PDA

Zobacz pełną wersję : TRÓJMIASTO - Biała lista wykonawców.



Strony : 1 2 3 4 [5] 6 7 8

WIEDZMA
24-01-2011, 15:34
a czy ktoś moze sie wypowiedzieć na temat pracy pana Henryka Wójcika (z okolic Pruszcza Gdańskiego)?

cinkers29
29-01-2011, 11:53
jestem zdecydowany na pompe i kolektor pionowy , nie wiem tylko jaką pompę i kto dobrze mi ją dobierze i zamontuje łącznie z podłogówką odwiertów też jeszcze nie mam

firma SANITO ja nie montowalem ale moj kolega montowal calkiem nie dawno w swoim domku pod warszawa i wiem ze jest zadowlony z podjescia do klienta, z pompy jak i calej instalacji.

seboolba
30-01-2011, 14:32
Czy zna ktos firme KRASBUD z Rumi,zajmuja sie tynkami a niedlugo bede zainteresowany juz ich wykonaniem.Jesli ktos mial z nimi do czynienie prosze o info jak im poszlo

benik
31-01-2011, 08:30
Witam Polecam :

Stolarz: Firma Jarex - Kamień - robił nam zabudowe kuchni i barek + zabudowa garderoby - bardzo ładne wykonanie (fronty u nas wysoki połysk - systemy Blum , blaty okleina -drewnopodobna ) , fachowa pomoc przed i po wykonaniu projektu , wykonuje z tego co wiem także zabudowy rożnego rodzaju wnęk itd . polecam numery 508-212-469 i 886-762-068 (moge podesłac zdjecia na priv jesli ktos zechce)

Dach :
Więźba: Tartak Roszkowski - Głaźnica dobre drewno i przygotowanie - 676-12-56
Materiały : Firma Matelbud z Gdyni dobra obsługa i ceny umiarkowane ja kupowałem dachowke Rupceramika RUBIN 13 kolor Tekowy 58 667 42 42
Wykonanie : Staszek Kleina - Sierakowice wykonanie dachu perfekcyjne a szybkosc wykonania niczym formuła 1 - duzo osób odwedzających nas chwali bardzo dach wiec coś musi w tym być wiem ze ekipa jest bardzo zarobiona i ma zajęte terminy ale można zapytać 607-631-348 lub Syn 601-674-927

JAk znajde dorzuce jeszcze ekipe od tynkow gipsowych i goscia o kafli pozdrawiam na narazie tyle.

PROSZĘ POWOŁYWAĆ SIĘ TELEFONICZNIE NA TOMEK KOLECZKOWO

cytrynka81
31-01-2011, 09:04
Witam Polecam :

Stolarz: Firma Jarex - Kamień - robił nam zabudowe kuchni i barek + zabudowa garderoby - bardzo ładne wykonanie (fronty u nas wysoki połysk - systemy Blum , blaty okleina -drewnopodobna ) , fachowa pomoc przed i po wykonaniu projektu , wykonuje z tego co wiem także zabudowy rożnego rodzaju wnęk itd . polecam numery 508-212-469 i 886-762-068 (moge podesłac zdjecia na priv jesli ktos zechce)

Dach :
Więźba: Tartak Roszkowski - Głaźnica dobre drewno i przygotowanie - 676-12-56
Materiały : Firma Matelbud z Gdyni dobra obsługa i ceny umiarkowane ja kupowałem dachowke Rupceramika RUBIN 13 kolor Tekowy 58 667 42 42
Wykonanie : Staszek Kleina - Sierakowice wykonanie dachu perfekcyjne a szybkosc wykonania niczym formuła 1 - duzo osób odwedzających nas chwali bardzo dach wiec coś musi w tym być wiem ze ekipa jest bardzo zarobiona i ma zajęte terminy ale można zapytać 607-631-348 lub Syn 601-674-927

JAk znajde dorzuce jeszcze ekipe od tynkow gipsowych i goscia o kafli pozdrawiam na narazie tyle.

PROSZĘ POWOŁYWAĆ SIĘ TELEFONICZNIE NA TOMEK KOLECZKOWO




Można prosić o przesłanie na priv zdjęć kuchni? Będę bardzo wdzięczna, pozdr Monika

bunio14
31-01-2011, 16:38
"Rolbud" Zygmunt Kaca

Piaseczno, ul. 3, tel. 0790459188

Dostarcza do 3miasta :) tanio :)

Ja zdecydowanie NIE polecam tej firmy.
Szambo, ktore u mnie zamontowali przecieka jak sitko. Tuz po zamontowaniu (kiedy firma sie juz zwinela) zadzwonili do mnie goscie, ktorzy akurat robili tynk zewnetrzny ze tam sie leje jak z kranu i slychac nawet jak sie stoi obok.
Telefon do firmy, przyjechali za tydzien, costam zamazali jakas zaprawa i ze niby mialo byc OK.
Okazuje sie, ze szambo dalej przecieka i od tego czasu nie odpowiadaja na moje telefony, jak juz odbiora to obiecuja ze przyjada i nic sie nie dzieje.
Przed chwila skonczylem rozmowe z wlascicielem, jak nie przyjada w przyszlym tygodniu jak obiecali (w co juz nie wierze) to sprawa trafi do sadu. Oszustom mowie zdecydowanie NIE!
Moglem wczesniej uzyc google i dowiedziec sie wiecej o polecanej mi firmie.
Dla mnie totalny brak profesjonalizmu a w razie problemow - olanie klienta

Tanio nie oznacza tutaj niestety dobrze. Sam sie bolesnie przekonuje na wlasnej skorze. Dopoki nie bede mial sprawnego (szczelnego) szamba - na co teoretycznie dostalem certyfikat nie bede mogl sie wprowadzic do domu.. brak slow

TAG75
01-02-2011, 16:43
Polecilby ktos z Forumowiczow dobrego stolarza do wykonania listw przypodlogowych??

Karioka85
01-02-2011, 23:51
Czy ma ktoś z Wasz doświadczenia z firmą Artkom z Gdańska (Trakt św. Wojciecha)? Firma wykonuje m.in. kominki. Jedyną opinię jaką znalazłam to opinia w katalog.trojmiasto.pl Ale taka jedna opinia jest mało wiarygodna :)

Szukam sprawdzonej firmy z Gdańska lub okolic, która doradzi mi wybór wkładu oraz turbiny DGP, wykona obudowę kominka oraz zaprojektuje system dystrybucji gorącego powietrza do górnych pomieszczeń.

zientas
06-02-2011, 00:41
A czy ktoś z Was zaopatrywał się w styropian ze Styropaku z Gdańska, czy styropian jest równy?
czy ogólnie polecacie?

WIEDZMA
06-02-2011, 08:58
A czy ktoś z Was zaopatrywał się w styropian ze Styropaku z Gdańska, czy styropian jest równy?
czy ogólnie polecacie?

witam . tak ja zakupilam stropian ze STYROPAKU. i nie mam zastrzezen. (na cały dom)

thoren
06-02-2011, 20:35
witam.W przyszłym roku chciałbym rozpocząć budowę.Poszukuję dobrej ekipy - ekip do postawienia stanu surowego.pozdrawiam

seboolba
06-02-2011, 21:14
witam.W przyszłym roku chciałbym rozpocząć budowę.Poszukuję dobrej ekipy - ekip do postawienia stanu surowego.pozdrawiam

Polecam firme JARBUD budowali u mnie w miejscowosci Czestkowo i nie mam jakis zastrzezen do ich pracy

seboolba
07-02-2011, 22:08
Poszukuje dobrego i oczywiscie niezbyt drogiego elektryka,jest tu pare numerow ale moze ktos poda jakies swoje typy wraz z zarysem cen

Szynszyl
08-02-2011, 18:15
Witam,
poszukuję sprawdzonej i godnej polecenia ekipy do wykonania elewacji zewnętrznej domku jednorodzinnego. Domek jest już ocieplony styropianem. Pozostał do nałożenia tynk z kolorem. Prace przewidziane są na wiosnę 2011 r.
Wszystkich budujących pozdrawiam:-)

JACUŚ
08-02-2011, 19:07
Polecam ekipe do elewacji, oraz wykonania podbitki. Bracia Jacek i Krzysztof Sikorscy.
692450753

thoren
08-02-2011, 19:46
Podbijam temat.Nie chciałbym poprzestać na jednym wykonawcy.Proszę o kolejne firmy - osoby to postawienia stanu surowego.pozdrawiam

pikorek
08-02-2011, 21:10
Podbijam temat.Nie chciałbym poprzestać na jednym wykonawcy.Proszę o kolejne firmy - osoby to postawienia stanu surowego.pozdrawiam

U mńie buduje firma Pana Sławka Nikla. Od poczatku wlacznie z wykonczeniowka. Jedynie tynki robil ktos inny i to byla porazka

wojtek_bud
10-02-2011, 18:47
Witam!

Może zna ktoś jakiegoś dobrego "brukarza". Musi to być ktoś kto wie o co chodzi do planuję połączyć kamień z kostką, planuję też troszkę zawijasków :)
Jakieś podpowiedzi?

wojtek_bud
10-02-2011, 18:53
Zapomniałem!

Z czystym sumieniem chciałbym wam polecić p.JACKA 602-553-197. Cała wykończeniówka, płytki, płyty gk, malowanie, futryny itp. Bardzo dokładny! Solidny! Co prawda może "mało rozmowny" ale mistrz w swoim fachu.
pozdrawiam,

krzysiekewa
11-02-2011, 08:23
witam.W przyszłym roku chciałbym rozpocząć budowę.Poszukuję dobrej ekipy - ekip do postawienia stanu surowego.pozdrawiam
witam
co ja będę opowiadał u mnie postawili od wykopu w 01.08.2011do wprowadzenia braukje mi ze2 miechy teraz kładą płytki i drzwi montują , nie mam żadnych zastrzeżeń.( wylewki i kolor elewacji oraz pokrycie blacho inne ekipy). cena ok, zgadzałem się na każdą robotę nie ogółem żebym wiedział co za ile. Mieszkają w kiempingu nie muszę pilnować budowy. o nic się nie martwiłem tylko materiał nastarczałem żeby nie było przestoju .teraz to nie kłopot w hurtowniach wszystko dowiozą. majstry nie piją tylko po pracy po piwie. nigdy nie spotkałem ich wypitych w pracy
robotę można zobaczyć tu na moim dzienniku
http://forum.muratordom.pl/showthread.php?164900-Guliwer-2G-Ewy-i-Krzy%C5%9Bka&highlight=guliwer
informacje na pryw-

daszaA
11-02-2011, 09:49
Witam!

Może zna ktoś jakiegoś dobrego "brukarza". Musi to być ktoś kto wie o co chodzi do planuję połączyć kamień z kostką, planuję też troszkę zawijasków :)
Jakieś podpowiedzi?

Mam zawijasy i łaczenie kamienia z kostką. Robił pan Arek z Redy nr tel. 604 881 190
Ekipa godna polecenia, wszystko załatwiają sami. Inwestor potrzebny tylko do uzgodnień

wojtek_bud
11-02-2011, 19:42
Witam,

Dzięki, w poniedziałek zadzwonię do p.Arka. Podpowiesz mi ile to kosztuje?
pozdrawiam,

zientas
11-02-2011, 20:04
poszukuję firmy do położenia dachówki ceramicznej.

Powiedzcie proszę jaki jest koszt położenia m2 dachówki (robocizna) przy założeniu dach dwuspadowy.

TAG75
13-02-2011, 18:50
poszukuję firmy do położenia dachówki ceramicznej.

Powiedzcie proszę jaki jest koszt położenia m2 dachówki (robocizna) przy założeniu dach dwuspadowy.

Oplaca sie wziac Ambit firma swiadczaca wykonwstwo wraz z materialem. Klada solidnie i nie martwisz sie gdy cos Ci zostanie lub zabraknie. Ja niestety skorzystalem z Seeger dach z Gdyni i zaluje. Zle wyliczyli: czesc materialu zostalo czesc zabraklo polecony przez nich dekarz okazal sie lekko mowiac partaczem pisalem o tym juz na czarnej liscie...

pikorek
13-02-2011, 19:01
Oplaca sie wziac Ambit firma swiadczaca wykonwstwo wraz z materialem. Klada solidnie i nie martwisz sie gdy cos Ci zostanie lub zabraknie. Ja niestety skorzystalem z Seeger dach z Gdyni i zaluje. Zle wyliczyli: czesc materialu zostalo czesc zabraklo polecony przez nich dekarz okazal sie lekko mowiac partaczem pisalem o tym juz na czarnej liscie...

ja też robiłem z Ambitu - koszt przy dwuspadowym to 40 plz ja miałem kopertowy i zapłaciłem 45-albo 50 juz nie pamiętam ale chyba 45. JEdynie czekam na dokończenie prac bo jak kładli dachówkę to nie było ocieplenia i wstrzymałem rynny i opierzenie - na jesien było trudno już złapać dekarza - ale na wiosnę go zlapię na pewno ;)

k_i_a
19-02-2011, 22:19
Polecam tynki cementowo-wapienne: Andrzej Krencki i ekipa, sprawnie, szybko, równo. Namiary znalezione na banerze na rondzie w Żukowie :) Wybraliśmy ich po porównaniu jakości wykonania tynków na różnych budowach.

Jarrek
21-02-2011, 05:29
Witam

mozecie polecic firmy wykonujace kotlownie, ogrzewanie, wod-kan. zalezy mi na nowoczesnej kotlowni z pelna automatyka


pozdrawiam

jarek

WIEDZMA
21-02-2011, 07:52
Polecam tynki cementowo-wapienne: Andrzej Krencki i ekipa, sprawnie, szybko, równo. Namiary znalezione na banerze na rondzie w Żukowie :) Wybraliśmy ich po porównaniu jakości wykonania tynków na różnych budowach.

:) moze jakis namiar telefoniczny? :bye:

Abigor
21-02-2011, 08:37
mozecie polecic firmy wykonujace kotlownie, ogrzewanie, wod-kan. zalezy mi na nowoczesnej kotlowni z pelna automatyka


http://cieploserwis.pl/

Zdecydowanie mogę ich polecić. Wykonali u mnie całą instalację wodną z recyrkulacją, ogrzewanie podłogowe, solary, bufor ciepła, ...

Jarrek
22-02-2011, 01:40
dzieki serdeczne :)

wojtek_bud
22-02-2011, 18:23
Witam, mogę polecić "Aquatic" Lublewo www.aquatic24.pl , robili u mnie i kilku znajomych.
Pozdrawiam,

k_i_a
27-02-2011, 21:13
tynki - Krencki z Borcza 603 943 925 , mają tak przydatne o tej porze roku nagrzewnice (w cenie tynku)

Zniek
28-02-2011, 09:08
Na moim etapie mogę polecić
Stan surowy firma ZET-BUD pan Zelewski tel 783-473-778
Hydraulika pan Krzysztof Kaszub tel 691410753
Elektryka pan Andrzej Lasch tel 602753704
okna pan Sulkowski tel 506037940
niestety o dekarzach nie chcę nic pisać chcieli zimom robić pokrycie dachu mówili że bez problemu to zrobią ale jakoś tego nie widzę za czeli na początku grudnia.

Mogę prosić o kontakt do w miarę dobrego i taniego tynkarza dzwoniłem do dwóch polecanych na forum ale to nie było to.

ala_i_lukasz
08-03-2011, 11:28
Witam drogich forumowiczów!

Idzie wiosna więc czas zacząć myśleć o kolejnych pracach. Jesteśmy na etapie "surowy otwarty", tak to się chyba opisuje. Prosze o podpowiedzi na kolejnych wykonawców, hurtownie itp.
Interesują nas okna, elektryka i hydraulika a także tynki i posadzki.
Przy okazji chciałabym was zapytać o zdanie, co najpierw: tynki wewn. czy posadzki. Rozmawiałam ze znajomymi i jedni mówią tak inni odwrotnie. Proszę o podpowiedź, co przemawia za i przeciw.
Pozdrawiam wszystkich :)

ala

WIEDZMA
08-03-2011, 14:57
Witam drogich forumowiczów!

Idzie wiosna więc czas zacząć myśleć o kolejnych pracach. Jesteśmy na etapie "surowy otwarty", tak to się chyba opisuje. Prosze o podpowiedzi na kolejnych wykonawców, hurtownie itp.
Interesują nas okna, elektryka i hydraulika a także tynki i posadzki.
Przy okazji chciałabym was zapytać o zdanie, co najpierw: tynki wewn. czy posadzki. Rozmawiałam ze znajomymi i jedni mówią tak inni odwrotnie. Proszę o podpowiedź, co przemawia za i przeciw.
Pozdrawiam wszystkich :)

ala

cześć . ja właśnie jestem na etapie tynków wewnętrznych. Dziś zaczeli. ja napewno posadzki po tynkach robie. okna bralam z Gdańskiej fabryki okien i jestem bardzo zadowolona zwlasza z pana Krzysia (przedstawiciel) , doradził wymierzył i w terminie je miałam. Elektryk tez super , doradził , wykonanie na +. Hydraulika z polecenia miałam i i póki co jest ok. jeszcze nie skończył bo jak będą szły wylewki to pod nie idzie podłogowe ogrzewanie. jak On to mówi 2 etap. jakby co mogę podać namiary na moich wykonawców. tych , którzy mnie nie zawiedli:yes:

atija
08-03-2011, 20:05
Witam
mogę polecić niektórych swoich wykonawców.
elektryk
Pan Zdzisław 505020798

Hudraulik
Forumowy Mały, Desto 605848430

Posadzki
M. Serafin 601831484

rin
10-03-2011, 08:41
Podpisuję się pod tynkami u Krenckiego. Innych wykonawców dopiszę w wolnej chwili, bo wiele już zrobione.
Poszukuję fachowca, który podłączy mi gaz do budynku - okolice Żukowa.

bogzar
10-03-2011, 19:00
Witam, szukam kierownika budowy z okolic Kartuz budowa w Chmielnie

wojtek_bud
10-03-2011, 20:26
Witam drogich forumowiczów!

Idzie wiosna więc czas zacząć myśleć o kolejnych pracach. Jesteśmy na etapie "surowy otwarty", tak to się chyba opisuje. Prosze o podpowiedzi na kolejnych wykonawców, hurtownie itp.
Interesują nas okna, elektryka i hydraulika a także tynki i posadzki.
Przy okazji chciałabym was zapytać o zdanie, co najpierw: tynki wewn. czy posadzki. Rozmawiałam ze znajomymi i jedni mówią tak inni odwrotnie. Proszę o podpowiedź, co przemawia za i przeciw.
Pozdrawiam wszystkich :)

ala

Witaj!

Też cieszymy się z wiosny! Z dnia na dzień jest ładniej :).
Z czystym sumieniem mogę ci polecić:

1. Okna, rolety - MEGABUD - www.megabud.pl 58 671-38-18 -- jak zawsze szybko i dobre ceny
2. Hydraulika - AQUATIC - www.aquatic24.pl 58 347-94-07 - profesjonalnie, czysto, super fachowcy
3. Elektryka, alarmy - MIXSYSTEM - www.mixsystem.pl 58 556-43-20 - kabelki w małym palcu od a do z
4. Wykończenie, kafle, płyty, od a do z - p. JACEK - 602-553-197 - wykonanie super, pożądek, cudotwórca :)
5. Tynki - wrrrrrrr! nie polecę, wrrrrr!!!!!

Mam gdzieś jeszcze namiary do "WYLEWEK" p. Janduła , jak znajdę .... to napiszę.

Pozdrawiam,:bye:

jimmy123
11-03-2011, 20:30
error

marjucha
12-03-2011, 05:54
Witam.

Budowa zakończona, ale co tam:)
Poszukuję namiarów na sprawdzonego projektanta z okolic Pruszcza gdańskiego do zrobienia adaptacji projektu i zagospodarowania terenu do PnB. Takiego, który przykłada się do swojej pracy i rozrysuje wszystkie istotne zmiany(np. dodatkowe zbrojenia).
Namiary na dobrego Kierownika Budowy również mile widziane.
Pozdrawiam:)

rin
12-03-2011, 08:49
stan surowy Roman Rychert + brat i ekipa - 503032983 (konkurencyjne ceny)
koparka Mariusz Bielicki z okolic Żukowa- 601709436 (poradził sobie z niezłym błockiem, na którym inny utknął, ziemię urodzajną też załatwi)
dach Koramic L-15 - 516290102 (sprawnie, terminowo)
elektryka Pan Jarek - 501790560 (doradził jak trzeba)
elewacja Pan Irek Bastian - 503032983 (doradził, dokładny)
wykończenie wnętrza Krzysztof - 502025306 (ma djęcia na www.dekris.republika.pl tzw. złota rączka, umie doradzić, b. dokładny)
kuchnia na miarę Pan Jarek - 792240316 (nasz pomysł na meble przelał na obraz w komputerze i dokładnie zrealizował)
kamień Kimar pro arte ul. Kartuska Pan Mięsikowski - 606206259 (cudeńka może sprowadzić)
Polecam tylko tych, co do których nie mam zastrzeżeń, każdy z nich ma solidne doświadczenie.

poli1231
13-03-2011, 17:40
witam.W przyszłym roku chciałbym rozpocząć budowę.Poszukuję dobrej ekipy - ekip do postawienia stanu surowego.pozdrawiam

do stanu surowego z czystym sumieniem mogę polecić firme POLBUD Stanisława Polaszek tel509-392-397 stawiał mi domek w ubiegłym roku jest bardzo solidny i uczciwy a także mądrze doradzi,podpowie.A to blog znajomego któremu też stawiał; http://tymianek.bloog.pl/kat,0,m,3,r,2007,index.html

Robertko
15-03-2011, 23:12
Elektryk - p. Mirosław Zielonka z Kolbud. Człowiek, który długo pracował w Niemczech i z tamtej pracy odziedziczył nawyki. Instalacje poprowadzone pod kątem, w odległościach takich jak zalecane. Człowiek, który pracuje na dokumentacji. Fachowiec, z którym wszystko można uzgodnić, który doradzi w razie potrzeby. Trochę szorstki w obejściu, ale konkretny. Przewody klejone do porothermu, opaski z aluminium, a na to jeszcze gips. Wykonuje instalacje odgromowe. I to wszystko w rozsądnych cenach. Podłączy urządzenia, uruchomi, sprawdzi. Bardzo polecam - chyba najlepszy fachowiec, który pracował u mnie na budowie.

pikorek
18-03-2011, 10:27
Witajcie
Możecie polecić firmę brukarską? - ile trzeba zapłacić za metr położenia kostki brukowej?

pikorek
18-03-2011, 17:50
Jeśli ktoś poszukuje kafelkarza to mogę polecić swojego - właśnie skończył. Dokładny rzeczowy i nie zostawia rzeczy "a może przejdzie" wszystko z pionami i kątami.
Tomasz Hein tel 606 378 537

marjucha
18-03-2011, 20:40
Witam.

Budowa zakończona, ale co tam:)
Poszukuję namiarów na sprawdzonego projektanta z okolic Pruszcza gdańskiego do zrobienia adaptacji projektu i zagospodarowania terenu do PnB. Takiego, który przykłada się do swojej pracy i rozrysuje wszystkie istotne zmiany(np. dodatkowe zbrojenia).
Namiary na dobrego Kierownika Budowy również mile widziane.
Pozdrawiam:)

Nikt nie pomoże?

lukas1261
19-03-2011, 16:43
Witam

Szukam kogos do podbitki dachowej, elewacji, kostki brukowej. Najlepiej z okolic Pruszcza Gdańskiego.

Równiez byłbym wdzieczny za namiary na dobrego kowala od bram i balustrad

JACUŚ
20-03-2011, 19:35
Dobrzy fachowcy od elewacji i podbitki : 692450753

ala_i_lukasz
21-03-2011, 08:55
Witaj!

Też cieszymy się z wiosny! Z dnia na dzień jest ładniej :).
Z czystym sumieniem mogę ci polecić:

1. Okna, rolety - MEGABUD - www.megabud.pl 58 671-38-18 -- jak zawsze szybko i dobre ceny
2. Hydraulika - AQUATIC - www.aquatic24.pl 58 347-94-07 - profesjonalnie, czysto, super fachowcy
3. Elektryka, alarmy - MIXSYSTEM - www.mixsystem.pl 58 556-43-20 - kabelki w małym palcu od a do z
4. Wykończenie, kafle, płyty, od a do z - p. JACEK - 602-553-197 - wykonanie super, pożądek, cudotwórca :)
5. Tynki - wrrrrrrr! nie polecę, wrrrrr!!!!!

Mam gdzieś jeszcze namiary do "WYLEWEK" p. Janduła , jak znajdę .... to napiszę.

Pozdrawiam,:bye:

Witam!!!

Dziękuję wszystkim za swoje sugestie! Okna wybraliśmy w "Megabud", elektryk - znajomy, polecony (mam nadzieję że się sprawdzi), hydraulika - czekamy na oferty z trzech miejsc (polecani): "Bilder" Tczew, "Aquatic" Lublewo i Bakulski z Kartuz - poczekamy, zobaczymy :). Z wykończeniem ..... to chyba jeszcze czas. Posadzki???????
Trzymajcie się ciepło :)

wojtek_bud
21-03-2011, 14:35
Witam!!!

Dziękuję wszystkim za swoje sugestie! Okna wybraliśmy w "Megabud", elektryk - znajomy, polecony (mam nadzieję że się sprawdzi), hydraulika - czekamy na oferty z trzech miejsc (polecani): "Bilder" Tczew, "Aquatic" Lublewo i Bakulski z Kartuz - poczekamy, zobaczymy :). Z wykończeniem ..... to chyba jeszcze czas. Posadzki???????
Trzymajcie się ciepło :)

Witaj,

Mam już :) ten numer do posadzkarza : p. Piotr Janduła 609-256-153
Tu się nie zawiedziecie.

Hej.

properst
22-03-2011, 14:13
Szukam dobrej i taniej ekipy budowlanej do stanu surowego.

properst
22-03-2011, 14:17
A czy ktoś zna ekipe do płyty fundamentowej? Oprócz legalletu, jest bardzo droga.

jimmy123
22-03-2011, 15:40
Z fachowców z którymi do tej pory miałem przyjemność (choć nie zawsze) na pewno mogę szczerze polecić człowieka instytucje,którego nic nie jest w stanie zaskoczyć pomimo natłoku pracy zawsze z uśmiechem na ustach ,człowiek który nie umie chodzić (wszędzie biega!)
P.Jacek Szymichowski
Budowa stany surowe.Służy zawsze radą i doświadczeniem.Lubi swoją pracę(to rzadkość).Pomimo skończonych prac kilka razy jeszcze do mnie dojeżdzał bo żona wymyślała jakieś "ulepszenia-przeróbki" choć takie dłubanie jest mało opłacalne zawsze przyjeżdzał i cierpliwie słuchał sugestii co do przeróbek.
Jeżeli chcesz aby twój dom służył tobie ale i twoim dzieciom,chcesz aby wszystko było wykonane dokładnie i starannie,jeżeli nie masz pojęcia o budowie to dzwoń do P. J.Szymichowskiego.
Przypominam że namiar zdobyłem między innymi z białej listy.
Niedowiarków zapraszam na moją budowę.

plus1
23-03-2011, 09:53
Witam wszystkich,

Proszę o polecenie fachowca od kostki brukowej, ogrodzenia

mat.k
24-03-2011, 12:43
Witam,

Poszukuje ekipy do ocieplenia i elewacji domu, kogo możecie polecic?

Harimex
24-03-2011, 19:06
Jeśli chodzi o studio projektowania wnętrz z Trójmiasta to polecam www.twojprojektant.pl (http://www.twojprojektant.pl)

casaneta
25-03-2011, 11:22
Witam, czy możecie polecić szamba betonowe z rejonu trójmiasta i dobrych "szambiarzy" tj. osoby do zamontowania i podłączenia rury do domu?
będę wdzięczna za info.
Przejrzałam wątek, ale chyba ten temat nie był poruszany (ci fachowcy).
pozdrawiam.

aprilka1000
30-03-2011, 08:14
Witam
poszukuje 200 szt stempli 2,80
czas mnie goni.

emi10
30-03-2011, 11:04
Witam!!Aktualnie u mnie trwa obudowa kominka i potrzebuję dobrego stolarza który zrobi mi belkę kominkową o niestandardowych wymiarach.Czy ktoś ma namiar na dobrego fachowca w tej dziedzinie??

wojtek_bud
30-03-2011, 17:12
Witaj aprilka 1000,

Sprawdź na "GRUPA TRÓJMIASTO I OKOLICE", jeszcze kilka dni temu ktoś się tam ogłaszał ze stemplami.

Pozdrawiam,

aprilka1000
01-04-2011, 13:22
Czesc
dzieki Wojtek
pozdr

k.bob
02-04-2011, 21:24
Witam
poszukuje 200 szt stempli 2,80
czas mnie goni.

Witam
U mnie na budowie powinno być jeszcze jakieś 180 szt, dł chyba ok. 2,75m.
Użyte raz w zeszłym roku. Mogę odstąpić za 3,5 zł/szt.
Odbiór własnym transportem z Osowej.
Pozdrawiam
kb

doris65
21-04-2011, 08:35
[QUOTE=benik;4541850]Witam Polecam :

Stolarz: Firma Jarex - Kamień - robił nam zabudowe kuchni i barek + zabudowa garderoby - bardzo ładne wykonanie (fronty u nas wysoki połysk - systemy Blum , blaty okleina -drewnopodobna ) , fachowa pomoc przed i po wykonaniu projektu , wykonuje z tego co wiem także zabudowy rożnego rodzaju wnęk itd . polecam numery 508-212-469 i 886-762-068 (moge podesłac zdjecia na priv jesli ktos zechce)

Jestem w trakcie poszukiwania stolarza. Mogę prosić o zdjęcia na priva. Jak wygląda cenowo ofeta tego wykonawcy?

orzeszkowa
21-04-2011, 11:59
Bardzo proszę o namiar na solidną i rozsądną cenowo ekipę od elewacji. Przejrzałam wątek ale nic konketnego nie znalazłam albo ekipy sa już zajete.

Pozdr

annajo
26-04-2011, 15:39
Właśnie rozpoczęłam budowę i poszukuje elektryka-automatyka do zaprojektowania instalacji wykoszystującej prąd z wiatrak i elektryczne ogrzewanie akumulacyjne, z opcją przekierowywania prądu latem na inne urządzenia. Czy, którys z polecanych tu panów elektryków potrafiłby coś takiego policzyć i rozrysować ?

jimmy123
26-04-2011, 18:53
Szukam solidnej ekipy do położenia kostki brukowej.

Wakmen
27-04-2011, 20:58
Właśnie rozpoczęłam budowę i poszukuje elektryka-automatyka do zaprojektowania instalacji wykoszystującej prąd z wiatrak i elektryczne ogrzewanie akumulacyjne, z opcją przekierowywania prądu latem na inne urządzenia. Czy, którys z polecanych tu panów elektryków potrafiłby coś takiego policzyć i rozrysować ?
Robienie czegoś od zera jest bezsensowne. Można to zrobić ale w ramach własnego hobby i dysponując całym mnóstwem wolnego czasu.
W takim przypadku trzeba się zastanowić czy lepszym rozwiązaniem nie będzie kupienie gotowych rozwiązań, które są sprawdzone i do konkretnych rozwiązań.

Hania i Paweł F.
29-04-2011, 10:37
właśnie zakończylismy etap elewacji :)

ze wszystkich ekip które przewiznely sie przes nasz dom, ta jest najczystsza, najsprawniejsza i profesjonalna do bólu.
Panowie codziennie co do minuty przybywali na budowe, cicho i sprawnie jak mrówki (my juz tu mieszkamy) więc żeby nas nie budzić rozstawiali rusztowania.

Efekt przeszedł nasze oczekiwania, z poziomicą można chodzic i sie niczego nie znajdzie, obróbka okien SUPER!
Na ani jednej ramie okiennej nie ma ani grama tynku.
Na dodatek codziennie sprzatali garaż, smieci i papierki nic nie zostało... Myślałam ze jak zawsze po skończonej robocie, ja będe musiała zabrac sie za sprzatanie okolicy domu, a panowie nawet po polu sie przeszli i pozbierali to co im odfruneło przy wietrze.

Taras wysprzatany, okan umyte...

praca wykonana bardzo dobrze, dużo nam doradzili i odradzili by nie generowac kosztów. Bardzo ucziwie właściciel firmy podchodzi do klienta, a to sie w dzisiejszych czasach szalenie liczy.
My jestesmy bardzo zadowoleni.

POLECAMY firmę SOLIDEX
kontakt [email protected]
lub do Pana Janusza Mielewczyka 601 076 465

daro31ie
01-05-2011, 10:33
Witam

Forumowicze mam pytanie do wtajemniczonych.
Ile w tym momencie kosztuje praca hydraulika przy instalacji wodno-kanalizacyjnej?
Chodzi mi o koszt wykonania punktu.
Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie materiałów do budowy instalacji.
Z jakiego materiału najlepiej wykonać instalację na ciepłą i zimną wodę?
Co polecacie?
Czy może polecacie jakiś zaufanych wykonawców z Trójmiasta i okolic?

Z góry dziękuje za informacje.
Pozdrawiam Daro31ie

urbikulek
01-05-2011, 11:25
Witam

Forumowicze mam pytanie do wtajemniczonych.
Ile w tym momencie kosztuje praca hydraulika przy instalacji wodno-kanalizacyjnej?
Chodzi mi o koszt wykonania punktu.
Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie materiałów do budowy instalacji.
Z jakiego materiału najlepiej wykonać instalację na ciepłą i zimną wodę?
Co polecacie?
Czy może polecacie jakiś zaufanych wykonawców z Trójmiasta i okolic?

Z góry dziękuje za informacje.
Pozdrawiam Daro31ie

Z mojej strony odpowiedz na grupie trojmiasto

http://forum.muratordom.pl/group.php?discussionid=2779&pp=20&page=1060&do=discuss

TAG75
01-05-2011, 15:41
Dołączam do listy solidnych sprzedawców, wykonawców firmę DREFAMET (salony sprzedaży w Rumii i w Gdyni na Warszawskiej). Kupiłem u nich drzwi zewnętrzne Dierre wg projektu indywidualnego. Obsługa w salonie na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm, bardzo profesjonalny montaż. Jestem zadowolony. Drzwi działają jak na razie bez zarzutów. Gorąco polecam...

A to coś nowego u mnie Drefament jeszcze ten z Rumii nie popisał się. Drzwi CAL500 nie polecam ale to akurat nie ich wina. Niemniej Pan Jurek wyslal 1sza ekipe monterską która strasznie się męczyla byly poprawki. Jednym słowem ja drugi raz bym nie zaryzykował współpracy!

jimmy123
03-05-2011, 16:35
Szukam paneli trójwarstwowych drewnianych ,gdzie można dobre panele?

zientas
04-05-2011, 08:11
Witam,
poszukuję dobrej ekipy do sufitów podwieszanych.
Jakie są ceny za m2 sufitu?

seboolba
04-05-2011, 09:16
Witam !!!! dobra ekipe do ocieplenia poddasza razem z plytami K.G(15 miedzy krokwie+10 dodatkowo welny)macie kogos szybkiego i sumiennego?

Kasia_Artur
04-05-2011, 21:51
tez poszukuje solidnej ekipy do wykonania ocieplenia - okolice Lęborka

seboolba
08-05-2011, 08:38
Nie ma zadnych brygad?

Kasia i Krzyś
08-05-2011, 22:50
Macie kogoś sprawdzonego do odkurzacza centralnego?

żelki
09-05-2011, 06:39
Witam,
Poszukuję sprawdzonej ekipy budowlanej do rozbudowy domu o jedną kondygnację

aniakopc
09-05-2011, 11:36
firma robbud z nowego gołębiewka 514 385 215 jest godna polecenia robili u mnie drenaz opaskowy.miałam kilka firm ktorzy przez 1 rok zmagali sie z zalewaniem piwnicy,a oni podeszli to tej sprawy profesjonalnie,od 3 miesiecy mam sucha piwnice zrobili wkoło drenaz ,studzienke a w srodku piwnicy awaryjny zbiornik wyrównawczy.polecam choc wiem ze sa zajete terminy ale poczekam bo mam jeszcze do zrobienia elewacje ania kopczynska:rolleyes:dziekuje wam panowie

aniakopc
09-05-2011, 11:40
polecam firme robbud 514385215 z nowego gołębiewka ale co wiem maja zajete terminy bedzie ciezko ich teraz ,,wyrwac,,,

anikap
10-05-2011, 11:17
Witam , szukam ekipy do tynków cementowo-wapiennych. Czy możecie polecić kogoś

seboolba
10-05-2011, 21:29
U mnie aktualnie robia tradycyjne tynki-firma Kazimierz WICKI,jak na razie jestem zadowolony ale zobaczymy jak zakoncza(mysle ze w piatek) wtedy bede mogl wystawic ocene:)

jimmy123
10-05-2011, 21:35
Wicki polecam!Tynki i posadzki.

pikorek
10-05-2011, 22:41
Macie kogoś sprawdzonego do odkurzacza centralnego?

Pan Pawel. Dobral wszystko i dal dobra cene. Dziala bez problemu. 0501 034 156

seboolba
11-05-2011, 07:57
do poddasza znajdzie sie ktos?jakos brak ciagle odpowiedzi-hmmm moze nie ma dobrych fachowcow od zabudowy i ocieplenia?

fido888
11-05-2011, 16:03
Witam wszystkich forumowiczów!
Czy mógłby mi ktoś polecić fachowca który by zaprojektował i wykonał instalacje co i cwu z piecem na paliwo stałe (piec z podajnikiem)?

dana531
11-05-2011, 16:18
Poszukuję fachowca do wykonania ogrodzenia oraz dobrego i sprawdzonego fachowca do ułożenia ok 100 m. kostki brukowej w Redzie
Z gory dziękuję za pomoc.

DOMKAA
16-05-2011, 13:08
Jeżeli ktoś chce telefon, to podam na privie.[/QUOTE]

poszukuje dobrego fachowca... czy dostanę nr tel?

DOMKAA
16-05-2011, 13:10
witam. Poszukuje dobrego fachowca, ktory mi wyceni i zrobi balkon-taras murowany za uczciwe pieniądze... Czy macie kogos takiego

plus1
16-05-2011, 13:56
Dzień dobry

Poszukuję kogoś kto wykona ułożenie kostki brukowej oraz ogrodzenie, okolice Żukowa - Przodkowa.

marsik32
19-05-2011, 22:44
Wita. Poszukuję sprawdzonej ekipy do wykonania stanu zero na płycie fundamentowej w Borkowie Łostowickim. Czy ktoś wykonywał taką płytę i jest zadowolony? Zależy mi na kimś kto może się pochwalić dotychczasowymi realizacjami, bo takich jest mało za to każdy to gawędziarz co snuje opowieści z mchu i paproci.

RemonciaŻ
20-05-2011, 12:14
Witam,

czy ktoś może polecić sprawdzonego architekta/buiro projektowe, które wykonaloby projekt indywidualny gruntownej przebudowy domu z lat 80 ?
Pozdrawiam

benik
24-05-2011, 11:03
WItam czy ktos zna dobra i tania ekipe do zrobienia plotu 100m podmurowka + slupki +siatka 1.5m pokryta PVC , prosze o kontakt

Tomas1111
24-05-2011, 21:16
Z fachowców z którymi do tej pory miałem przyjemność (choć nie zawsze) na pewno mogę szczerze polecić człowieka instytucje,którego nic nie jest w stanie zaskoczyć pomimo natłoku pracy zawsze z uśmiechem na ustach ,człowiek który nie umie chodzić (wszędzie biega!)
P.Jacek Szymichowski
Budowa stany surowe.Służy zawsze radą i doświadczeniem.Lubi swoją pracę(to rzadkość).Pomimo skończonych prac kilka razy jeszcze do mnie dojeżdzał bo żona wymyślała jakieś "ulepszenia-przeróbki" choć takie dłubanie jest mało opłacalne zawsze przyjeżdzał i cierpliwie słuchał sugestii co do przeróbek.
Jeżeli chcesz aby twój dom służył tobie ale i twoim dzieciom,chcesz aby wszystko było wykonane dokładnie i starannie,jeżeli nie masz pojęcia o budowie to dzwoń do P. J.Szymichowskiego.
Przypominam że namiar zdobyłem między innymi z białej listy.
Niedowiarków zapraszam na moją budowę.
a można telefon do tego Pana ????

zientas
25-05-2011, 03:22
Też polecam Jacka Szymichowskiego.
U mnie wykonał cały stan surowy zamknięty.
tel. 506 051 021
Co do tynków to polecam Krynckiego tel. 603 943 925 - wszystko równo i gładko. Okna pozostawione czyste, podłogi wysprzątane.

jimmy123
28-05-2011, 20:08
a można telefon do tego Pana ????
tel. 506 051 021

k.bob
29-05-2011, 10:32
do poddasza znajdzie sie ktos?jakos brak ciagle odpowiedzi-hmmm moze nie ma dobrych fachowcow od zabudowy i ocieplenia?

Do ocieplenia i zabudowy jak najbardziej bracia Gurscy z Kościerzyny
Arek 880675181, Wojtek 783903130. Bardzo wysoka jakość pracy, duża kultura tych panów, z czystym sumieniem mogę ich polecić do poddasza i nie tylko.
U mnie robili prawie całą wykończeniówkę: poddasze (bardzo dobrze technicznie i estetycznie wykonane), gładzie w całym domu, zabudowa kominka (super wyszło),zabudowa tv, struktury dekoracyjne no i jeszcze prawie wszystkie kafle po tym jak mnie kafelkarz z polecenia w trakcie robienia jednej łazienki olał.
Panów Gurskich z resztą znalazłem na tej liście we wcześniejszych wątkach.
Pozdrawiam
Krzysiek
w razie pytań [email protected]

wojtas122
08-06-2011, 21:09
Poszukuję fachowca do wykonania ogrodzenia oraz dobrego i sprawdzonego fachowca do ułożenia ok 100 m. kostki brukowej w Redzie
Z gory dziękuję za pomoc.
Jeżeli aktualne polecam nasze usługi. Wolny termin koniec sierpnia

animurka
14-06-2011, 17:26
Poszukuję ekipy do wykonania ogrodzenia z klinkieru - może macie kogoś kto się sprawdził PILNE !!! :)

sylaS
15-06-2011, 20:24
Witam Polecam :

Stolarz: Firma Jarex - Kamień - robił nam zabudowe kuchni i barek + zabudowa garderoby - bardzo ładne wykonanie (fronty u nas wysoki połysk - systemy Blum , blaty okleina -drewnopodobna ) , fachowa pomoc przed i po wykonaniu projektu , wykonuje z tego co wiem także zabudowy rożnego rodzaju wnęk itd . polecam numery 508-212-469 i 886-762-068 (moge podesłac zdjecia na priv jesli ktos zechce)

Dach :
Więźba: Tartak Roszkowski - Głaźnica dobre drewno i przygotowanie - 676-12-56
Materiały : Firma Matelbud z Gdyni dobra obsługa i ceny umiarkowane ja kupowałem dachowke Rupceramika RUBIN 13 kolor Tekowy 58 667 42 42
Wykonanie : Staszek Kleina - Sierakowice wykonanie dachu perfekcyjne a szybkosc wykonania niczym formuła 1 - duzo osób odwedzających nas chwali bardzo dach wiec coś musi w tym być wiem ze ekipa jest bardzo zarobiona i ma zajęte terminy ale można zapytać 607-631-348 lub Syn 601-674-927

JAk znajde dorzuce jeszcze ekipe od tynkow gipsowych i goscia o kafli pozdrawiam na narazie tyle.

PROSZĘ POWOŁYWAĆ SIĘ TELEFONICZNIE NA TOMEK KOLECZKOWO

Czy jest możliwośc przesłania zdjęc kuchni na priv

Bombel69
27-06-2011, 21:59
Witam
Poszukuję solidnej i niedrogiej ekipy do budowy stanu zero. Działka w okolicach Tczewa
Dzięki

cytrynka81
30-06-2011, 09:56
Witam
Poszukuję solidnej i niedrogiej ekipy do budowy stanu zero. Działka w okolicach Tczewa
Dzięki

ZBH "BOMAR" Tczew
Paweł Woźny
tel. 665 765 089

Biuro:
ul. Wąska 50
83-110 Tczew
czynne od 8-16

cytrynka81
30-06-2011, 09:59
Witam, poszukuje solidnej ekipy która przyjdzie i zrobi: podwieszane sufity oraz półeczki z GK. Budowa w okolicach Pruszcza Gd.

agusiarobusia
30-06-2011, 20:26
Cześć
Jaką polecacie firmę do zakupu dachówki cementowej i wykonania dachu.

TOMASZQS
03-07-2011, 16:28
Ja mogę z czystym sumieniem polecić www.keda-rumia.pl i zakup dachóweczki Euronit w dobrej cenie u nich

Dżarecki
06-07-2011, 15:58
Najlepsza cene dostalem w www.ambit.gda.pl maja tez wlasne lub polecane ekipy. Jestem zadowolony.

Na obecnym etapie moge z czystym sumieniem polecic:
- elektryka: Adam Bujak http://www.voltelektryk.pl/ 501-70-60-60 bardzo przystepny cenowo, myslacy, pomagajacy rozwiazac problemy, a najfajnijsze jest to, ze elektryke zna na pamiec i w pzrypadku pozniejszych szkod przez ekipy budowlane wystarczyl telefon aby wszystko rozwiazac.
- wykonczeniowka: niestety musiałem wykasować kontakt, początki były obiecujące, koniec to już porażka.
- ogrod: www.pracowniasztukiogrodowej.pl

Nie polecam - wrecz ostrzegam przed:
-Leszek Weiner - usługi instalacyjne.... robil wod-kan oraz gaz. Schrzanil wszystko. Dokladnie wszystko
-http://www.profesjonal24.com.pl robili wylewki. Porazka. Niestety.

alibaba13
07-07-2011, 12:30
Witam!
Poszukuję solidnego fachowca/firmy do wykonania balustrad ze stali nierdzewnej za rozsądne pieniądze.
Z góry dziękuję.

ala_i_lukasz
08-07-2011, 11:00
Witam Wszystkich Forumowiczów,

A więc przyszedł czas aby pochwalić się postępami na budowie. Niestety nie wszystko ( z tego co zrobiliśmy ) wyszło w 100% tak jak zakładaliśmy ale dzisiaj wspomnę tylko o tych ekipach których z czystym sumieniem mogę polecić, zresztą kolejne ekipy były z tego forum.

1. Tynki p.WICKI 693-379-089. Szybko i sprawnie.
2. Posadzki9 p. JANDUŁA 609-256-153. jw. Szybko i sprawnie.
3. Ogrzewwanie, zbiornik szamba, kominek: AQUATIC Lublewo 58 347-94-07 , www.aquatic24.pl , ( kontakt p.Łukasz ) -- jw. Szybko i sprawnie -- bardzo dużo doradził, zna się na tym co robi.
4. Elektryka, alarm - MIXSYSTEM -- p. JERZY CISZEK 58 556-43-20 www.mixsystem.pl , jw. szybko i sprawnie -- 100% profesjonalnie! Świetne rady!

Raz jeszcze BARDZO POLECAM W/W!!!!

W tej chwili troszkę odpoczywamy ale rozglądamy się za ekipą wykończeniową. Jesteśmy po rozmowach z firmą z forum ( na razie nie pisze nazwy) ale mają troszkę odległe terminy tj. wrzesień dopiero. Może ktoś z was drodzy forumowicze poleci kogoś sprawdzonego????

Przydałby się też ktoś od ogrodzeń. Myślimy o kamieniu połączonym z kutą stalą.

Z góry dziękujemy za podpowiedzi.


Ala.

seboolba
11-07-2011, 08:26
Pomocy szukam kierownika budowy z uprawnieniami do odbioru instalacji elektrycznej i lub wod-bud,do wpisu do dziennika budowy_Wejherowo wymaga-prosze o pilna pomoc

jagawe
12-07-2011, 13:04
Polecam balustrady stalowe firma Osamet tel. 506-738-254 - tanio i bardzo ładnie
oraz ekipa do elewacji 501-601-314 - czysto sprawnie i efekt bardzo dobry.

dermotek
12-07-2011, 16:51
Witam serdecznie,
Poszukuje godnej zaufania firmy budowlanej w okolicach Pruszcza Gdanskiego ktora wybuduje domek od a do z bez mojego nadzoru - niestety mieszkam daleko :-(
Czy jest to mozliwe? Znajomi mowia ze nie, ze trzeba byc na miejscu przynajmniej raz w tygodniu! Ale coz zrobic kiedy nie mam takiej mozliwosci!?
Prosze o pomoc i porade czy takie firmy istnieja...:cry:
Pozdrawiam
Dermotek.

anikka
15-07-2011, 12:27
Witam!
Szukałam na białej liście speców od tarasu drewnianego, ale jakoś słabo mi idzie - nikogo nie znalazłam:(

Mam do ułożenia 40 m kw tarasu drewnianego, szukam dostawcy deski tarasowej modrzewiowej lub egzotycznej (z naciskiem na modrzewiową, bo jednak tańsza) z Trójmiasta i okolic. No i także szukam kogoś do zrobienia tarasu (mam już wylane betonowe słupki, trzeba wkręcić kotwy i przymocować deski). Czy kogoś polecacie?

Anikka

anikka
15-07-2011, 13:44
Witam,
polecam swojego architekta - zaprojektował nam całościową przebudowę i rozbudowę poniemieckiego segmentu z lat 20. - w sumie dobudowywaliśmy prawie drugie tyle. Ze starego segmentu zostały tylko 3 ściany, i to nie całe;) Reszta, łącznie ze stropami, instalacjami itp. - wszystko nowe. Wiele czasu spędziliśmy na dyskusjach, ale teraz okazuje się, że wszystko wyszło idealnie. Dom jest niesamowicie funkcjonalny, wszystko jest tam, gdzie należy, mieszka sie komfortowo. To na pewno w dużym stopniu zasługa naszego architekta. Co ważne - współpracuje z architekt-konstruktor, która oceniała wytrzymałość poszczególnych starych elementów naszego domu. To ważne przy przebudowie. Architekt nazywa się Marcin Karczewski 606717151. Polecam:)
Pozdrawiam
Anikka

Spartankaa
18-07-2011, 11:29
Witam,

szukam architekta wnetrz, mozecie polecic kogos dobrego?

pozdrawiam
Beata

agalind
18-07-2011, 12:19
[QUOTE=benik;4541850]Witam Polecam :

Stolarz: Firma Jarex - Kamień - robił nam zabudowe kuchni i barek + zabudowa garderoby - bardzo ładne wykonanie (fronty u nas wysoki połysk - systemy Blum , blaty okleina -drewnopodobna ) , fachowa pomoc przed i po wykonaniu projektu , wykonuje z tego co wiem także zabudowy rożnego rodzaju wnęk itd . polecam numery 508-212-469 i 886-762-068 (moge podesłac zdjecia na priv jesli ktos zechce)

Prosze o przesłanie zdjęć na priv. Pozdrawiam.

lukigol2001
18-07-2011, 21:33
Szukam sprawnej i szybkiej ekipy, a tak na prawdę dobrego majstra-murarza do postawienia stanu surowego w rejonie Dziemian.Chciałbym to zrobić systemem gospodarczym, ale myślałem znaleźć dobrego fachowca a samemu przemianować się na pomocnika. Jeśli ktoś miałby namiary na kogoś takiego to będę wdzięczny.Mały domek 5,8x8,9 na działce rekreacyjnej.

siivaa
18-07-2011, 21:57
Witam serdecznie:))

Pilnie poszukuję elektryka z uprawnieniami na adaptację projektu instalacji(Kartuzy wymagają tego od Kwietnia)elektryków jest mnóstwo,ale mało kto ma takie uprawnienia:(( poszukuję z okolic Przodkowa lub gdziekolwiek:) Prosze o pomoc

cytrynka81
25-07-2011, 09:59
Witam,
szukam ekipy do zabudowy kominka, mozecie polecic kogos dobrego?

miedziak20
25-07-2011, 10:02
Witam:)
Poszukuję zbiornika betonowego 10m3 na szambo.Czy moga Państwo polecić konkretna firmę.Przekopałem internet ale doszukac sie nie mogę.Wiem tylko,że szamba z Lnisk nie polecają.Cena i podejście do klienta a także jakość
Prosze o pomoc:)Buduję się w okolicy Kartuz

Słomka
28-07-2011, 13:33
Witam wszystkich!
Budowa zakończona, a ja wciąż nie pochwaliłam najlepszej ekipy:

BRACIA GURSCY: Wojtek i Arek, tel. 783-903-130 - wykończenia (wnętrz, nie klienta :))
- zabudowy z płyt G-K
- ocieplanie dachu
- obróbka okien
- malowanie
- tapetowanie
- listwy
- układanie podłóg
- zabudowy kominka
- stiuki i inne efekty
- różne inne - do dogadania się


Najlepsza ekipa na budowie (choć inne też były niezłe) - cenowo plasują się w strefie średniej, ale oferują najwyższą jakość wykonania.
Jeśli w czymś nie czują się mocni - nie podejmują się i radzą poszukać innego fachowca. Za swoją pracę biorą pełną odpowiedzialność.

Dostarczali też materiał z hurtowni o b. dobrych cenach (sprawdziłam kilkanaście innych i zdecydowałam się na ich - z Kościerzyny - przynajmniej nie miałam na głowie dostaw), a to, czego nie wykorzystali- zostało zwrócone.

Terminowi i kulturalnii!!
Dokładni i drobiazgowi - prowadzili mnie czasem "za rękę", pytali o wie szczegółów, jaki efekt końcowy chcę uzyskać.
Sprzątają po sobie na błysk!

DBAJĄ O PIENIĄDZE INWESTORA!!! Zawsze przedstawiali mi różne warianty wykonania: od zwykłych po zgodne z ostatnimi trendami (z szacunkiem ceny) wraz z argumentami za i przeciw. czasem warto było coś dołożyć (np. namówili mnie na docieplenie dachu na strychu, czego wcześniej nie planowałam, a teraz nie żałuję i jestem wdzięczna).

Wciąż się doszkalają z różnych technik.

I nigdy nie usłyszałam "Tego się nie da..."

POLECAM wszystkim, bo naprawdę są warci każdej złotówki :)


Aneta

grzech00
29-07-2011, 10:43
Witam:)
Poszukuję zbiornika betonowego 10m3 na szambo.Czy moga Państwo polecić konkretna firmę.Przekopałem internet ale doszukac sie nie mogę.Wiem tylko,że szamba z Lnisk nie polecają.Cena i podejście do klienta a także jakość
Prosze o pomoc:)Buduję się w okolicy Kartuz

Witam
Ja kupiłem przez internet szambo z Radomia firma "Sałexpol". Po telefonicznym zamówieniu po około 7 dniach przyjechał samochód z hds i umieścił szambo w przygotowanym wykopie. Firma posiada stronę internetową gdzie można wybrać wielkość i rodzaj szamba.

grzech00
30-07-2011, 08:33
Kupowałem w Ambicie dachówka Euronit. Wykonawca Leszek Kotfas i Jarek Stępiński pomogli zamówić materiały w bardzo dobrych cenach i pracę wykonali wzorowo, ich również polecam tel. 606 420 385

mijodo
31-07-2011, 17:56
Witam,
szukam ekipy do zabudowy kominka, mozecie polecic kogos dobrego?

Mialem fachowca z Redy firma Champion tel.607322103. Polecam . Bardzo mily zna sie na rzeczy .

mijodo
31-07-2011, 18:01
Witam,
szukam ekipy do zabudowy kominka, mozecie polecic kogos dobrego?
Reda Champion tel .607322103 .Robil u mnie.

pikorek
31-07-2011, 21:16
Witam,

szukam architekta wnetrz, mozecie polecic kogos dobrego?

pozdrawiam
Beata

Ja miałem architektkę z Krakowa :) ( skype i telefon w zupełności wystarczają ) projekty super - włącznie z wizualizacjami i to normalnymi a nie typu "pani projektantka justynka z gdyni" jeśli nie przeszkadza ci odległość to mogę śmiało polecić

zientas
03-08-2011, 07:15
Witam!
Szukałam na białej liście speców od tarasu drewnianego, ale jakoś słabo mi idzie - nikogo nie znalazłam:(

Mam do ułożenia 40 m kw tarasu drewnianego, szukam dostawcy deski tarasowej modrzewiowej lub egzotycznej (z naciskiem na modrzewiową, bo jednak tańsza) z Trójmiasta i okolic. No i także szukam kogoś do zrobienia tarasu (mam już wylane betonowe słupki, trzeba wkręcić kotwy i przymocować deski). Czy kogoś polecacie?

Anikka

polecam Macieja 608632658 firma Astol
tarasy drewniane oraz parkiety. Szybko i sprawnie i za przyzwoite pieniądze.

wojtek_bud
03-08-2011, 09:10
Witaj,

Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Hanię Duszyńską z Gdyni. Świetny fachowiec, super pomysły!!!!
Tel. 502-356-701, www.interiors.studioa4.com.pl

Pozdrawiam,,

Wojtek




Ja miałem architektkę z Krakowa :) ( skype i telefon w zupełności wystarczają ) projekty super - włącznie z wizualizacjami i to normalnymi a nie typu "pani projektantka justynka z gdyni" jeśli nie przeszkadza ci odległość to mogę śmiało polecić

wojtek_bud
03-08-2011, 09:14
Witam,

Wcześniej coś chyba źle kliknąłem i nie odpowiedziałem Tobie tylko poprzednikowi. Tak czy inaczej polecam Panią Hannę Duszyńską bo naprawdę warto.
tel. 502-356-701, www.interiors.studioa4.com.pl

Pozdrawiam,

Wojtek,


Witam,

szukam architekta wnetrz, mozecie polecic kogos dobrego?

pozdrawiam
Beata

Malgorzatka
04-08-2011, 21:18
Ja kupiłam szambo betonowe w Niestępowie, u pana Maciejewskiego. Niestety nie mam już nr kontaktowego.

Malgorzatka
04-08-2011, 22:21
Od końca kwietnia mieszkamy już w naszym domu w Żukowie i chciałabym polecić niektórych fachowców:

1. p. Marian Formela murarz, cieśla, dekarz 600743834 -Zaczął od wylania fundamentów skończył układając kostkę brukową. Jeśli czegoś nie umiał mówił o tym otwarcie (np. nie zajmował się hydrauliką i elektryką tynkami i wylewkami). Kiedyś już był przez kogoś polecany na tym forum (tak do niego trafiliśmy).
2. p. Sylwek hydraulik 691355319
3. p. Wejner elektryka, alarmy, odkurzacze centralne, instalacje telefoniczne i internetowe 505020798
4. p. Bielska geodetka 601628514

Polecam również bardzo hurtownie mat. budowlanych Bladowski z Pępowa (już była polecana na tym forum) 586849132

Malgorzatka
04-08-2011, 22:24
Prośba do forumowiczów -czy może ktoś polecić osobę do obróbek dekarskich/blacharskich z okolic Żukowa?

Z góry dziękuję.

TAG75
09-08-2011, 15:20
Jakiś czas temu polecany był tutaj Stolarz Marian Ronhowski tel 603983345. Niestety weryfikacja okazała się niezbyt korzystna dla mnie. O ile schody zrobił nawet w terminie to już z małych elementów wykonczających je nie wywizał się nigdy. Zawsze po telefonie byl w zasadzie w drodze i nigdy nie dojechał. Zadeklarował sie też na wykonanie i montaż listw przypodłogowych również nigdy ich nie dowiósł pomimo deklaracji że sa już gotowe w jego warsztacie. Pisze to dopiero po czasie bo miałem nadzieje że wreszcie wywiąże się z obietnic. Schody robil u mnie w styczniu br. Kolejny "fachowiec" któremu obecność na białej liscie "zaszkodziła" zatem ostrzegam przed współpracą....

Dorota_N
15-08-2011, 22:54
Jw - bardzo proszę o namiary. Mamy suwanki i póki co, nie znalazłam firmy, która zrobi mi rolety. Oferują mi też brązowe kaset do okien w orzechu - czyżby nie było kaset w orzechu?

Proszę o info na priva. Pozdrawiam :)

daro31ie
16-08-2011, 06:47
Jakie firmy produkujące okna PCV polecacie z woj. Pomorskiego?

Z góry dziękuje za wypowiedzi.
pozdrawiam daro31ie

Dagom-e
16-08-2011, 08:40
Jęsli chodzi o okna to polecam http://www.okna.gda.pl/, swego czasu zrobiłem solidny rekonesans w temacie stolarki PCV i padło na nich. Jeśli chodzi o dach, to polecam http://www.deker.gda.pl/, wychaczyłem firme jak robiła kościół w łebnie, kładli karpiówkę. Jeśli chodzi o murarza to polecam p.Andrzeja 792047572. codo reszty się nie wypowiadam, domyslacie sie dla czego. Obecnie szukam hydraulika i z tym jest duży problem żeby znaleźć odpowiedniego.

P.s.
zapomniałbym o elektryku, klasa chłopaki 721968811

Spartankaa
16-08-2011, 13:19
Ja miałem architektkę z Krakowa :) ( skype i telefon w zupełności wystarczają ) projekty super - włącznie z wizualizacjami i to normalnymi a nie typu "pani projektantka justynka z gdyni" jeśli nie przeszkadza ci odległość to mogę śmiało polecić

Umowa juz podpisana wiec klamka zapadla. Na razie nie napisze kto, zobaczymy jak wypadnie. Pierwsze spotkania bardzo pozytywne.

Spartankaa
16-08-2011, 13:23
Ekipa juz polecana na forum wiele razy, moge zatem potwierdzic solidnosc, terminowosc, fachowosc.
Megabud z Rumi - goraco polecam. W sobote skonczyli wstawianie nam okien/rolet/bram - wszystko na medal.

pikorek
16-08-2011, 13:34
Umowa juz podpisana wiec klamka zapadla. Na razie nie napisze kto, zobaczymy jak wypadnie. Pierwsze spotkania bardzo pozytywne.
Ale nie pani justyna k? mam nadzieję

kamaz76
18-08-2011, 19:01
Witam Was jako nowa- jeszcze przed zimą planujemy położyć płytę fundamentową i piwnicę naszego domu, na wiosnę resztę robót budowlanych, nasz dom będzie dość spory i skomplikowany i tu nasz nowy sąsiad, który też ma się budować na wiosnę poleca i nam doradza ( budowali już jego znajomym) firmę Bell-Dom z Sianowa http://www.bell-dom.com.pl/index.html , ponoć budują bardzo dobrze i są rzetelni, mają ponad 20 letnie doświadczenie i specjalizują się zarówno w domkach jednorodzinnych jak i budynkach usługowych. Sąsiad zachwala i jest zdecydowany ale ja wolę się upewnić.Czy ktoś zna, budował z nimi i poleca tę firmę?

efcia80
21-08-2011, 19:55
Witam

Czy macie drodzy forumowicze godna polecenia ekipe do wykonania ogrodzenia z podmurówka w okolicach Gdańsk Osowa?

Z góry dziekuje za pomoc

Spartankaa
22-08-2011, 11:18
Ale nie pani justyna k? mam nadzieję
Nie, nie Pani Justyna.

Tadeusz.
27-08-2011, 15:34
Witam

Jeśli szukacie solidnego fachowca, który nie tylko dobrze położy kafelki, wycekoluje i pomaluje, ale również wyrówna ściany tak by były gładkie jak lustro, to polecam firmę Pana Jana Chudego z Gdańska - tel. 784 175 764. Będziecie zadowoleni :)

pozdrawiam wszystkich

anikap
29-08-2011, 06:39
Czyżby ostatni wpis to autoreklama??

atija
29-08-2011, 21:17
Na hasło " będzie pani zadowolona " cierpnie mi skóra. I jeśli fachowiec tak mnie zapewnia to omijam go szerokim łukiem ;)
jeśli to autoreklama to ..... hmmmmm

cinkers29
06-09-2011, 11:16
Witam
Poszukuje firmy badz osoby, która wykona mi docieplenie poddasza uzytkowego w domku dach o pwierzchni 240m2 w terminie do 15 października +/- 10 dni prosze nie komentowac tu, ze nagle sie obudzilem bo nie.Czlowiek z ktorym bylem umowiony od lipca na wrzesien zadzwonil do mnie tydzien temu, ze nie wykona mi tego bo cos tam.

Pzdr i dziekuje za ewentualne namiary.

Zam
07-09-2011, 15:47
Prośba do forumowiczów -czy może ktoś polecić osobę do obróbek dekarskich/blacharskich z okolic Żukowa?

Z góry dziękuję.
Podłączę się - z tymże mnie bardziej interesowałby ktoś do wykończenia kominów systemowych

Mały
12-09-2011, 08:37
Witam
Poszukuje firmy badz osoby, która wykona mi docieplenie poddasza uzytkowego w domku dach o pwierzchni 240m2 w terminie do 15 października +/- 10 dni prosze nie komentowac tu, ze nagle sie obudzilem bo nie.Czlowiek z ktorym bylem umowiony od lipca na wrzesien zadzwonil do mnie tydzien temu, ze nie wykona mi tego bo cos tam.

Pzdr i dziekuje za ewentualne namiary.

Zdzisław Rybajn 503-983-601

tomek4
21-09-2011, 09:09
Przejrzałem kilka ostatnich stron, ale nie znalazłem nikogo polecanego do posadzek.
Może ktoś jednak mógłby polecić solidną ekipę na rejon Wejherowo-Reda-Rumia-Puck ?

aprilka1000
23-09-2011, 13:18
otrzymalam z polecenia i polecam dalej uslugi transportowe , przeprowadzki p.piotr 519 464649

terminowo , bardzo elastyczni i przyzwoita cena.

emiśka
24-09-2011, 08:27
Witam
poproszę o dobrą ,sprawdzoną ekipę montującą okna Vertex z Trójmiasta,dziękuję bardzo.

zientas
24-09-2011, 16:39
Przejrzałem kilka ostatnich stron, ale nie znalazłem nikogo polecanego do posadzek.
Może ktoś jednak mógłby polecić solidną ekipę na rejon Wejherowo-Reda-Rumia-Puck ?

polecam Pana Sławka, robi koło Gdańska ale może i tam pojedzie.
Teraz robią mi kafelki po jego robocie to kawfelkarz nie może się nadziwić. Na łacie 2m nie ma żadnych odchyłek.
Sławek :515188201

urbikulek
26-09-2011, 11:26
Zdzisław Rybajn 503-983-601

Bylbym ostrozny, ja niestety na p. Zdzichu dosc powaznie sie przejechalem. Opisywalem wczesniej w watku ogolnym 08 kwietnia 2011 ( http://forum.muratordom.pl/group.php?discussionid=2779&pp=20&page=1058&do=discuss ) podsumowujac wszystkich fachowcow z mojej budowy. Pozycja 11.

YAROK
27-09-2011, 13:34
Witam

niestety niewielu na razie mogę dodać ale elektryków już wcześniej opisanych czyli Pan Wiesław 502536911 , Panowie od podbitki drewnianej -Pan Darek 605662098.
pozdrawiam
Jarek

Zam
03-10-2011, 12:13
Niestety nie znasz prawdy do konca, nie opisywalam jej na forum dokladnie.. ale dobrze niech bedzie na Twoje. Tak naprawde to tylko z tym Panem byla taka afera, jakos z innymi potrafilismy sie dogadac... Przez cale trzy lata budowy dokonalam tylko 3 wpisy na Czarnej Liscie wiec az takiego pecha nie mialam :wink: Wiem tez ze ostatnio Pan Sikora juz sie z nikim dogadac nie moze i nawet trzeci pracownik od niego odszedl ! Zauwazylas zeby go ktos ostatnio ( oprocz Ciebie oczywiscie ) polecal?? Pozdrawiam
Prawda jak zwykle leży po środku - nie każdy umie się z Panem Jankiem dogadać; Jak każdy człowiek także i on jest na swój sposób specyficzny. Ewentualne odstępstwa od planu, jakie Pan Sikora sugeruje, służą rzaczej podniesieniu walorów budowanego domu, nie zniechęceniu inwestora do współpracy

KlaudiaEwa
07-10-2011, 15:56
Witam,
szukam ekipy do zabudowy kominka, mozecie polecic kogos dobrego?

Witam!
czy mogę również dostać namiary na kogoś do obudowy kominka?

Spartankaa
10-10-2011, 22:02
KAMIENIARZ

Szukam kamieniarza, ktory polozy piaskowiec na elewacji. Mozecie kogos polecic? Termin prac to wiosna ale poszukiwania postanowilam zaczac juz teraz.
Z gory dziekuje.

mat.k
27-10-2011, 15:39
Polecam ekipe, ktora robiła mi elewacje domu (ocieplanie styropianem + parapety + tynk). Działają szybko i sprawnie, a do tego są dokładni w tym co robią.
Kontakt: Janusz Mielewczyk 601 076 465

Wasyluk
30-10-2011, 18:28
Witam,

Czas podzielić się swoimi doświadczeniami podczas budowy domu a tak naprawdę podać Wam namiary na fachowców, którzy zyskali moje zaufanie i są godni polecenia:

Geolog: Pan Szyłański 502526801, 501233199 Szybko i sprawnie przygotował dokumentację techniczną mojej działki. Zna się na rzeczy.

Geodeta: Pan Bartek z firmy Radian 698693964. Mają znajomości w urzędach wiec szybko załatwiają mapy sytuacyjno-wysokościowe, po wykonawcze. Konkurencyjni cenowo.

Koparkowy: Pan Marek z Dobrzewina 609666662. Kaparka pod jego sterami to naprawdę mała zabawka.

Stan surowy otwarty: Firma JARBUD Pan Jarek Pranczk 504-199-182. Bradzooo dobry fachowiec do tego służy dobrą radą (W kilku kwestiach miał inne zdanie od projektantki i teraz przyznaje mu rację. Dzięki kilku pomysłom łatwiej i bezpieczniej się mieszka.) Ekipa z którą pracuje nie pije na budowie za to uwijają się jak mrówki. Nawet sprzątają po sobie. Dodatkowo nie musiałem szukać cieśli bo chłopaki zrobili również konstrukcję dachową tzw. więźbę i super im to wyszło ( potwierdzili również dekarze). Pan Jarek ma również "wejścia" w hurtowniach budowlanych i moze załatwić materiały w dobrej cenie. Panowie postawili mi również ogrodzenie na posesji. Szczerze polecam.

Kierownik budowy: Tomasz Pożarowszczyk 502723754 Polecany we wcześniejszych postach. Sprawdził się.

Dekarze: Pan Krzysztof 607441959 Dach prezentuje się świetnie. Szczelnie, czysto. polecam

Okna, drzwi: Firma Megabud Nic dodać nic ując

Tynkarze: Pan Zbyszek 502561186 (tynki cementowo-wapienne) Sciany proste, okna czyste. Jest OK

Elektryk: Pan Krzysztof 604089444 Instalacje wew. alarmy itp. Przystępny cenowo. Zna sie na robocie i głowa pełna ciekawych pomysłów.

Zabudowa kominka: Pan Henryk Kwidziński z Chmielna 603600054 od lat siedzi w tej branży. Fachura.

Dzięki w/w ludziom budowa domu do etapu: stan surowy zamknięty nie była męczarnią za co im dziękuję.

Ps. Namiary na hydraulika podam jak tylko zakończy wszystkie prace nie chwaląc dnia przed zachodem słońca.

Moze ma ktoś namiary na sprawdzonego brukarza, stolarza do wykończenia schodów, zabudowa kuchni ?

Pzdr.

Daniel z Dobrzewina.

Ewiczka_73
03-11-2011, 20:00
No więc zakończyłem w 99 % budowę domku. (Budowa 15 km za Kartuzami)
Mogę polecić:
1. p. Romana z Bącza - wykonał cały domek z drewna jak również wykończenie piętra drzwi schody parapety itp. cena bardzo konkuręcyjna zawsze mozna się z nim dogadać na temat dodatkowych robót. 695855529 ps: w sobotę jadę zapłacić ostatnią ratę.
2. p. Marcina Czaję firma Lansat za elektrykę i alarmy w całym domku oraz system monitoringu 600240570
3. Firmę z Kolbud oddział Gdynia "Kominki Damps" za postawienie komina montaż wkładu i obudowanie kominka piaskowcem i marmurem - schludny szybko robi i sprzata po sobie . 6238304
4. Firmę murarską z Sierakowic 668092141 za wymurowanie piwnicy, strop tynki - dobrze robią, jedyny minus to że niebardzo trzymają porządek na budowie.
5. Firmę "Pokrycia dachowe Marek Szczęsny z Żukowa" 6817255 , 692522869
6. Jak ktoś chce to polecam Studio Mebli Kuchennych "BIELICKI" u mnie zrobili całą kuchnie dodatkowo zakupili mi lodówkę, płytę grzewcza ,zlew wszystko zamontowali oraz podłączyli
Chyba miałem ogromne szczęście bo jak narazie na żadnym wykonawcu się nie zawiodłem. (większość wykonawców miałem z polecenia znajomych)

PS: Brakuje mi tylko kafelek w łazience i dlatego poszukuję dobrego fachmana - jak ktoś ma maniary niech podrzuci

Witam, Szukam dobrego ciesli, ktory wykonałby konstrukcję domu szkieleowego. Czy Pan Roman z Bącza stawiał Tobie dom o konstrukcji drewnianej, czy wykonczniowkę w drewnie? Pozdrawiam
Ewa

maborosi
05-11-2011, 14:45
Witajcie,

Przecztalam juz sporo postow, ale nie moge znalezc polecanego fachowca od wentylacji. Chodzi o zrobienie wentylacji/zbadanie problemow z wentylacja w wybudowanym, starym domu. Dobrze by bylo, zeby ta osoba znala sie rowniez na hydroizolacjach, poniewaz podejrzewam ze zawilgocenie wynika z niezaizolowanych fundamentow.
pzdr
Magdalena

Harimex
11-11-2011, 10:22
Współpracujemy z paroma ekipami, które specjalizują się w wykańczaniu wnętrz - zwłaszcza łazienek - sprawdzeni fachowcy, pracują z najlepszymi architektami. Jeśli ktoś nie chce ryzykować z wykonawcą, to zapraszam na PW, podam kontakty do wolnych ekip remontowych lub stolarzy itd

maborosi
15-11-2011, 16:40
Bylo juz kilku fachowcow ogladac problemy z woda w piwnicy w moim domu, nasiąkająca ścianą i problemem z wentyalcja. Każdy ma inną koncepcje. Dodatkowo każdy zajmuje się czymś innym - jeden hydroizolacja, drugi drenażem, trzeci wentylacją. Potrzebuję kogoś kto zna się kompleksowo i może zajać się problemem z podsiąkaniem mojego starego domu. Czy możecie poratować?

pzdr serdecznie
Magdalena

Spartankaa
16-11-2011, 17:47
Poszukuje ekipy, ktora bedzie wykonczac nasz dom - Turze,kolo Tczewa - kafle, podwieszane sufity, podlogi etc. oraz firmy od elewacji - elewacja na wiosne.

Jesli ktos moze polecic jakas firme bede wdzieczna.

Beata

JACUŚ
17-11-2011, 20:23
Kiedys juz polecalem bracia sikorscy tel 692450753

Ramein
21-11-2011, 23:30
Witam, czy możecie polecić jakąś ekipę murarską do budowy domu w Grzybnie koło Kartuz?

Pozdrawiam serdecznie

KAMMA
22-11-2011, 14:22
POLECAM stolarza, Pana Romana tel 600240791 świetny fachowiec od drzwi i schodów drewnianych. 100% zadowolenia z wykonanej pracy, wszystko na czas i zgodnie z ustaleniami. Sami zobaczcie na stronie www.drewnianeschody.net

Spartankaa
24-11-2011, 19:07
POLECAM stolarza, Pana Romana tel 600240791 świetny fachowiec od drzwi i schodów drewnianych. 100% zadowolenia z wykonanej pracy, wszystko na czas i zgodnie z ustaleniami. Sami zobaczcie na stronie www.drewnianeschody.net

A mozesz wkleic co u Ciebie robil?

hekko
27-11-2011, 21:50
Czy ktoś z was korzystał z usług firmy projektowej p. ziętek z wejherowa? Czy znajdują się na białej liście?

Romero13
28-11-2011, 16:01
Czy ktoś z was korzystał z usług firmy projektowej p. ziętek z wejherowa? Czy znajdują się na białej liście?

Ja miałem przyjemność koszystać z usług tej pani,zajęła się adaptacją projektu oraz działki,zaprojektowała wjazd i reprezentowała nas w urzędzie.Ogólnie wszystko w porządku.
Posiadam parę innych solidnych osób z moich okolic i niedługo zamieszczę listę tylko najpierw uporam się z zebraniem wszystkiego do kupy:)

Lasek
29-11-2011, 20:33
Przewertowałem cały net w poszukiwaniu fachowców od wykończeniówki.
Ponad 20 razy powtórzylo się nazwisko braci Gurskich - panowie Wojtek 783 903 130 i Arek 880 675 181.
Mailowałem do wielu osób, u których panowie pracowali. Rekomendacje bez zarzutu.
Osobiśce obejrzałem u kilku inwestorów wykonane prace i zadecydowałem.
Podjetej decyzji NIE ŻALUJĘ, nawet b. wymagająca moja żona "pieje" z zachwytu.

Ekipa profesjonalna, konkretna, wyjątkowo pracowita i służąca radą.
Materiał rozliczają przy kliencie wg zużycia, pozostałość (oryginały) do zwrotu.
Dbają i rozumieją inwestora. Na kryzys nie narzekają, wszak dobry fachowiec zawsze ma wzięcie.
Jakość i uczciwość to ich dewiza dzialania.

Szczerze i hucznie polecam braci Gurskich.
Panowie Wojtek 783 903 130 i Arek 880 675 181.

ela i konrad
02-12-2011, 20:53
Potwierdzamy wpisy zadowolonych inwestorów :)
Dziś właśnie skończyli a zaczeliśmy 19.09.2011 dom ma 220m2 wiec jestesmy pełni uznania nie tylko dla czasu w jakim powstał nasz domek ale rowniez i moze przede wszystkim dla jakosci z jaka ekipa JARBUD wykonała swoją pracę. firma godna polecenia toteż z przyjemnością polecamy i podajemy namiar do właściciela Jarek Pranczk: 504 199 182

pozdrowienia

Zniek
11-12-2011, 22:26
Witam mogę polecić firmę ZET-BUD z Przodkowa pan Zelewski normalny fachowiec już polecany wcześniej tel 783-473-778

Zniek
11-12-2011, 22:28
Witam mogę polecić firmę ZET-BUD z Przodkowa pan Zelewski normalny fachowiec już polecany wcześniej tel 783-473-778
Witam, czy możecie polecić jakąś ekipę murarską do budowy domu w Grzybnie koło Kartuz?

Pozdrawiam serdecznie

sokseb
12-12-2011, 09:43
Tez moge polecic firme ZET-BUD chociaz dopiero postawili mi tylko parter, ale z robota ida ostro.

magdazaba
12-12-2011, 16:21
ZET BUD też u mnie budował - już mieszkamy - firma godna polecenia! Chłopaki tak pracowali, że dom rósł w oczach.

piotrhin
13-12-2011, 20:18
Jeśli ktoś szuka solidnego Biura Projektowego polecam ZIĘTEK & ZIĘTEK

ul. Łęgowskiego 14 84-200 Wejherowo
T +48 58 672 52 01 M +48 501 487 134 www.zietekprojekty.pl [email protected]

plusy: -tanio kolosalna różnica w porównaniu do konkurencji
-szybko
-możliwość zmian praktycznie wszystkich wiem co mówię bo mój projekt był przerabiany prawie cały za niewielką cenę
- zmiany i adaptacja bezproblemowo zatwierdzona przez starostwo Wejherowo- a wiem że tam są "specyficzni" urzędnicy
-co najważniejsze po zatwierdzeniu projektu i rozpoczęciu budowy trzeba było nanieść zmiany w projekcie (jak to pewnie często bywa)
oczywiście ZIĘTEK & ZIĘTEK wykonał wszystko bez problemu ale co najważniejsze gratis lub za symboliczną złotówkę a wiem że inne biura za to kasują
najbardziej

Polecam bo można Tanio i Profesjonalnie

Magdalena P
14-12-2011, 06:18
Też korzystaliśmy z usług pani Ziętek. Bardzo konkurencyjna cenowo, wszystko na czas - ja mam dobre wspomnienia, poleciłam ją moim sąsiadom i wszyscy zadowoleni.

trojmiasto
14-12-2011, 18:16
Poszukuje konstruktora oraz projektantow instalacji elektrycznej i wod-kan z trojmiasta i okolic - jesli ktos moze polecic solidnych i niedrogich bede wdzieczny

duet9
16-12-2011, 20:56
Witam my z naszych doświadczeń budowlanych śmiało możemy polecić:
- tynki - p. Wicki
- hydraulik - Sławomir Jalowski tel 503-945-469 bardzo dobra współpraca, solidny fachowiec /www.jalowski.eu/
- okna - MEGABUD - wysoka klasa

małgorzatagdańsk
17-12-2011, 18:34
SWitam!
Osobom poszukujacym ekipy budowlanej polecam mocno Pana Jarka Pranczka 504 199 182 - firma Jarbud. Zdjął nam z głowy ogrom problemów.Samodzielny , pomysłowy, solidny,słowny, zaradny. Ekipa sprząta po sobie i nawet sąsiedzi dziwili się ,skad takich fachowców mamy - pracują od rana do zmierzchu. Robota w rękach im się pali.
Myślę,że Pan Jarek podarował mi parę dni życia więcej - wbrew powszechej opinii- budowa stanu surowego otwartego nie dostarczyła mi zbędnego stresu spowodowanego problemami z budową. Nie wyobrazam sobie dalszych prac budowlanych bez jego asysty.

Zdrowych i Wesołych Świąt.

orasje
27-12-2011, 08:19
Witam. Możecie polecić dobrego fachowca do zabudowy poddasza?-wełna, stelaż + płyty karton gips?.

anikap
27-12-2011, 08:45
Witam. Możecie polecić dobrego fachowca do zabudowy poddasza?-wełna, stelaż + płyty karton gips?.
Witam, osobiście przymierzam się do pewnej ekipy "braci", którzy są wielokrotnie polecani i chwaleni są na forum. Jak się u mnie tak samo świetnie i sprawnie sprawdzą to na pewno polecę

siivaa
04-01-2012, 21:05
Witam serdecznie:)

Poszukuję najlepiej z okolić Gdańsk ,Żukowo, Kartuzy sprawdzonego i najlepiej nie fantastycznie drogiego projektanta wnętrz.
Z góry dziękuję:))

Spartankaa
09-01-2012, 12:21
Nikt nic o tej firmie nie slyszal???

Ponawiam pytanko, pytalam o firme

http://budownictwo-mueller.pl/


Slyszal ktos, wspołpracowal?

ofma
14-01-2012, 13:46
Witam.Jakiś czas temu obiecałem, że zrobię listę wykonawców z którymi nie miałem problemów
i nie brali dużych pieniędzy za usługi.Większość z polecenia i z forum.

1.Geodeta-Krzysztof Wiśniewski-501 341 416-Małomówny ale bardzo tani oraz dokładny.

2.Adaptacja projektu-Bogdanna Ziętek-501 487 134- Tanio,szybko i profesjonalnie,nawet
kiedy w starostwie czegoś brakowało Pani Bogdanna sama wszystko załatwiała i donosiła.

3.Kierownik budowy-Pan Paweł-783 390 084-Zawsze był kiedy był potrzebny.

4.Dekarz-Maciej Roszman-601 491 280-bardzo dokładny i szybki.

5.Drewno na konstrukcję dachową oraz szalunki -506 080 603- Tartak Konkor- Bardzo tanio
w porównaniu do innych tartaków.

6.Tynki-Radosław Krasowski-513 331 933-Firma to ojciec i syn,robią razem i nie było żadnych problemów.

7.Wylewki -Pan mateusz-niestety zgubiłem numer, ale namiary dostaliśmy od tynkarzy.


To chyba wszystko na chwilę obecną, o innych wykonawcach nie będę się wypowiadać
w szczególności o murarzach:mad: bo szkoda nerwów.

aha jeszcze odwiert geotechniczny: geodom-502 52 68 01,tanio i szybko.

marsik32
15-01-2012, 15:03
Witam. W związku z tym że stan surowy już stoi to mogę polecić tylko dwie osoby które nie przysporzyły kłopotów. Pani Daria Walczak z Pruszcza zrobiła mi projekt przyłącza wod-kan bardzo solidnie i postarała się o szybki czas zatwierdzenia podam email [email protected] bo nie wiem czy mogę podac tel. Geodeta który robi również odbiory budynków dla gminy to chyba p. Krzysiek z Pruszcza. Prowadzą wspólnie z bratem firmę niedaleko gminy dlatego tutaj mogę podać tel 604547824. Mógłbym jeszcze polecić gościa od koparki ale posiałem wizytówkę. Gość dostarcza od razu każdy rodzaj ziemi , żwiru i takie tam. Był z Kościerzyny. Najbardziej to jednak sprawdził mi się szwagier który mieszka vis a vis i doglądał wszystkiego jak tylko był w domu ale jego nie będę nikomu polecał . Pozdrawiam

niedzwiedz_pg
24-01-2012, 08:42
Witam,
Znalazłem na forum wiele pozytywnych opinii o firmie Megabud sprzedającej stolarkę okienną firmy Avante (minusem jedynie cena), szukając konkurencyjnych ofert natrafiłem na firmy: Omega z Redy (profile Schuco), Bestpol , Szach-Mat (profile Veka) oraz ElJa (profil Rehau)... ktoś może ma okna z którejś z tych firm i może wyrazić jakąś opinię ... ewentualnie poleci jakąś inną firmę?

melanze
24-01-2012, 12:27
Witam,

Muszę wybudować kawałek sieci wodociągowej i kanalizacyjnej a następnie wykonać do niego przyłącze. Poszukuję solidnej i rzetelnej firmy która mogłaby rozpocząć niebawem prace z tym związane. Będę wdzięczny za namiary na firmy z których byliście zadowoleni.

Szapika
24-01-2012, 16:33
Witajcie,

mam zatwierdzony projekt z ytonga, ale mąż się boi, że nie znajdziemy sprawdzonej ekipy, która potrafiłaby to-to bez spartaczenia zbudować:confused: Więc zapytuję czy ktoś w tej technologii budował i może swoją ekipę polecić? Dom jednorodzinny w okolicach Żukowa, jak bank da to późną wiosną ruszymy...

JACUŚ
24-01-2012, 18:01
Naprawde dobra ekipa murarzy, wielokrotnie sprawdzona 605566180- krystian

Kasia i Krzyś
24-01-2012, 19:43
Witam,
Znalazłem na forum wiele pozytywnych opinii o firmie Megabud sprzedającej stolarkę okienną firmy Avante (minusem jedynie cena), szukając konkurencyjnych ofert natrafiłem na firmy: Omega z Redy (profile Schuco), Bestpol , Szach-Mat (profile Veka) oraz ElJa (profil Rehau)... ktoś może ma okna z którejś z tych firm i może wyrazić jakąś opinię ... ewentualnie poleci jakąś inną firmę?

My uważamy , że okna to nie tylko profile i wygląd , ale głównie energooszczędność . Skorzystaliśmy z oferty Megabudu i jesteśmy bardzo zadowoleni , montaż przebiegł bez żadnych zastrzeżeń a jakość będzie można ocenić dopiero za kilka lat . Mamy nadzieję że postawiliśmy na dobrą firmę (jako jedyni dają ubezpieczenie tych okien w przypadku włamania) .

Nika82
25-01-2012, 10:03
Witam, czy możecie polecić szamba betonowe z rejonu trójmiasta i dobrych "szambiarzy" tj. osoby do zamontowania i podłączenia rury do domu?
będę wdzięczna za info.
Przejrzałam wątek, ale chyba ten temat nie był poruszany (ci fachowcy).
pozdrawiam.

Ponawiam wątek- czy może ktoś polecić dobrych fachowców do montażu szamba i miejsce gdzie można kupić plastikowe lub betonowe szambo?

niedzwiedz_pg
25-01-2012, 13:49
Ponawiam wątek- czy może ktoś polecić dobrych fachowców do montażu szamba i miejsce gdzie można kupić plastikowe lub betonowe szambo?

Tu możesz spytać:
http://www.tymkan.pl/kontakt.php - nie korzystałem i nie znam tylko sie wygooglowało:) ale o cenę możesz spytać

http://katalog.trojmiasto.pl/dom_i_budownictwo/szamba - chociaż tym to zapewne nie pomogę

arzgierasy
25-01-2012, 21:19
Polecam ekpike Pana Zakrzewskiego z Sobieszewa ,szybko i rzetelnie doprowadzili nasz domek w Baninie do stanu surowego otwartego,również cieślę mają bardzo dobrego(dodam że budowaliśmy z Ytonga i ściany sa naprawde naprawde super proste i nie ma żadnych bubli:p)
tel.Marcin Zakrzewski - kom 693 643 494
jeśłi chodzi o kierownika budowy to polecam Pana Tomka Pożarowszczyka (wspominanego już we wcześniejszych postach)
tel do Pana Tomka -kom 502 723 754
Jeśli zaś chodzi o geodete to Pan Paweł Nowak tel 510 415 657
www.geo-level.pl
no i jeszcze biurko projektowe jeśli ktoś z was z nie ma czasu na papierkowe roboty i załatwianie pozwolenia w urzędach to wszystkim może się zająć Pani Krystyna Lihs z Żukowa tel 508 355 262
W razie pytań proszę pisać na nasze konto na Muratorze :)

melanze
26-01-2012, 13:39
Witajcie,

mam zatwierdzony projekt z ytonga, ale mąż się boi, że nie znajdziemy sprawdzonej ekipy, która potrafiłaby to-to bez spartaczenia zbudować:confused: Więc zapytuję czy ktoś w tej technologii budował i może swoją ekipę polecić? Dom jednorodzinny w okolicach Żukowa, jak bank da to późną wiosną ruszymy...

Mogę ze spokojnym sumieniem polecić Pana Jacka Szymichowskiego 506 051 021 i jego ekipę, jak w okolicach Żukowa to idealnie by mu pasowało

pampers
30-01-2012, 12:52
Jezeli mowa tu o braciach Gorskich- to mam pewne doswiadczenie - robili u mnie dom Jezeli chodzi o zabudowe poddasza ocieplenie zabudowy z karton gipsu wszystko bardzo ladnie na piatke Kafelkowanie równiez dobrze cztey i poł pieć Niestety cieniutko jesli chodzi o gładzie -szlifowanie ścian i malowanie Sciany w wielu miejscach niedoszlifowane widac wiele nierównści Farba polozona nierówno w wielu miejscach poprzyklejane paprochy od brudnego wałka Zdecydowanie nie polecam Panów Gorskich do malowania Owszem maja duszę artystów ale barak dokładnosci i starannosci w malowaniu Jedynie sufity malowane w ich wykonaniu sa ok-maluja pistoletem

Merllin222
30-01-2012, 17:44
Poszukuje ekipy do wykonania zewnętrznych schodów betonowych i podjazdu z okolic trójmiasta lub półwyspu. Wiadomo. Niedroga i solidna :) !!... powiecie nie ma takich! ;) a może jednak...?


Ze swojej strony juz polecałem kilka firm, ale umknął mi jeden wykonawca którego mogę polecić z ręką na sercu. Dawid Kobiella z Kartuz. Wykonywał u Nas poręcze i balustrady kute. Bardzo fajne za rozsądną cenę. Porządny i uczciwy gość. Polecam. Telefonik gdzieś zapodziałem ale w necie można go znaleźć.

dorcia84
30-01-2012, 19:43
witam wszystkich:)z czystym sumieniem mogę polecić pana Tomka z Wejherowa nr.tel 603 106 490 do wykończenia wnętrz .Pan Tomek jest bardzo solidny dokładny bardzo dużo doradza !ślicznie wykończył nam cały dom płytki ,struktury na ścianach itd... :) bardzo bardzo gorąco polecam

pampers
03-02-2012, 14:08
witam
szukam i szukam i nie moge znalezc na bialej liscie polecanej ekipy do zbdowania plotu z klinkieru i ulozenia kostki betonowej-najlepiej gdyby byla to jedna i ta sama ekipa ale to nie warunek Inwestycja znajduje sie w suchym dworze

anikap
03-02-2012, 15:14
Jezeli mowa tu o braciach Gorskich- to mam pewne doswiadczenie - robili u mnie dom Jezeli chodzi o zabudowe poddasza ocieplenie zabudowy z karton gipsu wszystko bardzo ladnie na piatke Kafelkowanie równiez dobrze cztey i poł pieć Niestety cieniutko jesli chodzi o gładzie -szlifowanie ścian i malowanie Sciany w wielu miejscach niedoszlifowane widac wiele nierównści Farba polozona nierówno w wielu miejscach poprzyklejane paprochy od brudnego wałka Zdecydowanie nie polecam Panów Gorskich do malowania Owszem maja duszę artystów ale barak dokładnosci i starannosci w malowaniu Jedynie sufity malowane w ich wykonaniu sa ok-maluja pistoletem


interesuje mnie bracia. czy istnieje możliwość z Twojej strony "Pampers" abyś przesłał mi na prywatny adres e-mail [email protected] parę zdjęć z wykonanych przez nich prac z kafelkami oraz zabudowy ? z tego co piszesz to oceniasz ich dobrze w tym

gurski wojciech
03-02-2012, 19:16
Jezeli mowa tu o braciach Gorskich- to mam pewne doswiadczenie - robili u mnie dom Jezeli chodzi o zabudowe poddasza ocieplenie zabudowy z karton gipsu wszystko bardzo ladnie na piatke Kafelkowanie równiez dobrze cztey i poł pieć Niestety cieniutko jesli chodzi o gładzie -szlifowanie ścian i malowanie Sciany w wielu miejscach niedoszlifowane widac wiele nierównści Farba polozona nierówno w wielu miejscach poprzyklejane paprochy od brudnego wałka Zdecydowanie nie polecam Panów Gorskich do malowania Owszem maja duszę artystów ale barak dokładnosci i starannosci w malowaniu Jedynie sufity malowane w ich wykonaniu sa ok-maluja pistoletem

Witam. Piszę odnośnie w/w postu. Jeżeli ma Pan jakie kolwiek doświadczenie z braćmi Gurskimi to po pierwsze nazwisko Gurski pisze się przez "u" a nie "ó". Jeżeli robiłem u Pana dom to w umowie którą zawieramy z każdym Inwestorem jest moje nazwisko poprawnie zapisane (widocznie nie mieliśmy umowy bo u Pana po prostu nie wykańczałem domu). Po drugie w poście zaprzecza Pan sobie, ponieważ szpachlujemy kartongipsy dwukrotnie i są na piątkę, a Pan pisze , że są źle wykonane ściany, które również są wyszpachlowane dwukrotnie. Po trzecie na dzień 3 luty 2012r. żaden z Inwestorów z Suchego
Dworu, Kosakowa, Rewy nie wniósł telefonicznie żadnych zastrzeżeń do naszej pracy. Po czwarte żądam wyjaśnień zarówno na forum jak i pod numerem telefonu 783-903-130 ponieważ uważam, że jest to krzywdzące dla naszej ekipy, bo za ciężko pracujemy na dobrą opinie.
Pozdrawiam
Wojciech Gurski

niedzwiedz_pg
07-02-2012, 09:26
Witam,
Szukam projektanta przyłącza wody - kogoś kto załatwi całość, łącznie z uzgodnieniami itp. - w Gdańsku, polecany przez Was Zakład Usług Wodno-Kanalizacyjnych Franciszka Grablowskiego z Bojana niestety nie działa w Gdańsku.
Możecie kogoś polecić?

hmbart
08-02-2012, 18:37
Witam
Ja również korzystałem z usług w.w. tu braci Pana Wojtka i Arka Górskich i nie wiem jak inni inwestorzy ale ja z zoną jesteśmy zdecydowanie zadowoleni z wyboru i wykonanych przez Panów Gurskich prac. Powierzyliśmy im kompleksowe wykończenie wnętrza domu (podwieszane sufity, zabudowa poddasza,kafle,kominek,dekoracje,malowanie, drobne zmiany instalacji elektrycznej itp.) Jeżeli ktoś chciałby na żywo zobaczyć efekty ich prac zapraszam po wcześniejszym umówieniu się do siebie do domu w Suchym Dworze

wojtek_bud
10-02-2012, 10:02
Witam po dłuższej przerwie :),

Dzisiaj chciałbym wspomnieć o kominiarzu, p……. hmmm nie pamiętam imienia tel 507-130-545 z Kolbud czy okolic. Miałem kłopot z kominem ( często się zapychał itp. ) i wzywałem różnych poleconych kominiarzy którzy nie widzieli kłopotu kasowali 150-300zł i pomachali rączką aż PAN KOMINIARZ z Kolbud przyjechał i w 2 godziny rozwiązał kłopot. Okazało się że murarze SPIEPRZYLI komin a w środku wystawała ogromna ilość zaprawy wraz z krzywo wmurowaną cegłą co bardzo zawężało komin i ………….. dlatego cały czas się zapychał. Po roku mam święty spokój!!! POLECAM BARDZO TEGO KOMINIARZA!!!
Przy okazji polecę (raz jeszcze ) p. Jacka tel. 602-553-197. Zabraliśmy się w końcu za poddasze i drugą łazienkę i Pan Jacek jak zresztą wcześniej okazał się cudotwórcą :), płyty GK, podłogi, sufity podwieszane i super położone kafle w łazience jak i wiele innych drobnostek wykonał SUPER! POLECAM BARDZO PANA JACKA I JEGO LUDZI!!!!

A może ktoś z was poleci jakiegoś DOBREGO fachowca od zabudowy wnętrz????? Z góry dziękuję za info :)

Pozdrawiam,

Wojtek

Zam
13-02-2012, 20:03
Na moim etapie mogę polecić
Stan surowy firma ZET-BUD pan Zelewski tel 783-473-778
Hydraulika pan Krzysztof Kaszub tel 691410753
Elektryka pan Andrzej Lasch tel 602753704
okna pan Sulkowski tel 506037940
niestety o dekarzach nie chcę nic pisać chcieli zimom robić pokrycie dachu mówili że bez problemu to zrobią ale jakoś tego nie widzę za czeli na początku grudnia.

Mogę prosić o kontakt do w miarę dobrego i taniego tynkarza dzwoniłem do dwóch polecanych na forum ale to nie było to.
Czy pan Sułkowski reprezentuje jakąś firmę?

Zam
13-02-2012, 20:07
cześć . ja właśnie jestem na etapie tynków wewnętrznych. Dziś zaczeli. ja napewno posadzki po tynkach robie. okna bralam z Gdańskiej fabryki okien i jestem bardzo zadowolona zwlasza z pana Krzysia (przedstawiciel) , doradził wymierzył i w terminie je miałam. Elektryk tez super , doradził , wykonanie na +. Hydraulika z polecenia miałam i i póki co jest ok. jeszcze nie skończył bo jak będą szły wylewki to pod nie idzie podłogowe ogrzewanie. jak On to mówi 2 etap. jakby co mogę podać namiary na moich wykonawców. tych , którzy mnie nie zawiedli:yes:
Można prosić namiary na Pana Krzysia z GFO?

Zam
13-02-2012, 20:21
Witam,

We wtorek byłem w firmie Aquatic z Lublewa i rozmawiałem z panem Tomkiem (nazwiska nie pamiętam) ale nr. 510-158-102, ma mi przygotować ofertę na całe wod-kan, ogrzewanie, kaloryfery i piec. Powiem cie tylko że facet konkretny tylko boję się wysokości wyceny, jak tylko ją dostanę to dam znać.
A może ktoś poleci mi okna, szukałem i widzę że polecają firmę z Gdańska Optimus. Może ktoś polecić kogoś nie drogiego? Pozdrawiam.
Jakieś opinie odnośnie Optimusa?

pioterpioter
13-02-2012, 22:57
Witam. Szukam w gdansku ekipy do wykonczenia nowego mieszkania stan deweloperski. Ponad 100m. Scianki Gk, malowanie, cekol, lazienki-plytki, elektryka, podlogi - jednym slowem pod klucz. Mozecie polecic kogos sprawdzonego? Najchetniej jedna ekipa. Z gory dziekuje.

kitkamala
14-02-2012, 10:33
BUDOWA DOMÓW OD PODSTAW - MURARZE:
FIRMA ZET - BUD z Przodkowa mogę polecić z czystym sumieniem, Panowie Zelewscy, budowali u nas dom, nie było z nimi żadnych kłopotów, bardzo solidni, znają się na rzeczy, ceny normalne, nie żadne kosmiczne moim zdaniem. Dostaliśmy ich również z polecenia od znajomych, więc są sprawdzoną firmą. Mają swoją stronę w necie: http://zet-bud.pl/
POLECAM!

kitkamala
14-02-2012, 10:39
Polecam również dekarza z Gdańska. Pan Kazimierz Orlik tel. 694 220 579 - bardzo solidny fachowiec, zna się na swojej pracy, dokładny, a do tego spoko gość :) u nas dachóweczka co do mm zrobiona, jak trzeba to doradzi, wykonuje również inne prace m.in. docieplenia jednak u nas narazie jesteśmy na etapie dachówki :)

wojtek_bud
15-02-2012, 16:30
Jakieś opinie odnośnie Optimusa?

Witaj,

Niestety opini brak, w końcu wybrałem Avante i montaż Megabud.

pozdrawiam,

Wojtek,

Zniek
15-02-2012, 17:39
Czy pan Sułkowski reprezentuje jakąś firmę?

na zapytanie forumowicza Zam przepraszam za braki w opisie

Okna Sulkowski Sławomir tel 506037940

Euro-Standard Reda

Spartankaa
16-02-2012, 12:12
Witaj,

Niestety opini brak, w końcu wybrałem Avante i montaż Megabud.

pozdrawiam,

Wojtek,

To tak jak my i na razie jestemy bardzo zadowoleni.

mikaku
16-02-2012, 14:18
Witam. Ja takze szukam ekipy do wykonczenia wnetrza. ok.140m. Zakres prac: zabudowy z plyt GK, podwieszane sufity, malowanie pokojow, lazienki - plytki i bialy montaz plus prysznic podtynkowy, elektryka w podwieszanych sufitach, podloga plywajaca. Mozecie polecic kogos sprawdzonego? Najchetniej jedna ekipa zeby potem nie bylo zwalania winy na poprzednikow jak cos pojdzie "nie tak"..

Zam
16-02-2012, 18:12
To tak jak my i na razie jestemy bardzo zadowoleni.

Wojtek, Spartanka,
Wielkie dzięki za info. Coś czuję, że u mnie też stanie na Megabudzie, no chyba że... ale po kolei. Pierwsze wrażenie robią dobre, ale jak ktoś już pisał na tym forum przy wyborze ekipy / dostawcy nie chodzi o to, czy ktoś ma gadane lub jakie wrażenie robi, ale o to jaki ma produkt i czy zna się na rzeczy.

Do pozostałych forumowiczów mam pytanie - czy możecie z czystym sumieniem polecić do okien inną firmę niż Megabud? Mimo wszystko wolę mieć jakieś porównanie. Rozmawiałem m.in. z VilGlas (okna Vetrex) - tu też wrażenie raczej pozytywne a i cena trochę niższa niż w Megabudzie (oczywiście przy porównywalnych oknach)

Pan Sułkowski wymieniony kilka postów wyżej? Gdańska Fabryka Okien? Engineering-GD? Matbud Rumia? MS Okna Tomasz Szczerbal (sry jeśli przekręciłem nazwisko)?

Zam
16-02-2012, 18:15
na zapytanie forumowicza Zam przepraszam za braki w opisie

Okna Sulkowski Sławomir tel 506037940

Euro-Standard Reda
Zniek,
Wielkie dzięki! Pogadać na bank nie zaszkodzi, a skoro piszesz, że warto, to tym bardziej

wojtek_bud
16-02-2012, 20:07
Wojtek, Spartanka,
Wielkie dzięki za info. Coś czuję, że u mnie też stanie na Megabudzie, no chyba że... ale po kolei. Pierwsze wrażenie robią dobre, ale jak ktoś już pisał na tym forum przy wyborze ekipy / dostawcy nie chodzi o to, czy ktoś ma gadane lub jakie wrażenie robi, ale o to jaki ma produkt i czy zna się na rzeczy.

Do pozostałych forumowiczów mam pytanie - czy możecie z czystym sumieniem polecić do okien inną firmę niż Megabud? Mimo wszystko wolę mieć jakieś porównanie. Rozmawiałem m.in. z VilGlas (okna Vetrex) - tu też wrażenie raczej pozytywne a i cena trochę niższa niż w Megabudzie (oczywiście przy porównywalnych oknach)

Pan Sułkowski wymieniony kilka postów wyżej? Gdańska Fabryka Okien? Engineering-GD? Matbud Rumia? MS Okna Tomasz Szczerbal (sry jeśli przekręciłem nazwisko)?

Zam, proszę bardzo!

Szczerze mówiąc to też miałem kilka firm z polecenia ale tak czy inaczej sprawdzałem i porównywałem. Generalnie mi się udało :) , nie przejechałem się na poleceniach ale........... decyzja i tak należy do ciebie.

PS. Mojemu znajomemu też polecali dekarza i ........... do dzisiaj zacieki, poprawki i znowu zacieki ....... i tak bez końca! POWODZENIA!

Wojtek,

Zam
17-02-2012, 13:10
Zam, proszę bardzo!

Szczerze mówiąc to też miałem kilka firm z polecenia ale tak czy inaczej sprawdzałem i porównywałem. Generalnie mi się udało :) , nie przejechałem się na poleceniach ale........... decyzja i tak należy do ciebie.

PS. Mojemu znajomemu też polecali dekarza i ........... do dzisiaj zacieki, poprawki i znowu zacieki ....... i tak bez końca! POWODZENIA!

Wojtek,
Jak na razie też się nie przejechałem, ale ekip też za dużo jeszcze nie było - koparkowy super; rury pod fundamentem położyła spokrewniona ekipa z Mazur, murarz jak najbardziej ok; z dachowcem drobne problemy z dogadaniem się, ale na ocenę jakości jeszcze za wcześnie.

niedzwiedz_pg
17-02-2012, 16:56
Wojtek, Spartanka,
Wielkie dzięki za info. Coś czuję, że u mnie też stanie na Megabudzie, no chyba że... ale po kolei. Pierwsze wrażenie robią dobre, ale jak ktoś już pisał na tym forum przy wyborze ekipy / dostawcy nie chodzi o to, czy ktoś ma gadane lub jakie wrażenie robi, ale o to jaki ma produkt i czy zna się na rzeczy.

Do pozostałych forumowiczów mam pytanie - czy możecie z czystym sumieniem polecić do okien inną firmę niż Megabud? Mimo wszystko wolę mieć jakieś porównanie. Rozmawiałem m.in. z VilGlas (okna Vetrex) - tu też wrażenie raczej pozytywne a i cena trochę niższa niż w Megabudzie (oczywiście przy porównywalnych oknach)

Pan Sułkowski wymieniony kilka postów wyżej? Gdańska Fabryka Okien? Engineering-GD? Matbud Rumia? MS Okna Tomasz Szczerbal (sry jeśli przekręciłem nazwisko)?

Witam,
Również jestem na etapie wyboru okien - w sumie ofert zebrałem kilkanaście ... jak zaczynałem pytać to nie miałem żadnego pojęcia o oknach (jakie profile,firmy, rodzaj montażu, wyposażenie, dodatki etc). Wiedziałem co nieco o współczynnikach U ...
W międzyczasie (jakieś 2 miesiące) sporo poczytałem na FM o oknach, pojeździłem po różnych salonach ... wiem trochę więcej niż nic:) .
Dziwi mnie i trochę martwi, że firma Megabud jest jedyną firmą polecaną na tym forum (tzn. że nikt inny nie sprzedaje dobrych produktów i/lub nie potrafi wykonać dobrego montażu?).

Firma Megabud przedstawiła bardzo ciekawą ofertę - naprawdę wysoki standard - jednakże to samo cenowo. Podobno za dobre produkty trzeba dobrze zapłacić, ale od konkurencji (MS Okna-tytan termo i Vilglas-Vetrex-veka 90) dostałem porównywalne oferty jakościowo jednakże tańsze o 2 -3 tysiące.
Okna Vetrex generalnie na forum cieszą się dobrą opinią, a Vilglas polecił mi przedstawiciel firmy Vertex,

I kogo tu wybrać ... oprócz samego produktu ważny jeszcze montaż, ale czy ktoś ma złe doświadczenia z firmą Vilglas?

pampers
18-02-2012, 08:40
Ze swojej strony moge polecic hurtownie materiałów budowlanych w Pogorzu RAS - kupowałem tam w bardzo dobrej cenie we wrześniu zeszłego roku (nigdzie taniej nie znalazłem ) wełne do ocieplenia poddasza Isover 15 i 10 cm oraz płyty KG i stelaże Jezeli chodzi o inne materiały to już szału cenowego niestety nie było

daro31ie
24-02-2012, 06:47
Witam

Mam pytanie do forumowiczów.
Czy ktoś z Was może polecić firmę która wykonuje tynki cementowo-wapienne zacierane mechanicznie tkz pod malowanie.

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam Daro31ie

kitkamala
27-02-2012, 14:24
Witam,
Również jestem na etapie wyboru okien - w sumie ofert zebrałem kilkanaście ... jak zaczynałem pytać to nie miałem żadnego pojęcia o oknach (jakie profile,firmy, rodzaj montażu, wyposażenie, dodatki etc). Wiedziałem co nieco o współczynnikach U ...
W międzyczasie (jakieś 2 miesiące) sporo poczytałem na FM o oknach, pojeździłem po różnych salonach ... wiem trochę więcej niż nic:) .
Dziwi mnie i trochę martwi, że firma Megabud jest jedyną firmą polecaną na tym forum (tzn. że nikt inny nie sprzedaje dobrych produktów i/lub nie potrafi wykonać dobrego montażu?).

Firma Megabud przedstawiła bardzo ciekawą ofertę - naprawdę wysoki standard - jednakże to samo cenowo. Podobno za dobre produkty trzeba dobrze zapłacić, ale od konkurencji (MS Okna-tytan termo i Vilglas-Vetrex-veka 90) dostałem porównywalne oferty jakościowo jednakże tańsze o 2 -3 tysiące.
Okna Vetrex generalnie na forum cieszą się dobrą opinią, a Vilglas polecił mi przedstawiciel firmy Vertex,

I kogo tu wybrać ... oprócz samego produktu ważny jeszcze montaż, ale czy ktoś ma złe doświadczenia z firmą Vilglas?

My właśnie 2 tyg temu wstawilismy u siebie okienka. Też robiliśmy rozeznanie wśród kilku firm oraz znajomych którzy wstawiali wcześniej okna u siebie w domach. Jeśli mogę polecić to zdecydowanie firma DRUTEX. Dali najlepszą ofertę, solidne wykonanie, montaż bez zarzutu, krótki czas realizacji. Raczej nie polecam Gdańskiej Fabryki Okien. Też byliśmy u nich, byli drożsi a już od paru osób słyszelismy nieciekawe o nich opinie jesli chodzi o montaż, podobno spieprzyli sprawę i dość długi czas realizacji, ale to tylko opinie od paru osób, może inni mają lepszę o nich zdanie ;) My aktualnie szukamy kogoś do schodów... Może ktoś ma kogoś godnego polecenia? Z góry dzięki za jakieś namiary.

Zam
28-02-2012, 23:03
My właśnie 2 tyg temu wstawilismy u siebie okienka. Też robiliśmy rozeznanie wśród kilku firm oraz znajomych którzy wstawiali wcześniej okna u siebie w domach. Jeśli mogę polecić to zdecydowanie firma DRUTEX. Dali najlepszą ofertę, solidne wykonanie, montaż bez zarzutu, krótki czas realizacji. Raczej nie polecam Gdańskiej Fabryki Okien. Też byliśmy u nich, byli drożsi a już od paru osób słyszelismy nieciekawe o nich opinie jesli chodzi o montaż, podobno spieprzyli sprawę i dość długi czas realizacji, ale to tylko opinie od paru osób, może inni mają lepszę o nich zdanie ;) My aktualnie szukamy kogoś do schodów... Może ktoś ma kogoś godnego polecenia? Z góry dzięki za jakieś namiary.
Na obecnym etapie, tj. na etapie zbierania ofert, najbardziej profesjonalnie wyglądają te z Megabud, Vilglas i MS Okna, czyli generalnie te, gdzie cena odstaje nieco na plus (choć z perspekty kupującego to raczej minus :p). Co do pozostałych mam mieszane uczucia, w szczególności jak widzę "montaż na piankę montażową" - specem nie jestem, ale pianka to chyba służy do uszczeczlnienia, a okna to się kotwi. Tak czy inaczej, to biała lista, więc na tym kończę post

Zam
01-03-2012, 15:37
Elektryk - p. Mirosław Zielonka z Kolbud. Człowiek, który długo pracował w Niemczech i z tamtej pracy odziedziczył nawyki. Instalacje poprowadzone pod kątem, w odległościach takich jak zalecane. Człowiek, który pracuje na dokumentacji. Fachowiec, z którym wszystko można uzgodnić, który doradzi w razie potrzeby. Trochę szorstki w obejściu, ale konkretny. Przewody klejone do porothermu, opaski z aluminium, a na to jeszcze gips. Wykonuje instalacje odgromowe. I to wszystko w rozsądnych cenach. Podłączy urządzenia, uruchomi, sprawdzi. Bardzo polecam - chyba najlepszy fachowiec, który pracował u mnie na budowie.
Ktoś jeszcze współpracował z Panem Mirosławem?

Robertko - podesłałbyś namiary? może być na priv

Zam
01-03-2012, 15:39
Witam,

Jesteśmy na etapie układania glazury i terakoty. Sama nieraz korzystałam z forum, w związku z czym chciałabym polecić z czystym sumieniem kilku wykonawców:

- Wykończeniówka - polecany już wcześniej p. Zbyszek Miętki ( 601-461-951 ) wraz z bratem, układali u nas wełnę, profile, płyt g-k, robili sufity podwieszane, zabudowy g-k, cekolowanie i malowanie. Prawdziwi z nich profesjonaliści, pracowici, dokładni, terminowi i pomysłowi, załatwiali materiał, doradzali, posprzątali po sobie. Stawki mają średnie, przy większych robotach można z nimi negocjować.

- Dekarz p. Mirek Labuda ( 508-294-043 ) – ma dużą ekipę, przez co robi szybko i dokładnie. Kładł u nas Monzę Plus Robena, robił orynnowanie i obróbki blacharskie. Stawki ma przystępne, jego pracownicy to porządne chłopaki, stosowali się do naszych najdrobniejszych uwag.

- Tynki i posadzki – p. Mirek Toporek ( 605-103-371 ) – jego ekipa robiła nam tynki i posadzki. Nie musieliśmy się o nic martwić. Materiał mieli swój, powyliczali wszystko dokładnie, nadlali spaprane przez wcześniejszą ekipę schody. Stawki ma przystępne, jest słowny i terminowy.

- Elektryk p. Sławek Sobisz ( 695-466-989 )– dokończył u nas to czego wcześniejszy elektryk nie raczył zrobić. Niedrogi, pomysłowy, doświadczony, prawdziwy fachowiec.

- Firma „MEGABUD” z Rumii ( 58 671-38-18 ), kupowaliśmy u nich okna Avante. Później jeszcze parapety, a teraz rozważamy zamówienie drzwi wewnętrznych Ronkowskiego i rolet drewnianych. Pan Michał – szef osobiście przyjechał na pomiar i odpowiedział na wszystkie moje pytania. Wysłałam zapytania ofertowe do siedmiu firm, ale ich oferta okazała się najlepsza.

- AMBIT Kartuzy (58 684-07-70) – kupowaliśmy u nich dachówkę, rynny i okna połaciowe. Atrakcyjne ceny, szybka dostawa.

To wykonawcy i firmy godne polecenia. O pozostałych fachowcach, z którymi się zetknęliśmy, wolę nie pamiętać…
W moim przypadku Ambit Kartuzy to było jedno wielkie rozczarowanie - kilka razy musiałem przypominać się z prośbą o wycenę i za każdym razem słyszałem, że już wycena jest wysyłana. Po kilku tygodniach telefonów w końcu dotarła, ale na współpracę nie miałem już ochoty

bauer311
07-03-2012, 14:52
Ze swojego placu budowy mogę polecić następujące firmy i wykonawców:
- materiały budowlane - firma Patoka z Lublewa- dostawy na czas, możliwość negocjacji ceny
- prace murarskie - Michał Malinowski z Gdańska tel. 601 338 477 - fachowiec którego nie trzeba pilnować
- tartak sulęczyno tel. -602197344 - terminowi i służą radą

W miarę postępu prac będę dodawał osoby godne zaufania.
pozdrawiam

jotdzi
12-03-2012, 18:26
Godny polecenia człowiek od prac ogólno bódowlanych dokładny i solidny Stanisław Szyca 604-890-459

wojtekh
12-03-2012, 20:08
Witam.
Po raz pierwszy na forum wiec się przywitam :) Mam na imie Wojtek, budujemy z żonką domek w Rumi. Zaczeliśmy w tamtym roku i teraz jesteśmy w środku.
Chciałem wam polecić kilka osób odnosnie naszej dotychcasowej współpracy:
1. budowa domu do stanu surowego otwartego - p.Zenek tel. 508-294-043- szybko, miło, bez żadnych problemów i przedewszystkim bez ukrytych kosztów - tyle ile powiedział na początku tyle zapłaciliśmy
2. dach blachodachówka - firma borga - pani (nie pamiętam imienia - chyba Magda) tel. 691-399-838 - robiłem duże rozeznanie i mają fajne ceny i dobre i tanie ekipy do pracy
3. okna - firm wikęd z Wejherowa - dobra cena i jakość
4. rolety zewnętrzne - firma - Aldom z Somonina - robilismy rolety podtynkowe sterowane na pilotach - i naprawde różnice w cenie między nimi a firmami z trójmiasta to przebitka nawet o 100% - szybko, fachowo i precyzyjnie.
5. tynki wewnętrzne - ekipa z rumi P. Radek Krasowski tel. 513-331-933 - po długich rozważaniach wybraliśmy tynki gipsowe utwardzane - Knauf Diamant - mało sie o tym mówi ale te tynki to rewelacja. Panowie zrobili tak gładziutko, że o żadnym cekolowaniu już nie trzeba rozmawiać. A ten utwardzany Knauf Diamant po wyschnięciu twardy że moje dzieciaki na pewno tego nie zniszczą :)
6. wszelkie prace wykończeniowe - ogrzewanie, ocieplanie, wod-kan, elektryka itp. - p. Rafał z Bojana - tel.600044559 - Facet potrafi naprawe dużo i za nie duże pieniądze - na prawde polecamy

Teraz jesteśmy na etapie wykończenia wewnątrz, ale już widzimy po mału koniec budowy :) wiec jest ok. Jeszcze zostało ocieplenie z zewnątrz ale to zostawiamy sobie na okres po wakacyjny

Gdyby ktoś miał jakiś fajne namiary na drzwi wewnętrzne - najlpiej jakiś producent z pomorskiego - myślimy o drzwiach sosnowych to byłbym wdzięczny.

pozdrawiam

allfrog
13-03-2012, 10:04
Jeśli chodzi o tynki - już pisałem, ale powtórzę: mogę z czystym sumieniem polecić Pana Kazimierza Wickiego z Pępowa. Szybka ekipa, dość tanio, dokładnie. Trzeba tylko dopilnować, żeby jego ludzie posprzątali posesję po pracy (u mnie został stos śmieci polany nie zużytym tynkiem i wylewką)
Pozdr.
S.

liwia1410
17-03-2012, 19:36
Szczerze polecam Pana Mariusza Bisewskiego od prac ogólno-budowlanych tel.509 682 623

Zam
18-03-2012, 19:15
Na obecnym etapie, tj. na etapie zbierania ofert, najbardziej profesjonalnie wyglądają te z Megabud, Vilglas i MS Okna, czyli generalnie te, gdzie cena odstaje nieco na plus (choć z perspekty kupującego to raczej minus :p). Co do pozostałych mam mieszane uczucia, w szczególności jak widzę "montaż na piankę montażową" - specem nie jestem, ale pianka to chyba służy do uszczeczlnienia, a okna to się kotwi. Tak czy inaczej, to biała lista, więc na tym kończę post

No i stanęło na Megabudzie - przesądziło to quasi-ubezpieczenie na 12 mies. oraz oczywiście miła a przede wszystkim profesjonalna obsługa; Nie można nie wspomnieć o uczciwości - Panowie otwarcie powiedzieli, że ciepły montaż w moim przypadku to za bardzo się nie opłaca, a przecież więcej zarobiliby namawiając na dodatkowy element.

rafus12
20-03-2012, 19:16
Kierownika budowy potrzebuje - budowa w gminie Żukowo.
Kryterium - solidność, regularny nadzór, nie szukam figuranta.
Polecicie kogos? Ktos slyszal o panie Andrzeju Peńkowskim?

tazz
21-03-2012, 20:56
Witam,

Koncze budowe i chcialbym polecic moich wykonawcow:

- hydraulik Janusz Dymowski (takze przylacze wody) tel. 603 207 470
- geodeta Jacek Baczynski tel. 600 472 971

nie mialem z nimi problemow i co najwazniejsze sa uczciwi i solidni (i tani- choc to jest zawsze zalezne od wielkosci zadania)

konrad001
22-03-2012, 12:41
Zdecydowanie polecam Zakład Stolarsko-Ciesielski FREITAG-LICZNERSKI z Wysina tel.501-619-602 lub 509-435-632
Firma wykonywała w moim domu w Baninie podbitke, jakość wykonania szybkość (mimo mrozów) rewelacja.Konstrukcja
podbitki też dostosowana do warunków gdzie mocno wieje i panuje duża wilgotność (taką stosuje sie w górach).Cena
zdroworozsądkowa..Profesjonaliści w każdym calu.Polecam.

aprilka1000
29-03-2012, 14:34
No i stanęło na Megabudzie - przesądziło to quasi-ubezpieczenie na 12 mies. oraz oczywiście miła a przede wszystkim profesjonalna obsługa; Nie można nie wspomnieć o uczciwości - Panowie otwarcie powiedzieli, że ciepły montaż w moim przypadku to za bardzo się nie opłaca, a przecież więcej zarobiliby namawiając na dodatkowy element.

ja tez mam okna z Megabud Rumia.
Szybki montaz wszystko w 8 godzin a troche tego bylo , zdziwilam sie jak zobaczylam osmiu chlopa , czy nawet dziewieciu .Ale szlo im sprawnie.
Oferty dostalam z kilkunastu firm wybralam polecana z forum i srednio-tanio cenowa czyli Megabud. Sam szef przyjechal na pomiar -doradzil i zasugerowal pare fajnych rozwiazan.

pianista
01-04-2012, 21:04
Polecamy szczerze p. Pawła Kowalskiego z ekipą Marianem i Damianem ! Zaczęło się od klinkiera, a skończyło na remoncie całego domu i garażu oraz ogrodu zimowego. To prawdziwi fachowcy, sympatyczni i co najważniejsze - nie ma słów, że nie da rady - na wszystko znajdą " lekarstwo " :-)

Paweł Kowalski tel. 602406611 3miasto i okolice kompleksowo

anikap
02-04-2012, 09:21
Polecamy szczerze p. Pawła Kowalskiego z ekipą Marianem i Damianem ! Zaczęło się od klinkiera, a skończyło na remoncie całego domu i garażu oraz ogrodu zimowego. To prawdziwi fachowcy, sympatyczni i co najważniejsze - nie ma słów, że nie da rady - na wszystko znajdą " lekarstwo " :-)

Paweł Kowalski tel. 602406611 3miasto i okolice kompleksowo

Pierwsze logowanie i już reklama? coś tu nie tak.

Guerlain
03-04-2012, 07:58
Witajcie,

teraz po moich przeprawach z fachowcami mogę szczerze polecić elektryka p.Kolkę już wcześniej jego namiary przewijały się. No i po przebojach z hydraulikami i wywindowanymi przez nich cenami trafiłam na firmę godną polecenia HYDROBUD z Elbląga- kompleksowo, solidnie, terminowo, bardzo przystępni cenowo w porównaniu do gdańskich firm, nie ma problemu z dojazdem. tel. 511 254 635. Teraz robią u moich znajomych i są równiez bardzo zadowoleni.

Jarrek
06-04-2012, 17:44
Witam

Ma ktos z forumowiczow aktualny numer do Kręckiego od tynkow? Gdyz nie moge sie dodzwonic od paru dni pod stary numer a termin tynkow tuz tuz.

Pozdrawiam

karcz3
06-04-2012, 20:49
Witam
Możecie polecic skad można tanio zamówić beton towarowy z pompa okolice żukowa, jaka cena za m3
pozdr

Zam
10-04-2012, 18:29
To i ja podam swoje kontakty :D elektryk p. Jackowski 512-073-611, sprawdź , porównaj oferty

a tu masz hydraulika 502-485-438 p. Chmielewski, koniecznie powiedz, że namiary masz od dekarza :wink:
Chętnie skorzystałbym z usług Pana Jackowskiego. Masz może aktualny numer, bo ten przejął ktoś inny z jego firmy?

Zam
10-04-2012, 18:35
stan surowy Roman Rychert + brat i ekipa - 503032983 (konkurencyjne ceny)
koparka Mariusz Bielicki z okolic Żukowa- 601709436 (poradził sobie z niezłym błockiem, na którym inny utknął, ziemię urodzajną też załatwi)
dach Koramic L-15 - 516290102 (sprawnie, terminowo)
elektryka Pan Jarek - 501790560 (doradził jak trzeba)
elewacja Pan Irek Bastian - 503032983 (doradził, dokładny)
wykończenie wnętrza Krzysztof - 502025306 (ma djęcia na www.dekris.republika.pl tzw. złota rączka, umie doradzić, b. dokładny)
kuchnia na miarę Pan Jarek - 792240316 (nasz pomysł na meble przelał na obraz w komputerze i dokładnie zrealizował)
kamień Kimar pro arte ul. Kartuska Pan Mięsikowski - 606206259 (cudeńka może sprowadzić)
Polecam tylko tych, co do których nie mam zastrzeżeń, każdy z nich ma solidne doświadczenie.
Czy ktoś jeszcze miał okazję korzystać z usług Pana Jarka od elektryki?

Zam
10-04-2012, 18:57
(...)

4. Elektryka, instalacja antenowa, internet itp. - Pan Mateusz Meyer z okolic Luzina - tel. 511 109 112 - bardzo dobrze wykonana instalacja, ładnie opisana, dobry kontakt

5. Alarm - P. Sebastian z okolic Luzina - tel. 502 927 112 - komentarz jw.(...)


Czy ktoś inny z Drogich Forumowiczów korzystał z usług Panów Meyera i Sebastiana? Dla pełnej jasności - nie posądzam o (auto)reklamę. Wolę się upewnić, czy nie jest to jednostkowa opinia.

TeamDR
10-04-2012, 20:35
I się zaczyna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bardzo chcielibyśmy być na tak zaawansowanym etapie jak większość z Was - przynajmniej coś wiecie:)
"Zieloni" startują od zera i oczywiście prośba do tych bardziej doświadczonych!
Wiemy co ma być w naszym wymarzonym "gnieździe" i jak powinien wyglądać. Po przejrzeniu setek projektów mamy jeden "mniej więcej" wybrany, ale trzeba wprowadzić dużo zmian.
Czy polecicie nam jakieś porządne biuro projektowe?

niedzwiedz_pg
11-04-2012, 21:33
Czy ktoś z Was może polecić jakąś firmę do montażu/projektu/doradztwa wentylacji mechanicznej z rekuperatorem?

Kasia i Krzyś
11-04-2012, 22:31
Czy ktoś z Was może polecić jakąś firmę do montażu/projektu/doradztwa wentylacji mechanicznej z rekuperatorem?

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Ventana 501 034 874 dobrze i terminowo

Wakmen
12-04-2012, 19:28
Czy ktoś z Was może polecić jakąś firmę do montażu/projektu/doradztwa wentylacji mechanicznej z rekuperatorem?
http://rekuperatory.gd.pl
"APIS" Marek Masztalerz, kom: 501-178-569
Jako jedna z nielicznych firm z tej branży mi odpowiada ze względu na technologię układania rur oraz podejście do tej dość nietypowej instalacji w budownictwie mieszkaniowym.
Z tego co widziałem i wiem to w okolicach Trójmiasta już u sporej ilości forumowiczów już założyli instalacje.

cormac
12-04-2012, 19:57
O super. Właśnie zaczynam poszukiwania fachowców od rekuperacji. Ktoś jeszcze może poleci jakieś firmy :)
I czy komuś może z Osowej EWFE zakładał rekuperację?

hommar
13-04-2012, 10:01
Czy mógłbym prosić szanownych kolegów/koleżanki o podanie jakiegoś aktualnego namiaru na dobrą firmę do wykonania elewacji - położenia tynków zewnętrznych.

Z góry dzięki!!