PDA

Zobacz pełną wersję : WARSZAWA i okolice - biała lista



Strony : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

martta
22-12-2005, 12:30
Polecam sprawdzili się u mnie i na kilku okolicznych budowach:
studniarz - Pan Flisiński, tanio,solidnie,terminowo tel.0601 717 254

ekipa dekarzy p. Marek Skrzypczak z Otwocka,tel. 0603 816 030, 022 719 84 16
solidni, niedrodzy, uczciwi .
Nie ma się do czego przyczepić, po sobie zostawiaja porzadek aż miło.

Wykonawcy do sprawdzenia w grupach : otwockiej i wawerskiej
dopisuję telefony

izat
22-12-2005, 18:51
dekarz Pan Robert Koprowski
szczerze polecam usługi tego Pana
robi piękne dachy

bobo30
23-12-2005, 13:47
polecam ekipę murarsko-ciesielską Pana Grzegorza Kramka

robertus
27-12-2005, 11:42
Osobiście mogę polecić:
firmę Hossa z Lasek - schody - piękne, w niezłej cenie, krótkie terminy i terminowi 3 tygodnie od zamówienia to 3 tygodnie a nie 3 miesiące
Zbycha - znanego z naszego forum. Solidna robota i profesjonalne doradztwo

eMKey
03-01-2006, 06:58
Polecam ekipę od okien, terminowi, solidni i okna też takie jakie zamówiłem :D ... wszystko OK.
firma Wariant p. Bojanowicz 0501 058 989

Willie
06-01-2006, 15:43
Zbycha jak najbardziej polecam. Solidny i elastyczny. Mimo że święta były dosłownie za kilkanaście godzin a ekipa montazystów okien zawaliła nieco terminy podłączył wszystko do końca bez problemów i mogłem naprawdę spokojnie zamknąć dom :P

Piotr Wieczorek
07-01-2006, 14:57
Witam serdecznie, poszukuje solidnego glazurnika. Mam do wykończenia dom pod Warszawa. Szczerze mowiac, znalezc dobrego wykonczeniowca to nielada sztuka... Moze ktos moglby kogos polecic... :P

Michal Pietrusinski
08-01-2006, 01:12
Mam super wykonawcę - niedługo kończy budowę mojego domu - Arkadiusz Frątczak (0-501-170-724). Jest architektem wnętrz, ale poza tym zajmuje się budową i wykańczaniem domów (i co najważniejsze nie wykańcza inwestora). Poprzedniej ekipie podziękowałem, bo robili szybko, ale niedokładnie. Pan Arkadiusz podsuwa dobre pomysły i wykonuje prace bardzo starannie. Naprawdę polecam.

Brick
09-01-2006, 12:23
A czy są jakieś realizacje tego Pana, które mozna byłoby zobaczyć?


Mam super wykonawcę - niedługo kończy budowę mojego domu - Arkadiusz Frątczak (0-501-170-724). Jest architektem wnętrz, ale poza tym zajmuje się budową i wykańczaniem domów (i co najważniejsze nie wykańcza inwestora). Poprzedniej ekipie podziękowałem, bo robili szybko, ale niedokładnie. Pan Arkadiusz podsuwa dobre pomysły i wykonuje prace bardzo starannie. Naprawdę polecam.

Michal Pietrusinski
09-01-2006, 13:20
Są - w okolicy Konstancina. Proszę sie z nim skontaktować - poda wszystkie szczegóły.


A czy są jakieś realizacje tego Pana, które mozna byłoby zobaczyć?


Mam super wykonawcę - niedługo kończy budowę mojego domu - Arkadiusz Frątczak (0-501-170-724). Jest architektem wnętrz, ale poza tym zajmuje się budową i wykańczaniem domów (i co najważniejsze nie wykańcza inwestora). Poprzedniej ekipie podziękowałem, bo robili szybko, ale niedokładnie. Pan Arkadiusz podsuwa dobre pomysły i wykonuje prace bardzo starannie. Naprawdę polecam.

kze
21-01-2006, 10:00
Ja mogę polecić Pana Andrzej Zietka.
Mi na razie dobrze buduje stan surowy. 8)

Tfu, thu by nie zapeszyć..

izat
27-01-2006, 00:38
Polecam projektanta przyłączy i instalacji wszelkiej maści, jakby ktoś potrzebował proszę o kontakt, to podam namiary
Pan Andrzej Borzym z Piaseczna, obsługuje głównie inwestycje na południu warszawy
nasza współpraca układała się bardzo dobrze

_ZBYCH_
27-01-2006, 01:05
8)

_ZBYCH_
27-01-2006, 01:09
Osobiście mogę polecić:
firmę Hossa z Lasek - schody - piękne, w niezłej cenie, krótkie terminy i terminowi 3 tygodnie od zamówienia to 3 tygodnie a nie 3 miesiące
Fakt, schody masz SUPER!!! Aż Ci zazdroszczę! :oops:

Podaj tu dokładne namiary na tą firmę (a może i zdjęcia :) ), bo naprawdę pięknie robią!


Zbycha - znanego z naszego forum. Solidna robota i profesjonalne doradztwo
Dziękuję. Bardzo mi miło :D

bingo-ada
27-01-2006, 19:02
Przyłączam się z prośbą o namiary na wykonawcę schodów! Może być na priv, zdjęcia mile widziane :D

krzysztofh
01-02-2006, 09:54
Z czystym sumieniem mogę polecić firme od kominków.
Jako jedna z nielicznych firm zrobiła swoje bez jakichkolwiek poprawek.

http://www.kominki.net/?go=kontakt

krzyss
04-02-2006, 23:51
Ja podobnie jak kze powyżej. Tyle, że u mnie już stoi 2 lata, to co ludzie od pana Ziętka mi zbudowali - wciąż nie żałuję !!!!!

ania
05-02-2006, 18:22
A ja mogę polecić pana Stanisława Bączka - instalator wod-kan.
Zawsze widział swoją pracę na tle całości a nie tylko siebie i sam sobie rozwiązywał "nagłe" problemy zamiast kopnąć je pod szafę, jak inni...

armark
06-02-2006, 18:19
Ania, a czy na priva udałoby się uzyskać jakowyś namiar ?
Z góry dziękuje

71kkk
09-02-2006, 20:07
polecam ekipe muraską Stana Teski - chlopaki sa ok, trzeba tylko pilnowac terminu, bo facet w sezonie ma kilka budow jednoczesnie. Ceny - za dom 220 pow zabudowy z silki ,plyta fundamentowa, piwnica, dach 360m2, stan surowy wziąl za robote 46 000. Przy wycenach innych ekip - rewelacja. jakby co - dzwoncie do mnie, kkk

cocorocos
10-02-2006, 11:20
witam fajny temacik a jeszcze fajniejsze forum :P

ja chcialem polecic firme ukladajaca kostke brukowa 502-166-637
u mnie przed domem wyszlo bardzo ladnie dodatkowo posiadaja oni katalog swoich robot z ktorych mozna wybrac ladne wzory ale trzeba sie wczesniej umawiac

scs
11-02-2006, 18:47
A ja polecam Pana Jana,inteligentny,doradzi,fachowiec.
Słuzy i transportem.
Jestem z niego i jego ekipy zadowolona:)
Jeśli ktos zainteresowany to na priv proszę

scs
11-02-2006, 18:52
A ja polecam Pana Jana,inteligentny,doradzi,fachowiec.
Słuzy i transportem.
Jestem z niego i jego ekipy zadowolona:)
Jeśli ktos zainteresowany to na priv proszę

cocorocos
12-02-2006, 11:03
a Pan Jan :lol: skad mamy wiedziec kim on jest napisz od czego on jest taki fachowiec i podaj do niego jakis namiar to moze ktos skorzysta [/quote]

Edii
17-02-2006, 21:51
Szukam doskonalego wykonawcy instalacji c.o. Jesli ktos mial przyjemnosc z takim panem, to prosze o namiary.
Budowa w obok Starych Babic k. Warszawy.

veech'u
18-02-2006, 19:53
Są - w okolicy Konstancina. Proszę sie z nim skontaktować - poda wszystkie szczegóły.


A czy są jakieś realizacje tego Pana, które mozna byłoby zobaczyć?


Mam super wykonawcę - niedługo kończy budowę mojego domu - Arkadiusz Frątczak (0-501-170-724). Jest architektem wnętrz, ale poza tym zajmuje się budową i wykańczaniem domów (i co najważniejsze nie wykańcza inwestora). Poprzedniej ekipie podziękowałem, bo robili szybko, ale niedokładnie. Pan Arkadiusz podsuwa dobre pomysły i wykonuje prace bardzo starannie. Naprawdę polecam.

Ja widzialem te realizacje i mam mieszane uczucia. Poza starym domem sprzed 15 lat jeszcze pare dobudowanych daszkow, wiat lub altanek ogrodowych. Nie wzbudziło to mojego zaufania, ale moze jest inaczej powodzenia
Veech

Edii
19-02-2006, 13:26
Może ktoś z Państwa podzieli się namiarami na solidnego projektanta wnętrz.

Przeglądnęłam forum i znalazłam kontakt do pana architekta Arka - chyba byśmy się nie dogadali.

Chodzi o zaprojektowanie wnętrza w domku jednorodzinnym k. Starych Babic.

Pozdrawiam,
Edii

Zark
19-02-2006, 21:31
Z czystym sumieniem mogę polecić firme od kominków.
Jako jedna z nielicznych firm zrobiła swoje bez jakichkolwiek poprawek.

http://www.kominki.net/?go=kontakt

A ja niestety mam odmienne doświadczenia z tą ekipą, a ponieważ to temat "Wykonawca doskonały...", to resztę informacji zainteresowanym podam na priv.

Życzę samych solidnych fachowców.

Zark
19-02-2006, 21:31
Z czystym sumieniem mogę polecić firme od kominków.
Jako jedna z nielicznych firm zrobiła swoje bez jakichkolwiek poprawek.

http://www.kominki.net/?go=kontakt

A ja niestety mam odmienne doświadczenia z tą ekipą, a ponieważ to temat "Wykonawca doskonały...", to resztę informacji zainteresowanym podam na priv.

Życzę samych solidnych fachowców.

Nefer
19-02-2006, 21:35
Może ktoś z Państwa podzieli się namiarami na solidnego projektanta wnętrz.

Przeglądnęłam forum i znalazłam kontakt do pana architekta Arka - chyba byśmy się nie dogadali.

Chodzi o zaprojektowanie wnętrza w domku jednorodzinnym k. Starych Babic.

Pozdrawiam,
Edii

Ja mam panią architekt, z której jestem zadowolona, bo zasuwa i ma fajne pomysły. Ponadto 2 dni gadałyśmy , żeby ustalić jak ja chcę, co ja chcę, na zasadzie obrazków, co się podoba a co nie - niezła jest, żeby zrozumieć świat drugiego człowieka to nie jest tak prosto....Jak chcesz namiar to dam CI na priva

chmielma
19-02-2006, 22:25
Nefer, podeślesz i mnie namiary na panią architekt?
pozdrawiam
Marcin

Nefer
19-02-2006, 22:42
Nefer, podeślesz i mnie namiary na panią architekt?
pozdrawiam
Marcin

poszło :)

pobik
26-02-2006, 12:36
super temat, mam nadzieje że uda mi się z czegoś skorzystac
pozdrawiam
pobik

_ZBYCH_
26-02-2006, 23:53
Polecam forumowicza STATEK - zajmuje się sprzedażą materiałów dachowych
[email protected]

Bardzo profesjonalna obsługa i bardzo dobre ceny!!!

robertus
27-02-2006, 10:44
Dawno nie zaglądałem do tego wątku.
Dla wszystkich, którym podobają się moje schody podaję namiary na firmę Hossa www.papis.pl mają siedzibę w Laskach pod Warszawą i punkt sprzedaży na Bartyckiej 175.
Zdjęcia schodów powinny być w moim albumie dostępnym w linku w podpisie.

alladynek
27-02-2006, 14:39
Witam

Ja moge polecić bardzo solidną ekpie od kuchni i szaf wnękowych.
Co prawda są z Częstochowy ale są tani i solidni. Podobna kuchnia
do mojej z frontami drewnianymi w wawie kosztowala dwa razy tyle.
Jezeli ktos potrzebuje to info na priv, moge tez zdjecia kuchni podeslac.

Niedawno zostałem właścicielem nowego domu w Piasecznie, brakuje tam kilku spraw i stąd prośba o namiary:

1) dach - blachodachowka - kilka ekip widziałem w wątku, może ktoś coś doradzi jeszcze

2) wylewki lub legary - narazie jesze nie wiem, wiec poprosze o namiary na dobrą ekipe od wylewek lub od podłóg w kontrukcji legarowej

3) piec gazowy - instalacja co jest, pytanie tylko jaki piec wybrac i skad wziąć dobrą ekpie co go podłączy

4) wykończeniówka - panele, gładzie, malowanie itp - ekipa

Ogólnie jestem laikem, ale dużo czytam ostatnio :D , dobrze by było gdyby jedna ekipa zrobiła to wszystko naraz :roll:, ale to chyba nie realne.

pozdr
Marcin

benezis
27-02-2006, 18:58
Polecam formę od schodów RINTAL.
Przedstawicielstwo:

Oddział Rintal Warszawa
ul. Al. Krakowska 109
02-180 Warszawa

tel./fax (022) 846 83 03
e-mail: [email protected]

p.o. Dyrektora oddziału:
Agata Harbat

Firma solidna, przedstawiciele profesjonalni, montarz na czas i posprzątane po sobie.
A w szczególności Pana Pawła Bańkowskiego 601-912-487 pełan profesjonalizm przy wymiarowaniu i wycenie.
Link do ich strony:
http://www.rintal.pl

nurka
03-03-2006, 21:39
A według mnie pan Arkadiusz jest naprawdę super, u mnie w mieszkaniu zaprojektował i wyremontował kuchnię i łazienkę, i teraz wygląda prześlicznie. I nie zgadzam się z decyzją Veech'a , też widziałam ten dom co ma ok.15 lat i według mnie dobrze wygląda i to się liczy, bo jak ktoś ci pokaże dom wybudowany pięć minut temu to oczywiście, że dobrze wygląda, a tu masz po piętnastu latach to dopiero gwarancja. :wink: pozdrowienia nurka


Są - w okolicy Konstancina. Proszę sie z nim skontaktować - poda wszystkie szczegóły.


A czy są jakieś realizacje tego Pana, które mozna byłoby zobaczyć?


Mam super wykonawcę - niedługo kończy budowę mojego domu - Arkadiusz Frątczak (0-501-170-724). Jest architektem wnętrz, ale poza tym zajmuje się budową i wykańczaniem domów (i co najważniejsze nie wykańcza inwestora). Poprzedniej ekipie podziękowałem, bo robili szybko, ale niedokładnie. Pan Arkadiusz podsuwa dobre pomysły i wykonuje prace bardzo starannie. Naprawdę polecam.

Ja widzialem te realizacje i mam mieszane uczucia. Poza starym domem sprzed 15 lat jeszcze pare dobudowanych daszkow, wiat lub altanek ogrodowych. Nie wzbudziło to mojego zaufania, ale moze jest inaczej powodzenia
Veech

Rysiu
11-03-2006, 08:12
Możecie polecić kogoś od kominków i DGP?

Szukam też kogoś niedrogiego od ogrodzenia z siatki...

Pozdrawiam,
Rysiu

sb12
11-03-2006, 19:24
dwie koleżanki które zapoczątkowały wątek polecały dekarza Pana Roberta Koprowskiego.
Nie wiem czy lepszą ekipę można sobie wyobrazić!
Właśnie skończyli u nas dach. Sąsiedzi stoją i podziwiają 24 na dobę.
Jest piękny. Polecam!
sb

veech'u
14-03-2006, 21:35
My mozemy polecic Pania Architekt Gizelę z COIB na ul. Bartyckiej.
Bardzo uprzejma, rzetelna i kompetentna osoba. Zmiany w projekcie gotowym i zagospodarownie działki wykonała wzorcowo a ceny bardzo przyjazne :D W starostwie tez chwalili dobra robote :D
Veech

Tomasz Trybus
20-03-2006, 18:25
A ja mogę polecić pana Stanisława Bączka - instalator wod-kan.
Zawsze widział swoją pracę na tle całości a nie tylko siebie i sam sobie rozwiązywał "nagłe" problemy zamiast kopnąć je pod szafę, jak inni...

Czy możesz podesłać jego namiary

Tomasz Trybus
20-03-2006, 18:27
Podaj jego namiary

Polecam projektanta przyłączy i instalacji wszelkiej maści, jakby ktoś potrzebował proszę o kontakt, to podam namiary
Pan Andrzej Borzym z Piaseczna, obsługuje głównie inwestycje na południu warszawy
nasza współpraca układała się bardzo dobrze

aśka(*)*(*)*
22-03-2006, 10:59
Dawno nie zaglądałem do tego wątku.
Dla wszystkich, którym podobają się moje schody podaję namiary na firmę Hossa www.papis.pl mają siedzibę w Laskach pod Warszawą i punkt sprzedaży na Bartyckiej 175.
Zdjęcia schodów powinny być w moim albumie dostępnym w linku w podpisie.

schody super, a to białe pod stopniami i wokół , to co to jest? z jakiego materiału?

kasiaR
24-03-2006, 11:24
POLECAM EKIPE OD WYLEWEK :D
Wylewki mechaniczne tanio i solidnie.
Tel. 503065286

Polecam ta firmę Forumowicza EIMUNDA, właœnie dwa dni temu zakończyły sie prace nad wylewkami u nas w domu. Wszystko o.k. Szybko, sprawnie (w dwa dni).

POLECAM, :D
i pozdrawiam,
KasiaR :wink:

kasiaR
24-03-2006, 11:29
POLECAM HYDRAULIKA - Pana Andrzeja Matusik, tydzien temu zakończyły sie prace hydrauliczne u nas w domu. Ekipa 4 osobowa.
Wszystko o.k., solidnie i rozsadnych cenach.

ANDRZEJ MATUSIK
tel 502-358-661


Pozdrawiam,
KasiaR
:wink: :D

71kkk
25-03-2006, 18:31
KOLEDZY, I KOLEZANKI,czy poratujecie mnie namiarem na dobrego glazurnika?????

piter1000
26-03-2006, 17:13
dekarz Pan Robert Koprowski
szczerze polecam usługi tego Pana
robi piękne dachy

Czy można prosić o jakiś namiar, nr tel , dziękuję

moratar
27-03-2006, 20:45
Jakiś nieurodzaj na tych glazurników, a mi tez jest potrzebny taki co nie będzie się uczył moim kosztem.

71kkk
27-03-2006, 23:15
no wlasnie, czy nie ma glazurnika??????? marmurnika?????

jareko
28-03-2006, 01:12
znam jednego - artysta
namiary moge podac na priv

piter1000
28-03-2006, 12:09
znam jednego - artysta
namiary moge podac na priv

czy też mogę prosić
dzięki

Marian44
29-03-2006, 15:07
Mogę dać namiary na dobrego glazurnika z Legionowa . Solidny i uczciwy , ceny przyzwoite ale nie tanie . Pan Waldek -tel 601 208 018 .

71kkk
29-03-2006, 23:06
znam jednego - artysta
namiary moge podac na priv


to poprosze ,kkk

Artesianka
01-04-2006, 21:05
Dzień dobry wszystkim,

Jestem pierwszy raz na forum.
Niedawno kupiłam mały domek w Piastowie. Planuje tam spore przeróbki - wyburzanie ścian, podniesienie dachu, przeróbki hydrauliczne, zagospodarowanie poddasza etc. Mam plany zrobione przez architekta. Obecnie czekam na pozwolenie na budowe oraz szukam solidnej ekipy.
Znajomi polecili mi P. Jacka Ostafiaka (cenowo niestety górna półka) a ostatniodostałam namiary na P. Janusza Owczarczyka - czy słyszeliście coś o nich?
Czy możecie polecić jakieś sensowne ekipy?
Będę wdzięczna za pomoc.

Pozdrawiam

Agnieszka

GrzegorzB
03-04-2006, 15:02
Ja też poproszę namiary na glazurnika :)


znam jednego - artysta
namiary moge podac na priv

diablica102
05-04-2006, 07:54
zaczynam od zera tzn mam tylko dzialke i szukam dobrej ekipy do postawienia domeczku w stanie surowym zamknietym, co polecicie?

josephineb
06-04-2006, 14:37
moge polecic swietna ekipe od mebli kuchennych, szaf wnękowych i wolnostojących.

Wszystko potrafia zrobic "pod wymiar" i sa naprawde swietni.

Do tego cena i jakosc sa SUPER - warto u nich zamowic meble.

namiar to P. Daniel 609-541-081

pozdrawiam
j_b

71kkk
06-04-2006, 16:54
znam jednego - artysta
namiary moge podac na priv

jareko - odezwij sie z tym namiarem jakby co????? :o

71kkk
06-04-2006, 22:07
Witam.

Rónież polecam p. Stanisława Majkrzaka. Widziałem kilka domów tynkowanych przez niego. SUPER!

Polecam też innego fachowca p. Krzysztofa Matusika, tel. 606812102
Bardzo dobry fachowiec od wszelkich tynków mineralnych wewnętrznych i zewnetrznych nakładanych maszynowo. Robi też wszelkiego rodzaju ozdoby, typu bonie, gzymsy, itp.

Do zabudowy GK polecam:

p. Tomasz Pietras, tel. 698347775

oraz

p. Janusz Wrona, tel. 602595828

Obaj wykonują standardowe zabudowy z płyt GK, ale rónież potrafia tworzyć cuda z tego materiału :)

Wszyscy panowie, jak każdy dobry fachowiec, bardzo dużo pracy, więc trzeba się umaiwać ze sporym wyprzedzeniem.

pytanie do zbycha- chyba sasiada- czy pan tomek od zabudowy gk jest solidny i uczciwy. dobrze zrobi czy nie??? prosze o pilne info , bo sie z panem tomikiem spotkalismy i sobie rozmawiamy, kkk :lol:

ostry
07-04-2006, 15:09
moge polecic swietna ekipe od mebli kuchennych, szaf wnękowych i wolnostojących.

Wszystko potrafia zrobic "pod wymiar" i sa naprawde swietni.

Do tego cena i jakosc sa SUPER - warto u nich zamowic meble.

namiar to P. Daniel 609-541-081

pozdrawiam
j_b

hmm, tylko dwa posty na Forum i oba wychwalajace "ekipe od mebli kuchennych" :oops: . Mysle ze wiekszosc Forumowiczow zniecheci ten sposob reklamy...

josephineb
07-04-2006, 17:52
nie chodzi o reklame
:evil:
w moim poprzednim mieszkaniu dwie ekipy poprawialy jedna po drugiej a ile mialam przez to problemow.

z tymi ludzmi nie ma zadnych problemow.
Czemu mam o tym nie pisac?

inni to robia i nikt ich za to nie gani

ostry
10-04-2006, 08:58
josephineb,
Zasada jest prosta - jesli reklamujesz to w Dziale Ogloszen - a jesli nawet poza tym dzialem to przynajmniej otwarcie np. polecam firme brata, szwagra, tescia czy tez meza... Bedzie fair wobec innych uzytkownikow Forum i nikt Cie nie bedzie za to ganil.
Ale skoro twierdzisz ze to nie jest reklama to mi wybacz - ale Twoje wszystkie posty na Forum wychwalaja jedna i ta sama firme... :wink:

Pozdrawiam,

veech'u
10-04-2006, 22:35
Mam podobne wrazenie :lol:
8/8 stawiam na męża :wink:

71kkk
11-04-2006, 12:16
oto moje przemyslenia- generalnie jest to ogrpmny problem na foru z tymi kryptoreklamami- otoz ja na przyklad polecam ekipe, ktora buduje mi dom. i dzonili do majstra ze 20 osob z forum- nikt go nie wybral, bo z tego co majster mi mowi to jest po prostu dla nichza drogi.
drugi przypadek- przyjechal do mnie nijaki skrol- polecany przez forumowiczow hydrulik. byl tanszy od tego ktory u mnie robi, ale dal mi liste osob, ktore niby go polecają. zadzownilem do kobiety z bialoleki, bo niby blisko, chcialem podjechac i pogadac o skrolu. i co- niespodzianka- kobieta w niecenzuralnych slowach podsumowala tego pana.

wiec jak weryfikowac tychze wykonawcow- nie wiem. chyba tak- redakcja powinna zrobic swoja liste wykonawcow , z certyfikatem. ci powinni byc raz w roku weryfikowani. w zamian za reklame przez muratora powinni byc oblozeni podatkiem na rzecz redakcji - np. 2000 rocznie.
klienci powinni dzownic do muratora i raportowac wykonawcow. proste - proste a jakie potrzebne.
bo generalnie w polsce 70 % budow robimy samai a 100% porazek to wina zlych wykonawcow. :lol:

josephineb
11-04-2006, 15:41
podobno krytykowac najlatwiej!! Jak widac powyzej!!

a mi sie wydawalo, ze to forum o wykonawcach solidnych bardziej czy tez mniej...
ale pewnie sie mysle, skoro zostałam w ten sposob skrytykowana.

a generalnie koncze sie przebudowywac i moge jeszcze dac namiary na hydraulika - jak tylko skonczy, ekipe od tynków i malarza jak skoncza reszte pomieszczen, w tej chwili w mowym mieszkaniu moge korzystac tylko z kuchni.

I robota tych panow mi sie podoba. Wiec o tym napisalam
Jesli dzieki temu zarobia wiecej! TO SUPER!!!
czemu swoja ciezko zarobiona kase mam placic partaczom!!!!
a potem narzekac?????

Kiebo
12-04-2006, 07:31
Robią solidnie i tanio. Widziałem jak pracowali u sąsiada. Efekty ich pracy na prawdę godne pochwały. Po zimowej przerwie przyjeżdżają do Polski na początku maja i będą stawiać mi garaż i robić elewację domu, więc pod koniec maja są do dyspozycji. Robią tylko w okolicach Warszawy. W Polsce pracują od 9 lat. Jesli chodzi o ceny, to musicie rozmawiać bezpośrednio z nimi (po polsku gadają):
+380343121755 - Iwan (pożecie powołać się na Aleksa z Czosnowa)

PS. Ciężko ich zostać w domu, ale zauważyłem że ok. 7 rano zazwyczaj są na miejscu.

Agutek
12-04-2006, 12:32
Robią solidnie i tanio. Widziałem jak pracowali u sąsiada. Efekty ich pracy na prawdę godne pochwały. Po zimowej przerwie przyjeżdżają do Polski na początku maja i będą stawiać mi garaż i robić elewację domu, więc pod koniec maja są do dyspozycji. Robią tylko w okolicach Warszawy. W Polsce pracują od 9 lat. Jesli chodzi o ceny, to musicie rozmawiać bezpośrednio z nimi (po polsku gadają):
+380343121755 - Iwan (pożecie powołać się na Aleksa z Czosnowa)

PS. Ciężko ich zostać w domu, ale zauważyłem że ok. 7 rano zazwyczaj są na miejscu.
czyli co wlasciwie robia?

Kiebo
14-04-2006, 09:58
Tak jak w temacie - robią mury i tynki (wewnętrzne i zewnętrzne).

mroowa30
06-05-2006, 13:01
Witam poszukuję ekipy do zrobienia płyty fundamnetowej w okolicach Nowego Dworu Mazowieckiego od strony Warszawy

mroowa30
06-05-2006, 13:03
Witam poszukuję ekipy do zrobienia płyty fundamnetowej w okolicach Nowego Dworu Mazowieckiego od strony Warszawy

W tym roku na jesień

a w przyszłym roku wiosna dom w systemie ytong

izat
06-05-2006, 13:05
poszukuję solidnej ekipy do ocieplenia poddasza i gips-kartonów

myszkaxs
06-05-2006, 17:37
poszukuję solidnej ekipy do ocieplenia poddasza i gips-kartonów
ja mam podobny problem jak Ty, nawet juz dzwoniłam do kilku osób polecanych na forum i co? - ano u wszystkich jest jakis problem - bo za wczesnie dzwonie, a to za późno dzwonie bo przeciez ma juz poumawianych klientów, a to za daleko bo trzeba przejechac z Białołeki do Wesołej, a to budowa po drugiej stronie Wisły itd. Wszedzie jest jakies ale. Widocznie wykonawcy mają tak duzo pieniędzy,ze w zasadzie klient jest zbędny. :( :evil: Nikt nawet nie wyraził chęci zobaczenia co by wchodziło w zakres prac. :(
No ale cóz szukam dalej.

1950
06-05-2006, 17:49
poszukuję solidnej ekipy do ocieplenia poddasza i gips-kartonów
ja mam podobny problem jak Ty, nawet juz dzwoniłam do kilku osób polecanych na forum i co? - ano u wszystkich jest jakis problem - bo za wczesnie dzwonie, a to za późno dzwonie bo przeciez ma juz poumawianych klientów, a to za daleko bo trzeba przejechac z Białołeki do Wesołej, a to budowa po drugiej stronie Wisły itd. Wszedzie jest jakies ale. Widocznie wykonawcy mają tak duzo pieniędzy,ze w zasadzie klient jest zbędny. :( :evil: Nikt nawet nie wyraził chęci zobaczenia co by wchodziło w zakres prac. :(
No ale cóz szukam dalej.
nie to, że dla wykonawcy klient jest zbędny,
a może podejdź do tego w taki sposób,
to Ty podtrzebujesz teraz wykonawcy, sądzisz, że on rzuci wszystkich poumawianych bo potrzebujesz fachowca,
nie jest tak na fachowca niestety się czeka,
zaspałaś, :roll:
życzę szczęścia w poszukiwaniach

izat
06-05-2006, 19:02
kto zaspał Andrzejku? :D
ja mam jeszcze dużo czasu :)

mroowa30
06-05-2006, 19:20
polecam ekipe muraską Stana Teski - chlopaki sa ok, trzeba tylko pilnowac terminu, bo facet w sezonie ma kilka budow jednoczesnie. Ceny - za dom 220 pow zabudowy z silki ,plyta fundamentowa, piwnica, dach 360m2, stan surowy wziąl za robote 46 000. Przy wycenach innych ekip - rewelacja. jakby co - dzwoncie do mnie, kkk
Proszę o namiar na priva

myszkaxs
06-05-2006, 20:04
nie to, że dla wykonawcy klient jest zbędny,
a może podejdź do tego w taki sposób,
to Ty podtrzebujesz teraz wykonawcy, sądzisz, że on rzuci wszystkich poumawianych bo potrzebujesz fachowca,
nie jest tak na fachowca niestety się czeka,
zaspałaś, :roll:
życzę szczęścia w poszukiwaniach

Być moze nie do końca jasno sie wyrazilam stosując skróty myslowe. To nie ja zaspałam. Wrecz przeciwnie, do wielu wykonwaców dzwonilam w lutym z terminem na lipiec, tak jak wiekszość osób radzilo na forum z duzym wyprzedzeniem, ale od wszystkich sie odbijałam z twierdzeniem ,ze za wczesnie, zadzownic na m-c przed robota a on bedzie pamietał ,ze ja dzwoniłam. A kiedy dzwoniłam teraz i tak jeszcze z wyprzedzeniem 2 miesięcznym do tych samych osób co wczesniej uslyszałam to co napisałam. :(

mroowa30
09-05-2006, 12:57
Bardzo ciekawy wątek. Wiedziałem że, mogę tu liczyć na pomoc
:( :( :(

stary
12-05-2006, 09:22
Osobiście mogę polecić:
(-)Zbycha - znanego z naszego forum. Solidna robota i profesjonalne doradztwo
Podpisuję sie pod tym "obiema rencami":lol: :D :lol: - mimo, że nie jestem inwestorem u którego coś wykonywał i nie znam proponowanych cen- mogę potwierdzić wyjatkową estetykę wykonania- wszystko równo i dokładnie.
Mam porównanie jakości z innymi "alarmiarzami", gdzie widziałem nieraz otwory w oknach pod kontaktrony "wydłubywane" chyba dłutem lub przecinakiem :-? , kable prowadzone zygzakiem przez pół ściany... więc mogę śmiało coś wydukać o fachowości Zbycha :lol:

bobo30
12-05-2006, 20:41
zdublowałam to co poniżej, dodam,że glazurnik nazywa się Lesław Judka

bobo30
12-05-2006, 20:43
widzę, że ludzie szukają dobrego glazurnika, mogę polecić doskonałego fachowca, oprócz glazury (35 zł/m2) specjalizuje sie też w ociepleniach i tynkowaniu elewacji, (robił u kolegi z forum), zna się też na malowaniu, namiar po wysłaniu zapytania na priv, podałam cenę na glazurę, bo to podobno drogo, ale jakość doskonała, całkiem jak te dachy od mojego dekarza, Pana Koprowskiego :D

Krupiarz
17-05-2006, 12:27
Witam,

Poszukuję dobrej ekipy do tynków wewnętrznych cem-wapiennych + gładź gipsowa.
Budowa - południe W-wy.
Zastanawiam się jeszcze czy robić tynki maszynowe czy nakładane ręcznie.

Termin: Koniec czerwca/początek lipca.

Jeżeli możecie kogoś solidnego w rozsądnej cenie polecić (zarówno od maszynowych jak i ręcznych , będę wdzięczny.

Pozdrawiam

Mar_ta
17-05-2006, 13:13
Witam wszystkich,

Poszukuje solidnej i godnej polecenia ekipy budujacej w okolicach Warszawy. Chcielibysmy zaczac jeszcze w tym roku, ale slabo z ekipami.

Pozdrawiam,

agusia_ml
17-05-2006, 15:55
Witam!
Poszukuję kierownika budowy! BARDZO PILNIE! Błagam pomóżcie!

SyMa
18-05-2006, 14:39
dekarz Pan Robert Koprowski
szczerze polecam usługi tego Pana
robi piękne dachy

Poproszę o namiary
Pozdrawiam
Syma

pjj
18-05-2006, 15:28
polecam ekipe muraską Stana Teski - chlopaki sa ok, trzeba tylko pilnowac terminu, bo facet w sezonie ma kilka budow jednoczesnie. Ceny - za dom 220 pow zabudowy z silki ,plyta fundamentowa, piwnica, dach 360m2, stan surowy wziąl za robote 46 000. Przy wycenach innych ekip - rewelacja. jakby co - dzwoncie do mnie, kkk

co do tej ekipy to mam odmienne zdanie, zwlaszcza jesli chodzi o poprawki schrzanionej roboty.

w40
19-05-2006, 17:24
agusia_ml,

Jeżeli jeszcze ne znalazłaś kierownika, to napisz - dam namiary na całkiem dobrego.

aigel
20-05-2006, 20:35
agusia_ml,

Jeżeli jeszcze ne znalazłaś kierownika, to napisz - dam namiary na całkiem dobrego.

Sorki że sie wtrące ,ale właśnie szukam kierwonika budowy domku 123 m2 w gminie Wiązowna pod Warszawą .
Jeśli znasz jakiegoś który za rozsądne pieniądze fachowo pokieruje budową to propsze o polecenie ...
Czekam na namiary i dziękuje ..

poz
aigel

janrenovate
21-05-2006, 04:22
headhunterzy szukaja fachowców za granicą.

R0b3rT
24-05-2006, 20:22
Witam...
Mój dom jest w stanie surowym i właśnie wybieram blachodachówkę - dekarzy już mam, ale potrzebuję dobrej ekipy do ogrzewania podłogowego.
W sumie to potrzebuję dobrej ekipy która zaplanuje i rozprowadzi mi ogrzewanie podłogowe na całym parterze oraz grzejniki na poddaszu, do tego taką która pomoże wybrać mi dobry piec CO oraz go podłączy, Jeżeli ekipa będzie dobra to hydraulikę też bym im powierzył.
Wiem że to dużo szczęścia na jeden raz ale może uda się 
Budowa w okolicach warszawy –wschodnie tereny.
A i potrzebuję sprawdzonej ekipy do tynków gipsowych – kładzionych agregatem..
W zamian mogę polecić rewelacyjnego murarza - robi powoli ale perfekcyjnie..
Pozdrawiam..

Agnieszek
24-05-2006, 21:57
My właśnie dzisiaj skończyliśmy obudowę kominka. Tzn. nie my, ale ekipa polecona mi przez ytrewq z tego forum. Zaryzykowaliśmy i spotkaliśmy się z p. Jerzym Pietrzakiem. Okazało się, że są przystępni cenowo, kominek wg naszego projektu wykonali naprawdę rzetelnie i ładnie. Jedynie pomylili się z czasem realizacji. Podali początkowo 2 dni, ale okazało się, że zajęło im to ciut ponad tydzień. Ale na efekt warto było poczekać :) Panowie czyści, spokojni, posprzątali po sobie i zostawili eleganckie wrażenia. Dlatego (za ich zgodą) podaję nr telefonu: 0691 964 684.
Pozdrawiam,
A.

kasiaR
25-05-2006, 11:15
Polecam wykonawcę mebli kuchennych (i nie tylko kuchennych). Solidne, ładne wykonanie i dobra cena. Polecam. Zdjęcia mojej kuchni moge wysłać w przyszłym tygodniu jak juz kuchnia będzie "dopieszczona" Sypialnia będzie gotowa za 2 tygodnie.

Pracuje na terenie Warszawy i okolic.

Pan ANDRZEJ PAWLAK
tel. 502- 704-205
Pozdrawiam serdecznie ,
KasiaR

P.S. poprzedni post usunęłam i dodałam tu- w odpowiednim temacie :wink:

Grzegorz Saczek
25-05-2006, 18:42
Ja mogę polecić Pana Andrzej Zietka.
Mi na razie dobrze buduje stan surowy. 8)

Tfu, thu by nie zapeszyć..
Nadal podtrzymujesz opinie?

Aggi_2004
26-05-2006, 08:09
Ja póki co mogę polecić geologa z Grodziska ( jeśli ktoś ma wymóg zrobienia badań geotechnicznych ) i glazurnika z Jaktorowa ( robił nam płytki w poprzednim domu - mistrz, nawiasem mówiąc jedyna osoba, którą po poprzedniej budowie możemy polecić...a przewinęły się przez budowę dziesiątki tzw. FACHOWCÓW ).
Mam nadzieję, że za kilka tygodni będę Wam mogła polecić FACHOWCA stawiającego mury, zaczyna 1 czerwca...
Mam nadzieję, że się do tej pory już deszcz wypada...

Grzegorz Saczek
30-05-2006, 11:18
A znacie geodete z uprawnieniami do zrobienia mapki do celów projektowych + późniejsze obmiary i wytyczenia?
Rejon gm. Czosnów czyli konkretnie Sowia Wola ;-)

zapominajka
30-05-2006, 12:35
Z czystym sumieniem mogę polecic firmę KAMELEON z W-wy. W czasach, gdy wiekszość fachowców wyemigrowała z kraju, znalezienie porządnej ekipy graniczy z cudem. Namiar na nich dostałam od znajomych, którym zrobili prawie całą wykończeniówkę w domu. Robią prawie wszystko wewnątrz, solidni, dokładni, a przede wszystkim SŁOWNI. Współpracują też z fajną projektantką wnętrz, której inwencja przerasta moją wyobraźnię. Jeśli macie problem z wykonawcami lub właśnie kogoś szukacie, dajcie znać to podam namiary.

Aggi_2004
30-05-2006, 14:30
Grzegorz przypomniał mi, że geodetę też możemy polecić. Tyle, że on mieszka w Jaktorowie lub Żyrardowie i nie wiem, jak daleko się przemieszcza ale zawsze można zapytać.
Za wszystkie pomiary+ zestaw wszystkich wymaganych mapek do celów projektowych skasował 700pln a w czwartek UWAGA !!

W CZWARTEK MOI DRODZY GEODETA ÓW WYTYCZA NASZ DOMEK :lol:

Skasuje za to 300pln ( podstawa domu nie jest prostokątem i musi wyznaczyć min 6 punktów ).
Nie wiem czy jest najtańszy ( choć chyba dość tani ) ale sporo tańszy niż wszyscy inni, z którymi rozmawialiśmy a przy tym rzeczowy i miły.

Trzymajcie kciuki w czwartek o 11.00 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

Pozdrawiam serdecznie

Grzegorz Saczek
30-05-2006, 14:38
No to ślij mi namiar na niego :-)

maw
30-05-2006, 14:51
poszukuje namiarów na dobrego (chyba zbyteczny przymiotnik;-)) architekta wnętrz oraz ekipy
do ociplenie kawalka dachu, przestawiania scianek, glazurnika


bede wdzieczna za namiary

pozdrawiam
marzena

sonal
30-05-2006, 17:24
Mogę polecić ekipę która robiła mi wieźbę i kryła dachówką - rzetelni, skromni, pracowici, nie zmanierowani. Z efektu jestem b. zadowolony.

kontakt do majstra: Krzysztof Owczarek 503 411 337

izat
06-06-2006, 18:19
polecam elektryka, bardzo dobrze wykonał u mnie dość trudną instalację po bardzo przystępnej cenie
wykonuje też instalacje odkurzacza centralnego i klimatyzacji
Piotr Modzelewski 602 835 207
w razie kontaktu można się na mnie powołać
iza

ania_g
11-06-2006, 16:29
Z naszej bodowy spokojnie mogę polecić ekipę dekarzy - duży, kopertowy dach pokryli w kilka dni blachodachówką (łaty, kontrłaty + folia zawarta w cenie). Zadnych kłopotów, bez przedpłat.
Druga sprawdzona ekipa to tynkarze - tynki wewnętrzne cementowo-wapienne z filcowaniem - już kilka osób oglądało i mówią, że wykonali pięknie. Dlatego polecam, bo przede wszystkim nie ma z nimi żadnych kłopotów - niepijący, a to na budowie bardzo ważny element.
Budujemy 40 km na południe od W-wy, okolice Chynowa domek D09. Zapraszam do oglądania. W razie zainteresowania podam namiary na priv.
Pozdrawiam

BLANKA P
14-06-2006, 15:13
Ania g- TO JA Poproszę namiar na tych tynkarzy-ile wzieli za te tynki od metra i ile im czasu to zajeło.

ania
14-06-2006, 16:02
Ja mogę polecić Pana Andrzej Zietka.
Mi na razie dobrze buduje stan surowy. 8)

Tfu, thu by nie zapeszyć..
Nadal podtrzymujesz opinie?

Mnie jak Ziętek zrobił wycenę to spadliśmy z krzeseł - dwukrotnie drożej niż inni! Podkreślam, że każdy dostawał do wyceny ten sam ściśle określony zakres robót.

ostry
14-06-2006, 16:06
Zietka trzeba troche pomeczyc... Kwestia negocjacji. Nam sie udalo i podpisalismy z nim umowe za moim zdaniem naprawde dobra cene...

Pozdrawiam,

izat
14-06-2006, 16:52
życzę powodzenia wszystkim budującym z Panem Ziętkiem
my mamy z nim sprawę w sądzie za liczne błędy wykonawcze i nie wywiązanie się z umowy
uważajcie na kasę, bo nie tylko u mnie było tak, że brał ją ode mnie na materiał a nie płacił hurtownikom
podobnie było z wypłatami dla pracowników
współpraca z tym Panem zaowocowała 2 lata opóźnienia w mojej budowie

piti17
16-06-2006, 13:47
Z czystym sumieniem mogę polecić wam producenta mebli kuchennych i nie tylko kuchennych.
Niedawno skończyli montować mi kuchnię i jestem pod wrażeniem!!!!. Dopieszczona, solidnie wykonana.
Jakość mebli i okucia to górna półka, a cena bardzo rozsądna.
Fajne wizualizacje, nie wiem na jakim programie to robią ale uzyskują efekt grafiki komp. ? prawie jak fotki.

projektant 500 117 456
www.meble2050.pl - tam znajdziecie dużo fotek.


Pozdrawiam

Margott
16-06-2006, 20:58
dwie koleżanki które zapoczątkowały wątek polecały dekarza Pana Roberta Koprowskiego.
Nie wiem czy lepszą ekipę można sobie wyobrazić!
Właśnie skończyli u nas dach. Sąsiedzi stoją i podziwiają 24 na dobę.
Jest piękny. Polecam!
sb


Czy moge prosić o namiary na dekarza?
Dzięki :-)

bobo30
17-06-2006, 15:48
Margott poszło na priv :)

Agutek
18-06-2006, 22:03
dwie koleżanki które zapoczątkowały wątek polecały dekarza Pana Roberta Koprowskiego.
Nie wiem czy lepszą ekipę można sobie wyobrazić!
Właśnie skończyli u nas dach. Sąsiedzi stoją i podziwiają 24 na dobę.
Jest piękny. Polecam!
sb


Czy moge prosić o namiary na dekarza?
Dzięki :-)

i ja tez?? ;)

ostry
19-06-2006, 14:41
życzę powodzenia wszystkim budującym z Panem Ziętkiem
my mamy z nim sprawę w sądzie za liczne błędy wykonawcze i nie wywiązanie się z umowy
uważajcie na kasę, bo nie tylko u mnie było tak, że brał ją ode mnie na materiał a nie płacił hurtownikom
podobnie było z wypłatami dla pracowników
współpraca z tym Panem zaowocowała 2 lata opóźnienia w mojej budowie

o cholera! no to mnie nie pocieszyles! a pare osob na Forum go tak wychwalalo...

napiszesz mi na priva cos wiecej o Twoich problemach z nim zwiazanych?

izat
19-06-2006, 19:27
życzę powodzenia wszystkim budującym z Panem Ziętkiem
my mamy z nim sprawę w sądzie za liczne błędy wykonawcze i nie wywiązanie się z umowy
uważajcie na kasę, bo nie tylko u mnie było tak, że brał ją ode mnie na materiał a nie płacił hurtownikom
podobnie było z wypłatami dla pracowników
współpraca z tym Panem zaowocowała 2 lata opóźnienia w mojej budowie

o cholera! no to mnie nie pocieszyles! a pare osob na Forum go tak wychwalalo...

napiszesz mi na priva cos wiecej o Twoich problemach z nim zwiazanych?

napisałam
moze tylko ja miałam takiego pecha
ufam, że Pan Ziętek uczy się na swoich błędach i stara się teraz jak najlepiej wywiązywać z umów

alanowa
21-06-2006, 19:42
Jak w temacie.

Nie polecam tego wykonawcy!!!
Jest nieterminowy, nieslowny!!!
Umawia sie, nie przyjezdza!!!
Nie odbiera telefonow!!!
Slyszalam od innych klientow, ze ich obsluguje tak samo...

Szkoda czasu i nerwow!!!

ALA

izat
21-06-2006, 20:23
alanowa,
ja już jestem przyzwyczajona do takich historii
szkoda, że postępuje tak większość wykonawców :(

HenoK
21-06-2006, 20:24
Jak w temacie.

Nie polecam tego wykonawcy!!!
Jest nieterminowy, nieslowny!!!
Umawia sie, nie przyjezdza!!!
Nie odbiera telefonow!!!
Slyszalam od innych klientow, ze ich obsluguje tak samo...

Szkoda czasu i nerwow!!!

ALA
Ostre wejście ALI na FORUM.
Cztery pierwsze posty na Forum o jednakowej treści - oprócz w/w :
http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=1259553&highlight=#1259553
http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=1259556&highlight=#1259556
http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=1259561&highlight=#1259561
wszystkie z totalną krytyką NIEZŁEGO.
A to wszystko w ciągu 10 minut. :lol:
Ciekawe co na to NIEZŁY ?

izat
21-06-2006, 20:32
a Niezły to taki fajny gość :)
co prawda nie mieliśmy okazji współpracować ale spotkałam tego Pana w swojej przygodzie budowlanej i uważam, że to człowiek godny polecenia
znam osoby, u których Niezły wykonywał prace i są z niego zadowolone
a tu takie klocki .... hmmmm
ala nie denerwuj się tak, może wszystko się wyjaśni

piter1000
21-06-2006, 21:40
U mnie dach robił Robert Koprowski i jestem bardzo zadowolony. Fakt że mi się nie śpieszyło i Pan Robert robił o tydzień dłużej ale efekt był tego wart. Niezły robił u mnie hydraulikę , w tym ok 90 m2 podłogówki i też nie mam zastrzeżeń , polecam obu wykonawców.

Anam
21-06-2006, 22:07
Jak w temacie.

Nie polecam tego wykonawcy!!!
Jest nieterminowy, nieslowny!!!
Umawia sie, nie przyjezdza!!!
Nie odbiera telefonow!!!
Slyszalam od innych klientow, ze ich obsluguje tak samo...

Szkoda czasu i nerwow!!!

ALA
Ostre wejście ALI na FORUM.
Cztery pierwsze posty na Forum o jednakowej treści - oprócz w/w :
http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=1259553&highlight=#1259553
http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=1259556&highlight=#1259556
http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=1259561&highlight=#1259561
wszystkie z totalną krytyką NIEZŁEGO.
A to wszystko w ciągu 10 minut. :lol:
Ciekawe co na to NIEZŁY ?


Niezły stwierdził że szkoda mu czasu na takie historie. A swoją drogą Ala ma rację jest nieterminowy i niesłowny.Do terminu mego porodu zostało 6 dni a Niezły zamiast być ze mną i czekać na ten szczęśliwy moment ciąga sie po jakis budowach 200 km od domu wracając najczęściej w sobote około północy"bo go terminy gonią" jak mówi. Na szczęście ode mnie telefony odbiera
:wink:

alanowa
22-06-2006, 05:58
Niezły stwierdził że szkoda mu czasu na takie historie. A swoją drogą Ala ma rację jest nieterminowy i niesłowny.Do terminu mego porodu zostało 6 dni a Niezły zamiast być ze mną i czekać na ten szczęśliwy moment ciąga sie po jakis budowach 200 km od domu wracając najczęściej w sobote około północy"bo go terminy gonią" jak mówi. Na szczęście ode mnie telefony odbiera
:wink:
Niezly stwierdził ze szkoda mu czasu na takie historie, bo i co innego moze powiedziec. Przeciez prawde napisalam i nie ma co tu dyskutowac, tylko trzeba klientow (i ich czas) szanowac!

Swoim postem tylko jeszcze bardziej go pograzasz, bo on twierdzi, ze go nie ma, bo mu zona rodzi, a skoro go nie ma przy Tobie, to gdzie jest?
Na innych budowach, tylko nie tam, gdzie sie umawia.
Albo umawia sie wszedzie na raz i jedzie sobie tam, gdzie mu sie podoba, gdzie mu blizej, sama nie wiem.

W kazdym razie ja nie jestem zadowolona ze wspolpracy. Przez niego musze stale zmieniac terminy wykonania innych prac, a przeciez inni fachowcy tez maja swoje terminy i nie moga ot tak sobie ich zmieniac.

Tak wiec panie Niezly, proponuje zmienic podejscie do tematu, bo tak, to tylko na krotka mete mozna robic, bo wyrobiona marke mozna szybko stracic...

ALA

Anam
22-06-2006, 06:56
Jeżeli wydaje ci sie że możesz pogrążyć mojego męża to sie głęboko mylisz. Dla niego praca to pasja, dla mnie mógłby nie pracować i siedzieć w domu, stać nas na to. Znasz jakiegoś fachowca który nie przekłada terminów , bo ja nie. Nasza 2 łazienka miała być robiona w grudniu, w końcu w marcu zamówiłam nowych fachowców, mieli przyjść w kwietniu , zjawili sie w połowie maja. Kuchnie montowali mi miesiąc. szafę komandora tylko z poslizgiem 2 tygodniowym. I co miałam zrobić, napisac na forum: nie polecam tego fachowca... tak jak ty to zrobiłaś ale ja nie jestem pępkiem swiata i rozumiem że aby spotkać sie ze mną muszą zostawić pracę u kogoś innego a ten ktos też nie jest zadowolony. Ala jesteś jeszcze na początku swojej drogi budowlanej więc tak jak Ci Iza radziła uzbrój sie w cierpliwość bo dużo przed tobą.

Ps. Skąd wiesz że rodzę skoro mój mąż nie odbiera od ciebie telefonów?(To było pytanie retoryczne, nie odpisuj mi juz bo rzeczywiście szkoda czasu na takie historie szczególnie jeżeli ktos nie ma odwagi wystapić pod swoim prawdziwym nickiem)

Chatte
22-06-2006, 08:40
No cóż, jestem w identycznej sytuacji jak Ala, czekam i czekam...
Gdyby nie harmonogram prac i konieczność rozliczenia transzy kredytu mogłabym poczekać jeszcze ale, po kolejnym przełożeniu terminu, nie mając pewności że wykonawca się u mnie zjawi - jestem w kropce :-?
Z jednej strony zależy mi na solidnej robocie, a z drugiej narażam się na utratę płynności finansowej czekając bez końca.
Anam, czy możesz zagwarantować że Niezły w końcu się pojawi? Jeśli będzie to w terminie obiecanym wczoraj - poczekam, jeśli nie - poproszę o jakis kontakt, żeby ustalić co mam dalej robić.

Pozdrawiam i życzę pomyślnego rozwiązania: Tobie i Niezłemu oraz sobie (jako inwestorowi).

kze
22-06-2006, 10:43
życzę powodzenia wszystkim budującym z Panem Ziętkiem
my mamy z nim sprawę w sądzie za liczne błędy wykonawcze i nie wywiązanie się z umowy
uważajcie na kasę, bo nie tylko u mnie było tak, że brał ją ode mnie na materiał a nie płacił hurtownikom
podobnie było z wypłatami dla pracowników
współpraca z tym Panem zaowocowała 2 lata opóźnienia w mojej budowie

o cholera! no to mnie nie pocieszyles! a pare osob na Forum go tak wychwalalo...

napiszesz mi na priva cos wiecej o Twoich problemach z nim zwiazanych?

napisałam
moze tylko ja miałam takiego pecha
ufam, że Pan Ziętek uczy się na swoich błędach i stara się teraz jak najlepiej wywiązywać z umów
Nie wiem, o co poszło Tobie z Zietkiem, ale ja jestem bardzo zadowolony.. A to że mu ekipa zwiała i miałem przestuj ok. 1 miesiąca to nie jest jego wina. A w temacie kasy to trzeba z KAZYM uważać i nigdy nie dawać za bardzo zaliczek, tylko starac się samemu płacić...

Sonika
22-06-2006, 11:36
U mnie Niezły co prawda nie robił instalacji, ale kupiłam u Niego odkurzacz centralny i wszystko było dopięte na ostatni guzik - terminowo i szybko - dostawa prawie na drugi koniec Polski.

Fakt, że czasem nie odbierał telefonu, ale z tego co wiem, to ma problemy z zasięgiem tam gdzie mieszka.

W każdym razie, jak nie odebrał to zawsze oddzwaniał - może mnie po prostu polubił :wink: :D ?

izat
22-06-2006, 19:28
życzę powodzenia wszystkim budującym z Panem Ziętkiem
my mamy z nim sprawę w sądzie za liczne błędy wykonawcze i nie wywiązanie się z umowy
uważajcie na kasę, bo nie tylko u mnie było tak, że brał ją ode mnie na materiał a nie płacił hurtownikom
podobnie było z wypłatami dla pracowników
współpraca z tym Panem zaowocowała 2 lata opóźnienia w mojej budowie

o cholera! no to mnie nie pocieszyles! a pare osob na Forum go tak wychwalalo...

napiszesz mi na priva cos wiecej o Twoich problemach z nim zwiazanych?

napisałam
moze tylko ja miałam takiego pecha
ufam, że Pan Ziętek uczy się na swoich błędach i stara się teraz jak najlepiej wywiązywać z umów
Nie wiem, o co poszło Tobie z Zietkiem, ale ja jestem bardzo zadowolony.. A to że mu ekipa zwiała i miałem przestuj ok. 1 miesiąca to nie jest jego wina. A w temacie kasy to trzeba z KAZYM uważać i nigdy nie dawać za bardzo zaliczek, tylko starac się samemu płacić...

jak będę budować kolejny dom, to na pewno tak zrobię
nie można ufać nikomu
ale życie mnie tego uczy

alanowa
23-06-2006, 06:07
Jeżeli wydaje ci sie że możesz pogrążyć mojego męża to sie głęboko mylisz. Dla niego praca to pasja, dla mnie mógłby nie pracować i siedzieć w domu, stać nas na to. Znasz jakiegoś fachowca który nie przekłada terminów , bo ja nie. Nasza 2 łazienka miała być robiona w grudniu, w końcu w marcu zamówiłam nowych fachowców, mieli przyjść w kwietniu , zjawili sie w połowie maja. Kuchnie montowali mi miesiąc. szafę komandora tylko z poslizgiem 2 tygodniowym. I co miałam zrobić, napisac na forum: nie polecam tego fachowca... tak jak ty to zrobiłaś ale ja nie jestem pępkiem swiata i rozumiem że aby spotkać sie ze mną muszą zostawić pracę u kogoś innego a ten ktos też nie jest zadowolony. Ala jesteś jeszcze na początku swojej drogi budowlanej więc tak jak Ci Iza radziła uzbrój sie w cierpliwość bo dużo przed tobą.

Ps. Skąd wiesz że rodzę skoro mój mąż nie odbiera od ciebie telefonów?(To było pytanie retoryczne, nie odpisuj mi juz bo rzeczywiście szkoda czasu na takie historie szczególnie jeżeli ktos nie ma odwagi wystapić pod swoim prawdziwym nickiem)
Nie chce nikogo pograzyc. Chce przestrzedz innych oraz moze zmobilizowac Twojego meza, do weryfikacji postepowania.
Nie ma co sie przechwalac, na co kogo stac, bo i jaki to ma zwiazek...
Solidny fachowiec, to nie tylko czowiek, ktory zna sie na swoim fachu, ale tez slowny, terminowy, sprzatajacy po sobie, itd.
To, ze inni przekladaja terminy, to nie znaczy, ze ma to byc regula, bo do czego nas to doprowadzi?
Nie nie jestem pepkiem swiata, ale uwazam, ze jesli ktos zaczal prace (tylko po to, zeby zlapac klienta) i po raz kolejny sie uwawia na jakis termin i nie przychodzi, nie dzwoni, a jak juz uda sie do niego dodzwonic, to sie wykreca sianem, to nie zasluguje na miano solidnego fachowca!

ALA

Agnieszek
24-06-2006, 12:44
Alanowa! Po co tyle jadu? Nie odpowiada Ci Niezły? Weź innego fachowca i śpij snem spokojnym! Obyś trafiła na lepszego!

U nas Niezły robi całą hydraulikę od samego początku, teraz będzie wszystko wykańczał, bo niedługo się przeprowadzamy. Z terminami u niego krucho, bo jest rozchwytywany! Chyba to dobrze o nim świadczy! :) A może facet po prostu nie umie odmawiać ;)... Nie rozdwoi się! Chociaż ja osobiście myślę, że wziął na siebie zbyt wiele. Powinien jakoś dobierać zlecenia: może wg lokalizacji? :roll: Łatwiej wtedy mógłby dostawać się z budowy na budowę. Skoro ma dużo zleceń, to mógłby sobie pozwolić na przebieranie w klientach. Wtedy uniknąłby takich sytuacji jak z Tobą...

Z całą pewnością, jeśli chodzi o fachowość, to nie zamieniłabym Niezłego na innego hydraulika! A że jestem już prawie na finiszu, to wiem, co mówię!

Aha! I jeszcze jedno: Niezły zawsze odpowiada na pytania, dzieli się wiedzą. Nawet jeśli nie jesteś jego klientem. Znam bardzo popularnych fachowców z tego forum, którzy odpowiadają jedynie publicznie (chyba traktują to jako formę reklamy), na privy zaś nigdy. Albo po prostu ignorują pytania, proponują natomiast wykonanie zlecenia odpłatnie. A ja akurat chcę to zrobić sama, tylko nie do końca wiem jak! Więc pytam, ale kolejne pytania pozostają bez odpowiedzi. Niezły natomiast się nie sępi, tylko wyczerpująco odpowiada. I to u niego cenię!

Pozdrawiam,
A.

_ZBYCH_
24-06-2006, 23:40
Jak w temacie.

Nie polecam tego wykonawcy!!!
Jest nieterminowy, nieslowny!!!
Umawia sie, nie przyjezdza!!!
Nie odbiera telefonow!!!
Slyszalam od innych klientow, ze ich obsluguje tak samo...

Szkoda czasu i nerwow!!!

ALA
To przykre, co piszesz, ale tak można napisać o każdym dobrym wykonawcy!
Nawet nie zdajesz sobie sprawy, pod jaką presją pracują wzięci instalatorzy :(
Wiadomo, że jak ktoś jest dobry w swoim fachu, to ma pracy nie do przerobienia.
Klienci potrafią dzwonić co chwila w jakiejś sprawie, a instalator nie zawsze może rozmawiać, bo poza rozmawianiem przez telefon musi jeszcze kiedyś pracować...
Musi się skupić na swojej pracy, żeby nie popełnić błędu. Odbierając co chwila telefony, nie można się skupić. Czasem, to normalnie jak hot line.
Zamiast wydzwaniać co chwila z założeniem, że w końcu odbierze, to może lepiej zostawić wiadomość, wysłać SMS lub e-mail, opisując sprawę, w której dzwonisz...
Owszem, pewnie dobry instalator mógłby zatrudnić sobie sekretarkę, ale po co? Co to zmieni? I tak sekretarka nic Ci nie pomoże, tylko zanotuje informację od Ciebie.
Myślisz, że w innych firmach jest inaczej? Nie! Im większa firma, tym gorzej, bo dodatkowo jest efekt spychomanii. Po prostu nikt nic nie wie.

Może nie pracujesz zawodowo, może pracujesz w biurze, masz dużo czasu, ale na pewno nie wiesz, jakie ciśnienie mają instalatorzy! Nie pracują 8 godzin dziennie, tylko 10 - 12. Są jednocześnie projektantami, monterami, kierowcami, zaopatrzeniowcami, sekretarzami, kasjerami, itd.
Jesteś może dyrektorem, prezesem, czy posiadasz inną ciepłą posadkę, ale to Ciebie nie uprawnia do traktowania wykonawcy jak wyrobnika…
Nie jestem klientem Niezłego, ale jestem też instalatorem. Wiem, jak to jest z klientami. Każdy chce być ten najważniejszy i ja to rozumiem.
U mnie też jest bardzo ciężko z terminami. Też często nie odbieram telefonów (ale mam włączoną pocztę głosową, więc można się nagrać). Zawsze można wysłać SMS lub –email. Poważnie podchodzę do swojej pracy i bardzo się staram dotrzymywać terminów. U mnie słowo droższe od pieniędzy :)
Może trudno się stać moim klientem, bo jeśli wiem, że nie dam rady wykonać zlecenia, to nie podejmuję tematu, ale wszyscy moi klienci są raczej zadowoleni. Pewnie i o mnie ktoś kiedyś w złości źle napisze, jak Ty o Niezłym, bo nie zrozumie, że są ważniejsze sprawy, niż jakaś budowa (choroba, wypadek i inne ważne problemy).
Nie piszę tego po to, żeby bronić kolegę Niezłego, czy narzekać na nasz los, ale po to aby wszystkim uświadomić, jak to jest...

Trzeba chcieć zrozumieć drugą stronę :)

Powodzenia w budowaniu!

kze
26-06-2006, 11:17
Ja mogę polecić Pana Andrzej Zietka.
Mi na razie dobrze buduje stan surowy. 8)

Tfu, thu by nie zapeszyć..
Nadal podtrzymujesz opinie?
Tak. Teraz dach mi robi. Na razie wszystkie ekipy od Zietka.

kze
26-06-2006, 11:19
Ja mogę polecić Pana Andrzej Zietka.
Mi na razie dobrze buduje stan surowy. 8)

Tfu, thu by nie zapeszyć..
Nadal podtrzymujesz opinie?

Mnie jak Ziętek zrobił wycenę to spadliśmy z krzeseł - dwukrotnie drożej niż inni! Podkreślam, że każdy dostawał do wyceny ten sam ściśle określony zakres robót.
To standard. U mnie też dał wycenę z kosmosu, a jak pokazałem ofertę z innej firmy to grzecznie zszedł na ziemie. Widać jak każdy chce zarobić i nie wie na kogo trafił. Czy na bogatego, czy nie... Ale negocjacje sa ponoc sztuką. W dodatku tu była mowa o tym kogo polecamy, a nie kto jest najtańszy. Wydaje mi sie, że stosunek ceny do jakości jest OK.
Generalnie nie zamierzam umierać za Ziętka. Natomiast niewątpliwie jesli u mnie nuło / jest OK nie oznacza to, że na 100% będzie OK u kogoś innego.. Ot zycie.. :roll:

izat
26-06-2006, 16:14
mam pytanie do kze
jak często kontrolowałes ekipę Pana Ziętka???
znasz się na budowlance co nie co??
czy Pan Ziętek jest wg Ciebie człowiekiem godnym zaufania i powierzenia kasy?
wg mnie był i to mnie zgubiło, za bardzo mu zaufałam, a on to wykorzystał
krótko mówiąc przerobił mnie na szaro i zostawił ze stropem w październiku
nie wywiązał się z umowy i narobił mnóstwo błędów, których naprawa kosztuje mnie teraz kolejny majątek
sprawa w sądzie w toku
DECYZJA NALEżY DO KAżDEGO

krzyss
27-06-2006, 07:33
ostry napisał:
izat napisał:
życzę powodzenia wszystkim budującym z Panem Ziętkiem
my mamy z nim sprawę w sądzie za liczne błędy wykonawcze i nie wywiązanie się z umowy
uważajcie na kasę, bo nie tylko u mnie było tak, że brał ją ode mnie na materiał a nie płacił hurtownikom
podobnie było z wypłatami dla pracowników
współpraca z tym Panem zaowocowała 2 lata opóźnienia w mojej budowie


o cholera! no to mnie nie pocieszyles! a pare osob na Forum go tak wychwalalo...

napiszesz mi na priva cos wiecej o Twoich problemach z nim zwiazanych?


napisałam
moze tylko ja miałam takiego pecha
ufam, że Pan Ziętek uczy się na swoich błędach i stara się teraz jak najlepiej wywiązywać z umów

Jestem zaskoczony. Dwa lata opóŸnienia? - ja zaczšłem współpracę z Ziętkiem w czerwcu 2004. I żadnych opóŸnień - a to podobny czas. Czy nie płaci hurtownikom i pracownikom, to nie wiem, i nie moja sprawa, ale skoro im nie płaci, to po co tyle lat!!!! z nim współpracujš - np rozmawiałem z moim majstrem (p.Andrzej) przed tygodniem - i nadal z Ziętkiem pracuje (2 lata bez wypłaty????). A p. Andrzej-mój majster jest doskonały, co np. może potwierdzić Jar-Eko - znana postać na Forum - jak robił mi pomiar okien, to powiedział, że po raz pierwszy widzi tak doskonałe wymiarowo otwory okienne. Jęœli chodzi o wypłatę hurtownikom, to JA !!!! wstrzymałem np. jednš wypłatę, bo hurtownik drewna przywiózł więŸbę :lol: nie do mojego domu :lol: była za krótka :lol: :lol: Awantura była straszna i powiedziałem, że ani grosza, oczywiœcie przywiózł nowe drewno - z tego może wynikać opowieœć, że nie płaci, ale tu chyba nikt sie nie dziwi, że wypłata się nie należała :lol: Po mnie Ziętek budował kilku innym forumowiczom - sš zadowoleni. Ja miałem podpisana umowę z Ziętkiem na stan surowy(dwa razy drożej niż inni? - u mnie w 2004r 120zł netto za robociznę za metr kw. powierzchnii zabudowy - wyszło tak, płatne w 3 ratach, po kolejnych etapach budowy). Następnie przedłużyłem na dach i na wykończenie (z wyjštkiem hydrauliki - tych ma beznadziejnych). Tak więc jak widzicie nie uciekam przed p.Ziętkiem, ale możliwe, że ktoœ mógł miec kłopoty. Mercedesy też się psujš... Współczuję zawiedzionym, ale nie dam słowa zlego powiedzieć - tylko przypominam - u mnie robił majster Andrzej!!! to może mieć znaczenie !!!! Innych ekip nie znam. Zapraszam wszystkich niedowiarków do mnie na budowę, po wczeœniejszym umówieniu się ze mnš - chcę wiedzieć kto mi się kręci.

krzyss
27-06-2006, 07:39
izat - może to inny Pan Ziętek. a może inny majster niż u mnie i u kze. Chcesz, to zapraszam do mnie - sam zobaczysz...
To prawda, że bywałem często na budowie. Ale mój sšsiad, budowa 200m dalej - też Ziętek - umarł w trakcie budowy... i dom skończyli całkiem nieŸle - bez dozoru sp inwestora. Co do błędów - a gdzie był kierownik budowy? U mnie kierownik budowy praktycznie uniemożliwiał zobaczenie przeze mnie błędów - zawsze był szybszy...

kze
27-06-2006, 08:03
mam pytanie do kze
jak często kontrolowałes ekipę Pana Ziętka???
znasz się na budowlance co nie co??
czy Pan Ziętek jest wg Ciebie człowiekiem godnym zaufania i powierzenia kasy?
wg mnie był i to mnie zgubiło, za bardzo mu zaufałam, a on to wykorzystał
krótko mówiąc przerobił mnie na szaro i zostawił ze stropem w październiku
nie wywiązał się z umowy i narobił mnóstwo błędów, których naprawa kosztuje mnie teraz kolejny majątek
sprawa w sądzie w toku
DECYZJA NALEżY DO KAżDEGO
Na budowie bywałem średnio raz na 2 dni, ale zdarzało się, że bywałem też i rano i wieczorem... :roll: Ot taka niezapowiedziana wizyta...
No powierzyłem mu kasę i na razie jest OK. Bo kupowałem dachówkę od jego kumpla i chciałem mieć 7% VAT...
A kierownika mam kiepskiego.. Nadaje się do wpisów do dziennika. Po prostu nie ma czasu, ale..
- mam wujków architektów (wujek archiketk-budowlaniec, ciocia architet-architekt wnętrz), którzy byli kilka razy na budowie i na tyle im sie spodobała robota Ziętka, że polecili go swojemu klientowi do budowy rezydencji.
- wujkowie byli bardzo zaskoczeni jak szybko i duzo nauczyłem się o budowaniu
- ponieważ w tym roku jestem bardziej zajęty niz na jesieni to wynająłem goscia co wpada średnio raz w tygodniu i sprawdza fachowym okiem jakośc prac. Na tyle był zadowolony, ze polecił ekipę Zietka dla inwestorów, którzy maja na jesieni lub na przyszłą wiosnę budować.
Tak jak powiedziałem: nie zamierzam umierac za Ziętka, ale jak coś mi odpowiada to mówię, a jak nie to nie mówięc (mówię, ze nie odpowiada np. mój kierownik budowy).
Widzę że straszna dyskusja rozgorzała o Zietku. Mysle, że zazwyczaj dobrze robi, ale jak to kazdemu mogło cos mu nie pójść. Jak to w życiu bywa. Ktoś ma dobre referencja, ale i tak trzeba pilnować swoich interesów. Nie ważne, czy to rodzina, czy znajomi, czy wykonawcy. Chyba oczywiste, że nalezy stosowac odpowiedni system płatności, pamietać o umowach, fakturach.. itd. Ale to chyba dyskusja na inny watek..

krzyss
27-06-2006, 09:50
No to chyba izat miał piekielnego pecha i trzeba się modlić, aby nikomu wiecej to się nie przytrafiło.

ostry
27-06-2006, 09:52
No to chyba izat miał piekielnego pecha i trzeba się modlić, aby nikomu wiecej to się nie przytrafiło.

ojjj modlcie sie , modlcie... :)

izat
27-06-2006, 10:17
u mnie tez majstrem był Pan Andrzej, bardzo fajny człowiek
niemniej jednak chyba nie za bardzo znali technologie ściany 3 warstwowej i pomylili sie o 30 cm na jednej z osi i o 15 na drugiej
chyba zapomnieli, ze to ściana nie ze styropianem na elewacji :oops:
nic to, to tylko małe piwko w stosunku do innych błędów

być może wasze domy są proste w konstrukcji i z tego powodu jakoś poszło
mój do takich nie należy
ta budowa przerosła możliwości Pana Andrzeja-majstra i Pana Henia (bardzo fajni ludzie zresztą, miałam z nimi bardzo dobry kontakt)
myślę, że po jakims czasie Pan Ziętek zaczął inne inwestycje i stwierdził, że po co sie trudzić na mojej trudnej, skoro można "złapać" coś prostszego
i sądzę, że nie są to tylko domysły, bo z mojej budowy Pan Ziętek przeniósł swoich ludzi bodajże właśnie do krzyss'a
a skoro kasę za etapy już zgarnął i inwestor nie wpadł na błędy jakie poczynił to czmychnął i tyle
jeśli chodzi o kierownika, to był on zatrudniony przez Pana Ziętka, nie przeze mnie

kze
27-06-2006, 10:26
u mnie tez majstrem był Pan Andrzej, bardzo fajny człowiek
niemniej jednak chyba nie za bardzo znali technologie ściany 3 warstwowej i pomylili sie o 30 cm na jednej z osi i o 15 na drugiej
chyba zapomnieli, ze to ściana nie ze styropianem na elewacji :oops:
nic to, to tylko małe piwko w stosunku do innych błędów

być może wasze domy są proste w konstrukcji i z tego powodu jakoś poszło
mój do takich nie należy
ta budowa przerosła możliwości Pana Andrzeja-majstra i Pana Henia (bardzo fajni ludzie zresztą, miałam z nimi bardzo dobry kontakt)
myślę, że po jakims czasie Pan Ziętek zaczął inne inwestycje i stwierdził, że po co sie trudzić na mojej trudnej, skoro można "złapać" coś prostszego
i sądzę, że nie są to tylko domysły, bo z mojej budowy Pan Ziętek przeniósł swoich ludzi bodajże właśnie do krzyss'a
a skoro kasę za etapy już zgarnął i inwestor nie wpadł na błędy jakie poczynił to czmychnął i tyle
jeśli chodzi o kierownika, to był on zatrudniony przez Pana Ziętka, nie przeze mnie
kierownik Dabrówka?

izat
27-06-2006, 10:28
u mnie tez majstrem był Pan Andrzej, bardzo fajny człowiek
niemniej jednak chyba nie za bardzo znali technologie ściany 3 warstwowej i pomylili sie o 30 cm na jednej z osi i o 15 na drugiej
chyba zapomnieli, ze to ściana nie ze styropianem na elewacji :oops:
nic to, to tylko małe piwko w stosunku do innych błędów

być może wasze domy są proste w konstrukcji i z tego powodu jakoś poszło
mój do takich nie należy
ta budowa przerosła możliwości Pana Andrzeja-majstra i Pana Henia (bardzo fajni ludzie zresztą, miałam z nimi bardzo dobry kontakt)
myślę, że po jakims czasie Pan Ziętek zaczął inne inwestycje i stwierdził, że po co sie trudzić na mojej trudnej, skoro można "złapać" coś prostszego
i sądzę, że nie są to tylko domysły, bo z mojej budowy Pan Ziętek przeniósł swoich ludzi bodajże właśnie do krzyss'a
a skoro kasę za etapy już zgarnął i inwestor nie wpadł na błędy jakie poczynił to czmychnął i tyle
jeśli chodzi o kierownika, to był on zatrudniony przez Pana Ziętka, nie przeze mnie
kierownik Dabrówka?

tak, Zbigniew dla jasności :D

kze
27-06-2006, 10:32
u mnie tez majstrem był Pan Andrzej, bardzo fajny człowiek
niemniej jednak chyba nie za bardzo znali technologie ściany 3 warstwowej i pomylili sie o 30 cm na jednej z osi i o 15 na drugiej
chyba zapomnieli, ze to ściana nie ze styropianem na elewacji :oops:
nic to, to tylko małe piwko w stosunku do innych błędów

być może wasze domy są proste w konstrukcji i z tego powodu jakoś poszło
mój do takich nie należy
ta budowa przerosła możliwości Pana Andrzeja-majstra i Pana Henia (bardzo fajni ludzie zresztą, miałam z nimi bardzo dobry kontakt)
myślę, że po jakims czasie Pan Ziętek zaczął inne inwestycje i stwierdził, że po co sie trudzić na mojej trudnej, skoro można "złapać" coś prostszego
i sądzę, że nie są to tylko domysły, bo z mojej budowy Pan Ziętek przeniósł swoich ludzi bodajże właśnie do krzyss'a
a skoro kasę za etapy już zgarnął i inwestor nie wpadł na błędy jakie poczynił to czmychnął i tyle
jeśli chodzi o kierownika, to był on zatrudniony przez Pana Ziętka, nie przeze mnie
kierownik Dabrówka?

tak, Zbigniew dla jasności :D
Ja go nie wziąłem. Powód? Wg mnie kierownik nie powinien znać się z wykonawcą, bo wtedy mogą być jakieś układy mafijne. Kierownik ma bronić moich interesów i czepiać się wykonawcy. A co to za kierownik, co jest polecany przez wykonawce... :roll:

izat
27-06-2006, 10:36
u mnie tez majstrem był Pan Andrzej, bardzo fajny człowiek
niemniej jednak chyba nie za bardzo znali technologie ściany 3 warstwowej i pomylili sie o 30 cm na jednej z osi i o 15 na drugiej
chyba zapomnieli, ze to ściana nie ze styropianem na elewacji :oops:
nic to, to tylko małe piwko w stosunku do innych błędów

być może wasze domy są proste w konstrukcji i z tego powodu jakoś poszło
mój do takich nie należy
ta budowa przerosła możliwości Pana Andrzeja-majstra i Pana Henia (bardzo fajni ludzie zresztą, miałam z nimi bardzo dobry kontakt)
myślę, że po jakims czasie Pan Ziętek zaczął inne inwestycje i stwierdził, że po co sie trudzić na mojej trudnej, skoro można "złapać" coś prostszego
i sądzę, że nie są to tylko domysły, bo z mojej budowy Pan Ziętek przeniósł swoich ludzi bodajże właśnie do krzyss'a
a skoro kasę za etapy już zgarnął i inwestor nie wpadł na błędy jakie poczynił to czmychnął i tyle
jeśli chodzi o kierownika, to był on zatrudniony przez Pana Ziętka, nie przeze mnie
kierownik Dabrówka?

tak, Zbigniew dla jasności :D
Ja go nie wziąłem. Powód? Wg mnie kierownik nie powinien znać się z wykonawcą, bo wtedy mogą być jakieś układy mafijne. Kierownik ma bronić moich interesów i czepiać się wykonawcy. A co to za kierownik, co jest polecany przez wykonawce... :roll:

kze, teraz to i ja się potrafię mądrzyć:D:D:D

izat
27-06-2006, 10:40
ostry napisał:
izat napisał:
życzę powodzenia wszystkim budującym z Panem Ziętkiem
my mamy z nim sprawę w sądzie za liczne błędy wykonawcze i nie wywiązanie się z umowy
uważajcie na kasę, bo nie tylko u mnie było tak, że brał ją ode mnie na materiał a nie płacił hurtownikom
podobnie było z wypłatami dla pracowników
współpraca z tym Panem zaowocowała 2 lata opóźnienia w mojej budowie


o cholera! no to mnie nie pocieszyles! a pare osob na Forum go tak wychwalalo...

napiszesz mi na priva cos wiecej o Twoich problemach z nim zwiazanych?


napisałam
moze tylko ja miałam takiego pecha
ufam, że Pan Ziętek uczy się na swoich błędach i stara się teraz jak najlepiej wywiązywać z umów

Jestem zaskoczony. Dwa lata opó�nienia? - ja zaczšłem współpracę z Ziętkiem w czerwcu 2004. I żadnych opó�nień - a to podobny czas. Czy nie płaci hurtownikom i pracownikom, to nie wiem, i nie moja sprawa, ale skoro im nie płaci, to po co tyle lat!!!! z nim współpracujš - np rozmawiałem z moim majstrem (p.Andrzej) przed tygodniem - i nadal z Ziętkiem pracuje (2 lata bez wypłaty????)

to była hurtownia znaleziona przeze mnie na nieszczęście, bo cały smród odbił się na mnie

kze
27-06-2006, 10:43
u mnie tez majstrem był Pan Andrzej, bardzo fajny człowiek
niemniej jednak chyba nie za bardzo znali technologie ściany 3 warstwowej i pomylili sie o 30 cm na jednej z osi i o 15 na drugiej
chyba zapomnieli, ze to ściana nie ze styropianem na elewacji :oops:
nic to, to tylko małe piwko w stosunku do innych błędów

być może wasze domy są proste w konstrukcji i z tego powodu jakoś poszło
mój do takich nie należy
ta budowa przerosła możliwości Pana Andrzeja-majstra i Pana Henia (bardzo fajni ludzie zresztą, miałam z nimi bardzo dobry kontakt)
myślę, że po jakims czasie Pan Ziętek zaczął inne inwestycje i stwierdził, że po co sie trudzić na mojej trudnej, skoro można "złapać" coś prostszego
i sądzę, że nie są to tylko domysły, bo z mojej budowy Pan Ziętek przeniósł swoich ludzi bodajże właśnie do krzyss'a
a skoro kasę za etapy już zgarnął i inwestor nie wpadł na błędy jakie poczynił to czmychnął i tyle
jeśli chodzi o kierownika, to był on zatrudniony przez Pana Ziętka, nie przeze mnie
kierownik Dabrówka?

tak, Zbigniew dla jasności :D
Ja go nie wziąłem. Powód? Wg mnie kierownik nie powinien znać się z wykonawcą, bo wtedy mogą być jakieś układy mafijne. Kierownik ma bronić moich interesów i czepiać się wykonawcy. A co to za kierownik, co jest polecany przez wykonawce... :roll:

kze, teraz to i ja się potrafię mądrzyć:D:D:D
Bez przesady. Byłem u tego Dąbrówki w domu i nawet liczył gościu, że bedzie prowadził mój projekt, ale ... Wybrałem tańszego.. Poza tym zastosowałem filozofię przedstawioną powyżej.. :lol:
Nie chcę się wymądrzać, ale po prostu robiłem i casting wykonawców i casting kierowników.. Może to przesada, ale .. jakoś tak wyszło u mnie..

ostry
27-06-2006, 11:20
Dla odmiany troche z innej beczki...

Czy macie jakies dobre/zle doswiadczenia ze studniarzem Panem Paluchowskim?

krzyss
28-06-2006, 07:32
Powtórzę: JESTEM ZASKOCZONY !!!!

kze
28-06-2006, 08:06
Powtórzę: JESTEM ZASKOCZONY !!!!
Ale czym jesteś zaskoczony?

krzyss
28-06-2006, 09:01
No bo u mnie się nic nie działo. Ale to jest tylko nauczka. Powiedzonka maja coœ w sobie: "licz na siebie, a Pan Bóg ci pomoże", "nie chwal dnia przed zachodem, a żony (tu ekipy) przed zgonem" itd. Otwarte oczy dookoła głowy trzeba mieć na stałe. Niestety.

Jolka
28-06-2006, 11:53
Dla odmiany troche z innej beczki...

Czy macie jakies dobre/zle doswiadczenia ze studniarzem Panem Paluchowskim?
Ja mam bardzo dobre, wszystko terminowo. Kasa po tym, jak popłynęła woda. Brałam póżniej u niego docelową pompę.
Wodę mam na 20 kilku metrach, bardzo dobrą, ale to raczej nie zasługa Pana P., sąsiedzi mają głębszą, w odległości 30 m i jest b. zażelaziona. Dobrze, że pociągnęli u nas wodociąg, mamy wybór.

ostry
28-06-2006, 12:29
Dla odmiany troche z innej beczki...

Czy macie jakies dobre/zle doswiadczenia ze studniarzem Panem Paluchowskim?
Ja mam bardzo dobre, wszystko terminowo. Kasa po tym, jak popłynęła woda. Brałam póżniej u niego docelową pompę.
Wodę mam na 20 kilku metrach, bardzo dobrą, ale to raczej nie zasługa Pana P., sąsiedzi mają głębszą, w odległości 30 m i jest b. zażelaziona. Dobrze, że pociągnęli u nas wodociąg, mamy wybór.

Jolka,
Nie znam sie specjalnie na studniach, ale z tego co widze za studnie glebinowa placi sie okolo 150pln/m. Wiesz czym sie rozni studnia tego pana od studni glebinowych? Jakiej srednicy rure Ci zamontowal?

doli
28-06-2006, 13:38
Poszukuję pilnie ekipy do ocieplenia poddasza + k-g. Poproszę namiary na sprawdzone i niedrogie ekipy.

Budowa Mińsk Maz
Dzieki
Dorota

Jolka
28-06-2006, 13:51
Ja mam właśnie tzw głębinową tzn. gruba rura i pompa zanurzeniowa w rurze. Te studnie z cienką rurą mają pompę na wierzchu zwykle w jakimś pomieszczeniu gosp. i one ciągną wodę. Jeśli lustro wody jest poniżej 8 m to taka pompa nie pociągnie. Zauważ, że mówię tu o lustrze wody, a nie o głębokości studni.
Pompa głębinowa, taka jak u mnie, popchnie wodę do góry bez względu na wysokość lustra, jest zanurzona cała w wodzie ok. 2 m od dna studni.
Nazwa studnia głębinowa jest tak naprawdę raczej umowna, może ze względu właśnie na pompę. Studnia wiercona bez specjalnego zezwolenia nie może mieć więcej niż 30 m głębokości. Prawdziwa głębinowa z wodą oligoceńską może mieć i 200 - 300 metrów, ale to nie dla pojedyńczego gosp. domowego. Sądzę, że wiejskie wodociągi czerpią wodę właśnie z takiej studni.
Drugi sąsiad rok wcześniej wywiercił studnię na cienką rurę (też zresztą przez p. Paluchowskiego) i tylko przez rok miał wodę na budowie, póżniej lustro spadło na tyle, że pompa już nie pociągnęła i dlatego Paluchowski radził nam głębinówkę, trochę (50% :-? ) drożej, ale bez niespodzianek, no chyba, że jakośc będzie zła. Ale na to nie ma mądrych.

ostry
28-06-2006, 14:03
Ja mam właśnie tzw głębinową tzn. gruba rura i pompa zanurzeniowa w rurze. Te studnie z cienką rurą mają pompę na wierzchu zwykle w jakimś pomieszczeniu gosp. i one ciągną wodę. Jeśli lustro wody jest poniżej 8 m to taka pompa nie pociągnie. Zauważ, że mówię tu o lustrze wody, a nie o głębokości studni.
Pompa głębinowa, taka jak u mnie, popchnie wodę do góry bez względu na wysokość lustra, jest zanurzona cała w wodzie ok. 2 m od dna studni.
Nazwa studnia głębinowa jest tak naprawdę raczej umowna, może ze względu właśnie na pompę. Studnia wiercona bez specjalnego zezwolenia nie może mieć więcej niż 30 m głębokości. Prawdziwa głębinowa z wodą oligoceńską może mieć i 200 - 300 metrów, ale to nie dla pojedyńczego gosp. domowego. Sądzę, że wiejskie wodociągi czerpią wodę właśnie z takiej studni.
Drugi sąsiad rok wcześniej wywiercił studnię na cienką rurę (też zresztą przez p. Paluchowskiego) i tylko przez rok miał wodę na budowie, póżniej lustro spadło na tyle, że pompa już nie pociągnęła i dlatego Paluchowski radził nam głębinówkę, trochę (50% :-? ) drożej, ale bez niespodzianek, no chyba, że jakośc będzie zła. Ale na to nie ma mądrych.

Jola,
Dzieki za info. A ile zaplacilas panu P. za metr swojej studni?

Jolka
29-06-2006, 10:44
[/quote]

Jola,
Dzieki za info. A ile zaplacilas panu P. za metr swojej studni?[/quote]

Wiesz, to było 3,5 roku temu, nie bardzo pamiętam, a nie chcę zmyślać. :)

ostry
29-06-2006, 10:48
Mi Paluchowski radzi robic ta tansza wersje. Zna rejon i twierdzi ze nie mam powodu do zmartwien. Lustro wody jest na 3-4metrach podobno. Ręczy swoja reputacja ze mi wody nie zabraknie. Chyba mu zaufam... Bo jesli nie widac roznicy to po co przeplacac...

habibi77
03-07-2006, 16:09
Jednak nie polecam firmy, która robiła mi hydraulikę i ogrzewanie podłogowe. Firma ROMEX,bo są niesolidni i nieterminowi. Zapomnieli mi położyć rury do kominka z płaszczem wodnym, musieliśmy kuć posadzki.


Za to polecam elektryka z czystym sumieniem pan Marek Lewandowski tel. 509724262
No i oczywiście Statka od materiałów dachowych - 100% zadowolenia.

Żelka
04-07-2006, 08:06
Poszukuje sprawdzonej ekipy do ocieplenia poddasza welna mineralna...
kontakt na priv.
dzieki

BLANKA P
04-07-2006, 15:08
Zdecydowanie polecam firmę, która robiła mi hydraulikę i ogrzewanie podłogowe. Firma ROMEX, p. Łukasz Falencki tel. 606307084


Elektryka również polecam z czystym sumieniem tel. 509724262
No i oczywiście Statka od materiałów dachowych - 100% zadowolenia.
Ile wzieli za metr podłogówki?
a może masz jeszcze dobrych tynkarzy?
pozdrawiam

Bess
06-07-2006, 23:50
Poważnie podchodzę do swojej pracy i bardzo się staram dotrzymywać terminów. U mnie słowo droższe od pieniędzy :)


TO FAKT!!!

Profesjonalizm, z jakim się jeszcze budując nie spotkałam. Rzeczowy, konkretny, słowny, punktualny, można by jeszcze rzucać epitetami. Na temat profesjonalizmu Zbycha postów na forum jest wiele, nie będę się więc powtarzać.

Wymieniany na stronie 1 pan Flisiński (studniarz) również ok.

Poproszę o link co do wykonawców niedoskonałych, tam również chętnie się dopiszę, elektryk... :evil:

kze
18-07-2006, 15:10
W sumię moge polecić kierownika budowy. Tzn. jenego nietaniego, ale dobrego, co dużo przyjeżdza, sprawdza, mierzy itp p. Emil. I drugiego co dobry jest jak ktos potrzebuje wpisów, nie ma czasu, ale wpisy bez problemu robi, jest 2-3 razy na budowie na każdym etapie tzn. 1 etap fundamenty, 1 etap strop, 1 etap więźba p. Andrzej. Tak więc jakby ktoś chciał któregoś z takich kierowników (z oboma współpracowałem) to mogę dać namiary. 8)

aśka(*)*(*)*
21-07-2006, 17:38
Mi Paluchowski radzi robic ta tansza wersje. Zna rejon i twierdzi ze nie mam powodu do zmartwien. Lustro wody jest na 3-4metrach podobno. Ręczy swoja reputacja ze mi wody nie zabraknie. Chyba mu zaufam... Bo jesli nie widac roznicy to po co przeplacac...

musze cię zmartwić: bzdura do kwadratu - w naszym rejonie to najmniej 15 m! popytaj sąsiadów - średnio kopali na 20 metrów.... u nas tez miała byc płytko i facet , który tak twierdził w 4 miejscach zaczynał i się poddał... a przyjechał tutejszy, obsmiał się i chyba na 18-19 metrach znalazł wodę :D

AlMastar
23-07-2006, 09:39
szukam ludzi którzy mogliby zrobić mi dach

okolice Piaseczna

habibi77
24-07-2006, 07:26
Jeśli zamierzasz kryć dachówką to zdecydowanie polecam firmę od krycia dachów pan Wrzostek tel. 601372385, nie są najtańsi, ale cały dach pokryli dachówką w 4 dni, wskoczyło 8 facetów na dach i zrobili wszystko jak należy.

kasiaR
26-07-2006, 12:55
POLECAM osobę, która zajmuje sie sprzedażš (sprowadzaniem) bardzo ładnych :
GRESÓW, TERAKOTY, GLAZURY, niepowtarzalne/nietypowe WANNY/UMYWALKI/KABINY PRYSZNICOWE itp.- Ogólnie wyposażenie łazienek.
Posiada też bardzo dobre (specjalistyczne) preparaty do pielęgnacji i czyszczenia gresów.

Wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach !!!


Goršco POLECAM
Pan Maciej tel. 502-720-196.

Warszawa i okolice)

Pozdrawiam serdecznie,
KasiaR :wink:

Paweł297
27-07-2006, 23:55
Witam

Jestem już po pracach wykończeniowych i pewnie jak każdy mam dobre i złe doświadczenia z fachowcami ale z czystym sumieniem mogę polecić kilku wykonawców...

Np.
Ekipę hygraulików, robili u mnie już drugi raz, pełny profesjonalizm, szybko, terminowo, solidnie i co najważniejsze za rozsądne pieniądze...

Dwóch panów od kominka również mi zaimponowali, za nieduże pieniądze zrobili mi kominek jaki chciałem, bez żadnych poprawek, przy mrozach 20 - 30 wszystkie "kurzące" prace robili na zewntrz mimo że ich o to nie prosiłem...

Również panowie od mebli kuchennych i zabudowy wnęk postarali się jak należy, choć z terminami u nich nie najlepiej, ale kiedy znajdą czas to mebelki pierwsza klasa, do tego to byli najtańsi jakich znalazłem, zreszta robili meble u moich kilku znajomych i wszyscy byli bardzo zadowoleni...

Wszyscy których wymieniłem działają na terenie mazowieckiego (Warszawa, Radom).

Zainteresowanym mogę podesłać zdjęcia tego co zbudowali u mnie w domu i namiary na tych panów.

Pozdrawiam.

Paweł297
28-07-2006, 00:00
Witam

Jestem już po pracach wykończeniowych i pewnie jak każdy mam dobre i złe doświadczenia z fachowcami ale z czystym sumieniem mogę polecić kilku wykonawców...

Np.
Ekipę hygraulików, robili u mnie już drugi raz, pełny profesjonalizm, szybko, terminowo, solidnie i co najważniejsze za rozsądne pieniądze...

Dwóch panów od kominka również mi zaimponowali, za nieduże pieniądze zrobili mi kominek jaki chciałem, bez żadnych poprawek, przy mrozach 20 - 30 wszystkie "kurzące" prace robili na zewntrz mimo że ich o to nie prosiłem...

Również panowie od mebli kuchennych i zabudowy wnęk postarali się jak należy, choć z terminami u nich nie najlepiej, ale kiedy znajdą czas to mebelki pierwsza klasa, do tego to byli najtańsi jakich znalazłem, zreszta robili meble u moich kilku znajomych i wszyscy byli bardzo zadowoleni...

Wszyscy których wymieniłem działają na terenie mazowieckiego (Warszawa, Radom).

Zainteresowanym mogę podesłać zdjęcia tego co zbudowali u mnie w domu i namiary na tych panów.


Zdjęcia na:
http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=76769

Pozdrawiam.

Gafinka
28-07-2006, 07:08
Czy ktoś podzieli się ze mną namiarami na sprawdzonych hydraulików i elektryków - bardzo ładnie proszę. :)

doli
28-07-2006, 08:53
Witam

Jestem już po pracach wykończeniowych i pewnie jak każdy mam dobre i złe doświadczenia z fachowcami ale z czystym sumieniem mogę polecić kilku wykonawców...

Np.
Ekipę hygraulików, robili u mnie już drugi raz, pełny profesjonalizm, szybko, terminowo, solidnie i co najważniejsze za rozsądne pieniądze...

Dwóch panów od kominka również mi zaimponowali, za nieduże pieniądze zrobili mi kominek jaki chciałem, bez żadnych poprawek, przy mrozach 20 - 30 wszystkie "kurzące" prace robili na zewntrz mimo że ich o to nie prosiłem...

Również panowie od mebli kuchennych i zabudowy wnęk postarali się jak należy, choć z terminami u nich nie najlepiej, ale kiedy znajdą czas to mebelki pierwsza klasa, do tego to byli najtańsi jakich znalazłem, zreszta robili meble u moich kilku znajomych i wszyscy byli bardzo zadowoleni...

Wszyscy których wymieniłem działają na terenie mazowieckiego (Warszawa, Radom).

Zainteresowanym mogę podesłać zdjęcia tego co zbudowali u mnie w domu i namiary na tych panów.

Pozdrawiam.


Bardzo proszę o namiary na Panów od kominków (na priv albo na [email protected]

Pzdr
Dorota

kasiaR
28-07-2006, 09:05
Czy ktoś podzieli się ze mną namiarami na sprawdzonych hydraulików i elektryków - bardzo ładnie proszę. :)

POLECAM HYDRAULIKA -Ekipa 3-4 osobowa.
Wszystko o.k., solidnie i rozsadnych cenach. ANDRZEJ MATUSIK -
tel.: 502-358-661

Polecam ELEKTRYKA - Mariusz PEDA tel.: 501-538-990, (ciężko z terminami, Pan nie jest z Warszawy- praca tylko w weekendy)

Pozdrawiam,
KasiaR :wink:

anam99
31-07-2006, 19:39
Bardzo proszę o namiary na sprawdzonych tynkarzy (tynki cem.-wap. lub gipsowe). Sprawa bardzo pilna :-? . Będę wdzięczna za wszelkie kontakty (mogą być na priv.).
Z góry dziękuję.
Ania

qmoter
01-08-2006, 21:55
Witam

Jestem już po pracach wykończeniowych i pewnie jak każdy mam dobre i złe doświadczenia z fachowcami ale z czystym sumieniem mogę polecić kilku wykonawców...

Np.
Ekipę hygraulików, robili u mnie już drugi raz, pełny profesjonalizm, szybko, terminowo, solidnie i co najważniejsze za rozsądne pieniądze...

Dwóch panów od kominka również mi zaimponowali, za nieduże pieniądze zrobili mi kominek jaki chciałem, bez żadnych poprawek, przy mrozach 20 - 30 wszystkie "kurzące" prace robili na zewntrz mimo że ich o to nie prosiłem...

Również panowie od mebli kuchennych i zabudowy wnęk postarali się jak należy, choć z terminami u nich nie najlepiej, ale kiedy znajdą czas to mebelki pierwsza klasa, do tego to byli najtańsi jakich znalazłem, zreszta robili meble u moich kilku znajomych i wszyscy byli bardzo zadowoleni...

Wszyscy których wymieniłem działają na terenie mazowieckiego (Warszawa, Radom).

Zainteresowanym mogę podesłać zdjęcia tego co zbudowali u mnie w domu i namiary na tych panów.

Pozdrawiam.
Paweł297,

podziel się prosze namiarami na tych fachowców (kominki oraz hydraulicy)... Sprawa pilna !

citizen girl
03-08-2006, 03:17
A ja mogę polecić pana Stanisława Bączka - instalator wod-kan.
Zawsze widział swoją pracę na tle całości a nie tylko siebie i sam sobie rozwiązywał "nagłe" problemy zamiast kopnąć je pod szafę, jak inni...
Błagam o namiary....

citizen girl
03-08-2006, 03:25
Ekipę hygraulików, robili u mnie już drugi raz, pełny profesjonalizm, szybko, terminowo, solidnie i co najważniejsze za rozsądne pieniądze...

Również panowie od mebli kuchennych i zabudowy wnęk postarali się jak należy, choć z terminami u nich nie najlepiej, ale kiedy znajdą czas to mebelki pierwsza klasa, do tego to byli najtańsi jakich znalazłem, zreszta robili meble u moich kilku znajomych i wszyscy byli bardzo zadowoleni...

To ja bardzo proszę o namiary na hydraulików i na meblarzy. Oraz chętnie zobaczę zdjęcia...
:)

Paweł297
03-08-2006, 03:39
Ekipę hygraulików, robili u mnie już drugi raz, pełny profesjonalizm, szybko, terminowo, solidnie i co najważniejsze za rozsądne pieniądze...

Również panowie od mebli kuchennych i zabudowy wnęk postarali się jak należy, choć z terminami u nich nie najlepiej, ale kiedy znajdą czas to mebelki pierwsza klasa, do tego to byli najtańsi jakich znalazłem, zreszta robili meble u moich kilku znajomych i wszyscy byli bardzo zadowoleni...

To ja bardzo proszę o namiary na hydraulików i na meblarzy. Oraz chętnie zobaczę zdjęcia...
:)

namiary poszły na priva
zdjęcia na

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=76769

pozdrawiam

anam99
03-08-2006, 07:57
Paweł297, ja też bym bzrdzo poprosiła o namiary na na meblarzy. (Zdjęcia odlotowe, super!!!)
Pozdrawiam
Ania

Pawel_12
03-08-2006, 15:17
Witam wszystkich
Bardzo proszę o namiary na polecane ekipy do postawienia stanu surowego w W-wie. Moze jakimś cudem znajdą jeszcze wolny termin w tym roku.

Żelka
04-08-2006, 18:15
Nam dobrze, sie kupowalo u pana Marka na ul.Dorodnej (plytki, gres,ceramike do lazienek...)Na poczatku nas wyglad sklepu odstraszal, ale po wejsciu na podworko i do samego sklepu okazalo sie, ze jest ok, a Pan Marek umie doradzic. Szybko i sprawnie... :P
http://www.cemar.waw.pl/

ja budowniczy
04-08-2006, 21:09
Na prośbę mojej znajomej, która forum przegląda czasem, ale konta tu nie ma, chciałbym z czystym sumieniem polecić firmę Oculux z ul. Modlińskiej w Wawie, w której to firmie znajoma nabyła okienka GEBAUERA i, drzwi zewnętrzne tejże firmy oraz aluminiowe, naprawdę ładne parapety zewnętrzne. Obsługa fachowa, do tego miła i niezwykle pomocna, zarówno ze strony Pani Danusi (nazwiska nie znam), jak i Pana Darka Jasińskiego (chyba nic się nie stało że wymieniłem nazwisko??? :P )
Montaż wyżej wymienionych gadżetów - wykonany przez współpracujących z firmą montażystów - fachowy i praktycznie bez zastrzeżeń.
Samej firmy GEBAUER, której również okienka posiadam, jak sądze polecać nie muszę, nadmienię tylko, że okienka kupowałem bezpośrednio u producenta, i rabat dostałem niższy niż znajoma w Oculuxie :o

BLANKA P
07-08-2006, 11:44
Paweł297, ja też bym bzrdzo poprosiła o namiary na na meblarzy. (Zdjęcia odlotowe, super!!!)
Pozdrawiam
Ania
I ja poproszę namiar.
Z góry dziękuję
Blanka

Paweł297
07-08-2006, 17:25
Paweł297, ja też bym bzrdzo poprosiła o namiary na na meblarzy. (Zdjęcia odlotowe, super!!!)
Pozdrawiam
Ania
I ja poproszę namiar.
Z góry dziękuję
Blanka


Namiar poszedł na priv...

Pozdrawiam.

myszkaxs
07-08-2006, 17:40
czy moze ktoś wie skąd można pozyczyc szalunki w Warszawie do wykonania murku ogrodzeniowego i ile taka impreza kosztuje?

Nefer
08-08-2006, 12:57
Polecam firmę usług geotechnicznych ( u mnie robili odwierty i badanie gruntu (z gęstością włącznie sondą dynamiczną) i wody.
Bardzo mili ludzie - o dziwo punktualni - co w branży budowlanej jest chyba rzadkością :-? .
Fachowo, miło, przyjemnie i w finansowych granicach rozsądku:)

Ponieważ spytałam p. właściciela czy mogę go dalej polecać i otrzymałam pozwolenie - piszę otwartym tekstem:

p. Marek Patakiewicz (rzeczoznawca zagadnień geotechniki)

GEOTOR

tel. 601-22-34-89

http://www.geotor.pl/strona_glowna.htm

Można powoływać się na "panią z Zacisza" :):)



P.S. - w końcu i ja mogę kogoś polecić - ufffffffffff :wink:

habibi77
08-08-2006, 14:55
Polecam do przeprowadzek firmę Arka, wszystko sprawnie i szybko
tel. 500 750 990.

chopinetka
08-08-2006, 17:37
Witam

Czy ktoś zechciałby podzielić się ze mną informacją o cenie robocizny dachu? Konkretnie dachówki ceramicznej. Ja w zamian podam namiar na dobrego elektryka z papierami okolice Kampinosu, ale bliżej Wawy też.

pozdro

armark
08-08-2006, 17:55
Chopinetka, w moim wypadku robocizna wyniosła 13.500 PLN. Była to folia + dachówka ceramiczna + orrynowanie + motaż okien połaciowych. Dach 250m2, kopertowy, 3 lukarny.
Nie wiem na ile takie informacje będą dla Ciebie pożyteczne. Prawie każdy dach jest inny.
A namiary na elektryka chętnie wezmę... :)

habibi77
08-08-2006, 18:27
Ja zapłaciłam 9500 za położenie dachówki ceramicznej, 235 m2,dach kopertowy bez lukarn, 10 okien połaciowych+ orynnowanie i obróbki kominów. Łaty, folia, dachówka. Fachowcy godni polecenia.

wicekK
08-08-2006, 20:53
Witam

Jestem już po pracach wykończeniowych i pewnie jak każdy mam dobre i złe doświadczenia z fachowcami ale z czystym sumieniem mogę polecić kilku wykonawców...

Np.
Ekipę hygraulików, robili u mnie już drugi raz, pełny profesjonalizm, szybko, terminowo, solidnie i co najważniejsze za rozsądne pieniądze...

Dwóch panów od kominka również mi zaimponowali, za nieduże pieniądze zrobili mi kominek jaki chciałem, bez żadnych poprawek, przy mrozach 20 - 30 wszystkie "kurzące" prace robili na zewntrz mimo że ich o to nie prosiłem...

Również panowie od mebli kuchennych i zabudowy wnęk postarali się jak należy, choć z terminami u nich nie najlepiej, ale kiedy znajdą czas to mebelki pierwsza klasa, do tego to byli najtańsi jakich znalazłem, zreszta robili meble u moich kilku znajomych i wszyscy byli bardzo zadowoleni...

Wszyscy których wymieniłem działają na terenie mazowieckiego (Warszawa, Radom).

Zainteresowanym mogę podesłać zdjęcia tego co zbudowali u mnie w domu i namiary na tych panów.

Pozdrawiam.
Hydraulika mam kolegę - kiedyś z nim trochę robiłem - mały , szybki ale fachowiec, ale na pozostałych namiary poproszę .
Potrzebuję też budowlańców na tegoroczną jesień >stan surowy .
Z góry dziękuję

wicekK
08-08-2006, 21:04
Ja zapłaciłam 9500 za położenie dachówki ceramicznej, 235 m2,dach kopertowy bez lukarn, 10 okien połaciowych+ orynnowanie i obróbki kominów. Łaty, folia, dachówka. Fachowcy godni polecenia.
A tych ludzi od dachów też chętnie zanotuję - poproszę o kontakt do nich .

habibi77
09-08-2006, 07:39
Ja zapłaciłam 9500 za położenie dachówki ceramicznej, 235 m2,dach kopertowy bez lukarn, 10 okien połaciowych+ orynnowanie i obróbki kominów. Łaty, folia, dachówka. Fachowcy godni polecenia.
A tych ludzi od dachów też chętnie zanotuję - poproszę o kontakt do nich .

Pan Wrzostek tel. 601372385

wicekK
09-08-2006, 15:37
Dzięki habibi77 - zanotowane , nie omieszkam skorzystać .

Paweł297
09-08-2006, 20:29
Witam

Jestem już po pracach wykończeniowych i pewnie jak każdy mam dobre i złe doświadczenia z fachowcami ale z czystym sumieniem mogę polecić kilku wykonawców...

Np.
Ekipę hygraulików, robili u mnie już drugi raz, pełny profesjonalizm, szybko, terminowo, solidnie i co najważniejsze za rozsądne pieniądze...

Dwóch panów od kominka również mi zaimponowali, za nieduże pieniądze zrobili mi kominek jaki chciałem, bez żadnych poprawek, przy mrozach 20 - 30 wszystkie "kurzące" prace robili na zewntrz mimo że ich o to nie prosiłem...

Również panowie od mebli kuchennych i zabudowy wnęk postarali się jak należy, choć z terminami u nich nie najlepiej, ale kiedy znajdą czas to mebelki pierwsza klasa, do tego to byli najtańsi jakich znalazłem, zreszta robili meble u moich kilku znajomych i wszyscy byli bardzo zadowoleni...

Wszyscy których wymieniłem działają na terenie mazowieckiego (Warszawa, Radom).

Zainteresowanym mogę podesłać zdjęcia tego co zbudowali u mnie w domu i namiary na tych panów.

Pozdrawiam.
Hydraulika mam kolegę - kiedyś z nim trochę robiłem - mały , szybki ale fachowiec, ale na pozostałych namiary poproszę .
Potrzebuję też budowlańców na tegoroczną jesień >stan surowy .
Z góry dziękuję


Namiary poszły na priva

Pozdrawim...

myszkaxs
09-08-2006, 20:47
Pawle to ja poprosze namiar na kominkarzy, dzieki. :D

Paweł297
09-08-2006, 21:30
Pawle to ja poprosze namiar na kominkarzy, dzieki. :D


Też poszły na priva...

Pozdrawiam...

wicekK
09-08-2006, 22:18
Paweł297 - dostałem , wprowadziłem do bazy danych , w odpowiednim momencie skorzystam , serdeczne dzięki .
A gdyby ktoś chciał namiary na hydraulika to polecam .
Dzięki

pawel i renia
11-08-2006, 18:53
witamy rodaków :lol:

podeślijcie kochani namiary na sprawdzone EKIPY a bo DOMEK zachciało mi się w tym jeszcze roku postawić :o :wink: :o :wink: :o :wink:

serdecznie dziekujem i POZDRO.... :wink:

marf
12-08-2006, 23:53
Witam

Jestem już po pracach wykończeniowych i pewnie jak każdy mam dobre i złe doświadczenia z fachowcami ale z czystym sumieniem mogę polecić kilku wykonawców...

Np.
Ekipę hygraulików, robili u mnie już drugi raz, pełny profesjonalizm, szybko, terminowo, solidnie i co najważniejsze za rozsądne pieniądze...

Dwóch panów od kominka również mi zaimponowali, za nieduże pieniądze zrobili mi kominek jaki chciałem, bez żadnych poprawek, przy mrozach 20 - 30 wszystkie "kurzące" prace robili na zewntrz mimo że ich o to nie prosiłem...

Również panowie od mebli kuchennych i zabudowy wnęk postarali się jak należy, choć z terminami u nich nie najlepiej, ale kiedy znajdą czas to mebelki pierwsza klasa, do tego to byli najtańsi jakich znalazłem, zreszta robili meble u moich kilku znajomych i wszyscy byli bardzo zadowoleni...

Wszyscy których wymieniłem działają na terenie mazowieckiego (Warszawa, Radom).

Zainteresowanym mogę podesłać zdjęcia tego co zbudowali u mnie w domu i namiary na tych panów.

Pozdrawiam.


Bardzo proszę o namiary na Panów od kominków (na priv albo na [email protected]

Pzdr
Dorota


prosze o namiary na kuchnie

marf
12-08-2006, 23:55
Moze ktos zna kogos od parkietu Kogos kogo moze polecic

Paweł297
13-08-2006, 16:23
Witam

Jestem już po pracach wykończeniowych i pewnie jak każdy mam dobre i złe doświadczenia z fachowcami ale z czystym sumieniem mogę polecić kilku wykonawców...

Np.
Ekipę hygraulików, robili u mnie już drugi raz, pełny profesjonalizm, szybko, terminowo, solidnie i co najważniejsze za rozsądne pieniądze...

Dwóch panów od kominka również mi zaimponowali, za nieduże pieniądze zrobili mi kominek jaki chciałem, bez żadnych poprawek, przy mrozach 20 - 30 wszystkie "kurzące" prace robili na zewntrz mimo że ich o to nie prosiłem...

Również panowie od mebli kuchennych i zabudowy wnęk postarali się jak należy, choć z terminami u nich nie najlepiej, ale kiedy znajdą czas to mebelki pierwsza klasa, do tego to byli najtańsi jakich znalazłem, zreszta robili meble u moich kilku znajomych i wszyscy byli bardzo zadowoleni...

Wszyscy których wymieniłem działają na terenie mazowieckiego (Warszawa, Radom).

Zainteresowanym mogę podesłać zdjęcia tego co zbudowali u mnie w domu i namiary na tych panów.

Pozdrawiam.






prosze o namiary na kuchnie


Poszły na priva

Pozdrawiam.

katja
15-08-2006, 17:33
dwie koleżanki które zapoczątkowały wątek polecały dekarza Pana Roberta Koprowskiego.
Nie wiem czy lepszą ekipę można sobie wyobrazić!
Właśnie skończyli u nas dach. Sąsiedzi stoją i podziwiają 24 na dobę.
Jest piękny. Polecam!
sb


Czy moge prosić o namiary na dekarza?
Dzięki :-)

ja też poproszę :D

Marsjanka
15-08-2006, 21:06
Witam,

czy moglibyście mnie poratować namiarami na:

1. fachowców od gips-kartonów (muszę wykończyć poddasze)
2. fachowców od układania podłóg drewnianych (konkretnie desek - i na legarach, i bez legarów :wink:
3. tartak albo stolarnie, gdzie można nabyć wyżej wymienione deski, najlepiej modrzewiowe :)


W zamian mogę podać namiary na:

1. dekarza
2. elektryka (alarmiarza)
3. hydraulika (w tym m.in. drenaż, odkurzacze centralne)
4. fachowca od rekuperatorów
5. tynkarza (cementowo-wapienne tynki - pięknie gładzone)
6. fachowca od kominka i dgp
7. fachowców od wylewek (agregat)

pzdr

Marsjanka (Kasia)
& Mania 7 lat & Michasia 2,5 miesiąca :lol:

Marsjanka
15-08-2006, 21:11
i zapomniałabym - potrzebuje namiarów na

"minikoparkę z operatorem"

ktokolwiek widział, ktokolwiek wie.. :oops: naprawdę mnie poratuje :(

pzdr

Marsjanka (Kasia)
& Mania 7 lat & Michasia 2,5 miesiąca

doli
16-08-2006, 09:15
Witam,

czy moglibyście mnie poratować namiarami na:

1. fachowców od gips-kartonów (muszę wykończyć poddasze)
2. fachowców od układania podłóg drewnianych (konkretnie desek - i na legarach, i bez legarów :wink:
3. tartak albo stolarnie, gdzie można nabyć wyżej wymienione deski, najlepiej modrzewiowe :)


W zamian mogę podać namiary na:

1. dekarza
2. elektryka (alarmiarza)
3. hydraulika (w tym m.in. drenaż, odkurzacze centralne)
4. fachowca od rekuperatorów
5. tynkarza (cementowo-wapienne tynki - pięknie gładzone)
6. fachowca od kominka i dgp
7. fachowców od wylewek (agregat)

pzdr

Marsjanka (Kasia)
& Mania 7 lat & Michasia 2,5 miesiąca :lol:


Poproszę o namiary na fachowca od kominków (chodzi o obudowę bo wkład juz zamontowany)

Pzdr
Dorota

qmoter
16-08-2006, 17:45
Jednak nie polecam firmy, która robiła mi hydraulikę i ogrzewanie podłogowe. Firma ROMEX,bo są niesolidni i nieterminowi. Zapomnieli mi położyć rury do kominka z płaszczem wodnym, musieliśmy kuć posadzki.


Za to polecam elektryka z czystym sumieniem pan Marek Lewandowski tel. 509724262
No i oczywiście Statka od materiałów dachowych - 100% zadowolenia.

Dołączam się do "niepoleceń" dot. firmy ROMEX i p. Falenckiego.
Nie traktuja poważnie swojej pracy, nie mozna doprosić sie oferty. Pomimo kilku kontaktów - nie doczekałem się na ofertę. Skoro tak pracuja na poczatku trudo mieć dobre wyobrażenie co do dalszej działalnosci... :(

pjj
18-08-2006, 09:38
polecam elektryka, bardzo dobrze wykonał u mnie dość trudną instalację po bardzo przystępnej cenie
wykonuje też instalacje odkurzacza centralnego i klimatyzacji
Piotr Modzelewski 602 835 207
w razie kontaktu można się na mnie powołać
iza

Ja rowniez polecam Pana Modzelewskiego.
U mnie takze wykonal instalacje.
Przyjezdzal pare razy do dodatkowych prac (moich kolejnych zachcianek) i nigdy nie odmawial.

Amor
18-08-2006, 13:44
dwie koleżanki które zapoczątkowały wątek polecały dekarza Pana Roberta Koprowskiego.
Nie wiem czy lepszą ekipę można sobie wyobrazić!
Właśnie skończyli u nas dach. Sąsiedzi stoją i podziwiają 24 na dobę.
Jest piękny. Polecam!
sb

Czy mogę prosić o namiar na Pana Roberta Koprowskiego ewentualnie jakieś forki z jego prac?

Pzdr i dzięki
Amor

_Darek_
21-08-2006, 16:39
Wlasnie zarejestrowalem sie na forum :-)
Przygotowuje sie do budowy domu w okolicy Piaseczna pod Warszawa, projekt juz mam wybrany.
Poszukuje ekipy która jest solidna i oczywiscie tania.
Wiem ze trudno o takich ludzi, ale moze jestescie w stanie kogos polecic.
Sam juz troche szukalem po kilku firmach, ale jak na razie nie jestem do nich przekonany.
Bede wdzieczny za informacje.
Pozdrawiam
Darek

kalutek
22-08-2006, 10:11
polecam ekipe muraską Stana Teski - chlopaki sa ok, trzeba tylko pilnowac terminu, bo facet w sezonie ma kilka budow jednoczesnie. Ceny - za dom 220 pow zabudowy z silki ,plyta fundamentowa, piwnica, dach 360m2, stan surowy wziąl za robote 46 000. Przy wycenach innych ekip - rewelacja. jakby co - dzwoncie do mnie, kkk


prosze o namiary na pana Stana

carpedijem
23-08-2006, 09:17
Szukam ekipy do stanu surowego (między Legionowem a Nowym Dworem Maz). Prosze o kontakty, kontakty, kontakty....

Zuzza
23-08-2006, 14:39
Moze ktos się podzieli namiarami na instalatora od C.O.

Z góry dziękuję !!!

sonal
24-08-2006, 06:06
Polecam hydraulika który robił u mnie instalację - mieszka w Chotomowie ale "obsługuje" również okolice warszawy. Bardzo kontaktowy facet (nie cwaniak) przed 40-stką, wielokrotnie służył mi radą. Spośród wszystkich wykonawców wspominam go najlepiej.

501 123 910

doli
24-08-2006, 08:11
Stolarz u którego zamówiłam mele kuchenne i drzwi wewnetrzne (z polecenia na forum) miał wypadek samochodowy i oczywiście (ze zrozumiałych powodów) nie może wywiązać się z umowy, dlatego ROZPACZLIWIE poszukuję kogos kto zrobi:

Meble kuchenne i drzwi wewnętrzne !!!!!

HELP

Dorota

kasiaR
24-08-2006, 11:08
Stolarz u którego zamówiłam mele kuchenne i drzwi wewnetrzne (z polecenia na forum) miał wypadek samochodowy i oczywiście (ze zrozumiałych powodów) nie może wywiązać się z umowy, dlatego ROZPACZLIWIE poszukuję kogos kto zrobi:

Meble kuchenne i drzwi wewnętrzne !!!!!

HELP

Dorota

Witam, Polecam wykonawcę mebli kuchennych (i nie tylko kuchennych). Solidne, ładne wykonanie i dobra cena.
Pracuje na terenie Warszawy i okolic.
Pan ANDRZEJ PAWLAK
tel. 502- 704-205
Pozdrawiam serdecznie ,
KasiaR

Zdjęcia mebli kuchennych, sypialni i szafki w łazience które wykonał p. Andrzej możesz zobaczyc tu:

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=53078&postdays=0&postorder=asc&start=120

tommlo
29-08-2006, 09:28
witam, niestety moi obecni wykonawcy uciekaja z placu budowy :( tzn rezygnuje jeden a drugi Pan twierdzi ze sam nie da rady w zwiazku z tym PILNIE poszukuje dobrej ekipy ktora polozy gres w kuchni i plytki w przedpokoju oraz pomaluje przedpokoj, kuchnie i maly10m pokoj + inne drobne prace

z gory dzieki za pomoc

chopinetka
03-09-2006, 01:32
Witam

Polecam dobrego elektryka p. Sławomira Frondczaka tel. 503100940 kolice Kampinosu.

pozdro

zbig25
03-09-2006, 10:26
Dołączyłem do forum w ostatnich dniach.
Przygotowuje sie do budowy. Poszukuję informacji na temat Przedsiębiorstwa Wielobranżowego MKK z Legionowa.
Bedę wdzięczny za opinię lub namiary gdzie można znaleźć informacje. Przeglądając forum nie natknąłem się na informacje na ich temat.
Pozdrawiam
Zbyszek.

Agula_206
05-09-2006, 07:13
Witam
Poproszę o namiary na dobrego architekta z W-wy lub okolic. (projekt indywidualn)

Nefer
05-09-2006, 07:21
Witam
Poproszę o namiary na dobrego architekta z W-wy lub okolic. (projekt indywidualn)
Agula, ja mam panią od wnętrz, która moge polecić (poszło na priv) natomiast pani, która mi adaptuje projekt generalnie nie robi już takich rzeczy ( starsza pani, która teraz to juz chyba bardziej buduje kondominia niż takie gówniane chałupki jak moja. To mama koleżanki, więc mi zrobiła uprzejmość) więc tu Ci nie pomogę....

Pozdrawiam cieplutko.

robert58
05-09-2006, 10:35
Nefer,
czy mogę prosić o namiar na Pania architekt wnętrz?
dzieki

Zuzza
07-09-2006, 12:14
Poszukuję fachowca, który by podjął się ocieplenia mojego domku - czyli obłożenie stropianem, i przyklejenie siatki.

Co to za fach powinien byc? Elewacje?


Może ktoś zna takiego majstra?

maksior
07-09-2006, 15:26
Pan Koprowski i u mnie robił dach, doskonały fachowiec

polecam też ekipę murarsko-ciesielską Pana Grzegorza Kramka

Możesz podać namiary na p. Koprowskiego? Pilnie potrzebuje dobrego fachowca do blachodachówki.

speek
15-09-2006, 06:57
witam,
Ja również goraco prosze o namiary na p.koprowskiego oraz ekipę murarsko dekarską

escada100
15-09-2006, 07:55
Z czystym sumieniem mogę polecić wam producenta mebli kuchennych i nie tylko kuchennych.
Niedawno skończyli montować mi kuchnię i jestem pod wrażeniem!!!!. Dopieszczona, solidnie wykonana.
Jakość mebli i okucia to górna półka, a cena bardzo rozsądna.
Fajne wizualizacje, nie wiem na jakim programie to robią ale uzyskują efekt grafiki komp. ? prawie jak fotki.

projektant 500 117 456
www.meble2050.pl - tam znajdziecie dużo fotek.


Pozdrawiam

Piti, jaka twoja kuchnia - chodzi mi o materiały i jak to wyszło cenowo,
jeśli możesz, podeślij zdjęcie.
pozd.

Asiek21
15-09-2006, 09:26
[quote="Marsjanka"]Witam,

czy moglibyście mnie poratować namiarami na:

1. fachowców od gips-kartonów (muszę wykończyć poddasze)
2. fachowców od układania podłóg drewnianych (konkretnie desek - i na legarach, i bez legarów :wink:
3. tartak albo stolarnie, gdzie można nabyć wyżej wymienione deski, najlepiej modrzewiowe :)


W zamian mogę podać namiary na:

1. dekarza
2. elektryka (alarmiarza)
3. hydraulika (w tym m.in. drenaż, odkurzacze centralne)
4. fachowca od rekuperatorów
5. tynkarza (cementowo-wapienne tynki - pięknie gładzone)
6. fachowca od kominka i dgp
7. fachowców od wylewek (agregat)

Marsjanko bardzoproszę o namiary na priv na tynkarzy ....

Nefer
15-09-2006, 09:27
Nefer,
czy mogę prosić o namiar na Pania architekt wnętrz?
dzieki
Już jest na privie :)

Asiek21
15-09-2006, 09:30
Dołączyłem do forum w ostatnich dniach.
Przygotowuje sie do budowy. Poszukuję informacji na temat Przedsiębiorstwa Wielobranżowego MKK z Legionowa.
Bedę wdzięczny za opinię lub namiary gdzie można znaleźć informacje. Przeglądając forum nie natknąłem się na informacje na ich temat.
Pozdrawiam
Zbyszek.

Zbyszku napisz na priv podzielę się informacjami...

speek
18-09-2006, 12:44
Ponawiam prośbę

Proszę o namiary na p.Koprowskiego od dachów

i komiki


Mogę polecić parkieciarza.A jeśli ktoś jest z okolic Piaseczna służę i innymi adresami

michall.m
18-09-2006, 15:53
polecam studniarza P.Więcha 604 953 163
szybko tanio solidnie :D
naprawdę u mnie tak było, nikt sie nie chciał podjąc, krecili nosem, albo podawali ceny z sufitu..., o p.Wiech prayjechał i zrobił, jestem mu ogromnie wdzieczna :P

adrek17
18-09-2006, 21:46
polecam studniarza - pan Bojanowski 696 292 503 - solidny, fachowiec, czlowiek tzw starej daty - bierze kase za calosc roboty wtedy gdy znajdzie wode, sluzy rada, trzyma terminow, oby takich wiecej
polecam tez firme koparkowa - EMI 609 190 120

ania.mor
21-09-2006, 13:44
pilnie szukam kogos poleconego kto moze obrobic nasze kominy, blache, gont...

okolice Pruszkowa

elza23
22-09-2006, 09:53
Paweł297 - czy i ja mogę prosić namiary na wszystkich, których polecasz? Dziekuję z góry.

Paweł297
22-09-2006, 21:30
Paweł297 - czy i ja mogę prosić namiary na wszystkich, których polecasz? Dziekuję z góry.


Poszly na priva...

Pozdrawiam.

Marsjanka
23-09-2006, 12:46
Asiek21 - poszło na priv

gdyby ktos jeszcze potrzebowal namiarow - prosze pisac na priv muratorowy - przy moich córach i budowie czasem nie zdąże obskoczyć wszystkich wątków - a na privy odpowiadam zawsze :)

sylvia1
24-09-2006, 08:16
to ja poprosze o namiary na
kominkarza,
gości od ociepleń(wełna + k-g)
gości od elewacji (styropian +tynk)

z góry dziękuję

meq76
24-09-2006, 10:01
Witam,
poszukuję glazurnika (Warszawa),
czy możecie mi kogoś polecić?

speek
24-09-2006, 16:47
A ja nadal ekipy do stanu surowego.Po ostatnich rozmowach z kandydatami ręce mi opadły.Jeden owszem ale mam mu kupic wszystkie potrzebne narzędzia,inny liczyć nie umie bo za stan surowy z dachem krzyknał niebotyczną kwotę.Już zastanawiam się czy to ja nie mam szczescia aby trafić na normalną ekipe

sylvia1
26-09-2006, 14:13
to ja nadal poprosze o namiary na
kominkarza,
gości od ociepleń(wełna + k-g)
gości od elewacji (styropian +tynk)

z góry dziękuję

marava
26-09-2006, 17:08
szukam fachowców do prac na wiosnę:
- do ocieplenia (styropian+tynk)
- do blachodachówki,
najlepiej z okolic Marek, jeśli możecie pomóc poproszę o wiadomość na priv

Vax
26-09-2006, 17:45
Moge polecic super ekipe do budowy domu do stanu surowego. Dokladni, solidni, sluza rada inwestorwi i sa bardzo terminowi.

Budowali moj dom.

ewsco
26-09-2006, 22:14
moge polecic dekarzy i ludzi od wykonczenia

sylvia1
27-09-2006, 15:31
ewsco na wykończeniówke to ja poprosze :roll:

jbud
27-09-2006, 17:42
Czy ktoś może polecić firmę, fachowca do spoinowania kominów wymurowanych z klinkieru ?.
Poszukuję fachowca, który wypełni spiny na pełno i zaimpregnuje 4 kominy z klinkieru.

Jacek

AVID
27-09-2006, 18:59
jbud a czy Ty masz podobne problemy z kominami jak ja?Skoro jestes moim sąsiadem to pewnie widzisz codziennie taki dom z obwiązanymi kominami folią musiałem tak zrobić dorażnie bo mi leciała woda do srodka fugami .

marhaba
28-09-2006, 13:16
moge polecic dekarzy i ludzi od wykonczenia
ewsco, to na b. proszę o kontakt na dekarzy

zuzula
30-09-2006, 12:05
dekarz Pan Robert Koprowski
szczerze polecam usługi tego Pana
robi piękne dachy


Bardzo prosze o namiar do Pana Roberta Koprowskiego.

DorotaC
02-10-2006, 13:49
Witam,

Poszukuję dobrej ekipy do tynków wewnętrznych cem-wapiennych + gładź gipsowa.
Budowa - południe W-wy.
Zastanawiam się jeszcze czy robić tynki maszynowe czy nakładane ręcznie.


Znalazłeś kogoś rozsądnego? (Terminowego i w przystępnej cenie) Jeśli tak, to poprosze o kontakt do tego Kogoś.
Mi moja ekipa poraz kolejny przełorzyła termin realizacji i tym samym wyprowadziła mnie z równowagi, bo kable w domu już (i jeszcze) są.

Z góry wielkie dzięki
Dorota

coli
03-10-2006, 08:15
Witam,
Szukam solidnej ekipy do rozpoczecia budowy na wiosne oraz kierownika budowy, okolice Piaseczna. Bardzo prosze o sprawdzone namiary, dzieki.

cash
05-10-2006, 12:16
Rozpocząłem budowę domu. Poszukuję ekipy solidnej, sprawdzonej i oczywiście niedrogiej. Ludzi, którzy mnie nie naciągną. Z góry dziękuje zo polecenie kogoś.
Aha dom buduje w Dęblinie woj. lubelskie.

andrzej_izabelin
09-10-2006, 11:41
poszukuje firmy budowlanej na stan surowy otwarty - ma ktos takie info (okolice Izabelin i Hornówek).
inne kontakty takze mile widziane

andrzej_izabelin
10-10-2006, 10:14
Witam

Zamierzam rozpoczac budowe na poczatku 2007 - szukam ekipy dudowlanej na stan surowy otwarty.

Prosze o info na priv ... Dzieki :D

AVID
10-10-2006, 22:54
WSZYSTKO DAM ZA DOBRYCH TYNKARZY ZEW

Agutek
11-10-2006, 10:09
a ja poszukuje:
- fachowca od ogrzewania podlogowego,
- hydraulika
- elektryka

Bede wdzieczna za jakies namiary.

Asiek21
11-10-2006, 10:21
a ja poszukuje:
- fachowca od ogrzewania podlogowego,
- hydraulika
- elektryka

Bede wdzieczna za jakies namiary.

Mogę ci polecić bardzo dobrego elektryka - Jachranka (niedaleko Legionowa)