PDA

Zobacz pełną wersję : WARSZAWA i okolice - biała lista



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

pajogor
31-05-2009, 13:16
Witam,

W niedługiej przyszłości (lipiec- sierpień) planujemy rozpocząć budowę w okolicach Grodziska Mazowieckiego. W związku z czym poszukuję solidnej i sprawdzonej ekipy budowlanej. Będę wdzięczny za wszystkie cenne namiary i wskazówki.

Z góry wszystkim pomocnym dziękuje.
Pozdrawiam,

Witam !! Również polecam p.Dominika. Dopiero co skończyli u nas i jesteśmy bardzo zadowoleni.
www.domykujawa.pl
Ekipa zna się na robocie, pracują szybko i sprawnie, a i o porządek na budowie też dbają :)
Zawsze coś doradzą i podpowiedzą co dla początkującego inwestora też jest ważne.
Podobnie jak u coulignona efekty ich pracy można zobaczyć w naszej galerii

Merka_23
01-06-2009, 11:37
ja natomiast nie polecam Pana Kujawy .....

Bellucci
01-06-2009, 12:55
Witam,

W niedługiej przyszłości (lipiec- sierpień) planujemy rozpocząć budowę w okolicach Grodziska Mazowieckiego. W związku z czym poszukuję solidnej i sprawdzonej ekipy budowlanej. Będę wdzięczny za wszystkie cenne namiary i wskazówki.

Z góry wszystkim pomocnym dziękuje.
Pozdrawiam,
Ja polecam moją ekipę górali, szybko sprawnie i dobrze, nie wiem tylko jak oni z terminami
Andrzej 500-476-628
Pozdrawiam

grave
01-06-2009, 14:54
Mogę polecić ekipę do przeprowadzki/transportu , solidnie i niedrogo tel.508961221 oraz ekipę od mebli kuchennych i zabudowy z Łodzi, p. Arkadiusza tel. 607334275 , sprawdzone!

dewka
01-06-2009, 15:48
Ja z własnego doświadczenia mogę wszystkim polecić CYKLINIARZA Pana Marcina - Parkiet wygląda pięknie - nawet nie spodziewałam się takiego efektu ( stary zaniedbany parkiet, duże szpary - dawno nie widział cyklinowania). Rezultaty pracy Pana Marcina przerosły moje najśmielsze oczekiwania, a do tego przyjemna niespodzianka cenowa. Gorąco polecam![/b]

lpg
01-06-2009, 22:06
znalazłem forum NIEPORĘT i Okolice kontakt do ekipy hydraulicznej polecanej - ekipę Pana Pawła Gaworeckiego 603 033 749

Pan Paweł montował u mnie (w Nieporęcie) Vaillant VUW 346 kondensat 2 funkcyjny na GZ50 + hydraulikę + przewody pow-spalinowe + regulacja (zostało jeszcze odpalenie). Ekipa 3 osoby uwinęła się szybko, sprawnie i bez stresu

luca marjan
01-06-2009, 22:43
znalazłem forum NIEPORĘT i Okolice kontakt do ekipy hydraulicznej polecanej - ekipę Pana Pawła Gaworeckiego 603 033 749

Pan Paweł montował u mnie (w Nieporęcie) Vaillant VUW 346 kondensat 2 funkcyjny na GZ50 + hydraulikę + przewody pow-spalinowe + regulacja (zostało jeszcze odpalenie). Ekipa 3 osoby uwinęła się szybko, sprawnie i bez stresu

Broń Was Panie Boże......... nie odpowiada na telefony, odbiera kiedy chce-i kiedy mu się widzi a ekipa ..............ech
wiele osób było niezadowolonych - kiedyś niejaki ms się o nim wypowiadał nie bardzo i jeszcze jewrioszka , który wcześniej go polecał też nie był zadowolony na końcu..jak znajdę wypowiedzi to wkleje :roll:

Eugeniusz_
01-06-2009, 23:18
Przeglądam te posty z poleceniami wykonawców i baaaardzo dziwne jest że polecają osoby które mają po kilka postów - pozostawiam wszystkim do przemyślenia :-? :-? :wink:

Przypominam nowym :-? :-? :wink: :wink: :wink:

I znowu przypominam :-? :-? :-? nie dawajcie się nabierać na autoreklamy :-? :-? :-? :oops: :wink:

luca marjan
01-06-2009, 23:24
znalazłem forum NIEPORĘT i Okolice kontakt do ekipy hydraulicznej polecanej - ekipę Pana Pawła Gaworeckiego 603 033 749

Pan Paweł montował u mnie (w Nieporęcie) Vaillant VUW 346 kondensat 2 funkcyjny na GZ50 + hydraulikę + przewody pow-spalinowe + regulacja (zostało jeszcze odpalenie). Ekipa 3 osoby uwinęła się szybko, sprawnie i bez stresu

Broń Was Panie Boże......... nie odpowiada na telefony, odbiera kiedy chce-i kiedy mu się widzi a ekipa ..............ech
wiele osób było niezadowolonych - kiedyś niejaki ms się o nim wypowiadał nie bardzo i jeszcze jewrioszka , który wcześniej go polecał też nie był zadowolony na końcu..jak znajdę wypowiedzi to wkleje :roll:

No i znalazłem

http://forum.muratordom.pl/piaseczno-i-okolice,t2135-10860.htm

Eugeniusz Ty chyba też Go szukałeś? :roll: sławny Paulo81

Eugeniusz_
02-06-2009, 10:09
luca nie przypominaj mi :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: teraz mieszkam na "hydraulicznej tykającej bombie" :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

luca marjan
02-06-2009, 10:24
luca nie przypominaj mi :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: teraz mieszkam na "hydraulicznej tykającej bombie" :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
napisz coś więcej :o :roll: , żeby nie zaśmiecać to może na priva :roll:
choć autoreklamy pseudo-fachowców :roll: to też śmietnik

Eugeniusz_
02-06-2009, 10:47
luca nie przypominaj mi :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: teraz mieszkam na "hydraulicznej tykającej bombie" :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
napisz coś więcej :o :roll: , żeby nie zaśmiecać to może na priva :roll:
choć autoreklamy pseudo-fachowców :roll: to też śmietnik
w skrócie
- ekipa wybija wiecej niż trzeba
- nieprzemyślany projekt i rozwiązania-
- nieodbieranie telefonów - długimi tygodniami brak kontaktu a terminy goniły i nakładały się - inne ekipy musiały czekać
- połączenia na gumę w środku ściany, na dodatek bez sprawdzenia ciśnieniowego zalepione (nie można mówić o murowaniu/tynkowaniu) efekt po uruchomieniu nagle po oknie na parterze kapie woda - kucie szukanie przyczyny - powód na piętrze źle włożona gumowa uszczelka - boję się co będzie jak sparcieją :evil: :evil: :evil: :evil:
- brak kontaktu aby dokończyć instalację

w skrócie grzechy główne :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

lpg
02-06-2009, 20:57
myślcie sobie co chcecie, zaś odnosząc się do ilości postó to każdy z was kiedyś zaczynał byc na forum (ja co prawda inną działalnością się zaczynam parać niz hydrauika)
A może ekipa posżła po rozum do głowy?

ja akurat szukając na grupie Nieporęt (gdzie sam mieszkam od 30 lat) - umknęły mi niepochlebne komentarze

Eugeniusz i luca marian - nie zarzucajcie mi proszę autoreklamy, bo tej JA dokonuję w innym wątku jako hobbystyczny doradca LPG jeżeli zauwazyliście...

macie z nim (lub z jego ekipą) problem to sobie z nimi pogadajcie nie ze mną (chociaz jeżeli bym to wczesniej wiedział to bym się 3 razy zastanowail...) Ale dokonałem wyboru nie będąc bogaty o tą wiedzę ktrą wy posiadanie o ekipie i wcale nie żałuję

aha i jak już pisałem na grupie Nieporęt - każdy z Was kiedyś zaczynał funkcjonować na forum i miec po kilka postów.

to tak jak z samochodem - kupimy 3 takie same i ktoś z nas na lipny egzemplarz trafi albo na "lewych" panów z serwisu i wtedy cień na całej marce się kładzie, nie?

zanim oni to przyszły jeszcze 3 ekipy (pan od kondensata z Termeta z lLegionowo - spójrzcie sobie na stronę TERMETA - bo najpierw miał byc Termocendens z TERMETA, pan z Sauner Duvala z Legionowa i "pan Rysio" z Nieporętu i oni. Wybraliśmy ich z powodów o jakich wczesniej napisałem:
mieli przerobić instalacje z 30 letniego PIAST'a na nowoczesną z wybranym przez nas kotłem
-nie szarogęsili się,
-wysłuchali
-doradzili (w sumie niegłupio)
-cicho, grzecznie i spokojnie
-jeszcze zrobili kilka innych drobnych rzeczy przy okazji za które kasy nie chcieli
i TAK - w związku z powyższym chciałbym ich zareklamować. Nie będę Was zaraszał do siebie żebyście obejrzeli efekty ich pracy bo by mnie z domu wyrzucili rodzinnie, ale jak trzeba to zrobię zdjęcia

pozdrawiam

olpi
02-06-2009, 22:49
...a ja polecam firmę bezkurzu.pl, Pana Czarka Lesińskiego, forumowy Jewrioszka. Wykonuje odkurzacze centralne, prowadzi również sklep internetowy. Gdy trzeba było pilnie pomóc, przyjechał tego samego dnia i ułożył potrzebny fragment instalacji bez żadnych problemów. Dobry kontakt i miła współpraca.

Eugeniusz_
02-06-2009, 23:28
...a ja polecam firmę bezkurzu.pl, Pana Czarka Lesińskiego, forumowy Jewrioszka. Wykonuje odkurzacze centralne, prowadzi również sklep internetowy. Gdy trzeba było pilnie pomóc, przyjechał tego samego dnia i ułożył potrzebny fragment instalacji bez żadnych problemów. Dobry kontakt i miła współpraca.

tutaj popieram :lol: :lol: :lol:

ensignx
04-06-2009, 09:52
Chciałbym polecić stolarza, który zrobił i zamontował u mnie schody wewnętrzne.

Dębowe, samonośne z metalowymi barierkami.

Wykonane b. solidnie, wszystkie detale obrobione, śruby i mocowania zaślepione.
Nic nie skrzypi.
W ostatniej chwili zmieniliśmy zdanie co do koloru barierek - kolor stalowy na mosiądz.
P. Darek znalazł odpowiedni materiał i montaż odbył się bez opóźnień.

Wykonawca polecany wcześniej na forum p. Darek Lasek tel. 608 404 823.

MarcinIKS
05-06-2009, 13:19
Gdyby ktoś szukał ekipy do stanu surowego (bez więźby) to z czystym sumieniem mogę Wam polecić moich majstrów. Kontakt do nich - Paweł 500103888.

mular64@
05-06-2009, 18:01
Ja także mógłbym polecić kilku fachowców od wykończeń, ale niestety moi wyemigrowali i teraz mam problem, bo nie mogę znaleźć dobrej ekipy do malowania a sam nie mam czasu się w to bawić.

HalinaKatarzyna
07-06-2009, 08:39
Nam tynki zrobiła firma SAIN (www.sain.pl)
Z prac firmy jesteśmy zadowoleni, bo poza fachowością była to:
- solidna
- terminowa
- rozśpiewana (mają klona Kiepury na stanie)
- chętna do naszych wprowadzanych w ostatniej chwili zmian
ekipa.
Tak że z pełną odpowiedzialnością możemy polecić innym tą firmę.

tu jest próbka z naszego domu
http://www.swallow.mojabudowa.pl/pliki/swallow/image/czerwiec/06-02.JPG (http://www.swallow.mojabudowa.pl)

Asiek i Jacuś
08-06-2009, 14:23
Wiem, że to juz było 100 razy przerabiane, ale (przyznam się) nie mam cos głowy dziś do szukania po tych naszych dziesiątkach stron

- macie stolarzy od kuchni i garderoby do polecenia - znaczy się dobrze i niedrogo?

iso_new
08-06-2009, 23:02
Gdyby ktoś szukał ekipy do stanu surowego (bez więźby) to z czystym sumieniem mogę Wam polecić moich majstrów. Kontakt do nich - Paweł 500103888.
również polecam Pana Pawła - budował mi dom już jakiś czas temu i niedawno dzwonił, że mają wolny termin i czy nie znam kogoś kto się będzie budował. Widzę, że dalej robią bez więźby, ale jak ktoś szuka kogoś od więźby, to tez mogę polecić, plus ekipę od wykończenia (gładzie, karton-gipsy i płytki, ale dobiero za ok. miesiąc) - kontakt na priv.

ensignx
09-06-2009, 10:58
Witam,

często korzystałem z tej rubryki na forum.
Jestem obecnie na etapie wykończeniówki.
Z dotychczasowych wykonawców mogę z czystym sumieniem polecić ekipę górali do krycia dachu ceramiką. Robotę wykonali solidnie i ładnie (nawet moja żona nie miała zastrzeżeń). Dach dość skomplikowany (bungalow z pracowni p. Szewczyka).
Dlatego polecam - p.Andrzej 888 808 818


Rowniez polecam Pana Andrzeja Dudka 888 808 818. Chłopaki kończa u mnie dach, sa bardzo solidni, a do tego niedrodzy i sympatyczni. To pierwsza ekipa z ktorej jestem naprawde zadowolona.

Potwierdzam!
U mnie układali dachówkę karpiówkę i zrobili to b. ładnie.

Elena76
09-06-2009, 22:13
Poszukuję ekipy do ocieplenia i zabudowy poddasza. Dwie ekipy, które znalazłam w tym wątku mają wolne terminy dopiero na jesieni, a ja potrzebuję jednak trochę wcześniej....

Będę wdzięczna za wszystkie sprawdzone i godne polecenia kontakty.

Pozdrawiam![/u]

falc0n
09-06-2009, 22:35
Poszukuję ekipy do ocieplenia i zabudowy poddasza. Dwie ekipy, które znalazłam w tym wątku mają wolne terminy dopiero na jesieni, a ja potrzebuję jednak trochę wcześniej....

Będę wdzięczna za wszystkie sprawdzone i godne polecenia kontakty.

Pozdrawiam![/u]


Oby nie ekipa p. Slawka Dembskiego z Konstancina.
3xNIE!!!

Ramot
10-06-2009, 08:12
Poszukuję ekipy do ocieplenia i zabudowy poddasza. Dwie ekipy, które znalazłam w tym wątku mają wolne terminy dopiero na jesieni, a ja potrzebuję jednak trochę wcześniej....

Będę wdzięczna za wszystkie sprawdzone i godne polecenia kontakty.

Pozdrawiam![/u]

Polecam Roberta, tel. 502 469 645.
Przy okazji pozdrów od Marcina spod Jaktorowa :)

Elena76
10-06-2009, 10:34
Dzięki, już sprawdziłam ten kontakt, bo wcześniej znalazłam Twoje posty, w których polecałeś pana Roberta, i nawet byłam w piątek w Wyględach, gdzie obecnie pan Robert działa, ale termin, który mi podał jest baaardzo odległy :( W każdym razie obiecałam, że będę go nękać na wypadek jakby ktoś z kolejki wypadł 8)



Poszukuję ekipy do ocieplenia i zabudowy poddasza. Dwie ekipy, które znalazłam w tym wątku mają wolne terminy dopiero na jesieni, a ja potrzebuję jednak trochę wcześniej....

Będę wdzięczna za wszystkie sprawdzone i godne polecenia kontakty.

Pozdrawiam![/u]

Polecam Roberta, tel. 502 469 645.
Przy okazji pozdrów od Marcina spod Jaktorowa :)

mjeziorska
10-06-2009, 12:38
ja narazie tylkow ramach rewanzu moge polecic elektryka, dziala w wawrszawie i okolicach, u moich rodzicow robil w gminie Halinow a rozpietosc dzialania ma spora.

Super fachowiec nie mam zadnych zastrzezn, umie doradzic i ze wszystkimi zagadkami kabelkowymi sobie radzi bez problemu
polecam zczystym sumieniem Pan Rafał 502 640 580

mam jeszcze super ekipe od stanu surowego z wiezba robia ale z tego co wiem to terminow do konca roku nie maja Pan Grzegorz 695 742 115

luca marjan
10-06-2009, 15:19
Poszukuję ekipy do ocieplenia i zabudowy poddasza. Dwie ekipy, które znalazłam w tym wątku mają wolne terminy dopiero na jesieni, a ja potrzebuję jednak trochę wcześniej....

Będę wdzięczna za wszystkie sprawdzone i godne polecenia kontakty.

Pozdrawiam![/u]


Oby nie ekipa p. Slawka Dembskiego z Konstancina.
3xNIE!!!

i oby nie ekipa Janusza Kościeszy!!!!!!!
więcej papierochów, gadki, chwalenia się i obgadywania innych oraz marnowania zleconego towaru a również leżenia na styropianie do południa niż pracy.
Chcecie mieć robione poddasze przez pół roku i nie mieć skończonego to bierzcie go :wink:
Tydzień u tego pana zaczyna się we wtorek a kończy we czwartek.
W między czasie pozaczynają w tym samym czasie jeszcze inne roboty -
ekipa była polecana przez AmberwindPs .


To tyle z niepolecanych gagatków :wink:
reszta to miód i orzeszki :wink:

mario1976
10-06-2009, 15:23
Moja budowa trwa już prawie dwa lata. Pamiętam jak sam zaczynałem i szukałem poleconych ekip. U mnie trochę ludzi się już przewinęło więc hurtowo polecam ich zainteresowanym.

A więc od poczatku:

Stan surowy - rewelacyjna ekipa górali, która do dzisiaj przyjeżdza do mnie jak chce coś domurować, wyburzyć etc. Mieszkają "na stałe" w Starych Babicach. Stany surowe + więźby. Antek Wójcik - 608 822 845

Dekarz - także górale mieszkający tym razem w Izabelinie. Poleceni przez ekipę od surowego i kilkunastu forumowiczów. Szybko, solidnie, terminowo. Była jedna mała popraweczka przy oknie połaciowym i po telefonie następnego dnia byli na budowie.
Witek Groń - 607 242 688

Szamba betonowe - od A do Z. Przyjeżdzają z szambem, z koparą wszystko super terminowo, daszki, łaczniki itp itd. Są na pewno drożsi niż szamba "radomskie". Natomiast naczytałem się o pękających, stękających, a chciałem usługę kompleksową. Jak wszyscy polecani przeze mnie też mam ich z polecenia (Grupa Stare Babice). Pan Kucharski 602 325 904

Hydraulik - człowiek rakieta. Nie ma rzeczy niemożliwych. WC na suficie. Prosze bardzo :wink: . Nie marudzi jak żonie zachciało się kaloryfera pół metra dalej tylko przestawie. Mieszka w Błoniu.
Zbyszek Kowalewski - 607 385 951

Elektryk - założyciel Grupy Stare Babice. Krzysiek (KrzysiekSW)
terminowy, zgłową pomysłów. Tak samo jak hydraulik. Nie ma rzeczy niemożłiwych. 600524497

Kominek - firma Manuart z Blizne koło Starych Babic. Na kominkach się nie znam. Mój jest ładny i tyle. Działa i pieknie ciagnie ;-) Natomiast podczas jego budowy w domu miałem innych fachowców. Twierdzili, że pierwszy raz widzą aby ktoś tak się pieścił z konstrukcją, zabudową etc. www.manuart.pl 516 167 344

Podłogi - drewno, deska barlinecka, panele, dechy. Mały sklepik na Arkuszowej jadąc do Babic. Własciciele to młode małżeństwo. Bardzo miła Pani Basia i ekspert od podłogi Piotrek Galas. Mają polecane ekipy parkieciarzy (ekipa Pana Roberta i Bogdana robiła u mnie) z jakimi współpracują. Panele i "barlinka" Pan Piotrek kładzie sam. Dokładny do granic upierdliwości. www.pokryciapodlogowe.pl

Schody (także parapety i inne drewniane wykończenia) -rewelacyjna polecona przez kumpla i kilku forumowiczów ekipa górali. Mi robili schody samonośne. Obkładają też betonowe. Jestem upierdliwy i nie mogę się czepnąc niczego. Poza tym to dwóch kabareciarzy. Człowiek przy nich odpoczywał jak jechał na budowę. Pan Dochnal - 602 341 420

Odkurzacz centralny - facet z Ożarowa przedstawiciel Beama. Miły, kulturalny no i był tańszy niż konkurencja. Montuje, sprzedaje jednostki centralne. 600 820 287.

Te ekipy odwaliły kawał solidnej roboty, nie podnosiły mi ciśnienia nie wku....nie denerwowały :wink: jak dłubali coś w domku to nie musiałem sie zmuszać aby jechać na budowę.

Z innych ekip byłem zadowolony śrenio (z powodu jakości pracy lub osobowości specjalistów) lub zupełnie więc polecać nie będę.

Jakby ktoś miał pytanie co do cen jakie płaciłem lub innych szczegółów to zapraszam na priv. Dzwoniąc do nich możecie się powoływac na Mariusza z Zielonek Parceli.


ufff :wink:

Dodaję jeszcze Pana Marka (ekipa 2 osobowa) od ogrodzeń, który właśnie zakończył pracę. Podmurówka + słupki + siatka (z przodu profile pod montaż sztachet) - część podmurówki zbrojona + montaż furtek i bramy suwanej. Szybko, sprawnie, perfekcyjnie (słupki jak wojsko wypoziomowane co do mm) i za dobrą cenę. Nie wiem czy innego rodzaju ogrodzenia (klinkier) Pan Marek robi - 517 177 372

mery26
14-06-2009, 15:35
Polecam ekipe do SSO + więźba. Z całą odpowiedzialnością. Chłopakom wypadł termin (inwestora przerosła papierkologia i nie dostał pozwolenia na budowę), siedzieć bezczynnie nie chcą i zadzwonili z pytaniem czy ktoś nie poszukuje na cito.

Nieaktualne-złapali termin

pozdr.

mikusiaczek
16-06-2009, 14:22
Pomocy ...
Czyżby juz prawie nikt nie robił zewnętrznych tynków cementowo-wapiennych?
Czy ktoś nie zna jakieś godnej polecania firmy do tynków zewnętrznych III kat.?

Jarek100l
18-06-2009, 23:30
Poszukuję ekipy do SSO. Proszę o polecenie osoby, u których był strop żelbetowy monolityczny.

barbara.kora
19-06-2009, 17:15
Pomimo, ze nie prosil mnie o taka przysluge, chcialabym odwdzięczyć się dobrym slowem i polecic z czystym sumieniem czlowieka, ktory wykanczal u nas mieszkanie w nowym budynku przy Rakowieckiej, z czego jestem bardzo zadowolona.


Jeżeli mialabym określić jego atuty to przede wszystkim szybkosc, pracowitosc, rzetelnosc, sumiennosc, wszechstronnosc, pomysłowosc, wyrozumiałość na zmiany koncepcji oraz konkurencyjna cena.


Osoba jest z Warszawy i codziennie dojezdza, wiec nie ma mowy o „koczowaniu” na inwestycji.


Jedyna wada to dlugie terminy, gdyz pracuje przede wszystkim z polecenia. Osobiście czekalismy na niego ponad miesiac, ale uwazam, ze było warto,
Kontakt : p.Wojciech 0889855518

Elena76
19-06-2009, 17:55
Bardzo się odwdzięczasz, bo w ogłoszeniach też widziałam taki sam post :)


Pomimo, ze nie prosil mnie o taka przysluge, chcialabym odwdzięczyć się dobrym slowem i polecic z czystym sumieniem czlowieka, ktory wykanczal u nas mieszkanie w nowym budynku przy Rakowieckiej, z czego jestem bardzo zadowolona.


Jeżeli mialabym określić jego atuty to przede wszystkim szybkosc, pracowitosc, rzetelnosc, sumiennosc, wszechstronnosc, pomysłowosc, wyrozumiałość na zmiany koncepcji oraz konkurencyjna cena.


Osoba jest z Warszawy i codziennie dojezdza, wiec nie ma mowy o „koczowaniu” na inwestycji.


Jedyna wada to dlugie terminy, gdyz pracuje przede wszystkim z polecenia. Osobiście czekalismy na niego ponad miesiac, ale uwazam, ze było warto,
Kontakt : p.Wojciech 0889855518

Elena76
19-06-2009, 18:17
Tak się zastanawiam, kogo ja mogłabym polecić, bo kilka tych ekip się przewinęło...
Na pewno bez zastrzeń mogę polecić tylko pana Tadeusza Żaka, u którego kupiliśmy okna Jezierskiego i który nam później te okna montował. Pan Tadeusz prowadzi też zakład szklarski, a jego żona robi witraże. Tel. 501 869 643

O innych na razie się nie wypowiadam, bo jeszcze za wcześnie :)

mikopiko
19-06-2009, 21:32
Bardzo się odwdzięczasz, bo w ogłoszeniach też widziałam taki sam post :)


Pomimo, ze nie prosil mnie o taka przysluge, chcialabym odwdzięczyć się dobrym slowem i polecic z czystym sumieniem czlowieka, ktory wykanczal u nas mieszkanie w nowym budynku przy Rakowieckiej, z czego jestem bardzo zadowolona.


Jeżeli mialabym określić jego atuty to przede wszystkim szybkosc, pracowitosc, rzetelnosc, sumiennosc, wszechstronnosc, pomysłowosc, wyrozumiałość na zmiany koncepcji oraz konkurencyjna cena.


Osoba jest z Warszawy i codziennie dojezdza, wiec nie ma mowy o „koczowaniu” na inwestycji.


Jedyna wada to dlugie terminy, gdyz pracuje przede wszystkim z polecenia. Osobiście czekalismy na niego ponad miesiac, ale uwazam, ze było warto,
Kontakt : p.Wojciech 0889855518


Boszzzzz ciągle to samo :roll:
ludzie nie polecajcie siebie :roll: i tak nikt na to się nie skusi :roll:
Na polecenie trzeba zasłużyć raczej :wink:

leszekg
21-06-2009, 17:25
Poszukuje ekipy która wykona mi swego rodzaju konstrukcję drewnianą na poddaszu. Miało by to wyglądać podobnie jak na zdjęciach z opublikowanych linków:
http://pl.pl.allconstructions.com/f/image/filename/0/0/9211/5.jpg
http://www.wegielek.com.pl/galerie/3/3_poddasze.jpg
http://s.meble.pl/gfx/uzytkownicy/7892/gielda/344/344_belki.jpg
http://s.meble.pl/gfx/uzytkownicy/7892/gielda/344/344_1.jpg
http://www.belkirustykalne.pl/galeria2/wnetrza(12).JPG

Generalnie chodzi o to, że salon jest otwarty aż do dachu czyli w najwyższym punkcie ma jakies 6,5 m wysokości. Dekoracyjnie chce jeszcze wykonać konstrukcje z drewna. Kształt konstrukcji mam w głowie. Potrzebuje tylko dobrej ekipy do przygotowania drewna i później zamontowania tego w budynku. Czy wiecie ile cos takiego kosztuje i kto dobry moze cos takiego zrobic?

FlashBack
21-06-2009, 18:53
Poszukuje ekipy która wykona mi swego rodzaju konstrukcję drewnianą na poddaszu. Miało by to wyglądać podobnie jak na zdjęciach z opublikowanych linków:
http://pl.pl.allconstructions.com/f/image/filename/0/0/9211/5.jpg
http://www.wegielek.com.pl/galerie/3/3_poddasze.jpg
http://s.meble.pl/gfx/uzytkownicy/7892/gielda/344/344_belki.jpg
http://s.meble.pl/gfx/uzytkownicy/7892/gielda/344/344_1.jpg
http://www.belkirustykalne.pl/galeria2/wnetrza(12).JPG

Generalnie chodzi o to, że salon jest otwarty aż do dachu czyli w najwyższym punkcie ma jakies 6,5 m wysokości. Dekoracyjnie chce jeszcze wykonać konstrukcje z drewna. Kształt konstrukcji mam w głowie. Potrzebuje tylko dobrej ekipy do przygotowania drewna i później zamontowania tego w budynku. Czy wiecie ile cos takiego kosztuje i kto dobry moze cos takiego zrobic?
nom wykorzystane na skosach imitacje drewna calkiem, calkiem. podobnie chyba na ostatnim zdjeciu to pod stropem.

AdamoZ
21-06-2009, 22:44
Poszukuję ekipy do ocieplenia i zabudowy poddasza. Dwie ekipy, które znalazłam w tym wątku mają wolne terminy dopiero na jesieni, a ja potrzebuję jednak trochę wcześniej....

Będę wdzięczna za wszystkie sprawdzone i godne polecenia kontakty.

Pozdrawiam![/u]

Witam i polecam ekipę p.Marka tel.516516425
możesz powołać się na mnie
Pozdrawiam
Adamo Z Zagórza

Elena76
22-06-2009, 15:53
Dzięki AdamoZ, możesz podesłać jakieś fotki dokumentujące prace pana Marka na maila?




Witam i polecam ekipę p.Marka tel.516516425
możesz powołać się na mnie
Pozdrawiam
Adamo Z Zagórza

alexa28
22-06-2009, 23:45
Skoro stąd wzięłam kontakt - sprawdziłam na własnej budowie -to może teraz jeszcze ktoś skorzysta.
Pan Darek Lasek z bratem wykonali nam schody z drewna dębowego na betonie+ barierka z elementami stalowymi. Miło, czysto, w rozsądnej cenie.
tel 608404823

alexa28
23-06-2009, 00:25
http://foto.onet.pl/74e3s,4xrm2gm4anm7,jwc0u,u.html

dsucholewska
23-06-2009, 15:27
Mogę polecić bardzo dobrego Glazurnika, pracuje szybko solidnie i bardzo dobrze doradza. Płytki nam położył równo i jestesmy bardzo zadowoleni. Oprócz tego jest sprawdzonym hydraulikiem
Kontakt: Konrad 517-124-952

rodzosm
24-06-2009, 14:43
Witam,
Czy może ktoś polecić sprawdzoną i dobrą ekipę która wynkona SSO?
Poszukuję także kierownika budowy ale takiego który naprawdę dopilnuje budowy a nie będzie tylko figurantem na papierze.
Budowa - okolice Prażmowa. Planowany termin rozpoczęcia - sierpień 2009.

agawi74
25-06-2009, 00:28
Witajcie,
poszukuję sprawdzonej EKIPY DO OCIEPLENIA PODDASZA w rozsądnej cenie :-?
Z góry dziękuję.

qmoter
25-06-2009, 18:00
Witam,

Czy może ktoś podzilić się jakims kontaktem na dobrego fachowca od klejenia tapet?

Z góry dziękuję

psuja
26-06-2009, 06:53
A ja szukam ekipy do fundamentów z Garwolina lub okolic, może ktoś coś ma, lub wie?

falc0n
27-06-2009, 08:16
Witajcie,
poszukuję sprawdzonej EKIPY DO OCIEPLENIA PODDASZA w rozsądnej cenie :-?
Z góry dziękuję.

Oby nie ekipa Pana Debskiego z Konstancina (ocieplenia, tynki, wylewka i inne) 3xNIE!!!

pawel i renia
27-06-2009, 22:25
gość od układania kostki
p.Rafał Seroka 603-2169-36

my byliśmy zadowoleni, trzeba cisnąć i pertraktować i może jeszcze jakiś rabat sie uda że od Pawła namiary.

pozdro :lol:

aigel
28-06-2009, 15:31
Witam
Poszukuję wykonawcy który ładnie i niedrogo wykończy mi schody gresem mrozoodpornym 33x33cm :
http://w.fotka.pl/71995f296b.jpg

aigel

Kulon
29-06-2009, 08:03
szukam osoby która zrobi mi projekt przyłączy wodno-kanalizacyjny - długość około 150 metrów

WaldekZ
29-06-2009, 14:47
Z czystym sumieniem polecam kominkarzy:

Ciepły Dom - p. Mikołaj 503 739 640 (za zgodą).

Zamontowali wkład kominowy, kominkowy, zrobili zabudowę, szybko, sprawnie, wg. życzenia. Estetycznie i elegancko wykończone.
Pierwsza moja ekipa naprawdę bezstresowa... :D

Polecam!!!

Pozdrowienia
WaldekZ

Etti
01-07-2009, 11:19
Chciałbym zmodernizować instalację c.o. - wymiana kotła i ew. grzejników. Jestem z okolic Pruszkowa . Moglibyście polecić kogoś solidnego ? Czy 'polecany hydraulik' z list niektórych forumowiczów może być taka osobą ? :o

andy_n
02-07-2009, 09:31
Polecam usługi glazurnika.
Długo szukałem odpowiedniego wykonawcy mojego tarasu. Wszyscy kandydaci, którzy przyjeżdżali na wizję lokalną rezygnowali z tego zlecenia ze względu na spore utrudnienia.
Z moim niełatwym tarasem (fotki) p. Janusz poradził sobie wyśmienice.
Nie dość, że wszystko wygląda super to jeszcze swoją pracę wykonuje bez marudzenia i starannie.

p. Janusz
604 684 786
Podczas kontaktu koniecznie proszę powiedzieć, że polecał Andrzej z Marek

Pan Janusz obsługuje teren Warszawy i okolice.

Andrzej

http://images8.fotosik.pl/54/cf490f19e6b7d5eem.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=cf490f19e6b7d5ee) http://images6.fotosik.pl/495/082942dac35df971m.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=082942dac35df971)
http://images8.fotosik.pl/54/b41e5d1857136290m.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=b41e5d1857136290) http://images6.fotosik.pl/495/c1a5a1b30f83e9b1m.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=c1a5a1b30f83e9b1)

_pedro_
07-07-2009, 09:37
Witam,
Czy ktoś może polecic sensownego architekta w sensownej cenie do adaptacji projektu, najlepiej na południe od W-wy ?

marzena999
07-07-2009, 10:54
Wiem, że dekarzy dużo osób poleca, ale muszę poszukać kogoś niedrogiego i dobrego do dachówki ceramicznej (dach prosta koperta), bo mi mąż każe blachę zrobić (bo tańsza). błagam o pomoc :roll: a dom śliczny - Gemini

Asiek i Jacuś
07-07-2009, 11:22
Wiem, że dekarzy dużo osób poleca, ale muszę poszukać kogoś niedrogiego i dobrego do dachówki ceramicznej (dach prosta koperta), bo mi mąż każe blachę zrobić (bo tańsza). błagam o pomoc :roll: a dom śliczny - Gemini

dekarze dekarzami, ale ......
ja osobiście polecam dachówkę ceramiczną Nibra
my mamy bodajże f-7,

ostatecznie jak porównujemy ceny dachu naszego ze znajomymi, którzy kładli blachę - to wychodzi nam, że zapłaciliśmy nie więcej niż 15% drożej..... warto przemysleć :)

Dachówkę kupowalismy u Zapolskiego - on też nam dawał namiar na dekarzy

przyznaję, że ciężko się współpracuje ze składem Zapolskiego - a to przywieźli nie to, co mieli, a to nie taką ilość, a to później o dwa dni itd.... Ale w ostatecznym rozrachunku wszystko jest dobrze zrobione (do dekarza nie mam najmniejszych zastrzeżeń) i za nieduże stosunkowo pieniądze

marzena999
07-07-2009, 11:29
proszę o telefon

Asiek i Jacuś
07-07-2009, 11:46
Zapolski - to tu:
http://www.dachy.com6.pl/

A do dekarza mogę numer wysłać na priv - nie wiem, czy sobie życzy, by podawać na forum publicznym jego dane

bombel79
07-07-2009, 14:54
ja tez przez przypadek trafilem na samego pana Zapolskiego... no kurcze, moze dobry z niego handlowiec, ale chyba az za dobry... czuc cwaniaka na kilometr... najlepszy byl numer z zepsutym kalkulatorem (kazal sobie dac dobry kalkulator bo ten, w ktorym podliczal koszty konkurencji musial sie zepsuc bo tak duzo pokazywal... ech...)

Asiek i Jacuś
07-07-2009, 15:39
hihi - dobre :lol:

bombel79
07-07-2009, 15:54
ta... a minute pozniej sie okazalo ze w swojej wycenie nie uwzglednil folii... bagatela, przynajmniej 2 tys...

Asiek i Jacuś
08-07-2009, 08:03
No tak - zdaje się, że takie kwiatki są na porządku dziennym u nich,
ale tez musze przyznać, że po wszystkich przejściach ostatecznie mam ładny, dobry i niedrogi dach - i to w końcu jest najważniejsze :)

Eugeniusz_
08-07-2009, 08:09
Z własnego doświadczenia polecam zaopatrzenie u forumowego pana Michała z wielu kalkulacji nawet w tej samej firmie :wink: :wink: :wink: , Pana Michała były najlepsze i o niczym nie zapominał, kalkulator dobry a i pozostałosci wracają na skład :lol: :lol:

Bożena030100
08-07-2009, 09:31
Wczora pożegnałam panów od g-k. Polecam bardzo, bardzo!!!!!!! Zostali już wcześniej polecani na forum m.in. przez Nefer. To,że są super fachowcami jest bezdyskusyjne ale dodatkowo to bardzo fajni ludzie. Pan Robert i jego brat Wojtek z pewnością na długo zostaną nam w pamięci. Dodatkowo zaproponowali fajne rozwiązania, które z pewnością ułatwią nam życie. Jeśli ktoś ceni fachowość i dobry humor to może liczyć na to korzystając z usług tej ekipy. Bardzo dziękuję Nefer, że o nich napisała i moglam ich zaprosić do swojego domu
Robert 502 469 645

bardzobardzo
08-07-2009, 10:06
I ja chciałabym polecić jednego z polecanych przez Nefer i wielu innych forumowiczów wykonawcę, glazurnika - vadiola. Ustalony zakres prac wykonany bardzo szybko, sprawnie i mega dokładnie. Jestem bardzobardzo zadowolona.

bombel79
08-07-2009, 10:08
czyzby w koncu sie ta cala Nefer na cos przydala? :)

agawi74
08-07-2009, 17:43
Wczora pożegnałam panów od g-k. Polecam bardzo, bardzo!!!!!!! Zostali już wcześniej polecani na forum m.in. przez Nefer. To,że są super fachowcami jest bezdyskusyjne ale dodatkowo to bardzo fajni ludzie. Pan Robert i jego brat Wojtek z pewnością na długo zostaną nam w pamięci. Dodatkowo zaproponowali fajne rozwiązania, które z pewnością ułatwią nam życie. Jeśli ktoś ceni fachowość i dobry humor to może liczyć na to korzystając z usług tej ekipy. Bardzo dziękuję Nefer, że o nich napisała i moglam ich zaprosić do swojego domu
Robert 502 469 645


Może i Pan Robert jest dobry, ale terminy ma na listopad... :roll:

Czy ktoś ma namiar na inne ekipy od ociepleń i G-K?
Pozdrawiam

Nefer
08-07-2009, 18:22
Wczora pożegnałam panów od g-k. Polecam bardzo, bardzo!!!!!!! Zostali już wcześniej polecani na forum m.in. przez Nefer. To,że są super fachowcami jest bezdyskusyjne ale dodatkowo to bardzo fajni ludzie. Pan Robert i jego brat Wojtek z pewnością na długo zostaną nam w pamięci. Dodatkowo zaproponowali fajne rozwiązania, które z pewnością ułatwią nam życie. Jeśli ktoś ceni fachowość i dobry humor to może liczyć na to korzystając z usług tej ekipy. Bardzo dziękuję Nefer, że o nich napisała i moglam ich zaprosić do swojego domu
Robert 502 469 645

Cała przyjemność po mojej stronie - chłopaki rzeczywiście są niezwykli :):)

HalinaKatarzyna
09-07-2009, 10:14
szukam sprawdzonej ekipy od zabudowy kg + elewacja zewnętrzna

HalinaKatarzyna
09-07-2009, 10:15
A pan Robert ma długie terminy

karim
12-07-2009, 13:44
Szukam solidnej i taniej ekipy budowlanej do budowy domu do stanu surowego lub pod klucz.
Budowa będzie w błoniu.
Pozdrawiam

klememi
13-07-2009, 14:00
Jezeli ktos w najblizszym czasie planuje urzadzac ogrod, moge polecic firme ktora robila to u nas.

Telefon p. Michal 517 131 317

kaminski2001
13-07-2009, 23:28
Witam,
Poszukuje solidnej i sprawdzonej firmy wykończeniowej,
chodzi o wykończenie całego mieszkania od A-Z
czy ktoś posiada takowe namiary ???
Z góry dziękuje za odpowiedź

mateo48
14-07-2009, 06:05
Mogę polecić dobrą ekipę do ociepleń, tynków, płyt k/g, malowania.. o ile mi wiadomo to robią też dużo innych rzeczy związanych z branżą budowlaną. U mnie wykańczali mieszkanie od stanu surowego pod klucz i nie mogę powiedzieć na nich złego słowa. Szybko, solidnie i z głową na karku! Bardzo młody szef z którym można się dobrze dogadać.
kontakt do niego:
Dominik Makos
tel: 507-422-107

pozdrawiam

Merka_23
14-07-2009, 09:10
1 postem :roll: :o :evil:

kgasiorowska
14-07-2009, 21:22
Wiem, że dekarzy dużo osób poleca, ale muszę poszukać kogoś niedrogiego i dobrego do dachówki ceramicznej (dach prosta koperta), bo mi mąż każe blachę zrobić (bo tańsza). błagam o pomoc :roll: a dom śliczny - Gemini

Polecam moich dekarzy, byli niedrodzy i solidni. Polecalo ich zreszta kilku forumowiczow, tel do Pana Andrzeja 888 808 818.

kgasiorowska
14-07-2009, 21:27
Poszukuję ekipy do ocieplenia i zabudowy poddasza. Dwie ekipy, które znalazłam w tym wątku mają wolne terminy dopiero na jesieni, a ja potrzebuję jednak trochę wcześniej....

Będę wdzięczna za wszystkie sprawdzone i godne polecenia kontakty.

Pozdrawiam![/u]

Polecam Roberta, tel. 502 469 645.
Przy okazji pozdrów od Marcina spod Jaktorowa :)

Rowniez polecam ekipe Pana Roberta. Mam swietnie polozone KG na poddaszu , a do tego cudowny podwieszny sufit w salonie.

Kasia z Duchnic

sharp79
14-07-2009, 21:36
Nie polecam Pana Adama z Targowej rzuca robote w połowie i ucieka do innej.

Bonzo
15-07-2009, 15:04
Z własnego doświadczenia polecam zaopatrzenie u forumowego pana Michała z wielu kalkulacji nawet w tej samej firmie :wink: :wink: :wink: , Pana Michała były najlepsze i o niczym nie zapominał, kalkulator dobry a i pozostałosci wracają na skład :lol: :lol:

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Michała. Wpradzie nie kupiłem u niego matariałów na dach ale to tylko dlatego, że reprezentowana przez niego firma Dach-Lux nie miała wtedy w swojej ofercie rynien Planja Siba a na takie się uparłem.

Natomiast odradzam skład Zapolscy, szczególnie ich punkt w Starej Miłosnej na trasie na Minsk. Kupiłem tam materiały na dach, oczywiście dostałem inne gąsiory niż było na zamówieniu i potwierdzeniu, rynny też w innym kolorze. Po dopłacie z mojej strony rynny wymieniono mi na prawidłowy kolor. Również miałem wątpliwą przyjemnośc poznać własciciela firmy. Cwaniak to mało powiedziane. Po prostu temu Panu dobrobyt pomieszał za bardzo i reprezentuje bardzo olewczy stosunek do klienta. Ale rynek wcześniej czy poźniej zweryfikuje takie firmy.

hubertsain
15-07-2009, 20:14
A pan Robert ma długie terminy

Pani Halino, ja mogę polecić do ocieplenia poddasza Adama - 695-397-620. Robi on ocieplenia u wielu moich klientów, gdzie tynki robiła moja firma. My tynki robiliśmy u Pani, więc dzwoniąc proszę powołać się na Huberta, Adam będzie wtedy wiedział, że trzeba dać Pani rabat :D

sobczakjan
15-07-2009, 20:58
Szukam solidnej i taniej ekipy budowlanej do budowy domu do stanu surowego lub pod klucz.
Budowa będzie w błoniu.
Pozdrawiam

Witam
potrzeba wybrnia jedną z dwóch tania lub solidna jeśli padnie na drugą proszę
wysłać projekt na PW do wyliczenia
Pozdrawiam

Elena76
15-07-2009, 21:29
Witam,

Czy możecie polecić mi solidnego i sprawdzonego glazurnika, który poradzi sobie z drobnymi pracami hydraulicznymi (przeniesienie punktu, podłączenie geberitów, białego montażu, ścianka k-g)? Miejsce wykonania pracy: okolice Łomianek. Start: idealnie byłoby od końca sierpnia...

Andrzej Zieliński
16-07-2009, 08:03
gość od układania kostki
p.Rafał Seroka 603-2169-36


pozdro :lol:

A czy w okolicy Łomianek jest jakiś specjalista od Bruku

blaniek
16-07-2009, 13:02
Może komuś się przyda...

Z czystym sumieniem mogę polecić ekipę, która wykonywała u nas docieplenie poddasza (Rockwool 2 x 15cm) z zabudową k-g Rigips. Jesteśmy bardzo zadowoleni - robota została wykonana sprawnie i dobrze, za rozsądne pieniądze (40zł/m2 w tym 2-krotne szpachlowanie k-g po całości) i przy tym bardzo czysto.

Ta sama ekipa wykonuje również tynki i elewacje - u mnie zrobili ponad 1000m2 tynków wewn. i zewn. cem-wap., boniowanie okien, parapety zewnętrzne z klinkieru oraz różne prace wykończeniowe (w tym glazurę). Ceny bardzo przystępne, gorąco polecamy, w razie zainteresowania zapraszamy na wizję lokalną . W ciągu dwóch najbliższych tygodni jest możliwość bezpośredniego kontaktu z szefem firmy u nas na budowie.

Wiem, że dość niespodziewanie zwolnił im się termin na za 2-3 tygodnie.
Podaję namiar: pan Krzysztof Sokół, kom: 661-584-401.

Pozdrawiam,
Blanka

trickster_m6
20-07-2009, 12:23
Mam ptanko czy ktoś może mi polecić jakiegoś fachowca który doradzi mi w sprawie wymiany wkładu kominkowego i zamontuje go pod gotową już instalację kominkową ,z okolic błonia??

leolab
21-07-2009, 13:58
poszukuję spacjalistów od tynkow cementowo-wapiennych. sprawdzonych oczywiście i w rozsądnej cenie.
z Panem Krzystofem wymienionym powyżej juz rozmawiałam.
z góry dziękuję.

agawi74
21-07-2009, 16:08
poszukuję spacjalistów od tynkow cementowo-wapiennych. sprawdzonych oczywiście i w rozsądnej cenie.
z Panem Krzystofem wymienionym powyżej juz rozmawiałam.
z góry dziękuję.

Nam wlaśnie robili. Jesteśmy zadowoleni- jak jak coś jest nie tak - natychmiast poprawiali.Bardzo sprawna i szybka ekipa. Są z Radomia, ale robią głównie w Warszawie i okolicach.
Bieszczad Zbigniew
tel. 0604 936 786
Pozdrawiam

leolab
21-07-2009, 17:43
poszukuję spacjalistów od tynkow cementowo-wapiennych. sprawdzonych oczywiście i w rozsądnej cenie.
z Panem Krzystofem wymienionym powyżej juz rozmawiałam.
z góry dziękuję.
Nam wlaśnie robili. Jesteśmy zadowoleni- jak jak coś jest nie tak - natychmiast poprawiali.Bardzo sprawna i szybka ekipa. Są z Radomia, ale robią głównie w Warszawie i okolicach.
Bieszczad Zbigniew
tel. 0604 936 786
Pozdrawiam
dzięki, ale nie robia tynków cementowo-wapiennych :(

Anna Broc
21-07-2009, 20:04
Nefer Ja mam panią architekt, z której jestem zadowolona, bo zasuwa i ma fajne pomysły



moge poprosić o namiary na Priv dziękuje, :lol:

agawi74
21-07-2009, 20:52
poszukuję spacjalistów od tynkow cementowo-wapiennych. sprawdzonych oczywiście i w rozsądnej cenie.
z Panem Krzystofem wymienionym powyżej juz rozmawiałam.
z góry dziękuję.
Nam wlaśnie robili. Jesteśmy zadowoleni- jak jak coś jest nie tak - natychmiast poprawiali.Bardzo sprawna i szybka ekipa. Są z Radomia, ale robią głównie w Warszawie i okolicach.
Bieszczad Zbigniew
tel. 0604 936 786
Pozdrawiam
dzięki, ale nie robia tynków cementowo-wapiennych :(

Jak to nie robią??? :o :o :o
Nam zrobili :roll:

karim
22-07-2009, 00:04
Proszę o opinie na temat firmy BUD-REM z Warszawy. Właściciel Jerzy Krawczyk a koordynator Łukasz mięsiak. Jeśli nie na Forum prosze na PRIV
Pozdrawiam

Kojo
23-07-2009, 02:16
Witam wszystkich budujacych,


Ja juz na ukonczeniu budowy wymarzonego domu przy ul. Przyjaciol w Nieporecie. Jako przyslowiowe wkupne polecam wykonawcow na plus, u mnie sprawdzonych: (rezultaty mozna zobaczyc na zywo)

KOPARKA, PIASEK, ZIEMIA - Jerzy 603-687-252
Bezproblemowo, zawsze w terminie, zawsze usmiechniety

BUDOWLANKA od A do Z - Andrzej 502-339-892
U mnie tylko elewacja + ogrodzenie. Naprawde szczerze polecam, dokladnie, czysto, biezace doradztwo - zero problemow

WIEZBA, DACH - Jozef 603-428-586
U mnie dach bez wiezby, szybko i naprawde solidnie. Robi bajeczne podbitki z blachy.

KONSTRUKCJE STALOWE - Andrzej 604-475-326
Wszystko ok, brama, furtki, balustrady na balkonach. Bezproblemowo - przyjechali wymierzyli wykonali pojechali.

OKNA - Kazimierz 601-245-153
VETREX, MS - dobre ceny, fachowy montaz, terminowosc.

ELEKTRYKA - Andrzej 664-558-364
Bardzo profesjonalnie, czysto, zero problemow. Jedna z najlepszych ekip jaka u mnie pracowala.

HYDRAULIKA - Zbigniew 605-563-034
Co najwazniejsze "z glowa", terminowo. Nie idzie na skroty - pelen profesjonalizm.

TYNKI GIPSOWE - Arkadiusz 603-168-754
Bez zarzutow, przyjechali, ochlapali, wygladzili pojechali dalej

WYLEWKI KRET + ZACIERANIE MECHANICZNE- Jaroslaw 601-220-200
Jedyna ekipa u mnie bez polecenia, i szok - najlepszy team jaki u mnie pracowal. Naprawde szczerze polecam - dla mnie numer 1. Chlopaki ogarniaja temat szybko i bardzo solidnie. Gladko jak na stole

OCZYSZNIALNIE EKO - Zbigniew 665-137-777
To sie okaze montaz niedlugo

OGRODY - Karol 501-827-059
Moj brat Skonczone studia z architektury krajobrazu, prowadzi wlasna firme. Robi bardzo porzadnie i profesjonalnie.



Ekipy cenowo nie sa najtansze, jako ze nie chcialem tracic nerwow i czasu na "patrzenie na rece". Przyjezdzaja na czas, zero problemow, znaja sie na rzeczy. Ogolnie podawalem zarys mojej koncepcji i reszta mnie nie interesowala. Kasa zawsze po, lub transzami po skonczonym i odebranym prze ze mnie etapie. Nie mialem zadnych problemow z wykonaniem, zadnych poprawek ani kombinowania z materialem czy z podnoszeniem cen.
Nie umieszczam ww. kontaktow dla jakiejs reklamy, zyskow czy prywatnych interesow. Podaje konatky wykonawcow dla osob, ktore cenia prace innych i nie chca tracic zdrowia na uzeranie sie z partaczami.

Prosze powolywac sie na - Lukasz Sikora, Nieporet, ulica Przyjaciol (beda zapewne lepsze terminy i ceny uslug )

Efekty pracy oczywiscie do obejrzenia - zapraszam.

karim
23-07-2009, 16:01
Kojo, a zamierzasz pokazać efekty pracy??
Żeby to nie wyglądało na jednorazową reklamę może rzucaj fotki na forum do obejrzenia.

Kojo
23-07-2009, 19:33
Bez przesady, mialbym reklamowac kila ekip? :)

Efekty pracy mozna zobaczyc na zywo zapraszam :)

salmon969
23-07-2009, 23:41
SZUKAM EKIPY SPRAWDZONEJ DO GŁADZI GIPSOWEJ ok 500m2

WaldekZ
24-07-2009, 07:50
Bez przesady, mialbym reklamowac kilka ekip? :)
No wiesz...
Jeśli jesteś na przykład ich szefem... :D
Wpisy pochwalne "trójpostowców" zawze budzą pewne (często oczywiście nieuzasadnione) wątpliwości... :lol:
Ale jeśli zapraszasz na wizję lokalną, to chyba OK...

Pozdrowienia
WaldekZ

piwopijca
24-07-2009, 08:00
hehe, zawsze moze sie okazac ze pracownicy budowali akurat dom szefa i teraz szef chce to wykorzystac do autorreklamy :wink:
Nie mowie ze tak jest w tej sytuacji, ale...

Pzdr.

leolab
24-07-2009, 11:35
Bieszczad Zbigniew
tel. 0604 936 786
Pozdrawiam
dzięki, ale nie robia tynków cementowo-wapiennych :(
Jak to nie robią??? :o :o :o
Nam zrobili :roll: [/quote]
a mi powiedział, że nie robią :o

Elena76
24-07-2009, 15:13
Czy naprawdę nie ma nikogo, kto byłby zadowolony ze swojego glazurnika i mógł go spokojnie polecić? Sprawdziłam kilka kontaktów z wcześniejszych wpisów: albo zajęty, albo zmienił charakter działalności, albo telefon nieaktualny... jak nie urok to sraczka... :-? A ja potrzebuję solidnego, uczciwego, doświadczonego fachowca do położenia gresu i glazury. Nie musi być szybki jak błyskawica, badziej zależy mi na dokładności.

Będę wdzięczna za sprawdzone namiary.


Witam,

Czy możecie polecić mi solidnego i sprawdzonego glazurnika, który poradzi sobie z drobnymi pracami hydraulicznymi (przeniesienie punktu, podłączenie geberitów, białego montażu, ścianka k-g)? Miejsce wykonania pracy: okolice Łomianek. Start: idealnie byłoby od końca sierpnia...

Kojo
24-07-2009, 18:14
Bez przesady, mialbym reklamowac kilka ekip? :)
No wiesz...
Jeśli jesteś na przykład ich szefem... :D
Wpisy pochwalne "trójpostowców" zawze budzą pewne (często oczywiście nieuzasadnione) wątpliwości... :lol:
Ale jeśli zapraszasz na wizję lokalną, to chyba OK...

Pozdrowienia
WaldekZ

O tym nie pomyslalem :) Moze trzeba sie przerzucic z IT na budowlanke :)

agawi74
25-07-2009, 00:39
Bieszczad Zbigniew
tel. 0604 936 786
Pozdrawiam
dzięki, ale nie robia tynków cementowo-wapiennych :(
Jak to nie robią??? :o :o :o
Nam zrobili :roll:


Sprawa się wyjaśnila- tynki cementowo-wapienne robili, ale przestają, gdyż nie bardzo im się opłaca. Nadal jednek robią tynki gipsowe.
Pozdrawiam

dario71
30-07-2009, 13:30
Z własnego doświadczenia polecam zaopatrzenie u forumowego pana Michała z wielu kalkulacji nawet w tej samej firmie :wink: :wink: :wink: , Pana Michała były najlepsze i o niczym nie zapominał, kalkulator dobry a i pozostałosci wracają na skład :lol: :lol:

Witam,

Jako że kompletny nowicjusz forumowy ze mnie to bardzo byłbym zobowiązany za bardziej dokładne namiary na pana Michała. Przede mną "kapitalny remont" dwudziestokilkuletniego domu (nowe pokrycie dachu, ocieplenie, tynkowanie, wymiana systemu c/o, dłubanina w elektryce) więc każdy taki namiar jest po prostu nieoceniony :D

Przy okazji - jako, że coś czuję, że pogniewam się z dekarzem który zamiast zacząć prace na dachu wybrał się prawdopodobnie na urlop i od dwóch tygodni nie odbiera telefonu - szukam polecanej (czyli solidnej i rozsądnej cenowo) ekipy do pokrycia dachu blachą trapezową (obróbka kominów i wyłazu, orynnowanie z rurami spustowymi, podprzybitki) i zamontowania okien dachowych.

Dziękuję z góry i pozdrawiam,

coulignon
30-07-2009, 19:58
Witam,

Jako że kompletny nowicjusz forumowy ze mnie to bardzo byłbym zobowiązany za bardziej dokładne namiary na pana Michała. Przede mną "kapitalny remont" dwudziestokilkuletniego domu (nowe pokrycie dachu, ocieplenie, tynkowanie, wymiana systemu c/o, dłubanina w elektryce) więc każdy taki namiar jest po prostu nieoceniony :D

Przy okazji - jako, że coś czuję, że pogniewam się z dekarzem który zamiast zacząć prace na dachu wybrał się prawdopodobnie na urlop i od dwóch tygodni nie odbiera telefonu - szukam polecanej (czyli solidnej i rozsądnej cenowo) ekipy do pokrycia dachu blachą trapezową (obróbka kominów i wyłazu, orynnowanie z rurami spustowymi, podprzybitki) i zamontowania okien dachowych.

Dziękuję z góry i pozdrawiam,

http://forum.muratordom.pl/pokrycia-dachowe-warszawa-i-okolice,t45467.htm

Dekarzy tez tam mają. Ja też polecam.

Ewa3011
01-08-2009, 22:24
Witam poszukuję dobrego hydraulika z Legionowa czy ktoś może kogoś polecić ?

Ewa3011
01-08-2009, 22:27
Witam,
Mam pytanie ,poszukuje hydraulika najlepiej z Legionowa czy ktoś może mi kogoś polecić?? zależy mi na czasie

ambroma
03-08-2009, 14:09
Ewa, wysłałam Ci wiad. na priva.

pawlaczynski
03-08-2009, 17:03
Witam,

Może polecicie jakiegoś elektryka, który miałby niebawem jeden dzień luzu - na tyle mam roboty :-( w okolicach Nieporętu.

Pozdrawiam
P.R.

meggiess
04-08-2009, 15:53
polecam p. Jerzego Filabera 692 020 065 - zajmuje się generalnie murarką, ale ma kilka zaprzyjaźnionych ekip od innych prac. U mnie na razie pracowali murarze, cieśle i ludzie od ociepleń - zero zastrzeżeń. Dogadanych mam też elektryków i tynkarzy.

Ja też polecam tego Pana!;)

Profesjonalizm i ludzkie podejście do klienta ;)

U nas skończył rok temu budowę domu w stanie surowym.

WaldekZ
06-08-2009, 07:54
Chciałbym polecić (polecaną już zresztą wcześniej na forum) ekipę Pana Sławka (tel. 694 976 298) do ocieplenia i zabudowy poddaszy. Sprawnie , szybko, elegancko, solidnie i za cenę w granicach zdrowego rozsądku :wink: .
Wykonują także inne prace, np. u mnie zrobili jeszcze podłogę na jętkach na stryszku gospodarczym.
Jak napisał wcześniej inny polecający ich forumowicz, takie ekipy powinno się klonować :D , życie inwestora stało by się nieporównywalnie lżejsze...

Pozdrowienia
WaldekZ

purbansk
10-08-2009, 14:13
Mogę z całą odpowiedzialnością polecić ekipę do tynków wewnętrznych cementowo-wapiennych z Warszawy. Idealnie równo, żadnych nierówności na 2,5 metrowej łacie, po prostu piękne. Przy tym kultura osobista wykonawców i kultura pracy rzadko spotykana w tych czasach. Polecam

PAN Tadeusz tel. 508747459

Potwierdzam w 100%, miło, rzeczowo z najwyższą jakością.
Zdecydowanie polecam tych tynkarzy.

meggiess
11-08-2009, 22:09
Witam,

Czy możecie polecić mi solidnego i sprawdzonego glazurnika, który poradzi sobie z drobnymi pracami hydraulicznymi (przeniesienie punktu, podłączenie geberitów, białego montażu, ścianka k-g)? Miejsce wykonania pracy: okolice Łomianek. Start: idealnie byłoby od końca sierpnia...


przyłączam się do prośby. Ja będę potrzebowała kogoś koło połowy września.

Ramot
12-08-2009, 09:12
do glazury i tym podobnych spraw z czystym sumieniem polecam p. Jarka 503 195 140. Uprzedzam jednak, że nie jest najtańszy.
Proszę powołać się na Marcina spod Jaktorowa.
Pozdrawiam

gosia100
12-08-2009, 09:33
Witam

Moge polecic ekipe od TYNKOW ZEWNETRZNYCH, zreszta juz kiedys polecana w tym watku.
Sprawdzili sie w 100% - fachowcy, robota wykonana czysto, do tego sympatyczni i slowni.

pan Darek 514 715 381

cozlick
12-08-2009, 15:40
Proszę o kontakt na fachowca, który ułożyłby fachowo i niedrogo płytki na tarasie i 2 balkonach. Warszawa okolice ul. Kobiałka.

alfa003
13-08-2009, 09:03
Poszukuje solidnej firmy od szaf wnekowych.
Z moich wykonawcow moge jedynie polecic glazurnika i firme od drzwi wew, ewentualne namiary na priv.

alfa003
13-08-2009, 09:06
Zapolski - to tu:
http://www.dachy.com6.pl/

A do dekarza mogę numer wysłać na priv - nie wiem, czy sobie życzy, by podawać na forum publicznym jego dane

Absolutnie nie polecam tego skladu!!! wrrrrrrrrrr :evil:

bombel79
18-08-2009, 09:51
dokladnie u mnie Zapolski jest na razie na czele "czojej prywatnej czarnej listy" (na szcescie dach robie u kogo innego)... zaszczytne no 1 zajmuje Kowalczyk materialy budowlane... ceny maja dobre ale cala reszta to jedna wielka porazka

klememi
18-08-2009, 22:20
Jesli ktos potrzebuje projektu wnetrz i nadzoru nad pracami wykonczeniowymi lacznie z zakupem mebli, dodatkow itd, podaje maila do projektantki wnetrz

[email protected]

Pozdrawiam :)

Ralfi11
19-08-2009, 12:20
A ja potrzebuję solidnego, uczciwego, doświadczonego fachowca do położenia gresu i glazury. Nie musi być szybki jak błyskawica, badziej zależy mi na dokładności.

Moj był szybki i dokładny bardzo . Namiary miałem od Nefer .
Vadiol z forum .


Mogę polecić tez elektryka Andrzej 664-558-364 .

Ralfi11
19-08-2009, 12:29
Witam,

Czy może ktoś podzilić się jakims kontaktem na dobrego fachowca od klejenia tapet?

Z góry dziękuję
Ja tez potrzebuje kogoś takiego .
Z góry dziękuje.

Elena76
19-08-2009, 12:56
[quote=Elena76] A ja potrzebuję solidnego, uczciwego, doświadczonego fachowca do położenia gresu i glazury. Nie musi być szybki jak błyskawica, badziej zależy mi na dokładności.

Moj był szybki i dokładny bardzo . Namiary miałem od Nefer .
Vadiol z forum .
quote]

Dzięki, rozmawiałam juz z Vadiolem, ale niestety okolice Łomianek to nie jest rejon jego działania.

Nexxre
19-08-2009, 21:36
Dobra ekipa to podstawa, ale nie warto zapominać o dobrych umowach, które w razie jakiejś wpadki zabezpieczą Wasze prawa. Polecam wydać choć trochę na prawnika.

RenataS
20-08-2009, 10:33
a kogoś dobrego do wykonania ogrodzenia z cegły klinkierowej możecie polecić?

Muci
20-08-2009, 12:50
Renata,
poslo na priva

Elena76
20-08-2009, 13:12
Renata,
poslo na priva

Muci, ja też poproszę. Dzięki.

Kaśka 999
20-08-2009, 14:10
Witam, jeśli ktoś poszukuje kogoś do nadzoru budowlanego, kierownika budowy - polecam Pani Danuta - tel:608-833-466
tel: 517-761-707
Pani Danusia poleci również ekipy budowlane, fachowców od robót wykończeniowych, dekarzy, hydraulików itd.

Pozdrawiam
Beata

marzena999
21-08-2009, 07:46
witam i znowu proszę o namiary na:
1. dekarza - robota bardzo duża od zaraz z materiałem 2 dachy kopertowe łącznie 500m2
2. przęsła ogrodzeniowe, 4 balkony + brama kute z wykonaniem
3. drzwi wejściowe z łukiem z atestem antywłamaniowym - pilnie

jednocześnie dziękuję za namiary na elektryka i hydraulika

coulignon
21-08-2009, 08:17
A u mnie własnie skończył poddasze forumowy Romkon.
Chyba najlepszy fachowiec jakiego miałem na budowie. Polecam. :D

bombel79
21-08-2009, 15:48
polecam swojego dekarza Witka.

chlopaki niesamowite... czlowiek za nimi nie nadaza :)

tel: 607 242 688

PS
cenia sie, ale jakosc wykonania jest tego warta...

Etti
22-08-2009, 22:18
Polecam wielokrotnie polecanego już na tym forum wykonawcę schodów - Pana Darka Laska, który właśnie zakończył u mnie prace.

Polecam za profesjonalne podejście do zlecenia - terminowość, trzymanie się ustaleń, dobrą organizację własnej pracy - no i oczywiście najważniejsze, czyli ładny efekt końcowy.

tel. do Pana Darka 0 608 404 823

Grzesio-K
24-08-2009, 21:30
jeśli idzie o G/K - SELKI to najlepsze chłopaki!!!

czyli Robert 502 469 645 i jego ekipa.

Oprócz tych wszystkich zalet wymienianych przez innych korzystających z usług Roberta, w moim przypadku doszło jeszcze dopilnowanie innych wykonawców.


Pełen profesjonalizm, gorąco polecam.

Nefer
24-08-2009, 21:35
jeśli idzie o G/K - SELKI to najlepsze chłopaki!!!

czyli Robert 502 469 645 i jego ekipa.

Oprócz tych wszystkich zalet wymienianych przez innych korzystających z usług Roberta, w moim przypadku doszło jeszcze dopilnowanie innych wykonawców.


Pełen profesjonalizm, gorąco polecam.

Potwierdzam powyższe w 100 % :)

Bożena030100
25-08-2009, 10:10
Polecam glazurników pod wodzą p. Roberta 518 517 322. Zero problemów. Zostali mi poleceni prze p. Roberta od g-k wspomnianego wyżej.
nie miałam żadnego projektu łazienek (trzech) dlatego skorzystałam z dobrych rad fachowców. Trochę ich pomęczyłam :lol: ale poprawki (niewielkie) robili bardzo rzetelnie i teraz jestem zadowolona. Cenowo na rynku są bardzo przystępni w porównaniu z innymi fachowcami. Proszę się nie zrażać sposobem bycia p. Roberta, bo w gruncie rzeczy to bardzo porządny facet, któremu trochę brak ogłady ale jakie to ma znaczenie? Najważniejsze, że porządnie wykonuje swoją pracę

Ramot
25-08-2009, 15:28
jeśli idzie o G/K - SELKI to najlepsze chłopaki!!!

czyli Robert 502 469 645 i jego ekipa.

Oprócz tych wszystkich zalet wymienianych przez innych korzystających z usług Roberta, w moim przypadku doszło jeszcze dopilnowanie innych wykonawców.


Pełen profesjonalizm, gorąco polecam.

Potwierdzam powyższe w 100 % :)

ja też generalnie polecam, aczkolwiek wczoraj znalazłem babola po tej ekipie :( Otwory na halogeny w suficie zrobili dokładnie pod profilami, tak że nie mieści się halogen... I nie bardzo wiem co z tym fantem zrobić.

Nefer
25-08-2009, 15:31
łomasz ... dzwoń i ścigaj ... Jak coś nie tak to na pewno poprawią bez szmrania.

Ramot
25-08-2009, 15:34
łomasz ... dzwoń i ścigaj ... Jak coś nie tak to na pewno poprawią bez szmrania.

Dzwoniłem, ścignąłem - mają wpaść jak będą w okolicy i poprawić, podobno ten profil można jakoś przesunąć nie demolując sufitu.

Nefer
25-08-2009, 15:49
łomasz ... dzwoń i ścigaj ... Jak coś nie tak to na pewno poprawią bez szmrania.

Dzwoniłem, ścignąłem - mają wpaść jak będą w okolicy i poprawić, podobno ten profil można jakoś przesunąć nie demolując sufitu.
No to dobrze. Oni się nie migają od poprawek, jeśli takowe występują.

zatom
25-08-2009, 15:57
Oddam za darmo kilkanaście ceramicznych pustaków kominowych. Warszawa-Wawer.

Dorzucę - też za darmo - kilkanaście pustaków U.

Kto pierwszy ten lepszy - zapraszam na priv.

Grzesio-K
26-08-2009, 12:23
Polecam też ekipę elektryków, robili mi wszystkie instalacje kablowe w domu.

Fachowa robota, duża wiedza, doradztwo i pomoc przy wyborze rozwiązań.

kontakt wyślę na priv, jesli ktoś będzie zainteresowany

samuel eto'o
26-08-2009, 13:02
poszukuje ekipy do zrobienia podbitki z pcv i elewacji (tynki zew)
i szukam osob wiarygodnych, ktorzy wykonaja prace dokladnie, nie beda sie wymadrzac, nie dotrzymywac terminow, zmieniac cen i nie sprzatac po sobie, nie szukam osob, z ktorymi nie da sie nawet rzeczowo porozmawiac bo pozjadaly wszystkie rozumy i uwazaja sie za najlepszych na swiecie, lekcewaza swoja prace i ludzi, dzieki ktorym ja maja

jestem juz zmeczony ta ciagla walka z ekipami i przepraszam, ze wylewam tu swoje zale

moja obecna ekipe zamierzam pogonic i poszczuc psami (zartuje ale gdyby to bylo mozliwe zrobilbym to bez 2 zdan)

bede wdzieczny za pomoc

coulignon
26-08-2009, 13:15
poszukuje ekipy do zrobienia podbitki z pcv i elewacji (tynki zew)
i szukam osob wiarygodnych, ktorzy wykonaja prace dokladnie, nie beda sie wymadrzac, nie dotrzymywac terminow, zmieniac cen i nie sprzatac po sobie, nie szukam osob, z ktorymi nie da sie nawet rzeczowo porozmawiac bo pozjadaly wszystkie rozumy i uwazaja sie za najlepszych na swiecie, lekcewaza swoja prace i ludzi, dzieki ktorym ja maja

jestem juz zmeczony ta ciagla walka z ekipami i przepraszam, ze wylewam tu swoje zale

moja obecna ekipe zamierzam pogonic i poszczuc psami (zartuje ale gdyby to bylo mozliwe zrobilbym to bez 2 zdan)

bede wdzieczny za pomoc


Czyli potrzebujesz psy i drugą ekipę :lol:

Grzegorz Strzębała tel 697 98 52 62
Robił u mnie. Jego hasłem było "Pani Marcinie u mnie nie ma lipy"
No i rzeczywiście nie ma :wink:
Polecam

Co do psów to moja koleżanka mieszka w Jabłonnej i ma dwa Goldeny. Raczej są przyjazne. Więc tego kontaktu nie polecam :lol: :lol:

samuel eto'o
26-08-2009, 14:04
coulignon:

dziekuje za info, czy nie byloby zbytnim naduzyciem gdybym poprosil o przeslanie zdjec podbitki i tynkow?
interesuje mnie takze stolarz, bede potrzebowal drzwi wew oraz polki na ksiazki

ps. ladna dachowka, my tez mamy podobny kolor ale tradycyjna falowana wienebergera, dom kolo nas ma taka sama jak u Ciebie, troche teraz zalujemy, ze takiej wczesniej nie znalezlismy

pozdr

coulignon
26-08-2009, 14:20
coulignon:
dom kolo nas ma taka sama jak u Ciebie, troche teraz zalujemy, ze takiej wczesniej nie znalezlismy

pozdr

Wiem,
Oglądałem ten dom zanim położyłem dachówkę u siebie. w zasadzie to Twój sąsiad był (pewnie nie świadomie :D ) naszą inspiracją. Szczególnie obróbki dachowe w tym kolorze. Bo pierwotnie miały być kolorze dachówki.
Zmieniliśmy jedną rzecz - W jabłonnej dachówki są ułożone jedna pod drugą a u nas są przesunięte względem siebie.

Zdjęcia elewacji.... Wstyd się przyznać ale .... nie mam :oops:
Muszę zrobić i mogę podesłać mailem.

samuel eto'o
26-08-2009, 14:28
no prosze, jaki ten swiat maly :)

bede wdzieczny za zdjecia, poprosze na adres [email protected]

agawi74
27-08-2009, 14:35
Witajcie,
czy znacie stolarza na ul. Dzięcioła 14 (Wawer)? Może ktoś zamawial u niego schody lub coś innego? Jak z jakością wykonania?
Dzięki :)

Ralfi11
27-08-2009, 14:40
Witajcie,
czy znacie stolarza na ul. Dzięcioła 14 (Wawer)? Może ktoś zamawial u niego schody lub coś innego? Jak z jakością wykonania?
Dzięki :)

U kolegi robił schody , ale jeszcze nie widziałem . Kolega jest zadowolony .

agawi74
27-08-2009, 15:18
Witajcie,
czy znacie stolarza na ul. Dzięcioła 14 (Wawer)? Może ktoś zamawial u niego schody lub coś innego? Jak z jakością wykonania?
Dzięki :)

U kolegi robił schody , ale jeszcze nie widziałem . Kolega jest zadowolony .

O, dzięki za odzew. Bardzo proszę o fotkę, jeżeli jest taka możliwość :D
Pozdrawiam

Ramot
28-08-2009, 19:04
polecam p. Jerzego Filabera 692 020 065 - zajmuje się generalnie murarką, ale ma kilka zaprzyjaźnionych ekip od innych prac. U mnie na razie pracowali murarze, cieśle i ludzie od ociepleń - zero zastrzeżeń. Dogadanych mam też elektryków i tynkarzy.

Ja też polecam tego Pana!;)

Profesjonalizm i ludzkie podejście do klienta ;)

U nas skończył rok temu budowę domu w stanie surowym.

niestety dużo gorzej jest z poprawkami po podwykonawcach p. Filabera. Przysłał gości do ocieplenia, którzy spaprali robotę i już 4 miesiące zwodzi mnie w kwestii naprawy :evil: Chciałbym przymierzyć się do tynków, ale bez poprawek kiszka. P. Jerzy zawodzi na całej linii, niestety :x

ambroma
28-08-2009, 19:22
Polecam glazurników pod wodzą p. Roberta 518 517 332. Zero problemów. Zostali mi poleceni prze p. Roberta od g-k wspomnianego wyżej.
nie miałam żadnego projektu łazienek (trzech) dlatego skorzystałam z dobrych rad fachowców. Trochę ich pomęczyłam :lol: ale poprawki (niewielkie) robili bardzo rzetelnie i teraz jestem zadowolona. Cenowo na rynku są bardzo przystępni w porównaniu z innymi fachowcami. Proszę się nie zrażać sposobem bycia p. Roberta, bo w gruncie rzeczy to bardzo porządny facet, któremu trochę brak ogłady ale jakie to ma znaczenie? Najważniejsze, że porządnie wykonuje swoją pracę
Potwierdzam wszystko. Glazurnicy pod wodzą Roberta kończa u mnie. Jestem bardzo zadowolona, zwłaszcza po wcześniejszych doświadczeniach :wink: .
Bożena - wielkie dzięki :D :D :D :D :D

kjk2106
29-08-2009, 14:14
Witam. Chyba jestem najświeższa na tym forum.
Proszę o pomoc. Chociaż jestem dopiero na etapie ogrodzenia działki, przygotowania i wyrównywania terenu, to już myslę nad dobrą ekipą. Chciałabym wylac w tym roku fundamenty. NIe wiem czy się uda, bo jeszcze nie mamy pozwolenia, ale jakaś tam nadzieja jest.

Czy ktoś mógłby polecic mi ekipy (tanie oczywiście i solidne :lol: ) z okolic Radzymina. Będę budowała się w Czarnowie.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Beti Spageti
30-08-2009, 17:40
witam wszystkich
czy ktoś może mi polecić ekipę z Zielonki p. Rafała Świderskiego? Pracuje z ojcem.
Może ktoś ma o nich jakieś dobre słowo???

Nefer
30-08-2009, 20:49
Witam. Chyba jestem najświeższa na tym forum.
Proszę o pomoc. Chociaż jestem dopiero na etapie ogrodzenia działki, przygotowania i wyrównywania terenu, to już myslę nad dobrą ekipą. Chciałabym wylac w tym roku fundamenty. NIe wiem czy się uda, bo jeszcze nie mamy pozwolenia, ale jakaś tam nadzieja jest.

Czy ktoś mógłby polecic mi ekipy (tanie oczywiście i solidne :lol: ) z okolic Radzymina. Będę budowała się w Czarnowie.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Poczytaj wstecz.

meggiess
30-08-2009, 20:58
polecam p. Jerzego Filabera 692 020 065 - zajmuje się generalnie murarką, ale ma kilka zaprzyjaźnionych ekip od innych prac. U mnie na razie pracowali murarze, cieśle i ludzie od ociepleń - zero zastrzeżeń. Dogadanych mam też elektryków i tynkarzy.

Ja też polecam tego Pana!;)

Profesjonalizm i ludzkie podejście do klienta ;)

U nas skończył rok temu budowę domu w stanie surowym.

niestety dużo gorzej jest z poprawkami po podwykonawcach p. Filabera. Przysłał gości do ocieplenia, którzy spaprali robotę i już 4 miesiące zwodzi mnie w kwestii naprawy :evil: Chciałbym przymierzyć się do tynków, ale bez poprawek kiszka. P. Jerzy zawodzi na całej linii, niestety :x


Też słyszałam że nie chce brac odpowiedzialności za swoich podwykonawców.
Natomiast jeśli chodzi o jego pracę to jest ok. Jesli cokolwiek było nie tak to poprawiał natychmiast ;)

joanna40
30-08-2009, 22:23
Polecam pana Jarosława Bieleckiego (tel.664-668-697)
oddałam mu pod wykończenie cały budynek i jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego,całość została zrobiona solidnie i w wyznaczonym terminie :D

samuel eto'o
31-08-2009, 13:15
poszukuje ekipy do zrobienia podbitki z pcv i elewacji (tynki zew)
i szukam osob wiarygodnych, ktorzy wykonaja prace dokladnie, nie beda sie wymadrzac, nie dotrzymywac terminow, zmieniac cen i nie sprzatac po sobie, nie szukam osob, z ktorymi nie da sie nawet rzeczowo porozmawiac bo pozjadaly wszystkie rozumy i uwazaja sie za najlepszych na swiecie, lekcewaza swoja prace i ludzi, dzieki ktorym ja maja

jestem juz zmeczony ta ciagla walka z ekipami i przepraszam, ze wylewam tu swoje zale

moja obecna ekipe zamierzam pogonic i poszczuc psami (zartuje ale gdyby to bylo mozliwe zrobilbym to bez 2 zdan)

bede wdzieczny za pomoc


Czyli potrzebujesz psy i drugą ekipę :lol:

Grzegorz Strzębała tel 697 98 52 62
Robił u mnie. Jego hasłem było "Pani Marcinie u mnie nie ma lipy"
No i rzeczywiście nie ma :wink:
Polecam

Co do psów to moja koleżanka mieszka w Jabłonnej i ma dwa Goldeny. Raczej są przyjazne. Więc tego kontaktu nie polecam :lol: :lol:



niestety Pan Grzegorz moze najwczesniej na wiosne przyszlego roku, moze ktos inny??

leszekg
01-09-2009, 21:23
Czy ktoś z was wie gdzie można znaleźć tanie źródło zasobów ludzkich. :)
Chodzi mi o to, że na działce potrzebuje rozmontować garaż blaszany i zmontować go w innym miejscu. Niestety sam nie mam na to czasu. Dopiero co wróciłem z pracy. :(
Dlatego potrzebuje kogoś kto w sobotę lub inny dzień tygodnia pomoże mojemu tacie w tym aby rozmontować garaż i zmontować go ponownie w innym miejscu.
Prośba o podpowiedz gdzie można znaleźć ludzi do prostej roboty i na jeden dzień.

Dzieki za pomoc.

batko lenin
02-09-2009, 14:02
Czy ktoś z was wie gdzie można znaleźć tanie źródło zasobów ludzkich. :)
Chodzi mi o to, że na działce potrzebuje rozmontować garaż blaszany i zmontować go w innym miejscu. Niestety sam nie mam na to czasu. Dopiero co wróciłem z pracy. :(
Dlatego potrzebuje kogoś kto w sobotę lub inny dzień tygodnia pomoże mojemu tacie w tym aby rozmontować garaż i zmontować go ponownie w innym miejscu.
Prośba o podpowiedz gdzie można znaleźć ludzi do prostej roboty i na jeden dzień.

Dzieki za pomoc. Jak znam życie, tanie zródło zasobów ludzkich znajduje się zwykle pod najbliższym sklepem z alkoholem. Poważnie!

olive2008
03-09-2009, 21:19
Witam :)
U nas nareszcie koniec w sobotę się wprowadzamy.
Do glazurki, terakoty, zabudowy z płyt karton-gipsowych, malowania, układania paneli itp polecam
Pana Piotra tel: 600 819 883 i Pana Wojtka tel. 791 667 036
bardzo solidni, dokładni i rzeczowi ludzie.
Umawiałam się w sumie z nimi tylko na glazurę ale w miarę postępującej pracy okazało się, że robią i inne rzeczy i dzięki temu nie musiałam nikogo więcej szukać i jestem bardzo zadowolona bo są bardzo dobrymi fachowcami.

A teraz już tylko ogród :) Czy ktoś mógłby polecić mi kogoś do zaprojektowania ogrodu, chciałabym sprawdzone osoby.
Pozdrawiam

bodal
04-09-2009, 08:48
Czy ktos ma namiary na wykonawcę frontowego ogrodzenia z kamienia (wapień) solidnego i nie drogiego?

Asiek i Jacuś
04-09-2009, 10:29
Tym razem ja tutaj niestety nie po to, by dać dobry namiar, a wręcz przeciwnie - żebyście się wystrzegały :evil:

Kłopot w innym temacie: POSADZKI

To wszystko, co wyszło dopiero teraz - po całkowitym wyschnięciu wylewek - woła o pomstę do nieba. A właściwie o naprawy, poprawki - nie wiem co....

W każdym razie sytuacja wygląda tak:
http://www.empikfoto.pl/albumy38/389540/855151/previews/28125248_posadzka_1a.jpg (http://www.empikfoto.pl/index.php?m=foto_hot&foto_id=28125248&filename=posadzka_1a.jpg)

http://www.empikfoto.pl/albumy38/389540/855151/previews/28125250_posadzka_2a.jpg (http://www.empikfoto.pl/index.php?m=foto_hot&foto_id=28125250&filename=posadzka_2a.jpg)

http://www.empikfoto.pl/albumy38/389540/855151/previews/28125247_posadzka_3a.jpg (http://www.empikfoto.pl/index.php?m=foto_hot&foto_id=28125247&filename=posadzka_3a.jpg)

Pierwsze zdjecie zrobione jak łata leżała swobodnie na posadzce - 7 mm, drugie to szpara na ok 15 mm jak łata była w poziomie,
a trzecie to pokazana łata w górowaniu... różnica w poziomie posadzki między jedna stroną łazienki a drugą to jakieś 15 - 20 mm.

Po 17 telefonie z żądaniem poprawy - posadzkarz stwierdził, że "można dać więcej kleju..... nierówności i tak nie będzię widać...itd...... i nie przyjadę i koniec"
A my meble to chyba jak w Alternatywach 4 na klej szwedzki do ściany będziemy mocować, żeby się nie chybotały.


Nie mam pojęcia co my z tym zrobimy :cry:

W każdym razie, ku przestrodze wszystkich - nie korzytajcie z usług tego posadzkarza:
Sadkowski Łukasz
tel 668 025 601

zatom
04-09-2009, 16:38
Szukam kogoś do zrobienia fundamentu pod ogrodzenie. W-wa Wawer. W połowie września. Chodzi mi głównie szalunek, beton może być z gruchy.

heja
04-09-2009, 17:54
cześć,

czy możecie z własnego doświadczenia polecić firmę z okolic Warszawy do
postawienia stanu deweloperskiego?

Sensowne ceny i dobra jakość to podstawa. Nie musi być najtańszy, ale Carringtonami też nie jesteśmy...

dziękuję za pomoc :)

AskaK
04-09-2009, 19:52
Dobrzy dekarze - p.Sebastian i jego ekipa, chłopcy są z Radomia ale dużo robią pod Warszawą.
Przy b.atrakcyjnej cenie 38zł/mkw netto za krycie dachówką ceramiczną, zrobili kawał dobrej roboty. Zdjęcia dachu u mnie w dzienniku.
POLECAM! Namiary na priw.
Miłe chłopaki, kładą szybko, równiutko, obróbki blacharskie na tip-top.

DZIDZIAK
07-09-2009, 11:07
cześć,

czy możecie z własnego doświadczenia polecić firmę z okolic Warszawy do
postawienia stanu deweloperskiego?

Sensowne ceny i dobra jakość to podstawa. Nie musi być najtańszy, ale Carringtonami też nie jesteśmy...

dziękuję za pomoc :)

moge polecic firme ktora budowala moj dom, p. Witold tel. 603 521 230

ahp
07-09-2009, 14:16
Szukam niedrogiej, sprawdzonej i solidnej ekipy do wykonania elewacji w Sulejówku. Z góry dziękuję za pomoc.

Adam

firewolf
09-09-2009, 11:50
Witam Szukam Ekipy do SSO - Wyględy gm. Leszno. Jesień 2009 fundamenty 2010 reszta. Ekipa Kujawy już wie, ktoś jaszcze może polecić swoch FACHOWCÓW ???

AdamoZ
09-09-2009, 16:27
Witam, szukam w okolicach Halinowa sprzedawców bramy przesuwnej. kogo polecicie, może wraz z montażem?

Pozdr
AdamoZ

Bożena030100
10-09-2009, 14:17
Polecam ekipę Centrum Komina (kominyikominki). Dwóch panów przyjechało i w dwa dni postawili śliczny kominek (i posprzatali po sobie). Poza tym współpraca z firmą mimo, że na odległość wzorowa.

W tej chwili buszuje u mnie ekipa forumowego Ducha. Dam znać w przyszłym tygodniu czy rzeczywiście są tak dobrzy jak wszyscy tutaj opisują :wink:
Na razie byłam pod wrażeniem jak posprzątali przed pracą mój dom. Nawet podłoga w łazienkach lśni :) W końcu to moi ziomale ze śląska więc nie jestem zdziwiona. Tam miłość do porządku ma się w genach

agawi74
14-09-2009, 00:45
Witajcie,
czy macie jakiś namiar na dobrą cenę podbitki Gamrat?
Chodzi tylko o kupno podbitki bez robocizny.
Dzięki

Cezarr
14-09-2009, 10:40
Witam
poproszę o namiary na sprawdzonych tynkarzy wewnętrznych (tynk cement-wap) oraz myślącego hydraulika. Budowa południe Warszawy

agawi74
14-09-2009, 13:44
Witam
poproszę o namiary na sprawdzonych tynkarzy wewnętrznych (tynk cement-wap) oraz myślącego hydraulika. Budowa południe Warszawy

Hydraulikę robił u nas p. Kubuj. Facet jest mistrzem, baaardzo polecany na wszystkich forach i to prawda. Rzetelny, bardzo konkretny i wymagający. Musisz od razu wiedzieć gdzie wszystko ma być, bo facet nie marnuje czasu.
Kontakt:
Stanislaw Kubuj
tel: 0601 391 034

Krupiarz
14-09-2009, 16:08
Witam,

Polecić mogę ekipę od ociepleń poddaszy i płyt G-K. Minęło ponad 2 lata od zamieszkania i wszystko ok. Brak pęknięć, nic nie odpada itd.

Robili mi też elewację na zewnątrz (ocieplenie styropianem i tynk cienkowarstwowy). Tu jest nawet lepiej - zdjęcia w albumie (co prawda sprzed dwóch lat ;-) )
Tel do szefa: Jacek 516 895245

Ostatnio montowałem też w końcu odkurzacz centralny - zakup i montaż jednostki. Długo się zastanawiałem, padło w końcu na forumowego Jewrioszkę (namiary można znaleźć w dziale ogłoszeń drobnych) i jednostkę typu Vacuflo FC. Marka nowa w kraju, trochę miałem obawy, ale parę miesięcy toto już bezobsługowo i dobrze chodzi. Nabyłem w rozsądnej cenie.
Odkurzacz i Jewrioszkę polecam.

Pozdrawiam

Magda i Michał
14-09-2009, 16:38
Poszukuję solidnego i rozsądnego cenowo stolarza do obłożenia schodów betonowych i zrobienia do nich barierki.

Możecie kogoś polecić od schodów?

Czy ktoś korzystał z usług pana Marka Pająka? (http://www.m-pajak.pl/)

AdamoZ
14-09-2009, 17:22
Poszukuję solidnego i rozsądnego cenowo stolarza do obłożenia schodów betonowych i zrobienia do nich barierki.

Możecie kogoś polecić od schodów?

Czy ktoś korzystał z usług pana Marka Pająka? (http://www.m-pajak.pl/)
Akurat mogę polecić Ci p.Jerzego z Hajnówki (więc materiały taniej) tel 600598635

marzycielka_71
14-09-2009, 18:35
polecam p. Jerzego Filabera 692 020 065 - zajmuje się generalnie murarką, ale ma kilka zaprzyjaźnionych ekip od innych prac. U mnie na razie pracowali murarze, cieśle i ludzie od ociepleń - zero zastrzeżeń. Dogadanych mam też elektryków i tynkarzy.

Ja też polecam tego Pana!;)

Profesjonalizm i ludzkie podejście do klienta ;)

U nas skończył rok temu budowę domu w stanie surowym.

Tuż przed rozpoczęciem brukowania ścieżek i murowania tarasów okazało się, że tzreba odkopać fundamenty, oczyścić je z piasku, pomalować dwa razy dysperbitem oraz położyć folię kubełkową. Musiałam zrobić to w ciągu dwóch tygodni a tu... nikt nie chciał się podjąć takiej "głupiej" roboty. Tydzień straciłam na szukanie i nic. Ludzie oglądałi i wymyślali ceny z kosmosu (no wie Pani to robota może nie dla myślących, ale ciężka, łopatą trzeba robić itd; na marginesie to u nas sam piach i nie była to robota dla herosa). W końcu weszłam na forum, przeczytałam o Panu Jerzym, zadzwoniałam i...
Wszystko super, bardzo sumienny, kontaktował się, normalnie wycenił i dobrze to wykonał. Termin, cena, wykonanie bez zarzutu. Tak więc gorąco polecam.
Żałuję, że nie miałam tego kontaktu, gdy zaczynaliśmy naszą budowę.

Muci
15-09-2009, 09:00
Jestesmy bardzo zadowoleni s naszej ekipy ot wykonczenie (glazura, ulorzenie paneli, malowanie, szpachlowanie) moge spokojnie poleczyc swojego wykomca: p. Radka 0503 190 286

alutka84
15-09-2009, 19:00
Witam
poproszę o namiary na sprawdzonych tynkarzy wewnętrznych (tynk cement-wap) oraz myślącego hydraulika. Budowa południe Warszawy


p.Leszek tel.604-805-563

Renfri
16-09-2009, 09:13
Witam,
Bardzo proszę o namiary do specjalisty od paneli , który zamontuje również progi. Nie ukrywam, że mam nóż na gardle a umówiony miesiąc temu wykonawca łagodnie mówiąc mnie wystawił :evil:

kamcia461
16-09-2009, 10:00
Witam. Chyba jestem najświeższa na tym forum.
Proszę o pomoc. Chociaż jestem dopiero na etapie ogrodzenia działki, przygotowania i wyrównywania terenu, to już myslę nad dobrą ekipą. Chciałabym wylac w tym roku fundamenty. NIe wiem czy się uda, bo jeszcze nie mamy pozwolenia, ale jakaś tam nadzieja jest.

Czy ktoś mógłby polecic mi ekipy (tanie oczywiście i solidne :lol: ) z okolic Radzymina. Będę budowała się w Czarnowie.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Witam,
Niestety nie mogę jeszcze nikogo polecić, ale tez mam zamiar w tym roku ruszyć choćby z fundamentami i tez w Czarnowie. Także witaj sąsiadko i podłączę się do Twojego pytania :lol:

lenio_l
18-09-2009, 17:46
Czy mieliście doświadczenia z firmą MJC Marek Jurkowski z Warszawy?

Bożena030100
21-09-2009, 22:10
Polecam glazurników pod wodzą p. Roberta 518 517 322. Zero problemów. Zostali mi poleceni prze p. Roberta od g-k wspomnianego wyżej.
nie miałam żadnego projektu łazienek (trzech) dlatego skorzystałam z dobrych rad fachowców. Trochę ich pomęczyłam :lol: ale poprawki (niewielkie) robili bardzo rzetelnie i teraz jestem zadowolona. Cenowo na rynku są bardzo przystępni w porównaniu z innymi fachowcami. Proszę się nie zrażać sposobem bycia p. Roberta, bo w gruncie rzeczy to bardzo porządny facet, któremu trochę brak ogłady ale jakie to ma znaczenie? Najważniejsze, że porządnie wykonuje swoją pracę
pomylilam nr glazurnika teraz juz zmienilam na dobry, sorki

dziona
21-09-2009, 23:28
Witam wszystkich serdecznie,

Postanowiliśmy z mężusiem wybudować dom :D
Szukałam na forum informacji na temat firmy, która możne postawić dom ekologiczny i nie znalazłam... :( tj są posty które polecają wykonawców do stanu surowego ale rodzaj domu nie jest podany Dlatego tez
1-czy mogę poprosić o sprawdzona firmę która może postawić dom pasywny?
2-albo drewniany?

Dziękuje i serdecznie pozdrawiam :)
dziona

ps. jeśli ktoś ma cenne uwagi który rodzaj domu jest bardziej polecany/bardziej się sprawdza proszę o info na priv.

!!! 3xNIE REKLAMOM googlowac potrafię !!!

Bożena030100
22-09-2009, 15:10
polecam projektanta i wykonawcę przyłącza wodociągowego zbiorczego. U nas robił tylko wykonastwo ale musiał się nieźle nagimnastykować aby zrobic przyłącze zgodnie z beznadziejnym projektem
Remigiusz Furmanek 604 903 000

rainbow_123
22-09-2009, 19:23
Pilnie poszukuję prężnej ekipy do dokończenia stanu surowego. Budowa na terenie gm. Stare Babice. Może znacie kogoś i możecie polecić. Dzwoniłam już pod telefony znalezione na forum tej grupy, ale póki co nikogo nie znalazłam.

parr
23-09-2009, 12:34
Polecam firmę House in green (http://houseingreen.pl).Robili u mnie nawodnienie ogrodu,donice z drewna i oświetlenie w ogrodzie.Pracują w W-wie i okolicach.Szybcy,solidni słowni i niedrodzy.I co najwazniejsze) co bardzo rzadkie u fachowców),po zapłacie całej kwoty przyjechali bez szemrania na niewielkie poprawki.

wastom
24-09-2009, 23:43
czy mial ktos doswiadczenie z ekipa od kostki brukowej pana Rafała Przybylskiego dzialajacego na allegro pod nickiem :tgcrp http://www.allegro.pl/item743299472_promocja_kostka_brukowa_nostalit.htm l

Asiek i Jacuś
25-09-2009, 08:16
czy mial ktos doswiadczenie z ekipa od kostki brukowej pana Rafała Przybylskiego dzialajacego na allegro pod nickiem :tgcrp http://www.allegro.pl/item743299472_promocja_kostka_brukowa_nostalit.htm l

OO - ja też właśnie chciałam sie przymierzyć do tej firmy
przyłączam się zatem do prośby o opinię :)

mr6319
25-09-2009, 15:36
Hej budowniczowie i budowniczowe!!!!
Dajcie jakis dobry namiar na wykonanie i wszelką pomoc zwiazaną z instalacją rekuperatora!!
Pozdrawiam.

Ramot
25-09-2009, 16:25
Hej budowniczowie i budowniczowe!!!!
Dajcie jakis dobry namiar na wykonanie i wszelką pomoc zwiazaną z instalacją rekuperatora!!
Pozdrawiam.

ja mogę polecić p. Krzysztofa Gruziela (reku Bartosz), tel. 602 292 820 i 501 091 270. Czasem telefon jest w posiadaniu jego wspólnika, również kompetentny gość.
Pozdrawiam

kibito
29-09-2009, 10:16
z centrum to polecam firmę KaWer - z instalacji zajmują się wentylacją mech./reku ; klimatyzacje i odkurzacze centralne .
mr6319 - tel. podałem ci na priv.

jeśli kogoś interesuje bliższe dane to proszę info na priv. -- nie wiem jak to jest z operowaniem numerem kom. na forach :)

Magda i Michał
29-09-2009, 14:38
Hej budowniczowie i budowniczowe!!!!
Dajcie jakis dobry namiar na wykonanie i wszelką pomoc zwiazaną z instalacją rekuperatora!!
Pozdrawiam.

ja mogę polecić p. Krzysztofa Gruziela (reku Bartosz), tel. 602 292 820 i 501 091 270. Czasem telefon jest w posiadaniu jego wspólnika, również kompetentny gość.
Pozdrawiam
A ja z kolei miałam mieszane uczucia co do ich ekipy... ja pozaznaczałam swoje miejsca do anemostatów i omówiłam to z szefami, a ekipa porobiła, tam gdzie jej było wygodnie.
W konsekwencji przyjeżdżali poprawiać - całe szczęście, że źle porobili tylko na poddaszu, gdzie była sama wełna i nic więcej - na 16 otworów połowa była do poprawy.
Trzeba być kiedy robią i pilnować, aby zrobili tam gdzie się chce mieć zrobione.

grer
29-09-2009, 22:48
Polecam super ekipę od podbitki.
U mnie Panowie robili 1,5 dnia i wyszło super fajnie i co najważniejsze - tanio.
Polecam
Można się powołać na Krzysztofa z ul. Bieszczadzkiej
Artur Niedźwiecki, Lares ,501-662-245

Proszę się powołać na Krzysztofa z ul Bieszczadzkiej to może będzie rabacik[/quote]


Witam!

Skorzystałem z polecanej na tym Forum firmy P.H.U. „LARES” Artur Niedźwiecki (www.talares.com, 501-662-245). Wykonali u mnie podbitkę z paneli Boryszewa (trzy szczyty plus lukarna). Terminowo i sprawnie. Pisemna umowa, faktura i gwarancja. Dobry kontakt telefoniczny i mailowy z p.Arturem. Polecam!

Darkol
30-09-2009, 06:31
Witam,
Poszukuję sprawdzonej ekipy/ekip do postawienia SSO z możliwością rozszerzenia zamówienia (w zależności od współczynnika zadowolenia Inwestora :-)).Prace na terenie gminy Dębe Wielkie, planuję rozpocząć ok. maja 2010.
Za wszystkie namiary będę bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam

Novatino
30-09-2009, 11:04
Witam

Poszukuje sprawdzonego stolarza ktory wykonalby niewielka drewniana balustrade na balkon (w stylu takich iksow) i jeszcze ja wlasciwie zamontowal.

moze ktos z szanownych sasiadow zechce podzilic sie kontaktem?
okolice Piaseczna

pozdrawiam i dlugiej zlotej jesieni zycze wszystkim budujacym

N

Grzesio-K
30-09-2009, 13:13
Polecam ekipę Pol-Bud - robią elewacje. Kompletna, profesjonalna i terminowa usługa w moim przypadku polegała na ociepleniu domu styro, zrobieniu podbitki i położeniu struktury.
Żadnych zastrzeżeń; po sąsiedzku robili rok wcześniej - również bez uwag.

Polecam.

Kontakt: Grzegorz Szymański 512 197 154

lbogdan
01-10-2009, 11:15
Witam,
Poszukuję sprawdzonej ekipy do tynków ( cementowo-wapiennych) oraz do wylewki.

Pozdrawiam
PS.
Pozostało mi po budowie trochę stempli różnej długości ( 2,3 do 3 ok 200 sztuk).
Niedrogo oddam.

agawi74
01-10-2009, 11:22
Szukam wykonawcy do zrobienia ogrodzenia (fundament, cokół i słupki metalowe pod drewniane sztachety). Wawer.
Z góry dziękuję.

agawi74
01-10-2009, 11:31
Hej budowniczowie i budowniczowe!!!!
Dajcie jakis dobry namiar na wykonanie i wszelką pomoc zwiazaną z instalacją rekuperatora!!
Pozdrawiam.

ja mogę polecić p. Krzysztofa Gruziela (reku Bartosz), tel. 602 292 820 i 501 091 270. Czasem telefon jest w posiadaniu jego wspólnika, również kompetentny gość.
Pozdrawiam
A ja z kolei miałam mieszane uczucia co do ich ekipy... ja pozaznaczałam swoje miejsca do anemostatów i omówiłam to z szefami, a ekipa porobiła, tam gdzie jej było wygodnie.
W konsekwencji przyjeżdżali poprawiać - całe szczęście, że źle porobili tylko na poddaszu, gdzie była sama wełna i nic więcej - na 16 otworów połowa była do poprawy.
Trzeba być kiedy robią i pilnować, aby zrobili tam gdzie się chce mieć zrobione.


My też NIE POLECAMY p. GOSZA. Nasza współpraca zakończyła się na etapie wyceny, na którą czekaliśmy po kilku ponaglaniach ponad miesiąc. :o Facet ma olewczy stosunek do swoich klientów.

Mogę za to polecić super ekipę do rekuperacji, wentylacji mechanicznej- firma jest z Radomia robią też w Warszawie. Bardzo precyzyjny szef p. Marek Ziółkowski. Żadnych problemów, jesteśmy bardzo zadowoleni (zdjęcia w naszym dzienniku).
Podaję kontakt:
Gomar Marek ZIółkowski
Polna 41 /43 m. 2
26-601 Radom
tel. 0 500 105 022
[email protected]
http://www.gomar.home.pl

Ramot
01-10-2009, 13:59
no i tak to jest z tym polecaniem... Najwyraźniej nie dość, że trzeba trafić na solidnego gościa, to dodatkowo na jego dobry humor :( Tak jak mówi- , w moim przypadku współpraca z Link-Air przebiegła bez najmniejszych zakłóceń. Anemostaty są tam gdzie być miały, reku działa, wszystko odbyło się terminowo. A wycenę z tego co pamiętam dostałem w ciągu kilku dni. Widocznie wszystko zależy od terminów, no i zapewne od "chciejstwa"...

Grzesio-K
01-10-2009, 15:22
[quote="lbogdan"]Witam,
Poszukuję sprawdzonej ekipy do tynków ( cementowo-wapiennych) oraz do wylewki.



wylewki - Jarek 604 219 918 - polecam.

Magda i Michał
01-10-2009, 15:26
Witam,
Poszukuję sprawdzonej ekipy do tynków ( cementowo-wapiennych) oraz do wylewki.



wylewki - Jarek 604 219 918 - polecam.
i polecany przez forumowiczów, forumowicz Eimund: 503 016 582

aigel
01-10-2009, 21:05
1. Polecam glazurnika - doskonały fachowiec i rozsądny nczłowiek:
p. Zbyszek tel. 604 406 428

żałuje że dopiero pod koniec budowy u mnie pracował... gdybym wcześniej miał ten kontakt byloby taniej, lepiej i bez nerwów...
bardzo polecam

2. Polecam brukarzy - ponad 230m2 kompleksowo zrobili bardzo starannie, bezstresowo i stosunkowo chyba niedrogo...
p.Grzesiek - 502 912 101

aigel

agawi74
02-10-2009, 00:43
Witam,
Poszukuję sprawdzonej ekipy/ekip do postawienia SSO z możliwością rozszerzenia zamówienia (w zależności od współczynnika zadowolenia Inwestora :-)).Prace na terenie gminy Dębe Wielkie, planuję rozpocząć ok. maja 2010.
Za wszystkie namiary będę bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam

Szczerze polecam firmę REBUDOM i jej szefa Pawła Bolczaka- zajmują się budowaniem domu od SSO do pełnej wykończeniówki, usługi dekarskie, elewacje, podbitki, bruk. Z wykończeniówki to glazura,panele, zabudowa poddasza, malowanie (rownież rożne techniki typu stiuki).
U nas kończą elewację i podbitkę, zabudowę poddasza, oraz zaczynają glazurę.
Bardzo dokładni, rzetelni, zresztą sam zobaczysz. Kontakt mamy również z polecenia.

Rebudom
Paweł Bolczak
tel. 793-394-655

WaldekZ
02-10-2009, 11:48
2. Polecam brukarzy - ponad 230m2 kompleksowo zrobili bardzo starannie, bezstresowo i stosunkowo chyba niedrogo...
p.Grzesiek - 502 912 101

aigel
Na jakim terenie działają?

Pozdrawiam
WaldekZ

aigel
02-10-2009, 12:37
2. Polecam brukarzy - ponad 230m2 kompleksowo zrobili bardzo starannie, bezstresowo i stosunkowo chyba niedrogo...
p.Grzesiek - 502 912 101

aigel
Na jakim terenie działają?

Pozdrawiam
WaldekZ

wschodnia strona Warszawy - są z Rembertowa

aigel

Whitemag
02-10-2009, 15:13
Również polecam:

Rekuperacja:
Gomar Marek Ziółkowski
[email protected]
http://www.gomar.home.pl

Wylewki:
Eimund 503 016 582

bardzobardzo
02-10-2009, 21:50
Również polecam, współpraca bardzo dobra, zero problemów.

Rekuperacja:
Gomar Marek Ziółkowski
[email protected]
http://www.gomar.home.pl

lila134
05-10-2009, 19:45
Witam,

Czy możecie mi polecić kogoś kto robi kuchnie na wymiar i szafy wnękowe.

Dziękuje [email protected]

emqwadrat
05-10-2009, 21:12
Skończyliśmy więc czas na polecanie. W opisie piszę co u nas zrobili.

1. Geodeta - szybki, konkretny i rozsądny cenowo, jest z Pruszkowa- terytorium działań nie znam: 505 020 200

2. Ślusarz - słupki do ogrodzenia, brama przesuwna, furtki - jak powie, że można to można, jak powie, że nie da rady to faktycznie ostatecznie nie da rady :D , dokładny- terytorium działania chyba cała W-wa i okolice - 602 260 516

3. Brama do garażu- firma z Pruszkowa - 695 733 695

4. Koparka do fundamentów i równania + wywóz ziemi - niesamowicie precyzyjny (właściciel) i cholernie szybki (mam porównanie) co powoduje, że cena początkowo normalna ostatecznie wychodzi super - zakres działania Białołęka choć robili u mnie na drugim końcu W-wy (wracając z jakiejś innej dużej roboty) więc warto próbować - 501 286 315

5. Drzwi zewnętrzne drewniane - firma z Bartyckiej - diler polskiego producenta - marka w ogóle nieznana ale jakość suuuper i świetna cena, trzeba tylko przypilnować do końca co się zamawia - 601 094 385

6. Elektryk - super, supr, super....... świetne rozwiązania, super wykonanie, niezła cena, jedna wada- długo robi, pan starej daty - terytorium działania cała W-wa i okolice choć preferowane południe :D - 501 756 358

7. Ogrzewanie, podłogówka instalacja wod-kan, młody chłopak z fajnymi pomysłami i precyzyjnym wykonaniem, jak się na coś umawia to nie ma siły żeby nie zrobił w terminie- terytorium działania nieznane - 502 286 264

8. Posadzki - szybka i dobra robota - 514 900 065

Powołajcie się na Mirka z Rybia.


Cała reszta niewarta polecenia, każdy z innego powodu.

Powodzenia

kibito
06-10-2009, 08:28
Z geodetą jak wyglądało rozliczanie ? jak cię liczył :) że szybko to już wiem :D

piwopijca
06-10-2009, 08:54
Nie wiem czy juz podawalem:
* od wylewek z miksokreta - Rafal Kucharski 783 013 120 -dobrzy skubani sa i posadzki jak lusterko rownie i gladkie
* studnie wiercone to P. Badura - jesli nie moze wjechac samochod to recznie wierca, zaden problem. Rejony Wawra zna wiec sam proponuje glebokosci w danym obszarze -ja mam na 12m i bardzo dobra woda, pija ja ekipy ktore u mnie pracuja i chwala sobie ja


* Reszta prac to juz moge polecic Pana Pawla 793-394-655 -robi u mnie w tej chwili i jeszcze porobi :) Tutaj moge napisac najwiecej bo na bierzaco
Nie sa z Warszawy a w zwiazku z tym nie sa wypaczeni cenowo i jakosciowo -nie wala tandety za duza kase.
Elewacje tak dokladnie robia ze chyba nie ma miejsca gdzie nie byloby styropianu lub pianki.
- Ocieplaja poddasza welna i zabudowy suche robia, gladzie szpachlowania etc... -wykonczeniowke kompletna
Z tego co mi powiedzial wiem, ze na mazurach buduja tez domy sso, no ale w Warszawie raczej wykonczeniowka -tak jakos mi sie wydaje.
Ma rowniez bardzo dokladnych glazurnikow -innych ekip nie znam bo skad indziej mialem. Jego znalazlem z polecenia od znajomego ze slaska :lol: -daleko sie zapuscil hehe...

BTW. Jego glazurnicy wchodza niedlugo do mnie, jak tylko obecna ekipa skonczy podbitke-nocuja na budowie i nie mozna ukladac plytek.

Mowil mi ze ma elektrykow, hydralikow, tynkarzy i jeszcze kogos tam, zazwyczaj oddzielne ekpiy do roznych prac no ale ja juz jestem po tych etapach wiec nie interesowalo mnie to zbytnio.
Teren dzialania to juz chyba telefonicznie z nim trzeba dogadac, na Wawrze bez problemu bylo wiec moze i gdzie indziej da rade

Poprawiaja - rownaja tez zabudowe poddasza po firmie z Bialegostoku, tak to jest gdy bierze sie ekipe z tzw. ulicy :evil:

Pzdr.

Bożena030100
06-10-2009, 09:12
Polecam forumowego _Zbycha_ od alarmów. Jest rzeczywiście specjalistą w tej dziedzinie. Dodatkowo po zainsalowaniu alarmu przyjeżdża zawsze gdy zgłaszalismy jakiś problem. Alarm to bardzo istotna rzecz w domu i dobrze jeśli się tym zajmie fachowiec. Dodatkowo _Zbych_ ma ogromną wiedzę i doświadczenie więc z prwnością doradzi nam najlepszą dla nas opcję zabezpieczeń

kibito
06-10-2009, 13:18
... no i zapewne od "chciejstwa"...

a z tym to nie jest już tak łatwo :D --- tylko jak nie masz chciejstwa to nie masz klientów - chyba ze brak konkurencji w okolicy i ludzie są na ciebie skazani :D

emqwadrat
06-10-2009, 18:18
Z geodetą jak wyglądało rozliczanie ? jak cię liczył :) że szybko to już wiem :D

Szybko to się zjawiał i robił mapki...."czepiaczu" :wink:

Rozliczenie po wykonaniu mapek - 400 za wytyczenie budynku i 800 za mapę do odbioru budynku.

kibito
07-10-2009, 13:54
dzięki za info
pozdrawiam

piast
14-10-2009, 16:25
Zdecydowanie odradzam współpracę z Waldemarem Wnuczkiem (pochodzą z Kraśnika działają na terenie W-wy i Lublina). Jego ekipa trudni się zabudową K-G, malowaniem, układaniem glazury, i budową kominka. Do każdej z powyższych czynności mam uzasadnione zastrzeżenia. Prace nad kominkiem po n-tej poprawce zostały porzucone (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0ae039ba08ba1bb1.html) (chyba nie czuł się na siłach, żeby zrobić kominek prosto). Musiał to poprawiać (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/52a876cbfecf6d88.html) inny fachowiec. Do dnia dzisiejszego (od 22 września) nie udało mi się skontaktować z ww. panem. Wystrzegajcie się kontaktu na nr telefonu 608-802-110, 501-255-751.
Pozdrawiam

grave
14-10-2009, 16:32
a doo ocieplenia poddasza kogoś możecie polecić z W-wy/okolic...? :roll:

piwopijca
14-10-2009, 17:43
* Reszta prac to juz moge polecic Pana Pawla 793-394-655

Ociepla elewacje ale i poddasza,zadzwon bo ma dobre ceny -jakby nie pracowal w Warszawie :lol: :wink:
Z tego co wiem zajmuje sie wykonczeniowka i ma kilka ekip do roznych prac.
Mozesz powolac sie na mnie-jako piwopijce.
W tej chwili robi mi jeszcze ocieplenia garazy i kilka zabudow z GK ale w tydzien lub dwa moze zakonczy wiec...
Nie podam cen bo indywidualnie trzeba negocjowac, ale porownujac do innych ofert jest ba...rdzo duza roznica.
Ma jeszcze jedna zalete, bardzo starannie wszystko robia -mam na mysli moja elewacje i to co robia wgarazu :)

Pzdr.

Magda i Michał
15-10-2009, 10:13
a ja poszukuję ekipy, która zajęłaby się zabudową kominka z płaszczem wodnym i obłożeniem go kamieniem. Znacie kogoś i możecie polecić?

Chucky82
15-10-2009, 10:52
Witam serdecznie
A my niestety musimy ostrzec przed budowlańcami którzy u nas budują już minęło 6miesięcy domek 200m2 i ciągle skończyć nie mogą.... Firma Deko-Bud p.Marcin i p.Artur z ok.Piastowa... Po prostu porażka :x Ciągle obiecują że jeszcze 2tyg a te 2tyg ciągną się już od 2miesięcy!!! Normalnie szok.... NIE POLECAM !!!!! :evil:
No i tak czekamy aż skończą i dalej nie kończą ale na otarcie łez chociaż dekarze wchodzą od poniedziałku...jeśli nie będzie padać śnieg ;)
Czy może ktoś polecieć kogoś do zrobienia ogrodzenia(podmurówka, słupki i siatka) ??????????? Z góry dziękuję

kgasiorowska
15-10-2009, 18:10
Witam,
Chcialam polecic glazurnika ktory wlasnie ostatecznie skonczyl u mnie prace. Pan Janusz polecany byl juz na forum przez jednego z forumowiczow a ja chcialam jedynie dolaczyc sie do pochwaly. Glazurnik ten nie marudzi, wszystko wykonal z nalezyta starannoscia i cenowo tez jest ok. Oby wiecej bylo takich fachowcow.
Mozna powolac sie na Kasie z Duchnic
telefon do Pana Janusza 604 684 786

Ralfi11
15-10-2009, 18:25
Polecam forumowego _Zbycha_ od alarmów. Jest rzeczywiście specjalistą w tej dziedzinie. Dodatkowo po zainsalowaniu alarmu przyjeżdża zawsze gdy zgłaszalismy jakiś problem. Alarm to bardzo istotna rzecz w domu i dobrze jeśli się tym zajmie fachowiec. Dodatkowo _Zbych_ ma ogromną wiedzę i doświadczenie więc z prwnością doradzi nam najlepszą dla nas opcję zabezpieczeń
I ja się pod tym mogę podpisać .

Gosiak111
15-10-2009, 19:26
A my niestety musimy ostrzec przed budowlańcami którzy u nas budują już minęło 6miesięcy domek 200m2 i ciągle skończyć nie mogą.... Firma Deko-Bud p.Marcin i p.Artur z ok.Pruszkowa... Po prostu porażka :x Ciągle obiecują że jeszcze 2tyg a te 2tyg ciągną się już od 2miesięcy!!! Normalnie szok.... NIE POLECAM !!!!! :evil:
No i tak czekamy aż skończą i dalej nie kończą
6 miesięcy ... Tyle miał się budować mój 234m2. Po 13 miesiącach mam niewiele ponad stan surowy zamknięty i nerwy w proszku. :evil: A miało być tak pięknie. :evil:

Istana
15-10-2009, 19:56
Zainteresowanym budową w systemie szkieletowym mogę polecić firmę Stolmark z Woli Karczewskiej - własna mini fabryka, super sprawna ekipa, efekty ich pracy można oglądać w moim dzienniku budowy.

Druga ekipa warta polecenia- od wczoraj działają na moim dachu i mimo, że to dopiero 2 dni zdanie już sobie o nich wyrobiłam. Nie ma picia kawki co pół godz. (a co gorsze piwka), kołżenia papierosków, przekładania nogi na nogę i "mądralenia się", za to praca od 6 rano (muszą chyba wstawać o 4-ej by dojechać na moją budowę z Wawki) do zachodu slońca. Jednym słowem FACHOWO. Mowa o ekipie dekarzy z szefem p. Karolem W. poleconej przez forumowego p. Michała Dąbrowicza z firmy Dachlux.
Namiary mogę wysłać na priv.

Chucky82
15-10-2009, 20:02
6 miesięcy ... Tyle miał się budować mój 234m2. Po 13 miesiącach mam niewiele ponad stan surowy zamknięty i nerwy w proszku. :evil: A miało być tak pięknie. :evil:[/quo
Cześć GOSIAK111 czy Ci sami budowlańcy u Ciebie budują co u nas?? Też p.Marcin i p.Artur?? :evil: Współczuję z całego serca!!!

Czy może ktoś polecieć kogoś do zrobienia ogrodzenia(podmurówka, słupki i siatka) ??????????? Z góry dziękuję

AVID
16-10-2009, 13:39
Poszukuję kogoś takiego jak Zbych od alarmów tylko w wersji SERWISANT VIESSMANNA:):):)działającego na terenie Wawy.

Warunki do spełnienia to :

1.Nie mądrzący się tylko znający na rzeczy

2.Odbierający telefon

3.Umawiający się i przyjeżdzający a nie dzwoniący że dzisiaj już nie da rady i że zadzwonimy się jutro to się "zgramy":)

4.Mający papiery dotyczące uprawnień od Viessmanna które można zobaczyć a nie takie które są w Nibyladii

5.Inkasujący pieniądze z naszej szerokości geograficznej a nie wersja w euro przeliczona na złotówki plus coś jeszcze

To chyba wszystko co mi przychodzi do głowy:)Ciekawe czy taki ktoś stąpa po tym świecie?

Elena76
16-10-2009, 20:07
Poszukuję kogoś takiego jak Zbych od alarmów tylko w wersji SERWISANT VIESSMANNA:):):)działającego na terenie Wawy.

Warunki do spełnienia to :

1.Nie mądrzący się tylko znający na rzeczy

2.Odbierający telefon

3.Umawiający się i przyjeżdzający a nie dzwoniący że dzisiaj już nie da rady i że zadzwonimy się jutro to się "zgramy":)

4.Mający papiery dotyczące uprawnień od Viessmanna które można zobaczyć a nie takie które są w Nibyladii

5.Inkasujący pieniądze z naszej szerokości geograficznej a nie wersja w euro przeliczona na złotówki plus coś jeszcze

To chyba wszystko co mi przychodzi do głowy:)Ciekawe czy taki ktoś stąpa po tym świecie?


Avid, spróbuj zadzwonić do Faltermu w Łomiankach, może Ci kogoś polecą.

AVID
17-10-2009, 01:49
Elena76 Kłopot w tym że ja nie chcę już "kogoś" Proszę forumowiczów o sprawdzonego człowieka bo "kogoś" to mogę wziąć z gazety w 3 min.Tu chodzi o znalezienie i wypromowanie serwisanta który ma te cechy o których pisałem :)

Elena76
17-10-2009, 08:16
Elena76 Kłopot w tym że ja nie chcę już "kogoś" Proszę forumowiczów o sprawdzonego człowieka bo "kogoś" to mogę wziąć z gazety w 3 min.Tu chodzi o znalezienie i wypromowanie serwisanta który ma te cechy o których pisałem :)

Hm, nie wiem, czy taki ideał w ogóle istnieje :roll:
Ale powodzenia w poszukiwaniach... :)

AVID
17-10-2009, 16:41
Pan powiedział mi szukaj a znajdziesz .Tak zrobiłem i szukam:):):)

jablonka
19-10-2009, 10:29
Pan Dariusz Lasek - to godny polecenia wykonawca schodów drewnianych. Często polecany na tym forum przez innych użytkowników. A ja mogę to potwierdzić. W naszym domu wykonał piękne schody dębowe z barierkami i bramką zabezpieczającą, drzwi do pralni (nietypowe bo ze skosem) oraz barierki na balkony. Wykonanie bardzo solidne, po pracy posprzątane. Pan Darek wraz z bratem - pełna kultura. Szkoda, że tak mało jest ekip, które można polecić z czystym sumieniem.
Korzystałam już z namiarów na kilku "solidnych wykonawców" polecanych na tym forum, ale u nas niestety nie potwierdziła się wysoka jakość wykonywanych usług. Często odnosiło się wrażenie, że wykonawcy sami siebie polecali. W tym wypadku polecany pan Darek spisał się na medal i jest rzeczywiście godny polecenia. Podaję namiary jeśli ktoś chciałby skorzystać 608 404 823

piwopijca
19-10-2009, 11:46
Pan powiedział mi szukaj a znajdziesz .Tak zrobiłem i szukam:):):)

Moze dryndnij do firmy Ekoemiter (http://www.ekoemiter.com.pl), nie wiem czy Viessman'a robi ale ja u niego Vaillanta PC instaluje z podlogowka kompletna -moze i ma papiery na Viessman'a. Musisz sprawdzic-zapytac sie go bo nie wiem czy strone odswiezaja. Bardzo sympatyczny facet i nie bedzie krecil jesli nie ma papierow.

Pzdr.

agawi74
19-10-2009, 16:27
Pan Dariusz Lasek - to godny polecenia wykonawca schodów drewnianych. Często polecany na tym forum przez innych użytkowników. A ja mogę to potwierdzić. W naszym domu wykonał piękne schody dębowe z barierkami i bramką zabezpieczającą, drzwi do pralni (nietypowe bo ze skosem) oraz barierki na balkony. Wykonanie bardzo solidne, po pracy posprzątane. Pan Darek wraz z bratem - pełna kultura. Szkoda, że tak mało jest ekip, które można polecić z czystym sumieniem.
Korzystałam już z namiarów na kilku "solidnych wykonawców" polecanych na tym forum, ale u nas niestety nie potwierdziła się wysoka jakość wykonywanych usług. Często odnosiło się wrażenie, że wykonawcy sami siebie polecali. W tym wypadku polecany pan Darek spisał się na medal i jest rzeczywiście godny polecenia. Podaję namiary jeśli ktoś chciałby skorzystać 608 404 823

A mogłabym prosić o wklejenie zdjęcia Twoich schodów i ich cenę na priva?
Pozdrawiam

filekman
20-10-2009, 17:02
Szczerze polecam do wykonania łazienki i innych prac glazurniczych pana Roberta (forumowy Vadiol). W moim przekonaniu moje łazienki były mocno skomplikowane. W większej łazience było w sumie używane 4 rodzaje płytek ściennych, 2 rodzaje podłogowych i mozaika. Wszystko świetnie wyszło.
Co ważne cały czas byliśmy w kontakcie, nic nie działo się bez mojej akceptacji.
Poza tym pan Robert kładł mi marmur w holu i wiatrołapie. Jest bardzo dokładny - zgadza się nawet kierunek żył w marmurze.
Jakbym miał kolejny raz robić łazienki nie szukałbym nikogo innego.

yvetka
21-10-2009, 14:18
Czy u kogoś robił może Pan Jacek Czerwiński zabudowę kuchenną lub szafę - garderobę?
Poszukuję kogoś sensownego i nie z cenami z kosmosu.
Znalazłam kiedyś namiar na tego Pana na FM.

grave
21-10-2009, 14:33
Szczerze polecam do wykonania łazienki i innych prac glazurniczych pana Roberta (forumowy Vadiol). W moim przekonaniu moje łazienki były mocno skomplikowane. W większej łazience było w sumie używane 4 rodzaje płytek ściennych, 2 rodzaje podłogowych i mozaika. Wszystko świetnie wyszło.
Co ważne cały czas byliśmy w kontakcie, nic nie działo się bez mojej akceptacji.
Poza tym pan Robert kładł mi marmur w holu i wiatrołapie. Jest bardzo dokładny - zgadza się nawet kierunek żył w marmurze.
Jakbym miał kolejny raz robić łazienki nie szukałbym nikogo innego.

..pierwszy post i od razu reklama? :o

piwopijca
21-10-2009, 15:32
Czy u kogoś robił może Pan Jacek Czerwiński zabudowę kuchenną lub szafę - garderobę?
Poszukuję kogoś sensownego i nie z cenami z kosmosu.
Znalazłam kiedyś namiar na tego Pana na FM.

Nie wiem czy to ta sama osoba ale Pan Andrzej Czerwinski z Radomia (AGC) to owszem robil mi kilka rzeczy w mieszkaniu i bedzie robil w nowym domu.
Mamy sypialnie i parapety przez niego zrobione a tesciowie kuchnie oraz zabudowe w przedpokoju mieli - znowu beda miec przez niego wykonana kuchnie :) to chyba niezly jest hehe...

Pzdr.

Pawelstone
21-10-2009, 16:04
Witam serdecznie.
Mam problem z wywierceniem studni. Czy ktoś ma może namiary na jakiegoś sprawdzonego i solidnego studniarza?-okolice Białołęki.
Z góry dziękuję.

basia_z_lasu
21-10-2009, 18:01
Może komuś się przyda...

Z czystym sumieniem mogę polecić ekipę, która wykonywała u nas docieplenie poddasza (Rockwool 2 x 15cm) z zabudową k-g Rigips. Jesteśmy bardzo zadowoleni - robota została wykonana sprawnie i dobrze, za rozsądne pieniądze (40zł/m2 w tym 2-krotne szpachlowanie k-g po całości) i przy tym bardzo czysto.

Ta sama ekipa wykonuje również tynki i elewacje - u mnie zrobili ponad 1000m2 tynków wewn. i zewn. cem-wap., boniowanie okien, parapety zewnętrzne z klinkieru oraz różne prace wykończeniowe (w tym glazurę). Ceny bardzo przystępne, gorąco polecamy, w razie zainteresowania zapraszamy na wizję lokalną . W ciągu dwóch najbliższych tygodni jest możliwość bezpośredniego kontaktu z szefem firmy u nas na budowie.

Wiem, że dość niespodziewanie zwolnił im się termin na za 2-3 tygodnie.
Podaję namiar: pan Krzysztof Sokół, kom :xxxxxxxx.

Pozdrawiam,
Blanka

ODRADZAM. Z powodu reklamy na forum panom wzrosła ilość zleceń i odwalają fuszerki. Tynki zrobili OK ( ale to było 3 miesiące temu i robi to inna ekipa, współpracująca). Natomiast ocieplenie poddasza - zero dokładności. Aż mi szkoda drogich materiałów o wysokich współczynnikach - przy ich dokładności tak samo wyszłoby najtańszą wełną. Co najgorsze - choć zaklinali się, że kleją folię paroizolacyjną - robią to tylko jak inwestor widzi. Odkryliśmy płytę w łazience, czyli tam gdzie paroizolacja jest konieczna, i folia nie jest posklejana. Przycięta niechlujnie, drogi kołnierz paroizolacyjny, dokupiony z oknem dachowym nie przyklejony, załamka. A przecież sklejenie folii taśmą zajmuje tylko chwilę. Nie wiem jak się sprawa zakończy, bo na razie ich nie ma, a za to co zrobili zapłaciłam. Dobrze, że jeszcze nie zaszpachlowane.
Nie zlecę im ocieplenia na zewnątrz, bo to też wymaga dokładności i podejrzewam, że kleją na placki, jak inwestor nie patrzy. Ciekawe, czy forumowiczka, która ich poleciła, widziała co ma pod gipskartonami... :evil:

kibito
22-10-2009, 08:35
Najgorsze co może być jak wykonawca idzie na ilość nie jakość - może to i w jego rozumowaniu logiczne bo ma więcej kasy ale kopie sobie przez to dołek pod sobą bo zaraz odbije się to na nim po zwiększonej ilości negatywnych opinii klientów - a wiadomo że teraz klient stara się być na bieżąco, przynajmniej ten świadomy :D
tylko ile osób będzie świadomych takiej sytuacji :/ albo... może to pojedynczy przypadek ?

andrzej_izabelin
22-10-2009, 10:34
Ja polecam swoich glazurników. Fachowa robota z pomysłem i głową, żadne odwal się.
Ceny atrakcyjne podłoga 40 PLN, sciany 45, łazienka ondywidualnie ale nie wygórowane ceny, co wane tną płytki pod kątem a nie wykańczają palstikowymi listawmi.

Bardzo polecam tel do szefa 787848444

pawlaczynski
23-10-2009, 10:08
Witam,

A nie ma ktoś namiaru na projektanta z uprawnieniami drogowymi? Głupi zjazd z drogi powiatowej staramy się zrobić ale papierów przy tym tyle, co przy budowie Stadionu Narodowego.

Pozdrawiam i z góry dziękuję
P.R.

filekman
23-10-2009, 16:26
Szczerze polecam do wykonania łazienki i innych prac glazurniczych pana Roberta (forumowy Vadiol). W moim przekonaniu moje łazienki były mocno skomplikowane. W większej łazience było w sumie używane 4 rodzaje płytek ściennych, 2 rodzaje podłogowych i mozaika. Wszystko świetnie wyszło.
Co ważne cały czas byliśmy w kontakcie, nic nie działo się bez mojej akceptacji.
Poza tym pan Robert kładł mi marmur w holu i wiatrołapie. Jest bardzo dokładny - zgadza się nawet kierunek żył w marmurze.
Jakbym miał kolejny raz robić łazienki nie szukałbym nikogo innego.

..pierwszy post i od razu reklama? :o

Akurat Vadiol na brak pracy i pozytywnych postów od zadowolonych z jego pracy ludzi nie narzeka. Także w kontekście tego myślę że reklama to nie jest, raczej kolejny post opisujący porządną robotę i pomagający podjąć trafną decyzję takim jak ja.

Elena76
23-10-2009, 18:51
Szczerze polecam do wykonania łazienki i innych prac glazurniczych pana Roberta (forumowy Vadiol). W moim przekonaniu moje łazienki były mocno skomplikowane. W większej łazience było w sumie używane 4 rodzaje płytek ściennych, 2 rodzaje podłogowych i mozaika. Wszystko świetnie wyszło.
Co ważne cały czas byliśmy w kontakcie, nic nie działo się bez mojej akceptacji.
Poza tym pan Robert kładł mi marmur w holu i wiatrołapie. Jest bardzo dokładny - zgadza się nawet kierunek żył w marmurze.
Jakbym miał kolejny raz robić łazienki nie szukałbym nikogo innego.

..pierwszy post i od razu reklama? :o

Akurat Vadiol na brak pracy i pozytywnych postów od zadowolonych z jego pracy ludzi nie narzeka. Także w kontekście tego myślę że reklama to nie jest, raczej kolejny post opisujący porządną robotę i pomagający podjąć trafną decyzję takim jak ja.

na liczbę negatywnych postów za to może ponarzekać, bo parę historii nie przeszło bez echa...

aga&piotr
25-10-2009, 19:10
Jeżeli ktoś potrzebuje fachowców od wykończenia(zabudowy GK, gładzie, malowanie, drzwi, parapety, panele itp.) to możemy polecić p. Tomka - 600-038-780. Robił u nas wyżej wymienione prace i jesteśmy bardzo zadowoleni.

agawi74
25-10-2009, 22:52
Jeżeli ktoś potrzebuje fachowców od wykończenia(zabudowy GK, gładzie, malowanie, drzwi, parapety, panele itp.) to możemy polecić p. Tomka - 600-038-780. Robił u nas wyżej wymienione prace i jesteśmy bardzo zadowoleni.

A ja bardzo polecam do tych samych prac i nie tylko
Paweł Bolczak
tel. 793-394-655

Kończą u nas elewację i zabudowę poddasza oraz zaczynają płytki. Najporządniejsza ekipa, którą mieliśmy do tej pory :lol:

A przy okazji, czy macie kogoś porządnego do ogrodzenia? Kierunek Wawer.
Pozdrawiam

sandra&piotr
26-10-2009, 06:12
u nas właśnie kończy ekipa murarska. bardzo sprawni i dokładni bez zastrzeżeń.
telefon w razie potrzeby na priv

Elena76
26-10-2009, 07:30
Czy możecie polecić kogoś w Warszawie lub okolicach, kto mi doradzi w sprawie doboru filtrów do wody (i je sprzeda)?

hiro77
26-10-2009, 13:18
Może komuś się przyda...

Z czystym sumieniem mogę polecić ekipę, która wykonywała u nas docieplenie poddasza (Rockwool 2 x 15cm) z zabudową k-g Rigips. Jesteśmy bardzo zadowoleni - robota została wykonana sprawnie i dobrze, za rozsądne pieniądze (40zł/m2 w tym 2-krotne szpachlowanie k-g po całości) i przy tym bardzo czysto.

Ta sama ekipa wykonuje również tynki i elewacje - u mnie zrobili ponad 1000m2 tynków wewn. i zewn. cem-wap., boniowanie okien, parapety zewnętrzne z klinkieru oraz różne prace wykończeniowe (w tym glazurę). Ceny bardzo przystępne, gorąco polecamy, w razie zainteresowania zapraszamy na wizję lokalną . W ciągu dwóch najbliższych tygodni jest możliwość bezpośredniego kontaktu z szefem firmy u nas na budowie.

Wiem, że dość niespodziewanie zwolnił im się termin na za 2-3 tygodnie.
Podaję namiar: pan Krzysztof Sokół, kom :xxxxxxxx.

Pozdrawiam,
Blanka

ODRADZAM. Z powodu reklamy na forum panom wzrosła ilość zleceń i odwalają fuszerki. Tynki zrobili OK ( ale to było 3 miesiące temu i robi to inna ekipa, współpracująca). Natomiast ocieplenie poddasza - zero dokładności. Aż mi szkoda drogich materiałów o wysokich współczynnikach - przy ich dokładności tak samo wyszłoby najtańszą wełną. Co najgorsze - choć zaklinali się, że kleją folię paroizolacyjną - robią to tylko jak inwestor widzi. Odkryliśmy płytę w łazience, czyli tam gdzie paroizolacja jest konieczna, i folia nie jest posklejana. Przycięta niechlujnie, drogi kołnierz paroizolacyjny, dokupiony z oknem dachowym nie przyklejony, załamka. A przecież sklejenie folii taśmą zajmuje tylko chwilę. Nie wiem jak się sprawa zakończy, bo na razie ich nie ma, a za to co zrobili zapłaciłam. Dobrze, że jeszcze nie zaszpachlowane.
Nie zlecę im ocieplenia na zewnątrz, bo to też wymaga dokładności i podejrzewam, że kleją na placki, jak inwestor nie patrzy. Ciekawe, czy forumowiczka, która ich poleciła, widziała co ma pod gipskartonami... :evil:

Ja tez po reklamach na forum chciałem skusić się na tą ekipę do ocieplenia budynku ale jak zobaczyłem roboete w ich wykonaniu to dałem soobie spokój.