PDA

Zobacz pełną wersję : WARSZAWA i okolice - biała lista



Strony : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

chmielma
25-06-2008, 11:08
STD Nasiłowski - (22) 771-83-60

aigel
25-06-2008, 14:53
Docieplenia budynków styropianem (elewacje) lub poprostu tynki zewnętrzne jak kto woli ...

JACEK GRODZIŃSKI
tel 887 643 941

polecam


pozdr.
aigel

zatom
25-06-2008, 15:15
Szukam ekipy do ułozenia ELEWACJI KLINKIEROWEJ.

Bellucci
25-06-2008, 21:42
A ja polecam moją ekipę górali. Chłopaki są super, solidni, grzeczni, pracowici ( na kawe muszę ich siłą sciągac z budowy ) znają się na tym co robią i są bardzo uczciwi. Takiej ekipy ze świecą szukać, naprawdę :) Dziękuje pewnym ludziom z Legionowa, że mi ich polecili i ja również bedę ich polecać :)

Asiek i Jacuś
26-06-2008, 08:37
A można jakiś ewentualny namiar na tych wspaniałych górali? Bardzo są rozrywani? Bo my poszukujemy właśnie ekipy na teraz (mniej więcej za miesiąc byśmy chcieli zacząć budować pod Legionowem)

afreitag
30-06-2008, 08:57
szukam glazurnika do łazienki na bielanach od zaraz! dzwonić pod nr 604547789

ensignx
01-07-2008, 13:35
POLECAM PANA WALDKA
KLINKIER, OGRODZENIA, BALUSTRADY
TEL. 507 018 564

Gorąco odradzam - to zwykły cwaniak. Może raz zrobił porządnie a teraz chałturzy http://forum.muratordom.pl/post2526767.htm#2526767

Popieram kolegę tms74,

był u mnie na wycenie budowy domu, pozostawił złe wrażenie, nie dowiedziałem się prawie nic na temat szczegółów i kolejności prac, natomiast byłem zmuszony do wysłuchania serii opowieści z bogatego życiorysu pana Waldka. Kręcił w sprawie ceny i nie oddzwonił, z konkretną propozycją mimo że obiecał.

3*H
01-07-2008, 15:58
Cześć,
poproszę o namiar na Pana Kalbarczyka.

Pozdrawiam,

julienx
06-07-2008, 14:30
Szukam ekipy od ogrodzenia. Sprawdzonej i niedrogiej.

Kto moze mi kogos polecić???

Dorota i Andrzej
07-07-2008, 13:35
Potrzebuje namiary na solidnego i niedrogiego wykonawcę stanu surowego otwartego - praca od wbicia łopaty do dachu z deskowaniem i papą.
Budowa we wrześniu na warszawskiej Białołęce.

Z góry dziękuję :)

supernova
08-07-2008, 19:33
Witam,

potrzebuję fachowców z doświadczeniem do izolacji 3 stropodachów odwróconych. Powierzchnia łączna ok. 260 m2, w tym na 80 m2 taras (kamień), a reszta przysypana żwirkiem.

Znacie kogoś? Polecacie?
Boję się, że majstrzy od papy na domach typu 'sześcian' nie dadzą rady...

dzięki i pzdr.

alfa003
08-07-2008, 19:34
A ja do podlaczenia i obudowy kominka :wink:

julienx
08-07-2008, 21:41
A ja do podlaczenia i obudowy kominka :wink:

Polecam P. Jakubowicz 602-66-00-12

Robił u mnie kominek z bratem i jestem bardzo zadowolona. Miło, szybko, schludnie i bardzo terminowo.

Efekty mozna zobaczyc u mnie w dzienniku budowy "motylowe budowanie"

alfa003
09-07-2008, 11:01
Dzieki, zadzwonie :D

Ramot
09-07-2008, 11:11
Witam, szukam solidnej ekipy do stanu surowego otwartego - od zdjęcia humusu po pokrycie dachowe. Budy Grzybek k. Jaktorowa; planowany start: wrzesień/październik 2008

ambroma
10-07-2008, 13:04
Witam, czy ktos ma godną polecenia ekipę od wylewek mixokretem? Z góry dziękuję.

Ramot
10-07-2008, 19:24
czy ktoś budował z ekipami p. Iwanowskiego, p. Wojnarowicza lub p. Filabera? Ewentualnie z firmą Cupriak Development? Będę wdzięczny za podzielenie się wrażeniami

rrmi
10-07-2008, 20:07
Witam, czy ktos ma godną polecenia ekipę od wylewek mixokretem? Z góry dziękuję.Conajmniej 2 razy w tym watku podawalam numer na wylewkarzy.
:roll:
Sa naprawde ok .

ambroma
10-07-2008, 21:57
Dzięki, znalazłam, będę dzwonić :P
pozdr.

Wera13
11-07-2008, 07:35
Czy ma ktoś do polecenia stolarza?
Takiego co się bardziej w elementach zewnętrznych specjalizuje.
Balustrady, wykończenie drewniane elewacji, drewniana podbitka i takie tam pierdoły.
Każdy kontakt mile widziany!

nikaaa22
11-07-2008, 07:53
A ja polecam moją ekipę górali. Chłopaki są super, solidni, grzeczni, pracowici ( na kawe muszę ich siłą sciągac z budowy ) znają się na tym co robią i są bardzo uczciwi. Takiej ekipy ze świecą szukać, naprawdę :) Dziękuje pewnym ludziom z Legionowa, że mi ich polecili i ja również bedę ich polecać :)

witam Bellucci
czy mogła bym prosić o jakieś namiary na tych górali, bo ja też jestem umówiona z jedną ekipą górali którzy akurat budują gdzieś w okolicach Warszawy i jestem ciekawa czy to ta sama ekipa
będe bardzo wdzieczna
pozdr

Ramot
11-07-2008, 20:30
czy ktoś budował z ekipami p. Iwanowskiego, p. Wojnarowicza lub p. Filabera? Ewentualnie z firmą Cupriak Development? Będę wdzięczny za podzielenie się wrażeniami

nikt ich nie zna?

Kogutos
12-07-2008, 16:32
Pilnie poszukuję solidnej i niedrogiej firmy od ocieplenie.Sprawa jest pilna.
Pozdro

Wera13
13-07-2008, 20:16
Czy ma ktoś do polecenia stolarza?
Takiego co się bardziej w elementach zewnętrznych specjalizuje.
Balustrady, wykończenie drewniane elewacji, drewniana podbitka i takie tam pierdoły.
Każdy kontakt mile widziany!

Ponawiam prośbę!

niezły
13-07-2008, 22:24
Nikt nie chce mnie zareklamować to musze sam
A teraz poważnie mam do polecenia człowieka orkiestrę generalnie pełni On funkcje kierownika budowy fachowego doradcy i pomocnika ale niestety nie ma uprawnień Człowiek ten potrafi przynieść nieocenioną pomoc dla ludzi budujących się i nie mających wolnego czasu lub nieznajomości tematu
Zalety
Dopilnuje wszystkich ekip.
Pomoże przy wyborze ekipy i czasami nawet więcej wytarguje niż inwestor
Pomoże przy wyborze materiału (rodzaj, miejsce zakupu i cena)
Sam poprawi sporo rzeczy na budowie
Jest tego znacznie więcej obszar działania Warszawa wschodnia Marki-Stara Miłosna i okolice Ten Pan sam zarabia na swoją pracę Wiadomość na PW

Margaret
14-07-2008, 08:00
A ja chciałam ostrzec przed panem Chrustowskim trudniącym się instalacjami gazowymi. Niesłowny, brak z nim kontaktu, nie dotrzymuje terminów. Nie polecam!!

Lunetka
14-07-2008, 11:44
A ja chciałam ostrzec przed panem Chrustowskim trudniącym się instalacjami gazowymi. Niesłowny, brak z nim kontaktu, nie dotrzymuje terminów. Nie polecam!!
popieram, wiem, że tu polecamy, ale ten pan był juz wcześniej polecany w tym wątku, więc dodam tylko krótką opinię - bardzo trudny kontakt, niesłowny, nie oddzwania kiedy sie umawia

roza-777
14-07-2008, 14:13
Witam

Jestem już po pracach wykończeniowych i pewnie jak każdy mam dobre i złe doświadczenia z fachowcami ale z czystym sumieniem mogę polecić kilku wykonawców...

Np.
Ekipę hygraulików, robili u mnie już drugi raz, pełny profesjonalizm, szybko, terminowo, solidnie i co najważniejsze za rozsądne pieniądze...

Dwóch panów od kominka również mi zaimponowali, za nieduże pieniądze zrobili mi kominek jaki chciałem, bez żadnych poprawek, przy mrozach 20 - 30 wszystkie "kurzące" prace robili na zewntrz mimo że ich o to nie prosiłem...

Również panowie od mebli kuchennych i zabudowy wnęk postarali się jak należy, choć z terminami u nich nie najlepiej, ale kiedy znajdą czas to mebelki pierwsza klasa, do tego to byli najtańsi jakich znalazłem, zreszta robili meble u moich kilku znajomych i wszyscy byli bardzo zadowoleni...

Wszyscy których wymieniłem działają na terenie mazowieckiego (Warszawa, Radom).

Zainteresowanym mogę podesłać zdjęcia tego co zbudowali u mnie w domu i namiary na tych panów.

Pozdrawiam.

poprosze o namiary na panów od kominka

dziękuję

A


Poszły na priva...

Pozdrawiam.


Witam, ja również poproszę namiary do fachowców od kominka i mebli.
Dzięki i pozdrawiam

Eugeniusz_
14-07-2008, 19:30
A ja chciałam ostrzec przed panem Chrustowskim trudniącym się instalacjami gazowymi. Niesłowny, brak z nim kontaktu, nie dotrzymuje terminów. Nie polecam!!
popieram, wiem, że tu polecamy, ale ten pan był juz wcześniej polecany w tym wątku, więc dodam tylko krótką opinię - bardzo trudny kontakt, niesłowny, nie oddzwania kiedy sie umawia

Nie przesadzajcie jest słowny i przyjezdza na czas :wink: :wink: jak umawia się po pieniądze :evil: :evil: :evil: :o :o :wink: :lol: :lol:

roza-777
14-07-2008, 21:30
[quote="nitubaga"][quote="TK30"]To ja też się odwdzięczę za parę kontaktów i mogę polecić dwóch fachowców od wnętrz - stolarzy ( projekt i wykonanie:) .

Jest to Pan Mariusz Mertens i Pan Piotr Tondera – 507-953-818 lub 510-211-215

Bardzo mili i sprawdzeni fachowcy nie tylko prze zemnie ale i moich znajomych. Mają dobre ceny ale co jest najważniejsze są bardzo dokładni i uczciwi.
Naprawdę polecam !

Poproszę o zdjęcia z realizacji.

Z góry dziękuję

samigom
15-07-2008, 07:49
Szukam namiary na ekipę/y, która zrobi mi:
1. schody
2. ogrodzenie
3. podbitkę.

matiworob
15-07-2008, 10:48
witam,

szukam ekip do wykonania tynkow wewnetrznych cementowo-wapiennych a takze wykonania ocieplenia poddasza oraz do plyt gipsowo-kartonowych

budowa: Warszawa-Wawer

cozlick
15-07-2008, 11:07
Witam,
jak w temacie - poszukuję solidnej ekipy do prac wykończeniowych (glazura, terakota, malowanie itp.) Termin - można zaczynać za 2 tygodnie.

TK30
15-07-2008, 16:08
[quote=TK30]To ja też się odwdzięczę za parę kontaktów i mogę polecić dwóch fachowców od wnętrz - STOLARZY ( projekt i wykonanie mebli nie tylko kuchennych :D ).

Jest to Pan Mariusz Mertens i Pan Piotr Tondera – 507-953-818 lub 510-211-215

Bardzo mili i sprawdzeni fachowcy nie tylko prze zemnie ale i moich znajomych. Mają dobre ceny ale co jest najważniejsze są bardzo dokładni i uczciwi.
Naprawdę polecam !

Poproszę o zdjęcia z realizacji.

Z góry dziękuję

To poproszę o jakieś namiary gdzie mogła bym przesłać zdjęcia :wink: :)

ricardo1
16-07-2008, 08:56
[quote=_ZBYCH_]Witam.

Do zabudowy GK polecam:

p. Tomasz Pietras, tel. 698347775

oraz

p. Janusz Wrona, tel. 602595828

Obaj wykonują standardowe zabudowy z płyt GK, ale rónież potrafia tworzyć cuda z tego materiału :)

Ci wykonawcy, jak każdy dobry fachowiec, bardzo dużo pracy, więc trzeba się umaiwać ze sporym wyprzedzeniem.

p. Janusz Wrona, tel. 602595828 - a ja tego pana NIE POLECAM i PRZESTRZEGAM.

JESO
16-07-2008, 19:53
Witam,
Polecam ekipę do wykańczania domów/mieszkań. Znalazłem ich przypadkiem w necie, po wielu perypetiach z innymi. Gośc przyjechał na oglądanie domu spod Gorlic i zaraz potem zaczęli robotę. Kończyli ocieplenie poddasza po poprzedniej. Robią łazienki, zabudowy K-G, gipsowanie (też po poprzednikach) i malowanie ścian, montarz parapetów, drzwi, schody, podłogi, jak trzeba - drobne przeróbki elektryczne i hydrauliczne. Zostało na około 4 tygodnie roboty u mnie. Obiecałem, że jak bedzie OK, to ich polecę w W-wie, co niniejszym robię. Majster robił kiedyś w W-wie, potem w Niemczech, UK. Teraz wrócił i chce osiąśc z robotami w W-wie, bo w swoich okolicach nie ma za dużo roboty. U mnie jest ich 4ch.
Kontakt pan Zenek
http://www.budfach.pl
Robotę można obejrzec u mnie w Markach.

ambroma
17-07-2008, 08:37
Ja polecam tynkarzy od tynków cement-wapiennych. Ekipa super, profesjonaliści w 100 %. Pracują we trzech, tynki są śliczne, na gotowo, pod malowanie, zacierane piaskiem kwarcowym.
Ze wszystkich ekip pracujących ta zostawiła po sobie najlepszy porządek. Okna zabezpieczone, bez jednej plamki.
Niestety nie są najtańsi, ale naprawdę warto. Drugi minus to, że terminy u nich odległe, ja miałam niewiarygodne szczęście :o :D Wstrzeliłam się w okres kiedy wypadła im niespodziewana przerwa. Ekipa p.Jana Majewskiego. Telefon podaję na priva.

scaut.00
17-07-2008, 08:51
Witam,
bardzo pilnie poszukuje kontaktu do dobrego, solidnego:
1)parkieciaza
2)stolarza -albo kogos kto dobrze i ladnie zrobilby oblozenie drewnem schodow betonowych
3) czlowieka co dobrze polozy gres - i doradzi!

help mee

Dudusie
21-07-2008, 08:41
Witam,

Jak w temacie, skłaniam się ku tynkom cementowo-wapiennym... i jestem zdesperowany, więc może być robota ręczna lub maszynowa.
Czy ktoś zna jakiś dobry kontakt w okolicy Raszyna ew. Pruszkowa lub Piaseczna?
Terminy gonią już za niecałe dwa tygodnie chciałbym zacząć...

Pozdrawiam
Robert

stanislavj
22-07-2008, 20:41
Witam,

Poszukuję ekipy do budowy domu w stanie surowym z dachem.
Czy ktoś mógłby polecić solidnego wykonawcę ?
Pozdrawiam Staś

tosinek
22-07-2008, 21:02
Co prawda mój mał do końca zadowolony nie jest, ale to człowiek chowany według niemieckich norm budowlanych ale nasz kierbud zachwycony jest więc polecam tynki gipsowe 602 53 54 27 http://www.tynkmax.pl/tynkmax/kontakt.htmy
Przystojne chłopaki te tynki nam robił

krystman
23-07-2008, 13:40
Ja polecam tynkarzy od tynków cement-wapiennych. Ekipa super, profesjonaliści w 100 %. Pracują we trzech, tynki są śliczne, na gotowo, pod malowanie, zacierane piaskiem kwarcowym.
Ze wszystkich ekip pracujących ta zostawiła po sobie najlepszy porządek. Okna zabezpieczone, bez jednej plamki.
Niestety nie są najtańsi, ale naprawdę warto. Drugi minus to, że terminy u nich odległe, ja miałam niewiarygodne szczęście :o :D Wstrzeliłam się w okres kiedy wypadła im niespodziewana przerwa. Ekipa p.Jana Majewskiego. Telefon podaję na priva.

Poproszę na: [email protected].

puchy69
23-07-2008, 15:07
Pytanie, jak wszyscy.
Szukam sprawdzonego hydraulika w Warszawie do położenia nowej instali CO (8 punktów) i zrobienia zamkniętego obiegu ciepłej wody.
Instalacją do połozenia w istniejącym domu. Nie obejdzie sie bez bruzdownicy:)
Z góry dziękuje za namiary,

Tomek

kloss_tc
27-07-2008, 12:08
Witam,

Poszukuję namiarów na solidne firmy z Warszawy:
- parkiet - sprzedaż i ułożenie (zwykły, polski, dębowy :) )
- drzwi antywłamaniowe - sprzedaż i montaż

pozdrawiam

natka74
28-07-2008, 10:39
Szanowni Państwo,

przeglądam bezskutecznie Forum w poszukiwaniu firmy, która wykonałaby mi przyłacze wodociągowe (hydrant na przeciwko działki). Działka położona w miejscowości Baszkówka pod Głoskowem (koło Piaseczna).
Proszę o namiary na sprawdzone przez Państwa firmy wykonujące tego typu zlecenia w okolicach Piaseczna.

Z góry sedecznie dziękuję
Renata.

SylwiaB
28-07-2008, 13:40
Witam

bardzo proszę o namiary na profesjonalną firmę wykonujących izolację balkonów i tarasów.

Proszę o kogoś sprawdzonego.

Pozdrawiam Sylwia

Agutek
29-07-2008, 11:33
Witam,

Może znacie namiary na ekipe, ktora moglaby mi zrobic ocieplenie poddasza plus plyty gk? Dom jest w Pustelniku.

Dziękuję i pozdrawiam.

bodal
30-07-2008, 13:02
poszukuję sprawdzonej i godnej polecenia ekipy od wylewek mechanicznych, z góry dzieki za namiary
budowa to okolice Starych Babic, domek ok 180 m2

fillette
30-07-2008, 18:52
Bardzo mocno polecam moją ekipę od ocieplenia i tynku zewnętrznego.

Przede wszystkim robią solidnie, znają się na swojej robocie, potrafią doradzić i robią tak, aby inwestor był zadowolony i dla niego było jak najlepiej, a nie dla nich jak najłatwiej.

U mnie oprócz ocieplenia z tynkiem, robili podbitkę i obsadzali parapety.

I co równie ważne, tynk nakładają pistoletem pod ciśnieniem, a nie "pacą"
przez co zużycie tynku jest niższe.

Ceny przyzwoite :D

Pan Paweł Melion nr. tel. 505 610 471

tomasino
30-07-2008, 20:29
Witajcie,

przejrzałem z grubsza ten wątek w poszukiwaniu namiaru na kierownika budowy (na jesieni chce ruszyć z tym koksem) i jedyny polecony to p. Emil, który zna się na rzeczy jak ktoś napisał, ale niestety nie ma czasu.... na zaglądanie na budowe... taaaaaa

Tak sie zastanawiam, przecież każdy musi mieć kierownika budowy. Nikt z Was drodzy forumowicze nie ma/miał kogoś kogo mógłby polecic?

pozdrawiam serdecznie,
tomasino - początkujący budowlaniec

andy_n
30-07-2008, 21:53
tomasino
Info o kierbudzie wysłane na priv 8)

Anula74
31-07-2008, 08:06
A ja mogę polecić ekipę tynkarzy od tynków cementowo-wapiennych maszynowych, którzy aktualnie kładą u mnie tynki.

Super robota, szybko czysto i solidnie. Dbają o powierzony materiał co zdrza się niezwykle rzadko. Szanują klienta i robotę.
A najważniejsze, że maja cierpliwość do coraz nowszych pomysłów inwestorów. Nic nie stanowi dla nich problemu bo kazdy problem jest do rozwiązania, nawet ten który nie jest... :wink:

EKIPA PANA jACKA (namiary na priva)
w tym watku pojawiła się nie prawdziwa informacja na ich temat. Z ręką na sercu mówi, że to nieprawda.
Gdyby takie były wszystkie ekipy to budowanie było zdecydowanie mniej stresujące a nawet przyjemne. Wkrótce wkleję zdjęcia w swoim dzienniku budowy.

Trzymajcie się chłopaki. Dziękuje i będę Was polecała każdemu budującemu.
:lol:

marzenka
31-07-2008, 11:07
polecam pana Kamila i dwóch jego pracowników ostatnio poprawiali u mnie po innej ekipie gładź gipsową układali terakotę i robili schody z płytek, wszystko pieknie zrobili i jestem bardzo zadowolony. wiem że teraz poprawiają łazienki po innej ekipie gdzieś pod Sochaczewem ale jeszcze za jakiś czas będą u mnie kłaść na dole
numer telefonu 0-514-199-808

Ja niestety nie mogę tego Pana polecić. Umówił się ze mną na wykończenie domku, gładzie, terakora, gres itp. Niby miły Pan, tyle że czekałam na niego półtora miesiąca, cały czas przesuwał termin rozpoczęcia prac, potem powiedział wprost, ze jego wspólnik chyba chce Nas wych.... ale zapewnił, ze w takim razie przyjdzie sam. Nie przyszedł i przestał odbierać telefony. Przykre..

art_1989
31-07-2008, 12:00
Witam,
Poszukuję PILNIE ekipy do stanu surowego otwartego w okolicach Piaseczna

a polecić mogę wykonawce zabudowy gk, hydrauliki i c.o.:
Robert Molenda
602899365

Pozdrawiam

klememi
31-07-2008, 13:16
Witam,

potrzebuję fachowców z doświadczeniem do izolacji 3 stropodachów odwróconych. Powierzchnia łączna ok. 260 m2, w tym na 80 m2 taras (kamień), a reszta przysypana żwirkiem.

Znacie kogoś? Polecacie?
Boję się, że majstrzy od papy na domach typu 'sześcian' nie dadzą rady...

dzięki i pzdr.

Styrodur i reszte polozy kazdy kto umie zliczyc do 4. Gorzej z EPDMem - najlepiej wziac fachowcow z firmy gdzie kupujesz EPDM. My tak zrobilismy, mamy 2 tarasy odwrocone lacznie 90m2 ze zwirem. Od razu polece zwirownie gdzie maja zwir potrzebny na taras - Pruszkow, ul. Przejazdowa. Idealny zwir 16/32mm. Ten o wiekszej ziarnistosci ma kamienie nawet 7-centymetrowe. Jak wysypiesz mniejszy masz na tarasie chorwacka plaze, wystarczy recznik i mozna lezec.

I dorzuce sie do opinii o panu Macieju Chrustowkim - klamie jak z nut, twierdzi ze w gazowni ktos jest na urlpie i dlatego sprawa jeszcze w toku, a tymczasem okazuje sie ze zgubil moj dziennik budowy i nie dostarczyl jeszcze opinii kominiarskiej. Telefonow nie odbiera chyba ze zadzwonie z nie-swojego. W gazowni rok temu panie mialy o nim dobra opinie, teraz jak najgorsza.

Pytacie o drzwi wejsciowe - polecam firme Zbigmet z Jablonnej, maja strone www. Drzwi moze nie naleza do najtanszych, ale robia wg projektu, kazdy wymiar, kazda grubosc. Panowie od alarmu ocenili drzwi na bardzo, bardzo solidne. I o to chodzi!

rrmi
03-08-2008, 20:53
Jesli ktos potrzebuje ciesle i dekarza na juz to moge polecic mojego ,wlasnie zwolnil sie Jemu termin i ma okienko .
Podaje numer do Niego

505 021 091

Za Jego fachowosc recze swoja glowa :D

Karollinka
04-08-2008, 11:33
mogę z czystym sumieniem polecić ekipę elektryków, biorą po 35 zł za punkt bez materiału, solidni, sprawdzeni, u rodziców remontowali całą instalację, znajomym robili w nowych domkach i sama też ich zaklepałam do swojej koniczynki:)

Jarek100l
05-08-2008, 08:28
Czy ktoś może polecić ekipę do stanu surowego w Warszawie. Będę zaczynał na wiosnę przyszłego roku, więc zaczynam się rozglądać.

Birdo
05-08-2008, 21:46
Jeśli ktoś z Was potrzebuje dobrego alarmu, to z całą odpowiedzialnością polecam forumowego Zbycha :D
Bardzo rzeczowy człowiek, a do tego punktualny i słowny. Od roku korzystamy z alarmu i jest rewelacyjny! Niedawno mieliśmy próbę włamania i dzięki alarmowi Zbycha skończyło się jedynie na podrapanym oknie :D
Jedyny minus, to czas oczekiwania na usługi ZBYCHA, ale to akurat rozumiem. Trzeba by go sklonować, żeby u każdego klienta mógł być "na już" :wink:
Jak patrzę na alarmy u rodziny i znajomych, to zapewniam, że warto poczekać na Zbycha...
To w zasadzie jedyny fachowiec z forum, z którego usług korzystałam, ale jeśli inni pracują równie doskonale, to żałuję, że nie skorzystałam z ich usług :(

Pozdrawiam
Basia

renatata
06-08-2008, 08:40
może ktoś ma solidną,dobrą,godną polecenia....ekipę do podbitki drewnianej. :-?

Dorota i Andrzej
06-08-2008, 21:08
[quote=ania.mor][quote=Paweł297]Witam

Jestem już po pracach wykończeniowych i pewnie jak każdy mam dobre i złe doświadczenia z fachowcami ale z czystym sumieniem mogę polecić kilku wykonawców...

Np.
Ekipę hygraulików, robili u mnie już drugi raz, pełny profesjonalizm, szybko, terminowo, solidnie i co najważniejsze za rozsądne pieniądze...

Dwóch panów od kominka również mi zaimponowali, za nieduże pieniądze zrobili mi kominek jaki chciałem, bez żadnych poprawek, przy mrozach 20 - 30 wszystkie "kurzące" prace robili na zewntrz mimo że ich o to nie prosiłem...

Również panowie od mebli kuchennych i zabudowy wnęk postarali się jak należy, choć z terminami u nich nie najlepiej, ale kiedy znajdą czas to mebelki pierwsza klasa, do tego to byli najtańsi jakich znalazłem, zreszta robili meble u moich kilku znajomych i wszyscy byli bardzo zadowoleni...

Wszyscy których wymieniłem działają na terenie mazowieckiego (Warszawa, Radom).

Zainteresowanym mogę podesłać zdjęcia tego co zbudowali u mnie w domu i namiary na tych panów.

Pozdrawiam.

Pawel,
poprosze namiary na priva. Dzieki.

Proszę o namiary.
Halszka


czy ja też moge się dołączyć do prośby - głównie chodzi o instalatora kominka oraz fachowców od mebli kuchennych...

dzięki.......


czy jateż moge prosic o namiary do pana od kominka i mebli??

violap

Witaj Paweł297

ja rowniez poprosze o namiary na pana od kominka oraz od mebli kuchennych i wnek; w miare mozliwosci poprosze rowniez o zdjecia


My także prosimy o namiary na w/w ekipy (także hydraulika). Za zdjęcia mebli i wnęk bylibyśmy wdzięczni.

pozdr.
dorota

bardzo dziekuje

agawa30
07-08-2008, 09:16
Poszukuję sprawdzonej ekipy układającej wod/kan oraz c.o/c.w.u.
Szukam też kogoś (idealnie jeżeli to będzie ta samam ekipa) kto też potrafi doradzić i zaplanować całą instalację grzewczą tak żeby działała :-)

Mogę polecic p.Darka Ciachowskiego z Legionowa. Robił u nas na razie instalacje hydrauliczną + odkurzacz centr. ale wszystko bardzo sprawnie (2 dni, dom 120 m2 + wyprowadzenie na górę + 2 punkty na zewnątrz), zna się na rzeczy i umie doradzić, nie jest tani, ale budzi zaufanie. Po tynkach przychodzi do nas na co.
Jesli chcesz podam tel na priva.

Z czystym sumieniem mogę polecić swojego hydraulika, młody ale zna się na rzeczy. Sąsiad przejął Go ode mnie i też jest z Niego zadowolony. Namiary mogę podesłać na priv.
Nie polecam Darka Ciachowskiego, umówiony nie dotarł na spotkanie w sprawie instalacji c.o. c.w.u., nie raczył zawiadomic że nie przyjedzie, a telefon wyłączył. W związku z tym znowu stracony czas... a wystarczyło zadzwonić i nawet odmówić, takie akcje jak tego pana są najgorsze.

magnolka
08-08-2008, 11:19
Dopiero zaczynam budowę - więc polecam osoby niezbędne i przydatne przy rozpoczęciu budowy.

Zdecydowanie polecam goedetów z firmy GEOMAR z Marek. Wykonywanie map do celów projektowych i profesjonalne wyznaczanie budynków i granic działek w bardzo atrakcyjnej cenie. :D

A jeśli chcecie się skonsultować z geotechnikiem na temat gruntu to polecam pana geotechnika z Ząbek. Dokładnie obejrzał nasz grunt, zrobił odwierty i doradził w jaki sposób najlepiej budować na iłach. Bardzo miły pan z profesjonalnym podejściem, cena bardzo atrakcyjna. :D
Kontakty na prv.

marzena999
08-08-2008, 12:34
czy u kogoś robił instalację elektryczną pan Tadzio z firmy El-bud?

renatata
12-08-2008, 17:35
polecam ekipe do ocieplenia poddasza i k-g. Sumienni, bardzo słowni i naprawdę inwestor przechodzi :wink: ten etap bez stresu. buduję już troche i mialam doczynienia z różnymi ''ekipami'', ale tych to bym sklonowała.
P. Sławek tel 694976298

m1sza
15-08-2008, 07:57
Poszukuję dobrego wykonawcy domu dwurodzinnego pod klucz. Od surówki po wykończenie. Dom z ytong + silka + stropy monolityczne ytong. Ważne żeby robili dokładnie, cena gra mniejszą rolę.
Najlepiej prosiłbym adres na priv.

coli
18-08-2008, 07:16
Polecam ekipe od wykonczeniowki (ocieplania poddasza, zabudowy gk, gladzie, malowanie itp.) Pan Janusz 512-345-435

Jergos
18-08-2008, 19:32
Pomóżcie! Może ktoś zna sprawdzoną firmę która wycyklinuje i polakeruje podłogę. Jestem pod bramką bo pewna firma (o której napiszę w osobnym poscie bo o takich trzeba głośno ostrzegać) miała wejść jutro ale okiazało się że to firma "krzak". Proszę o pomoc bo już zgromadziłem meble w jednym pokoju i właściwie nie mam gdzie spać!.

Sowa113
19-08-2008, 07:01
Poszukuję solidnego, rozsądnego cenowo wykonawcy ogrodzenia - pomurówka + siatka.
Pozdrawiam

Karollinka
19-08-2008, 19:02
ponieważ jest duże zainteresowanie na priv instalacjami elektrycznymi podaję namiary na sprawdzonych i polecanych wcześniej przeze mnie elektryków, Pan Paweł 783471860.

Ramot
19-08-2008, 20:30
Poszukuję solidnego, rozsądnego cenowo wykonawcy ogrodzenia - pomurówka + siatka.
Pozdrawiam

Polecam p. Adama Kocińskiego, tel. 663 126 795 .

aigel
20-08-2008, 08:41
Pls dajcie namiar na solidną i niedrogą ekipę co podbitkę robi

aigel

Sowa113
20-08-2008, 12:38
Poszukuję solidnego, rozsądnego cenowo wykonawcy ogrodzenia - pomurówka + siatka.
Pozdrawiam

Polecam p. Adama Kocińskiego, tel. 663 126 795 .

Serdecznie dziękuję za namiar, ale niestety jest chory do wiosny 2009 r. i nie przyjmuje zleceń.
Pozdrawiam

SIN
21-08-2008, 11:22
Polecam forumowego BMS - wykonuje wylewki szybko, sprawnie i bardzo dokładnie. Okolice Wawy. Fotki u mnie w dzienniku.

Ramot
21-08-2008, 11:45
Poszukuję solidnego, rozsądnego cenowo wykonawcy ogrodzenia - pomurówka + siatka.
Pozdrawiam

Polecam p. Adama Kocińskiego, tel. 663 126 795 .

Serdecznie dziękuję za namiar, ale niestety jest chory do wiosny 2009 r. i nie przyjmuje zleceń.
Pozdrawiam

no to chyba miałem szczęście. A jeszcze 2 tygodnie temu wyglądał na okaz zdrowia...

Agnieszka&Robert
24-08-2008, 21:16
Witam,

dzieki "forum", jesteśmy na etapie wylewkowym, to tutaj mąż znalazł namiary do naszych fachowców od stawiania stanu surowego - Kasia dziękujemy :D, dlatego chciałabym się podzielić swoimi spostrzeżeniami ze współpracy z wykonawcami, którzy przewineli się przez nasz dom..
po 7 miesiącach budowy, zdążyłam sie już napatrzeć na wykonawców - tych solidnych i tych mniej,
dlatego z czystym sumieniem mogę polecić poniższych panów - solidni, szybko wykonują swoją pracę i nie narzekają (na pogodę, kiepskie warunki na budowie :D) tylko wpadają, pracują z piosenką na ustach i jadą do następnej :D
poniżej podaje jedynie imiona, telefony dla zainteresowanych prześlę na priv:

* wykonawcy od stanu surowego z więźbą (wiem, że robią również całe pokrycia dachu - u mnie nie robili) - Sylwek i jego zgrana ekipa - wpadli do nas 28 stycznia, postawili w 2 miesiące dwa budynki i pojechali budować dalej) :D
* hydraulik pan Krzysztof -uwinął się sprawnie i bez bałaganu, ze swoimi materiałami :D
* elektryk - Jacek - przeszli przez dom jak burza, instalacja elektryczna w peszlach, do tego nagłośnienie, telefony, TV - czyściutko i szybciutko :D

wszyscy są bardzo mili, komunikatywni, stawiają się na umówione terminy i służą radą, naprawdę aż miło budować z takimi ludźmi :D

Z pozdrowieniami,
Agnieszka

ensignx
25-08-2008, 10:52
Śmiało polecam dwóch fachowców, którzy wykonali u mnie dobrą robotę w terminie i w przyzwoitych cenach:

studniarz: p. Zbigniew z Rembertowa: 022 611 83 11
elektryk: p. Mirek z okolic Warszawy: 512 27 22 14

agnieszka1980
25-08-2008, 14:17
Witam,

poszukuję ekipy do wylewek na koniec października/listopad. Bardzo prosze o namiary na sprawdzoną ekipę :D
Prosze bardzo :)
696 458 334.
Mam naprawde bardzo ladne wylewki

Czy ktoś korzystał z ekipy polecanej przez rrmi od wylewek?

alfa003
25-08-2008, 14:53
Macie kogos sensownego do polozenia desek i schodow w salonie? Ja za to juz niedlugo bede mogla polecic solidnego glazurnika (na razie konczy u nas :D )

cozlick
26-08-2008, 09:46
witam,

do tej pory kilka razy skorzystałem z ekip polecanych na tym forum i sie nie zawiodłem :) W związku z postępem prac na budowie potrzebuję namiary na solidnych i rozsądnych cenowo:
1. parkieciarza (w tym zrobienie drewnianych schodów na wylewce betonowej)
2. majstra do kominka
z góry dziękuję za informacje
pzdr
Piotr

alfa003
26-08-2008, 10:39
Namiary na "kominkarza" mam tez z forum, zrobil dokladnie, jak chcialam, wiec moge polecic 602 660 012. Cenowo tez wypadl najlepiej :D

alfa003
26-08-2008, 10:40
Tez szukam parkieciarza :)

zatom
26-08-2008, 15:33
a ja caly czas szukam ludzi do zrobienia elewacji klinkierowej.
Możecie kogoś polecić?

dan kan
27-08-2008, 00:02
POSZUKUJE PILNIE DEKARZA.
Bardzo proszę o namiary na twojego dekarza.
Czytałem twoje opinie na jego temat(pozytywy).
Też buduje dom w okolicach Nadarzyna....


dekarz Pan Robert Koprowski
szczerze polecam usługi tego Pana
robi piękne dachy

aigel
27-08-2008, 11:02
[quote="Staszekmoje"][quote=_ZBYCH_]Witam.

Do zabudowy GK polecam:

p. Tomasz Pietras, tel. 698347775

oraz

p. Janusz Wrona, tel. 602595828

Obaj wykonują standardowe zabudowy z płyt GK, ale rónież potrafia tworzyć cuda z tego materiału :)

Ci wykonawcy, jak każdy dobry fachowiec, bardzo dużo pracy, więc trzeba się umaiwać ze sporym wyprzedzeniem.

p. Janusz Wrona, tel. 602595828 - ocieplenie poddasza - zabudowa GK -
polecam - u mnie zrobili bez zastrzeń

aigel

mpa
27-08-2008, 23:01
Pilnie poszukuję dobrych i niedrogich murarzy, którzy podejmą się dokończenia budowy (zostało poddasze)!!!! Macie jakies namiary na sprawdzonych ludzi???

klememi
28-08-2008, 09:32
Jesli ktos planuje w najblizszym czasie wykonywanie schodow, to bardzo polecam firme GROT z Macierzysza. Schody mam od poniedzialku, wyszly super.
Panowie przekroczyli termin tylko o 3 dni :wink: ale warto bylo poczekac.
Montazysci super, posprzatali po sobie tak, ze nie musialam poprawiac.

www.grot.pl

Sowa113
28-08-2008, 11:35
Witam forumowiczów
Ponownie prosze o pomoc. Nadal poszukuję solidnego, rozsądnego cenowo wykonawcy ogrodzenia - typowa podmurówka + siatka. Moje materiały - robocizna wykonawcy. Czy nikt nie grodził działki ? Może ktoś pomoże w znalezieniu odpowiedniego wykonawcy? Pomóżcie! Działka w gminie Dębe Wielkie.
Z góry serdecznie dziękuję za pomoc w uzyskaniu kontaktu.
Pozdrawiam

Asiek i Jacuś
29-08-2008, 12:55
Kochani,
może Wy pomożecie.

Potrzebujemy na natychmiast dobrą ekipę do postawienia stanu surowego z więźbą w okolicy Legionowa.
Mieliśmy zacząć z naszą umówioną już dawno ekipą w połowie sierpnia, ale Pan Dzięcioł z Tłuszcza (przy okazji ostrzegam przed współpracą) zwodził nas pd tego czasu, że jutro, jutro, jutro...... Codziennie mąż czekał na niego na placu budowy i po kilku godzinach okazywało się ponownie, że "jutro to juz na pewno". Pan nawet nie raczył zadzwonić, po prostu nie przyjeżdżał, a telefon odbierał sporadycznie. W końcu się poddaliśmy i podziękwoalismy Panu (średnio grzecznie).
Teraz mamy mnóstwo materiału na działce, umówionego już dekarza i kolejne materiały i przerażenie w oczach - byle nie do wiosny!!!

Może ktoś może polecić kogoś, kto jest solidny, znajdzie czas i nie zamorduje nas ceną???

alfa003
29-08-2008, 17:18
Jesli ktos planuje w najblizszym czasie wykonywanie schodow, to bardzo polecam firme GROT z Macierzysza. Schody mam od poniedzialku, wyszly super.
Panowie przekroczyli termin tylko o 3 dni :wink: ale warto bylo poczekac.
Montazysci super, posprzatali po sobie tak, ze nie musialam poprawiac.

www.grot.pl

Z czego masz schody? Ja mam betonowe i na to chce drewniane stopnie. Jak cenowo?

bernadka1234
30-08-2008, 13:49
Witam wszystkich chciałabym się podzielić moimi doświadczeniami z ekipami budowlanymi, które przewinęły się przez moją budowę.

Było ich kilka, ale skupię się na tych solidnych:

Stan surowy w 3 miesiące postawił Pan Ginter numer na priv
elektryk zrobił instalację w 3 tygodnie , a potem zaczął ją robić u mnie w sklepie. numer do Pana Michała elektryka na priv


Obaj panowie są godni polecenia więc gdyby co służe kontaktem z nimi

klememi
02-09-2008, 12:04
Jesli ktos planuje w najblizszym czasie wykonywanie schodow, to bardzo polecam firme GROT z Macierzysza. Schody mam od poniedzialku, wyszly super.
Panowie przekroczyli termin tylko o 3 dni :wink: ale warto bylo poczekac.
Montazysci super, posprzatali po sobie tak, ze nie musialam poprawiac.

www.grot.pl

Z czego masz schody? Ja mam betonowe i na to chce drewniane stopnie. Jak cenowo?

Schody samonośne, konstrukcja stalowa, stopnie drewno, balustrada szkło 12mm. Główny koszt to balustrada, całość ok 40tys.

lew22
02-09-2008, 12:48
[quote=ania.mor][quote=Paweł297]Witam

Jestem już po pracach wykończeniowych i pewnie jak każdy mam dobre i złe doświadczenia z fachowcami ale z czystym sumieniem mogę polecić kilku wykonawców...

Np.
Ekipę hygraulików, robili u mnie już drugi raz, pełny profesjonalizm, szybko, terminowo, solidnie i co najważniejsze za rozsądne pieniądze...

Dwóch panów od kominka również mi zaimponowali, za nieduże pieniądze zrobili mi kominek jaki chciałem, bez żadnych poprawek, przy mrozach 20 - 30 wszystkie "kurzące" prace robili na zewntrz mimo że ich o to nie prosiłem...

Również panowie od mebli kuchennych i zabudowy wnęk postarali się jak należy, choć z terminami u nich nie najlepiej, ale kiedy znajdą czas to mebelki pierwsza klasa, do tego to byli najtańsi jakich znalazłem, zreszta robili meble u moich kilku znajomych i wszyscy byli bardzo zadowoleni...

Wszyscy których wymieniłem działają na terenie mazowieckiego (Warszawa, Radom).

Zainteresowanym mogę podesłać zdjęcia tego co zbudowali u mnie w domu i namiary na tych panów.

Pozdrawiam.

Pawel,
poprosze namiary na priva. Dzieki.

Proszę o namiary.
Halszka


czy ja też moge się dołączyć do prośby - głównie chodzi o instalatora kominka oraz fachowców od mebli kuchennych...

dzięki.......


czy jateż moge prosic o namiary do pana od kominka i mebli??

violap

Witaj Paweł297

ja rowniez poprosze o namiary na pana od kominka oraz od mebli kuchennych i wnek; w miare mozliwosci poprosze rowniez o zdjecia


My także prosimy o namiary na w/w ekipy (także hydraulika). Za zdjęcia mebli i wnęk bylibyśmy wdzięczni.

pozdr.
dorota

bardzo dziekuje

Witaj.

Ja równiez bardzo prosze o namiary do Pana od mebli i wnęk. Za zdjęcia będę bardzo wdzięczna.
Dziękuję
pozdr.
Marzena

Depi
02-09-2008, 22:55
Marzena - a o cięciu postów kiedyś słyszałaś? :evil:

anitajas1
03-09-2008, 08:32
Poszukuję na CITO doświadczonego, solidnego, rozsądnego cenowo glazurnika z umiejętnosciami hydraulicznymi w miedzi do remontu łazienki !!!
Niestety obecni panowi dużo mówili o tym co potrafią, natomiast po wynikach pracy w hollu - ręce opadają.

leolab
03-09-2008, 08:43
bardzo pilnie poszukuję kogoś do poprawy dachu!!!! niestety poprzednia ekipa go spartaczyła :evil: więc jest w kilku miejscach do poprawy. sprawa bardzo pilna. okolice Nadarzyna.
z góry dziękuję.

Nellka
03-09-2008, 15:36
mogę polecić p. Zbyszka z Sulejówka. Zrobilł mi całą instalację wraz z przyłączem w nowo stawianym domu w St.Miłosnej. Umie doradzić i nie naciąga na koszty. A i w razie awarii też można do niego śmiało dzwonić. Mojej mamie zreperował domofon po tym jak inny fachura na siłę kazał kupować nowy i wymieniać całą instalację.

Namiary tel 604 42 84 86

anitajas1
04-09-2008, 11:09
Z miłą chęcią polecam panów, którzy stawiali nam kominek. Działają w całym województwie mazowieckim.
Jeśli jest ktoś zainteresowany to podaję namiar:
Pan Piotr Burakowski tel. 509 841 680

Ilona_1981
04-09-2008, 14:31
Witam,

dzieki "forum", jesteśmy na etapie wylewkowym, to tutaj mąż znalazł namiary do naszych fachowców od stawiania stanu surowego - Kasia dziękujemy :D, dlatego chciałabym się podzielić swoimi spostrzeżeniami ze współpracy z wykonawcami, którzy przewineli się przez nasz dom..
po 7 miesiącach budowy, zdążyłam sie już napatrzeć na wykonawców - tych solidnych i tych mniej,
dlatego z czystym sumieniem mogę polecić poniższych panów - solidni, szybko wykonują swoją pracę i nie narzekają (na pogodę, kiepskie warunki na budowie :D) tylko wpadają, pracują z piosenką na ustach i jadą do następnej :D
poniżej podaje jedynie imiona, telefony dla zainteresowanych prześlę na priv:

* wykonawcy od stanu surowego z więźbą (wiem, że robią również całe pokrycia dachu - u mnie nie robili) - Sylwek i jego zgrana ekipa - wpadli do nas 28 stycznia, postawili w 2 miesiące dwa budynki i pojechali budować dalej) :D
* hydraulik pan Krzysztof -uwinął się sprawnie i bez bałaganu, ze swoimi materiałami :D
* elektryk - Jacek - przeszli przez dom jak burza, instalacja elektryczna w peszlach, do tego nagłośnienie, telefony, TV - czyściutko i szybciutko :D

wszyscy są bardzo mili, komunikatywni, stawiają się na umówione terminy i służą radą, naprawdę aż miło budować z takimi ludźmi :D

Z pozdrowieniami,
Agnieszka

Czy mogłabym prosić o namiary na pana Sylwka? z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam

Ilona_1981
04-09-2008, 14:33
Witam wszystkich chciałabym się podzielić moimi doświadczeniami z ekipami budowlanymi, które przewinęły się przez moją budowę.

Było ich kilka, ale skupię się na tych solidnych:

Stan surowy w 3 miesiące postawił Pan Ginter numer na priv
elektryk zrobił instalację w 3 tygodnie , a potem zaczął ją robić u mnie w sklepie. numer do Pana Michała elektryka na priv


Obaj panowie są godni polecenia więc gdyby co służe kontaktem z nimi

Bardzo proszę o przesłanie numeru do pana Gintera
Pozdrawiam
Ilona

rekrek
05-09-2008, 08:10
szukam ekipy do wykonania stanu surowego. budowa w okolicy Nieporętu.
Rozpoczęcie budowy - koniec października. prosty dom z poddaszem, całość ok. 140m2, dwuspadowy dach.

potrzebuję również speca który podciągnie mi prąd budowlany, oraz studniarza.
będę bardzo wdzięczny za namiary na priv

pzdr

Jarecki 11
05-09-2008, 13:24
Witam
Poszukuję kierownika budowy w okolicach Starych Babic. Jeśli macie kogoś sensownego to proszę o namiar.
z góry dzięki

ewe
05-09-2008, 14:12
Witam
poszukuję sprawdzonego glazurnika - od zaraz - okolice Warszawy.

Halszka
05-09-2008, 18:19
Szukam dobrego sprzedawcy ogrodzeń betonowych, który jednocześnie oferowałby jego montaż.
Najlepiej z okolic Piaseczna.

Przydadzą się też namiary na ekipę od ogrodzenia z siatki.

Namiary proszę na PW.

Dziękuję i Pozdrawiam.

lyszka
06-09-2008, 21:02
Po bojach z różnymi majstrami mogę z czystym sumieniem polecić ekipę od:
- tynków cem-wap + zacieranie piaskiem kwarcowym - p.Bogdan 500-330-703,
- okna - firma Butzbach,
- dach-firma Eko-dach z Modlińskiej (materiały+wykonawstwo)

Wszyscy powyżsi wykonawcy wykonali swoje prace szybko, profesjonalnie,bez opóźnień i w naprawdę miłej atmosferze i co naprawdę rzadko się zdarza ekipa od tynków nie pijąca (śmiałam się ostatnio że do 90-tki będę musieli pracować bo takie ekipy są na wymarciu...i będą mieli notesik z terminami maczkiem zapisani na na najbliższe 10 lat).

Halszka
07-09-2008, 10:46
Nadal szukam ekipy od ogrodzeń. Najlepiej siatką.

Pozdrawiam

anula302
07-09-2008, 12:13
Polecam parkieciarza z okolic Mińska Mazowieckiego - Pan Marek Sabak - 506246131 - tylko nie wiem jak u niego z terminami - kończy teraz u mnie - schody z barierką i podłogi.

Nefer
07-09-2008, 14:15
Mam genialnych panów od ocieplenia dachu i g-k. Efekty można zobaczyć w moim dzienniku.
Niestety, najbliższe terminy w styczniu 2009. Ale na nich warto poczekać.

krzycha16a
08-09-2008, 22:04
Kochani,
może Wy pomożecie.

Potrzebujemy na natychmiast dobrą ekipę do postawienia stanu surowego z więźbą w okolicy Legionowa.
Mieliśmy zacząć z naszą umówioną już dawno ekipą w połowie sierpnia, ale Pan Dzięcioł z Tłuszcza (przy okazji ostrzegam przed współpracą) zwodził nas pd tego czasu, że jutro, jutro, jutro...... Codziennie mąż czekał na niego na placu budowy i po kilku godzinach okazywało się ponownie, że "jutro to juz na pewno". Pan nawet nie raczył zadzwonić, po prostu nie przyjeżdżał, a telefon odbierał sporadycznie. W końcu się poddaliśmy i podziękwoalismy Panu (średnio grzecznie).
Teraz mamy mnóstwo materiału na działce, umówionego już dekarza i kolejne materiały i przerażenie w oczach - byle nie do wiosny!!!

Może ktoś może polecić kogoś, kto jest solidny, znajdzie czas i nie zamorduje nas ceną???
Niestety też mieliśmy kontakt z tym Panem :evil: Umówił się z nami na zrobienie tynków, w ostatniej chwili "wystawił nas do wiatru". Nie odbierał telefonów i niestety też nie oddzwonił. Umawiał się z nami trzy miesiące wcześniej, w międzyczasie kilka razy potwierdzaliśmy cenę i termin - zawsze potwierdzał. Jak przyszedł termin wykonania - kontakt z w/w "się urwał" Baaardzo niepoważny człowiek! Może, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło - znaleźliśmy innych SUPER tynkarzy.

WaldekZ
09-09-2008, 07:05
Może, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło - znaleźliśmy innych SUPER tynkarzy.
To może pochwalcie się nimi (też szukam :D ). Może być na priv (jeśli to nie kłopot...).

Pozdrowienia
WaldekZ

krzycha16a
09-09-2008, 08:48
Może, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło - znaleźliśmy innych SUPER tynkarzy.
To może pochwalcie się nimi (też szukam :D ). Może być na priv (jeśli to nie kłopot...).

Pozdrowienia
WaldekZ
Chętnie bym się pochwaliła tu na forum publicznie, ale niestety nie wiem czy tynkarz wyraziłby zgodę na publiczne podawanie Jego danych łącznie z numerem telefonu. Pewnie wyraziłby "takową" zgodę, ale "formalnie" nie mam pozwolenia. :wink: Dane "poszły" na PW

facy1
09-09-2008, 10:19
Witam,

Poszukuje dobrego glazurnika, bardzo proszę o pomoc – budowa w okolicach otwocka.

Pozd,
Facy.

ensignx
09-09-2008, 14:09
Kochani Forumowicze,

wysilcie się trochę: piszcie na temat i piszcie we właściwych wątkach.

Tutaj tematem są kontakty do sprawdzonych i solidnych fachowców w
Warszawie i okolicach, a nie prośby o takie kontakty.

Zaśmiecacie taki wartościowy wątek. :evil:

PLN
09-09-2008, 19:58
Potrzebny solidny glazurnik,okolice Ursynowa 0514-431-620.

grave
09-09-2008, 21:36
a ja szukam stolarza do drzwi wewnętrznych sosnowych ...w granicach 900zł , realne w mazowieckim? :-?

alfa003
10-09-2008, 16:04
a ja szukam stolarza do drzwi wewnętrznych sosnowych ...w granicach 900zł , realne w mazowieckim? :-?

Raczej nie.... Ja obszukalam i znalazlam piekne sosnowe drzwi pod Wolominem za 1000 zl, na Bartycjiej takie kosztuja 2200 :o

Cieyowa
10-09-2008, 18:29
a ja szukam stolarza do drzwi wewnętrznych sosnowych ...w granicach 900zł , realne w mazowieckim? :-?

Raczej nie.... Ja obszukalam i znalazlam piekne sosnowe drzwi pod Wolominem za 1000 zl, na Bartycjiej takie kosztuja 2200 :o

a można namiar na te drzwi spod Wolomina?

alfa003
10-09-2008, 18:37
Wyslalam na priva.

Cieyowa
10-09-2008, 22:05
Wyslalam na priva.

nic nie dostałam :(

grave
10-09-2008, 22:40
Wyslalam na priva.

nic nie dostałam :(

Alfa ja też poproszę.... Czy ten 1000 to za kompletne skrzydło z ościeznicą, opaskami...?
Długo się czeką? Robią pod wzór klienta?

nunczako
11-09-2008, 01:38
Jak polecamy solidnych to ja polecę Famix od okien. Dobre przeżycia też zagwarantował mi Bu-Darmil od tynków (bez szydy, wystawiam pozytywną jak najbardziej ocenę :)).

alutka84
11-09-2008, 03:45
Witam
poszukuję sprawdzonego glazurnika - od zaraz - okolice Warszawy.


Polecam p.Wojtek 693-04-02-73 może nie jest najtańszy ale podpowie co i jak

alfa003
11-09-2008, 16:49
Ta cena oczywiscie za samo skrzydlo, ale wzor byl jednym z drozszych. Miejscowosc nazywa sie Ciemne, jadac od strony Radzymina do Wolomina (jakis km do dwoch przed Wolominem) to na luku po lewej stronie, maja pawilon na posesji z duza ekspozycja, ale wzor oczywiscie, jaki sobie klient zamarzy :D Telefonu nie podaje publicznie, bo nie wiem czy moge :roll: ewentulanie na priva.

imported_Niedźwiadek
11-09-2008, 18:27
mam bardzo dobrego glazurnika (warszawa)
namiary na priv
Ten pan układał nam też podłogę, deskę barinecką - jestem z Niego bardzo zadowolona, polecam.

Asiek i Jacuś
12-09-2008, 07:06
Czy ktos może współpracował z Panem Krzysztofem Dąbrowskim z Warszawy w sprawie stanu surowego otwartego? Potrzebne opinie o tym wykonawcy. Z góry dzięki

krzycha16a
12-09-2008, 11:26
Hejka! Szukam dobrego, "z głową na karku", koniecznie "sprawdzonego" (czytaj: u nas był/robił i nie mam do niego większych zastrzeżeń :wink: ) glazurnika. Termin...hm... mogę trochę poczekać.
Musimy także wykończyć poddasze karton/gipsem. Szukam kogoś "sprawdzonego" Możecie kogoś polecić?

W zamian mogę polecić "sprawdzonego" tynkarza i "sprawdzonego" wylewkarza. Tynki i wylewki równiutko i bez zastrzeżeń - niestety u jednego i drugiego dość dłuugie terminy. :( Ale warto czekać! :D

alfa003
12-09-2008, 12:39
Ja moge polecic swojego(priv), ale z tego co wiem to termin dopiero na wiosne :o

krzycha16a
12-09-2008, 12:46
Ja moge polecic swojego(priv), ale z tego co wiem to termin dopiero na wiosne :o
Poproszę o kontakt. Może uda się wcześniej.
Z góry dziękuję.

Krupiarz
19-09-2008, 08:35
Mogę polecić ekipę która robiła mi ocieplenie poddasza i G-K.
Mieszkam ponad rok, nic nie pęka, nie odpada, jest równo i ciepło ;-).

Robią też (a może przede wszystkim) ocieplenia styropianem i elewacje tynkiem cienkowarstwowym. Tutaj efekty podobne i również jestem bardzo zadowolony. Parę zdjęć elewacji w albumie.

Polecam i pozdrawiam

kontakt Jacek tel. 516 895245

Anula74
19-09-2008, 09:05
Mogę polecić ekipę która robiła mi ocieplenie poddasza i G-K.
Mieszkam ponad rok, nic nie pęka, nie odpada, jest równo i ciepło ;-).

Robią też (a może przede wszystkim) ocieplenia styropianem i elewacje tynkiem cienkowarstwowym. Tutaj efekty podobne i również jestem bardzo zadowolony. Parę zdjęć elewacji w albumie.

Polecam i pozdrawiam

kontakt Jacek tel. 516 895245

pomijam kwestię fahowców ale musze przyznac, że bardzo ładnie jest u Ciebie.
pozdrawiam

Krupiarz
19-09-2008, 09:24
dzięki :-)

W albumie to jeszcze stan trochę "surowy", sprzed prawie roku, szczególnie na zewnątrz.
Ja staram się zwracać uwagę na technikę wykonania i jakość materiałów (a ta jak pisałem była ogólnie zadowalająca), a estetyką i aranżacją zajmuje się żona ;-)

Pozdrawiam

Nefer
21-09-2008, 01:23
Poszukałam, ale dość historyczne znalazłam wpisy.

Poszukuje - KOSTKA BRUKOWA (podjazd, wejście, trochę ścieżek)( wraz z koncepcją ) na szybciutko - W-wa.

Ktoś kogoś poleci ?

jareko
21-09-2008, 16:31
znam jednego - artysta
namiary moge podac na priv

jareko - odezwij sie z tym namiarem jakby co????? :o
ostatnio wysyp mail z pytaniem o artystę
NIESTETY artysta dzieła swe wykonuje w Anglii wiec temat jakby nieaktualny :(

grave
21-09-2008, 21:16
Mogę polecić dobrego fachowca od układania FINISH PARKIETU, układał mi już drugi raz i wszystko szybko, przystępnie i porządnie - namiary na priv!

noka
22-09-2008, 09:55
Witam

Szukam kogoś do zamontowania w dachu - okna dachowego i wyłazu.
Budek jest stary (robię remont), dach kryty blachą.

Robota do zrobienia na za 1-2 tygodnie. Człowiek którego miałem, wystawił mnie.


Norbert

Krzywa5
22-09-2008, 12:49
Polecam wymienianego już wiele razy Pana Darka Laska 0608404823
Schody SUPER!!! :P

Rom-Kon
22-09-2008, 22:06
Spokojnie i z czystym sercem mogę polecić tynkarzy... spotkaliśmy się na budowie... tynki cem-wap dobrze im wyszły - bez zastrzeżeń... mają dużo zleceń ale może ktoś się wstrzeli w wolny termin? Pracują w rejonie Warszawy. Namiary na priv...

ps. to nie moja ekipa więc nie czerpię z tego żadnych korzyści.

I jeszcze jedno! Absolutnie nie piją!!! ...dziwne ale prawdziwe...

blaniek
23-09-2008, 11:06
Witam,

Poszukuję dobrego elektryka do zaprojektowania i rozprowadzenia instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym (w trakcie budowy) pod Warszawą, najchętniej z doświadczeniem pracy z Silką. Chciałabym poprowadzić kable (w części pionowej) w peszlach w kanałach elektrycznych Silki E.

Przekopałam forum, ale nijak nie mogę znaleźć kontaktu.

Będę wdzięczna za namiary.

Pozdrawiam,
Blanka

Eugeniusz_
23-09-2008, 16:41
Witam,

Poszukuję dobrego elektryka do zaprojektowania i rozprowadzenia instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym (w trakcie budowy) pod Warszawą, najchętniej z doświadczeniem pracy z Silką. Chciałabym poprowadzić kable (w części pionowej) w peszlach w kanałach elektrycznych Silki E.

Przekopałam forum, ale nijak nie mogę znaleźć kontaktu.

Będę wdzięczna za namiary.

Pozdrawiam,
Blanka

Z czystym sumieniem polecam Pana Piotra tel. 602 835 207 :lol: :lol:

himlaje
24-09-2008, 16:31
Poszukuje pilnie ekipe do budowy domu, (najlepiej kompleksowa obsługa czyli z wykończeniem ale może być także stan surowy otwarty). Budowa w okolicy Konstancina-Jeziorny. Chciałbym zacząć jeszcze teraz, na jesieni, by chociaż fundamenty zrobić a resztę jak warunki atmosferyczne będą pozwalały Możecie coś polecić? Będe wdzięczny za każde info.
Pozdrawiam

Nefer
28-09-2008, 17:30
POLECAM serdecznie wykonawcę instalacji wewnętrznej gazowej + przeprowadzenie do skrzynki w ogrodzeniu + skrzynka. Panowie zrobili bardzo starannnie, nie demolując nic po drodze, uważnie i estetycznie. Cała praca trwała 6 godzin z malowaniem rurek. Zapraszam na priv :)

piotrm74
03-10-2008, 09:07
poszukuję do wyleki do domku jednorodzinnego w Warszawie

piotrm74

Marzek_rodo6
03-10-2008, 21:11
Drodzy Forumowicze,
poszukuję sprawdzonego ślusarza/spawacza do wykonania ramy wspierającej więźbę dachową (taki wynalazek likwidujący słupy na poddaszu użytkowym). Budowa w okolicach Pruszkowa. Podeślijcie proszę sprawdzony kontakt, z góry wielkie dzięki

Zorka31
04-10-2008, 19:48
Szukam stolarza do poprawek, niestety. Moje gwiazdy budowlane chyba uczyły się osadzania drzwi u mnie. Jak zobaczyłam futryny to tzw. szlag mnie trafił! Listwy podłogowe też nierówno... Generalnie bardzo przydałby mi sie ktoś, kto zna się na wykończeniówce i poprawiłby tą fuszerkę...

Bocian20002
06-10-2008, 15:59
Polecam elektryka, który już kilka razy przewijał się tutaj na forum - 602 835 207, p. Piotr. Potrzebowałem kogoś na zaraz (1 dzień pracy), aby skończyć sufity gipskartonowe i poprawić niedoróbki wcześniejszej ekipy, i udało się - praca została wykonana szybko i dokładnie i nawet termin się znalazł (dwa dni po pierwszym kontakcie prace zostały rozpoczęte).

Potrzebuję natomiast na gwałt GLAZURNIKA - na 1-2 dni pracy, poprzednia ekipa źle położyła mi gres i parkieciarz odmówił kładzenia desek ze względu na różnicę poziomów, ktoś musi ten gres zdjąć i porządnie położyć ponownie, nie ma go dużo - ok. 2-3 m2, więc jeśli któryś z forumowiczów mógłby mi "wypożyczyć" swojego fachowca byłbym niezwykle wdzięczny.

Budowa jest na Żoliborzu.

Pozdrawiam!

MB

przemszcz
07-10-2008, 11:49
POSZUKUJĘ SOLIDNĄ EKIPĘ DO STANU SUROWEGO W OKOLICY OTWOCKA NA WIOSNĘ PRZYSZŁEGO ROKU

cozlick
07-10-2008, 16:25
Dość pilnie potrzebuję namiary na sparwdzonego i niedrogiego brukarza.

Eugeniusz_
07-10-2008, 19:56
Dość pilnie potrzebuję namiary na sparwdzonego i niedrogiego brukarza.

Jaki rodzaj bruku, jeżeli z kostki granitowej to polecam pana Jacka :):),

Poszukuje taniej i dobrej ekipy od ogrodzenia siatką na podmurówce :-? :-? :-? , do wykonania około 35m :wink:

klememi
08-10-2008, 11:00
Do bruku - u nas robili kostke granitowa ale robia tez betonowa tel. 664 038618, do ogrodzenia z siatki 603125381.

Uwaga natomiast na firme Rentex od balustrad. Nasze z nierdzewki rdzewieja (!!!) a slupki sie przekrzywily juz po kilku tygodniach od montazu.

trystat
09-10-2008, 20:47
Witam Wszystkich!

Czy ktoś moze podac namiary na ekipe do stanu surowego otwartego sprawdzona i godna polecenia?? Dom planujemy budowac w okolicach Wawy(Grodzisk/Żyrardów). Chcemy zaczac w przyszlym roku tylko okazuje sie ze wiekszosc nie ma terminow na przyszly rok - mowie o poleconych przez znajomych ktorzy byli zadowoleni.

TAM1211
10-10-2008, 21:25
Poszukuję ekipy do stanu surowego oraz kierownika budowy w okolicach Nadarzyna - przewidywany start na wiosnę 2009.

yvetka
12-10-2008, 09:32
Potrzebuję PILNIE fachowca od kominów. Może ktoś mnie poratuje, bo chyba muszę swój rozebrać :cry:

Szarbia
12-10-2008, 14:11
poszukuję do wyleki do domku jednorodzinnego w Warszawie

piotrm74

604 064 734

ensignx
13-10-2008, 15:29
Polecam specjalistów od tynków i wylewek. Panowie mają po kilka ekip.

Mi się podobało, ale polecam dopiero po wizycie mojego kierownika budowy, który nie miał większych zastrzeżeń (podobnie jak sąsiedzi, którzy tynkowali i już mieszkają na swoim):

Tynki gipsowe: p. Radek: 660 40 3981,
kulturalnie, na czas i konkretnie od początku do końca.
Robi też wylewki.
U mnie robił ze swoim materiałem.

Wylewki: p. Marek: 503 065 286, terminowo i dokładnie.
Cały materiał zapewniłem ja.

Jeśli masz pytania, zadzwoń do mnie (tel. w podpisie) lub napisz PW.
Pisanie odpowiedzi w stylu: "A czy ładnie robi", "A ile metrów Ci tynkował dziennie" "A czy Pruszków obsługuje" to śmiecenie. Wątek staje się nieprzejrzysty!

gapcia
16-10-2008, 10:05
polecam firme pana zbyszka (u mnie sie sprawdzili) :
usługi remontowe i wykończeniowe na terenie woj. Mazowieckiego: malowanie, gładzie gipsowe, ścianki z płyt g/k, ukladanie glazury panele , montaż stolarki drzwiowej i inne prace remontowe i wykończeniowe.

bombel79
16-10-2008, 11:26
poszukuje solidnej i sprawdzonej ekipy do stanu surowego w Markach pod Warszawa. Wszelkie info proszę kierowac na priva.

Pozdrawiam!

bobbudowlaniec
16-10-2008, 20:29
Poszukuje solidnej ekipy do docieplenia i miksokreta, okolice Otwocka. Prosze o namiary

pierwotny
17-10-2008, 21:09
Jak ktoś będzie potrzebował to polecam moich tynkarzy od tynków cem.-wap. zacieranych piaskiem kwarcowym. Wyszło równiutko i gładziutko. A poza tym bezproblemowi i rozsądni cenowo
Kontakt 609643503 - Paweł

ensignx
17-10-2008, 21:34
Witam,

polecam ekipę dekarzy, która kryła mój dach (foliowanie, deskowanie bawolego oka, dachówka karpiówka + duże bawole oko).

Smiało polecam tą solidną ekipę (Górale), mój kierownik budowy nie miał zastrzeżeń, kiedy odbierał dach.

P. Andrzej tel: 790 46 08 14 albo 888 80 88 18

agart5
19-10-2008, 10:29
polecam ekipe muraską Stana Teski - chlopaki sa ok, trzeba tylko pilnowac terminu, bo facet w sezonie ma kilka budow jednoczesnie. Ceny - za dom 220 pow zabudowy z silki ,plyta fundamentowa, piwnica, dach 360m2, stan surowy wziąl za robote 46 000. Przy wycenach innych ekip - rewelacja. jakby co - dzwoncie do mnie, kkk

Proszę podaj namiary na człowieka jestem zaineresowana bo mam generalny remont domu

rorvik
19-10-2008, 22:21
Poratuje mnie ktoś namiarami na sprawdzoną ekipę od ociepleń? Wełna + tynk.

Dzięki

r

TAM1211
20-10-2008, 05:52
polecam ekipe muraską Stana Teski - chlopaki sa ok, trzeba tylko pilnowac terminu, bo facet w sezonie ma kilka budow jednoczesnie. Ceny - za dom 220 pow zabudowy z silki ,plyta fundamentowa, piwnica, dach 360m2, stan surowy wziąl za robote 46 000. Przy wycenach innych ekip - rewelacja. jakby co - dzwoncie do mnie, kkk

Proszę podaj namiary na człowieka jestem zaineresowana bo mam generalny remont domu

Ja również poproszę o namiary, dziękuję.

Agnieszka&Robert
20-10-2008, 19:08
Witam,

dzieki "forum", jesteśmy na etapie wylewkowym, to tutaj mąż znalazł namiary do naszych fachowców od stawiania stanu surowego - Kasia dziękujemy :D, dlatego chciałabym się podzielić swoimi spostrzeżeniami ze współpracy z wykonawcami, którzy przewineli się przez nasz dom..
po 7 miesiącach budowy, zdążyłam sie już napatrzeć na wykonawców - tych solidnych i tych mniej,
dlatego z czystym sumieniem mogę polecić poniższych panów - solidni, szybko wykonują swoją pracę i nie narzekają (na pogodę, kiepskie warunki na budowie :D) tylko wpadają, pracują z piosenką na ustach i jadą do następnej :D
poniżej podaje jedynie imiona, telefony dla zainteresowanych prześlę na priv:

* wykonawcy od stanu surowego z więźbą (wiem, że robią również całe pokrycia dachu - u mnie nie robili) - Sylwek i jego zgrana ekipa - wpadli do nas 28 stycznia, postawili w 2 miesiące dwa budynki i pojechali budować dalej) :D
* hydraulik pan Krzysztof -uwinął się sprawnie i bez bałaganu, ze swoimi materiałami :D
* elektryk - Jacek - przeszli przez dom jak burza, instalacja elektryczna w peszlach, do tego nagłośnienie, telefony, TV - czyściutko i szybciutko :D

wszyscy są bardzo mili, komunikatywni, stawiają się na umówione terminy i służą radą, naprawdę aż miło budować z takimi ludźmi :D

Z pozdrowieniami,
Agnieszka

=====
Witam,

kolejny etap za nami i kolejna ekipa do polecenia,
zatem szczerze polecam panów od kominka, młode, sprytne chłopaki,
u nas robili rozprowadzenie ciepłego powietrza z aparatem nawiewnym, obudowa kominka z kamieniem, co prawda nie obrabiają bryły ale reszta jak najbardziej godna polecenia, przede wszyskim szybko i sprawnie a i cena bardzo przystepna,
namiary prześlę na priv

Pozdrawiam,
Agnieszka

pasie
23-10-2008, 10:21
Witam poszukuje sprawdzonej ekipy do budowy takiego domku: http://www.archon.pl/projekt_domu/Dom_na_polanie/m3f01904325f9f,1074
start wiosna 2009

damianexus
23-10-2008, 19:57
Bardzo solidna i tania ekipa do stanu surowego otwartego posiada jeszcze wolne terminy. Po informacje zapraszam na priv

marzena3322
24-10-2008, 15:25
OGRODZENIA Z SIATKI,

polecam Pan Marcin Duklas i jego ekipa. Profesjonalnie, tanio i szybko wykonują ogrodzenia z siatki. Tel. 602-729-719
Są z województwa zachodniopomorskiego ale bardzo często wykonują zlecenia w mazowieckim.

tosinek
25-10-2008, 05:42
KOlejny raz lauraka dla Panów od wylewek - zrobil mi cudnie balkony i nie drodzy a przede wszystkim jak powiedziała moja przyjacióka. Wiesz to jest pierwsza ekipa na budowie na którą małż nie narzekał. Podaję telefonik:501321439

sebkac
28-10-2008, 21:28
polecam ekipe muraską Stana Teski - chlopaki sa ok, trzeba tylko pilnowac terminu, bo facet w sezonie ma kilka budow jednoczesnie. Ceny - za dom 220 pow zabudowy z silki ,plyta fundamentowa, piwnica, dach 360m2, stan surowy wziąl za robote 46 000. Przy wycenach innych ekip - rewelacja. jakby co - dzwoncie do mnie, kkk

Proszę podaj namiary na człowieka jestem zaineresowana bo mam generalny remont domu

Ja również poproszę na namiary pana murarza:)

sebkac
28-10-2008, 21:31
Witam,

dzieki "forum", jesteśmy na etapie wylewkowym, to tutaj mąż znalazł namiary do naszych fachowców od stawiania stanu surowego - Kasia dziękujemy :D, dlatego chciałabym się podzielić swoimi spostrzeżeniami ze współpracy z wykonawcami, którzy przewineli się przez nasz dom..
po 7 miesiącach budowy, zdążyłam sie już napatrzeć na wykonawców - tych solidnych i tych mniej,
dlatego z czystym sumieniem mogę polecić poniższych panów - solidni, szybko wykonują swoją pracę i nie narzekają (na pogodę, kiepskie warunki na budowie :D) tylko wpadają, pracują z piosenką na ustach i jadą do następnej :D
poniżej podaje jedynie imiona, telefony dla zainteresowanych prześlę na priv:

* wykonawcy od stanu surowego z więźbą (wiem, że robią również całe pokrycia dachu - u mnie nie robili) - Sylwek i jego zgrana ekipa - wpadli do nas 28 stycznia, postawili w 2 miesiące dwa budynki i pojechali budować dalej) :D
* hydraulik pan Krzysztof -uwinął się sprawnie i bez bałaganu, ze swoimi materiałami :D
* elektryk - Jacek - przeszli przez dom jak burza, instalacja elektryczna w peszlach, do tego nagłośnienie, telefony, TV - czyściutko i szybciutko :D

wszyscy są bardzo mili, komunikatywni, stawiają się na umówione terminy i służą radą, naprawdę aż miło budować z takimi ludźmi :D

Z pozdrowieniami,
Agnieszka

=====
Witam,

kolejny etap za nami i kolejna ekipa do polecenia,
zatem szczerze polecam panów od kominka, młode, sprytne chłopaki,
u nas robili rozprowadzenie ciepłego powietrza z aparatem nawiewnym, obudowa kominka z kamieniem, co prawda nie obrabiają bryły ale reszta jak najbardziej godna polecenia, przede wszyskim szybko i sprawnie a i cena bardzo przystepna,
namiary prześlę na priv

Pozdrawiam,
Agnieszka

Witam
jeśli można poproszę o namiary na ekipę murarską
pozdrawiam

Asiek i Jacuś
29-10-2008, 07:03
[quote="Agnieszka&Robert"][quote=Agnieszka&Robert]

* wykonawcy od stanu surowego z więźbą (wiem, że robią również całe pokrycia dachu - u mnie nie robili) - Sylwek i jego zgrana ekipa - wpadli do nas 28 stycznia, postawili w 2 miesiące dwa budynki i pojechali budować dalej) :D


Ja tez się obiema rekami podpisuje pod pochwałami pod adresem Pana Sylwka i jego wesołej brygady. U nas postawili stan surowy w równo 4 tygodnie - skończyli w zeszłym tygodniu i pojechali dalej :)

emqwadrat
01-11-2008, 22:06
Witam,

Właśnie kończy u mnie robotę ekipa do stanu surowego zamkniętego..

Zostałe jeszcze trochę ale na podstawie tego co już zrobione....POLECAM.

szybko, sprawnie, uczciwie (kupują za mnie materiał) i terminowo, jak mają dużo roboty to podnajmują zaprzyjaźnione ekipy.... równie rzetelne

Cenowo są średni minus ale praktycznie wszystko jest z głowy

Jak ktoś zainteresowany proszę na prv

Robią w W-wie i okolicach

JohnDoe
02-11-2008, 22:29
Ostatnio remontowałem mieszkanie w Warszawie, jednak nie wybrałem żadnego z polecanych na forum specjalistów - byli niedostepni. Spoza forum znalazłem trzech fachowców od wykończeniówki (tynki, malowanie, glazura, terakota). Jeden przyszedł, podał cenę, umówił się i tyle go było widać. Drugi był tańszy i zaczął pracę - tyle, że szło mu strasznie ślamazarnie, w końcu przrwał pracę "bo miał inne zajęcia" - dokończy później. Cóż, byłem zdesperowany.. w końcu dostałem od znajomej namiar na człowieka (p. Paweł Adamczyk), który w końcu wykonał cały remont i to dość solidnie i niedrogo - naprawdę polecam (ew. kontakt na p.w.)!

blaniek
05-11-2008, 08:25
Proszę o opinie na temat budowy domu z ekipą pana Teski (Warszawa Białołęka i okolice).

Pozdrawiam,
blaniek

piast
06-11-2008, 12:31
Polecam ekipę, która właśnie kończy u mnie stan surowy. U mnie pracowali jako podwykonawca firmy, ale można się z nimi dogadać i mogą pracować bez pośrednictwa firmy. Bardzo skrupulatni i pracowici. Pochodzą z Lubelszczyzny, pracują w okolicach Warszawy.
Chętnym kontakt podam na prv'a.

Bobrowczyk
07-11-2008, 08:20
Poszukałam, ale dość historyczne znalazłam wpisy.

Poszukuje - KOSTKA BRUKOWA (podjazd, wejście, trochę ścieżek)( wraz z koncepcją ) na szybciutko - W-wa.

Ktoś kogoś poleci ?

Mogę polecić firmę Vega z Lesznowoli k. Piaseczna. U nas skończyli wczoraj. Szybko, sprawnie, z projektem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu.

Piątka
07-11-2008, 08:32
Nasza ekipa od stanu surowego jest też na 102!
z czystym sumieniem mogę ich polecać..
robią i dalej, ale chyba wygodniej im w okolicach Zakręt-Otwock, Mińsk..

jak ktoś życzy to podam namiar

Ramot
09-11-2008, 18:00
szukam ekipy do ocieplenia dachu (dwie warstwy wełny). Jakie obecnie są stawki na rynku? Czy 100 PLN/m2 (robota z materiałem) to dobra cena?

Nefer
09-11-2008, 18:06
Poszukałam, ale dość historyczne znalazłam wpisy.

Poszukuje - KOSTKA BRUKOWA (podjazd, wejście, trochę ścieżek)( wraz z koncepcją ) na szybciutko - W-wa.

Ktoś kogoś poleci ?

Mogę polecić firmę Vega z Lesznowoli k. Piaseczna. U nas skończyli wczoraj. Szybko, sprawnie, z projektem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu.Dzieki Bobrowczyk :)

grave
10-11-2008, 09:12
A ja szukam kogoś do schodów (trepy bez podstopni) na beton wraz z barierkami, poreczami metalowymi, metal-drewnianymi... może znacie?

Szarbia
11-11-2008, 17:21
Polecam do blachodachowki

sprzedawca 509 004 356

dekaz 606 657 501

zatom
12-11-2008, 13:58
Szukam speców od odkurzacza centralnego. Interesuje mnie pełna obsługa, czyli sprzęt + wykonanie.

dzieki

julifra
12-11-2008, 15:34
POSZUKUJĘ SOLIDNĄ EKIPĘ DO STANU SUROWEGO W OKOLICY BRWINOWA NA WIOSNĘ PRZYSZŁEGO ROKU

pierrr
13-11-2008, 09:46
Witam,
jestem na etapie wykończania mojego domku. Zdecydowałem się na zamontowanie wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (rekuperację). Czy ktoś z Was może polecić jakąś żetelną firmę (najlepiej z okolic Legionowa) która wykona mi taką instalację?

pozdrawiam

Joanna i Łukasz
15-11-2008, 19:51
POSZUKUJĘ SOLIDNĄ EKIPĘ DO STANU SUROWEGO W OKOLICY BRWINOWA NA WIOSNĘ PRZYSZŁEGO ROKU

Ja tez :-)

Agnieszka&Robert
16-11-2008, 19:37
Witam
jeśli można poproszę o namiary na ekipę murarską
pozdrawiam

Wyslalam na priv

Agnieszka

emqwadrat
16-11-2008, 19:38
POSZUKUJĘ SOLIDNĄ EKIPĘ DO STANU SUROWEGO W OKOLICY BRWINOWA NA WIOSNĘ PRZYSZŁEGO ROKU

Ja tez :-)

1. Skontaktujcie się ze sobą i działajcie razem.... może Będzie taniej :D
2. Moi jak na razie OK (został jeszcze dach i ścianki działowe).... JAK CHCECIE NAMIAR DAJCIE ZNAĆ NA PRV :wink:

Sanyaa
18-11-2008, 19:41
Witam,
Polecam Pana Czarka Lesińskiego jako wykonawcę instalacji odkurzacza centralnego - stronka www.bezkurzu.pl

Kontakt super - dba o klienta, odpowiedzi na zapytania błyskawiczne, instalacja bezproblemowo. Jeszcze nie użytkujemy odkurzacza ale na tym etapie jesteśmy bardzo zadowoleni :)
Pozdrawiam,
Sanyaa

Ramot
18-11-2008, 19:48
Witam,
Polecam Pana Czarka Lesińskiego jako wykonawcę instalacji odkurzacza centralnego - stronka www.bezkurzu.pl

Kontakt super - dba o klienta, odpowiedzi na zapytania błyskawiczne, instalacja bezproblemowo. Jeszcze nie użytkujemy odkurzacza ale na tym etapie jesteśmy bardzo zadowoleni :)
Pozdrawiam,
Sanyaa

cieszy mnie Twoja opinia, bo niedługo p. Czarek będzie instalował u mnie rury pod odkurzacz. Rzeczywiście prawdą jest co piszesz nt. podejścia do klienta - błyskawiczne i wyczerpujące odpowiedzi na każde pytanie.

Sanyaa
18-11-2008, 19:54
cieszy mnie Twoja opinia, bo niedługo p. Czarek będzie instalował u mnie rury pod odkurzacz. Rzeczywiście prawdą jest co piszesz nt. podejścia do klienta - błyskawiczne i wyczerpujące odpowiedzi na każde pytanie.

:) co więcej - jeszcze nam fajnego wykonawcę do rekuperatora polecił co nam sporo nerwów oszczędziło bo się "nacięliśmy" na poprzednich kontaktach. Jest to Pan Sebastian Kowalski. Jak będziemy po instalacji reku to napisze coś więcej :)
Pozdrawiam
Sanyaa

Szarbia
19-11-2008, 12:09
Do bruku - u nas robili kostke granitowa ale robia tez betonowa tel. 664 038618,

Ekipa jest dobra, ale szef tej ekipy cwaniaczkuje i probuje naciagac klienta :-?

bodal
19-11-2008, 13:00
poszukuję ekipy do montażu kominka

kgasiorowska
19-11-2008, 16:55
Witam,
Polecam Pana Czarka Lesińskiego jako wykonawcę instalacji odkurzacza centralnego - stronka www.bezkurzu.pl

Kontakt super - dba o klienta, odpowiedzi na zapytania błyskawiczne, instalacja bezproblemowo. Jeszcze nie użytkujemy odkurzacza ale na tym etapie jesteśmy bardzo zadowoleni :)
Pozdrawiam,
Sanyaa

cieszy mnie Twoja opinia, bo niedługo p. Czarek będzie instalował u mnie rury pod odkurzacz. Rzeczywiście prawdą jest co piszesz nt. podejścia do klienta - błyskawiczne i wyczerpujące odpowiedzi na każde pytanie.


My rowniez polecamy Pana Czarka. Jestesmy po montazu rur do odkurzacza centralengo.

agnieszka1980
20-11-2008, 21:14
polecam ekipe do ocieplenia poddasza i k-g. Sumienni, bardzo słowni i naprawdę inwestor przechodzi :wink: ten etap bez stresu. buduję już troche i mialam doczynienia z różnymi ''ekipami'', ale tych to bym sklonowała.
P. Sławek tel 694976298

Ekipa Pana Sławka właśnie robi u nas podasze i sufity podwieszane.
Jesteśmy pod wielkim wrażeniem ich pracy.
REWELACJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D
Takiej ekipy jeszcze na naszej budowie nie było. :D
Polecam z czystym sumieniem.
DOKŁADNI, Uczciwi, Rztelni.
Fachowcy pierwsza klasa.
Zero stresu, mnóstwo przyjemności z oglądania efektu ich pracy.

agnieszka1980
21-11-2008, 09:32
Plecam też Pana od balustrad kutych.
Mamy piekne balustrady.
Szybko, solidnie i co najwazniejsze niedrogo.
Pan Edward 0509-562-229
Pan dojeżdza z Siedlec
Podaję też stronę
http://www.kowalstwoeie.com/

niezły
21-11-2008, 15:14
podciągam bo warto


A teraz poważnie mam do polecenia człowieka orkiestrę generalnie pełni On funkcje kierownika budowy fachowego doradcy i pomocnika ale niestety nie ma uprawnień Człowiek ten potrafi przynieść nieocenioną pomoc dla ludzi budujących się i nie mających wolnego czasu lub nieznajomości tematu
Zalety
Dopilnuje wszystkich ekip.
Pomoże przy wyborze ekipy i czasami nawet więcej wytarguje niż inwestor
Pomoże przy wyborze materiału (rodzaj, miejsce zakupu i cena)
Sam poprawi sporo rzeczy na budowie
Jest tego znacznie więcej obszar działania Warszawa wschodnia Marki-Stara Miłosna i okolice Ten Pan sam zarabia na swoją pracę Wiadomość na PW
_________________

salmon969
22-11-2008, 11:16
Witam

Szukam ekipy godnej polecenia która sprawdziła się u was , do budowy do stanu surowego .

Realizacja luty-marzec 2009
info proszę na PW
Dziękuję

lila134
22-11-2008, 16:52
Witam,

Poszukuje kogoś do zrobienia alarmu w domu.

Pozdrawiam, [email protected]

bodal
22-11-2008, 18:52
poszukuję ekipy do montażu kominka

ponawiam

Eugeniusz_
22-11-2008, 21:39
Witam,

Poszukuje kogoś do zrobienia alarmu w domu.

Pozdrawiam, [email protected]

Poszło na prv :):):))

kokoralik
22-11-2008, 22:03
Witam,

Poszukuje kogoś do zrobienia alarmu w domu.

Pozdrawiam, [email protected]

Polecam forumowego _ZBYCH-a_
Bardzo solidny i słowny Fachowiec!
Montuje nietypowe zabezpieczenia i doradza w kwestii zabezpieczenia domu (i nie tylko :) )

Pozdrawiam
Karolcia

Beti Spageti
25-11-2008, 21:12
Ludziska.....
czy możecie poratować mnie solidnym kierownikiem budowy od maja, okolice Białołęka - Szamocin.
Bębę wdzięczna - Beata.

pylu33
26-11-2008, 14:06
Witam polecam pana Piotra Pyzel wykonywał mi podłogę szybko i solidnie

jewrioszka
30-11-2008, 09:03
Sanyaa

Bardzo dziękuję za wystawioną opinię.

Poszukuje sprawdzonej firmy do założenia rolet antywłamaniowych

samilami
30-11-2008, 21:46
Wiatm!
Poszukuję solidnej ekipy do budowy domu w okolicach Warszawy.Byłabym wdzięczna za namiary na jakąś dobrą firmę :)
Pozdrawiam

jewrioszka
01-12-2008, 06:06
Marian 500-892-132 tylko że on buduje w okolicach Piaseczna.
Budował u nas i jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z jego pracy.

samilami
01-12-2008, 17:05
Witam!
Czy podali Państwo dobry numer?Bo jak zadzwoniłam pod podany numer,to odebrał jakiś Pan i powiedział,że to pomyłka :(
Byłabym wdzięczna za odpowiedź,bo jesteśmy właśnie spod Piaseczna,więc bardzo zależy nam na kontakcie do tej ekipy.
Pozdrawiam

jewrioszka
01-12-2008, 20:05
mea culpa

600-892-132 mam nadzieje że w notesie byka nie strzeliłem. :-?

grave
01-12-2008, 21:58
szukam kogoś do schodów drewnianych na beton i barierek metalowo-drewnianych w W-wie

rabit
01-12-2008, 22:38
Witam,

poszukuję konkretnej i zaufanej ekipy do generalnego remontu kuchni <bez mebli> i łazienki. W grę wchodziłoby zrywanie starej glazury i terakoty, podciągnięcie siły do piekarnika, drobne przeróbki hydrauliczne, montowanie drzwi. Mieszkanie jest w warszawie...
Bardzo zależy mi na czasie.
Byłbym niezmiernie wdzięczny za jakieś namiary :)

pozdrawiam

tosinek
02-12-2008, 00:26
Szukam pilnie blacharza do obróbki balkonu, pomożcie please

Podkowa
02-12-2008, 09:26
Poszukuję pilnie fachowca od dachów, który zrobiłby poprawki po ekipie - obróbki kominów, dachówki nie umocowane przy szczytach i okapie, źle wywyinieta folia przy rynnie...

Sepior
02-12-2008, 09:35
Szukam solidnego i nie drogiego fachowca który może mi wybudować dom(do stanu zerowego) w Markach.

ricardo1
02-12-2008, 11:42
Poszukujemy godnego polecenia parkieciarza oraz "schodziarza". Okolice Legionowa. Nasz majster niestety okazał się nieodpowiedzialny i w brzydki sposób wystawił nas do wiatru. Dzięki niemu nie wprowadzimy się na święta :cry:

kgasiorowska
02-12-2008, 16:58
Macie moze namiary do jakiegos dobrego hydraulika, bo na forum nie bardzo takiego moge znalezc.

Eugeniusz_
04-12-2008, 22:29
Poszukujemy godnego polecenia parkieciarza oraz "schodziarza". Okolice Legionowa. Nasz majster niestety okazał się nieodpowiedzialny i w brzydki sposób wystawił nas do wiatru. Dzięki niemu nie wprowadzimy się na święta :cry:

tak jak w innym poście :):) Polecam Pan Mikołaj :):)tak świątecznie ale baaardzo jestem zadowolony i ok :):) 606 337 122

ricardo1
05-12-2008, 09:17
Eugeniusz_ - dzięki

daga75
05-12-2008, 17:15
Macie moze namiary do jakiegos dobrego hydraulika, bo na forum nie bardzo takiego moge znalezc.

Mojego, z czystym sumieniem, mogę nadal polecić - Mariusz 604-251-629. Niektórzy forumowicze, którzy z nim współpracowali, chyba też podzielają moje zdanie.

kgasiorowska
05-12-2008, 18:25
Macie moze namiary do jakiegos dobrego hydraulika, bo na forum nie bardzo takiego moge znalezc.

Mojego, z czystym sumieniem, mogę nadal polecić - Mariusz 604-251-629. Niektórzy forumowicze, którzy z nim współpracowali, chyba też podzielają moje zdanie.
dzieki, zaraz zadzwonie :-)

kgasiorowska
05-12-2008, 18:26
Dodatkowo szukam jeszcze fachowca do elewacji klinkierowej. Poprosze o namiary jesli macie.

falc0n
06-12-2008, 18:45
Witam
Uwaga przestrzegam przed panem Sławomirem Dembskim 502 788 561. Koles zajmuje sie elewacjami, tynkami, wylewkami i moze jeszcze czyms. Napewno niemysleniem o klientach.

Niestety jesli chodzi o wspolprace z tym panem to tragedia. Na poczatku grzecznie i nawet dzwoni, no bo robota jest. A potem juz tylko pod gore. Ludzi ma totalnie do bani. Nie znaja sie na robocie. Sam pan Dembski to krentacz. Robili u mnie ocieplenie po kleju znikneli i mieli byc znow po 2 tygodniach. Pojawili sie po 1,5 miesiaca i tynk ktory mial byc polozony w 3 dni, kladli miesiac. Generalnie robota zrobiona, ale efekt koncowy nie napawa do dumy.

Cwaniaczek, kase odbiera szybko, ale jak trzeba cos poprawic albo posprzatac, to juz niezainteresowany.

Nawet nie chce wiedziac, jak robi tynki i wylewki. Choc czytalem tu na forum post w sprawie tynkow. Tez same klopoty. Krzywo, byle jak i jeszcze nie skonczone.

Wiec, odradzam. Jepiej poczekac miesiac na kogos innego niz z Dembskim robic interesy.

Ramot
06-12-2008, 19:27
...

Guccio
11-12-2008, 09:41
Może ktoś poleci dobrego i sprawdzonego stolarza, który wykonałby mebelki na wymiar.

Radzik
11-12-2008, 15:07
A ja poszukuję ekipy do elewacji (ocieplenie styropianem + tynk mineralny). Przejrzałem kilkanaście stron forum i znalazłem tylko 3 ekipy. Proszę pomóżcie :) No chyba, że aż tak ciężko znaleźć dobrą ekipę :-?
Będę wdzięczny za namiary.

W zamian mogę się podzielić namiarami na:
- murarzy z Długosiodła
- dekarzy z Ciechanowa (u mnie kładli dachówkę, ale podobno kryją też balchodachówką)
- tynkarza z okolic Wołomina (cem-wap + zacierka piaskiem kwarcowym)

Namiary na PW.

Pozdr,
Radzik

Radzik
16-12-2008, 14:31
Mogę polecić ekipę Roberta - robili naszą elewację, jest super - wyrównali nierówności ścian styropianem (podobno mało kto tym się przejmuje), a tynk zatarli perfekcyjnie. Wprawdzie to tynk akrylowy, ale myślę, że inne też zrobią. Aha, do tego zrobili bonie i pilastry. Gdybyś chciał zobaczyć, dom jest w Wołominie, a ta sama ekipa wykańcza wnętrza - również miodzio! Robert - 511 115 762.

Dziękuję bardzo, bardzo za pomoc :)

Grzesio-K
16-12-2008, 18:58
Odradzam korzystanie z usług firmy Dach Centrum Bis z Łomianek i związanej z nimi ekipy p. Henryka Dobaczewskiego.
Niestety, o ich nierzetelności przekonałem się na własnej skórze...

agapinek
16-12-2008, 19:57
Witam,
Wlaśnie koncze budowe Melodii (pracownia Krajobrazy) w Wiązownie. Chcialabym z tego miejsca polecic ekipe p. Leszka Garbala. Panowie ocieplili mi poddasze, wykonali elewacje (Ceresit baranek) i podbitke PCV. p. Leszek (tel. 606 394 789) dokladnie wykonal swoja robote za cene, ktora uzgodnilismy przed zleceniem, zawsze odbieral telefon, byl slowny i stawial sie na budynku w razie koniecznosci, nawet juz po wykonaniu prac. Cena na warunki warszawskie przyzwoita. Polecam.
Agnieszka
ps mozecie zajrzec na www.pawelion.ao.pl

Malinka_76
17-12-2008, 08:31
Polecam ekipę, która właśnie kończy u mnie stan surowy. U mnie pracowali jako podwykonawca firmy, ale można się z nimi dogadać i mogą pracować bez pośrednictwa firmy. Bardzo skrupulatni i pracowici. Pochodzą z Lubelszczyzny, pracują w okolicach Warszawy.
Chętnym kontakt podam na prv'a.

Poproszę o namiary

M.

Malinka_76
17-12-2008, 08:33
Nasza ekipa od stanu surowego jest też na 102!
z czystym sumieniem mogę ich polecać..
robią i dalej, ale chyba wygodniej im w okolicach Zakręt-Otwock, Mińsk..

jak ktoś życzy to podam namiar

Hej,
Proszę o namiary na ekipę. My chcielibyśmy rozpocząć budowę na wiosnę w Wawrze. W styczniu chcielibyśmy już mieć wybraną ekipę, więc wszystkit namiary mile widziane: i stan surowy i stan zamknięty, i cała reszta do dalszej roboty :D
Pozdrawiam

piwopijca
18-12-2008, 06:48
Polecam firme dekarska EKO-DACH (mnie ukladal Pan. Grzegorz z ekipa)
tel. do firmy: +48226765612 i e-mail: [email protected], Modlin'ska róg Przyrzecze. Tel. do jednego z wlascicieli: +48696497771. Ukladaja nawet dachowke Mnich-Mniszka - co wbrew pozorom niewiele firm wogole robilo :wink:

Pzdr.

Ramot
18-12-2008, 10:28
:wink:

domion00
18-12-2008, 18:32
Chciałbym polecić parkieciarzy z oświęcimia na których namiar dostałem też z polecenia.
Czyściutko zero pyłu widać że sprzęt pierwszej jakości układanie 140m2 zajeło i 3 dni Potem dwatygodnie musiało polerzeć drzewo na podłodze i szlifowanie z lakierowaniem 4 dni 1 dzien listwy . Goraco polecam
Ryszard Świś 600292213 :)

lukaszlukasz88
18-12-2008, 18:48
polecam dekarzy tanio szybko dokladnie i solidnie kontakt Jan Majewski 509891200 firma z doświadczenie od 1970 roku

gacek78
19-12-2008, 08:25
Ja też się podzielę, gorąco polecam:

- osobę odpowiedzialną za zamawianie materiałów, koordynację i "dostarczanie" ekip Pan Mariusz (na forum Mariusz_A) - super ceny i super ekipy szczególnie od stanu surowego, polecany również przez innych użytkowników forum. Super ceny, bardzo miły i kulturalny kontakt, odpowiedzialny człowiek, jest na każde "zawołanie" inwestora - kontakt przez forum użytkownik Mariusz_A tu link do ogłoszenia KLIK! (http://forum.muratordom.pl/budowa-domow-stany-surowe-i-pod-klucz-warszawa-i-okolice,t83777.htm)

- hydraulik Pan Tomasz Soćko - bardzo dobre ceny, młody, energiczny, umie doradzić najlepsze rozwiązanie, ze spokojem przyjmuje kolejne zmiany wymyślane przez inwestora :) tel. 694-352-383

- ekipa od elewacji zewnętrznej i ocieplenia poddasza, również zabudowy GK - super ekipa, szybkość światła, bardzo dokładni - Pan Paweł tel. - 692-420-588

- elektryk Pan Bogdan Skóra - dobre ceny, bardzo miły kontakt, szybki i dokładny, ma głowę na karku i potrafi dobrze doradzić, nie irytuje się na kolejne zmiany wprowadzane przez inwestora i architekta wnętrz tel. 694-025-507

Po więcej informacji na temat powyższych wykonawców zapraszam do mojego dziennika budowy (link w podpisie). Na wszelkie pytania również chętnie odpowiem.

Żelka
20-12-2008, 17:31
Witam!
Juz tu gdzies polecalam Pana od ogrodzenia, ale to bylo dawno temu, wiec ponawiam, bo warto.
Pan Nowak Wiktor (ogrodzenia kute, balustardy, ale nie tylko)
telefon - 604-805-521
Robi na Warszawe (glownie) zachodnia (Kampinos, Lesno, Borzecin, Ozarow, Babice, Mariew, Izabelin, Truskaw.., te okolice).
Bardzo solidny, terminowy i uczciwy wykonawca. Roboty ma duzo, wiec lepiej sie z nim umawiac troche wczesniej. Ma tez swojego wykonawce od automatyki bram, nie mam teraz kontaktu (Pan wiktor ma :wink: ) ale tez polecam.
Powtazam tez polecenie do Pana od schodow debowych , Pan Dariusz Lasek, robi chetniej Warszawe-Wawer i te okolice, ale da sie z nim dogadac i na inne czesci W-wy..., mam nadzieje, ze telefon ma wciaz ten sam, w razie by byla zmiana to przepraszam..., moze ktos z forumowiczow da nowy, bo robil z tego co wiem u wiecej ludzi z forum......608-404-823
Pozdrawiam. :P

tommylee
30-12-2008, 08:55
Witajcie,
a może ma ktoś z Was godnego polecenia elektryka, który również jest zorientowany w instalacjach multiroom-owych, no i oczywiście ma przystępne ceny :) Będe wdzięczny za namiary na prv.

Z góry dziękuje i pozdrawiam

JESO
30-12-2008, 11:19
Co prawda dopiero chwyciły mrozy, ale ja kombinuję robotę na wiosnę, a chodzi o ogrodzenie. Jakoś ten temat nie pojawia się często. Czy ktoś może polecić ekipę do zrobienia ogrodzenia - podmurówka, klinkier, słupki klinkierowe i metalowe + daszek na śmietnik i inne. Rzecz w tym żeby cena była rozsądna a odległości między słupkami takie jak trzeba a nie jak wyjdzie o pionach nie wspomnę.

Pozdrawiam

glowac
30-12-2008, 13:29
Nasza ekipa od stanu surowego jest też na 102!
z czystym sumieniem mogę ich polecać..
robią i dalej, ale chyba wygodniej im w okolicach Zakręt-Otwock, Mińsk..

jak ktoś życzy to podam namiar

Hej,
Proszę o namiary na ekipę. My chcielibyśmy rozpocząć budowę na wiosnę w Wawrze. W styczniu chcielibyśmy już mieć wybraną ekipę, więc wszystkit namiary mile widziane: i stan surowy i stan zamknięty, i cała reszta do dalszej roboty :D
Pozdrawiam

Ja polecam naszą ekipę - cud-miód chłopaki.
Sami budujemyw Wawrze - dokładnie w Międzylesiu.
Namiar nadal potrzebny???

grave
01-01-2009, 22:35
a ja odradzam firmę MIM od kominków z Wesołej... chyba, że lubicie jeśli wykonawca się piep...2 miesiące z robota,którą powinien wyjkonać góra w 2-3 dni!!! :evil:

Monika_i_Jacek
02-01-2009, 10:20
No to i my poszukujemy solidnych wykonawców od stanu "0" do do stanu do zamieszkania.

Co się udało przeanalizowałam na forum i kontakty spisałam, jednak wydaje mi się że mało jest polecanych ekip wykonawstwa stanu surowego zamkniętego.

Jak ktoś ma namiary bardzo proszę o kontakt na priv lub forum.

Pozdrawiam
Monika

nowy_stary
02-01-2009, 21:33
Ekipa jest do bani i w dodatku sama się reklamuje (na niniejszym forum) . Chcesz mieć kłopoty z dachem , terminowością i rzetelnością - wybierz cwaniaków z EXIMACO.

Cenisz swoje pieniądze i zdrowie to nie wybieraj Pana Matulańca . Każdy ma wybór i może wziąć fachowców zamiast PARTACZY.

Ramot
03-01-2009, 19:09
...

Janusz75
05-01-2009, 14:23
Czy ktoś może polecić kontakt do sprawdzonej ekipy od tynków cementowo-wapiennych z okolic Warszawy?

Z góry dziękuję :)

Ula

Eugeniusz_
05-01-2009, 22:07
Czy ktoś może polecić kontakt do sprawdzonej ekipy od tynków cementowo-wapiennych z okolic Warszawy?

Z góry dziękuję :)

Ula

Polecam Pana Jana tel na prv :):

vitaminca
06-01-2009, 10:58
[quote=Agnieszka&Robert][quote=Agnieszka&Robert]

* wykonawcy od stanu surowego z więźbą (wiem, że robią również całe pokrycia dachu - u mnie nie robili) - Sylwek i jego zgrana ekipa - wpadli do nas 28 stycznia, postawili w 2 miesiące dwa budynki i pojechali budować dalej) :D


Ja tez się obiema rekami podpisuje pod pochwałami pod adresem Pana Sylwka i jego wesołej brygady. U nas postawili stan surowy w równo 4 tygodnie - skończyli w zeszłym tygodniu i pojechali dalej :)

czy mogę poprosić o kontakt?

vitaminca
06-01-2009, 16:19
Witam

Jestem już po pracach wykończeniowych i pewnie jak każdy mam dobre i złe doświadczenia z fachowcami ale z czystym sumieniem mogę polecić kilku wykonawców...

Np.
Ekipę hygraulików, robili u mnie już drugi raz, pełny profesjonalizm, szybko, terminowo, solidnie i co najważniejsze za rozsądne pieniądze...

Dwóch panów od kominka również mi zaimponowali, za nieduże pieniądze zrobili mi kominek jaki chciałem, bez żadnych poprawek, przy mrozach 20 - 30 wszystkie "kurzące" prace robili na zewntrz mimo że ich o to nie prosiłem...

Również panowie od mebli kuchennych i zabudowy wnęk postarali się jak należy, choć z terminami u nich nie najlepiej, ale kiedy znajdą czas to mebelki pierwsza klasa, do tego to byli najtańsi jakich znalazłem, zreszta robili meble u moich kilku znajomych i wszyscy byli bardzo zadowoleni...

Wszyscy których wymieniłem działają na terenie mazowieckiego (Warszawa, Radom).

Zainteresowanym mogę podesłać zdjęcia tego co zbudowali u mnie w domu i namiary na tych panów.

Pozdrawiam.

poprosze o namiary na panów od kominka

dziękuję

A


Poszły na priva...

Pozdrawiam.


Witam, ja również poproszę namiary do fachowców od kominka i mebli.
Dzięki i pozdrawiam


Ja też poproszę :)

Ramot
06-01-2009, 18:16
Witam
.....
Dwóch panów od kominka również mi zaimponowali, za nieduże pieniądze zrobili mi kominek jaki chciałem, bez żadnych poprawek, przy mrozach 20 - 30 wszystkie "kurzące" prace robili na zewntrz mimo że ich o to nie prosiłem...

Również panowie od mebli kuchennych i zabudowy wnęk postarali się jak należy, choć z terminami u nich nie najlepiej, ale kiedy znajdą czas to mebelki pierwsza klasa, do tego to byli najtańsi jakich znalazłem, zreszta robili meble u moich kilku znajomych i wszyscy byli bardzo zadowoleni...

Pozdrawiam.

Witam, poproszę o namiary na panów od kominków i mebli kuchennych. Dziękuję.

grave
06-01-2009, 22:07
Paweł297 czy Ci Twoi fachowcy robia meble łazienkowe oraz zabudowy garderob i safy wnękowe? Jesli tak, to proszę o namiary!

mkot
06-01-2009, 22:07
Witam
.....
Dwóch panów od kominka również mi zaimponowali, za nieduże pieniądze zrobili mi kominek jaki chciałem, bez żadnych poprawek, przy mrozach 20 - 30 wszystkie "kurzące" prace robili na zewntrz mimo że ich o to nie prosiłem...

Również panowie od mebli kuchennych i zabudowy wnęk postarali się jak należy, choć z terminami u nich nie najlepiej, ale kiedy znajdą czas to mebelki pierwsza klasa, do tego to byli najtańsi jakich znalazłem, zreszta robili meble u moich kilku znajomych i wszyscy byli bardzo zadowoleni...

Pozdrawiam.

Witam, poproszę o namiary na panów od kominków i mebli kuchennych. Dziękuję.

Ja również poproszę o obydwa namiary. Z góry dziekuję

Asiek i Jacuś
07-01-2009, 11:37
[quote=Agnieszka&Robert][quote=Agnieszka&Robert]

* wykonawcy od stanu surowego z więźbą (wiem, że robią również całe pokrycia dachu - u mnie nie robili) - Sylwek i jego zgrana ekipa - wpadli do nas 28 stycznia, postawili w 2 miesiące dwa budynki i pojechali budować dalej) :D


Ja tez się obiema rekami podpisuje pod pochwałami pod adresem Pana Sylwka i jego wesołej brygady. U nas postawili stan surowy w równo 4 tygodnie - skończyli w zeszłym tygodniu i pojechali dalej :)

czy mogę poprosić o kontakt?

Oczywiście, że możesz :lol:
Poszło na priv

Asiek i Jacuś
07-01-2009, 11:40
Witam
.....
Dwóch panów od kominka również mi zaimponowali, za nieduże pieniądze zrobili mi kominek jaki chciałem, bez żadnych poprawek, przy mrozach 20 - 30 wszystkie "kurzące" prace robili na zewntrz mimo że ich o to nie prosiłem...

Również panowie od mebli kuchennych i zabudowy wnęk postarali się jak należy, choć z terminami u nich nie najlepiej, ale kiedy znajdą czas to mebelki pierwsza klasa, do tego to byli najtańsi jakich znalazłem, zreszta robili meble u moich kilku znajomych i wszyscy byli bardzo zadowoleni...

Pozdrawiam.

Witam, poproszę o namiary na panów od kominków i mebli kuchennych. Dziękuję.

Ja również poproszę o obydwa namiary. Z góry dziekuję

To ja też bym sie chciała na te namiary załapać, jak się da :D