PDA

Zobacz pełną wersję : TRÓJMIASTO - Biała lista wykonawców.



Strony : 1 2 [3] 4 5 6 7 8

MARTA GDYNIA
14-04-2009, 09:06
Pan Artur i Kszysztof są to młodzi energiczni pracownicy z Wejherowa godni polecenia w branzy g/k róznych zabudów malowania szpachlowania i można sie z nimi potargowac.Super u mnie wykonali cały domek na czas Telefon do pana Artura 519-587-039

Iwona&Jacek
15-04-2009, 07:23
Nie będę oryginalny na tej liście, gdy napiszę ciepłe słowa o firmie Megabud z Rumii. Wstawiali mi okna 3-szybowe, bramę garażową i drzwi wejściowe. Sprawna i miła obsługa, duże rabaty, fachowa ekipa instalatorów przekazująca praktyczne uwagi.
Po po pewnym czasie od wstawienia moi tynkarze zauważyli niewielkie pęknięcie na ramie drzwi balkonowych. Zdjęcie wysłane do Pana Michała, właściciela i po kilku dniach firma wymieniła mi ramę na nową. Bez zbędnego narzekania, kręcenia nosem, szukania winnych.
Jest wiele firm miłych dla klienta, który płaci. Ale tę, naprawdę dobrą i solidną, poznaje się po tym jak uwzględnia reklamacje. Drobne uszkodzenia mogą zdażyć się wszędzie i zawsze. Bardzo liczy się wówczas, czy fachowcy pozostawią inwestora samemu sobie, czy też jak w przypadku Megabudu, wystarczy jeden telefon aby sprawę załatwić.
Polecam www.megabud.pl

Mariola11
17-04-2009, 15:15
No właśnie. Prawdziwego fachowca poznajemy po jego stosunku do klienta , kiedy mu już zapłacimy. Patrz: czarna lista. Nie usterki są ważne, zawsze mogą się zdarzyc - tyko to, co z nimi robi "fachowiec". Ostrzegam na czarnej liście, szarą zostawiam dla siebie i chwalę tutaj. Konstelacja moich budowlanych gwiazd to: elektryk Karol Kolka z kolegą - pełen serwis, od alarmu, przez tetefon, internet, tv. :lol: Wykonanie doskonałe od początku do końca (opisy w skrzynce). Podczas trwania prac i po zakończeniu każdego z etapów zawsze odbierający telefony, pomocni, mili tel. 606 23 61 78 . Trafiłam na nich dzięki tym, którzy tutaj wyrażali swoje opinie i bardzo im za to dziękuję.
Tynkarz (tynki tradycyjne cementowo-wapienne, wewnętrzne, maszynowe) p. Andrzej Krencki - świetne wykonanie, a jako premia, kiedy tylko trzeba wpada na chwilę, żeby obrobic parapety, które się trochę spóźniły, obrobic jakieś rurki po pracach hydraulicznych, sprawdzic czy tynki dobrze schną tel. 603 94 39 25
Posadzki (wylewki) p. Marek Serafin (też tutaj znaleziony) - posadzki piękne aż miło popatrzyc, sympatyczny, fachowy, pomocny, ale co najważniejsze - uczciwy. Podczas szlifowania części posadzek nastąpiła awaria prądu, która niestety trwała kilka godzin. Na budowę przywieziono sprzęt spalinowy, ale czas transportu był zbyt długi i posadzka nie jest idealna (wizualnie dla laika jak ja - idealna). Przed zapłatą pan Marek dopytał mnie, co w którym pomieszczeniu będzie na podłodze (kafle, panele czy drewno), zrobił co trzeba było, czyli zastosował jakieś środki do utwardzenia w dwóch małych pomieszczeniach, gdzie będą kafle i poinformował jakie środki zastosował i dlaczego. Pod deski położy inny środek dopiero na zupełnie suchą posadzkę, bo deska jast bardzo wymagająca. Oczywiście ostatnia częśc płatności będzie dokonana po zakończeniu pracy. Gdyby mi nic nie powiedział, nie miałabym pojęcia, że coś jest nie tak, tel. 601 83 14 84. Dla porównania spójrz na czarną listę - szambo. Widzę, że jest nie tak, ale mam do czynienia z ... "fachowcem" :evil:
Okna i brama garażowa Megabud p. Michał Michnowicz ( też tu odkryty) - przy próbie elektrycznego uruchomienia bramy pojawiły się problemy - reakcja natychmiastowa i wszystko hula tel. 501 22 87 41. Zero niepotrzebnie traconych nerwów i czasu, rzetelnośc, punktualnosc. Ktoś tutaj twierdził, że wysokie ceny. Posądza o autoreklamy. Zapraszam do siebie na budowę :lol: . Tu łatwo się zorientowac, co i jak jest wykonane i spotkac Inwestorkę, która ma z budownictwem tyle wspólnego, co przeżyła na budowie. A poza wszystkim, ta lista nie ma hasła najtańsi, tylko najlepsi. Każdy z nas ma prawo do porównań, negocjacji często owocnych i własnych wyborów. Byle było spośród kogo wybierac.
Prace ziemne p. Mariusz tel. 694 93 01 02 - bardzo dobry sprzęt, precyzja wykonania, ostrożnośc (przy instalacjach ręczna robota) i świetny stosunek ceny do jakości.
Już nie mogę się doczekac, żeby tu wpisac jeszcze jednego fachowca, ale jako, że robota jest duża, skomplikowana i wciąż trwa, a ja nie chcę zapeszyc. :lol: ... poczekam na finał. :lol: Życzę wszystkim (sobie również) tylko takich j/w wspomnień z budowy.
Zawiodłam się tylko na jednej polecanej na białej liście firmie, więc dalej jej nie polecam, ale nie mogę im odmówic kultury. Cóż zawiedli podwykonawcy. Szkoda. :(

monikaa13
17-04-2009, 15:34
Mariola11 W jakich rejonach pracuje pan koparkowy? Ja właśnie poszukuję kogoś sprawdzonego do zdjęcia humusu i wykopania ław.

poli1231
19-04-2009, 15:17
do stanu surowego z dachem bardzo gorąco mogę polecić pana Stasia Polaszek z redy 509-392-397 mądrze doradzi i jest bardzo solidny i stosunkowo tani na prawdę warto :D

FineWine
19-04-2009, 23:14
Nie będę oryginalny na tej liście, gdy napiszę ciepłe słowa o firmie Megabud z Rumii. Wstawiali mi okna 3-szybowe, bramę garażową i drzwi wejściowe. Sprawna i miła obsługa, duże rabaty, fachowa ekipa instalatorów przekazująca praktyczne uwagi.
Po po pewnym czasie od wstawienia moi tynkarze zauważyli niewielkie pęknięcie na ramie drzwi balkonowych. Zdjęcie wysłane do Pana Michała, właściciela i po kilku dniach firma wymieniła mi ramę na nową. Bez zbędnego narzekania, kręcenia nosem, szukania winnych.
Jest wiele firm miłych dla klienta, który płaci. Ale tę, naprawdę dobrą i solidną, poznaje się po tym jak uwzględnia reklamacje. Drobne uszkodzenia mogą zdażyć się wszędzie i zawsze. Bardzo liczy się wówczas, czy fachowcy pozostawią inwestora samemu sobie, czy też jak w przypadku Megabudu, wystarczy jeden telefon aby sprawę załatwić.
Polecam www.megabud.pl

kreatywność pozytywnych ocen, tej firmy ociekająca lukrem w każdej opini jest mocno zastanawiająca... czy przypadkiem nie przypadkiem zatrudniono tam forumowego klakiera do pracy nad PR :D :D

Mariola11
20-04-2009, 08:09
Mariola11 W jakich rejonach pracuje pan koparkowy? Ja właśnie poszukuję kogoś sprawdzonego do zdjęcia humusu i wykopania ław.
To rejon Miszewo,Banino, Chwaszczyno, Rębiechowo, Żukowo. Ogólnie powiat kartuski. Ale zawsze najlepiej zadzwonic, bo ja nie znam dokładnie jego okręgu. :P Wiem, że mieszka w Miszewie, a u mnie pracował w Baninie.
Pozdrawiam,
Mariola

Mariola11
20-04-2009, 08:23
Nie będę oryginalny na tej liście, gdy napiszę ciepłe słowa o firmie Megabud z Rumii. Wstawiali mi okna 3-szybowe, bramę garażową i drzwi wejściowe. Sprawna i miła obsługa, duże rabaty, fachowa ekipa instalatorów przekazująca praktyczne uwagi.
Po po pewnym czasie od wstawienia moi tynkarze zauważyli niewielkie pęknięcie na ramie drzwi balkonowych. Zdjęcie wysłane do Pana Michała, właściciela i po kilku dniach firma wymieniła mi ramę na nową. Bez zbędnego narzekania, kręcenia nosem, szukania winnych.
Jest wiele firm miłych dla klienta, który płaci. Ale tę, naprawdę dobrą i solidną, poznaje się po tym jak uwzględnia reklamacje. Drobne uszkodzenia mogą zdażyć się wszędzie i zawsze. Bardzo liczy się wówczas, czy fachowcy pozostawią inwestora samemu sobie, czy też jak w przypadku Megabudu, wystarczy jeden telefon aby sprawę załatwić.
Polecam www.megabud.pl

kreatywność pozytywnych ocen, tej firmy ociekająca lukrem w każdej opini jest mocno zastanawiająca... czy przypadkiem nie przypadkiem zatrudniono tam forumowego klakiera do pracy nad PR :D :D
FineWine, a ja się zastanawiam czy ty nie jesteś zazdrosną konkurencją. Coś tych twoich postów niewiele. Nie raczysz też zerknąc na to, że chwalących Megabud sporo różnych i że te same osoby mają dobre i złe doświadczenia z budów i takie sobie też. Odsyłam do czarnej listy.Wypowiadamy się na temat fachowców z różnych branż. Jeśli nie chcesz korzystac - odpuśc sobie. Ale pozwól może innym. Dla mnie to forum jest źródłem informacji. Tylko jedna firma polecana na białej liście mnie zawiodła i to też nie tak do końca. Za to z innymi miewałam różne jazdy, aż po czarną listę. Jestem na etapie wykończeniówki i kolejnych fachowców szukam właśnie tutaj. :lol:

andrzej74
20-04-2009, 09:31
Nie będę oryginalny na tej liście, gdy napiszę ciepłe słowa o firmie Megabud z Rumii. Wstawiali mi okna 3-szybowe, bramę garażową i drzwi wejściowe. Sprawna i miła obsługa, duże rabaty, fachowa ekipa instalatorów przekazująca praktyczne uwagi.
Po po pewnym czasie od wstawienia moi tynkarze zauważyli niewielkie pęknięcie na ramie drzwi balkonowych. Zdjęcie wysłane do Pana Michała, właściciela i po kilku dniach firma wymieniła mi ramę na nową. Bez zbędnego narzekania, kręcenia nosem, szukania winnych.
Jest wiele firm miłych dla klienta, który płaci. Ale tę, naprawdę dobrą i solidną, poznaje się po tym jak uwzględnia reklamacje. Drobne uszkodzenia mogą zdażyć się wszędzie i zawsze. Bardzo liczy się wówczas, czy fachowcy pozostawią inwestora samemu sobie, czy też jak w przypadku Megabudu, wystarczy jeden telefon aby sprawę załatwić.
Polecam www.megabud.pl

kreatywność pozytywnych ocen, tej firmy ociekająca lukrem w każdej opini jest mocno zastanawiająca... czy przypadkiem nie przypadkiem zatrudniono tam forumowego klakiera do pracy nad PR :D :D

Może po prostu to tylko solidna, uczciwa firma, podchodząca z szacunkiem do klienta. Budową zakończyłem ponad rok temu, dla mnie kontakty z Panem Michałem to nr 1 na liście wykonawców robót. Liczy sie nie tylko zamówienie, motaż, ale również pozniejszy serwis np. wypaczył się panel w gerdzie - jeden telefon do p. Michała - nie ma sprawy wymienimy i wymienili, miałem problem z drzwiami przesuwanymi - telefon i co... od ręki przyjechali i drzwi wyregulowane, a przy okazji kilka okien. To nie żaden lukier - ale rzeczywistość, nie wierzysz - zadzwoń, zamów i sam się przekonaj.

prezi
25-04-2009, 16:49
Polecam firme:
WNĘTRZA Z KLASĄ Michał Matuszak
ul.Nędzerzewska 14-16
62-800 Kalisz
Poland
tel. 0-62 5977456, 7670282
fax. 0-62 5977433
GG: 4005622
Skype: phupmaik
------------------------------------
www.panele-podlogowe.eu
www.wnetrzazklasa.pl

Szybko, konkretnie i dobre ceny.

Beatka35
27-04-2009, 17:42
Parę osób już tu polecałam, bo dlaczego nie pomóc jeśli można;)
Wczoraj przywieźli mi jeszcze dwa okienka na poddasze bo tak sobie dodatkowo ubzdurałam i przypomniało mi się że nie poleciłam mojej wspaniałej pani z obsłgi okienek a jeszcze lepszej ekipy montażowej to chyba była najsprawniejsza ekipa jaka miałam wstawili mi 6 sporych okien w jeden dzień z obróbkami itp. Cenowo dość przystępnie no co najważniejsze terminowo polecam kontakt 667880753 to bezpośrednio do pani z obsługi która doradzi i się wami odpowiednio zajmie pozdrawiam

dana531
04-05-2009, 22:16
Witam.Poszukuję solidnych wykonawców posadzek.

Mariola11
04-05-2009, 22:30
Witam.Poszukuję solidnych wykonawców posadzek.
Pan Marek Serafin tel. 601 83 14 84 :lol:

kamerki
05-05-2009, 14:10
Witam.Poszukuję solidnych wykonawców posadzek


posadzki pan Rafał 665 389 936

Jeśli kogoś interesują tynki cementowe, godny polecenia Pan Marcin 515 837 421.

ELKA08
07-05-2009, 22:46
A ja polecam Zakład Usług Wodno-Kanalizacyjnych Franciszka Grablowskiego z Bojana tel. 058 676 00 20 kom. 603 642 014.
Wykonał u mnie przyłącze wodne wg mojej ulubionej zasady "dobra jakość za rozsądną cenę".



Zgadzam się z opinią szybko solidnie i łatwi całą dokumentację naprawde godny polecenia

prezi
08-05-2009, 00:47
A ja polecam Zakład Usług Wodno-Kanalizacyjnych Franciszka Grablowskiego z Bojana tel. 058 676 00 20 kom. 603 642 014.
Wykonał u mnie przyłącze wodne wg mojej ulubionej zasady "dobra jakość za rozsądną cenę".



Zgadzam się z opinią szybko solidnie i łatwi całą dokumentację naprawde godny polecenia

ja rowniez jestem zadowolony z jakosci uslug

Mały
08-05-2009, 12:56
Wykończenia wewnętrzne - płyty g-k, cekolowanie. Szybko, niedrogo, konkretnie:
Zdzisław Rybajn tel. 0503-983-601
Polecam.

worekgdynia
10-05-2009, 12:10
Nie będę oryginalny na tej liście, gdy napiszę ciepłe słowa o firmie Megabud z Rumii. Wstawiali mi okna 3-szybowe, bramę garażową i drzwi wejściowe. Sprawna i miła obsługa, duże rabaty, fachowa ekipa instalatorów przekazująca praktyczne uwagi.
Po po pewnym czasie od wstawienia moi tynkarze zauważyli niewielkie pęknięcie na ramie drzwi balkonowych. Zdjęcie wysłane do Pana Michała, właściciela i po kilku dniach firma wymieniła mi ramę na nową. Bez zbędnego narzekania, kręcenia nosem, szukania winnych.
Jest wiele firm miłych dla klienta, który płaci. Ale tę, naprawdę dobrą i solidną, poznaje się po tym jak uwzględnia reklamacje. Drobne uszkodzenia mogą zdażyć się wszędzie i zawsze. Bardzo liczy się wówczas, czy fachowcy pozostawią inwestora samemu sobie, czy też jak w przypadku Megabudu, wystarczy jeden telefon aby sprawę załatwić.
Polecam www.megabud.pl

kreatywność pozytywnych ocen, tej firmy ociekająca lukrem w każdej opini jest mocno zastanawiająca... czy przypadkiem nie przypadkiem zatrudniono tam forumowego klakiera do pracy nad PR :D :D

Hmm Panie/Pani @FineWine. Ja też jestem usatysfakcjonowanym posiadaczem okien, drzwi i bramy garażowej ze wspominanej firmy. I niestety jest Pan/Pani w błędzie myśląc tak o tej firmie. Możliwe, że zdarzają się im wpadki, ale skala zadowolonych do skali narzekających mówi sama za siebie. Ja osobiście też miałem pewne uwagi podczas użytkowania okien, ale tak jak ktoś już pisał - wszelkie problemy rozwiązywane są na bieżąco, sumiennie i uczciwie. Każdy kto mnie pytał o okna, drzwi i bramę - polecałem Megabud i jak narazie to tak pozostanie. A Panu Michałowi i jego ekipie życzę dalszych sukcesów na rynku szkła i ram. Pozdrawiam Tomek z Bojana (bliźniak) :)

kamerki
12-05-2009, 12:35
OKNA OD JEZIERSKIEGO

zamawiane w Białymstoku. Mimo sporej odległości żadnych problemów z dojazdem do pomiaru i montażu. W cenie regulacja, po wszystkich budowlanych pracach.
są piękne 3-szybowe.

magdazaba
12-05-2009, 19:30
A czy ktoś ma okna z firmy WITRAŻ OKNA kolo Białegostoku, ale zamawiane w firmie Styl z Żukowa?
Oferta cenowa interesująca, parametry okienne nie najgorsze, a przede wszystkim okna w kolorze np dębu nie z okleiną tylko barwione w masie. Zastanawiam się jeszcze - mam trochę czasu do zamówienia, ale nie spotkałam się z nimi na forum.

inez5
13-05-2009, 10:57
A ja polecam Zakład Usług Wodno-Kanalizacyjnych Franciszka Grablowskiego z Bojana tel. 058 676 00 20 kom. 603 642 014.
Wykonał u mnie przyłącze wodne wg mojej ulubionej zasady "dobra jakość za rozsądną cenę".



Zgadzam się z opinią szybko solidnie i łatwi całą dokumentację naprawde godny polecenia

Podpisuję sie pod ta oceną. Szybko, sprawnie, bezproblemowo i fachowo. No i w gminie od ręki :wink:

filipostr9
13-05-2009, 17:27
A ja polecam Zakład Usług Wodno-Kanalizacyjnych Franciszka Grablowskiego z Bojana tel. 058 676 00 20 kom. 603 642 014.
Wykonał u mnie przyłącze wodne wg mojej ulubionej zasady "dobra jakość za rozsądną cenę".



Zgadzam się z opinią szybko solidnie i łatwi całą dokumentację naprawde godny polecenia

ja rowniez jestem zadowolony z jakosci uslug

Ja też korzystałem z usług tego Pana -godny polecenia słowny ,rzeczowy, i potrafi doradzić .A przy okazji polecił dobrego i naprawdę taniego geodetę Pana Szewczyka z Wejherowa

dragonfly
14-05-2009, 11:52
Witam

ja na razie niewiele mogę polecić, bo jesteśmy na etapie stanu surowego otwartego. Wykonawcy bym nie polecała, bo trochę z nim mamy przebojów. Ale mogę Wam polecić tartak z Szemuda "DREWTRAK". Kupiliśmy tam podbitkę 2,2cm i jesteśmy na prawdę zadowoleni. Nr 058 676-12-47 lub 502-642-010.

Pawel.dragan
14-05-2009, 12:26
Udała mi się współpraca z firmą od prac ziemnych.
Za dobrą cenę wyrównali co trzeba, dowieźli i rozplantowali czarnoziem. zostawili po sobie porządek. Mogę polecić.

Pan Marek - 0502 324 256

Mariola11
14-05-2009, 15:52
A ja znowu Megabud i pan Michał. Ktoś skopał sprawę i trzeba było wyjaśnic kto? Trudne miejsce w moim domku - wykusz od jadalni, drewniana konstrukcja jako dach i duże okno. Po kilku miesiącach od osadzenia parapetów jedna częśc "opadła". Po analizach i debatach padło na duży nacisk ciężkiego okna, które wspiera się w górnej części na lekkiej drewnianej konstrukcji. Telefon i ...natychmiastowa reakcja. Pan Michał osobiście przyjechał, sprawdził, wysłał swoją ekipę, mimo że wina była nie po ich stronie, zrobili wszystko, żeby pomóc :P . Pan Robert od parapetów też zareagował poprawnie i następnego dnia usunął przyczynę problemu, którą odkrył dociekliwy pan Michał z Megabudu. I oto chodzi :P . Poczucie, że nie jesteśmy sami z problemem jest tym ,co buduje renomę firmy. Dziękuję panie Michale :D Mam nadzieję, że już będzie dobrze. Jutro jeszcze mają to wszystko dopracowac, bo malowanie "diabli wzięli" i narożniki też nieco skrócone :roll: Pozdrawiam wszystkich budujących i fajne firmy, z którymi się zetknęłam, a tym mniej fajnym polecam : ściągajcie sposoby postępowania z klientem od najlepszych :D .

krzemian
14-05-2009, 21:17
A przy okazji polecił dobrego i naprawdę taniego geodetę Pana Szewczyka z Wejherowa
A możesz podać namiary do Pana Szewczyka?

filipostr9
19-05-2009, 21:04
POLECAM GORACO geologa pan Szyłanski 0502 526 801, dom 348 52 83
szybko na czas i bardzo bardzo tanio zamowilem ekspertyze gruntu po wymianie przyjechal zgodnie z ustalona godzina z 3 chlopakami wpadli na dzialke zrobili pomiary i skasowali zamiast 80 zl 50 myslalem ze cos nie tak ale nie wszystko w porzadku i jeszcze do domu przyslal 2 egzemplarze oprawionej ekspertyzy lacznie z mapka za darmo CUD.
Za odwierty bierze 50 zl (przy badaniu na jakiej glebokosci zalegaja torfy)
CMyK

Wziąłem namiary na tego Pana z netu(właśnie z tej stronki) i czuję się w obowiązku potwierdzić Jego fachowość ,słowność oraz terminowe i rzetelne wykonanie badania gruntów za dwukrotnie niższą cenę niż u innych z branży.(cena to 350pln za 2 odwierty) TEL DO geologa Szyłańskiego 0502526801-kom lub tel stacjonarny058 348 52 83 Powiat kartuski miejscowość Przyjażń ulica Łąkowa 35.

Mariola11
19-05-2009, 21:29
Nie mogłam się doczekac, ale wreszcie mogę polecic zabieganego hydraulika pana Krzysia Szmudę :lol: . Człowiek robi : kanalizację , hydraulikę, gaz, ogrzewanie podłogowe,ogrzewanie centralne klasyczne, odkurzacz centralny,pompy ciepła,solary, drenaż, burzówkę itp. Podstawowe zalety : szeroki zakres prac, sympatyczny i baaardzo pomocny :lol:. Chętnie organizuje materiały w bardzo dobrych cenach. Jeśli jesteście zapracowany Inwestorami -pasuje super! Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie istotna jest też osobowośc. Skoro na budowie spędzam sporo czasu, wolę miec do czynienia z ludźmi sympatycznymi i pomocnymi , niż tylko z wyrachowanymi "zarabiaczami pieniędzy". Buduję pierwszy dom i mogę się oprzec tylko na fachowcach. Ich chęc pomocy, życzliwośc i fachowośc, a dodatkowo konkurencyjne ceny - to jest to! :lol: Polecam pana Krzysia :lol: tel. 693 45 29 99.
A w zanadrzu mam kolejnych :lol: . Nie chcę zapeszac i nie chcę się narazic na "podebranie", ale ... jak skończą mam nadzieję, że będę mogła polecic kilku następnych :lol:(malarz, kafelkarz, ocieplenie dachu, regipsy).

Mały
20-05-2009, 10:58
No to jeszcze druga ekipa od g-k itp
Mirek Cirocki tel. 0506-408-568.
No i oczywiście Wojtekkk od mebli (oraz lakierowania drzwi ;) ) - kurna kupiłem je taniutko za 140zł, a teraz jakbym wystawił na allegro za 1000,- poszłyby od razy ...

marjucha
20-05-2009, 11:00
No to jeszcze druga ekipa od g-k itp
Mirek Cirocki tel. 0506-408-568.
No i oczywiście Wojtekkk od mebli (oraz lakierowania drzwi ;) ) - kurna kupiłem je taniutko za 140zł, a teraz jakbym wystawił na allegro za 1000,- poszłyby od razy ...
A Wojtek od mebli to ma telefon :wink:
Robi meble kuchenne?

filipostr9
20-05-2009, 12:55
A przy okazji polecił dobrego i naprawdę taniego geodetę Pana Szewczyka z Wejherowa
A możesz podać namiary do Pana Szewczyka?

Marek Szewczyk kom 0 607 686 087 Wejherowo ul Krofeya 10
tel stacjonarny 058 672 27 58

Mały
20-05-2009, 15:48
No to jeszcze druga ekipa od g-k itp
Mirek Cirocki tel. 0506-408-568.
No i oczywiście Wojtekkk od mebli (oraz lakierowania drzwi ;) ) - kurna kupiłem je taniutko za 140zł, a teraz jakbym wystawił na allegro za 1000,- poszłyby od razy ...
A Wojtek od mebli to ma telefon :wink:
Robi meble kuchenne?
Przede wszystkim kuchenne:
tel. 0604-787-431

prezi
21-05-2009, 09:12
Witam

ja na razie niewiele mogę polecić, bo jesteśmy na etapie stanu surowego otwartego. Wykonawcy bym nie polecała, bo trochę z nim mamy przebojów. Ale mogę Wam polecić tartak z Szemuda "DREWTRAK". Kupiliśmy tam podbitkę 2,2cm i jesteśmy na prawdę zadowoleni. Nr 058 676-12-47 lub 502-642-010.

jaki jest obecnie koszt i jakie drewno?Pozdrawiam

mazy
22-05-2009, 15:27
Witam wszystkich !
Nasza budowa jest dosc zaawansowana, ale niestety nie mamy jeszcze wody i szamba. Szukam kogos godnego polecenia, kto wierci studnie głębinowe i zajmuje sie szambami.

inez5
22-05-2009, 15:41
Witam wszystkich !
Nasza budowa jest dosc zaawansowana, ale niestety nie mamy jeszcze wody i szamba. Szukam kogos godnego polecenia, kto wierci studnie głębinowe i zajmuje sie szambami.
mazy, na takie pytania znajdziesz odpowiedz w temacie Grupa trójmiasto i okolica , a nie tu :) Tutaj tylko się poleca, a nie prosi o namiary.

bogdan812
24-05-2009, 11:25
POLECAM GORACO geologa pan Szyłanski 0502 526 801, dom 348 52 83
szybko na czas i bardzo bardzo tanio zamowilem ekspertyze gruntu po wymianie przyjechal zgodnie z ustalona godzina z 3 chlopakami wpadli na dzialke zrobili pomiary i skasowali zamiast 80 zl 50 myslalem ze cos nie tak ale nie wszystko w porzadku i jeszcze do domu przyslal 2 egzemplarze oprawionej ekspertyzy lacznie z mapka za darmo CUD.
Za odwierty bierze 50 zl (przy badaniu na jakiej glebokosci zalegaja torfy)
CMyK

Wziąłem namiary na tego Pana z netu(właśnie z tej stronki) i czuję się w obowiązku potwierdzić Jego fachowość ,słowność oraz terminowe i rzetelne wykonanie badania gruntów za dwukrotnie niższą cenę niż u innych z branży.(cena to 350pln za 2 odwierty) TEL DO geologa Szyłańskiego 0502526801-kom lub tel stacjonarny058 348 52 83 Powiat kartuski miejscowość Przyjażń ulica Łąkowa 35.

Polecam i rowniez przylaczam sie do pozytywnej opini o panu Szylanskim
szybko i sprawnie wszystko na telefon - 2 odwierty 350 Pln

franek987
24-05-2009, 19:19
Budowałem dom i szukałem stolarza od drzwi i schodów i w końcu znalazłem. Bardzo dobrze wykonane i co najważniejsze że szybko nie tak jak u innych miesiąc czy dwa. I mogę polecić oto numery 509 959 785 lub889 689 962. Okolice Wejherowa .

jotdzi
24-05-2009, 21:45
Polecam człowieka myślącego,uczciwego i dokładnego,wykonującego przede wszystkim budowy domu od podstaw.
P.Stanisław :604-890-459

hub75
25-05-2009, 09:51
Budowałem dom i szukałem stolarza od drzwi i schodów i w końcu znalazłem. Bardzo dobrze wykonane i co najważniejsze że szybko nie tak jak u innych miesiąc czy dwa. I mogę polecić oto numery 509 959 785 lub889 689 962. Okolice Wejherowa .



Polecam człowieka myślącego,uczciwego i dokładnego,wykonującego przede wszystkim budowy domu od podstaw.
P.Stanisław :604-890-459

franek987, jotdzi, - kryptoreklama ?

smentekm
26-05-2009, 17:58
Witam,
poszukuję solidną, sprawdzoną ekipę budowlańców do wybudowania domu jednorodzinnego w stanie surowym otwartym;
początek prac przewidzany jest na pierwszy września tego roku;
miejsce budowy, to okolice Żukowa
będę wdzięczny za "namiary"

KrzysztofGdynia
29-05-2009, 22:54
Witam,
poszukuję solidną, sprawdzoną ekipę budowlańców do wybudowania domu jednorodzinnego w stanie surowym otwartym;
początek prac przewidzany jest na pierwszy września tego roku;
miejsce budowy, to okolice Żukowa
będę wdzięczny za "namiary"

Polecam p. Marcina Rzeppę i jego chłopaków (600-822-527). Powołaj sie na mnie, a pokażą Ci dom, który budują dla mnie w Baninie. To wystarczy za referencje.
Pozdrawiam
Krzysztof Marciniak

vito31
04-06-2009, 20:41
Polecam pana od przeprowadzek - p. Damian 888 243 754. Tym samym potwierdzam wcześniejsze dobre opinie. Usługa wykonana szybko, uważnie z pełnym zaangażowaniem i w dodatku za bardzo przyzwoite pieniadze.

wally
04-06-2009, 23:21
Nie będę oryginalny na tej liście, gdy napiszę ciepłe słowa o firmie Megabud z Rumii. Wstawiali mi okna 3-szybowe, bramę garażową i drzwi wejściowe. Sprawna i miła obsługa, duże rabaty, fachowa ekipa instalatorów przekazująca praktyczne uwagi.
Po po pewnym czasie od wstawienia moi tynkarze zauważyli niewielkie pęknięcie na ramie drzwi balkonowych. Zdjęcie wysłane do Pana Michała, właściciela i po kilku dniach firma wymieniła mi ramę na nową. Bez zbędnego narzekania, kręcenia nosem, szukania winnych.
Jest wiele firm miłych dla klienta, który płaci. Ale tę, naprawdę dobrą i solidną, poznaje się po tym jak uwzględnia reklamacje. Drobne uszkodzenia mogą zdażyć się wszędzie i zawsze. Bardzo liczy się wówczas, czy fachowcy pozostawią inwestora samemu sobie, czy też jak w przypadku Megabudu, wystarczy jeden telefon aby sprawę załatwić.
Polecam www.megabud.pl Cukrujecie strasznie, ale najważniejsze - jesteście zadowoleni. Ja przed wydaniem opinii złożyłem zapytanie do 5 firm i o dziwo firma Megabud - Avante Rumia podała najwyższą wycenę na realizację mojego zamówienia. Od najwyższej oferty z 4 pozostałych Pan Michał pobił ją o 8 432 zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Termin realizacji dłuższy i ten wybór kolorów:( Tak mi Litwą zajechało:(

ELKA08
05-06-2009, 13:15
Jestem na etapie budowy mam postawione fundamenty i wylaną posadzkę W przyszłym tygodniu będą stawiać mury .Narazie z tego co widzę murarz godny polecenia oprucz tego widziałam domy przez niego postawione robota solidna i najważniejsze uczciwi .Z tego co wiem robią równierz dachy .Kto chce namiar proszę pisać na P.W. Moja budowa trwa obok Szemuda i napewno budują w tamtych rejonach co do dalszych miejscowości kwestia dogadania się z nimi .

Mały
05-06-2009, 17:40
W sumie nie wiem czy tu to wpisać, ale niech będzie:
Mile zaskoczyła mnie firma Cersanit (tak, ten od białej armatury łazienkowej).
Po przywozie, rozpakowaniu i montażu kabiny prysznicowej okazało się że na górnej i dolnej belce łączącej boki są rysy (początkowo niewidoczne, a potem (jak już było w tym pomieszczeniu normalne światło) bardzo wyraźne.
Telefon do sprzedawcy (delikatnie odpychający problem od nich ;) ), nastepnie pod otrzymany numer do PH na Pomorskie, stamtąd do serwisanta i już do kontroli jakości w fabryce.
Tu wyjaśnienie problemu z prośbą o pomoc (piątek) i ...w poniedziałek nowiuśkie beleczki czekały w firmie na montaż.
Pełne profesjonalizmu podejście do klienta.

AniaK.
14-06-2009, 19:06
A ja chcę polecić firmę zajmującą się kowalstwem artystycznym (balustrady, ogrodzenia, bramy); zrobili barierkę taką jak chciałam za ponad połowe niższą cenę niż pewna inna znana firma :wink:
p. Dawid Kobiella 609-074-307
a to na potwierdzenie :lol:

http://images38.fotosik.pl/106/6157e0e52073f010med.jpg (http://www.fotosik.pl)

http://images49.fotosik.pl/110/b456c0df40d9478fmed.jpg (http://www.fotosik.pl)

Słomka
15-06-2009, 11:10
Witam,
poszukuję solidną, sprawdzoną ekipę budowlańców do wybudowania domu jednorodzinnego w stanie surowym otwartym;
początek prac przewidzany jest na pierwszy września tego roku;
miejsce budowy, to okolice Żukowa
będę wdzięczny za "namiary"

Ja skorzystałam z polecanego tu Jacka Szymichowskiego (506 051 021) i jego ekipy - co prawda dopiero zasypali fundamenty, ale mój kierbud wysoko ocenia ich robotę. Oko się raduje widząc 9 osób uwijających się jak w ukropie. Sąsiedzi podziwiają, a na działce nie latają śmieci.

Współpracuje z koparkowym - prawie "Copperfieldem" - takie cudeńka swoją koparką wyczyniał. Jak ciągnęli nam wodę z wodociągu, to podkopywał się pod rurą gazową, mijając ją na centymetry - i uspokajał, że bedzię ok. Chłopaki z wod-kanu też byli pod wrażeniem.

Jak na razie nie żałuję, choć... nie chwal dnia przed zachodem

A.

e-p-o
15-06-2009, 15:05
Witam wszystkich budujących z 3city i okolic.

Budowę domu mam już na szczęście za sobą, teraz ogród itp. bardziej przyjemne prace. Postanowiłem, że choć zwykle tego nie robię, muszę na tym forum kogoś pochwalić.
Jest to ekipa od ogrodzeń, bram, balustrad itd. Zrobili mi super ogrodzenie za super przystępną cenę. Najfajniejsze jest to, ze ogrodzenie zaprojektowali według moich preferencji a później jeszcze lepiej wykonali. Dodam, że cena jest o tyle atrakcyjna ze wszystko wykonuja w mniejszej miejscowości a do Trójmiasta przyjeżdzaja na montaż. W Gdyni maja swojego człowieka, który jeździ na pomiary. Specjalizują się w nowoczesnych wzorach, ja taki tez wybrałem. Jeśli ktoś bedzie zainteresowany, moge przesłać zdjęcie mojego nowiutkiego ogrodzenia.

Ich strona to www.ogrodzonka.pl

zibi74
19-06-2009, 19:36
Witam.Skończyłem san surowy,więc na białą listę trafiają
: cieśla Janusz Baranowski tel.503473009 i jego ekipa-dach koperta 4 lukarny ,250m2,konstrukcja, deskowanie i papa zrobiony w 9 dni bez najmiejszych zastrzeżeń.Kierownika budowy i projektanta Marcina Jagielskiego tel.502083190 konkretny kierownik i konstruktor-przyjeżdza sam na budowę nie tylko na ważne jej etapy,sprawdza czy wszystko jest ok,żadnej fuszerki nie przepuści-Polecam!!!Tartak Tadpol-Tadeusz Bojke tel.605276100-konkurencyjne ceny,deski i więzba pierwsza klasa.

malysmon
19-06-2009, 21:00
Witam, niniejszym postem chcielibyśmy polecić fachowców od zabudowy k-g.
Pan Zbyszek wraz z kolegami to naprawdę porządna ekipa. Jak sie umawiają to są. Jak ma być dostawa towaru to jest. Nie sprawiają kłopotu podczas pracy, nie ma dla nich tematów "tego panie to sie nie da". Ponoć oprócz zwykłych zabudów k-g robią jeszcze inne rzeczy jak płytki, cekole, malowania i ogólnie szeroko pojęte wykańczanie wnętrz. Niestety nie dane nam było tego doświadczyć gdyż mieliśmy poumawiane również inne ekipy od tego ale sadząc po metodach pracy przy zabudowie poddasza (225m2) może to być również strzał w dziesiatke jeśli chodzi o wybór ekipy "do wszystkiego". Ale jak już wspomnielismy tego nie sprawdzaliśmy. Czysciutko i posprzątane na końcu jak i w trakcie. Ceny umiarkowane ale jak za tą jakość to raczej niższe. No i kultura osobista i w ogóle. Standardy już zachodnio a może i północno europejskie. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i polecamy szczerze, gdyż sufity wyglądają elegancko i równiutko. Telefon do pana Zbyszka jakby ktoś chciał : 601-461-951.

owad
20-06-2009, 11:49
Szukam dobrego wykonawcy do malowania, tapet i wyrownywania scian pod malowanie. Do wykonczenia mieszkania w gdansku. kogo polecacie?

malysmon
20-06-2009, 20:31
Polećcie kogoś do ogrodzenia - słupy i siatka... nic szczególnego... brama wjazdowa i furtka po taniości z marketu niby kute..

Mariola11
21-06-2009, 10:03
Mam kolejnych chłopaków do polecenia :P : ocieplanie poddaszy (wełna), regipsy i ogólnie wykończeniówka - Wojtek i Arek już tu polecani :P . Praca wykonana solidnie, dokładnie, estetycznie i z pomysłem. Zabudowę poddasza mieliśmy nietypową. Staraliśmy się wykorzystac maksymalnie powierzchnię i odcinac ścianką kolankową tylko te przestrzenie, które koniecznie trzeba było. Reszta tworzy fajne wnęki w garderobach i malutkim pokoiku na poddaszu. Dodatkowo do zabudowy i ocieplenia były jeszcze daszki od wykuszy(drewniana konstrukcja przykryta dachówką). Chłopcy kombinowali, jak to wszystko zrobic, żeby było rzeczywiście dobrze i ładnie. Efekt jest bardzo dobry :lol: . Niestety wcześniej nie wiedziałam, że również malują, więc umówiłam się z kimś innym. Jeśli pozostałe prace wykonują tak dobrze, jak te, które zademonstrowali u mnie, to warto zamawiac usługę kompleksową :P . Dodatkowo u mnie zauważyli kilka drobnych i prostych do usunięcia błędów popełnionych przez poprzedników. Dzięki chłopaki za całą robotę, za pomoc w organizowaniu materiału i cierpliwośc. Słup już podcięty :D . Reszta dogadana, więc będzie pewnie dobrze. WOJTEK GURSKI tel. 783- 903- 130.
Muszę też pochwalic Centrum Kominkowe Interior z Redy. Kominek już po przepaleniu - dziala extra, jest piękny i wykonany bez zarzutu według projektu p.Artura Wąsaka tel. 500- 215- 265.

krzemian
21-06-2009, 20:50
Polecam ekipę tynkarzy Pana Andrzeja Krenckiego z Borcza k. Żukowa. Tel. 603 94 39 25. Może nie jest tani, ale wykonanie adekwatne do ceny. Wykonywał u mnie tynki cementowo-wapienne, szybko i solidnie. Do tego udzilela dwuletniej gwarancji - na piśmie.

Mariola11
21-06-2009, 23:20
Polecam ekipę tynkarzy Pana Andrzeja Krenckiego z Borcza k. Żukowa. Tel. 603 94 39 25. Może nie jest tani, ale wykonanie adekwatne do ceny. Wykonywał u mnie tynki cementowo-wapienne, szybko i solidnie. Do tego udzilela dwuletniej gwarancji - na piśmie. To prawda, też go polecałam - jest świetny!!! :lol:. Niezawodny, sympatyczny, a tynki - cacko :lol: .

mkzibi
22-06-2009, 12:42
Witam!

Pisałem już jakiś czas temu w tym poście ale ponawiam pytanie bo aktualnie szukam wykonawców do:

1. Wymurowania 4 słupków z klinkieru na ogrodzenie + później oczywiście ogrodzenie
2. Fachowców od tarasów a w zasadzie do zrobienia wylewki na tarasie i odpowiednim uszczelnieniu go
3. Ekipy do ocieplenia styropian + tynk.
4. Do kostki brukowej.

Czy możecie coś polecić?

eledant
22-06-2009, 14:44
Polecam brygadę zdunów.Szybko,sprawnie i czysto postawili mi piec kaflowy.
Wykonują także kominki.Opolszczyzna.Zakład zduński Andrzej Mrugała Ligota Pruszkowska tel.4648634.

kordzik
23-06-2009, 21:40
Polecam brygadę zdunów.Szybko,sprawnie i czysto postawili mi piec kaflowy.
Wykonują także kominki.Opolszczyzna.Zakład zduński Andrzej Mrugała Ligota Pruszkowska tel.4648634.
To jest lista dotycząca wykonawców z okolic Trójmiasta. Zatem trudno, by ktoś z Pomorskego zatrudniał zduna z Opolszczyzny :(

MaWi
24-06-2009, 11:12
Znowu kryptoreklama ?czesław22 -post z 19 marca br i e-p-o post z 15 czerwca br.
Czesław22 ma tylko jeden post i od razu na białą listę ,a numer telefonu e-p-o i do wykonawców ogrodzeń jest ten sam.

krzemian
25-06-2009, 08:30
Kogo polecilibyście do wykonania drzwi drewnianych zewnętrznych i wewnętrznych w myśl mojej ulubionej zasady "dobra jakość za rozsądną cenę"?

OlafŁukasz
27-06-2009, 11:35
Jeśli kogoś interesują tynki cementowe, godny polecenia Pan Marcin 515 837 421.
Potwierdzam. Chodziłem w sumie kilka godzin 8) z 2m łatą po ścianach i po suficie i znalazłem tylko 2 drobne miejsca do lekkiego zeszlifowania. Mam nadzieję, że za kilka m-cy nic dziwnego nie wyjdzie więc póki co polecam jego i ekipę. Jedyne co musieli u mnie poprawiać to kąty proste. tam kładą z reguły więcej materiału i sie robi kąt rozwarty. Ale po moich sprawdzeniach zdrapali co trzeba bez problemu.
Ponadto lubie ekipy kulturalne w kontakcie i czyste - tak jak ta.

raffran
27-06-2009, 20:12
Kogo polecilibyście do wykonania drzwi drewnianych zewnętrznych i wewnętrznych w myśl mojej ulubionej zasady "dobra jakość za rozsądną cenę"?

Jesli chodzi o drzwi wewnetrzne to moge polecic www.ronkowski.gda.pl
Bralismy od nich drzwi i sa rewelacyjne. NIestety byly robione na zamowienie nawet nie maja takich w swoim katalogu wiec trwalo to troche,ale warto bylo.
Co do zewnetrrznych to nie wiem,czy maja w swojej ofercie.

marjucha
30-06-2009, 11:10
Witam.

Tym razem chciałbym polecić Firmę DESTO z Rumi.
Kończyli u mnie kotłownie i uważam, że jak najbardziej zasługują na to , aby polecić ich na forum.
Szybko i bezproblemowo i co najważniejsze bez ściemniania.
Nawet pozamiatali po sobie i po ich pracy było czyściej niż przed. :D

Pozdrawiam :D

lus
30-06-2009, 22:48
Polecam tynkarzy z Lubkowa (pow.Puck) Lukasz Mischke.Ceny rozsądne ,a jakość ich prac bardzo dobra,szczegolnie tynki wewnetrzne.

darek.kierz
01-07-2009, 13:16
Wykończenia wewnętrzne - płyty g-k, cekolowanie. Szybko, niedrogo, konkretnie:
Zdzisław Rybajn tel. 0503-983-601
Polecam.
Mały-czy masz inny namiar na tego pana?
Umówiłem sie z tym panem na plyty g-k,ma wejść za ok.10 dni a tel. ma wyłaczony.Może zgubił telefon?

Mały
01-07-2009, 22:38
Wykończenia wewnętrzne - płyty g-k, cekolowanie. Szybko, niedrogo, konkretnie:
Zdzisław Rybajn tel. 0503-983-601
Polecam.
Mały-czy masz inny namiar na tego pana?
Umówiłem sie z tym panem na plyty g-k,ma wejść za ok.10 dni a tel. ma wyłaczony.Może zgubił telefon?
Jutro na spokojnie dryndnę do niego lub podjadę (oczywiście jak zdążę).

Mały
01-07-2009, 22:39
Witam.

Tym razem chciałbym polecić Firmę DESTO z Rumi.
Kończyli u mnie kotłownie i uważam, że jak najbardziej zasługują na to , aby polecić ich na forum.
Szybko i bezproblemowo i co najważniejsze bez ściemniania.
Nawet pozamiatali po sobie i po ich pracy było czyściej niż przed. :D

Pozdrawiam :D
A dziękuję - milo nam.

Mały
02-07-2009, 08:16
Wykończenia wewnętrzne - płyty g-k, cekolowanie. Szybko, niedrogo, konkretnie:
Zdzisław Rybajn tel. 0503-983-601
Polecam.
Mały-czy masz inny namiar na tego pana?
Umówiłem sie z tym panem na plyty g-k,ma wejść za ok.10 dni a tel. ma wyłaczony.Może zgubił telefon?
Jutro na spokojnie dryndnę do niego lub podjadę (oczywiście jak zdążę).
Własnie rozmawiałem - telefon ma włączony, a połączeń żadnych nie było. Może błąd w wybieraniu numeru?

Mały
02-07-2009, 08:16
Wykończenia wewnętrzne - płyty g-k, cekolowanie. Szybko, niedrogo, konkretnie:
Zdzisław Rybajn tel. 0503-983-601
Polecam.
Mały-czy masz inny namiar na tego pana?
Umówiłem sie z tym panem na plyty g-k,ma wejść za ok.10 dni a tel. ma wyłaczony.Może zgubił telefon?
Jutro na spokojnie dryndnę do niego lub podjadę (oczywiście jak zdążę).
Własnie rozmawiałem - telefon ma włączony, a połączeń żadnych nie było. Może błąd w wybieraniu numeru?

tomosiek
08-07-2009, 11:04
szukam dobrej ekipy na wykonanie posadzek w okolicach Tczewa, macie może jakiegos solidnego wykonawcę?

magdazaba
08-07-2009, 20:00
A ja bardzo polecam firmę Zet-Bud , www: http://zet-bud.pl/. Własnie skończyli nam budowę domu do stany surowego zamkniętego - także konstrukcja dachu. Jestesmy zadowoleni - chłopaki bardzo pracowite, uczciwe i słowne. Pracują z głową i nie trzeba trzy razy powtarzać, ani pokazywać palcem. Na budowie porządek. Na jesień mają nam robić jeszcze ocieplenie i elewację - to napiszą jak poszło. Robią jeszcze wykończeniówkę ,ale na ten temat nie mam jeszcze zdania - może pochwalę później. Naprawdę polecam, jakby co to mogę przesłać kilka fotek z budowy na maila.

Muszę dodać małą korektę. Nadal godni polecenia, ale jednak pilnować!!!! PO jakimś czasie wyszły niewielkie sprawy - i dobrze, że nie mieli zapłaconego wszystkiego - to przyjechali i poprawiali.

asiunia101
09-07-2009, 13:56
Szukam fachowca, który zajmuje się robienirm drewnianych balkonów, możecie kogoś polecić? Dzięki

Krzyzak
11-07-2009, 20:23
Witam wszystkich budujących z 3city i okolic.

Budowę domu mam już na szczęście za sobą, teraz ogród itp. bardziej przyjemne prace. Postanowiłem, że choć zwykle tego nie robię, muszę na tym forum kogoś pochwalić.
Jest to ekipa od ogrodzeń, bram, balustrad itd. Zrobili mi super ogrodzenie za super przystępną cenę. Najfajniejsze jest to, ze ogrodzenie zaprojektowali według moich preferencji a później jeszcze lepiej wykonali. Dodam, że cena jest o tyle atrakcyjna ze wszystko wykonuja w mniejszej miejscowości a do Trójmiasta przyjeżdzaja na montaż. W Gdyni maja swojego człowieka, który jeździ na pomiary. Specjalizują się w nowoczesnych wzorach, ja taki tez wybrałem. Jeśli ktoś bedzie zainteresowany, moge przesłać zdjęcie mojego nowiutkiego ogrodzenia.

Ich strona to www.ogrodzonka.pl
Powinni zmienic zdjecia na stronie WWW, bo tylko odstraszaja. Te ogrodzenia wygladaja koszmarnie (jakby niedokonczone, czegos brakuje) a te balustrady to moze i do firmy czy biura by sie nadawaly, ale nie do przytulnego domu...
Straszne!





Natomiast szczerze polecam czlowieka, ktory wykonuje wiele prac (glownie wykonczeniowka: podbitka, tynki, elewacje, kostka brukowa): Sylwester Wilczewski, 501 467 551. Przede wszystkim slowny i terminowy. Prace wykonane bdb. Przed wyplata pieniedzy jeszcze sprawdza jakosc prac (bo ma kilka ekip od roznych zadan). Ja szczerze polecam.

skrawek nieba
16-07-2009, 15:08
Polecam Firmę Usługi Budowlane"BUD-MASZK" Pan Mariusz Maszk
tel. 510-110-748, Nowa Ameryka 51, 83-323 Kamienica Szlachecka.
Jestem bardzo zadowolony,postawił mi stan surowy budynku bardzo profesjonalnie.Firma buduje solidnie i terminowo. Bardzo czysto, godny polecenia.
Pierwszorzędny fachowiec i przyzwoicie cenowo. :)

ania...
17-07-2009, 13:09
Witam,

szukam ekipy do cekolowania, dom w okolicach Przywidza (pow gdański)

liczę na Waszą pomoc i opinie

pzdr
Ania :D

Mały
17-07-2009, 13:12
No i mam nastepnych - Sylwek 0518-565-206 - u mnie robili okładzinę elewacyjną - "kamień polny" ale ten prefabrykat.
Szybko, konkretnie i czysto.

KrzysztofGdynia
19-07-2009, 17:02
Własnie zakończyłem stan surowy otwarty mojej "Agnieszki IIC", która przez spaprany projekt nie jest łatwa do wykonania. Ale p. Marcin Rzeppa (600-822-527) i jego ekipa poradzili sobie z zadaniem doskonale. Przede wszystkim potrafią czytać plany budowalane, myślą przed i w trakcie roboty, doradzają i konsultują, a przede wszystkim - UWAGA - NIE PIJĄ! Polecam!!!

Mariola11
22-07-2009, 09:02
Mam kolejną ekipę do polecenia . Chłopaki zajmują sie ociepleniami zewnętrznymi ze strukturą, a więc usługa kompleksowa. Ekipa jest sprawna, mila i radzi sobie ze wszystkimi "wpadkami' poprzedników. U mnie mieli do obrobienia 2 wykusze, w tym jeden ze sporym błędem (różnica kątów), grill na tarasie, kolumny i resztę - standard. Wyszło bardzo fajnie , a kolumny otrzymały dodatkową ozdobę (według pomysłu Piotra). Tam, gdzie wymagała tego sytuacja - chłopaki wymieniłi styropian na fundamencie (nawalanka pierwszej ekipy budowlańców). Trzeba było przed właściwym rozpoczęciem prac ocieplic sufit na zadaszonym tarasie - bez problemu, pracowac w sobotę -tez się dało. W sumie jestem bardzo zadowolona z uzyskanych efektów i sympatycznej współpracy. Piotr tel. 506 78 40 61 - szczerze polecam .

radeush
23-07-2009, 17:17
Witajcie,

Czy macie kogoś godnego polecenia, który byłby w stanie zająć się odnowieniem balkonu (4m2, tynk/farba, gres, balustrada)

Najlepiej z terenu Pruszcza Gdańskiego lub ościennych miejscowości.

Z góry (czyt. z balkonu) wielkie dzięki :))

prezi
26-07-2009, 22:38
Witam,
szukam hurtowni z okolic 3miasta w której mozna kupic drzwi Pol-skone za przystepna cene.

stils
27-07-2009, 20:32
Witam,
Poszukuje kogoś do wymurowania z klinkieru słupków do płotu. Jeśli znacie kogoś solidnego to proszę o namiary.

Pozdrawiam

martynia69
27-07-2009, 20:36
Prezi - Ja osobiście polecam firmę DOMO w Straszynie: www.domo.gda.pl. Zawracaliśmy im głowę chyba z osiem razy, ale zawsze byli uprzejmi i pomocni. Dostaliśmy też dość wysoki rabat (13%), co raczej jest dużo, bo np na allegro najwięcej dawali 15%.

prezi
27-07-2009, 21:02
Prezi - Ja osobiście polecam firmę DOMO w Straszynie: www.domo.gda.pl. Zawracaliśmy im głowę chyba z osiem razy, ale zawsze byli uprzejmi i pomocni. Dostaliśmy też dość wysoki rabat (13%), co raczej jest dużo, bo np na allegro najwięcej dawali 15%.

Dziekuje jutro podjade.

krzemian
31-07-2009, 11:06
Polecam usługi transportowe pana Damiana. Tel. 888 24 37 54. Bardzo sprawnie i w rozsądnej cenie przeprowadził nas do nowego domu. Usługi świadczy na terenie Trójmiasta i Polski. Nie zawiedziecie się, szczerze polecam.
Też skorzystałem z usług transportowych pana Damiana, potwierdzam solidność i zaangażowanie kierowcy.

hako2
05-08-2009, 11:55
Witam. Pierwszy raz pisze na forum i być może wpiszę swoją prośbę nie w to miejsce, co potrzeba. Jeśli tak, to przepraszam, proszę mnie poprawić. Potrzebuję ekipy do wykończenia mieszkania w stanie deweloperskim. Mieszkanie w GDYNI. Przejrzałam całą listę białą, a na niej głównie wszyscy do budowy mieszkań. A mnie potrzeba do zrobienia mieszkania (remont kompleksowy). Mieszkam poza Trójmiastem i to jest główny problem, bo nie mam tam znajomych, którzy mogliby polecić uczciwych i solidnych fachowców. wykonujących prace remontowej w rozsądnej cenie. Nie mam możliwości angażowania ludzi do wykonania poszczególnych robót ( panel, glazura biały montaż, sufity podwieszane, rozprowadzenie elektryki). Potrzebna mi ekipa, która zrobi wszystko.

raffran
05-08-2009, 12:30
A na kiedy ich potrzebujesz?
Jezeli blizej jesieni to moge polecic, wczesniejszych terminow nie maja.

budek72
05-08-2009, 12:41
Poszukuję sprawdzonej firmy do zamontowania automatu do bramy wjazdowej i garażowej oraz dobrego (niezachwaszczonego) czarnoziemu, czy może ktoś ma jakieś namiary??
brukarza rónież szukam z przystępnymi cenami.

pozdrawiam

hako2
05-08-2009, 13:09
Właściwie to może być nawet remont późną jesienią a nawet na początku zimy. Mieszkanie wg dewelopera będzie do odbioru: " koniec wrześnie, początek października", na Obłużu. A mnie nie tak chodzi o czas jak o solidną ekipę. Tyle naczytałam się na forum trójmiejskim o różnych pseudofachowcach, że przybyło mi siwych włosów. Podaję kontakt: [email protected] Może ktoś poleci mi naprawdę sprawdzonych ludzi. Z góry dzięki i pozdrawiam
PS Rafał, jeśli możesz, daj mi kotakt do tej ekipy remontującej. H

raffran
05-08-2009, 13:50
Poszlo na priva.

hako2
05-08-2009, 14:15
Właściwie to może być nawet remont późną jesienią a nawet na początku zimy. Mieszkanie wg dewelopera będzie do odbioru: " koniec wrześnie, początek października", na Obłużu. A mnie nie tak chodzi o czas jak o solidną ekipę. Tyle naczytałam się na forum trójmiejskim o różnych pseudofachowcach, że przybyło mi siwych włosów. Podaję kontakt: [email protected] Może ktoś poleci mi naprawdę sprawdzonych ludzi. Z góry dzięki i pozdrawiam
PS Rafał, jeśli możesz, daj mi kotakt do tej ekipy remontującej. H
Nie dotarła do mnie żadna informacja :D

raffran
05-08-2009, 16:15
No to poszlo raz jeszcze.

daszaA
06-08-2009, 09:29
Poszukuję sprawdzonej firmy do zamontowania automatu do bramy wjazdowej i garażowej oraz dobrego (niezachwaszczonego) czarnoziemu, czy może ktoś ma jakieś namiary??
brukarza rónież szukam z przystępnymi cenami.

pozdrawiam


Automat do bramy- Firma BRAMEX Gdynia. Mam ponad 5 lat, chodzą bez zarzutu.
Brukarz- p.Kreft 604 881 190. Kładzie ładnie, nie marudzi typu"nie da się".

JACUŚ
08-08-2009, 11:11
Witam
Poszukuje sprawdzonej ekipy do wykonania drewnianej podbitki.

ewa_rk
09-08-2009, 16:54
Polecam dwóch panów od instalacji wod-kan, co i innych prac wykończeniowych. Są to Waldemar Skrzypkowski 782 494 005 i Rafał Klawikowski 665 635 457 z Sierakowic.

jotdzi
13-08-2009, 21:03
No i mam dla was ekipe do prac budowlanych i wykończeniówki,jak by kto potrzebował p.Stanisław 604-890-459 działają trójmiasto i okolice.pozdrawiam

Izulek
18-08-2009, 11:24
Z czystym sumieniem polecam stolarza, który wykonywał nam drzwi wewnętrzne dębowe i schody dębowe oraz parapety.

Pan Roman Breza tel. 600 240 791.

wrk
19-08-2009, 21:01
Na dzień przed przeprowadzką mogę jeszcze polecić dwuosobową ekipę od wykończeniówki (glazura, terakota, sufity podwieszane, hydraulika i inne). U mnie robili wszystkie płytki i łazienkę w całości - od płytek i geberita do panela prysznicowego i półeczki na szampon :lol: . Szybko, terminowo i czysto!

Kontakt - pan Artur - tel 666 169 633. Mają też stronę - www.remontytrojmiasto.pl

marcia1979
20-08-2009, 09:57
Witam, zaczynamy niedługo budowę domku w koleczkowie. bardzo byłabym wdzięczna za namiar na fachowców od stanu surowego. Cena jest dla nas bardzo ważna bo jak to w kryzysie. Domek prosty ale kilka nowoczesnych i energooszczędnych rzeczy chcemy zamontować więc zależy nam na kumatych fachowcach. marta

monikabojano
20-08-2009, 13:44
Witam, zaczynamy niedługo budowę domku w koleczkowie. bardzo byłabym wdzięczna za namiar na fachowców od stanu surowego. Cena jest dla nas bardzo ważna bo jak to w kryzysie. Domek prosty ale kilka nowoczesnych i energooszczędnych rzeczy chcemy zamontować więc zależy nam na kumatych fachowcach. marta

Mogę polecić z czystym sumieniem najlepszego fachowca do stanu surowego
Jan Sikora tel. 603-363-699 Do tanich nie należy, ale za to jakość i doradztwo mistrzostwo świata. Poproś niech pokaże Ci swoją budowę gdzie muruje a na pewno poznasz różnicę.

majcia
21-08-2009, 12:38
Witam, zaczynamy niedługo budowę domku w koleczkowie. bardzo byłabym wdzięczna za namiar na fachowców od stanu surowego. Cena jest dla nas bardzo ważna bo jak to w kryzysie. Domek prosty ale kilka nowoczesnych i energooszczędnych rzeczy chcemy zamontować więc zależy nam na kumatych fachowcach. marta

Mogę polecić z czystym sumieniem najlepszego fachowca do stanu surowego
Jan Sikora tel. 603-363-699 Do tanich nie należy, ale za to jakość i doradztwo mistrzostwo świata. Poproś niech pokaże Ci swoją budowę gdzie muruje a na pewno poznasz różnicę.

Taa Pan Sikora dwie budowy zostawil z dnia na dzien :evil: Ja bym na niego uwazala !!!

monikabojano
21-08-2009, 20:31
Witam, zaczynamy niedługo budowę domku w koleczkowie. bardzo byłabym wdzięczna za namiar na fachowców od stanu surowego. Cena jest dla nas bardzo ważna bo jak to w kryzysie. Domek prosty ale kilka nowoczesnych i energooszczędnych rzeczy chcemy zamontować więc zależy nam na kumatych fachowcach. marta

Mogę polecić z czystym sumieniem najlepszego fachowca do stanu surowego
Jan Sikora tel. 603-363-699 Do tanich nie należy, ale za to jakość i doradztwo mistrzostwo świata. Poproś niech pokaże Ci swoją budowę gdzie muruje a na pewno poznasz różnicę.

Taa Pan Sikora dwie budowy zostawil z dnia na dzien :evil: Ja bym na niego uwazala !!!
Coś daje do myślenia, przeszukując forum jest co najmniej kilkadziesiąt osób bardzo zadowolonych z usług p. Sikory tylko niestety u Ciebie się nie sprawdził. No cóż jakaś pechowa jesteś ogólnie nie miałaś szczęścia do wykonawców, o czym często piszesz w swoich postach, może warto się zastanowić czy zawsze winny był wykonawca. Odświeżyłam sobie Twój spór z p. Sikorom sprzed trzech lat i przeczytałam tamtą historię jeszcze raz i doszłam do tego samego wniosku co przedtem że wina za zrezygnowanie z budowy jest Twoja i twojego Ojca.
Wiem jedno jak bym jeszcze raz rozpoczynała budowę domu to tylko i wyłącznie z Nim.

tobik
24-08-2009, 13:39
Poszukuję dobrej i sprawdzonej ekipy na wykonanie fundamentów i postawienie murów z więźbą dachową, deskowanie i papowanie (ewentualnie poszycie dachowe i obrynnowanie) do budowy domu w skowarczu (za pruszczem, gmina pszczółki) od połowy września. Czy możecie mi kogoś polecić?

majcia
24-08-2009, 17:43
Witam, zaczynamy niedługo budowę domku w koleczkowie. bardzo byłabym wdzięczna za namiar na fachowców od stanu surowego. Cena jest dla nas bardzo ważna bo jak to w kryzysie. Domek prosty ale kilka nowoczesnych i energooszczędnych rzeczy chcemy zamontować więc zależy nam na kumatych fachowcach. marta

Mogę polecić z czystym sumieniem najlepszego fachowca do stanu surowego
Jan Sikora tel. 603-363-699 Do tanich nie należy, ale za to jakość i doradztwo mistrzostwo świata. Poproś niech pokaże Ci swoją budowę gdzie muruje a na pewno poznasz różnicę.

Taa Pan Sikora dwie budowy zostawil z dnia na dzien :evil: Ja bym na niego uwazala !!!
Coś daje do myślenia, przeszukując forum jest co najmniej kilkadziesiąt osób bardzo zadowolonych z usług p. Sikory tylko niestety u Ciebie się nie sprawdził. No cóż jakaś pechowa jesteś ogólnie nie miałaś szczęścia do wykonawców, o czym często piszesz w swoich postach, może warto się zastanowić czy zawsze winny był wykonawca. Odświeżyłam sobie Twój spór z p. Sikorom sprzed trzech lat i przeczytałam tamtą historię jeszcze raz i doszłam do tego samego wniosku co przedtem że wina za zrezygnowanie z budowy jest Twoja i twojego Ojca.
Wiem jedno jak bym jeszcze raz rozpoczynała budowę domu to tylko i wyłącznie z Nim.

Niestety nie znasz prawdy do konca, nie opisywalam jej na forum dokladnie.. ale dobrze niech bedzie na Twoje. Tak naprawde to tylko z tym Panem byla taka afera, jakos z innymi potrafilismy sie dogadac... Przez cale trzy lata budowy dokonalam tylko 3 wpisy na Czarnej Liscie wiec az takiego pecha nie mialam :wink: Wiem tez ze ostatnio Pan Sikora juz sie z nikim dogadac nie moze i nawet trzeci pracownik od niego odszedl ! Zauwazylas zeby go ktos ostatnio ( oprocz Ciebie oczywiscie ) polecal?? Pozdrawiam

1gregor
25-08-2009, 21:31
Jeśli ktoś zdecydował się na tynki tradycyjne to z czystym sumieniem mogę polecić Pana Andrzeja Krenckiego z Bącza. Ekipa błyskawiczna, tynki gładziutkie jak pupcia niemowlęcia. Wszysciutkie narożniki wyprowadzone prawidłowo, naprawdę jestem super zadowolony z wykonania Pana Andrzeja. Cena może nie była najmniejsza ale wykonanie w pełni rekompensuje "lekką górkę" wydaną na tynki. tel. do P. Andrzeja 603 943 925. Chłop troszkę zawalony robotą, musiałem troszkę poczekać, ale było warto! :D

Tomasz Drazkiewicz
26-08-2009, 04:34
Witam.
Polecam wszystkim pana Janusza Bartosika tel. 504221640. Robil u mnie tynki cementowo-wapienne i wylewki. A zaczelo sie od tego, ze przed zalorzeniem bramy garazowej z Megabudu (tez polecam) nalezalo otynkowac wjazd do garazu od wewnatrz. Nikt z dnia na dzien nie byl sklonny przyjechac i ,,chlapnac’’ raptem 6 m2 wokol bramy. Ale na budowie obok robil p. Janusz, wiec zaczelismy rozmawiac i juz po 3 dniach tynk byl zrobiony. Wszystko rowno, z listwami, naprawde super.
Pozniej p. Janusz robil u mnie tynki. Brygada w liczbie 7 chlopa wpadla do domu (prawie 250m2) i w 4 dni tynki byly gotowe. Nie musialem sie martwic o zaden piasek, cement, etc. Pan Janusz wszystko zalatwial. Za tynki 23 zl/m2.
Po nastepnych 2 miesiacach robil wylewki. 2 dni i po krzyku. Cena 25 zl/m2.
Naprawde polecam. Fachowiec w swoim fachu, czlowiek znajacy sie na robocie, a poza tym co najwazniejsze sluchajacy pytan i wskazowek inwestora, potrafiacy sie nagiac do pewnych rzeczy. Szybko, sprawnie, bezproblemowo.

Tomasz

hub75
26-08-2009, 09:57
Jeśli ktoś zdecydował się na tynki tradycyjne to z czystym sumieniem mogę polecić Pana Andrzeja (...)

Pierwszy post i od razu autoreklama... jak to ktoś napisał: forum muratora - nie dla idiotów ;-)

seero65
26-08-2009, 10:55
Witam wszystkich forumowiczów :) Czy może ktoś polecić solidną, sprawdzoną a zarazem elastyczną w kosztach ekipę do postawienia domu w stanie surowym zamkniętym z okolic Luzina lub Wejherowa? Mury z silikatów (SILKA E ). Budowę planuję rozpocząć na wiosnę przyszłego roku w Kębłowie.Za ewentualne namiary z góry dziękuję :P

plus1
28-08-2009, 12:43
Poszukuję kogoś od ogrzewania (podłogowe, centralne), piec - ktoś kto doradzi czy pompa ciepła czy solary, i takie tam.


Ktoś może polecić kogoś sprawdzonego ?

andrzej74
28-08-2009, 12:48
Poszukuję kogoś od ogrzewania (podłogowe, centralne), piec - ktoś kto doradzi czy pompa ciepła czy solary, i takie tam.


Ktoś może polecić kogoś sprawdzonego ?
Autoryzowany przedstawiciel viessmanna - elektrocal /dane na stornie V./ i p. Maciej Janczała.

KrzysztofGdynia
28-08-2009, 20:33
Podaj konkretne namiary na p. macieja Janczałę. Tez jestem zainteresowany.

darek.kierz
30-08-2009, 10:05
Wykończenia wewnętrzne -izolacja poddasza, płyty g-k, cekolowanie i malowanie. Szybko, niedrogo, konkretnie:
Zdzisław Rybajn tel. 0503-983-60 :D
Skończyli u mnie 2 tygodnie temu i jest to ekipa z której jestem zadowolony.
Polecam z czystym sumieniem.
Mały polecił tę ekipę na str.9 :D

andrzej74
31-08-2009, 11:33
Podaj konkretne namiary na p. macieja Janczałę. Tez jestem zainteresowany.
Może tak odrobinę wysiłku, a nie wszystko podane na tacy...
http://www.elektrocal.pl/kontakt.php

KrzysztofGdynia
31-08-2009, 13:12
Podaj konkretne namiary na p. macieja Janczałę. Tez jestem zainteresowany.
Może tak odrobinę wysiłku, a nie wszystko podane na tacy...
http://www.elektrocal.pl/kontakt.php

Andrzej47. Jeżeli masz z tym kłopot, to proponuje abyś zmienił Forum. A czekając na "łatwiznę" znalazłem już innego fachowca. Mimo to dziękuję i pozdrawiam.

Mariola11
04-09-2009, 22:10
Czas tuż przed przeprowadzką nerwowy, szalony pozwala jednak na ocenę fachowców bardzo wyważoną. Za nami różne doświadczenia: niemiłe, takie sobie i bardzo sympatyczne. Kolejny fachowiec godny polecenia to pan Mirek Pipka. Robił dla nas drzwi wewnętrzne i zewnętrzne. To pierwszy mebel w naszym domu :D . Piękne! Jakość wykonania, precyzja - super!! Dodatkowo p. Mirek wykonał dla nas ozdobne opaski oraz specjalne listwy na podciągi (mamy tam oświetlenie halogenowe). Nasz dom ma wiele drzwi. Wybierając pana Mirka mamy super jakość za super cenę! A nawiasem mówiąc znalazłam go na forum wśród wykonawców schodów :lol: . Kiedy zadzwoniłam zaproponował mi obejrzenie drzwi, ktore właśnie wykonał dla jakiegoś inwestora. Były piękne. Tel.(o58) 676 86 13 .

ewa_rk
07-09-2009, 20:32
Bracia Gurscy pp. Wojtek i Arek

Jeżeli towar jest z najwyższej półki to wykonawcy też. Takimi wykonawcami jest firma braci Gurskich z Kościerzyny tel. 783 903 130.

Panowie zajmują się wykończeniówką (płyty G-K, malowanie, układanie podłóg itp.).
Zgrana ekipa chłopaków pracuje w zależności od potrzeb 8-10h. Nie piją, nie wulgaryzują, a każdy z nich robi swoje. Po każdym dniu pracy sprzątają po sobie.

Panowie Wojtek i Arek mają bardzo napięty terminarz, ale WARTO CZEKAĆ - nawet 4 miesiące.

Stosują najnowsze technologie i rozwiązania. Inwestują w profesjonalny sprzęt i swoją wiedzę uczestnicząc w kursach i szkoleniach.

Mają szacunek do inwestora (służą radą) i dla jego pieniędzy (zwrot niewykorzystanych materiałów do hurtowni).

Szczerze polecam braci Gurskich tym, którzy przykładają wagę do jakości usług! - 783 903 130

anna krzysztof
08-09-2009, 10:17
Szukam fachowca od ułożenia cegły klinkierowej na kominie oraz na zrobienie ścianek działowych na piętrze. Mój murarz się nie sprawdził a stoję na etapie konstrukcji dachowej i muszę poczekać z deskowaniem na zrobienie kominów i ścianek. bBrdzo prosze o pomoc bardzo pilne. Jestem z Redy.

Mariola11
09-09-2009, 21:44
Bracia Gurscy pp. Wojtek i Arek

Jeżeli towar jest z najwyższej półki to wykonawcy też. Takimi wykonawcami jest firma braci Gurskich z Kościerzyny tel. 783 903 130.

Panowie zajmują się wykończeniówką (płyty G-K, malowanie, układanie podłóg itp.).
Zgrana ekipa chłopaków pracuje w zależności od potrzeb 8-10h. Nie piją, nie wulgaryzują, a każdy z nich robi swoje. Po każdym dniu pracy sprzątają po sobie.

Panowie Wojtek i Arek mają bardzo napięty terminarz, ale WARTO CZEKAĆ - nawet 4 miesiące.

Stosują najnowsze technologie i rozwiązania. Inwestują w profesjonalny sprzęt i swoją wiedzę uczestnicząc w kursach i szkoleniach.

Mają szacunek do inwestora (służą radą) i dla jego pieniędzy (zwrot niewykorzystanych materiałów do hurtowni).

Szczerze polecam braci Gurskich tym, którzy przykładają wagę do jakości usług! - 783 903 130
Podpisuję się pod tym. Też ich wcześniej polecałam. Dobra robota ! :P
A teraz dodatkowo mogę polecić kafelkarza p. Henryka Kunowskiego. Pracował u mojej siostry, siostrzenicy i u mnie. Chłopak jest super precyzyjny ! W pracy myśli i stara się wykonywać ją idealnie. Służy radą i pomocą w wielu "budowlanych problemach". U mnie pracował na okrągłym tarasie i zaokrąglonych schodach łącząc kafle o różnych kształtach. Efekt jego pracy jest rewelacyjny. Kafle wokół okrągłych kolumn wycinał tak, jakby były z papieru, mimo że przecież ten idealny kształt ukryty jest pod cokolikami. Nieustająco podziwiam i polecam ! Henryk Kunowski tel. 516 82 29 70

OlafŁukasz
12-09-2009, 20:54
Polecam z czystym sumieniem Panów od elewacji Pan Roman Garski tel :697687108. Jak narazie moja najlepsza ekipa na budowie. Elewacja zrobiona perfekcyjnie, czysto, solidnie. Naprawde polecam ! :D

Wielkie dzięki Majcia za kontakt do Pana Romana!!!
Również z czystym sumieniem mogę polecić ich dalej.
Dołączam się do słów Majki.
Oby wszystkie ekipy zachowywały taki porządek !
Styropian wcale nie latał po budowie. Ładnie wszystkie odpady powiązane, zamiecione wokól domu.
Elewacja naprawdę wykonana jest super. POLECAM!

EDIT: Roman Garski - CZARNA LISTA! historia poniżej:

...zdecydowałem się na pana Romana... nie wiem, jak to będzie dalej ale po dotychczasowych kontaktach mam duże wątpliwości czy nie "wtopiłem" i czy mnie nie będą chcieli "wydoić". powody:
1. ponad tydzień przed terminem poprosiłem o spotkanie na budowie - chodziło o przegląd jeszcze raz sytuacji na miejscu, a także weryfikację zakupionych przeze mnie oraz brakujących materiałów, sposobu wykonania itp. aby w dzień rozpoczęcia prac nie okazało się, że coś ich stopuje, albo musze isc na jakis kompromis bo cos ich zaskoczylo. niestety, mimo obietnicy i przypominania sie nie znaleziono dla mnie czasu aby takowe spotkanie odbyc, dopiero w piatek po poludniu na kategoryczne żądanie takowe spotkanie się odbyło
2. na spotkaniu pan Roman zaczal podbijac ustalona miesiac temu cene. byl m-c temu na budowie, widzial co jest i jak a mimo to teraz zaczal "jeczec", np. ze nie zakladal, ze bede mial listwy wokol okien itp.
3. 2 tygodnie temu uprzedzilem, ze prawdopodobnie nie bede kladl teraz ostatniej warstwy - tynku, a dopiero na wiosne. z ceny ustalonej pan Roman zjezdza 10 zl/m2, ale na wiosne chceza polozenie tynku... 20zl za m2 bo rusztowania wycenia na 10zl za metr2 (u mnie wyjdzie to ok. 3 tys zl... ZA SAMO POSTAWIENIE RUSZTOWAŃ)
4. na moje pytanie o zabezpieczanie wykonywanego fragmentu elewacji (ocieplenia itp.) przed deszczem pan Roman (lekko zaskoczony?) po chwili namyslu i ku mojemu zaskoczeniu stwierdza, ze uzyje mojej czarnej ciezkiej folii ktora dostrzegl w garazu (zostalo troche po wylewkach)... Bylem przekonany, ze takie profesjonalne ekipy dysponuja nie tylko rusztowaniami, ale takze (przede wszystkim) jakimis siatkami zabezpieczajacymi przed deszczem oraz sloncem (!)
5. pan Roman nie chce brakujących materiałów brać z hurtowni 4km. od mojej budowy bo to nie jest mu "po drodze". nie wnika, czy dowiozą czy nie, on chce z jakiejś swojej... ale nie pyta mnie o dane do faktury.
5. pan Roman gra va banque i szantazuje mnie zerwaniem umowy jesli cos mi sie nie podoba.
6. pan Roman domaga sie placenia kasy zaliczkowo... bo niby ktos go wycyckal kiedys i nie zaplacil.

Decyduję się jednak zaryzykować (wełna czeka w garażu, moment na wykonanie elewacji jest idealny, liczę, że to jednak fachowcy i, że te wpisy pochwalne na forum to nie ściema) więc startujemy od poniedziałku... Ale zamierzam kontrolować dokładnie i jestem gotowy na zerwanie umowy jeśli jakość prac będzie taka jak tej ostatniej rozmowy. Mam nadzieję, że mój kierownik nie miał racji namawiając mnie do podziękowania im (tym bardziej, że tani nie są) i, że nastepny mój wpis to będą same hymny pochwalne na ich czesc.

P.S. jednak kryzys jest zbyt maly, aby zmienilo sie podejscie do klienta :roll:

EDIT: dziś miał zacząc prace - przyjechal zabrac swoje rusztowanie i powiedzial, ze rezygnuje bo mu sie nie podoba, ze ja... obniżam cene (!) . i, ze moj kierownik im sie nie podobai, i ze... zycze sobie folie czy pape z atestem (pierwszy raz sie spotykaja z takim klientem!). Jeśli ktos nie chce byc zrioby w bambuko przez p.Romana, ktory podlapal inna budowe i tam moze kogos wydoic na wiecej kasy, to odradzam. Mysle, ze fachowiec z niego tez kiepski, bo robil duze oczy jak pytalem o gwarancje na wykonane prace ("to... producent materialu daje").

TAR
13-09-2009, 17:03
Witam
Chce polecić:
1. Geologa firme Geoprofil z Gdanska - szybko tanio i solidnie
2. Geodetę - Braci KUT z Pruszcza Gd. - szybko, profesjonalnie i w miare tanio
3. Michała Rejniaka z Pruszcza Gd.- robi nam projekty przylaczy - pelny profesjonalizm i zaangazowanie w temacie
4. P. Marek Siek z Pruszcza Gd. - ciagnal nam wode - robota porzadna - odebrane -zaplacone :lol:
Do tego wszyscy grzeczni i kulturalni.
To na razie tyle w miare postepu prac bede dalej udostepniac dobrych fachowcow.

wojt_n
14-09-2009, 16:37
Szukam solidnej ekipy do budowy domu w baninie , ściany nośne z Ytonga na klej.

509 102 009
[email protected]

kolohaus
15-09-2009, 21:59
witam ja moge polecic swoich brukarzy z rumi sa nie tani nie drodzy materiał pomagaja załatwic z rabatami daja gwarancje na swoje usługi z ktorych nie musze korzystac robili mi ogrodzenie tarasy i podjazd i jestem zadowolony teren mam cienszki bo na glinie ale fachowcy sobie poradzili zrobili mi warstwy z geowuklina i jest ok garaco polecam
pan miotk 792 58 98 44 rumia
pozdrowienia dla wszystkich

już pisałam o tym Panu na wątku Trójmiejskim, więc w razie czego wklejam linka: http://forum.muratordom.pl/post2810995.htm?highlight=#2810995.
A kolohaus jakoś dziwnie monotematyczny jest na forum. Wszystkie maile dotyczą polecania brukarzy... No cóż, może klientów im zabrakło i szukają reklamy :-?


witam nie wiem dlaczego sie pani ,pan uczepiła tych fachowców no i mnie jak pisze ze warto ich polecić to jest moje zdanie
a poza tym przecież u pani nic nie wykonywali tylko jakiś Cybulski to niech pani,pan jedzie po tym Cybulskim.nie można sie wypowiadać o kimś jak sie nie widziało jego pracy ja ich polecam z czystym sumieniem i moi znajomi tez .pozdrawiam

doris65
16-09-2009, 07:47
Witam wszystkich. Od czerwca budujemy parterówkę w Glinczu. Z czystym sumieniem mogę polecić wspomnianego już Andrzeja Kasprowicza od posadzek. Zadowoleni jesteśmy również z usług pracowni KL Projekt z Żukowa, która adaptowała nam projekt, załatwiała wszystkie formalności aż do uzyskania pozwolenia na budowę , a także przyłącze wodne.

izi7
16-09-2009, 09:12
witam ja moge polecic swoich brukarzy z rumi sa nie tani nie drodzy materiał pomagaja załatwic z rabatami daja gwarancje na swoje usługi z ktorych nie musze korzystac robili mi ogrodzenie tarasy i podjazd i jestem zadowolony teren mam cienszki bo na glinie ale fachowcy sobie poradzili zrobili mi warstwy z geowuklina i jest ok garaco polecam
pan miotk 792 58 98 44 rumia
pozdrowienia dla wszystkich

już pisałam o tym Panu na wątku Trójmiejskim, więc w razie czego wklejam linka: http://forum.muratordom.pl/post2810995.htm?highlight=#2810995.
A kolohaus jakoś dziwnie monotematyczny jest na forum. Wszystkie maile dotyczą polecania brukarzy... No cóż, może klientów im zabrakło i szukają reklamy :-?


witam nie wiem dlaczego sie pani ,pan uczepiła tych fachowców no i mnie jak pisze ze warto ich polecić to jest moje zdanie
a poza tym przecież u pani nic nie wykonywali tylko jakiś Cybulski to niech pani,pan jedzie po tym Cybulskim.nie można sie wypowiadać o kimś jak sie nie widziało jego pracy ja ich polecam z czystym sumieniem i moi znajomi tez .pozdrawiam

Aż z ciekawości zajrzałam na forum, bo dostałam od kolohausa prywatną wiadomości analogiczną jak powyżej i zastanawiałam się czy znowu reklamuje na forum swoją(?) firmę. Ja moją opinię podtrzymuję - ekipa polecana przez kolohausa wystawiła mnie do wiatru i w zamian podesłali mi najgorszą ekipę na mojej budowie. Pracy ekipy nie oceniam, bo nie znam, ale podejście do klienta mogę ocenić i zdecydowanie nie jest to ocena pozytywna :evil:

plus1
18-09-2009, 08:38
Czy ktoś może ma doświadczenie ? Zdecydował się na ten system i może się podzielić uwagami ?

bosak
21-09-2009, 14:14
szukam solidnej, słownej ekipy do postawienia SSO od stanu "0" w miejscowości Dębogórze k. Gdyni (parter + użytkowe poddasze ok. 200 m2).
[email protected]

KrzysztofGdynia
21-09-2009, 16:38
szukam solidnej, słownej ekipy do postawienia SSO od stanu "0" w miejscowości Dębogórze k. Gdyni (parter + użytkowe poddasze ok. 200 m2).
[email protected]

Polecam ekipę Marcina Rzeppy (600-822-527). Więcej podam na priva. Pozdrawiam.

spacja7
23-09-2009, 12:07
Poszukuje osoby/ekipy, ktora zrobi projekt i przylacze wodne do dzialki od hydrantu w Kielnie k/Gdyni. Czy mozecie kogos polecic?
Pozdrawiam.

Mały
23-09-2009, 15:41
Poszukuje osoby/ekipy, ktora zrobi projekt i przylacze wodne do dzialki od hydrantu w Kielnie k/Gdyni. Czy mozecie kogos polecic?
Pozdrawiam.
Jeśli podlega to pod Glincz to pytaj bezpośrednio u nich - niestety mają monopol na wykonanie tych przyłączy...inne firmy słyszą krótki tekst : "my tego i tak nie odbierzemy".
Więc szkoda Twoich nerwów.

raffran
23-09-2009, 15:46
Poszukuje osoby/ekipy, ktora zrobi projekt i przylacze wodne do dzialki od hydrantu w Kielnie k/Gdyni. Czy mozecie kogos polecic?
Pozdrawiam.
Jeśli podlega to pod Glincz to pytaj bezpośrednio u nich - niestety mają monopol na wykonanie tych przyłączy...inne firmy słyszą krótki tekst : "my tego i tak nie odbierzemy".
Więc szkoda Twoich nerwów.

Zgadza sie, tak jest.

prezi
23-09-2009, 23:21
Witam,
poszukuje ekipy do wykonania ogrodzenia 25m i wylewki w garazu okolo 40m2. Bojano k/Chwaszczyna
Dziekuje i pozdrawiam

andrzej74
24-09-2009, 07:44
Witam,
poszukuje ekipy do wykonania ogrodzenia 25m i wylewki w garazu okolo 40m2. Bojano k/Chwaszczyna
Dziekuje i pozdrawiam
Podaj proszę kilka więce informacji dot. ogrodzenia - z czego ma być wykonane, to może coś poradzę.

prezi
24-09-2009, 07:55
postaram sie wieczorem podeslac zdjecie, chodzi o front dzialki i przygotowanie fundamentu pod dalsza budowle. plot ma byc wykonany z bloczkow betonowych i nastepnie otynkowany podobnie jak dom.

prezi
24-09-2009, 08:16
Witam,
poszukuje ekipy do wykonania ogrodzenia 25m i wylewki w garazu okolo 40m2. Bojano k/Chwaszczyna
Dziekuje i pozdrawiam
Podaj proszę kilka więce informacji dot. ogrodzenia - z czego ma być wykonane, to może coś poradzę.

postaram sie wieczorem podeslac zdjecie, chodzi o front dzialki i przygotowanie fundamentu pod dalsza budowle. plot ma byc wykonany z bloczkow betonowych i nastepnie otynkowany podobnie jak dom. Ewentualnie klinkier.

spacja7
25-09-2009, 11:38
Jeśli podlega to pod Glincz to pytaj bezpośrednio u nich - niestety mają monopol na wykonanie tych przyłączy...inne firmy słyszą krótki tekst : "my tego i tak nie odbierzemy".
Więc szkoda Twoich nerwów.[/quote]

Zgadza sie, tak jest.[/quote]

Kielno nalezy do gm. Szemud a Glincz to gm. Zukowo. Czy u mnie tez jakas firma ma monopol i gdzie moge sie tego dowiedziec kto wykona mi takie przylacze?
Pozdrawiam :roll:

Akrimka
25-09-2009, 17:56
Polecam moją ekipę od dachu - więźba + pokrycie.Solidnie, rzetelnie, mają myślę dobre ceny, doradzą, nie naciągają.
NJ-Dach - 509218042.

Pozdrawiam

Mariola11
28-09-2009, 22:23
Jeśli ktoś zdecydował się na tynki tradycyjne to z czystym sumieniem mogę polecić Pana Andrzeja (...)

Pierwszy post i od razu autoreklama... jak to ktoś napisał: forum muratora - nie dla idiotów ;-)
Warto sprawdzić posty innych forumowiczów, a nie osądzać piszącego :lol: . U mnie pan Andrzej Krencki też robił tynki, polecałam go jakoś wczesną wiosną :lol: . Już mieszkam i dalej jestem zadowolona ! A pan Andrzej wkrótce zaczyna pracę na budowie naszego bliskiego znajomego i zarazem sąsiada :lol: . Czasem pierwszy wpis bywa też kolejną pochwałą, kolejnego zadowolonego Inwestora. Po moim wpisie niektórzy skorzystali i też pochwalili :lol: . Pan Andrzej Krencki tel. 603-943-925.

Mariola11
28-09-2009, 22:36
Witam wszystkich. Od czerwca budujemy parterówkę w Glinczu. Z czystym sumieniem mogę polecić wspomnianego już Andrzeja Kasprowicza od posadzek. Zadowoleni jesteśmy również z usług pracowni KL Projekt z Żukowa, która adaptowała nam projekt, załatwiała wszystkie formalności aż do uzyskania pozwolenia na budowę , a także przyłącze wodne. KL projekt z Żukowa - jak najbardziej! Ja już zaczynam mieszkać w domku, nad którym pracowali :lol: : adaptacje, i przyłącza oraz wszystkie "papierki". Polecam ich niezmiennie wszystkim moim budującym znajomym i forumowiczom z okolic :lol: .

anna krzysztof
29-09-2009, 14:41
Witam.Skończyłem san surowy,więc na białą listę trafiają
: cieśla Janusz Baranowski tel.503473009 i jego ekipa-dach koperta 4 lukarny ,250m2,konstrukcja, deskowanie i papa zrobiony w 9 dni bez najmiejszych zastrzeżeń.Kierownika budowy i projektanta Marcina Jagielskiego tel.502083190 konkretny kierownik i konstruktor-przyjeżdza sam na budowę nie tylko na ważne jej etapy,sprawdza czy wszystko jest ok,żadnej fuszerki nie przepuści-Polecam!!!Tartak Tadpol-Tadeusz Bojke tel.605276100-konkurencyjne ceny,deski i więzba pierwsza klasa.



My również jesteśmy super zadowoleni z cieśli Janusza Baranowskiego super ekipa precyzja , fachowość. budowanie staje sie czystą przyjemnoscia gdy wchodzi taka ekipa.Polecamy ich z czystym supmieniem . Oni od nas i naszych najblizszych sąsiadów dostaja najwysza punktację z mozliwych za zrobienie u nas dachu. Bardzo im za to dziękujemy naprawdę było warto.

evie_ei
29-09-2009, 20:07
Jeśli ktoś zdecydował się na tynki tradycyjne to z czystym sumieniem mogę polecić Pana Andrzeja (...)

Pierwszy post i od razu autoreklama... jak to ktoś napisał: forum muratora - nie dla idiotów ;-)
Warto sprawdzić posty innych forumowiczów, a nie osądzać piszącego :lol: . U mnie pan Andrzej Krencki też robił tynki, polecałam go jakoś wczesną wiosną :lol: . Już mieszkam i dalej jestem zadowolona ! A pan Andrzej wkrótce zaczyna pracę na budowie naszego bliskiego znajomego i zarazem sąsiada :lol: . Czasem pierwszy wpis bywa też kolejną pochwałą, kolejnego zadowolonego Inwestora. Po moim wpisie niektórzy skorzystali i też pochwalili :lol: . Pan Andrzej Krencki tel. 603-943-925.
Święta prawda. Skorzystaliśmy, chwalimy i jesteśmy zadowoleni :D Równiutko, dokładnie, solidnie:p.Andrzej Krencki

zorrinka
30-09-2009, 17:28
poszukuję osoby która zajmuje się montażem stopni drewnianych na schody betonowe.
Wiecie kto może zając się dopasowaniem, docięciem i montażem drewna na schody...
będę wdzięczna za wszelkie namiary.

JACUŚ
01-10-2009, 08:26
Szukam kogos sprawdzonego do podbitki

Izulek
01-10-2009, 10:58
poszukuję osoby która zajmuje się montażem stopni drewnianych na schody betonowe.
Wiecie kto może zając się dopasowaniem, docięciem i montażem drewna na schody...
będę wdzięczna za wszelkie namiary.

Z czystym sumieniem polecam stolarza, który wykonywał nam drzwi wewnętrzne dębowe i schody dębowe oraz parapety.

Pan Roman Breza tel. 600 240 791.

MiA & Wojtek
01-10-2009, 12:28
Szukam kogos sprawdzonego do podbitki

u nas wlasnie skonczyli zmieniac podbitke poniewaz poprzednicy dali "ciala" na calego :(
wprawdzie ekipa spod Koscierzyny :roll: ale skoro w Rewie dali rade to moze i do Wejherowa dojada ?

pan Andrzej Kiedrowski
tel. 506 512 308

nam wymieniali w/w podbitke i kladli tynk zewnetrzny,ale z tego co wiem wykonuja wszelkie prace budowlane..

ps.
obecnie mamy podbitke drewniana..moze to wazna informacja 8)

JACUŚ
01-10-2009, 21:02
Dziekuje bardzo, za namiary.
Czy moglbym prosic jeszcze, o cene za metr :lol:

MiA & Wojtek
02-10-2009, 18:57
Sadze,ze bedzie lepiej jak zasiegniesz informacji u zrodla ;)
z tej prostej przyczyny,ze u nas usluga obejmowala rowniez demontaz starej podbitki,przygotowanie drewna a i cena byla targowana w calosci czyli z tynkiem 8)
nie wiem ile moglaby kosztowac sama podbitka? :roll:

JACUŚ
02-10-2009, 19:29
Dzisiaj rozmawialem z Panem Andrzejem, cena ok ale termin, najszybciej za miesiac
Jeszcze raz dzieki

Magdalena P
06-10-2009, 09:13
Szukam kogoś do wykonania badań geotechnicznych powiat pucki - proszę o namiar. Czy mogę prosić o info dotyczące kosztów?

^Adam
06-10-2009, 09:48
Magdalena P - skontaktuj sie z firma As'Pol z Redy - Pan Andrzej Światek, 58 678 51 36.
Oni sami tego nie robia ale zlecaja to 'swojemu' czlowiekowi i cena jest bardzo atrakcyjna bo ok PLN 450.

Magdalena P
07-10-2009, 19:53
Dzięki za namiar - 400 zł. A tak nawiasem mówiąc rozpiętość niesamowita - od 400 do 1500 :o

kazik82-82
12-10-2009, 20:13
najlepszy fachowiec w wykończeniówce w trójmiescie,widziałem wiele jego wykończonych mieszkań,poprostu rewalacja a łazienki są boskie.bardzo dokładny potrafi czynić cuda.p.KRZYSZTOF 502025306

mamajaga
13-10-2009, 10:43
Szukam, i szukam możliwie taniej i solidnej firmy do zrobienia i założenia kutych barierek (balustrady) na balkon i taras. Polecicie kogoś z Trójmiasta, please?

Krzyzak
16-10-2009, 12:10
najlepszy fachowiec w wykończeniówce w trójmiescie,widziałem wiele jego wykończonych mieszkań,poprostu rewalacja a łazienki są boskie.bardzo dokładny potrafi czynić cuda.p.KRZYSZTOF 502025306
a to chodzisz ludziom po mieszkaniach i ogladasz? wpuszczaja tak bez zadnych obaw?...
mi to mocno wyglada na autoreklame...

bogdan812
16-10-2009, 20:04
Witam

Jestem właśnie po kompleksowej wizycie dekarza która trwała 8 dni roboczych. 5 osobowa brygada wraz z właścicielem ( który przez cały czas był z ludźmi ) kompleksowo i bardzo profesjonalnie położyli dachówkę na moim dachu ( opinia innych wykonawców) 210 m2 wraz z 4 oknami i wyłazem, rynny , odpływy. Wszystko w cenie liczone od 1m2. A nie tak jak wiekszośc wykonawców osobno liczone dachówka, okna dachowe, odpływy !!! Właściciel
Pan Mariusz Potrac tel. 603 133 831 Znalazłem Pana Mariusza przez przypadek robił kompleksowo cały dach u sąsiada również perfekcyjnie. Bardzo dobra cena i SUPER jakość . Polecam do oglądnięcia wykonanej pracy u mnie i usąsiada. Gmina Kolbudy.

magdazaba
16-10-2009, 20:09
Witam

Jestem właśnie po kompleksowej wizycie dekarza która trwała 8 dni roboczych. 5 osobowa brygada wraz z właścicielem ( który przez cały czas był z ludźmi ) kompleksowo i bardzo profesjonalnie położyli dachówkę na moim dachu ( opinia innych wykonawców) 210 m2 wraz z 4 oknami i wyłazem, rynny , odpływy. Wszystko w cenie liczone od 1m2. A nie tak jak wiekszośc wykonawców osobno liczone dachówka, okna dachowe, odpływy !!! Właściciel
Pan Mariusz Potrac tel. 603 133 831 Znalazłem Pana Mariusza przez przypadek robił kompleksowo cały dach u sąsiada również perfekcyjnie. Bardzo dobra cena i SUPER jakość . Polecam do oględnięcia wykonanej pracy u mnie i usąsiada. Gmina Kolbudy.

Jeśli to nie tajemnica - to ile policzył za m2? (na priv można - bardzo proszę).
A gdzie kupowałeś dachówkę?

alon
18-10-2009, 10:51
Poszukuję dobrej i solidnej ekipy do postawienia na wiosnę 2010r. SSO domku 170m2 w Baninie!
668211244

xxx_e
20-10-2009, 14:21
Polecam dekarza. Pan Rafał Richert 500 246 195. Jesteśmy baaaardzo zadowoleni z Jego pracy. Człowiek terminowy i uczciwy. To pierwsza ekipa, która możemy polecić od czasu rozpoczęcia naszej budowy.

Mam tylko wielką nadzieję, że rynek pracy Go nie zepsuje :-? Szkoda by było :wink:

Ja przeciwnie. Nie polecam usług tego wykonawcy. Już pierwszego dnia usłyszłam, będąc w pracy, że mam mu tonę pisaku załatwić... Żałuję, że po tym incydencie nie zrezygnowałam z jego usług. Dach po wykonaniu przeciekał i nie mogliśmy się doprosić o naprawę. Poza tym robota jest wykonana NIECHLUJNIE! :evil: Czuję, że pieniądze poszły w błoto.

xxx_e
20-10-2009, 14:21
Polecam dekarza. Pan Rafał Richert 500 246 195. Jesteśmy baaaardzo zadowoleni z Jego pracy. Człowiek terminowy i uczciwy. To pierwsza ekipa, która możemy polecić od czasu rozpoczęcia naszej budowy.

Mam tylko wielką nadzieję, że rynek pracy Go nie zepsuje :-? Szkoda by było :wink:

Ja przeciwnie. Nie polecam usług tego wykonawcy. Już pierwszego dnia usłyszłam, będąc w pracy, że mam mu tonę pisaku załatwić... Żałuję, że po tym incydencie nie zrezygnowałam z jego usług. Dach po wykonaniu przeciekał i nie mogliśmy się doprosić o naprawę. Poza tym robota jest wykonana NIECHLUJNIE! :evil: Czuję, że pieniądze poszły w błoto.

madziaaa1
20-10-2009, 23:42
Witam

A czy moglibyście polecić kogoś najlepiej z terenu Gdańska,kto zajmuje się cyklinowaniem, odświeżaniem parkietów. Będę wdzięczna za jakieś info. Szukałam na forum ale jakoś bezskutecznie... Z góry dziękuje za pomoc.
pozdrawiam :)

ryba7070
22-10-2009, 20:33
Witam, poszukuję pilnie jaką sprawdzoną i przystępną cenowo firmę zajmującą się zabudową wnęk, garderobami itp. Z góry dziękuję za podpowiedzi, pozdrawiam!

ryba7070
_________________
Człowiek, który nie robi błędów, zwykle nie robi niczego.

Izulek
23-10-2009, 08:36
U mnie robiła firma z Rumii, i kuchnię i wiatrołap i garderobę, firma T&J Projekt Tomasz Jabłoński tel 501312500 spróbuj

allfrog
23-10-2009, 11:51
Witam
Mieszkamy już parę miesięcy i myślę, że z czystym sumieniem mogę kilku naprawdę dobrych fachowców polecić. Okolice Gdańska.

Pan Jacek tel 502703875- kafelki, wykończeniówka, regipsy. PERFEKCJONISTA. Robi szybko i BARDZO dokładnie. . proponuję umawiać się kilka tygodni wcześniej. Nie narzeka na brak zajęcia :) u mnie "przy okazji" machnął zabudowę kominka. Piekielnie szybko się uczy.

Pan Krzysztof tel.508002676- OKNA drewniane. Szybko. dobra kipa. Tanio i naprawdę dokładnie. Miałem już okazję sprawdzić, że mają szybki serwis.

Pan Andrzej tel. 606312331 - ELEKTRYK - szybki, dokładny, tani. Ponadto b. w porządku gość. Uczciwy do bólu.

Pan Jerzy tel. 607177283 - HUDRAULIK. U mnie robił podłogówkę, panele na piętrze, inst. solarów i przy okazji "machnął" rekuperator. Może nie najtańszy, ale robi dokładnie. Ma też namiary na ŚWIETNEGO Murarza-pana Andrzeja. Do niego nie mam numeru - a stawiał mi ściany na parterze. Rewelacyjny fachowiec.

Pan Jarek tel.512327634- Oczyszczalnie (robią też studnie głębinowe). TANIO i B. Dokładnie. Miałem zamontować Soltralenz - namówił mnie na polski osprzęt - działa tak samo i zaoszczędziłem dobre 4 tysiące :)

Pan Jarek tel.604883821 -STOLARZ Po prostu spec. Mi robił schody. Dokładny to mało powiedziane. I tani.

Pan Tadek tel. 511227338 - KOSTKA, roboty wykończeniowe. Tak jak kafelkarz Jacek-perfekcjonista, tak samo zawalony zleceniami. Tak samo tani i dokładny. Świetny fachowiec.

Pan Wicki tel 693379089 - TYNKI, WYLEWKI. Człowiek ma piekielnie szybką i dokładną ekipę. Cały parter (wylewki i tynki) zrobili u mnie w kilka dni. Aż za dokładnie - bo chciałem mieć fakturę na tynku a zatarli go jak gipsowe :) bez żadnej rysy :).

Pan Andrzej tel.504779910-DEKARZ - uratował mi cały dach po PAPRAKACH z Bytowa. Uszczelnił też oba cieknące kominy. Cholernie dokładny i tani.

To tyle. Reszty NIE POLECĘ :( Niestety dekarzy miałem marnych, speców od elewacji tragicznych, kilku innych też do niczego.

Pozdrawiam.
S.

Krzyzak
26-10-2009, 21:00
Witam

A czy moglibyście polecić kogoś najlepiej z terenu Gdańska,kto zajmuje się cyklinowaniem, odświeżaniem parkietów. Będę wdzięczna za jakieś info. Szukałam na forum ale jakoś bezskutecznie... Z góry dziękuje za pomoc.
pozdrawiam :)
sprawdzony u rodziny i znajomych:
Czesław Lis, Gdańsk ul. Kartuska, (58- ) 303-26-69, 512 186 135
doradzi lakier, dobierze listwy cokołowe - ceny raczej przystepne, jakosc dobra

TAR
27-10-2009, 17:56
Prosze o polecenie dobrego elektryka, hydraulika i kogos od instalacji gazowej i grzejnikow, ktory zrobi kompleksowo instalacje w domku jednorodzinnym w okolicy pruszcza gd.

Izulek
27-10-2009, 19:25
mogę polecić elektryka - pan Sławek Krawczyk 691799415

dominium
04-11-2009, 12:35
Mogę polecić dobry tartak na więźbę, łaty itp

Pan Ireneusz Konkol tel: 506 080 603

www.konkoltartak.pl

Drewno dobrej jakości, nie ma problemu z dowozem na terenie pomorskiego (chyba dalej tez)

Moge napisac tyle: ze jedna z długich bel miała duży sek, dodał druga taka sama, aby w razie czego możnaby zastapic (na swój koszt oczywiście). Nawet nie powiedział mi o tym, dopiero ekipa od więźby mi to powiedziała.

:)

asia i marcin
05-11-2009, 22:04
Witam

My na razie na tym etapie budowy możemy polecić:

- DAREK NAREWSKI - 694786974 tynki wewnętrzne, nam robili gipsowe i jesteśmy zadowoleni
- TADEUSZ KAMIŃSKI - 606583661 elektrycy, dobrze zrobiona robota (tylko jedna uwaga robią po pracy)
- JAN DAWIDOWSKI - 607862132 budowlańcy, już wcześniej polecani na forum, ale trzeba pilnować, nie piją na budowie.

Pozdrawiamy

doris65
06-11-2009, 09:08
Witam

My na razie na tym etapie budowy możemy polecić:

- DAREK NAREWSKI - 694786974 tynki wewnętrzne, nam robili gipsowe i jesteśmy zadowoleni
- TADEUSZ KAMIŃSKI - 606583661 elektrycy, dobrze zrobiona robota (tylko jedna uwaga robią po pracy)
- JAN DAWIDOWSKI - 607862132 budowlańcy, już wcześniej polecani na forum, ale trzeba pilnować, nie piją na budowie.

Pozdrawiamy
U nas też robiła elektrykę ekpia Tadeusza Kamińskiego. w dwa weekendy zrobili wszystko tj. instalację elektryczną , alarmową itp.
Tynki robiła nam ekipa polecona przez Andzreja Kasprowicza od posadzek (już wspominany w tym wątku). Ładnie zrobione ale trzeba było pilnować. Wstrzymaliśmy część zapłaty i poprawki zrobili bardzo szybko.

AnnaCZ
08-11-2009, 10:06
Witam, polecam elektryka, bardzo szybkie i dokładne wykonawstwo.
Pan Wiesław jest bardzo uczciwym elektrykiem i precyzyjnym.
Oto Jego namiary : 502536911.
Również jest TANI :)

wojt_n
08-11-2009, 13:45
Poszukuję solidnej ekipy do stanu surowego, w Baninie........

KrzysztofGdynia
08-11-2009, 19:32
Poszukuję solidnej ekipy do stanu surowego, w Baninie........

Marcin Rzeppa (600-822-527). Możesz zobaczyć pracę jego ekipy u mnie w Baninie. Jeżeli jesteś zainteresowany, szczegóły podam na priva.

AnnaCZ
10-11-2009, 18:14
Ale jakiej ekipy?
Elektryka? to Naprawdę polecam Ci tego .. o którym pisałam.

sailor_ro
10-11-2009, 18:58
AnnaCZ czemu traktujesz nas na rowni z Twoim poziomem,czyli żadnym??
Masz 2 czy 3 posty,na siłe polecasz elektryka,na dodatek gościowi,który szuka murarza ... żenada.

wojtas122
11-11-2009, 16:33
AnnaCZ czemu traktujesz nas na rowni z Twoim poziomem,czyli żadnym??
Masz 2 czy 3 posty,na siłe polecasz elektryka,na dodatek gościowi,który szuka murarza ... żenada.
Od czegoś musi zacząć np. od TANIEGO elektryka :roll: ; śmiać mi sie chce z kilku postowców :wink:

AnnaCZ
11-11-2009, 20:08
AnnaCZ czemu traktujesz nas na rowni z Twoim poziomem,czyli żadnym??
Masz 2 czy 3 posty,na siłe polecasz elektryka,na dodatek gościowi,który szuka murarza ... żenada.
Mój poziom żaden? Z tego co wiem to stan surowy to stan domu czy tam mieszkania gdzie są tylko gołe ściany na ktorych chyba też jest potrzebna instalacja ;]
Zresztą nie chce mi się prowadzić zbędnych konwersacji.

sailor_ro
12-11-2009, 08:30
Ekipa do stanu surowego,to taka która go postawi,to raz,jakby kolega miał ściany i szukał ekip do poszczegółnych etapów wykończenia to by napisał,kogo szuka.
EOT

Magdalena P
13-11-2009, 18:35
Czy ktoś mógłby napisać parę słów o architekt pani Zietek z Wejherowa? Czy warto się na nią zdecydować - podobno niedroga, ale czy rzetelna?

daro31ie
13-11-2009, 19:50
Czy ktoś mógłby napisać parę słów o architekt pani Zietek z Wejherowa? Czy warto się na nią zdecydować - podobno niedroga, ale czy rzetelna?

Witam

Pani Zietek robiła mi adaptacje projektu z kilkoma zmianami takimi jak nap. podpiwniczenie + kilka dok potrzebnych do pozwolenia na budowe.
Same pozytywy

Polecam daro31ie

Magdalena P
13-11-2009, 20:57
A mogę zapytać ile kosztowała cię adaptacja ze zmianami? może być na PW

ruda-ja
13-11-2009, 21:27
Prosze o polecenie dobrego elektryka, hydraulika i kogos od instalacji gazowej i grzejnikow, ktory zrobi kompleksowo instalacje w domku jednorodzinnym w okolicy pruszcza gd.


Elektryk Pan Andrzej Miernik tel 606-987-362 - SUPER! - zarówno jeśli chodzi o robotę jak i o kulturę osobistą (to taka osoba której dawałam klucz do w pełni wyposażonego domu, pełne zaufanie). Naprawdę polecam.

Hydraulika, inst.gazowa etc Pan Bartek tel: 669-210-606- od poziomu zero do odpalenia pieca w kotłowni (w zeszłym tygodniu :D ) łącznie w przyłączami. Cenowo znośnie, wykonanie b.dobre, tylko chyba z terminami krucho.



pozdrawiam

daro31ie
13-11-2009, 21:43
A mogę zapytać ile kosztowała cię adaptacja ze zmianami? może być na PW

Poszło kolego na pw

Pozdrawiam daro31ie

Tomi 2
15-11-2009, 20:24
Polecam sympatycznych Panów: Zbyszka i Pawła. Chociaż obaj są z Kościerzyny, to codzienny dojazd na budowę w okolice Gdańska nie jest dla nich problemem. Ocieplenie domu, płyty G-K, cekolowanie - wszystko na wysokim poziomie.
Zawsze punktualni, solidni i kulturalni. Mimo młodego wieku Panowie mają duże doświadczenie w swoim fachu, chętnie służą radą, wspólnie rozwiązują wszelkie napotkane problemy, nie ma dla nich rzeczy niemożliwych.
W razie potrzeby sami kupują i organizują przywóz towaru na budowę. Jeśli po pracy okaże się, że zostało trochę materiału, to jest możliwość zwrotu do sklepu.
Dysponują profesjonalnym sprzętem, po czym też można poznać dobrych fachowców.

Szczerze polecam. Telefon do Pana Zbyszka 601 461 951 :D

cinkers29
15-11-2009, 22:44
Wtam jak w temacie mozecie polecic kgos?
Mam juz jednego goscia z polecenia Pan Małaszycki 502572133 jutro jade do niego z projektem pogadac na temat kosztow robocizny itd.
Moze właśnie ktos z Was z nim wspołpracował i moze sie podzielic bezcennymi informacjami.
Z góry serdecznie dziekuje.
Marcin

bogdan812
15-11-2009, 23:11
Polecam sympatycznych Panów: Zbyszka i Pawła. Chociaż obaj są z Kościerzyny, to codzienny dojazd na budowę w okolice Gdańska nie jest dla nich problemem. Ocieplenie domu, płyty G-K, cekolowanie - wszystko na wysokim poziomie.
Zawsze punktualni, solidni i kulturalni. Mimo młodego wieku Panowie mają duże doświadczenie w swoim fachu, chętnie służą radą, wspólnie rozwiązują wszelkie napotkane problemy, nie ma dla nich rzeczy niemożliwych.
W razie potrzeby sami kupują i organizują przywóz towaru na budowę. Jeśli po pracy okaże się, że zostało trochę materiału, to jest możliwość zwrotu do sklepu.
Dysponują profesjonalnym sprzętem, po czym też można poznać dobrych fachowców.

Szczerze polecam. Telefon do Pana Zbyszka 601 461 951 :D

Tomi 2 ,a co ci panowie sympatyczni u ciebie robili !!!
Logujesz się 15.11 pierwszy raz i odrazu 2 posty zachwalajace Pana Zbyszka i Pawłą. na dwóch róznych stronach
BIAŁA LISTA NIE DLA IDIOTÓW !!!

Wosto
16-11-2009, 21:34
Witam

Ostatnio robiłem świadectwo energetyczne i z czystym sumieniem polecam p.Mariusza 606-216-127. W razie czego można powołać sie na Michała :wink:

pozdrawiam
Skorzystałem - i również polecam :D

Wosto
16-11-2009, 21:48
Witam.

Tym razem chciałbym polecić Firmę DESTO z Rumi.
Kończyli u mnie kotłownie i uważam, że jak najbardziej zasługują na to , aby polecić ich na forum.
Szybko i bezproblemowo i co najważniejsze bez ściemniania.
Nawet pozamiatali po sobie i po ich pracy było czyściej niż przed. :D

Pozdrawiam :D
Przyłączam się do tej opinii. U mnie wykonywali wyposażenie kotłowni wraz z rozruchem (duże podziękowania dla Tomka vel "Małego"- ich rozruchowca - szacunek dla Jego zaangażowania i wiedzy). Jedna z nielicznych ekip, po których pozostaje dobre wspomnienie.
Pozdrawiam.

cinkers29
20-11-2009, 09:20
Witam ponownie
Jakie sa ceny za uslugi inspektora nadzoru i kierownika budowy?
Interesuja mnie namiary na sprawdzonego dobrego kieronika budowy i inspektora nadzoru takich co to bywaja na budowach i interesuja sie faktycznie wykonywana robota!

Pzdr
Marcin

clene
23-11-2009, 21:49
Witam,
Poszukujemy ekipy do stanu surowego (otwartego lub zamknietego) w okolicach Redy najlepiej lub takich którzy dojadą. Zamierzamy zacząć na wisonę - czy ktoś może polecic?
Dziekuje i pozdrawiam,
Kasia

Michał - Grand
25-11-2009, 17:09
POLECAM FACHOWCÓW SOLIDNYCH I WARTYCH POLECAENIA :

KUCHNIE - PAN MICHAŁ I MARIUSZ - 607562443

SCHODY - FIRMA SCHODY KWIDZIŃSKI - 691697677

Lasek
25-11-2009, 17:14
Witam ponownie
Jakie sa ceny za uslugi inspektora nadzoru i kierownika budowy?
Interesuja mnie namiary na sprawdzonego dobrego kieronika budowy i inspektora nadzoru takich co to bywaja na budowach i interesuja sie faktycznie wykonywana robota!

Pzdr
Marcin
Jak kierownik dobry to po co jeszcze inspektor nadzoru?

tomosiek
26-11-2009, 11:54
w końcu przeprowadziłem się do nowego domku więc pora podzielić się wiedzą co do wykonawców
stan surowy budowała mi firma której raczej bym nie polecił nikomu, dachówkę kładł mi Andrzej tel: 696868876 w miare szybko i dokładnie polecam, tynki wew. gipsowe szymbud tel:510711920 napewno tanio i szybko, co do jakości też nie można mieć większych zastrzeżeń,
okna drewniane bardzo dobre i tanie firma drew-trans spod człuchowa, poprawiali mi jedną sprawę i okazali się bardzo słowni i sumienni

najlepsze wrażenie zrobił na mnie p. tomek tel:669949977 projektant branży sanitarnej, ekspresowo załatwił mi pozwolenie na budowę szamba, przyłącze wodociągowe i świadectwo energetyczne w dobrej cenie

MartaPR
27-11-2009, 07:29
A teraz dodatkowo mogę polecić kafelkarza p. Henryka Kunowskiego. Pracował u mojej siostry, siostrzenicy i u mnie. Chłopak jest super precyzyjny ! W pracy myśli i stara się wykonywać ją idealnie. Służy radą i pomocą w wielu "budowlanych problemach". U mnie pracował na okrągłym tarasie i zaokrąglonych schodach łącząc kafle o różnych kształtach. Efekt jego pracy jest rewelacyjny. Kafle wokół okrągłych kolumn wycinał tak, jakby były z papieru, mimo że przecież ten idealny kształt ukryty jest pod cokolikami. Nieustająco podziwiam i polecam ! Henryk Kunowski tel. 516 82 29 70

Ze mną Pan Henryk się umówił wszystko było ok ale przysłał kogoś innego do pracy i jakość już nie ta... pomimo że niby cały czas "prowadził" pracę.
Chyba za duzo ofert z tego forum:(


Witam!

pierwszy raz na tym forum - ale chciałam sie podzielić dobrym wrażeniem -

Pewnie tak właśnie jest - człowiek jeden a ofert wiele -
warto się upewnić, że na pewno osobiście wykona pracę - bo jest bardzo dobrym glazurnikiem.

Właśnie skończyli u mnie - 2 łazienki, hall, kuchnię i parę drobnych rzeczy. Uratował niemiłosiernie krzywe kafle w hallu (ja już bym się poddała i gotowa byłam zrezygnować z tych kafli). Nie musiałam nigdzie jeździć, gdy czegoś zabrakło to panowie radzili sobie sami. Bardzo terminowo, ładnie i czysto wykonana praca.

Ja bardzo polecam pana Henryka i jego współpracownika -
nowe pokolenie fachowców ;-)

Pozdrawiam!

Anna Krause
27-11-2009, 10:01
Witam Wszystkich
Czas budowy domu to mnóstwo stresu zwlaszcza jak ekipy maja rozne podejscie do terminowosci realizacji i co najwazniejsze do jakosci z posrod wielu ekip ktore sie przewinely godna polecenia jest zespoł Pana Zbyszka Berendta Panowie wywiazali sie terminowo zrobili to precyzyjnie dodatkowo proponowali po wykonaniu tynkow pokrycie ich masa ktora po zatarciu nie wymaga szlifowania jak cekol Z czystym sumieniem moge polecic tego wykonawce dla zainteresownia tel 502-561-186 lub 58-629-81-67

TYMOTEUSZ123
28-11-2009, 02:03
Już się nie dziwię, że większość użytkowników o większości wykonawców pisze "partacze"... ja walczę prawi rok z budową i ręce mi opadają... połowę wywaliłem, bo miałem "minimalne" wymagania...

W 100% mogę polecić mojego wykonawcę ogrzewania (kotłownia, podłogówka, grzejniki) instalacji wodnej, kanalizacyjnej i gazowej: Mirek Wielgocki - HYDREX tel. 509-310-243, bardzo porządny facet, z kompletem uprawnień, sympatyczni i na poziomie pracownicy, terminowo, rzeczowo, fachowo i super dokładnie /widać, że lubi to co robi/ sam wymyśla co jak rozwiązać żeby naprawdę działało, jak potrzeba sam coś skonstruuje i ślicznie wyspawa, myśli o portfelu inwestora, chociaż swoją pracę także niemało ceni, ale było warto, po prostu żadnych problemów.

PS Robią też instalacje solarne - u mnie nie wystarczyło środków ;-) więc się nie wypowiem, ale znajomy ich chwali i za tę robotę.

Pat&Pio
29-11-2009, 01:19
Witam ponownie
Jakie sa ceny za uslugi inspektora nadzoru i kierownika budowy?
Interesuja mnie namiary na sprawdzonego dobrego kieronika budowy i inspektora nadzoru takich co to bywaja na budowach i interesuja sie faktycznie wykonywana robota!

Pzdr
Marcin
My mamy kierownika budowy, z resztą polecany na tym forum, który bierze od ok.1500 do 2.200pln za calosc placone w ratach, tj. po zalaniu ław, po zakonczeniu SSO, i po oddaniu budynku do uzytkowania. Rozmawialismy i z takim co chciał 4tys....
Znajomi mieli kierownika budowy od "podpisów" zatrudnili wiec inspektora nadzoru. Do postawienia SSO placili mu m-cznie 1200pln (w 2007r.), a kiedy prace przeszly juz do środka budynku brał za pojedynczą wizyte, ale nie pamietam juz dokladnie ile - kwota rzedu 100-200pln.

Pare postow wyzej pytałeś o pana Małaszyckiego.Czy chodzi Ci o p.Romana Małaszyckiego? Mielismy z nim kontakt, generalnie dostalismy namiary na niego od znajomych, ktorzy byli zachwyceni nim, budowąich domu przez niego wykonaną, współpraca z nim, kulturą ekipy, etc - ponoc czekali na niego rok. Nam trudno bylo z nim rozmawiac, nie mial czasu zrobic wyceny..., byc moze byl bardzo zajety w tym okresie, nie wiem, generalnie wiec zrezygnowalismy.

PAWPIO
29-11-2009, 10:05
Witam.
Poszukuje jakieś sprawnej i dokładnej ekipy do ułożenia kostki brukowej dosyć duża ilość więc nie może być to 2 czy 3 chłopa :-) , macie może kogoś takiego na oku.
Pozdrawiam

andrzej74
30-11-2009, 10:14
Witam.
Poszukuje jakieś sprawnej i dokładnej ekipy do ułożenia kostki brukowej dosyć duża ilość więc nie może być to 2 czy 3 chłopa :-) , macie może kogoś takiego na oku.
Pozdrawiam
rotbud 586835665, 513181531 - 160 m2 położyli w 4 dni /w tym jeden dzień lało i nie pracowali/, jak wpadło 10 chłopa to byłem w szoku..., ale dokładnie, doradzą.

PAWPIO
30-11-2009, 18:45
Witam.
Czy ktoś moze korzystał z uług firmy układającej kostkę AK-Adam Kobiela ze Strzebielina??

Krzyzak
08-12-2009, 10:21
Z przyjemnością dodaję do białej listy producenta mebli tapicerowanych. Byłem kiedyś u kolegi i widziałem jego meble, które robił ten pan, więc wziąłem namiary i zamówiłem. Po 2 tygodniach mebelki są u mnie - wykonanie solidne, cena naprawdę dobra, bo to producent.
Chodziłem po Ikeach, Klerach i innych sklepach, ale niestety sprzedają tam nieciekawe klocki, jakby ciosane siekierą. Do tego twarde i niewygodne.

No ale dość tych peanów - oto namiary:

http://www.omega.stg.pl/

na stronie są przykładowe mebelki, kontakt i wszystko co potrzebne.
Skóry są naprawdę fajne - zawsze bałem się, że są zimne itd., ale przez jakieś specjalne wypełnienie po chwili robi się naprawdę komfortowo (nie za gorąco, na pewno nie zimno). Meble warto obejrzeć na żywo, bo np. puff ze strony wygląda brzydko a na żywo bardzo zyskuje.

Jeszcze dodam od siebie, że podobne meble w nowym salonie BRW przy Castoramie były przynajmniej 50% droższe :o

jeszcze mały edit:
- kierowca pomógł mi wnieść mebelki do domu (nie jest to standard w innych sklepach)
- okazało się, że jeden fotel ma nierówne nóżki - po telefonie sam właściciel przyjechał i to poprawił; jeszcze tego samego dnia, a była to sobota.

lukas12611261
08-12-2009, 20:10
Witam


Z czystym sumieniem polecam ekipe dekarzy WOJTEK GROSZ z okolic Nowej karczmy. Wykonali mi dach sprawnie, rewelacyjne ceny. tel do Wojtka 693823317. Mozna przy kontakcie powołac sie na Łukasza z Pruszcza

alex2009
09-12-2009, 23:50
Witam,
jesteśmy na etapie ocieplania elewacji w domu jednorodzinnym pod Gdańskiem, i chciałabym polecić niektórych dotychczasowych wykonawców - część z nich właśnie z białej listy.
1. Okna z firmy Megabud - okna bardzo ładne, jak na razie jestem zadowolona ze współpracy, każdy problem traktowany jest przez Pana Michała poważnie, przyjeżdża na budowę jeśli są jakieś wątpliwości,
2. Tynki wewn. - Andrzej Krencki tel.603-94-39-25 - tynki gładkie, solidni fachowcy, sympatyczni, ale jednak kilka gniazdek zatynkowali...- trzeba pilnować,
3.Wylewki - Serafin Marek tel.601-831-484 - solidnie, szybko, dobra robota,
4. Instalacje wodne i kanalizacyjne, ogrzewanie podłogowe, szambo, odkurzacz centralny, a nawet kominki z montażem i rozprowadzeniem powietrza - firma Aquatic z Lublewa - mają swoich podwykonawców, a na materiałach dość korzystne ceny (trzeba się oczywiście targować...). Mamy jak na razie za sobą dwa etapy współpracy i wszystko układa się jak należy - a sympatyczny Pan Tomek tel. 510-158-102 stara się zawsze rozwiązać każdy problem,
5. Dekarz Piotr Szlija z ekipą (u nas robili jako podwykonawcy firmy Ambit z Kokoszek, gdzie kupowaliśmy dachówkę) - tel. 501-496-232 , oprócz dachów wiem, że robią też podbitkę, ocieplenie wełną, płyty karton-gips i inne.
Tych wykonawców polecam, i pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

ewa_rk
10-12-2009, 11:53
Dariusz Balas - geodeta, tel. 058 622 11 69 lub 0 601 635 071 polecam usługi tego Pana.
Szybko, sprawnie, konkretnie i cenowo "do przełknięcia".
I tak trzymać!

MiA & Wojtek
13-12-2009, 18:26
z czystym sumieniem polecam Firme Uslugi Remontowo-Budowlane Andrzej Kiedrowski z Polczyna tel 0 506 512 308

ekipa z Kaszub,ale..do Rewy dojechali ;)

U nas wykonali wymiane podbitki i tynk zewnetrzny..ale zajmuja sie (jak w nazwie) prawie wszystkim...

Kupili material,przywiezli i po robocie posprzatali a odpady wywiezli :D
Wielka szkoda,ze poznalam Pana Andrzeja na koniec budowy,bo takich wykonawcow i sobie i innym zycze! :)

WOJTEK1001
13-12-2009, 19:16
WITAM WSZYSTICH.
CHCIAŁ BYM SIE WSZYSTKIM POCHWALIĆ ŻĘ DZIS ZAKONCZYLA SIE BUDOWA MOJEGO WSPANIALEGO DOMU.
WSZYSTKO POSZŁO REWELACYJNIE I BEZPROBLEMOWO.
A DUZA W TYM ZASŁUGA EKIPY JAKA MI POLECONO.
LUDZIE WSPANIALI.ZALATWIALI ZA MNIE WSZYSTKO CO POTRZEBA.WSZYSTKIE MATERIALY .
UZYSKALEM WIELE POMOCNYCH RAD POPROSTU PEŁEN PROFESJONALIZM
PRACE POSZŁY BARDZO SZYBKO . W 5 TYGODNI MIALEM JUZ STAN SUROWY Z DACHEM.A SCIANY SA TAK PROSTE ZE KAFELKI MOZNA KŁAŚĆ HI HI!!!!!!!!!!
POLECAM GORACO FIRME PANA ZAKRZEWSKIEGO .
JEZELI KTOS PRAGNIE BEZ PROBLEMOW SIE WYBUDOWAC TO POLECAM.
TEL 583080503 LUB KOM 607226455

daro31ie
13-12-2009, 21:09
WITAM WSZYSTICH.
CHCIAŁ BYM SIE WSZYSTKIM POCHWALIĆ ŻĘ DZIS ZAKONCZYLA SIE BUDOWA MOJEGO WSPANIALEGO DOMU.
WSZYSTKO POSZŁO REWELACYJNIE I BEZPROBLEMOWO.
A DUZA W TYM ZASŁUGA EKIPY JAKA MI POLECONO.
LUDZIE WSPANIALI.ZALATWIALI ZA MNIE WSZYSTKO CO POTRZEBA.WSZYSTKIE MATERIALY .
UZYSKALEM WIELE POMOCNYCH RAD POPROSTU PEŁEN PROFESJONALIZM
PRACE POSZŁY BARDZO SZYBKO . W 5 TYGODNI MIALEM JUZ STAN SUROWY Z DACHEM.A SCIANY SA TAK PROSTE ZE KAFELKI MOZNA KŁAŚĆ HI HI!!!!!!!!!!
POLECAM GORACO FIRME PANA ZAKRZEWSKIEGO .
JEZELI KTOS PRAGNIE BEZ PROBLEMOW SIE WYBUDOWAC TO POLECAM.
TEL 583080503 LUB KOM 607226455

Mam odczucie ze to czysta reklama, ale moze sie myle

pozdrawiam daro31ie

WOJTEK1001
14-12-2009, 17:14
WITAM KOLEGE!
NIE ROBIE NIKOMU REKLAMY ALE UWIERZ ZE JEZELI CZLOWIEKOWI PRZED ROZPOCZZECIEM BUDOWY ZNAJOMI OSTRZEGALI ZE BUDOWA DOMU TO TYLE STRESU I TRZEBA NON STOP WSZYSTKIEGO PILNOWAC ZEBY BYLO DOBRZE A RZECZYWISTOSC OKAZALA SIE ZUPELNIE ODWROTNA TO NAPRAWDE WARTO SIE TYM POCHWALIC.
A ZE POLECE KOMUS EKIPE PANA ZAKRZEWSKIEGO I KTOS BY MIAL NA TYM TYLKO SKORZYSTAC TO CHYBA NIE JEST NIC ZLEGO.
MAM NADZIEJE ZE DALSZE ETAPY BUDOWY BEDA TAK SPOKOJNE JAK TEN.POZDRAWIAM WSZYSTKICH NIEDOWIARKOW :D :D :D :D :D
MOZE KTOS PRZY OKAZJI POLECI NAPRAWDE SOLIDNYCH TYNKARZY????

wojtas122
14-12-2009, 18:52
Ja nie bedę kręcił i podszywał się pod ,,zadowolonego klienta" tylko napiszę:
Jeżeli ktoś potrzebuje ,,coś" z metalu (ogrodzenia,bramy,zadaszenia,schody, balustrady itp.) kute artystycznie (nie składane tylko ręcznie kute) to polecam usługi swojej firmy.Więcej na P.W. :wink: pozdrowionka

daro31ie
14-12-2009, 19:55
Na etapie mojej budowy mogę dokonać wpisu na białą listę wykonawców, za rzetelność, wykonanie, podejście do klienta:
1) Betoniarnia Niestępowo, kupiłem cały beton i bloczki betonowe, kontakt Marcin 508100795
2) Skład budowlany w Niestępowie, kontakt Darek 508294035
3) Tartak Sulęczyno- poprostu super, kontakt Darek 696436070
4) Łopusiewicz Rafał. Usługi stolarskie, Wykonanie dachu- solidnie, szybko, profesjonalnie, kontakt 512497582

Naprawdę wszystkie te firmy mogę spokojnie polecić, możecie sie na mnie powołać. Darek Kiełpino
pozdrawiam Daro31ie

Mały
14-12-2009, 21:12
Wojtek 1001 - ale po co ten krzyk? My głusi nie jesteśmy. 8) (chyba, że na narzekania żony... ;) ).

marjucha
15-12-2009, 08:12
Wojtek 1001 - ale po co ten krzyk? My głusi nie jesteśmy. 8) (chyba, że na narzekania żony... ;) ).
Czyżby Ania Ci coś opowiadała :o :lol: :lol: :lol:

Mały
15-12-2009, 21:14
Wojtek 1001 - ale po co ten krzyk? My głusi nie jesteśmy. 8) (chyba, że na narzekania żony... ;) ).
Czyżby Ania Ci coś opowiadała :o :lol: :lol: :lol:
Ohoho - chyba mamy to samo... 8)

WOJTEK1001
16-12-2009, 15:24
HEELLOOOOO ALE KTO TU KRZYCZY1 :wink:
JESTEM BARDZO SPOKOJNY ,MNIE NAWET ZONA NIE POTRAFI ROZZLOWSCIC JAK NARAZIE.
MOZE WSZYSTKO PRZEDEMNA !
TERAZ CICHO-POZDRAWIAM WSZYSTKICH :oops:

Izulek
16-12-2009, 15:25
Wojtku wyłącz po prostu Capslock'a :)

WOJTEK1001
17-12-2009, 17:04
Aha!
Jestem nowy i nie znam do konca zasad.
Obiecuje poprawę.
Dziekuje za pomoc.
Tynkarzy juz wybralem.Jestesmy po wstepnych ustaleniach
pozdrawiam wszystkich.

OlafŁukasz
29-12-2009, 11:00
na ten etap budowy, który mam za sobą moge polecić:

- pan Paweł Miętki 792102440 który pracuje z panem Zbyszkiem - razem wykonali u mnie ocieplenie i zabudowę poddasza, gładzie oraz pomalowanie sufitów, znalazłem ich na tym forum; fachowo, uczciwie, kulturalnie; bez problemu wykonali mi też różne dodatkowe prace, na które inni rozpieszczeni niedawnym boomem fachowcy nie chcieli się fatygować
- kierownik instalacji elektrycznych p. Sławomir Sokół tel. 501441198

P.S. jak dobrze pójdzie to niedługo polecę też kierownika d/s gazowych... to mój... trzeci kierownik gazowy...

zientas
29-12-2009, 18:48
Przeczytałem listę z prawie ostatniego roku ale nikt nie poleca żadnego biura projektowego, potrzebuję adoptować gotowy projekt zmienić troszkę dach i wydłużyć oraz poszeżyć garaż.
czy możecie polecić kogoś sprawdzonego o w miarę rozsądnych cenach.
zientas

motylanogha
03-01-2010, 21:45
możecie polecic jakiegoś tapicera w Gdańsku?

Krzyzak
04-01-2010, 13:57
kilka stron wcześniej podałem namiary na tapicera z Pruszcza Gdańskiego - wystarczy użyć funkcji Szukaj :)

Guerlain
05-01-2010, 09:48
Witam drodzy forumowicze. Mam pytanie : późną wiosną , latem chce ruszyć z budową domku w cedrach małych - 20km od gdąńska. Moze pomożecie z namiarem na dobrą ekipę budowlaną do stanu surowego z dachem. Oraz kierownika budowy. Solidnych i niekoniecznie drogich ;)

Jerzy Zakrzewski vel Cygan - to stan surowy z więźbą - polecani kilkukrotnie w tym wątku

Kier. Bud. - Krzysztof Włodarz - na razie brak zastrzeżeń - może nie najtańszy ale solidny, służy fachową radą, pojawia się na budowie w kluczowych momentach, załatwia wszystkie formalności w urzędach....

obaj pracują w okolicach Ceder... My budujemy w Cedrach Wielkich

mogę Ci jeszcze polecić dekarzy, tynkarzy, hydraulika i pozadzkarzy jakby co wal na priv


A czy mógłbys na pv podać mniej wiecej jak wygląda cenowo p.Włodarz?
pozdrawiam

Dyszak
06-01-2010, 21:02
Szukam świetnego stolarza. Prosze o namiary

Izulek
07-01-2010, 18:39
Poszukaj kilka stron wcześniej, polecałam swojego p. Roman Breza

lukas12611261
08-01-2010, 13:57
Witam


Szukam ekipy do instalacji co i cwu. Dom w okolicach Pruszcza gdańskiego, mozecie kogos ostatnio polecić, kilka ekip z tej strony ma juz zajete terminy

Berdi
10-01-2010, 21:29
Witam wszystkich !

W zeszłym roku na jesień zakończyliśmy budowę domu z firmą Fabryka Domów z Rumii a zamieszkaliśmy w nim jakieś 2 miesięce temu. Jest to dom zbudowany w technologii szkieletowej.

Na początku budowy pisałam już pierwsze pozytywne opinie na temat naszej współpracy z tą firmą, a teraz chciałabym je powtórzyć :) Budowa przeszła nam bez większych problemów, a te drobne - bez których żadna budowa się nie obejdzie - rozwiązywane były od ręki. Chciałabym podkreślić, że bardzo doceniamy profesjonalizm państwa Michałowskich i nie są to puste słowa. Zdobyli nasze zaufanie i wierzymy w to, że wykonali kawał dobrej roboty. W rezultacie mamy wspaniały, piękny dom, w którym czujemy się rewelacyjnie :) Współpracowaliśmy z kilkoma firmami i Fabryka Domów to właściwie jedyna z którą nie mieliśmy problemów.

A na koniec chciałabym przytoczyć sytuację, która dowodzi życzliwości tej firmy i tego, że naprawdę traktuje swojego klienta z uwagą i odpowiedzialnością. Na początku pierwszych dużych mrozów w grudniu okazało się że w górnej łazience nie mamy wody, najpierw tylko ciepłej, potem już też zimnej. Byliśmy przekonani, że zamarzły nam rury, więc natychmiast skontaktowaliśmy się z panią Eveliną. Od razu następnego dnia przyjechała do nas z panem Piotrem i razem próbowaliśmy rozwiązać tą sytuację. Pan Piotr razem z moim mężem "badali sprawę" przez cały dzień. Na końcu okazało się, że mój mąż zdecydował, iż pod zabudowę wanny od strony ściany warto wsadzić całą masę styropianu, który został po budowie. Myślał, że to będzie dodatkowe ocieplenie. Niestety przez to stworzył się pod wanną termos. Do tego mój ojciec, który pomagał przy robieniu hydrauliki "domowym sposobem", w swojej nadgorliwości powciskał za głęboko rury. Wszystko to razem spowodowało, że rury zamarzły. Pan Piotr razem z mężem wycięli kawałek tej nieszczęsnej zabudowy, wydłubali ten styropian, rozmrozili rury i jeszcze gustownie zakleili wielką dziurę, którą trzeba było zrobić :) Na razie jej nie zaklejamy, żeby pamiętać o tym, że nie warto się uszczęśliwiać na siłę ;) Bardzo dziękujemy za tą bezinteresowną pomoc :)

Myślę sobie, że już więcej nie będę w życiu raczej domu budować, ale jeśli by się to miało zdarzyć, to zapukam do Fabryki Domów na pewno :)

Pozdrawiam
Berdi

P.S. Budowa w Gdańsku w Kiełpinie Górnym. Podaję kontakt - jak by ktoś miał pytania - [email protected]

Malgorzatka
11-01-2010, 12:14
Witam i pozdrawiam wszystkich Noworocznie! Przeglądam ten wątek i przeglądam, ale nie mogę znaleźć kontaktu na sprawdzonego kier-buda. Interesuje mnie taki z okolic Żukowa najlepiej. Czy możecie kogos polecić?

Mały
11-01-2010, 19:50
Wykończenia wewnętrzne -izolacja poddasza, płyty g-k, cekolowanie i malowanie. Szybko, niedrogo, konkretnie:
Zdzisław Rybajn tel. 0503-983-60 :D
Skończyli u mnie 2 tygodnie temu i jest to ekipa z której jestem zadowolony.
Polecam z czystym sumieniem.
Mały polecił tę ekipę na str.9 :D
A i polecam ponownie - jeśli ktoś ma potrzebę to ów wykonawca ma wolne terminy (zima) i zaprasza.

polonista
13-01-2010, 08:08
Z trudem urządzam sobie mieszkanie pod Pruszczem i wiecie co? Przyszła mi do głowy taka myśl, że łatwiej jest znaleźć uczciwego i porządnego ślusarza, spawacza czy tokarza, niż budowlańca (na ten przykład: kafelkarza). Dlaczego tak się dzieje?

daszaA
13-01-2010, 09:20
Witam
Mogę polecić wykonawców, którzy u mnie pracowali i z których jestem zadowolona:
cekolowanie+płyty+wełna Waldek721 225 001 i Łukasz 663 827 685
kafelkowanie Darek 517 457 700
kostka brukowa Arek 604 881 190
stolarz od kuchni i nie tylko Piotr 606 486 298
parkiet (tylko jesion) Firma Modus 602 220 431

Z wyżej wymienionych jestem zadowolona z wykonania prac i co też ważne z uczciwości.

KrzysztofGdynia
13-01-2010, 20:51
Wykończenia wewnętrzne -izolacja poddasza, płyty g-k, cekolowanie i malowanie. Szybko, niedrogo, konkretnie:
Zdzisław Rybajn tel. 0503-983-60 :D
Skończyli u mnie 2 tygodnie temu i jest to ekipa z której jestem zadowolony.
Polecam z czystym sumieniem.
Mały polecił tę ekipę na str.9 :D
A i polecam ponownie - jeśli ktoś ma potrzebę to ów wykonawca ma wolne terminy (zima) i zaprasza.

darek.kierz
zgubiłeś ostatnią cyfrę telefonu do p. Zdzisława. Czy mogę prosić o trochę więcej info. na temat tego wykonawcy (konkretne ceny, solidność, terminowóść)?

wojtas122
13-01-2010, 22:26
Z trudem urządzam sobie mieszkanie pod Pruszczem i wiecie co? Przyszła mi do głowy taka myśl, że łatwiej jest znaleźć uczciwego i porządnego ślusarza, spawacza czy tokarza, niż budowlańca (na ten przykład: kafelkarza). Dlaczego tak się dzieje?
takie czasy :wink: w każdej branży są ,,czarne owce"

Mały
13-01-2010, 22:32
Wykończenia wewnętrzne -izolacja poddasza, płyty g-k, cekolowanie i malowanie. Szybko, niedrogo, konkretnie:
Zdzisław Rybajn tel. 0503-983-60 :D
Skończyli u mnie 2 tygodnie temu i jest to ekipa z której jestem zadowolony.
Polecam z czystym sumieniem.
Mały polecił tę ekipę na str.9 :D
A i polecam ponownie - jeśli ktoś ma potrzebę to ów wykonawca ma wolne terminy (zima) i zaprasza.

darek.kierz
zgubiłeś ostatnią cyfrę telefonu do p. Zdzisława. Czy mogę prosić o trochę więcej info. na temat tego wykonawcy (konkretne ceny, solidność, terminowóść)?
Rzeczywiście - przepraszam - 0503-983-601. Ceny dość niskie, jakość i terminowość zdecydowanie dobra.

11beata
14-01-2010, 17:26
WITAM WSZYSTICH.
CHCIAŁ BYM SIE WSZYSTKIM POCHWALIĆ ŻĘ DZIS ZAKONCZYLA SIE BUDOWA MOJEGO WSPANIALEGO DOMU.
WSZYSTKO POSZŁO REWELACYJNIE I BEZPROBLEMOWO.
A DUZA W TYM ZASŁUGA EKIPY JAKA MI POLECONO.
LUDZIE WSPANIALI.ZALATWIALI ZA MNIE WSZYSTKO CO POTRZEBA.WSZYSTKIE MATERIALY .
UZYSKALEM WIELE POMOCNYCH RAD POPROSTU PEŁEN PROFESJONALIZM
PRACE POSZŁY BARDZO SZYBKO . W 5 TYGODNI MIALEM JUZ STAN SUROWY Z DACHEM.A SCIANY SA TAK PROSTE ZE KAFELKI MOZNA KŁAŚĆ HI HI!!!!!!!!!!
POLECAM GORACO FIRME PANA ZAKRZEWSKIEGO .
JEZELI KTOS PRAGNIE BEZ PROBLEMOW SIE WYBUDOWAC TO POLECAM.
TEL 583080503 LUB KOM 607226455

ja niestety nie polecam tej firmy, sami budowlancy to super chlopaki, ale z szefem to trudno sie dogadac. Wystarczy przy 1 rozmowie posłuchac jego licznym opowiesci o jego problemach z innymi inwestorami. jak ktos ma duzo kasy i malo wiedzy to polecam ta ekipe. Fakt szybko, sprawnie ale bardzo drogo wychodzi cała budowa.

zientas
14-01-2010, 20:44
szukam ekip do stanu surowego zamkniętego, start od wkopania łopaty.
proszę o namiary bo chcę projekt wysyłać do wyceny i ruszać na wiosnę.
pozdrawiam
zientas

Sandacz
14-01-2010, 20:52
WITAM WSZYSTICH.
CHCIAŁ BYM SIE WSZYSTKIM POCHWALIĆ ŻĘ DZIS ZAKONCZYLA SIE BUDOWA MOJEGO WSPANIALEGO DOMU.
WSZYSTKO POSZŁO REWELACYJNIE I BEZPROBLEMOWO.
A DUZA W TYM ZASŁUGA EKIPY JAKA MI POLECONO.
LUDZIE WSPANIALI.ZALATWIALI ZA MNIE WSZYSTKO CO POTRZEBA.WSZYSTKIE MATERIALY .
UZYSKALEM WIELE POMOCNYCH RAD POPROSTU PEŁEN PROFESJONALIZM
PRACE POSZŁY BARDZO SZYBKO . W 5 TYGODNI MIALEM JUZ STAN SUROWY Z DACHEM.A SCIANY SA TAK PROSTE ZE KAFELKI MOZNA KŁAŚĆ HI HI!!!!!!!!!!
POLECAM GORACO FIRME PANA ZAKRZEWSKIEGO .
JEZELI KTOS PRAGNIE BEZ PROBLEMOW SIE WYBUDOWAC TO POLECAM.
TEL 583080503 LUB KOM 607226455

ja niestety nie polecam tej firmy, sami budowlancy to super chlopaki, ale z szefem to trudno sie dogadac. Wystarczy przy 1 rozmowie posłuchac jego licznym opowiesci o jego problemach z innymi inwestorami. jak ktos ma duzo kasy i malo wiedzy to polecam ta ekipe. Fakt szybko, sprawnie ale bardzo drogo wychodzi cała budowa.

Co to znaczy bardzo drogo wychodzi cała budowa ? tzn. chcesz powiedzieć , że uzgodniliście cenę przed wykonaniem, a później doszły jakieś dodatkowe koszta :roll: możesz to rozwinąć ?

zientas
17-01-2010, 23:38
czy możecie polecić gdzie nabyć:
bloczki betonowe
silka
suporex biały,
gdzie można negocjować cenę?
Gdzie Wy kupowaliście swoje materiały budowlane?
pozdrawiam
zientas

Krzyzak
18-01-2010, 10:03
PATOKA w Lublewie Gdańskim
tel. dostępny na tej liście

ELKA08
21-01-2010, 14:14
Jestem na etapie budowy mam postawione fundamenty i wylaną posadzkę W przyszłym tygodniu będą stawiać mury .Narzazie z tego co widzę murarz godny polecenia oprócz tego widziałam domy przez niego postawione robota solidna i najważniejsze uczciwi .Z tego co wiem robią również dachy .Kto chce namiar proszę pisać na P.W. Moja budowa trwa obok Szemudu i na pewno budują w tamtych rejonach co do dalszych miejscowości kwestia dogadania się z nimi .

Właśnie kończymy budowę w lutym się wprowadzamy teraz mogę opisać współpracę z firmami
GEODETA -pan HUBERT 507-458-402 ceny średnie trzeba się dogadać
MURARZE -dobra ekipa jestem na tak i nie są drodzy
PODŁĄCZENIE WODY -Franciszek Grablowski 603-642-014 już pisałam wcześniej bez zarzutów
TYNKI MASZYNOWE I POSADZKI -Eltech tynki w miarę dobrze są nie dociągnięcia ale do przeskoczenia a posadzki fatalnie chyba że ktoś chce wylewać posadzki samopoziomujące.Tynki wykonuje inna ekipa niż posadzki może dlatego taka różnica
CENTRALNE OGRZEWANIE I HYDRAULIKA -Mieczysław Olejniczak 788-878-196
mogę polecić powolny i dokładny zresztą też z polecenia.
SUFITY I ZABUDOWY Z GK , SZPACHLOWANIE -Pan Marek robili u mnie zabudowy z płyt kartonowo gipsowych ocieplenie stropu szpachlowanie i malowanie inne prace wykończeniowe ekipa sprawna bez zarzutu
ELEKTRYK -Ireneusz Kędzior 600-356-203 szybki nie ma czasu ale ekipę ma dobrą praca zrobiona i na czas
OKNA MAM VETREX -uważam że dobre ale to się okaże za parę lat
DACHÓWKA Z ABITU -rewelacyjne rabaty taniej nie znalazłam
DRZWI Z BONUSA WEJHEROWO -solidne wszystko się okaże z czasem
My mieliśmy szczęście do fachowców bo to ludzie z polecenia innych ludzi oprócz tynkarzy i posadzkarzy Pytania proszę kierować na prywatną wiadomość

grzecho0
22-01-2010, 16:24
Witam
Już prawie zakończyłem budowę domu. Przy wyborze wykonawców często decydowałem się na firmy polecane na forum i w wielu przypadkach potwierdziła się solidność wykonawców. I jeśli mogę kogoś polecić to:

Tynki posadzki p Wicki 693 379 089

Okna Megabud 501 228 741

Dach Dekarz Jarek i Leszek 606 420 385

Stolarz (drzwi schody) 600 144 272

Elektryk 505 020 798

Te firmy polecam, dobrze wspominam współpracę z nimi przy budowie domu .

zientas
24-01-2010, 17:11
Czy możecie polecić dobrego kierownika budowy, wymagającego, który potrafi trzymać ekipę w garści.

grzecho0
25-01-2010, 16:27
Ja mam kierownika, który był 2 razy na budowie i musiałem doglądać osobiście prowadzone prace.

Czy możecie polecić dobrego kierownika budowy, wymagającego, który potrafi trzymać ekipę w garści.

marjucha
25-01-2010, 16:31
Czy możecie polecić dobrego kierownika budowy, wymagającego, który potrafi trzymać ekipę w garści.
A gdzie jest budowa?

zientas
25-01-2010, 16:34
Nowiny koło Kolbud

anikka
26-01-2010, 21:24
Czy możecie polecić dobrego kierownika budowy, wymagającego, który potrafi trzymać ekipę w garści.

Polecam bardzo pana Tomka (601 61 61 62) i pana Piotra, którzy mają ogromne doświadczenie budowlane i ostro bronią interesu inwestora w konfrontacji z wykonawcą - negocjują umowę, sprawdzają materiały, pilnują projektu etc. Moja budowa jest dosyć skomplikowana, bo to generalna rozbudowa starego szeregowca, trudne kwestie konstrukcyjne, ale już wiele razy przekonałam się, że warto było zatrudnić obu panów. Polecam!

rybkin
26-01-2010, 21:57
Witanko!przeczitalem watek,alie nic sie nie mowi o fachowcach od alarmow!?kupilem caly system 2laty temu i wlasnie zwliekalem z instalcja.alie jak doszedl czas.to wlasnie zrazumialem ze bez fachowca nie dam rady.Blagam o namiar o goosci od alarmy,pozdrawiam!

bauer311
30-01-2010, 09:38
Poszukuję ekipy do stanu surowego otwartego. Budowa w gminie Trąbki Wielkie. Powierzchnia 120m3 +30m3 garaż. Dzwoniłem do większości fachowców polecanych na forum i zaobserwowałem zmowę cenową. Wszyscy życzą sobie w okolicach 46-50tys. Uważam, że to trochę dużo. Jeżeli ktoś ma namiary na rzetelnych budowlańców to poproszę na mail [email protected]

Roman1971
31-01-2010, 22:55
Witam.
Chciałbym ostrzec wszystkich szukających "fachowców - dekarzy" z okręgu Pucka.
Jeśli jesteście na etapie poszukiwań dekarzy to odradzam ekipę z Połczyna. Dach w ich wykonaniu przypomina swoją funkcją "durszlak". Przekonałem się o tym na własnej skórze. Nie mają pojęcia jak się kładzie prawidłowo folię dachową, a o prawidłowym położeniu blachodachówki kończąc. Po prostu na poddaszu zimą są zawieje i zamiecie śnieżne, śniegu nie zabraknie. Folie dachową w niektórych miejscach nawet udało im się położyć "pod włos". Folię na okapie zakończyli tak, że woda zlatuje nie do rynny (ani nawet pod rynnę), lecz po krokwiach, a przy tak "szczelnym położeniu dlachodachówki wody tam nie zabraknie. Na moje pytanie czemu śnieg tak po poddaszu chula padła odpowiedź : to chyba czary. Nie umieją także montować wyłazów ani okien dachowych. Boję się ich wpuścić teraz na dach bo mi blachę porysują, że po kilku latach będzie po niej (farby zaprawkowej nie znają). Nie mogę sobie darować, że dałem się na nich namówić i że nie mogłem być jak to robili (więźbę dachową dopilnowałem i może być).
Gąbkę pod gąsiory i opierzenia zakupili lecz założyć to już im się nie chciało tylko ją schowali pomiędzy folią i blachą, lecz na ich nieszczęście znalazłem ją i potem ją założyli, lecz strasznie im to wyszło.
Na tym zakończę, bo naprawdę nie da się tego wszystkiego opisać.
W ŻADNYM WYPADKU DEKARZY Z POŁCZYNA!!!!

doris65
01-02-2010, 08:45
Ale ten post to powinieneś umieścić na czarnej liście.

sanowi_
14-02-2010, 13:20
poszukuję dobrego kierownika budowy - takiego, który będzie przyjeżdżal na budowę i sprawdzał postępy i rzetelność wykonania (a nie tylko dokonywał wpisów) - budowa w kiełpinie górnym

iw

ps. ile średnio kosztuje kierownik budowy za całość

rybkin
14-02-2010, 14:51
Poszukuję ekipy do stanu surowego otwartego. Budowa w gminie Trąbki Wielkie. Powierzchnia 120m3 +30m3 garaż. Dzwoniłem do większości fachowców polecanych na forum i zaobserwowałem zmowę cenową. Wszyscy życzą sobie w okolicach 46-50tys. Uważam, że to trochę dużo. Jeżeli ktoś ma namiary na rzetelnych budowlańców to poproszę na mail [email protected]

Jak za same mury,to drogo,alie jak w cene wchodzi wiezba dachowa,to akkurat,nestety nie mieszkamy w najtanszej okolicy ,bliscosc Gdanska nabija cene.A czasami taniej wziasc sprawdzonego z polecenia wykonawce ,niz pozniej naprawiac bledy tego tanszego,bez doswiadczenia!
Pozdrawiam!

Jagunia
15-02-2010, 15:50
Witam,

poszukuję kafelkarza, praca w Wejherowie; bardzo proszę o polecane kontakty.

Pozdrawiam
j.

montolit
15-02-2010, 20:00
witaj jagunia nie chcę być oskarżony o autoreklamę więc wiadomość wysłałem na P.W

rybkin
15-02-2010, 21:39
Nareszcie zakonczylem z wnetrzem domku! Juppi!
Z czystym serdcem moge polecic pana Bogonskiego,ktory byl majstrem wykonczeniowki,specjalista od
kafli,cekoli,malowania,deski barlineckej,bialego montazu
i wszelkiego rodzaju przerobek i usowania niedoskonalosci po wszystkich brygadach :)
Rownierz pomogl w dociepleniuwewnacz i zewnacz. Terminowy i uczciwy.Polecam! tel 604900869
www.concept-bud.pl