PDA

Zobacz pełną wersję : WARSZAWA i okolice - biała lista



Strony : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

jimbow
11-01-2009, 19:15
Bardzo bym prosił szczęśliwie posiadających o namiary na Panów od kominka i szaf.

Z góry dziękuje i pozdrawiam.
jim

Eugeniusz_
11-01-2009, 19:36
Paweł Proszę o namiary panów od zabudowy :-? :wink: :lol: :lol: :lol:

jimbow
11-01-2009, 20:00
mam bardzo dobrego glazurnika (warszawa)
namiary na priv
Ten pan układał nam też podłogę, deskę barinecką - jestem z Niego bardzo zadowolona, polecam.

Niedźwiadek, pls podeślij namiary na priva.

Pozdr,
jim

Renalda
12-01-2009, 20:06
Mogę z całą odpowiedzialnością polecić ekipę do tynków wewnętrznych cementowo-wapiennych z Warszawy. Idealnie równo, żadnych nierówności na 2,5 metrowej łacie, po prostu piękne. Przy tym kultura osobista wykonawców i kultura pracy rzadko spotykana w tych czasach. Polecam

PAN Tadeusz tel. 508747459

grave
14-01-2009, 10:28
Paweł297 czy Ci Twoi fachowcy robia meble łazienkowe oraz zabudowy garderob i safy wnękowe? Jesli tak, to proszę o namiary!

Paeł297 ponawiam prośbę o namiary na fachowców od zabudowy...

daga75
16-01-2009, 09:47
Paweł297 ja również poproszę o namiary na meble, a może wrzuć je na forum, będzie prościej.
Z góry dziękuję

daga75
16-01-2009, 09:58
Witam,

poszukuję konkretnej i zaufanej ekipy do generalnego remontu kuchni <bez mebli> i łazienki. W grę wchodziłoby zrywanie starej glazury i terakoty, podciągnięcie siły do piekarnika, drobne przeróbki hydrauliczne, montowanie drzwi. Mieszkanie jest w warszawie...
Bardzo zależy mi na czasie.
Byłbym niezmiernie wdzięczny za jakieś namiary :)

pozdrawiam

Polecam górali, w swojej ekipie mają różnych fachowców. Ja jestem z nich zadowolona - Wiesław-782-966-617.

Przykro mi ale niestety P.Wiesław zachował się nie w porządku wobec mnie, dlatego ostrzegam żeby na niego uważać. Nadal jestem zadowolona z jego ekip i ich pracy, czego nie mogę powiedzieć o szefie.

pbojakow
16-01-2009, 11:29
witam,

poszukuję solidnego hydraulika do wstępnego założenia instalacji na etapie fundamentów a potem instalacji całego domu oraz kierownika budowy.

Budujemy okolice Wólki, Zaborówka. Czy może ktoś buduje w tych okolicach.

dzięki

daga75
16-01-2009, 12:19
witam,

poszukuję solidnego hydraulika do wstępnego założenia instalacji na etapie fundamentów a potem instalacji całego domu oraz kierownika budowy.

Budujemy okolice Wólki, Zaborówka. Czy może ktoś buduje w tych okolicach.

dzięki

Hydraulik - Mariusz 604-251-629, kierownik- Kordowski - 501-252-524, ja jestem zadowolona.

Roman77
16-01-2009, 21:37
no nieźle warto poczytać

daga75
17-01-2009, 08:50
Witam
Uwaga przestrzegam przed panem Sławomirem Dembskim 502 788 561. Koles zajmuje sie elewacjami, tynkami, wylewkami i moze jeszcze czyms. Napewno niemysleniem o klientach.

.


U mnie także robiła tynki ekipa Debskiego.Na szczęście tylko w garażu.
Totalnie wszystko spieprzyli, ściany nierówne, niezatarte (nie starczyło czasu). Gniazdka zatynkowane 1,5 cm pod tynkiem, wogle nie poustawiane. Totalny syf-nieposprzątane, drzwi i futryny wybrudzone. Pieniądze natychmiast bierze i roboty nie kończy.Bierze kasę za materiał ale nie daje faktury. Straszenie sądem w moim przypadku poskutkowało i jego robole łaskawie zrobili obróbki przy oknach. Nie polecam !!!!!!!!!! Miałem brać ich do dociepleń ale pokazali co potrafią, radzę z daleka od nich !!!!!
jego tel. 502 788 561, 517 346 193

Roman jeżeli chcesz ekipę do dociepleń to polecam górali, którzy u mnie robili ocieplenie styropianem, kładli tynk, podbitkę a aktualnie kończą poddasze - Wiesław - 782-966-617.

Joannka
17-01-2009, 21:42
witajcie
Ja spokojnie mogę polecić panów od wykończeniówki-robią wszystko począwszy od ocieplenia dachu po kominki ,glazurę i inne wymyślne rzeczy.
I wszystko z głową i przemyślane
Na razie jeszcze robią u mnie i pewnie jeszcze to potrwa bo robią kolejne rzeczy nie przewidziane na początku, ale poczekać warto.
faceci z kulturą osobistą :lol:
Namiary na pana Tomka-608 538 159

Krupiarz
21-01-2009, 10:52
Ja polecam swoją ekipę o dociepleń styropianem. W tym się specjalizują, ale robią równiez G-K.
Dobrze technicznie, równo, ładnie, w rozsądnej cenie.
Kilka zdjęć elewacji w albumie, link w stopce.

Widać to teraz po kosztach ogrzewania: przy wyłączeniu pieca ok. godz 23 nie włączaniu do rana, temperatura wewnątrz spada do godziny 7 tylko o 1-1,5 st. przy temp. na zewnątrz - 5 st.
Dobre ocieplenie chałupy to podstawa sukcesu.
Brak nerwów na wykonawców i estetyka wykonania - bezcenne ;-)
Kontakt do szefa Jacek 887643941

Robiłem też ostatnio szafy w garderobie i szafę wnękową w wiatrołapie.
Jestem zadowolony z ekipy, efektów i ceny. Pan Radek był bardzo elastyczny i zrobił to o co nam chodziło. Ekipa z Kozienic, ale robią w Warszawie i okolicach tel. Radek 606622780. Równiez polecam.

Pozdrawiam

joannaj75
21-01-2009, 11:47
Ja mogę polecić ekipę od centralnego ogrzewania , kanalizacja , woda , generalnie cała instalacja c.o. z wodą i ogrzewaniem podłogowym + solary !

Pan Radek potrafi doradzić , nie trzeba się martwić i bać że coś " popsują" .
Instalacje wiem , że to ważna sprawa więc polecam :
Działają w okolicach Warszawy i poza , trzeba dzwonić i pytać.


Tel do szefa P.Radek Grzegorek 607-58-09-94

Zazdrośnica
21-01-2009, 14:46
Szukam SOLIDNEJ ekipy do poprawek gładzi oraz do jednokrotnego pomalowania - jak ktoś zna takowych to poproszę. Wiem, Że trudno jest znaleźć kogoś kto przejmie robotę po partaczach ale są też inne prace które mogą wykonać na wiosnę. Parapety, elewacja, taras, ogrodzenie itp.
Partaczy opisałam w osobnym wątku w tym dziale.

Zazdrośnica
21-01-2009, 21:05
Julita będę Ci bardzo zobowiązana - poproszę też fotki jak nie sprawi to kłopotu, na privi-e jeszcze nie mam, może przesłałaś na maila? Jeśli potrzebujesz porządnego hydraulika, glazurnika, pana od schodów drewnianych to mogę Ci podać namiar, napisz jak chcesz. Tyle, że będą wolni na koniec lutego. Oczywiście Pan od schodów, robi je ok 3 m-ce od złożenia zamówienia.

Zazdrośnica
22-01-2009, 12:22
Jasne że możesz dawać namiar na dobrych wykonawców :D

Foty na adres [email protected]

Kruela
22-01-2009, 14:36
- tynkarza z okolic Wołomina (cem-wap + zacierka piaskiem kwarcowym)

Namiary na PW.

Pozdr,
Radzik


poproszę o namiary na tego Pana

RenataS
23-01-2009, 09:46
wycofuję wszystko co napisałam, w przeciwstawnym temacie będą szczegóły

pierrr
23-01-2009, 11:58
Witam,
moge polecić wszystkim eklipę instalatorów od wentylacji z rekuperacją. Bardzo fachowo podchodzą do tematu, od projektu po pomiary.
Pan Piotr 507 050 301
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Piotrem.

Pozdrawiam

Julita2
25-01-2009, 10:24
Jasne że możesz dawać namiar na dobrych wykonawców :D

Foty na adres [email protected]

Fotki wysłane, daj znać czy dotarły.

ambroma
26-01-2009, 13:33
Witam, szukam solidnej firmy do wykonania projektu i zabudowy kuchni.
Z góry dziękuję za pomoc.

szostak25
27-01-2009, 14:50
szukam solidnej i sprawdzonej ekipy bdowlanej do postawienia domu. Może być do dachu lub z dachem.
budowa okolice otwocka na wiosna-lato 2009

annasz76
28-01-2009, 12:09
szukam solidnej i sprawdzonej ekipy bdowlanej do postawienia domu. Może być do dachu lub z dachem.
budowa okolice otwocka na wiosna-lato 2009
Poszło na priv

badme
28-01-2009, 18:38
Witam
.....
Dwóch panów od kominka również mi zaimponowali, za nieduże pieniądze zrobili mi kominek jaki chciałem, bez żadnych poprawek, przy mrozach 20 - 30 wszystkie "kurzące" prace robili na zewntrz mimo że ich o to nie prosiłem...

Również panowie od mebli kuchennych i zabudowy wnęk postarali się jak należy, choć z terminami u nich nie najlepiej, ale kiedy znajdą czas to mebelki pierwsza klasa, do tego to byli najtańsi jakich znalazłem, zreszta robili meble u moich kilku znajomych i wszyscy byli bardzo zadowoleni...

Pozdrawiam.

Witam, poproszę o namiary na panów od kominków i mebli kuchennych. Dziękuję.

Ja również poproszę o namiary na wspomniane ekipy :lol:

Asiek i Jacuś
30-01-2009, 07:16
Witam
.....
Dwóch panów od kominka również mi zaimponowali, za nieduże pieniądze zrobili mi kominek jaki chciałem, bez żadnych poprawek, przy mrozach 20 - 30 wszystkie "kurzące" prace robili na zewntrz mimo że ich o to nie prosiłem...

Również panowie od mebli kuchennych i zabudowy wnęk postarali się jak należy, choć z terminami u nich nie najlepiej, ale kiedy znajdą czas to mebelki pierwsza klasa, do tego to byli najtańsi jakich znalazłem, zreszta robili meble u moich kilku znajomych i wszyscy byli bardzo zadowoleni...

Pozdrawiam.

Witam, poproszę o namiary na panów od kominków i mebli kuchennych. Dziękuję.

Ja również poproszę o namiary na wspomniane ekipy :lol:

I ja też, i ja też :lol:

papciak
31-01-2009, 16:34
Polecam ekipę, która właśnie kończy u mnie stan surowy. U mnie pracowali jako podwykonawca firmy, ale można się z nimi dogadać i mogą pracować bez pośrednictwa firmy. Bardzo skrupulatni i pracowici. Pochodzą z Lubelszczyzny, pracują w okolicach Warszawy.
Chętnym kontakt podam na prv'a.


Dzień dobry,
w tym roku chciałbym rozpocząć budowę domu i poszukuję ekipy do stanu surowego, czy mógłby mi podać do niech namiar i ewentualnie inne solidne i w rozsądnej cenie

Pozdrawiam

TP

Iwonka27
31-01-2009, 16:52
Szukam kierownika budowy. Z wcześniejszym bylo do stanu surowego zamkniętego. Nie chcę go dalej, bo jestem bardzo z niego niezadowolona...

Budowa w okolicach konstancina... HELP

minuszka
01-02-2009, 16:02
sluchajcie, poszukuje:

1) kogos kto zabudowalby u mnie wiatrolap/zadaszenie lub jak to zwal kiedys ganek. Moze znacie kogos kto specjalizuje sie w zabudowi lekkiej chodzi mi o zabudowe z plyt typu pleksa lub zabudowa oknami.

2)super speca od podbitki i ocieplen, ktory zlokalizowalby u mnie problem ktory pojawil sie w watku: http://forum.muratordom.pl/zle-ocieplone-poddasze,t149491.htm

3)Naprawde godna polecenia ekipe do polozenia tynku zewnetrznego.Mialam juz umowiona - wydawaloby sie taka na wiosne, ale facet mnie wystawil ......

Bede wdzieczna za wszelkie namiary, w zamian moge polecic ekipy od schodow, barierek i zabudowy kuchni.
Naprawde te sa bardzo solidne.Info na priv

Rom-Kon
01-02-2009, 16:56
Mogę polecić kolegę (sąsiad-konkurencja! :D ) specjalista (!!!) od kompleksowych remontów mieszkań... łazienek... glazury i terakoty... suchej zabudowy K-G... paneli oświetleniowych z płyt G-K...

...polecam konkurencje bo on "bardziej" remonty i płytki a ja "bardziej" wykończeniówka bez płytek i nie wchodzimy sobie w drogę... choć czasem razem pracujemy :wink:

...namiary:
Jacek Lehmann
tel.604-620-665
www.lehmann.waw.pl

ma
02-02-2009, 08:35
Witam wszystkich ,mam pytanko =czy ktoś z Was budował z firmą budowlaną MKK Z LEGIONOWA;Pan WENDA, PROSZE O OPINIE.
Jest cały dość zabawny wątek na forum. Krótki, ale chyba streszcza co najważniejsze: http://forum.muratordom.pl/doswiadczenie-z-firma-mkk-z-legionowa,t148067.htm?highlight=mkk%20wenda

grave
02-02-2009, 22:28
A jak jest z kosztem zabudowy: szafy, garderoby...? Ile to kosztuje, liczą to z metra czy jak? :o

Czy za zabudowę wnęki (drzwi, 3 szuflady, 2 drązki) koszt 2500 tys to dużo??

mjeziorska
03-02-2009, 22:35
witam,

ja buduje w Okuniewie kolo sulejowka
szczerze polecam elektryka, solidny, ma fajne rozwiazania co do oswietlenia. Robi domofony, alarmy i cala elektryke.
Polecam z czystym sumieniem.
Jesli ktos chce zobaczyc jego prace to prosze o kontakt na priva to wysle zdjecia.

Rafał - 502 640 580

pozdrowionka,
Monika

DOM_SZCZESLIWY
05-02-2009, 10:36
witam,

czy ktoś z budujących korzystał z usług wykonawcy Zdisława Krukowskiego- ekipa budująca w okolicach Warszawy?

bedę wdzięczna za opinie.

Rom-Kon
05-02-2009, 11:13
Parę postów wyżej polecałem tynkarzy cem-wap... telefon podawałem na priv ale czasem z 10-dniowym opóźnieniem więc teraz podaję wszystkim.

Paweł tel. 607-963-114

domi-nikka
05-02-2009, 12:14
mam bardzo dobrego glazurnika (warszawa)
namiary na priv
Ten pan układał nam też podłogę, deskę barinecką - jestem z Niego bardzo zadowolona, polecam.

Też poproszę, jeżeli mogę :D

Brahdelt
05-02-2009, 13:35
jeżeli ktos potrzebuje wykonawców do tzw. kompleksowej wykończeniówki, (...)

Ja właśnie potrzebuję na za około tydzień, dwa, poproszę uprzejmie o namiary.
Pozdrawiam,

MonikaC
05-02-2009, 21:04
Polecam firmę AS DACH z Sulejówka a w szczególności P.Jacka i ekipę dekarską P. Mariusza.

Bardzo fachowa i przemiła obsługa. Dobre rabaty. Ekipa solidna i odpowiedzialna - co trzeba było szybciutko poprawili - pewnie mnie znienawidzili za te poprawki no ale ja już taka idealistka wzrokowa jestem.

AS-DACH ul. Hotelowa 11, 05-070 Sulejówek
Tel.: 022-783-17-77

Ania L-B
06-02-2009, 08:54
Planuję rozpoczac budowę jeszcze w tym roku. Szukam solidnej, uczciwej i w rozsądnej cenie firmy budowlanej do stanu surowego (z dachem lub bez) oraz kierownika budowy. Może moglibyście mi polecić kogoś takiego? Proszę o inf. na priv.

falc0n
06-02-2009, 21:35
UWAGA NA PSEUDO FACHOWCÓW!!!

Pan nazywa sie Slawomir Debski, lub Dembski nr tel. 502 788 561, 517 346 193. Ten drugi telefon to pewne proba zgubienia tych co mieli tylko pierwszy. Koles jest z Konstancina.

Koles kompletnie nieodpowiedzialny. Nie che brac na siebie odpowiedzialnosci za swoich ludzi i ich badziewiarska robote. Kompletnie brak fachowej reki. Elewacja beznadziejnie wykonywana. Czesto brak naroznikow. Nieszczelne polaczenia styropian-styropian. Nie koncza roboty na czas i zaczynaja gdzie indziej rownoczesnie, bo sie nie wyrabiaja.

Tynki - kiepsko, cienko, krzywo, brudno, beznadziejnie. Wylewka nie wiem, ale chyba nie ma sie nad czym zastanawiac.

ABSOLUTNIE NIE POLECAM!!!

Koles dziala w Piaseczynskim, Pruszkowskim i pewnie coraz dalej bo rosnie grono ludzi, ktorzy juz wiedza, jak jest u niego ze zobowiazaniami.

UWAGA - NIE POLECAM!!!

Szarbia
07-02-2009, 11:29
Polecam

do wykończenia

Górala z Wołomina.
Od gladzi gipsowych, kafelki, biały montaż, podłogi, drzwi, schody itp. do wprowadzenia.
Jest stosunkowo niedrogi (np. glazura 40 zł)
Porządny i solidny, trzyma porzadek.
Pracuje sam albo z jednym pomocnikiem.
Wystawia faktury.
Bedzie wolny do polowy lutego.

500 425 611

mateush
07-02-2009, 19:17
Witam,

szukam ekipy do zrobienia tynków cementowo wapiennych (zacieranie piaskiem kwarcowym. Buduję w okolicach Otwocka.

Pzdr

Nefer
07-02-2009, 20:21
Ponieważ posuwam się coraz dalej postanowiłam zrobić podsumowanie.

POLECAM serdecznie :


- wykonawca stanu surowego otwartego i dalszego ciągu również :) - Mariusz Andruszkiewicz - tu na forum Mariusz_A. Mariusz był inwestorem zastępczym - zajmował się koordynacją ekip, organizowaniem sprzętu i zakupem materiałow oraz "żeby wszystko szło wg. sztuki i prawidłowo".

Rozpoczęliśmy budowę równo rok temu - dziś kładę już płytki. Każda ekipa od Mariusza jest godna polecenia. Moim zadaniem było tylko robienie zdjęć na budowie ( do wglądu w dzienniku)

- wykonawcę instalacji wewnętrznej gazowej+ przeprowadzenie do skrzynki w ogrodzeniu + skrzynka. Panowie zrobili bardzo starannnie, nie demolując nic po drodze, uważnie i estetycznie. Cała praca trwała 6 godzin z malowaniem rurek.
Dostałam wszystki epapiery wraz z inwenratyzacją geodezyjną.

- wykonawca glazury/terakoty/kamienia - czyli glazurnika wszechstronnego - i znów pojawi się tu wcześniej wspominany nie raz Vadiol forumowy :) Vadiol co prawda u mnie jeszcze nie skończył i troszkę dam mu jeszcze pracy, ale w życiu nie widziałam, żeby ktoś tak był dokładny i tak dbał o moje pieniądze. Nic sie nie marnuje - doradztwo w pełni fachowe.

- dostawcę okien/drzwi/ bramy garażowej (Hormann) czyli forumowy Stary :) Fachowiec w każdym calu. Nie wciska ciemnoty tylko mówi jak jest. Jego ekipa do montażu - pierwsza klasa. Towar również bez jakichkolwiek zastrzeżeń

- projektant wnętrz - czyli moja słynna Jola ( na forum jej niestety nei ma, choć ją namawiam. Nieśmiała jest :)). Za dużo by pisac - jest świetna i nie realizuje swoich wizji tylko to co ja chcę mieć w domu. Oczywiście sprowadza mnie na ziemie jak popadam w przesadę :)

- kominek - p. Daniel (po lewej zdjęcie na stronie http://www.kominkiikominy.pl/ ) - najlepsza cena w Polsce na wkład. Fajna współpraca - bezsterowa - terminowa - i przesympatyczna. Kominka nie obudowywałam.

Jak będę miała kogoś do polecenia to dopiszę :)

falc0n
07-02-2009, 21:40
A to ja poprosze o namiar na panow od instalacji gazowych :)

Eugeniusz_
08-02-2009, 07:51
Wzorem Nefer, hm troszkę uprzedziła mnie :-? :wink: :lol: :lol:

POLECAM

- ekipa budowlana od Pana Kazimierza
- drewno wszelakie do budowy i dachu -
- dach materiały Pan Michał
- dach pokrycie Pan Janusz vel Diablo
- tynki cementowo-wapienne zacierane piaskiem kwarcowym Pan Jan
- wylewki
- elektryk - Pan Piotr
- alarm - Pan Bogusław
- klinkier na elewacjach - Pan Tomasz
- przyłącza - woda, kanalizacja, gaz, oraz gaz w domu - firma Nasiłowski http://www.stdnasilowski.pl/
- parkiet sprzedaż zakład Siemiatycze Pan Marek
- parkiet układanie - Pan Mikołaj
- układanie bruku granitowego Pan Jacek (baaaardzo rozsądne podejście i ceny)
- sztukateria - bartyckiej Pawilon 29D Pan Jerzy Florek (kupno i montaż)
- zaopatrzenie – forumowy Olsen
- zaopatrzenie firma Minox na ul. Mechoffera - ogólne Pan Artur, glazura i wyposażenie łazienek Pan Paweł, oraz drzwi Pan Krzysztof
- bramy garażowe horrman w Jabłonnej
- geodeta
- świadectwa energetyczne Pan Przemek
- kominiarz
- sat i rtv - firma Cascon
- stolarz Pan Podgórski
- zakład produkcji mebli sosnowych http://www.sosnowemeble.com/
- salon meblowy na Daniłowskiego (np meble BRW taniej niż w promocjach sklepów firmowych i ich gazetkach promocyjnych, terminy dostaw dużo krótsze od firmowych)

to chyba tak w skrócie :oops: :oops: będę uzupełniał :):):)

maliniaczek
09-02-2009, 09:05
Super ekipa od ocieplenia styropianem i tynku zewnętrznego, nie bylismy do końca przekonani co do koloru Pan Andrzej pojechal z nami do hurtowni , mielismy upatrzony jeden kolor w dwóch odcieniach jasny i ciemny okazało sie,ze pan Andzrzej robił oba te kolory i zawiózł nas na swoje budynki gdzie te odcienie kładł okazało sie ze kolor zupłnie inaczej wygląda na domu niz na małej próbce i zdecydowalismy sie na jeszcze inny kolor, gdzie tez nas zawiózł i pokazdła na budynku jak to całościowo wygląda. Latem robi ocieplenie i tynk zew. a zimą poddasze czyli wełna i płyty i wykańcza wszystko na gotowo do malowania, teraz właśnie skończył u nas poddasze. Jesteśmy bardzo zadowoleni, pełna kultura jak trzeba coś zrobic co nie jest z zakresu umowy nie ma sprawy zrobi i nie dolicza sobie dodatkowo za poprawienie czegoś.
Pan Andrzej z Chotomowa 694-095-969
Hydraulik polecany juz na forum Aandrzej Matusuk doradzi nie jest łasy na kase, zawsze sie rozlicza po wykonanej pracy tel 502-358-661 robil u mnie wszystko co jest zwiazane z hydrauliką począwszy od kładzenia rur do ogrzewania podłogowego i podłączy wod-kan.
NIE POLECAM I PRZESTRZEGAM DEKARZ ŁUKAS HOŁDY chłopak z gór robi po swojemu jeśli mu powiesz ze ma cos poprawić to od razu zwija sie z budowy i mowi, ze jak sie nie podoba to on nie będzie robił, a po za tym on zawsze tak robil i wszysy byli zadowoleni i nawet jakby halny wiał to daje gwarancje ze dachu nie zwieje, gdyby nie to ze gonil nas czas a ekip żadnych nie było a nasza pierwotna ekipa od dachu znowu przeniosla termin wiec zdecydowaliśmy sie na tego właśnie pana, którego wzielismy z polecenia z forum muratora, totalna pożka, dużo kłutni , duzo krzyku i wulgaryzmu, wyzywanie kierbuda, któremu tez sie nie podobało co robi, teraz żałujemy strasznie, trzeba było poczekac i zrobic to nawet pół roku pożniej ale nie z nim, zrobil nam tak ze nikt nie chcial sie podjąc zrobienia podbitki ponieważ nie zostawił miejsca na wlożenie podbitki, a jego odpowiez na to była taka ze trzeba blache troche odgiąć wlożyć podbitke i zagiąc , a właściwie to on nam moze zrobic podbitke. Mamy nauczke, może i halny nam niezwieje tego dachu ale przeciekac przecieka. Naprawde przestrzegam przed tym dekarzem, nie szanuje klienta jest bardzo wulgarny i robi przekręty.[/b] Nasza współpraca zakończyla sie nie ciekawie. Najlepsze jest to że jak sie z nim umawiasz na początku i podpisujesz umowe to jest naprawde miły ale jak mu zgłosiliśmy reklamacje ,ze przy kominie przecieka dach wypiął sie i powiedzial ze reklamacje należy zgłosić do producenta uszczelniacza dekarskiego.

Ramot
09-02-2009, 10:06
- parkiet sprzedaż zakład Siemiatycze Pan Marek


czy to może p. Marek Deoniziak, firma Mandeo?

Agrowczas
09-02-2009, 18:30
Ja wam moi drodzy powiem, że zaczęliśmy po Wielkanocy 2008.
Wigilia była w już wykończonym domu :)

Moja ekipa zrobiła mi praktycznie wszystko, chłopaki nie zostawili mnie nawet jak ich majster zawinął się ze sporą częścią ich kasy:
- wykopali fundamenty, wymurowali ściany fundamentowe,
- postawili stan surowy
- zrobili ocieplenie i tynki
- ocieplili poddasze i położyli płyty
- zrobili hydraulikę
- wylali posadzki
- pomalowali ściany
i pojechali na święta do domu :)
Ekipa jest z Tarnobrzega.
0 792 367 185

Więźbę zrobił mi najlepszy fachowiec z okolicy - p. Sikorski
Gont na dachu położyłem sam
Instalacje elektryczne zawdzięczam firmie El-rad z Gliny
Zakupy robiłem głównie w Brico Depocie - po pokłóceniu się z prawie wszystkimi okolicznymi "hurtowniami", które przy jednym zamówieniu chciały się dorobić na kilka pokoleń

Eugeniusz_
09-02-2009, 19:24
- parkiet sprzedaż zakład Siemiatycze Pan Marek


czy to może p. Marek Deoniziak, firma Mandeo?

Niestety może stety ale nie - to Pan Marek Mińko. :lol: :lol:

KINX
10-02-2009, 14:48
a zna ktoś dobrą firmę do stanu surowego ???

Nefer
10-02-2009, 14:51
a zna ktoś dobrą firmę do stanu surowego ???A może najpierw poczytaj choć kilka postów powyżej ?

KINX
10-02-2009, 14:56
Polecam ekipę, która właśnie kończy u mnie stan surowy. U mnie pracowali jako podwykonawca firmy, ale można się z nimi dogadać i mogą pracować bez pośrednictwa firmy. Bardzo skrupulatni i pracowici. Pochodzą z Lubelszczyzny, pracują w okolicach Warszawy.
Chętnym kontakt podam na prv'a.

Poproszę o namiary

M.

Ja też poprosze o namiary bardzo bardzo...

ida zajbert
10-02-2009, 15:23
Mamy w domu drzwi wykonane przez firmę EDEN . Znaleźliśmy ich na Bartyckiej bo podobała nam się wzór. Śmiało mogę napisać że to jedyny wykonawca do którego nie mamy absolutnie żadnych zastrzeżeń. Wszystko na czas, poprzedzone telefonem (mimo iż na drzwi czekaliśmy 6 tygodni, takie były terminy). Jedne z drzwi mąż montował osobiście i firma sama wyszła z tym, że należy nam się zwrot za montarz bo w cenie były policzone z tą usługą. Kot podrapał nam jedne z drzwi i Pani z firmy przyjechała oddać nam pieniądze za montarz i sama usunęła ślady po pazurach.
Piszę o drzwiach na zamówienie z pełnego sosnowego drewna które na dodatek wyglądają pięknie.
Myślę, że powodem sprawnego działanie firmy jest fakt, że to firma rodzinna. Montują siostrzeńcy itd. Każdemu zależy. Polecam.

ida zajbert
10-02-2009, 15:39
To bez wątpienia nasze najgorsze doświadczenie - bardzo polecani nam parkieciarze z firmy Marka Grymkowskiego.
Układali nam i olejowli podłogę z drewna tropikalnego. Po olejowaniu zostały ślady, zacieki, widoczne koła po talerzu polerki, slady stóp itd. Dwukrotnie przyjeżdzali poprawiać, było to tak widoczne i ewidentne, że nawet nie dyskutowli.
Cykliniarz zjechał w łazience około 2 mm parkietu, miejscami nawet 4 mm tak że nie ma spoiny!!!!! Wiem to dlatego że mieliśmy drewno z 4 mm frezem pomiędzy deskami do wypełnienia czarną spoiną (tak jak na jachtach). Spoina była źle położona, bez gruntownia, właścicliel zapewniał mnie że już robili taką podłogę a po fakcie wykonawca przyznał się że robił to pierwszy raz. Spina wychodzi, odłazi, marszczy się i w miejscach gdzie jej nie ma widać ile drewna było zcyklinowane. Dziwił się nawet producent podłogi.
Mieszkanie po cyklinowniu było solidnie poobijane, tzn 4 narożniki były ponownie robione itd. Właściciel firmy robi natomiast dobre wrażenie.

vadiol
10-02-2009, 20:39
Ponieważ posuwam się coraz dalej postanowiłam zrobić podsumowanie.

POLECAM serdecznie :


- wykonawca stanu surowego otwartego i dalszego ciągu również :) - Mariusz Andruszkiewicz - tu na forum Mariusz_A. Mariusz był inwestorem zastępczym - zajmował się koordynacją ekip, organizowaniem sprzętu i zakupem materiałow oraz "żeby wszystko szło wg. sztuki i prawidłowo".

Rozpoczęliśmy budowę równo rok temu - dziś kładę już płytki. Każda ekipa od Mariusza jest godna polecenia. Moim zadaniem było tylko robienie zdjęć na budowie ( do wglądu w dzienniku)

- wykonawcę instalacji wewnętrznej gazowej+ przeprowadzenie do skrzynki w ogrodzeniu + skrzynka. Panowie zrobili bardzo starannnie, nie demolując nic po drodze, uważnie i estetycznie. Cała praca trwała 6 godzin z malowaniem rurek.
Dostałam wszystki epapiery wraz z inwenratyzacją geodezyjną.

- wykonawca glazury/terakoty/kamienia - czyli glazurnika wszechstronnego - i znów pojawi się tu wcześniej wspominany nie raz Vadiol forumowy :) Vadiol co prawda u mnie jeszcze nie skończył i troszkę dam mu jeszcze pracy, ale w życiu nie widziałam, żeby ktoś tak był dokładny i tak dbał o moje pieniądze. Nic sie nie marnuje - doradztwo w pełni fachowe.

- dostawcę okien/drzwi/ bramy garażowej (Hormann) czyli forumowy Stary :) Fachowiec w każdym calu. Nie wciska ciemnoty tylko mówi jak jest. Jego ekipa do montażu - pierwsza klasa. Towar również bez jakichkolwiek zastrzeżeń

- projektant wnętrz - czyli moja słynna Jola ( na forum jej niestety nei ma, choć ją namawiam. Nieśmiała jest :)). Za dużo by pisac - jest świetna i nie realizuje swoich wizji tylko to co ja chcę mieć w domu. Oczywiście sprowadza mnie na ziemie jak popadam w przesadę :)

- kominek - p. Daniel (po lewej zdjęcie na stronie http://www.kominkiikominy.pl/ ) - najlepsza cena w Polsce na wkład. Fajna współpraca - bezsterowa - terminowa - i przesympatyczna. Kominka nie obudowywałam.

Jak będę miała kogoś do polecenia to dopiszę :)

Bardzo dziekuje .

Roman77
10-02-2009, 22:21
:lol:

rrmi
12-02-2009, 17:13
a zna ktoś dobrą firmę do stanu surowego ???A może najpierw poczytaj choć kilka postów powyżej ?No wlasnie . :D
Zauwazam , ze wiekszosc tak robi :roll:



Jako , ze wciaz dostaje zapytania na pw o mojego ciesle , to moze napisze tutaj namiary na Niego .
Kladzie tez wszyskie pokrycia , tak wiec nie tylko wiezba .
Zdaje sie , ze stawia tez stany surowe , razem z wiezba i pokryciem oczywiscie .

Pan Andrzej
505 021 091

mario1976
13-02-2009, 08:43
Moja budowa trwa już prawie dwa lata. Pamiętam jak sam zaczynałem i szukałem poleconych ekip. U mnie trochę ludzi się już przewinęło więc hurtowo polecam ich zainteresowanym.

A więc od poczatku:

Stan surowy - rewelacyjna ekipa górali, która do dzisiaj przyjeżdza do mnie jak chce coś domurować, wyburzyć etc. Mieszkają "na stałe" w Starych Babicach. Stany surowe + więźby. Antek Wójcik - 608 822 845

Dekarz - także górale mieszkający tym razem w Izabelinie. Poleceni przez ekipę od surowego i kilkunastu forumowiczów. Szybko, solidnie, terminowo. Była jedna mała popraweczka przy oknie połaciowym i po telefonie następnego dnia byli na budowie.
Witek Groń - 607 242 688

Szamba betonowe - od A do Z. Przyjeżdzają z szambem, z koparą wszystko super terminowo, daszki, łaczniki itp itd. Są na pewno drożsi niż szamba "radomskie". Natomiast naczytałem się o pękających, stękających, a chciałem usługę kompleksową. Jak wszyscy polecani przeze mnie też mam ich z polecenia (Grupa Stare Babice). Pan Kucharski 602 325 904

Hydraulik - człowiek rakieta. Nie ma rzeczy niemożliwych. WC na suficie. Prosze bardzo :wink: . Nie marudzi jak żonie zachciało się kaloryfera pół metra dalej tylko przestawie. Mieszka w Błoniu.
Zbyszek Kowalewski - 607 385 951

Elektryk - założyciel Grupy Stare Babice. Krzysiek (KrzysiekSW)
terminowy, zgłową pomysłów. Tak samo jak hydraulik. Nie ma rzeczy niemożłiwych. 600524497

Kominek - firma Manuart z Blizne koło Starych Babic. Na kominkach się nie znam. Mój jest ładny i tyle. Działa i pieknie ciagnie ;-) Natomiast podczas jego budowy w domu miałem innych fachowców. Twierdzili, że pierwszy raz widzą aby ktoś tak się pieścił z konstrukcją, zabudową etc. www.manuart.pl 516 167 344

Podłogi - drewno, deska barlinecka, panele, dechy. Mały sklepik na Arkuszowej jadąc do Babic. Własciciele to młode małżeństwo. Bardzo miła Pani Basia i ekspert od podłogi Piotrek Galas. Mają polecane ekipy parkieciarzy (ekipa Pana Roberta i Bogdana robiła u mnie) z jakimi współpracują. Panele i "barlinka" Pan Piotrek kładzie sam. Dokładny do granic upierdliwości. www.pokryciapodlogowe.pl

Schody (także parapety i inne drewniane wykończenia) -rewelacyjna polecona przez kumpla i kilku forumowiczów ekipa górali. Mi robili schody samonośne. Obkładają też betonowe. Jestem upierdliwy i nie mogę się czepnąc niczego. Poza tym to dwóch kabareciarzy. Człowiek przy nich odpoczywał jak jechał na budowę. Pan Dochnal - 602 341 420

Odkurzacz centralny - facet z Ożarowa przedstawiciel Beama. Miły, kulturalny no i był tańszy niż konkurencja. Montuje, sprzedaje jednostki centralne. 600 820 287.

Te ekipy odwaliły kawał solidnej roboty, nie podnosiły mi ciśnienia nie wku....nie denerwowały :wink: jak dłubali coś w domku to nie musiałem sie zmuszać aby jechać na budowę.

Z innych ekip byłem zadowolony śrenio (z powodu jakości pracy lub osobowości specjalistów) lub zupełnie więc polecać nie będę.

Jakby ktoś miał pytanie co do cen jakie płaciłem lub innych szczegółów to zapraszam na priv. Dzwoniąc do nich możecie się powoływac na Mariusza z Zielonek Parceli.


ufff :wink:

yaco181
15-02-2009, 21:55
Polecam Panów do docieplen poddaszy, zabudowy k-g.Solidnie wykonuja swoja prace.U mnie zajmowali sie rowniez szpachlowaniem, malowaniem i w dwoch pokojach ukladali panele.Naprawde godni polecenia. Obecnie sa chyba w Halinowie. Jakby ktos chcial namiar na nich to piszcie na maila.Pozdro wszystkim

Eugeniusz_
15-02-2009, 22:52
hm, dwa posty i już wykończeniówka i super ekipa :o :o :o :o :o - do zastanowienia

anettka
16-02-2009, 22:28
jeżeli ktos potrzebuje wykonawców do tzw. kompleksowej wykończeniówki, w mnie ocieplali dach i zabudowywali gk, szpachlowali ściany, robili sufity podwieszane, glazurę i terakotę w całym domu, efekty można zobaczyć w moim linku, dodam jeszcze, ża ja wymyślałam trochę w łazienkach i zabudowach gk i ponowie doskonale sie sprawdzili u mnie pewnie będa robic jeszcze tydzień lub góra 2 i koniec aż do malowania, a na wiosnę reszta

Poproszę o namiary na tą ekipę.

stf
17-02-2009, 11:51
Poszukuję ekipy, która wykona kompletną adaptację poddasza nieużytkowego wg gotowego i zatwierdzonego już projektu. Zakres prac w skrócie obejmuje: wprawienie okien dachowych, wzmocnienie konstrukcji dachu i stropu drewnianego, docieplenie dachu, wykonanie podłóg, schodów, ścianek działowych oraz instalacji.

marzena999
19-02-2009, 09:40
witam, mogę polecić swoją ekipę do stanu surowego wraz z dachem, Stanisław 606555756.
budowali mój pierwszy dom w 1999 r. i drugi w ub. roku w Józefowie pod Otwockiem (zbudowali dom moich rodziców i szwagra)...wszystkie stoją, ostatnio mój mąż sprawdzał beton (mieliśmy lany strop) "młotkiem schmita" wyszło B-29

SIN
23-02-2009, 13:12
Witam
W pełni moge polecić: hydraulika. P. Kuliszewski
elektryka: P. Malinowski
Ekipa Pana Franka :lol: : wykonali u mnie tynki zewnętrzne, ocieplenie dachu, płyty K-G, zaprawki, osadzenie belek, gruntowanie całości, osadzenie parapetów wewnętrznych oraz zewnętrznych klinkierowych, wykonanie glifów.

Wszystkie 3 telefony moge podać zainteresowanym, na priv.
Ich prace do wglądu w moim dzienniku. Owe ekipy działaja w okolicach Piaseczna

pamuk
24-02-2009, 12:37
Poszukuję ekipy remontowej do mojego mieszkania w Warszawie. Planuję remot łazienki(skucie kafelków i położenie nowych, usunięcie wanny, zamontowanie kabiny prysznicowej, zamontowanie grzejnika) :roll:
Planuję także połozenie terakoty w kuchni oraz zbicie starej glazury i położenie nowej, ułożenie sufitu podwieszanego z oswietleniem. Jeśli ktoś może polecić sprawdzoną , niedrogą ekipę będę wdzięczna. :P

Irma
25-02-2009, 08:13
Gorąco polecam wykonawcę schodów:
Ryszard Rosłaniec 606417571
baaaardzo dokładny

grave
25-02-2009, 21:16
Polecam serdecznie wykonawcę barierek, poręczy schodowych pana Krześlaka http://www.4kinoxstyl.pl/pl/ .
Jestem pod ogromnym wrażeniem solidności i profesjonalizmu tego wykonawcy! (a przy tym ceny są przystępne, rzadko idzie w parze!)

Baranki
26-02-2009, 09:54
Mojej ekipie budowlanej zwolniło się miejsce w kalendarzu - sierpień-wrzesień. Są polecani, budują solidnie, słowni i konkretni. Stawiają dom od fundamentów po więźbę (bez krycia dachu).

Jeśli ktoś byłby zainteresowany, proszę o kontakt na prv. Prześlę namiary do ich szefa.

Gwiazdek5555
27-02-2009, 14:43
Witam!! :D
Polecam firmę "Studio podłóg i parkietów od A do Z"-660811484,698683513. Robili u mnie podłogę układali cyklinowali montaz listew super fachowcy i bardzo słowni.Właściecielka przedstawiła mi firmy rekomendacje i bylem troche w szoku ze jeszcze w Polsce są tacy fochowcy hehe robili w sejmie w Ambasadzie polskiej w Rzymie no znają sie na tym co robią POLECAMMMMM i pozdrawiam ludzi co mieli problemy z tynkarzami :D :D

Roman77
27-02-2009, 22:01
nieźle, warto poczytać

Roman77
27-02-2009, 22:23
Polecam ekipę górali do wykończeniówki, zakres prac trzeba ustalić bo ja już sie pogubiam co mogą robić, a robią wieeele :) Preferowane okolice Jabłonny i Legionowa

oto namiary p. Staszek 783689908, p. Zbyszek 505821021,
p. Wacek 695674412, dzwońcie po 20
powodzenia , pozdrawiam
Beata
[color=red]
Nie polecam tej ekipy górala Zbyszka, przyjechał miesiąc po umówionym terminie.Ogólnie robota partacka, wszystko trzeba poprawiać.

solberg
28-02-2009, 00:19
Ocieplenie - Jack Bud - nie polecam od 1,5roku próbuję zmusić ich aby wykonali poprawki w ramach gwarancji podbitki i frontowej elewacji - bezskutecznie

Kostka brukowa - Goodbruk (k/Otrębus) - zalecam ostrożność ponad rok czekałem na naprawę zapadliska przy wieździe (podobno źle zagęszone przy szambie ale poprawili) natomiast zakupiony tam materiał (LIbet Kolory Jesieni) po jednej zimie stracił kolor i mimo przyznania się do wady i próby wyjścia z twarzą proponując czyszczenie i konserwację kostki - słowa nie dotrzymali

Marzenia
28-02-2009, 19:13
Witam;
dom w okolicach Otwocka;
poszukujemy dosyć pilnie ekipy do tynków gipsowych i wylewek;
Czy ktoś mógłby polecić?
Marzena

Roman77
28-02-2009, 23:41
warto poczytać

Roman77
28-02-2009, 23:42
warto poczytać

agawi74
02-03-2009, 11:49
Witam,
kupię pilnie prowizorkę do prądu budowlanego.
Pozdrawiam

Zazdrośnica
02-03-2009, 20:21
Witam,
kupię pilnie prowizorkę do prądu budowlanego.
Pozdrawiam

Kurcze a ja chce sprzedać ale dopiero na koniec marca :( , mam słup z rurkami wysoki do wkopania, długi przewód (jakieś ok. 100 m), kompletną skrzynkę - super sprawa

Anula74
03-03-2009, 07:57
Witam,
kupię pilnie prowizorkę do prądu budowlanego.
Pozdrawiam


co masz na myśli pisząc prowizorka?/
mam kompletną skrzynkę, licznik, siła, gniazdo 220 V przewód długi


Anula

joan
03-03-2009, 11:38
Chyba po raz pierwszy (po dwóch budowach) - z czystym sumieniem mogę polecić firmę Falterm z Łomianek
wykonali mi kotłownię i c.o. w domu...
baaaardzo profesjonalna obsluga...z dobrymi nawykami (panowie hydralulicy mieli swoje obuwie na zmianę do poruszania się po domu :o , byli samowystarczalni, kulturalni)...
szefostwo nadzorowało pracę na bieżąco, odpowiadali wyczerpująco na moje pytania...
NAPRAWDĘ : szóstka z plusem :lol: :lol:

agawi74
03-03-2009, 11:58
Witam,
kupię pilnie prowizorkę do prądu budowlanego.
Pozdrawiam

Kurcze a ja chce sprzedać ale dopiero na koniec marca :( , mam słup z rurkami wysoki do wkopania, długi przewód (jakieś ok. 100 m), kompletną skrzynkę - super sprawa

witaj,
dzieki za odzew, ale pod koniec marca, to będzie za pózno.... :oops:
Pozdrawiam

dorisbis
03-03-2009, 16:50
warto poczytać :lol:

Ja często nie jestem na tym forum bo nie mam czasu.. Zadko zaglądam ale jestem już po budowie stanu surowego., mam okna i elektryke i ogrzewanie jeszcze tynki i reszta.

ja moge polecic pana a raczej 4 panów którzy wybudowali nasz dom
stan surowy zrobili normalnie nie cudownie ale bardzo normalnie. Co mi sie podobało to to że skożystaliśmy ze zniżek pana co nam to wykonywał.
Poprostu on ma zniżki tam gdzieś.. zamówiliśmy materiał zapłaciłam i po tygodniu miałam na placu budowy. tylko postawił mi warunek taki że to on bedzie budował budynek SSO żebym sie nie wycofała ..-
-miałam taniej materiał i robote zakończona.
A zapomniałam elektryke i ogrzewanie też nam podłączał

pan Przemek 697 555 835

proszę mówic że od DORoty to może dostane zniżki na ocieplenie i poddasze :lol: :D

Zazdrośnica
03-03-2009, 16:53
Witam,
kupię pilnie prowizorkę do prądu budowlanego.
Pozdrawiam

Kurcze a ja chce sprzedać ale dopiero na koniec marca :( , mam słup z rurkami wysoki do wkopania, długi przewód (jakieś ok. 100 m), kompletną skrzynkę - super sprawa

witaj,
dzieki za odzew, ale pod koniec marca, to będzie za pózno.... :oops:
Pozdrawiam

Bardzo proszę, no cóż ja jeszcze trochę muszę pojechać na tymczasówce.

pogor
04-03-2009, 08:45
Witam,
polecam serdeznie ekipę sprawdzoną juz na budowie u mojej koleżanki i u mnie, Panowie wykonuja Stanu surowe otwarte, oceiplenia zewn i wewn, oraz w sezonie zimowym także wykonczeniówkę.
Efekty pracy Panów można obejrzec pod warszawą gmina babice.
tel Pan Paweł: 694-028-792
Pan Romek: 604-721-800

dewka
04-03-2009, 09:26
Cyklinowanie, podlogi - Ja do listy chcialam dopisac jeszcze Pana Marcina (518404704) - solidny, słowny, terminowy no i podłogi jak marzenie! Moge go z czystym sumieniem polecic - chyba nie ma dla niego rzeczy niemozliwych. Jesli chodzi o ceny - to nie są wygórowane tak że polecam.
Ah.. i jeśli ktoś potrzebuje to Pan Marcin zajmuje się również elektryką.

Szarbia
04-03-2009, 12:09
Polecam do przeprowadzki

Ekipa z Zielonki.

608 612 101

Ramot
04-03-2009, 21:38
Witam;
dom w okolicach Otwocka;
poszukujemy dosyć pilnie ekipy do tynków gipsowych i wylewek;
Czy ktoś mógłby polecić?
Marzena

do wylewek polecam p. Marka (na forum pod nickiem Eimund), tel. 503 065 286

pogor
05-03-2009, 10:39
[Polecam,

stany surowe otwarte, ekipa przetestowana przez mnie i przez koleżankę , na obu budowach sprawdzili się idealnie, samodzielni, wiedzą co robia i znaja swój fach, jak zabraknie przysłowiowego gwożdzia to nie ganiaja inwestora tylko jada i po uzgodnieniu telefonicznym sami przywiozą.
Naprawdę oszczędzili mi kupęczasu i strasów na budowie.

Pan Romek i Pan Paweł
604-721-800 lub 694-028-792[/u]

scautinho
05-03-2009, 12:58
Witam

Po mniej więcej dwóch latach walki wprowadzamy się do domu-:) W związku z tym trzeba się podzielić z Forumowiczami nie tylko tą radosną wieścią, ale i namiarami na fachowców.

Kilku z wykonawców trafiło do nas z tego Forum, reszta jest albo polecana przez tychże fachowców, albo przez znajomych. Kontakty, które udostępniam powinny być aktualne, choć w niektórych przypadkach minęło kilkanaście miesięcy. Niektórzy... hmm... byli specyficzni. Zainteresowanym poradzę na privie na co zwracać uwagę-;)

Ważne: dom stoi tuż za granicami W-wy, w stronę Nieporętu. Więc kilku z fachowców lubi działać tylko w tymże terenie.


Koparka i inne roboty ziemne - p. Czarek 501 120 118;

Dach czyli dachówka, veluxy i reszta (Dachlux z Puławskiej) - p. Paweł 512 255 590;

Piasek i ziemia (imienia nie pamiętam) - 601 391 915;

Klinkier (p. Janek - specyficzny, szczegóły na priv-:)

Hydraulik (kompleks) - p. Mariusz 604 251 629 (polecony na Forum);

Kierownik budowy - p. Teresa Łaciak z Kątów Węgierskich 501 747 599;

Ogrodnik - p. Artur (robi drugi ogród...) 501 445 617;

Okna z Dobrych Okien (Węgrów) - zajebiste - p. Małgorzata (25) 792 20 85;

Posadzki - p. Sławek 607 110 465 - (uwagi na priv...);

Styropian, stal, drzwi wewnętrzne, farby, płyty paździeżowe itp. - Efekt Zielonka, p. Jacek 605 650 880;

Ocieplenie, tynk zewnętrzny (teraz ponoć i wewnętrzny, maszynowy) - p. Sylwek 504 216 761;

Tynk wewnętrzny - p. Andrzej 601 817 411 (uwagi na priv);

Drzewo na więźbę - p. Przemek 604 913 848;

Budowa (stan surowy) - p. Wojtek 696 030 089 - wybudował dom u sąsiada; drożej niż u mnie, ale wydaje mi się, że... lepiej.

Stiuki (widziałem robotę u sąsiada - niezła!) - p. Bogusia 601 543 297;

Cyklinowanie (szpachla i lakierowanie też, listwy) - p. Jarek 512 343 860;

Dekarz (więźba, dachówka, okna) - p. Marcin 698 394 557;

Strop terriva, bloczki, nadproża (z dowozem) - p. Grzesiek - 606 937 937;

Kominek (Marki) - p. Kasia 509 312 510;

Wykończeniówka - kompleks - p. Zenek (robił u sąsiada, więc wiem, że b. dobrze i... dość tanio; wyrwany z tego Forum) 515 613 274;



Można się powołać na Marcina ze Stanisławowa, ze Słonecznej-:))))

pozdrawiam i życzę wytrwałości
M

Jung
07-03-2009, 19:01
Poszukuje wykonawcy ogrodzenia. czesc z klinkier+drewno, czesc ogrodzenie systemowe na murkach do tego brama + furtka.

Bogko
08-03-2009, 21:56
Witam,

często korzystałem z tej rubryki na forum.
Jestem obecnie na etapie wykończeniówki.
Z dotychczasowych wykonawców mogę z czystym sumieniem polecić ekipę górali do krycia dachu ceramiką. Robotę wykonali solidnie i ładnie (nawet moja żona nie miała zastrzeżeń). Dach dość skomplikowany (bungalow z pracowni p. Szewczyka).
Dlatego polecam - p.Andrzej 888 808 818

Anielica
09-03-2009, 11:21
Witam,
kupię pilnie prowizorkę do prądu budowlanego.
Pozdrawiam

Witam,
ja mam dostepna od reki kompletna erbetke + duzo kabla do tego jesli pasuje bardzo prosze :D
pozdrawiam,

Grzesio-K
10-03-2009, 15:29
Polecam firmę DW Uniplast z Wesołej.

Pan Darek Wodnicki jest przedstawicielem Jezierskiego.

Dzisiaj jego ekipa skończyła dwudniowy montaż okien w moim domu.

Zarówno p. Darek jak i jego montażyści - p. Sławek i p. Paweł - pełen profesjonalizm.

Rzetelnie, zgodnie z ustaleniami, z pełnym zrozumieniem dla upierdliwego klienta, na czas i za ustaloną kasę - żeby tak wszyscy...

zainteresowanych bardziej szczegółowym opisem moich doświadczeń z firmą p. Darka proszę o kontakt na PW.

pioglo
11-03-2009, 19:04
Witam serdecznie, poszukuje solidnego glazurnika. Mam do wykończenia dom pod Warszawa. Szczerze mowiac, znalezc dobrego wykonczeniowca to nielada sztuka... Moze ktos moglby kogos polecic... :P

Mogę polecić firmę, która zajmuje się wykończeniami. wstukaj w wyszukiwarce "intercomfort" to na pewno znajdziesz link do stronki :) jezleli sami nie wezma zlecenia to na pewno kogos polecą. ja w ten sposób wyremontowalem sobie mieszkanko.

imer1005
11-03-2009, 19:22
Poniżej podaję sprawdzone namiary. Ja jestem bardzo zadowolny z tych ekip.

Kontakty:

Stan surowy z krokwiami: tel. 602 177 313
Dachy: tel. 601 372 385
Okna: tel. 697 475 143
Szambo: tel. 502 037 636
Hydraulika: tel. 606 233 502
Ocieplenia: tel. 511 053 012

Po następnym etapie instalacji, tynków i wylewek również podzielę się na forum swoimi odczuciami. Ale jestem spokojny bo te ekipy są z polecenia z tego samego źródła.

johna2
11-03-2009, 20:59
Skoro są tacy dobrzy to pokaż ten swój super dom i podaj adres chetnie obejrzę. Wtedy będzies dla mnie wiarygodny.

grizzli
11-03-2009, 22:22
najbardziej mnie wzruszyło, że właśnie kończą stan surowy, a on już poleca docieplacza. Ciekawe, do którego z wcześniej krytykowanych wykonawców pasują te numery...

asz
12-03-2009, 14:59
imer1005 w świetle ostatnich ujawnionych manipulacji opiniami w necie taka laurka brzmi podejrzanie :D
ale żeby nie było że forumowicze tylko się czepiają
dekarz to znana i posiadająca dobrą opinie na FM muratora osoba.
O Panu Czesławie można poczytać np. na grupie Piaseczno i okolice
http://forum.muratordom.pl/piaseczno-i-okolice,t2135-12060.htm

imer1005
12-03-2009, 18:02
imer1005 w świetle ostatnich ujawnionych manipulacji opiniami w necie taka laurka brzmi podejrzanie :D
ale żeby nie było że forumowicze tylko się czepiają
dekarz to znana i posiadająca dobrą opinie na FM muratora osoba.
O Panu Czesławie można poczytać np. na grupie Piaseczno i okolice
http://forum.muratordom.pl/piaseczno-i-okolice,t2135-12060.htm
Laurka może wydać się podejrzana ale sam przeszedłem drugą drogę do znalezienia wykonawców i dzielę się tylko kontaktami. Wrzosek i reszta wykonawców świetnie robią swoją robotę i jeśli mój post komuś ułatwi budowę będzie miło. Na różnych forach jest mnóstwo wiadomości śmieci i tak naprawdę każdy decyduje się na to co sprawdzi i obejrzy. Pewnie i mnie czekają jakieś "schody" podczas dalszych etapów ale z tych ludzi jest bardzo zadowolony.

imer1005
12-03-2009, 18:13
najbardziej mnie wzruszyło, że właśnie kończą stan surowy, a on już poleca docieplacza. Ciekawe, do którego z wcześniej krytykowanych wykonawców pasują te numery...
Po pierwsze, docieplenie można robić przed zamknięciem stanu surowego. I tak właśnie robię. Proponuję się zapoznać z literaturą techniczną. Po drugie, zgodnie z sugestią, ciekawe do którego z tych krytykowanych wykonawców pasują te numery? Ależ jad z języka się sączy - ciekawa to wypowiedź sfrustrowanego desperata, który wszędzie szuka dziury w całym a kompletnie nie ma pojęcia o sztuce budowlanej. Powodzenia "inżynier" i proponuję bzdury nie wypisywać trochę się dokształcić!

imer1005
12-03-2009, 18:29
Skoro są tacy dobrzy to pokaż ten swój super dom i podaj adres chetnie obejrzę. Wtedy będzies dla mnie wiarygodny.
Nie zależy mi na udowadnianiu mojej wiarygodności zwłaszcza jeśli ktoś z taką agresją wypisuje swoje posty. Nie odpowiada moja opinia - to najlepiej nie odpisywać i samemu stukać młotkiem swoją komórkę na placu. Powodzenia!

Nefer
12-03-2009, 23:31
Tobie może i na wiarygodności nie zależy, ale ekipom, ktore polecasz - na pewno.
A póki co robisz im czarny PR czyli tzw. niedźwiedzią przysługę :(

Merka_23
13-03-2009, 08:13
wczoraj z płaczem pozegnałam góralskich wykonawców mojego domu (byli u mnie od stanu surowego zamknietego- Boze dlaczego ja ich wcześniej nie spotkałam ) POLECAM ich w 10000%. Pare "uczciwych" :evil: wykonawców na swej drodze miałam a Ci kurcze naprawdę mi żal, ze odjechali. Jak cos dam numer na priv. Budują całe domy łącznie z wykończeniem. Nie należą do tanich, ale warto!!!![/i]

mikopiko
14-03-2009, 18:36
Mogę z całą pewnością polecić parkieciarza.
Ekipa bardzo solidna, sprawnie działająca , nie trzeba ich pilnować co jest bardzo ważne :wink: !!!!
Wiedzą co robią , pięknie szlifują , umiejętnie lakierują i rzecz najważniejsza w momencie zapytania, sugestii potrafią wytłumaczyć i ewentualnie coś zasugerować!!!!
Prawdziwi fachowcy :P
Podłoga jest piękna a schodziarze, którzy przyszli po nich sami się dziwili, że tak profesjonalnie jest wykonana :P
Polecam :P

Pan Jan Fedorczyk - telefon 501514434

beatrycze2
15-03-2009, 15:01
Polecam pana Dariusza który wykonał u nas remont.
tel 608223441

johan
15-03-2009, 19:09
Polecam ekipę pana Leszka, na forum występuje jako leszeq.

U mnie wykonywali ocieplenie stropu i zabudowę poddasza.

Bardzo sprawna i solidna ekipa, robota wykonana perfekcyjnie. W ofercie ma również ocieplanie budynków, tynki cienkowarstwowe i podbitki.

Szczerze polecam

Etti
15-03-2009, 22:11
jak w temacie szukam godnego polecenia (dobra jakość/cena) montażysty automatyki do bramy w ogrodzeniu i bramy garażowej najlepiej z okolic Pruszkowa.

mogę polecić dobrego glazurnika z Milanówka - p. Wacław Sędzelewski tel 0606241166. Więcej szczegółów na temat jego prac na priva

dewka
16-03-2009, 11:46
Polecam Pakieciarza i cykliniarza - Pan Marcin : 514702786 :) Naprawde warto - u mnie szybciutko i solidnie. Ceny również przystępne - POLECAM

mikopiko
16-03-2009, 11:53
Mogę z całą pewnością polecić parkieciarza.
Ekipa bardzo solidna, sprawnie działająca , nie trzeba ich pilnować co jest bardzo ważne :wink: !!!!
Wiedzą co robią , pięknie szlifują , umiejętnie lakierują i rzecz najważniejsza w momencie zapytania, sugestii potrafią wytłumaczyć i ewentualnie coś zasugerować!!!!
Prawdziwi fachowcy :P
Podłoga jest piękna a schodziarze, którzy przyszli po nich sami się dziwili, że tak profesjonalnie jest wykonana :P
Polecam :P

Pan Jan Fedorczyk - telefon 501514434

a oto efekt

http://img140.imageshack.us/img140/5743/p2270107.jpg

barbamama
16-03-2009, 17:26
Polecam ekipę górali do wykończeniówki, zakres prac trzeba ustalić bo ja już sie pogubiam co mogą robić, a robią wieeele :) Preferowane okolice Jabłonny i Legionowa

oto namiary p. Staszek 783689908, p. Zbyszek 505821021,
p. Wacek 695674412, dzwońcie po 20
powodzenia , pozdrawiam
Beata
[color=red]
Nie polecam tej ekipy górala Zbyszka, przyjechał miesiąc po umówionym terminie.Ogólnie robota partacka, wszystko trzeba poprawiać.

Niestety co do Zbyszka musze się zgodzić :(, jak u mnie robota właściwie ok, niewiele potem poprawek było....Z terminami uuuuuuuu kiepsko :( Nazwijmy rzecz po imieniu... strasznie mi przykro....
Jednak zarówno Staszek jak Wacek cały czas robią , w tej chwili 2-gi dom u naszych znajomych- ocieplenia, stelaże, płyty, wykończenie pod malowanie i glazurę+ elewacje (ecieplenia tynki).

dziunia20
17-03-2009, 08:13
Witam
właśnie kończę budowę stanu surowego w Sulejówku,jeśli ktoś chciałby naprawdę dobrą i fachową ekipę do stanu surowego polecam mojego fachowca Pana Jacka tel. 600 038 475.Jestem baaardzo zadowolona.
Jak ktoś będzie chciał obejrzeć budowę proszę o wiadomość na priva

cypekr
18-03-2009, 09:29
Witam,
Jeśli szukacie kogoś do kompleksowego wykończenia domu czy mieszkania to z czystym sumieniem mogę polecić ekipę Pana Radomskiego. Zanim zacząłem wykończeniówkę, widziałem wiele jego realizacji, w tym przeważającą ilość nietypowych rozwiązań. Szukałem kogoś kto podjąłby się zrobienia oryginalnych, nietuzinkowych wykończeń, a przy tym był solidny i zrobił kompleksowo wykończenie całego domu (380m2). Na pewno nie wyszło najtaniej, ale zdawałem sobie sprawę, że niestandardowe rozwiązania będą kosztowały więcej. Mimo wszystko było warto, wszyscy którzy do tej pory widzieli dom z zewnątrz i na zewnątrz byli zachwyceni.
Zrobił u nas wszystko, począwszy od instalacji sanitarnej, co, płytkach, zabudowa GK, ocieplenie i elewacja zewnętrzna (elewacja cieniowana, tzw. meksykańska+ kamień naturalny), obsadzanie okien, parkiety, ogrzewanie podłogowe, malowanie, tynki rustikalne wewnątrz, oświetlenie, łazienki,itd.na kostce, obsadzeniu ogrodu i instalacji automatycznego nawadniania kończąc.

Jeżeli szukacie dobrego, sprawdzonego wykonawcy to polecam, w okolicach Warszawy ma zrealizowane nwestycje w Pęcicach, Komorowie, kilka na Białołęce (robią wrażenie) i pewnie jeszcze jakieś, ale to myślę że sam was zabierze.
tel do Pana Darka 510-088-558

A to link do największej chyba inwestycji którą wykańczał

http://www.bukszapolo.pl

ps. to nie jest ogłoszenie- poprostu kiedy słyszę od znajomych o pseudofirmach tankujących piwo i wódkę, z fajkami w zębach łażącymi po świerzo ułożonej glazurze czy parkiecie to uważam że warto rekomendować solidne ekipy, jak ta którą opisałem.

grave
18-03-2009, 14:25
sorki, a czy kogoś uczciwego do naprawy zmywarki Electrolux możecie polecić?
Gwarancja mi się skonczyła dawno i akurat przestała suszyć, podrzewać...chyba grzałka?

ps. ewentualnie także kogoś od pralkek, Amica - chyba łożyska do wymiany...

Eugeniusz_
18-03-2009, 20:09
Przeglądam te posty z poleceniami wykonawców i baaaardzo dziwne jest że polecają osoby które mają po kilka postów - pozostawiam wszystkim do przemyślenia :-? :-? :wink:

mikopiko
18-03-2009, 20:12
chyba nie o mnie tu mowa :o :lol: :lol: :wink:

Ci którzy mają mało postów i polecają wykonawców , zachwalając ich to wiadomo kto to :wink:
Chyba nikt nie bierze ich pod uwagę :roll:

Eugeniusz_
18-03-2009, 21:58
Miko no nie wiem też bym się zastanawiał masz .............. za dużo :wink: :wink: :wink: :wink: ,
ale są pewnie tacy co się złapią :o :o :o

salmon969
18-03-2009, 21:58
Góral z polecenia i ja teraz polecam

W zeszłym roku na forum polecono mi solidną ekipę górali do stanu surowego , zdzwoniłem się i spotkałem się z nimi po zapoznaniu się z planami dogadaliśmy się co do budowy .Dziś zakończyli mi budowę domu do stanu surowego .I powiem jedno o takiej właśnie ekipie myślałem i na taką trafiłem , to znaczy.
Górale (Sylwek i Szczepan oraz reszta ekipy) ludzie przede wszystkim doświadczeni i myślący ,zaradni i nie pijący co jest zmorą w budowlance .
Ceny mają z życia wzięte a nie jak inni z kosmosu a jakość ich pracy w 100% zadowoliła moje oczekiwania . POLECAM . Dla zainteresowanych namiary 694327297 -Sylwek mówić że od Grzegorza z Leszna dostało się namiary

mario1976
19-03-2009, 09:31
Polecałem ale tym razem poszukuję.....PŁOT/OGRODZENIE

UWAGA: Proszę aby polecacze/wykonawcy z 1-3 postami nie przesyłali mi swoich ofert na priv. Umiem googlać i zasadniczo ekipę mogę znaleźć sam.....ale poszukuje ludzi POLECONYCH i SPRAWDZONYCH przez prawdziwych forumowiczów.

Płot z boków działki - około 65mb płotu ze słupkami + siatka + podmurówka.
Przód około 27 mb podmurówka, jakieś teowniki lub dwuteowniki, poprzeczki + sztachety na to. Brama i furtki + sztachety.

Ogrodzenie jest proste jak konstrukcja cepa (bez kamienia, klinkieru etc) nie musi być to więc profesjonalna firma od ogrodeń. Może być Pan Mietek z Panem Czesiem i głową na karku.

Ekipy jakie znalazłem na własną rekę w internecie nie zauwazyły chyba, że jest podobno kryzys, podobno boom budowlany się skończył (przepłacałem przez dwa lata...za płot nie mam zamiaru :wink: ) i podobno bezrobocie rośbie :wink: . Szukam fachowca za uczciwą (ale nie złodziejską) cenę. Na czasie jakoś bardzo mi nie zalezy więc z betoniarką i słupkami może się nawet miesiąc bawić.

Miejsce akcji: Stare Babice
Czas akcji: Kwiecień-Maj-Czerwiec (?)

dziunia20
19-03-2009, 14:57
Przeglądam te posty z poleceniami wykonawców i baaaardzo dziwne jest że polecają osoby które mają po kilka postów - pozostawiam wszystkim do przemyślenia

Ja mam kilkanaście postów,ale polecam moją ekipę i będę się przy tym upierać.Kończę stan surowy.Majster wart polecenia.Dom do wglądu stoi w Sulejówku.Oczywiście po kontacie na priva.

Brunek
20-03-2009, 11:44
Witam wszystkich. Poszukuję sprawdzonej firmy (ekipy) do zrobienia zabudowy kuchni, ew. szafy z drzwiami przesuwnymi, pozostałych szafek do pokoju. Wiem, że wcześniej Paweł297 pisał o dobrych fachowcach, jednak nie odpowiada na PW. Może mi ktoś pomóc? Szukam dobrej i w miarę taniej oferty, mam niewielką kuchnie.

Z góry dzięki bardzo.

ambroma
20-03-2009, 12:03
Czy ktos mógłby mi polecić odpowiedzialną ekipę do montażu drzwi zewnętrznych? Stolarz u którego zamawiamy drzwi nie ma niestety swojej ekipy w W-wie. Z góry dziękuję.

mikopiko
20-03-2009, 17:21
Mogę polecić jeszcze jednego wykonawcę :P
Firma wykonuje schody i poręcze i w tym się specjalizuje a to ważne.
Schody są wykonane bardzo dokładnie, starannie. Firma bardzo solidna a o niewielu można w ostatnim czasie tak powiedzieć ...wiem coś o tym więc postanowiłam polecać tylko tych, którzy są solidni i sprawdzeni.

Wykonawca został mi polecony przez forumowicza kirkisa , którego schodami też wszyscy się zachwycali i nie zawiodłam się.
Jest to firma drewsław (mają swoją stronę internetową)

Sławomir Gryl
Tel. kom. 509 705 394
zdjęcia schodów umieściłam w innym wątku
http://forum.muratordom.pl/post3206159.htm#3206159

Halszka
21-03-2009, 16:20
Poszukuję ekipy do zrobienia ogrodzenia z bloczków betonowych.

Lokalizacja - Krzaki Czaplinkowskie.

Pozdrawiam.

pixelpeon
21-03-2009, 22:25
Poszukuje ekipy do wyprowadzenia stanu otwartego w stan zamkniety.
Interesuje mnie:
1) wymiana jętek w dachu (obecne sa wadliwe), przedluzenie czesci dachu
2) wykonanie pokrycia blachodachowka wraz z orynnowaniem i obrobka blacharska i podbicie dachu + montarz okien dachowych
3) ocieplenie budynku z zewn. + tynki zewnetrzne
4) montaz okien i drzwi zewnetrznych
5) schody wewnetrzne
6) wylewki gruntujace
7) taras - konstrukcja i wylewka

Zalezy mi na kompleksowej ekipie, ktora podejmie sie takze dalszych prac.

Okolice: Kobylka, Tluszcz, Wyszkow, Radzymin - budowa w olkolicach Wyszkowa

Pozdrawiam serdecznie i ciesze sie, ze dolaczylem do grona forumowiczow.

Nefer
22-03-2009, 00:21
Pytający :przeczytajcie posty powyżej i wszystko znajdziecie.

pixelpeon
22-03-2009, 00:47
Klikam i klikam i nic sensownego nie pojawia sie ku mojemu zdumieniu. Moze podejscie mam zle i zamiast szukac ekipy od wszystkiego powinienen szukac kilku ekip? Tyle, ze ja cholernie daleko mam do tej budowy i dzienne dopilnowanie inwestycji wydaje sie byc nierealne.

No nic, czytam cierpliwie dalej i analizuje watki poboczne zgodnie z zaleceniami. Ba, nawet sie pokusilem o dziennik.

Nefer
22-03-2009, 01:19
znalazłeś coś :)

salmon969
22-03-2009, 12:28
Szukam solidnej ekipy za rozsądne pieniądze najlepiej z polecenia z forum do tynku cementowo-wapiennego lub gipsowego ok 700m2 do zrobienia oraz elektryka do rozprowadzenia instalacji na cały dom

rrmi
23-03-2009, 08:11
Polecam firme od ogrodzen , robia bramy , przesla przerozne .
Specjalizuja sie w wyrobach ze stali kwasowej .
Namiary moge podac na pw , firma miesci sie w Henrykowie Urocze.

Anielica
23-03-2009, 08:27
rrmi

a ta twoja firma od ogrodzen to tradycyjne podmurowki robi?

rubin69
23-03-2009, 11:44
Ja wam moi drodzy powiem, że zaczęliśmy po Wielkanocy 2008.
Wigilia była w już wykończonym domu :)

Moja ekipa zrobiła mi praktycznie wszystko, chłopaki nie zostawili mnie nawet jak ich majster zawinął się ze sporą częścią ich kasy:
- wykopali fundamenty, wymurowali ściany fundamentowe,
- postawili stan surowy
- zrobili ocieplenie i tynki
- ocieplili poddasze i położyli płyty
- zrobili hydraulikę
- wylali posadzki
- pomalowali ściany
i pojechali na święta do domu :)
Ekipa jest z Tarnobrzega.
0 792 367 185

Więźbę zrobił mi najlepszy fachowiec z okolicy - p. Sikorski
Gont na dachu położyłem sam
Instalacje elektryczne zawdzięczam firmie El-rad z Gliny
Zakupy robiłem głównie w Brico Depocie - po pokłóceniu się z prawie wszystkimi okolicznymi "hurtowniami", które przy jednym zamówieniu chciały się dorobić na kilka pokoleń




:)

Euzi
23-03-2009, 11:51
Szukam solidnego (myślącego) cykliniarza. Czy ktoś może zna kogoś takiego? Na kwiecień, maj.

W rewanżu mogę polecić dobrego glazurnika i fachowca od remontów - robi wszystko tak, jak chcesz

mikopiko
23-03-2009, 12:17
Szukam solidnego (myślącego) cykliniarza. Czy ktoś może zna kogoś takiego? Na kwiecień, maj.

W rewanżu mogę polecić dobrego glazurnika i fachowca od remontów - robi wszystko tak, jak chcesz

...



Pytający :przeczytajcie posty powyżej i wszystko znajdziecie.


:roll: :roll: :roll: ..musiałam :roll: :wink:

Malina Wieczorek
23-03-2009, 12:19
Ja rowniez polecam ekipe Pana Darka, zawdzieczam Mu piekny dom w starym stylu, kuchnia ( ze starych cegiel) to wprost majstersztyk :D
Poza wspaniala realizacja, Pan Darek stal sie przyjacielem domu- a to chyba najlepiej o Nim swiadczy, polecam :D :D

Euzi
23-03-2009, 12:37
Szukam solidnego (myślącego) cykliniarza. Czy ktoś może zna kogoś takiego? Na kwiecień, maj.

W rewanżu mogę polecić dobrego glazurnika i fachowca od remontów - robi wszystko tak, jak chcesz

...



Pytający :przeczytajcie posty powyżej i wszystko znajdziecie.


:roll: :roll: :roll: ..musiałam :roll: :wink:
Znalazłam namiary np. na p Mikołaja, ale jest jeszcze kwestia dogrania terminów. Prosze, nie zniechecaj postami typu- czytaj, ale nie pisz :)

mario1976
23-03-2009, 13:01
Poza wspaniala realizacja, Pan Darek stal sie przyjacielem domu- a to chyba najlepiej o Nim swiadczy, polecam :D :D

No jak Pan Darek z Panią Maliną się zaprzyjaźnił, to rzeczywiście świadczy o nim dobrze. Po tym poście do Pana Darka samotne inwestorki będą drzwiami i oknami waliły.

mikopiko
23-03-2009, 13:04
Poza wspaniala realizacja, Pan Darek stal sie przyjacielem domu- a to chyba najlepiej o Nim swiadczy, polecam :D :D

No jak Pan Darek z Panią Maliną się zaprzyjaźnił, to rzeczywiście świadczy o nim dobrze. Po tym poście do Pana Darka samotne inwestorki będą drzwiami i oknami waliły.
:lol: :lol: :lol:

elilas
23-03-2009, 15:24
Witam,

jestem nowa na forum i troche ze zdziwieniem czytam niektore posty.Dla mnie rzecz oczywista-Jak ktos jest do wszystkiego to jest do niczego-takie tam powiedzonko ale czesto sie sprawdza.
Szukajcie profesjonalistow w danej dziedzinie.Ten kto jest dobry w budowie domow raczej nie bedziej juz za bardzo profesjonalny np. w ukladaniu plytek.Chyba,ze ma bardzo duza firme i bierze podwykonawcow.(cena wtedy tez jest odpowiednio wysoka).
My z mezem w zeszlym roku budowalismy dom - okolice Grodziska Maz.Z czystym sumieniem moge polecic firme p.Dominika Kujawy (tel.0507 122 233). ktory postawil nam dom w stanie surowym otwartym.Sprawdzil sie idealnie.Doradzal, jezdzil po towar na sklad jak nie mogli dowiezc a cos im zabraklo.Umowe tez bez problemu podpisal.Jednak nie podjal sie dalszych prac wykonczeniowych bo jak stwierdzil nie mial fachowcow do wykonczeniowki.Byl rzetelny, co cecha raczej rzadka u wykonawcow.

Eugeniusz_
23-03-2009, 18:50
Przeglądam te posty z poleceniami wykonawców i baaaardzo dziwne jest że polecają osoby które mają po kilka postów - pozostawiam wszystkim do przemyślenia :-? :-? :wink:

Przypominam nowym :-? :-? :wink: :wink: :wink:

kinia81
23-03-2009, 20:15
Polecam ekipe zajmująca się hydrauliką. Wykonują instalacje od A do Z. Sa solidni i sumienni. Działają w woj. mazowieckim i lubelskim. Naprawdę polecam. Piotr 507- 748-994 [/b]

Blaze
24-03-2009, 09:20
Witam Wszystkich,
Poszukuję godnej polecenia firmy zajmującej się instalacjami wentylacyjnym (rekuperatory, rozprowadzenie powietrza, GWC) od projektu po wykonanie.
Ma ktoś namiary na takich ludzi?
Z góry dziękuję

elilas
24-03-2009, 14:49
Eugeniusz_ napisał:
Przeglądam te posty z poleceniami wykonawców i baaaardzo dziwne jest że polecają osoby które mają po kilka postów - pozostawiam wszystkim do przemyślenia


Moze nie kazdy ma czas aby caly dzien sledzic wylacznie forum muratora i pisac codziennie nowe posty.Mysle, ze sa takze osoby takie jak ja, ktore maja dom w stanie surowym i poszukuja raczej podpowiedzi w serwisie, a na forum zagldaja rzadziej.Co nie oznacza, ze nie moga sie tez podzielic informacja dot. chociazby ekipy budowlanej ( bo nie mam jeszcze hydrauliki, elektryki itp.)Jesli pozostali fachowcy tez sie sprawdza zamierzam o tym napisac na forum.

daga75
24-03-2009, 21:17
Witam Wszystkich,
Poszukuję godnej polecenia firmy zajmującej się instalacjami wentylacyjnym (rekuperatory, rozprowadzenie powietrza, GWC) od projektu po wykonanie.
Ma ktoś namiary na takich ludzi?
Z góry dziękuję

Polecam p.Jarka - 602-334-682 , robił u mnie i u innych forumowiczów.

Ania&Maciek
25-03-2009, 09:56
Witam,

Po długich poszukiwaniach domu gtowego zdecydowaliśmy się jednak na budowę domu, ale na razie jesteśmy na początku drogi. Niestety mamy ograniczone możliwości czasowe, więc chcemy maksymalnie uprościć proces budowlany i jak najwięcej prac zlecić jednej fimie. Czy możecie polecić solidną, sprawdzoną i rozsądną cenowo firmę do stanu surowego zamkniętego lub stanu deweloperskiego? Budowa w Grodzisku Mazowieckim. Z góry dziękujemy za wszelkie informacje (na priv lub na forum).

Ania&Maciek

kukla
25-03-2009, 12:20
Witam

czy morze ktoś polecić cieśli co u kogoś są sprawdzeni bo tych co miałem
umuwionych że jak skończą murarze to przyidą murarze skończyli
dzwonie do nich a oni mówią ze mogą przyjść ale podkoniec maja

wzamian mogę polecić wykonawce do stanu surowego dostałem ich
polecenia więc mogę polecić z wykonania jestem zadowolony
zainteresowanym mogę podać namiar na majstra

wszystkie namiary na ciesli mile widziane

dziękuje wszystkim

kinia81
25-03-2009, 19:45
quote]Eugeniusz_ napisał:
Przeglądam te posty z poleceniami wykonawców i baaaardzo dziwne jest że polecają osoby które mają po kilka postów - pozostawiam wszystkim do przemyślenia

A pewnie przemyslajcie... Ja p. Piotra 507-748-994 - hydraulika i tak polecam. Robil hydraulike nam w starym domku, robil znajomym i bedzie robil w naszym nowym domku. :D
A jak komus nieodpowiada ilosc postow to trudno :lol:

[/quote]

Eugeniusz_
28-03-2009, 08:00
quote]Eugeniusz_ napisał:
Przeglądam te posty z poleceniami wykonawców i baaaardzo dziwne jest że polecają osoby które mają po kilka postów - pozostawiam wszystkim do przemyślenia

A pewnie przemyslajcie... Ja p. Piotra 507-748-994 - hydraulika i tak polecam. Robil hydraulike nam w starym domku, robil znajomym i bedzie robil w naszym nowym domku. :D
A jak komus nieodpowiada ilosc postow to trudno :lol:

[/quote]

Kinia to nie kwestia że nie odpowiada tylko ostrzega. Nagle pojawiło się sporo autoreklam - i tutaj małe ostrzeżenie dla kogoś kto szuka ekipy aby baczniej sprawdzić ofertę - np pisząc do polecajacego czy to nie przypadkiem i sam wykonawca itd itd :-? :wink: :lol:
Decyzję i tak każdy podejmuje sam :lol: :lol: :lol: :lol:

kinia81
29-03-2009, 19:34
A jeśli tak, to sorki :oops: Jakaś przewrażliwiona ostatnio jestem :wink:

Halszka
31-03-2009, 10:03
Co myślicie o ekipach budujących od fundamentów po dach z instalacjami i ociepleniem? Czy są droższe? Czy mieliście z takimi do czynienia? Jeżeli tak, to podzielcie się wrażeniami i namiarami na priv.

DZIDZIAK
01-04-2009, 09:34
Moge polecic firme ktora budowal mi dom. Nie musialam sie niczym zajmowac i nawet wybudowali mi go przed terminem:) Dom stoi i nic zlego sie nie dzieje.
Jak ktos jest zainteresowany to kontakt do p. Witolda 603 521 230

Pawel_12
01-04-2009, 10:53
Z czystym sumieniem mogę polecić ( zresztą już wczesniej tutaj polecanego) wykonawcę schodów Pana Darka Laska tel. 608 404 823 - bardzo ładne i niedrogie schody - żadnych problemów

Pawel_12
01-04-2009, 11:07
Witam Wszystkich,
Poszukuję godnej polecenia firmy zajmującej się instalacjami wentylacyjnym (rekuperatory, rozprowadzenie powietrza, GWC) od projektu po wykonanie.
Ma ktoś namiary na takich ludzi?
Z góry dziękuję

Mogę polecić firmę www.linkair.pl - w W-wie na Bartyckiej - są przedstawicielem Bartosza - solidni i terminowi

zdecydowanie odradzam korzystanie z usług :
http://www.klimatyzacja.org.pl - Pan Witold Popiel - mocno niepoważny, nieterminowy naciągacz z Nadarzyna

Ralfi11
03-04-2009, 07:13
Witam Wszystkich,
Poszukuję godnej polecenia firmy zajmującej się instalacjami wentylacyjnym (rekuperatory, rozprowadzenie powietrza, GWC) od projektu po wykonanie.
Ma ktoś namiary na takich ludzi?
Z góry dziękuję

Mogę polecić firmę www.linkair.pl - w W-wie na Bartyckiej - są przedstawicielem Bartosza - solidni i terminowi

zdecydowanie odradzam korzystanie z usług :
http://www.klimatyzacja.org.pl - Pan Witold Popiel - mocno niepoważny, nieterminowy naciągacz z Nadarzyna
Ja korzystałem z linkaru . Bardzo sprawnie działają .

remontM4
05-04-2009, 19:37
przejrzałam wątek i znalazłam juz 2 kontakty do górali ale spytam jeszcze.

Szukam ekipy do kompleksowego remontu. Mieszkanie 60m2 w Legionowie. Czy ktoś może polecić sprawną i niedroga ekipę?

nenya
07-04-2009, 21:50
napiszcie proszę coś o oknach :wink:

agawi74
07-04-2009, 23:03
witam,
szukam sprawdzonej ekipy od ociepleń i zabudowy poddaszy- Warszawa (Wawer).
Pozdrawiam

dorisbis
09-04-2009, 17:17
warto poczytać :lol:

Ja często nie jestem na tym forum bo nie mam czasu.. Zadko zaglądam ale jestem już po budowie stanu surowego., mam okna i elektryke i ogrzewanie jeszcze tynki i reszta.

ja moge polecic pana a raczej 4 panów którzy wybudowali nasz dom
stan surowy zrobili normalnie nie cudownie ale bardzo normalnie. Co mi sie podobało to to że skożystaliśmy ze zniżek pana co nam to wykonywał.
Poprostu on ma zniżki tam gdzieś.. zamówiliśmy materiał zapłaciłam i po tygodniu miałam na placu budowy. tylko postawił mi warunek taki że to on bedzie budował budynek SSO żebym sie nie wycofała ..-
-miałam taniej materiał i robote zakończona.
A zapomniałam elektryke i ogrzewanie też nam podłączał

pan Przemek 697 555 835

proszę mówic że od DORoty to może dostane zniżki na ocieplenie i poddasze :lol: :D

jestem po elewacji no i kończa mi ogrodzenie klinkierowe.. za metr 600zł z materiałem..
wykonuje ta same eki pa co domek..

imported_Niedźwiadek
10-04-2009, 06:04
polecam dobrego szklarza z Mokotowa
(u nas Pan układał szkło w kuchni)

telefon mogę wysłać na pw
pozdrawiam!

Ralfi11
10-04-2009, 06:18
jestem po elewacji no i kończa mi ogrodzenie klinkierowe.. za metr 600zł z materiałem..
wykonuje ta same eki pa co domek..
Można namiary czy to ten telefon podany wyżej ?

DaroR
11-04-2009, 20:30
witam wszystkich,
szukam solidnego i sprawdzonego wykonawcy do ułożenia płyt granitowych płomieniowanych na tarasie. Proszę o info jaka to może być cena za m2. Z góry dziękuję. Daro

Szarbia
15-04-2009, 08:35
Polecam Kontener na odpady - wywoz smieci

510 092 181

Wreszcie znalazlem odpowiednia firme. 7m3 kontener za 380 zl netto (405 brutto) to dobra cena. Innym to chyba odbilo :evil: - chcieli nawet ponad 700 zl

Slawek_
15-04-2009, 10:11
Poszukuję starannego kafelkarza. Będziemy kładli płytki rektyfikowane i zależy mi na jakości pracy. Możecie kogoś polecić?

Sławek

leszekg
15-04-2009, 10:26
Potrzebuje namiarow i informacji o cenach od punktu odnosnie firm zajmujacych sie instalacja elektryczna.

jesli macie to zapraszam do pisania

kgasiorowska
16-04-2009, 19:43
Witam,

często korzystałem z tej rubryki na forum.
Jestem obecnie na etapie wykończeniówki.
Z dotychczasowych wykonawców mogę z czystym sumieniem polecić ekipę górali do krycia dachu ceramiką. Robotę wykonali solidnie i ładnie (nawet moja żona nie miała zastrzeżeń). Dach dość skomplikowany (bungalow z pracowni p. Szewczyka).
Dlatego polecam - p.Andrzej 888 808 818


Rowniez polecam Pana Andrzeja Dudka 888 808 818. Chłopaki kończa u mnie dach, sa bardzo solidni, a do tego niedrodzy i sympatyczni. To pierwsza ekipa z ktorej jestem naprawde zadowolona.

annag112
16-04-2009, 20:33
jeżeli ktos potrzebuje wykonawców do tzw. kompleksowej wykończeniówki, w mnie ocieplali dach i zabudowywali gk, szpachlowali ściany, robili sufity podwieszane, glazurę i terakotę w całym domu, efekty można zobaczyć w moim linku, dodam jeszcze, ża ja wymyślałam trochę w łazienkach i zabudowach gk i ponowie doskonale sie sprawdzili u mnie pewnie będa robic jeszcze tydzień lub góra 2 i koniec aż do malowania, a na wiosnę reszta


Bardzo poproszę o namiar - zwłaszcza ocieplanie dachu, tynki zewnętrzne.

Pozdrawiam,
annag112

serek1024
17-04-2009, 11:10
Szukam sprawdzonej ekipy do wykonania stropu drewnianego i zabudowy poddasza w Łomiankach.

Może ktoś mnie poratuje? Sprawa pilna.

PS Przeszukałem forum i o ile z wykończeniem poddasza nie ma problemu aby kogoś znaleźć, to nie mogę sobie poradzić ze znalezieniem ekipy do stropu. Oczywiście wolałbym aby całość byął zrobiona przez jedną ekipę.

Bożena030100
17-04-2009, 11:55
Szukam sprawdzonej ekipy do wykonania stropu drewnianego i zabudowy poddasza w Łomiankach.

Może ktoś mnie poratuje? Sprawa pilna.

PS Przeszukałem forum i o ile z wykończeniem poddasza nie ma problemu aby kogoś znaleźć, to nie mogę sobie poradzić ze znalezieniem ekipy do stropu. Oczywiście wolałbym aby całość byął zrobiona przez jedną ekipę.

U mnie strop drewniany robiła ekipa, która stawiała dach czyli cieśle
pozdr

cocorocos
17-04-2009, 15:33
proszę o kontakt do kogoś kto zrobi podbitkę drewnianą i taras sam wole się za to nie brać :lol:

w zamian mogę polecić firmę od kostki brukowej którą prowadzi miła pani :wink: pewnie dlatego najmilej wspominam tą ekipę :lol:
robili już dla mnie drugą robotę parę lat temu w domu moich rodziców z kostki granitowej, a teraz dla mnie z betonowej wszystko bardzo dokładnie i starannie

Barbara Sawczuk
tel. 502-166-637
www.ukladaniekostki.waw.pl

mek_84
17-04-2009, 20:42
Ja osobiście mogę polecić bardzo solidną ekipę dekarską pana Tomasza Kowalskiego z okolic Warszawy. Wykonanie solidne, osobiście jestem bardzo zadowolony. Wszystko poszło szybko i sprawnie. Dla zainteresowanych podaję kontakt: 605 88 17 00.

kgasiorowska
18-04-2009, 06:51
Ja osobiście mogę polecić bardzo solidną ekipę dekarską pana Tomasza Kowalskiego z okolic Warszawy. Wykonanie solidne, osobiście jestem bardzo zadowolony. Wszystko poszło szybko i sprawnie. Dla zainteresowanych podaję kontakt: 605 88 17 00.

I znow autoreklama

fighter1983
19-04-2009, 11:31
Spośród wielu moich klientów trafił się jeden wyrózniający sie wykonawca do tego góral - Zbigniew Hołda, działa na terenie Warszawy i okolic, zajmuje się stanami surowymi,maszynowe tynki gipsowe i cementowe, posadzki mixokretem, elewacje, wykończenia w szczególności poddasza. Cenowo jest "średni", zresztą sami zapytajcie
Zbigniew Hołda 601-815-765 maila nie używa (tradycjonalista :P)

nowy 5
19-04-2009, 21:02
JA AKURAT SIE NIE ZGODZE PONIEWAZ JA OSOBISCIE ROBIE TYNKI TRADYCYJNE POSADZKI I DOCIEPLENIA LECZ MOGE ROBIC CALE WYKONCZENIA A DLATEGO ZE TYNKI ROBIE PO ELEKTRYKACH WIEM KOGO POLECIC POSADZKI PO HYDRAULIKACH I TEZ WIEM KOGO POLECIC I TAK DALEJ I DALEJ I W SUMIE ZBIERA SIE KILKA TAKICH FIRM W JEDNA CALOSC USTALAJA JAK I KTO PO KIM WCHODZI JEST JEDEN ODPOWIEDZIALNY ZA WSZYSTKO KLIJENT NIE DENERWUJE SIE ZE ZE KTOS JEST UMOWIONY I NIE MOZE WEJSC NA BUDOWE BO POPSZEDNIK SIE NIE WYRABIA I RACZEJ CENY SA INNE W MOIM PRZYPADKU SPRAWDZA SIE W 100 % I PRZEDE WSZYSTKIM UMOWA I GWARANCJA ORAZ MOZLIWOSC OBEJZENIA ROBOTY U INNYCH KLIJENTOW TO JEST MOJE ZDANIE LECZ JESLI KTOS NIEMA SPRAWDZONYCH FACHOWCOW LEPIEJ ODPUSCIC I NIEROBIC KLIJENTOW W KONIA BO TO SIE MSCI I TO BARDZO POZDRAWIAM TO NIE REKLAMA TYLKO WYRAZENIE SWOJEGO ZDANIA

Nefer
19-04-2009, 21:07
Nowy :) Nie krzycz :)

nowy 5
19-04-2009, 22:19
TO NIE KRZYKI TAKA JEST PRAWDA POZDRO :D

Nefer
19-04-2009, 22:25
TO NIE KRZYKI TAKA JEST PRAWDA POZDRO :D
Wyłącz tego Capslocka ... bo wygląda to zupełnie nie jak prawda, ale wrzaski rozhisteryzowanej panienki..

nowy 5
19-04-2009, 22:40
sorki ze strasznie kogos denerwuje juz przestaje

Nefer
19-04-2009, 22:43
Noooooooo i teraz Ci wierzę :)

nowy 5
19-04-2009, 23:16
ciesze sie ze jestem wiarygodny dobre i to

Bonzo
20-04-2009, 13:34
Witam Wszystkich,
Poszukuję godnej polecenia firmy zajmującej się instalacjami wentylacyjnym (rekuperatory, rozprowadzenie powietrza, GWC) od projektu po wykonanie.
Ma ktoś namiary na takich ludzi?
Z góry dziękuję

Polecam p.Jarka - 602-334-682 , robił u mnie i u innych forumowiczów.

Również polecam tego Pana. Profesjonalnie, czysto, terminowo. Bardzo dobry fachowiec, doradzi, nie sciemnia.

iziz1
21-04-2009, 10:27
Witam,
Właśnie kończymy elewację i poddasze (ocieplenie i zabudowa k-g) i z czystym sumieniem mogę polecić ekipę Pana Leszka Garbala tel. 606 394 789. Są naprawdę solidni i przy tym niedrodzy. Jeśli, ktoś chcę zobaczyć efekt ich pracy zapraszam gm. Stare Babice.
Dodatkowo chciałbym też polecić moich instalatorów elektryka, wod-kan plus co - jedna ekipa Pana Andrzej Pacocha tel. 606 508 162. I tutaj również same plusy.
I na koniec Pan Piotr od kominków - 509 841 680.

Życzę wszystkim tylko takich ekip.
Pzdr

kris19
21-04-2009, 12:43
Drodzy inwestorzy obecni i przyszli poniżej kilka namiarów na ludzi i firmy z którymi współpraca podczas budowy była bezproblemowa i przynosiła wiele satysfakcji z dobrze wydanych pieniędzy. Dodatkowo kilka kontaktów w moim dzienniku.

Wykończeniówka DWIE EKIPY (tych fachowców należało by sklonować)
Glazura, terakota, zabudowa karton - gips, sztablatura, malowanie, biały montaż, renowacja kamienia, biały montaż i wiele innych.
GORĄCO POLECAM – SUPER EKIPA – DOSKONAŁA WSPÓŁPRACA (uratowali mi życie po poprzedniej ekipie)

1. PAN JAREK PLUS EKIPA509 237 944

2.PAN ANDRZEJ I PAN PIOTR 500 186 854

STAN SUROWY z Więźbą plus ELEWACJA (styropian plus tynk)
Pan Jan – wielokrotnie polecany na forum
504 009 293

DACHÓWKA plus super wykonawca
Michał Dąbrowicz
doradca techniczny firmy Dachlux
0 500 116 292
0 608 475 793
Oferta p. Michała była najlepsza

Polecam super ekipę od podbitki.
U mnie Panowie robili 1,5 dnia i wyszło super fajnie i co najważniejsze - tanio.
Polecam
Można się powołać na Krzysztofa z ul. Bieszczadzkiej
Artur Niedźwiecki, Lares ,501-662-245

POLECAM FIRME OD PORECZY I BARIEREK SCHODOWYCH
Rozsądne ceny i terminy, szybki i dokładny montaż
Kontakt 774 81 81

Z czystym sumieniem mogę polecić:

GEODEZJA
- Pan Marcin 607 156 380
- Pan Jakub 601 812 084
Obaj panowie są z firmy MK GEO
- polecam od początku do końca inwestycji
- terminowi i słowni i bardzo dobra cena
- zawsze przygotowani np. szkic wytyczenia co ułatwia i przyspiesza pracę
- Panowie posiadają bardzo dobry kontakt z firmą STD NASIŁOWSKI (przyłącza gazowe, kanalizacyjne, wodociągowe i inne )

Proszę się powołać na Krzysztofa z ul Bieszczadzkiej to może będzie rabacik

agawi74
21-04-2009, 13:51
Witam,
a ja poszukuję ekipy do ocieplenia poddasza i elewacji zewnętrznej.
Pomóżcie! :cry:
Dodam, że inwestycje jest w Warszawie (Wawer).
Pozdrawiam

Ramot
21-04-2009, 16:09
do ociepleń i zabudowy gk z czystym sumieniem polecam Roberta z ekipą, tel 502 469 645

andrzej_izabelin
22-04-2009, 07:36
Moja budowa trwa już prawie dwa lata. Pamiętam jak sam zaczynałem i szukałem poleconych ekip. U mnie trochę ludzi się już przewinęło więc hurtowo polecam ich zainteresowanym.

A więc od poczatku:

Stan surowy - rewelacyjna ekipa górali, która do dzisiaj przyjeżdza do mnie jak chce coś domurować, wyburzyć etc. Mieszkają "na stałe" w Starych Babicach. Stany surowe + więźby. Antek Wójcik - 608 822 845

Dekarz - także górale mieszkający tym razem w Izabelinie. Poleceni przez ekipę od surowego i kilkunastu forumowiczów. Szybko, solidnie, terminowo. Była jedna mała popraweczka przy oknie połaciowym i po telefonie następnego dnia byli na budowie.
Witek Groń - 607 242 688

....

Hydraulik - człowiek rakieta. Nie ma rzeczy niemożliwych. WC na suficie. Prosze bardzo :wink: . Nie marudzi jak żonie zachciało się kaloryfera pół metra dalej tylko przestawie. Mieszka w Błoniu.
Zbyszek Kowalewski - 607 385 951


ufff :wink:

mario1976 - dzieki serdeczne za namiary na ekipe od dachow Pana Witka, az miło popatrzeć na ich prace, Dach 250m2+5okien robili przez 3 dni + posprzątali po sobie. Bardzo, Bardzo dobra i profesjonalna ekipa.
Co do hydraulika to podziele się uwagami za ok 2 tyg.

tosinek
23-04-2009, 22:03
Szukam brukarza, na czerwiec proszę o podesłanie namiarów, dziękuję

mario1976
24-04-2009, 08:30
mario1976 - dzieki serdeczne za namiary na ekipe od dachow Pana Witka, az miło popatrzeć na ich prace, Dach 250m2+5okien robili przez 3 dni + posprzątali po sobie. Bardzo, Bardzo dobra i profesjonalna ekipa.
Co do hydraulika to podziele się uwagami za ok 2 tyg.

A fajnie, że się sprawdził - ogólnie najlepsze moje ekipy to górale (surowy, dekarz, schody...jestem na etapie testowania drzwi wewnętrznych z góralskiej stolarni :wink: )....Hydraulik jest innym typem człowieka. Może mniej "zabawowy" ale robi ok. A jak coś ewentualnie trzeba poprawić to jest o każdej porze dnia i nocy.

Jakby ktoś miał brukarzy z polecenia to bardzo proszę. Termin - 1 lipca musze mieć kostkę przed domem. Miejsce akcji - Stare Babice i okolice. Najlepiej ekipa od A do Z czyli z materiałami :wink:

lyszka
24-04-2009, 20:48
Od jutra wchodzi do mnie ekipa i zaczyna układanie kostki. Jak się sprawdzą to ich polecę :)))

tosinek
25-04-2009, 08:18
Od jutra wchodzi do mnie ekipa i zaczyna układanie kostki. Jak się sprawdzą to ich polecę :)))
Bosko dzięki

Pro_Siaczka
25-04-2009, 16:12
Bardzo proszę o kontakty do ekip remontowo-wykończeniowych. Mam do generalnego remontu mieszkanie w Warszawie. Do zrobienia ściany, rury, cyklinowanie, cała łazienka, gres, terakota, przeróbka instalacji gazowej, cała elektryka. Zależy mi na jednej solidnej ekipie, która wykona całość.
Z góry bardzo dziękuję.

Adamu4
26-04-2009, 22:08
A ja z czystym sumieniem mogę polecić pana Zbyszka. ROboty ziemne. Wykonywał mi niwelację terenu. Od oczyszczenia z gruzu po starym budynku przez wykop, nawiezienie ziemi (ma własną więc i cena dobra)


Ogólnie praca wykonana bardzo sumiennie i rozsądnie cenowo. Poleciłem koledze i też się sprawdził. Facet "do rzeczy" :wink:
Tel.601 948 648 można śmiało też pisać na maila (całkiem szybka odpowiedź jak na tego typu usługi...) Mail jest gdzieś na stronie internetowej: Roboty ziemne (http://www.ziemne.com.pl)

zatom
28-04-2009, 21:46
TYNKI ZEWNĘTRZNE

Szukam ekipy, specjalizującej się w wykonywaniu gładkich tynków zewnętrznych.

Realizacja czerwiec lub lipiec 2009.
Warszawa - Wawer.

Możecie kogoś polecić?

RenataS
29-04-2009, 08:20
pilnie potrzebuję namiary na malarza oczywiście dobrego i sprawdzonego

andrzej_izabelin
29-04-2009, 10:45
mario1976 - dzieki serdeczne za namiary na ekipe od dachow Pana Witka, az miło popatrzeć na ich prace, Dach 250m2+5okien robili przez 3 dni + posprzątali po sobie. Bardzo, Bardzo dobra i profesjonalna ekipa.
Co do hydraulika to podziele się uwagami za ok 2 tyg.

A fajnie, że się sprawdził - ogólnie najlepsze moje ekipy to górale (surowy, dekarz, schody...jestem na etapie testowania drzwi wewnętrznych z góralskiej stolarni :wink: )....Hydraulik jest innym typem człowieka. Może mniej "zabawowy" ale robi ok. A jak coś ewentualnie trzeba poprawić to jest o każdej porze dnia i nocy.

Jakby ktoś miał brukarzy z polecenia to bardzo proszę. Termin - 1 lipca musze mieć kostkę przed domem. Miejsce akcji - Stare Babice i okolice. Najlepiej ekipa od A do Z czyli z materiałami :wink:

mario1976 ja także dzwoniłem do polecanego przez Ciebie elektryka z Babic ale nie miał terminów ale polecił mi swojego kolege. Jak skończy to podziele sie swoimi uwagami.

Bożena030100
30-04-2009, 14:08
związku z tym, że dom mam już zamknięty to chciałabym polecić:

Ekipa od SSO.
Pan Jacek Antecki 609 496 072
polecam dlatego,że mój projekt gotowy był niedopracowany, kosztorys materiałowy "do kosza", mnóstwo małych usterek. dzięki p. Jackowi udało się nam z sukcesem zakonczyć ten etap. Facet wszystkiego pilnuje, robi dodatkowe obliczenia jeśli architekt zapomniał :o . POLECAM
W poniedziałek inna ekipa p. Jacka będzie nam robiła elewację. W związku z tym, że będzie i tynk, i klinkier, i drewno bardzo jestem ciekawa jak sobie poradzą.
W domu buszują elektryk, hydraulik i zaczynają tynkarze. jeśli się sprawdzą to też napiszę ale tych fachowców znalazłam na FM więc tylko potwierdzę (mam nadzieję) ich fachowość

Nefer
30-04-2009, 21:03
Ponieważ posuwam się coraz dalej postanowiłam zrobić podsumowanie.

POLECAM serdecznie :


- wykonawca stanu surowego otwartego i dalszego ciągu również :) - Mariusz Andruszkiewicz - tu na forum Mariusz_A. Mariusz był inwestorem zastępczym - zajmował się koordynacją ekip, organizowaniem sprzętu i zakupem materiałow oraz "żeby wszystko szło wg. sztuki i prawidłowo".

Rozpoczęliśmy budowę w lutym 2008 - dziś skończyłam kłaść płytki. Każda ekipa od Mariusza jest godna polecenia:
-murarze
- dekarz
- elektryk
- hydraulik
- tynki wewnętrzne
- ocieplenie i tynki zewnętrzne
- gips- kartony

Moim zadaniem było tylko robienie zdjęć na budowie ( do wglądu w dzienniku)

- wykonawcę instalacji wewnętrznej gazowej+ przeprowadzenie do skrzynki w ogrodzeniu + skrzynka. Panowie zrobili bardzo starannnie, nie demolując nic po drodze, uważnie i estetycznie. Cała praca trwała 6 godzin z malowaniem rurek.
Dostałam wszystki epapiery wraz z inwenratyzacją geodezyjną.


- dostawcę okien/drzwi/ bramy garażowej (Hormann) czyli forumowy Stary :) Fachowiec w każdym calu. Nie wciska ciemnoty tylko mówi jak jest. Jego ekipa do montażu - pierwsza klasa. Towar również bez jakichkolwiek zastrzeżeń

- projektant wnętrz - czyli moja słynna Jola ( na forum jej niestety nei ma, choć ją namawiam. Nieśmiała jest :)). Za dużo by pisac - jest świetna i nie realizuje swoich wizji tylko to co ja chcę mieć w domu. Oczywiście sprowadza mnie na ziemie jak popadam w przesadę :)

- kominek - p. Daniel (po lewej zdjęcie na stronie http://www.kominkiikominy.pl/ ) - najlepsza cena w Polsce na wkład. Fajna współpraca - bezsterowa - terminowa - i przesympatyczna. Kominka nie obudowywałam.

- klimatyzacja - p. Grzegorz Puchalski - z firmy SMS KLima - kupiłam u niego urządzenia, założyli instalację (przyjeżdżali kilka razy natychmiast po zgłoszeniu gotowości) - bardzo jestem zadowolona z tej współpracy.

- wykonawca glazury/terakoty/kamienia - czyli glazurnika wszechstronnego - i znów pojawi się tu wcześniej wspominany nie raz Vadiol forumowy :) Vadiol już u mnie praktycznie skończył. W życiu nie widziałam, żeby ktoś tak był dokładny i tak dbał o moje pieniądze. Nic sie nie marnuje - doradztwo w pełni fachowe.

Na poparcie poniższe zdjęcia ( inne w dzienniku jak wiadomo) prac Vadiola
Kuchnia :

http://lh4.ggpht.com/_O2ApINdcJzQ/SZtf5m12PAI/AAAAAAAAAY4/1ZR9juK_VpI/s640/IMG_1193.JPG

wiatrołap :

http://lh5.ggpht.com/_O2ApINdcJzQ/SZtf5Gn5PAI/AAAAAAAAAYw/-XJIjm33gJE/s640/IMG_1192.JPG

Łazienka synów :

http://lh6.ggpht.com/_O2ApINdcJzQ/SfiG9t1XpGI/AAAAAAAAElw/P2I4NNzMD68/s512/IMG_1428.JPG

http://lh4.ggpht.com/_O2ApINdcJzQ/SfiG_qeFM3I/AAAAAAAAEmI/LJCyTqu_iSM/s512/IMG_1431.JPG

http://lh3.ggpht.com/_O2ApINdcJzQ/SfiG-_OHCHI/AAAAAAAAEmA/q9K3I5bT5iQ/s640/IMG_1430.JPG

łazienka moja i małża (marmur i trawertyn) :
http://lh4.ggpht.com/_O2ApINdcJzQ/SfiHAcSWtiI/AAAAAAAAEmQ/7MgdB_ki5-I/s640/IMG_1432.JPG

http://lh4.ggpht.com/_O2ApINdcJzQ/SfiHBmtlL0I/AAAAAAAAEmg/A_G3xd8oYS4/s640/IMG_1434.JPG

http://lh4.ggpht.com/_O2ApINdcJzQ/SfiHCnipuxI/AAAAAAAAEmo/mHhfORUxzTA/s640/IMG_1435.JPG

http://lh3.ggpht.com/_O2ApINdcJzQ/SfiHDQ9hFLI/AAAAAAAAEmw/lDlOG2ir2h4/s512/IMG_1436.JPG

zsyp na bieliznę :

http://lh6.ggpht.com/_O2ApINdcJzQ/SfczqQVNW7I/AAAAAAAAEfg/G2BYsbwTiSQ/s512/IMG_1421.JPG


łazienka dla gości (trawertyn)

http://lh6.ggpht.com/_O2ApINdcJzQ/SfiHEaXozvI/AAAAAAAAEnA/IXGdW_ycu58/s512/IMG_1438.JPG



łazienka Teściów :

http://lh4.ggpht.com/_O2ApINdcJzQ/Semvces1MeI/AAAAAAAAD3o/lAT-nACYubA/s512/IMG_1390.JPG

garaż :

http://lh6.ggpht.com/_O2ApINdcJzQ/SZtfjnlUngI/AAAAAAAAAUk/5iYhzpyg8k4/s640/IMG_1224.JPG

podstopnice schodów :

http://lh3.ggpht.com/_O2ApINdcJzQ/SfXqdvGLZHI/AAAAAAAAEbg/SV2EN5aJvKM/s512/IMG_1416.JPG


Jak będę miała kogoś do polecenia to dopiszę :)
Bardzo dziekuje wymienionym powyżej :)

Mr_Negative
04-05-2009, 21:25
mario1976 - dzieki serdeczne za namiary na ekipe od dachow Pana Witka, az miło popatrzeć na ich prace, Dach 250m2+5okien robili przez 3 dni + posprzątali po sobie. Bardzo, Bardzo dobra i profesjonalna ekipa.
Co do hydraulika to podziele się uwagami za ok 2 tyg.

A fajnie, że się sprawdził - ogólnie najlepsze moje ekipy to górale (surowy, dekarz, schody...jestem na etapie testowania drzwi wewnętrznych z góralskiej stolarni :wink: )....Hydraulik jest innym typem człowieka. Może mniej "zabawowy" ale robi ok. A jak coś ewentualnie trzeba poprawić to jest o każdej porze dnia i nocy.

Jakby ktoś miał brukarzy z polecenia to bardzo proszę. Termin - 1 lipca musze mieć kostkę przed domem. Miejsce akcji - Stare Babice i okolice. Najlepiej ekipa od A do Z czyli z materiałami :wink:

Mario, u mnie właśnie robi ekipa brukarzy. Może niezbyt liczna (3) ale na razie nie narzekam.. fachowo doradzą, robią niebyt szybko ale chyba porządnie. Szefowa również bardzo konkretna. Możesz podejść zobaczyć na Świerkowej ;-)

Nefer, błagam o namiar na Vadiola. Mam problem z ekipami do półokrągłego tarasu. Albo uciekają po obejrzeniu albo chcą kosmos pieniędzy...

piwopijca
06-05-2009, 13:00
Rozpoczęliśmy budowę w lutym 2009 - dziś skończyłam kłaść płytki. Każda ekipa od Mariusza jest godna polecenia:
-murarze
- dekarz
- elektryk
- hydraulik
- tynki wewnętrzne
- ocieplenie i tynki zewnętrzne
- gips- kartony

Moim zadaniem było tylko robienie zdjęć na budowie ( do wglądu w dzienniku)


Dosc szybko wybudowali Ci domek, nono w trzy miesiace-godne pochwaly :lol: :lol: :lol:
Zartowalem, chyba walnelas sie z rocznikiem rozpoczecia prac, wyaje mi sie ze rozpoczelas w lutym 2008 roku :wink:

Pzdr.

Nefer
06-05-2009, 13:01
Rozpoczęliśmy budowę w lutym 2009 - dziś skończyłam kłaść płytki. Każda ekipa od Mariusza jest godna polecenia:
-murarze
- dekarz
- elektryk
- hydraulik
- tynki wewnętrzne
- ocieplenie i tynki zewnętrzne
- gips- kartony

Moim zadaniem było tylko robienie zdjęć na budowie ( do wglądu w dzienniku)


Dosc szybko wybudowali Ci domek, nono w trzy miesiace-godne pochwaly :lol: :lol: :lol:
Zartowalem, chyba walnelas sie z rocznikiem rozpoczecia prac, wyaje mi sie ze rozpoczelas w lutym 2008 roku :wink:

Pzdr.Łeeeee - no się walnełam :D :roll:

magda158
06-05-2009, 15:27
Witam, mam do wykonania nieco bardziej wymyślną zabudowę GK (wg projektu) i szukam sprawdzonej i bardzo starannej ekipy/osoby która może to zrobić. Bardzo proszę polećcie kogoś sprawdzonego i dobrego.

Ramot
06-05-2009, 21:50
Witam, mam do wykonania nieco bardziej wymyślną zabudowę GK (wg projektu) i szukam sprawdzonej i bardzo starannej ekipy/osoby która może to zrobić. Bardzo proszę polećcie kogoś sprawdzonego i dobrego.

Robert 502 469 645, polecam
Marcin

ambroma
07-05-2009, 08:06
Czy możecie polecić kogoś do zrobienia szamba? Hydraulik który robił rozprowadzenie kanalizy jest bardzo nieterminowy i mnie denerwuje :evil:

ambroma
07-05-2009, 08:12
Wykończeniówka DWIE EKIPY (tych fachowców należało by sklonować)
Glazura, terakota, zabudowa karton - gips, sztablatura, malowanie, biały montaż, renowacja kamienia, biały montaż i wiele innych.
[b]GORĄCO POLECAM – SUPER EKIPA – DOSKONAŁA WSPÓŁPRACA (uratowali mi życie po poprzedniej ekipie)

1. PAN JAREK PLUS EKIPA509 237 944

2.PAN ANDRZEJ I PAN PIOTR 500 186 854




Kris, obydwie ekipy robiły u Ciebie? Których bardziej polecasz?

Agnieszka&Robert
07-05-2009, 08:22
Kończąc kolejne etapy budowy - znów podsumowuję i z czystym sumieniem polecam Wykonawców - może ktoś z Was skorzysta z ich pracy.

Jakiś czas temu już polecałam moich wykonawców na tym wątku
i postanowiłam powtórzyć ich namiary.
Podaję namiary do tych wykonanwców, z których jesteśmy najbardziej zadowoleni i z czystym sumieniem możemy ich polecić :D
Wszyscy są bardzo mili, komunikatywni, stawiają się na umówione terminy i służą radą, naprawdę aż miło budować z takimi ludźmi :D

Poniżej podaje jedynie imiona, i niektóre telefony (na które mam zgodę :D )dla zainteresowanych pozostałe dane prześlę na priv:

* wykonawcy od stanu surowego z więźbą (wiem, że robią również całe pokrycia dachu - u mnie nie robili) - Sylwek i jego zgrana ekipa - wpadli do nas 28 stycznia 2008, postawili w 2 miesiące dwa budynki i pojechali budować dalej) :D Tel. 694-327-297

* hydraulik pan Krzysztof -uwinął się sprawnie i bez bałaganu, ze swoimi materiałami :D

* elektryk - Jacek - przeszli przez dom jak burza, instalacja elektryczna w peszlach, do tego nagłośnienie, telefony, TV - czyściutko i szybciutko :D

* panowie od kominka - p. Piotr - młode, sprytne chłopaki,
u nas robili rozprowadzenie ciepłego powietrza z aparatem nawiewnym, obudowa kominka z kamieniem, co prawda nie obrabiają bryły ale reszta jak najbardziej godna polecenia, przede wszyskim szybko i sprawnie a i cena bardzo przystepna :D (pisze o 2 panach ale imię znam tylko jednego :( )
Tel. 509-841-680

* "Drzwi Centurion-R, montażyści z firmy Zaplecze - polecam, sprytni panowie, bardzo grzeczni, wszystko czyściutko zrobili a drzwi zakładali w kapciach aby nie nadeptać na gotowych podłogach" Polecam pana Andrzeja z Ekipą :D

* I znów pan Marek, tym razem od wykończeniówki, kafluje, maluje, paneluje. Jest pomysłowy i samodzielny, nie wymaga ciągłego wołania hydraulika do prostych montaży umywalki czy też WC. U nas prace zajęły mu 1.5 miesiąca - to jak na taką powierzchnię to uwinął się szybciutko :P. U nas też będzie jeszcze robił garaż, balkon i taras. Pracy ma dużo, ale może uda się komuś go namówić.

Oczywiście wszystkie telefony prześlę na priv.

Pozdrowienia, A&R

pmkab
08-05-2009, 10:24
dwie koleżanki które zapoczątkowały wątek polecały dekarza Pana Roberta Koprowskiego.
Nie wiem czy lepszą ekipę można sobie wyobrazić!
Właśnie skończyli u nas dach. Sąsiedzi stoją i podziwiają 24 na dobę.
Jest piękny. Polecam!
sb

Czy mogę prosić o namiar na Pana Roberta Koprowskiego ewentualnie jakieś forki z jego prac?

Pzdr i dzięki
Amor



Również prosiłabym o namiar dopana Roberta, jeśli można
pozdrawiam
Gosia

pmkab
08-05-2009, 17:49
Ja mam niesamowitego kierownika. Jest bardzo, baaardzo dokładny, na budowie bywa nawet kilka razy dziennie, niczego nie odpuści. Jego mankament jest taki, że nie da sie z nim dyskutować - on wie wszystko najlepiej. I podobno buduje nam bunkier a nie dom. Ale jesteśmy zadowoleni. Nie mam czasu na pilnowanie budowy a on tam ciągle siedzi. Wolę już bunkier niż chatę, w której będę się stresowała że coś się rozwali... Kierownik działa w okolicach Józefowa koło Warszawy. Jak chcesz namiary to podeślę na priva
Mozesz podeslac na priva i podac cene jaka sobie liczy?
Da sie np. podniesc kolankowa bez pyskowania?

Pzdr.


taki niesamowity kierownik to i mi by się przydał :)
proszę o kontakt na priv
pozdrawiam

Brunek
11-05-2009, 13:13
Poszukuję sprawdzonego i dobrego gazownika, który podłączy mi w mieszkaniu płytę gazową (i odnotuje pieczątkę do karty gwarancyjnej).

Z góry serdeczne dzięki za pomoc!

mikopiko
12-05-2009, 00:36
Polecam solidnego wykonawcę żaluzji, rolet oraz verticali .
Człowiek orkiestra :wink: bo i szef , właściciel i wykonawca w jednym, co ważne według mnie (ten z kim rozmawiamy , to ten sam który będzie u nas wykonywać późniejsze prace).
Często bowiem można natknąć się na "szefów", którzy są tzw naganiaczami a z ostateczną robotą nie mają nic wspólnego . Tu jest inaczej.
Facet bardzo miły , solidny i terminowy, z doświadczeniem i pomysłami
(np . jak rozwiązać sprawę zaciemnienia trójkątnych okien).

Pan Sławek
tel . 607 810 959

andrzej_izabelin
12-05-2009, 12:57
Szukam solidnej ekipy za rozsądne pieniądze najlepiej z polecenia z forum do tynku cementowo-wapiennego lub gipsowego ok 700m2 do zrobienia oraz elektryka do rozprowadzenia instalacji na cały dom

mi robił elektryke Pan Norbert tel: 604 950 757- bardzo fajnie to wyglada, cena ok. 37 pln za punkt - bylo fajnie, szybko i czysto. zdjecia w dzienniku.

Calosc wyniosla mnie ok 7500 PLN - total

piwopijca
14-05-2009, 10:44
@andrzej_izabelin
Masz na mysli sama robocizne czy z materialem?
Przyznam ze nie znalazlem nikogo za tyle z materialem, najmniej to ok. 50zl/pkt netto.

* Mnie elektryk z Otwocka powiedzial 55zl/pkt elektryczny,i tele-techniczny i RTV a 25 za pkt alarmowy z materialami. To jest cena netto za bezpuszkowa instalacje, inst. w peszlach prowadzona. Tel. do Pana Darka Markowskiego +48 600 230 167

* Z zakonczonych prac to mam prace wodno-kanalizacyjne moge tutaj polecic (zreszta tez stad, z polecenia) Pana Stanislawa Kubuja z Sulejowka - rewelacyjny facet i w dobrej cenie, tel. kont. +48 601 391 034

* Facet ktory robil nam stryszek tez jest dobry, Janusz Wrona, tel +48 602 595 828

Nie wiem czy wszedzie Oni robia, ale na pewno na Wawrze.

* Jeszcze zapomnialbym o oknach :)
Zamowilem w firmie Mielczarek ze Zdunskiej Woli, przedstawiciel na Bartyckiej i dobre okna w dobrej cenie. Kontakt do pzedstawiciela w Warszawie: Krzysztof Biernat, tel. +48 601 159 614
Ja zamawialem tzw. cieple okna wraz z roletami i brama garazowa w kolorze orzecha-montaz tzw. pasywny, poza murem

* Podlaczenia kolektorow pionowych (wywiercone juz mialem) wykonala firma Ekoemiter. Beda robic tez podlogowke w calym domu i montowac pompe ciepla Vaillant'a

* Wentylacje mech. wykonuje firma ASK z Krakowa (http://www.rekuperatory.krakow.pl/) - dobre i w dobrej cenie rekuperatory maja. Montuje fizycznie w naszym rejonie firma Marek Ziółkowski, GOMAR, tel. +48 500 105 022 z Radomia

!!! Jakby co, to mozna powolac sie na mnie, Jerzy od blizniaka na Wawrze !!!

Pzdr.

inecita
14-05-2009, 15:47
Mogę z całą pewnością polecić parkieciarza.
Ekipa bardzo solidna, sprawnie działająca , nie trzeba ich pilnować co jest bardzo ważne :wink: !!!!
Wiedzą co robią , pięknie szlifują , umiejętnie lakierują i rzecz najważniejsza w momencie zapytania, sugestii potrafią wytłumaczyć i ewentualnie coś zasugerować!!!!
Prawdziwi fachowcy :P
Podłoga jest piękna a schodziarze, którzy przyszli po nich sami się dziwili, że tak profesjonalnie jest wykonana :P
Polecam :P

Pan Jan Fedorczyk - telefon 501514434



Ja niestety Pana Jana polecić nie mogę. Podłoga wyglądała ślicznie po polakierowaniu. Niestety okazło się iż lakier schodzi stopniowo wielkimi płatami. Obecnie po dwóch latach podłoga jest wprost w strasznym stanie, podobno ejst to zasługą złego dobrania czy zmieszania lakieru dwuskładnikowego. Mogę dosłać straszące zdjęcia mojej podłogi.
Ponadto juz przedtem w trakcie roboty były problemyz Panem Janem który wielokrotnie umawiał się i nie przyjezdzał. Zgłaszalismy sprawę w DLH gdzie nam go polecono i dopiero po interwencji DLH pan Jan się zghłaszał do dokonczenia roboty. Serdecznie NIE POLECAM!!!!!!!!!

lamadama3
15-05-2009, 20:29
Robił robił u nas całe mieszkanie odebrane w stanie surowym.Chłopak nie tylko
dokładnie wykonał zawierzone mu zlecenie ale i bardzo szybko uwinąl się z
tym. Z czystym sumieniem polecam! Położył w całym domy płytki, podwiesił sufity, skrecił meble w kuchni przywieźione w paczkach z castoramy, podwiesił kibelek, położył deskę. Jednym słowem złota rączką.
Kontakt do niego 506-025-159

Koen
16-05-2009, 08:44
Witam,

szukam sprawdzonych instalatorów do rekuperatora, oc&cwu (projekt i wykonanie), odkurzacz centralny (ktoś polecał Beam'a więc już to sprawdzam). Warszawa Wawer. Z góry dziękuję za pomoc.

ROBO100
16-05-2009, 09:14
Witam. Niedawno kończyłem budowę domu. Polecam ekipę do postawienia STANU SUROWEGO WRAZ Z WIĘŹBĄ DACHOWĄ. Są solidni, fachowi, terminowi i co bardzo ważne niedrodzy. Całość domu postawiona w 5 tygodni - super i żadnych problemów. Kierownik budowy nie miał żadnych zastrzeżeń i również bardzo ich chwalił. Podam tel. do szefa ekipy Pana Jarosława - 603385180.

kukla
16-05-2009, 12:19
Witam
polecam ekipe murarzy postwiła mój dom i mogę powiedzieć że zwykonania
jestem bardzo zadowolony jak i również mój Kierbud sobie chwalił
i nie miał żadnych zastrzeżeń a dostałem ich tez z polecenia forum
więc i ja polecam tel.Wykonawcy 724 392 678
co do cieśli to nie polece bo się nie spisali na dodatek lubią wypić choć też
ich dostałem z polecenia

Dziękuje i pozdrawiam

agawi74
16-05-2009, 23:04
Kochani, help!!!
Poszukuję PILNIE rzetelnych tynkarzy wewnętrznych (tynki cementowo-wapienne) oraz ekipę do elewacji zewnętrznej.
Pozdrawiam

falc0n
17-05-2009, 10:42
Kochani, help!!!
Poszukuję PILNIE rzetelnych tynkarzy wewnętrznych (tynki cementowo-wapienne) oraz ekipę do elewacji zewnętrznej.
Pozdrawiam

Oby nie ekipa pana Slawka Debskiego z Konstancina. 3xNIE!!!

panikierowniczka
19-05-2009, 14:35
Jestem już po stanie surowym z więźba i z czystym sumieniem polecam moją ekipę pod przywództwem Pana Staszka Zduna. To jedyny budowlaniec jakiego znam, który stawia się punktualnie na każde spotkanie. No i poprawiał błędy konstrukcyjne powstałe po adaptacji projektu przez Panią architekt (pies ją ganiał).Porządek na budowie taki, że byłam w szoku, każda rzecz miała swoje miejsce, a po wyjściu pozamiatane. Najchętniej budują Rembertów i Wawer.
Polecam tez mojego Kierownika budowy – straszny szczególarz.

Namiary podam na priva
A i mam stemple do sprzedania jak by ktoś był zainteresowany

aigel
19-05-2009, 22:50
Witam
Poprosze o namiary na niedrogiego kominiarza który wykona protokół odbioru instalacji wentylacyjnej. Protokół potrzebny do zgłoszenia zakończenia budowy i uzyskanie pozwolenia na zamieszkanie

pzdr
aigel

RenataS
20-05-2009, 04:47
Witam
Poprosze o namiary na niedrogiego kominiarza który wykona protokół odbioru instalacji wentylacyjnej. Protokół potrzebny do zgłoszenia zakończenia budowy i uzyskanie pozwolenia na zamieszkanie

pzdr
aigel

ja równiez poprosze o to samo

Agnieszka&Robert
20-05-2009, 13:46
Witam
Poprosze o namiary na niedrogiego kominiarza który wykona protokół odbioru instalacji wentylacyjnej. Protokół potrzebny do zgłoszenia zakończenia budowy i uzyskanie pozwolenia na zamieszkanie

pzdr
aigel

ja równiez poprosze o to samo

a proszę bardzo :D
podaje numer telefonu, niestety nie dysponuję nazwiskiem, ale pan działa szybko i skutecznie :D

tel. 607-090-381

A&R

Bożena030100
21-05-2009, 09:26
Polecam Panów od tynków cem-wap. Po pierwsze bardzo solidni a po drugie pozostawili po sobie taki porządek, że hydraulik, który wszedł po nich do budynku był w szoku. Wszystkie podłogi były porządnie pozamiatane (zero tynku na podłożu). Powierzchnia otynkowana w trzy tygodnie, a było tego sporo, bo 950 m.kw. Z tego co wiem terminy mają wolne dopiero na wiosnę 2010 ale jak wszyscy wiemy poślizgi na budowie zdarzają się często więc może warto zapisać nr.
Pan Piotr 503 163 234.
na terenie Warszawy jest kilka ich realizacji więc można poogladać (u mnie również) [/b]

grave
21-05-2009, 12:54
Poszukuję solidnego człowieka, który położy gres na schodkach przed wejściem oraz 2 balkony, wszystkiego ok. 25m... znacie kogoś ucziciwego?

agawi74
21-05-2009, 13:54
Polecam Panów od tynków cem-wap. Po pierwsze bardzo solidni a po drugie pozostawili po sobie taki porządek, że hydraulik, który wszedł po nich do budynku był w szoku. Wszystkie podłogi były porządnie pozamiatane (zero tynku na podłożu). Powierzchnia otynkowana w trzy tygodnie, a było tego sporo, bo 950 m.kw. Z tego co wiem terminy mają wolne dopiero na wiosnę 2010 ale jak wszyscy wiemy poślizgi na budowie zdarzają się często więc może warto zapisać nr.
Pan Piotr 503 163 234.
na terenie Warszawy jest kilka ich realizacji więc można poogladać (u mnie również) [/b]

To prawda Bożeno030100, dzieki za namiar na priv, ale terminów u p. Piotra BRAK! Nie możemy czekać do wiosny 2010 na tynkarzy :(
W związku z powyższym ponawiam prośbę o kontakt do tynkarzy (cem-wap) i elewacje zew. HELP!
Pozdr.

ps. Sprzedam tanio stemple budowlane wys. 2.80-110szt.

Ramot
21-05-2009, 20:14
Witam,

Szukam:
- stolarza, który zrobi kilka drobiazgów z drewna (parapety, stelaż pod umywalki, etc.)
- fachowca od naklejania płytek kamiennych na elewację
- gościa, który elegancko wyrówna teren wokół domu, czyli dysponującego spycharką oraz broną tudzież innym sprzętem kopiąco-pchająco-wyrównującym
- szklarza, który elegancko wklei duże lustro w łazience.

Z góry dzięki za namiary. Pozdrawiam

Leszek,Kinga
21-05-2009, 20:42
Witam.Polecam Ekipe górali pana Józka w 6 tygodni stawiali mi dom 200 m2 z wieżbą Dostałem namiar na nich z łodzi od kumpla a robią w całej Polsce.Wogóle nie trzeba ich pilnowac nie zawalili ani dnia,jak chce ktos pogadac lub obejzec domek to zapraszam do dębe wielkie koło mińska jest ich 6 także sprawnie im to idzie,Wrazie ktos był zainteresowany to podaje namiar na pana józka692-325-586

damianexus
21-05-2009, 23:13
bardoz proszę o polecenie elektryka , który chciałby wykonac elektrykę w domu w okolicy wołomina. Oczywiście preferowany niedrogi elektryk:)

aigel
22-05-2009, 08:51
Polecam Panów od tynków cem-wap. Po pierwsze bardzo solidni a po drugie pozostawili po sobie taki porządek, że hydraulik, który wszedł po nich do budynku był w szoku. Wszystkie podłogi były porządnie pozamiatane (zero tynku na podłożu). Powierzchnia otynkowana w trzy tygodnie, a było tego sporo, bo 950 m.kw. Z tego co wiem terminy mają wolne dopiero na wiosnę 2010 ale jak wszyscy wiemy poślizgi na budowie zdarzają się często więc może warto zapisać nr.
Pan Piotr 503 163 234.
na terenie Warszawy jest kilka ich realizacji więc można poogladać (u mnie również) [/b]

To prawda Bożeno030100, dzieki za namiar na priv, ale terminów u p. Piotra BRAK! Nie możemy czekać do wiosny 2010 na tynkarzy :(
W związku z powyższym ponawiam prośbę o kontakt do tynkarzy (cem-wap) i elewacje zew. HELP!
.

tynki zewnętrzne : 887 643 941
Jacek Grodziński

AskaK
22-05-2009, 15:32
Polecam inwestora zastępczego i kierownika budowy w jednym, pana Zbyszka K. - działa w okolicach Warszawy.
Robi od A do Z, od SSO poprzez deweloperski i "pod klucz".
Sam załatwia materiały, prowadzi ekipy, jest na budowie codziennie.
My tylko przyjeżdżamy i robimy zdjęcia. :D
Każda usterka (bo tych wiadomo - nigdy się nie uniknie) jest kwitowana "Nie ma sprawy, już to poprawiam, będzie tak zrobione aby było dobrze". Bardzo mi się takie podejście podoba. :D
Nie marudzi tak jak to zdarza się innym, że w projekcie to niepotrzebnie za dużo wzmocnień - fundamenty mamy więc zgodnie z projektem z podwójnym wzmocnieniem, choć wystarczy standardowe, podciągi na 90 cm, choć wystarczy 60, chudziak B12 choć wystarczy B10 itd...
Materiały, jakie zamawia - miodzio.
POLECAM! Namiary wyślę na priv. :)

mr6319
25-05-2009, 11:35
Aranżator wnętrz posszukiwany!!!! Jak macie namiary na sprawdzonych, solidnych i gustownych - mających czas dla klienta to poproszę!!!! Do wykonania kuchnia, łazienka. A jak będzie dobrze to może i wiecej.

andrzej_izabelin
25-05-2009, 12:51
bardoz proszę o polecenie elektryka , który chciałby wykonac elektrykę w domu w okolicy wołomina. Oczywiście preferowany niedrogi elektryk:)

ja polecam mojego elektryka, fakt ze robi bez puszek, ale ma pomysly, cena 37 PLN za punkt.

Norbert: 604950757

andrzej_izabelin
25-05-2009, 12:52
Polecam Panów od tynków cem-wap. Po pierwsze bardzo solidni a po drugie pozostawili po sobie taki porządek, że hydraulik, który wszedł po nich do budynku był w szoku. Wszystkie podłogi były porządnie pozamiatane (zero tynku na podłożu). Powierzchnia otynkowana w trzy tygodnie, a było tego sporo, bo 950 m.kw. Z tego co wiem terminy mają wolne dopiero na wiosnę 2010 ale jak wszyscy wiemy poślizgi na budowie zdarzają się często więc może warto zapisać nr.
Pan Piotr 503 163 234.
na terenie Warszawy jest kilka ich realizacji więc można poogladać (u mnie również) [/b]

To prawda Bożeno030100, dzieki za namiar na priv, ale terminów u p. Piotra BRAK! Nie możemy czekać do wiosny 2010 na tynkarzy :(
W związku z powyższym ponawiam prośbę o kontakt do tynkarzy (cem-wap) i elewacje zew. HELP!
Pozdr.

ps. Sprzedam tanio stemple budowlane wys. 2.80-110szt.

czesc

u mojego tynkarza zwolnil sie termin połowa czerwca, koszt 20 PLN za 1m2 + mat.

andrzej_izabelin
25-05-2009, 12:55
@andrzej_izabelin
Masz na mysli sama robocizne czy z materialem?
Przyznam ze nie znalazlem nikogo za tyle z materialem, najmniej to ok. 50zl/pkt netto.

* Mnie elektryk z Otwocka powiedzial 55zl/pkt elektryczny,i tele-techniczny i RTV a 25 za pkt alarmowy z materialami. To jest cena netto za bezpuszkowa instalacje, inst. w peszlach prowadzona. Tel. do Pana Darka Markowskiego +48 600 230 167

* Z zakonczonych prac to mam prace wodno-kanalizacyjne moge tutaj polecic (zreszta tez stad, z polecenia) Pana Stanislawa Kubuja z Sulejowka - rewelacyjny facet i w dobrej cenie, tel. kont. +48 601 391 034

* Facet ktory robil nam stryszek tez jest dobry, Janusz Wrona, tel +48 602 595 828

Nie wiem czy wszedzie Oni robia, ale na pewno na Wawrze.

* Jeszcze zapomnialbym o oknach :)
Zamowilem w firmie Mielczarek ze Zdunskiej Woli, przedstawiciel na Bartyckiej i dobre okna w dobrej cenie. Kontakt do pzedstawiciela w Warszawie: Krzysztof Biernat, tel. +48 601 159 614
Ja zamawialem tzw. cieple okna wraz z roletami i brama garazowa w kolorze orzecha-montaz tzw. pasywny, poza murem

* Podlaczenia kolektorow pionowych (wywiercone juz mialem) wykonala firma Ekoemiter. Beda robic tez podlogowke w calym domu i montowac pompe ciepla Vaillant'a

* Wentylacje mech. wykonuje firma ASK z Krakowa (http://www.rekuperatory.krakow.pl/) - dobre i w dobrej cenie rekuperatory maja. Montuje fizycznie w naszym rejonie firma Marek Ziółkowski, GOMAR, tel. +48 500 105 022 z Radomia

!!! Jakby co, to mozna powolac sie na mnie, Jerzy od blizniaka na Wawrze !!!

Pzdr.

Sama robocizna + mat. kupowałem oddzielnie via jego hurtownie, caly dom ok. 110 punktow + dodatki na zew domu. Calosc ok. 8000 PLN

aigel
25-05-2009, 14:25
Witam
Potrzebuje zrobić świadectwo charakterystyki energetycznej budynku do zawiadowmienia o zakończeniu budowy .
Poprosze o namiary na jakiegoś sprawdzonego i taniego wystawcę swiadectw..

aigel

Bożena030100
25-05-2009, 14:30
Przyszedł czas na kolejne podsumowanie i tak:
1.odkurzacz centralny - polecam pana Czarka Lesińskiego (www.bezkurzu.pl). Pan Czarek wykonał nam instalację odkurzacza centralnego. Przed wylewkami zadzwoniliśmy do niego aby sprawdził czy wszystko jest ok. Przyjechał i okazało się, że mamy awarię i brak prądu. Zaproponował,że przyjedzie następnego dnia (w niedzielę). Niestety prądu jeszcze nie było. W poniedziałek Panowie zaczęli robić wylewki. Przyjechał Pan Czarek i okazało się,że ktoś przerwał przewód i instalacja nie działa :o .Pomimo pilnego wyjazdu poza Warszawę nie zostawił nas z problemem tylko naprawił przewód. Nie jest sztuką dobrze wykonać instalację ale dla inwestora ważne jest aby w razie problemów mógł zadzwonić i uzyskać pomoc. POLECAM
2. elektyk Pan Piotr Modzelewski - polecam. Pan Piotr w sobotę odebrał telefon,że mamy awarię prądu. Niestety w niedzielę nie mógł przyjechać. Wiedząc,że wylewki będą robione od poniedziału rano przyjechał o 6 rano na budowę i naprawił instalację. Dziękuję i polecam takich fachowców.
Obaj Panowie zainkasowali już swoje wynagrodzenie i mogli mnie zignorować, bo mają inne pilne zlecenia i dlatego uważam ,że są godni polecenia.
Mam oczywiście doświadczenia z innymi fachowcami, którzy już tak chętni do pomocy w sytuacji problemu nie są ale też o nich tutaj nie napiszę... Warto zwrócić uwagę również na to jak traktują wykonawcy inwestorów po zakończeniu prac. Usterki zdarzają się zawsze. Łatwiej jest jeśli ma się potem wsparcie wykonawców.

Ramot
25-05-2009, 14:44
Witam,

Szukam:
- stolarza, który zrobi kilka drobiazgów z drewna (parapety, stelaż pod umywalki, etc.)
- fachowca od naklejania płytek kamiennych na elewację
- gościa, który elegancko wyrówna teren wokół domu, czyli dysponującego spycharką oraz broną tudzież innym sprzętem kopiąco-pchająco-wyrównującym
- szklarza, który elegancko wklei duże lustro w łazience.

Z góry dzięki za namiary. Pozdrawiam

pliiiisss....

Nefer
25-05-2009, 14:56
Aranżator wnętrz posszukiwany!!!! Jak macie namiary na sprawdzonych, solidnych i gustownych - mających czas dla klienta to poproszę!!!! Do wykonania kuchnia, łazienka. A jak będzie dobrze to może i wiecej.
Projektant wnętrz : Jola (wynik powyżej i w dzienniku) 501-407-071. Jest dobra, więc nie wiem jak z czasem.

Ramot
25-05-2009, 15:17
Aranżator wnętrz posszukiwany!!!! Jak macie namiary na sprawdzonych, solidnych i gustownych - mających czas dla klienta to poproszę!!!! Do wykonania kuchnia, łazienka. A jak będzie dobrze to może i wiecej.

a ja polecę p. Alberta, tel. 696 111 888

agawi74
26-05-2009, 10:02
Polecam Panów od tynków cem-wap. Po pierwsze bardzo solidni a po drugie pozostawili po sobie taki porządek, że hydraulik, który wszedł po nich do budynku był w szoku. Wszystkie podłogi były porządnie pozamiatane (zero tynku na podłożu). Powierzchnia otynkowana w trzy tygodnie, a było tego sporo, bo 950 m.kw. Z tego co wiem terminy mają wolne dopiero na wiosnę 2010 ale jak wszyscy wiemy poślizgi na budowie zdarzają się często więc może warto zapisać nr.
Pan Piotr 503 163 234.
na terenie Warszawy jest kilka ich realizacji więc można poogladać (u mnie również) [/b]

To prawda Bożeno030100, dzieki za namiar na priv, ale terminów u p. Piotra BRAK! Nie możemy czekać do wiosny 2010 na tynkarzy :(
W związku z powyższym ponawiam prośbę o kontakt do tynkarzy (cem-wap) i elewacje zew. HELP!
Pozdr.

ps. Sprzedam tanio stemple budowlane wys. 2.80-110szt.

czesc

u mojego tynkarza zwolnil sie termin połowa czerwca, koszt 20 PLN za 1m2 + mat.

Witaj andrzej_izabelin
w takim razie poproszę o namiar- termin mniej więcej pasuje :D
Może być na priv.
Dzięki i pozdrawiam

Elena76
26-05-2009, 12:51
Witam,

Szukam ekipy do wykonania elewacji z elementami drewnianymi. Czy możecie kogoś polecić? Sprawdziłam kilka kontaktów z tego wątku: albo brak terminów, albo przymocowanie kilku deseczek jest zbyt wielkim wyzwaniem...

Czy możecie kogoś polecić?

zygzak
26-05-2009, 13:10
Polecam ekipę do tynków gipsowych forumowicza hubertsain (http://forum.muratordom.pl/post3336980.htm)
Tynki wykonane solidnie, fachowo i dokładnie w umówionym terminie. Sprawna i zgrana ekipa.

Bellucci
26-05-2009, 22:07
Polecam GLAZURNIKA bardzo solidny, dokładny, szybko pracuje. Młody i zdolny chłopaczek.
Adam 508-603-717

AdamoZ
27-05-2009, 06:50
Kochani, help!!!
Poszukuję PILNIE rzetelnych tynkarzy wewnętrznych (tynki cementowo-wapienne) oraz ekipę do elewacji zewnętrznej.
Pozdrawiam

Oby nie ekipa pana Slawka Debskiego z Konstancina. 3xNIE!!!

Polecam Braci - tel. do jednego z nich 661117760. Robią szybko i solidnie, z własnym materiałem. Tak sprawnej ekipy dawno nie widziałem.
Można powołać się na Adama z Zagórza

Pozdrawiam
Adamo

AdamoZ
27-05-2009, 07:06
Z godnych polcenia wykonawców, którzy pracowali u mnie:
1. dachy, ocieplenia p.Marek 516516425
2. hydraulik, choć jego ekipa też zajmuje się wykończeniówką p.Sławek 691782386 www.superhydraulik.pl

Można powołać się na Adama z Zagórza

Pozdrawiam
Adamo

cisulek
27-05-2009, 12:23
Polecam tynkarza Bogdana.
Super tynki tradycyjne, ręcznie, zacierane piaskiem kwarcowym. Ocieplenia styropianem + tynk z kwarcem, parapety, podbitka. Mogę pokazać efekty jego pracy w Pruszkowie. Kontakt do mnie [email protected]
Pozdrawiam

Krzysztof III
27-05-2009, 13:41
Czesc

Szukam dobrego speca od kominka i jego instalacji, ewentualnie obudowy. Trafiliscie na kogos takiego???

K3


Moge Polecic speca od odkurzacza centralnego - Pan Jurek 600 820 287 (powołajcie sie na Krzysztofa z Lipkowa) - gosc absolutnie bez pudła, dobra cena, kulturalnie i z dbałościa zrobiona instalacja.

Polecam też ekipe od dachu Roman z ekipą (rodzina) z okolic Wolsztyna. Robią tak dach że mucha nie siada. 100% gwarancja. Doradzą, załatwia materiał. Klonować takich!!!
_________________
Sprzedam Gary Tarriva BIS - 75 sztuk, bardzo dobre zostało po budowie. Zdjęcia na prv - odbiór osobisty. Lipkow. Dobra cena

Ewik_1
27-05-2009, 18:45
Polecam pana Pawła, który robił mi certyfikat energetyczny tel. 603 299 160. Rozsądna cena, gość konkretny i dokładny.

GGGosik
28-05-2009, 10:40
Radom (zaliczę do okolic W-wy, przecież to tak blisko :)
Polecam firmę KAST (lustra, szyby itp), która wykonała i zamontowała
w moim nowym mieszkaniu szklane drzwi przesuwne
i wszystkie lustra w łazienkach.
Polecam za profesjonalizm, wspaniałe podejście
do klienta i możliwość negocjacji :)
Zero skarżenia się! Zrobili to, co chciał klient a nawet doradzili uczciwie.
Przesympatyczny właściciel :)
(to nie reklama! Tak było naprawdę!)

Innych wykonawców (płytkarza-wciąż wychodzą jego błędy, których nie widać było przy odbiorze;
parkieciarza-nie przyznał się do kilku błędów przy lakierowaniu parkietu,
co wyszło dopiero po jakimś czasie, pomimo ładnie położonego parkietu;
tym bardziej hydraulika p. Zbyszka! - katastrofa! Chyba dawno temu uczył się tego zawodu, ale był razem z płytkarzem, więc nie mogłam się go pozbyć;
meble kuchenne-pożal się Boże za terminy!!!) nie polecam!!!
Mogę jeszcze polecić drugiego hydraulika, który poprawiał błędy tego pierwszego :) ale drogi był :) Pan Michał (tel. na priv) Jednak zawsze go będę wzywać.
Polecam też elektryka, który montował wszystkie gniazdka,
kładł instalację i wieszał lampy :) Pan Radek-rzetelny!
To wszystko!

hubertsain
29-05-2009, 15:29
Polecam ekipę do tynków gipsowych forumowicza hubertsain (http://forum.muratordom.pl/post3336980.htm)
Tynki wykonane solidnie, fachowo i dokładnie w umówionym terminie. Sprawna i zgrana ekipa.

Dziękuję bardzo za polecenie :D

andrzej__
29-05-2009, 16:53
Witam. Polecam wykonawcę stanu surowego mojego domu. Budowali SSO z więźbą dachową. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z ekipą. Nie było żadnych zastrzeżeń do ich pracy a dom postawili bardzo sprawnie. Namiary do ekipy znalazłem na forum. Kontakt na PW.

Idylla
30-05-2009, 19:47
Witam,

W niedługiej przyszłości (lipiec- sierpień) planujemy rozpocząć budowę w okolicach Grodziska Mazowieckiego. W związku z czym poszukuję solidnej i sprawdzonej ekipy budowlanej. Będę wdzięczny za wszystkie cenne namiary i wskazówki.

Z góry wszystkim pomocnym dziękuje.
Pozdrawiam,

coulignon
31-05-2009, 08:03
Witam,

W niedługiej przyszłości (lipiec- sierpień) planujemy rozpocząć budowę w okolicach Grodziska Mazowieckiego. W związku z czym poszukuję solidnej i sprawdzonej ekipy budowlanej. Będę wdzięczny za wszystkie cenne namiary i wskazówki.

Z góry wszystkim pomocnym dziękuje.
Pozdrawiam,

Polecam swoich; Dominik Kujawa http://www.domykujawa.pl/
Efekty do zobaczenia w Dzienniku, cena był całkiem niezła.