki za info. Właśnie Cegliński... i już się nawet z nim umówiłem na spotkanie. Zaraz odwołam :)

izat
31-08-2007, 13:36
Staszek,
wysłałam Ci na priv namiar na gościa od poddasza

Cegliński moim zdaniem ma coś lekko z głową nie w porządku
zresztą to nie tylko moje zdanie

LuMa
02-09-2007, 01:27
Czy komuś kładł glazurę pan Ceremuga? Będę wdzięczna za opinie.
A przy okazji szukam parkieciarza. Czy macie namiary na solidnego, który bierze mniej niż 60 PLN/m2 za robociznę?

piozare
02-09-2007, 10:34
wiatm,
Poszukuje ekipy budowlanej do wykonania domku 120 m2 w stanie surowym w okolicach Borzecina. Prosze bardzo o solidnych i sprawdzonych. Z góry dziekuje

Staszekmoje
03-09-2007, 10:08
Dzięki Wam wszystkim za namiary. Myślę, że z którymś z tych fachowców się dogadam.

klememi
03-09-2007, 12:29
Do forumowiczow urzadzajacych domy/mieszkania:

Czy mozecie sie podzielic informacja, ile wydaliscie na sama robocizne na prace wykonczeniowe w przeliczeniu np na metr kwadratowy? Albo ile trzeba wydac na m2 ulozenia gresu, ile za ulozenie paneli, malowanie a ile za zrobienie lazienki (montaz sanitariatow + plytki).
Licze wlasnie dostapne srodki i wiem, jakie sprzety chcialabym miec w domu natomiast kompletnie nie mam pojecia o kosztach robocizny.

Z gory dziekuje za odpowiedzi.

Pozdrawiam,

Renka Grabow
03-09-2007, 12:58
Klememi, Super pomysł - dołączam sie do tej prośby...

Lunetka
03-09-2007, 14:34
Czy mozecie sie podzielic informacja, ile wydaliscie na sama robocizne na prace wykonczeniowe w przeliczeniu np na metr kwadratowy? Albo ile trzeba wydac na m2 ulozenia gresu, ile za ulozenie paneli, malowanie a ile za zrobienie lazienki (montaz sanitariatow + plytki). (...)
Moze załozysz oddzielny wątek na ten temat i wkleisz tu linka?
W tym wątku raczej szukamy namiarów :lol:
Czołem

akinaj
03-09-2007, 17:18
Ponieważ ktoś tu już pytał o wykonawcę schodów, to podaje namiar
Pan Dariusz Lasek – 608-404-823
Z tego co wiem Pan Darek robi także drzwi.
Wczoraj u nas skończyli montowanie schodów. U nas są schody betonowe, obłożone drewnem. Drewno dąb, schody jednobiegowe, szerokość 1m, 18 schodów.., do tego barierka aby dziecko nie wchodziło na schody i barierka do kuchni.., wszystko razem met. i robocizna 6650.zl.
Wykonawca terminowy i dokładny. Rok temu robił schody u kolegi i jak dotąd nic się z schodami nie dzieje, wiec mamy nadzieje, ze u nas tez tak będzie.
Jeśli ktoś będzie się kontaktował proszę mówić, ze z Forum Muratora.

Dzięki temu kontaktowi mam wykonane ładne dębowe schody w Lipkowie. Pan Darek Lasek zrobił u mnie schody dwubiegowe, 18 schodów z poręczami za co jeszcze raz dziękuję. Wykonawca rzetelny, terminowy i nie drogi. Pozdrawiam

Staszekmoje
04-09-2007, 09:24
Witam
Czy ktoś korzystał może z uslug solidnego fachowca od podbitki dachowej? Uprzejmie proszę o namiary.
Pozdrawiam
Staszek

ostry
04-09-2007, 09:52
No to moge polecic:

- ekipa gorali do stanu surowego - naprawde godni polecenia, namiary dostalem od jednej z forumowiczek, zbudowali mi dom, teraz buduja mojemu koledze :)

- ekipa od pokryc dachowych jw (takze znana na Forum - dzieki Izat :) )

- elektryk - mlody i nowoczesny - zasugerowal kilka fajnych rozwiazan. Zrobil takze instalacje odkurzacza centralnego

Ze szczegolami zapraszam na priva.

Pozdr!
OSTRY

Staszekmoje
04-09-2007, 12:56
Witam,
Do poddasza mogę polecić Pana Młynarskiego z ekipa, szybka i solidna ekipa, słuzą radą, u znajomego robili poddasze, u mnie wykonali łazienkę i remont dwóch pokoi.
W dodatku ceny bardzo konkurencyjne.
Tu podaję numer, mam nadzieję, że nikt się nie zawiedzie ;) 511039089.

Pozdrawiam

Niestety Pan Michał Młynarski nie jest godzien polecenia, bo nie przychodzi do pracy :) Umówiliśmy się, że będzie robił od środy 29 sierpnia. Przekazałem mu klucze i do dziś nie odbiera telefonów. Wymieniłem zamek w domku, na szczęście nic nie zginęło, nie dałem też zaliczki.

Forumowicze: UWAŻAJCIE NA TEGO PANA !!!

arkadiusz
06-09-2007, 16:54
Z ekip, które budowały mój dom (budowa w Łomiankach pod Warszawą) mogę polecić:
- ekipa od ocieplenia budynku i elewacji
- facet od płyt KG
- elektryk,
- dekarze.

Namiary na priva.

speek
07-09-2007, 12:52
Moge polecic ekipe elektrykow.Terminowi solidni,doskonali doradcy.
Pracuja ok.Piaseczna,Gora kalwaria,Konstancin.
Takich ludzi juz sie nie spotyka.

KozAnka
07-09-2007, 14:29
Do forumowiczow urzadzajacych domy/mieszkania:

Czy mozecie sie podzielic informacja, ile wydaliscie na sama robocizne na prace wykonczeniowe w przeliczeniu np na metr kwadratowy? Albo ile trzeba wydac na m2 ulozenia gresu, ile za ulozenie paneli, malowanie a ile za zrobienie lazienki (montaz sanitariatow + plytki).
Licze wlasnie dostapne srodki i wiem, jakie sprzety chcialabym miec w domu natomiast kompletnie nie mam pojecia o kosztach robocizny.

Z gory dziekuje za odpowiedzi.

Pozdrawiam,

http://forum.muratordom.pl/viewforum.php?f=54

bilczur
07-09-2007, 20:25
Z ekip, które budowały mój dom (budowa w Łomiankach pod Warszawą) mogę polecić:
- ekipa od ocieplenia budynku i elewacji
- facet od płyt KG
- elektryk,
- dekarze.

Namiary na priva.

Ponawiam prośbę o namiaryna ekipę od ociepleń i elektryka a także płyt KG

pozdrawiam

JESO
08-09-2007, 08:48
Witam,
Kupiłem dom w stanie surowym przykryty papą z niepełnym wykonaniem :( , do dokończenia i szukam łebskiej i niedrogiej ekipy, która pilnie skończy mi ten stan surowy i poprawi więźbę dachową, żeby pociągnąć dalsze prace.
Info najlepiej na priva

Z góry dzięki

JESO

chopinetka
08-09-2007, 17:46
Witam

Mogę polecić elektryka, choć nie gwarantuję, że będzie czasowy. Wiadomość na PW
Napiszcie coś o kosztach robocizny i materiałów na ocieplenie elewacji. Mam propozycję i nie wiem czy jest ok. Chodzi o wełnę.

pozdrawiam

AmberWind
09-09-2007, 18:01
Moge polecic parkieciarza. Slowny, terminowy i znajacy sie na rzeczy :-)
Wiadomosc na PW.

bilczur
09-09-2007, 21:14
Pilnie poszukuję ekipy od ociepleń. Jezeli macie jakieś namiary to będę bardzo wdzięczny za pomoc

Z góry dziękuję
pozdrawiam

mariooo71
10-09-2007, 14:33
Poszukuję ekipy do budowy domu w stanie surowym na wiosnę 2008r w okolicy Halinowa.

lkowalczyk
10-09-2007, 16:51
witam,


mogą być cem-wap lub gipsowe;
muszą być idealnie polozone;


moze ktos ma niezbyt traumatyczne wspomnienia ze swojej budowy i moze polecic kogos???

bilczur
10-09-2007, 21:00
Jeszcze raz ekipa od ociepleń pilnie poszukiwana. Help Pomocy dajcie jakieś namiary

Pozdrawiam

emqwadrat
10-09-2007, 23:01
Poszukuję ekipy do budowy domu w stanie surowym na wiosnę 2008r w okolicy Halinowa.


Przyłączam się. Szukam ekipy która postawi nam dom w Raszynie- rok 2008.
Najchętniej do stanu "developerskiego"

DAREK i ANIA
10-09-2007, 23:40
witam wszystkich
pilnie proszę o namiary na ekipe s prawdzoną
budowa chotomów/jabłonna fundamenty do końca roku reszte na wiosne
z góry serdeczne dzięki

Grzegorz Saczek
12-09-2007, 08:46
Przypominam że jest to temat służący informowaniu o solidnych wykonawcach a nie o umieszczaniu postów o poszukiwaniu ich.

Staszekmoje
12-09-2007, 08:53
Grzegorzu
Lipa to co napisałeś, choć jak widzę jesteś stałym bywalcem forum :evil: . Możesz sobie przypominać, że to miejsce służy do oferowania dobrych wykonawców. Realia są teraz takie, że wszyscy szukają dobrych wykonawców, a mało kto ich poleca, bo po prostu dobrych wykonawców jest bardzo mało. Nie dziw się, że wszyscy szukają - kto ma oferować, jak tych dobrych brakuje.
Pozdrawiam
Staszek

Grzegorz Saczek
12-09-2007, 08:57
Realia są takie że jak się czyta ten wątek to w dużej części są prośby a nie informacje. A jak ktoś nie ma co polecić to wątek umrze (choć mam nadzieje że nie)
A teraz ad rem

ELMA
13-09-2007, 10:30
Szukam ekipy do zrobienia ogrodzenia w Wawrze. Wylewana podmórówka i słupki, potem dechy w poziomie (dechy mogę mieć). Znacie może Kogoś?
Elma

no_kya
14-09-2007, 10:53
Przypominam że jest to temat służący informowaniu o solidnych wykonawcach a nie o umieszczaniu postów o poszukiwaniu ich.

KOMINKI

Moi Drodzy! czy ktoś pilnie, ale to bardzo może mnie poinformować o jakichś solidnych wykonawcach/producentach/dystrybutorach kominków?

Bardzo Was proszę o pomoc.

W moim projekcie przewidziane są dwa kominki: jeden z płaszczem wodnym (do ogrzania jakichś 250 m2) a drugi z DGP (do ogrzania jakichś 90 m2). Okazuje się że już na etapie budowy ścian nośnych musze przewidzieć miejsce na te kominki a prace postępują tak szybko że niedługo będą mi zalewać strop.

Kominek z płaszczem wodnym będzie docelowo funkcjonował w jednym układzie w podłogówką i kaloryferami zasilanym również alternatywnie kotłem kondensacyjnym (gaz).

z góry wielkie dzięki za podpowiedzi

no_kya

Staszekmoje
14-09-2007, 13:02
Realia są takie że jak się czyta ten wątek to w dużej części są prośby a nie informacje. A jak ktoś nie ma co polecić to wątek umrze (choć mam nadzieje że nie)
A teraz ad rem


No, a jak sobie to wyobrażasz, jak tych wykonawców po prostu nie ma :lol:
Mimo tych, według mnie nieuzasadnionych obaw, wątek żyje, bo ja sam uzyskalem pomoc w kilku sprawach. Nawet jeśli ktoś bezposrednio nie pisze, że ma kogoś do polecenia, to i tak wysyła na priva gdy ktoś czegoś potrzebuje (za co oczywiście ja sam bardzo dziękuję). Raz już lamentowałem, że ekipa mi ociekła :D , ale kilku forumowiczow na priva podało namiary do swoich. Tak więc wszystko dziala, nie ma obaw :wink:

Grzegorz Saczek
14-09-2007, 13:39
Tak wiem to jest walka z wiatrakami.
Popatrz poproszę na sam początek tego wątku i zobacz jak to wyglądało. Wiem - długo nie potrwało. Kończe te dygresje ostatecznie.

Aggi_2004
14-09-2007, 14:12
Hej
Ja polecam wszystkim ktorzy chca miec ladny dach a buduja w okolicy Milanowka firme MAR-BUD pana Boguszewskiego ( sprzedaja rowniez pokrycia dachowe ).
Zycze sobie i wszystkim budujacym takich jak oni wykonawcow.
Coz, nie wszyscy tacy byli, niestety, ale udalo nam sie jakos wybudowac i wykonczyc ( prawie ) dom a poza MAR-BUD-em moge polecic jeszcze dobrego stolarza z Zabiej Woli i 'wykonczeniowca' (ocieplanie poddasza, g-k,plytki itp. ) rodem z Lodzi ale dzialajacego rowniez w okolicach Grodziska Mazowieckiego.

Pozdrawiam

kubaimycha
14-09-2007, 15:47
Hej
Ja polecam wszystkim ktorzy chca miec ladny dach a buduja w okolicy Milanowka firme MAR-BUD pana Boguszewskiego ( sprzedaja rowniez pokrycia dachowe ).
Zycze sobie i wszystkim budujacym takich jak oni wykonawcow.
Coz, nie wszyscy tacy byli, niestety, ale udalo nam sie jakos wybudowac i wykonczyc ( prawie ) dom a poza MAR-BUD-em moge polecic jeszcze dobrego stolarza z Zabiej Woli i 'wykonczeniowca' (ocieplanie poddasza, g-k,plytki itp. ) rodem z Lodzi ale dzialajacego rowniez w okolicach Grodziska Mazowieckiego.

Pozdrawiam

Czy mogę prosić na priva namiary na stolarza ?
Z góry dziękuję :)

chopinetka
14-09-2007, 21:11
Witam
No_kya puszcze na priv wiadomość w sprawie kominków. Nie wiem gdzie są Kąty Węgierskie ale daje ci namiar na sprawdzonych ludzi od kominków.

pozdrawiam

no_kya
14-09-2007, 22:06
Witam
No_kya puszcze na priv wiadomość w sprawie kominków. Nie wiem gdzie są Kąty Węgierskie ale daje ci namiar na sprawdzonych ludzi od kominków.

pozdrawiam

chopinetka, dziękuję bardzo; Kąty Węgierskie są koło Nieporętu (zalew Zegrzyński)
czy możesz mi podać nazwę tej firmy? chciałbym sie zapoznać z ich stroną internetową...
czy masz z nimi doświadczenia instalacyjne? masz ich kominek?

dzięki

no_kya

chopinetka
14-09-2007, 23:08
Witam

To trochę nie ten kierunek :-? nazwy firmy nie pamiętam gdzieś mam wizytówkę ale gdzie ? Muszę poszukać. Kupiłam u nich wkład kominkowy Spartherma Speedy V1 i mam częścowo rozprowadzenie do dgp, niestety całości w tym roku jeszcze nie zrobię ale jak do tej pory jestem z usług tej firmy zadowolona.

pozdrawiam

jarek70
15-09-2007, 20:42
Witam, Jestem nowy na forum Muratora :D

Proszę o informacje jakie są koszty mb położenia podbitki sidingowej oraz mkw wykonania ocieplenia zewnętrznego budynku materiały są moje.
Interesuje mnie Warszawa i okolice. Chciałbym zacząć jeszcze we wrześniu

Ma 2 fachowców ceny różne o 20%....


Pozdrawiam, Jarek

tosinek
16-09-2007, 18:23
Witam, Jestem nowy na forum Muratora :D

Proszę o informacje jakie są koszty mb położenia podbitki sidingowej oraz mkw wykonania ocieplenia zewnętrznego budynku materiały są moje.
Interesuje mnie Warszawa i okolice. Chciałbym zacząć jeszcze we wrześniu

Ma 2 fachowców ceny różne o 20%....


Pozdrawiam, Jarek

Moi powiedzieli, że 30 zł z metra

jarek70
16-09-2007, 20:40
Za podbitkę też 30pln ?

Pozdrawiam,

tosinek
16-09-2007, 21:50
Za podbitkę też 30pln ?

Pozdrawiam,

Podbitkę to sama będę robić

sylvia1
17-09-2007, 11:16
Ja właśnie skończyłam tynkowanie (tynk tradycyjny: cementowo wapienny + gładź) i ocieplenie poddasza (KG + oświetlenie sufitowe) i mogę polecić ekipę --> 517334576.

UWAGA !!! UWAGA !!! UWAGA !!! UWAGA !!!
Przestrzegam przed naciągaczem !!!
Zadzwoniłem, podpisałem umowę, powiedziałem że dam zaliczkę jeśli wejdą na budowę, weszli (a dokładniej przyjechał jeden, osadział kilka narożników wziął zaliczkę i zwiał na 2 tygodnie. Wrócił z 2 chłopakami bez doświadczenia i tak mi spaprał tynki, że poprawki kosztowały mnie 240m2 x 15zł = 3600 zł + 3500zł za zepsuty materiał (piach, cement, narożniki, listwy) i zaliczkę.
Unikajcie Pana Marcina B. z Maciejowic !!!
Pozostałe numery telefonów, pod którymi się ukrywa: 513 931 046 i 798 561 677
to ten sam pan co u mnie.... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

WaldekZ
17-09-2007, 12:39
Witam.

Planuję rozpoczęcie budowy (Warszawa Wawer) na wiosnę 2008. Mam prośbę o namiary na sprawdzoną i godną polecenia ekipę (lub firmę), która byłaby w stanie w miarę samodzielnie (zaplecze itp.) pociągnąć budowę od fundamentów do stanu surowego + dach.
Namiary poproszę na priva :wink: , bo i tak, jak wcześniej zauważył jeden z forumowiczów, popyt zdecydowanie przekracza podaż.
Z góry dzięki.

kris19
17-09-2007, 18:17
Gorąco polecam :D :D :D
1. Obsługa geodezyjna całej budowy
Usługi Geodezyjne i Kartograficzne
Marcin Wierzchoń, Jakub Kwerko
Wykonujemy:
Mapy do celów projektowych
Uzgodnienia ZUD
Tyczenie i inwentaryzacje powykonawcze urządzeń podziemnych i budynków
- Marcin Wierzchoń 607 156 380
- Pan Kuba Kwerko 601 812 084

2. Panowie posiadają bardzo dobry kontakt z firmą STD Nasiłowski
Firma specjalizuje się w realizacji robót budowlanych w zakresie zewnętrznych sieci gazowych, wodociągowych, kanalizacyjnych, instalacji wewnętrznych sanitarnych i gazowych oraz robót brukarskich w pełnym zakresie.

3. Projekty instalacji wykonuje dla firmy STD Nasiłowski p. Maciej Chrestowski 602 720 088

Skorzystanie z ww. usług geodezyjnych, projektowych i wykonawczych pozwoliło mi na znaczną oszczędność czasu i pieniędzy

Proszę się powołać na Krzysztofa z ul. Bieszczadzkiej na Białołęce

Pozdrawiam

http://www.stdnasilowski.pl/index.html

RenataS
17-09-2007, 20:16
ja polecam naszych murarzy budują w okolicach Warszawy już kilka dobrych lat i z pan majster ma syna, który również jest murarzem i ma swoją ekipę, z tego co wiem, to syn ma chyba nawet wolny termin na jesieni, bo wcześniej umówiony inwestor się rozmyślił
jak widać nie tylko wykonawcy nawalają :)

no_kya
17-09-2007, 23:30
TURBOKOMINKI!

czy ktoś z Was instalował u siebie turbokominek firmy CTM lub Makroterm?
czy komuś znana jest firma DPA Knauber i Pan Grzegorz Lubiński (instalator kominków makroterm)

czy macie zainstalowane jakieś inne kominki z płaszczem wodnym?

no_kya

komarek
19-09-2007, 12:04
Czy możecie polecić mi sprawdzonych tynkarzy (jak zwykle) do położenia tynków gipsowych z agregatu w okolicach Piaseczna.

Mooonnika
20-09-2007, 22:13
Uwaga!!! Serdecznie odradzam Pana Mariusza Ceglińskiego. Niedawno robil mi mieszkanie tragedia koszmar , facet nie zna sie na robocie, popsul wszystko co sie dało, chcial tylko zaliczki za cos czego nie robil. Facet jest nieodpowiedzialny, I naprawde nie potrafi NIC.

Grzegorz Saczek
21-09-2007, 07:58
Uwaga!!! Serdecznie odradzam (...)
A ja serdecznie radze czytać tytuł wątku - SOLIDNI
Jest też wątek o czarnej liście wykonawców.

pawel i renia
22-09-2007, 07:21
http://img503.imageshack.us/my.php?image=19218696qp7.png
http://img127.imageshack.us/my.php?image=002xl7.jpg
http://img503.imageshack.us/my.php?image=002ql7.jpg
http://img503.imageshack.us/my.php?image=47td2.jpg
http://img503.imageshack.us/my.php?image=47007694vm6.png
http://img126.imageshack.us/my.php?image=50254134rc5.png
http://img126.imageshack.us/my.php?image=12fe3.png
http://img503.imageshack.us/my.php?image=15lt1.png
http://img127.imageshack.us/my.php?image=18lt3.png
http://img522.imageshack.us/my.php?image=mebnow21ii9.jpg
http://img522.imageshack.us/my.php?image=mebnow100li5.jpg
http://img522.imageshack.us/my.php?image=mebnow104ub0.jpg
http://img503.imageshack.us/my.php?image=mebnow195li3.jpg
http://img522.imageshack.us/my.php?image=mebnow237sm6.jpg



witamy
jeśli szukacie firmy co by wam zrobiła KUCHNIE to możemy się podzielić dość ciekawym namiarem na takową firmę ....
oczywiście podczas kontaktu z właścicielami trzeba powołać się że namiar od Pawła z Kątów

są w stanie zrobic każdy projekt tylko trzeba troche poczekać
my zamówiliśmy na Listopad :wink: :wink:

glowac
22-09-2007, 17:50
ja poproszę o namiar na te kuchnie :)

no_kya
22-09-2007, 18:39
a ja poprosiłbym o namiary na wykonawców elewacji z cegły ręcznie formowanej (cegły i płytki) -
- muszę skonsultować kilka spraw

nie muszą to więc być wykonawcy dostępni albo wykonawcy z Warszawy - ważne żeby byli to wykonawcy, którzy u Was robili elewację z tego materiału

z góry dziękuję

no_kya

Grzego
26-09-2007, 21:03
Witam wszystkich.
Proszę o namiary na tynkarzy do wykończenia elewacji w okolicach Piaseczna. Z góry dziękuję za każde info.

jolek68
28-09-2007, 00:16
Proszę może komuś zwolni się ekipa do stanu surowego w październiku i da mi namiary!!! :cry: Jestem w totalnym dołku ci co mieli postawić nam stan surowy niestety nie mogą(terminy) a ja potrzebuję zbudować dom. Pytanko tylko z kim??? :o

kris19
28-09-2007, 20:11
• polecam elektryka, bardzo dobrze wykonał u mnie dość trudną instalację po bardzo przystępnej cenie
wykonuje też instalacje odkurzacza centralnego i klimatyzacji
Piotr Modzelewski 602 835 207
:D :D :D
http://images24.fotosik.pl/85/def953bf74c734dfm.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=def953bf74c734df)

levior
28-09-2007, 22:21
hej,
szukam ludzi do wykonania ogrodzenia.
de facto do oszalowania, zalania podmurowki i slupkow. row juz wykopany
okolo 150 metrow. od zaraz. pod wawa, gm. nieporet.

jesli macie kogos, please o przekazanie kontaktu -> 602 230 559.
lub o info

pozdr, pawel

Wudu
29-09-2007, 21:28
Proszę o namiary na dobrego stolarza z fantazją. Zabudowa ściany telewizyjnej

Nuśka
30-09-2007, 12:13
Szukam firmy w okolicach Nadarzyna. Od zera do stanu - pod klucz.

bielki
30-09-2007, 18:09
POMOCY !!!
Potrzebuje złotej rączki do remontu mieszkania.
Cyklinowanie
Glazura i terakota
Gładzie
Montaż kabiny prysznicowej
Drzwi
Parapety
Szafy wnękowe

To wszystko w mieszkaniu 60m2 (3-pokoje), mam marzenie jeszcze przed świętami tam się wprowadzić.
POMOCY !!!

Grzegorz Saczek
01-10-2007, 06:41
• polecam elektryka, bardzo dobrze wykonał u mnie dość trudną instalację po bardzo przystępnej cenie
wykonuje też instalacje odkurzacza centralnego i klimatyzacji
Piotr Modzelewski 602 835 207
:D :D :D
http://images24.fotosik.pl/85/def953bf74c734dfm.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=def953bf74c734df)

A to co na zdjęciu jest przed czy po robocie?

Staszekmoje
01-10-2007, 08:51
Pilnie poszukuję ekipy do wykonania elewacji. Znowu mnie wykiwali. Już wieźli rusztowania i okazało się, że dwóch z nich wyjeżdża do Francji :x Chyba mam jakiegoś pecha do ekip. Niby te co mam się sprawdziły i to bardzo, ale jednak trzy ekipy w ostatniej chwili mnie wyr...
Czy wy też macie takie doświadczenia? Nie znam gorszego chamstwa niż właśnie takie. Gdzie jakakolwiek etyka w zawodzie :evil:

Forumowicze pomożecie? Proszę o kontakty na speców od elewacji.
Pozdrawiam
Staszek

kris19
01-10-2007, 11:54
• polecam elektryka, bardzo dobrze wykonał u mnie dość trudną instalację po bardzo przystępnej cenie
wykonuje też instalacje odkurzacza centralnego i klimatyzacji
Piotr Modzelewski 602 835 207
:D :D :D
http://images24.fotosik.pl/85/def953bf74c734dfm.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=def953bf74c734df)

A to co na zdjęciu jest przed czy po robocie?

W czasie trwania prac !!!!!!! :D

Anya4
01-10-2007, 13:52
Poszukuję wolnej ekipy do ocieplenia budynku oraz do wykonania dachu z blachy na rąbek - PIASECZNO. (może ktoś z was ma taki dach i ma zdjęcia..)Wszystkich mogących pomóc proszę o namiary:)

No to teraz w prawidłowym miejscu napisałam:) Bo przez nieuwagę nowy wątek też stworzyłam:) Ale może to pomoże:)

samigom
01-10-2007, 22:28
Witam,

poszukuję ekipy do wylewek na koniec października/listopad. Bardzo prosze o namiary na sprawdzoną ekipę :D

rrmi
01-10-2007, 22:31
Witam,

poszukuję ekipy do wylewek na koniec października/listopad. Bardzo prosze o namiary na sprawdzoną ekipę :D
Prosze bardzo :)
696 458 334.
Mam naprawde bardzo ladne wylewki

LuMa
03-10-2007, 09:12
• polecam elektryka, bardzo dobrze wykonał u mnie dość trudną instalację po bardzo przystępnej cenie
wykonuje też instalacje odkurzacza centralnego i klimatyzacji
Piotr Modzelewski 602 835 207
:D :D :D
http://images24.fotosik.pl/85/def953bf74c734dfm.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=def953bf74c734df)

Może jakość prac i ceny OK, ale potrafi olać klienta. Tak właśnie zrobił z nami. Zgodził się robić u nas. Po czym nie pojawił się na pierwszym spotkaniu, na którym mieliśmy obgadać szczegóły. Umówił się na drugi dzień (niedziela skoro świt) i też nie przyjechał. A w końcu telefonicznie powiadomił nas łaskawie, że rezygnuje. A mógł po prostu powiedzieć nam to wcześniej, jeśli prawdziwe było jego tłumaczenie, że ma do nas za daleko, w co wątpię. Ocenę tego pana pozostawiam Wam.

Nikita
03-10-2007, 14:20
Witam!
Pilnie poszukuję ekipy do nieduzego remontu:
1. naprawa gipsów (popękały)
2. malowanie
3. glazura/terakota
4. drobne prace elektryczne
5. drobne prace hydrauliczne (przesunięcie grzejnika w łazience)
6. gładzie
7. tapetowanie (dosłownie kawałek ściany)
Ekipa mi sie posypała, a za 3 tygodnie mam termin porodu...

ewarz
03-10-2007, 14:38
Witam,
pilnie poszukuję ekipy od elewacji . Moja prawdopodobnie mnie wystawiła, gdyż od dłuższego czasu nie odbierają telefonu, a tynk mam w garażu.
Nie chciałabym czekać do wiosny. Z góry dziękuję za info.
Ewa

rafal9
04-10-2007, 11:31
Polecam ekipę do robót wykończeniowych:
- glazury
- płyty g-k w tym zabudowy poddasza, kominki, itp
- wszelkie inne po stanie surowym
- poza tym ostatnio robili u mnie tynk zewnętrzny, tarasy, cokoły, kostkę na podjeździe.

Dokładni, solidni i ceny w normie.
Sąsiedzi są także zadowoleni z prac wykonanych u nich.

p.Mariusz - 509 398 333

pawel i renia
04-10-2007, 12:08
wylewki
0511625098
my płaciliśmy 11 pln/m2
robią solidnie

ewarz
04-10-2007, 12:26
wylewki dwie firmy - obie sprawdzone

1. 606-858-492

2.604-759-617

marta-wis
04-10-2007, 17:21
Potrzebuję dobrego cieślę i dekarza do dachu z falą

viola 73
04-10-2007, 19:45
Witam
Poprosze namiary i fotki na priv lub maila [email protected]
dziękuję....

Depi
05-10-2007, 11:30
Prosze bardzo :)
696 458 334.
Mam naprawde bardzo ladne wylewki

Podajesz numer do siebie? :-)

rrmi
05-10-2007, 12:23
Prosze bardzo :)
696 458 334.
Mam naprawde bardzo ladne wylewki

Podajesz numer do siebie? :-)
Nie robilismy sami.
Bralismy mixokreta :D
Na siebie bym nie podawala :roll:

Depi
05-10-2007, 12:26
Na siebie bym nie podawala :roll:

A szkoda. Ja bym Was wziął od razu :-)

rrmi
05-10-2007, 12:27
Ty mnie nie zawstydzaj :D

Depi
05-10-2007, 12:31
No nie - wcale nie to miałem na myśli!!!

No wiesz co...

;-)

:lol: :lol: :lol:

samigom
05-10-2007, 23:39
Dzięki za info.


Szukam pilnie dekarzy, nasi nas wystawili właśnie.... termin także koniec października.
Z góry dziękuję.

maliszkam
06-10-2007, 16:50
witam,
poszukuję "złotej rączki" do wykończenia mieszkania (zawieszenie półek, przykręcenie kontaktów, podłączenia oświetlenia itp)
pozdrawiam, :D

Qwintal
07-10-2007, 12:59
Poprosze namiary i fotki na priv. [email protected]

BasiaK113
07-10-2007, 13:22
witajcie
szukam na listopad ekipy
Zakres prac : płyty g-k, , malowanie, glazura ,terakota,scianki działowe .

Mozecie kogoś polecić wolnego w tym terminie,taniego solidnego..bo człowiek co teraz robi u nas ma opoznienie 1,5 miesiaca ;/


dzieki z gory.

paulo81
07-10-2007, 22:40
Polecam forumowicza Paulo81, co prawda dopiero połowa pracy ale takie cechy zauważyłem .

1. Tanio
2. Solidnie
3. Kreatywnie (doradza)
4. Wszystkie warunki umowy ( ustnej) jasne i przejrzyste
5. Na bieżąco informuje o kosztach w miarę następujących zmian.
6. Nie zdziera z klienta za materiał.
7. Materiały markowe
8. Nie stawia inwestorów wobec faktów dokonanych.
9. Swoje propozycje i sugestie wyjaśnia w sposób klarowny i przejrzysty dla
klienta.

Przed nami jeszcze uruchomienie systemu, jak zagra jak należy to na pewno o tym napiszę.


Paulo81 oby tak dalej.





A czym sie Paulo81 zajmuje?


Instalacje HYDRAULICZNE kompleksowo

hydraulika

wake
08-10-2007, 14:35
Polecam p. Andrzeja Suskiego z okolic Nadarzyna. U mnie robił remont dachu i elewację. Wiem, że jego ekipa zajmuje się też budowaniem domów i pracami wykończeniowym. Telefon do niego to 22 729 86 27 lub 510 643 041

rrmi
08-10-2007, 14:41
Polecam p. ....I tobie sie wydaje ,ze nie widac ,ze to sam siebie reklamujesz?
Zrob to jakos inteligentniej.
Podoradzaj moze forumowiczom , zobacza jaki z ciebie kozak i zaczna zatrudniac :D
Bo tak to kto kota w worku kupi

wake
08-10-2007, 14:50
Bardzo mi przykro, że myślisz, że reklamuję samA siebie. Po pierwsze dlatego, że nie bardzo miałabym po co się reklamować ponieważ pracuję w zupełnie w innym zawodzie - jestem sekretarką:))) i żeby nie wiem co to domu nie zbuduję ani go nie wyremontuję.
Natomiast sama przeszłam przez koszmar remontu - dopiero co go skończyłam i życzę wszystkim by trafiali tylko na dobrych fachowców, a tych niestety nie jest wielu jak się sama przekonałam.
Dlatego też poleciłam człowieka, który pracował dla mnie jako trzeci i na szczęście ostatni, bo znał się na tym co robi.

P.S.
A mogę wiedzieć z kąd przyszło ci do głowy, że reklamuję samą sibie? Bo rozśmieszyła mnie troszkę twoja pewność co do tego:)))

tosinek
09-10-2007, 07:50
UWAGA PILNIE POSZUKUJę PROJEKTANTA INSTALACJI GAZOWEJ, PROFESJONALNEGO I ROZSąDNEGO CENOWO

grzegorz10
10-10-2007, 17:07
Poszukuję pilnie solidnego do ułożenia schodów.
Może ktoś poleci.

adamsi999
13-10-2007, 14:07
Witam
Poszukuje dobrego glazurnika do położenia glazury w wc i łazience.
im szybciej tym lepiej :D

Pzdr.

barbamama
13-10-2007, 14:30
Polecam mistrza z Chotomowa
p.Waldka Kuźmę, tel. 601 208 018,-
Klasa w każdym calu: w zachowaniu i robocie. Nawet sama tak nie wysprzątałam tak budowy jak ta ekipa. A tynki................ miodzio. Jesteśmy już po wspólnym mierzeniu i rozliczeniu. Nie mam nic do zarzucenia, przynoszą wiarę w fachowców. U nas robiła ekipa p. Benka

Mige126
13-10-2007, 19:57
p. Waldek z Chotomowa - dla tych co chcą do niego zadzwonić - (rozmawiałem z nim około 05.10.2007) proponuje termin na za 9 miesięcy... A ogólnie ma on też inne rekomendacje na forum.

konmak
16-10-2007, 14:00
czy gdzieś w wawie ukrywa sie dobry
INSPEKTOR NADZORU
, którego możecie polecić?

ważne doświadczenie i zaangażowanie
miejsce budowy Kanie pod Pruszkowem

LALUN
20-10-2007, 21:37
Ja póki co mogę polecić geologa z Grodziska ( jeśli ktoś ma wymóg zrobienia badań geotechnicznych ) i glazurnika z Jaktorowa ( robił nam płytki w poprzednim domu - mistrz, nawiasem mówiąc jedyna osoba, którą po poprzedniej budowie możemy polecić...a przewinęły się przez budowę dziesiątki tzw. FACHOWCÓW ).
Mam nadzieję, że za kilka tygodni będę Wam mogła polecić FACHOWCA stawiającego mury, zaczyna 1 czerwca...
Mam nadzieję, że się do tej pory już deszcz wypada...

witaj, czy mozesz podac namiary na glazurnika z Jaktorowa
dzieki
Ewa :D

LALUN
20-10-2007, 22:20
Ja zapłaciłam 9500 za położenie dachówki ceramicznej, 235 m2,dach kopertowy bez lukarn, 10 okien połaciowych+ orynnowanie i obróbki kominów. Łaty, folia, dachówka. Fachowcy godni polecenia.
jesli bywasz jeszcze na forum podaj prosze o namiary na nich
pozdrawiam
Ewa

LALUN
20-10-2007, 23:18
Ja polecam dwie ekipy: murarzy - super fachowcy. Zbudowali nam dom w stanie surowym bez ŻADNEJ sytuacji nerwowej :D Wszystko poszło bardzo sprawnie i szybko. Kontakt dla zainteresowanych wyślę na priva

A druga ekipa to dekarze. Dach i obsługa klienta na najwyższym poziomie: http://www.dachkowalscy.pl/
czy moge prosic o namiary
dzieki
Ewa

oxion
23-10-2007, 14:09
Moge polecic do wykonania stanu surowego p. Sylwka Galazke + jego ekipe murarska. Wlasnie skonczyli u nas surowke:) I sa do wziecia:) Wspolpraca ukladala sie bardzo dobrze, duza pomoc w zalatwianiu materialow itp. TERMINY DOTRZYMANE!!! BRAWO!!! podaje tel. bezp. 0-502136396

Gizela
23-10-2007, 14:32
Moge polecic do wykonania stanu surowego p. Sylwka Galazke + jego ekipe murarska. Wlasnie skonczyli u nas surowke:) I sa do wziecia:) Wspolpraca ukladala sie bardzo dobrze, duza pomoc w zalatwianiu materialow itp. TERMINY DOTRZYMANE!!! BRAWO!!! podaje tel. bezp. 0-502136396
To może coś bliżej, jakieś zdjęcia, opisy itp i w ogóle z jakiej miejscowości jesteś :o

oxion
23-10-2007, 21:36
Kilka szczegolow dot. budowy:
- wlasnie skonczyli nan stan surowy. dom ok. 360m2, dosc skomplikowany, duzo podciagow i skosow. Technologia tradycyjna, Pustak 24. Zaczellismy z koncem lipca. Etapy budowy rozpisane na terminy. Wszystko dotrzymane. Jakosc OK. Atmosfera przyjazna. My budujemy w Warszawie, na Bialolece. Jesli masz jakies konkretne pytania, chetnie odpowiem.

henryko
23-10-2007, 21:43
Polecam tynkarzy do tynków cementowo-wapiennych, kończą u mnie w tym tygodniu Warszawa Zacisze (można obejrzeć) moim zdaniem są super.

Telefon do tynkarzy:
P. Jurek: 504-581-869

magdar
24-10-2007, 00:04
Pilnie poszukuję do wykonania 2 kominów z cegły klinkierowej i małej ścianki na poddaszu, czy ktoś może mi kogoś polecić?

Betsi2006
24-10-2007, 13:20
Poszukuję cieśli do wykonania malutkiej konstrukcji dachu kopertowego na budynku o podstawie 2x3. Jesli znałby się jeszcze na dekarstwie, to byłoby cudownie :lol:

mikson
24-10-2007, 16:12
witam

Jeżeli ktoś budował w okolicach Józefowa/Michalina/Falenicy/Radości i był zadowolony z ekipy , wykonawcy to będę wdzięczny za informacje/kontakt,

poproszę o namiary na sprawdzonych fachowców bądź wykonawce do stanu surowego zamniętego.

Budowa okolice Józefowa-Michalin wiosna 2008.

Z góry Wszystkim dziękuję.
pozdrawiam

dadatek
25-10-2007, 16:00
Witam,
a ja polecam pana Radosława z Warszawy
wykonują wykńczenia
bardzo mi się podobała ich praca a robią chyba wszystko solidnie i nie drogo zawsze mogą coś doradzić a mają sporo pomysłów praktycznych też w łazience zrobili cuda wnęki półki itp
polecam
kontakt do pana radosława 889688385
podaję nr bo sam tak znalazłem jakiś czas temu

kakaowy
25-10-2007, 16:22
Czy uważasz ludzi czytających to forum za totalnych idiotów? Przecież na kilometr widać, że reklamujesz sam siebie, w dodatku robisz to nieudolnie i piszesz to samo po kilka razy. Lecz się.

Grzegorz Saczek
25-10-2007, 16:30
Schizofrenie trudno się leczy...

konmak
26-10-2007, 10:03
ty dadatek jesteś niezły gagatek.
myślę że można spokojnie pogrzebać pana Radosława 889688385

Staszekmoje
28-10-2007, 09:16
ok

tomki 4
28-10-2007, 09:39
Witam,

Poszukuję pilnie tynkarza do ręczynych tynków cementowo-wapiennych. Tynkarz, który wykonywał tynki rozchorował się i zostałem z niedokończonymi tynkami na placu budowy.
Proszę o pomoc może ktoś mógłyby polecić solidnego i dokładnego tynkarza.

pozdrawiam

Tomki 4

Ajur
30-10-2007, 08:16
Pilnie poszukuję do wykonania 2 kominów z cegły klinkierowej i małej ścianki na poddaszu, czy ktoś może mi kogoś polecić?

Do kominów mogę polecić p. Czesława
tel. 696 677 210
Bardzo uczciwy miły pan. Robi wolno, ale dokładnie.

AJUR

gosia100
31-10-2007, 04:16
Witam
Moge polecic firme pana Marka Skrobota do stanu surowego.
Sama znalazlam do niego namiar w tym watku i potwierdzam ze jest w porzadku. Niestety cenowo gorna polka.
Warunkim udanej wspolpracy jest jednak dokladna analiza i spisanie tego co sie chce bo potem przy jakiejkolwiek zmianie winduje ceny. Jedynie jesli chodzi o dach (konkretnie folie) to nie polecam, bylo troche przejsc choc ostatecznie wszystko poprawili i jest ok.

gosia100
31-10-2007, 04:30
Witam
Moge polecic tez super elektryka, fachowiec, potrafi doradzic. Preferuje pd Warszawy.

rrmi
31-10-2007, 08:08
Warunkim udanej wspolpracy jest jednak dokladna analiza i spisanie tego co sie chce bo potem przy jakiejkolwiek zmianie winduje ceny.
Za kazda prace , nie przewidziana umowa nalezy zaplacic wiecej.
To zadne windowanie cen.
Przeciez nikt nie bedzie wykonywal extra pracy za darmo , tylko dlatego , e ma umowe na wiekszosc innych prac.

gosia100
01-11-2007, 10:01
Rrrmi chyba mnie nie zrozumiales. Nie oczekiwalam ze ktos zrobi mi za darmo.
Jednak ustalenie wynagrodzenia za dodatkowa prace musi byc adekwatne do jej pracochlonnosci. Mowilam o sytuacji gdy wykonawca wie ze jestes skazany na niego bo robi ci kompleksowo calosc i nikogo innego nie znajdziesz na jakas pojedyncza usluge wiec cene rzuca z kosmosu.

kakaowy
01-11-2007, 14:01
Dla Ciebie to jest cena z kosmosu, dla niego może to być cena dniówek dla pracowników + niewielki zysk. Skąd wiesz?

gosia100
01-11-2007, 17:04
Nie chce mi sie dluzej o tym gadac. Ten watek chyba nie temu sluzy. Pisalam o tym zeby ostrzec kolejnych inwestorow. Jezeli jednak ktos nie wierzy i chce sie sam przekonac to juz nie moja sprawa.
W kazdym razie jeszcze raz pisze ze ekipa o ktorej tu mowa jest fachowa, terminowa i przestrzega bardzo tego co w umowie (przynajmniej nie podnosi umowionych wczesniej cen co podobno tez sie niektorym zdarza).
pozdrawiam

kakaowy
01-11-2007, 17:13
A wg mnie nalezaloby o tym pogadac, i Twoja niechec nie ma tu nic do rzeczy. A watek wydaje sie odpowiedni. W tym watku sa polecani fachowcy i jesli ktos ktoregos z polecanych szkaluje czy tez psuje mu opinie w ten czy w inny sposob, to powinien to bardzo konkretnie umotywowac, a nie tylko rzucac slowa na wiatr, a przy prosbie o wyjasnienia mowic "nie chce mi sie o tym gadac"...

gosia100
01-11-2007, 17:32
Zastanow sie jaki miala bym interes szkalowac, a jesli nawet to chyba nie w tym watku. Ale dobrze, dam Ci przyklad. Nie mialam w umowie szalowania law fundamentowych.
Okazalo sie ze mam grunt piaszczysty i kierownik zalecil szalowanie. Wykonawca
za sama robocizne! zarzadal 10 000. Zadzwonilam do 2 innych i ocenili ze juz z materialem nie powinno to przekroczyc 3500. Oczywiscie z ich uslug skorzystac nie moglam bo zwiazana bylam umowa.
Chodzi mi o ostrzezenie innych ze przy pewnym rodzaju wspolpracy - kompleksowej usludze nie ma miejsca na dogadywanie sie z wykonawca w trakcie. Tylko z malymi ekipami to wchodzi w gre. Tu licza sie terminy, wykonawca prowadzi kilka budow i dla niego kilka dni obsuwu bo sie cos inwestorowi zmienilo jest nie na reke. I tyle o tym.

kakaowy
01-11-2007, 18:21
Dziekuje. Nie mozna bylo tak od razu? Swoja droga 10 tys. za samo szalowanie law fundamentowych to rzeczywiscie hmm sporo :roll:

skier43
01-11-2007, 19:49
Prosze o namiary i fotki
Z gory dziekuje

darks
01-11-2007, 20:49
Czy ktoś miał do czynienia z firmą JACKBUD? (elewacje, tynki)
Jacy oni są? Solidni czy partacze?
http://www.jackbud.pl/

Altro
05-11-2007, 11:36
polecam glazurnika,jest super dokładny
z całym przekonaniem polecam!!
pan Darek tel 602 88 22 53
proszę się powołać na Izę
wolne terminy ma chyba od połowy września

Czy moge poprosić fotki pracy p.Darka
Mój mail [email protected]

Alojzy
05-11-2007, 19:16
Polecam hydraulika Pana Białeckiego Przemka. Jest solidnym wykonawcą...Robił u mnie w domu!!! Podam numer kom . 691-671-596

Amanda
05-11-2007, 19:22
Mam świetnego hydraulika! Tani, solidny i terminowy!!! P.Białecki - tel. kom. 691 671 596 :D

monia77w1
05-11-2007, 19:34
Alojzy, Amanda

sorry, ale te wpisy są żenujące. Pierwszy dzień na forum, pierwszy wpis, niby 2 zupełnie inne osoby i polecacie tego samego fachowca. A, że na forum same głupie jelenie to wszyscy chytają za telefony i dzwonią do pana Białeckiego.

Gasol
07-11-2007, 11:10
UWAGA PILNIE POSZUKUJę PROJEKTANTA INSTALACJI GAZOWEJ, PROFESJONALNEGO I ROZSąDNEGO CENOWO

Pan Froncz 608160325. Starszy czlowiek. Nie wyciaga zaliczek itp. Zaplacilem dopiero, gdy dostalem komplet dokumentow do reki. Nie bylem nigdy w gazowni, sam wszystko zalatwil.

Towita
08-11-2007, 10:54
Ponieważ ktoś tu już pytał o wykonawcę schodów, to podaje namiar
Pan Dariusz Lasek – 608-404-823
Z tego co wiem Pan Darek robi także drzwi.
Wczoraj u nas skończyli montowanie schodów. U nas są schody betonowe, obłożone drewnem. Drewno dąb, schody jednobiegowe, szerokość 1m, 18 schodów.., do tego barierka aby dziecko nie wchodziło na schody i barierka do kuchni.., wszystko razem met. i robocizna 6650.zl.
Wykonawca terminowy i dokładny. Rok temu robił schody u kolegi i jak dotąd nic się z schodami nie dzieje, wiec mamy nadzieje, ze u nas tez tak będzie.
Jeśli ktoś będzie się kontaktował proszę mówić, ze z Forum Muratora.

Dzięki temu kontaktowi mam wykonane ładne dębowe schody w Lipkowie. Pan Darek Lasek zrobił u mnie schody dwubiegowe, 18 schodów z poręczami za co jeszcze raz dziękuję. Wykonawca rzetelny, terminowy i nie drogi. Pozdrawiam


Ja też z czystym sumieniem polecam pana Darka. Świetny fachowiec, zero marudzenia i cena bardzo przyzwoita. No i schody wyszły piękne - dokładnie takie jak chciałam :D

LALUN
08-11-2007, 18:39
Witam
Moge polecic firme pana Marka Skrobota do stanu surowego.
Sama znalazlam do niego namiar w tym watku i potwierdzam ze jest w porzadku. Niestety cenowo gorna polka.
Warunkim udanej wspolpracy jest jednak dokladna analiza i spisanie tego co sie chce bo potem przy jakiejkolwiek zmianie winduje ceny. Jedynie jesli chodzi o dach (konkretnie folie) to nie polecam, bylo troche przejsc choc ostatecznie wszystko poprawili i jest ok.

witam
czy mozesz podac namiar na pana Skrobota
bede wdzieczna
pozdrawiam
Ewa

robert58
09-11-2007, 10:47
witam,

ja zdecydowanie polecam ekipę od tynków maszynowych wewnętrznych gipsowych - pracują szybko i solidnie.

Zainteresowanych proszę o mail.

Robert

Justkow
09-11-2007, 13:46
A ja szukam ekipy do dachu... mam jedną zamówioną ale im się coś tam przeciągło i nie mogą w listopadzie przyjść... Możecie kogoś polecić...

speek
09-11-2007, 16:02
Polecam ekipe od maszynowych tynkow gipsowych.Wlasnie skonczyli umnie.
Mlodzi ludzie,operatywni,bardzo dokladni.
Jednym slowem pelem profesjonalizm.

grzegorz10
10-11-2007, 19:29
POLECAM pana od schdów i parkietu solidny uczciwy i terminowy.
Pochodzi z Chajnówki.
Mikołaj Nesteruk 606-337-122
Można się powołać na Grzegorza z Łomianek.

Justkow
10-11-2007, 19:42
A ja pilnieposzukuje kogos do ścianki kolankowej i wieńca... PILNIE

prawus
10-11-2007, 22:45
rozpadła mi się ekipa - poszukuję pilnie do wieńca i działówek na piętrze - jest gdzie mieszkać PILNE

tosinek
10-11-2007, 23:19
A ja szukam ekipy do dachu... mam jedną zamówioną ale im się coś tam przeciągło i nie mogą w listopadzie przyjść... Możecie kogoś polecić...

poszukaj pana Michała na forum w dachach,zrobił mi cudny dach, czekałam na dachówkę 3 tygodnie na ekipę miesiąc a dach taki, że ho, polecam!!!

klememi
12-11-2007, 11:14
Mogę polecic projektanta wnętrz, projektanta instalacji gazowej (biega tez do gazowni), geodete - Zainteresowanych prosze o wiadomosc na priv.

Pozdrawiam,

Towita
12-11-2007, 12:55
Polecam drugiego p. Darka - tel. 792 237 007.
Ww pan jest tynkarzem, poza tym robi bardzo dokładnie poddasza (ocieplenie, kartogips i malowanie), no i jest mistrzem elewacji. Jest baaardzo dokładny, ceny ma przyzwoite i ogólnie fajny człowiek.
Mogę wysłać zdjęcia mojego domu na priv.

kathulek
12-11-2007, 15:09
Hej wszystkim, a ja szukam firmy (dobrej i sprawdzonej), która mogłaby wybudować dom do stanu deweloperskiego. Jeśli macie jakieś namiary, to bardzo proszę o pomoc. Doradźcie, na co zwracać uwagę przy ich wyborze :)

marzycielka_71
12-11-2007, 22:06
Ha, ha ,ha! Też miałam taki pomysł. Ja pracuję a za zarobione pieniążki firma buduje mi dom. Oni budują, ja płacę, inspektor na pensji u mnie pilnuje i wszystko jest cacy. Niestety, tak to tylko w ERZE. 3 miesiące i czar prysł. Bańka mydlana. Teraz jak chcesz mieć dom to niezależnie od wykształcenia i wykonywanego zawodu dla zbudowania jednego domu musisz uczyć się budowlanki! Nie wiem kto tak zepsuł tych budowlańców???? Kierownik budowy jest od podpisywania papierków i bo jest wymagany prawem budowlanym. Ale wszystkie decyzje podejmuje inwetsor. Jak ja mam się wypowiedzieć w kwestiach technicznych domu jak dla mnie to chińszczyzna?
Ale trzymam kciuki i życzę powodzenia! Serio, serio. To, że mnie się nie udało trafić na porządną ekipę może wcale nie oznacza, że takich nie ma.
Daj znać jak zaczniesz dogrywać umowę. Może ktoś będzie mógł się wypowiedzieć na temat firmy.
Jedno ale... Teraz o firmie trudno coś powiedzieć. Zatrudniają różne ekipy i tak naprawdę to wszystko zależy od tego na jaką się trafi. I oczywiście na jakiego kierownika budowy. dlatego ciężko jest takie firmy prześwietlić. Jedni będą chwalili inni wprost przeciwnie.
POWODZENIA.

el-ka
12-11-2007, 23:59
Marzycielko - niestety to prawda i mówię to z punktu widzenia żony wykonawcy.
Mój mąż doszedł do tego fachu niedawno. Złożyła się na to utrata pracy oraz właśnie sytuacja budowy własnego domu. Pierwszy dom budowali nam inni, nie powiem, że był jakoś spartaczony, ale nie obyło się bez walki, niepotrzebnie wydanych pieniędzy i wielu rzeczy zrobionych błędnie lub na odwal. W owym czasie mąż zajmował się zarabianiem pieniedzy na dom, był związany z branżą budowlaną ,ale od strony handlowej, nie wykonawczej. Ja mam całkiem inny zawód - jestem psychologiem. Ale na mojej budowie jestem inspektorem nadzoru honoris causa. :wink: Budując drugi dom mąż podjął decyzję samodzielnego kierowania ekipą wykonawczą, początkowo dla siebie, a wyszło tak, że też dla innych. Mąż spędza ponad dwanaście godzin na budowach, pierwszy przychodzi i ostatni wychodzi, stąd jakoś to idzie. Jest uczciwy w tym co robi, bo wykonuje w tych standardach jak dla siebie, przez to nie zarabia wiele, ale ma za to spokojne sumienie, chociaż stresów nie brakuje. A to za wolno, a to pogody nie ma, makabrą są zmiany wprowadzane na bieżąco przez inwestorów. Wydaje się, ze oni nie oglądali wogóle swoich projektów i nie zdają sobie kopletnie sprawy co to znaczy "przesunąć ścianę, komin, okno itp).Jest to naprawdę bardzo ciężka praca - sprostać wymaganiom inwestorów, którzy często (wybacz!) nie wiedzą czego chcą lub domagają się rzeczy prawie niemożliwych nie mając świadomosci technicznych i finansowych konsekwencji wprowadzanych ad hoc zmian oraz dopilnować pracowników i podwykonawców, często niezbyt fachowych lub lawirantów (ale skąd wziąć innych? - nawet w mitycznej Irlandii nie ma samych pracusiów i prawdziwych fachowców). Wykonawców nikt nie zepsuł, gorzej, oni zawsze od komuny w większości tacy byli, tylko nasze oczekiwania sie zmieniły - i dobrze! Popatrzmy krytycznym okiem na domy budowane od wielu lat w Polsce - jak one od strony wykonawczej w większości wyglądają. Dopóki nie będzie normalnej sytuacji cenowej i płacowej, godziwej zapłaty za pracę inwestora i "budowlańca" oraz odpowiednich oczekiwań i wymagań - wzajemnych z obu stron, to nie skończy się lewizna, praca na szaro, czarno i nie będzie się opłacać pracować uczciwie za godziwe pieniądze, a nie jedorazowe "przewałki" dla cwaniaków - to tak dalej będzie.

Więc albo naprawdę zaufana firma, dobry, działający na rzecz inwestora kierownik lub inspektor nadzoru, a i własny dozór - nadal narazie chyba najważniejszy.

tosinek
13-11-2007, 08:12
Święta racja

Ajur
13-11-2007, 09:03
Ja też miałam podobne marzenia. Zarezerwowałam super ekipkę rok wcześniej. Budowali dom u sąsiada, więc widziałam efekt ich pracy.
I co z tego, że właściciel miał dobre intencje. W trakcie budowy ludzie się posypali i zaczęły się problemy....
Ale trzeba jakoś sobie radzić....choć nie tak ta budowa wymarzonego domku miała wyglądać...

Ajur

marzycielka_71
13-11-2007, 17:54
El-ka bardzo dobrze, że taki tekst powstał na tym forum.
Masz rację. Inwestorzy nie czytają projektów, bo często ich nie rozumieją! Grymaszą, bo świadomość pewnych rzeczy powstaje po zobaczeniu w realu jak wygląda np klatka schodowa. Dlatego opowiem swoją historię.
Parę lat temu byłam u swoich rodziców, którzy przynieśli z targów budowlanych różne katalogi. Znalazłam tam jeden dom, który bardzo mi się spodobał. Następnie wróciłam do mojego narzeczonego, który spędzając samotnie weekend robił porządki w swoim gabicie. Wpadł Mu w ręce katalog i też chciał mi pokazać dom, który Mu się podoba. Okazało się, że pokazujemy sobie TEN SAM PROJEKT z różnych katalogów, ale tej samej firmy. Minęło parę lat, pobraliśmy i zaczęliśmy myśleć o budowie domu. Wiadomo było, że ten projekt to jest to. Dlatego udaliśmy się do firmy od tego projektu i zapytaliśmy o istniejące realizacje w okolicy Warszawy. Dostaliśmy namiar. Powiedziałam mężowi, że dla mnie to jest jak przymiarki sukienki przed jej odebraniem od krawcowej. Weszliśmy dzięki uprzejmości właścicieli do domu, który był na etapie urządzania wnętrz! Chodziliśmy, poczuliśmy ten dom. Przyjechaliśmy drugim razem ze swoim architektem. A potem zaczęły się przeróbki, bo już wiedzieliśmy dobrze, co chcemy zmienić. Teraz na etapie wykonawczym wprowadziłam DWIE zmiany: zamurowanie jednego z okien w kuchni i wydłużenie ściany między salonem a holem- nie ma tu przeszkód konstrukcyjnych. Za to wszystkie problemy wzięły się z tego, że dom powiększaliśmy w dwóch osiach i projektant nie przeliczył co drugiej rzeczy w tym poprawianym projekcie. Dlatego absolutnie zgadzam się z osobami, które w innym wątku tego forum twierdzą, że lepszy jest projekt indywidualny. Teraz już wiemy, że trzeba było pokazać projektantowi ten projekt z katalogu, pojechać do tego gotowego domu, powiedzieć co chcemy zmienić i zrobić od początku projekt a nie przeróbkę projektu. Wcale ta przeróbka nie była tania, a teraz wiele (bardzo wiele!) wymiarów się nie zgadza. Oczywiście przez to mąż siedzi na budowie z centymetrem, w domu liczy jakieś ciągi, sinusy itd potem przelicza projekt oryginalny i sam nanosi poprawki do naszego projektu, wysyła to do architekta (który przerabiał projekt), ten stwierdza, że faktycznie się pomylił, nie zauważył, przeoczył a to co zrobił mąż jest git i tylko przystawia stempel. To tak ku przestrodze innych przerabiających projekty gotowe.
Jednak męża trafia .... bo zamiast pracować na ten dom, On nie mając pojęcia o budowaniu, próbuje ratować sytuację. Dobrze, że chłopak jest: mądry, wykształcony, skrupulatny i lotny. Nie wiem jak wyglądają budowy, gdy inwetsor nie widzi co dzieje się na budowie, albo nie ma pojęcia jak coś poprawić. Mąż zauważa błędy budowlane bo nauczył się "czytać" projekt. Koniec zachwalania męża (ale chłop na serio jest u kresu - psychicznie).
Dlatego ja jako żona, osoba, która napewno nie pomoże merytorycznie zalogowałam się na to forum, które od dawna czytałąm, bo tylko mogę pomóc znajdując kogoś, kto za nasze pieniądze będzie chciał robić to co robi teraz mój mąż. Oczywiście ja wiem, że my też musimy brać w tym udział, ale chociaż kapkę żeby było mniej nas na tej budowie, pleace!!!!
Na koniec. Pani psycholog (el-ka), czy Ty jesteś Elżbieta, bo ja tak. Czy Twój mąż nie mógłby nam pomóc skoro prowadzi budowy? Ale coś czuję, że to nie ta część Polski.
Chyba pokażę mężowi ile tu ludzie dają otuchy...

marzycielka_71
13-11-2007, 17:58
El-ka, doczytałam- Gliwice.

mikopiko
13-11-2007, 18:01
temat to:
solidni Warszawa i okolice :roll: :roll:
ps > ja też miałam zmiany w 2 osiach domu i wszystko się zgadzało - po prostu architekt do .... :oops: pupy :lol:

Staszekmoje
18-11-2007, 20:22
No i koniec elewacji u mnie :) Wygląda na to, że budowa skończona - jestem szczęśliwym człowiekiem :)
Pan Leszek od elewacji robił ją (ekipa trzech ludzi) blisko miesiąc, razem oczywiście z podbitką - nie wiem czy to długo, ale jestem z roboty zadowolony. Tak więc jest to kolejna ekipa, którą mogę polecić z czystym sumieniem.
Pan Leszek robi jeszcze poddasza (wełna + gk) oraz tynki cementowo-wapienne. Ale te rzeczy robił już nie u mnie, tylko u Pani w Nieporęcie. Wśród trójki całkiem niezłych fachowców jest też glazurnik. Jego robotę widziałem też u Pani w Nieporęcie.
Czyli reasumując, ekipa wykonała u mnie całkiem nieźle elewację oraz podbitkę dachową. Dodatkowo robią glazurę, poddasze, tynki tradycyjne.
Polecam 513-602-049
Można się powołać na Staszka ze Słupna k. Radzymina

rooty
19-11-2007, 18:32
Przejzalem 3 ostatnie strony tematu, nic dla siebie nie znalazlem.

Pilnie / od zaraz zatrudnie rzetelna ekipe do wykonczenia kanadyjczyka. Malowanie, szpachlowanie, listwy podlogowe, cyklinowanie, uzbrojenie lazienek, wykonczenie tarasu i balkonow. Ok 200m2, Izabelin pod Warszawa

Info prosze na PW lub tutaj :P

Staszekmoje
20-11-2007, 09:02
Oj chłopie, to chyba pamiętasz jeszcze czasy sprzed 2-3 lat, albo i dalej. Nie tak się teraz szuka fachowców :lol: :lol: :lol:
Na Twoje "zatrudnię" nikt nie zadzwoni, a jak już zadzwoni to jakiś partacz, który nie ma roboty i próbuje kogoś naciagnąć. Musisz szukać wśród dobrych fachowców, dzwnić do nich i umawiać się z kilkutygodniowym, a nawet kilkumiesięcznym wyprzedzeniem.
Dziwne jest też to, że przeglądałeś ostatnie strony i nic dla sibie nie znalazłeś. Jesteś strasznie wymagający :lol: :lol: :lol: Spójrz tylko na mój post wyżej. Człowiek robi wszystko to czego wymagasz i żadasz :x

Wojtek-Karzyński
20-11-2007, 14:56
Witam,
Poszukuję dobrego (sprawdzonego) hydraulika. Najlepiej od zaraz (zamówiony 3 m-ce temu ma tzw. „kłopoty obiektywne”), więc zostałem na lodzie. Pomożecie?
Pozdrawiam i z góry dzięki.
Wojtek

rooty
20-11-2007, 20:01
Oj chłopie, to chyba pamiętasz jeszcze czasy sprzed 2-3 lat, albo i dalej. Nie tak się teraz szuka fachowców :lol: :lol: :lol:
Na Twoje "zatrudnię" nikt nie zadzwoni, a jak już zadzwoni to jakiś partacz, który nie ma roboty i próbuje kogoś naciagnąć. Musisz szukać wśród dobrych fachowców, dzwnić do nich i umawiać się z kilkutygodniowym, a nawet kilkumiesięcznym wyprzedzeniem.
Dziwne jest też to, że przeglądałeś ostatnie strony i nic dla sibie nie znalazłeś. Jesteś strasznie wymagający :lol: :lol: :lol: Spójrz tylko na mój post wyżej. Człowiek robi wszystko to czego wymagasz i żadasz :x

a skad mam sie tego niby dowiedziec jak nie tutaj? jestem wymagajacy bo taki mam charakter

potrzebuje ekipy blizej domu, ale zadzwonie chociaz z doswiadczenia wiem ze ludzie od wszystkiego sa do niczego. pozdrawiam

Staszekmoje
21-11-2007, 09:57
No to se szukaj. Powodzenia :lol: :lol: :lol: wymagający człowieku. Na pewno z takim podejściem wszyscy skoczą, aby Ci pomagać :lol: :lol: :lol:
Skoro takie są Twoje doświadczenia to szukaj dalej chłopie. U mnie zrobili dobrze. Tyle w temacie.

Staszekmoje
21-11-2007, 10:00
Hydraulika? Proszę bardzo. Znalazłem go na tej stronie, parę osob go polecało. U mnie też odbyło się bezproblemowo: Andrzej Matusik 0502-358-661
Pozdrawiam
Staszek

Wojtek-Karzyński
21-11-2007, 12:43
[quote="Staszekmoje"]Hydraulika? Proszę bardzo. Znalazłem go na tej stronie, parę osob go polecało. U mnie też odbyło się bezproblemowo: Andrzej Matusik 0502-358-661

Dzięki bardzo Staszku. :D Też go znalazłem wczoraj przez wyszukiwarkę, ale czytałem też niepochlebną opinię o tym panu. Jak Twoje spostrzeżenia? Czy nie masz zastrzeżeń?
pozdrawiam

Kret001
21-11-2007, 22:11
Czy ktoś z was ma jakieś doświadczenia dobre/złe ze współpracy z ekipą Stanisława Gościńca z okolic Mławy? :roll:

no_kya
21-11-2007, 23:10
POLECAM EKIPĘ DO WYKONANIA STANU SUROWEGO -
- U MNIE NIEDŁUGO KOŃCZĄ I BĘDĄ DOSTĘPNI

JESTEM BARDZO ZADOWOLONY Z PRAC KTÓRE WYKONALI DO TEJ PORY I NIE SPODZIEWAM SIĘ RYFY NA DWA TYGODNIE PRZED KOŃCEM PRAC.
DUŻY SPOKÓJ

DODATKOWO SĄ GOTOWI DO PODJĘCIA SIĘ RÓŻNYCH PRAC WEWNĄTRZ BUDYNKU (ocieplenia wełną, wylewki, instalacje elektryczne i hydrauliczne) OD ZARAZ

KONTAKT: MIREK GENCEL: 502 711 910

Kret001
22-11-2007, 13:30
A jak u nich z cenami? Są drodzy czy w miarę rozsądni jeżeli chodzi o wyceny swojej pracy? :roll:

no_kya
22-11-2007, 13:51
A jak u nich z cenami? Są drodzy czy w miarę rozsądni jeżeli chodzi o wyceny swojej pracy? :roll:

nie znam cennika prac wykończeniowych, ale jeśli chodzi o stan zero to uważam że są lekko powyżej średniej cenowej; natomiast są warci swojej ceny.

sugeruję jednak telefon i pytanie bezpośrednie

Kret001
22-11-2007, 21:05
Wielkie dzięki no_kya już rozmawiałem z Panem Mirkiem :)

no_kya
23-11-2007, 00:42
Wielkie dzięki no_kya już rozmawiałem z Panem Mirkiem :)

rzuć na priva jakie ceny Ci zaśpiewał
mam nadzieję, że powiedziałeś że od Adama z Kątów ;)

Staszekmoje
23-11-2007, 10:49
[quote=Staszekmoje]Hydraulika? Proszę bardzo. Znalazłem go na tej stronie, parę osob go polecało. U mnie też odbyło się bezproblemowo: Andrzej Matusik 0502-358-661

Dzięki bardzo Staszku. :D Też go znalazłem wczoraj przez wyszukiwarkę, ale czytałem też niepochlebną opinię o tym panu. Jak Twoje spostrzeżenia? Czy nie masz zastrzeżeń?
pozdrawiam

Czejść Wojtek
Generalnie jest z nim niewielki kłopot, bo ma bardzo dużo pracy i ciężko jest mu dojechać na jakieś pozostałe drobne prace, np. biały montaż. ale to dla mnie nie był problem, bo miałe sporo czasu na te rzeczy. Ale jak już powiedział, że przyjedzie, nawet jak kasa byla niewielka, to zawsze przyjechał. Wszystko działa u mnie bez zarzutu, więc nie mam co narzekać. Piec też chodzi już drugi miesiąc, wszystko grzeje. Woda działa, więc nie mam żadnych zastrzeżeń.
A swoją drogą, to gdzie ludzie się na niego skarżyli? Czy tutaj na forum?
Ja go polecalem już w dwa miejsca. Zrobił m.in. u mojego najbliższego sąsiada i wszysztko ok.
Ja bym go brał, tym bardziej, że na rynku jest sporo prawdziwnych partaczy. A ten jest normalny całkiem rozsądny człowiek.
Pozdrawiam
Staszek

krzysztof66
26-11-2007, 11:21
Oj chłopie, to chyba pamiętasz jeszcze czasy sprzed 2-3 lat, albo i dalej. Nie tak się teraz szuka fachowców :lol: :lol: :lol:
Na Twoje "zatrudnię" nikt nie zadzwoni, a jak już zadzwoni to jakiś partacz, który nie ma roboty i próbuje kogoś naciagnąć. Musisz szukać wśród dobrych fachowców, dzwnić do nich i umawiać się z kilkutygodniowym, a nawet kilkumiesięcznym wyprzedzeniem.
Dziwne jest też to, że przeglądałeś ostatnie strony i nic dla sibie nie znalazłeś. Jesteś strasznie wymagający :lol: :lol: :lol: Spójrz tylko na mój post wyżej. Człowiek robi wszystko to czego wymagasz i żadasz :x

przesadzasz z tymi "partaczami bez roboty co naciągają ludzi". nie będę się reklamował ale sam mam dwie ekipy wolne ( z sześciu) bo skończą robotę do końca tygodnia (to chyba dobrze,że w terminie?) a następna od 17.12 dletego tu jestem bo szukam im zajęcia na te 2 tygodnie. zgadza się ,że jak zaczną w grudniu to skończą koniec maja ale jak ktoś ma wolne terminy to nie znaczy ,że jest partaczem.
pozdrawiam

tornado17
26-11-2007, 22:24
Ja polecam Pana Andrzeja (inżynier) do adaptacji gotowych projektów celem uzyskania pozwolenia na budowę, przeliczeń technicznych (np. zamiana jednych materiałów na drugie, przerobienie fragmentów domu), etc. B. duża wiedza, b. sympatyczny i nie jest drogi.

rrmi
30-11-2007, 17:43
przesadzasz z tymi "partaczami bez roboty co naciągają ludzi". nie będę się reklamował ale sam mam dwie ekipy wolne ( z sześciu) bo skończą robotę do końca tygodnia (to chyba dobrze,że w terminie?) a następna od 17.12 dletego tu jestem bo szukam im zajęcia na te 2 tygodnie. zgadza się ,że jak zaczną w grudniu to skończą koniec maja ale jak ktoś ma wolne terminy to nie znaczy ,że jest partaczem.
pozdrawiam
Zajrzyj na pw

mika31
30-11-2007, 20:58
Ja polecam swojego wykończeniowca. Robił u mnie ogrodzenie ( z przeróbką bramy, bo mi rodzony ojciec skiepścił), kominek, dgp, sufit z kg (miooodzio), gres, glazurę i mnóstwo jeszcze innych rzeczy.
Przy okazji przypilnował mi paru innych fachowców. Strasznie fajny człowiek przy okazji. Kończy u mnie za ok.tydzień. Namiary zainteresowanym wyślę na priva.

no_kya
30-11-2007, 22:18
Ja polecam swojego wykończeniowca. Robił u mnie ogrodzenie ( z przeróbką bramy, bo mi rodzony ojciec skiepścił), kominek, dgp, sufit z kg (miooodzio), gres, glazurę i mnóstwo jeszcze innych rzeczy.
Przy okazji przypilnował mi paru innych fachowców. Strasznie fajny człowiek przy okazji. Kończy u mnie za ok.tydzień. Namiary zainteresowanym wyślę na priva.

Ja chętnie sobie pogadam z panem bo zaczynam wykończeniówkę na wiosnę następnego roku - czy możesz mi przesłać namiary

z góry dzięki

no_kya

Staszekmoje
02-12-2007, 21:14
Witam
Tym razem ja potrzebuję pomocy :) Forumowicze pomóżcie. Potrzebuję kontaktów do speców od kostki brukowej. Sprawa jest o tyle pilna, że jeszcze mamy pogodę, pobono przed świętami ma już być prawdziwa zima.
Pozdrawiam
Staszek

aniamalinowska
02-12-2007, 21:53
Moge polecic mojego kierbuda i ekipe do stanu surowego.

kris19
02-12-2007, 21:53
POLECAM PANA WALDKA
KLINKIER, OGRODZENIA, BALUSTRADY
TEL. 507 018 564
http://images28.fotosik.pl/106/ae3a16e4e7a49877.jpg (www.fotosik.pl)

http://images34.fotosik.pl/66/e598345d1735ade1.jpg (www.fotosik.pl)

http://images24.fotosik.pl/121/bbcc135f05593915.jpg (www.fotosik.pl)

aniamalinowska
02-12-2007, 21:54
Szukam elektryka i hydraulika do poprawek po poprzednikach.

yvetka
03-12-2007, 15:01
Ja polecam Pana Andrzeja (inżynier) do adaptacji gotowych projektów celem uzyskania pozwolenia na budowę, przeliczeń technicznych (np. zamiana jednych materiałów na drugie, przerobienie fragmentów domu), etc. B. duża wiedza, b. sympatyczny i nie jest drogi.

Bylabym zainteresowana. Mozna prosic o namiary na priva? Znasz ceny?
Z gory dziekuje :lol:

FIX
03-12-2007, 19:07
Witam, jestem początkująca na tym forum i od razu poszukuję dobrych i sprawdzonych dekarzy w rozsądnej cenie.
Będę wdzięczna za sprawdzony namiar.

ewajanecka
03-12-2007, 20:06
I ja mogę polecić swoich wykonczeniowcow.Definitywnie zakonczylismy prace wewnątrz , parkiety , terkota , gresy , malowanie , gladzie , meble kuchenne i inne.Jesli ktoś potrzebuje proszę na pw. Reklamy tutaj chyba nie mozna robić.

Pozdrawiam .

Staszekmoje
10-12-2007, 10:08
Spokojnie, tutaj reklamy się nie robi, ale jak polecisz dobrych fachowcow, to tylko pomożesz innym. Taka reklama jest jak najbardziej wskazana, bo ludzie mają straszne problemy z pozyskaniem dobrych, a co najwazniejsze uczciwych wykonawcow. Ja w końcowym etapie znow trafiłem na lipę. dwóch ludzi od kostki brukowej umawiało się na konkretny temin, a później nie odbierało ode mnie telefonów. Cóż, takie czasy teraz.

A teraz do rzeczy. Ja też zakończyłem już budowę i moge polecić dwóch dobrych wykonawców. A co ważne, po tym co przeszedłem, bardzo uczciwych. Tak jak się umówicie na kase tak biorą, nie kombinują, pracują uczciwie.

Oto kontakty:

Glazurnik Pan Leszek: 669-017-476 (szybko nie robi, ale wolniej i bardzo starannie)
Schody dębowe (wyszły naprawdę super, facet dodał jeszcze coś od siebie i wyszły piękne wykończenia boków - cokoły) - Pan Lucjan 606 326 818.

Pozdrawiam
Staszek

iwo_72
10-12-2007, 21:24
Ludziska pomocy. Potrzebuje od kwietnia/maja 2008 ekipy do postawienia stanu surowego okolice Piaseczna!

Czy ktos sie zlituje i mi pomoze?

Z gory dziekuje :-)

Iwo

Staszekmoje
11-12-2007, 09:27
Chętnie bym Ci tutaj polecił, ale swoich murarzy nie bardzo mogę. Tyle co ja się później na działce butelek nazbierałem, to chyba nie ma sensu. Posadzka miejscami do 10 cm róznicy dochodziła w związku z czym człowiek od wylewek musiał dodatkowo, miejscami, po 10 cm wylewki dokładać. A więc za bardzo nie ma kogo polecać. Ale może inni pomogą.

Staszekmoje
12-12-2007, 09:26
Ten od kostki brukowej też mi się sprawdził. Wczoraj skończyli kostkę, wszystko pięknie. Oto namiary 0501 291 620

glowac
19-12-2007, 14:33
Witajcie
Szukam namiaru na sprawdzonych cieśli i dekarzy (najchętniej jedną ekipę od więźby + dachówki).
Dom będzie budowany w Międzylesiu w Warszawie.
Dach z pełnym deskowaniem+ papa + dachówka ceramiczna.
Ekipa potrzebna będzie na jesień 2008 (październik, początek listopada).
Będę wdzięczna za sprawdzone namiary :)

esembe
21-12-2007, 17:33
Witam!

Szukam ekipy do wykończenia poddasza. Do zrobienia są: ocieplenie wełną mineralną, hydraulika, elektryka.

zatom
27-12-2007, 16:18
POSZUKIWANY, POSZUKIWANI

W maju chcę w końcu zacząć budowę w Wawrze. Na tą chwilę mam nastepujace, i juz dość pilne, potrzeby i stad prośba o Waszą pomoc:

- szukam ekipy do wyprowadzenia stanu surowego

- szukam kierownika budowy i inspektora nadzoru


Z góry dziękuję

zygmor
31-12-2007, 09:44
Wszystkim zainteresowanym polecam solidnego glazurnika, jego nick na tym forum to vadiol wykonał u nas sporą pracę, kuchnia, salon, wiatrołap, łazienka i pomieszczenie gospodarcze razem ze 100m2 glazury. Z jego pracy jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy wszystkim zainteresowanym.

Altro
02-01-2008, 01:37
Wszystkim zainteresowanym polecam solidnego glazurnika, jego nick na tym forum to vadiol wykonał u nas sporą pracę, kuchnia, salon, wiatrołap, łazienka i pomieszczenie gospodarcze razem ze 100m2 glazury. Z jego pracy jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy wszystkim zainteresowanym.

Witam
Jestem właśnie przed wyborem glazurnika do dużej roboty (2 łazienki , kibelek ,salon,kuchnia , wiatrołap.......tez cosik 100m2)
więc jeżli można to poprosze fotki na maila [email protected] lub [email protected]
Pozdrawiam

cobre
02-01-2008, 14:37
Witam

Poszukuję ekipy do dachu.
Potrzebuję pokrycie dachówką wraz z odeskowaniem, foliami, orynnowaniem i co tam jeszcze potrzeba. Krokwie będa już zrobione.

Termin: czerwiec 2008

Poszukuję HYDRAULIKA ekipy do centralnego ogrzewania
termin: czerwiec-lipiec 2008

Okolice: Błonie koło Warszawy (30 km na zachód od Warszawy)

Pozdrawiam
Andrzej (0-607 359 658)

Justkow
02-01-2008, 16:21
Witam,

polecam ekipę remontowo - wykończeniową, przeprowadzali remont w moim obecnym domu (rodziców) :lol: i będą w domu, który aktualnie buduje. Wystawiają faktury, podpisują umowy. Numer telefonu 6000 53 53 9.

julienx
03-01-2008, 22:30
Kochani poszukuję speca do zrobienia 12 par drzwi wewnętrznych w rozsądnej cenie?

Macie kogo polecić?

glowac
03-01-2008, 22:44
Kochani poszukuję speca do zrobienia 12 par drzwi wewnętrznych w rozsądnej cenie?

Macie kogo polecić?

jutro postaram się podać Ci namiar - koleżanka gorąco nam polecała jakiegoś gościa - tylko coś mi się o uszy obiło, że jest z Hajnówki :roll:

vadiol
03-01-2008, 22:48
Wszystkim zainteresowanym polecam solidnego glazurnika, jego nick na tym forum to vadiol wykonał u nas sporą pracę, kuchnia, salon, wiatrołap, łazienka i pomieszczenie gospodarcze razem ze 100m2 glazury. Z jego pracy jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy wszystkim zainteresowanym.
Dziekuje za mile slowa.

Gdyby wszyscy inwestorzy byli tak kulturalni ,sympatyczni i slowni ta ciezka praca bylaby duzo lzejsza :)

t0nn
03-01-2008, 23:40
Moge polecic mojego kierbuda i ekipe do stanu surowego.

Ja z chęcia podłączę się pod temat i poproszę namiary na priv'a

Pozdrawiam
Daniel

zatom
04-01-2008, 16:18
aniamalinowska napisał:
Moge polecic mojego kierbuda i ekipe do stanu surowego.


jeśli obsługuje W-wę to też poproszę o namiary

p_i_o_t_r
05-01-2008, 12:36
Witam,

wiem, że już bardzo późno, ale z moich obliczeń wynika że gdzieś w maju mógłbym zacząć budowe domu.

Czy możecie polecić jakieś ekipy do stanu surowego (z dachem lub osobno)?

Budowa: gmina Nadarzyn (okolice W-wy)

pozdrawiam
Piotr

Jarek Siatkarz
08-01-2008, 13:21
Pan Witold Sitnik tel 695435814.

Zrobił u mnie cały dom - 2 łazienki, kuchnia, tarasy i balkony ( ok 150 m2 glazury i terakoty) do tego montaż wanny i obudowa kabin pryszniocowych.

Solidnie i z głową. Polecam.


Jarek

DG
09-01-2008, 10:59
Poszukuję ekipy lub firmy, która poprowadzi prace od stanu surowego otwartego z dachem (taki stan będę miał w okolicach czerwca i tu ekipę mam) wzwyż, tzn. instalacja gaz, co ,woda, elektryka, tynki wylewki, ocieplenie i elewacja itp. Okolice Piaseczna.

felus5
10-01-2008, 09:34
tynki,wylewki ,ocieplenia i elewacje moge polecic ale wolny termin to z tego co sie orjentuje to lipiec 2009r :)

DG
10-01-2008, 12:26
Czy możecie mi polecić kierownika budowy (bo chyba jest obowiązek takiego mieć) ? Budowa będzie w okolicach Piaseczna.

EdekHornówek
10-01-2008, 18:38
polecam pana Kamila i dwóch jego pracowników ostatnio poprawiali u mnie po innej ekipie gładź gipsową układali terakotę i robili schody z płytek, wszystko pieknie zrobili i jestem bardzo zadowolony. wiem że teraz poprawiają łazienki po innej ekipie gdzieś pod Sochaczewem ale jeszcze za jakiś czas będą u mnie kłaść na dole
numer telefonu 0-514-199-808

tiga
11-01-2008, 13:48
U mnie ekipa wykończeniowa w zasadzie dopiero ruszyła z robotą (opóźnienia spółdzielni), ale za to są sprawdzeni u znajomych. Efektami ich pracy będę mogła sie chwalić za kilka miesięcy :D Ale już dziś mogę polecić. Tylko że na najbliższy rok mają zajęte terminy. Jeśli ktoś z okolic Warszawy teraz zaczyna budowę, to może sie załapać. (my ich rezerwowaliśmy gdy wylewali u nas fundamenty :lol: )
Jeśli ktoś chce namiary to proszę o zapytanie na pw

ajsza24
13-01-2008, 22:00
A ja na ekipę wykończeniową czekałam ok. miesiąca.
W 3 tygodnie wykończyli mi nowe mieszkanie w Piasecznie.
Połyżyli panele, terakotę, glazurę w kuchni i łazience, powstawiali drzwi i zamontowali parapety.
Jestem bardzo zadowolona: zostawili mi jeszcze czyściutkie mieszkanko - tylko się wprowadzać.
Tani oni nie są - ale naprawdę było warto.
Zainteresowanym mogę wysłać namiary na priva.

t0nn
13-01-2008, 23:39
Hej wszystkim, potrzebuję namiary na sprawdzoną i godną polecenia ekipę do stanu surowego z dachem

termin rozpoczęcia: kwiecień-maj
lokalizacja: Janówek Pierwszy pomiędzy Chotomowem a Legionowem

Pozdrawiam i dzięki z góry za info
Daniel

t0nn
14-01-2008, 00:03
Ja polecam dwie ekipy: murarzy - super fachowcy. Zbudowali nam dom w stanie surowym bez ŻADNEJ sytuacji nerwowej :D Wszystko poszło bardzo sprawnie i szybko. Kontakt dla zainteresowanych wyślę na priva

A druga ekipa to dekarze. Dach i obsługa klienta na najwyższym poziomie: http://www.dachkowalscy.pl/
czy moge prosic o namiary
dzieki
Ewa

Ja również poproszę o namiary na priva

klememi
14-01-2008, 09:28
Poszukuję ekipy lub firmy, która poprowadzi prace od stanu surowego otwartego z dachem (taki stan będę miał w okolicach czerwca i tu ekipę mam) wzwyż, tzn. instalacja gaz, co ,woda, elektryka, tynki wylewki, ocieplenie i elewacja itp. Okolice Piaseczna.

Polecam firme Arkada, ktora buduje moj dom. Zaczeli w lipcu, teraz sa na etapie tynkow wew. Sa z Konstancina, ale tez na polnocy wawy. Jesli masz pytania - wyslij na priva.

Pozdrawiam,

jolek68
15-01-2008, 00:12
lokalizacja:[/i] Janówek Pierwszy pomiędzy Chotomowem a Legionowem

:o Wydaje mi się że raczej pomiędzy Nowym Dworem a Chotomowem!!!
A tak przy okazji to na Janówkach (obydwóch) jeden "ludź" stawia domy i go chwalą, spoko facet. Jak chcesz to wezmę namiary i ci podeślę. :wink:

t0nn
15-01-2008, 20:57
lokalizacja:[/i] Janówek Pierwszy pomiędzy Chotomowem a Legionowem

:o Wydaje mi się że raczej pomiędzy Nowym Dworem a Chotomowem!!!
A tak przy okazji to na Janówkach (obydwóch) jeden "ludź" stawia domy i go chwalą, spoko facet. Jak chcesz to wezmę namiary i ci podeślę. :wink:

ups... masz rację, pomiędzy Nowym Dworem a Chotomowem :oops:
a namiary oczywiście poproszę jak Ci się uda zorganizować, wielkie dzięki

Pozdrawiam
Daniel

kze
16-01-2008, 08:38
Kończę wykańczanie domu i mogę polecić kilka ekip np. tynkarzy, eletryków, wylewkarzy.

t0nn
16-01-2008, 08:48
Kończę wykańczanie domu i mogę polecić kilka ekip np. tynkarzy, eletryków, wylewkarzy.
a murarzy do stanu surowego ?

kze
16-01-2008, 09:28
Kończę wykańczanie domu i mogę polecić kilka ekip np. tynkarzy, eletryków, wylewkarzy.
a murarzy do stanu surowego ?
Ekipa, która mi robiła to chyba do Niemiec pojechała... :( Ale jak chcesz to dam Ci namiary na mojego generalnego wykonawcę, który ma różne ekipy do róznych prac. 8)

t0nn
16-01-2008, 09:36
Kończę wykańczanie domu i mogę polecić kilka ekip np. tynkarzy, eletryków, wylewkarzy.
a murarzy do stanu surowego ?
Ekipa, która mi robiła to chyba do Niemiec pojechała... :( Ale jak chcesz to dam Ci namiary na mojego generalnego wykonawcę, który ma różne ekipy do róznych prac. 8)

jasne, podrzuć pls na priv-a.

Dzięki
Daniel

Lunetka
16-01-2008, 16:01
Czy ktoś z Was wypożyczał koparkę, spycharkę lub barakowóz?
Musze to załatwić dla naszej ekipy i szukam poleconych źródeł.

Lunetka
16-01-2008, 16:04
POLECAM PANA WALDKA
KLINKIER, OGRODZENIA, BALUSTRADY
TEL. 507 018 564
kris19, piękne te ogrodzenia
a ile Wam wyszło z metra? tylko kute czy też sztachety?

jolek68
17-01-2008, 00:21
a namiary oczywiście poproszę jak Ci się uda zorganizować, wielkie dzięki

Pozdrawiam
Daniel

Poszło na priva

t0nn
17-01-2008, 09:17
a namiary oczywiście poproszę jak Ci się uda zorganizować, wielkie dzięki

Pozdrawiam
Daniel

Poszło na priva

thx

kze
17-01-2008, 09:26
Kończę wykańczanie domu i mogę polecić kilka ekip np. tynkarzy, eletryków, wylewkarzy.
a murarzy do stanu surowego ?
Ekipa, która mi robiła to chyba do Niemiec pojechała... :( Ale jak chcesz to dam Ci namiary na mojego generalnego wykonawcę, który ma różne ekipy do róznych prac. 8)

jasne, podrzuć pls na priv-a.

Dzięki
Daniel
Podrzucuiłem.
I jak? Chociaz przydały sie? :wink:

ewajanecka
17-01-2008, 09:40
Ja chyba już tez polecałam.

Lunetka
17-01-2008, 14:05
To jeszcze jedna prośba - potrzebuję na szybko namiarów na projektanta wszelkich przyłączy (gaz, wod-kan i prunt).
Niestety p. Maciej Chrustowski polecany przez krisa nie odbiera w ogóle telefonów... :cry:

sharpie
17-01-2008, 22:11
Witam wszystkich

Poszukuję fachowca od schodów okolice Nieporętu. Schody są wylane także obłożenie ich drewnem i zrobienie poręczy.


Ula

felus5
18-01-2008, 00:28
Dziekuje Panu Jarkowi za polecenie moich uslug i życze milego uzytkowania


Witold Sitnik
695435814


To co robisz rób z głową

Staszekmoje
18-01-2008, 14:15
Pytaliście mnie o wykonawców, więc jak dotychczas polecam (tylko tych tak z ręką na sercu, innych nie polecam):
Elektryk: 0601 980 610
Balustrady: 0603 604 720
Tynki gipsowe: 0509 202 544
Wylewki: 0604 064 734

Pozdrawiam
Staszek


Niestety, przykro jest to powiedzieć, po raz pierwszy w sumie, ale muszę odwołać polecenie Pana od balustrad i ogrodzenia. Jak przyszło do reklamacji - drobna sprawa w sumie, bo tylko zamek - to najpierw mnie zwodził, bo on nie będzie jechał specjalnie do mnie, tylko przy okazji. Później zrobił byle co i powiedzial, abym mu du... nie zawracał. Bardzo wulgarny i nierzeteleny.... Wszystko fajnie było do czasu zapłacenia pieniążków, Jak przyszło do reklamacji, to jestem dla niego bleeee... niedobry klient.
Amatorszczyzna...
Nie korzystajcie z jego usług, aby się nie denerować.

kamilpis1
18-01-2008, 16:57
Szczerze chcialbym polecić firme pana Piskorza, w ciągu jednego dnia wykonali u mnie 230 m/kw posadzki wraz z izolacją, jak narazie nic nie pęka, wszystko równo schnie i co najwazniejsze jest równiutko. Brygada solidna i bardzo zgrana - 4 osobowa

Kontakt:
696458334

kamilpis1
18-01-2008, 17:21
Witam,

poszukuję ekipy do wylewek na koniec października/listopad. Bardzo prosze o namiary na sprawdzoną ekipę :D
Prosze bardzo :)
696 458 334.
Mam naprawde bardzo ladne wylewki

Wylewki :D :D :D

Ja też szczerze polecam tą ekipe, w ciągu jednego dnia wykonali 230 m/kw wylewki wraz z izolacja. jestem naprawde zadowolony.
Jest równo i nie popękało
tel: 696458334

Lunetka
18-01-2008, 23:45
jasne kamilpis1, wszyscy ci wierzą.... :evil:

no_kya
21-01-2008, 00:56
Kończę wykańczanie domu i mogę polecić kilka ekip np. tynkarzy, eletryków, wylewkarzy.

ja bardzo chętnie przyjmę polecenia do:
tynkarzy (C-W)
glazurników (mam pewnie coś ponad 150 m do wyklejenia)
wylewkarzy (mikrokret)
fachowców od ocieplenia poddasza i od płyt gk

z góry dzięki

no_kya

no_kya
21-01-2008, 00:59
Drodzy,

poszukuję pilnie namiarów na wykonawcę drzwi zewnętrznych - możliwie najbardziej bezpiecznych.
Zależy mi również na szybkiej realizacji.

no_kya

Ajur
21-01-2008, 14:06
Ludziska pomocy. Potrzebuje od kwietnia/maja 2008 ekipy do postawienia stanu surowego okolice Piaseczna!

Czy ktos sie zlituje i mi pomoze?

Z gory dziekuje :-)

Iwo

Super ekipa. Żałuję, że ich nie spotkałam wcześniej. Budowali u mojego sąsiada - mury z więźbą w dwa miesiące. U mnie robili tarasy i jętki do podsufitki.

p. Piotr 506 242 543

Ajur

mikopiko
23-01-2008, 16:55
Poszukuję ekipy do ocieplenia domu+ podbitka oraz solidnego fachowca do schodów drewnianych (obłożenie betonowych schodów stopniami drewnianymi). Jeśli ktoś jest zadowolony ze swych wykonawców to proszę o namiary :D .
Dzięki

xwing
23-01-2008, 17:46
Witam,

Ja poszukuje ekipy do ogólnie pojętej wykończeniówki (ocieplenie poddasza, glazura, podwieszane sufity, trochę gładzi, ułożenie gresów na tarasach etc..)

Jesli ktoś z Was ma dobre doświadczenia to proszę o info.
Dom jest w Markach pod W-wą

dzięki

klememi
24-01-2008, 10:56
Drodzy,

poszukuję pilnie namiarów na wykonawcę drzwi zewnętrznych - możliwie najbardziej bezpiecznych.
Zależy mi również na szybkiej realizacji.

no_kya

Firma Zbig-met z Jabłonnej. Zrobili solidne drzwi wg mojego projektu za nieco ponad 6 tys. Wyszly cudo ! Przy odbiorze okazalo sie ze sa 2 male odpryski lakieru ale to sie zdarza, nie ma co plakac. Wczoraj zabrali drzwi do poprawki, dzis montuja z powrotem.

no_kya
24-01-2008, 12:56
dzięki

postaram się wkrótce z nimi skontaktować

no_kya