PDA

Zobacz pełną wersję : WARSZAWA i okolice - biała lista



Strony : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

atos26
25-01-2008, 09:27
Ja polecam swojego wykończeniowca. Robił u mnie ogrodzenie ( z przeróbką bramy, bo mi rodzony ojciec skiepścił), kominek, dgp, sufit z kg (miooodzio), gres, glazurę i mnóstwo jeszcze innych rzeczy.
Przy okazji przypilnował mi paru innych fachowców. Strasznie fajny człowiek przy okazji. Kończy u mnie za ok.tydzień. Namiary zainteresowanym wyślę na priva.

Witam,
Bardzo proszę o namiar na tego pana.

no_kya
26-01-2008, 23:19
Ja polecam swojego wykończeniowca. Robił u mnie ogrodzenie ( z przeróbką bramy, bo mi rodzony ojciec skiepścił), kominek, dgp, sufit z kg (miooodzio), gres, glazurę i mnóstwo jeszcze innych rzeczy.
Przy okazji przypilnował mi paru innych fachowców. Strasznie fajny człowiek przy okazji. Kończy u mnie za ok.tydzień. Namiary zainteresowanym wyślę na priva.

Witam,
Bardzo proszę o namiar na tego pana.

ja też poproszę o namiary;
u mnie tego rodzaju prace dopiero na kwiecień/maj ale już czas sie umawiać

thx

no_kya

amirkosia
28-01-2008, 20:56
aniamalinowska napisał:
Moge polecic mojego kierbuda i ekipe do stanu surowego.


jeśli obsługuje W-wę to też poproszę o namiary

czy ja tez mogę prosić o namiary?

amirkosia
28-01-2008, 21:14
Ja polecam Pana Andrzeja (inżynier) do adaptacji gotowych projektów celem uzyskania pozwolenia na budowę, przeliczeń technicznych (np. zamiana jednych materiałów na drugie, przerobienie fragmentów domu), etc. B. duża wiedza, b. sympatyczny i nie jest drogi.

Witam,
byłabym bardzo wdzięczna za namiar na Pana Andrzeja. Ostatni architekt z którym miałam do czynienia - istna porażka, zdziwiłam się że tacy istnieją :(((
pozdrawiam i z góry dziekuję
Ania

aniamalinowska
29-01-2008, 08:54
Wszystkim zainteresowanym polecam solidnego glazurnika, jego nick na tym forum to vadiol wykonał u nas sporą pracę, kuchnia, salon, wiatrołap, łazienka i pomieszczenie gospodarcze razem ze 100m2 glazury. Z jego pracy jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy wszystkim zainteresowanym.
U mnie też pracowal wlaśnie vadiol :)
U kilku sasiadow tez.
I u mnie.




Poszukuje kogos do podbitki.

aniamalinowska
29-01-2008, 08:58
Wszystkich , ktorzy prosili o namiary na ekipe do stanu surowego mowie , ze terminy do konca roku maja zajete.Pracuja u nas na osiedlu do konca roku.

aga&piotr
29-01-2008, 12:36
ekipa nieaktualna

Kruz23
29-01-2008, 15:57
Szukam i szukam i nie mogę znalezdz ekipy do malowania.

Bardzo proszę was podajcie mi namiary na solidnych i dobry malarzy którzy u was malowali.

Wszelkie dane bardzo prosze przesłać na prv oraz z info ile wzieli od was za pomalowanie 1m2

grzegorz10
29-01-2008, 22:06
Jeżeli ktoś poszukuje tynkarzy tynku tradycyjnego to polecam
Pan Janek robił u mie Solidna ekipa 0-667-329-349

mario1976
29-01-2008, 22:55
Jak wszyscy to i ja polecę

Dekarz - Witek Groń 607 242 688. Ekipa kilku górali robiących w okolicach Warszawy od kilku lat. Polecało mi ich kilka osób z okolicy i forum. Szybcy, z profesjonalnym sprzętem (winda, giętarki, młotki atomatyczne etc). Osoby które mi ich polecały mają dachy od kilku lat. Największe wichury a dachówki na swoim miejscu. Terminowi, podpisują umowy bez problemów i wydziwiania....podczas prac wymyśliłem sobie dodatkowe okna połaciowe, wyłaz. Nie wzięli grosza więcej.

Szambo - Mariusz Kucharski z Legionowa 602 325 904 - elastyczny, terminowy, pełen profesjonalizm. Przyjechał piękną żółtą Scanią i jeszcze łądniejszą Scanią koparką, dwie godziny i szambo z podłączeniem, czujką przepełnienia i wyjściem do ogrodzenia było zamontowane.

Stan surowy z więźbą - także ekipa górali. Robią od kilku lat w rejonie Starych Babic.Terminowi (10 osób w ekipie)...pilnować trzeba jak każdych ale bez większych zastrzeżeń. Podpisana umowa i wystawione rachunki. Antek Wójcik...niestety mój tel. umarł a w notesie ich nie mam więc jakby ktoś był zainteresowany to zapraszam na priv.

kukis
29-01-2008, 23:21
To ja w takim razie rowniez poprosze kontakt do tej ekipy
[email protected]

agnieszka1980
30-01-2008, 13:26
Witam,
proszę o namiary na ekipę od ogrodzeń,
ok. 90mb ogrodzenia: siatka + słupki + podmurówka. Okolice Nadarzyna.

dzięki

myszkaxs
30-01-2008, 18:25
Ponieważ powoli zbliża sie zakończenie u mnie prac wykończeniowych moge polecić swojego wyykończeniowca - Pana Zbyszka, wykonuje wszelkie prace wykończeniowe-zabudowa gips-karton, glazura, terakota, biały montaż, malowanie, hydraulika, drobna elektryka, gładzie itp. Zainteresowanym podam telefon na priva.

Niebieskooka sroka
31-01-2008, 14:38
ja również proszę o namiary na tą ekipę,z góry dzięki

kris19
31-01-2008, 19:48
Polecam firmę DLH Drewno przy ul. Modlińskiej 231

Doskonała firma z bardzo dobrym towarem. (PARKIETY. DESKI PODŁOGOWE, PODLOGI WARSTWOWE, CHEMIA DO PARKIETÓW, LISTWY I WIELE INNYCH – DREWNO Z CAŁEGO SWIATA )
Bardzo dobry kontakt z klientem, potrafią doradzić i chętnie odpowiadają na wszystkie pytania.
Drzewo na parkiety jest naprawdę wysortowane w danej klasie produktu co często nie jest praktykowane do końca w innych firmach (gdzieś przecież trzeba przyciąć parę groszy).
Posiadają sprawdzone namiary na parkieciarzy.

Kupuje tam parkiety, :D :D :D

Przed podjęciem decyzji co do Waszych podłóg porozmawiajcie z Panem Andrzejem Kwapisiewiczem z
DLH Poland
03-120 Warszawa
ul. Modlińska 231
695 350 040
tel. 22 / 811 11 60
fax 22 / 614 47 01
pn-pt 8 - 17
sob 9 - 14

Na hasło Murator zniżka, można tez powołać się na Krzysztofa z Białołęki
POLECAM
http://images31.fotosik.pl/127/54966ff3a0f4239a.jpg (www.fotosik.pl)

samigom
01-02-2008, 01:13
A ja tym razem szukam namiarów na stolarza, który zrobiłby mi kuchnię wg mojego projektu. Ew. w grę wchodziłyby także drzwi wewnętrzne.

Eugeniusz_
01-02-2008, 12:20
A ja tym razem szukam namiarów na stolarza, który zrobiłby mi kuchnię wg mojego projektu. Ew. w grę wchodziłyby także drzwi wewnętrzne.

zadzwoń Pan Podgórski drewno meble 602 279 982, 604 246 095, - ten pierwszy odbiera pani i ona rozmawia i ustala, widziałem ich prace w postaci drzwi, mebli ładnie zrobione - generalnie robią z drewna na podstawie dostarczonych zdjęc lub rysunków - napewno zadzwonić nie zaszkodzi :lol: :lol: :lol: - są z mławy czy coś takiego. Firma polecana tylko od klienta do klienta :):):)

Kretes
05-02-2008, 23:39
Witam. Zamierzam rozpocząć budowę domu w Chotomowie .Poszukuję solidnej ekipy do stanu surowego a także kierownika budowy.Bardzo proszę o przesłanie namiarów.Z góry dziękuję :)

klememi
06-02-2008, 09:32
Polecam z czystym sumieniem firme Arkada www.arkada.net.pl

U mnie wlasciwie juz koncza stan deweloperski, minelo zaledwie 7 miesiecy a chalupa duuuza i trudna architektonicznie.

Pozdrawiam,

Lili Lili
06-02-2008, 10:40
Polecam pana od wykończeniówki. U mnie zaczął od malowania, a potem się zdecydowałam na całą resztę: gładzie, glazury, poprawki elektryki. Bardzo solidny i "nieuciążliwy". Południowo-zachodnie rejony podwarszawskie. Zainteresowanym podam namiary na priva.

rrmi
06-02-2008, 10:45
Polecam pana od wykończeniówki. U mnie zaczął od malowania, a potem się zdecydowałam na całą resztę: gładzie, glazury, poprawki elektryki. Bardzo solidny i "nieuciążliwy". Południowo-zachodnie rejony podwarszawskie. Zainteresowanym podam namiary na priva.
To najpierw malowaliscie a pozniej gladzie ? :D

Szukam kogos , kto rozwozi ziemie w okolicy Piaseczna .
Musze podrownac podworko .Na poczatek nie musi byc jakas secjalnie dobra , ale i nie humus.
Prosze o kogos sprawdzonego zeby sie nie okazalo , ze gline na podworku wyrzuci :wink:

Lili Lili
06-02-2008, 11:19
Polecam pana od wykończeniówki. U mnie zaczął od malowania, a potem się zdecydowałam na całą resztę: gładzie, glazury, poprawki elektryki. Bardzo solidny i "nieuciążliwy". Południowo-zachodnie rejony podwarszawskie. Zainteresowanym podam namiary na priva.
To najpierw malowaliscie a pozniej gladzie ? :D

Szukam kogos , kto rozwozi ziemie w okolicy Piaseczna .
Mam dwa budynki. Najpierw malowałam dom, żeby jak najszybciej zamieszkać. Potem zdecydowałam się wykorzystać solidnego wykonawcę i wzięliśmy się za wykańczanie budynku garażowego z poddaszem mieszkalnym. I wszystko jasne :D

Madziorkaa
06-02-2008, 12:56
[quote=tornado17]Ja polecam Pana Andrzeja (inżynier) do adaptacji gotowych projektów celem uzyskania pozwolenia na budowę, przeliczeń technicznych (np. zamiana jednych materiałów na drugie, przerobienie fragmentów domu), etc. B. duża wiedza, b. sympatyczny i nie jest drogi.

poproszę o namiary na tego Pana, bo moja obecna Pani Architekt jest do kitu:(

Madziorkaa
06-02-2008, 12:59
No to moge polecic:

- ekipa gorali do stanu surowego - naprawde godni polecenia, namiary dostalem od jednej z forumowiczek, zbudowali mi dom, teraz buduja mojemu koledze :)

- ekipa od pokryc dachowych jw (takze znana na Forum - dzieki Izat :) )

- elektryk - mlody i nowoczesny - zasugerowal kilka fajnych rozwiazan. Zrobil takze instalacje odkurzacza centralnego

Ze szczegolami zapraszam na priva.

Pozdr!
OSTRY

poproszę namiary na górali i na ekipę do pokryć dachowych.

Betsi2006
06-02-2008, 22:32
Poszukuję firmy do układania kostki brukowej ( najlepiej żeby tez zarys projektu zrobili i doradzili cos sensownego)

Staszekmoje
07-02-2008, 11:04
Witam.

Do zabudowy GK polecam:

p. Tomasz Pietras, tel. 698347775

oraz

p. Janusz Wrona, tel. 602595828

Obaj wykonują standardowe zabudowy z płyt GK, ale rónież potrafia tworzyć cuda z tego materiału :)

Ci wykonawcy, jak każdy dobry fachowiec, bardzo dużo pracy, więc trzeba się umaiwać ze sporym wyprzedzeniem.


A to chyba o to ogłoszenie chodziło. Już sobie wszystko przypominam. Dzwoniłem do Pana wtedy, nie podawałem, że chcę robić w Słupnie gips kartony (proszę się na to nie powoływać), bo nawet nie dotarliśmy do takiego stadium rozmowy... Był Pan ze wszystkim na "nie", niezbyt miły, a czasami nawet wulgarny, a po paru sekundach się Pan rozłaczył... Może Pan mówić, że jest taki czysty jak łza, jest Pan super wykonawcą itd. (to oczywiście nie jest wykluczone, bo jednak ludzie Pana polecają), ale proszę nie robić parodii, że Pan taki pokrzywdzony... Wtedy taki bardzo miła jak Pan mówił przez telefon Pan nie był, więc może Pan mieć tylko do siebie pretensje. A jezeli tak strasznie Pana uraziłem, że przez pół roku nie moze Pan dojść do siebie, to serdecznie Pana przepraszam :-?

Staszekmoje
07-02-2008, 11:34
ok

Staszekmoje
07-02-2008, 11:38
chyba coś się poprzestawiało :)

BasiaK113
07-02-2008, 20:53
Witajcie jestem tu całkiem świerza :)wiec tym bardziej prosze o wyrozumiałość i pomoc :)

Kończe mieszkanie na strychu i potrzebuje kogoś do obłozenia drewnem.
Chodzi o wykończenie czesci drewiennych strychu.

Czy ktos z was robił cos takiego zna ceny i fachowców?

Szukam takze kogoś tko zrobi mi drewniana podłoge trepy i parapety.:)

Prosze o pomoc
z góry dziekuje

Monsiu
07-02-2008, 21:43
witam,
proszę o polecenie ekipy,która profesjonalnie podejdzie do tematu wykonania drewnaianego stropu w już zamieszkałym budynku murowanym.Temat aktualny na wiosnę/lato (bo musimy się wyprowadzić z domu:) i wywieźć dzieci)

zależy mi na ekipie,która ma już doświadczenie z takim przypadkiem.

ze swojej strony mogę polecić ekipę do ogrodzeń z okolic Nadarzyna (ktoś niedawno pytał o to) i osobę do układania kostki brukowej,profesjonalnie i niedrogo (nie firma!).

mogę jeszcze polecić firmę kominkową-w 4 dni miałam zrobiony kominek od zera,łacznie z rozbiórką starego-www.kominkikomo.pl
jestem bardzo zadowolona-super terminowi,czyści,dobre ceny,profesjonalne doradztwo i projektowanie,krótkie terminy.

dziękuję i pozdrawiam,

Meggy1980
08-02-2008, 07:42
Ja polecam Pana Andrzeja (inżynier) do adaptacji gotowych projektów celem uzyskania pozwolenia na budowę, przeliczeń technicznych (np. zamiana jednych materiałów na drugie, przerobienie fragmentów domu), etc. B. duża wiedza, b. sympatyczny i nie jest drogi.

Bylabym zainteresowana. Mozna prosic o namiary na priva? Znasz ceny?
Z gory dziekuje :lol:

Czy ja także moge prosić o namiary na priva?

samigom
08-02-2008, 21:30
Eugeniusz_,

dzięki za namiary.

Eugeniusz_
09-02-2008, 16:13
Eugeniusz_,

dzięki za namiary.

Będę prosił o informacje jak czy i jak się ułożyła współpraca, u mnie też bedą robić :):)

dankat
09-02-2008, 23:26
Moge polecic mojego kierbuda i ekipe do stanu surowego.

Witam!
Bede wdzieczna za namiary na kierownika. Prosze tez o info ile bierze.

Pozdr
Danka

dankat
10-02-2008, 01:30
Witam serdecznie!
Bede bardzo wdzieczna za polecenie sprawdzonych fachowcow:

Projektanta - taniego, do adaptacji gotowego projektu. Jak sadzicie jaka jest rozsadna cena adaptacji z niewielkimi zmianami?

Kierownika budowy - solidnego. Ile wy placicie kierownikowi?

Dekarzy - do polozenia blachodachowki w polowie czerwca - budowa pod piasecznem.

Z gory dziekuje za pomoc! Mam nadzieje, ze juz niedlugo, jako bardziej doswiadczony forumowicz, bede mogla sluzych przydatnymi informacjami.

Danka

Edziakus
11-02-2008, 15:50
To ja takze prosilabym o namiary na Pana Andrzeja (inżynier) do adaptacji gotowych projektów celem uzyskania pozwolenia na budowę.
z gory serdecznie dziekuje.

kurczaki3
12-02-2008, 10:24
Witam

Poproszę również o namiary na tego Pana.




Ja polecam swojego wykończeniowca. Robił u mnie ogrodzenie ( z przeróbką bramy, bo mi rodzony ojciec skiepścił), kominek, dgp, sufit z kg (miooodzio), gres, glazurę i mnóstwo jeszcze innych rzeczy.
Przy okazji przypilnował mi paru innych fachowców. Strasznie fajny człowiek przy okazji. Kończy u mnie za ok.tydzień. Namiary zainteresowanym wyślę na priva.

Witam,
Bardzo proszę o namiar na tego pana.

ja też poproszę o namiary;
u mnie tego rodzaju prace dopiero na kwiecień/maj ale już czas sie umawiać

thx

no_kya

Krzysztof III
12-02-2008, 12:39
Czesc 4room

Ja zaczynam budowę kwiecień - wrzesień. Zostałem porzucony przez niedoszłą ekipę, więc szukam na okres kwiecien - sierpien jakąś ok ekipę do samych fundamentów. Od września mam już ekipę na mury i więźbę.

Macie kogoś godnego polecenia???

KIII

_ANIA
12-02-2008, 22:14
Hej, pierwszy raz dziś trafiłam na ten temat - bardzo mi się podoba :lol: Spisałam sobie kilka telefonów do glazurników (których aktualnie poszukuję) mam tylko pytanie o to, która ekipa jest "spora" - mam do położenia ok.170m2 + ściany w łazienkach i kuchni, to dość dużo a nie mam na to wiele czasu. Chciałabym, aby prace posuwały się naprawdę sprawnie, stąd wymyśliłam sobie, że zatrudniłabym 4-6 osób (albo i więcej) a nie np.1-2. Tak, że jedni kładli by np.garaż, drudzy łazienki, trzeci kuchnia i salon, itd.

natka74
13-02-2008, 18:36
Witam wszystkich budujących,

przymierzam się do rozpoczęcia budowy domu na terenie, na którym w latach "minionego systemu" poprowadzono sieć melioracyjną. Może ktoś z Was mógłby polecić mi sprawdzoną (czytaj solidną i terminową) firmę zajmującą się przerabianiem ciągów drenarskich.

Renata.

ines12
13-02-2008, 20:27
mam zamiar zacząć budowę domu jednorodzinnego do 130 m2 jeszcze w tym roku. zastanawiam sie nad formą budowy: czy pod klucz przez firmę, czy systemem gospodarczym? jak możecie to proszę o jakieś rady.
jeśli znacie jakąś/kieś dobre firmy budujące pod klucz też będzie pomocne, może jakieś namiary?

zostawiam maila: [email protected]
z góry dzięki

Aninka
14-02-2008, 10:20
Witam Was wszystkich serdecznie.
Jestem na forum świeżynką więc jeżeli popełnię jakiś błąd proszę o wyrozumiałóśc.

Poszukuję ekipy do wykończenia domu : położenie podłóg, glazury, terakoty, zabudowy karton gipsem, zabudowa kominka, zrobienie drzwi i kuchni (stolarz)
Mam nadzieję, że Wy jako doświadczona kadra polecicie mi sprawdzone ekipy :D
Prace planuję rozpocząć na jesieni

Bardzo dziękuję i pozdrawiam
Ania

generalski
15-02-2008, 15:16
GLAZURNIK SOLIDNY POSZUKIWANY!!!
Witam Potrzebuje na Maj SOLIDNEGO GLAZURNIKA do mieszkania na Białołęce.
Czy możecie kogoś polecić.
Pilnie czekam na informacie.
Może być wiadomośc prywatna
CZEKAM

generalski
15-02-2008, 20:03
czy ktoś zna glazurnika Tomasz Sadecki ma tutaj nick 'Krezor'?
Jakaś opinia bedę wdzięczny

jolek68
16-02-2008, 23:08
Szambo - Mariusz Kucharski z Legionowa 602 325 904 - elastyczny, terminowy, pełen profesjonalizm. Przyjechał piękną żółtą Scanią i jeszcze łądniejszą Scanią koparką, dwie godziny i szambo z podłączeniem, czujką przepełnienia i wyjściem do ogrodzenia było zamontowane.
Mam pytanko, jak duże, z czego i ile cię ta "przyjemność" kosztowała? :D

ewsco
18-02-2008, 00:51
Cześć
ja mogę polecić firmę wykończeniową
zrobili mi cały środek jestem badzo zadowolona
solidni i tani naprawdę polecam telefon podam na priv
a jeśli chodzi o meble to firma KAm-meble wszystko pod zamówienie SUPER

kris55
18-02-2008, 12:15
Witam wszystkich, prześledziłem kilka ostatnich stron, notatki porobiłem... ale i tak napisze :D
Potrzebuję z okolic Piaseczna godnych polecenia:

hydraulika (woda, kanaliza, C.O w tym ok.30 m2 podłogówki)

ocieplenie poddasza

wykonanie stropu drewnianego

elewacja - ocieplenie (chyba na sucho) - trwa "burza mózgów" tynk czy okładzina:)

oraz wykonanie małego patio (ogrodzenie, bruk, przebudowa starego zewnętrznego komina)

Będe wdzięczny na każde info!!!
Krzysiek

byczy
19-02-2008, 16:13
szukam namiaru na sprawdzoną ekipę na ocieplenie budynku

roboty planuję na maj-czerwiec, wieć trochę czasu jest

Z góry dziękuję

_ANIA
19-02-2008, 21:16
EdekHornówek, dałoby radę obejrzeć u Ciebie glazurę? Próbowałam Ci wysłać PW, ale mam obawy, że nie poszło, bo coś mi pisze, że wiadomości zajmują 100% skrzynki a mimo wielokrotnego wciskania guzika "usuń wszystkie" wiadomości nie znikają...

maro11
20-02-2008, 12:40
Mariusz Smolarczyk
Tel. 606728217
[email protected]

monia77w1
20-02-2008, 15:01
EdekHornówek, dałoby radę obejrzeć u Ciebie glazurę? Próbowałam Ci wysłać PW, ale mam obawy, że nie poszło, bo coś mi pisze, że wiadomości zajmują 100% skrzynki a mimo wielokrotnego wciskania guzika "usuń wszystkie" wiadomości nie znikają...

Żeby usunąć wiadomość trzeba każdą otworzyć i na dole po prawej stronie jest usuwanie. Niestety ostatnio nie daje się usunać ich hurtem.

_ANIA
20-02-2008, 22:18
Dzięki Monia!!!!!!!!!!!! :lol:

Beatawi
21-02-2008, 11:38
Ja polecam dwie ekipy: murarzy - super fachowcy. Zbudowali nam dom w stanie surowym bez ŻADNEJ sytuacji nerwowej :D Wszystko poszło bardzo sprawnie i szybko. Kontakt dla zainteresowanych wyślę na priva

A druga ekipa to dekarze. Dach i obsługa klienta na najwyższym poziomie: http://www.dachkowalscy.pl/
czy moge prosic o namiary
dzieki
Ewa

Ja również poproszę o namiary na priva

ja również poproszę o kontakt na priva

Beatawi
21-02-2008, 11:46
Ja polecam dwie ekipy: murarzy - super fachowcy. Zbudowali nam dom w stanie surowym bez ŻADNEJ sytuacji nerwowej :D Wszystko poszło bardzo sprawnie i szybko. Kontakt dla zainteresowanych wyślę na priva

A druga ekipa to dekarze. Dach i obsługa klienta na najwyższym poziomie: http://www.dachkowalscy.pl/
czy moge prosic o namiary
dzieki
Ewa

Ja również poproszę o namiary na priva

Bardzo proszę o namiary na priva

Beatawi
21-02-2008, 11:49
aniamalinowska napisał:
Moge polecic mojego kierbuda i ekipe do stanu surowego.


jeśli obsługuje W-wę to też poproszę o namiary

Witam, bardzo prosze o namiary na priva. Z góry dziękuję

Beatawi
21-02-2008, 12:48
Ponieważ dużo osób szuka murarzy do stanu surowego mogę polecić swoich naprawdę spisali się na medal.Są też uczciwi i niedrodzy. Właśnie zakończyli moją budowę w Hornówku jestem bardzo zadowolona.

czy moge prosic o namiary
z gory dziekuje i pzdr

Bardzo prosze o namiary na priva
pozdrawiam,
Beata

Beatawi
21-02-2008, 12:57
[quote="copperfield"][quote="mada111"][quote="Halszka"][quote=Jaskółka]abb napisał:

Ponieważ dużo osób szuka murarzy do stanu surowego mogę polecić swoich naprawdę spisali się na medal.Są też uczciwi i niedrodzy. Właśnie zakończyli moją budowę w Hornówku jestem bardzo zadowolona.

proszę o kontakt do murarzy.

ja również bardzo porsze o kontakt na priva
dziekuję
Beata

mardab41
21-02-2008, 17:25
Witam
Bardzo prosze o kontakt na ekipę stan surowy zamknięty w okolicach Radzymina. E-mail [email protected]
Chcemy ruszyć z budową maj, czeriec tylko są straszne problemy z dobrymi murarzami.
Pozdrawiam
Marcin

Arol_62
21-02-2008, 18:45
Ja tez szukam dobrej ekipy do stanu surowego otwartego z dachem.Fundament juz gotowy a ekipa gorali ktora mi go zrobila zrezygnowala z dalszej budowy bo maja duzo roboty blizej domu.Chcialbym budowac dalej na przelomie czerwca i lipca.
Sciana jednowarstwowa w systemie Solbet,domek maly ,materialy juz zamowione.Prosze o namiary.Budowa w okolicy Sulejowka.

Ola_xxx
22-02-2008, 11:08
Witam,

mamy do wykończenia segment w okolicach Warszawy. Szukamy ekip (lub ekipy) do wykonania poniższych prac. Może któś z Was zna kogoś solidnego godnego polecenia, będziemy wdzięczni za kontakt.

-glazura i terakota
-parkiet egzotyczny
-ściany g/k, podwieszane sufity
-hydraulika, grzejniki kanałowe + ogrzewanie podłogowe
-przestawienie kilku ścian
-ocieplenie i adaptacja poddasza
-zbudowanie tarasu
-zbudowanie schodów z betonu
-centralny odkurzacz
-kominek
-klimatyzacja + rekuperator
-malowanie
-elektryka

W zamian mamy świetnego fachowca od mebli kuchennych (będziemy zamawiać u niego już drugą kuchnię). J

Pozdrawiam
Ola

Szymi10
24-02-2008, 12:41
Witam,
I ja mam również prośbę o polecenie sprawdzonych fachowców od ocieplenia, tynków i wylewek. Może ktoś jest zadowolony i może polecić kogoś solidnego. Buduję na Białołęce. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
:)

malina29
25-02-2008, 12:41
Nam dom stawiała ekipa z pod Krakowa. Bardzo solidnie i szybko. Postawili go w trzy tygonie (140m2, parter+podasze, bez piwnicy). Zrobie dachu zajeło im tydzień. Ceny także bardzo konkurenyjne co do cen ekip z warszawskiego. :lol:

Madziorkaa
25-02-2008, 16:54
szukam kierownika budowy Otwock

izat
27-02-2008, 16:29
polecam KOWALA, nie ślusarza a kowala
robi piękne rzeczy, współpraca z nim układała mi się baaaardzo dobrze
ma również konkurencyjne ceny
bardzo polecam, młody i ambitny
Adam Cyran 506 645 397

izat
27-02-2008, 16:30
polecam KOWALA, nie ślusarza a kowala
robi piękne rzeczy, współpraca z nim układała mi się baaaardzo dobrze
ma również konkurencyjne ceny
bardzo polecam, młody i ambitny
Adam Cyran 506 645 397

Madziorkaa
28-02-2008, 00:49
Witam,

mamy do wykończenia segment w okolicach Warszawy. Szukamy ekip (lub ekipy) do wykonania poniższych prac. Może któś z Was zna kogoś solidnego godnego polecenia, będziemy wdzięczni za kontakt.

-glazura i terakota
-parkiet egzotyczny
-ściany g/k, podwieszane sufity
-hydraulika, grzejniki kanałowe + ogrzewanie podłogowe
-przestawienie kilku ścian
-ocieplenie i adaptacja poddasza
-zbudowanie tarasu
-zbudowanie schodów z betonu
-centralny odkurzacz
-kominek
-klimatyzacja + rekuperator
-malowanie
-elektryka

W zamian mamy świetnego fachowca od mebli kuchennych (będziemy zamawiać u niego już drugą kuchnię). J

Pozdrawiam
Ola

znam dobrą firme która kładzie instalacje elektryczne, robili oni całą eketryke w domu mojej siostry i u mnie tez bedą, dużo osób jest zadowolonych z ich usług i poleca ich tzw pocztą pantoflową , wadą są terminy ale jak ktoś dobry to zapracowany.

madziunia85
28-02-2008, 13:58
witam was Kochani!!

Poszukuję namiarów na ludzi robiących ocieplenie poddasza razem z układaniem GK, może macie kogoś godnego polecenia ??


Szukam , szukam i znalesc nie moge..

andrzej_izabelin
29-02-2008, 11:57
Polecam z czystym sumieniem firme Arkada www.arkada.net.pl

U mnie wlasciwie juz koncza stan deweloperski, minelo zaledwie 7 miesiecy a chalupa duuuza i trudna architektonicznie.

Pozdrawiam,

Klememi gdzie budujesz w izabelinie to przyjde zobaczyc, ja zaczynam na sadowej ca. za 2 miesiace.

Pzdr

kathulek
29-02-2008, 15:03
No to moge polecic:

- ekipa gorali do stanu surowego - naprawde godni polecenia, namiary dostalem od jednej z forumowiczek, zbudowali mi dom, teraz buduja mojemu koledze :)

- ekipa od pokryc dachowych jw (takze znana na Forum - dzieki Izat :) )

- elektryk - mlody i nowoczesny - zasugerowal kilka fajnych rozwiazan. Zrobil takze instalacje odkurzacza centralnego

Ze szczegolami zapraszam na priva.

Pozdr!
OSTRY

poproszę namiary na górali i na ekipę do pokryć dachowych.

Ja też poproszę namiary na [email protected] jeśli to nie będzie problemem
wielkie dzięki

Zorka31
01-03-2008, 23:44
Witam, może ktoś polecić fachowca od instalacji odkurzacza centralnego? W zasadzie na już. Okolice Grodziska mazowieckiego.

Arol_62
02-03-2008, 10:34
No to moge polecic:

- ekipa gorali do stanu surowego - naprawde godni polecenia, namiary dostalem od jednej z forumowiczek, zbudowali mi dom, teraz buduja mojemu koledze :)

- ekipa od pokryc dachowych jw (takze znana na Forum - dzieki Izat :) )

- elektryk - mlody i nowoczesny - zasugerowal kilka fajnych rozwiazan. Zrobil takze instalacje odkurzacza centralnego

Ze szczegolami zapraszam na priva.

Pozdr!
OSTRY

poproszę namiary na górali i na ekipę do pokryć dachowych.




Prosze tez o namiary na te ekipe na priva[/quote]

MAX21
02-03-2008, 20:19
Witam Serdecznie.

Na dzień dobry bardzo serdecznie Was witam drodzy forumowicze.

Bardzo proszę o namiary na ekipę do stanu surowego zamkniętego z okolic Wyszkowa - Radzymina.

Max

coli
03-03-2008, 09:47
Poszukuje solidnej ekipy do ocieplenia poddasza. Bardzo prosze o namiary na sprawdzonych fachowcow.

Nefer
03-03-2008, 19:21
EKIPA DO STANU SUROWEGO - zajrzyjcie do dziennika :):)
Mariusz Andruszkiewicz 509-214-769

NIe wiem czy nie chwalę dnia przed zachodem słońca (najwyżej będę sobie pluła w brodę :)), ale moja ekipa jest czaderska.
Zasuwają jak dzicy.
Zaczęli od rozbiórki budynku ( 4 luty) a w piątek wylewanie stropu nad parterem. Dom 263 mw + 36 mkw garaż. Powierzchnia zabudowy - 211 mkw.
NIe wiem jak Wy , ale ja jestem zadowolona :)
Szef ekipy używa mózgu, a że od dziecka pracuje przy budowach ( zaczynał ze swoim tatą) to widzi to czego brakuje w projekcie. Zmiany ? Mówisz raz i wie.
Pan, który zarządza całym zamieszaniem jest niezwykle zorganizowany. I uważam, że robi to na piątkę. Ekipa nie stoi nawet 15 minut ( pomimo wielu przeciwności losu :) jak to zwykle na budowie : a to pompa siadła, a to koparka nie dojechała...)

Możecie się na mnie powoływać :)

no_kya
04-03-2008, 21:14
TYNKARZE!!!

dobrych i sprawdzonych pilnie poszukuję!
do tynków tradycyjnych
do otynkowania jakieś 1200 mk

na kwiecień

może ktoś z Was może polecić ekipę?

z góry bardzo dziękuję i sorry że w temacie poleceń nie polecam lecz proszę o polecenie, no ale mam nóż na gardle

no_kya

TK30
05-03-2008, 10:52
No to moge polecic:

- ekipa gorali do stanu surowego - naprawde godni polecenia, namiary dostalem od jednej z forumowiczek, zbudowali mi dom, teraz buduja mojemu koledze :)

- ekipa od pokryc dachowych jw (takze znana na Forum - dzieki Izat :) )

- elektryk - mlody i nowoczesny - zasugerowal kilka fajnych rozwiazan. Zrobil takze instalacje odkurzacza centralnego

Ze szczegolami zapraszam na priva.

Pozdr!
OSTRY

poproszę namiary na górali i na ekipę do pokryć dachowych.

Ja też poproszę namiary na [email protected] jeśli to nie będzie problemem
wielkie dzięki

Ja też bym poprosiła o namiary jeśli to nie będzie problem

imported_Świetlik
05-03-2008, 16:38
Dom w Świetliku pracowni Archon. Zainteresowanych proszę o kontakt na maila [email protected]

Budowa w okolicach Radzymina pod Warszawą.

smog
06-03-2008, 09:28
Korzystam już trochę z forum, głównie szukając informacji. Skorzystałem z kilku polecanych wykonawców, więc mogę się odwdzięczyć.

Polecam (słusznie polecanego już kilkukrotnie tutaj - sprawdźcie sami) Pana Darka Laska.

SCHODY

Dzięki Panu Darkowi, szybko i bezboleśnie mam 2 pary ładnych, samonośnych dębowych schodów.
Schody bez zarzutu, ale nawet ważniejsze jest w tych czasach, że Pan Darek jest słowny, uczciwy i IMHO bardzo rozsądny cenowo.

Darek Lasek 608-404-823

TK30
06-03-2008, 13:20
To ja też się odwdzięczę za parę kontaktów i mogę polecić dwóch fachowców od wnętrz - STOLARZY ( projekt i wykonanie mebli nie tylko kuchennych :) ).

Jest to Pan Mariusz Mertens i Pan Piotr 507-953-818

Bardzo mili i sprawdzeni fachowcy nie tylko prze zemnie ale i moich znajomych. Mają dobre ceny ale co jest najważniejsze są bardzo dokładni i uczciwi.
Naprawdę polecam !

Jak by ktoś chciał to mogę przesłać zdjęcia ich pracy

mario1976
06-03-2008, 13:40
Witam, może ktoś polecić fachowca od instalacji odkurzacza centralnego? W zasadzie na już. Okolice Grodziska mazowieckiego.

Nie wiem czy obrabia Grodzisk ale polecam. Robił mi wycenę i wchodzi przed wylewką. Pracę zakończył już u sasiada. Pełna kultura i atrakcyjny cenowo.

600 820 287 - niestety nie pamietam imienia i nazwiska

rafal9
06-03-2008, 14:12
Poszukuję ekipy do stanu surowego (rejon Legionowa),

prośba o kontakty do tych, z których byliście zadowoleni.

piter1999
07-03-2008, 13:30
Witam,

Gdyby ktoś poszukiwał firmy remontowo-budowlanej to z czystym sumieniem mogę polecić www.sk-construction.pl.
U mnie się sprawdzili (wykończeniówka od stanu deweloperskiego).

Pozdrawiam,
Piotr

barbamama
07-03-2008, 20:47
Polecam ekipę górali do wykończeniówki, zakres prac trzeba ustalić bo ja już sie pogubiam co mogą robić, a robią wieeele :) Preferowane okolice Jabłonny i Legionowa

oto namiary p. Staszek 783689908, p. Zbyszek 505821021,
p. Wacek 695674412, dzwońcie po 20
powodzenia , pozdrawiam
Beata

mirek_4
08-03-2008, 09:27
Witam,

Ja poszukuje ekipy która wykonuje tynki cmentowo-wapienne wykończone piaskiem kwarcowym. Budowa w okolicy Warszawy. Jak Macie kogoś godnego polecenia to b.proszę o kontakt [email protected].

Pozdrawiam

jarek77
09-03-2008, 12:35
Witam
Poszukuję dobrej ekipy do dachu na przełomie maja i czerwca i oczywiście nie drogiej
z góry dziękuje za namiary
[email protected]

pozdrawiam

nitubaga
09-03-2008, 22:36
Witam,
poszukuje sprawdzonego stolarza, ktory wykona kuchnie oraz drzwi wewnetrzne w rozsadnej cenie :)
w zamian moge podac z czystym sumieniem namiary na "zlota raczke" od elektryki i odkurzacza centralnego

czy mogę prosić o namiar na kogoś od odkurzacza ?
dzięki :D

nitubaga
10-03-2008, 00:07
.............a i parkieciarz mile widziany :D :D :D

Pawel_12
12-03-2008, 14:50
dekarz Pan Robert Koprowski
szczerze polecam usługi tego Pana
robi piękne dachy

Niestety nie mogę przyłączyć się do dobrej opinii "izat" na temat tego Pana. Co prawda dach zrobił szybko i bez problemów ale po jakimś czasie wyszło na jaw kilka niedoróbek i drobnych usterek - typu rynny z niewłaściwym spadkiem, zamocowane zbyt blisko sciany ( brakuje miejsca na styropian ocieplający scianę ) itp. Pan Robert co prawda odbiera telefon i obiecuje, że usterki usunie ale te obietnicę słyszę już od trzech miesięcy - a dzwoniłem do niego średnio raz w tygodniu - za każdym razem słyszałem, że będzie pojutrze. Zmarnowałem kilka dni urlopu umawiając się z tym Panem na usunięcie nieprawidłowośći.
W przypadku korzystania z usług tego Pana proponuję odczekać jakiś czas z zapłatą "ostatniej raty" za wykonaną usługę, aż do uzyskania całkowitej pewności że wszystko jest OK - ewentualne naprawy gwarancyjne są niemożliwe do wyegzekwowania.

izat
13-03-2008, 08:24
dekarz Pan Robert Koprowski
szczerze polecam usługi tego Pana
robi piękne dachy

Niestety nie mogę przyłączyć się do dobrej opinii "izat" na temat tego Pana. Co prawda dach zrobił szybko i bez problemów ale po jakimś czasie wyszło na jaw kilka niedoróbek i drobnych usterek - typu rynny z niewłaściwym spadkiem, zamocowane zbyt blisko sciany ( brakuje miejsca na styropian ocieplający scianę ) itp. Pan Robert co prawda odbiera telefon i obiecuje, że usterki usunie ale te obietnicę słyszę już od trzech miesięcy - a dzwoniłem do niego średnio raz w tygodniu - za każdym razem słyszałem, że będzie pojutrze. Zmarnowałem kilka dni urlopu umawiając się z tym Panem na usunięcie nieprawidłowośći.
W przypadku korzystania z usług tego Pana proponuję odczekać jakiś czas z zapłatą "ostatniej raty" za wykonaną usługę, aż do uzyskania całkowitej pewności że wszystko jest OK - ewentualne naprawy gwarancyjne są niemożliwe do wyegzekwowania.
a ja nadal polecam Pana Koprowskiego :)
aktualnie wykonuje mi usługi dekarskie na drugim obiekcie i jestem jak najbardziej zadowolona ze współpracy, czego nie można powiedzieć o innych wykonawcach
pracowały u mnie 3 ekipy dekarzy i nikt nie dorównuje Panu Koprowskiemu
jak dla mnie jest super fachowcem
więc jak najbardziej polecam :)

mikopiko
13-03-2008, 09:41
Glazurnika...glazurnika...glazurnika :oops: :( :wink:

agnesradi
13-03-2008, 19:38
Witamy, jesteśmy kolejną parą jaka postanowiła opuscić Warszawę i przenieść się do włansego domu w okolicach Piaseczna. Tyle plany. A realizacja - działkę juz mamy, ale nic więcej. Dlatego tak liczymy na pomoc bardziej doświadczonych "budowniczych". Jesteśmy na etapie załatwiania formalnosci związanych z uzyskaniem pozowlenia na budowę, to chyba najwyższa pora aby rozejrzeć się za ekpią. Rozpoczęcie budowy planujemy jak najszybciej - realnie biorąc chyba sierpień/wrzesień. Jeśli możecie poratować nas kontaktami do sprawdzonych ekip będziemy wdzięczni, potrzebujemy takze architekta który szybko i spawnie zaadoptuje nasz projekt i kierownika budowy.

hej nefer,
przerzucilem Twój dzienniczek, oceny masz niezłe, ale numeru ekipy nie znalazłem, porsze podrzuc, bo casting idzie jak krew z nosa

aga i radek

sylwekk
14-03-2008, 13:42
Ja z żoną również mamy na razie działkę. W okolicach Grodziska Mazowieckiego.
Przed nami cała "papierologia".

W związku z tym poszukuję:
- biura architektonicznego któremu podzlecę uzyskanie pozwolenia na budowę(widzałem coś takiego: http://www.pozwolenienabudowe.com.pl/ -miał ktoś może doświadczenia?)
- dobrej, sprawdzonej ekipy - najlepiej takiej która zrobi wszystko od początku do końca łącznie z zakupem materiałów

Będę wdzięczny za info na priv.
Pozdrawiam

madziunia85
14-03-2008, 15:17
no dobrze a teraz ja mam pytanie..

Kiedys ktos na tym wątku poecał firme dachkowalscy z radości czy tam jóżefowa....

Czy ktoś moze z ich usług ostatnio skorzystał?? nie mogę znaleść na muratorze opinii o nich a nie ukrywam że dali ciekawą wycene na dachówke oraz na robociznę...

pozdrawiam i czekam na jakies opinie
Madzia

Staszekmoje
18-03-2008, 10:30
Glazurnika...glazurnika...glazurnika :oops: :( :wink:

Co, glazurnika? :o

dsucholewska
18-03-2008, 11:00
Szulam solidnej i niedrogiej ekipy do stanu surowego-budowa stan surowy okolice pisaeczna [email protected]
Z góry dziękuje za informację

mikopiko
18-03-2008, 11:12
Glazurnika...glazurnika...glazurnika :oops: :( :wink:

Co, glazurnika? :o

jak to co :roll: szukam :roll: :lol: :lol: :lol:

monia77w1
18-03-2008, 11:12
To ja polecę swoim murarzy, może się komuś się przyda: Jacek Majkowski 600 038 475

nitubaga
18-03-2008, 20:34
witam,
potrzebuję instalatora do kominka z płaszczem wodnym... :)

malgo30
19-03-2008, 11:55
Witam,
Poszukuję solidnej ekipy do wykończenia budynku z zewnątrz: tynk, podsufitka itp. najchętniej z okolic Piaseczna.
Dziękuję za wszelkie namiary

bodal
19-03-2008, 12:29
poszukuję ekipy do tynków c-w na maj okolice Starych Babic

flimoni
20-03-2008, 14:14
Witam, byc moze ktos z tu obecnych ma juz przetarte szlaki co do fachowcow zajmujacych sie kominkiem i rozporiwadzeniami. Ja mam wyjatkowego pecha. Pierwsza ekipa zrobila rozprowadzenie i zwiala. Druga rozebrala stara obudowe kominka i zrobila nowa do polowy i zwiala )) Obawiam sie juz przypadkowych fachowcow, aczkolwiek ci drudzy byli z polecenia- wiec jak widac to chyba jednak o niczym nie swiadczy.
Mozecie mi kogos polecic? Dom stoi pod Pruszkowem. Na chwile obecna trzeba dokonczyc obudowe z łupka i nieco zmodernizowac bebechy.

Optymista46
21-03-2008, 21:04
Mam zamiar budować dom, więc rzetelna ekipa jest mi potrzebna.
Jeśli to możliwe to prosze o jakiś kontakt.

Halszka
24-03-2008, 20:11
Witam
Poproszę o namiary na dobrego architekta z W-wy lub okolic. (projekt indywidualn)

Witam,
Mam do polecenia architekta Jacka Kaweckiego, który wykonał nam indywidualny projekt domu, a teraz doradza nam w środku (w ramach nadzoru inwestorskiego, do którego go wzięliśmy). NIE JEST TANI, ale ma oryginalne pomysły i myśli! Specjalizuje się w domach nowoczesnych, geometrycznych (płaski dach, duże przeszklenia, niekonwencjonalne rozwiązania np licowanie okien ze ścianą, chowanie profili okiennych w podłodze, aby powstala jedna wielka tafla szkła). Umie słuchać i racjonalnie przekonać do swoich rozwiązań.

Mogę też polecić z czystym sumieniem elektryka specjalizującego się w systemach inteligentnych EIB. U nas właśnie skończył, zaczynał z samego rana i kończył wieczorem. Robił dokładnie, ale szybko. Ma sporo zleceń. I ważne - niestety projekt okablowania domu inteligentnego zrobiliśmy w innej firmie, a on sam z siebie przy kładzeniu kabli doradził nam jak obnizyć koszty i nie przepłacać.

Pozdrawiam,
Mige126

Poprosze o namiary na elektryka. Dzieki

Również proszę o namiary na elektryka.
Halszka

Halszka
24-03-2008, 20:15
[quote=ania.mor][quote=Paweł297]Witam

Jestem już po pracach wykończeniowych i pewnie jak każdy mam dobre i złe doświadczenia z fachowcami ale z czystym sumieniem mogę polecić kilku wykonawców...

Np.
Ekipę hygraulików, robili u mnie już drugi raz, pełny profesjonalizm, szybko, terminowo, solidnie i co najważniejsze za rozsądne pieniądze...

Dwóch panów od kominka również mi zaimponowali, za nieduże pieniądze zrobili mi kominek jaki chciałem, bez żadnych poprawek, przy mrozach 20 - 30 wszystkie "kurzące" prace robili na zewntrz mimo że ich o to nie prosiłem...

Również panowie od mebli kuchennych i zabudowy wnęk postarali się jak należy, choć z terminami u nich nie najlepiej, ale kiedy znajdą czas to mebelki pierwsza klasa, do tego to byli najtańsi jakich znalazłem, zreszta robili meble u moich kilku znajomych i wszyscy byli bardzo zadowoleni...

Wszyscy których wymieniłem działają na terenie mazowieckiego (Warszawa, Radom).

Zainteresowanym mogę podesłać zdjęcia tego co zbudowali u mnie w domu i namiary na tych panów.

Pozdrawiam.

Pawel,
poprosze namiary na priva. Dzieki.

Proszę o namiary.
Halszka

Halszka
24-03-2008, 20:24
[quote=sb12]dwie koleżanki które zapoczątkowały wątek polecały dekarza Pana Roberta Koprowskiego.
Nie wiem czy lepszą ekipę można sobie wyobrazić!
Właśnie skończyli u nas dach. Sąsiedzi stoją i podziwiają 24 na dobę.
Jest piękny. Polecam!
sb

Witam
Czy mogłabym prosić namiary na polecanego dekarza ?
Z góry dziękuję i pozdrawiam
Renata

Proszę o namiar na priv.
Pozdrawiam.

Halszka
24-03-2008, 20:30
Polece dobrego dekarza.

Proszę o namiar na priv.

Pozdrawiam.

Lunetka
24-03-2008, 21:27
Jest taka opcja co się zwie P.W. - stosujcie ją czasem, proszę! :evil:

ivka
25-03-2008, 23:44
No to moge polecic:

- ekipa gorali do stanu surowego - naprawde godni polecenia, namiary dostalem od jednej z forumowiczek, zbudowali mi dom, teraz buduja mojemu koledze :)

- ekipa od pokryc dachowych jw (takze znana na Forum - dzieki Izat :) )

- elektryk - mlody i nowoczesny - zasugerowal kilka fajnych rozwiazan. Zrobil takze instalacje odkurzacza centralnego

Ze szczegolami zapraszam na priva.

Pozdr!
OSTRY

poproszę namiary na górali i na ekipę do pokryć dachowych.

JA RÓWNIEŻ POPROSZĘ O NAMIARY LAE TYLKO ELEKTRYKA, budowa Wawa Białołęka. Dziękuję

scaut.00
26-03-2008, 12:09
Witam,
Poszukuje dobrego hydraulika, lub ekipa od calego wykonczenia.

Jeszcze wazniejszy jest dla mnie kontakt do jakiegos sprawdzonego kierownika budowy albo inspektora nadzoru.

Budowa pod Piasecznem.

kinia007
26-03-2008, 21:09
Z okolic Piaseczna:
- swojego kierbuda nie polecam :-?
- polecam murarzy (ponoć pierwsze wolne terminy mają na VII 2009 :o ) tel na priv
- studniarza - Urgot (nick na forum) tel na priv

Szukam:
- kogoś kto ładnie stawia płoty - klinkier + kute przęsła (prosze o kontakt na priv)
- ekipe do ociepleń

Staszekmoje
27-03-2008, 10:46
Glazurnika...glazurnika...glazurnika :oops: :( :wink:

Co, glazurnika? :o

jak to co :roll: szukam :roll: :lol: :lol: :lol:

No przecież podawaliśmy tu kontakty swego czasu. Poszukaj wyżej. Pan Leszek, glazurnik - całkiem niezły, uczciwy, robi już u drugiego lub trzeciego forumowicza z Muratora - tym razem chyba w Borzęcinie. Podjedź, zobacz jak robi i zasuwaj. Sam nie przyjdzie.

Staszekmoje
27-03-2008, 10:49
Z okolic Piaseczna:
- swojego kierbuda nie polecam :-?
- polecam murarzy (ponoć pierwsze wolne terminy mają na VII 2009 :o ) tel na priv
- studniarza - Urgot (nick na forum) tel na priv

Szukam:
- kogoś kto ładnie stawia płoty - klinkier + kute przęsła (prosze o kontakt na priv)
- ekipe do ociepleń

Hydraulik Matusik Andrzej 502 358 661. Też tutejszy - z Forum. Czytajcie kochani co wyżej ludzie piszą, jest sporo naprawdę dobrych speców...

Staszekmoje
27-03-2008, 10:51
Witam,
Poszukuje dobrego hydraulika, lub ekipa od calego wykonczenia.

Jeszcze wazniejszy jest dla mnie kontakt do jakiegos sprawdzonego kierownika budowy albo inspektora nadzoru.

Budowa pod Piasecznem.


Oj się chyba pomyliłem, hydraulik miał być dla tego Forumowicza.
Sorry

kapik25
27-03-2008, 15:20
Witam,
Poszukuję glazurnika do wykończenia łazienki, balkonu itp w Gołkowie (k. Piaseczna). Będę wdzięczny za namiary na sprawdzonych fachowców.
Dzięki!

Pozdrawiam

izat
27-03-2008, 15:43
polecam usługi Pana Jacka, bardzo ładnie układa granit, ze współpracy jestem bardzo zadowolona, bezproblemowi ludzie
tel 505 493 446
u mnie właśnie skończyli pracę i chwilowo są wolni
mają konkurencyjne ceny

Aluland
27-03-2008, 18:22
Poszukuje solidnej ekipy do ocieplenia poddasza. Bardzo prosze o namiary na sprawdzonych fachowcow.
Pan Czarek tel 509 678 363

Asieks
27-03-2008, 21:40
Przejrzałam kilka ostatnich stron...i tak naprawdę widziałam jedne namiar ...tylko nie działczy :-?

Potrzebuję skrócić gaz i zrobić skrzynkę w ogrodzeniu. No i potrzebuje jeszcze to zaprojektować......znacie kogoś?

FIX
28-03-2008, 10:10
Witam
Poproszę namiar na kierownika budowy, może ktoś ma jakiegoś sprawdzonego :lol:

dankat
28-03-2008, 10:24
Po kilku nie przespanych nocach i z ciężkim sercem podjęliśmy decyzję o przełożeniu terminu budowy. :-(

Dlatego chętnie podam numer do naszej zamówionej ekipy do stanu surowego. Jest to sprawna, sprawdzona grupa fachowców, polecona przez przyjaciela. Ani kierownik budowy ani inspektor budowlany, który kilka razy sprawdzał ich pracę nie mieli poważniejszych uwag. Wszysko robią w terminie i zostawiają po sobie porządek.
Raczej nie są tani, ale stosunek jakości pracy do ceny wydaje się bardzo korzystny.

Mają zarezerwowany wolny czas na przelomie maja i czerwca. Osoby zainteresowne proszę kontakt na priva.

shapha
28-03-2008, 19:07
Witam serdecznie,

Poszukuję dobrej i sprawdzonej firmy/ekipy, która wybuduje dom jednorodzinny od początku do końca - pod klucz - w rejonie Podkowy Leśnej/Milanówka (okolice Warszawy).

Szukam też kierownika budowy i/lub inspektora.

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Pozdrawiam,

Jerzy
[email protected]

Eugeniusz_
28-03-2008, 22:17
Mogę z czystym sumieniem polecić elektryka, wszystko bezproblemowo, dokładnie i czysto, wykonuje wszelkie instalacje także Tv, odkurzacz, klima, internet, tele itd. Zresztą juz wielokrotnie polecany przez forumowiczów :lol: :lol:
Piotr Modzelewski 602 835 207

Jick
29-03-2008, 15:01
Witam.Poszukuję kogoś kto ma doświadczenie w układaniu granitu polerowanego.Trzeba położyć ok 800m2 płytek w siedzibie firmy w niemczech.Jakieś namiary, ceny wykonania i jakieś podstawowe informacje (np. gdzie kupić taki granit , jaki klej itp.) mile widziane bo jestem laikiem :)

Halszka
29-03-2008, 17:42
No to moge polecic:

- ekipa gorali do stanu surowego - naprawde godni polecenia, namiary dostalem od jednej z forumowiczek, zbudowali mi dom, teraz buduja mojemu koledze :)

- ekipa od pokryc dachowych jw (takze znana na Forum - dzieki Izat :) )

- elektryk - mlody i nowoczesny - zasugerowal kilka fajnych rozwiazan. Zrobil takze instalacje odkurzacza centralnego

Ze szczegolami zapraszam na priva.

Pozdr!
OSTRY

poproszę namiary na górali i na ekipę do pokryć dachowych.

JA RÓWNIEŻ POPROSZĘ O NAMIARY LAE TYLKO ELEKTRYKA, budowa Wawa Białołęka. Dziękuję

Dołączam się do prośby o namiary.
Halszka

matrasza
31-03-2008, 14:48
Witam, czy ktoś z Was robił sobie kuchnię w Studiu Fabrycznych Mebli Kuchennych ARCON w Sulejówku.
Czekam na opinie.

nitubaga
01-04-2008, 13:56
witam,

co prawda nie robiłam u nich kuchni - bo to jeszcze przede mną, ale oglądnęłam ich galerię.... i część z tam umieszczonych zdjęć nie jest ich własnością, a są wzięte np. stąd

http://marketon.pl/kuchnie/index.php?m=page&a=dir&id=2250.

jeśli Ci to nie przeszkadza....

to po zakończeniu współpracy napisz jak się spisali.

nitubaga
01-04-2008, 14:00
może dodam jeszcze, że oglądnęłam tylko kuchnie stylowe bo takie mnie interesują i w takich mam rozeznanie.

klememi
02-04-2008, 09:36
Ktos niedawno pytal o dobry sklep z glazura - moge juz cos polecic: Firme Dav-Import z Bartyckiej 175. W ostatniej chwili zmienila mi sie koncepcja kuchni i łazienki, chcialam dokupic troche terakoty. Super mila obsluga (zwlaszcza pan Pawel), terminy dostawy 1-7 dni :lol: :lol: :lol: , jesli cos ma byc sprowadzane z Wloch to max 10dni. Maja dobrze zaopatrzone magazyny na miejscu i zawsze cos sie znajdzie zwlaszcza jesli nie jest to 100m2.

Pozdrawiam,

pniewiadomski
02-04-2008, 21:20
Polecam firme EXIMACO, ktora specjalizuje sie w pokryciach dachowych, a mnie i mojej sasiadce w zeszlym roku postawila dom od podstaw, wlacznie z wykonczeniowka. Budowa rozpoczela sie w marcu, a dom gotowy do zamieszkania mialem juz we wrzesniu. Pan Ryszard, ktory prowadzil budowe tak ulozyl harmonogram prac, ze ekipy wychodzily jedna po drugiej i wszystko szlo zgodnie z planem. O nic sie nie musialem martwic - poprostu super obsluga i zrozumienie klienta. Wszyscy sasiedzi przychodzili do nas i z niedowiezaniem patrzyli jak w tak krotkim czasie mozna pobudowac dom i w nim zamieszkac.

Zainteresowanym chetnie podam namiary.

A tak wyglada moj dom:

http://foto3.m.onet.pl/_m/68d2c15690d4d07c85a72767868a71d7,5,19,0.jpg

http://foto3.m.onet.pl/_m/3499988bd045e9f45cc97fb99ece394b,5,19,0.jpg

libran79
02-04-2008, 21:41
no dobrze a teraz ja mam pytanie..

Kiedys ktos na tym wątku poecał firme dachkowalscy z radości czy tam jóżefowa....

Czy ktoś moze z ich usług ostatnio skorzystał?? nie mogę znaleść na muratorze opinii o nich a nie ukrywam że dali ciekawą wycene na dachówke oraz na robociznę...

pozdrawiam i czekam na jakies opinie
Madzia

DachKowalscy
Brałem od nich materiał, najtaniej w okolicy, terminowo, bez zakłoceń, ekipy do blachodachówki też mają dobre, do dachówki nie wiem

_ANIA
02-04-2008, 22:33
Staszekmoje, wiesz, pan Leszek nadal nie odbiera :-? :cry: Dziś telefon odebrała jakaś kobieta, ale jego żony po głosie nie poznaję, więc nie wiem, czy to ona była... Chyba spiszę go na straty?????? Dobrze, że już dwóch chłopaków mam, co układają... Na razie sprawnie im idzie, aczkolwiek chciałam mieć więcej ludzi...

zibi66
03-04-2008, 09:08
Robię remont mieszkania w okolicach Nowego Dworu
Mazowieckiego / 53 m /, wszystko, zamieszkane, poszukuje solidnych wykonawców

agnieszka1980
03-04-2008, 11:09
Witam,
mogę prosić o namiary na tego elektryka o którym piszecie
,,- elektryk - mlody i nowoczesny - zasugerowal kilka fajnych rozwiazan. Zrobil takze instalacje odkurzacza centralnego ''
Na jakim terenie działa?

Altro
03-04-2008, 16:21
Wszystkim zainteresowanym polecam solidnego glazurnika, jego nick na tym forum to vadiol wykonał u nas sporą pracę, kuchnia, salon, wiatrołap, łazienka i pomieszczenie gospodarcze razem ze 100m2 glazury. Z jego pracy jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy wszystkim zainteresowanym.
Dziekuje za mile slowa.

Gdyby wszyscy inwestorzy byli tak kulturalni ,sympatyczni i slowni ta ciezka praca bylaby duzo lzejsza :)

Jesteśmy właśnie po skończonej pracy glazurowania naszego domku przez p.Roberta (02.04.08.).
Było tego sporo : 2 łazienki (jedna brąz-beż), (druga wiśnia-biel), WC , około 80m2 podłogi.
Praca wykonana bardzo staranie i czysto. Bardzo dobry kontakt z p. Robertem , który ma ciekawe pomysły i rozwiązania.
W przypadku jakichkolwiek trudności zawsze pierwszy był telefon......a nie sama realizacja .
Pozdrawiamy i dziękujemy i ..................Tanzania czeka
PS. dzięki Mike za pomoc :wink: :wink:

Dariusz ST
04-04-2008, 15:24
Poszukuje solidnej ekipy tynkarzy (tynki cementowo wapienne )
czy ktoś może polecić sprawdzoną ekipę ( okolice piaseczna ,warszawa) .

Polecam wszystkim MS okna PIASECZNO ul. Kolejowa - Tomek Matulka.

Eugeniusz_
04-04-2008, 21:37
Witam,
mogę prosić o namiary na tego elektryka o którym piszecie
,,- elektryk - mlody i nowoczesny - zasugerowal kilka fajnych rozwiazan. Zrobil takze instalacje odkurzacza centralnego ''
Na jakim terenie działa?


Mogę z czystym sumieniem polecić elektryka, wszystko bezproblemowo, dokładnie i czysto, wykonuje wszelkie instalacje także Tv, odkurzacz, klima, internet, tele itd. Zresztą juz wielokrotnie polecany przez forumowiczów :lol: :lol:
Piotr Modzelewski 602 835 207


:lol: :lol: :lol: potwierdzam

nitubaga
05-04-2008, 17:41
To ja też się odwdzięczę za parę kontaktów i mogę polecić dwóch fachowców od wnętrz - stolarzy ( projekt i wykonanie:) .

Jest to Pan Mariusz Mertens i Pan Piotr Tondera – 507-953-818 lub 510-211-215

Bardzo mili i sprawdzeni fachowcy nie tylko prze zemnie ale i moich znajomych. Mają dobre ceny ale co jest najważniejsze są bardzo dokładni i uczciwi.
Naprawdę polecam !

Jak by ktoś chciał to mogę przesłać zdjęcia ich pracy

czy mogę prosić na priva te zdjęcia?

dziękiuje

zebra86
06-04-2008, 10:08
Dzień dobry wszystkim,

mam problem hydrauliczny z rezerwuwarem - sprawa nie długofalowa, ale nadzwyczaj pilna :) Niestety, mój hydraulik chyba zmienił telefon i nie mogę się z nim skontaktować..Czy ktoś mógłby mi polecić fachowca, który jest w stanie wykonać usługę w niedzielę, nie żądając w zamian niebotycznych sum?
I jakiej ceny można się spodziewać za wymianę/naprawę spłuczki?
Pozdrawiam,
Zebra

daga75
06-04-2008, 22:27
To ja też się odwdzięczę za parę kontaktów i mogę polecić dwóch fachowców od wnętrz - stolarzy ( projekt i wykonanie:) .

Jest to Pan Mariusz Mertens i Pan Piotr Tondera – 507-953-818 lub 510-211-215

Bardzo mili i sprawdzeni fachowcy nie tylko prze zemnie ale i moich znajomych. Mają dobre ceny ale co jest najważniejsze są bardzo dokładni i uczciwi.
Naprawdę polecam !

Jak by ktoś chciał to mogę przesłać zdjęcia ich pracy

czy mogę prosić na priva te zdjęcia?

dziękiuje


Ja też mogę prosić o zdjęcia? Dzięki

Qosik
07-04-2008, 09:32
Polecam ekipe pana Wiesława Kruka, jedni z nielicznych myślących budowlańców z jakimi miałem do czynienia, Wykonują już piątą budowe "DOM NAD WODĄ" tel 609769701

Madziorkaa
08-04-2008, 20:24
To ja też się odwdzięczę za parę kontaktów i mogę polecić dwóch fachowców od wnętrz - stolarzy ( projekt i wykonanie:) .

Jest to Pan Mariusz Mertens i Pan Piotr Tondera – 507-953-818 lub 510-211-215

Bardzo mili i sprawdzeni fachowcy nie tylko prze zemnie ale i moich znajomych. Mają dobre ceny ale co jest najważniejsze są bardzo dokładni i uczciwi.
Naprawdę polecam !

Jak by ktoś chciał to mogę przesłać zdjęcia ich pracy

czy mogę prosić na priva te zdjęcia?

dziękiuje

ja też poproszę [email protected]

Baj
11-04-2008, 09:35
Witam Wszystkich!!!

Czy ktoś miał kontakt z firmą dekarską "Zer-Dach"-pan Rękawek i może coś o nich powiedzieć?

Poszukuję także kogoś do dorywczych napraw typu emeryt złota rączka (okolice Żoliborza)

pozdrawiam

mckwadrat
11-04-2008, 14:27
szukam glazurnika - czekałem na swojego 2 miesiące, jak przyszedł termin roboty - wysłał sms'a, że nie będzie mógł u mnie robić - jestem w plecy trochę czasu i nie mogę trafić nowego z przyzwoitym terminem - wszystko już czeka - możecie podrzucić namiary na "solidnych i uczciwych" ?

coli
14-04-2008, 08:06
Poszukuje solidnej ekipy do ocieplenia zewnetrznego (styropian, tynk oraz podbitka) w okolicach Piaseczna. Bardzo prosze o namiary.

_ANIA
14-04-2008, 23:35
mckwadrat, wysłałam Ci PW

ewarz
16-04-2008, 14:33
witam

poszukuję ekipy do podbitki, pilne!!!
oraz glazurników do tarasu i schodów zewn


mogę polecić :
układanie dachówki Szarmach Darek 602-367-495
schody drewniane Przygoda Andrzej 604-636-491
MRDACH - firma sprzedająca pokrycia dachowe - super profesjonalna obsługa -
607-993-289

Aluland
17-04-2008, 09:41
witam

poszukuję ekipy do podbitki, pilne!!!
oraz glazurników do tarasu i schodów zewn


mogę polecić :
układanie dachówki Szarmach Darek 602-367-495
schody drewniane Przygoda Andrzej 604-636-491
MRDACH - firma sprzedająca pokrycia dachowe - super profesjonalna obsługa -
607-993-289
polecam Pan wieslaw 516-157-530 owołac się na darka

ewarz
17-04-2008, 13:22
witam

poszukuję ekipy do podbitki, pilne!!!
oraz glazurników do tarasu i schodów zewn


mogę polecić :
układanie dachówki Szarmach Darek 602-367-495
schody drewniane Przygoda Andrzej 604-636-491
MRDACH - firma sprzedająca pokrycia dachowe - super profesjonalna obsługa -
607-993-289
polecam Pan wieslaw 516-157-530 owołac się na darka

dzięki, ale na razie odzew to poczta głosowa

ewarz
17-04-2008, 13:22
witam

poszukuję ekipy do podbitki, pilne!!!
oraz glazurników do tarasu i schodów zewn


mogę polecić :
układanie dachówki Szarmach Darek 602-367-495
schody drewniane Przygoda Andrzej 604-636-491
MRDACH - firma sprzedająca pokrycia dachowe - super profesjonalna obsługa -
607-993-289
polecam Pan wieslaw 516-157-530 owołac się na darka

dzięki, ale na razie odzew to poczta głosowa

rafal9
17-04-2008, 14:40
Poszukuje solidnej ekipy do ocieplenia zewnetrznego (styropian, tynk oraz podbitka) w okolicach Piaseczna. Bardzo prosze o namiary.

Wcześniej gdzieś w tym wątku podawałem namiary na ekipę,
ale powtórzę:
Mariusz - 509 398 333

robili u mnie i mogę polecić.

Aluland
17-04-2008, 21:11
witam

poszukuję ekipy do podbitki, pilne!!!
oraz glazurników do tarasu i schodów zewn


mogę polecić :
układanie dachówki Szarmach Darek 602-367-495
schody drewniane Przygoda Andrzej 604-636-491
MRDACH - firma sprzedająca pokrycia dachowe - super profesjonalna obsługa -
607-993-289
polecam Pan wieslaw 516-157-530 owołac się na darka

dzięki, ale na razie odzew to poczta głosowa
faktycznie, moja wina, złośliwość okularów, numer jest 516 157 590 a nie jak podałem 530, bardzo przepraszam.

piast
18-04-2008, 12:03
Witam wszystkich
Czy ktoś współpracował z panem Krzysztofem Wendą z firmy MKK z Legionowa. Jeśli tak, to proszę o opinie.
Dzięki i pozdrawiam

nitubaga
19-04-2008, 09:35
[quote=ania.mor][quote=Paweł297]Witam

Jestem już po pracach wykończeniowych i pewnie jak każdy mam dobre i złe doświadczenia z fachowcami ale z czystym sumieniem mogę polecić kilku wykonawców...

Np.
Ekipę hygraulików, robili u mnie już drugi raz, pełny profesjonalizm, szybko, terminowo, solidnie i co najważniejsze za rozsądne pieniądze...

Dwóch panów od kominka również mi zaimponowali, za nieduże pieniądze zrobili mi kominek jaki chciałem, bez żadnych poprawek, przy mrozach 20 - 30 wszystkie "kurzące" prace robili na zewntrz mimo że ich o to nie prosiłem...

Również panowie od mebli kuchennych i zabudowy wnęk postarali się jak należy, choć z terminami u nich nie najlepiej, ale kiedy znajdą czas to mebelki pierwsza klasa, do tego to byli najtańsi jakich znalazłem, zreszta robili meble u moich kilku znajomych i wszyscy byli bardzo zadowoleni...

Wszyscy których wymieniłem działają na terenie mazowieckiego (Warszawa, Radom).

Zainteresowanym mogę podesłać zdjęcia tego co zbudowali u mnie w domu i namiary na tych panów.

Pozdrawiam.

Pawel,
poprosze namiary na priva. Dzieki.

Proszę o namiary.
Halszka


czy ja też moge się dołączyć do prośby - głównie chodzi o instalatora kominka oraz fachowców od mebli kuchennych...

dzięki.......

elviss
20-04-2008, 21:43
Chciałbym PRZESTRZEC przed firmą Technobud w Łomiankach!!!

Podczas zakupów pracownicy są bardzo mili lecz po podpisaniu umowy sytuacja się zmienia. Zaczęło się od nieprawidłowego dobrania drzwi do otworu (mimo ze przed zakupem mierzyli wszystko). Monterzy wymyśl ze skują kawałek i dzieki temu miałem ścianę do naprawy (gips + malowanie). Kolejnym dowodem profesjonalizmu było zakładanie klamek. Po skończonej pracy klucz do drzwi wchodził tylko z jednej strony. Dodatkowo jedna para drzwi jest krzywo założona (drzwi same sie przymykają) mimo ze ściana jest idealnie prosta.

Ściągnięcie kogoś do poprawy usterek jest poprostu niemożliwe. Umawiałem sie wielokrotnie i oczywiście nikt nie przyjeżdżał na umówione spotkania nawet mnie nie powiadamiając. Dodzwonienie sie do pani która mnie obsługiwała graniczyło z cudem. Trwało to 2 miesiące. Doczekałem sie ekipy dopiero po tym jak pojechałem do siedziby firmy, złożyłem pisemną reklamacje i zagroziłem UOKiK. Miałem tez zastrzeżenia do jakości drzwi (mi wyglądają na wybrakowane) lecz reakcji na to nigdy sie nie doczekałem i sam sobie podarowałem bo nie mam cierpliwości do ZŁODZIEJSTWA!!!

ewarz
21-04-2008, 13:06
witam
ponownie proszę o namiary do wykonawców od podbitek

pilna sprawa

ewa

Krupiarz
22-04-2008, 07:22
Poszukuje solidnej ekipy do ocieplenia zewnetrznego (styropian, tynk oraz podbitka) w okolicach Piaseczna. Bardzo prosze o namiary.

Od ocieplenia zewnętrznego polecam swoją ekipę (jako jedną z niewielu na budowie). Jestem bardzo zadwowolony z jakości. Nie wiem jak teraz u nich z cenami, ale dokładność wykonania ociepenia i elewacji jest b. ważna co widać po pierwszej zimie :D .
Co prawda oni robili tylko ocieplenie, z tego co wiem nie robią podbitek.
Jacek Grodziński tel. 887643941.

Ale tel. do szefa ekipy która robiła mi oddzielnie podbitkę masz poniżej
Też jestem zadowolony. I zrobili w miarę tanio.
Pan Gienek 600 751812.

Pozdrawiam

Aluland
22-04-2008, 07:26
Witam serdecznie szukam noclegów pracowniczych w Piasecznie.
Za wszelką pomoc serdecznie dziękuje.

koanis
22-04-2008, 23:33
Zarejestrowałam sie specjalnie, żeby polecić bardzo solidnego chłopaka. Jest zdolny konsekwentny, kulturalny i bardzo w porządku. Ma nowy sprzęt (na taki wyglągał :lol: )

Z polecenia znajomych robił u nas wideofon w wykonczonym domu, ale wiem, że na na budowach też sie świetnie sprawdzał.

Jedyny minus (albo plus - zalezy jak kto patrzy :wink: ) jest taki, że chłopak przyjeżdża z podkarpacia aż i trzeba mu zapewnić jakiś nocleg.

tel. 509528233 (Paweł, na 90% :) ).
Polecam z czystym sumieniem :D

stary
23-04-2008, 00:13
Nasze ścieżki krzyżowały się kilkanaście razy na różnego rodzaju budowach i zawsze miałem pozytywne zdanie o jego ( i jego ludzi) fachowości.
Aż wreszcie miałem okazję go sprawdzić jako inwestor :lol: :lol: :lol: - co prawda na małym odcinku, ale i na takim można ocenić fachowca- było cacy.
Polecam zatem forumowego_Zbycha_ jako jednego z lepszych - znanych mi- speców od alarmów!!!!!!
Zakładał mi to ustrojstwo w biurze i zero zarzutów... co bedę zresztą pisał... nie u mnie jednego robił :wink:

stary
23-04-2008, 00:17
Jeszcze mogę polecić forumowego vadiola jako solidnego glazurnika.
Jego prace widziałem u innego inwestora i również stwierdzam, że facet wie co robi. Nie mam na niegi namiarów, ale priv-y chyba działają. :roll:

rmarzeń
23-04-2008, 10:04
Witam na forum jeśli poszukujecie profesjonalnej ekipy do wykończenia
wnętrz to polecam ekipę mam dom w Chyliczkach 320m2 mogę pokazać efekt ich pracy solidna i terminowa ,super wyszły łazienki :) :)

mario1976
23-04-2008, 12:53
Moich polecień cd. dla budujących w okolicach Warszawy.

Elektryk z Gminy Stare Babice. Młody, z głową fajnych pomysłów, z profesjonalną wiedzą (praktyka). Dużo było watków o elektrykach nie dopinających spraw do końca (bez uprawnień). Elektryk Krzysiek załatwia wszystko. Co jest ewenementem robota zrobiona dużo wcześniej niż się umawialiśmy. Ekipa dwuosobowa.

Gorąco polecam - elektryk jest też udzielającym się forumowiczem.
Leniwym inwestorom :wink: (ja) załatwia także materiały ze swoimi zniżkami. Oczywiście na materiały fakturki.

Elektryk - KrzysiekSw

Depi
23-04-2008, 23:42
Jeszcze mogę polecić forumowego vadiola jako solidnego glazurnika.
Jego prace widziałem u innego inwestora i również stwierdzam, że facet wie co robi. Nie mam na niegi namiarów, ale priv-y chyba działają. :roll:

Zdecydowanie potwierdzam - innego tak pracującego człowieka chyba nie znam. Nie dość, że robi tak, że mucha nie siada, to jeszcze prze jak lodołamacz Lenin przez Morze Barentsa :)

Na pewno nikt się na nim nie zawiedzie.

Ajur
24-04-2008, 09:53
POLECAM PANA WALDKA
KLINKIER, OGRODZENIA, BALUSTRADY
TEL. 507 018 564
http://images28.fotosik.pl/106/ae3a16e4e7a49877.jpg (www.fotosik.pl)

http://images34.fotosik.pl/66/e598345d1735ade1.jpg (www.fotosik.pl)

Czy może ktoś próbował się kontaktować z p. Waldkiem? Niestety nie mogę się do niego dodzwonić. Być może zmienił numer. Czy wiecie coś na ten temat?

Ajur

Samuel&Mysia
24-04-2008, 10:03
[quote=zygmor]Wszystkim zainteresowanym polecam solidnego glazurnika, jego nick na tym forum to vadiol wykonał u nas sporą pracę, kuchnia, salon, wiatrołap, łazienka i pomieszczenie gospodarcze razem ze 100m2 glazury. Z jego pracy jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy wszystkim zainteresowanym.
Dziekuje za mile slowa.

Gdyby wszyscy inwestorzy byli tak kulturalni ,sympatyczni i slowni ta ciezka praca bylaby duzo lzejsza :)

Niniejszym przyłączamy się do pochwał. vadiol wyglazurował u nas łazienkę - mała, ale z kilkoma załamaniami i lekko nierównymi ścianami (okazało się, że poziomica podawała złe wyniki :/ ). No i do tego jeszcze glazurowe półeczki :wink: Bardzo sumienna robota, świetny kontakt, żadnych niedomówień co do tego ile co kosztuje, ani obsuwów w związku z nagłą śmiercią/ślubem/chrzcinami babci/siostry/wnuczka :wink:
Zdjęcia łazienki zamieścimy na swoim dzienniku jak tylko komputer przestanie nam się buntować.

Maluszek
24-04-2008, 10:04
szukam dobrego stolarza do wykonania drewnianej elewacji domu, podbitki, balustrad balkonowych.

Staszekmoje
25-04-2008, 10:39
Staszekmoje, wiesz, pan Leszek nadal nie odbiera :-? :cry: Dziś telefon odebrała jakaś kobieta, ale jego żony po głosie nie poznaję, więc nie wiem, czy to ona była... Chyba spiszę go na straty?????? Dobrze, że już dwóch chłopaków mam, co układają... Na razie sprawnie im idzie, aczkolwiek chciałam mieć więcej ludzi...


Nie mam pojęcia co z nim się dzieje... To jeden z nielicznych, z którymi nie miałem żadnych problemów :) Nawet jak otwór pod dodatkową kratkę wentylacyjną w łazience trzeba było wyciąć, to przyjechał za darmo - a przecież nie musiał... Ale różnie to w życiu bywa.

śpioch
26-04-2008, 09:33
Czy macie godnego polecenia wykonawcę wykończeniówki?
Na prace od ścian otynkowanych do gotowości na przeprowadzkę.
(może też byc firma rozliczająca VAT 7%)

Ewentualnie wykonawcę wylewek z należna uwagą podchodzącego do izolacji podłogi na gruncie, please. :)

Iwona i Robert
26-04-2008, 19:31
Witam,
Szukam rzetelnego architekta z okolic Warszawy do wykonania projektu indywidualnego. Osoby która zna sie na swojej robocie i potrafi podzielić sie swoim doświadczeniem - czyli potrafi doradzić.

Pozdrawiam
Robert

licia
28-04-2008, 12:48
Szukam ekipy do ogrzewania wodnego podłogowego z Warszawy (prace w międzylesiu w maju/czerwcu) - poproszę o namiary do rozsądnych wykonawców.

mario1976
28-04-2008, 13:07
Moich polecień cd. dla budujących w okolicach Warszawy.

Elektryk z Gminy Stare Babice. Młody, z głową fajnych pomysłów, z profesjonalną wiedzą (praktyka). Dużo było watków o elektrykach nie dopinających spraw do końca (bez uprawnień). Elektryk Krzysiek załatwia wszystko. Co jest ewenementem robota zrobiona dużo wcześniej niż się umawialiśmy. Ekipa dwuosobowa.

Gorąco polecam - elektryk jest też udzielającym się forumowiczem.
Leniwym inwestorom :wink: (ja) załatwia także materiały ze swoimi zniżkami. Oczywiście na materiały fakturki.

Elektryk - KrzysiekSw

Ups - zapomniałem o najwazniejszym czyli telefonie 600 52 44 97

bodal
28-04-2008, 14:53
szukam wykonawcy wylewek mixokterem na sierpień
domek 165 m2 Stare Babice

Depi
28-04-2008, 16:40
A co - Eimund już się wycofał? CZy zajęty?

Mezar
29-04-2008, 12:19
Witam,

Czy możecie polecić kierownika budowy ?
Budowa domu jednorodzinnego w Łomiankach.

Pozdrawiam,
Marcin

mu77
29-04-2008, 15:06
Witam,

Czy możecie polecić kierownika budowy ?
Budowa domu jednorodzinnego w Łomiankach.

Pozdrawiam,
Marcin

Polecam Pana Emila, ma duzo budów na Białołęce i w okolicach - moją też.
692449488
Mozna sie powołać na Piotra.

rosea
29-04-2008, 17:17
witam,
poszukuję kierownika budowy (dom jednorodzinny) w okolicach Błonia
pozdrawiam
rosea:)

virus81
29-04-2008, 17:24
poszukuje ekipy budowlanej i kierownika budowy do stanu surowego z okolic Warszawa - Wilanów do domku 200m proszę o wszystkie namiary

pozdrawiam

nitubaga
02-05-2008, 17:30
A może ma ktoś ogrodzenie z klinkieru i podzieli sie kontaktem?

będę wdzięczna :D :D

ertevu
04-05-2008, 15:37
Zdecydowanie polecam fachowca od tradycyjnych tynków , czyli cementowo-wapiennych. Pan Sławek tel. 0 602 116 685.

roman5511
04-05-2008, 17:08
A może ma ktoś ogrodzenie z klinkieru i podzieli sie kontaktem?

będę wdzięczna :D :D
Moge dac namiary na ekipe od klinkieru.

Krzysztof III
05-05-2008, 14:38
Czesc Spece

szukam godnych polecenia fachowców ktorzy beda w rozsadnych cenach zrobic cała instalacje z pompa ciepła z okolic warszawy

slyszeliscie o takich??/

k

SIN
06-05-2008, 14:29
Witam, szukam ekipy tynkarzy od zaraz. Naciałem się ostatnim razem na forum Muratora i jestem w plecy 10 tys, jak ktoś zainteresowany historią to zapraszam do Mojego dziennika, i przestrzegam zarazem przed tym wykonawcą :/ W każdym razie szukam pilnie nowego!!!!

Krzysztof III
07-05-2008, 13:25
Czesc forum

pusto tutaj coś, ale moze jeszcze raz spróbuje

Szukam dobrego wykonawcy pompy ciepła. Zestaw do ogrzewania domu juz wybrałem - pompa + rekuperacja - ewentualnie dogrzanie kominkiem ale juz bez płaszcza wodnego. Rekuperacje zrobi mi polecaly przez Klemeni:
Antares z Rzeszowa (Tomasz Prus - Projektant-doradca tech - czlowiek anioł, poki co tylko znany z kontaktu telefonicznego, ale sprawia wrażenie mocnego merytorycznie speca)

teraz szukam drugiego kawałka układanki - wykonawce pompy

macie kogoś???
:roll:

a moze przy okazji podacie wlasciciele pomp ile kosztowała was instalacja???

JESO
10-05-2008, 16:56
Witam,
Szukam pilnie ekipę do wykończnie łazienek, ewentualnie inne prace wykończeniowe - podłogi, schody, drzwi, parapety, malowanie itp. Mam umówionych, ale odciągają termin i nie wiem czy w końcu przyjdą.
Jak ktoś ma godnych polecenia - prośba na priva, robota w Markach koło Warszawy.
Są tu pochwały dla Vadiola, ja z nim rozmawiałem, jeszcze zimą, umówiliśmy się na kontakt bliżej terminu wykonania, a jak zadzwoniłem w umówionym czasie, to się okazało, że najbliższy termin za kilka miesięcy - czegoś to nie rozumiem :-(

Pozdrawiam

vadiol
10-05-2008, 18:53
Są tu pochwały dla Vadiola, ja z nim rozmawiałem, jeszcze zimą, umówiliśmy się na kontakt bliżej terminu wykonania, a jak zadzwoniłem w umówionym czasie, to się okazało, że najbliższy termin za kilka miesięcy - czegoś to nie rozumiem :-(

O ile dobrze pamietam sytuacje , to nie byl Pan zima przygotowany do zrobienia przeze mnie wyceny . Umowilem sie wiec , ze jak beda tynki , wylewki i zapadnie decyzja jakie plytki , w jaki sposob i gdzie polozyc , to Pan sie ze mna skontaktuje i ja przedstawie wycene . Nie bylismy wiec w zaden sposob umowieni na wykonanie prac . Jak zadzwonil Pan niedawno , to przedstawilem najblizszy wolny termin , ktorym nie byl Pan zainteresowany . A samo rezerwowanie mojego czasu w celu dokonania prac , na kilka miesiecy naprzod a bez uzgodnienia zakresu i wyceny , nie wchodzi w rachube . No bo jezeli nie podolam Pana zleceniu .... albo moja cena nie bedzie Panu odpowiadac ?
Brdzo mi przykro za zaistniala sytuacje , ale nie czuje sie winny .

ps. Dziekuje wszystkim moim klientom za pochlebna opinie .

scaut.00
11-05-2008, 22:53
Witam,
Mam dom w stanei surowym zamknietym - poszukuje ekipy, ktora zajmie sie wykonczeniowka... Dom jest pod piasecznem.
Potrzebuje zrobic sciany i sufit z gk, elektryke, hydraulike, ogrzewanie , parkiet, glazure itp.

Polecacie kogos dobrego i solidnego??

cozlick
13-05-2008, 13:33
Witam, poszukuję solidnej ekipy do ocieplenia poddasza wełną i położenia płyt g/k.
Z góry dziękuję za pomoc.

sharoon
14-05-2008, 11:04
Witam,
Szukam rzetelnego architekta z okolic Warszawy do wykonania projektu indywidualnego. Osoby która zna sie na swojej robocie i potrafi podzielić sie swoim doświadczeniem - czyli potrafi doradzić.

Pozdrawiam
Robert

Polecam pracownię Domy z wizją
http://www.domyzwizja.pl/
Pozdrawiam :)

Ajur
14-05-2008, 11:53
Witam, poszukuję solidnej ekipy do ocieplenia poddasza wełną i położenia płyt g/k.
Z góry dziękuję za pomoc.

Polecam ekipę od ocieplenia poddasza i zabudowy gk
p. Zygmunt Kalinowski tel: 515 237 669

Ajur

Bonzo
16-05-2008, 11:18
Poszukuje sprawdzonego wykonawcy podbitki drewnianej.
Za wszelkie namiary z gory dziekuje.
Pozdrawiam

nitubaga
17-05-2008, 17:00
...... a ja poszukuję kogoś do zabudowy k-g, mam kilka niewielkich rzeczy - półeczki, ścianki .... macie kogoś?

Slawek_
17-05-2008, 19:10
Poszukuję sprawdzonej ekipy układającej wod/kan oraz c.o/c.w.u.
Szukam też kogoś (idealnie jeżeli to będzie ta samam ekipa) kto też potrafi doradzić i zaplanować całą instalację grzewczą tak żeby działała :-)

Eugeniusz_
17-05-2008, 19:13
Poszukuję u kogo obecnie wykonuje pan Pawł czyli "paulo81"???

ambroma
20-05-2008, 21:33
Poszukuję sprawdzonej ekipy układającej wod/kan oraz c.o/c.w.u.
Szukam też kogoś (idealnie jeżeli to będzie ta samam ekipa) kto też potrafi doradzić i zaplanować całą instalację grzewczą tak żeby działała :-)

Mogę polecic p.Darka Ciachowskiego z Legionowa. Robił u nas na razie instalacje hydrauliczną + odkurzacz centr. ale wszystko bardzo sprawnie (2 dni, dom 120 m2 + wyprowadzenie na górę + 2 punkty na zewnątrz), zna się na rzeczy i umie doradzić, nie jest tani, ale budzi zaufanie. Po tynkach przychodzi do nas na co.
Jesli chcesz podam tel na priva.

monia77w1
21-05-2008, 17:53
Szukam sprawdzonego stolarza do drzwi zewnętrznych. Jeśli możecie kogoś polecić byłabym wdzięczna.

pozdrowionka Monika

Szarbia
25-05-2008, 11:29
Poszukuję u kogo obecnie wykonuje pan Pawł czyli "paulo81"???

Spotkalem sie z tym gosciem raz a na drugie spotkanie (juz po jego wycenie) nie przyszedl. Nie odbieral tel. i w ogole olewanie klienta. Tak wiec zastanow sie.

jaro11
25-05-2008, 11:33
Szukam wykonawcy płotu: podmórówka i sztachety. Okolice Rembelszczyzny.

kania_nowa
26-05-2008, 21:28
szukam ekipy - dom okolica serocka. chcę postawić ścianę 3 warstwowa - silka + wełna + klinkier. niestety do tej pory obdzwoniłam kilka firm budowlanych - gdy słyszą co chcę odkładają słuchawkę. czy to faktycznie takie skomplikowane?

Anula74
26-05-2008, 22:15
Witam wszystkich ciepło

poszukuję kogoś do tynków cementowo-wapiennych maszynowych okolice Warszawy.
Będę wdzięczna za jakiś kontakt :D

daga75
26-05-2008, 22:58
Poszukuję sprawdzonej ekipy układającej wod/kan oraz c.o/c.w.u.
Szukam też kogoś (idealnie jeżeli to będzie ta samam ekipa) kto też potrafi doradzić i zaplanować całą instalację grzewczą tak żeby działała :-)

Mogę polecic p.Darka Ciachowskiego z Legionowa. Robił u nas na razie instalacje hydrauliczną + odkurzacz centr. ale wszystko bardzo sprawnie (2 dni, dom 120 m2 + wyprowadzenie na górę + 2 punkty na zewnątrz), zna się na rzeczy i umie doradzić, nie jest tani, ale budzi zaufanie. Po tynkach przychodzi do nas na co.
Jesli chcesz podam tel na priva.

Z czystym sumieniem mogę polecić swojego hydraulika, młody ale zna się na rzeczy. Sąsiad przejął Go ode mnie i też jest z Niego zadowolony. Namiary mogę podesłać na priv.

Monsiu
27-05-2008, 11:28
potwierdzam,w zeszłym roku Eximaco robiło u mnie dach.Bardzo solidna ekipa.

Lolek70
28-05-2008, 08:21
Poszukuję sprawdzonej ekipy układającej wod/kan oraz c.o/c.w.u.
Szukam też kogoś (idealnie jeżeli to będzie ta samam ekipa) kto też potrafi doradzić i zaplanować całą instalację grzewczą tak żeby działała :-)

ja mogę podać namiar na swojego hydraulika, jak jesteś jeszcze zainteresowany
namiar mogę podesłać na priva

pozdrawiam

aigel
28-05-2008, 10:33
bardzo prosze o namiary na sprawdzonych instalatorów kominka ..

dziękuje
aigel

Dariuszj
28-05-2008, 23:10
Wiam czy możecie podać mi namiary na ekipe do stanu surowego okolice halinowa k. warszawy oczywiście godnych polecenia. Dzięki

Nefer
29-05-2008, 08:38
Wiam czy możecie podać mi namiary na ekipe do stanu surowego okolice halinowa k. warszawy oczywiście godnych polecenia. Dzięki

Chociaż przeczytaj ten wątek.

RomLaz
29-05-2008, 17:31
szukam ekipy - dom okolica serocka. chcę postawić ścianę 3 warstwowa - silka + wełna + klinkier. niestety do tej pory obdzwoniłam kilka firm budowlanych - gdy słyszą co chcę odkładają słuchawkę. czy to faktycznie takie skomplikowane?

Polecam Darka Zająca kończy u mnie w przyszłym tygodniu stan surowy otwarty - bardzo solidna ekipa ,są wolni bo ktoś zrezygnował w ostatniej chwili
tel.502211604

nitubaga
29-05-2008, 17:32
Witam,

a czy ktoś wie, gdzie w Warszawie lub okolicy można nabyć w dobrej cenie piaskowiec cięty na 5-8 cm grubości na murki oporowe do rabat? :wink:

Eugeniusz_
29-05-2008, 19:53
Polecam firmę STD Nasiłowski - wykonują przyłącza i instalacje gazowe - wykonastwo 1 klasa. :lol: :lol: :lol: :lol:

aigel
03-06-2008, 14:25
BALUSTRADY kute : 501 643 691
Szybko, solidnie i sprawnie

Polecam
aigel

bagi69
05-06-2008, 00:49
buduje kominki.co mam zrobić aby zasłuzyć na wasze zaufanie :lol:

coli
05-06-2008, 08:35
Poszukuje sprawdzonych parkieciarzy, bardzo prosze o namiary.

Szukam tez ekipy do ogrodzenia z klinkieru.

Sonic_7
05-06-2008, 15:54
Polecam:
Pan Krzysztof - 0-664-384-454
u mnie w 50m2 robił:
- wyburzenie ścianek, postawienie nowych, rozprowadzenie instalacji elektrychnej i hydraulicznej, przeniesienie kaloryfera, osadzenie wanny i sedesu, położenie paneli i listew podłogowych, wstawienie drzwi wewnętrznych, glazurę, terakotę i fugi w łazience, kuchni i przedpokoju.
Prawdziwa "złota rączka" - ponoć już 30 lat w zawodzie.
Polecam, bo szybko i tanio zrobił mi mieszkanko od stanu deweloperskiego i nie musiałem tarcić nerwów na szukanie wszystkich "fachowców" i ustalanie terminów.

ensignx
05-06-2008, 17:41
Polecam mojego murarza i jego ekipę (zgrany i co ważne stały skład: 2 murarzy i 2 pomocników). Mój kier. budowy nie miał poważniejszych zastrzeżeń.

Kończą murować mój dom. Muruje dokładnie i/ale dość powoli.

U mnie siporex i teriva,a np. u sąsiada w tamtym roku porotherm i strop monolityczny.
Robią też tynki i więźbę dachową.
Ceny przyzwoite.

Kontakt: Mirek Mierzejewski 606 955 624

Ma teraz wolny termin. Można śmiało dzwonić jeśli budowa w woj. mazowieckim
albo warmińsko-mazurskie.

Uzupełnienie: proponuję spisać umowę z wyszczególnieniem prac, bo okazało się że inaczej rozumiemy stan surowy: wg. Mirka nie obejmuje ścian działowych.
Proponuję wypłacać należność po posprzątaniu terenu, u mnie pozostały
sterty puszek i innych śmieci, które znajdowałem wokół budynku...
Posprzątali dom, ale nie posprzątali dokładnie po sobie.

ambroma
06-06-2008, 12:23
Ensignx, wysyłam Ci pytanie na priv.

violap
06-06-2008, 14:34
[quote=ania.mor][quote=Paweł297]Witam

Jestem już po pracach wykończeniowych i pewnie jak każdy mam dobre i złe doświadczenia z fachowcami ale z czystym sumieniem mogę polecić kilku wykonawców...

Np.
Ekipę hygraulików, robili u mnie już drugi raz, pełny profesjonalizm, szybko, terminowo, solidnie i co najważniejsze za rozsądne pieniądze...

Dwóch panów od kominka również mi zaimponowali, za nieduże pieniądze zrobili mi kominek jaki chciałem, bez żadnych poprawek, przy mrozach 20 - 30 wszystkie "kurzące" prace robili na zewntrz mimo że ich o to nie prosiłem...

Również panowie od mebli kuchennych i zabudowy wnęk postarali się jak należy, choć z terminami u nich nie najlepiej, ale kiedy znajdą czas to mebelki pierwsza klasa, do tego to byli najtańsi jakich znalazłem, zreszta robili meble u moich kilku znajomych i wszyscy byli bardzo zadowoleni...

Wszyscy których wymieniłem działają na terenie mazowieckiego (Warszawa, Radom).

Zainteresowanym mogę podesłać zdjęcia tego co zbudowali u mnie w domu i namiary na tych panów.

Pozdrawiam.

Pawel,
poprosze namiary na priva. Dzieki.

Proszę o namiary.
Halszka


czy ja też moge się dołączyć do prośby - głównie chodzi o instalatora kominka oraz fachowców od mebli kuchennych...

dzięki.......


czy jateż moge prosic o namiary do pana od kominka i mebli??

violap

Misiek CASE
06-06-2008, 23:27
Polecam mojego murarza i jego ekipę (zgrany i co ważne stały skład: 2 murarzy i 2 pomocników).

Kończą murować mój dom. Muruje dokładnie i/ale dość powoli.

U mnie siporex i teriva,a np. u sąsiada w tamtym roku porotherm i strop monolityczny.
Robią też tynki i więźbę dachową.
Ceny przyzwoite.

Kontakt: Mirek Mierzejewski 606 955 624

Ma teraz wolny termin. Można śmiało dzwonić jeśli budowa w woj. mazowieckim
albo warmińsko-mazurskie.

Budujesz piękny dom, wiem bo właśnie stawiam taki sam swojemu bratu, muszę przyznać dobry wybór tylko dach ma wole oka co znacznie podnosi koszt budowy, ale za to efekt końcowy ach szkoda gadać super.

Agnieszka&Robert
08-06-2008, 15:35
[quote=ania.mor][quote=Paweł297]Witam

Jestem już po pracach wykończeniowych i pewnie jak każdy mam dobre i złe doświadczenia z fachowcami ale z czystym sumieniem mogę polecić kilku wykonawców...

Np.
Ekipę hygraulików, robili u mnie już drugi raz, pełny profesjonalizm, szybko, terminowo, solidnie i co najważniejsze za rozsądne pieniądze...

Dwóch panów od kominka również mi zaimponowali, za nieduże pieniądze zrobili mi kominek jaki chciałem, bez żadnych poprawek, przy mrozach 20 - 30 wszystkie "kurzące" prace robili na zewntrz mimo że ich o to nie prosiłem...

Również panowie od mebli kuchennych i zabudowy wnęk postarali się jak należy, choć z terminami u nich nie najlepiej, ale kiedy znajdą czas to mebelki pierwsza klasa, do tego to byli najtańsi jakich znalazłem, zreszta robili meble u moich kilku znajomych i wszyscy byli bardzo zadowoleni...

Wszyscy których wymieniłem działają na terenie mazowieckiego (Warszawa, Radom).

Zainteresowanym mogę podesłać zdjęcia tego co zbudowali u mnie w domu i namiary na tych panów.

Pozdrawiam.

Pawel,
poprosze namiary na priva. Dzieki.

Proszę o namiary.
Halszka


czy ja też moge się dołączyć do prośby - głównie chodzi o instalatora kominka oraz fachowców od mebli kuchennych...

dzięki.......


czy jateż moge prosic o namiary do pana od kominka i mebli??

violap

Witaj Paweł297

ja rowniez poprosze o namiary na pana od kominka oraz od mebli kuchennych i wnek; w miare mozliwosci poprosze rowniez o zdjecia

bardzo dziekuje

Anula74
08-06-2008, 20:54
[quote=ania.mor][quote=Paweł297]Witam

Jestem już po pracach wykończeniowych i pewnie jak każdy mam dobre i złe doświadczenia z fachowcami ale z czystym sumieniem mogę polecić kilku wykonawców...

Np.
Ekipę hygraulików, robili u mnie już drugi raz, pełny profesjonalizm, szybko, terminowo, solidnie i co najważniejsze za rozsądne pieniądze...

Dwóch panów od kominka również mi zaimponowali, za nieduże pieniądze zrobili mi kominek jaki chciałem, bez żadnych poprawek, przy mrozach 20 - 30 wszystkie "kurzące" prace robili na zewntrz mimo że ich o to nie prosiłem...

Również panowie od mebli kuchennych i zabudowy wnęk postarali się jak należy, choć z terminami u nich nie najlepiej, ale kiedy znajdą czas to mebelki pierwsza klasa, do tego to byli najtańsi jakich znalazłem, zreszta robili meble u moich kilku znajomych i wszyscy byli bardzo zadowoleni...

Wszyscy których wymieniłem działają na terenie mazowieckiego (Warszawa, Radom).

Zainteresowanym mogę podesłać zdjęcia tego co zbudowali u mnie w domu i namiary na tych panów.

Pozdrawiam.

Pawel,
poprosze namiary na priva. Dzieki.

Proszę o namiary.
Halszka


czy ja też moge się dołączyć do prośby - głównie chodzi o instalatora kominka oraz fachowców od mebli kuchennych...

dzięki.......


czy jateż moge prosic o namiary do pana od kominka i mebli??

violap

Witaj Paweł297

ja rowniez poprosze o namiary na pana od kominka oraz od mebli kuchennych i wnek; w miare mozliwosci poprosze rowniez o zdjecia

bardzo dziekuje

ja również prosze o namiary na Pana meblowego :P

tms74
08-06-2008, 22:33
POLECAM PANA WALDKA
KLINKIER, OGRODZENIA, BALUSTRADY
TEL. 507 018 564

Gorąco odradzam - to zwykły cwaniak. Może raz zrobił porządnie a teraz chałturzy http://forum.muratordom.pl/post2526767.htm#2526767

DorciaIQ
10-06-2008, 15:21
Ratunku! Moja ekipa od stanu surowego się wykruszyła, a mieli wchodzić za miesiąc!!! Wiecie może o jakiejś ekipie która mogłaby w miarę szybko się pojawić? Nie muszą to być mistrzowie świata :wink: , byleby ściany były proste!
Z góry dziękuję

DorciaIQ
10-06-2008, 15:28
Ja też, ja też poproszę na priva
Dzięki

Dudusia
10-06-2008, 20:16
a kiedy planujecie rozpoczecie budowy?

Nefer
11-06-2008, 09:19
Polecam firmę STD Nasiłowski - wykonują przyłącza i instalacje gazowe - wykonastwo 1 klasa. :lol: :lol: :lol: :lol:

To chyba mam farta bo wygrał przetarg na moje przyłacze w gazowni :)

Roman77
11-06-2008, 16:32
Bardzo polecam dekarza pana Czesława 601 372 385.
Spec od dachówek. Robią szybko solidnie czysto. Dach 300m2, 8 okien , folia robili u mnie w tydzień.

Eugeniusz_
11-06-2008, 21:15
Polecam firmę STD Nasiłowski - wykonują przyłącza i instalacje gazowe - wykonastwo 1 klasa. :lol: :lol: :lol: :lol:

To chyba mam farta bo wygrał przetarg na moje przyłacze w gazowni :)
Owszem, załatwiaj u nich resztę czyli od skrzynki do domu i w środku :):)

Nefer
11-06-2008, 21:25
Polecam firmę STD Nasiłowski - wykonują przyłącza i instalacje gazowe - wykonastwo 1 klasa. :lol: :lol: :lol: :lol:

To chyba mam farta bo wygrał przetarg na moje przyłacze w gazowni :)
Owszem, załatwiaj u nich resztę czyli od skrzynki do domu i w środku :):)
Ok - tak zrobię :)

aigel
12-06-2008, 09:53
Potrzebuje ekipy do ocieplenia poddasza- poratujcie jakimś namiarem na solidnych i niedrogich PLS !!

poz
aigel

apola9
13-06-2008, 23:02
W poniedziałek miały ruszyć prace budowlane, niestety musze napisać "jak to często bywa z ekipami" jesteśmy znowu w punkcie wyjscia, więc pilnie szukam odpowiedzialnych fachowców. Rozbudowa domu, nowa więżba, pokrycie itd. Ew. możliwość zakwaterowania, więc ekipa może być " z daleka ". Bardzo zależy mi na kimś z polecenia! Postarajcie się pomóc! W-wa Wawer

justia
14-06-2008, 10:55
Polecam ekipę od więżby dachowej Pana Sławomira Celińskiego - stawiała więźbę dachową w naszym domu w miejscowości Majdan, gmina Wiązowna maju tego roku. Ekipa z okolic Terespola n/ Bugiem, ale wykonujaca zlecenia także w Warszawie i okolicach. Polecam
Bardzo solidna, rzetelna, terminowa i pracowita ekipa. Cena konkurencyjna. Panowie pracują od rana do wieczora (nocują na miejscu we własnej przyczepie campingowej).
Więźba powstała bardzo szybko i jest świetnie wykonana.
Podaję kontakt: Sławomir Celiński, tel. kom. 509 114 311, email: [email protected]

apola9
14-06-2008, 11:19
[quote=ania.mor][quote=Paweł297]Witam

Jestem już po pracach wykończeniowych i pewnie jak każdy mam dobre i złe doświadczenia z fachowcami ale z czystym sumieniem mogę polecić kilku wykonawców...

Np.
Ekipę hygraulików, robili u mnie już drugi raz, pełny profesjonalizm, szybko, terminowo, solidnie i co najważniejsze za rozsądne pieniądze...

Dwóch panów od kominka również mi zaimponowali, za nieduże pieniądze zrobili mi kominek jaki chciałem, bez żadnych poprawek, przy mrozach 20 - 30 wszystkie "kurzące" prace robili na zewntrz mimo że ich o to nie prosiłem...

Również panowie od mebli kuchennych i zabudowy wnęk postarali się jak należy, choć z terminami u nich nie najlepiej, ale kiedy znajdą czas to mebelki pierwsza klasa, do tego to byli najtańsi jakich znalazłem, zreszta robili meble u moich kilku znajomych i wszyscy byli bardzo zadowoleni...

Wszyscy których wymieniłem działają na terenie mazowieckiego (Warszawa, Radom).

Zainteresowanym mogę podesłać zdjęcia tego co zbudowali u mnie w domu i namiary na tych panów.

Pozdrawiam.

Pawel,
poprosze namiary na priva. Dzieki.

Proszę o namiary.
Halszka


czy ja też moge się dołączyć do prośby - głównie chodzi o instalatora kominka oraz fachowców od mebli kuchennych...

dzięki.......


czy jateż moge prosic o namiary do pana od kominka i mebli??

violap


ja również prosze o namiary na tych trzech panów, dzięki!!!

justia
14-06-2008, 11:19
W poniedziałek miały ruszyć prace budowlane, niestety musze napisać "jak to często bywa z ekipami" jesteśmy znowu w punkcie wyjscia, więc pilnie szukam odpowiedzialnych fachowców. Rozbudowa domu, nowa więżba, pokrycie itd. Ew. możliwość zakwaterowania, więc ekipa może być " z daleka ". Bardzo zależy mi na kimś z polecenia! Postarajcie się pomóc! W-wa Wawer

Polecam ekipę od więżby dachowej Pana Sławomira Celińskiego - stawiała więźbę dachową w naszym domu w miejscowości Majdan, gmina Wiązowna maju tego roku. Ekipa z okolic Terespola n/ Bugiem, ale wykonujaca zlecenia także w Warszawie i okolicach. Polecam
Bardzo solidna, rzetelna, terminowa i pracowita ekipa. Cena konkurencyjna. Panowie pracują od rana do wieczora (nocują na miejscu we własnej przyczepie campingowej).
Więźba powstała bardzo szybko i jest świetnie wykonana.
Podaję kontakt: Sławomir Celiński, tel. kom. 509 114 311, email: [email protected]

apola9
14-06-2008, 11:34
dzięki justia, dzwonie do p.Sławka, ale poza zasięgiem.
Nadal ponawiam prośbe do wszystkich o namiary na ekipy bud. Pozdrawiam forumowiczów!

Jaskółka
16-06-2008, 08:47
Witam,

Poszukuję sensownego architekta wnętrz, czy możecie kogoś polecić?

t0nn
17-06-2008, 17:45
Witam serdecznie,

Pilnie poszukuje sprawdzonego hydraulika do wyprowadzenia rur wodno-kanalizacyjnych z fundamentu na etepie "0" .

Prace do wykonania w miejscowości Janówek, koło Legionowa, Nowego Dworu Mazowieckiego.

Pozdrawiam
Daniel

Kret001
18-06-2008, 11:30
Poszukuję pilnie cieśli na postawienie więźby na początku lipca bo ekipa, na którą liczyłem nie odzywa się. :-? Budowa w okolicach Leszna pod Warszawą

anbarent
18-06-2008, 15:31
Witam, pilna sprawa, poszukuję na lipiec glazurnika do ułożenia płytek: łazienka, wc, częśc przedpokoju, kuchnia w mieszkaniu w Warszawie. Wiem, że termin malo realny ale może ktoś może polecic kogoś solidnego i z fachową wiedzą i umiejętnościami.

tbancerowski
18-06-2008, 21:53
Polecam do kompleksowych wykończeń wnętrz pana A. Derlatka z Warszawy Tel. 507-303-220 solidnie, dokładnie i szybko :)

Nefer
18-06-2008, 21:55
Nie napiszę nic nowego - nasz forumowy Stary jest absolutnie genialny w kwestii okien. Nie wiem co mogę jeszcze napisać, ale "tak powinno być w każdym banku"...

alfa003
19-06-2008, 09:32
Potrzebuje ekipy do ocieplenia poddasza- poratujcie jakimś namiarem na solidnych i niedrogich PLS !!

poz
aigel

Moge poratowac :wink: jesli sprawa jeszcze aktualna.

Margaret
19-06-2008, 09:33
Polecam:


Hydraulika od montazu kotłowni i grzejników (spec od Vaillanta), takze do skomplikowanych, nowowczesnych obiegów: pan Leszek Iwanek 509 202 093


Szambo - pan Kucharski z Mościsk - szybko i bezproblemowo - 602325904

wylewki, 606 858492

Prosze o namiary na dobrą ekipe do gładzi gipsowych i malowania.
Pozdr.

kris19
19-06-2008, 11:23
Drodzy inwestorzy obecni i przyszli poniżej kilka namiarów na ludzi i firmy z którymi współpraca podczas budowy była bezproblemowa i przynosiła wiele satysfakcji z dobrze wydanych pieniędzy. Dodatkowo kilka kontaktów w moim dzienniku. :D :D :D

STAN SUROWY z Więźbą plus ELEWACJA (styropian plus tynk)
Pan Jan – wielokrotnie polecany na forum
504 009 293

DACHÓWKA plus super wykonawca
Michał Dąbrowicz
doradca techniczny firmy Dachlux
0 500 116 292
0 608 475 793
Oferta p. Michała była najlepsza

Wykończeniówka DWIE EKIPY (tych fachowców należało by sklonować)
Glazura, terakota, zabudowa karton - gips, sztablatura, malowanie, biały montaż, renowacja kamienia i wiele innych.
GORĄCO POLECAM – SUPER EKIPA – DOSKONAŁA WSPÓŁPRACA

1. PAN ANDRZEJ I PAN PIOTR 500 186 854
2. PAN JAREK I JAREK 664 668 697 509 237 944

Polecam super ekipę od podbitki.
U mnie Panowie robili 1,5 dnia i wyszło super fajnie i co najważniejsze - tanio.
Polecam
Można się powołać na Krzysztofa z ul. Bieszczadzkiej
Artur Niedźwiecki, Lares ,501-662-245

POLECAM FIRME OD PORECZY I BARIEREK SCHODOWYCH
Rozsądne ceny i terminy, szybki i dokładny montaż
Kontakt 774 81 81

Z czystym sumieniem mogę polecić:

Pan Mariusz 501 286 315
- jeżeli coś jest związane z kopaniem, zasypywaniem, piaskiem do murowania i zasypywania (15 tonowy samochód)wywozem ziemi i gruzu, przesadzaniem drzew, usuwaniem drzew POLECAM
- terminowo, tanio, szybko

GEODEZJA
- Pan Marcin 607 156 380
- Pan Jakub 601 812 084
Obaj panowie są z firmy MK GEO
- polecam od początku do końca inwestycji
- terminowi i słowni i bardzo dobra cena
- zawsze przygotowani np. szkic wytyczenia co ułatwia i przyspiesza pracę
- Panowie posiadają bardzo dobry kontakt z firmą STD NASIŁOWSKI (przyłącza gazowe, kanalizacyjne, wodociągowe i inne )

KUCHNIA ;
Zabudowa kuchni, garderoby, szafy
Super wykonanie, dobre ceny, fachowość i terminowość – GORĄCO POLECAM
Pan Jacek Czerwiński 606 260 660

Proszę się powołać na Krzysztofa z ul Bieszczadzkiej to może będzie rabacik

Altro
19-06-2008, 23:40
Ponieważ ktoś tu już pytał o wykonawcę schodów, to podaje namiar
Pan Dariusz Lasek – 608-404-823
Z tego co wiem Pan Darek robi także drzwi.
Wczoraj u nas skończyli montowanie schodów. U nas są schody betonowe, obłożone drewnem. Drewno dąb, schody jednobiegowe, szerokość 1m, 18 schodów.., do tego barierka aby dziecko nie wchodziło na schody i barierka do kuchni.., wszystko razem met. i robocizna 6650.zl.
Wykonawca terminowy i dokładny. Rok temu robił schody u kolegi i jak dotąd nic się z schodami nie dzieje, wiec mamy nadzieje, ze u nas tez tak będzie.
Jeśli ktoś będzie się kontaktował proszę mówić, ze z Forum Muratora.

Jesteśmy właśnie po montażu schodów razem z barierką 19.06.08 + dodatkowe dwa schodki w sypialni ( oraz wcześniejszym montażu 13 par drzwi) przez p. Darka i Jego brata.........schody suuuper takie jak sobie żona wymyśliła.
Bardzo staranne i profesjonalne wykonanie, miła współpraca, żadnych problemów (nawet jak trzeba było przyciąć 6 par drzwi) zero problemów .
Polecamy.......fotki dostępne na maila [email protected]
Jak najwięcej zamówień p.Darku
Dziękujemy :)

Altro
19-06-2008, 23:54
[quote=ania.mor][quote=Paweł297]Witam

Jestem już po pracach wykończeniowych i pewnie jak każdy mam dobre i złe doświadczenia z fachowcami ale z czystym sumieniem mogę polecić kilku wykonawców...

Np.
Ekipę hygraulików, robili u mnie już drugi raz, pełny profesjonalizm, szybko, terminowo, solidnie i co najważniejsze za rozsądne pieniądze...

Dwóch panów od kominka również mi zaimponowali, za nieduże pieniądze zrobili mi kominek jaki chciałem, bez żadnych poprawek, przy mrozach 20 - 30 wszystkie "kurzące" prace robili na zewntrz mimo że ich o to nie prosiłem...

Również panowie od mebli kuchennych i zabudowy wnęk postarali się jak należy, choć z terminami u nich nie najlepiej, ale kiedy znajdą czas to mebelki pierwsza klasa, do tego to byli najtańsi jakich znalazłem, zreszta robili meble u moich kilku znajomych i wszyscy byli bardzo zadowoleni...

Wszyscy których wymieniłem działają na terenie mazowieckiego (Warszawa, Radom).

Zainteresowanym mogę podesłać zdjęcia tego co zbudowali u mnie w domu i namiary na tych panów.

Pozdrawiam.

Pawel,
poprosze namiary na priva. Dzieki.

Proszę o namiary.
Halszka


czy ja też moge się dołączyć do prośby - głównie chodzi o instalatora kominka oraz fachowców od mebli kuchennych...

dzięki.......


czy jateż moge prosic o namiary do pana od kominka i mebli??

violap

Witaj Paweł297

ja rowniez poprosze o namiary na pana od kominka oraz od mebli kuchennych i wnek; w miare mozliwosci poprosze rowniez o zdjecia

bardzo dziekuje

Witam
a oto fotka naszej kuchni wykonana 2 tyg temu:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8904d51cf119ff7c.html
wklejam zdjęcie pierwszy raz.....mam nadzije ze sie udało i można cosik zobaczyć :)

Altro
19-06-2008, 23:58
[quote=ania.mor][quote=Paweł297]Witam

Jestem już po pracach wykończeniowych i pewnie jak każdy mam dobre i złe doświadczenia z fachowcami ale z czystym sumieniem mogę polecić kilku wykonawców...

Np.
Ekipę hygraulików, robili u mnie już drugi raz, pełny profesjonalizm, szybko, terminowo, solidnie i co najważniejsze za rozsądne pieniądze...

Dwóch panów od kominka również mi zaimponowali, za nieduże pieniądze zrobili mi kominek jaki chciałem, bez żadnych poprawek, przy mrozach 20 - 30 wszystkie "kurzące" prace robili na zewntrz mimo że ich o to nie prosiłem...

Również panowie od mebli kuchennych i zabudowy wnęk postarali się jak należy, choć z terminami u nich nie najlepiej, ale kiedy znajdą czas to mebelki pierwsza klasa, do tego to byli najtańsi jakich znalazłem, zreszta robili meble u moich kilku znajomych i wszyscy byli bardzo zadowoleni...

Wszyscy których wymieniłem działają na terenie mazowieckiego (Warszawa, Radom).

Zainteresowanym mogę podesłać zdjęcia tego co zbudowali u mnie w domu i namiary na tych panów.

Pozdrawiam.

Pawel,
poprosze namiary na priva. Dzieki.

Proszę o namiary.
Halszka


czy ja też moge się dołączyć do prośby - głównie chodzi o instalatora kominka oraz fachowców od mebli kuchennych...

dzięki.......


czy jateż moge prosic o namiary do pana od kominka i mebli??

violap

Witaj Paweł297

ja rowniez poprosze o namiary na pana od kominka oraz od mebli kuchennych i wnek; w miare mozliwosci poprosze rowniez o zdjecia

bardzo dziekuje

Witam
a oto fotka naszej kuchni wykonana 2 tyg temu:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8904d51cf119ff7c.html
wklejam zdjęcie pierwszy raz.....mam nadzije ze sie udało i można cosik zobaczyć :)
Co do namiarów to musze zapytac naszego "kuchniarza" czy mogę udostepnić do niego kontakt

waldi35
21-06-2008, 11:12
Witam
solidny ,fachowy glazurnik .Podpowie ,doradzi ,prace wykonuje bardzo dokładnie i czysto.Naprawdę polecam - p. Robert tel 664837837

vadiol
21-06-2008, 19:06
Witam
solidny ,fachowy glazurnik .Podpowie ,doradzi ,prace wykonuje bardzo dokładnie i czysto.Naprawdę polecam - p. Robert tel 664837837

Dziekuje bardzo . Takie wpisy to dla mnie najlepsza reklama .

Pozdrawiam .

joannaj75
24-06-2008, 15:11
Polecam kontakt z Panem Darkiem od StalBuduII w Sulejówku , stara się bardzo i nawet jak powstaną przeciwności losu też pomaga i nie unika kontaktu ,
Pomaga dobrać klinkier i jak trzeba poszuka na drugim końcu kształtek do ogrodzenia :) tel 504-235-455

joannaj75
24-06-2008, 15:59
ile płaciliście za podłączenie kotła założenie grzejników , cyrkulację wody i kanalizację ? przerażona cenami które otrzymałam ostatnio szukam kogoś fachowego i nie z cenami z kosmosu
Czy cena za założenie kanalizacji na piętrze w 1 łazience 1000 zł to normalna cena ( w tym umywalka , wanna , wc i prysznic )
Albo założenie grzejników -4100 za 7-8 grzejników ?

Gwoździk
24-06-2008, 19:47
Poszukuję solidnego studniarza do "wywiercenia wody ogrodowej" .
Wiercenie będzie kilkadziesiąt km od Wa-wy (północny-zachód) - to dobrze by było, żeby studniarz nie jechał 5 godzin do roboty (chyba ,że mu się opłaca)
Dzięki z góry za ewentualne kontakty. :D

chmielma
25-06-2008, 01:01
Ja też skorzystałem (niestety) z usług p. Koprowskiego, i jedyną pozytywną stroną pracy ekipy był krótki czas realizacji. Dużo niedoróbek, mnóstwo poprawek a dach i tak daleki od doskonałości, pomimo zastosowania podobno dobrych dachówek creatona. Podejrzewam że gdybym wział pierwszą lepszą ekipę efekt nie byłby gorszy, a na pewno nie czekałbym na "fachowców" pięć miesięcy... Szczerze radzę - darujcie sobie p. Koprowskiego.


dekarz Pan Robert Koprowski
szczerze polecam usługi tego Pana
robi piękne dachy

Niestety nie mogę przyłączyć się do dobrej opinii "izat" na temat tego Pana. Co prawda dach zrobił szybko i bez problemów ale po jakimś czasie wyszło na jaw kilka niedoróbek i drobnych usterek - typu rynny z niewłaściwym spadkiem, zamocowane zbyt blisko sciany ( brakuje miejsca na styropian ocieplający scianę ) itp. Pan Robert co prawda odbiera telefon i obiecuje, że usterki usunie ale te obietnicę słyszę już od trzech miesięcy - a dzwoniłem do niego średnio raz w tygodniu - za każdym razem słyszałem, że będzie pojutrze. Zmarnowałem kilka dni urlopu umawiając się z tym Panem na usunięcie nieprawidłowośći.
W przypadku korzystania z usług tego Pana proponuję odczekać jakiś czas z zapłatą "ostatniej raty" za wykonaną usługę, aż do uzyskania całkowitej pewności że wszystko jest OK - ewentualne naprawy gwarancyjne są niemożliwe do wyegzekwowania.
a ja nadal polecam Pana Koprowskiego :)
aktualnie wykonuje mi usługi dekarskie na drugim obiekcie i jestem jak najbardziej zadowolona ze współpracy, czego nie można powiedzieć o innych wykonawcach
pracowały u mnie 3 ekipy dekarzy i nikt nie dorównuje Panu Koprowskiemu
jak dla mnie jest super fachowcem
więc jak najbardziej polecam :)

Szarbia
25-06-2008, 12:00
Polecam firmę STD Nasiłowski - wykonują przyłącza i instalacje gazowe - wykonastwo 1 klasa. :lol: :lol: :lol: :lol:

Poprosze o jakis namiar.