PDA

Zobacz pełną wersję : TRÓJMIASTO - Biała lista wykonawców.



Strony : 1 2 3 [4] 5 6 7 8

maki są piękne
17-02-2010, 02:43
adaptowałem kilka poddaszy w trójmieście i miałem przyjemność nimi współpracować u fachowców trzeba cenić wyobraźnie. jak ktoś chce mogę wkleić parę fotek naprawdę dobra robota od 1 poddasza minęło już 7 lat z ta ekipa są na skinienie palca jak by co moge dać namiary :P

maki są piękne
17-02-2010, 03:04
polecam ekipa budowlańców tel 607505554/691952036 :D

Sandacz
17-02-2010, 14:39
odnośnie maków ...Jeszcze piękniejsze są posty zachwalające własną firmę lub firmę szwagra :wink: ale jak widać w dobie spadku zleceń, każda forma darmowej reklamy się przyda...

maki są piękne
17-02-2010, 15:10
odnośnie maków ...Jeszcze piękniejsze są posty zachwalające własną firmę lub firmę szwagra :wink: ale jak widać w dobie spadku zleceń, każda forma darmowej reklamy się przyda... no niestety kolega się myli ani własna ani szwagra po prostu jak tak czytałem jak wszyscy zachwalali fachowców wiedz też zdecydowałem się podzielić swoim zadowoleniem z fachowców ci akurat zrobili mi kilka poddaszy w Sopocie na wysoki standard w jednym z nich do dziś mieszkam a robili mi je jako pierwsze a z drugiej strony praca na rynku potrzebuje dobrych i sprawdzonych fachowców sam teraz postanowiłem wybudować sobie dom dokładnie <dom w makach> jest rewelacyjny i wynajem ekipę i to sąsiada co ma firmę rzekomo budowlana do wymurowania stanu surowego no i sie zawiodłem bo nie buli dość dokładni w tym co robili i podziękowałem jak zrobię stan surowy to na pewno skorzystam z usług fachowców których sam polecam bo na nich się jeszcze nie zawiodłem:)

Sandacz
17-02-2010, 15:26
na pijarowca nadajesz się świetnie :wink: zresztą nie musisz się tłumaczyć, ty tylko polecasz swoje usługi...., zresztą ludzie czytający forum swój rozum mają. Pozdrawiam

maki są piękne
17-02-2010, 20:45
na pijarowca nadajesz się świetnie :wink: zresztą nie musisz się tłumaczyć, ty tylko polecasz swoje usługi...., zresztą ludzie czytający forum swój rozum mają. Pozdrawiamczyli rozumiem ze to forum to taka przykrywka i ze tu każdy swoja firmę poleca to do bani taki post każdy ż .. swój towar chwali no nie . to sie pomyliłem ,,,, spadam z tąd

anSi
18-02-2010, 01:29
na ten etap budowy, który mam za sobą moge polecić:

- pan Paweł Miętki 792102440 który pracuje z panem Zbyszkiem - razem wykonali u mnie ocieplenie i zabudowę poddasza...
- kierownik instalacji elektrycznych p. Sławomir Sokół tel. 501441198...

Bardzo miło, ze szanowny moj S. sprawdzil sie i na pochwale zasluzyl :) : ) Dzieki :) W razie, gdyby był Ci potrzebny ktoś do certyfikatu energetycznego - takze takowe wyzej wymieniony S.S. wykonuje :)

mkanon
23-02-2010, 14:32
witam

może ktoś polecić ekipę od budowy sieci i przyłącza wod-kan??

Magdalena P
23-02-2010, 14:39
Poszukuję ekipy do wykonania studni na cele ogrodowe w Mostach, znacie może kogoś godnego polecenia i niedrogiego?

Mały
23-02-2010, 15:15
witam

może ktoś polecić ekipę od budowy sieci i przyłącza wod-kan??
Gdańsk? Saur Neptun...wyłącznie. Monopolista.

mkanon
23-02-2010, 15:27
saur neptun robi tylko przyłącza a za sieć się nie biorą już dzwonilem. A u mnie warunki wydał GIWK i mam wybudować również 30m sieci.
Wiec raczej nie monopolista a ceny jakie krzyknęli to prawdziwy kosmos

Mały
23-02-2010, 15:35
saur neptun robi tylko przyłącza a za sieć się nie biorą już dzwonilem. A u mnie warunki wydał GIWK i mam wybudować również 30m sieci.
Wiec raczej nie monopolista a ceny jakie krzyknęli to prawdziwy kosmos
Weźmiesz kogos z zewnątrz, a oni go solidnie przetrzepią. Znam już to niestety.
Niech podadzą kogoś jako podwykonawcę lub polecanego przez nich. Zobacz może firmę na wylocie na Pruszcz po lewej, w tych takich różnych firmach, na Trakcie Św.Wojciecha .Oni współpracowali z nimi. P. Ryszard 0664-587-000 - może pomoże.

samm
23-02-2010, 15:49
Cenom rzędu 30 tyś. się nie dziw. W Gdańsku mało jest firm.
Obce firmy mogą mieć problemy z odbiorami.
Z żadnym etapem budowy nie było tyle problemów i biurokracji co z
tym przyłączem. Jak kilka miesięcy temu usłyszałem, że Saur będzie sam
też realizował te przyłączenia, jednocześnie załatwiając wszystkie
papierowe formalności to pomyślałem, że inwestorom będzie lżej.

anSi
23-02-2010, 16:13
witam

może ktoś polecić ekipę od budowy sieci i przyłącza wod-kan??
Gdańsk? Saur Neptun...wyłącznie. Monopolista.

Niestety - to prawda. I choc sami nie wykonuja, to jednak sami polecaja wlasciwe firmy, Warto wiec u nich zapytac o firme wykonawcza.

Kaefce
23-02-2010, 18:40
Witam, poszukuję niedrogiego projektanta do przyłącza wodociągowego. Działka w okolicach Pruszcza Gdańskiego

Mariola11
24-02-2010, 11:50
Szukam świetnego stolarza. Prosze o namiary
Jeśli szukasz świetnego stolarza mogę polecić pana Pierzchałę z Miszewa :D . Widziałam meble wykonane przez niego u znajomych. To była kuchnia, przedpokój i sypialnia - super wykonanie!Teraz ja mam wykonane przez niego 3 sypialnie: szafka rtv, wielkie biurko komputerowe, toaletki, sekretarzyk, lustra, łóżka. Nie mam do niego najmniejszych zastrzeżeń. Praca wykonana doskonale, w przystępnej cenie, z dobrych materiałów i terminowo. Wszystkie uzgodnienia szczegółowe, każda wątpliwość - telefonicznie wyjaśniana. Przy tym przemiły człowiek. Ścisła czołówka fachowców , z którymi spotkałam podczas trwania budowy i przy wykańczaniu wnętrz. Tel. + 48 601 659 433

belgrath
26-02-2010, 04:55
Poszukuję dobrego, sprawdzonego kierownika budowy z okolic kaszub. Planuje budowę domku nad jeziorm w konstrukcji szkieletowej z podpiwniczeniem (termin początek około 1 kwietnia 2010).
Planowana inwestycja 15 km od kartuz i 40 km od gdańska.

Pozdrawiam Jacek
[email protected]

izabela1984
02-03-2010, 20:38
Witam
Chce polecić:
1. Geologa firme Geoprofil z Gdanska - szybko tanio i solidnie
2. Geodetę - Braci KUT z Pruszcza Gd. - szybko, profesjonalnie i w miare tanio
3. Michała Rejniaka z Pruszcza Gd.- robi nam projekty przylaczy - pelny profesjonalizm i zaangazowanie w temacie
4. P. Marek Siek z Pruszcza Gd. - ciagnal nam wode - robota porzadna - odebrane -zaplacone :lol:
Do tego wszyscy grzeczni i kulturalni.
To na razie tyle w miare postepu prac bede dalej udostepniac dobrych fachowcow.

Witam mam pytnie ile kosztował projekt przyłaczy u pana Michała i calkowity koszt (materiał + robocizna) przyłacza wody ?
Pozdrawiam Izabela:)

TAR
04-03-2010, 08:23
Witam mam pytnie ile kosztował projekt przyłaczy u pana Michała i calkowity koszt (materiał + robocizna) przyłacza wody ?
Pozdrawiam Izabela:)[/quote]


wyslalam na priv.

dana531
07-03-2010, 13:11
Witam.Mam prośbę otóż poszukuję dobrego sprawdzonego hydraulika z okolic Redy, Wejherowa. Z góry dziękuję i pozdrawiam

PIOTRZGDANSKA
07-03-2010, 17:08
'najsampierw' przepraszam moderatora ale wyszukiwanie na tym forum nie jest wcale szybkie i sprawne / jak w desktopie google:-)/ albo ja jestem niedouczony...suma sumarum pozwalam sobie zadac pytanie o:

a/ dobra ekipe do ocieplenia poddasza - taka ktora mozna zostawic w domu i byc spokojnym ze ociepla jak trza i plyta k/g bedzie ok i folie tam gdzie trzeba i w ogole beda myslec nawet za inwestora / robota nieduza i w sierpniu 2010 w gdansku/. Poza ociepleniem bede chcial / raczej musial /sobie pare kominkow wentylacyjnych zrobic-dach kryty papa - moze ta sama ekipa albo jakis znajomy dekarz....

b/ sensownego stolarza meblowego co robi meble do sypialni i do kuchni w okleinach naturalnych tak by postaly z 10-20 lat a przy okazji nie ma cen warszawsko-paryskich a i jeszcze posliz budowlany ma liczony w dniach a nie w miesiacach / robota w lecie-na jesieni...gdansk /

c/ fachowca do zrobienia kominka z wkladem w suleczynie w domku

Dziekuje za wszelka pomoc i jeszcze raz prosze moderatora o wyrozumialosc

Piotr

cinkers29
08-03-2010, 13:50
witam

może ktoś polecić ekipę od budowy sieci i przyłącza wod-kan??


pogadaj z nimi
pan figiela 516037340
pan jasinski 600077668

dostalem ich z polecenia to sa dwie osobne firmy nie mialem mozliwosci sprawdzenia gdyz budowe sieci przelozylem na przyszly rokQ, ale warto sprobowac i zapytac sie chociaz o ceny:)

Kasia_Artur
09-03-2010, 21:40
Witam,
jestem z tych dalszych okolic :)
Czy ktoś moze mi polecic firme od wentylacji mechanicznej?

trojmiasto
10-03-2010, 09:13
witam,

poszukuje architekta z trojmiasta do przebudowy domu. czy ktoś mógłby jakiegoś polecić?

mazy
10-03-2010, 14:06
Witam, poszukuje dobrej firmy wykonujacej siec i przyłacza wodociagowe, gmina Kosakowo.

YAROK
15-03-2010, 09:19
witam,

poszukuje architekta z trojmiasta do przebudowy domu. czy ktoś mógłby jakiegoś polecić?

witam
polecam Pana Marcina solidny, młody ale doświadczony, zna różnych innych projektanów jeśli potrzeba, przy okazji ceny ma dostępne.
jego tel
602300375
pozdrawiam
Jarek

YAROK
15-03-2010, 09:25
'najsampierw' przepraszam moderatora ale wyszukiwanie na tym forum nie jest wcale szybkie i sprawne / jak w desktopie google:-)/ albo ja jestem niedouczony...suma sumarum pozwalam sobie zadac pytanie o:

a/ dobra ekipe do ocieplenia poddasza - taka ktora mozna zostawic w domu i byc spokojnym ze ociepla jak trza i plyta k/g bedzie ok i folie tam gdzie trzeba i w ogole beda myslec nawet za inwestora / robota nieduza i w sierpniu 2010 w gdansku/. Poza ociepleniem bede chcial / raczej musial /sobie pare kominkow wentylacyjnych zrobic-dach kryty papa - moze ta sama ekipa albo jakis znajomy dekarz....

b/ sensownego stolarza meblowego co robi meble do sypialni i do kuchni w okleinach naturalnych tak by postaly z 10-20 lat a przy okazji nie ma cen warszawsko-paryskich a i jeszcze posliz budowlany ma liczony w dniach a nie w miesiacach / robota w lecie-na jesieni...gdansk /

c/ fachowca do zrobienia kominka z wkladem w suleczynie w domku

Dziekuje za wszelka pomoc i jeszcze raz prosze moderatora o wyrozumialosc

Piotr

witam
Pan od kominka Jakub Niziłek, mam tylko emaila - [email protected]

pozdrawiam
jarek

hub75
16-03-2010, 11:43
Jeżeli potrzebujecie automatów (siłowników) do bram przesuwnych lub skrzydłowych wraz z montażem, mogę polecić znaną na "Białej liście" firmie Megabud z Rumi.
Właśnie jestem po montażu automatu przesuwnego BFT, brama wykonana u kowala bez zarzutu współpracuje z automatem.

Obsługa jak i realizacja zamówienia przez Megabud nie zmieniła się: miło, szybko, sprawnie no i bez "fochów" oraz dodatkowych nieprzewidzianych kosztów ;-)

mazy
16-03-2010, 13:34
'najsampierw' przepraszam moderatora ale wyszukiwanie na tym forum nie jest wcale szybkie i sprawne / jak w desktopie google:-)/ albo ja jestem niedouczony...suma sumarum pozwalam sobie zadac pytanie o:

a/ dobra ekipe do ocieplenia poddasza - taka ktora mozna zostawic w domu i byc spokojnym ze ociepla jak trza i plyta k/g bedzie ok i folie tam gdzie trzeba i w ogole beda myslec nawet za inwestora / robota nieduza i w sierpniu 2010 w gdansku/. Poza ociepleniem bede chcial / raczej musial /sobie pare kominkow wentylacyjnych zrobic-dach kryty papa - moze ta sama ekipa albo jakis znajomy dekarz....

b/ sensownego stolarza meblowego co robi meble do sypialni i do kuchni w okleinach naturalnych tak by postaly z 10-20 lat a przy okazji nie ma cen warszawsko-paryskich a i jeszcze posliz budowlany ma liczony w dniach a nie w miesiacach / robota w lecie-na jesieni...gdansk /

c/ fachowca do zrobienia kominka z wkladem w suleczynie w domku

Dziekuje za wszelka pomoc i jeszcze raz prosze moderatora o wyrozumialosc

Piotr

Moge polecić p. Janusza Pałuczaka,tel. 501-212-956 robil u nas ocieplenie poddasza i kladł płyty k-g. Znalazlam go na Białej Liscie i jestesmy zadowoleni. Ekipa sprawna, umie doradzic i spokojnie mozna zostawic ich w domu. Kontakt z inwestorem bardzo dobry, w razie watpliwosci p. Janusz zawsze dzwonil, takze my bylismy bardzo zadowoleni ze wspolpracy z nimi.

trojmiasto
17-03-2010, 17:26
witam,

poszukuje architekta z trojmiasta do przebudowy domu. czy ktoś mógłby jakiegoś polecić?

witam
polecam Pana Marcina solidny, młody ale doświadczony, zna różnych innych projektanów jeśli potrzeba, przy okazji ceny ma dostępne.
jego tel
602300375
pozdrawiam
Jarek

dziekuje za namiary, bede sie kontaktowal. Czy Tobie projektowal wlasnie przebudowe domu?
pozdrawiam,
Przemek

polonista
18-03-2010, 08:48
A ja polecam pana Romana z ekipą, który skończył mi robić kafelki w łazience po trzech poprzednich ekipach. O tamtych, z litości nie będę się wypowiadał teraz, bo już częściowo zrobiłem to w innych wątkach. Pan Roman, za przystępną cenę, szybko, solidnie i, przede wszystkim - RÓWNO! - położył resztę kafelek, zafugował i zakończył ten koszmar. Przy okazji, w odróżnieniu od jednego z jego poprzedników okazał się uczciwym człowiekiem i nie musiałem liczyć narzędzi i materiałów. Bardzo gorąco go polecam! Oto numer jego telefonu:

p. Roman 608 573 845

dana531
19-03-2010, 17:34
Witam .poszukuję pilnie - sprawdzonego malarza oraz kafelkarza.ponadto czy mogłabym sie dowiedziec ile płaci się obecnie za cekolowanie i malowanie.
Interesuje mnie również gdzie za nie duże pieniądze mozna kupić ładne kafle oraz podłogię drewnianą .Będe wdzieczna za podpowież.Pozdrawiam

rybkin
19-03-2010, 21:25
Popatsz na 13ej stronie,polecilem mego kafelkarza,oraz malarza.
Na temat kwescji dobrych kafli :lol:
,komu co pasuje,my w swojim przypadku.My przeszukaliszmy internet,objezdziliszmywe prawie wszystkie markety w 3miescie,oraz salony kafelkowe.
W koncu kupiliszmy kafle w Nowym Dworze "U Stasia"milo przyjemnie ,kozystnie i szybko.
Pozdrawiam

pi0tr
22-03-2010, 16:30
Gorąco plecam Pana Michała Malinowskiego (Gdańsk Osowa)
U mnie budował stan surowy. Jedyny człowiek którego nie musiałem pilnować.
Rzetelnie, szybko, fachowo, przystępne ceny. Co ważne posiada własne szalunki systemowe i wszelkie niezbędne narzedzia.

tel. 601-338-477 lub 585525989

doris65
23-03-2010, 08:34
Witam
Czy moze ktos polecic sprawdzona ekipe od elewacji? Moze zle szukalam ale nie znalazlam nikogo w tym watku. Pozdrawiam Ania

Mogę polecić Pana Darka. Robi na Caparolu. Nie jest najtańszy ale naprawdę dobry. Tel. 502 911 858.

Pat&Pio
23-03-2010, 08:38
Witajcie, szukam wykonawcy instalacji odkurzacza centralnego, możecie polecić kogoś sprawdzonego?

plus1
25-03-2010, 09:40
Proszę o informację o kosztach malowania / cekolowania, kafelkowania.
Ciągle słychać że ceny usług budowlanych spadają, ale czy to prawda ..... coś nie da się odczuć

Pozdrawiam,

kordzik
25-03-2010, 16:13
Polecam usługi glazurnicze - Pan Henryk Kunowski z Gdańska tel. 516 822 970.
Mistrz i pasjonat w swoim fachu.
Dziękujemy - dobra robota
Żona z podziwu nie może wyjść z łazienki.
Jeśli druga łazienka będzie tak samo pięknie wykonana to zamienimy ją na sypialnię :-)

Antoniusz
29-03-2010, 20:24
My wlasnie mamy gotowy stan surowy zamkniety wraz z elektryka, na
tę chwilę mozemy polecić:

Naszego elektryka Pan Krzysztof Dombrowski(698-128-722) szybko sprawnie i za rozsadne pieniazki.

Dekarzy Pan Manfred Liebe z synami (502-826-091) jako jedyny z dekarzy z ktorymi sie kontaktowalismy podal cena za m2 bez dodatkow za orynnowanie za okna itd,itp konkretny gosc i robota super.

Okna tu nie bede orginalny firma z tego forum Megabud z Rumi moze nie najtańsi ale potrafili zjechac z cena jak sie przedstawilo konkurencyjna oferte.

Kierownik Pan Tomasz Pozarowszczyk(502-723-754) tez z tego forum doradzi zawsze pod tel i na pewno nie jest to kierownik tylko do wpisów w dzienniku:)

Naszej ekipy od stanu surowego raczej nie polece niby wszystko Ok ale tylko dla ludzi o mocnych nerwach na budowie raz sa potem znikaja na pare dni krotko jak nie stoisz z batem to robota nie idzie.

Pozdrawiam

jimmy123
03-04-2010, 22:06
Szukam solidnej ekipy do wykonania ogrodzenia z siatki na fundamencie(dość głębokim) betonowym.Całość do ogrodzenia to około 200mb.
Skąd braliście siatkę ogrodzeniową(1.50m) i słupki w dobrej cenie?

Druga sprawa szukam dobrego, taniego(czy to możliwe?) geodety do zrobienia map do celów projektowych i innych które są potrzebne.

Zamierzam rozpocząć budowę w Kielnie.
Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam!

jimmy123
03-04-2010, 22:07
Error.....Podwójny post:/

anSi
03-04-2010, 23:15
Szukam solidnej ekipy do wykonania ogrodzenia z siatki na fundamencie(dość głębokim) betonowym.Całość do ogrodzenia to około 200mb.
Skąd braliście siatkę ogrodzeniową(1.50m) i słupki w dobrej cenie?



Witaj, siatkę*brałam stąd www.limex.gdansk.pl Firma z Przywidza. Dla mnie wazne było to, ze mogłam sobie wybrac dowolny kolor osłonkii( u mnie jasnoszara) :)

anSi
03-04-2010, 23:16
Szukam solidnej ekipy do wykonania ogrodzenia z siatki na fundamencie(dość głębokim) betonowym.Całość do ogrodzenia to około 200mb.
Skąd braliście siatkę ogrodzeniową(1.50m) i słupki w dobrej cenie?



Witaj, siatkę*brałam stąd www.limex.gdansk.pl Firma z Przywidza. Dla mnie wazne było to, ze mogłam sobie wybrac dowolny kolor osłonkii( u mnie jasnoszara) :)

dana531
04-04-2010, 22:39
Witam. Jestem na etapie wykończeniówki.Zastanawiamy się nad podłogami i doszliśmy do wniosku, że będziemy kłaść deskę litą z dębu,dlatego mam wielką prośbę , może ktoś wie gdzie stosunkowo niedrogo można kupić podłogi dębowe ,jednocześnie poszukuję fachowca do jej położenia. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Yellow77
08-04-2010, 12:29
POLECAM GORĄCO PANA MARIUSZA DO WSZELKICH PRAC ZIEMNYCH!
Żałuję bardzo, że trafiłam na niego dopiero przy niwelacji terenu. Bardzo dobry sprzęt, praca sprawnie i dokładnie wykonana, konkurencyjne ceny, :P przy tym miły, kontaktowy człowiek tel. 0 694 930 102 . U mnie wykonał niwelację terenu wokół domu, wywóz ziemi i jej wyrównanie. Już jestem umówiona na prace przy deszczowni (wykopy, przywóz żwiru) oraz na etapie końcowym przywóz i rozplantowanie czarnoziemu. Od początku budowy miałam kontakt z kilkoma "koparkowymi", ale pochwalic mogę tylko tego jednego. Pierwszy tani, ale pracę wykonywał długo i niedokładnie, więc w sumie wyszło drożej niż u drogiego. Drugi dobry, ale drogi. Teraz relacja ceny do jakości :lol: extra. POLECAM !

Też polecam Pana Mariusza - określiłbym to w ten sposób: że jak się ma swojego rodzinnego lekarza tak my mamy swojego rodzinnego koparkowego :) nikogo innego do prac ziemnych nie biorę. Jak tylko ma jakiś wolny termin to mozna na niego liczyć w 100%. Poza tym Pan Mariusz z bratem zrobili u nas drenaż i jesteśmy bardzo zadowoleni z porządnej roboty. A teren jak by nie było mało przyjazny - kto mieszka w Baninie to wie o czym mowa:)

Jeszcze raz POLECAM

monia@
08-04-2010, 14:26
Witam.
Polecam sympatyczną firme remontowo-budowlaną CHMIEL-BUD .Chociaż firma jest z Kościerzyny, to codzienny dojazd na budowę w okolice Gdańska nie jest dla nich problemem. Ocieplenie domu, płyty G-K, cekolowanie,malowanie, kafelkowanie, ogrodzenia i balustrady - wszystko na wysokim poziomie.
Zawsze punktualni, solidni i kulturalni. Mimo młodego wieku Panowie mają duże doświadczenie w swoim fachu, chętnie służą radą, wspólnie rozwiązują wszelkie napotkane problemy, nie ma dla nich rzeczy niemożliwych.
W razie potrzeby sami kupują i organizują przywóz towaru na budowę. Jeśli po pracy okaże się, że zostało trochę materiału, to jest możliwość zwrotu do sklepu.
Dysponują profesjonalnym sprzętem, po czym też można poznać dobrych fachowców.

Szczerze polecam. Telefon do Pana MATEUSZA 607-860-071.

jerzy53
08-04-2010, 20:56
EKIPA MURARZY

Z największą przyjemnością polecam ekipę murarzy Pana Wojtka Kordy tel: 602880802. Robili mi STAN SUROWY (ścianki fundamentowe, chudziak, ściany parteru, strop, schody, ściany poddasza, ścianki działowe, kominy, taras, uwaga: nie robią więźby). Ekipa jest naprawdę rewelacyjna: doskonali fachowcy, wyjątkowo sympatyczni, uczciwi, podpowiadali rozwiązania różnych szczegółów.

aprilka1000
08-04-2010, 23:02
Pilnie potrzebuje namiary na ekipe

ktora zajmuje sie montazem piecow na eko groszek + kaloryf.

na siec wod-kan tez .

potem na wykonczeniowke
;-)

jimmy123
09-04-2010, 19:06
Pilnie szukam ekipy do stanu surowego myślałem nad:

Jacek Szymichowski-Kiełpino
lub
Usługi Remontowo-Budowlane Marcin Rzeppa

Kilka razy te ekipy były polecane na forum.Jednak da sie zauważyć coraz więcej "auto reklamy" na forum niestety....
Co możecie mi doradzić?

TAR
09-04-2010, 21:09
Pilnie szukam ekipy do stanu surowego myślałem nad:

Jacek Szymichowski-Kiełpino
lub
Usługi Remontowo-Budowlane Marcin Rzeppa

Kilka razy te ekipy były polecane na forum.Jednak da sie zauważyć coraz więcej "auto reklamy" na forum niestety....
Co możecie mi doradzić?

Mi zbudowal Jacek Szymichowski i jestem bardzo zadowolona, zlecilam mu tez dodatkowe prace. Pan Rzeppa nie odpowiedzial na zapytanie , moze byl zbyt zajety?

alex2009
09-04-2010, 22:45
U mnie instalacją wod-kan, montażem pieca, kaloryferów, a także instalacji odkurzacza centr. zajmowała się firma Aquatic z Lublewa, do której namiary podawałam kilka stron wcześniej. Jestem zadowolona ze współpracy z tą firmą, polecam.

mała7x
10-04-2010, 00:06
Witam, Tutaj na forum dawno temu polecano kowala - niejakiego Pana Tomka ale nie podano żadnych informacji poza telefonem. Dlatego pytam czy ktoś obecnie może polecić jakiegoś kowala co mi piękne balustrady zewnętrzne do domu zrobi? Interesuje mnie taki polecany co jego prace można obejrzeć a nie na słowo honoru bo takich fachowców to ja już mam dość;D Oczywiście chodzi mi o kogoś kto dojedzie do Gdańska;]

aprilka1000
11-04-2010, 18:34
U mnie instalacją wod-kan, montażem pieca, kaloryferów, a także instalacji odkurzacza centr. zajmowała się firma Aquatic z Lublewa, do której namiary podawałam kilka stron wcześniej. Jestem zadowolona ze współpracy z tą firmą, polecam.

Zadzwonilam tam , no i powiem ze do dzisiaj jestem w szoku !!!!

pozytywnym oczywiscie , Pan Tomek swietny czlowiek dogadalam sie z nim od razu , w trzy godziny wiedzialam wszystko wlacznie z docelowa wycena materialow i robocizny.

Dawno nie spotkalam sie z tak profesjonalna obsluga.



Jednak warto posluchac rad forumowiczow.

dzieki

samm
11-04-2010, 20:10
aprilka1000

Nie rozumiem
Po dwóch czy trzech telefonach wygłaszasz
peany na cześć fachowca, który jeszcze
Tobie fizycznie żadnej pracy nie wykonał?
I tak bez obejrzenia przez niego obiektu?
Może chcesz mu krzywdę zrobić bo
przynajmniej u mnie się włącza światło
ostrzegawcze, że owszem gadane to on ma.

alex2009
13-04-2010, 08:43
A mi się wydaje, że nie ma co tak od razu krytykować kogoś za to, że jest zadowolony z rozmowy z jakimś fachowcem... Pierwsza wstępna rozmowa to też bardzo ważna rzecz... A opinię na temat wykonanej roboty wystawi po jej zakończeniu.... Pozdrawiam.

evie_ei
13-04-2010, 21:59
Witam! Bardzo pilnie poszukuję specjalisty do wykonania projektu przyłączy wod-kan. , okolice Pruszcza. /...i proszę nie polecać p. Klawitera/

Jarrek
13-04-2010, 22:36
Poszukuje dobrego, pilnego Kierownika budowy, znajacego sie na rzeczy, ktory dopilnuje ekipe budowlana i bedzie bral czynny udzial w waznych etapach budowy. budowa w Gdyni wiczlinie.
pozdrawiam

TAR
14-04-2010, 09:51
Witam! Bardzo pilnie poszukuję specjalisty do wykonania projektu przyłączy wod-kan. , okolice Pruszcza. /...i proszę nie polecać p. Klawitera/

Polecam Michała Rejniaka, bylam bardzo zadowolona.

Krzyzak
15-04-2010, 08:09
Ja polecam małą wytwórnię materiałów budowlanych - jestem z nich zadowolony, bo przede wszystkim materiały są super jakościowo a przy okazji dobra cena.
Osobiście kupowałem elementy wykończeniowe do ogrodzenia (czapy na słupy) w cenie prawie 3x niższej niż dedykowane przez producenta cegły klinkierowej, z której są słupki.
Mieści się w Bielkówku, ul. Na Skarpie (zaraz za torami w prawo, po betonowych płytach); Karol Hinc, 502 333 533.
Zauważyłem, że przy takiej manufakturze jest dużo lepsza jakość wyrobu niż przy produkcji masowej.

A odpowiadając jeszcze paru osobom wcześniej.
Siatkę ogrodzeniową ja też brałem w Limexie w Przywidzu. Ekipy do takiego ogrodzenia (z siatki), to niestety nie polecę, bo robiłem wszystko sam.

Ktoś jeszcze pytał o balustrady kute - mi robił Tomek (mieszka za Starogardem Gdańskim, więc trzeba mieć na uwadze, że nie zawsze może chcieć przyjechać): 695 745 677.
Balustrady są super - naprawdę ładne i do tego wykonane z najlepszych materiałów - tzn. wszystko jest spawane a nie skręcane i potem te gwinty wszędzie wystają, do tego solidne profile a nie kawałki blachy...
Tomek jest raczej zajętym człowiekiem i przyzwyczaiłem się, że SMSy ode mnie czyta po 3 dniach, często też nie odbiera telefonu, bo go nie słyszy. Dlatego proszę nie wystawiać mu negatywnych komentarzy, gdy nie odbiera. Ale jak już coś zrobi, to naprawdę warto na to poczekać i dobrze zapłacić.

mała7x
15-04-2010, 11:21
mam nadzieję że nie jest to pan T. Cylka

Zadzwonilam tam , no i powiem ze do dzisiaj jestem w szoku !!!!

pozytywnym oczywiscie , Pan Tomek swietny czlowiek dogadalam sie z nim od razu , w trzy godziny wiedzialam wszystko wlacznie z docelowa wycena materialow i robocizny.

Dawno nie spotkalam sie z tak profesjonalna obsluga.



Jednak warto posluchac rad forumowiczow.

dzieki

mała7x
15-04-2010, 11:23
wielkie dzięki za namiary na Pana Tomka od balustrad - postaram się skontaktować;] a czy mogę na maila zdjęcia tej balustrady? i czy masz ją ocynkowaną?

jimmy123
17-04-2010, 14:35
Pilnie szukam ekipy do stanu surowego myślałem nad:

Jacek Szymichowski-Kiełpino
lub
Usługi Remontowo-Budowlane Marcin Rzeppa

Co możecie mi doradzić?

Podnoszę jeszcze raz to pytanie bo odzew był minimalny :/

sanowi_
17-04-2010, 19:35
jimmy123 masz info na priv

aprilka1000
18-04-2010, 23:17
aprilka1000

Nie rozumiem
Po dwóch czy trzech telefonach wygłaszasz
peany na cześć fachowca, który jeszcze
Tobie fizycznie żadnej pracy nie wykonał?
I tak bez obejrzenia przez niego obiektu?
Może chcesz mu krzywdę zrobić bo
przynajmniej u mnie się włącza światło
ostrzegawcze, że owszem gadane to on ma.

Z calym szacunkiem ale na jakiej podstawie stwierdzasz ze nie widzialam zadnej wykonanej przez niego instalacji.......?
Widac ze jestes tu nowy , wiec pogadamy za jakis czas . A lapac sobie posty piszac takie wyyypociny to radze zalozyc bloga , albo pisac sobie gdzies indziej.

:-)

aprilka1000
19-04-2010, 12:57
mam nadzieję że nie jest to pan T. Cylka

Witam mala7x

nie , nie .... to napewno nie on.

pozdrawiam

plus1
20-04-2010, 09:08
Jestem na etapie poszukiwań wykonawcy i materiału na podłogę.
Proszę o podzielenie się doświadczeniami, szukam raczej desek, podłogi trójwarstwowej.

Pozdrawiam,

Jarrek
21-04-2010, 12:38
Mozecie polecic dobrego i taniego geodete z gdyni

dzieki

sviola
21-04-2010, 17:09
gdzie kupowaliście bramę i drzwi zewnętrzne? jakie firmy polecacie. Interesuja mnie oferty z montażem

gansan
21-04-2010, 22:05
Witam,
moje male podsumowanie co do firm:
Polecam DESTO z Rumi, robili mi w 2007r co, wode, gaz. Wszystko kompleksowo. Na dniach Tomek (Mały) robil mi mala przerobke w gornej lazience podejscia do wanny plus likwidacje malej awari :) wodnej - szybko i bezproblemowo.

Polecam tez SUPER kafelkarza - najlepszy jaki widzialem - wlasnie konczy u mnie.Szkoda ze na sam koniec wykonczeniowki go dorwalem. Wszystko z glowa, porozmierzane logicznie i estetycznie, docinki 45stopni w malych mozaikach to norma. Namiar podawal Tomek w tym watku - pan CIROCKI z Bolszewa 506 408 568. Czekalem z terminem od listopada do kwietnia ale warto!! Robil mi tez sufit podwieszany w kuchni.

aaaa...Megabud z Rumi tez polecam, okna, brama, drzwi zewnetrzne wszystko od nich bralem.....trzeba ich wpisac, bo to juz tradycja widze takie wpisy co do tej firmy :D
Reklamacje GERDY pan Michal zalatwia wzorowo..zobaczymy teraz co bedzie z drzwiami po gwarancji. Na gerde zewnetrzna radze uwazac. Lepiej chyba brac cos innego.

Nie polecam Invest Parkiet z Gdyni z Wielkopolskiej....byli na pomiarach w grudniu 2007...i to tez po moich paru prosbach i telefonach...pomierzyli,mieli wycenic (merbau klepka +parkiet przemyslowy + schody) no i do dzis czekam na wycene....bedzie ze 2 lata ponad....zenada!!

Inni magicy od parkietow to Woodex z Gdyni z Kieleckiej chyba.....za pomiar na budowie zazyczyli sobie kase (za przyjazd (ok 15km) i pomiar) a sugerowalem jak kazdej ekipie ze jak beda w poblizu zapraszam. Roboty bylo za kilkanasie tysiecy jak nie wiecej....jako jedyni chcieli kase za to...no jeszcze Drzwi Porta z Redy przy Auchanie przy glownej trasie...tez za pomiar i dojazd kasa.Chyba im zabrali ostatnio autoryzacje Interdoora. Parkiety w koncu i schody zrobila mi firma Parkiet Stark z Kartuz - szybko, solidnie plus nietypowe rzeczy bezproblemowo.

Nie polecam tez firmy od szaf Indeco i mebli kuchennych Propłyt z Gdyni z ul Wielkopolskiej....tyle uzerania z nimi jest ze szkoda gadac....nie informuja o kosztach niektorych..terminy przesuwaja. Krotko mowiac szukac kogos innego.

pozdr
Gansan

Krzyzak
22-04-2010, 09:10
wielkie dzięki za namiary na Pana Tomka od balustrad - postaram się skontaktować;] a czy mogę na maila zdjęcia tej balustrady? i czy masz ją ocynkowaną?
oczywiście, że można - podaj maila albo wyślij coś na mój: mitsubishifan MAŁPA wp.pl <- wiadomo, co trzeba wstawić w miejscu MAŁPA :)
moje balustrady nie są cynkowane, ale na życzenie coś takiego robi (kąpiele antykorozyjne) - za dodatkową opłatą oczywiście

u mnie zrobił kute liście, różyczki - po prostu coś pięknego i przede wszystkim nieszablonowego (za dużo się naoglądałem balustrad złożonych z gotowych elementów z marketów...)
właśnie zamówiłem u niego przęsła do ogrodzenia, furtkę i bramę przesuwaną - nawet specjalnie się nie umawialiśmy, co ma tam być - mam nadzieję, że znów mnie pozytywnie zaskoczy designem

JBDK
23-04-2010, 17:44
witam
podaje kilka telefonow porządnych wykonawców
1-kafelkarz i nie tylko kład mi również panele na podłoge w całym domu bardzo solidnie to zrobił ogólnie gość zna się na tym co robi (a wiele potrafi) chętnym prześle kilka zdjęc jego pracy na priv. p.Jacek tel.507629830 i co najważniejsze da się negocjować ceny stopień zadowolenia 100
2-elektryk ,pracowity solidny podpowiada jak gdzie i ile gniazdek i włączników umieścić zna się na swojej pracy i potargowac się można p.Zdzisław tel.505020798 stopień zadowolenia 100 chętnym prześle zdjęcia na priv
3-kanaliza i woda wykonywała firma Kamiz ze Straszyna p.Zbigniew tel.501387405 troche to trwało zanim wykonali ale lepiej późno niz wcale z targowaniem ceny różnie bywa chętnym podeśle kilka zdjęć w czasie prac stopień zadowolenia 80
4-tynki gipsowe wykonane całkiem nieźle ekipa solidna choć długo robili (pewnie za dużo zleceń przyjęli naraz) tel.605764327 imię gdzieś mi uciekło stopień zadowolenia 80 można się targować chętnym prześle zdjecia na priv.
jak znajde pozostałe telefony to je umieszcze
pozdrawiam

GośkaR
23-04-2010, 22:31
Witam, poszukuje hydraulika , możecie kogoś polecić ?

wojtas122
26-04-2010, 22:50
Witam. Jeżeli ktoś potrzebuje coś kutego(ogrodzenia, bramy, balustrady itp) a nie składanego z elementów z hipermarketów to mogę pomóc w doborze i realizacji .Istniejemy od 1986r. W razie pytań zajrzeć można w moje ogłoszenie na FM tam są namiary. Średnio jesteśmy raz w tyg w 3mieście.pozdrawiam P.S. w tą środe jestem od rana w 3mieście

YAROK
26-04-2010, 23:22
dziekuje za namiary, bede sie kontaktowal. Czy Tobie projektowal wlasnie przebudowe domu?
pozdrawiam,
Przemek
WITAM
TAK MUSIALEM przeprojektowac dom do celow dzialanosci - gabinetu fizjoterqpii manualnej, pozdrawiam


[ moderowano - reklama ]

Jarek i Ala
26-04-2010, 23:44
A gdzie można znaleźć podobną listę z Dolnego Śląska

jimmy123
27-04-2010, 09:10
Pilnie szukam ekipy do stanu surowego myślałem nad:

Jacek Szymichowski-Kiełpino
lub
Usługi Remontowo-Budowlane Marcin Rzeppa

Co możecie mi doradzić?
Czy nie macie żadnej godnej polecenia ekipy do budowy domu?Jest aż tak żle?
Jutro odbieram projekt:/ Czasu coraz mniej:/

daszaA
27-04-2010, 14:06
Witam, poszukuje hydraulika , możecie kogoś polecić ?
Janusz 504 159 856. Jest z Pucka ale objeżdza trójmiasto i okolice

Mały
27-04-2010, 16:41
Zapraszam do rozmowy. 0605-848-430

mała7x
27-04-2010, 21:07
oczywiście, że można - podaj maila albo wyślij coś na mój: mitsubishifan MAŁPA wp.pl <- wiadomo, co trzeba wstawić w miejscu MAŁPA :)
moje balustrady nie są cynkowane, ale na życzenie coś takiego robi (kąpiele antykorozyjne) - za dodatkową opłatą oczywiście

u mnie zrobił kute liście, różyczki - po prostu coś pięknego i przede wszystkim nieszablonowego (za dużo się naoglądałem balustrad złożonych z gotowych elementów z marketów...)
właśnie zamówiłem u niego przęsła do ogrodzenia, furtkę i bramę przesuwaną - nawet specjalnie się nie umawialiśmy, co ma tam być - mam nadzieję, że znów mnie pozytywnie zaskoczy designem
wielkie dzięki za info - mail poszedł;]

Kolbudzian
04-05-2010, 22:01
Ja chciałem podziękować Panu Grzegorzowi za wspaniale położone kafelki.
Mogę go szczerze polecić na Białej liście - jest rewelacyjny jeśli chodzi o jakość prac.
Do tego super miły i przyjazny - wiele razy służył mi radą z niemal każdego zakresu prac wykończeniowych.

Telefon do p. Grzesia: 501 299 927.

Abigor
04-05-2010, 22:32
Mam ekipę godną polecenia do budowy stanu surowego,z czystym sumieniem i z całą odpowiedzialnością mogę ich polecać.Ponieważ korzystałam z nich dwukrotnie,też korzystali z nich również moi znajomi i krewni, jak do tej pory wszyscy z nich są w stu procentach zadowoleni.Ekipa jest sympatyczna,czysto prowadzi budowę,dużo doradzają i znają się na rzeczy. POLECAM EKIPĘ BUDOWLANĄ JERZEGO LESZKOWSKIEGO. KONTAKT 605-918-287 KOMÓRKA.

Jednak co tępe to tępe.
Autoreklama bez podparcia konkretami tu nie działa!

Mały
07-05-2010, 13:19
Gdyby ktoś szukał ekipy od podbitki dachowej oraz podmurówek to
Zenek , tel. 0515-414-890 - właśnie kończą u mnie podbitkę.

asiulka
08-05-2010, 14:31
witam,

proszę o polecenie sprawdzonego składu z kostką brukarską, najchętniej Gdansk lub okolice, słyszałam ,że są spore róznice w cenie, naturalnie zależy mi na tych stosunkowo najtańszych
proszę też o polecenie żwirowni w tych okolicach

Ronin_Namor
08-05-2010, 14:39
Witam
Czy moze ktos polecic sprawdzona ekipe od elewacji? Moze zle szukalam ale nie znalazlam nikogo w tym watku. Pozdrawiam Ania

Jeśli jeszcze szukasz sprawdzoną ekipę do elewacji to służę danymi ekstra ekipy, która ocieplała mój dom. Korzystając z okazji chciałbym zapytać o elektryka do drobnej roboty domofonowej w Gdańsku-Sobieszewie. Z góry dzięki. Pozdrawiam, Ronin+

mazy
10-05-2010, 22:15
Jestesmy na etapie wykańczania wnetrza domu i podsumowujac całą budowę moge polecic :
- Stan surowy otwarty p. Marek Bronk tel. 515-129-785, cenowo na srednim poziomie, ale u nas praktycznie zajmowal sie wszystkim poniewaz akurat nie moglismy poswiecic zbyt duzo czasu na budowe,wiec zamawial materiały, kontaktowal sie z kier. budowy no i oczywiscie z nami. Sympatyczny, rzetelny i terminowy
- elektryka - p. Freiberg, byl juz polecany na tym forum, niestety tel. gdzies mi zaginal.
- posadzki p. Durzyński tel. 515-188-201 - ekipa sprawna, z podlogami nie mamy teraz na etapie układania zadnych problemów
- ocieplenie poddasza+płyty k-g - p. Janusz Pałuczak tel. 501-212-956, znalezlismy go na tym forum i nie zawiedlismy sie, zdaje sie ze juz wczesniej o nim pisałam wiec nie bede sie powtarzac
- kafelkowanie + prace wykonczeniowe - p. Sebastian Cieślik tel. 508-386-055, zrobił nam pieknie łazienke, doradzil i podpowiedział fajne rozwiazania (łazienka b. mała a w efekcie koncowym wyglada na wszystko sie zmiesciło i miejsca jeszcze sporo :) ), kładł tez kafle 98x21 na całym parterze, no i ogólnie jestesmy bardzo zadowoleni, za kilka dni "wraca" do nas zeby połozyc kafle w kuchni i zrobic sufit czesciowo podwieszany.
A i byłabym zapomniała o kier. budowy - p. Jacek Sypniewski tel. 603-769-950 - jesli ktos szuka kier. który naprawde dopilnuje budowy to polecam, bez problemu przyjeżdzał na kazda naszą prosbe, wielokrotnie sam kontrolowal ekipe, robil zdjecia itp. Polecili Nam go znajomi i to był strzał w dziesiatke
A reszta fachowców ? Z jednym wyjątkiem nie najgorsi ale chyba nie do umieszczenia na Białej liście....

ewa-krzysiek
11-05-2010, 11:56
witam
I się zaczęło nikogo nie polecam bo dopiero początek. Mam ekipę z centralnej polski więc nic nie piszę. Interesuje mnie opinia o hurtowni Bat z Pruszcza Gdańskiego z ul. tczewekiej 7 lub z Jazdbud tez z Pruszcza ul. przemysłowa nie wiem na którą się zdecydować ceny podobne.Gorąca proźba o polecenie mi kogoś do przyłącza wody ( ceny mnie przerażają)im więcej kontaktów tym może coś się uda znaleźć.

dragonfly
14-05-2010, 13:13
Witam,

Jesteśmy na etapie układania glazury i terakoty. Sama nieraz korzystałam z forum, w związku z czym chciałabym polecić z czystym sumieniem kilku wykonawców:

- Wykończeniówka - polecany już wcześniej p. Zbyszek Miętki ( 601-461-951 ) wraz z bratem, układali u nas wełnę, profile, płyt g-k, robili sufity podwieszane, zabudowy g-k, cekolowanie i malowanie. Prawdziwi z nich profesjonaliści, pracowici, dokładni, terminowi i pomysłowi, załatwiali materiał, doradzali, posprzątali po sobie. Stawki mają średnie, przy większych robotach można z nimi negocjować.

- Dekarz p. Mirek Labuda ( 508-294-043 ) – ma dużą ekipę, przez co robi szybko i dokładnie. Kładł u nas Monzę Plus Robena, robił orynnowanie i obróbki blacharskie. Stawki ma przystępne, jego pracownicy to porządne chłopaki, stosowali się do naszych najdrobniejszych uwag.

- Tynki i posadzki – p. Mirek Toporek ( 605-103-371 ) – jego ekipa robiła nam tynki i posadzki. Nie musieliśmy się o nic martwić. Materiał mieli swój, powyliczali wszystko dokładnie, nadlali spaprane przez wcześniejszą ekipę schody. Stawki ma przystępne, jest słowny i terminowy.

- Elektryk p. Sławek Sobisz ( 695-466-989 )– dokończył u nas to czego wcześniejszy elektryk nie raczył zrobić. Niedrogi, pomysłowy, doświadczony, prawdziwy fachowiec.

- Firma „MEGABUD” z Rumii ( 58 671-38-18 ), kupowaliśmy u nich okna Avante. Później jeszcze parapety, a teraz rozważamy zamówienie drzwi wewnętrznych Ronkowskiego i rolet drewnianych. Pan Michał – szef osobiście przyjechał na pomiar i odpowiedział na wszystkie moje pytania. Wysłałam zapytania ofertowe do siedmiu firm, ale ich oferta okazała się najlepsza.

- AMBIT Kartuzy (58 684-07-70) – kupowaliśmy u nich dachówkę, rynny i okna połaciowe. Atrakcyjne ceny, szybka dostawa.

To wykonawcy i firmy godne polecenia. O pozostałych fachowcach, z którymi się zetknęliśmy, wolę nie pamiętać…

TAG75
15-05-2010, 11:00
Proszę o polecenie kogoś kto wykonuje drzwi prysznicowe na wymiar.

orasje
15-05-2010, 15:54
A ja szukam brygady przede wszystkim do wykonania izolacji piwnicy (będzie pod ziemią) + styrodur + folia kubełkowa oraz drenażu wokół budynku jak też brygady, która postawi dom w stanie surowym zamknietym - no i oczywiscie jest wolna. Budowa w okolicach Żukowa. Może macie państwo kogoś na oku?

AnnaCZ
16-05-2010, 17:53
Polecam Wiesława Czub który robi super instalacje elektryczne, bardzo szybko i solidnie.
nazwa jego firmy elmont-jan oraz numer kontaktowy 504010098

:)

magdazaba
18-05-2010, 15:19
Polecam ekipę od wylewek: tel. 660 343 974 - robili u nas tylko wylewki, tynki robiła inna ekipa (też równo na ścianie ale nie słowni z terminani). Za to wylewki super - wszystko maszynowe, równe. Robota zrobiona czysto i sprawnie.

radzik12
19-05-2010, 10:03
WITAM
Mam ekipę stolarzy godną Polecenia zrobili u mnie piękne dębowe drzwi, według rysunku z salonu prestige ( nawet ładniejsze) warto nadmienić że w prestigu te same drzwi kosztują prawie 4000 a ja zapłaciłem za moje 1600,
co do wykonania 0 zastrzeżeń do tego wszystko bez problemu sprawnie i w terminie. !!
Pan Marek robił u mnie również kuchnie też 0 zastrzeżeń.
A najważniejsze że po rozliczeniu , po moim jednym telefonie ( zapomniałem o listwie ) zjawił się od razu i dokończył temat.
Jestem naprawde zadowolony, solidnie profesjonalnie i w ludzkich pieniądzach
pzdr. radzik

Pan MAREK
0 607 377 899
p.s. firma nazywa się MARKUS

magdazaba
19-05-2010, 19:49
Znaleźliśmy szambo NIE z Radomia (czytałam, że jakieś firmy z Radomia nie sprawdzają się- patrz czarna lista) i taniej nam wyszło podaje namiary tel.502 283 962, miejscowość Solnica, ale dowożą w okolice Trójmiasta bez problemu. Zamówienie zrealizowane w ciągu kilku dni, trzeba tylko przygotować wykop.

jerzy53
19-05-2010, 21:35
Potrzebuje fachowców do montażu siłowników bram skrzydłowych. Czy ktoś może mi polecić? Pilne. Z góry dziękuję.

dana531
22-05-2010, 19:49
Poszukuje dobrej i sprawdzonej ekipy do ocieplenia domu wraz ze strukturą z okolic Redy

nika78
23-05-2010, 20:04
Jeśli ktoś szuka solidnej ekipy na stan surowy to naprawde z czystym sercem moge polecić ekipe pana Jurka Zakrzewskiego (Cygana), która u mnie buduje, właściwie już kończą, cała budowa zajeła im 1,5 miesiąca, wszystko równiutko i zgodnie ze sztuką budolaną. Ekipa ta już wielokrotnie była polecana na tym forum. Jeśli ktoś chce zobaczyć ich prace to zapraszam do mojego dziennika
http://forum.muratordom.pl/blog.php?79848

Ekipa budowlana - Jurek Zakrzewski 607 226 455

Ceśli też moge polecić, więźbe kładli w 2,5 dnia, też bardzo solidnie,

Cieśle - Piotr Szmajtka 507 335 324

izabela1984
25-05-2010, 13:43
Jeśli ktoś szuka solidnej ekipy na stan surowy to naprawde z czystym sercem moge polecić ekipe pana Jurka Zakrzewskiego (Cygana), która u mnie buduje, właściwie już kończą, cała budowa zajeła im 1,5 miesiąca, wszystko równiutko i zgodnie ze sztuką budolaną. Ekipa ta już wielokrotnie była polecana na tym forum. Jeśli ktoś chce zobaczyć ich prace to zapraszam do mojego dziennika
http://forum.muratordom.pl/blog.php?79848

Ceśli też moge polecić, więźbe kładli w 2,5 dnia, też bardzo solidnie, jeśli ktoś będzie zainteresowany to podam potem nr tel, bo dziś go nie mam przy sobie

Witam
Mam pytanie, może doś źć bezpośrednie ,ale czy można wiedziec ile Pan Zakrzewski zażyczył za swoja pracę? Bo właśnie jestem na etapie szukania ekipy i porównywania cen wię ctaka informacja była by dla mnie cenna:)
Pozdrawaiam serdecznie

hub75
08-06-2010, 11:09
Gdyby kogoś "nawiedził" rój pszczół (tak jak mnie w ostatni weekend) i straż pożarna go "oleje" to polecam pszczelarza z Łęgowa który przygarnie pszczoły: 501-154-563.

madmaxer
18-06-2010, 21:21
Poszukuje dekarza, ale takiego z doswiadczeniem i myslacego - do naprawy usterki dachu (woda gdzies po folii leci przez dachowki i scieka po scianie - trzeba znalezc gdzie przecieka...) - gm. Kolbudy, Jankowo Gdanskie. Macie kogos godnego polecenia?

adip123
20-06-2010, 17:14
Wszelkie prace budowlane - Stanisław Szyca 604890459, żałuję, że spotkałem go dopiero na koniec budowy, pierwszorzędny fachowiec i przede wszystkim - myśli na budowie !!!


Faktycznie dobry fachowiec, także polecam

Kolbudzian
21-06-2010, 13:44
Ze swojej strony bardzo polecam:
Hurtownia artykułów budowlanych DUET - mieści się w Bąkowie po drodze do Kolbud (w miejscu byłego PGR, brama na tych 2 ostrych zakrętach :) ) - ( 58 ) 682 15 10)
ostatnio kupowałem tam kostkę brukową w rewelacyjnej cenie, ale mają pełny asortyment z narzędziami włącznie. Warto się potargować.

Ekipa budowlana - Wilczewskibud, Sylwester Wilczewski - 501 467 551; robili u mnie podbitkę, ale ztcw. to zajmują się różnymi pracami (właściciel ma kilka ekip od różnych zadań).

dana531
23-06-2010, 08:10
Witam
Poszukuję solidnego wykonawcy do zabudowy kuchni w Redzie.
Z góry dzięjkuję za pomoc

Krzyzak
23-06-2010, 09:29
Ekipa budowlana - Wilczewskibud, Sylwester Wilczewski - 501 467 551; robili u mnie podbitkę, ale ztcw. to zajmują się różnymi pracami (właściciel ma kilka ekip od różnych zadań).

ten pan akurat buduje dom mojej siostry (kompleksowo od zera, obecnie na etapie elewacji) - jak narazie slyszalem same pochwaly a wrecz zachwyty :)
druga ekipa robi jej remont starego domu i tez bez zastrzezen
bylem, widzialem, wzialem namiary, bo niedlugo chce cos zrobic z kominami (ciekna), wiec pewnie bede mogl wystawic cenzurke podparta osobistym doswiadczeniem

bauer311
24-06-2010, 16:52
Ja z kolei polecam usługi pana Michała Malinowskiego z Gdańska Osowej (opisywanego już na forum). Pan Michał buduje mi dom w Kaczkach - stan surowy otwarty. Ceny bardzo przystępne, a przy tym pracowitość i uczciwość, co dziś jest rzadkością. Zawsze służy pomocną radą, jak obniżyć koszty budowy (bez pogorszenia jakości) co ma w dzisiejszych czasach niewątpliwe znaczenie. Fachowiec z niego pierwsza liga!!! Telefon do p. Michała 601 338 477, a chętnych do obejrzenia jego pracy zapraszam do Kaczek k. Trąbek Wielkich (mój nr 504 507 061)

orzeszkowa
24-06-2010, 17:29
Wiatm, Poszukuję solidnego wykonawcy instalacji sanitarnych i kanalizacyjnych. Z góry dziękuję za pomoc

wojtek_bud
25-06-2010, 07:41
Witam,

We wtorek byłem w firmie Aquatic z Lublewa i rozmawiałem z panem Tomkiem (nazwiska nie pamiętam) ale nr. 510-158-102, ma mi przygotować ofertę na całe wod-kan, ogrzewanie, kaloryfery i piec. Powiem cie tylko że facet konkretny tylko boję się wysokości wyceny, jak tylko ją dostanę to dam znać.
A może ktoś poleci mi okna, szukałem i widzę że polecają firmę z Gdańska Optimus. Może ktoś polecić kogoś nie drogiego? Pozdrawiam.

kordzik
26-06-2010, 20:06
Wszelkie prace hydrauliczno-kanalizacyjne, CO. Waldemar SKRZYPKOWSKI. 782 494 005. Ktoś go rekomendował na forum i ja potwierdzam jego kompetencje, oraz profesjonalizm. Młody chlopak, ale z dużą wiedzą i zaangazowaniem. Szczerze polecam.

aprilka1000
28-06-2010, 11:18
Witam,

We wtorek byłem w firmie Aquatic z Lublewa i rozmawiałem z panem Tomkiem (nazwiska nie pamiętam) ale nr. 510-158-102, ma mi przygotować ofertę na całe wod-kan, ogrzewanie, kaloryfery i piec. Powiem cie tylko że facet konkretny tylko boję się wysokości wyceny, jak tylko ją dostanę to dam znać.
A może ktoś poleci mi okna, szukałem i widzę że polecają firmę z Gdańska Optimus. Może ktoś polecić kogoś nie drogiego? Pozdrawiam.

To sie zgadza Pan Tomek to konkretny facet. Robil wycene dla moich rodzicow , wszyscy byli bardzo zadowoleni , od razu po naszym telefonie pojechal na budowe zrobil pomiary a na drugi dzien mielismy dokladna wycene .
Weglug mnie ceny przystepne .

A co do okien to ja bede brala z MegaBud - Rumia . Wyslalam zapytania do wielu firm ale ta byla w miare z przystepnymi cenami , mila obsluga no i jest polecana na bialej liscie .
powodzenia

wojtek_bud
29-06-2010, 09:02
To sie zgadza Pan Tomek to konkretny facet. Robil wycene dla moich rodzicow , wszyscy byli bardzo zadowoleni , od razu po naszym telefonie pojechal na budowe zrobil pomiary a na drugi dzien mielismy dokladna wycene .
Weglug mnie ceny przystepne .

A co do okien to ja bede brala z MegaBud - Rumia . Wyslalam zapytania do wielu firm ale ta byla w miare z przystepnymi cenami , mila obsluga no i jest polecana na bialej liscie .
powodzenia

Witam aprilka 1000,

Wczoraj dostałem ofertę od Pana Tomka z Aquatic, i powiem Ci że mam jeszcze jedną od znajomego mojego ojca, rozmawiałem też z Panem Jackiem ( też polecany ) ale do dzisiaj ( od 21 czerwca ) nie dostałem wyceny a jak do niego wczoraj dzwoniłem to cyt. przecież się nie rozdwoję, hmmmmmm ..... wrrrrrr!!! Składając wszystko w całość to powiem że znajomy mojego ojca tańszy o 1 600zł od Aquatic ale tam mam za to umowę z gwarancją i fakturę no i całość rozmów wygląda konkretniej. Jeszcze w tym tygodniu umówiłem się ze znajomym aby zobaczyć jego kotłownię ( oni właśnie tam kończą ) i podejmę decyzję.

Co do okien, to możesz mi powiedzieć, czy rozmawiałaś tam z kimś konkretnym w MagaBud?
Daj znać, jak możesz.

Pozdrawiam serdecznie.

aprilka1000
30-06-2010, 00:18
W MegaBud mozesz poprosic Pana Grzegorza , swietnie doradzi i tez konkretny facet,szefem jest ( o ile dobrze pamietam) Pan Michal , jedna forumowiczka tez bardzo zachwalala jego.
a co do Aquatic , to tak jak mowisz , czasem lepiej zaplacic a miec gwarancje , robota bedzie dobrze i solidnie zrobiona .
A takie nie mile potraktowanie jakie Cie spotkalo .........................hmm tak to juz jest ale jego wina bo bezpowrotnie stracil klienta !!!
Ja kiedys uslyszalam od architekta ze nie chce sie mu tyle razy rysowac ( a narysowal jeden raz )

pozdrawiam

dana531
02-07-2010, 08:46
Ponawiam pytanie



Witam
Poszukuję solidnego wykonawcy do zabudowy kuchni w Redzie.
Z góry dzięjkuję za pomoc

zientas
02-07-2010, 19:45
Witam,
szukam dobrej sprawdzonej ekipy do zrobienia fundamentów, a jak dobrze pójdzie (banki) to pociągnięcia dalej.
czas wykonywania - druga połowa sierpnia.
Budowa okolice Kolbud
zientas

masza z Koleczkowa
03-07-2010, 13:09
witam,

proszę o polecenie sprawdzonego składu z kostką brukarską, najchętniej Gdansk lub okolice, słyszałam ,że są spore róznice w cenie, naturalnie zależy mi na tych stosunkowo najtańszych
proszę też o polecenie żwirowni w tych okolicach

Ostrzegam przed firmą kamieniarską Tech-Net w Chwaszczynie/Osowej. Wyjaśnienie na czarnej liście

plus1
06-07-2010, 08:48
Witam, poszukuję ekipy od ogrodzeń.
Budowa okolice Przodkowa
Pozdrawiam,

madzia198
07-07-2010, 16:12
polecam w oknach goldline na wałach jagiellońskich w gdańsku 58 303-62-57 mimo, że Pani obsługująca klientów jest mloda to ma dużą wiedze na temat tego co sprzedaje,robią szybko solidnie i nie drogo.

Wojtek_Woźniak
14-07-2010, 18:05
Polecam dekarza pana Zenona Kropidłowskiego [693482184]. Uratował mój dach, kompletnie skaszaniony przez poprzedniego ignoranta.

Pompe ciepła zakładał mi pan Marek Hintzke z firmy MMSolar z Gdyni [602603195]. wszystko działa bez zarzutu [jestem po pierwszym, jakze ostrym, sezonie zimowym]. Kontakt z firma bez zarzutu. Sa tez stosunkowo tani.

Jeśli ktoś chciałby tez piekne schody z drewna to moge polecić pana Mariana Ranachowskiego [603983345]spod Żukowa [zajmuje się tez innego rodzaju stolarką]. Nasze wyszły mu idealnie. Widać, że facet jest perfekcjoniastą.

Godna polecenia jest tez ekipa elektryków - braci Jędrzejewskich [501659402]

i na tym konczy się moja lista osób godnych polecenia po roku od momentu zamieszkania :).


Znacie może kogoś godnego polecenia kto uratowałby cieknąca piwnicę, przy której poddały sie już dwie ekipy?

motylanogha
22-07-2010, 12:11
Poszukuję ekipy do wykończeniówki w Gdyni - Grabówku:
- szpachlowanie
- malowanie
- kafelki i terakota
- przeniesienie wanny, sedesu,
- postawienie ścianki i pawlaczy z G-K

Możecie kogoś polecić?

radom007
22-07-2010, 22:45
Czy możecie mi polecić fachowców od wentylacji mechanicznej? W projekcie mam wentylacje grawitacyjna i koniecznie chce zmienić na mechaniczna. Budowę rozpoczynam niebawem i niechce ponosić zbędnych kosztów - kominy, nawiewniki itd. Chciałbym aby wszystko było wykonane bardzo porządnie.

dagmar_24
24-07-2010, 21:51
Witam
W tej chwili kończę stan surowy domu w okolicach Sobieszewa i w związku z tym może ktoś może mi polecić:
1) ekipę do ocieplenia ścian zewnętrznych
2) zrobienia wylewek na podłogówce
3) ogrodzenia

Polecić mogę na razie:
1) geodetę Jacek Banasik 660480800
2) firmę Ambit dachy

Pozostali fachowcy przez których do tej pory przebrnęliśmy dali się znieść ale przekonaliśmy się o starej prawdzie że strzeżonego Pan Bóg strzeże :)

Pozdrawiam

dana531
24-07-2010, 21:59
Witam.
Ponownie proszę o namiary na porządnego stolarza pd kuchni,może ktoś zna takowego,

Mały
26-07-2010, 13:07
Witam.
Ponownie proszę o namiary na porządnego stolarza pd kuchni,może ktoś zna takowego,
Wojtekkk z forum 0604-787-431 - telefon na czas dzwonienia należy trzymać z daleka od uszu ;) .

mxw
26-07-2010, 22:30
Witam,

Poszukuje pilnie ekipy do wykonania elewacji zewnętrznej w centrum Gdańska, czy ktoś może mi polecić solidnych fachowców z okolicy ?
[ocieplenie jest już zrobione, trzeba tylko nałożyć strukturę]
Pozdrawiam i dziękuję za szybka odpowiedz

tel. kom 782 922 413 :rolleyes:
[email protected]

netpagowski
31-07-2010, 10:44
Witam, jako wspólnota przymierzamy się do remontu kamienicy - kompleksowego - m.in. ocieplenie, elewacja, izolacja pozioma i pionowa, ogrodzenie itd (bez dachu) Zależy nam na rzetelnych wykonawcach, dlatego jeśli i może polecić kogoś, to bardzo proszę o namiary . Za wszelką pomoc będę wdzięczny .

[email protected]

madman
31-07-2010, 14:58
0

magdazaba
01-08-2010, 18:33
Madman! Nowy a już zdążył się uśmiać na naszym forum - to znaczy nie jest takie nudne. Trochę się wymądrza- ale i tak Go witamy!

natalie05
04-08-2010, 14:13
Witam,
Sama trzy miesiące temu szukałam tutaj ekipy, to teraz może pomogę innym. Polecam Pana Waldemara Breskę z ekipą. Robili u mnie generalny remont z burzeniem ścian i stawianiem na nowo, kafelkowanie, malowanie, podłogi etc. Namiar:691 840 794. Wszystko poszło bardzo sprawnie i bez zastrzeżeń.
Pozdrawiam

kevinlomax
10-08-2010, 10:45
To jak Trójmiasto to polecam firmę ROKOKO Adam Mejer z okolic Gdańska. Facet robi kowalstwo artystyczne z prawdziwego zdarzenia. Zamówiłem u niego stojak na rowery ręcznie kuty - chodziło mi o to by nie był sklejany z jakichś gotowych elementów z Castoramy tylko taki porządny z liśćmi i w ogóle bajer. Nie wziął za dużo i zrobił dokładnie według wymiarów jakie mu podałem. Jak nie był czegoś pewny to dzwonił, bardzo uprzejmy człowiek i konkretny. Z tego co widziałem to robi wszystko co można wykuć i pospawać. Zatem Polecam - Adam Mejer - Rokoko. Nie podaję numeru telefonu bo może sobie tego nie życzyć a i tak jak ktoś będzie chciał to wejdzie na jego stronę.

wojtas122
10-08-2010, 13:56
Kilka postów wyżej były pytania odnośnie bram , ogrodzeń balustrad . Polecam usługi naszej firmy. Wykonywane przez nas prace są robione w naszej kuźni, nie stosujemy gotowych elementów z hipermarketów (groty, nasadki eski itp...). Więcej na P.W.. Montaż cała Polska
Pozdrawiam

MartaPR
12-08-2010, 14:29
witam,

Poszukuję kogoś poleconego zajmującego się wykańczaniem wnętrz - konkretnie chodzi mi po położenie tapety na klatce schodowej.
Pracy nie jest dużo dlatego nie wszyscy chcą się fatygować.
lokalizacja : okolice Kolbud,

Dzięki!
Pozdrawiam

anikka
12-08-2010, 18:10
Witam,
szukam pilnie ekipy do wykonania tynków zewnętrznych - chodzi o drobne poprawki po poprzedniej ekipie tynkarzy + położenie ostatniej warstwy tynku typu baranek. Dom jest zlokalizowany w Gdańsku Wrzeszczu.

Po przejrzeniu forum znalazłam pochlebne informacje o ekipach:
Andrzej Krencki
pan Bielawa i Klein

Czy potwierdzacie lub możecie kogoś innego polecić?
Anikka

Tomasz Drazkiewicz
13-08-2010, 02:17
Chcialbym wszystkim budujacym polecic panow Arka i Wojtka Gurskich. Panowie zajmuja sie szeroko rozumiana wykonczeniowka. U mnie robili ocieplanie dachu, zabudowe skosow wlacznie z wolim oczkiem, ocieplanie sufitu na poddaszu, wszystkie sufity podwieszane wlacznie z wystajacym gzymsem w salonie i kuchni na podswietlenie sufitu, ocieplenie sufitu w garazu, zabudowa kominka, malowanie calosci wewnatrz, tynk mozaikowy.

A wszystko oczywiscie zaczelo sie od Bialej Listy 3miasto. Pozniej spotkanie, negocjacje, umowa i mile zaskoczenie - panowie zaproponowali super ceny z zaprzyjaznionej hurtowni. Oczywiscie problem transportu tez odpadl. Pracuja od 0700 do 1700, z przerwami na kawe, posiadaja wszystkie potrzebne im narzedzia, a nie jak moglem zaobserwowac u innych robiacych u mnie ,,fachowcow’’ mlotek i niewiele oleju w glowie. Potrafia doradzic, a przede wszystkim sluchaja inwestora, ktory moze nie zawsze zna sie na rzeczy, ale chcialby zrobic cos inaczej niz inni. Nie maja zadnych oporow w pokazaniu swoich dawnych, jak i trwajacych budow czy remontow, oczywiscie za zgoda wlasciwieli. Nigdy nie bylo zadnych problemow z lacznoscia i wlasciwie to oni wiecej do mnie dzwonili ustalajac rozne rzeczy, likwidujac watpliwosci czy wrecz zalatwiajac materialy nie takie jak bylo ustalone, ale o podobnych parametrach.
Skorzystalem z wielu ich rad i nawet moj Kierbud dziwil sie, ze po wczesniejszych ,,schodach’’ z majstrami znalazlem takich ludzi. Sa dokladni i wydaje mi sie, ze nie maja czasu na fuszerki, na pozniejsze poprawki. Dlatego np. wszystkie plyty G-K szpachluja 2-krotnie na calej powierzchni, a nie tylko na laczeniach. Lacza je pzry tym specjalna tasma, takze nic nie peka.
Pozniej juz, po wywaleniu kominkarza zajeli sie takze obudowa kominka, ktora im wyszla po prostu cudownie.
Pelny profesjonalizm.

tel Arek Gurski 783903130
tel. Wojtek Gurski 880675181

Fabia
13-08-2010, 21:26
Z pomocą tego forum i białej listy znalazłam Pana od przeprowadzek i wszelkich usług transportowych, to Pan Damian tel. 888 243 754.
Pomocny w załadunku i rozładunku, a do tego za rozsądną cenę. Polecam, a nie zawiedziecie się.

Fabia
13-08-2010, 21:34
Po przejrzeniu forum znalazłam pochlebne informacje o ekipach:
Andrzej Krencki
pan Bielawa i Klein

Czy potwierdzacie lub możecie kogoś innego polecić?
Anikka

Odnośnie tynków Pana Krenckiego. Robił je u nas. Po niemal dwóch latach postanowiliśmy wybić otwór pod nowe okno. To tylko ja wiem ile mój małż namęczył się zanim skuł tynk w wykonaniu Pana Krenckiego. Bardzo solidna robota.

anikka
13-08-2010, 23:24
Fabia, dzięki bardzo:)
Anikka

arkadio 123
18-08-2010, 11:09
szukam tel do projektanta zjazdow w pomorskim, ladnie prosze

marjucha
18-08-2010, 11:28
szukam tel do projektanta zjazdow w pomorskim, ladnie prosze

Pan Wojciech Niżnikiewicz
el. 691-091-879

Spartankaa
18-08-2010, 14:01
Witam,

czy ktos z szanownych forumowiczow budowal dom od zera do stanu developerskiego z jedna firma? Tzn to, ze owa firma mogla kogos podnajac ( do okien, dachu etc ) to naturalne ale czy komus udalo sie znalezc firme, ktora to wszystko byla w stanie ogarnac tak aby inwestor rozmawial tylko z jedna firma?

My szukamy ale bezskutecznie. Stawiam dobry koniak/wino czy inny trunek komus kto bedzie w stanie mi taka ekipe polecic.

Z gory dziekuje
pozdrawiam
Beata

arkadio 123
18-08-2010, 16:08
dziekuje marjuha prawie jednoczesnie moj kumpel podeslal mi tez Pana Niznikiewicza :)

pikorek
18-08-2010, 18:50
Witam
W tej chwili kończę stan surowy domu w okolicach Sobieszewa i w związku z tym może ktoś może mi polecić:
1) ekipę do ocieplenia ścian zewnętrznych
2) zrobienia wylewek na podłogówce
3) ogrodzenia

Polecić mogę na razie:
1) geodetę Jacek Banasik 660480800
2) firmę Ambit dachy

Pozostali fachowcy przez których do tej pory przebrnęliśmy dali się znieść ale przekonaliśmy się o starej prawdzie że strzeżonego Pan Bóg strzeże :)

Pozdrawiam

Hej - my też mamy prawie surowy w Sobieszewie. Nasza ekipa ma się zająć ocepleniem i wylewkami. Jak będą gotowi to dam znac

animurka
21-08-2010, 16:28
Spece od szpachlowania, k-g i malowania, którym mogę udzielić 100% rekomendacji to polecany już wcześniej na tym forum Pan Zdzichu & company tel. 503 98 36 01.
Sufity mamy prościutkie, a oglądaliśmy je już chyba pod każdym kątem. Ściany równiutkie, mimo że musieli się sporo napocić, aby wyrównać je po Panu Kręckim, którego niestety nie polecam. Bardzo pomogli nam również w dokończeniu innych prac po partaczach, którzy wyłgali się od roboty (ocieplili garaż od wewnątrz, założyli jętki i podłogę na strychu, zamontowali parapety wewnętrzne itp). Cenowo są konkurencyjni,mimo że ich pomoc i jakość wykonanych u nas prac warta była każdych pieniędzy ;) Oszczędnie gospodarowali powierzonym materiałem, a porządku jaki panował na budowie podczas ich prac to jeszcze nie było i chyba do czasu przeprowadzki już raczej nie będzie. Ku mojemu wielkiemu rozżaleniu nie kładą płytek, ale za to we wszystkim innym czego się podejmą nie zawodzą. Są z okolic Gościcina, ale twardo wystawali w korkach i codziennie dojeżdzali do Pruszcza Gdańskiego.
Polecił nam ich zaprzyjaźniony forumowicz-agnieszkowicz (jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam Panie Krzysztofie), który zapewne nie obrazi się jeśli napiszę prawdę,
że u niego również sprawdzili się bez zarzutu.

Mały
22-08-2010, 11:18
Zdzisław jest konkretnie z Gościcina.

TAG75
22-08-2010, 12:39
Kończe dom w związku z tym parę uwag na temat ludzi którzy przewineli się u mnie i byli polecani tutaj na białej liście:
1. pan Marek 601 831 484 wylewki- cóż wylali powiedzmy że nie najgorzej choć poziomowanie pozostawia troche do życzenia...
2. pan Piotr 506 784 061 elewacje i prace wewnętrzne- umówiony był na elewację ale ciągle nie miał czasu w związku z tym ocieplenie robił zaprzyjażniony z nim wykonawca w miarę ok... Pan Piotr zimą robił zaś poddasze (zabudowa ) + sufity podwieszane o ile zabudowa poddasza jakoś wyszła to już sufity podwieszane z K-g to totalna porażka, krzywo, niedbale widać brak czasu bądz umiejętności w związku z powyższym na robienie tynku na elewacji nie dostał już szansy. Możliwe że elewacje robi ok ale na wykończenie w środku NIE POLECAM.
2. pan Jacek Piasecki (kafle +wykończenia wnętrz) jedyna osoba która powinna znaleść się na tej liście! To mistrz w swojej profesji, dokładny, uczciwy, nawet jak klient czegoś nie widzi to i tak robi jak najlepiej gdyż to stara dobra szkoła która odpowiada za jakość swojej pracy w pełni tego słowa znaczeniu. Niestety pan Jacek nie ma już wolnych terminów do końca roku (nic dziwnego) i nie zgodził sie na podanie tel tutaj na forum jednakże jak będzie miał jakieś wakanty po nowym roku z przyjemnościa podam jego namiary!
Uważam że zanim kogoś się tutaj poleci należy mieć pewność że jakość pracy jest na najwyższym poziomie zaoszczędziłoby to rozczarowań następnym.

Edit 22.01.2011: namiar do p.Jacka: 502703875 :)

belgrath
23-08-2010, 16:36
Witam.
Poszukuję kamieniarza "osoby" która za niezbyt wygurowane pieniądze potnie mi kamień polny na plastry o gr. 4-5 cm w okolicach trójmiasta - Kaszub. (miło by było jeżeli ktoś z was juz ciął kamień o podanie ceny za m2)
Z góry dzięki za odpowiedzi.
PR: [email protected]
Pozdrawiam.

animurka
30-08-2010, 20:56
witam
I się zaczęło nikogo nie polecam bo dopiero początek. Mam ekipę z centralnej polski więc nic nie piszę. Interesuje mnie opinia o hurtowni Bat z Pruszcza Gdańskiego z ul. tczewekiej 7 lub z Jazdbud tez z Pruszcza ul. przemysłowa nie wiem na którą się zdecydować ceny podobne.Gorąca proźba o polecenie mi kogoś do przyłącza wody ( ceny mnie przerażają)im więcej kontaktów tym może coś się uda znaleźć.

My większość materiałów braliśmy z firmy Mach również z Pruszcza (obok skarbówki) ogólnie bardzo miła i kompetentna obsługa, ceny konkurencyjne, zniżki dla stałych klientów, szybka dostawa (towar mieliśmy często tego samego dnia co zamawialiśmy). Nadmiar zamówienia zawsze można zwrócić co jest super. O tych firmach co piszesz nie mam zdania ale wiem że warto wziąć pod uwagę tą z której korzystaliśmy. Mam wrażenie że Bat wychodzi trochę drożej ale kupowaliśmy tam tylko jakieś drobiazgi więc mogę być w błędzie.

pidi78
31-08-2010, 14:53
Z pomocą tego forum i białej listy znalazłam Pana od przeprowadzek i wszelkich usług transportowych, to Pan Damian tel. 888 243 754.
Pomocny w załadunku i rozładunku, a do tego za rozsądną cenę. Polecam, a nie zawiedziecie się.

ja niestety z tym panem mam skrajnie niemiłe doświadczenie. Ustaliliśmy termin przeprowadzki. W dniu przeprowadzki nie odpowiadał na telefony. po zadzwonieniu z innego nr dowiedziałem się że jest w trasie i niestety nic go nie obchodzi że wystawił nas do wiatru. krótko: OKROPNY TYP

pidi78
31-08-2010, 14:55
ma ktoś może jakąś dobrą ekipę od ocieplenia w okolicach Bojana? Poszukuję takowej i chętnie skorzystam z dobrych doświadczeń forumowiczowej braci

Spartankaa
02-09-2010, 14:38
Czy ktos ma opinie o firmie

http://budownictwo-mueller.pl/

?

arkadio 123
02-09-2010, 17:09
prosze o polecenie projektanta instalacji gazowych

Hopkirk
03-09-2010, 23:35
Po pewnym już zaawansowaniu w budowie polecam z całym przekonaniem poniższych:

- Adaptacja projektu, pomoc w skompletowaniu dokumentacji oraz szybkie i bezproblemowe załatwienie pozwolenia na budowę: KL Projekt Żukowo www.lihs.pl

- kierownik budowy – Tomasz Pożarowszczyk, nielimitowana liczba wizyt na budowie, doradztwo, kontrola wykonawców, człowiek nie tylko od wpisów w dzienniku budowy: 502 723 754, 600 089 671

- okna Avante, brama garażowa: (nie będę oryginalny): Megabud Rumia

- elektryk – Karol Kolka, sprawnie, fachowo, z dobrymi podpowiedziami: 606 236 178

- geolog, badanie zagęszczenia gruntu: panowie Szyłańscy 502 526 801, 501 233 199

- jeśli ktoś zdecyduje się na prefabrykowaną więźbę dachową z gotowych wiązarów – Complex z Borkowa k/Żukowa: Marcin Gutowski 500 140 519

- wykończeniówka: zabudowy z płyt g-k, ocieplenia, sufity podwieszane, malowanie i wiele podobnych prac: dokładnie, terminowo, czysto, sympatycznie: bracia Gurscy 783 903 130

A gdyby ktoś szukał spokojnego miejsca na wypoczynek na Mazurach polecam www.goscinieczapiecek.pl

belleville
04-09-2010, 08:17
Schody, tylko i wyłącznie z firmą Konkol http://www.konkol-produkt.pl/

Pan Piotr Konkol wykonał u mnie w domu w Warszawie przepiękne schody, świetnie zrobione, super konkurencyjna cena w stosunku do lokalnych wykonawców. Polecam!

Spartankaa
06-09-2010, 09:44
Czy ktos ma opinie o firmie

http://budownictwo-mueller.pl/

?

Nikt nic o tej firmie nie slyszal???

lussy
06-09-2010, 11:58
Witajcie!.
Niedawno skończyliśmy budowę domu i niestety nie mogę polecić żadnej z firm która u nas robiła - totalna porażka!,
ale wyrównanie terenu pod ogród zleźliśmy firmie Rafał Wierczyński z Banina - super sprawa przyjeżdża terminowo, robi jak klient chce i też doradzi - oprócz zagospodarowania terenów zieleni robi również wykopy, niwelacje, rozbiórki, burzenie dowozi żwir i czarnoziem a zresztą można zobaczyć na jego stronie www.robotyziemne-wykopy.pl Bardzo polecam!
Namiary: Rafał Wierczyński 880-417-327

Obecnie szukam jakiejś ekipy, która w Czeczewie wykończyłaby moje trzy balkony ( opierzenie i wylewka). maci kogoś kto się tym zajmuje?? Pilne - bo zacieka mi już w domu!!!
Pozdrawiam

amsz
08-09-2010, 12:12
czy ktoś wspólpracował z panem Arkadiuszem Koszałka,
jaka opinia na temat jego pracy?

chodzi mi o wykonanie stanu surowego, może poleciłby ktoś jakąś inną sprawdzoną firmę

pozdrawiam

izabela1984
09-09-2010, 21:20
Kochanni z pełną odpowiedzialnością i ręką na sercu, mogę polecić ekipę zajmujacą się budową od stanu zero. Jest to ekipa z Przywidza bardzo uczciwi, słowni,znaja się na tym co robią itp mogłabym tak pisać bez końca bo chłopaki naprawdę są super i do tego niesamowicie sympatyczni:) oto tel Pan Rafał Błaszkowski 697 287 878

majcia
11-09-2010, 20:51
Z czystym sumieniem moge polecić elektryka - Pan Mirosław Adamczak tel: 609 934 983. Super fachowiec, terminowy, jak trzeba to i doradzi, ceny rozsądne ..polecam

Stelle
13-09-2010, 17:27
Gorąco polecam mistrza od łazienek p. Andrzej 0 724 300 950. Zajmuje się również innymi pracami remontowymi.

ewa_rk
15-09-2010, 10:38
Pół roku szukałam Dobrego stolarza.
Znalazłam. Stolarnia w Linii koło Lęborka.
Zakład prowadzą ojciec z synem.
Zamówiłam u nich drzwi zewnętrzne dębowe. Robota kunsztowna, mistrzowska.
Drzwi są piekne, wykonane wyjątkowo prceyzyjnie i solidnie. Montaż również.
Wszelkie moje kaprysy były uwzględniane. Wykonują też drzwi wewnętrzne i schody.
Jakość, terminowość i solidność to ich wizytówka.
Szczerze polecam.
Usługi stolarskie
Mirosław Pipka
Linia ul. Długa 110
tel 58 676 86 13
692 292 600

cytrynka81
22-09-2010, 14:47
Witam, poszukuje namiarow na osobe ktora zrobi projekt przylacza gazowego (okolice Pruszcza Gdańskiego)
Bede bardzo wdzieczna za namiary.

raffran
22-09-2010, 15:53
czy ktoś wspólpracował z panem Arkadiuszem Koszałka,
jaka opinia na temat jego pracy?

chodzi mi o wykonanie stanu surowego, może poleciłby ktoś jakąś inną sprawdzoną firmę

pozdrawiam

Arkadiusza Koszalki nie znam, ale mialem stycznosc z Henrykiem Koszalka i jego firma "Henbud" z Chwaszczyna i z czystym sumieniem moge ich polecic do budowy domu od zera az pod klucz. Do najtanszych nie naleza, ale ich robota warta jest tych pieniedzy.
Wiem, ze jego bracia rowniez buduja, byc moze to jest jeden z nich.

arkadio 123
22-09-2010, 21:42
Cytrynka, wlasnie jestem po rozmowie z projektantem inst.gazowych - namiary wzialem zr eszta z bialej listy : Michal Rejniak 692 163 274 przyjmuje w centrum Pruszcza - bardzo szczegolowo objasnia i widac ze posiada spora wiedze

TAR
23-09-2010, 14:40
Witam, poszukuje namiarow na osobe ktora zrobi projekt przylacza gazowego (okolice Pruszcza Gdańskiego)
Bede bardzo wdzieczna za namiary.

Nam wszystkie projekty przyłaczy robił Michał Rejniak i bylismy zadowoleni. Cena tez niezbyt wygórowana w porownanu do innych firm. Pozdr. A.

Spartankaa
24-09-2010, 12:06
OKNA

Jakiego producenta okien polecacie?

Jakies opinie o Gdanskiej Fabryce Okien?

Z gory dziekuje
Beata

Wakmen
25-09-2010, 20:21
... mialem stycznosc z Henrykiem Koszalka i jego firma "Henbud" z Chwaszczyna i z czystym sumieniem moge ich polecic do budowy domu od zera az pod klucz. Do najtanszych nie naleza, ale ich robota warta jest tych pieniedzy.....
Może jestem bardzo surowy a może tylko się czepiam ale widziałem 2 domy wykonane przez fimę Henbud i ... co do jakości to przyznam się, że równo murowali, ściany proste brak jakiś niedoróbek ale ... Jednego właściciela pytałem się dlaczego ma tyle kominów to odpowiedział, że murarze mu wybudowali jeden w zapasie - a może się przyda. Schody zrobili tak niewygodne, że na etapie kładzenia instalacji zostały wyburzone bo nie dało się normalnie po nich chodzić. Kanał wentylacyjny do łazienki wchodził do sypialni za ściną bo ... nie trafili do łazienki albo ktoś miał jakiś nietrafiony pomysł. Z tego powodu musieli zrobić "nietypową zabudowę w sypialni.
Rozumiem, że nie wszyscy zwracają uwagę na Takie "pierdoły" bo po prostu budują swój pierwszy dom i myślą, że tak ma być, bo przecież fachowcy budują ale nie przesadzajmy.
Co do instalacji elektrycznej reprezentowanej przez elektryka powyższej firmy to ma ona wiele do życzenia. Nie żebym się czepiał bo sam się tym specjalizuję ale na jednej budowie zrezygnowali z jego usług bo właściciel nie chciał mieć klatki faradaya z ułożonych pojedynczo przewodów na ścianie co 10 cm wysokości. Oczywiście wszystko na koniec wygląda pięknie bo się powiesi bajeranckie lampy, halogeniki ale chyba nie o to chodzi.

Współpracuję z wieloma firmami zajmującymi się konkretnymi etapami prac w budownictwie jedno i wielorodzinnym ale na naprawdę dobrych murarzy to jeszcze nie trafiłem a jeżeli miałbym zapłacić za coś sporo więcej to niech chociaż jest wart tych pieniążków.

raffran
25-09-2010, 23:46
Coz moge powiedziec,?
Wyrazilem tylko swoja opinie na przykladzie swojej budowy. Na zadnym etapie budowy nie mielismy do nich najmniejszych zastrzezen, nawet zwrocili uwage na pare spornych kwesti w projekcie (m.in.schody) i na czas zostaly wniesione poprawki.
Przed powierzeniem im Naszej budowy ogladalismy ich zrealizowane budowy, rozmawialismy z ludzmi i nikt z nich nie mial do nich zastrzezen. Gdybysmy mieli jakies watpliwosci co dom ich solidnosci z pewnoscia bysmy im nie powierzyli Naszej budowy za Nasze pieniadze.

Jarrek
27-09-2010, 19:37
Witam

Gdzie zamawialiscie wiezbe dachowa?

pozdrawiam

Jarek

TAR
01-10-2010, 12:06
Witam

Gdzie zamawialiscie wiezbe dachowa?

pozdrawiam

Jarek

w Ambicie, wiezba super, impregnowana cisnieniowo a nie tylko zanurzeniowo, ciesla byl zadowolony z jakosci. A

Jarrek
04-10-2010, 17:31
dzieki wielkie :)

zaraz zerkne w necie gdzie to jest:)

wojtas122
05-10-2010, 21:59
Jakby ktoś potrzebował kutego ogrodzenia,bramy,balustrady itp. to zapraszamy do współpracy. Możliwość wskazania wykonywanych prac na terenie 3miasta. Pozdrawiam

Wakmen
07-10-2010, 10:05
Jakby ktoś potrzebował ... to zapraszamy do współpracy. ...

Autoraklama nie jest wskazana w tym wątku więc proszę usunąć post.
Chcesz zareklamować swoje usługi to zapraszam do grupy Trójmiasto - tam podziel się swoimi usługami.

Ponadto przypominam wszystkim, że w tym wątku "nikogo nie poszukujemy" - od tego jest grupa Trójmiasto w innym dziale.
W ten sposób tylko zaśmiecacie temat.

pikorek
09-10-2010, 21:23
Jesli potrzebujecie elektryka to z czystym sumieniem moge polecic Pana Czesława Stencela tel 517 437 475. U mnie zrobili instalacje w niecale 3 dni. Cale oklablowanie domu a wyszlo ponad 220 punktow ( zasilanie oswietlenie , alarmowka, kontaktrony, siec, anteny, magistrala)

Wakmen
11-10-2010, 19:38
Jesli potrzebujecie elektryka to z czystym sumieniem moge polecic Pana Czesława Stencela tel 517 437 475. U mnie zrobili instalacje w niecale 3 dni. Cale oklablowanie domu a wyszlo ponad 220 punktow ( zasilanie oswietlenie , alarmowka, kontaktrony, siec, anteny, magistrala)

A już w Grupie Trójmiasto piszesz:

możecie polecić kogoś od klimatyzacji i alarmu? jakoś na Białej liście nie mogę znaleść
To jak to jest? Elektrycy położyli przewody, nawet nie wiadomo jak, czy odpowiednie, czy dobrze i w odpowiednie miejsca a już kogoś polecasz. Nawet w samych google o nim nic nie ma. Człowiek widmo.
A może to tylko po to by nabić post?
Uważam, że zrobienie instalacji w budynku na takiej ilości pkt. w tak krótkim czasie w sposób profesjonalny, dokładny i rzetelny nawet dla 4 osób jest niemożliwe. Oczywiście ktoś powiesi sobie w salonie 10 halogenów/LEDów na jednym łączniku a policzy jak za 11 pkt to się nie dziwię, że wyjdzie aż 220pkt.

Pamiętajcie, że umieszczając kogoś na tej liście bierzecie po części odpowiedzialność za polecenie. Takim pochopnym dopisywaniem do listy możecie zrobicie komuś krzywdę.

pikorek
11-10-2010, 21:30
Widzę, kolega Wakmen ma jakiś dziwny żal nie wiem z jakiego powodu ale cóż.
Jeśli koniecznie muszę wyjaśniać dlaczego polecam mojego elektryka służę wyjasnieniami i zdjęciami żeby pozostali grupowicze mogli wyrobić sobie zdanie na ich podstawie a nie tylko na podstawie oceny kolegi Wakmena który wyciąga daleko idące wnioski.
Jeli chodzi o punkty wiesz dobrze że robiłem instalację Eib i zapewnie również dobrze wesz że nie wycenia się jej tak samo ponieważ stosuje się dłuższe linie prowadząc przewody od np grup swietlnych, kontaktronów, rolet ( u mnie bramy) do rozdzielni. Z elektrykiem się umówiłem że jeśli linia będzie miała więcej niż 8 m to będzie liczona jako dwa punkty ( żeby nie było jesli są dwa gniazda nie są liczone jako dwa punkty tylko jako jeden). Kazde okno ma przewód z kontaktronem, nie ma 10 halogenów oddzielnie. W rogach podciągnięte są przewody do czujek i kamer, 6 przewodów antenowych , sieć w domu, głośniki, czujki ruchu do alarmu ( pytając o alarm chciałem firmę która zaproponuje czujki i centralkę z uruchomieniem i podlączeniem do Eib - nie wiem co w tym dziwnego że najpierw przewody chcialem mieć polożone pod tynkiem).
Co do przewodów - sa położone przewody telefoniki, które sam dostarczyłem jak również pozostałe materiały do wykonania instalacji - taki był warunek szybkiego wykonania prac a że znam się na tym ponieważ współpracuję z hurtowniami elektrycznymi wolałem sam wynegocjować ceny.
czy prawidłowo? myślę że zdjecia wyjaśnia tą kwestię, sprawdzałem dokkladnie z projektem i z tym co chce mieć bo poźniej bde uruchamiał instalację i wyglada, ze jest ok. Poza tym Pan Czesław dokładnie wszystko mi opowiedział i opisał. Będzie "szył" rozdzielnice ponieważ jeszcze jej nie mam i prawdopodobnie instalował osprzet.
To że nie ma strony internetowej nie oznacza że nie potrafi wykonać dobrze instalacji elektrycznych.
Nabijanie postów mógłbym zarzucić własnie Tobie bo robisz problem tam gdzie go nie ma.
Co do pracy to 4 osoby pracując od 6 rano do 19 ( już bylo ciemno) może wykonac instalację od środy do soboty rano ( skończyli dokadnie o 10 rano w sobotę)
Także widzisz - niektórzy siedzą o 17:38 na forum a niektórzy pracują
To tyle w tej kwestii - nie będę zabierał więcej zdania. Forumowicze niech sobie sami wyciągną wnioski
Wspomniany link do zdjęć
Instalacje elektryczne (http://picasaweb.google.com/pikorek/Elektryka#)

sanowi_
12-10-2010, 09:15
gdzie mogę kupić solidne okna - jeszcze nie zdecydowałam się jakie chcę, drewniane czy pcv .

z góry dziękuję
iwona

pikorek
12-10-2010, 13:53
gdzie mogę kupić solidne okna - jeszcze nie zdecydowałam się jakie chcę, drewniane czy pcv .

z góry dziękuję
iwona

nie to forum - pisz na grupie trojmiasto - ja zamowiłem w megabudzie w Rumii - wiele razy przytaczanym - i czekam na montaż - zamówiłem drewno

jagawe
22-10-2010, 14:28
Jestem na ukończeniu budowy i mogę polecić:
posadzki - tel. 601831484 szybko i równo, 170 m kw w jeden dzień (styropian i folie były ułożone)
co i hydraulika - tel. 661 - 626-040 p. Paweł -czysto szybko, sprawnie i bez niespodzianek
więźba dachowa z deskowaniem, specjalizują się w Ytongu (u mnie robili tylko szczyty i ścianki działowe, kominy) tel. 695-572-249 p. Leszek

orzeszkowa
23-10-2010, 17:54
Witam,

Czy ktoś mógłby polecić solidnego i rozsądnego cenowo fachowca od wylewek i tynków. Z góry bardzo dziekuję.

demon48
25-10-2010, 17:44
Bardzo polecam firme perfekt tynk

firma ta wykonywała mi tynki w moim domu, jak i również prace wykończeniowe jak kładzenie kafelek i malowanie.
Firma swoją prace wykonała szybki i tanio!!! Gorąco polecam jeśli ktoś potrzebuje tynki w domu lub wykończeniówka na terenie trójmiasta starogardu gdańskiego i okolic to polecam!
Podaję namiar na firmę
nr tel : 663 550 704 rafał kwaśniewski -

Magdalena P
26-10-2010, 20:04
Witam, z czystym sumieniem mogę polecić ekipę Marcina Rzeppy do stanu surowego. U nas robili od zera do dachówki - terminowo, rzetelnie, fachowo. Okna oczywiście Megabud.
Acha, architekt pani Ziętek.
Teraz poszukuję sprawdzonego hydraulika....

Jarrek
31-10-2010, 02:01
Mozecie polecic Architekta wnetrz z okolic gdynia / wejherowo, moga byc okolice:)

pozdrawiam

Jarek

nika78
02-11-2010, 13:05
mam kilka ekip które moge polecic z czystym sercem

Elektryk - kładł mi całą elektryke- bardzo solidnie i z głową do tego wezwaliśmy go do podłączenia pieca bo moi hydraulicy nie dawali sobie z tym rady - dla niego nie był to żaden problem - p. Robert 602 605 910

i jak widze wyżej polecani:
Tynki gipsowe, ocieplenie poddasza i wykończenie - ekipa bardzo dokładna i czysta, kładli u mnie tynki gipsowe, nawet cekolować nie trzeba ( ja nie cekolowałam) ładnie wykończone przy oknach. Ocieplali poddasze i robili wszelkie zabudowy karton - gips. Bardzo dużo doradzali i kierowali budową jak nie mogliśmy być na miejscu a akurat trzeba było podjąć decyzje- p. Rafał 663 550 704 i p. Krzysiek 506 296 338

na potwierdzenie - link do mojego dziennika budowy:
http://forum.muratordom.pl/blog.php?79848-Spełnione-Marzenie-M10a

Sielski Koleczkowo
09-11-2010, 11:19
Budowa mojego domu w Koleczkowie w zasadzie już się skończyła. Czas najwyższy na spłatę "długu" wobec społeczności zgromadzonej wokół tego forum. Podaję namiary na sprawdzonych wykonawców, z których, w większości dzięki temu forum, usług skorzystałem i z których tak po prostu byłem zadowolony. Dodam tylko, że moje zadowolenie wynika z jakości wykonanych prac, ale również z poziomu oferowanych przez n/w cen (zlecenie każdej z większych prac poprzedzała solidna akcja ofertowa):

1. Ekipa murarzy (od piwnic po dach) - Pan Grzegorz Hinc z okolic Stężycy - tel. 504 290 913 - świetny i doświadczony (cenne rady dziś procentują) fachowiec i przy tym niedrogi, ekipa spokojna, zasuwali aż miło.

2. Dekarze (konstrukcja dachu, pokrycie dachówką, obróbki blacharskie, podbitka drewniana, wycinane ozdobnie krokwie itp.) - Pan Robert Bałtruszis z Ustronia Morskiego - tel. 608 334 520 - świetna robota, dach podoba się chyba wszystkim.

3. Dachówki, rynny, okna dachowe, wełnę mineralną po zebraniu wielu ofert kupowałem w firmie MATELBUD w Gdyni przy ul. Chwaszczyńskiej. Chociaż nie jest to wykonawca postanowiłem polecić tę firmę na tym forum. Profesjonalne doradztwo, otwartość na negocjacje cenowe, życzliwość (w razie pilnej potrzeby dowozili na budowę nawet nieznaczne ilości towaru) i świetna obsługa. Polecam Pana Andrzeja Maślankę i kolegów.

4. Elektryka, instalacja antenowa, internet itp. - Pan Mateusz Meyer z okolic Luzina - tel. 511 109 112 - bardzo dobrze wykonana instalacja, ładnie opisana, dobry kontakt

5. Alarm - P. Sebastian z okolic Luzina - tel. 502 927 112 - komentarz jw.

6. Hydraulika (łącznie z solarem) - znana i chwalona na tym forum firma DESTO z Rumi - to już chyba klasa sama w sobie, na Pana Tomka Gawędę (tel. 605 848 430) i jego kolegów mogłem liczyć w każdej sytuacji, od etapu wyboru koncepcji ogrzewania domu do być może nie zawsze mądrych pytań w trakcie rozruchu i eksploatacji instalacji.

7. Okna - MEGABUD z Rumi i wymieniany wielokrotnie na tym forum Pan Michał Michnowicz - tel. 501 228 741 - doradztwo, jakość oferowanych okien/drzwi, montaż i serwis eksploatacyjny na najwyższym poziomie.

8. Zabudowa kominka - Pan Kwidziński z Chmielna - tel. 603 600 054 - dzięki doświadczeniu i fachowym radom tego Pana uniknąłem sporych kłopotów związanych z eksploatacją kominka a wykonana zabudowa jest w 100% zgodna z naszymi oczekiwaniami

9. Glazura/terakota - Pan Stefan Franek z Sierakowic - tel. 502 302 216 - po prostu Mistrz (to nie tylko moja opinia)

10. Tynki, posadzki - Pan Toporek z Przodkowa - tel. 605 103 371 - dobra robota, możliwość negocjacji cen

11. Elewacja zewnetrzna (ocieplenie, tynk + boazeria drewniana), regipsy, gładzie wewnętrzne - Pan Krzysztof Hinca z okolic Stężycy - tel. 509 836 578 - fachowo, sprawnie i naprawdę ładnie wykonane prace

12. Podłogi drewniane - Świat Drewna z Gdańska - tel. 058 302 43 22

13. Koparka - Pan Daniel z Koleczkowa - tel. 602 735 350

14. Adaptacja Projektu - projektantka Pani Bogdanna Ziętek z Wejherowa - tel. 501 487 134 - fachowe rady i niedrogo

Czekam na zkońzcenie prac stolarskich i brukarskich i jeśli będę zadowolony dodam wykonawców do powyższej listy.

krzysiekewa
16-11-2010, 17:51
Witam właśnie zamkłem stan surowy teraz czas na elektrykę i hydraulikę. \Mam wykonawcę ( szwagra nie muszę mu wiele płacić ) szukam taniej hurtowni gdzie kupię hydraulikę i elektrykę. O niedawna mieszkam w trójmieście proszę o pomoc.
teraz mogę się ja pochwalić z tego co już korzystałem.

buduję systemem gospodarczym mega gospodarczym więć cena gra istotną role ale nie tylko:
1 geodeci jak dla mnie za drogo ale solidni na czas kodem pruszcz gdański ( oprócz kasy bez problemu- są tańsi)608035655

2 piasek żwir itp panowie z pruszcza Bator ( 3 braci ) cena ok. zamawiałem dużo około 40 wywrotek zawsze na czas, czasem w 3 obracali z piaskiem czasem tylko jeden wedle potrzeb. 601637994

3hurtownia z materiałami Bat ul. tczewskiej w pruszczu ceny ok naprawdę przystępne , minusy zawsze płacimy za towar przed wyjazdem niema opóźnionego terminu płatności , nie puszczają towaru bez kasy ( jak spóżniła mi się transza musiałem pożyczać po rodzinie bo nie dali a towaru miałem wybranego wcześniej za 20 tyś i zapłaconego a chiałem tylko za 2) z transportem też kiepsko zawsze czekać trzeba. Ale ceny leczą wszystkie rany i pomimo niedogodniej kupuje dalej.

4 więźba - wszystko na telefon drzewo ok cieśla nie narzekał ( chłopa nie widziałem ale bez kłopotu) cena przystępna , dobra bym powiedział jak porównałem z lokalnymi składamy drewna. płatne przy odbiorze ,okazało się że przy rozładunku coś pękło coś było krzywe (2 szt. na cały dach to nic) dostarczono następnego dnia bez kłopotu. chyba z sulęczyna nie istotne mam kontakt 586844725 kom 696436070 . jeszcze jedno to tartak czasem nie słyszą i trzeba próbować dłużej się dodzwonić

5 koles o przyłącza pan Kanka cena super w porównaniu z konkurencią namiar podam po odbiorze przyłacza woda leci.haha

6 wykonawcy rodzina trudno powiedzieć jak pracują u obcych u mnie niema żadnych kłopotów za nie duże pieniądze robią od zera pod klucz jestem prawie w połowie) , ale jaki spokój nie szukam nie martwię się zawsze ci sami

marjucha
17-11-2010, 07:10
Witam właśnie zamkłem stan surowy teraz czas na elektrykę i hydraulikę. \Mam wykonawcę ( szwagra nie muszę mu wiele płacić ) szukam taniej hurtowni gdzie kupię hydraulikę i elektrykę. O niedawna mieszkam w trójmieście proszę o pomoc.
teraz mogę się ja pochwalić z tego co już korzystałem.

buduję systemem gospodarczym mega gospodarczym więć cena gra istotną role ale nie tylko:
1 geodeci jak dla mnie za drogo ale solidni na czas kodem pruszcz gdański ( oprócz kasy bez problemu- są tańsi)608035655

2 piasek żwir itp panowie z pruszcza Bator ( 3 braci ) cena ok. zamawiałem dużo około 40 wywrotek zawsze na czas, czasem w 3 obracali z piaskiem czasem tylko jeden wedle potrzeb. 601637994

3hurtownia z materiałami Bat ul. tczewskiej w pruszczu ceny ok naprawdę przystępne , minusy zawsze płacimy za towar przed wyjazdem niema opóźnionego terminu płatności , nie puszczają towaru bez kasy ( jak spóżniła mi się transza musiałem pożyczać po rodzinie bo nie dali a towaru miałem wybranego wcześniej za 20 tyś i zapłaconego a chiałem tylko za 2) z transportem też kiepsko zawsze czekać trzeba. Ale ceny leczą wszystkie rany i pomimo niedogodniej kupuje dalej.

4 więźba - wszystko na telefon drzewo ok cieśla nie narzekał ( chłopa nie widziałem ale bez kłopotu) cena przystępna , dobra bym powiedział jak porównałem z lokalnymi składamy drewna. płatne przy odbiorze ,okazało się że przy rozładunku coś pękło coś było krzywe (2 szt. na cały dach to nic) dostarczono następnego dnia bez kłopotu. chyba z sulęczyna nie istotne mam kontakt 586844725 kom 696436070 . jeszcze jedno to tartak czasem nie słyszą i trzeba próbować dłużej się dodzwonić

5 koles o przyłącza pan Kanka cena super w porównaniu z konkurencią namiar podam po odbiorze przyłacza woda leci.haha

6 wykonawcy rodzina trudno powiedzieć jak pracują u obcych u mnie niema żadnych kłopotów za nie duże pieniądze robią od zera pod klucz jestem prawie w połowie) , ale jaki spokój nie szukam nie martwię się zawsze ci sami

Też tam kupowałem i czasem dalej coś kupię, ale jednak są w okolicy hurtownie, z którymi można się dogadać i mieć niższe ceny.
Ostatnio za dużo mnie przycięli, mimo zapewnień że dostałem świetną cenę i tym się narazili.
Trzeba sprawdzać i nie wierzyć na słowo, bo klient, który jest pod koniec"budowy" nie jest już tak atrakcyjny i rabaty gdzieś ulatują.
Tyle co do cen, z resztą się zgadzam:)

Spartankaa
19-11-2010, 13:57
REKUPERACJA - nie znalazlam watku gdzie moglaby zapytac czy ktos z Szanowych Forumowiczow bylby tak mily i pokazal mi w swoim domu jak dziala rekuperator, co by ewentualnie poprawil etc. Jestem z tych co musza zobaczyc i dotknac :-)

Z gory serdecznie dziekuje

Beata

Jarrek
19-11-2010, 14:51
REKUPERACJA - nie znalazlam watku gdzie moglaby zapytac czy ktos z Szanowych Forumowiczow bylby tak mily i pokazal mi w swoim domu jak dziala rekuperator, co by ewentualnie poprawil etc. Jestem z tych co musza zobaczyc i dotknac :-)

Z gory serdecznie dziekuje

Beata



przyłączam sie do prosby, tez chciałbym zobaczyć jak i co z tą rekuperacją :)


pozdrawiam

melanze
22-11-2010, 16:56
Witam, szukam firmy która zrobiłaby mi dojazd tymczasowy do działki. Prawdopodobnie trzeba byłoby to zrobić z płyt drogowych aby wytrzymało przejazd ciężkich samochodów, (np.grucha z betonem) choć tańsze rozwiązania byłyby mile widziane. Zależy mi jednak na solidnym dojeździe bo może będzie musiał wytrzymać parę lat. Droga ma mieć ok 45-50 m długości i 3 m szerokości, lokalizacja Gdańsk. Czy ktoś z Was może kogoś dobrego mi polecić ??
Pozdrawiam

Kasia i Krzyś
23-11-2010, 20:41
Jestem na etapie stanu surowego i mogę z całą spokojnością polecic brygadę murarzy (od ław po dach) . Robota wykonana solidnie bez fuszerek i BEZ ALKOHOLU i do tego pomogli mi załatwic materiały na dobrych upustach . Firma Jarbud p.Jarek tel.504 199 182

beti555
25-11-2010, 15:50
Mogę polecić pana od wykończeniówki. Grzegorz 797 565 960. Zainteresowanym moge przesłać fotki.

Kolbudzian
06-12-2010, 21:27
Jakby ktoś potrzebował kutego ogrodzenia,bramy,balustrady itp. to zapraszamy do współpracy. Możliwość wskazania wykonywanych prac na terenie 3miasta. Pozdrawiam

faktem jest, że nieelegancko tak się reklamować - miałem tą przyjemność z tym panem rozmawiać, wyjął laptopa, pokazał, pochwalił się i na koniec wyliczył cenę:
11 000 + 22% VAT
2 dni wcześniej inny pan wycenił to samo ogrodzenie na 7300...
bez komentarza...
i szczerze mówiąc, to zupełnie nie obchodzi mnie, że ten pierwszy kuje sam a ten drugi kupuje - liczy się efekt końcowy i to, czy jest ogrodzenie ładne czy nie
więc po co płacić 2x więcej za TO SAMO?!

TAG75
07-12-2010, 10:13
Kolbudzian to daj namiary na tego tańszego wykonawce chetnie skorzystam.

Ktoś już polecał AIr Comfort z Gdyni wykonanie rekuperacji, potwierdzam wiec że ekipa b.sprawna i profesjonalna może nie najtańsza.

flatronka
08-12-2010, 14:53
witam
my budujemy się za Pruszczem Gdańskim możecie polecić nam kogoś kto wykona u nas wewnętrzną instalację gazową.

pozdrawiamy

Marllin
11-12-2010, 19:23
Witam.
Jestem na etapie wykańczania. Z czystym sumieniem mogę polecić te ekipy:
Dekarze: Usługi Blacharsko - Dekarskie. Piotr Gafka. Adres: Szeroka 35; 84-241 Gościcino. Rewelacja. Firma po prostu marzenie dla inwestora. Terminowi, pracowici i fachowcy. Materiały dostarczała firma PRYM z Wejherowa. Też solidna i terminowa.
Zabudowy GK, ocieplenie dachu, gładzie: bracia Zbigniew i Paweł Mietki 792 102 440 z Kościerzyny ,polecani już na forum, jak najbardziej zasłużenie, solidni, terminowi, cena przystępna. Szczerze POLECAM. I tak bez żadnych zastrzeżeń tylko te dwie firmy mogę polecić. Resztę już mniej. W tym Sokołka (spada na psy trochę), instalacje Hydrauliczne Nowawaser mocno przereklamowana, niby duża a podchodzi do inwestora bardzo nie profesjonalnie, a murarz p. Daniel Rzetelny to już zupełnie porażka. Może sam jest fachowcem ale sobie dobiera ludzi tragicznych co potrafią tak krzywe mury stawiać ze ręce opadają. Odradzam. Będę chyba miał do pochwalenia glazurnika ale jest w trakcie robot i nie chwale dnia przed zachodem, ale póki co jestem zadowolony. Polecę jak już skończy. Pozdrawiam

TAG75
15-12-2010, 18:29
Czy poleciłby ktoś dobrą ekipa od dużych przeprowadzek co to nie potłuka połowy sprzętu a w zamian duzo pomogą i są terminowi?

TAR
17-12-2010, 13:34
Czy poleciłby ktoś dobrą ekipa od dużych przeprowadzek co to nie potłuka połowy sprzętu a w zamian duzo pomogą i są terminowi?

Ja mogę polecic firme lider pack , opcja z 4 tragarzami . firma z gdanska. obsluga rewelacyjna, cenowo tez nie najgorzej, pracownicy czysci, porzadni i silni. meble zabezpieczyli i okleili. generalnie sama przeprowadzka trwala 4 godziny. licza nie za rozpoczeta godzinę tylko za rzeczywiscie przepracowana. meble w nowym domu wniesli i ustawili tak jak chcialam. wspomne tylko ze przeprowadzalam graty z 70 metrowego mieszkania, 3 pietro o ok. 20 km dalej. polecany wczesniej przez kilka osob p. Damian delikatnie ujmujac zignorowal mnie stwierdzil ze gdybym zalatwila dodatkowych ludzi do pomocy to on sie zgodzi, a w ogole ze z gdyni do pruszcza mu sie nie oplaca itp.

magdazaba
17-12-2010, 17:37
Mnie pan Damian też lekko mówiąc olał - najpierw w ogóle nie odbierał telefonów, a potem środnio mu pasował - mimo, że byłam elestyczna co do terminu, z ludżmi też miał problem. W końcu do przeprowadzki wziełam faceta z ogłoszenia i było ok. Numer podam póżniej - muszę poszperać.

Kolbudzian
19-12-2010, 16:17
Kolbudzian to daj namiary na tego tańszego wykonawce chetnie skorzystam.

dam dopiero, jak będę miał zamontowane - dopiero wtedy będę miał czyste sumienie, że polecam kogoś solidnego
jednego partacza z Białej listy już miałem, więc wolę być ostrożnym - cena to nie wszystko :)
jednak ten, który robi obecnie wydaje się być dobrym fachowcem - moja siostra jest z niego bardzo zadowolona
no i muszę też zapytać gościa o zgodę :)

TAG75
19-12-2010, 22:17
TAR dzięki za namiary na firmę wygląda solidnie i profesjonalnie. Co do wspomianego tutaj Pana Damiana to on sam mówi że nie jest w stanie robić duzych przeprowadzek raczej przewieść jakiś zapomiany mebel po poprzedniej ekipie ma niewielki samochód...

Kilka razy byli już tu polecani bracia Gurscy podtrzymuję dobrą opinię o nich. Przede wszystkim terminowi, szybcy i dokładni. Bardzo ładnie im wyszła u mnie zabudowa kominka. Jako jedyna ekipa zostawili po sobie porządek a nie jest to u nas niestety jeszcze częste...jedyny minus to malowanie kolorami do tego bym ich nie polecil bo cos nie wyszlo do konca...
Namiary: Arek Gurski 783903130
Wojtek Gurski 880675181

seboolba
30-12-2010, 13:29
Przylaczam sie do Kasi i Krzysia,brygada Pana Jarka-JARBUD,sprawna dokladna i szybka,wiele mi pomogli i nie musialem ich pilnowac(w zwiazku ,ze pracuje za granica),nie pija i nie kombinuja.Wybudowali mi podpiwniczony dom 190m2 w 3 miesiace :) teraz czeka aby sie ustal do wiosny i wiooo dalej.W sprawie kierownika bardzo polecam Pana Tomasza Pożarowszczyka,bez limitu odwiedzin ,w pelni kompetetny i potrafiacy rozmawiac z brygadami:).namiary na prv.
Inna sprawa-prosze polecic mi dobrego elektryka i co wazne dobra firme od hydrauliki i ogrzewania(podlogowe,kaloryfery,piec na groszek)-wazne!
POZDRAWIAM

wojtek_bud
30-12-2010, 16:45
Przylaczam sie do Kasi i Krzysia,brygada Pana Jarka-JARBUD,sprawna dokladna i szybka,wiele mi pomogli i nie musialem ich pilnowac(w zwiazku ,ze pracuje za granica),nie pija i nie kombinuja.Wybudowali mi podpiwniczony dom 190m2 w 3 miesiace :) teraz czeka aby sie ustal do wiosny i wiooo dalej.W sprawie kierownika bardzo polecam Pana Tomasza Pożarowszczyka,bez limitu odwiedzin ,w pelni kompetetny i potrafiacy rozmawiac z brygadami:).namiary na prv.
Inna sprawa-prosze polecic mi dobrego elektryka i co wazne dobra firme od hydrauliki i ogrzewania(podlogowe,kaloryfery,piec na groszek)-wazne!
POZDRAWIAM

Witaj,

Z czystym sumieniem mogę ci polecić dwie firmy: elektryk/alarmy MIXSYSTEM i hydraulika AQUATIC. Jeśli będziesz chciał, namiary podam na priv.
pozdrawiam,

seboolba
02-01-2011, 16:36
Szukam i nie moge znalezc strony www firmy Aquatic.Czy ktos ja widzial czy po prostu w 21 wieku jej nie maja:)?

pikorek
02-01-2011, 18:54
Szukam i nie moge znalezc strony www firmy Aquatic.Czy ktos ja widzial czy po prostu w 21 wieku jej nie maja:)?

mówisz i masz http://aquatic24.pl/ wprawdzie z ich oferty nie skorzystałem ale rozmowy były ( trochę za drogo było )

jimmy123
02-01-2011, 19:03
Poszukuje kogoś sprawdzonego do obudowy kominka jak i samego kominka.Okolice Bojana ,Kielna.Z góry dziękuje.

GośkaR
02-01-2011, 19:18
Jesli potrzebujecie elektryka to z czystym sumieniem moge polecic Pana Czesława Stencela tel 517 437 475. U mnie zrobili instalacje w niecale 3 dni. Cale oklablowanie domu a wyszlo ponad 220 punktow ( zasilanie oswietlenie , alarmowka, kontaktrony, siec, anteny, magistrala)

Witam, my również z czystym sumieniem możemy polecić ekipę Pana Czesława - szybko, sprawnie i w przystępnej cenie :) Pozdrawiam

WDABKOWSKI
03-01-2011, 12:03
Witam
warto sprawdzić dwie firmy hydrauliczne
PROFIT - BOJANO I DAWA -JASTARNIA
www.dawa.dl.pl
www.profit.gdynia.pl

Wakmen
03-01-2011, 22:02
Witam
warto sprawdzić dwie firmy ...
Szanowny Kolego WDABKOWSKI - jeżeli chcesz coś sprawdzać to zapraszam do działu ogłoszeń drobnych. Autoreklama tutaj nie jest wskazana.

seboolba
04-01-2011, 13:37
Prosze na priv.opine o firmie DESTO z Rumi

marjucha
04-01-2011, 14:20
Prosze na priv.opine o firmie DESTO z Rumi

Dlaczego na priv?

seboolba
04-01-2011, 14:55
Dlaczego na priv?

a dlaczego nie? -oki jak ktos chce to na ogolnym nie ma problemu-nie chcialem zasmiecac forum

marjucha
04-01-2011, 17:15
a dlaczego nie? -oki jak ktos chce to na ogolnym nie ma problemu-nie chcialem zasmiecac forum

Ale po to zostały stworzone białe i czarne listy.
Na priv można różne rzeczy pisać i ciężko zweryfikować co jest prawdą a co nie.
Jak przejrzysz to znajdziesz kilka opinii o DESTO.
Ja polecam, ale już to pisałem:)

seboolba
05-01-2011, 18:17
CZy ktos z forumowiczow mial stycznosc z Gdanska Fabryka Okien?Posiadaja ciekawa oferte ale ciekawy jestem jak wyglada u nich z montazem , serwisem itp

78michal
05-01-2011, 20:29
Z chęcią pochwalę się sprawdzoną na własnej skórze ekipą budowlaną Witka Szredera z Kiełpina.
Zajmują się przede wszystkim stawianiem stanu surowego domów.
mają w swojej ofercie więcej ale piszę tylko o tym co mi robili.

Mi postawili dom wraz więźbą.
Później jeszcze ich wziąłem do tynków cementowo-wapiennych.
Wszystko terminowo. (wręcz szybciej niż zakładałem)
Płaciłem za każdy skończony etap. (wcześniej spisany i omówione co kiedy i za ile)
Dokładni i solidni a do tego atrakcyjni cenowo.
Z tego co wiem robią na terenie całego województwa pomorskiego.

telefon do pana Witolda tel. 502 094 042
(możecie powiedzieć że poleca Michał z Chwaszczyna)

http://www.mur-dom.pl

Pozdrawiam
Michał

daro31ie
06-01-2011, 10:07
z chęcią pochwalę się sprawdzoną na własnej skórze ekipą budowlaną witka szredera z kiełpina.
Zajmują się przede wszystkim stawianiem stanu surowego domów.
Mają w swojej ofercie więcej ale piszę tylko o tym co mi robili.

Mi postawili dom wraz więźbą.
Później jeszcze ich wziąłem do tynków cementowo-wapiennych.
Wszystko terminowo. (wręcz szybciej niż zakładałem)
płaciłem za każdy skończony etap. (wcześniej spisany i omówione co kiedy i za ile)
dokładni i solidni a do tego atrakcyjni cenowo.
Z tego co wiem robią na terenie całego województwa pomorskiego.

Telefon do pana witolda tel. 502 094 042
(możecie powiedzieć że poleca michał z chwaszczyna)

http://www.mur-dom.pl

pozdrawiam
michał


autoreklama!!!!!!!!!!!!!

78michal
06-01-2011, 10:35
autoreklama!!!!!!!!!!!!!

Nie autoreklama bo ja nie buduję domów.
Mi Pan Witek Szreder zbudował dom więc go polecam.


Pozdrawiam
Michał

zientas
07-01-2011, 20:56
Witam,
poszukuję hydraulika i elektryka. Budowa Kolbudy.

wojtek_bud
08-01-2011, 08:50
Witam,
poszukuję hydraulika i elektryka. Budowa Kolbudy.

Witaj,
Kilka dni temu polecałem tj. MIXSYSTEM Kowale i Aquatic Lublewo. W razie potrzeby daj znać namiary prześlę na priv. Pozdrawiam

PS. A może ktoś poleci dekarza. Pojawiają się zacieki przy kominie :(

nika78
08-01-2011, 11:45
Witam
Ponownie moge kogoś polecić, miałam problem z kuchnią, ceny, które mi proponowano były kosmiczne w okleinie pcv, więc o drewnie nawet nie marzyłam, i nagle na mojej drodze pojawił się ów Pan, robił mi schody, (też piękne i nie drogie - dąb w cenie buku) zaproponował wykonanie kuchni w fornirze taniej niż u innych pcv, zgodziłam się - i nie żałuje!!!, Pan Marcin okazał się bardziej artystą stolarzem:) wraz z projektantem panem Danielem stworzył u mnie cudo, które wszyscy podziwiają
tu link do tejrze kuchni:)

http://forum.muratordom.pl/entry.php?111982-dziś-skończyli-stolarze

Pan Marcin stolarz (jest z Elbląga, ale pracuje też na terenie całego pomorskiego)
Nr tel: 606 150 433

nika78
08-01-2011, 12:19
polecić chciałam jeszcze pana od kominków, bardzo rzetelnie podchodzi do pracy, jeśli chcesz mieć niebanalny kominek to do Pana Mirka. Nie uznaje kominków obłożonych karton gipsem, ma być solidnie, przyniesie Ci tony książek, z ilustracjami - masz wybrać swój styl, a on Ci go wykona za rozsądne pieniądze (naprawde rozsądne!)

linkdo kominka: http://forum.muratordom.pl/entry.php?111759-obudowany-kominek

Pan Mirek Rychert: 697 975 506

wojtek_bud
08-01-2011, 16:12
Witam
Ponownie moge kogoś polecić, miałam problem z kuchnią, ceny, które mi proponowano były kosmiczne w okleinie pcv, więc o drewnie nawet nie marzyłam, i nagle na mojej drodze pojawił się ów Pan, robił mi schody, (też piękne i nie drogie - dąb w cenie buku) zaproponował wykonanie kuchni w fornirze taniej niż u innych pcv, zgodziłam się - i nie żałuje!!!, Pan Marcin okazał się bardziej artystą stolarzem:) wraz z projektantem panem Danielem stworzył u mnie códo, które wszyscy podziwiają
tu link do tejrze kuchni:)

Witaj,


http://forum.muratordom.pl/entry.php?111982-dziś-skończyli-stolarze

Pan Marcin stolarz (jest z Elbląga, ale pracuje też na terenie całego pomorskiego)
Nr tel: 606 150 433

Witaj,

Super kuchnia!!!!! Możesz zdradzić, ile to kosztowało?
Właśnie zacżąłem się rozglądać za kuchnią :)

Pozdrawiam,

nika78
08-01-2011, 17:35
wojtek_bud
odpowiedziałam na priv

zientas
09-01-2011, 15:07
Witaj,
Kilka dni temu polecałem tj. MIXSYSTEM Kowale i Aquatic Lublewo. W razie potrzeby daj znać namiary prześlę na priv. Pozdrawiam

PS. A może ktoś poleci dekarza. Pojawiają się zacieki przy kominie :(

Mixsystem jest firmą specjalizującą się w alarmach i zabezpieczeniach, czy nie będzie ona za droga do zwykłej instalacji elektrycznej?, czy ktoś jeszcze współpracował z tą firmą?

flatronka
09-01-2011, 15:14
wojtek_bud
odpowiedziałam na priv

kuchnia super

możesz mi wysłać na jej cenę priv

dziękuje

pikorek
09-01-2011, 16:24
Witam,
poszukuję hydraulika i elektryka. Budowa Kolbudy.

Elektryka polecalem - Czesław Stencel

Hania i Paweł F.
10-01-2011, 11:04
Witamy,

ku naszemu zadowoleniu możemy podzielić się z Wami samymi pozytywnymi doświadczeniami związanymi z firmą Aquatic z Lublewa.
Świat wody. Kwiecień A.
83-050 Lublewo Gdańskie, Bukowa 8
woj. Pomorskie, pow. Gdański, gm. Kolbudy
Branża: Ogrzewanie - Projektowanie, Instalacja, Serwis

Tel.: 58 691 70 11

Firma robiła nam kompleksową obsługę w zakresie ogrzewania i hydrauliki wraz z projektem. Nasz dom powstał w niecałe 3 miesiące, po pół roku się wprowadzaliśmy i między innymi dzięki Panu Tomkowi z Aquatica było to możliwe. Tylko z nimi w trakcie realizacji nie było problemów, wyprzedzali nasze potrzeby, wszystko było dopięte na ostatni guzik. My nie musieliśmy pilnować niczego, grafiki były ustalane wewnętrznie, a do nas tylko w odpowiednim czasie zjeżdżały ekipy specjalistów.
Zakres był duży odkurzacz centralny, ogrzewanie podłogowe, grzejniki, piec gazowy,rekuperacja, zmiękczanie wody, kominek z płaszczem wodnym, wszystkie instalacje w łazienkach etc...
Bardzo profesjonalne podejście i ogrom doświadczenia, dały pozytywne efekty!!!!

to był nasz numer 1

następnie firma której polecać już nie trzeba MEGABUD Rumia http://www.megabud.pl/
terminowo, profesjonalnie. Podczas montażu Panowie uwijali się jak mróweczki, nie został po nich ani jeden papierek. Mieliśmy dużo powierzchni oszklonych , a mimo to wszystko przebiegło bez najmniejszych problemów.


Pan Zenek od wylewek 501 238 055, baaardzo profesjonalna firma, natomiast człowiek tak ludzki, że aż miło było przyjechać w weekend na budowę ;) Super podejście! Robota wykonana rewelacyjnie, czysto i terminowo.

Stan surowy zamknięty wykonywała nam firma http://profibud.com/ Adam Kozerski. Również z czystym sumieniem polecamy, szybko i efektywnie. Adam jest osobą utalentowaną i doświadczonym fachowcem. Konstrukcja dachu dzięki niemu może przetrwać wojnę :D nigdzie w okolicy nie powstał tak piękny i solidny dach, nawet tartak z którego zamawialiśmy drewno był pod wrażeniem. Dzięki Adamowi mamy duży, dobrze zbudowany bezpieczny dom.

Następnie polecamy firmę wykończeniową Ireneusz Duszyński 600 48 35 37
zakres: zabudowy stałe, ścianki g-k, montaż kuchni, łazienki glazurnictwo, podświetlane półki i inne cuda, podłogi gresowe w całym domu, malowanie, cekolowanie. I wszystkie inne mniejsze ale niezwykle ważne elementy wpływające na całokształt i efekt.

Pan Ryszard i firma Admar z Pierwoszyna 506 676 380 u nas kładli podłogi drewniane, lita deska. U teściów cyklinowanie parkietów. Ekspresowo i co najważniejsze BARDZO czysto, praktycznie nie mieliśmy co sprzątać jak Panowie szli do domu. Serdecznie polecamy.

i na koniec Pan Michał Hawłasewicz 600 288 265, który przywiózł nam ręcznie robiony piękny stół bilardowy, cieszymy się nim co wieczór. Stoły są jego rodzinnym interesem od prawie 10 lat, robi jest z niezwykłą pasją co widać :) Dobra Polska robota.

Niestety reszty fachowców, od ocieplenia, tynków nie możemy polecić :(

za to wszystkich których szerzej opisaliśmy pozdrawiamy serdecznie z ul.Księżycowej
Hania i Paweł

seboolba
13-01-2011, 09:21
Witam,wielkimi krokami zblizaja sie tynki(cementowo-wapienne),przegladam forum ale nie ma zbytnio aktualnych poleceń :) Prosze o jakies namiary na dobrych tynkarzy.Pozdrawiam

Zniek
13-01-2011, 09:22
Moim hydraulikiem jest pan Kaszub robił podłączenia i odbiory tel.691-410-753 może wam się przyda.

seboolba
13-01-2011, 20:31
Witam,wielkimi krokami zblizaja sie tynki(cementowo-wapienne),przegladam forum ale nie ma zbytnio aktualnych poleceń :) Prosze o jakies namiary na dobrych tynkarzy.Pozdrawiam

I nikt nie moze nikogo polecic?

atija
14-01-2011, 00:03
mogę polecić naszego tynkarza, z małym ale...
chyba miał za dużo zleceń jak robił u nas i nie przyłożył się jak trzeba.
U sąsiadów parę miesięcy wcześniej zrobił przepiękne tynki.Nasze też są zadowalające, jednak widać , że się spieszyli . Jednej rzeczy tylko nie dopilnowałam
Mianowicie tego, aby murłatę schowali pod tynkiem. Nie wiedziałam wtedy, że tak można. Pan nam nie powiedział, mimo , że u sąsiadów właśnie tak zrobili.
Mimo wszystko, mogę ich polecić, Pracowali sprawnie i zostawili po sobie porządek. Mieliśmy już zrobione posadzki i tak jak obiecali, nie zniszczyli ich.

tynki
Pan Berendt 502 561 186

Panów od posadzek też mogę polecić. Bardzo sprawna ekipa

posadzki

M. Serafin 601 831 484

cytrynka81
16-01-2011, 18:49
Witam,
Poszukuje bardzo dobrego i solidnego kafelkarza, okolice Pruszcza Gdańskiego.

atija
16-01-2011, 21:55
Witam,
Poszukuje bardzo dobrego i solidnego kafelkarza, okolice Pruszcza Gdańskiego.

ja też :)
i jeszcze kogoś do zamontowania kominka

cytrynka81
16-01-2011, 22:00
mam ogromna prosbe... czy mozna prosić o przeslanie fotek na priv ([email protected]) z koncowym efektem wykonania przez braci Gurskich.

Aga1003
17-01-2011, 00:18
Z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim Pana Sylwestra Modzelewskiego z Bolszewa. Wyremontował mi całe mieszkanie (kafelki, szpachlowanie, malowanie i panele podłogowe), wszystko wykonane bardzo profesjonalnie, jestem bardzo zadowolona. Na miejscu pracy zawsze panował porządek, konkurencyjny cenowo. Konkretny, a do tego miły i sympatyczny. Tel 0 791 801 448 Szczerze Go polecam!

cinkers29
17-01-2011, 21:47
Witam
Czy ktos z Was slyszał o firmie KEDA z Rumi zajmuja sie pokryciami dachowymi od A do Z
Bylem tam mam wycene, sama rozmowa ok , ale nie znam ani jedenj opini na ich temat.

pzdr

Kolbudzian
18-01-2011, 20:41
Kolbudzian to daj namiary na tego tańszego wykonawce chetnie skorzystam.
OK, to polecam - pan Olgierd (Gdaniec jeśli dobrze pamiętam nazwisko), telefon 602 337 317
robił mi ogrodzenie kute i jestem bardzo zadowolony - cena naprawdę przystępna a jakość bez zastrzeżeń

jest z okolic Starogardu, ale robi w całym Trójmieście
jeszcze gratis dostałem uchwyty na kwiaty i gratis pospawał fuszerki na balustradach innego wykonawcy

Barbara1
19-01-2011, 00:53
Chciałabym polecić Pana Janusza Pałuczaka - firma JTP Pałuczak tel. 501 212 956. Podczas remontu kamienicy wykonywał wylewki betonowe, ułożył płyty granitowe na posadzce oraz gresy na ścianach. Jest to fachowiec wysokiej klasy, bardzo solidny, rzetelny, uczciwy , przystępny cenowo. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wysokiej jakości usługi - granitowe płyty są ułożone idealnie. Ponadto, powierzają prace Panu Januszowi nie musieliśmu się już o nic martwić, jest on osobą kulturalną i umiejącą sobe radzić z ludzmi - co było ważne w kontaktach z uciążliwymi sąsiadami. Pan Janusz jest rwnież bardzo kompetentny w kwestii przepisów prawa budowlanego i często pomagał nam również w tym zakresie. Oprócz tych prac zleciliśmy mu także inne - wymianę okna, klamek. Dzięki niemu doprowadziliśmy naszą kamienicę do wysokiego standardu. Szczególnie polecam usługi Pana Janusza zarządom wspólnot mieszkaniowych - z całego Trójmiasta .

jimmy123
19-01-2011, 22:46
Tylko ślepiec nie zauważy że to "autoreklama" :/

cinkers29
19-01-2011, 23:14
Witam ja w zeszlym roku stawiałem dom w stanie surowym otwartym i szczerze polecam Pana Romana Malaszyckiego i jego ekipe z Kębłowa numer tel.502572133.
Nie odczułem ze budwalem dom moze jedynie tylko finansowo, bez problemowy człowiek, praktycznie wszystko załatwia sam, nie musialem jezdzic po składach za materałami , zamawiac gruszek z betonem , jezdzc po tartakach za drewnem , o co bardzo mi chodzilo. Za wybudowanie domu 140m2 z poddaszem uzytkowym i ciut skomplikowanym dachem wział 38 tys(robocizna) oczywiscie cena z polowy zeszłego roku uwazam ze to nie wygorowana cena porownujac do innych wycen gdzie kwoty byly od 42 do nawet 58tys za sama robocizne.

belgrath
20-01-2011, 17:24
No więc zakończyłem w 99 % budowę domku. (Budowa 15 km za Kartuzami)
Mogę polecić:
1. p. Romana z Bącza - wykonał cały domek z drewna jak również wykończenie piętra drzwi schody parapety itp. cena bardzo konkuręcyjna zawsze mozna się z nim dogadać na temat dodatkowych robót. 695855529 ps: w sobotę jadę zapłacić ostatnią ratę.
2. p. Marcina Czaję firma Lansat za elektrykę i alarmy w całym domku oraz system monitoringu 600240570
3. Firmę z Kolbud oddział Gdynia "Kominki Damps" za postawienie komina montaż wkładu i obudowanie kominka piaskowcem i marmurem - schludny szybko robi i sprzata po sobie . 6238304
4. Firmę murarską z Sierakowic 668092141 za wymurowanie piwnicy, strop tynki - dobrze robią, jedyny minus to że niebardzo trzymają porządek na budowie.
5. Firmę "Pokrycia dachowe Marek Szczęsny z Żukowa" 6817255 , 692522869
6. Jak ktoś chce to polecam Studio Mebli Kuchennych "BIELICKI" u mnie zrobili całą kuchnie dodatkowo zakupili mi lodówkę, płytę grzewcza ,zlew wszystko zamontowali oraz podłączyli
Chyba miałem ogromne szczęście bo jak narazie na żadnym wykonawcu się nie zawiodłem. (większość wykonawców miałem z polecenia znajomych)

PS: Brakuje mi tylko kafelek w łazience i dlatego poszukuję dobrego fachmana - jak ktoś ma maniary niech podrzuci

Kasia i Krzyś
20-01-2011, 21:53
Poszukuję kogoś poleconego do pompy ciepła nie mogę nikogo tu znaleźć

amsz
21-01-2011, 00:07
Witam,

Po dotychczasowych pracach z czystym sumieniem mogę polecić:

- ekipa budowlana Jerzego i Marcina Zakrzewskiego 607226455, budowa przebiegła sprawnie i szybko a do tego mogłem liczyć na fachową poradę. Jak sami mówią, każdą budowę traktują jak własną i było to zauważanle,

- kierownik budowy Tomasz Pożarowczyk 502723754, sumienny, na budowie był zawsze kiedy trzeba, z pewnością to nie jest człowiek tylko od podpisów,

- cieśla Piotr 507335324, fachowa robota, można liczyć na porady i weryfikację konstrukcji (u mnie eliminacja kilku słupów, mniejszy koszt wykonania, dodatkowe wzmocnienia).

Kolbudzian
21-01-2011, 09:18
Poszukuję kogoś poleconego do pompy ciepła nie mogę nikogo tu znaleźć
sprawdź www.dobresolary.pl - pompy też montują (nie wiem z jakim skutkiem, bo widziałem tylko ich instalacje solarne)

Kolbudzian
21-01-2011, 09:19
PS: Brakuje mi tylko kafelek w łazience i dlatego poszukuję dobrego fachmana - jak ktoś ma maniary niech podrzuci
pisałem już kiedyś: Grzegorz Fiszer, 501 299 927

TAG75
22-01-2011, 14:50
posadzki

M. Serafin 601 831 484[/QUOTE]

Upewnilbym sie jakiej klasy cement uzywala ekipa Pana Marka i czy w przyszlosci bedzie mozna przykleic do tej wylewki parkiet....u mnie niestety nie mozna bo wartwa wierzchnia jest slabej jakosci...

seboolba
22-01-2011, 15:06
posadzki

M. Serafin 601 831 484

Upewnilbym sie jakiej klasy cement uzywala ekipa Pana Marka i czy w przyszlosci bedzie mozna przykleic do tej wylewki parkiet....u mnie niestety nie mozna bo wartwa wierzchnia jest slabej jakosci...[/QUOTE]

A jak samo wykonanie wylewek? masz moze jakies zdjecia?

cytrynka81
22-01-2011, 16:11
pisałem już kiedyś: Grzegorz Fiszer, 501 299 927

Czy mógłbys przesłać fotki wykonanej pracy przez p.Grzegorza. Z góry dziekuje

TAG75
23-01-2011, 12:25
Upewnilbym sie jakiej klasy cement uzywala ekipa Pana Marka i czy w przyszlosci bedzie mozna przykleic do tej wylewki parkiet....u mnie niestety nie mozna bo wartwa wierzchnia jest slabej jakosci...

A jak samo wykonanie wylewek? masz moze jakies zdjecia?[/QUOTE]

Samo wykonanie w miare ok tzn prosto bez wiekszych odchylen (brak foto) ale zazwyczaj wyceniaja za m2 z materialem i ten wlasnie material nie jest najlepszy pod parkiet...

atija
23-01-2011, 12:37
Można umówić się, że materiał sam kupisz, nie robią problemu.

WIEDZMA
23-01-2011, 12:47
:) Witam szukam solidnej i w miare nie drogiej ekipy do tynkow wewnetrznych z okolic Pruszcza Gdańskiego. :)

sledz98
23-01-2011, 13:26
Poszukuję kogoś poleconego do pompy ciepła nie mogę nikogo tu znaleźć

Ale co potrzeba? Masz już pompę i problemy czy chcesz dopiero kupić?

Kasia i Krzyś
23-01-2011, 22:48
Ale co potrzeba? Masz już pompę i problemy czy chcesz dopiero kupić?

jestem zdecydowany na pompe i kolektor pionowy , nie wiem tylko jaką pompę i kto dobrze mi ją dobierze i zamontuje łącznie z podłogówką odwiertów też jeszcze nie mam

wojtek_bud
24-01-2011, 07:41
jestem zdecydowany na pompe i kolektor pionowy , nie wiem tylko jaką pompę i kto dobrze mi ją dobierze i zamontuje łącznie z podłogówką odwiertów też jeszcze nie mam

Sprawdź tam: Aquatic, Lublewo, 58 691-70-11, aquatic24.pl
Montowali znajomemu ( pompa chyba Buderus ).
Pozdrawiam,