PDA

Zobacz pełną wersję : WARSZAWA i okolice - biała lista



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

Małgośka Ł.
27-10-2009, 19:58
Ja z czystym sumieniem mogę polecić Pana Kucharskiego (602-325-904). Jest to producent szamba betonowego.

Pan Kucharski już wcześniej był polecany w tym wątku. Firma solidna, słowna i można się z nimi dogadać. Mają swój sprzęt (koparka) i o nic nie trzeba się martwić. :D Po prostu SUPER !

Zdjęcia z montażu szamba można zobaczyć w moim dzienniku budowy.

ambroma
27-10-2009, 20:26
Ja z czystym sumieniem mogę polecić Pana Kucharskiego (602-325-904). Jest to producent szamba betonowego.

Pan Kucharski już wcześniej był polecany w tym wątku. Firma solidna, słowna i można się z nimi dogadać. Mają swój sprzęt (koparka) i o nic nie trzeba się martwić. :D Po prostu SUPER !

Zdjęcia z montażu szamba można zobaczyć w moim dzienniku budowy.

Potwierdzam. Firma p.Kucharskiego jest OK.

agawi74
27-10-2009, 23:01
Ja z czystym sumieniem mogę polecić Pana Kucharskiego (602-325-904). Jest to producent szamba betonowego.

Pan Kucharski już wcześniej był polecany w tym wątku. Firma solidna, słowna i można się z nimi dogadać. Mają swój sprzęt (koparka) i o nic nie trzeba się martwić. :D Po prostu SUPER !

Zdjęcia z montażu szamba można zobaczyć w moim dzienniku budowy.

Potwierdzam. Firma p.Kucharskiego jest OK.

A ja polecam firmę, która robi szamba szczelne betonowe i oczyszczalnie. Kilka osób na rożnych forach bardzo ją polecało
Eko-Trans z Jedlińska
http://www.szambo.go3.pl/
Szybko, sprawnie i co ważne terminowo.

leszekg
04-11-2009, 15:24
Witam budowniczych

Sezon budowlany kończy się powoli.
Dlatego podzielę się kontaktami do osób które mogę polecić, oraz zapytam o wasze dobre trafienia. :))

- tynki cementowo-wapienne zacierane piaskiem kwarcowym - Pan Jan 667 329 349
- elektryka EIB/KNX - Jan Lubas 509 950 008
- okna PUMAR- +48 81 865 67 00 - Wiekszosc okien produkowanych do Niemiec, Francji, Holandii, Portugalii. Okna nie sa super tanie, ale jakość wykonania po prostu europejska.
- brama Normstahl - HUGO Janki 601 213 025 - Najtańsze miejsce gdzie znalazłem Normstahl.

Staram się ułożyć kolejny sezon gdzie mam nadzieję na finisz. :)

W związku z tym mam pytanie:
1. Czy macie ekipę polecaną ode elewacji? Patrzyłem na forum, ale znalazłem tylko: klinkier na elewacjach - Pan Tomasz Buczyński 505 112 971. Jednak tutaj jest napisane, że klinkier. Czy ekipa robi także elewację jako całość, a nie tylko klinkier?
2. Poszukuję też firmy, która wykona ścianę i drzwi ze szkła. To dosyć specyficzny pomysł dlatego nie jest łatwo znaleźć tego typu firmę.
3. No i na koniec poszukuję dobrej ekipy od wykończeniówki czyli malowanie, ceramika.
4. I jeszcze dodam, że może kogoś od parkietu (drewno) macie pod ręką.
5. Potrzebuję też kogoś od projektowania ogrodów,
6. Układania kostki
7. No i jeszcze jakiś stolarz. Wykonawca kuchni itp.

I wtedy dom będzie już do wprowadzenia. ))

Z góry wszystkim dziękuję za telefony, email i posty na forum gdzie można zasięgnąć takiej informacji dla Warszawy.

pzdr,

Leszek

Ramot
04-11-2009, 16:01
do elewacji zdecydowanie polecam ekipę p. Janka, 886 263 781.
Kilku innych fachowców od spraw wszelakich również mogę polecić, namiary w ostatnim poście w moim dzienniku.
Pozdrawiam

agawi74
04-11-2009, 22:04
Proszę o kontakt kogoś u kogo jest ukladana dachówka. Potrzebuję dekarzy na 1 dzień-muszą wykonać parapety w 2 lukarnach i założyć 3 strażaki na kominach. PILNE! (Wawer)
Z góry dziękuję

leszekg
05-11-2009, 06:38
WOW no to masz troche listy numerów w swoim poście.
Na prawdę bardzo pomocne. Teraz mam już konkretną listę i zimą będę miał gdzie dzwonić. :)))

Na prawdę wielkie dzięki za pomoc i informacje o wykonawcach.

Kłaniam się w pas.

pzdr,

Leszek

falc0n
05-11-2009, 22:18
To ja NIE polecam p. Slawka Debskiego z Konstancina. Prace wykonywane przez jego ekipy to jedno wielkie g...
Dotyczy: elewacji, tynkow wewnetrznych , wylewki, ocieplenia poddasza i inne.

agawi74
05-11-2009, 23:33
A ja zdecydowanie NIE POLECAM glazurnika p. WIESŁAWA GARDYSZEWSKIEGO i jego wspólnika MARIANA!
Szef pochodzi z Łomianek i tam działają, ale nie gardzą innymi dzielnicami w Warszawie.

Po pierwsze- zanim wezmą się do pracy, tydzien narzekają, że to warunki polowe, bo budowa, a nie blokowisko, itp. Zaznaczam, że na noclego jadą do swoich domków.

Po drugie- oficjalna stwaka to 50 zł/1m2, ale... za nic nie można od nich wydusić ile kosztuje szlifowanie plytek, docinki do skosu, obudowa wanny,cokół itd. Na koniec liczą ile chcę i w rezultacie
cena to ponad 85 zł/m2 :o :o :o
Ostrzegam, że liczą sobie też każde dodatkowe umycie rąk :lol:

Po trzecie- są niedokładni, każdą rzecz robią jak najłatwiejszym sposobem, nie doradzą, wręcz przeciwnie. Nie pilnują poziomu podłóg, w rezultacie poziom podóg w jednym pomieszczeniu jest inny niż w pomieszczeniu obok! :o

Ostrzegam, uważajcie na p. WIESŁAWA GARDYSZEWSKIEGO I jego wspólnika MARIANA.

Igrek
07-11-2009, 19:27
Witam, nadszedł czas pochwalić się wykonaną pracę: forumowy Vadiol, konkretny, solidny w swoim fachu, przyznam że przymiarki były do innego wykonawcy bo oczywiście na "pierwszy żut oka" cena wydawała się dość wysoka...ale było warto wydać każdą złotówkę, ten człowiek naprawdę jest profesjonalistą! jak się "ogarnę" zrobię zdjęcia i pokażę, bo warto!

piwopijca
09-11-2009, 07:39
Moze ogarnij sie trosze szybciej i napisz co Ci wykonywal a nie tylko zachwalasz. Trudno skorzystac skoro nie wiadomo od czego czlowiek jest!!!!!!!!!!!!

Pzdr.

Rafal1975
09-11-2009, 10:37
Witam wszystkich,

Czy moglibyście polecić jakąś solidną ekipę, która zajmuje się wykańczaniem wnętrz (okolice Warszawy) ? W nowopowstałym domu potrzebuję kogoś do malowania. Problem w tym, że ściany wymagają również poprawek - gipsowania, założnia kontowników aluminiowych, wyrównania. Gdybyście mieli kogoś kto zajmie się tym kompleksowo to bardzo proszę o kontakt.

Grzesio-K
12-11-2009, 12:22
Witam budowniczych

Sezon budowlany kończy się powoli.
Dlatego podzielę się kontaktami do osób które mogę polecić, oraz zapytam o wasze dobre trafienia. :))

- tynki cementowo-wapienne zacierane piaskiem kwarcowym - Pan Jan 667 329 349
- elektryka EIB/KNX - Jan Lubas 509 950 008
- okna PUMAR- +48 81 865 67 00 - Wiekszosc okien produkowanych do Niemiec, Francji, Holandii, Portugalii. Okna nie sa super tanie, ale jakość wykonania po prostu europejska.
- brama Normstahl - HUGO Janki 601 213 025 - Najtańsze miejsce gdzie znalazłem Normstahl.

Staram się ułożyć kolejny sezon gdzie mam nadzieję na finisz. :)

W związku z tym mam pytanie:
1. Czy macie ekipę polecaną ode elewacji? Patrzyłem na forum, ale znalazłem tylko: klinkier na elewacjach - Pan Tomasz Buczyński 505 112 971. Jednak tutaj jest napisane, że klinkier. Czy ekipa robi także elewację jako całość, a nie tylko klinkier?
2. Poszukuję też firmy, która wykona ścianę i drzwi ze szkła. To dosyć specyficzny pomysł dlatego nie jest łatwo znaleźć tego typu firmę.
3. No i na koniec poszukuję dobrej ekipy od wykończeniówki czyli malowanie, ceramika.
4. I jeszcze dodam, że może kogoś od parkietu (drewno) macie pod ręką.
5. Potrzebuję też kogoś od projektowania ogrodów,
6. Układania kostki
7. No i jeszcze jakiś stolarz. Wykonawca kuchni itp.

I wtedy dom będzie już do wprowadzenia. ))

Z góry wszystkim dziękuję za telefony, email i posty na forum gdzie można zasięgnąć takiej informacji dla Warszawy.

pzdr,

Leszek


No to po kolei:

1. Elewacje - Grzesiek Szymański i Adam Rybak, tel. 512 197 154. Polecania na forum, robotę możesz sobie obejrzeć u mnie, u sąsiada, w Babicach, na Kwirynowie - ja to oglądałem, zleciłem, z roboty jestem b. zadowolony

5. projekt ogrodu - Mariola Ratajczak (zdaje się ma nawet strone w necie od nazwy firmy AGAPANT). Ma papiery, doświadczenie i fajny ogród przy własnym domu. Zaprojektowała mi tak jak chciałem, wizualki, obmiary, dobór roślinności do warunków działki i potrzeb przyszłych "ogrodników". Tel. 501 184 489

6. Kostka - Mariusz Dąbrowski 505 835 328 - zrobił mi z kostki Semelrock płukanej to co zaprojektowała Mariola plus dodatkowo odprowadzenie wody opadowej z dachu i podjazdu wg wspólnej koncepcji. Fachowo i z pełnym zaangażowaniem.

Co do reszty branż raczej nie pomogę. A robotę powyższych ekip możesz sprawdzić choćby u mnie.

Pozdrawiam,
g

Igrek
12-11-2009, 13:25
Moze ogarnij sie trosze szybciej i napisz co Ci wykonywal a nie tylko zachwalasz. Trudno skorzystac skoro nie wiadomo od czego czlowiek jest!!!!!!!!!!!!

Pzdr.

Ogarne się :D swoją drogą vadiol na muratorze nie jest incognito, ma sporo koments:) glazurnik w swoim fachu

lesiak77
19-11-2009, 18:05
Dołączamy do grona zadowolonych inwestorów u których swoje prace wykonywał polecany już niejednokrotnie pan Robert od kartongipsów, prace wykonane były terminowo, szybko, czysto a efekt naprawdę zadowalający, to jedna z niewielu ekip które mogę z czystym sumieniem polecić kontakt do pana Roberta 0 502 469 645 i drugi fachowiec elektryk pan Andrzej 0 605 317 775, również terminowo, mimo że pod tynk to niemalże od linijki, ciekawe rozwiązania a cała instalacja udokumentowana

Janusz J
19-11-2009, 22:02
Witam.

Czy ktoś z Was mógłby polecić architekta do zrobienia projektu indywidualnego.
Najlepiej na południe od Warszawy.

Z góry dzięki.

leszekg
20-11-2009, 05:57
Dzięki bardzo za informację. Teraz biorę się za dzwonienie. :))

Na prawdę duże dzięki.


Leszek

andrzej_izabelin
20-11-2009, 12:02
Ja z czystym sumieniem mogę polecić Pana Kucharskiego (602-325-904). Jest to producent szamba betonowego.

Pan Kucharski już wcześniej był polecany w tym wątku. Firma solidna, słowna i można się z nimi dogadać. Mają swój sprzęt (koparka) i o nic nie trzeba się martwić. :D Po prostu SUPER !

Zdjęcia z montażu szamba można zobaczyć w moim dzienniku budowy.

Potwierdzam. Firma p.Kucharskiego jest OK.

Witam

Rozumiem, że chodzi o firmę z Mościsk. ... Fakt solidni ale też i drodzy za 10m3 4500 PLN to dużo. Ja właśnie wstawiałem szambo z firmy WAF-POL koszt szamba (pokrywa wzomcniona) + komin 1m + żeliwny właz koszt 3 000 PLN.
Solidna robota i solidne szambo, montowane z głową. Koszt koparki to 80 PLN dojazd i 2h pracy 160 PLN

Szambo pod klucz to koszt 3240 PLN

Asia...
22-11-2009, 21:26
Witam

Poszukuję sprawdzonego i dokładnego glazurnika Najlepiej z okolic Warszawy
Super by było gdyby ceny za metr nie były oszałamiające
Miałam już przyjemność z cenami z kosmosu za m.kw glazury
i podobna prośba o hydraulika
Pozdrawiam
Asia

madere
22-11-2009, 22:41
Stolarz zrobił mi schody z balustradami kutymi niedrogo i naprawdę solidnie. Z czystym sumieniem polecam, teraz robi mi drzwi:) Na pewno skorzystam jeszcze z jego usług i zamówię u niego meble do kuchni.Wspomnę tylko ze w Warszawie moje schody wyceniali na 27tyś a on mi zrobił za 16tyś:) Schody wyszły lepiej niż myślałam:D
Witold Kita tel.696-080-002
Pozdrawiam
Marta

madere
22-11-2009, 22:51
Mój architekt Dawid Łapiński jest z Legionowa- polecam, młody chłopak ale zna się na rzeczy i mozna sie z nim dogadać tel.602-536-681

Ekipa budowlana-poprostu magicy-duża ekipa zgrana NIE PIJĄCA-wiele domów budowali w mojej okolicy wszyscy są zadowolenie ja też
Andrzej Kamiński 601-257-662

Hydraulik- złoty człowiek,ludzki i nie drogi, porządny fachowiec i kupę materiałów załatwił mi taniej:) Stanisław Puławski 503-031-166

olive2008
23-11-2009, 08:07
Witam

Poszukuję sprawdzonego i dokładnego glazurnika Najlepiej z okolic Warszawy
Super by było gdyby ceny za metr nie były oszałamiające
Miałam już przyjemność z cenami z kosmosu za m.kw glazury
i podobna prośba o hydraulika
Pozdrawiam
Asia


Witam
Mogę podać Ci namiary do fachowców, którzy robili u mnie, bardzo solidni, terminowi, dokładni i przede wszystkim nie drodzy.
Pan Wojtek tel. 791 667 036
Pan Piotr tel. 600 819 883

Pozdrawiam

Asia...
23-11-2009, 08:23
Czy ci panowie zajmują się również drobnymi przeróbkami hydraulicznymi ?

olive2008
23-11-2009, 17:04
Czy ci panowie zajmują się również drobnymi przeróbkami hydraulicznymi ?


Tak, ja na początku wzięłam ich tylko do glazury i terakoty a później w miarę postępujących prac, okazało się, że nie muszę szukać fachowców do zabudowy z płyt karton gipsowych, ocieplili nam poddasze, ułożyli panele, zrobili biały montaż. To naprawdę godni polecenia fachowcy, bardzo dokładni.

sly1978
25-11-2009, 19:01
Witam potrzebuje solidną ekipę w dobrej cenie do budowy SSO planowanego na start wiosna 2010 domku:

http://projekty.muratordom.pl/projekt?IdProjektu=1062

oczywiście ściana dwuwarstwowa tzn pustak 24cm + styropian

Pozdrawiam

PS. Inwestycja w Zielonce.

emqwadrat
27-11-2009, 18:16
Skończyliśmy więc czas na polecanie. W opisie piszę co u nas zrobili.

1. Geodeta - szybki, konkretny i rozsądny cenowo, jest z Pruszkowa- terytorium działań nie znam: 505 020 200

2. Ślusarz - słupki do ogrodzenia, brama przesuwna, furtki - jak powie, że można to można, jak powie, że nie da rady to faktycznie ostatecznie nie da rady :D , dokładny- terytorium działania chyba cała W-wa i okolice - 602 260 516

3. Brama do garażu- firma z Pruszkowa - 695 733 695

4. Koparka do fundamentów i równania + wywóz ziemi - niesamowicie precyzyjny (właściciel) i cholernie szybki (mam porównanie) co powoduje, że cena początkowo normalna ostatecznie wychodzi super - zakres działania Białołęka choć robili u mnie na drugim końcu W-wy (wracając z jakiejś innej dużej roboty) więc warto próbować - 501 286 315

5. Drzwi zewnętrzne drewniane - firma z Bartyckiej - diler polskiego producenta - marka w ogóle nieznana ale jakość suuuper i świetna cena, trzeba tylko przypilnować do końca co się zamawia - 601 094 385

6. Elektryk - super, supr, super....... świetne rozwiązania, super wykonanie, niezła cena, jedna wada- długo robi, pan starej daty - terytorium działania cała W-wa i okolice choć preferowane południe :D - 501 756 358

7. Ogrzewanie, podłogówka instalacja wod-kan, młody chłopak z fajnymi pomysłami i precyzyjnym wykonaniem, jak się na coś umawia to nie ma siły żeby nie zrobił w terminie- terytorium działania nieznane - 502 286 264

8. Posadzki - szybka i dobra robota - 514 900 065

Powołajcie się na Mirka z Rybia.


Cała reszta niewarta polecenia, każdy z innego powodu.

Powodzenia

Ponawiam swoje polecenia :D

zOOr
27-11-2009, 19:54
Szukam sprawdzonego tartaku, w którym mogłbym kupić wysuszone (sezonowane) szatchety na ogrodzenie.

Gosiak111
29-11-2009, 16:36
A ja bardzo polecam do tych samych prac i nie tylko
Paweł Bolczak
tel. 793-394-655

Kończą u nas elewację i zabudowę poddasza oraz zaczynają płytki. Najporządniejsza ekipa, którą mieliśmy do tej pory :lol:



Właśnie ekipa pana Pawła Bolczaka skończyła u nas elewację i podbitki. Bardzo porządnie, szybko i kontaktowo. Chłopaki nie obrażają się na żadną pracę, chętnie pomagają i generalnie REWELKA! Odpoczeliśmy od nerwów związanych z poprzednim wykonawcą. :D

mikopiko
04-12-2009, 21:19
Kolejnego wykonawce mogę polecić to firma Kowart, która zajmuje się elementami kutymi - ogrodzeniami. Firma sprawna, solidna , ładnie wykonująca detale. Dobry kontakt mailowy w momencie dopracowywania szczegółów . Większość ogrodzeń wykonują w Warszawie i okolicach.
http://www.kowart.pl/

http://img340.imageshack.us/img340/8138/dsc03143b.jpg
http://img187.imageshack.us/img187/9574/dsc03108x.jpg

alfa003
06-12-2009, 12:31
1. Polecam glazurnika - doskonały fachowiec i rozsądny nczłowiek:
p. Zbyszek tel. 604 406 428

żałuje że dopiero pod koniec budowy u mnie pracował... gdybym wcześniej miał ten kontakt byloby taniej, lepiej i bez nerwów...
bardzo polecam

2. Polecam brukarzy - ponad 230m2 kompleksowo zrobili bardzo starannie, bezstresowo i stosunkowo chyba niedrogo...
p.Grzesiek - 502 912 101

aigel


Co do pkt 1 - to POTWIERDZAM :D

zarembiusz
06-12-2009, 19:40
Witam serdecznie :)
Na wiosnę przyszłego roku planujemy z żoną budowę domku jednorodzinnego o powierzchni 230m2 + piwnica w pobliżu Grodziska Mazowieckiego.
Nie mamy jeszcze wybranej ekipy budowlanej, która mogłaby nam poprowadzić budowę od zera.
Dlatego będziemy wdzięczni za polecenie sprawdzonych i solidnych wykonawców, którzy zajmują się, począwszy od stanu zero po całość instalacji i wykończenie.
Myślę, że nie będzie to na pewno jedna ekipa od wszystkiego, dlatego proszę o jakiekolwiek sprawdzone kontakty. :)

coulignon
06-12-2009, 20:13
Witam serdecznie :)
Na wiosnę przyszłego roku planujemy z żoną budowę domku jednorodzinnego o powierzchni 230m2 + piwnica w pobliżu Grodziska Mazowieckiego.
Nie mamy jeszcze wybranej ekipy budowlanej, która mogłaby nam poprowadzić budowę od zera.
Dlatego będziemy wdzięczni za polecenie sprawdzonych i solidnych wykonawców, którzy zajmują się, począwszy od stanu zero po całość instalacji i wykończenie.
Myślę, że nie będzie to na pewno jedna ekipa od wszystkiego, dlatego proszę o jakiekolwiek sprawdzone kontakty. :)

Dominik Kujawa z Zabiej Woli. Ale tylko stany SSO
www.domykujawa.pl

Moge też polecić inne ekipy od dalszych parac. Ale najpierw uporaj sie z murami. :wink:

kami-lla
06-12-2009, 22:53
Dominik Kujawa z Zabiej Woli. Ale tylko stany SSO
www.domykujawa.pl

Moge też polecić inne ekipy od dalszych parac. Ale najpierw uporaj sie z murami. :wink:

Ja równiez polecam p Dominika

hiro77
08-12-2009, 07:43
Czy możecie mi polecić kogoś SOLIDNEGO od ocieplenia zewnętrzenego już mi ręce opadają od szukania.

Elena76
08-12-2009, 07:47
Czy możecie mi polecić kogoś SOLIDNEGO od ocieplenia zewnętrzenego już mi ręce opadają od szukania.

pan Leszek, na forum jako leszeq, a tu ogłoszenie i realizacje:

http://forum.muratordom.pl/ocieplenia-elewacje-poddasza-ladny-dom-cieply-dom,t134492.htm

alfa003
08-12-2009, 09:15
Czy możecie mi polecić kogoś SOLIDNEGO od ocieplenia zewnętrzenego już mi ręce opadają od szukania.

Prosze bardzo 502 152 052

zarembiusz
09-12-2009, 15:34
A czy możecie polecić wykonawcę i projektanta instalacji wentylacji mechanicznej z rekuperacją z okolic Grodziska Maz.?

damianexus
09-12-2009, 20:46
[quote=blaniek]Może komuś się przyda...


ODRADZAM. Z powodu reklamy na forum panom wzrosła ilość zleceń i odwalają fuszerki. Tynki zrobili OK ( ale to było 3 miesiące temu i robi to inna ekipa, współpracująca). Natomiast ocieplenie poddasza - zero dokładności. Aż mi szkoda drogich materiałów o wysokich współczynnikach - przy ich dokładności tak samo wyszłoby najtańszą wełną. Co najgorsze - choć zaklinali się, że kleją folię paroizolacyjną - robią to tylko jak inwestor widzi. Odkryliśmy płytę w łazience, czyli tam gdzie paroizolacja jest konieczna, i folia nie jest posklejana. Przycięta niechlujnie, drogi kołnierz paroizolacyjny, dokupiony z oknem dachowym nie przyklejony, załamka. A przecież sklejenie folii taśmą zajmuje tylko chwilę. Nie wiem jak się sprawa zakończy, bo na razie ich nie ma, a za to co zrobili zapłaciłam. Dobrze, że jeszcze nie zaszpachlowane.
Nie zlecę im ocieplenia na zewnątrz, bo to też wymaga dokładności i podejrzewam, że kleją na placki, jak inwestor nie patrzy. Ciekawe, czy forumowiczka, która ich poleciła, widziała co ma pod gipskartonami... :evil:

Dokładnie zgadzam się z powyższą opinią. Mieliśmy doświadczenie z tym panem w zakresie robienia poddasza oraz elewacji. O ile w przypadku elewacji spóźnił się z terminem "tylko" o 2 tygodni i osobiście przy pracach nie było go ani razu o tyle z poddaszem przeciągał miesiąc po czym przysłał dwóch papraków, którzy docieplenie poddasza robili pierwsyz raz w życiu. Było to dla nich tak nowe, że nawet wełnie na ocieplenie poddasza przyglądali się z niedowierzaniem:)

Zdecydowanie porażająco niefachowa ekipa. To co zostawili po sobie oraz ich nieterminowość nadaje się jedynie do prokuratury a nie na budowę.

piwopijca
10-12-2009, 05:56
A czy możecie polecić wykonawcę i projektanta instalacji wentylacji mechanicznej z rekuperacją z okolic Grodziska Maz.?
Zanim wezmiesz kogos z tzw. okolic dobrze go sprawdz.
Ja dogadalem sie z ASK i w pierwszej propozycji miala robic mi firma z Legionowa -najblizsza mojej budowy, no ale niestety facet przegial pale totalnie. Dostalem wstepna wycene od ASK a gosciu zaczal podnosic ja systematycznie i w koncowym etapie mialo wyjsc ok. 35-40% drozej niz wstepna wycena. Podobno juz nie wspolpracuja z nim za taki numer.
Drugi strzal byl trafiony i instalacje zrobila mi ekipa Pana Marka Ziolkowskiego, firma GOMAR tez jedna z ekip wspolpracujacych z ASK w naszym rejonie ale z Radomia. Wycena nieznacznie zmienila sie ale i prac troszke dolozylismy (cena wstepna nie obejmuje przepustow przez przegrody) i jest OK.
Wazne jest to ze wiekszosc jest ze sztywnych rur, elastyczne sa tylko doprowazajace do GK na poddaszu (zeby mozna bylo trafic w wycieta dziure rura) i z centralki wychodza elastyczne a reszta to juz sztywne.

Pzdr.

bardzobardzo
14-12-2009, 20:20
Moja budowa dobiega końca ,więc mogę zrobić zestawienie wykonawców godnych polecenia. Większość z nich znalazłam na forum muratora , do tych wykonawców nie miałam najmniejszych zastrzeżeń.

Hydraulika : Pan Stanisław 601 391034

Tynki zewnętrzne : Pan Darek 514 715 381
rewelacyjna ekipa. Struktura wręcz idealnie wykonana, szybko, solidnie, terminowo.

forumowy Vadiol czyli Pan Robert 664 837 837
Prace wykończeniowe w kamieniu, układanie gresów, glazura różnych wymiarów, mozaika, łączenia różnych struktur, układanie gresów na półokrągłych ściankach i nietypowych formach geometrycznych, doradzanie wielu niestandardowych i ciekawych rozwiązań. Kilku glazurników nie chciało się podjąć wykonania zadania. Wykonanie projektów bardzo dokładne, rozmieszczenie materiału zgodne z rysunkami technicznymi, z zachowaniem kątów, grubości fug dobrana idealnie, mozaika była karkołomna, z różnej wielkości płytek, które nie były swoimi krotnościami. Mój arch , był pełen uznania , a to wymagający gość.

Dachy: Pan Andrzej 505 021 091
Więźba dachowa wykonana bardzo solidnie, krycie karpiówką w rybią łuskę, obróbki wokół komina bardzo dokładne, obróbki blacharskie z blachy miedzianej wykonane perfekcyjnie. Dach spory i skomplikowany, mimo moich obaw wszystko poszło jak z płatka.
Gdyby murarze pracowali tak jak wyżej wymienione ekipy to nie odczułabym , że budowałam dom. Szczerze polecam wymienionych wykonawców.

Nefer
18-12-2009, 11:33
Dalszy ciąg polecania - w końcu prace posuwają się dalej :):) Zdjęcia poszczególnych prac w dzienniku :)

POLECAM serdecznie :


- wykonawca stanu surowego otwartego i dalszego ciągu również :) - Mariusz Andruszkiewicz - tu na forum Mariusz_A. Mariusz był inwestorem zastępczym - zajmował się koordynacją ekip, organizowaniem sprzętu i zakupem materiałow oraz "żeby wszystko szło wg. sztuki i prawidłowo".

Rozpoczęliśmy budowę w lutym 2008 - dziś mam już podłogi, kuchnię, drzwi- za chwilę będą lampy. Każda ekipa od Mariusza jest godna polecenia:
-murarze
- dekarz
- tynki wewnętrzne
- ocieplenie i tynki zewnętrzne
- gips- kartony

Moim zadaniem było tylko robienie zdjęć na budowie ( do wglądu w dzienniku)

- wykonawcę instalacji wewnętrznej gazowej+ przeprowadzenie do skrzynki w ogrodzeniu + skrzynka. Panowie zrobili bardzo starannnie, nie demolując nic po drodze, uważnie i estetycznie. Cała praca trwała 6 godzin z malowaniem rurek.
Dostałam wszystkie papiery wraz z inwenratyzacją geodezyjną.


- dostawcę okien/drzwi/ bramy garażowej (Hormann) czyli forumowy Stary :) Fachowiec w każdym calu. Nie wciska ciemnoty tylko mówi jak jest. Jego ekipa do montażu - pierwsza klasa. Towar również bez jakichkolwiek zastrzeżeń

- projektant wnętrz - czyli moja słynna Jola ( na forum jej niestety nei ma, choć ją namawiam. Nieśmiała jest :)). Za dużo by pisac - jest świetna i nie realizuje swoich wizji tylko to co ja chcę mieć w domu. Oczywiście sprowadza mnie na ziemie jak popadam w przesadę :)

- kominek - p. Daniel (po lewej zdjęcie na stronie http://www.kominkiikominy.pl/ ) - najlepsza cena w Polsce na wkład. Fajna współpraca - bezsterowa - terminowa - i przesympatyczna. Kominka nie obudowywałam.

- klimatyzacja - p. Grzegorz Puchalski - z firmy SMS KLima - kupiłam u niego urządzenia, założyli instalację (przyjeżdżali kilka razy natychmiast po zgłoszeniu gotowości) - bardzo jestem zadowolona z tej współpracy.

- wykonawca glazury/terakoty/kamienia - czyli glazurnika wszechstronnego - i znów pojawi się tu wcześniej wspominany nie raz Vadiol forumowy :) Vadiol już u mnie praktycznie skończył. W życiu nie widziałam, żeby ktoś tak był dokładny i tak dbał o moje pieniądze. Nic sie nie marnuje - doradztwo w pełni fachowe.

- Podłogi mistrzostwo świata forumowego Ghosta - jatoba olejowana w salonie i kolorowy jesion lakierowany na górze. Pełny profesjonalizm, doradztwo, bardzo fachowe wykonannie - i co najważniejsze - ludzie się przejmują jak i co robią.

- Kuchnia BYła jedna mała poprawka, ale załatwiona w 48 h - ekipa sprawna, myśląca i rozsądna. Materiały bardzo fajne. Zrobiona dokładnie tak jak chciałam. Firma : Standrex.

- Blaty Pochwalę jak skończą :) Ale na razie ok - pomimo, że blat przyjechał 3 cm za krótki - panowie nie zostawili mnie z kłopotem na Święta tylko dosztukowali. W poniedziałek przyjeżdża blat doceowy. To niby dlaczego ich chwalę ? Bo ludzie bardzo profesjonalni, bardzo mili, właściciel - fantastyczny człowiek. Firma PRODMAR. Mają wzorcownię na Radzymińskiej 115 - na ogół zastaniecie tam panią Moniką - polecam serdecznie.
Żadnych problemów z finansami - full professional - a nie myli się tylko ten co nie pracuje :) Ekipa, właścicile, obsługa w biurze, pomoc w wyborach - wszystko na najwyższym poziomie.

- Drzwi wewnętrzne - Firma Stolarnia Adam .
Drzwi wykonane w 4 tygodnie, na podstawie zdjęcia, ktore wysłałam :o . Doskonała jakość drzwi dębowych , wybarwianych na mahoń z szybkami z matowego szkła. Ekipa niesamowita - bardzo ciężko pracujący trzej młodziu ludzie. Po montażu 7 par drzwi NIGDZIE nie mam ani kawałeczka pianki montażowej (jednak można ?), po zakończeniu prac wszystko wysprzątane na błysk. A co najważniejsze - panowie bezobsługowi totalnie. Cenowo bardzo ok.[/b]

falc0n
21-12-2009, 20:46
Czy możecie mi polecić kogoś SOLIDNEGO od ocieplenia zewnętrzenego już mi ręce opadają od szukania.

Oby nie Slawek Dembski z Konstancina. Jesli Ci portfel i nerwy mile, to omijaj z dala.

Garf
27-12-2009, 21:54
Witam,

Czy ktoś z Was może polecić fachowców od elektryki i systemu LCN? Znalazłem kilka certyfikowanych firm, jednak nie ma to jak opinia kogoś u kogo taki system działa.

Pozdrawiam.

Ramot
28-12-2009, 15:11
Czy możecie mi polecić kogoś SOLIDNEGO od ocieplenia zewnętrzenego już mi ręce opadają od szukania.

Oby nie Slawek Dembski z Konstancina. Jesli Ci portfel i nerwy mile, to omijaj z dala.

Janek, 886 263 781, ocieplenie + tynki zewn.

Baska99
29-12-2009, 18:05
[quote=ensignx]Polecam mojego murarza i jego ekipę (zgrany i co ważne stały skład: 2 murarzy i 2 pomocników).

Kończą murować mój dom. Muruje dokładnie i/ale dość powoli.

U mnie siporex i teriva,a np. u sąsiada w tamtym roku porotherm i strop monolityczny.
Robią też tynki i więźbę dachową.
Ceny przyzwoite.

Kontakt: Mirek Mierzejewski 606 955 624

Ma teraz wolny termin. Można śmiało dzwonić jeśli budowa w woj. mazowieckim
albo warmińsko-mazurskie.



Budowałam z tym wykonawca - wiekszego bałaganu zostawic juz po sobie nie mozna !!!! - lepiej uprzedzic i rozliczyc sie dopiero, gdy ekipa po sobie posprząta .....pozdrawiam

GAD
02-01-2010, 17:59
Może ktoś z Państwa podzieli się namiarami na solidnego projektanta wnętrz.

Przeglądnęłam forum i znalazłam kontakt do pana architekta Arka - chyba byśmy się nie dogadali.

Chodzi o zaprojektowanie wnętrza w domku jednorodzinnym k. Starych Babic.

Pozdrawiam,
Edii

Witam,
Mogę polecić Panią Magdę z Pruszkowa (512 122 220). Bardzo miła osoba z ciekawymi pomysłami, a do tego ma bardzo przystępne stawki :)

leszekg
04-01-2010, 15:08
Witam ponownie wszystkich forumowiczów.

Jakiś czas temu pytałem na grupie o fachowców od wykonania elewacji, podbitki i podobnych prac.
Dostałem kilka telefonów (za co bardzo dziękuję).
Przedzwoniłem do każdego z fachowców i rozmawiałem telefonicznie bądź spotkałem się na budowie. W ten sposób zebrałem ceny naszych dobrych Polskich fachowców.

Tak się składa, że mam kolegę który w Wiesbaden ma firmę budowlaną która to firm zajmuje się pracami budowlanymi.
Dałem mu do wglądu ceny, które otrzymałem.

Kolega po dokonaniu przeglądu powiedział cytuje: "Ku...a, Najniższa cena która masz w Warszawie jest wyższa lub równa cenie Niemieckiej"

Nie wiem czy ktoś z was zna Wiesbaden, ale miejscowość jest mniej więcej tego samego poziomu co Warszawski Konstancin. Jest blisko Frankfurtu. Domy które tam są na sprzedaż lub budowane zwykle razem z działką kosztują ok. 2 mln EURO.

W związku z tym zastanawiam się gdzie my mieszkamy? Czy dobrzy fachowcy powariowali? Czy żyjemy w oparach absurdu?
Dlaczego w tym państwie nie mieliśmy kryzysu na miarę Wielkiej Brytanii czy USA?

falc0n
04-01-2010, 21:27
W d... ludziom sie przewraca. Wychodzi na to, ze im mniej roboty tym wyzsza cena.

Małgośka Ł.
04-01-2010, 22:07
Ja z czystym sumieniem mogę polecić ekipę P. Darka - 514 715 381 do tynków zewnętrznych i nie tylko :D.

Ekipa już nie raz była polecana w tym wątku.

Ogólnie chłopaki robią prawie wszystko. Tynki zew., wew., podwieszane sufity oraz kładą glazurę.

Ja osobiście jestem pod dużym wrażeniem ich dokładności i głęboki ukłon w ich stronę za profesjonalizm.

Obecnie chłopaki robią mi całe wnętrze, a oprócz tego zrobili wszystko na zewnątrz, tzn. elewację, podbitkę, cokoły i parapety.

batko lenin
06-01-2010, 07:11
Witam ponownie wszystkich forumowiczów.

Jakiś czas temu pytałem na grupie o fachowców od wykonania elewacji, podbitki i podobnych prac.
Dostałem kilka telefonów (za co bardzo dziękuję).
Przedzwoniłem do każdego z fachowców i rozmawiałem telefonicznie bądź spotkałem się na budowie. W ten sposób zebrałem ceny naszych dobrych Polskich fachowców.

Tak się składa, że mam kolegę który w Wiesbaden ma firmę budowlaną która to firm zajmuje się pracami budowlanymi.
Dałem mu do wglądu ceny, które otrzymałem.

Kolega po dokonaniu przeglądu powiedział cytuje: "Ku...a, Najniższa cena która masz w Warszawie jest wyższa lub równa cenie Niemieckiej"

Nie wiem czy ktoś z was zna Wiesbaden, ale miejscowość jest mniej więcej tego samego poziomu co Warszawski Konstancin. Jest blisko Frankfurtu. Domy które tam są na sprzedaż lub budowane zwykle razem z działką kosztują ok. 2 mln EURO.

W związku z tym zastanawiam się gdzie my mieszkamy? Czy dobrzy fachowcy powariowali? Czy żyjemy w oparach absurdu?
Dlaczego w tym państwie nie mieliśmy kryzysu na miarę Wielkiej Brytanii czy USA? Leszekg, jam prowincjusz, a tyś warszawiak... Znaszli określenie "ceny warszawskie"? :wink: Poza tym Twój koleś trochę przesadza...Pozdrawiam.

jareko
06-01-2010, 09:28
...jam prowincjusz, a tyś warszawiak... Znaszli określenie "ceny warszawskie"? :wink: Poza tym Twój koleś trochę przesadza...Pozdrawiam.Hmmm..... nie ma czegos takiego jak ceny "warszawskie" i inne. Ileż to razy cena za towar jaki oferuje klientom okazywala sie rowna badz nizsza od cen na rynku lokalnym
A opowiesci o rynku "zachodniem" w wiekszosci mozna miedzy bajki wlozyc
Przenies sie do Wiesbaden, zacznij budować, pozniej zacznij mieszkac - wtedy mozemy porozmawiac :)

revalidon
06-01-2010, 09:35
Przenies sie do Wiesbaden, zacznij budować, pozniej zacznij mieszkac - wtedy mozemy porozmawiac :)

Budowlańcy w Warszawie i Wiesbaden mają takie same żołądki..?? :roll:

jareko
06-01-2010, 09:54
..Budowlańcy w Warszawie i Wiesbaden mają takie same żołądki..?? :roll:No nie... coś ci się chyba czasy pomyliły :) O żoładkach mówiono z piętnaście lat temu ;)

oxide
06-01-2010, 16:36
Witam,
Poszukuję sprawdzonej ekipy/ekip narazie do postawienia SSO .Budowa w Warszawie Wawrze, chciałbym rozpocząć na wiosne,
Za wszystkie namiary będę bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam
Wojtek

Kwap
12-01-2010, 15:55
Witam,
Poszukuję sprawdzonej ekipy/ekip narazie do postawienia SSO .Budowa w Warszawie Wawrze, chciałbym rozpocząć na wiosne,
Za wszystkie namiary będę bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam
Wojtek


Przejrzuj posty powyrzej :lol:

Anna Kotynska
14-01-2010, 21:45
Dołączamy do grona zadowolonych inwestorów u których swoje prace wykonywał polecany już niejednokrotnie pan Robert od kartongipsów, prace wykonane były terminowo, szybko, czysto a efekt naprawdę zadowalający, to jedna z niewielu ekip które mogę z czystym sumieniem polecić kontakt do pana Roberta 0 502 469 645 i drugi fachowiec elektryk pan Andrzej 0 605 317 775, również terminowo, mimo że pod tynk to niemalże od linijki, ciekawe rozwiązania a cała instalacja udokumentowana

Ja z kolei ODRADZAM pana ROBERTA od ocieplenia poddasza i zabudowy gk. Pan umówił się ze mną na konkretny termin - czekałam miesiąc czasu, po wejściu na budowę pod błachym pretekstem zszedl z budowy, w tzw. międzyczasie jego ludzie pozrywali mi folię z okien przyklejoną na specjalnych listew, obiecywał, że wróci, przetrzymał mnie koleiny miesiąc cały czas fundując jakieś bajeczki. Po dwóch miesiącach pan ubolewając nad swym losem stwierdził, że nie wykona u mnie pracy.
Mogę polecić konkretnego gościa od tych prac - zainteresowanym wyślę na priv.

Anna Kotynska
14-01-2010, 22:24
Wczora pożegnałam panów od g-k. Polecam bardzo, bardzo!!!!!!! Zostali już wcześniej polecani na forum m.in. przez Nefer. To,że są super fachowcami jest bezdyskusyjne ale dodatkowo to bardzo fajni ludzie. Pan Robert i jego brat Wojtek z pewnością na długo zostaną nam w pamięci. Dodatkowo zaproponowali fajne rozwiązania, które z pewnością ułatwią nam życie. Jeśli ktoś ceni fachowość i dobry humor to może liczyć na to korzystając z usług tej ekipy. Bardzo dziękuję Nefer, że o nich napisała i moglam ich zaprosić do swojego domu
Robert 502 469 645

Cała przyjemność po mojej stronie - chłopaki rzeczywiście są niezwykli :):)

A ja jeszcze raz NIE POLECAM! :evil: Zmarnowali mi prawie 3 miesiące, cały czas zwodząć, narobili szkód na budowie.

Ramot
15-01-2010, 07:49
A ja jeszcze raz NIE POLECAM! :evil: Zmarnowali mi prawie 3 miesiące, cały czas zwodząć, narobili szkód na budowie.

Kurczę, to zaskakujące. U mnie było wszystko miodzio i polecałem ekipę wielu ludziom...

Magda i Michał
15-01-2010, 10:49
A ja jeszcze raz NIE POLECAM! :evil: Zmarnowali mi prawie 3 miesiące, cały czas zwodząć, narobili szkód na budowie.

Kurczę, to zaskakujące. U mnie było wszystko miodzio i polecałem ekipę wielu ludziom...
A ja mam co do nich mieszane uczucia: współpraca przebiegała szybko i sprawnie, bezproblemowo.
Jednak efekt końcowy był widoczny dopiero jak się pomalowało KG farbą (czyli jakieś 4 miesiące później) i od razu widać, gdzie Panowie robili dokładnie, a gdzie na szybko, aby zrobić... Widać każde złączenie płyt - dosłownie garby, a gdy chciałam poprawek, to albo byli już u siebie, albo nie po drodze im było, albo jechali właśnie na szkolenie do Niemiec....i niby jak będą w okolicy to będą pamiętać, ale co z tego, jak nawet nie mogli zadzwonić i się umówić na poprawki. i tak to zostało... w sypialni, to aż patrzeć na sufit nie mogę...
Wydaje mi się, że jak tylko wyrobili sobie dobre imię, to na nim jechali, nie do końca dbając o jakość swojej pracy.

Nefer
15-01-2010, 10:51
Wczora pożegnałam panów od g-k. Polecam bardzo, bardzo!!!!!!! Zostali już wcześniej polecani na forum m.in. przez Nefer. To,że są super fachowcami jest bezdyskusyjne ale dodatkowo to bardzo fajni ludzie. Pan Robert i jego brat Wojtek z pewnością na długo zostaną nam w pamięci. Dodatkowo zaproponowali fajne rozwiązania, które z pewnością ułatwią nam życie. Jeśli ktoś ceni fachowość i dobry humor to może liczyć na to korzystając z usług tej ekipy. Bardzo dziękuję Nefer, że o nich napisała i moglam ich zaprosić do swojego domu
Robert 502 469 645

Cała przyjemność po mojej stronie - chłopaki rzeczywiście są niezwykli :):)

A ja jeszcze raz NIE POLECAM! :evil: Zmarnowali mi prawie 3 miesiące, cały czas zwodząć, narobili szkód na budowie.

Jesteś pewna, że rozmwiamy o tym samym Robercie ? Bo przed chwilą do niego dzwonilam i jakoś nie kojarzy.... Czy na pewno chodzi Ci o Selki ?

P.s. u mnie kończy się malowanie i nadal podtrzymuję swoją opinię. Oczywiście nigdu nie będzie ściana jak lustro , bo to nie gładź tylko g-k i płyty polączyć jakoś trzeba, ale nie mam uwag.

coulignon
15-01-2010, 11:04
w sypialni, to aż patrzeć na sufit nie mogę...
.


Czas zmienić pozycję!!!!! :lol: :lol: :lol:

Ja mam niestety podbnie ale z tynkami. Część jest ok, część wyglada koszmarnie. Ale dopiero było to widać po malowaniu.
Wykonawca odszedł z budowy ze słowami "oby ci tu wszystko chu.... popękało". Plus parę innych gróźb. Chyba nie będzie chciał robić poprawek :wink: Taki drobny cwaniaczek spod Sochaczewa... :evil:

78mysz
15-01-2010, 12:03
U mnie na budowie było kilka fajnych ekip. Gro z nich poleciła Nefcia. Z zamkniętymi oczami mogę polecić Starego- fantastyczne okna i fachowo wprawione, a dodatkowo człowiek w deche jest;), Sławka z Delty- od alarmów-zaproponował optymalne rozwiązanie do naszych potrzeb, Roberta - firma Selki, który dokładnie poupychał mi na daszku wełnę i wymyślił fajną zabudowę stryszku nad garażem, dodatkowo ocieplając jeszcze styropianem kawałek ściany, żebym nie musiała juz do tego nikogo wołac. Mogę również polecić Ducha czyli Ghost34, który przez rok czasu wysluchiwał cierpliwie o tym jak mają wyglądać moje podłogi i zaproponował i drewno i jego układ, który w 100%tach spełnia moje oczekiwania.
Podłogi w glazurze i łazienki robił mi Rafał, który wszystko bardzo ładnie porozmierzał i elegancko ulożył.
To są ekipy, których obecność na budowie nie przyprawiała mnie o migotanie przedsionków, które umieją wykonywać swoją pracę dokladnie i mają ciekawe pomysły.Pozostałe ekipy też były niczego sobie, ale nie bede juz o nich mówić.

adnotacja z 31.08.2010

Wycofuję swoje polecenie dla firmy Wenge-mar.
Zaczęli dobrze, skończyli źle. Połowa podłóg wykonanych u mnie w domu jest zrobiona bardzo dobrze, a druga połowa wygląda obrzydliwie. Schody montowane przez tą firmę są poskładane fatalnie i nadają się jedynie do zdjęcia, tymczasem szef firmy przyznał się do błędu i obiecał poprawę ale na tym się skończyło. Dodatkowo przy montażu schodów dokonano wielu zniszczeń na posadzkach na piętrze, uszkodzono ściany i gres na parterze w świeżo wykończonym domu. Dla zainteresowanych zdjęcia w komentarzu i dzienniku.

hubertsain
15-01-2010, 13:48
w sypialni, to aż patrzeć na sufit nie mogę...
.


Czas zmienić pozycję!!!!! :lol: :lol: :lol:

Ja mam niestety podbnie ale z tynkami. Część jest ok, część wyglada koszmarnie. Ale dopiero było to widać po malowaniu.
Wykonawca odszedł z budowy ze słowami "oby ci tu wszystko chu.... popękało". Plus parę innych gróźb. Chyba nie będzie chciał robić poprawek :wink: Taki drobny cwaniaczek spod Sochaczewa... :evil:

coulignon nic tylko współczuć trafienia na takiego "fachowca".
Nie da się ukryć, że to pewnie jakaś moja konkurencja działająca na "moim podwórku" :-?

coulignon
15-01-2010, 14:09
[

coulignon nic tylko współczuć trafienia na takiego "fachowca".
Nie da się ukryć, że to pewnie jakaś moja konkurencja działająca na "moim podwórku" :-?

ano niestety....

Dla zainteresowanych namiary na "fachowca" na priv - obiecał mi jakąś straaaaszną zemstę.
Hub***n - w sumie to powinieneś się cieszyć - bedziesz miał po kim robić poprawki :wink: :lol:

hubertsain
15-01-2010, 14:20
[

coulignon nic tylko współczuć trafienia na takiego "fachowca".
Nie da się ukryć, że to pewnie jakaś moja konkurencja działająca na "moim podwórku" :-?

ano niestety....

Dla zainteresowanych namiary na "fachowca" na priv - obiecał mi jakąś straaaaszną zemstę.
Hub***n - w sumie to powinieneś się cieszyć - bedziesz miał po kim robić poprawki :wink: :lol:

Poprawki po kimś to najbardziej niewdzięczna praca niestety.
Jeżeli masz geometrie OK tzn. piony, poziomy, kąty to pół biedy. Strukturę na tynkach cementowo-wapiennych można poprawić poprzez nałożenie gładzi cementowej - efekt rewelacyjny - opis w moim poście w dziale ogłoszenia drobne :)

RRR
15-01-2010, 19:20
Witam,
a ja miałem ekipę właśnie z Sochaczewa i mogę polecić firmę tynkarzy - wykonywali u mnie tynki gipsowe i cementowo - wapienne.
Czysto , schludnie i terminowo.Tynki gipsowe praktycznie po wyschnięciu nadają sie pod malowanie.Tynki cementowo - wapienne wykonali metodą tradycyjną ( piasek, cement , wapno urabiane na budowie) przy pomocy agregatu i zacierali mechanicznie tak,że powierzchnia jest gładka i nie musiałem kłaść trzeciej warstwy tzn. szlichty z piasku kwarcowego. Ceny mają jak najbardziej do zaakceptowania za tą jakość.
Telefon do szefa 502 370 226.

Igrek
19-01-2010, 12:48
Ja mam niestety podbnie ale z tynkami. Część jest ok, część wyglada koszmarnie. Ale dopiero było to widać po malowaniu.


witam w klubie :-? tynki miały być jak marzenie (ciekawe czyje) gipsowe gładkie...eech, panowie przyjechali na odbiór bez łaty i przykładali do ściany ....deskę nieheblowaną
łączenia kg w salonie to po prostu koszmar! ale już nauczyłem się nie patrzeć na sufit :D a halogeny pomogły (powiedzmy) w niedostrzeganiu tego co razi.....

ale i tak mieszka się super :D

agawi74
19-01-2010, 22:39
Witam,
poszukuję taniego kominiarza do odbioru domu.
Będę wdzięczna za namiary.
Pozdrawiam

asiaba
21-01-2010, 09:16
Do wykonania stanu surowego z więźbą polecam ekipę pana
Roberta (telefon 603 591 433).

Kilka szczegółów:

- błyskawiczne tempo prac - dom o powierzchni użytkowej pow 200 m2 z
więźbą dachową zbudowali praktycznie w półtora miesiąca (a zdarzały
się przestoje, które wynikały z braku materiału),

- Pan Robert nie buduje bezmyślnie tego, co jest w projekcie, ale
identyfikuje błędy architektów / konstruktora, ma propozycje, jak
rozwiązać problemy i naprawić błędy, wszelkie zmiany konsultuje z
właścicielem i kierownikiem budowy

- mimo że mówi, że jest od stanu surowego, to podczas budowy poczuwa
się do odpowiedzialności za budynek, co jest szczególnie ważne w
sytuacjach, gdy na plac wkraczają inne ekipy, np hydraulik - obserwuje
ich kątem oka i pilnuje, żeby niczego nie popsuli

Magda i Michał
21-01-2010, 09:59
Witam,

a ja chciałabym polecić stolarza od schodów - pan Darek Lasek - 608 404 823.
Solidny, dokładny, terminowy, cenowo przestępny.
Co prawda czekaliśmy na niego 2 miesiące, ale wszedł w umówionym terminie i wszystko zrobił w ciągu jednego dnia.
Robił nastopnice schodów betonowych + barierki. Jako drewno używa dębu i barwi go na różne kolory.
http://i48.tinypic.com/30ruyl1.jpg http://i49.tinypic.com/20l18bk.jpg http://i48.tinypic.com/35lvket.jpg
Przepraszam za jakość zdjęć, robione komórką, i niestety nie oddają uroku schodów.

Nina81
22-01-2010, 01:33
Witam

Ja moge polecić bardzo solidną ekpie od kuchni i szaf wnękowych.
Co prawda są z Częstochowy ale są tani i solidni. Podobna kuchnia
do mojej z frontami drewnianymi w wawie kosztowala dwa razy tyle.
Jezeli ktos potrzebuje to info na priv, moge tez zdjecia kuchni podeslac.

Niedawno zostałem właścicielem nowego domu w Piasecznie, brakuje tam kilku spraw i stąd prośba o namiary:

1) dach - blachodachowka - kilka ekip widziałem w wątku, może ktoś coś doradzi jeszcze

2) wylewki lub legary - narazie jesze nie wiem, wiec poprosze o namiary na dobrą ekipe od wylewek lub od podłóg w kontrukcji legarowej

3) piec gazowy - instalacja co jest, pytanie tylko jaki piec wybrac i skad wziąć dobrą ekpie co go podłączy

4) wykończeniówka - panele, gładzie, malowanie itp - ekipa

Ogólnie jestem laikem, ale dużo czytam ostatnio :D , dobrze by było gdyby jedna ekipa zrobiła to wszystko naraz :roll:, ale to chyba nie realne.

pozdr
Marcin

ja poproszę o namiary na tę firmę


czy oni pracują z Blumem?

[email protected]

Nina81
22-01-2010, 01:54
a ja szukam tzw. złotej rączki do drobnych napraw domowych, ktoś ma?

zOOr
24-01-2010, 19:17
Wczora pożegnałam panów od g-k. Polecam bardzo, bardzo!!!!!!! Zostali już wcześniej polecani na forum m.in. przez Nefer. To,że są super fachowcami jest bezdyskusyjne ale dodatkowo to bardzo fajni ludzie. Pan Robert i jego brat Wojtek z pewnością na długo zostaną nam w pamięci. Dodatkowo zaproponowali fajne rozwiązania, które z pewnością ułatwią nam życie. Jeśli ktoś ceni fachowość i dobry humor to może liczyć na to korzystając z usług tej ekipy. Bardzo dziękuję Nefer, że o nich napisała i moglam ich zaprosić do swojego domu
Robert 502 469 645

Cała przyjemność po mojej stronie - chłopaki rzeczywiście są niezwykli :):)

A ja jeszcze raz NIE POLECAM! :evil: Zmarnowali mi prawie 3 miesiące, cały czas zwodząć, narobili szkód na budowie.

Nie wierzę. Jak się umawiałem z kilku tygodniowym wyprzedzeniem to prawie co do godziny się zjawili.
W końcu się odstresowałem po kilku wpadkach z innymi ekipami. Można było chłopaków zostawić i niech działają. Zrobili ocieplenie poddasza i gładzie.

agawi74
25-01-2010, 22:28
Czy możecie kogoś polecić do wykonania kutej balustrady do schodów wewnętrznych?
Dzięki :wink:

RadziejS
27-01-2010, 13:05
Chciałbym polecić mojego Tatę. Cały dom wybudował mi praktycznie on, maksymalnie bywało dwóch pomocników w tym ja. Nie robiliśmy we własnym zakresie tylko dachu, wylewek i tynków wew.
Polecam go jako złota rączka i do innych prac, które można wykonywać samodzielnie:
- płytki, panele, glazura, łazienki od zera do końca
- przeróbki hydrauliczne, elektryczne, instalacje
- gipsowanie, malowanie, murowanie
- u mnie zrobiona cała podłogówka, kompleksowo
- zapytać można o wszystko

Polecam bo wiem jak ważna jest solidność, widziałem na budowach u znajomych różne fuszerki (no i czytam na FM), Tata robi niezbyt szybko, ale na pewno dokładnie, poleci ciekawe rozwiązanie (chociażby obrobienie Veluxów płytą OSB, sztywno, nic nie wieje, nie przemarza, kotłownia z dwoma piecami). Poza tym często ktoś potrzebuje wykonać małą pracę, a ekipy nie chcą przychodzić.

Tel. 888-911-717 Rysiek (Warszawa lewobrzeżna, Pruszków, Raszyn, Nadarzyn i okolice). Na maila mogę zainteresowanym wysłać fotki niektórych prac.

Nefer
31-01-2010, 22:50
Dalszy ciąg polecania - w końcu prace posuwają się dalej :):) Zdjęcia poszczególnych prac w dzienniku :)

POLECAM serdecznie :


- wykonawca stanu surowego otwartego i dalszego ciągu również :) - Mariusz Andruszkiewicz - tu na forum Mariusz_A. Mariusz był inwestorem zastępczym - zajmował się koordynacją ekip, organizowaniem sprzętu i zakupem materiałow oraz "żeby wszystko szło wg. sztuki i prawidłowo".

Rozpoczęliśmy budowę w lutym 2008 - dziś mam już podłogi, kuchnię, drzwi- za chwilę będą lampy. Każda ekipa od Mariusza jest godna polecenia:
-murarze
- dekarz
- tynki wewnętrzne
- ocieplenie i tynki zewnętrzne
- gips- kartony

Moim zadaniem było tylko robienie zdjęć na budowie ( do wglądu w dzienniku)

- wykonawcę instalacji wewnętrznej gazowej+ przeprowadzenie do skrzynki w ogrodzeniu + skrzynka. Panowie zrobili bardzo starannnie, nie demolując nic po drodze, uważnie i estetycznie. Cała praca trwała 6 godzin z malowaniem rurek.
Dostałam wszystkie papiery wraz z inwenratyzacją geodezyjną.


- dostawcę okien/drzwi/ bramy garażowej (Hormann) czyli forumowy Stary :) Fachowiec w każdym calu. Nie wciska ciemnoty tylko mówi jak jest. Jego ekipa do montażu - pierwsza klasa. Towar również bez jakichkolwiek zastrzeżeń

- projektant wnętrz - czyli moja słynna Jola ( na forum jej niestety nei ma, choć ją namawiam. Nieśmiała jest :)). Za dużo by pisac - jest świetna i nie realizuje swoich wizji tylko to co ja chcę mieć w domu. Oczywiście sprowadza mnie na ziemie jak popadam w przesadę :)

- kominek - p. Daniel (po lewej zdjęcie na stronie http://www.kominkiikominy.pl/ ) - najlepsza cena w Polsce na wkład. Fajna współpraca - bezsterowa - terminowa - i przesympatyczna. Kominka nie obudowywałam.

- klimatyzacja - p. Grzegorz Puchalski - z firmy SMS KLima - kupiłam u niego urządzenia, założyli instalację (przyjeżdżali kilka razy natychmiast po zgłoszeniu gotowości) - bardzo jestem zadowolona z tej współpracy.

- wykonawca glazury/terakoty/kamienia - czyli glazurnika wszechstronnego - i znów pojawi się tu wcześniej wspominany nie raz Vadiol forumowy :) Vadiol już u mnie praktycznie skończył. W życiu nie widziałam, żeby ktoś tak był dokładny i tak dbał o moje pieniądze. Nic sie nie marnuje - doradztwo w pełni fachowe.

- Podłogi mistrzostwo świata forumowego Ghosta - jatoba olejowana w salonie i kolorowy jesion lakierowany na górze. Pełny profesjonalizm, doradztwo, bardzo fachowe wykonannie - i co najważniejsze - ludzie się przejmują jak i co robią.

- Kuchnia BYła jedna mała poprawka, ale załatwiona w 48 h - ekipa sprawna, myśląca i rozsądna. Materiały bardzo fajne. Zrobiona dokładnie tak jak chciałam. Firma : Standrex.

- Blaty Pochwalę jak skończą :) Ale na razie ok - pomimo, że blat przyjechał 3 cm za krótki - panowie nie zostawili mnie z kłopotem na Święta tylko dosztukowali. W poniedziałek przyjeżdża blat doceowy. To niby dlaczego ich chwalę ? Bo ludzie bardzo profesjonalni, bardzo mili, właściciel - fantastyczny człowiek. Firma PRODMAR. Mają wzorcownię na Radzymińskiej 115 - na ogół zastaniecie tam panią Moniką - polecam serdecznie.
Żadnych problemów z finansami - full professional - a nie myli się tylko ten co nie pracuje :) Ekipa, właścicile, obsługa w biurze, pomoc w wyborach - wszystko na najwyższym poziomie.

- Drzwi wewnętrzne - Firma Stolarnia Adam .
Drzwi wykonane w 4 tygodnie, na podstawie zdjęcia, ktore wysłałam :o . Doskonała jakość drzwi dębowych , wybarwianych na mahoń z szybkami z matowego szkła. Ekipa niesamowita - bardzo ciężko pracujący trzej młodziu ludzie. Po montażu 7 par drzwi NIGDZIE nie mam ani kawałeczka pianki montażowej (jednak można ?), po zakończeniu prac wszystko wysprzątane na błysk. A co najważniejsze - panowie bezobsługowi totalnie. Cenowo bardzo ok.[/b]

Balustrady ze stali Polecam - również wykonawca z Forum (profil : http://forum.muratordom.pl/uzytkownik91683.htm). Prawdziwi artyści - czarują cuda ze szkła, stali, i wielu innych materiałów (również drewno - współpracują ze stolarzem - artystą - kuchnie, drzwi, blaty , szafy, ale nie pracował u mnie)
Tu strona firmy : http://www.all-met.pl/ a w dzienniku ich dzieło.
Ekipa rozpoczęła o 10.00 i pracowała aż skończyła - czyli do 3 rano dnia następnego z jedną przerwą na pizzę. No są niesamowici :) Bardzo uważali na ściany, drzwi, listwy, podłogę - a manewrowanie 6-metrową balustradą w wykończonym wnętrzu proste nie jest. Jeśli dorzucimy do tego spawanie, szlifowanie i kucie ... szacun :) W razie czego dam tel. do szefa.

Bellucci
01-02-2010, 20:49
Polecam bardzo dobrego glazurnika. Chłopak jest młody, zdolny, jestem bardzo zadowolona z jego pracy gdyby ktoś potrzebował oto namiary.
Adam 508-603-717

dobroszka
01-02-2010, 21:38
Jak na razie budujemy właściwie bez wpadek , wkraczamy w etap wykończeniówki - oby tak dalej :)


A do tej pory z czystym sumieniem mogę polecić:


SSO - firma pana Mariusza - forumowy "Mariusz_A". - zdecydowałam się na nich po obejrzeniu budowy Nefer i nie żałuję :) Sprawnie i fachowo przeprowadził nas przez pierwszy etap budowania.

OKNA ,DRZWI,BRAMA - forumowy "Stary".Fachowiec w każdym calu , potrafi doradzić i dobrać najsensowniejsze rozwiązania. No i w dodatku przesympatyczna postać .

ALARM - firma forumowego "Zbycha" - profesjonalizm w podejściu do klienta i w samym wykonaniu. Bardzo miła ekipa.

TYNKI WEW. - zrobiliśmy cementowo-wapienne z agregatu. Polecam serdecznie pana Majchrzaka - tel. 603 635 144. Szybko i niezwykle starannie.

OCIEPLENIE I K-G - polecany już wczesniej na FM pan Robert z firmą Selki . Ekipę pożegnałam dziś i jestem pod wrażeniem. Pięknie ocieplili nam chałupkę i wyczarowali różne zabudowy kartongipsowe. Ekipa przemiła , wesoła i uwijają się z robotą w zawrotnym tempie .
Kontakt do p.Roberta: 502 469 645

yarecky_wawa
07-02-2010, 00:31
DEKARZ Warszawa i okolice - Robert Koprowski, wspominany już w kilku prostach - jak dla mnie specjalista od karpiówki, obróbek blacharskich i "wolich oczek"

Poniżej link do mojej strony z galeria budowy i robotą m.in. Pana Roberta .

http://apmpoland.pl/osiedle_wolica/galeria/

Jesli się jescze coś spodoba służę pomocą :)

Pozdrawiam
Jarek

phans
09-02-2010, 17:32
SSO - firma pana Mariusza - forumowy "Mariusz_A". - zdecydowałam się na nich po obejrzeniu budowy Nefer i nie żałuję :) Sprawnie i fachowo przeprowadził nas przez pierwszy etap budowania.

Może i jest dobry ale cholernie drogi! - dostałem od niego wycenę 2x większą niż wynosi średnia :-(

dobroszka
09-02-2010, 19:49
SSO - firma pana Mariusza - forumowy "Mariusz_A". - zdecydowałam się na nich po obejrzeniu budowy Nefer i nie żałuję :) Sprawnie i fachowo przeprowadził nas przez pierwszy etap budowania.

Może i jest dobry ale cholernie drogi! - dostałem od niego wycenę 2x większą niż wynosi średnia :-(

Jak zabieraliśmy się za budowę robiłam wyceny w trzech miejscach - wycena od Mariusza była środkowa.Tańsza oferta była niższa o 6 tysi chyba. Trzymam kciuki,żebyś znalazł jakąś sensowną ekipę :)

Tomek i Kasia K.
12-02-2010, 13:28
Szukam poleconej ekipy do ocieplenia i elewacji - bedą do wykonania bonie i dwie zaokrąglone ściany.
Na elewacji nie będzie kamienia (tak jak na wizualizacji - ciemnoszare) - całość w styropianie + tynk
http://i1.fmix.pl/fmi2494/6e9a33f0000661264b5b6b7f/zdjecie.jpg (http://www.fmix.pl/zdjecie/1477259/3tx)
http://i1.fmix.pl/fmi1853/da3ae505001168da4b5b6b4c/zdjecie.jpg (http://www.fmix.pl/zdjecie/1477253/7tx)
http://i3.fmix.pl/fmi2163/1b043a5d000171b04b5b6ba2/zdjecie.jpg (http://www.fmix.pl/zdjecie/1477262/6tx)

yarecky_wawa
15-02-2010, 18:14
Szukam poleconej ekipy do ocieplenia i elewacji - bedą do wykonania bonie i dwie zaokrąglone ściany.
Na elewacji nie będzie kamienia (tak jak na wizualizacji - ciemnoszare) - całość w styropianie + tynk
http://i1.fmix.pl/fmi2494/6e9a33f0000661264b5b6b7f/zdjecie.jpg (http://www.fmix.pl/zdjecie/1477259/3tx)
http://i1.fmix.pl/fmi1853/da3ae505001168da4b5b6b4c/zdjecie.jpg (http://www.fmix.pl/zdjecie/1477253/7tx)
http://i3.fmix.pl/fmi2163/1b043a5d000171b04b5b6ba2/zdjecie.jpg (http://www.fmix.pl/zdjecie/1477262/6tx)


Witam,

skąd jesteście??

Mam ekipę z okolic Lublina która dziala też w Warszawie. Robią domy moje i moich klientów. Zdjęcia mozna zobaczyć na mojej stronie do której link jest kilka postów wyżej.

http://apmpoland.pl/osiedle_wolica/galeria/

Pozdrawiam
Jarek

radekf
15-02-2010, 19:23
Budowa dobiega końca, tak więc ze swojej strony mogę polecić:

- rekuperacja - KLIMAT-DOM www.klimat-dom.com.pl, robią również u mojego kolegi, także jest zadowolony
- balustrady z nierdzewki - p. Szymon 509 040 549
- schody z kamienia - Focus Stones www.focus-stones.pl
- hydraulika, podłogówka - p. Tadeusz 609 688 615
- świadectwa energetyczne (mają też kamerę termowizyjną, gorąco polecam póki jeszcze mamy mrozy, dzięki temu udało mi się namierzyć i naprawić kilka wielkich mostków termicznych - efekt fuszerki ekipy od ocieplenia poddaszy) - www.888.waw.pl
- ogrodzenia - p. Marek 517 177 372

Rom-Kon
15-02-2010, 21:10
Nefer u Ciebie to można robić za darmo :wink: ...za reklamę na forum :lol:

Coulingnon jak przyjadę do sąsiada to tynki sie poprawi ...a mówiłem... mówiłem...

Nefer
15-02-2010, 21:11
Nefer u Ciebie to można robić za darmo :wink: ...za reklamę na forum :lol:


Kurde, że też ja na to wcześniej nie wpadłam :wink:

lilka.w
17-02-2010, 13:50
Potrzebuję glazurnika w Legionowie ,po 10.marca.Najlepiej takiego ,co to : jest dokladny,myśli,ma pomysły,umie robić brodziki z płytek,doradzi i sprząta po sobie.Wiem ,że to spore wymagania,ale moze ktoś tAki się znajdzie.....

Thomas_67
19-02-2010, 15:40
Potrzebuję glazurnika w Legionowie ,po 10.marca.Najlepiej takiego ,co to : jest dokladny,myśli,ma pomysły,umie robić brodziki z płytek,doradzi i sprząta po sobie.Wiem ,że to spore wymagania,ale moze ktoś tAki się znajdzie.....

poszło na pw
pozdrawiam

w.rob
20-02-2010, 14:46
Witam po "dłuższej przerwie" :wink:

Szukam ekipy do wykonania podbitki dachowej (PCV - Gamrat)... Proszę o podpowiedzi...

AdamoZ
23-02-2010, 12:44
Witam,
nie polecam zdecydowanie hydraulika z Sulejówka
p. Stanislaw Kubuj tel: 0601 391 034,
mimo, że był polecany przez Was.

Otóż umówił się na godz konkretną - nie przyjechał.
na dodatek jak zapytałem o której będzie - był zdziwiony (bo przecież klient ma czekać na niego cały dzień). jak powiedziałem, że umówimy się na wieczór, bo teraz muszę wyjechać to odpowiedział, że dla niego jest to niepoważne i się rozłączył.

Na dodatek za prostą robótkę (max 15 min) zażyczył sobie majątek

kolejny typ, który ma klienta .... gdzieś

może jak skurczy mu się grono klientów - zacznie nas szanować

Nefer
23-02-2010, 16:31
Dołączamy do grona zadowolonych inwestorów u których swoje prace wykonywał polecany już niejednokrotnie pan Robert od kartongipsów, prace wykonane były terminowo, szybko, czysto a efekt naprawdę zadowalający, to jedna z niewielu ekip które mogę z czystym sumieniem polecić kontakt do pana Roberta 0 502 469 645 i drugi fachowiec elektryk pan Andrzej 0 605 317 775, również terminowo, mimo że pod tynk to niemalże od linijki, ciekawe rozwiązania a cała instalacja udokumentowana

Ja z kolei ODRADZAM pana ROBERTA od ocieplenia poddasza i zabudowy gk. Pan umówił się ze mną na konkretny termin - czekałam miesiąc czasu, po wejściu na budowę pod błachym pretekstem zszedl z budowy, w tzw. międzyczasie jego ludzie pozrywali mi folię z okien przyklejoną na specjalnych listew, obiecywał, że wróci, przetrzymał mnie koleiny miesiąc cały czas fundując jakieś bajeczki. Po dwóch miesiącach pan ubolewając nad swym losem stwierdził, że nie wykona u mnie pracy.
Mogę polecić konkretnego gościa od tych prac - zainteresowanym wyślę na priv.

Dziś był u mnie Robert (piszę w jego imieniu, bo on nie ma konta na FM ). Okazało się,że skontaktował się z Twoim mężem. Owszem, rozmawialiście o współpracy , ale ani Robert ani jego ekipa nigdy nie weszła na Waszą budowę.
NIgdy nie skorzystaliście z jego usług, wybraliście inną ekipę.

Nieporozumienie zostało wyjaśnione - mąż obiecał sprostować ten wpis .
Niestety nigdy się to nie stało.
Każdy się może pomylić, ale bardzo łatwo komuś zrobić krzywdę takim wpisem. I chyba własnie robicie krzywdę ekipie Robert.

Nie wiem dlaczego nie możecie sprostować swojej wypowiedzi. Myślę, że wypadałoby .......

Nefer
23-02-2010, 16:34
Wczora pożegnałam panów od g-k. Polecam bardzo, bardzo!!!!!!! Zostali już wcześniej polecani na forum m.in. przez Nefer. To,że są super fachowcami jest bezdyskusyjne ale dodatkowo to bardzo fajni ludzie. Pan Robert i jego brat Wojtek z pewnością na długo zostaną nam w pamięci. Dodatkowo zaproponowali fajne rozwiązania, które z pewnością ułatwią nam życie. Jeśli ktoś ceni fachowość i dobry humor to może liczyć na to korzystając z usług tej ekipy. Bardzo dziękuję Nefer, że o nich napisała i moglam ich zaprosić do swojego domu
Robert 502 469 645

Cała przyjemność po mojej stronie - chłopaki rzeczywiście są niezwykli :):)

A ja jeszcze raz NIE POLECAM! :evil: Zmarnowali mi prawie 3 miesiące, cały czas zwodząć, narobili szkód na budowie.



Że się powtórzę ...


Dziś był u mnie Robert (piszę w jego imieniu, bo on nie ma konta na FM ). Okazało się,że skontaktował się z Twoim mężem. Owszem, rozmawialiście o współpracy , ale ani Robert ani jego ekipa nigdy nie weszła na Waszą budowę.
NIgdy nie skorzystaliście z jego usług, wybraliście inną ekipę.

Nieporozumienie zostało wyjaśnione - mąż obiecał sprostować ten wpis .
Niestety nigdy się to nie stało.
Każdy się może pomylić, ale bardzo łatwo komuś zrobić krzywdę takim wpisem. I chyba własnie robicie krzywdę ekipie Robert.

Nie wiem dlaczego nie możecie sprostować swojej wypowiedzi. Myślę, że wypadałoby .......

78mysz
23-02-2010, 20:38
Być może moje skromne zdanie nie ma większego znaczenia, ale uwazam, że Ekipa Roberta poprostu nie jest zdolna do takiego zachowania jakie zostało opisane. Szkody na budowie?3-miesięczne opóźnienia? Przecież to sa ludzie, którzy przychodzą, robią co mają do roboty od poczatku do końca i sobie idą na kolejną budowę. Nie zwodzą terminami, nie przeciągają prac i powaznie podchodzą do niej i do klienta

jareko
23-02-2010, 20:56
...Nie wiem dlaczego nie możecie sprostować swojej wypowiedzi. Myślę, że wypadałoby .......żartujesz chyba :(
Tutaj?
Jakiekolwiek pomyje na wykonawce sprostować?
Wyjaśnic?
Żalosne to ale o wiele łatwiec co poniektórym, zadufanym w sobie, kogoś oczernić a później wstyd jak cholera przyznać sie do błędu
Żałosne i godne tak naprawdę pogardy
Po takim zachowaniu napisałbym tak - wykonawcy - unikajcie jak ognia tego forumowicz o nicku Anna Kotynska
Prędzej uwierzę w słowa Nefer niż te

Nefer
23-02-2010, 21:20
Robert wpadł do mnie, bo go porosiłam o pomoc. Pposzukuję kogoś kto poprawi rozoraną ścianę po błędzie hydraulika.
Trzeba wymieć płytę g-k na fragmencie wielkości 50 x 20 cm.
Ciekawe czy taki beznadziejny wykonawca fatygowałby się, żeby komuś zrobić taką pierdołę ?
Piszę to, bo nie jestem Roberta rodziną, nie pracuję w jego ekipie, nie biorę za to kasy.

Po prostu nie wierzyłam i nie wierzę w tę opinie o nim.

Bardzo jest mi przykro, że tak łatwo można kogoś oskarżyć o rzeczy których nie zrobił. Szczerze - Robert jest bardzo rozczarowany. Nie jest zły, wściekły. Jest po prostu urażony. Został niesprawiedliwie pomówiony. Nikt nie lubie być niesprawiedliwie traktowany.

W dzienniku są moje zdjecia - każdy może sprawdzić efekty jego pracy.

Takie historie bardzo zniechęcają do forum...

Elena76
23-02-2010, 22:19
Niestety, nie każdemu przyznanie się do błędu przychodzi łatwo :roll: Dajmy forumowiczowi o nicku Anna Kotynska szansę na naprawienie błędu, chociaż wygląda na to, że za często na forum nie bywa...

A swoją drogą trudno mi było w rewelacje wspomnianej wyżej osoby uwierzyć, bo miałam okazję odwiedzać pana Roberta na innej budowie i widzialam jak jego ekipa pracuje. Niestety do współpracy nie doszło, bo zależało mi na czasie, a pan Robert nie chciał mnie zwodzić obietnicami, których potem nie mógłby dotrzymać.

Może to była po prostu zwykła zbieżność imion?

sharoon
24-02-2010, 10:40
Takie historie bardzo zniechęcają do forum...

Nefer,
kto, jak kto, ale Ty nie możesz się zniechęcać do forum, bo to niemal tak, jakbyś się zniechęciła do samej siebie :)
Jesteś jedną z nielicznych osób, które trawestując Ludwika XIV mogą powiedzieć: Forum to ja! ;)

Nefer
24-02-2010, 10:50
Takie historie bardzo zniechęcają do forum...

Nefer,
kto, jak kto, ale Ty nie możesz się zniechęcać do forum, bo to niemal tak, jakbyś się zniechęciła do samej siebie :)
Jesteś jedną z nielicznych osób, które trawestując Ludwika XIV mogą powiedzieć: Forum to ja! ;)

Sharoon :) Ja nie wiem co Ty bierzesz :):) :o 8)

Nefer
24-02-2010, 10:54
Niestety, nie każdemu przyznanie się do błędu przychodzi łatwo :roll: Dajmy forumowiczowi o nicku Anna Kotynska szansę na naprawienie błędu, chociaż wygląda na to, że za często na forum nie bywa...

A swoją drogą trudno mi było w rewelacje wspomnianej wyżej osoby uwierzyć, bo miałam okazję odwiedzać pana Roberta na innej budowie i widzialam jak jego ekipa pracuje. Niestety do współpracy nie doszło, bo zależało mi na czasie, a pan Robert nie chciał mnie zwodzić obietnicami, których potem nie mógłby dotrzymać.

Może to była po prostu zwykła zbieżność imion?

Może i była. Robert dowiedział się od któregoś z KLientów, że taki post jest. Klient był z forum , pokazał mu wypowiedź. Robert przekopał swoje kontakty, przejrzał telefony, i z niemałym trudem znalazł namiar, ktory wydawał sie wskazywać na tę osobę. Nie jest to proste, bo widziałam ile dostaje telefonów z zapytaniami codziennie.
POgadał, wyjaśnił sprawę, pan przyznał, że to pomyłka i obiecał sprawę wyjaśnić na forum.
Ja nie wiem jak można być tak nieodpowiedzialnym.
Po prostu jest mi przykro i tyle - choć sprawa w ogóle mnie nie dotyczy, prawda ? W zasadzie powinnam olać. Ale znam Roberta, jego ekipę, bardzo ich lubię i uważam, że to niesprawiedliwe.

sharoon
24-02-2010, 11:04
Sharoon :) Ja nie wiem co Ty bierzesz :):) :o 8)

Na razie wzięłam po Tobie pana od badań geotechnicznych, na wiosnę planuję wziąć po Tobie ekipy Pana Mariusza. Poza tym nic nie biorę ;)

EDZIA
24-02-2010, 11:23
Ja nie wiem jak można być tak nieodpowiedzialnym.
Po prostu jest mi przykro i tyle - choć sprawa w ogóle mnie nie dotyczy, prawda ? W zasadzie powinnam olać. Ale znam Roberta, jego ekipę, bardzo ich lubię i uważam, że to niesprawiedliwe.

Dobrze Nefer, że prostujesz tę sprawę.
To naprawdę przykre, że ktoś latami solidnie pracuje na swoją dobrą opinię a jeden wpis ją podważa.
Cóż jakoś łatwiej nam kogoś skrytykować niż to naprawić.
Może każdemu w profilu przydałby się napis...WITAJ, nim kogoś skrytykujesz trzy razy się zastanów.

EDZIA
24-02-2010, 11:23
Ja nie wiem jak można być tak nieodpowiedzialnym.
Po prostu jest mi przykro i tyle - choć sprawa w ogóle mnie nie dotyczy, prawda ? W zasadzie powinnam olać. Ale znam Roberta, jego ekipę, bardzo ich lubię i uważam, że to niesprawiedliwe.

Dobrze Nefer, że prostujesz tę sprawę.
To naprawdę przykre, że ktoś latami solidnie pracuje na swoją dobrą opinię a jeden wpis ją podważa.
Cóż jakoś łatwiej nam kogoś skrytykować niż to naprawić.
Może każdemu w profilu przydałby się napis...WITAJ, nim kogoś skrytykujesz trzy razy się zastanów.

Krysia1970
24-02-2010, 12:02
PO ZAKOŃCZENIU BUDOWY DOMU, PO WSZYSTKICH PROBLEMACH Z TYM ZWIĄZANYCH MOGĘ POLECIĆ HYDRAULIKA. PODAJĘ NAMIARY DO NIEGO: 501-123-910 STANISŁAW. JEST Z CHOTOMOWA K/ WARSZAWY,

POZDRAWIAM
KRYSTYNA

Nefer
24-02-2010, 12:35
Sharoon :) Ja nie wiem co Ty bierzesz :):) :o 8)

Na razie wzięłam po Tobie pana od badań geotechnicznych, na wiosnę planuję wziąć po Tobie ekipy Pana Mariusza. Poza tym nic nie biorę ;)

To się jeszcze spikniemy :) Bo sporo przed Tobą :):)

Elena76
24-02-2010, 13:46
Niestety, nie każdemu przyznanie się do błędu przychodzi łatwo :roll: Dajmy forumowiczowi o nicku Anna Kotynska szansę na naprawienie błędu, chociaż wygląda na to, że za często na forum nie bywa...

A swoją drogą trudno mi było w rewelacje wspomnianej wyżej osoby uwierzyć, bo miałam okazję odwiedzać pana Roberta na innej budowie i widzialam jak jego ekipa pracuje. Niestety do współpracy nie doszło, bo zależało mi na czasie, a pan Robert nie chciał mnie zwodzić obietnicami, których potem nie mógłby dotrzymać.

Może to była po prostu zwykła zbieżność imion?

Może i była. Robert dowiedział się od któregoś z KLientów, że taki post jest. Klient był z forum , pokazał mu wypowiedź. Robert przekopał swoje kontakty, przejrzał telefony, i z niemałym trudem znalazł namiar, ktory wydawał sie wskazywać na tę osobę. Nie jest to proste, bo widziałam ile dostaje telefonów z zapytaniami codziennie.
POgadał, wyjaśnił sprawę, pan przyznał, że to pomyłka i obiecał sprawę wyjaśnić na forum.
Ja nie wiem jak można być tak nieodpowiedzialnym.
Po prostu jest mi przykro i tyle - choć sprawa w ogóle mnie nie dotyczy, prawda ? W zasadzie powinnam olać. Ale znam Roberta, jego ekipę, bardzo ich lubię i uważam, że to niesprawiedliwe.

Fakt, bardzo łatwo jest zepsuć komuś dobrą opinię, i potem nawet mimo sprostowania to już nie to samo :-?

agawi74
25-02-2010, 16:26
Będę bardzo wdzięczna za wszystkie namiary na wykonawców drewnianych drzwi wewnętrznych (solidnych i w rozsądnych cenach oczywiście) :wink:

Dzięki

Ola i Michał
26-02-2010, 13:33
hej

ja ze swojej strony mogę polecić solidnych chłopaków od wszelkich robót na poddaszu - ocieplenie, płyty G-K itp. jak również montaż parapetów i drzwi
podaję nr telefonu do jednego z nich
p. Darek 507463144

pozdrawiam
Ola

Bożena030100
26-02-2010, 13:49
Wczora pożegnałam panów od g-k. Polecam bardzo, bardzo!!!!!!! Zostali już wcześniej polecani na forum m.in. przez Nefer. To,że są super fachowcami jest bezdyskusyjne ale dodatkowo to bardzo fajni ludzie. Pan Robert i jego brat Wojtek z pewnością na długo zostaną nam w pamięci. Dodatkowo zaproponowali fajne rozwiązania, które z pewnością ułatwią nam życie. Jeśli ktoś ceni fachowość i dobry humor to może liczyć na to korzystając z usług tej ekipy. Bardzo dziękuję Nefer, że o nich napisała i moglam ich zaprosić do swojego domu
Robert 502 469 645

Cała przyjemność po mojej stronie - chłopaki rzeczywiście są niezwykli :):)

A ja jeszcze raz NIE POLECAM! :evil: Zmarnowali mi prawie 3 miesiące, cały czas zwodząć, narobili szkód na budowie.



Że się powtórzę ...


Dziś był u mnie Robert (piszę w jego imieniu, bo on nie ma konta na FM ). Okazało się,że skontaktował się z Twoim mężem. Owszem, rozmawialiście o współpracy , ale ani Robert ani jego ekipa nigdy nie weszła na Waszą budowę.
NIgdy nie skorzystaliście z jego usług, wybraliście inną ekipę.

Nieporozumienie zostało wyjaśnione - mąż obiecał sprostować ten wpis .
Niestety nigdy się to nie stało.
Każdy się może pomylić, ale bardzo łatwo komuś zrobić krzywdę takim wpisem. I chyba własnie robicie krzywdę ekipie Robert.

Nie wiem dlaczego nie możecie sprostować swojej wypowiedzi. Myślę, że wypadałoby .......
Ja też nie jestem z rodziny p. Roberta. Absolutnie nie jest mozliwe aby ten facet lub jego ekipa zrobiła komus na budowie "kuku". Cały czas z sentymentem wspominam współpracę z nim. Wyjątkowo profesjonalne podejście do pracy. Zostawili po sobie porządek i jeszcze posprzatali po innych. Nigdy nie uwierzę, że kogoś narazili na stres. Dalej bedę polecać ich pracę i wiem, że z pewnością nie bedę musiała się tego wstydzić.
Dobrze Nefer, że wyjaśniłaś sprawę na forum

Radzik
26-02-2010, 14:59
No to ja pozwolę sobie polecić:
- ekipę do ociepleń i elewacji -p.Darek 514 715 381 (namiary z FM ;) )
- glazurnika - p. Stefana 605 567 483
- fachowca od alarmu i TV - p.Andrzej 604 084 184

Pozdrawiam

niezły
26-02-2010, 16:31
podciągam bo warto


A teraz poważnie mam do polecenia człowieka orkiestrę generalnie pełni On funkcje kierownika budowy fachowego doradcy i pomocnika ale niestety nie ma uprawnień Człowiek ten potrafi przynieść nieocenioną pomoc dla ludzi budujących się i nie mających wolnego czasu lub nieznajomości tematu
Zalety
Dopilnuje wszystkich ekip.
Pomoże przy wyborze ekipy i czasami nawet więcej wytarguje niż inwestor
Pomoże przy wyborze materiału (rodzaj, miejsce zakupu i cena)
Sam poprawi sporo rzeczy na budowie
Jest tego znacznie więcej obszar działania Warszawa wschodnia Marki-Stara Miłosna i okolice Ten Pan sam zarabia na swoją pracę Wiadomość na PW
_________________




W związku z tym że zainteresowanie osobą było znikome co wcale mnie nie dziwi namiary podaje do publicznej wiadomości ale proszę traktować pana tego poważnie ten człowiek to Piotr Jarczewski 503316221
możesz powołac się na mnie tzn. Mikołaj Mendrycki o niezłym to chyba nie ma pojęcia co do stawek nie wiem ale naprawde polecam

Misiek CASE
02-03-2010, 00:01
Niestety, nie każdemu przyznanie się do błędu przychodzi łatwo :roll: Dajmy forumowiczowi o nicku Anna Kotynska szansę na naprawienie błędu, chociaż wygląda na to, że za często na forum nie bywa...

A swoją drogą trudno mi było w rewelacje wspomnianej wyżej osoby uwierzyć, bo miałam okazję odwiedzać pana Roberta na innej budowie i widzialam jak jego ekipa pracuje. Niestety do współpracy nie doszło, bo zależało mi na czasie, a pan Robert nie chciał mnie zwodzić obietnicami, których potem nie mógłby dotrzymać.

Może to była po prostu zwykła zbieżność imion?

Może i była. Robert dowiedział się od któregoś z KLientów, że taki post jest. Klient był z forum , pokazał mu wypowiedź. Robert przekopał swoje kontakty, przejrzał telefony, i z niemałym trudem znalazł namiar, ktory wydawał sie wskazywać na tę osobę. Nie jest to proste, bo widziałam ile dostaje telefonów z zapytaniami codziennie.
POgadał, wyjaśnił sprawę, pan przyznał, że to pomyłka i obiecał sprawę wyjaśnić na forum.
Ja nie wiem jak można być tak nieodpowiedzialnym.
Po prostu jest mi przykro i tyle - choć sprawa w ogóle mnie nie dotyczy, prawda ? W zasadzie powinnam olać. Ale znam Roberta, jego ekipę, bardzo ich lubię i uważam, że to niesprawiedliwe.

Nefer, to ja poinformowałem Roberta o tym poście .
Znam jego robotę bo pracowaliśmy razem i też nie mogłem w to uwierzyć, więc zadzwoniłem do niego i mu powiedziałem, fakt zdenerwował się chłop okropnie ale przynajmniej wyjaśnił sprawę.
Zaznaczam że też prowadzę firmę budowlaną i Robert jest moją konkurencją ale wstawiam się za nim bo na to zasługuje.
Dla niedowiarków strona www

Trzymaj się chłopie, pozdrawiam Mieszko.

Grzesio-K
04-03-2010, 16:19
z czystym sumieniem polecam usługi p. Darka Laska.

Schody w naszym nowym domu zrobił piękne, w uzgodnionym terminie, za uzgodnione pieniądze.

Na p. Darka natknąłem sie na FM i w pełni potwierdzam opinie jego "wcześniejszych klientów".

Gluś
04-03-2010, 19:55
Poszukuję ślusarza do wykonania ogrodzenia w Wesołej oraz brukarza.
Dzisiaj usłyszałam stawkę za metr ułożenia kostki granitowej 120 zł plus 30 za zbicie betonu razem 150 zł. Reasumując robocizna 30 tys. I Pan z Traktu Lubelskiego rzucił kwotę leciutko jak motylek. Poczułam się jak żebrak.... Zastanawiam się nad przebranżowieniem..... :-?

Nefer
04-03-2010, 19:59
Zastanawiam się nad przebranżowieniem..... :-?

To niegłupi pomyśł :) Ciekawe jak długo wytrzymałabyć kucie betonu za 30 pln :):) Odlicz Zus i podatek :) Ja się nie zamieniam :)

hiro77
04-03-2010, 21:11
Czy robił jeszcze u kogoś hydraulikę Pan Czarek Rychlicki polecany przez Paweł297 i może podzielić się opinią na temat wykonanej przez niego instalacji ?

dsucholewska
05-03-2010, 10:07
Czy robił jeszcze u kogoś hydraulikę Pan Czarek Rychlicki polecany przez Paweł297 i może podzielić się opinią na temat wykonanej przez niego instalacji ?

Witam,
U mnie wprawdzie Pan Czarek nie robił ale my mieliśmy Pana Darka jesteśmy z niego zadowoleni a przy okazji zrobił nam glazurę i mnóstwo innych rzeczy :)

Gdyby ktoś chciał skorzystać z jego usług tel. 517-124-952

wastom
05-03-2010, 10:32
czy mial ktos doswiadczenie z ekipa od kostki brukowej pana Rafała Przybylskiego dzialajacego na allegro pod nickiem :tgcrp http://www.allegro.pl/item933887506_promocja_kostka_brukowa_nostalit.htm l

OO - ja też właśnie chciałam sie przymierzyć do tej firmy
przyłączam się zatem do prośby o opinię :)

Na poczatku zimy skorzystałem z usług p.Rafala i jego ekipy dowodzonej przez p.Waldemara (sa 2 ekipy).Minęlo juz pare miesiecy od ulozenia kosteczki (160m polbruk ,nostalit) wiec moge śmialo polecic ekipe ,z kostka nic zlego sie nie dzieje mimo tegiej zimy .P. Waldemar to doskonaly fachowiec, a do tego bardzo sympatyczny czlowiek ,bez żadnych problemów uwzglednial wszelkie moje sugestie czy zmiany , a musze przyznac ze bylo tego troche :wink: ,moj wstepny projekt gryzł sie troszke z rzeczywistością .co do konkretów chetnie odpowiem na priv.
p.s możecie powołac sie na Tomka z Otrębus
:wink: ,chetniej biora prace z polecenia , a grafik maja napiety ,sam czekalem 2 miesiace , pozdrawiam

qmoter
05-03-2010, 11:41
Witam,
nie polecam zdecydowanie hydraulika z Sulejówka
p. Stanislaw Kubuj tel: 0601 391 034,
mimo, że był polecany przez Was.

Otóż umówił się na godz konkretną - nie przyjechał.
na dodatek jak zapytałem o której będzie - był zdziwiony (bo przecież klient ma czekać na niego cały dzień). jak powiedziałem, że umówimy się na wieczór, bo teraz muszę wyjechać to odpowiedział, że dla niego jest to niepoważne i się rozłączył.

Na dodatek za prostą robótkę (max 15 min) zażyczył sobie majątek

kolejny typ, który ma klienta .... gdzieś

może jak skurczy mu się grono klientów - zacznie nas szanować

Niestety musze przyłączyć się do tej opinii,,
p. Kubuj robił u mnie hydraulike do etapu podłogówki i tynków..
Jak wezwałem go po tynkach do wykonania kotłowni - a było to w szczycie bumu budowlanego - po prostu mnie olał... Najpierw kazła mi czekać 2 razy po miesiącu - straciłem 2 miesiące - potem powiedział że w ogóle nie przyjdzie bo wziął do roboty jakieś bloki i nie ma czasu...
Na moje wścikłe uwagi też potrafił po prostu rozłączyć się ... i tyle
Arogancja pełną gębą... Prze niego nie zdażyłem uruchomić ogrzewania domu przed zimą i reszta robót poszła w ...siną dal...Skutkiem zachowania p. Kubuja moja przeprowadzka opóźniła się prawie o 1 rok...
Niestety nie polecam... :(

tucz
07-03-2010, 15:39
witam,

potrzebuje hydraulika do zlokalizowania wycieku w lazience i zajecie sie ta sprawa.
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Znacie moze kogos albo mozecie polecic?
Z gory dzieki

Timil
08-03-2010, 17:39
Witam,

czy mozecie powiedziec cos dobrego lub zlego o tym hydrauliku

p. Sławomir Celej

Kolonia Górzno 59a

pozdrawiam i z gory dziekuje

Nefer
11-03-2010, 16:09
ODŚWIEŻAM dorzucając nowe polecenie :):) Zdjęcia poszczególnych prac w dzienniku :)

POLECAM serdecznie :


- wykonawca stanu surowego otwartego i dalszego ciągu również :) - Mariusz Andruszkiewicz - tu na forum Mariusz_A. Mariusz był inwestorem zastępczym - zajmował się koordynacją ekip, organizowaniem sprzętu i zakupem materiałow oraz "żeby wszystko szło wg. sztuki i prawidłowo".

Rozpoczęliśmy budowę w lutym 2008 - dziś mam już podłogi, kuchnię, drzwi- za chwilę będą lampy. Każda ekipa od Mariusza jest godna polecenia:
-murarze
- dekarz
- tynki wewnętrzne
- ocieplenie i tynki zewnętrzne
- gips- kartony

Moim zadaniem było tylko robienie zdjęć na budowie ( do wglądu w dzienniku)

- wykonawcę instalacji wewnętrznej gazowej+ przeprowadzenie do skrzynki w ogrodzeniu + skrzynka. Panowie zrobili bardzo starannnie, nie demolując nic po drodze, uważnie i estetycznie. Cała praca trwała 6 godzin z malowaniem rurek.
Dostałam wszystkie papiery wraz z inwenratyzacją geodezyjną.


- dostawcę okien/drzwi/ bramy garażowej (Hormann) czyli forumowy Stary :) Fachowiec w każdym calu. Nie wciska ciemnoty tylko mówi jak jest. Jego ekipa do montażu - pierwsza klasa. Towar również bez jakichkolwiek zastrzeżeń

- projektant wnętrz - czyli moja słynna Jola ( na forum jej niestety nei ma, choć ją namawiam. Nieśmiała jest :)). Za dużo by pisac - jest świetna i nie realizuje swoich wizji tylko to co ja chcę mieć w domu. Oczywiście sprowadza mnie na ziemie jak popadam w przesadę :)

- kominek - p. Daniel (po lewej zdjęcie na stronie http://www.kominkiikominy.pl/ ) - najlepsza cena w Polsce na wkład. Fajna współpraca - bezsterowa - terminowa - i przesympatyczna. Kominka nie obudowywałam.

- klimatyzacja - p. Grzegorz Puchalski - z firmy SMS KLima - kupiłam u niego urządzenia, założyli instalację (przyjeżdżali kilka razy natychmiast po zgłoszeniu gotowości) - bardzo jestem zadowolona z tej współpracy.

- wykonawca glazury/terakoty/kamienia - czyli glazurnika wszechstronnego - i znów pojawi się tu wcześniej wspominany nie raz Vadiol forumowy :) Vadiol już u mnie praktycznie skończył. W życiu nie widziałam, żeby ktoś tak był dokładny i tak dbał o moje pieniądze. Nic sie nie marnuje - doradztwo w pełni fachowe.

- Podłogi mistrzostwo świata forumowego Ghosta - jatoba olejowana w salonie i kolorowy jesion lakierowany na górze. Pełny profesjonalizm, doradztwo, bardzo fachowe wykonannie - i co najważniejsze - ludzie się przejmują jak i co robią.

- Kuchnia BYła jedna mała poprawka, ale załatwiona w 48 h - ekipa sprawna, myśląca i rozsądna. Materiały bardzo fajne. Zrobiona dokładnie tak jak chciałam. Firma : Standrex.

- Blaty Pochwalę jak skończą :) Ale na razie ok - pomimo, że blat przyjechał 3 cm za krótki - panowie nie zostawili mnie z kłopotem na Święta tylko dosztukowali. W poniedziałek przyjeżdża blat doceowy. To niby dlaczego ich chwalę ? Bo ludzie bardzo profesjonalni, bardzo mili, właściciel - fantastyczny człowiek. Firma PRODMAR. Mają wzorcownię na Radzymińskiej 115 - na ogół zastaniecie tam panią Moniką - polecam serdecznie.
Żadnych problemów z finansami - full professional - a nie myli się tylko ten co nie pracuje :) Ekipa, właścicile, obsługa w biurze, pomoc w wyborach - wszystko na najwyższym poziomie.

- Drzwi wewnętrzne - Firma Stolarnia Adam .
Drzwi wykonane w 4 tygodnie, na podstawie zdjęcia, ktore wysłałam :o . Doskonała jakość drzwi dębowych , wybarwianych na mahoń z szybkami z matowego szkła. Ekipa niesamowita - bardzo ciężko pracujący trzej młodziu ludzie. Po montażu 7 par drzwi NIGDZIE nie mam ani kawałeczka pianki montażowej (jednak można ?), po zakończeniu prac wszystko wysprzątane na błysk. A co najważniejsze - panowie bezobsługowi totalnie. Cenowo bardzo ok.[/b]

Balustrady ze stali Polecam - również wykonawca z Forum (profil : http://forum.muratordom.pl/uzytkownik91683.htm). Prawdziwi artyści - czarują cuda ze szkła, stali, i wielu innych materiałów (również drewno - współpracują ze stolarzem - artystą - kuchnie, drzwi, blaty , szafy, ale nie pracował u mnie)
Tu strona firmy : http://www.all-met.pl/ a w dzienniku ich dzieło.
Ekipa rozpoczęła o 10.00 i pracowała aż skończyła - czyli do 3 rano dnia następnego z jedną przerwą na pizzę. No są niesamowici :) Bardzo uważali na ściany, drzwi, listwy, podłogę - a manewrowanie 6-metrową balustradą w wykończonym wnętrzu proste nie jest. Jeśli dorzucimy do tego spawanie, szlifowanie i kucie ... szacun :) W razie czego dam tel. do szefa.


- wykonawcę Świadectwa Charakterystyki Energetycznej które to musi posiadać każdy nowy dom, lub sprzedawane/wynajmowane mieszkanie. Obecna tu na Forum Mycha wykonuje profesjonalnie takowe Świadectwa. Właśnie otrzymałam swoje- full profesjonalizm. Tu konto Mychy http://forum.muratordom.pl/uzytkownik63410.htm.

PiterPiter
13-03-2010, 22:50
Mogę polecić p. Janka który u mnie położył parkiet. Robi w polskim drewnie, ale ja zdecydowałem się na egzotyk i nie żałuję- podłoga wyszła bardzo fajna. Co jeszcze ważne - pan Janek jest terminowy i słowny, a to rzadkość w tych czasach. Tel. do niego: 601 22 81 11.

agawi74
16-03-2010, 16:22
[quote="Nefer"]ODŚWIEŻAM dorzucając nowe polecenie :):) Zdjęcia poszczególnych prac w dzienniku :)

POLECAM serdecznie :

- Drzwi wewnętrzne - Firma Stolarnia Adam .
Drzwi wykonane w 4 tygodnie, na podstawie zdjęcia, ktore wysłałam :o . Doskonała jakość drzwi dębowych , wybarwianych na mahoń z szybkami z matowego szkła. Ekipa niesamowita - bardzo ciężko pracujący trzej młodziu ludzie. Po montażu 7 par drzwi NIGDZIE nie mam ani kawałeczka pianki montażowej (jednak można ?), po zakończeniu prac wszystko wysprzątane na błysk. A co najważniejsze - panowie bezobsługowi totalnie. Cenowo bardzo ok.[/b]quote]

Nefer,
postanowiłam skorzystać z jednego z Twoich polecanych wykonawców- chodzi o drzwi wewmętrzne i stolarnię Adam. Cóż, nie wiem co to znaczy dla Ciebie "cenowo bardzo ok.", ale mi drzwi wewnętrzne olchowe firma wyceniła na 3200 zł/1 szt :o :o :o
Czy tylko dla mnie jest to cena wygórowana?

Pozdrawiam

DariaIMichu
16-03-2010, 17:07
Cóż, nie wiem co to znaczy dla Ciebie "cenowo bardzo ok.", ale mi drzwi wewnętrzne olchowe firma wyceniła na 3200 zł/1 szt :o :o :o
Czy tylko dla mnie jest to cena wygórowana?

Pozdrawiam
Nie wiem czy naprawde potrzebujesz opini ale 3200/szt to niemalże kosmos. Napisz czy to z ościeżnicą i montażem czy tylko skrzydło i czy to brutto czy jeszcze netto :D .
Średnia półka to do ok 1000 zł/szt za komplet. Za 1500-2000 mamy już drzwi z klejonki i fornirowane. Pełne drewno to wysoka, niszowa półka więc i cena niszowa i wysoka. Jak masz do kupienia 1-2 skrzydła to jeszcze mozesz machnąc ręką, ale jak masz 8-10 skrzydeł to wartość ok 30000 tys zł. Jak dla mnie baaaardzo dużo.

agawi74
16-03-2010, 17:54
Cóż, nie wiem co to znaczy dla Ciebie "cenowo bardzo ok.", ale mi drzwi wewnętrzne olchowe firma wyceniła na 3200 zł/1 szt :o :o :o
Czy tylko dla mnie jest to cena wygórowana?

Pozdrawiam
Nie wiem czy naprawde potrzebujesz opini ale 3200/szt to niemalże kosmos. Napisz czy to z ościeżnicą i montażem czy tylko skrzydło i czy to brutto czy jeszcze netto :D .
Średnia półka to do ok 1000 zł/szt za komplet. Za 1500-2000 mamy już drzwi z klejonki i fornirowane. Pełne drewno to wysoka, niszowa półka więc i cena niszowa i wysoka. Jak masz do kupienia 1-2 skrzydła to jeszcze mozesz machnąc ręką, ale jak masz 8-10 skrzydeł to wartość ok 30000 tys zł. Jak dla mnie baaaardzo dużo.

Nie, nie potrzebuję opinii- pytanie bylo retroryczne raczej :wink:
3200 zł to cena brutto- kompletne drzwi z regulowaną ościeżnicą, listewkami, montażem i transportem do Warszawy. Mam wyceny z innych kilku firm i za 1800-2000zł mam drzwi dębowe!

Qter
18-03-2010, 11:23
Witam,

Czy możecie polecić sprawdzoną ekipę dla stanu surowego i ewentualnie ciągu dalszego? (najchetniej zapewniającą materiały - kompleksowo).
Budowa w czerwcu br. okolice Pruszkowa

PZDR

Qter

Nefer
18-03-2010, 11:36
Nefer,
postanowiłam skorzystać z jednego z Twoich polecanych wykonawców- chodzi o drzwi wewmętrzne i stolarnię Adam. Cóż, nie wiem co to znaczy dla Ciebie "cenowo bardzo ok.", ale mi drzwi wewnętrzne olchowe firma wyceniła na 3200 zł/1 szt :o :o :o
Czy tylko dla mnie jest to cena wygórowana?

Pozdrawiam

NIe wiedziałam, że robią olchowe (wiem, że sosnowe i dębowe).
Za swoje dębowe 4,2 cm z szybami, wszystkie niestandardowe wymiary, dałam niecałe 2500. MOże to kwestia wzoru ? NIe wiem. Ja jestem zadowolona ze swoich i z ich ceny :):)

agawi74
18-03-2010, 17:24
Ja z kolei mogę z czystym sumieniem polecić:

-kominiarz Mariusz Biegański tel: 22 610 05 04 (cena 200 zł)

-świadectwo energetyczne- firma Laredo, Krzysztof Stachura, tel. 0501 347 137, http://audytcertyfikat.pl/ (cena 300zł)

-balustrady kute (balkony, bramy, furtki oraz balustrady wewnętrzne), Edward Powichrowski tel. 509 562 229 lub 502 475 223, http://www.kowalstwoeie.com/kontakt.html (tu cena zależy od kształtu i ilości wzorów, ale po moich poszukiwaniach ceny u p. Powichrowskiego są bardzo atrakcyjne!)

Grzesio-K
19-03-2010, 12:06
Witam,

Czy możecie polecić sprawdzoną ekipę dla stanu surowego i ewentualnie ciągu dalszego? (najchetniej zapewniającą materiały - kompleksowo).
Budowa w czerwcu br. okolice Pruszkowa

PZDR

Qter

Ja mogę z czystym sumieniem polecić swojego wykonawcę SSO i innych prac wykończeniowych, gość z Ożarowa, więc dość blisko - załatwia wszystkie towary do budowy, Ty tylko regulujesz co jakiś czas rachunki.
Pan Jurek Najda - 603 370 154

Więcej szczegółów mogę Ci przekazać na PW.

Marzek_rodo6
19-03-2010, 14:55
Witam,

Czy możecie polecić sprawdzoną ekipę dla stanu surowego i ewentualnie ciągu dalszego? (najchetniej zapewniającą materiały - kompleksowo).
Budowa w czerwcu br. okolice Pruszkowa

PZDR

Qter
Polecam ekipę Pana Grzegorza- kontakt: 602.579.220. Profesjonalnie, szybko, omawia tematy z inwestorem, ma dobrze rozpoznane hurtownie w okolicy Pruszkowa. Dużo domków spod jego ręki można obejrzeć w Komorowie Wsi, łącznie z moim :-)

Grzesio-K
25-03-2010, 14:40
Witjcie,

polecam p. Dionizego Jannasza z Zielonek (501 677 493)

Robi ogrodzenia metalowe (pewnie łaczenie z drewnem też), we własnym warsztacie, wg indywidualnych zamówień - solidnie w terminie i za rozsądne pieniądze.
Dla mnie wykonywał bramę suwaną, bramę gospodarczą, przęsła do murków klinkierowych i furtki - można przyjechać i obejrzeć.

Elena76
25-03-2010, 15:00
Witjcie,

polecam p. Dionizego Jannasza z Zielonek (501 677 493)

Robi ogrodzenia metalowe (pewnie łaczenie z drewnem też), we własnym warsztacie, wg indywidualnych zamówień - solidnie w terminie i za rozsądne pieniądze.
Dla mnie wykonywał bramę suwaną, bramę gospodarczą, przęsła do murków klinkierowych i furtki - można przyjechać i obejrzeć.

A gdzie można obejrzeć te ogrodzenie?

STASIOWA MAMA
25-03-2010, 17:57
Witam

Na forum raczej sie nie udzielam, ale zamykam dom i moge polecic:

dach, podbitka, ocieplenie budynku, elewacja P. Marek 516516425
hydraulik P. Andrzej Matusik 502358661
elektryk P. Piotr Modzelewski 602835207
tynki cementowo-wapienne, gipsowe P. Arkadiusz Mejsner 509792574

Wszyscy wymienieni sprawdzeni i solidni, dodatkowym atutem byly ceny i zero stresu.

Goraco polecam.

Mikolaj5
29-03-2010, 20:37
Witam,
Szukam architekta, który współpracuje z ekipami wykończeniowymi. Osoby która mogła by zaprojektowac wnętrze, a nastepnie nadzorowac proces realizacji bydowy od SSZ. Budowa domu startuje w 2011, budynek 240m2, powiat sochaczewski 30km pod Warszawa.
Pozdrawiam,

future74
29-03-2010, 22:51
Witam, proszę Was o kontakt do tynkarzy; planuję położyć tynki cem-wap w kwietniu 2010 roku; jeśli ktoś może pochwalić się super tynkami, proszę o kontakt do tynkarzy, robiących takie super tynki; buduje w gm. Lesznowola, okolice Piaseczna, płd Warszawy; Z góry WIELKIE DZIĘKI. Pan Arkadiusz jest niestety zajęty do końca maja, ale liczę, że może ktoś dobry ma chwilę czasu jeszcze w kwietniu.
Pozdr.

hiro77
30-03-2010, 11:22
Witam, proszę Was o kontakt do tynkarzy; planuję położyć tynki cem-wap w kwietniu 2010 roku; jeśli ktoś może pochwalić się super tynkami, proszę o kontakt do tynkarzy, robiących takie super tynki; buduje w gm. Lesznowola, okolice Piaseczna, płd Warszawy; Z góry WIELKIE DZIĘKI. Pan Arkadiusz jest niestety zajęty do końca maja, ale liczę, że może ktoś dobry ma chwilę czasu jeszcze w kwietniu.
Pozdr.

Polecam tynkarzy Tadeusz Uszyński 508 747 459 (tynki cementowo-wapienne). Tynki równe, zacierane piaskiem kwarcowym, wszystkim sie podobają. Robili u mnie w Kędzierówce więc do lesznowoli pewnie też przyjadą :lol:

hubertsain
12-04-2010, 19:56
Witam, proszę Was o kontakt do tynkarzy; planuję położyć tynki cem-wap w kwietniu 2010 roku; jeśli ktoś może pochwalić się super tynkami, proszę o kontakt do tynkarzy, robiących takie super tynki; buduje w gm. Lesznowola, okolice Piaseczna, płd Warszawy; Z góry WIELKIE DZIĘKI. Pan Arkadiusz jest niestety zajęty do końca maja, ale liczę, że może ktoś dobry ma chwilę czasu jeszcze w kwietniu.
Pozdr.

Zapraszam do skorzystania z usług mojej firmy, referencje forumowiczów pod adresem: http://forum.muratordom.pl/post3794768.htm
Zapraszam także na budowy w celu obejrzenia naszych prac.
Kontakt do mnie www.sain.pl lub 509-499-922

Elena76
12-04-2010, 20:57
- wykonawcę Świadectwa Charakterystyki Energetycznej które to musi posiadać każdy nowy dom, lub sprzedawane/wynajmowane mieszkanie. Obecna tu na Forum Mycha wykonuje profesjonalnie takowe Świadectwa. Właśnie otrzymałam swoje- full profesjonalizm. Tu konto Mychy http://forum.muratordom.pl/uzytkownik63410.htm.

jako właścicielka niedawno przygotowanego przez 78mysz świadectwa energetycznego podpisuję się pod powyższym obiema rękoma :)

chester633
14-04-2010, 07:19
Polecam z czystym sumieniem forumowego pana Roberta ,wykonywał pracę u wielu forumowiczów.Fachowiec przez duze F,wszystko sprawnie i solidnie,w wielu wypadkach słuzył pomocą i pomysłami,chłopaki uwineli się w tydzień ,poddasze,garaż,zabudowa w salonie,gładzie to lądowisko dla promów kosmicznych,żadnych strat,odpadków materiałów- znikoma ilość,cena za usługę-normalna.Co więcej pisać - godny polecenia fachowiec od ocieplenia i karton gipsów.
Robert- 502 469 645 działa na terenie woj.Mazowieckiego a może i dalej...

ooksana
19-04-2010, 14:42
Super temat- czytam z notatnikiem w ręku. Dzięki wszystkim polecającym:)

basia_z_lasu
19-04-2010, 16:50
Małe uwagi dla korzystających z kontaktów do polecanych ekip - piszę to zwłaszcza dla tych, którzy dopiero zaczynają. Sama się przejechałam na polecanych ekipach, nie powtarzajcie moich błędów.

1. To, że ktoś był zadowolony z ekipy nie znaczy automatycznie, że Ty będziesz zadowolony. Polecający mógł nie mieć takich wymagań jak Ty, a nawet nie sprawdzić pracy zbyt dokładnie. U polecającego mogli pracować inni ludzie, niż będą u Ciebie, bo np. właśnie zatrudnili nowych by wyrobić się ze zleceniami

2. Ekipa u polecającego się starała, a u Ciebie już nie będzie się starała, bo po poleceniu na forum mocno przybyło im zleceń i przestali szanować klienta.

3. Jeżeli jest to ekipa która robi wszystko, to baczność!!!! U polecającego może robili inne rzeczy niż będą u Ciebie. Nawet jak nie umieją czegoś zrobić, często się podejmują... Należy zatrudniać specjalistów i zapłacić im więcej. Oszczędzicie sobie nieprzespanych nocy, zniszczonych materiałów, nie działających urządzeń...
Na mojej budowie spotkałam wykonawców, których mogę polecić, ale zawsze byli to specjaliści. Nie mogę polecić żadnej ekipy "uniwersalnej" ogólnobudowlanej lub wykończeniowej.

4. Nie wierzyć w obietnice i w marketing, jacy to oni są wspaniali. Zaraz poprawią, oni zawsze poprawiają na koniec jak schodzą itp. Pan(i) nie musi od razu wszystkiego sprawdzać, przecież my jesteśmy i zawsze poprawimy. Potem powiedzą - czemu Pan nie reklamował od razu. Dopóki nie jest poprawione - mieć się na baczności, zwłaszcza pod koniec zlecenia. Mogą się nagle "obrazić" pod byle pretekstem - czytaj mają następnego klienta, u Ciebie już to co daje największy dochód zrobili i maja za to zapłacone.... Teraz z perspektywy widzę - jeśli ekipa nie robi poprawek od razu - należy się z nią rozstać - im prędzej tym lepiej.

5. 100% pewność, że jest dobrze zrobione możesz mieć tylko jeśli masz czas i tupet patrzeć im na ręce cały czas, albo zrobisz to sam.

kamyk68
19-04-2010, 18:22
Z czystym sumieniem mogę polecić ekipę dekarzy, która robiła nam daszek.Dostarczają również materiały .Młode chłopaki ,ale wiedzą co w trawie piszczy.Lipy ni ma.Oczywiście jak ktoś chciałby zobaczyć efekt ich pracy problemu nie ma.Kontakt Michał Łączyński 508-253-024.:DPolecam !!!

radekf
20-04-2010, 07:42
4. Nie wierzyć w obietnice i w marketing, jacy to oni są wspaniali. Zaraz poprawią, oni zawsze poprawiają na koniec jak schodzą itp. Pan(i) nie musi od razu wszystkiego sprawdzać, przecież my jesteśmy i zawsze poprawimy. Potem powiedzą - czemu Pan nie reklamował od razu. Dopóki nie jest poprawione - mieć się na baczności, zwłaszcza pod koniec zlecenia. Mogą się nagle "obrazić" pod byle pretekstem - czytaj mają następnego klienta, u Ciebie już to co daje największy dochód zrobili i maja za to zapłacone.... Teraz z perspektywy widzę - jeśli ekipa nie robi poprawek od razu - należy się z nią rozstać - im prędzej tym lepiej.



Pod tym punktem podpisuję się wszystkimi kończynami, na podstawie własnych doświadczeń - niestety.

Sowa113
20-04-2010, 08:08
Witam
Poszukuję ekipy do ocieplenia poddasza + płyty. Miejsce - gmina Dębe Wielkie. Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam
Adam

chester633
20-04-2010, 14:25
Sowa - patrz 4 posty do góry.Robotę możesz obejrzeć u mnie,ale u nich termin łapałem w zimę.

olgajotka
21-04-2010, 10:30
Witam wszystkich Szanownych Forumowiczów!

Niedługo zaczynamy budowę domu:D
W związku z tym bylibyśmy wdzięczni za namary na solidnych i nie zdzierających skóry wykonawców. Będziemy działali w okolicach Grodziska Mazowieckiego.
Czy działalność słynnego p. Roberta również obejmuje ten obszar?

chester633
21-04-2010, 14:27
Olgajotka, namiary na Roberta od karton-gipsów wziąłem właśnie z Grupy Nadarzyńsko-Grodziskiej.

cyprian87
21-04-2010, 21:25
Witam serdecznie,
NIestety ja mam budowę domu dopiero w planach:) na razie udało się kupić mieszkanie i czeka mnie jego wykończenie...
Ale ja w innej sprawie- jeżeli poszukujecie dobrej, solidnej ekipy do wykończenia pod klucz, a nawet budowy domu to polecę firmę mojego ojca. Wiem że szukacie ekipy która zrobi wszystko tak jak sobie wymarzyliście a nie spartoli i popsuje, dlatego z czystym sumieniem mogę wam zagwarantować że dadzą chłopaki radę. Prawie 20lat doświadczenia, 10 na terenie DE, mniej więcej od 2000r na terenie Warszawy i okolic, głównie wykańczali duże domy, wille, itp.
Największa realizacja to kompleks buksza (buksza polo- szukajcie na google), oczywiście jest możliwość obejrzenia na żywo wielu realizacji w kilkunastu lokalizacjach wkoło Warszawy. Klienci zawsze są zadowoleni ze współpracy. Nie namawiam, ale naprawdę warto te realizacje

agawi74
22-04-2010, 23:32
Witajcie,
poszukuję sprawdzonej ekipy do wykonania ogrodzenia (cokół i słupki metalowe), ok. 90m.
Nie muszę dodawać, że szukam ekipy, która nie zedrze, bo 4 już odprawiliśmy z kwitkiem.

Będę wdzięczna za wszelkie namiary. Miejsce pracy Warszawa-Wawer.

Pozdrawiam

ensignx
23-04-2010, 08:33
Witam,

chciałbym zarekomendować 3 fachowców. Panowie byli polecani już wcześniej.

Kostka brukowa: p. Rafał tel. 603 216 936 www.brukarz.cba.pl
Ogrodzenie z cegły klinkierowej: p. Sławek, tel. 606 816 533 (zalecam przypilnowanie wprowadzenia przewodów do sterowania bramą)
Bramy stalowe, ogrodzenia i balustrady: p. Edward, tel. 509 562 229

Jakość, terminowość i miły kontakt.

olgajotka
23-04-2010, 09:36
Chester, dzięki, rozmawiałam z panem Robertem, chyba trochę się zdziwił, że dzwonię rok wcześniej:D
Ale mam wrażenie, że dobre ekipy trzeba rezerwować już teraz, może przesadzam...?

Tak to jest na początku, pewnie wszyscy to znacie - człowiek porusza się jak dziecko we mgle, dopiero później nabiera doświadczenia i zaczyna się orientować...

ms.waw
23-04-2010, 10:40
Witam wszystkich

Poszukuję dobrej i sprawdzonej ekipy do ocieplenia budynku i zrobienia elewacji. Za wszystkie namiary będę wdzięczna
pozdrawiam
ms.waw

Ramot
23-04-2010, 11:07
Witam,

chciałbym zarekomendować 3 fachowców. Panowie byli polecani już wcześniej.

Kostka brukowa: p. Rafał tel. 603 216 936 www.brukarz.cba.pl
Ogrodzenie z cegły klinkierowej: p. Sławek, tel. 606 816 533 (zalecam przypilnowanie wprowadzenia przewodów do sterowania bramą)
Bramy stalowe, ogrodzenia i balustrady: p. Edward, tel. 509 562 229

Jakość, terminowość i miły kontakt.

Czołem, próbuję wysłać Ci PW, ale chyba masz skrzynkę zapełnioną.... Pzdr

Sowa113
23-04-2010, 14:51
Witam
Może ktoś poleci ekipę do tynkjów wewnętrznych c-w
Z góry dziękuję Adam

hubertsain
24-04-2010, 05:58
Witam
Może ktoś poleci ekipę do tynkjów wewnętrznych c-w
Z góry dziękuję Adam

Zapraszam do skorzystania z usług mojej firmy, referencje forumowiczów pod adresem: http://forum.muratordom.pl/post3794768.htm
Zapraszam także na budowy w celu obejrzenia naszych prac.
Kontakt do mnie www.sain.pl lub 509-499-922

olgajotka
24-04-2010, 13:44
Czy możecie polecić mi jakiegoś niedrogiego architekta w okolicach Grodziska Maz, który dokona adaptacji projektu i umiejscowi dom na działce?

fighter1983
24-04-2010, 14:14
Witam wszystkich

Poszukuję dobrej i sprawdzonej ekipy do ocieplenia budynku i zrobienia elewacji. Za wszystkie namiary będę wdzięczna
pozdrawiam
ms.waw
3 różne firmy:
Robert - 602-710-477
Zbyszek - 601-815-765
Janusz - 606-376-917

fighter1983
24-04-2010, 14:16
Witam
Może ktoś poleci ekipę do tynkjów wewnętrznych c-w
Z góry dziękuję Adam

3 różne firmy:
Janusz - 602-746-181
Zbyszek - 601-815-765
Grzegorz - 501-320-245

olgajotka
24-04-2010, 15:41
A właśnie, czy ktoś może mi podać nr telefonu do pana dekarza Roberta Koprowskiego? Jakoś nie mogę znaleźć na forum:rolleyes:

lilka.w
25-04-2010, 20:58
Potrzebuję wykonowcy mebli łazienkowych z mdf w Legionowie lub okolicy.Czy ktoś może polecić wykonawce solidnego,ktory nie zedrze ze mnie skóry?

fighter1983
25-04-2010, 21:16
Wiem, że chłopaki robią meble kuchenne i są dość rozsądni cenowo, ale czy lazienkowe... to już musisz sama zapytać 514-953-095

piwopijca
26-04-2010, 07:24
3 różne firmy:
Janusz - 602-746-181
Zbyszek - 601-815-765
Grzegorz - 501-320-245

Czyzby byly tak dobre ze dales robote wszystkim trzem firmom?
Troche to dziwne, jesli nie robili u Ciebie to dlaczego ich komus polecasz?
Jesli robily u Ciebie rozne rzeczy to napisz co robili i z jakiego rodzaju prac jestes zadowolony bo polecanie kogos do wszystkiego nie przyniesie im raczej pozytywnego oddzwieku.
Juz byly osoby niezadowolone z ekip "od wszystkiego" -czyt. od niczego konkretnego.

Pzdr.

fighter1983
26-04-2010, 08:59
pierwsze 3 z telefonu u których byłem na budowie i widziałem jak robili dla swoich klientów tynki gipsowe i cementowo-wapienne
No co zrobić, ja pracuje głownie z wykonawcami.

Dhany19
29-04-2010, 16:34
Polecam wykonawców do stanu surowego , wielokrotnie polecaną na forum ekipę p. Mirka Gencel 502711910 . Naprawdę solidni i godni zaufania.
Polecam także elektryka Piotra 602835207 i hydraulika Stanisława 501123910. To jedyni fachowcy z całego przedsięwzięcia których z czystym sumieniem polecam na forum.
Nie polecam ludzi od wylewek Adam 664789891 i Basia 511625098 - mimo wielu dobrych opinii okazali się nieuczciwi.Od momentu gdy okazało się że wylewka w garażu nie ma skosu po prostu wszelkimi sposobami próbują uniknąć konsekwencji. W kolejnych postach napiszę o dekarzach - sprawa jeszcze nie zakończona , też są problemy.

lilka.w
29-04-2010, 21:01
Schody. Polecam serdecznie wykonawcę schodów dębowych- pana Dariusza Laska.Dziś odebrałam schody i jestem bardzo zadowolona zarowno z terminowości i estetyki wykonania.Schody nie były proste,z duzym podestem.P.Dariusz jest prawdziwym fachowcem.Nr telefonu 608 404 823

lilka.w
29-04-2010, 21:45
Muszę dokonać przerobki płotu i wybudować trzy slupki klinkierowe jako konstrukcję śmietnika.Czy ktoś może polecić sensownegofachowca,ktory nie pogardzi małą robotą w Legionowie?

hiro77
08-05-2010, 16:59
Właśnie skończyli u mnie wylewki. Jedna z lepszych ekip jaką gościłem. Pracowali w trzech i wykonanie 230 m2 zajęło im 2 dni. Wszystko zrobione dokładnie i z głową. Patrzyłem im cały czas na ręce :) Kiedyś robili wylewki na dużych obiektach teraz zajmują się domkami. Telefon do szefa Irek Kraszewski 503-042-634.

Marzek_rodo6
11-05-2010, 20:20
A właśnie, czy ktoś może mi podać nr telefonu do pana dekarza Roberta Koprowskiego? Jakoś nie mogę znaleźć na forum:rolleyes:

bardzo proszę: 888701542

Aragornas
17-05-2010, 17:21
Witam wszystkich!

Dzięki wpisom na tym forum znalazłem bardzo fajnych fachowców od dachu krytego papą.
Już parę osób polecało ich jako bardzo solidnych fachowców i rzeczywiście tacy są. Słowni, solidni i terminowi. Wzięli tyle kasy ile z nimi się umówiłem. Dach nie cieknie - a lało ostatnio naprawdę solidnie.
Mogę ich polecić z czystym sumieniem - ich czyli braci Górali :-)
Oto namiary na jednego z fachowców:

Pan Andrzej: 888 808 818

Pozdrawiam,
Aragornas

olgajotka
19-05-2010, 22:41
bardzo proszę: 888701542

Dziękuję!

hiro77
25-05-2010, 13:07
Możecie mi polecić kogoś od barierek / balustrad balkonowych ?

Marek-B
25-05-2010, 19:33
Gdzie i jakie . Drewniane czy metalowe ?.

mr6319
25-05-2010, 20:44
Astorex Legionowo firma od pokryć dachowych i polecany przez nich pan Łysoń - czy ktoś zna i może coś na ich temat powiedzieć?
Albo czy macie kogoś z okolic Pułtuska tych bliższych i dalszych kto zajmie się pokryciem dachu gontem bitumicznym?

Bożena030100
26-05-2010, 11:03
polecam wykonawcę naszych barierek i bramy wjazdowej. Przegladając dzienniki budowy trafiłam na budowę Majkiego. Urzekło mnie jego ogrodzenie. Poprosiłam o kontakt do wykonawcy. Teraz cieszę się super barierkami balkonowymi a w przyszłym miesiącu będę miała montowaną bramę, którą spartoliła firma z Wołomina. Bardzo solidny wykonawca Adam 783 918 362. Generalnie wykonuje prace w okolicach Łodzi ale ja mieszkam w Warszawie i też przyjął zlecenie.

kevinlomax
26-05-2010, 12:25
To ja polecam Artura Stelmaszczyka jako fachowca od ogrodzeń ze sztachetami i od bram rolowanych. Sam wszystko robi i robi to dobrze. 888 560 975.
A przy okazji od balustrad polecam firmę HABE. Tani są a przy tym jakościowo dobrzy. Pozdrawiam

olyv
27-05-2010, 16:01
Jeśli chodzi o okienka to u nas montowała firma Aprel z Warszawy .
Okienka naprawdę ekstra a do tego cena lepsza niż w Socho. Telefon kontaktowy do Firmy 602-596-196

generalnie: projekt --> zamówienie--> zaliczka -->realizacja --> płatność
szybko, bez proszenia i bez poprawek
naprawdę polecam

Elena76
27-05-2010, 17:33
To ja polecam Artura Stelmaszczyka jako fachowca od ogrodzeń ze sztachetami i od bram rolowanych. Sam wszystko robi i robi to dobrze. 888 560 975.
A przy okazji od balustrad polecam firmę HABE. Tani są a przy tym jakościowo dobrzy. Pozdrawiam

Skoro w innym wątku przyznajesz się, że to twoja firma, to tutaj tym bardziej polecam...

Anna Kotynska
30-05-2010, 13:49
Ja też nie jestem z rodziny p. Roberta. Absolutnie nie jest mozliwe aby ten facet lub jego ekipa zrobiła komus na budowie "kuku". Cały czas z sentymentem wspominam współpracę z nim. Wyjątkowo profesjonalne podejście do pracy. Zostawili po sobie porządek i jeszcze posprzatali po innych. Nigdy nie uwierzę, że kogoś narazili na stres. Dalej bedę polecać ich pracę i wiem, że z pewnością nie bedę musiała się tego wstydzić.
Dobrze Nefer, że wyjaśniłaś sprawę na forum

hmmm ... najwidoczniej mamy do czynienia z rodziną Pana Roberta, który, nawiasem mówiąc odnalazłszy numer telefonu słał rozkazująco - szantażujące smsy.
Wszystko co napisałam podtrzymuję. Prawdy nie należy się wypierać drogie Panie. Napisałam wyraźnie, że NIE WYKONAŁ prac, na które się umówił. Na budowę wszedł, widocznie potrzebował przenocować ;-), bo po 2 czy 3 dniach się wyprowadził.... nie wykonawszy NICZEGO. Dziwi mnie budowanie wokół tego aż takiej sensacji, która świadczy najwyraźniej o tym, że Pan Robert ma sporo zleceń z tego forum. Każdy ma prawo do własnego zdania. pozdrawiam serdecznie,

esta81
31-05-2010, 15:29
Czy ktoś ma może kuchnię firmy Stanred z Raszyna?

azusa
01-06-2010, 13:22
Czy ktoś może korzystał z usług firmy NOWY DOM z Bartyckiej? Dostałam od nich ciekawą ofertę na instalację wod-kan i ogrzewanie, ale nic o nich nie słyszałam.

Qter
01-06-2010, 13:42
Czy ktoś może korzystał z usług firmy NOWY DOM z Bartyckiej? Dostałam od nich ciekawą ofertę na instalację wod-kan i ogrzewanie, ale nic o nich nie słyszałam.

najlepiej bedzie jak porównasz dokładnie oferty - ja zdecydowałem się na kopleksowe wykonawstwo instalacji przez: http://www.ekoemiter.com.pl/

i na razie czekam aż dojdę do tego etapu (jeszcze jakieś 4 miesiące) ;)

PZDR
Qter

azusa
01-06-2010, 14:02
Dzięki Qter,
ja właśnie porównuję oferty i zarówno ich oferta, jak i pan przedstawiciel, z którym rozmawialiśmy bardzo przypadli nam do gustu. Natomiast tyle się naczytałam na forum o różnych wpadkach wykonawców:evil:, że wolę się jeszcze dopytać.
Mam nadzieję, że trochę szybciej dojdę do tego etapu :) Przynajmniej takie były plany, chociaż pogoda nie rozpieszcza:cry:

kevinlomax
02-06-2010, 14:49
Skoro w innym wątku przyznajesz się, że to twoja firma, to tutaj tym bardziej polecam... Wiem wiem... Na początku trochę na reklamę poleciałem ale w sumie na tym forum mam co robić. Sporo ludzi nie wie co i jak z balustradami to można podpowiedzieć. Ale p. Artura polecam ze szczerego serca. Jeśli natomiast uraziłem chwilową dwulicowością to przepraszam.

sly1978
04-06-2010, 10:50
Czy mogę prosić namiary do sprawdzonej ekipy do dachu w karpiówce i z wolimi oczami.

gabba
04-06-2010, 13:12
Ponieważ posuwam się coraz dalej postanowiłam zrobić podsumowanie.

POLECAM serdecznie :

- dostawcę okien/drzwi/ bramy garażowej (Hormann) czyli forumowy Stary :) Fachowiec w każdym calu. Nie wciska ciemnoty tylko mówi jak jest. Jego ekipa do montażu - pierwsza klasa. Towar również bez jakichkolwiek zastrzeżeń

Jak będę miała kogoś do polecenia to dopiszę :)
Czy można prosić o podanie dokładniejszych namiarów na Starego?

gosia100
07-06-2010, 00:54
Witam

Prosze o namiar na sprawdzonego wykonawce kostki granitowej lub betonowej.

Elena76
07-06-2010, 03:43
Wiem wiem... Na początku trochę na reklamę poleciałem ale w sumie na tym forum mam co robić. Sporo ludzi nie wie co i jak z balustradami to można podpowiedzieć. Ale p. Artura polecam ze szczerego serca. Jeśli natomiast uraziłem chwilową dwulicowością to przepraszam.

a nie szkodzi, tak już lepiej :)

agawi74
07-06-2010, 23:25
Witajcie,
jaka jest dobra cena ułożenia kostki "na gotowo" (kostka + materiał + robocizna)?
Czy ktoś może polecić kogoś sprawdzonego? Miejsce Warszawa-Wawer.

Z góry dziekuję :)

stills
10-06-2010, 12:15
witajcie, mozecie polecic kogos kto doradzi w sprawie kominka i ewentualnej obudowy? ok.Żabiej Woli

michal_marki
11-06-2010, 10:05
Witam wszystkich serdecznie!
Ja również chciałbym dorzucić swoje trzy grosze. Buduję dom w Markach pod Warszawą i jest kilka ekip, które chciałbym polecić forumowiczom jako solidne i godne zaufania:

- Stan surowy, ekipa Pana Jana i Mirka. +48 502 711 910, +48 504 009 293. Terminowo, solidnie, tanio. Żadnych problemów przed czy w trakcie realizacji. Miło było patrzeć jak Panowie uwijają się z pracą. Do dziś utrzymujemy kontakt. Kiedy są w okolicy, odwiedzają budowę, służą radą.

- Elektryka - firma Pana Piotra. +48 602 835 207 Pozytywnie zakręcony człowiek ;-) Panowie wykonali instalację zgodnie z życzeniem. Doradzili, uwzględnili rzeczy o których oczywiście nie miałem pojęcia a które wyszły po czasie. Tu wyprowadzone oświetlenie klatki schodowej, podbitki dachowej, fotokomórek bramy itp. Gdzieś w trakcie okazało się, że trzeba przesunąć kable - bo zmieniła się koncepcja ścian - nie było problemów - Panowie przyjechali i zrobili.

- Hydraulika - nieoceniony Pan Robert. +48 512 150 034. Wysokiej klasy fachowiec. Materiały i grzejniki z dobrymi upustami. Wykonał instalację kominka z płaszczem wodnym (producent CTM). Wszystko działa, szczelnie i jak należy. Polecam!

- Tynki wewnętrzne - firma Pana Bogdana. +48 607 893 782 Znają się na rzeczy. Tynki cementowo-wapienne kładzione ręcznie. Gładkie jak "pupa niemowlaka" i co najważniejsze - proste. Właśnie maluję ściany. Tylko grunt i farba. Takich fachowców szukać ze świecą!

- Wylewki podłogowe - jak wyżej. Również*Pan Bogdan. Praca wykonana perfekcyjnie. Podłogi będą drewniane - więc tylko po zagruntowaniu kłaść i kleić.

- Wykończenie i docieplenie poddasza - gipskarton i wełna. Artyści. Szybko i dokładnie. Firma Pana Roberta. +48 502 469 645. Wiele elementów jak półkola czy niestandardowa antresola zrobione super!

- Glazura, biały montaż - firma Pana Marka +48 508 773 844. Niesamowite rozwiązania. Dokładni. Artyści pod każdym względem! Wykonali dużo niestandardowych elementów, jak półki, postumenty itp. Marmurowe wykończenia. Zabudowali kominek. Jak wchodzę*do łazienki to uśmiech sam wykwita mi na twarzy. Panowie robią też świetne baseny!

Kolejne etapy są w trakcie realizacji. Podzielę się ew. uwagami w kolejnych postach.

Fachowcy, których ZDECYDOWANIE ODRADZAM - w moim innym poście.

esta81
11-06-2010, 11:46
stills, jeżeli chcesz moge polecić dobrą osobę od kominka z Warszawy; myślę, że można zadzwonić i zapytać się czy zrobią w Żabiej Woli. Na moim przykładzie mogę powiedzieć, że specjalista w pełnym słowa znaczeniu. U mnie poprawiał po innej ekipie montaż wkładu... Natomiast obudowę już robiła jego ekipa. Cenowo nie najtaniej, ale też bez wielkich kosztów. Mogę przesłać numer na priv.

agawi74
11-06-2010, 20:37
witajcie, mozecie polecic kogos kto doradzi w sprawie kominka i ewentualnej obudowy? ok.Żabiej Woli

Witaj,
polecam Ci bardzo porządną i rzetelną firmę od kominków. Siedzibę główną mają w Krakowie, a oddział w Warszawie na ul. Modlińskiej.
http://kominkizkrakowa.pl/
Sklep Firmowy
"Miro - Les Foyers"
ul. Modlińska 223d, 03-120 Warszawa,
tel/fax (022) 814 58 02

Firma specjalizuje sie w portalach, ale maja też wiele innych. Nam robili portal a moim rodzicom klasyczny z czopuchem. My byliśmy bardzo zadowoleni z jakości i ceny.Myślę, że z Twoją lokalizacją nie będzie problemu, tylko w celu omowienia szczegółów musisz udać się do salonu.
Zdjęcia naszych kominków w wątku o kominkach:
http://forum.muratordom.pl/showthread.php?30120-KOMINKI-nasze-!!!/page69

Pozdrawiam

stills
13-06-2010, 19:30
Witaj,
polecam Ci bardzo porządną i rzetelną firmę od kominków. Siedzibę główną mają w Krakowie, a oddział w Warszawie na ul. Modlińskiej.
http://kominkizkrakowa.pl/
Sklep Firmowy
"Miro - Les Foyers"
ul. Modlińska 223d, 03-120 Warszawa,
tel/fax (022) 814 58 02

Firma specjalizuje sie w portalach, ale maja też wiele innych. Nam robili portal a moim rodzicom klasyczny z czopuchem. My byliśmy bardzo zadowoleni z jakości i ceny.Myślę, że z Twoją lokalizacją nie będzie problemu, tylko w celu omowienia szczegółów musisz udać się do salonu.
Zdjęcia naszych kominków w wątku o kominkach:
http://forum.muratordom.pl/showthread.php?30120-KOMINKI-nasze-!!!/page69

Pozdrawiam

dzieki wielkie za namiary zbieram i bede dzwonic i si eumawiac :)

esta81
poprosze o te namiary :)

barek
14-06-2010, 15:34
Witam
Uczciwie przejrzałem wątki dotyczące ogrodzenia i nie znalazłem ekipy godnej Waszego polecenia. U mnie dzieło będzie polegało na wykonaniu ogrodzenia z siatki z podmurówką prefabrykowaną w okolicach Piaseczna. Proszę o pomoc forumowiczów w znalezieniu zacnych wykonawców. Pozdrawiam. barek

Nefer
14-06-2010, 16:02
Czy można prosić o podanie dokładniejszych namiarów na Starego?
Aprel :)

gabba
15-06-2010, 21:07
:)

Ankaha
18-06-2010, 16:01
Tą drogą chcielibyśmy zarekomendować glazurnika - Pana Roberta/Vadiol/jako fachowca godnego polecenia/współpraca z nim układała się bez zarzutów.
Pan Robert ma dobre pomysły na zaaranżowanie wnętrz (blaty, półki, etc.). Precyzyjnie wykonuje prace, będąc cały czas w kontakcie z klientami. Słowem: Professional. Mieliśmy też kilka drobnych przeróbek, przyjechał, zrobił/a wszystko w ramach rękojmi. Dziękujemy Panie Robercie za dotychczasową współpracę.
Pozdrawiamy
Anna i Robert - Brwinów

kotruski
19-06-2010, 13:51
Chętnie bym się pochwaliła tu na forum publicznie, ale niestety nie wiem czy tynkarz wyraziłby zgodę na publiczne podawanie Jego danych łącznie z numerem telefonu. Pewnie wyraziłby "takową" zgodę, ale "formalnie" nie mam pozwolenia. :wink: Dane "poszły" na PW

Hej,

Czy moge również dane na priv, bo masz zawaloną skrzynkę,

Z góry dzięki

kotruski
19-06-2010, 14:33
Poszukuję ślusarza, który wykona mi schody o konstrukcji metalowej (stopnie drewniane) z barierkami na antresoli i tarasie. Schody mają być w klimacie industrialnym (policzkowe, konstrukcja stalowa, wypełnienie 6 linek ze stali nierdzewnej , bardzo proste). Jak wysłałam do firm od schodów zapytanie o ofertę, to dostałam ceny w okolicy 35-50 tyś!!! 600 PLN netto za m.b. balustrady!!! Czy ja wyglądam na owcę do zgolenia?! wchodzę na strony z materiałami i nie wierzę: m.b. linki ze stali nierdzewnej 10 PLN brutto!!! O co chodzi? Czy ktoś ma sprytnego ślusarza, który weźmie UCZCIWE pieniądze za wykonanie i montaż?

Mogę polecić z czystym sumieniem geodetę (południe od Wawy). P. Oskar : 501 128 065

wyposaza*
19-06-2010, 14:41
Ja mogę polecić kamieniarza - pana Zbyszka. Myślący, z bardzo dużą dbałością o szczegóły, wyobraźnią przestrzenną i rozsądny cenowo. Telefon - 695 960 715.

kotruski
19-06-2010, 14:51
Czy ktoś może mi polecić instalatora systemu alarmowego?

stills
20-06-2010, 07:37
Czy ktoś może mi polecić instalatora systemu alarmowego?

my jestesmy zadowoleni z Juwentusa. Najtaniej polozyli cale okablowanie od alarmu, szybko sprawnie i jak byly na poczatku jakies przepiecia to bez problemu przyjezdzali i sprawdzali a siostra ktorej elektrycy kladli okablowanie to z ochronie powiedzieli ze to nie oni kladli i nic nie pomoga bo n ie wiedza gdzie sa kable itd.
My mamy Juwentusa, jakby co to polecam swietnego handlowca Słodki Janek 667 998 308. Juz przerabialismy ten temat i duzo osob potwierdza fachowosc Janka :)

rasia
20-06-2010, 10:54
Czy ktoś może mi polecić instalatora systemu alarmowego?

Ja polecam forumowego ZBYCHA:)

kotruski
20-06-2010, 11:04
my jestesmy zadowoleni z Juwentusa. Najtaniej polozyli cale okablowanie od alarmu, szybko sprawnie i jak byly na poczatku jakies przepiecia to bez problemu przyjezdzali i sprawdzali a siostra ktorej elektrycy kladli okablowanie to z ochronie powiedzieli ze to nie oni kladli i nic nie pomoga bo n ie wiedza gdzie sa kable itd.
My mamy Juwentusa, jakby co to polecam swietnego handlowca Słodki Janek 667 998 308. Juz przerabialismy ten temat i duzo osob potwierdza fachowosc Janka :)

Ja też otrzymałam ofertę z Juwentusa, zresztą jestem zdecydowana na ich abonament tak czy inaczej, ale chcę sprawdzić ile wyniesie taka instalacja poza Juwentusem. Nie podoba mi się, że muszę podpisać umowę na instalację i zdeklarować się na konkretny termin (min. 3 tyg. przed) a ja muszę zgrać montaż okien z instalacją. Bardzo prawdopodobne, że okna z fabryki przyjadą z poślizgiem i wtedy jestem ugotowana. Nie chcę, żeby mi instalację zamontowali przed oknami, bo mi poniosą wszystko.

kotruski
20-06-2010, 11:06
Ja polecam forumowego ZBYCHA:)

Już napisałam do ZBYCHA, ale raczej marne szanse, bo jest raczej oblegany, a ja na początek lipca potrzebuje kogoś.

kami-lla
20-06-2010, 21:01
Balustrady drewniane Szukam firmy, która wykonuje i montuje drewniane balustardy na tarasy, balkony . Podzielcie się namiarami.

z gory dziękuję,

Ramot
21-06-2010, 08:33
Ja polecam forumowego ZBYCHA:)


a ja forumowego Arm.pl, czyli p. Roberta

Artis0
21-06-2010, 12:16
Witam

Przeszukałem chyba całe forum ale nie znalazłem, żeby ktoś polecał Inspektora Nadzoru - macie może namiary na kogoś znającego się na rzeczy?? Budowa Warszawa-Marki

Pzdr

Eugeniusz_
21-06-2010, 13:19
Witam,

Chciałbym polecić wykonawce elewacji klinkierowej Pana Tomasza - www.klinkieruslugi.strefa.pl

efekt ich pracy można zobaczyć w moim dzienniku.

Marzek_rodo6
21-06-2010, 19:50
a ja forumowego Arm.pl, czyli p. Roberta
ja również polecam P. Roberta 501.142.806- głowa pełna pomysłów bez nadmiernego drenażu kieszeni :-)

esta81
22-06-2010, 19:54
[QUOTE=kotruski;4171303][B]Poszukuję ślusarza, który wykona mi schody o konstrukcji metalowej (stopnie drewniane) z barierkami na antresoli i tarasie. Schody mają być w klimacie industrialnym (policzkowe, konstrukcja stalowa, wypełnienie 6 linek ze stali nierdzewnej , bardzo proste). Jak wysłałam do firm od schodów zapytanie o ofertę, to dostałam ceny w okolicy 35-50 tyś!!! 600 PLN netto za m.b. balustrady!!! Czy ja wyglądam na owcę do zgolenia?! wchodzę na strony z materiałami i nie wierzę: m.b. linki ze stali nierdzewnej 10 PLN brutto!!! O co chodzi? Czy ktoś ma sprytnego ślusarza, który weźmie UCZCIWE pieniądze za wykonanie i montaż?

Kotruski, czy masz już może namiary na jakiegoś konkretnego ślusarza? Również jestem w potrzebie! :)

Pasiu&Moniś
22-06-2010, 22:04
Witajcie!

Może ktoś polecić taniego i szybkiego architekta to adaptacji projektu gotowego?

Z góry dziękuję i pozdrawiam

RL
23-06-2010, 20:03
1. czy może ktoś polecić fachowca od instalacji TV/SAT?

2. czy ma ktoś z was u siebie instalację multimedialną (tv, sat, lan, tel) schodzące się do jednej rozdzielni multimedialnej np takiej: http://allegro.pl/item1006195535_rozdzielnia_multimedialna_typ_rm641 5_1.html ??

rrmi
25-06-2010, 10:54
Moge polecic super sklep z wyposazeniem lazienek i wszelkiego rodzaju zlewozmywakow .
Musilam zrobic trocvhe zakupow i trafilam wlasnie tam .
Drzwi do kabin i brodzikow w dobrych cenach .
Sklep jest w Piastowie przy Krasinskiego , latwo dojechac , skoro nawet ja nie bladzilam .
Szczerze polecam
Chyba na allegro tez sprzedaja , ale , ja macant jestem wiec musislam jechac .

http://www.mizar.pl/

kamyk68
26-06-2010, 07:32
2. czy ma ktoś z was u siebie instalację multimedialną (tv, sat, lan, tel) schodzące się do jednej rozdzielni multimedialnej np takiej: http://allegro.pl/item1006195535_rozdzielnia_multimedialna_typ_rm641 5_1.html ??


Ja mam taką instalację aczkolwiek takiej rozdzielni jeszcze nie mam;)

MajorCarter
26-06-2010, 14:32
Mam do polecenia solidnego wykonawcę schodów wewnętrznych: Dariusz Lasek tel .608 404 823

U mnie obkładał drewnem schody betonowe, ale wiem że robi też inne. Schody wykonane są z niesamowitą dokładnością, wszystko wedle życzenia. Nie było żadnych niespodzianek. Bardzo pozytywnie nas zaskoczył tempem wykonania, tzn. schody złożone na gotowo w 2 dni. Poza tym Pan Darek wybrnął z dość trudnego zabiegu, krzywo zalanego przez murarzy. Schody są naprawdę super, no i cena też była przyzwoita.
Dodam jeszcze że Pan Darek ma duży dorobek, przysłał mi na maila sporą galerię, tak że było się na czym wzorować.
Naprawdę gorąco polecam!

Aggi_2004
26-06-2010, 20:44
Czy ktoś może polecić sprawdzonego wykonawcę do ocieplenia poddasza? Okolice Grodziska Maz. -Żabiej Woli.

Z góry dzięki.

dostawca
27-06-2010, 10:48
Witajcie!

Może ktoś polecić taniego i szybkiego architekta to adaptacji projektu gotowego?

Z góry dziękuję i pozdrawiam


Ja mam takiego architekta , jest nie drodi ale ma wade tzn mieszka w Mińsku mazowieckm czyli 40 km na wschód od stolicy. W razie czego moge podac numer.

RL
27-06-2010, 16:11
może ktoś polecić firmę/stolarnię do wykonania drzwi zewnętrznych wejściowych drewnianych z bocznymi naświetlami? otwór ma 160x230, drzwi CAL wyceniono nam na 10000 a Stolbud Włoszczowa na 7100 (sosnowe, 68mm)

lilka.w
28-06-2010, 00:57
Potrzebuję firmy solidnie wykonujacej blaty kamienne lub z alumarmur za rozsądna cenę w mazowieckim.

julifra
28-06-2010, 15:00
Witam, Poszukuje specjaliste od instalacji AUDIO oraz od wszelkiego rodzaju instalacji anten satelitarnych i okablowania pod to.
z gory dziekuje,

agawi74
28-06-2010, 22:42
może ktoś polecić firmę/stolarnię do wykonania drzwi zewnętrznych wejściowych drewnianych z bocznymi naświetlami? otwór ma 160x230, drzwi CAL wyceniono nam na 10000 a Stolbud Włoszczowa na 7100 (sosnowe, 68mm)

Hmm, ceny rzeczywiście zabójcze ...
My robiliśmy na zamówienie w tej firmie
http://www.domex-drzwi.pl/

Można zamówić wg swojego wzoru lub wybrać gotowy. Jesteśmy zadowoleni zarówno z ceny jaki i z jakości (mamy dębowe).
Pozdrawiam

Andrzej_1972
29-06-2010, 10:52
Witam.

Polecam firme budowlaną p. Aleksandra Dobrowolskiego. Wspolpraca przebiegala w bardzo milej atmosferze a prace posuwaly sie w naprawde szybkim tempie. W tym momencie firma p. Aleksandra konczy budowe domu mojego znajomego ktory rowniez nie ma zastrzezn.

p. Aleksander Dobrowolski, tel. 509-509-413

maja tez str. internetowa, www.domdobrowolski.pl

sharoon
29-06-2010, 20:08
Witam,
może ktoś podać namiar na DOBREGO kierownika budowy? Nie chodzi o figuranta, tylko o kompetentną osobę, która potrafi dopilnować, żeby na budowie nie było fuszerki. Mam nadzieję, że nie mam zbyt dużych wymagań ;) Z góry dziękuję :)

Nefer
29-06-2010, 21:44
Kierbud (W-wa i okolice) Tomek Hoffman : 603-123-326.
Właśnie weszłam, żeby go dopisać do listy polecanych (dziś się spotkaliśmy. Fachowiec, ale nie jest pieprznięty - i jest na budowie kiedy trzeba albo i częściej. Wczoraj zadzwoniłam do niego o 19, że go potrzebuję - dziś o 11.00 był gotowy do spotkania. Do tego po prostu bardzo fajny człowiek)

Nefer
29-06-2010, 21:52
Dalszy ciąg polecania - w końcu prace posuwają się dalej - już zbliżam się do końca. Zdjęcia poszczególnych prac w dzienniku :)

POLECAM serdecznie :


- wykonawca stanu surowego otwartego i dalszego ciągu również :) - Mariusz Andruszkiewicz - tu na forum Mariusz_A. Mariusz był inwestorem zastępczym - zajmował się koordynacją ekip, organizowaniem sprzętu i zakupem materiałow oraz "żeby wszystko szło wg. sztuki i prawidłowo".

Rozpoczęliśmy budowę w lutym 2008 - dziś mam już podłogi, kuchnię, drzwi- za chwilę będą lampy. Każda ekipa od Mariusza jest godna polecenia:
-murarze
- dekarz
- tynki wewnętrzne
- ocieplenie i tynki zewnętrzne
- gips- kartony

Moim zadaniem było tylko robienie zdjęć na budowie ( do wglądu w dzienniku)

- wykonawcę instalacji wewnętrznej gazowej+ przeprowadzenie do skrzynki w ogrodzeniu + skrzynka. Panowie zrobili bardzo starannnie, nie demolując nic po drodze, uważnie i estetycznie. Cała praca trwała 6 godzin z malowaniem rurek.
Dostałam wszystkie papiery wraz z inwenratyzacją geodezyjną.


- dostawcę okien/drzwi/ bramy garażowej (Hormann) czyli forumowy Stary :) Fachowiec w każdym calu. Nie wciska ciemnoty tylko mówi jak jest. Jego ekipa do montażu - pierwsza klasa. Towar również bez jakichkolwiek zastrzeżeń

- projektant wnętrz - czyli moja słynna Jola ( na forum jej niestety nei ma, choć ją namawiam. Nieśmiała jest :)). Za dużo by pisac - jest świetna i nie realizuje swoich wizji tylko to co ja chcę mieć w domu. Oczywiście sprowadza mnie na ziemie jak popadam w przesadę :)

- kominek - p. Daniel (po lewej zdjęcie na stronie http://www.kominkiikominy.pl/ ) - najlepsza cena w Polsce na wkład. Fajna współpraca - bezsterowa - terminowa - i przesympatyczna. Kominka nie obudowywałam.

- klimatyzacja - p. Grzegorz Puchalski - z firmy SMS KLima - kupiłam u niego urządzenia, założyli instalację (przyjeżdżali kilka razy natychmiast po zgłoszeniu gotowości) - bardzo jestem zadowolona z tej współpracy.

- wykonawca glazury/terakoty/kamienia - czyli glazurnika wszechstronnego - i znów pojawi się tu wcześniej wspominany nie raz Vadiol forumowy :) Vadiol już u mnie praktycznie skończył. W życiu nie widziałam, żeby ktoś tak był dokładny i tak dbał o moje pieniądze. Nic sie nie marnuje - doradztwo w pełni fachowe.

- Podłogi mistrzostwo świata forumowego Ghosta - jatoba olejowana w salonie i kolorowy jesion lakierowany na górze. Pełny profesjonalizm, doradztwo, bardzo fachowe wykonannie - i co najważniejsze - ludzie się przejmują jak i co robią.

- Kuchnia BYła jedna mała poprawka, ale załatwiona w 48 h - ekipa sprawna, myśląca i rozsądna. Materiały bardzo fajne. Zrobiona dokładnie tak jak chciałam. Firma : Standrex.

- Blaty Pochwalę jak skończą :) Ale na razie ok - pomimo, że blat przyjechał 3 cm za krótki - panowie nie zostawili mnie z kłopotem na Święta tylko dosztukowali. W poniedziałek przyjeżdża blat doceowy. To niby dlaczego ich chwalę ? Bo ludzie bardzo profesjonalni, bardzo mili, właściciel - fantastyczny człowiek. Firma PRODMAR. Mają wzorcownię na Radzymińskiej 115 - na ogół zastaniecie tam panią Moniką - polecam serdecznie.
Żadnych problemów z finansami - full professional - a nie myli się tylko ten co nie pracuje :) Ekipa, właściciel, obsługa w biurze, pomoc w wyborach - wszystko na najwyższym poziomie.

- Drzwi wewnętrzne - Firma Stolarnia Adam .
Drzwi wykonane w 4 tygodnie, na podstawie zdjęcia, ktore wysłałam :o . Doskonała jakość drzwi dębowych , wybarwianych na mahoń z szybkami z matowego szkła. Ekipa niesamowita - bardzo ciężko pracujący trzej młodziu ludzie. Po montażu 7 par drzwi NIGDZIE nie mam ani kawałeczka pianki montażowej (jednak można ?), po zakończeniu prac wszystko wysprzątane na błysk. A co najważniejsze - panowie bezobsługowi totalnie. Cenowo bardzo ok.

Balustrady ze stali Polecam - również wykonawca z Forum (profil : http://forum.muratordom.pl/uzytkownik91683.htm (http://forum.muratordom.pl/../uzytkownik91683.htm)). Prawdziwi artyści - czarują cuda ze szkła, stali, i wielu innych materiałów (również drewno - współpracują ze stolarzem - artystą - kuchnie, drzwi, blaty , szafy, ale nie pracował u mnie)
Tu strona firmy : http://www.all-met.pl/ a w dzienniku ich dzieło.
Ekipa rozpoczęła o 10.00 i pracowała aż skończyła - czyli do 3 rano dnia następnego z jedną przerwą na pizzę. No są niesamowici. Bardzo uważali na ściany, drzwi, listwy, podłogę - a manewrowanie 6-metrową balustradą w wykończonym wnętrzu proste nie jest. Jeśli dorzucimy do tego spawanie, szlifowanie i kucie ... szacun. W razie czego dam tel. do szefa.


- wykonawcę Świadectwa Charakterystyki Energetycznej które to musi posiadać każdy nowy dom, lub sprzedawane/wynajmowane mieszkanie. Obecna tu na Forum Mycha wykonuje profesjonalnie takowe Świadectwa. Właśnie otrzymałam swoje- full profesjonalizm. Tu konto Mychy http://forum.muratordom.pl/uzytkownik63410.htm (http://forum.muratordom.pl/../uzytkownik63410.htm).


-Kierownik budowy - Tomasz Hofman - 505-875-223 (dostałam pozwolenie na podanie numeru) - doskonały fachowiec, ale bez przegięcia - rozsądny człowiek, dbający o kasę inwestora ale nieugięty gdy chodzi o bezpieczeństwo. To nie jest figurant - odbiera poszczególne etapy i jest odpowiedzialny za swoją pracę. Jest również bardzo dyspozycyjny - już parę razy potrzebowałam go "na gwałt" i nigdy się nie zawiodłam.

evora_x
29-06-2010, 22:28
Witam,

A kogo możesz polecic od gazu?
Pozdrawiam

sharoon
30-06-2010, 06:49
Kierbud (W-wa i okolice) Tomek Hoffman : 603-123-326.
Właśnie weszłam, żeby go dopisać do listy polecanych (dziś się spotkaliśmy. Fachowiec, ale nie jest pieprznięty - i jest na budowie kiedy trzeba albo i częściej. Wczoraj zadzwoniłam do niego o 19, że go potrzebuję - dziś o 11.00 był gotowy do spotkania. Do tego po prostu bardzo fajny człowiek)

Dzięki, Nefer. Jak zwykle - jeszcze niemal nie skończyłam pisać posta, a Ty już spieszysz z pomocą :) i dziwisz się (przez skromność, jak mniemam ;)), że twierdzę, iż Forum to Ty.

RL
30-06-2010, 19:19
Witam szanownych forumowiczow i forumowiczki. :)

Czy ktos moze polecic jakiegos mistrza/speca/fachowca od wylewek? :)

rasia
30-06-2010, 19:50
Witam szanownych forumowiczow i forumowiczki. :)

Czy ktos moze polecic jakiegos mistrza/speca/fachowca od wylewek? :)

Mogę polecić swoich wylewkarzy... wylewki miód malina, chwalone przez parkieciarzy i ledwo co skute przez hydraulików zakładających odpływ liniowy już po wylewkach...:)
Pan Mariusz - 515 620 350
Można się na mnie powołać, bo zajęty terminami strasznie, może to coś pomoże... Robił już u kilku osób z tego forum.:)

marioso
01-07-2010, 06:04
Witam,

może mieliście do czynienia z dobrym fachowcem od studni głębinowych i możecie go polecić. Z góry dzięki.

kotruski
01-07-2010, 09:07
Mam do polecenia solidnego wykonawcę schodów wewnętrznych: Dariusz Lasek tel .608 404 823

U mnie obkładał drewnem schody betonowe, ale wiem że robi też inne. Schody wykonane są z niesamowitą dokładnością, wszystko wedle życzenia. Nie było żadnych niespodzianek. Bardzo pozytywnie nas zaskoczył tempem wykonania, tzn. schody złożone na gotowo w 2 dni. Poza tym Pan Darek wybrnął z dość trudnego zabiegu, krzywo zalanego przez murarzy. Schody są naprawdę super, no i cena też była przyzwoita.
Dodam jeszcze że Pan Darek ma duży dorobek, przysłał mi na maila sporą galerię, tak że było się na czym wzorować.
Naprawdę gorąco polecam!

Dzwoniłam, ale Pan Dariusz nie robi ze stali ;(

rasia
01-07-2010, 09:42
Kotruski, zadzwoń do P.Wojtka 502400513. Robił moje schody, ja co prawda konstrukcje mam z kwasówki i taką poręcz, ale przypuszczam, że z czarnej stali też zrobi...

Nefer
01-07-2010, 11:58
Przepraszam, ale to był przypadek :):):) Na serio - zupełny przepadek - bo właśnie był u mnie w kwestii zamykania budowy :)

UWAGA : Tomek KIERBUD prosił o zmianę numeru telefonu 505 - 875 - 223

Nefer
01-07-2010, 11:59
Evora X - Warszawa ? Instalacja wewnętrzna czy przyłącze czy papiery ?

seba1670
01-07-2010, 20:44
Też szukam ekipy na komplet , na pierwszy rzut przyłacze zewnętrzne , Białołęka.
Jeśli masz kogoś solidnego to poproszę o kontakt.
Dzięki

nea
04-07-2010, 20:30
Witam

Przeszukałem chyba całe forum ale nie znalazłem, żeby ktoś polecał Inspektora Nadzoru - macie może namiary na kogoś znającego się na rzeczy?? Budowa Warszawa-Marki

Pzdr

ja też poszukuję, może jednak ktoś może polecić sprawdzonego inspektora

evora_x
06-07-2010, 15:45
Witam szanownych forumowiczow i forumowiczki. :)

Czy ktos moze polecic jakiegos mistrza/speca/fachowca od wylewek? :)

Mój majster robi także wylewki. Jakbyś była zainterosowana to daj znać.

evora_x
06-07-2010, 15:47
Instalacja i przyłącze. Projekt już mam. Jeśli masz kogoś godnego polecenia to będę mega wdzięczna.

evora_x
06-07-2010, 15:58
Witam serdecznie sąsiadów z Radoń :))

Niestety w kwestii ogrodzenia nie pomogę gdyż nasze czasowe mąż zrobił sam.

darpol
07-07-2010, 11:21
Serdecznie polecam ekipę - Pan Mirek Gencel - 502 711 910, firma MIRTEX - zakres STANY SUROWE, WIĘŹBY, DOMY Z BALA
Była właśnie u mnie naprawiać po mojej poprzedniej ekipie, a właściwie architekcie, który zapomniał zaprojektować mi ścianę fundamentową we wjeździe do garażu. Ekipa, która u mnie robiła, też nie wpadła na to, że jest coś nie tak. Skończyło się podmakaniem ścian i wizyta Pana Mirka. Chciałbym dodać, że roboty było mało, upierdliwa i trochę trudna (trzeba było uważać , co by piach nie wypadł spod chudziaka).
Pan Mirek:
1. po pierwsze nie olał mnie jak kilku innych ("eee, panie do tego to nie warto betoniary targać..")
2. po drugie od razu wiedział jak to zrobić, żeby podłoga się nie zawaliła i było dobrze (inni "hmmm. jak by to zrobić ...)
3. po trzecie mimo uwag powyżej nie policzył dużo
4. szybko, sprawnie, CZYSTO,
Naprawdę polecam i żałuję, że nie znalazłem ich, gdy sam budowałem.
P.S.
Znalazłem kontakt na tym forum, więc dzieki temu kto je założył :)

Roman Topolski
08-07-2010, 20:40
Jestem tu nowy na tym forum i nie za bardzo rozeznaję się w weryfikowaniu podawanych kontaktów.
Proszę doświadczonych forumowiczów o pomoc.
Potrzebuję ekip do pełnego wykończenia od stanu SSZ (Warszawa Ursus);
- wyburzenie i wybudowanie nowych ścianek działowych
- hydraulik (co i cwu)
- elektryk
- wylewki
- tynki
- dalsze wykończenine
Najchętniej wiadomości na prv, ale na forum oczywiście też będę czytał :)
Z góry wszystkich Wam dziękuję

Nefer
09-07-2010, 09:54
Jestem tu nowy na tym forum i nie za bardzo rozeznaję się w weryfikowaniu podawanych kontaktów.
Proszę doświadczonych forumowiczów o pomoc.
Potrzebuję ekip do pełnego wykończenia od stanu SSZ (Warszawa Ursus);
- wyburzenie i wybudowanie nowych ścianek działowych
- hydraulik (co i cwu)
- elektryk
- wylewki
- tynki
- dalsze wykończenine
Najchętniej wiadomości na prv, ale na forum oczywiście też będę czytał :)
Z góry wszystkich Wam dziękuję

Poczytaj powyżej :):)

evora_x
12-07-2010, 13:41
Wcześniej gazownia twierdziła, ze nie będa nam w Radoniach przyłączali gazu, ale zmienili zdanie. Okazało się, że dla 4 domów jednak uda sie doprowadzic gaz.. Dzisiaj odebrałam pozwolenie na budowę inslacji gazowej wewnętrznej. Czy macie kogoś sprawdzonego i możecie polecić? Pozdrawiam

Nefer
12-07-2010, 21:29
[QUOTE=Nefer;4186041]Dalszy ciąg polecania - w końcu prace posuwają się dalej - już zbliżam się do końca. Zdjęcia poszczególnych prac w dzienniku :)

POLECAM serdecznie :


- wykonawca stanu surowego otwartego i dalszego ciągu również :) - Mariusz Andruszkiewicz - tu na forum Mariusz_A. Mariusz był inwestorem zastępczym - zajmował się koordynacją ekip, organizowaniem sprzętu i zakupem materiałow oraz "żeby wszystko szło wg. sztuki i prawidłowo".

Rozpoczęliśmy budowę w lutym 2008 - dziś mam już podłogi, kuchnię, drzwi- za chwilę będą lampy. Każda ekipa od Mariusza jest godna polecenia:
-murarze
- dekarz
- tynki wewnętrzne
- ocieplenie i tynki zewnętrzne
- gips- kartony

Moim zadaniem było tylko robienie zdjęć na budowie ( do wglądu w dzienniku)

- wykonawcę instalacji wewnętrznej gazowej+ przeprowadzenie do skrzynki w ogrodzeniu + skrzynka. Panowie zrobili bardzo starannnie, nie demolując nic po drodze, uważnie i estetycznie. Cała praca trwała 6 godzin z malowaniem rurek.
Dostałam wszystkie papiery wraz z inwenratyzacją geodezyjną.


- dostawcę okien/drzwi/ bramy garażowej (Hormann) czyli forumowy Stary :) Fachowiec w każdym calu. Nie wciska ciemnoty tylko mówi jak jest. Jego ekipa do montażu - pierwsza klasa. Towar również bez jakichkolwiek zastrzeżeń

- projektant wnętrz - czyli moja słynna Jola ( na forum jej niestety nei ma, choć ją namawiam. Nieśmiała jest :)). Za dużo by pisac - jest świetna i nie realizuje swoich wizji tylko to co ja chcę mieć w domu. Oczywiście sprowadza mnie na ziemie jak popadam w przesadę :)

- kominek - p. Daniel (po lewej zdjęcie na stronie http://www.kominkiikominy.pl/ ) - najlepsza cena w Polsce na wkład. Fajna współpraca - bezsterowa - terminowa - i przesympatyczna. Kominka nie obudowywałam.

- klimatyzacja - p. Grzegorz Puchalski - z firmy SMS KLima - kupiłam u niego urządzenia, założyli instalację (przyjeżdżali kilka razy natychmiast po zgłoszeniu gotowości) - bardzo jestem zadowolona z tej współpracy.

- wykonawca glazury/terakoty/kamienia - czyli glazurnika wszechstronnego - i znów pojawi się tu wcześniej wspominany nie raz Vadiol forumowy :) Vadiol już u mnie praktycznie skończył. W życiu nie widziałam, żeby ktoś tak był dokładny i tak dbał o moje pieniądze. Nic sie nie marnuje - doradztwo w pełni fachowe.

- Podłogi mistrzostwo świata forumowego Ghosta - jatoba olejowana w salonie i kolorowy jesion lakierowany na górze. Pełny profesjonalizm, doradztwo, bardzo fachowe wykonannie - i co najważniejsze - ludzie się przejmują jak i co robią.

- Kuchnia BYła jedna mała poprawka, ale załatwiona w 48 h - ekipa sprawna, myśląca i rozsądna. Materiały bardzo fajne. Zrobiona dokładnie tak jak chciałam. Firma : Standrex.

- Blaty Pochwalę jak skończą :) Ale na razie ok - pomimo, że blat przyjechał 3 cm za krótki - panowie nie zostawili mnie z kłopotem na Święta tylko dosztukowali. W poniedziałek przyjeżdża blat doceowy. To niby dlaczego ich chwalę ? Bo ludzie bardzo profesjonalni, bardzo mili, właściciel - fantastyczny człowiek. Firma PRODMAR. Mają wzorcownię na Radzymińskiej 115 - na ogół zastaniecie tam panią Moniką - polecam serdecznie.
Żadnych problemów z finansami - full professional - a nie myli się tylko ten co nie pracuje :) Ekipa, właściciel, obsługa w biurze, pomoc w wyborach - wszystko na najwyższym poziomie.

- Drzwi wewnętrzne - Firma Stolarnia Adam .
Drzwi wykonane w 4 tygodnie, na podstawie zdjęcia, ktore wysłałam :o . Doskonała jakość drzwi dębowych , wybarwianych na mahoń z szybkami z matowego szkła. Ekipa niesamowita - bardzo ciężko pracujący trzej młodziu ludzie. Po montażu 7 par drzwi NIGDZIE nie mam ani kawałeczka pianki montażowej (jednak można ?), po zakończeniu prac wszystko wysprzątane na błysk. A co najważniejsze - panowie bezobsługowi totalnie. Cenowo bardzo ok.

Balustrady ze stali Polecam - również wykonawca z Forum (profil : http://forum.muratordom.pl/uzytkownik91683.htm (http://forum.muratordom.pl/../uzytkownik91683.htm)). Prawdziwi artyści - czarują cuda ze szkła, stali, i wielu innych materiałów (również drewno - współpracują ze stolarzem - artystą - kuchnie, drzwi, blaty , szafy, ale nie pracował u mnie)
Tu strona firmy : http://www.all-met.pl/ a w dzienniku ich dzieło.
Ekipa rozpoczęła o 10.00 i pracowała aż skończyła - czyli do 3 rano dnia następnego z jedną przerwą na pizzę. No są niesamowici. Bardzo uważali na ściany, drzwi, listwy, podłogę - a manewrowanie 6-metrową balustradą w wykończonym wnętrzu proste nie jest. Jeśli dorzucimy do tego spawanie, szlifowanie i kucie ... szacun. W razie czego dam tel. do szefa.


- wykonawcę Świadectwa Charakterystyki Energetycznej które to musi posiadać każdy nowy dom, lub sprzedawane/wynajmowane mieszkanie. Obecna tu na Forum Mycha wykonuje profesjonalnie takowe Świadectwa. Właśnie otrzymałam swoje- full profesjonalizm. Tu konto Mychy http://forum.muratordom.pl/uzytkownik63410.htm (http://forum.muratordom.pl/../uzytkownik63410.htm).


-Kierownik budowy - Tomasz Hofman - 505-875-223 (dostałam pozwolenie na podanie numeru) - doskonały fachowiec, ale bez przegięcia - rozsądny człowiek, dbający o kasę inwestora ale nieugięty gdy chodzi o bezpieczeństwo. To nie jest figurant - odbiera poszczególne etapy i jest odpowiedzialny za swoją pracę. Jest również bardzo dyspozycyjny - już parę razy potrzebowałam go "na gwałt" i nigdy się nie zawiodłam.

Kominiarz - jakby kto szukał do odbioru w W-wie to podeślę namiar. Za 2 protokoły (kanały wentylacyjne i gaz) zapłaciłam 450 (ale się nie targowałam) więc uważam, że do ludzi. Miło, przyjemnie, bezkofliktowo

Nefer
12-07-2010, 21:30
Wcześniej gazownia twierdziła, ze nie będa nam w Radoniach przyłączali gazu, ale zmienili zdanie. Okazało się, że dla 4 domów jednak uda sie doprowadzic gaz.. Dzisiaj odebrałam pozwolenie na budowę inslacji gazowej wewnętrznej. Czy macie kogoś sprawdzonego i możecie polecić? Pozdrawiam

Poszło na priv (sorry zapomniałam :bash:)

kotruski
13-07-2010, 18:56
Mogę polecić z czystym sumieniem ELEKTRYKÓW, P. Rafał Puchała ( 609 336 728 ) i P. Jarek. Bardzo sprawnie i szybko pracują. Bardzo nam pomogli w wymyślaniu pewnych rozwiązań, bo mamy nietypowy dom z antresolą więc duuży problem z oświetleniem. O pewnych rzeczach w ogóle nie myśleliśmy na etapie wymyślania punktów elektrycznych i gdyby nie ich pomoc obudzilibyśmy się z ręką w nocniku. Zdecydowaliśmy się na nich, bo wzbudzili nasze zaufanie i cena była bardzo uczciwa. Teraz po wykonaniu instalacji stwierdzamy, że to był świetny wybór!!! Serdecznie polecam! Muszę powiedzieć, że zostali bardzo starannie wyselekcjonowani przeze mnie, bo obdzwaniałam wielu wykonawców instalacji elektr.

chester633
13-07-2010, 19:43
Polecam z czystym sumieniem elektryka z uprawnieniami-pan Grzegorz tel.514 354 778,wszystko sprawnie i szybko.

krzycha16a
14-07-2010, 15:33
Hej,

Czy moge również dane na priv, bo masz zawaloną skrzynkę,

Z góry dzięki
Ostatnio baardzo rzadko zaglądam na forum. Sorki, ale Twoje zapytanie znalazłam dopiero teraz, przeglądam wątek w poszukiwaniu fachowców od tynków zewnętrznych. Czy nadal szukasz tynkarzy od tynków wewnętrznych? Jeśli tak, to dane wyślę na PW.

Ja SZUKAM sprawdzonych i polecanych tynkarzy zewnętrznych, oczywiście szukam ludzi za rozsądne/normalne pieniądze - Warszawa i okolice. Na termin mogę poczekać.

.

salik
14-07-2010, 17:01
Witam.
Szukam solidnej ekipy do postawienia SSO/SSZ w tym roku.
Początek prac - pierwsza połowa września 2010, gmina Izabelin.
Ekipa musi mieć jakieś doświadczenie w budowie domu z dobrą izolacją (energooszczędnego), nie szukam ludzi typu "Panie - my w ten sposób ostatnie 10 domów wybudowaliśmy, więc co mi Pan tu tłumaczy że ma być dokładnie według projektu"...