PDA

Zobacz pełną wersję : TRÓJMIASTO - Biała lista wykonawców.



Strony : 1 2 3 4 5 6 [7] 8

renia.m
07-06-2014, 21:37
witam, TYNKI WEWNĘTRZNE - chciałabym gorąco polecić ekipę pana Zbigniewa Toporka tel. 507 551 902. U mnie grupą kierował pan Adam, pracujący dla Z.Toprka. wykonywaliśmy tynki cementowo-wapienne kładzione maszynowo. Chłopcy położyli to po prostu pięknie, dodam że tynki nie wymagają już cekolowania są gładkie i równe. Panowie, bardzo dziękuje za profesjonalizm. Współpraca z szefem, czyli P.Zbyszkiem Toporek też układała się bardzo dobrze.

symbor
12-06-2014, 12:26
Szukam kogoś, kto w przystępnej cenie wykona nam przód ogrodzenia. Na forum znalazłam tylko 2 wpisy polecające z wcześniejszych lat. Dajcie namiary na swoje sprawdzone, godne polecenia "płotowe" ekipy :) :) :)

naszslodki
18-06-2014, 20:35
z pełnym przekonaniem mogę polecić firmę KAROL - Karol Barzowski.
własnie skończyli dzisiaj stan surowy otwarty i w zasadzie tylko tym sie zajmuja.
jednym słowem REWELACJA!
przez cała budowe zadnych problemow, przeszlismy przez to zupelnie bezstresowo.
a gdyby chciec sie zaglebic w szczegoly to to co w nich bardzo cenimy.
uczciwosc - konkretna i uczciwa osoba.
terminowosc - zaczeli i skonczyli przed wyznaczonym terminem
swietna organizacja pracy - wszystko chodzi jak w zegareczku, ekipa bardzo zgrana! spedzalismy sporo czasu na budowie i nie ma zadnego ociagania sie, kazdy wie czym ma sie zajac. Właściciel, Karol, pracuje z ludzmi, ma ich caly czas na oku.
czystosc - wogole nie czulam sie jak na budowei, wszystko wysprzatanie, poukladane, wyczyszczone.
doradztwo - w czasie budowy wiele razy podpowiedzieli co i jak mozna poprawic by dom byl bardziej funkcjonalny np otwor na schody na strych w projekcie 55x78 wogole nie zrocilismy na to uwagi, Karol popowiedzial by powiekszyc i na szczescie to zauwazyl - tak zrobilsimy i mamy wygodne 70x130.
dyspozycyjnosc - jest w 100% dla inwestora, jestesmy dosc wymagajacy i musial wiele z nami rozmawiac, tlumaczyc itd, wiele razy po godzinach pracy, wieczorami i w weekendy.
szanujacy pieniadze inwestora - nie byuduje po to by zbudowac, buduje jak dla siebie! stara sie, zwraca uwage na kazdy drobiazg, nie tylko po to by "zaliczyc" kolejna robote... ma siwadomosc tego ze ludzie czesto sie zapozyczaja na cale zycie na taki dom i nie mozna nic spie.. bo oni z tym zostaja - ktory wykonawca o tym mysli?
precyzyjne wykonanie - pomierzylismy z mezem odleglosci scian, wyskosci stropow w roznych miesjcach i roznica byla 2mm i maksymalnie 4mm - kierownik budowy pod wrazeniem, a nawiasem mowiac, bedzie sie sam budowal niedlugo i powiedzial ze nie widzi u siebie innej ekipy jak Karol.
cena - najtanszy nie jest, ale nadrozysz tez nie... jest po srodku. ale jak chce sie miec tanio to pozniej jeszcze raz tyle zaplacimy np za tynki na krzywych scianach.
a Karol naprawde, bije od niego szczerosc i uczciwosc... jak go sie pozna i zobaczy jego budowy nie mozna sobie wyobrazic innej ekipy
ja moge go jedynie polecic, aaa i jesli ktos chce szybko to niech lapie terminy bo jest nieco rozchwytywany :)

coz jeszcze moge powiedziec? dzisiaj zakonczylismy wspolprace a juz za nimi tesknie :) az leza sie w oku kreci...

karolinal
25-06-2014, 10:43
Bardzo ale to bardzo polecam super projektantke wnetrz, która nie zdziera milionów za projekt, a co jeszcze pilnuje projektu do konca wykonania. Jest w kontakcie z wykonawcami ktorych kontroluje, aby wszystko bylo ok. Namiar na nią : Katarzyna (inter.adore) 793-361-717

Elfir
25-06-2014, 13:37
Bardzo ale to bardzo polecam super projektantke wnetrz,

I nawet zdjęcia nie wkleisz by pokazać jej fachowość?
Bo takie polecenie jednopostowca ma wartośc zerową.

krolwesoly
25-06-2014, 16:36
skąd jest ta babka, ma jakieś portfolio??

TAR
25-06-2014, 20:43
skąd jest ta babka, ma jakieś portfolio??

skoro to watek biala lista TROJMIASTO to jak myslisz?:cool:

KasiaRekowo
25-06-2014, 21:59
Witam dom budowany był w Rekowie Górnym.

Firma budowlana JARBUD została nam polecona i nie zawiedliśmy się. Pan Jarek właściciel firmy to rzetelny i sumienny fachowiec, zawsze służy Swoją radą i doświadczeniem. Firma JARBUD wszystkie swoje prace związane z domem wykonała solidnie i w terminie. Współpraca z firmą pana Jarka przebiegła bezproblemowo (można spać spokojnie).
W skrócie: Jesteśmy zadowoleni i polecamy niezdecydowanym.
Kontakt: JARBUD 504 199 182

madga1
27-06-2014, 13:04
polecam p. Mariusza z firmy MK INTERIORS Z GDAŃSKA , BARDZO DOKŁADNIE ROBI PODWIESZANE SUFITY I ŚCIANKI, WSZYSTKO JEST RÓWNE, SUPER WYSZPACHLOWANE I POMALOWANE, NA CZAS, PROFESJONALNY WYKONAWCA, ZNA SIĘ NA SWOJEJ PRACY, DORADZI, NA PRAWDĘ POLECAM NR TEL 512435150

Birkut
08-07-2014, 17:05
Witam!
Czy ktoś zna firmę dekarską MAR-DACH z Lęborka. Jakieś opinie?

kubakotelon
09-07-2014, 08:47
Jest to mój pierwszy wpis na tym forum i cieszę się, że wyrazi pozytywną opinię na temat firmy DRY-POL, z której usług korzystałem walcząc z wilgocią i grzybem w domu. Fachowość, terminowość, a przede wszystkim świetne podejście do klienta, bo Panowie wytłumaczyli mi łopatologicznie co będą robić i jak to wpłynie na moje mieszkanie. Po tym, jak skutecznie usunęli pleśn kupiłem u nich osuszacz Trotec TTK100, kóry też serdecznie polecam.

JOANNA I JUŻ
19-07-2014, 21:49
,

JOANNA I JUŻ
19-07-2014, 21:57
ELEKTRYK. Polecamy Pana Artura Leknera z Somonina 693846523 www.progresselectric.pl
Ekipa z dużą wiedzą, kulturalna i sympatyczna. Wszystko wykonali według umowy bardzo starannie i fachowo. Dziękujemy Joanna i Tomasz.

dach@
23-07-2014, 10:39
Skończyłem dwa miesiące temu prace związane z wykonaniem elewacji , wykańczanie poddasza użytkowego ( płyty ) i szpachlowanie i gruntowanie ścian wewnętrznych pod farbę końcową. Wszystkie prace zleciłem kompleksowo firmie Solidex z Sierakowic którą polecam.. Firma Solidex z Sierakowic zajmująca się wykonywaniem elewacji zewnętrznych i wykańczaniem poddaszy użytkowych. Wysoka precyzja wykonywanych prac . Właściciel firmy pan Janusz jest osobą z dużym doświadczeniem zawodowym i zawsze ma na celu dobro klienta i poprawność wykonywanej pracy. Prace są wykonywane z dużą dbałością o zabezpieczenie elementów już zamontowanych np. okna , opierzenia , rynny . Jeżeli są jakieś błędy wykonawcze poprzednich wykonawców które wpływają na estetykę jego pracy klient jest o tym informowany zanim zostanie rozpoczęta praca i znajduje rozwiązanie poprawy zaistniałej sytuacji. Ekipa solidna dbająca o czystość miejsca pracy oraz każdy pracownik wykonuje określone prace w których się specjalizuje co zapewnia wysoką ich jakość.W sprawie wykańczania poddaszy polecam w szczególność na trudne skosy z wieloma płaszczyznami . Dodatkowo firma wykonuje też prace malarskie wraz ze szpachlowanie ścian bardzo polecam.

n-ta
02-08-2014, 18:46
A ja bardzo się zawiodłam na polecanej tu firmie. Pan Krencki wykonał nam tynki, za które zapłaciliśmy ponad 8 tys. (około 40 zł/m2). Tynki zaczęły pękać już w trakcie schnięcia. Pan Krencki zignorował pisemną reklamację a odkąd dowiedział się o pęknięciach przestał odbierać telefony...

sebas0075
13-08-2014, 19:06
Witam!

Właśnie wykańczamy nasze mieszkanie.
Połowę domu postawiliśmy własnymi siłami.
Co do elementów wykończenia, skorzystaliśmy z firm które wymienialiście już na forum (dzięki za dobrych fachowców):

Elektryczne - Progress Electric Artur Lekner - żadnych niejasności, solidnie i sprawnie.
Robił nam Teletechnikę, Alarm z inteligentną instalacją, Elektryka
www.progresselectric.pl tel.693 846 523
Towar kupowaliśmy po części sami z Hurtowni BS Electric z Kościerzyny, bardzo miło i fajnie doradzono nam w doborze oświetlenia i kontaktów.
www.bselectric.pl

Co do mebli i drzwi to korzystamy z fajnego stolarza Grzegorza Szmit z Mojuszewskiej Huty, którego też namierzyliśmy na forum.
Wszystko co chcieliśmy zrobił i nie robił żadnych problemów.
Tak jak Pan Artur, jest solidny i działa sprawnie.
[email protected] tel.504-295-972


Pozdrawiam

xenil
16-08-2014, 14:06
Szanowni Państwo,
Dziękuję za wiele propozycji odnośnie wykończenia mieszkania Na 21 stronie znalazłem post który właśnie wykorzystałem.
Najbardziej jednak zadowolony jestem z usług tapicerskich pana Bogdana Groth, który robił mi niedawno (czerwiec) 3 kanapy do mieszkania na wynajem. Jestem zadowolony bo rzeczywiście robi na ramach a nie na płycie wiórowej (co idzie wyczuć jak się dotknie tę kanapę). Dba o detale i sam doradza jaki materiał wybrać. Jedyny mankament polegał na tym że wybrałem droższą tkaninę, której kosztów nie uwzględnił przy wycenie, ale jakoś się dogadaliśmy. Przywiózł, wniósł i to bez mrugnięcia okiem. Można dowolnie mu marudzić o zmianę tkaniny, wymiarów, czy inne szycie itp. Za jakiś czas zamówię sobie do mieszkania jeszcze taką "fineczkę" Pruszcz Gdański 58 682 11 87

Jeszcze raz dziękuję Państwu za tę stronę.

dot45
17-08-2014, 14:50
Witam.Cieszę się że natrafiłam na tą stronę.Czy możecie polecić mi dobrą w miarę niedrogą firmę stawiającą drewniane domy z gotowych elementów.Najlepiej taką która wykonuje je pod klucz.Z góry dziękuję

anilib
08-09-2014, 07:03
Witam,

Jestem po awarii :( Chciałem przywiesić dodatkowe półki w spiżarni ( na świąteczne wypieki :) ) i przewierciłem rurę :( ......ale się lało!!
Potrzebuję fachowca od wykończeń, zalało ścianę i podłogę, płyta karton-gips dziura po naprawie hydraulika!
Przy okazji, hydraulik Pan Tomek 798-198-919 przyjechał wczoraj wieczorem mimo późnej pory i "uratował sytuację". Polecam 100%!


Proszę o namiary na "wykończeniowca".

Wesołych i .......SUCHYCH Świąt :)

Wojtek,


Witam wojtek_bud,

Jakiś czas temu pisałeś o Panu Tomku. Potrzebuję sprawdzonego hydraulika, mam piec gazowy ale chcę wstawić dodatkowo piec na eko-groszek i tam jeszcze zmienić parę kaloryferów. Na 100% go polecasz? Pytam bo muszę mieć pewność że będzie ok.
Pozdrawiam,

Ania,

Cyganowie
08-09-2014, 13:18
Witam forumowiczów,

W styczniu odbieram mieszkanie w stanie surowym, szukam:

1. Profesjonalistów od wykończeniówki (płytki, łazienka, malowanie)
2. Stolarza (meble kuchenne do wykonania z przygotowanego wcześniej projektu; dwie pary drzwi wewnętrznych; duże, dwuskrzydłowe drzwi z elementami szklanymi, wewnętrzne; półki i inne elementy, które dojdą w trakcie)
3. Szklarza do wykonania kabiny prysznicowej

Będę wdzięczna za polecenie kogoś sprawdzonego, remont w Gdańsku :)

Pozdrawiam, Magda.

JOANNA I JUŻ
08-09-2014, 17:22
Tynki-ekipa Pana Andrzeja Krenckiego 603943925. Tynki zrobione starannie w miłej atmosferze. Wszyscy pracownicy grzeczni i uprzejmi. Zrobili także chudziak w garażu a Pan Andrzej sam zaproponował że go podleje następnego dnia, żebyśmy nie musieli specjalnie przyjeżdżać. Serdecznie dziękujemy.
Wylewki-ekipa Pana Adriana Brodziaka 504198761. Wszystko tak sprawnie że ledwie zdążyliśmy dojechać na miejsce żeby zapłacić. Dziękujemy Joanna i Tomasz.

wojtek_bud
08-09-2014, 18:56
Witam wojtek_bud,

Jakiś czas temu pisałeś o Panu Tomku. Potrzebuję sprawdzonego hydraulika, mam piec gazowy ale chcę wstawić dodatkowo piec na eko-groszek i tam jeszcze zmienić parę kaloryferów. Na 100% go polecasz? Pytam bo muszę mieć pewność że będzie ok.
Pozdrawiam,

Ania,

Cześć Aniu!

Tak jak pisałem wcześniej, polecam - nie zmieniłem zdania :). Co i jak pytaj Pana Tomka.
W razie czego pisz na priv.

pozdrawiam,

wojtek,

Birkut
12-09-2014, 21:20
Jeśli ktoś przymierza się do budowy domu to chciałbym gorąco polecić firmę JAR-BUD tel. 504 199 182!
Pan Jaroław Pranczyk wraz z bratem Darkiem są profesjonalistami od stanów surowych, niemniej jednak są wstanie zbudować dom pod klucz wraz z ogrodzeniem! Oprócz mojego domu widziałem jeszcze kilka i z całą pewnością mogę powiedzieć, że budynki wykonane przez firmę JAR-BUD są naprawdę solidne ( Pan Jarek nie bierze pod uwagę materiałów drugiej klasy) i "przeżyją" niejednego inwestora!
W szczególności polecam inwestorom, którzy nie bedą mieli zbyt dużo wolnego czasu na odwiedzanie placu budowy- na pewno nie bedzie fuszery!
Wrazie dodatkowych pytań proszę pisać na adres: [email protected]

Gieronimo
18-09-2014, 14:15
1. czekałem na niego, żeby wymienił mi uszkodzony element ( kupowany przez niego ) i zakładany przez niego, w tym celu wykonałem 20 telefonów i czekałem 2 miesiące
2. element popsuł się drugi raz, powiedziałem, żebym reklamował sobie sam, bo to niemożliwe, inny hydraulik przyjechał, stwierdził uszkodzenie elementu i po problemie
Wszystko jest fajnie na etapie roboty, ale później ma człowieka gdzieś.
A, i najważniejsze, instalacja się zapowietrza, oczywiście Pan Mirek nie poczuwa się do winy, inny hydraulik za dodatkowe pieniądza przerabia kotłownię, efekt, dwa razy płacę za to samo!

Gieronimo
18-09-2014, 14:20
Czy możecie podać namiary na tego Pana hydraulika i tynkarza z przodkowa??

1. czekałem na niego, żeby wymienił mi uszkodzony element ( kupowany przez niego ) i zakładany przez niego, w tym celu wykonałem 20 telefonów i czekałem 2 miesiące
2. element popsuł się drugi raz, powiedziałem, żebym reklamował sobie sam, bo to niemożliwe, inny hydraulik przyjechał, stwierdził uszkodzenie elementu i po problemie
Wszystko jest fajnie na etapie roboty, ale później ma człowieka gdzieś. Uważajcie na niego, bo w gatce mądry i to wszystko!
A, i najważniejsze, instalacja się zapowietrza, oczywiście Pan Mirek nie poczuwa się do winy, inny hydraulik za dodatkowe pieniądza przerabia kotłownię, efekt, dwa razy płacę za to samo!

Rzeźbiarz
26-09-2014, 00:24
Witam forumowiczów,

W styczniu odbieram mieszkanie w stanie surowym, szukam:

1. Profesjonalistów od wykończeniówki (płytki, łazienka, malowanie)
2. Stolarza (meble kuchenne do wykonania z przygotowanego wcześniej projektu; dwie pary drzwi wewnętrznych; duże, dwuskrzydłowe drzwi z elementami szklanymi, wewnętrzne; półki i inne elementy, które dojdą w trakcie)
3. Szklarza do wykonania kabiny prysznicowej

Będę wdzięczna za polecenie kogoś sprawdzonego, remont w Gdańsku :)

Pozdrawiam, Magda.
Polecałem już swoich wykonawców. Dla przypomnienia : meble - z polecenia forumowiczki Pracownia Stolarska DJB, a ekipa do malowania i łazienek - Pstrąg Stanisław z Gdańska (niniejszym dodaję do białej listy, bo chyba mi umknęło)
Pozdrawiam

koneweczka
26-09-2014, 09:51
Witam,

prosze o podanie nazwy firmy bądz nazwiska hydraulika . Obecnie jestem na etapie rozmow i poszukiwania hydraulika do prac kompleksowych w nowo budowanym domu a nie chcialbym sie wpakowac w kłopoty . Pozdrawiam.

koneweczka
26-09-2014, 10:11
Z czystym sumieniem mogę polecić:
MURARZ- DOMBUD Jacek Szymichowski- bardzo dobry fachowiec: bardzo uczciwy, rzetelny, konkretny, doradzi kiedy potrzeba i uwaga! czyta projekt, sprawdza czy nie ma błędów w projekcie, dobra organizacja pracy, ekipa wchodzi jedna po drugiej i wszyscy dokładnie wiedzą co mają robić. Jego pracownicy są bardzo dokładni i staranni. Wybudował mi dom w stanie surowym z dachem (odeskowanie i papa) i ma świetnych cieśli. Tani nie jest, ale warto, bo nie ma potem żadnych problemów, nieprzewidzianych wydatków ani opóźnień. tel.506 051 021
DEKARZ - Pan Piotr Gafka z Gościcina tel.604 246 721. Bardzo solidny, terminowy i w przystępnej cenie. Dach SUPER, SUPER!!!!
REKUPERACJA - Pan Rafał Bisewski tel.501 034 874 znaleziony na "białej liście" i faktycznie w 100% godny polecenia.
ELEKTRYK - Lech Koc tel.606 968 784 Kładł mi instalację elektryczną, kable pod media i alarm. Co się później okazało przewidział i uwzględnił wiele rzeczy, których ja nie przewidziałabym sama nigdy. Szybko i fachowo.
ZDUN- Byczkowski Wojciech tel.501 120 448 Stawiał mi kominek z rozprowadzeniem ciepłego powietrza i tradycyjny piec kaflowy (chlebowy). Z obu piecy jestem bardzo zadowolona, dobrze grzeją i ładne wyszły (kafle piecowe). Solidny i terminowy.
OKNA I BRAMA GARAŻOWA- MEGABUD Rumia tel.501 228 741 Dobry kontakt, bezproblemowo i sprawnie.
Do wykonania prac przez tynkarzy i pana od wylewek mam pewne zastrzeżenia, więc ich nie polecę. Hydraulik to totalna katastrofa, trafi na "czarną listę" bo zasłużył sobie w pełni. Resztę fachowców wpiszę jak ich pracę "przetestuję" , czyli za jakiś czas.

teraz moje pytanie ma wiekszy sens. Wkleilem wątpliwosci LUNY , dot hydraulika . Podaj prosze jego namiary, aby nie okazalo sie , ze z nim wlasnie ustalam szczególy prac :confused::(:(

Tomasz Drazkiewicz
27-09-2014, 11:48
Witam.

Poprawiam mój post sprzed paru lat nt. p. Zbyszka Kozłowskiego ze Straszyna. Robil u mnie podlaczenie wod-kan i na początku nie było za wesoło, choć w miare upływu czasu wszystko się poprawilo. Ostatnio miałem kłopoty z zapchana rura i pierwsza myśl, na jaka wpadłem to wlasnie p. Zbyszek. Szybka reakcja, sprawna obsluga, pelne zadowolenie.
Polecam: p. Zbyszek Kozłowski tel. 501 387 405

monikarumia
16-10-2014, 15:04
Witam,

prosze o podanie nazwy firmy bądz nazwiska hydraulika . Obecnie jestem na etapie rozmow i poszukiwania hydraulika do prac kompleksowych w nowo budowanym domu a nie chcialbym sie wpakowac w kłopoty . Pozdrawiam.

Hej,

Mogę polecić firmę Vod Max z Kaszub- robili mi wszystkie instalacje wewnątrz (hydraulika, ogrzewanie centralne (podłogówka i grzejniki), łącznie z odkurzaczem centralnym, mają dobre ceny i jak się umawiają to robią, nie znikają i wszystko solidnie.
Mili, kulturalni i porządek po sobie zostawiają. Podaję telefon: 691020428

mijodo
16-10-2014, 21:02
mieszkam w Redzie i poszukuje dobrego brukarza

koneweczka
20-10-2014, 09:16
dzieki za namiary na hydraulika. Do swojego profilu dołączyłem kilka zdjęć z budowy . Zapraszam na profil.

Crisiano
20-10-2014, 19:14
mieszkam w Redzie i poszukuje dobrego brukarza

Ja też poszukuje z tym, że bardzo dobrego.

Waldemar Kowalczyk
24-10-2014, 09:28
Jeśli chodzi o firmę budowlana to od 3 lat współpracuję z http://sulima.gdynia.pl/ Świadczą usługi budowlane ( u mnie działali w mieszkaniu, budowie altany i w ogrodzie (grill+ oczko wodne). Duży plus za to, że prowadzą też hurtownie budowlaną, więc wszystkie materiały można dostać w przystepnej cenie. U mnie się sprawdzają do tej pory, więc mogę polecić.

Drugi_Dom
26-10-2014, 12:55
Witam,
Na plus zdecydowanie Pan Wicki _ tynki tradycyjne ,

Na Minus Pan Mirosław Boyke: dach .... bałagan , uszkodzona elewacja, przypadkowi pracownicy, niedokończone elementy, wymuszona zaliczka ! za to opowieści prześwietne ...
+/- firma Noyers- okna z montażem, szybki montaż na + , za to już po przelewie bardzo trudny kontakt dotyczacy reklamacji, zbywanie brakiem czasu, umawianie się i odwoływanie przyjazdu...miesiącami... czyli skasować i zapomnieć o kliencie, zapewne do czasu , aż kolejny klient wejdzie na ścieżkę prawną ...

sylwek-t
14-11-2014, 13:09
witam
chciałem polecić firmę Solidex pana Mielewczyka tel.: 601076465; efekt solidnej, rzetelnej pracy można podziwiać w Gdyni Babie Doły na ul. Rybaków; bardzo dokładna i jak nazwa wskazuje solidna ekipa o stałym składzie - nie było przypadkowych z doskoku pracowników; elewacja stanowi o efekcie końcowym całej budowy dlatego wolałem dobrać sprawdzoną firmę chociaż ciężko o termin bo czekałem do końca września (a umawiałem się już jakoś czerwiec, lipiec) warto poczekać; zastosowałem tynk silikonowy firmy Bolix - bardzo dobra cena (połowę tańszy od webber), wygląda rewelacyjnie i jest bardzo chwalony przez p. Mielewczyka;

sylwek-t
14-11-2014, 14:41
odnośnie instalacji grzewczej chciałem polecić firmę Sol-War pana Mikołaja Hałeła z Gdyni tel.: 58 623 72 62; usługa kompleksowa:
1) zamontowaną mam gruntową pompę ciepła firmy Nibe (polecana przez p. Mikołaja), możliwość podłączenia i sterowania przez internet; estetyka skręconej kotłowni bardzo wysoka: rury pod kątami prostymi, kable spięte, żadnego chaosu i fuszerki;
2) odwierty metodą płuczkową 3 razy po 100 mb oraz studnia głębinowa na wodę 53 mb; sprawna profesjonalna ekipa; bardzo doświadczeni pracownicy (na bieżąco tłumaczą co robią i w jakim celu);
3) podłogówka - dobra cena, przemyślana robota w rewelacyjnym wykonaniu (duża ilość pętli co ułatwia sterowanie i minimalizuje straty ciśnienia, przy dużych oknach balkonowych gęstsze ułożenie żeby zmniejszyć uczucie chłodu od okna - sami wszystko wiedzą pełna profeska)

onna1
19-11-2014, 08:45
Witam, szukam sprawdzonego fachowca do drobnych prac remontowych z krótkim terminem. Mam do położenia panele kuchenne. Firmy polecane w tym temacie mają przeważnie bardzo długi portfel zamówień, odległe terminy i przyjmują jedynie duże zlecenia... Czy ktoś ma sprawdzoną "złotą rączkę", którą mógłby polecić?

gruby220
23-11-2014, 10:21
Calkowicie potwierdzam opinie o firmie Sol-War .U mni wykonywali montaz pompy ciepla wraz z odwiertami oraz cala instalacje wod kan.
Prace zostaly wykonane solidnie ,fachowo terminowo i starannie .Jedynym minusem jest kontakt z wlascicielem ...czasami bardzo utrudniony.
Firma godna jak najbardziej polecenia .

Gabrielab
11-01-2015, 20:35
Witam

Poszukujemy z mężem architekta który wykonałby nam projekt domu indywidualny lub zaadoptowałby nam projekt domu murowanego na dom szkieletowy. Czy macie może Państwo kogoś sprawdzonego kogo możecie polecić?

dobrzyn22
11-01-2015, 22:01
Witam

Poszukujemy z mężem architekta który wykonałby nam projekt domu indywidualny lub zaadoptowałby nam projekt domu murowanego na dom szkieletowy. Czy macie może Państwo kogoś sprawdzonego kogo możecie polecić?

http://www.polanz-dom.pl/ korzystałem (mam dom szkieletowy) - powiem od razu, że chyba prościej jest zrobić nowy projekt, niż przerabiać projekt domu murowanego (technologia szkieletowa ma pewne ograniczenia) - a tak przynajmniej dostaniecie taki projekt jaki chcecie w 100%.

solis
12-01-2015, 13:37
poszukuję sprawdzonej firmy montującej rolety wewnętrzne i żaluzje. Macie jakieś godne polecenia?

Pasqud
16-01-2015, 19:54
Jestem właśnie w trakcie tworzenia projektu. Zrobiłem "kasting" na architekta prosząc kilku aby przedstawili mi swoją wizję.
Tych którzy nie pojechali nawet obejrzeć działki i otoczenia skreślałem z miejsca.
Ostatecznie "wygrał" Ryszard Nawrot. I współpraca z nim jest (jak dotychczas) bardzo przyjemna.
Cena płacona po uzyskaniu przez niego pozwolenia na budowę.

lsylwia
23-01-2015, 22:15
Witam

Poszukujemy z mężem architekta który wykonałby nam projekt domu indywidualny lub zaadoptowałby nam projekt domu murowanego na dom szkieletowy. Czy macie może Państwo kogoś sprawdzonego kogo możecie polecić?

Polecam pracownie z Gdyni R3D3 Grzegorz Ziętek cena przystępna, czas oczekiwania jak na projek indywidualny przystępny, architekt słucha co się do niego mówi sam proponuje wiele dobrych rozwiązań. Pilnuje aby projekt był rzetelnie wykonany wg mpzp i poprawia wszystko póki klient nie jest zadowolony. My na dniach oczekujemy już pozytywnej decyzji pozwolenia na budowę i w marcu ruszamy z budową. Długo szukaliśmy projektu gotowego niestety wszystkie poprawki adaptacje itp kosztowaly nie wiele mniej jak gotowy projek. Z efektów jestesmy zadowoleni jak dom będzie stał pewnie będzie jeszcze wększe zadowolenie:)

JOANNA I JUŻ
29-01-2015, 16:51
,

JOANNA I JUŻ
29-01-2015, 16:57
Hydraulika - Pan Tomek 798198919. Instalacja wodno kanalizacyjna. Ogrzewanie na piecu na eko-groszek na dwóch obiegach grzewczych, grzejnikowy i ogrzewane podłogowe. Hydrofornia wody ze studni. Wszystko sprawnie, dokładnie,fachowo i na czas a przy tym w miłej atmosferze. Człowiek z bogatą wiedzą techniczną, którą umie przekazać. Dziękujemy za współpracę Joanna i Tomasz. Uczciwie możemy polecić.

Fioloxxx
11-02-2015, 12:36
Witam,
chciałbym polecić Panią Hanię Duszyńską, przygotowuje super aranżacje pomieszczeń, bardzo nowoczesne i na czasie. (beton strukturalny, białe drewno itd).
Można się też dogadać na nadzór budowlany od projektu po wykończenie. Cenowo bardzo przyzwoicie. Korzystaliśmy ze zniżek które Pani Hania ma w salonach łazienkowych, tak więc cena za projekt praktycznie wyszła na zero. Jestem mega zadowolony i z czystym sumieniem mogę polecić. Okolice Trójmiasta.
tel. 502-356-701, www.papla.com.pl

Pozdrawiam,
Paweł z Gdyni

wojtek_bud
11-02-2015, 19:03
Witam,
chciałbym polecić Panią Hanię Duszyńską, przygotowuje super aranżacje pomieszczeń, bardzo nowoczesne i na czasie. (beton strukturalny, białe drewno itd).
Można się też dogadać na nadzór budowlany od projektu po wykończenie. Cenowo bardzo przyzwoicie. Korzystaliśmy ze zniżek które Pani Hania ma w salonach łazienkowych, tak więc cena za projekt praktycznie wyszła na zero. Jestem mega zadowolony i z czystym sumieniem mogę polecić. Okolice Trójmiasta.
tel. 502-356-701, www.papla.com.pl

Pozdrawiam,
Paweł z Gdyni


W 100% zgadzam się ze słowami poprzednika! Pani Hania, mega profesjonalna i na czasie! :)
pozdrawiam :)

karcz3
16-02-2015, 20:02
Może mi ktoś poda namiary na zgrana solidna ekipe brukarska z okolic żukowa
Z góry dziekuje

monika9030
16-02-2015, 20:51
Witam
szukam sprawdzonej firmy montującej rolety zewnętrzne,kogo polecacie?

MarKam
17-02-2015, 20:11
Może mi ktoś poda namiary na zgrana solidna ekipe brukarska z okolic żukowa
Z góry dziekuje

Witam mogę polecić 100% zadowoleniem pana Radka z Wilanowa koło Przodkowa radek-bruk.pl Tel.783-751-472 fachowiec który ma pojecie o swojej pracy.
U mnie kładł 500m2 kostki z materiałem ,bardzo dobrze przygotowane podłoże pod kostkę,wszystkie spady super wyprowadzone.:yes:
Nic mnie nie interesowało koparka,żwir ,cement,itd tylko kolor wybrałem i wzór ułożenia.
Jestem mega zadowolony i mogę z czystym sumieniem polecić pana Radka i jego ekipę
pozdrawiam

mari1981
24-02-2015, 17:04
Mam nietypowe pytanie. Korzystałem z usług elektryka Grzegorz Walkusz.( chyba na forum Walkmen) Niestety z początkiem roku 2015 nr Pana Grzegorza jest odłączony, adres mailowy nieaktywny oraz strona internetowa nie działa www.instalgw.pl. Czy ktoś może korzystał z firmy Pana Walkusza InstalGW i wie może co się dzieje z tym Panem? Niestety zostałem z pewnymi pracami niedokończonymi( elektryka zewnętrzna) a wiadomo że nikt nie lub przejmować takich rzeczy po innym instalatorze.

s2weczka
27-02-2015, 17:54
Witam i pozdrawiam wszystkich uczestników tego forum. Czy ktoś z Was miał lub ma doświadczenia ze współpracy z firmą budowlaną GREBA której właścicielem jest pan Marcin Laskowski. Jest to w zasadzie osoba polecona ale warto jeszcze poszukać innych opinii które potwierdzą (lub nie) że dokonuję właściwego wyboru. Będę budował w Redzie i z pewnością nie raz jeszcze zwrócę się z różnymi pytaniami odnośnie lokalnych wykonawców na różnych etapach budowy.

Pasqud
28-02-2015, 11:30
s2weczka Jak miło zobaczyć, że na Pomorzu jednak ktoś ma zamiar się budować. Wszelkie informacje o firmach budowlanych śmiało mi także podsyłaj kolego!

plimare
28-02-2015, 20:02
Witam wszystkich na forum muratora!
Chciałbym polecić Pana Krasowskiego z Rumi do wykonania wszelkiego rodzaju tynków.Pan Krasowski robił u mnie tynki gipsowe w okresie zimowym.Zastanawiałem się nad wykonaniem tynków w okresie zimowym ze względu na pogodę.Ale po rozmowie z Panem Radosławem nic mnie nie zatrzymało do podjęcia decyzji na prace.Jego wiedza na temat tynków jest bardzo wszechstronna.Można zauważyć jak się udziela na forum muratora.Tynki gipsowe u mnie wyglądają jak po cekolowaniu,nic nie trzeba szlifować tylko od razu malować!!Wszystko równe gładkie i wykończone w standardzie bardzo wymagających inwestorów.Bardzo dużo mi podpowiedział i zaproponował abym w przyszłości nie miał jakich kolwiek problemów z tynkami.Materiał i sprzęt swój,nic mnie nie interesowało.Wszystko wykonane tak jak chciałem za nie wielka cenę i do tego 2 letnia gwarancja gdzie jest to mało spotykane u wykonawców.Ład i porządek to standard u Pana Krasowskiego po każdym dniu pracy wszystko wyglądało jak przed rozpoczęciem prac.Jakie kolwiek pytania natychmiast kierowane były do mnie jako inwestora.Po zakończeniu wykonanych robót wszystkie worki,śmieci spakowane w jedno miejsce przygotowane to wywozu.Posprzątane,żadnych śladów pozostawionych po sobie.Nie jest to zwykły budowlaniec,tylko wykonawca jakiego każdy by chciał,nie pije nie pali tylko robi tak aby inwestor był zadowolony.Polecam z czystym sumieniem.Więcej takich wykonawców jak Pan Radosław Krasowski!!Można go znaleźć w internecie na forum muratora i necie.Pozdrawiam Marcin z Gowina

cormac
28-02-2015, 21:31
Potwierdzam powyższą opinię o panu Krasowskim z Rumi. Tynki gipsowe kladziane miałam w listopadzie, wszystko w porządku, jesteśmy bardzo zadowoleni.
Pan Radosław na wszyskie pytania odpowiadał cierpliwie, a zaracałam mu głowę jeszcze kilka raz po skończonej robocie. Polecam.

Radosław Krasowski
01-03-2015, 01:28
Pani Jolanto , Panie Marcinie bardzo dziękuję za pozytywna opinię. :)

Kejt_R
01-03-2015, 08:37
Mogę polecić do SSO mega - giga firmę Pana Michała Pranczk ze Strzebielina Morskiego. Firma bardzo solidna, uczciwa, słowna i przede wszystkim szef ma głowę na karku, cały czas trzyma rękę na pulsie, uratował kilka razy mój dom od błędów projektowych. Firma samograj - sami kupują materiały, dzielą się zniżkami z inwestorem, ogromnie dbają o jakość prac i o portfel klienta. Trzeba się umawiać kilka miesięcy wcześniej, bo przez polecenia mają kalendarz już teraz zapchany do końca roku. Pan Michał poleca ekipy współpracujące z nim od lat do dalszych etapów budowy.
Telefon - 605 120 460.

Geodeta - Pan Marcin Matczak - młody prężny, bardzo solidny - telefon 690 006 001

sezrg
05-03-2015, 10:06
Witam. Prośba o polecenie firmy wykonującej przyłącza gazowe, wodne, kanalizacyjne jak również instalacje odprowadzenia deszczówki oraz wykonania drenażu fundamentów piwnicy.

Z góy dziękuję.

anilib
05-03-2015, 20:57
Witam po dłuższym czasie :)

Chciałabym polecić kafelkarza, wykończeniowca itp. p. Krzysztof 537-301-630 , łazienka, podłogi, kuchnia- kafelki i ine listwy itp. - dokładnie i bardzo solidnie :)
Polecam również hydraulika p. Tomka, 798-198-919, podłączył piec, przerobił rury i podłączył podłogówkę :) - trafione porady, dobry fachowiec :)

alernikow
07-03-2015, 23:43
Witam i pozdrawiam wszystkich uczestników tego forum. Czy ktoś z Was miał lub ma doświadczenia ze współpracy z firmą budowlaną GREBA której właścicielem jest pan Marcin Laskowski. Jest to w zasadzie osoba polecona ale warto jeszcze poszukać innych opinii które potwierdzą (lub nie) że dokonuję właściwego wyboru. Będę budował w Redzie i z pewnością nie raz jeszcze zwrócę się z różnymi pytaniami odnośnie lokalnych wykonawców na różnych etapach budowy.

Robił mi w zeszłym roku stan surowy otwarty. Zapraszam do kontaktu na priv lub na moja budowę :) Pozdrawiam.

Andyrum
08-03-2015, 17:47
Jeżeli ktoś poszukuje tynkarzy to mogę w pełni polecić Pana Radosława KRASOWSKIEGO z RUMI. Od samego początku pełen profesjonalizm. Szybki kontakt, pomiary, wycena. Bez żadnego przeciągania, spóźniania się i dziwnych wymówek. Jak już panowie przystąpili do tynkowania, dopiero można się przekonać o profesjonalizmie i zamiłowaniu do tej pracy. Tynki gipsowe utwardzane wyglądają u mnie jak po szlifowaniu. Można by było malować. W trakcie prac Pan Radek służył wieloma ciekawymi i praktycznymi radami. Po każdym dniu pracy panowie zostawiali porządek i zabezpieczali wodę (tynki były kładzione w lutym a woda była z kranu zewnętrznego). Bardzo podobało mi się również ich staranie o nieuszkodzenie stolarki okiennej i drzwiowej. Od razu przystępują do zabezpieczeń i w trakcie też bardzo uważają żeby nic się nie uszkodziło. Pracują spokojnie i systematycznie.
Napewno nikt nie będzie miał powodów do narzekań. Polecam !!!!!

Kejt_R
08-03-2015, 18:46
Witam. Prośba o polecenie firmy wykonującej przyłącza gazowe, wodne, kanalizacyjne jak również instalacje odprowadzenia deszczówki oraz wykonania drenażu fundamentów piwnicy.

Z góy dziękuję.

Przyłącza wod -kan bardzo sprawnie zrobił mi P. Grablowski, nie wiem jak z gazem i resztą - trzeba zapytać - tel. 603 642 014
Jedna uwaga - nie jest najtańszy :)

coci
09-03-2015, 22:52
Witam

Poszukuję b.dobrej ekipy brukarzy z doświadczeniem przy układaniu kostki granitowej.Inwestycja(ok.300m2) w Bolszewie k/Wejherowa.Z góry serdecznie dziękuję.

P.S.Wątek umieściłem też w "Grupie Budującej-trójmiasto i okolice..." ale minął tydzień i cisza ...

Pozdrawiam Gorąco.

Ellah
01-04-2015, 11:46
Witam,

Poszukuje pilnie projektanta z wykonawca linii energetycznych okolice Koleczkowa. Chodzi o przygotowanie dokumentacjy z ycena na przesuniecie lini energetycznej z dzialki w 2 wariantach - przestawienie slupow oraz wkopanie kabla.

Czt ktos sie zajmowal juz takim problemem i moglby pomoc? Z gory bardzo dziekuje.

gruby220
01-04-2015, 16:43
Czy ktoś mógłby polecić solidnego wykonawcę do wykonania studzienki rozsączającej do drenażu wkopanego wokół domu?
Poszukuję także sprawdzonej ekipy do wykonania szamba.

Seafarer
27-04-2015, 20:55
Szukam sprawdzonego i dobrego Dekarza okolice Trójmiasta, pilne.

Z góry wielkie dzięki za pomoc.

koneweczka
05-05-2015, 15:03
Polecam dekarza Leszek Kotfas - 606 420 385 z Kielna. Konczyli mi dach ( dwuosobowa ekipa) dwa tyg temu . Dach 190m2 , dachowka ceramiczna, inst odgromowa, rynny , wyprowadzenie do podbitki ( do polozenia w pozniejszym terminie ). Panowie robili jak dla siebie , starannie , dokladnie , az milo bylo patrzec . Moge podeslac foto na priv.

Arco
11-05-2015, 13:39
Witam,

Po 9 latach od zbudowania domu poszukuję kogoś kto poprawi mi balkony - zerwie to co jest i od nowa zaizoluje i położy płytki.

Czy możecie polecić kogoś do wykonania tego niewdzięcznego zadania?

jakubL
12-05-2015, 13:21
Witam,

Potrzebuje namiar na sprawdzona ekipe wykonczeniowa z hydraulikiem i elektrykiem.
Jest ktos sprawdzony?

Pozdrawiam,
Kuba,

wojtek_bud
12-05-2015, 18:47
Witam,

Potrzebuje namiar na sprawdzona ekipe wykonczeniowa z hydraulikiem i elektrykiem.
Jest ktos sprawdzony?

Pozdrawiam,
Kuba,

WItaj!

Jednej ekipy na wszystko nie szukaj. Ja mogę ci polecić fachowców sprawdzonych na własnej skórze :)

1. Wykończeniowiec p. JACEK 602-553-197 - kafle, ścianki, podłogi - itp. bardzo dokładny!

2. Hydraulik p. TOMEK 798-198-919 - ogrzewanie, gaz, kotłownia itp. mega wiedza.

3. Elektryk i aktomatyka p. Jerzy MIx system - elektryka, alarmy, automatyka 601-610-302 - miło i profesjonalnie

Panowie pracowali u mnie, polecałem też znajomym.

W razie czego pisz śmiało na priv,

Wojtek,

Ribert
16-05-2015, 11:04
Czy ktoś korzystał z usług http://www.aquainstal.pl/ jakieś opnie nic nie znalazłem konkretnego... Interesują mnie głównie instalacje grzewcze.

marjucha
16-05-2015, 11:14
Czy ma ktoś aktualny numer do p. Tomka Gawędy ?

symbor
26-05-2015, 09:53
Witam,

Potrzebuje namiar na sprawdzona ekipe wykonczeniowa z hydraulikiem i elektrykiem.
Jest ktos sprawdzony?

Pozdrawiam,
Kuba,

Mogę polecić firmę WOD-BUD. U nas wykonała instalację wod-can, gazową, CO w tym ogrzewanie podłogowe. Firma sprawna, szybka, rzetelna a ceny nie wygórowane. mieszkamy w naszym domu od stycznia 2014 i wszystko działa sprawnie i bez zarzutu.

Elektryk to firma Progress Electric. Przewody położone pod laser. Prace przeprowadzone szybko i sprawnie. Ekipa bardzo rzetelna, pracowita z niesamowitą ilością pomysłów i rozwiązań. U nas wykonywali całą instalację elektryczną, TV, alarmową.

Naprawdę mogę polecić te firmy z czystym sumieniem.

Właściciela Firmy Progress Electric Pan Artura pozdrawiam i przepraszam, ze dopiero teraz znalazłam czas na dobre słowo:rolleyes:

mmm4
08-06-2015, 17:48
Czy ktoś współpracował z firmą EKODOM z Wejherowa, firma P. Andrzej Adamiak.
Za wszelkie info (pozytywne jak i negatywne) będę wdzięczny, gdyż szukam ekipy do SSO
Jak możecie zarekomendujcie jakąś inną firmę
Pozdrawiam

jakubL
09-06-2015, 15:13
Mogę polecić firmę WOD-BUD. U nas wykonała instalację wod-can, gazową, CO w tym ogrzewanie podłogowe. Firma sprawna, szybka, rzetelna a ceny nie wygórowane. mieszkamy w naszym domu od stycznia 2014 i wszystko działa sprawnie i bez zarzutu.

Elektryk to firma Progress Electric. Przewody położone pod laser. Prace przeprowadzone szybko i sprawnie. Ekipa bardzo rzetelna, pracowita z niesamowitą ilością pomysłów i rozwiązań. U nas wykonywali całą instalację elektryczną, TV, alarmową.

Naprawdę mogę polecić te firmy z czystym sumieniem.

Właściciela Firmy Progress Electric Pan Artura pozdrawiam i przepraszam, ze dopiero teraz znalazłam czas na dobre słowo:rolleyes:


Witam!

Dzięki ale już wybrałem. Kontakt z hydraulikiem ok. Jak usługa zostanie zakończona to podpowiem kogo i czy warto było.... :) oby :)
Z elektrykami jeszcze rozmawiam.......... :)
Wykończeniowiec.........hmmm temat rzeka.........

Pozdrawiam,
Kuba,

ryszard56
14-06-2015, 14:35
Poszukuje sprawdzoną ekipe murarzy. Budowa w rejonie Pruszcza Gdańskiego. Jest do dokonczenia wymurowanie szczytów, wymurowanie ścian działowych. Zależy mi na porządnej ekipie. Dzięki z góry za namiary.

a.slopiecki
19-06-2015, 12:53
Witam, niedawno zakończyliśmy SSO i pokrycie dachu. I mogę polecić naszych wykonawców:
SSO - IRKOM - Ireneusz Kohnke 506 850 987
Dachówka ceramiczna, dach wielospadowy
Artur Czaplejewski 505-677-955

manolis
19-06-2015, 13:54
ja z innej beczki, przyjmę ziemię z wykopu, bez gliny i gruzu, potrzebuje 5-7 wywrotek, Bojano

BigDaddy
19-06-2015, 14:49
Witam,

fantastyczna ta nasza biała trójmiejska lista, sam skorzystałem i jak na razie nie pomyliłem się.
odwdzięczam się zatem namiarami które sam mogę polecić na dziś dzień:
punktacja w skali 1-10, cena/jakość usługi/jakość kontaktu i obsługi inwestora

geodeta (nie pamiętam imienia) - 662 003 492 (9/10/10)
młode chłopaki, szybko i sprawnie, bez marudzenia

stan surowy + więźba - Jar-Bud p. Jarek 504 199 182 (8/10/5)
jakość budowy p. Jarka każde wybaczać inne złe strony

rekuperacja - Rafał Bisewski 501 034 874 (10/10/10)
100% zadowolenia

kierownik budowy - Tomasz Pożarowszczyk 502 723 754 (10/10/10)
tylko i wyłącznie, 1000 porad, na budowie był zawsze kiedy potrzeba i na prośbę, bez kręcenia nosem,

wod-kan+podłogówka - WOD-BUD 605 566 790 (9/10/10)
prawdziwi kaszubi w akcji, p. Andrzej to fachowiec jakich mało, rozwiązał problem z podłogówką aby ominąć DGP, pracowici, cały wod-kan zrobili w 2,5 dnia

murarz/budowlaniec (drobne prace) p. Jan Stefanowski 602 742 153 (10/10/10)
przesympatyczny i skromny, słowny i rzetelny

elektryka. alarm itp - p. Artur 693-846-523 Progress Electric (?/10/10)
młoda szybka, kompetentna ekipa - aż dziwne że nie siedzą w UK :)

resztę dopiszę jak będę pewny opinii
wszystkim życzę samych sukcesów

dopisuję:
wylewki anhydrytowe Lafarge - Grzegorz 519 537 126 - taniej niż Wolplan, który zresztą w Trójmieście ma kiepski kontakt

Szambo - Tym Kan z Żukowa

Daf
21-06-2015, 19:00
Szukam ekipy do wykończenia stanu deweloperskiego. Jakieś propozycje?

Czy ktoś potwierdza pozytywne opinie o hydrauliku z Kościerzyny p. Wiesławie???

Można namiary?

maciek_knap
22-06-2015, 10:11
Szukam ekipy do wykończenia stanu deweloperskiego. Jakieś propozycje?

Czy ktoś potwierdza pozytywne opinie o hydrauliku z Kościerzyny p. Wiesławie???

Można namiary?

U mnie był hydraulik Wiesław, ale nie wiem czy z Kościerzyny. Ale to najbliższa okolica, więc jest spora szansa. Spróbuję to zweryfikować. Gość godny polecenia (jeśli mamy na myśli tego samego....)

Domator38
25-06-2015, 12:36
Bardzo dobre meble na zamówienie produkuje firma [URL :spam:/URL]. Ja robiłem u nich meble do kuchni na wymiar i swoją pracę wykonali rzetelnie i terminowo. W dodatku bardzo miłe podejście do klienta. Firma godna polecenia.

Seafarer
26-06-2015, 22:52
@BigDaddy

Mógłbyś napisać coś więcej o Stefanowskim ? Kiedy i co dokładnie u Ciebie wykonywał ?

Z góry dzięki i pozdrawiam.

Alicja70
29-06-2015, 15:54
Bardzo dobre meble na zamówienie produkuje firma xxcle-kuchenne"]meble kuchenne trójmiasto[/URL]. Ja robiłem u nich meble do kuchni na wymiar i swoją pracę wykonali rzetelnie i terminowo. W dodatku bardzo miłe podejście do klienta. Firma godna polecenia.

Z całym szacunkiem.... pierwszy post i polecenie....trochę to mało wiarygodne :(

wojtek_bud
01-07-2015, 15:07
Z całym szacunkiem.... pierwszy post i polecenie....trochę to mało wiarygodne :(

Tak, tak coraz częściej tu się tak dzieje. Żenada

Kejt_R
17-07-2015, 08:44
Z czystym sumieniem mogę dodać Pana Adriana - tynki cementowo wapienne i wylewki. Pięknie zrobione, równiutko i bardzo sprawnie. Tynki tylko przeszlifowałam ręcznie i zakleiłam kilka dziurek cekolem. Bez gładzi nadają się do pomalowania - pozostaje ładna struktura na ścianie. Następni fachowcy, którzy weszli do domu chwalą wykonanie. Cena przystępna.
Pan Adrian tel. 504 198 761

Gieronimo
17-07-2015, 11:45
A TO DOPIERO! łaga hydraulik przodkowo!! Instalacja wciąż się zapowietrza, podejrzewam duże błędy w sztuce, do tego on sam nie widzi problemu. Obiecuję, że przyjedzie, po czym tyle go widzieli, do tego usilnie obarcza was winą za wykonaną przez siebie nstalację. Drogi, ale to był mój wybór, bo podobno polecany. Chciałem mieć święty spokój, a wydałem ponad 2 tys, żeby poprawić jego robotę, a i tak instalacja bulgocze. źle zaprojektowna instalacja i niewłaściwie dobrane średnice rur lubzły montaż - to diagnozy iinych hydraulik. Nie polecam!!!

Gieronimo
17-07-2015, 11:46
łaga hydraulik przodkowo!! Instalacja wciąż się zapowietrza, podejrzewam duże błędy w sztuce, do tego on sam nie widzi problemu. Obiecuję, że przyjedzie, po czym tyle go widzieli, do tego usilnie obarcza was winą za wykonaną przez siebie nstalację. Drogi, ale to był mój wybór, bo podobno polecany. Chciałem mieć święty spokój, a wydałem ponad 2 tys, żeby poprawić jego robotę, a i tak instalacja bulgocze. źle zaprojektowna instalacja i niewłaściwie dobrane średnice rur lubzły montaż - to diagnozy iinych hydraulik. Nie polecam!!!

Seafarer
31-07-2015, 21:39
Witam,

bardzo polecam ekipę tynkarzy firmy DARBUD, solidni, rzetelni, nie trzeba było ich pilnować, a jakość wykonania również super.

Mogę wysłać zdjęcia na email.

Kontakt Dariusz Narewski tel. 533 016 699

alernikow
10-08-2015, 21:16
Polecam :

Stan surowy : Greba Marcin Laskowski : 600 438 711
Elektryk: Czesław Stencel: 517 437 475
Hydraulik : Roman z firmy Tech Roman : 608 175 818
Okna Parapety i Drzwi wejściowe : Dekar Sierakowice
Cekolowanie Maszynowe : 605 389 774
Regipsy i Ocieplenie dachu: Grzegorz . Firma Perfekt 510 734 300

ryszard56
12-08-2015, 22:54
Poszukuję ekipy do otynkowania okien pod ciepły montaż, jest 18 sztuk otworów okiennych do otynkowania. Jest również do wykonania 150m2 scianek działowych z gazobetonu 12cm. Proszę polecenie ekipy z wolnym terminem lub o kontakt na: tel 790-487-002.

Elka137788
14-08-2015, 12:07
Witam,Czy może ktoś polecić fachowców do położenia kostki brukowej z okolic Trójmiasta?? Mieszkam w Strzebielinie... Dodatkowo czy ktoś miał jakieś doświadczenie z firmą Kunik z Wejherowa ?

Gos**c
14-08-2015, 13:18
Dodatkowo czy ktoś miał jakieś doświadczenie z firmą Kunik z Wejherowa ?
Mam i odradzam wspolprace z ta firma. Bardzo nieslowni.

Elka137788
14-08-2015, 13:19
A ile według Was trzeba mieć postów aby móc kogoś polecić ???????

Elka137788
14-08-2015, 13:20
A czy możesz kogoś polecić Patatay ??

Elka137788
14-08-2015, 13:20
Tak, tak coraz częściej tu się tak dzieje. Żenada A ile według Was trzeba mieć postów aby móc kogoś polecić ???????

Gos**c
14-08-2015, 15:05
A czy możesz kogoś polecić Patatay ??

Niestety jak mnie Kunik wyrolowal to na razie dalem sobie spokoj. Nikogo nie moge polecic bo nie znalazlem.

Molo1234
18-08-2015, 19:02
W jaki sposób Cie wyrolowali?

ryszardrw
18-08-2015, 19:56
Planuje budowe domu i dostalem oferte od p. Janusza Kielinskiego. Czy ktos moze sie wypowiedziec na jego temat?

prejbisz
22-08-2015, 18:35
pomimo zachwytów w tym wątku (chociaż były też negatywy) NIE polecam KRENCKIEGO od tynków. Zero kontaktu z facetem, Zachowuje się jak obrażona księżniczka jeszcze przed rozpoczęciem roboty. ZERO profesjonalizmu. Potencjalny Kliencie - zastanów się dwa razy zanim zadzwonisz do tego pseudofachowca.

rrafal
23-08-2015, 12:07
Witam.

Czy ktoś budował z firmą Dalmax z Banina, albo kupił dom wybudowany przez tą firmę?

Szukam także dobrego kierownika / nadzorcy budowy, który dba o interes inwestora a nie wykonawcy. Może ktoś ma kogoś takiego godnego polecenia?

Z góry dziękuję za informację.

Pozdrawiam. Rafał

koneweczka
24-08-2015, 06:14
Uleglem ,,Bialej liscie'' i zatrudnilem pana Pozarowszczyka , o ktorym sporo dobrych opinii na tym forum. Nie zawiodlem sie i nie zawodzę , bo dom wciąz w budowie i nadal współpracujemy :) .Pan Tomek jest zawsze wtedy kiedy powinien byc i stawia sie wtedy gdy wymaga tego sytuacja, czyli telefon z prosbą o przyjazd na budowe . Podczas spotkan , rowniez poza budową doradzi w wielu budowlanych kwestiach , rozwiąże wątpliwosci . Wszystko z myslą o inwestorze, oczywiscie . Pan Pozarowszczyk ceną nie odbiega od pozostalych kier. budowy a mogę nawet powiedziec , ze biorąc pod uwage jego zaangazowanie , jest od wielu z nich tanszy . Jednym slowem polecam . Tel do pana Tomka : 600 08 96 71.

Magda31_21
25-08-2015, 17:30
Witam, moze ktos wie gdzie w przystepnej cenie kupie wklady do kominka (komory spalania)???

automat82
29-08-2015, 19:31
Prośba do wszystkich, którzy mogliby mi polecić dobry zakład stolarski, który wykonuje solidnie nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane w systemie bezprzylgowym.
Chodzi mi o zakład posiadający odpowiednie maszyny aby wykonać drzwi wysokiej jakości, mój stolarz niestety nie ma takich maszyn i stwierdził abym szukał kogoś innego do drzwi.

Jeśli ktoś szuka stolarza do mebli, schodów czy parapetów to szczerze polecam Bogdana Stenkę z Kościerzyny 605 839 271. Zrobił mi i znajomym całą stolarkę za wyjątkiem drzwi i jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości, dokładności wykonania.

automat82
30-08-2015, 23:08
Witam, moze ktos wie gdzie w przystepnej cenie kupie wklady do kominka (komory spalania)???

Bardzo dobry wybór i różnorodność znajdziesz w Pomorskim Centrum Kominkowym w Redzie (przy skręcie na Puck). Bardzo kompetentna i miła obsługa, negocjowalne ceny.

Magda31_21
03-09-2015, 15:00
dziekuje !

Magda31_21
03-09-2015, 15:03
Potrzebuje jeszcze namiary na fachowca od balkonow kutych?

jakubL
08-09-2015, 07:21
Więc jak obiecałem:

Hydraulik skończył, nic nie przecieka :). Grzejniki grzeją i podłogówka też :) . A tak na poważnie hydraulik p.Tomek 798-198-919, zgodnie z umową. Terminowo i na czas.
Elektryk ..... też polecany ale jeszcze działa z odgromem itp - namiary napiszę jak skończy :)
Wykończeniowiec też jeszcze w trakcie ........na 100% napiszę.

A może ktoś zna i może polecić uczciwego "ogrodnika" z pomysłem?

pozdrawiam,

Jakub,

Molo1234
08-09-2015, 22:48
Polecam firme KUNIK z Wejherowa- usługi brukarskie
Ułożenie kostki planowaliśmy od dłuższego czasu i nie ukrywam nie było łatwo zdecydować się na kostkę i ekipę.
Szukając w sieci ekipy natknęliśmy się na strone firmy kunik i był to strzał w dzisiatkę.
Okazało się że to prawdziwy skład kostki, kamienia, wszystko w jednym miejscu. Bardzo miła obsługa na miejscu no i mają swoją ekipę.
Zaprojektowali, doradzili,wybraliśmy materiał a kostka właśnie została ułożona. Na wiosnę widzimy się po raz kolejny bo wykonują również ogrody. SUPER ;);)
Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy dalej.
kontakt do Pana Marcina 502 548 702

meggi245
22-09-2015, 13:41
Właśnie skończył u mnie garaż. Pan Grzegorz - 501 299 927. Wcześniej już robił u mnie wiele prac i dlatego czekałem rok, by znalazł czas na mój garaż. 40m2 gresu ułożone w ekspresowym tempie - i jak zwykle mnóstwo humoru i dobrych rad.

Ja polecam i ztcw sporo osób z Białej listy było zadowolonych z jego prac.





Potrzebuję dobrego kafelkarza do łazienek tak więc przeszukałam całe forum i w końcu udało mi się dotrzeć do numeru p. Grzegorza. Umówiliśmy się u mnie w domu, poprosiłam o przysłanie wyceny na podanego przez nas maila. Zaznaczyliśmy, że nam się nie spieszy jedynie chcemy sobie już "zaklepać" bo wiemy, że wolny termin to początek 2016 roku. Zadzwoniłam do p. Grzegorza po 2 tygodniach z zapytaniem o wycenę. Przyznał, że to przez to że my nie ponaglaliśmy dlatego kompletnie zapomniał. Obiecał że w tym samym dniu wyśle. Dzwonię znowu tydzień później czy już wysłał tym razem chciałam się dopytać czy aby napewno dobrze zapisał sobie e-mail. Ten Pan twierdził, że wysyłał. Dlatego też wysłałam sms z e-mailem, żeby już tym razem napewno wysłał wycenę. Nadal nic. Próbowałam znowu tydzień później dzwonić. Nie odbierał. Nadal nie oddzwonił... W ten sposób minął już miesiąc a ten Pan się nie odzywa.

NIE POLECAM! NAJPIERW OBIECUJE A POTEM OLEWA SWOICH POTENCJALNYCH KLIENTÓW!!!!

kodi20
01-10-2015, 22:37
A ja mogę polecić dekarza Pana Dariusza. Firma DARDACH z Gdańska. Robił dach u naszych rodziców, teraz u nas i jest wszystko w porządku. Poczytaliśmy z żoną wiele w internecie na co zwracać uwagę przy wykonywaniu dachu i to nam pomogło. Z całym sercem możemy polecić firmę DARDACH. Wykonanie dachu płaskiego z połączeniem z dachem skośnym, bez zastrzeżeń i bez przecieków po zimie. Czekaliśmy z wystawieniem opinii cały okrągły rok. Jesień, zima, wiosna, lato, by mieć pewność, że o każdej porze roku z dachami nie ma problemów. Polecamy. Jeśli ktoś chce to możemy na priv podesłać foty i namiary na Pana Darka.

Pasqud
02-10-2015, 17:05
Cały rok czekania aby się zarejestrować na forum i wystawić opinię. I to w dwóch wątkach....

dropsec
03-10-2015, 22:16
Czy ktoś brał jak się zwią "solidną ekipę górali" do SSO pod tajemnicza nazwą na portalach ogłoszeniowych: jankaim48 lub po prostu Jan Kaim ?

kartomjac
16-10-2015, 12:13
Budowa na ukończeniu; "na gorąco" , będąc pod wrażeniem roboty -chciałbym polecić firmę "KRIS-BUD" z Szemudu -pięknie uporządkowali i wyrównali mi działkę, zrobili opaskę wokół domu ,nawieźli ziemię, czarnoziem, położyli kostkę brukową, wymurowali ogrodzenie z granitu z przygotowaniem pod przęsła i bramę, zrobili piękny skalniak i nasadzili drzewka. Właściciel to sympatyczny i bardzo konkretny człowiek z równie fajną, robotną ekipą , a co najważniejsze SŁOWNY ! Dysponuje b.dobrym różnego rodzaju sprzętem! - co jest b.ważne.
Pan Krystian -tel. : 513-597-602.
Wkrótce podam kolejne ekipy, ale jeszcze działają.
Wodbód-instalacje co i wody.
Windmar (Tczew) -okna,drzwi.

Kejt_R
18-10-2015, 08:24
Przyłącza wod.kan.- super sprawnie i niedrogo - Wodewil z Kczewa.
Pan Tomek - tel. 501 215 694

Campeche
20-10-2015, 11:15
W związku z tym ze moja budowa dobiegła końca to chciałbym przedstawić listę wykonawców których mogę z czystym sumieniem polecić. Sam skorzystałem z tego forum wiec postaram się odwdzięczyć. Na mojej liście znajda się tylko Ci wykonawcy których mógłbym swobodnie zostawić na budowie i wiem ze robota zostałaby wykonana terminowa, porządnie i czysto na sam koniec. Oczywiście było tez kilka ekip które również wywiązały się ze swojego zadania i jestem zadowolony z efektu końcowego. Niemniej jednak efekt ich pracy w dużej mierze zależy od zaangażowania inwestora. Jeśli ktoś będzie kogoś szukał to mogę ewentualnie polecić na priw.

Zaczynając od początku:

Projekt indywidualny oraz wnętrz: Grzegorz Ziętek – www.r3d3.pl
Kierownik Budowy – Tomasz Pozarowszczyk
SSO – Dom Bud – Jacek Szymichowski
Okna, brama garażowa, drzwi wewnętrzne - Mega Bud Rumia
Hydraulika, Kanaliza, Pompa Ciepła – www.cieploserwis.pl
Ocieplenia zewnętrzne , elewacja – Adam – 691951972 (najlepsza ekipa na mojej budowie)
Ocieplenia stropu na garażem – Rafał – 721 298 151 Pan Rafał jest generalnie dekarzem i żałuję ze nie wziąłem go do zrobienia całego dachu.
Łazienki i wszelkiej maści płytki – Marek - 693 379 200

Daf
22-10-2015, 06:32
Szukam solidnej ekipy do wykończenia mieszkania w kamienicy, Gdynia (tynki, wylewki na podłogach, kafle, cała łazienka). Termin: najlepiej od początku listopada.

koneweczka
23-10-2015, 09:29
Szukam solidnej ekipy do wykończenia mieszkania w kamienicy, Gdynia (tynki, wylewki na podłogach, kafle, cała łazienka). Termin: najlepiej od początku listopada.

Witam, pomocna może okazać się ta stronka : http://oferia.pl/

Daf
25-10-2015, 20:50
Wielkie dzięki, napewno się przyda

Birkut
01-11-2015, 22:35
Jeśli ktoś poszukuje sprawdzonej ekipy od elewacji, to z czystym sumieniem mogę polecić Pana Leszka Kowalewskiego z Ełganowa ( elewacjekowalewski.pl) tel. 606 946 590. Pan Leszek jest jednym z bardzo niewielu wykonawców, którzy specjalizują się w ocieplaniu budynków wełną mineralną - posiada certyfikat rockwoola! Ekipa robi dokładnie, szybko, nie skacze z budowy na budowę i jest atrakcyjna cenowo! Pan Leszek potrafi też fajnie doradzić w wielu kwestiach!
Szczególnie polecam tym którzy przymierzają się do ocieplenia budynku wełną!!!

hub75
04-11-2015, 19:07
Będzie monotematycznie ale mogę jeszcze raz szczerze polecić ekipę Megabud z Rumi. Podczas budowy mojego domu w 2007 roku wstawiali nam okna, bramy garażowe, drzwi wejściowe oraz bramę przesuwną. Przez te kilka lat ekipa zawsze bez problemu przyjeżdżała gdy tylko pojawiały się nawet najdrobniejsze niedogodności i usuwała problemy.

Ostatnio wymieniłam okna w mieszkaniu na IV piętrze i ponownie skorzystałem z usług Megabud. Miłe zaskoczenie, bo nic się nie zmieniło: punktualnie, czysto i dokładnie. Co ciekawe ekipę monterską stanowią te same miłe osoby, które montowały mi okna w 2007 roku, co chyba rzadko się zdarza w branży budowlanej.

FeniksBan
23-11-2015, 22:30
Witam,

Mial ktos stycznosc z firma Usługi Ogólnobudowlane inż. Grzegorz Wojciechowski?

Lukaszmech
30-11-2015, 21:19
Instalacje elektryczne , zarówno rozkładanie jak i naprawa , montaż oświetlenia ,etc. Polecam ! Pan Wiesław - 502 379733. Teren Trójmiasta

ryszard56
04-12-2015, 17:41
Witam,

Dzisiaj odbierałem tynki na mojej budowie koło Pruszcza Gdańskiego. Wykonawcą była firma Andrzej Krencki 603-943-925. Muszę przyznać że bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie ta ekipa. To chyba jedna z lepszych ekip jaką miałem na budowie. Pilnowanie porządku, reakcja na wszystkie spostrzeżenia, pracowitość i bardzo dobry kontakt. Jestem bardzo wymagającym inwestorem ale z tą ekipą można być spokojnym. Tynki są równe, jest porządek i jest profesjonalnie i szybko. Gorąco polecam. Po więcej szczegółów zapraszam na priv, chętnie dopowiem więcej szczegółów.

Poszukuję teraz sprawdzonej ekipy od wykończeniówki. Z góry dziękuję.

lukass89
09-12-2015, 12:50
Witam wszystkich forumowiczów.
Zaczynam budowę domu w Gdańsku Osowej. Szukam dobrej ekipy do wybudowania stanu surowego otwartego. Kogo polecacie?

TAR
09-12-2015, 15:08
polecic mozna tylko czasu oni nie maja ;) wiem bo sama ostatnio mialam problem
spróbuj Szymichowskiego Dom-bud - stawial mi pierwszy dom, bylam zadowolona i chyba teraz ma mozliwosci przerobowe. mojego obecnego wykonawcy z egoistycznych pobudek teraz nie polece, bo ma mi szybko budowac a nie zawalac przy innych budowach ;):p

koneweczka
11-12-2015, 12:38
Moge potwierdzić . Za niedługo wystawię opinię o wykonawcach mojego domu , ale już teraz mogę napisać ze firma Dom-Bud znajdzie sie na liscie przeze mnie polecanych . Budowali mi stan surowy otwarty z odeskowaniem dachu i papą . :rolleyes:

lukass89
14-12-2015, 08:08
Super, dzięki. A ten DOM-BUD skąd jest? I finansowo ok?

Tomas777
15-12-2015, 09:55
Biała lista trójmiasto to chyba najlepszy temat na forum, bo dzięki temu wątkowi nigdy nie miałem problemu ze znalezieniem wykonawców i najważniejsze nigdy nie było żadnych wiekszych problemów z jakością prac. Oto osoby i firmy które tutaj znalazłem i moge polecić od początku do końca budowy.


Adaptacja projektu - Bogdanna Ziętek - 501 487 134

Geodeta - Krzysztof Wiśniewski - 501 341 416

Kierownik budowy - Pan Tomasz 502723754

Stan surowy wraz z więźbą - dom-bud 506051021

Dach wykonawstwo - Pan Leszek i Jarek 606420385

Dach materiały - Ambit

Okna brama drzwi- megabud rumia 586713814

Instalacje elektryczne - Rafał Walkusz 501130076

Przyłącza wodne i kanalizacyjne - Pan Sławek -516 037 340 tu było troszkę problemów ale ostatecznie poprawili po sobie :)

Tynki wewnętrzne - Radosław Krasowski - 513 331 933

Wylewki Pan Mateusz - 506595648

Swiadectwo energetyczne budynku - 698284115

I na koniec płytkarz artysta tylko, że bardzo powolny - Pan Franciszek 602627021

lukass89
15-12-2015, 10:21
Kontakty na pewno się przydadzą, dzięki!

TAR
15-12-2015, 11:18
taaak nie robi ofert i chyba ma za duzo zlecen ;)

szycha82
17-12-2015, 10:52
Witam.
Czy robił ktos z Was adaptacje projektu lub projekt indywidualny w firmie As'Pol z Redy.
Za wszelkie uwagi z góry dziekuje

Gos**c
17-12-2015, 21:22
-D & D Derkowscy Bolszewo

Jeśli tak proszę o jakiekolwiek opinie na ich temat.

odradzam

lukass89
21-12-2015, 07:37
dzięki wielkie za kontakty :) działam, dzwonię, szukam. Dam znać co i jak :) Wesołych Świąt Wszystkim :D

Angoma
21-12-2015, 08:58
Witam wszystkich forumowiczów.:)
Niebawem zaczynam "przygodę" z budową domu. Czy ktoś z koleżanek i kolegów może mi polecić solidną (a najlepiej również niedrogą) ekipę do budowy stanu surowego otwartego?
Budowa w Kosakowie k. Gdyni.
pozdrawiam

TAR
21-12-2015, 09:21
Poszukaj na trojmiejskiej grupie :http://forum.muratordom.pl/group.php?do=discuss&discussionid=2779#post4294156
To jest watek BIAŁA LISTA WYKONAWCÓW - tu polecamy a nie pytamy

nie rozumiem, czy tak trudno to pojac, ze robi sie balagan, a wystarczy poczytac posty powyzej :bash:

Krzysiu Darga
29-12-2015, 13:51
Cześć

Chciałem bardzo polecić firmę hydrauliczną GRESZTA , robili u mnie w domku pełne ogrzewanie z kotłownia , podłogówkę , i całą instalacje wodno kanalizacyjna wraz z montażem . Powiem jak było: z uwagi iż pracuje w Norwegii dałem ogłoszenie na oferteo zgłosiło się do mnie 5 firm z okolic Wejherowo, jedyna firma która potrafiła mi przedstawić swoją ofertę w pełni to oni w porównaniu do Pana twz. Zdzisia i Rysia byli kulturalni i zgrani. Oferta ich nie była ani za droga ani najtańsza ale jak przyjechali na budowę zrobili na mnie duże wrażenie bo mimo ze mlodzi chłopacy to naprawdę się znali i nie było kombinowania by zarobić na materiale jak u innych . Bałem się troche zaryzykować bo mieli świeżo otwartą działalność ale dogadałem się z nimi podpisaliśmy umowę i odrazu przystąpili do pracy mierzenia itp. P. Damian dał mi pare wskazówek odnośnie pieca i zmieniłem swoj wybór i jestem przekonany że dobrze zrobiłem bo chciałem zaoszczędzić na piecu , a polecił mi droche dopłacić i miał racje jak budowlaniec mi mówił. Wszystko było poprowadzone naprawde fajnie instalacja dobrze ułożona wszystko tak jak powinno być . Ale co chciałem bardzo pochwalić ZAPAŁ do pracy , wiadomo nowa firma chłopaki się starają , ale jest to dodatkowo robione z głową. :yes:
Teraz wylewka i dalsze prace mam nadzieje ze spotkam podobnych pracowników.

Polecam tą firmę naprawdę się wyróżniają . podam stronę jakby ktoś szukał www.greszta24.pl

gdyniakdk
07-01-2016, 11:12
Witam
Mogę polecić firmę budowlaną Pana Michała Pranczk ze Strzebielina.
Rodzinna firma, wykonali stan surowy otwarty sprawnie, szybko i dokładnie.
Kontakt do Pana Michała 605 120 460
Dach wykonał bardzo szybko i sprawnie Pan Łukasz tel 600 376 068
Obaj wykonawcy sprawdzeni na wielu budowach w okolicy Nowego Dworu Wejherowskiego i trójmiasta.
Polecam Darek

rybak1986
08-01-2016, 09:11
Witam, przy aktualnym stanie prac na budowie z czystym sumieniem polecam fachowcow:

Kierownik budowy Tomasz Pożarowszczyk 502-723-754
Roboty ziemne SOMBUD Mirosław Socha http://sombud.pl
Ekipa budowlana do SSO Zet-Bud Sławek Zelewski 783-473-778 http://zet-bud.pl/

AGABART19
13-01-2016, 22:09
Witam Wszystkich formuowiczów. Nasz budowa prawie dobiegła końca. Chciałabym polecić:
HYDRAULIK - pan Rysiu ( 502 315 528 ), jest z nami od stanu surowego zamkniętego, zawsze kiedy jest potrzebny to jest, nawet w sobotę, niedzielę czy swięta.
Dokładny, sumienny.
ALARM I MONITORING - pan Jerzy (606 968 829), dokładnie i bez zbędnych kosztów, robi tak żeby było dobrze ale jak najtaniej. Podgląd kamer na bieżąco w telefonie.
STOLARZ - SCHODY/BLATY - Pan Leszek (504 250 018 ) - z polecenie Panów Gurskich - precyzyjnie, pięknie i tanio ( 1/3 ceny rynkowej)
I WISIENKA NA TORCIE - BRACIA GURSCY - Pan Wojtek (783 903 130), Pan Arek ( 880 675 181) - znalezieni na tym forum.Tu bym mogła dużo pisać, każdemu życzę takiej ekipy. Przede wszystkim BARDZO pomocni, dawali dużo cenny wskazówek , MEGA dokładni, wszystko musiało być wykonane dokładnie co do milimetra. BARDZO czystko -na budowie zawsze było posprzątane, nawet ubikacje się swieciły. Przed okiem Pana Arka żaden bubel nie przejdzie, a Pan Wojtek niczym projektant wnętrz, zawsze podpowie ciekawe rozwiązanie. SUPER współpraca, bardzo fajne CHŁOPAKI!!!!!

mierzvoj
14-01-2016, 13:28
Szanowni Koledzy, w temacie tynków Pan Krassowski z Rumi. 513 331 933. Jest pięknie. Dziękuję

Puolatar
29-01-2016, 12:58
Hej, ma ktoś do polecenia fachowców, którzy mają doświadczenie w robotach remontowych w starej kamienicy (ponad 100 lat)?

s2weczka
09-02-2016, 18:34
Witam, czy ktoś z uczestników tego forum współpracował z elektrykiem panem Jerzym Sikorą z Miłoszewa i może napisać o swoich wrażeniach.

Kejt_R
12-02-2016, 07:24
Witam
Mogę polecić firmę budowlaną Pana Michała Pranczk ze Strzebielina.
Rodzinna firma, wykonali stan surowy otwarty sprawnie, szybko i dokładnie.
Kontakt do Pana Michała 605 120 460
Dach wykonał bardzo szybko i sprawnie Pan Łukasz tel 600 376 068
Obaj wykonawcy sprawdzeni na wielu budowach w okolicy Nowego Dworu Wejherowskiego i trójmiasta.
Polecam Darek

Widzę kolejną osobę zadowoloną z pracy Pana Michała. Pozdrawiam :)
Potwierdzam również fachowość dekarza, Pana Łukasza, który również u mnie zrobił porządnie pokrycie dachowe.
Chciałabym dzisiaj do grona zręcznych i solidnych fachowców dodać Pana Adama, który zajmuje się wykończeniówką. Od ocieplenia dachu, zabudowy z KG aż po kafelkowanie, malowanie i wyposażenie łazienek. Wykonuje bardzo starannie swoją pracę, służy radą, jest godny zaufania.
Z całego serca polecam.
Kontakt: 516 862 511

artur_128
16-02-2016, 18:23
Czy ktoś z Was miał lub ma doświadczenia ze współpracy z firmą budowlaną GREBA której właścicielem jest pan Marcin Laskowski z Pobłocia?? Proszę o informacje na temat jego usług.

lukass89
22-02-2016, 15:16
Jeśli chodzi o moją budowę, domek niedługo zacznie rosnąć w oczach :) Jak zamknę stan surowy to napiszę co myślę i na temat mojego wykonawcy. Na razie powiem tak: nie chcę chwalić dnia przed zachodem słońca :) Pozdrawiam!

KarMic
24-02-2016, 10:53
Witam,

polecam firmę JARBUD Jarosław Pranczk z Gościcina (tel. 504199182).

Firma polecana już na tym forum oraz dodatkowo potwierdzone przez mojego kierownika budowy - wystarczyło mi aby zaufać Panu Jarkowi i zlecić budowę domu. Stan surowy otwarty wykonany szybciej niż uzgodniony termin, za co ogromnie dziękujemy. Pan Jarek i wszyscy z jego ekipy wiedzą co robią, nikt nie kręcił się bez celu na budowie, dom rósł w oczach. Przestoje na budowie jedynie technologiczne, wszystko sprawnie zorganizowane, czysto, schludnie - zawsze po skończonej pracy zamiecione, posprzątane. Rozliczenia za wykonaną pracę po jej zakończeniu, po odbiorach przez kierownika budowy. W tej chwili jestem na etapie wyboru tynkarzy i każdy z nich mówi, że tynkowanie będzie bezproblemowe na tak równo wymurowanych ścianach.

Dziękujemy i mamy nadzieję do zobaczenia na późniejszych etapach budowy.

lukass89
08-03-2016, 10:57
Ale zbieg okoliczności, mój wymarzony dom również buduje firma JARBUD, z tym, że właścicielem jest Rafał Nowak z Żukowa :)
Póki co, wszystko idzie zgodnie z planem. Moją opinię umieszczę już niedługo :) Pozdrawiam !

olsza1
10-03-2016, 15:05
Witam,
ja również polecam firmę JARBUD Jarosław Pranczk z Gościcina (tel. 504199182). Firmę znalazłam na "białej liście" i się nie zawiedliśmy. Pan Jarek bardzo konkretny facet :) Widać że zna się na swojej robocie :) Wszystko przebiegało w ekspresowym tempie, bez problemów. Budowa rosła w oczach. Polecam wszystkim taką ekipę!

Seafarer
04-04-2016, 23:51
Poszukuję sprawdzonej ekipy do budowy ogrodzenia frontowego, posiada ktoś namiary ? Z góry dziękuję.

Campeche
06-04-2016, 21:32
Poszukuję sprawdzonej ekipy do budowy ogrodzenia frontowego, posiada ktoś namiary ? Z góry dziękuję.


http://www.olbud.info/

mrsopel
10-04-2016, 21:47
Witam wszystkich serdecznie

Wszyscy w tym temacie wymieniają różne firmy do poszczególnych etapów budowy, a czy ktoś budował dom do stanu deweloperskiego przy pomocy jednego wykonawcy (podpisując umowę z tylko jednym wykonawcą). Bardzo proszę o polecenie jakiegoś sprawdzonego wykonawcy jeżeli ktoś takiego posiada... Niestety nie mogę pozwolić sobie na szukanie 10-15 firm do różnych etapów budowy, myślę że lepiej wziąć i rozliczać jednego wykonawcę...

Macie takiego?

lukass89
11-04-2016, 09:17
Witam wszystkich!
Na mojej budowie już strop zalany, na szczęście pogoda dopisywała i wszystko przebiegło bez problemów.
Mój wykonawca buduje domy do stanu deweloperskiego, z tego co z nim rozmawiałem do buduje między innymi dla deweloperów w Baninie, zostawiam namiary na niego: JARBUD Rafał Nowak, Żukowo, tel : 500 565 820,
Mam nadzieje, że pomogłem.
Pozdrawiam!

garu1
18-04-2016, 16:07
Witam
Mam pytanko, czy ktos ma jekies doswiadczenia z firma ABIKON
http://abikon.com/
Jestem na etapie wyboru ekipy budowlanej! dziekuje za info

Jarek-zelewo
19-04-2016, 17:22
Polecam usługi odnośnie instalacji hydraulicznej firme Greszta znalazłem ją tutaj na białej liście i jestem zadowolony. Ofarta była troche droższa od mojego kolegi który robi okazyjnie po pracy w warsztacie ale wolałem wybrać firmę i jestem zadowolony. Weszli po tynkach i po niecałym tygodniu mieli już wszystko gotowe i uruchomione od komina po piec , rozdzielacze do podłogówki zamontowali tam gdzie być powinny a nie w ścianie 15 jak mi kolega proponował :stirthepot: , Dobrze że znalazłem ich tutaj na liście , jestem z żoną zadowolony. Jarek

piotrus_pan16
06-05-2016, 00:25
Witajcie,

Poszukuje ekipy do wykonania elewacji oraz wykończenia wnętrz. Budowa Kosakowo/Gdynia więc proszę o namiary z tych okolic.

sezrg
19-05-2016, 18:47
Witam,
Po 12miesięcznej przygodzie z budową domu z moich subiektywnych doświadczeń wynika, że firmy warte polecenia to:
- tynki gipsowe utwardzane - Radosław Krasowski, nie najtańszy ale jakościowo nie do pobicia
- okna, rolety i bramy firma Megabud - konkurencyjna ale trzeba negocjować :)
- posadzki firma Mesbud pana Marka Serafina - super szybko i niedrogo
- elektryka pan Czesław Stencel i jego ekipa - hiper szybko i akceptowalnie, do tego doradzą i wytłumaczą
- co, hydraulika i tym podobne firma Hydromiedź z Tczewa - wolno i niedrogo, czasami trzeba przypilnować
- elewacja firma Solidex pana Janusza Mielewczyka - bardzo dokładnie i akceptowalnie, duży pozytyw
- drzwi wejściowe Wikend - TermoPro wygląda zachęcająco w porównaniu do konkurencji, jak się sprawią, zobaczymy
- przyłącza - firma Artex z Pruszcza, jak już uda się ich zaciągnąć na budowę to zrobią i to dobrze :) ale ostrzegam, że będą opóźnienia.

Reszta w toku, w razie pytań piszcie. Pozostałych wykonawców pomijam ale do tej pory żadna nie zasłużyła na listę czarną.

Asiz
23-05-2016, 11:39
Witam po dlugiej przerwie i przepraszam bo musze zadac pytanie:
Czy ktos jest mi w stanie polecic solidnego stolarza do wykonania kuchni i zabudowy w nowym domu- szukalam lecz malo jest na ten temat informacji na forum.
Bede wdzieczna za informacje.
Pozdrawiam
Aska

Radziej3city
23-05-2016, 13:32
Witam po dlugiej przerwie i przepraszam bo musze zadac pytanie:
Czy ktos jest mi w stanie polecic solidnego stolarza do wykonania kuchni i zabudowy w nowym domu- szukalam lecz malo jest na ten temat informacji na forum.
Bede wdzieczna za informacje.
Pozdrawiam
Aska

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Kornik z Pruszcza Gd.Mają swoją stronę w necie.Robili u mnie zabudowę wiatrołapu i do dzisiaj nie mogę się nadziwić z jaką starannością to wykonali.Mam porównanie, ponieważ kuchnie robiła mi inna firma.

lukass89
27-05-2016, 11:27
Witam!
U mnie wszystko gotowe! Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Jarbud z Żukowa jako generalnego wykonawcę ! Współpraca przebiegła pomyślnie i bezproblemowo. Pan Rafał przez cały czas służył fachową wiedzą i pomocą, a w biurze mogłem liczyć na fachowe doradztwo w wyborze dachówki.
Serdecznie polecam!

garu1
10-06-2016, 08:04
Witajcie,
Poszukujemy wykonawcy domu wedlug projektu Tytan, biura projektowego mgprojekt . Dzialka znajduje sie w Pierwoszynie, gmina Kosakowo. Ponizej link do projektu:
http://www.mgprojekt.com.pl/tytan

Termin realizacji j wrzesien 2017. Interesuje mnie Stan Deweloperski.

Firmy zainteresowane wykonastwem bardzo prosze o kontakt mailowy:
[email protected]
Z gory dziekuje i pozdrawiam.

Gos**c
10-06-2016, 08:29
Witajcie,
Poszukujemy wykonawcy domu wedlug projektu Tytan, biura projektowego mgprojekt . Dzialka znajduje sie w Pierwoszynie, gmina Kosakowo. Ponizej link do projektu:
http://www.mgprojekt.com.pl/tytan

Termin realizacji j wrzesien 2017. Interesuje mnie Stan Deweloperski.

Firmy zainteresowane wykonastwem bardzo prosze o kontakt mailowy:
[email protected]
Z gory dziekuje i pozdrawiam.

Śmieciuch.

rybak1986
16-06-2016, 13:07
Kolejne etapy gotowe i tak:

Elektryka/Hydraulika/Sanitarka z czystym sumieniem:
Pan Adam 607-403-943
Ocieplenie budynku (wielokrotnie na bialej liście):
Adam Lis 691-951-972
Okna i drzwi:
Wikęd z Luzina wiked.pl

Magda31_21
19-06-2016, 22:05
Część,
Budowa domu w trakcie, u mnie na budowie mogę polecić firmy:
Prace ziemne , porządkowanie i niwelacje terenu - 509 369 568 profesjonalna i godna zaufania
Elektryk- 665386244
Resztę podeśle później, pozdrawiam

TAR
19-06-2016, 22:38
Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Kornik z Pruszcza Gd.Mają swoją stronę w necie.Robili u mnie zabudowę wiatrołapu i do dzisiaj nie mogę się nadziwić z jaką starannością to wykonali.Mam porównanie, ponieważ kuchnie robiła mi inna firma.
moze pokazesz pare zdjec, tez szukam z okolic ale to co maja w galerii na stronie to raczej nie zacheca - przynajmniej jesli chodzi o lazienki czy garderoby

Koletzki
22-06-2016, 16:15
Witam,

jestem po kapitalnym remoncie domu. Co do ekip to niestety nie miałem aż takiego szczęscie (choc inni mają pewnie jeszcze gorzej).
Jednak jedna ekipa się wyrózniła i to na duży plus. Mianowicie parkieciarz. Z absolutnie czystym sumieniem mogę Pana Lucjana oraz Pana Romana polecić (firma Latif). Tel.: 785 506 855

Dosztukowanie brakujących klepek (po kominku który został usunięty), cyklinowanie oraz lakierowanie. Efekt = S U P E R.
Słowni, rzetelni oraz przesympatyczni (zawsze usmiechnięci) i do tego jeszcze cenowo bardzo przystępni (porównałem z 8 innymi firmami z Trójmiasta).

ilion
23-06-2016, 08:44
Gdybyście szukali jakiegoś specjalistę od napraw sprzętu AGD i RTV z Gdańska lub generalnie w Trójmieście, to mogę polecić serwis Gormat. Szybko poradzili sobie z naprawą niedziałającej pralki. Silnik się kręcił, ale bęben już nie. Podobno typowa usterka, ale nie policzył sobie zbyt dużo. Pralka działa i jestem zadowolony. Wrzucam nr: +48 577 993 319

koneweczka
02-07-2016, 11:51
Witam ,
dom w zasadzie na ukonczeniu . Przeprowadzka juz wkrótce i dlatego też moge zarekomendować osoby/firmy , które bez wiekszych ani nawet mniejszych zgrzytow przyczynily sie do wybudowania mojego domu.

Kierownik budowy - p.Pożarowczyk , wielokrotnie polecany , widać trzyma poziom .

Stan surowy otwarty - DOM-BUD Jacek Szymichowski . I tutaj mozna by duzo napisać zachwalając pana Jacka . Budowa poszla bardzo sprawnie , wg. najlepszych standardów sztuki budowlanej , fachowe doradztwo . Kilka zmian,sugestii p.Jacka dzieki którym projekt został nieznacznie zmieniony , co w efekcie wyszło na moją korzysc . Dodam , że do tej pory juz po wybudowaniu domu p.Jacek nie odmawia mi wykonania nawet drobniejszych prac .Doradza rowniez gdy mam jakies pytania odnosnie spraw budowlanych.

Dekarz - dachowka ceramiczna , p. Leszek Kotfas - tel. 604-627-238 . Bardzo staranna dwuosobowa ekipa .Pełny profesjonalizm . Nie śpieszą się -przynajmniej u mnie - robiąc bardzo starannie , a połozyli mi okolo 200m2 dachowki plus rynny plus instalacja odgromowa plus montaż okien dachowych.

Hydraulika - Soltar , tel. 506-051-021 , kompleksowa instalacja od poczatku , od pierwszej rurki do zainstalowania kotłowni z piecem oraz instalacjii podłogowej . Firma wielce profesonalna choc niełatwa w komunikacji .Bywalo że odwolywali wczesniej ustalone terminy wykonania prac . Niemniej gdy juz wkraczali na robotę wszystko szło w oka mgnieniu . Instalacja wodna i CO przeszla juz pierwsza zime - wszystko w najlepszym porządku . W razie jakis problemow/watpliwosci np. pytania o ustawienie pieca itp . , udzielaja zadowalających odpowiedzi , nie unikają człowieka jednym słowem :)

Wszystkich wykonawcow wyszukałem na Bialej liscie cofajac sie na forum , nieraz kilka lat . Oczywiscie jeszcze kilku innych wykonwcow coś tam u mnie robiło ( tynki , elektryka... ) , jednak pomimo , że prace wykonali dość dobrze to właśnie ta mała wątpliwość nie pozwala mi ich polecić innym budującym . Natomiast tych , ktorych wymienilem polecam z czystym sumieniem . Dodam , że ceny usług polecanych przeze mnie firm nie powalają na kolana , jak to b.często bywa u wykonawców majacych nadmiar pracy i windujących ceny .

Pozdrawiam wszystkich budujących się , i nie tylko :)

koneweczka
02-07-2016, 12:49
Zapomniałem dodać:

Megabud - okna z montażem , brama garażowa . Doskonały kontakt, współpraca . Firma na prawdę perfekcyjna . Rowniez wielokrotnie polecana na forum , łatwo znalezć , bo akurat numer do nich mi gdzies zaginął.

rododendron83
17-07-2016, 22:29
Witam

Pochwały część 1

Jestem w połowie tynkowania i mogę już kilka ekip polecić:
1) Kierownik budowy - jedyny w swoim rodzaju Tomek Pożarowszczyk - (502-723-754)
2) SSO - Jar-Bud - (504-199-182)
3) Elektryka, alarm, siec logiczna, siec TV - Mix-Elektryka - Pan Jerzy Ciszek (601-610-302)
4) pokrycie dachu (dachówka ceramiczna + rynny + okna dachowe + wykończenie w Structonicie + obrobienie kominów) - Artur Czaplejewski - (505-677-955)

Resztę mam nadzieje, że pochwalę już niedługo :)

rododendron83
21-07-2016, 10:17
Pochwał ciąg dalszy i dzisiaj będzie największa z dotychczasowych !!

Wczoraj skończyli tynkowanie (gips utwardzany) i mogę bardzo mocno polecić Pana Radosława Krasowskiego (513-331-933)
Ekipa solidna, i bardzo dokładna. Piony Pan Radek na końcu pokazywał z użyciem 2 metrowej poziomicy - idealnie równo
około 720m2 (powierzchnia do otynkowania w domu 200m2) do tynkowania zrobił w równe 2 tygodnie. Po robocie cały dom został idealnie wysprzątany. Same tynki gładkie jak szyba :)

Radosław Krasowski
21-07-2016, 16:13
:D

Panie Marcinie dziękuję za miłą współpracę i pozytywną opinię.

Birkut
27-07-2016, 20:20
Zdecydowanie nie polecam firmy PHU Tomasz Hejmowski z Banina. Ten Pan nie traktuje inwestorów poważnie, naraża na koszta i potrafi zrezygnować ze zlecenia na kilka dni przed jego planowanym rozpoczęciem!

Jeremiah Johnson
28-07-2016, 19:52
Korzystałem z tej listy, więc czuję moralny obowiązek odwdzięczyć się tym samym.
Budowa w powiecie kartuskim, ale wykonawcy z szeroko rozumianej okolicy i tak ... :
1. elektryk - Pan Krzysztof tel. 607441935 - miły, słowny, robił i doradzał - POLECAM,
2. tynki wewn. cem-wap. - Pan Zbigniew tel. 507551902 - dobrze zorganizowani, szybcy, bez zbędnych gadek - polecam,
3. hydraulika - Pan Tomasz tel. 798198919 - słowny, pomocny, rzetelny, rozmawiał i doradzał, wszystko w miłej atmosferze - wzór wykonawcy - POLECAM !
4. na minus - hydraulika - Andrzej Breza Kościerzyna - chcesz mieć kłopoty i nieprawidłowo wykonaną instalację CO i CWU ? Zatrudnij tego pana. NIE POLECAM !

Pyciek7
02-08-2016, 12:57
Witam,
na tym etapie mogę polecić firmy, które wybrałem dzięki forum i dalej polecam:
1. stan SSO Zet-BUd P. Sławomir i Leszek Zalewscy - szybko, sprawnie, czysto i bezproblemowo tel. 783 474 778
2. Tynki gipsowe - polecany wielokrotnie P. Radek Krassowski z Rumi tel. 513-331-933
3. WOd-kan Frma Wod-BUD Borkowo (podłogówka pod Pompę Ciepła i cała hydraulika)- dokładnie, rzetelnie, fachowo, terminowo tel. 601 670 129
4. Okna Dekar Sierakowice- super ceny, montaż i doradztwo tel 58 681 92 26
5. Brama i drzwi firmy KMT Salon B&S Tuchom - szybko i bezproblemowo, szybka reakcja na reklamacje P. Przemek i P. Michał tel 504 477 775
6. Kanalizacja i przyłacze wodne Firma Wodewil z Kczewa, doradzają, solidnie, terminowo - P. Tomek 501 215 694
7. Elektryka firma Progresselectic Pan Artur (wielokrotnie polecany na forum) - mega wiedza, super jakość, doradztwo - mega pozytyw tel. 693 846 523

Pozdrawiam forumowiczów /Inwestorów i w/w wykonawców

Tomek-S
07-08-2016, 12:03
Witam serdecznie, szukam dobrej firmy z okolic Pucka, która postawi mi dom ( stan surowy zamkniety) w rododendronach w miejscowosci Smolno. Chcialbym z budowa ruszyc w marcu 2017r. Czy polecacie jakies konkretne/sprawdzone firmy ?

rybak1986
09-08-2016, 08:23
Kominek - kompleksowo wklad + obudowa. Zdecydowanie biała lista!

http://kominkikwidzinski.pl/

rododendron83
10-08-2016, 21:45
Pochwał część 3:

Drzwi,okna, brama garażowa - KD Centrum (http://www.kdcentrum.pl/) Bardzo dobre doradztwo przed zakupem oraz dobra ekipa montażowa
Jest to przedstawiciel OknoPlast Kraków oraz NovoFerm i produkty tych producentów pojawiły sie u mnie w domu

KarMic
12-08-2016, 23:59
Kolejną firmą, którą możemy polecić jest:

Firma Elektryczno Budowlana Lumen
Tomasz Dobrzyński z Gdyni. Telefon 502 791 800.

Instalacja elektryczna wykonana poprawnie, w uzgodnionym terminie i za uzgodnioną stawkę. Przewody porządnie zamocowane do ścian, po przemyślanych trasach. Calość prac przebiegła bezproblemowo. Firma z dużym doświadczeniem w wykonywaniu instalacji elektrycznych.

Wykonano również instalacje odkurzacza centralnego z pomyślnie zakończoną próbą ciśnieniową.

Pozdrawiamy!

MarKam
21-08-2016, 14:50
Witam wszystkich po długim czasie.

Mam problem z wentylacja grawitacyjną i chciałbym zmienić na mechaniczną .Rozglądam się za wykonawcą - ma ktoś sprawdzone namiary w miarę rozsądnej cenie ? Okolice Kartuz

Mogę polecić z czystym sumieniem FACHOWCA OD BRAM Z AUTOMATYKĄ ,Pan Piotr Jank z Lampy koło Chmielna tel.608-840-352
Bardzo solidny a zarazem śmieszny gość :)
Robił u mnie bramę przesuwną 8m, kawałek płotu i furtka ocynk z pomalowaniem i automatyka FAAC. ławkę ogrodową i stół,

rybak1986
04-09-2016, 20:53
Prace ziemne, wykonanie poziomow pod ogrod i podworko na dzialce. Precyzyjnie i bez gry na czas co sie zdaza w tego typu pracach.

http://jks-plotka.ngb.pl/

ez84
04-09-2016, 22:38
Witam

Proszę o namiary na ekipę budowlaną niekonieczne firmę , ważne aby byli solidni i znali się na fachu - w dobrej cenie
Możecie kogoś polecić od podstaw do stanu surowego bez konstukcji dachowej

domek 130m budowa w Gdyni

od kilku dni dzwoniłam do Pana Romana Rychert niestety nie odbiera może ktoś ma aktualny numer?

Pozdrawiam

MarekMRQ
06-09-2016, 09:11
Witam,
Poszukuję ekipy do wykonania elewacji oraz podbitki domku 100 m. Macie kogoś godnego polecenia??

Dodatkowo mogę polecić usługi dekarskie firmy Dako p. Łukasz Dylewski 609-252-435

ekipa budowlana stan surowy otwarty z konstrukcją dachu p. Jacek 504-224-982 (solidnie, sprawnie i w dobrej cenie)

hydraulik Michał 513-538-233 (nim się obejrzeliśmy hydraulika była już zrobiona i to fachowo)

Rolety/Żaluzje w super cenie p. Jerzy Kreft 502-067-648

Stolarz schody, stół, kuchnie, zabudowy p. Krzysztof 608-820-044

pozdrawiam

Iwona85
15-10-2016, 08:07
Na początku tego roku postanowiliśmy z mężem odświeżyć mieszkanie - głowne załozenia to wymiana drzwi wew., gładzie, wymiana podłogi na gres. Zdecydowalismy się na dosyć taniego "majstra". Zaowocowało to tym, ze osiwialam w tydzien. Po kilku dniach od polozenia gresu (płytki na płytki) podloga zaczeła odchodzić, efekt tzw. głuchych płytek. Niestety kasa stracona, mieszkanie rozgrzebane, zero pomyslu co dalej. Weszłam na to forum i po kolei wypisywalam sobie numery do wykonczeniowców. Niestety nikt nie chciał przyjść poprawiać po kimś (szczerze to rozumiałam). Na ok 40 wykonanych telefonów, zgodziły się zobaczyć mieszkanie 3-4 osoby, w tym na moje szczescie Pan Jacek. Oczywiście musiałam swoje odczekać, ale naprawde bylo warto. Dokładnie, równo, z pomysłem i bardzo czysto i szybko (były jeszcze dodatkowo dwie osoby). Dodatkowo miałam zamontowane wszystkie lampy i gniazdka. Szczerze polecam pana Jacka z Boleszewa (tel. 602 553 197).

gosiag9
29-10-2016, 00:20
Witam.
Jestem na tym forum nowa. Poszukuje sprawdzonej firmy budowlanej, ktora buduje kompleksowo.
Czy możecie polecić kogoś ?
Będę budować się w Redzie.

mierzvoj
31-10-2016, 14:18
Ja też dziękuję za bardzo profesjonalne wykonanie tynków, 750 m2 Osowa, to była czysta przyjemność

koneweczka
01-11-2016, 06:45
Ja też dziękuję za bardzo profesjonalne wykonanie tynków, 750 m2 Osowa, to była czysta przyjemność

Może jakaś nazwa firmy ? Telefon ? inne namiary ?

tomasz85
03-11-2016, 13:39
Witam, od dłuższego czasu śledzę wpisy na forum. Chociaż sam się nie udzielałem to skorzystałem ze wskazówek, jakie tu znalazłem. Ostatecznie po wielu rozmowach z różnymi wykonawcami, zdecydowałem się na Pana Rafała Nowak z Żukowa (firma Jarbud) Dom jest pod konstrukcją i właśnie wchodzą dekarze.
Teraz już mogę powiedzieć, że dobrze wybrałem. Wszystko odbyło się zgodnie z naszą umową. Życzę wszystkim takich wyborów.
PS. Na wiosnę ruszam dalej i na pewno będę śledził forum :)

mierzvoj
04-11-2016, 10:26
Może jakaś nazwa firmy ? Telefon ? inne namiary ?

przepraszam, oczywiście Pan Radosław Krassowski, tynki, 513 331 933, pełen profesjonalizm, a był środek zimy.

monikaa13
04-11-2016, 19:10
Poszukuję dobrego fachowca od kafelek - Gościcino, Bolszewo, Wejherowo - te rejony. Proszę polećcie kogoś sprawdzonego, który ładnie, modne położy i nie zgarnie nie wiadomo ile.

gosiag9
16-11-2016, 14:06
Witam.
czy mozecie polecić projektanta przyłączy wod-kan i elektrycznej w okolicach Redy,Wejherowa,Gdyni?
Propozycje wykonawców również bardzo mile widziani.
Z góry dziękuję za pomoc

Pandora@
23-11-2016, 17:37
Witam !

Chciałabym polecić studniarza Marcina Semrau - 534 968 968 . Studnia wykonana szybko i profesjonalnie . Głębokość zbliżona do tej z mapy hydrogeologicznej . Oryginalne rury studzienne z atestem PZH. Cena bardzo atrakcyjna. Polecam.

rododendron83
27-11-2016, 12:53
Pochwał cz. 4
Ocieplenie zewnętrzne + struktura Weber + podbitka Orobel - DarBud - Dariusz Danilczyk - 604-545-793
Powiem tak - tym kim jest Pan Krasowski od tynków wew tym jest Pan Darek od wykończenia elewacyjnego - 101% profesjonalizmu, wiedzy i doradztwa
Polecam !!!

BrunoReda
30-11-2016, 01:19
Pochwał ciąg dalszy i dzisiaj będzie największa z dotychczasowych !!

Wczoraj skończyli tynkowanie (gips utwardzany) i mogę bardzo mocno polecić Pana Radosława Krasowskiego (513-331-933)
Ekipa solidna, i bardzo dokładna. Piony Pan Radek na końcu pokazywał z użyciem 2 metrowej poziomicy - idealnie równo
około 720m2 (powierzchnia do otynkowania w domu 200m2) do tynkowania zrobił w równe 2 tygodnie. Po robocie cały dom został idealnie wysprzątany. Same tynki gładkie jak szyba :)

Przyłączam się do pochwał.
Pan Radek wykonał tynki w naszym domu w Redzie.
420m2 tynków wykonane idealnie równe i w ustalonym terminie, bardzo miła współpraca.
Profesjonalna ekipa, zwracają uwagę na szczegóły. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów pracy.
Dziękujemy Panie Radku!

Kejt_R
30-11-2016, 09:17
Poszukuję dobrego fachowca od kafelek - Gościcino, Bolszewo, Wejherowo - te rejony. Proszę polećcie kogoś sprawdzonego, który ładnie, modne położy i nie zgarnie nie wiadomo ile.

Pan Adam tel: 516862511
Robił u mnie wykończeniówkę, bardzo sprawny i słowny, otwarty i dokładny. Przy tym rozsądny cenowo.

Radosław Krasowski
30-11-2016, 19:37
przepraszam, oczywiście Pan Radosław Krasowski, tynki, 513 331 933, pełen profesjonalizm, a był środek zimy.


Pochwał ciąg dalszy i dzisiaj będzie największa z dotychczasowych !!

Wczoraj skończyli tynkowanie (gips utwardzany) i mogę bardzo mocno polecić Pana Radosława Krasowskiego (513-331-933)
Ekipa solidna, i bardzo dokładna. Piony Pan Radek na końcu pokazywał z użyciem 2 metrowej poziomicy - idealnie równo
około 720m2 (powierzchnia do otynkowania w domu 200m2) do tynkowania zrobił w równe 2 tygodnie. Po robocie cały dom został idealnie wysprzątany. Same tynki gładkie jak szyba :)


Witam,
na tym etapie mogę polecić firmy, które wybrałem dzięki forum i dalej polecam:

Tynki gipsowe - polecany wielokrotnie P. Radek Krasowski z Rumi tel. 513-331-933

Pozdrawiam forumowiczów /Inwestorów i w/w wykonawców



Przyłączam się do pochwał.
Pan Radek wykonał tynki w naszym domu w Redzie.
420m2 tynków wykonane idealnie równe i w ustalonym terminie, bardzo miła współpraca.
Profesjonalna ekipa, zwracają uwagę na szczegóły. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów pracy.
Dziękujemy Panie Radku!


Jeszcze raz bardzo dziękuję za miłe słowa i pochwały :)

Dla takich inwestorów tynkowanie to przyjemność.

Pozdrawiam.
Radek.

Pandora@
12-12-2016, 22:12
Tynki - Marek Malotka 782 764 235 - bardzo dobra jakość w dobrej cenie. Ściany bardzo gładkie , praca wykonana szybko, żadnych problemów - wszystko zgodnie z umową. Polecam

Pandora@
12-12-2016, 22:19
Ekipa budowlana - Sławek Pranczk 691 026 834 . Była to nasza druga ekipa, bo z pierwszą musieliśmy się rozstać. Dom był trudny konstrukcyjnie , ale oni świetnie sobie poradzili.

Mar1975
03-01-2017, 21:04
Witam,
Może mógłby ktoś polecić firmę/ osoby sprawdzone do ogrodzenia działki + mórz oporowy, zastrzaly itp. (skarpa)?
Pozdrawiam,
Marek

Kłosowo
04-01-2017, 12:48
Budowa mojego domu w Koleczkowie w zasadzie już się skończyła. Czas najwyższy na spłatę "długu" wobec społeczności zgromadzonej wokół tego forum. Podaję namiary na sprawdzonych wykonawców, z których, w większości dzięki temu forum, usług skorzystałem i z których tak po prostu byłem zadowolony. Dodam tylko, że moje zadowolenie wynika z jakości wykonanych prac, ale również z poziomu oferowanych przez n/w cen (zlecenie każdej z większych prac poprzedzała solidna akcja ofertowa):

1. Ekipa murarzy (od piwnic po dach) - Pan Grzegorz Hinc z okolic Stężycy - tel. 504 290 913 - świetny i doświadczony (cenne rady dziś procentują) fachowiec i przy tym niedrogi, ekipa spokojna, zasuwali aż miło.

2. Dekarze (konstrukcja dachu, pokrycie dachówką, obróbki blacharskie, podbitka drewniana, wycinane ozdobnie krokwie itp.) - Pan Robert Bałtruszis z Ustronia Morskiego - tel. 608 334 520 - świetna robota, dach podoba się chyba wszystkim.

3. Dachówki, rynny, okna dachowe, wełnę mineralną po zebraniu wielu ofert kupowałem w firmie MATELBUD w Gdyni przy ul. Chwaszczyńskiej. Chociaż nie jest to wykonawca postanowiłem polecić tę firmę na tym forum. Profesjonalne doradztwo, otwartość na negocjacje cenowe, życzliwość (w razie pilnej potrzeby dowozili na budowę nawet nieznaczne ilości towaru) i świetna obsługa. Polecam Pana Andrzeja Maślankę i kolegów.

4. Elektryka, instalacja antenowa, internet itp. - Pan Mateusz Meyer z okolic Luzina - tel. 511 109 112 - bardzo dobrze wykonana instalacja, ładnie opisana, dobry kontakt

5. Alarm - P. Sebastian z okolic Luzina - tel. 502 927 112 - komentarz jw.

6. Hydraulika (łącznie z solarem) - znana i chwalona na tym forum firma DESTO z Rumi - to już chyba klasa sama w sobie, na Pana Tomka Gawędę (tel. 605 848 430) i jego kolegów mogłem liczyć w każdej sytuacji, od etapu wyboru koncepcji ogrzewania domu do być może nie zawsze mądrych pytań w trakcie rozruchu i eksploatacji instalacji.

7. Okna - MEGABUD z Rumi i wymieniany wielokrotnie na tym forum Pan Michał Michnowicz - tel. 501 228 741 - doradztwo, jakość oferowanych okien/drzwi, montaż i serwis eksploatacyjny na najwyższym poziomie.

8. Zabudowa kominka - Pan Kwidziński z Chmielna - tel. 603 600 054 - dzięki doświadczeniu i fachowym radom tego Pana uniknąłem sporych kłopotów związanych z eksploatacją kominka a wykonana zabudowa jest w 100% zgodna z naszymi oczekiwaniami

9. Glazura/terakota - Pan Stefan Franek z Sierakowic - tel. 502 302 216 - po prostu Mistrz (to nie tylko moja opinia)

10. Tynki, posadzki - Pan Toporek z Przodkowa - tel. 605 103 371 - dobra robota, możliwość negocjacji cen

11. Elewacja zewnetrzna (ocieplenie, tynk + boazeria drewniana), regipsy, gładzie wewnętrzne - Pan Krzysztof Hinca z okolic Stężycy - tel. 509 836 578 - fachowo, sprawnie i naprawdę ładnie wykonane prace

12. Podłogi drewniane - Świat Drewna z Gdańska - tel. 058 302 43 22

13. Koparka - Pan Daniel z Koleczkowa - tel. 602 735 350

14. Adaptacja Projektu - projektantka Pani Bogdanna Ziętek z Wejherowa - tel. 501 487 134 - fachowe rady i niedrogo

Czekam na zkońzcenie prac stolarskich i brukarskich i jeśli będę zadowolony dodam wykonawców do powyższej listy.

Bardzo proszę o opinie dt. współpracy z projektantką- np. otwarta na pomysły, zmiany, umiała doradzić itp.

mirtilli
18-01-2017, 13:38
Witam wszystkich. Jestem tu nowa, na etapie budowy domu i chętnie czytam wszystkie wasze wpisy. Oświećcie mnie proszę. Ile teraz biorą murarze za wymurowanie m2 ścian nośnych i działowych w okolicach Trójmiasta? Mam do wymurowania 99m2 ścian nośnych i 77m2 ścian działowych na poddaszu bo parter i strop stoi ale z poprzednią ekipą musiałam się pożegnać i szukam kogoś na ich miejsce a po pierwszej wycenie zgłupiałam czy faktycznie robocizna w ciągu 2 lat poszła o 100% w górę??? Za wymurowanie tych ścian ekipa chce 12 tys netto. Czy to nie za dużo?

TAR
18-01-2017, 14:38
Witam wszystkich. Jestem tu nowa, na etapie budowy domu i chętnie czytam wszystkie wasze wpisy. Oświećcie mnie proszę. Ile teraz biorą murarze za wymurowanie m2 ścian nośnych i działowych w okolicach Trójmiasta? Mam do wymurowania 99m2 ścian nośnych i 77m2 ścian działowych na poddaszu bo parter i strop stoi ale z poprzednią ekipą musiałam się pożegnać i szukam kogoś na ich miejsce a po pierwszej wycenie zgłupiałam czy faktycznie robocizna w ciągu 2 lat poszła o 100% w górę??? Za wymurowanie tych ścian ekipa chce 12 tys netto. Czy to nie za dużo?

nikt nie lubi wchodzic na papraniny po kims i wtedy zawsze cena jest wyzsza. w sumie to mnie nie dziwi, sama bym sie nie podjela po kims poprawiac. co do kosztow nie wiem, zamawialam ekipe pod klucz mat + rob

koneweczka
21-01-2017, 10:34
Hejka,

Sugeruję abyś sprawdziła na oferia.pl , składasz zlecenie i czekasz na wykonawców i ceny , co ważniejsze. Wybór to jedno , ale przy okazji dowiesz się na jaką kwotę się przygotowac .

Mar1975
21-01-2017, 12:12
Czas na kilka słów o sprawdzonych wykonawcach tj.

1. Tynki i posadzki - p. ADRIAN 504-198-761 - szybko, czysto i prościutko :)

2. Hydraulik tj. Ogrzewanie, kominek, gaz, podłogówka, kaloryfery i kanalizacja
p. TOMEK 798-198-919 - na czas i w miłej atmosferze, w domu cieplutko :)

3. Wykończeniowiec - kafle, zabudowa,mozaika - w trakcie ....na pewno dam znać jak będzie warto.

W tej chwili poszukuję sprawdzonej ekipy do postawienia ogrodzenia z gotowych elementów. (skarpa, skos itp .... ) . Rozmawiałem z polecaną na forum ekipą ale pierwszy wolny termin na sierpień :( . Jakaś propozycja kochani?
Pozdr,

Marek

koronerek
10-02-2017, 01:18
Ze swojej strony polecam hydraulika Tomasza (tel. 798 198 919). U nas robił ogrzewanie, wod-kan oraz gaz. Miło, sprawnie i ekspresowo.

takisobiedamian
02-03-2017, 19:50
Uszanowanie wszystkim. Poszukuję kompetentnego człowieka do instalacji c.o. i c.w.u. Obliczenie zapotrzebowania, doradztwo w zakresie sprzętu, rodzaju zasilania. 400m2 podłogowe+grzejniki. Wiedza w zakresie pomp ciepła/kolektorów itp. Specjalista który wie co robi i robił :) Będę wdzięczny za kontakt.
Pozdrawiam

szach11
13-03-2017, 16:55
Szukam sprawdzonej ekipy do wykonania tarasu. Ktoś coś?

korpol
16-03-2017, 20:02
Witam! Szukam ekipy do ułożenia około 100 m2 paneli podłogowych w okolicach Przodkowa. Jakieś sprawdzone ekipy?

TAG75
21-03-2017, 10:43
Megabud do tej pory bez zarzutu kilka razy tutaj wymieniany niestety przestali zajomwac sie drzwiami wewnetrznymi...

Projektant wnetrz -Pani Daria tel. 503 090 079 nadzorowala wszystkie prace od momentu projektu do wykonczenia w moich 2 mieszkaniach na wynajem, wspolpracuje z dobrymi ekipami , latwo dostosowuje sie do posiadanego budzetu klienta. Polecam gdy ktos nie ma czasu aby zajmowac sie kazdym detalem. Dobre ceny w porowaniu do rynkowych.

Brzeszczot_33
27-03-2017, 19:32
A może ktoś polecić ekipę od tynków?

Pandora@
05-04-2017, 19:07
Marek Malotka - 782764235, jest z okolicy Chwaszczyna.

alter2000
14-04-2017, 20:35
Prośba do admina. Czy można usuwać wpisy dotyczące poszukiwania ekip? Biała lista ma być miejscem gdzie poleca się ekipy a nie prosi o polecenie. Robi się bałagan w temacie. Wystarczy przeszukać wątek i jest masa wpisów odnośnie tynkarzy, wykończeniówki itd.

Gierga
20-04-2017, 18:39
Witajcie poszukuje sprawdzonego i dobrego kierownika budowy. Mam trudna sytuacja jeżeli chodzi o sprawy z domem. Potrzebuję nowego kierownika. Jestem z bojana. Dziękuję za pomoc.

stef4n
25-04-2017, 16:56
Ktoś z obecnych budował z DomBud płyte fundamentową? Jakies opinie?

mmm4
25-04-2017, 18:04
Ktoś z obecnych budował z DomBud płyte fundamentową? Jakies opinie?

DomBud - Jacek Szymichowski
Jeżeli pytasz o niego a ma wolne terminy to się nawet nie zastanawiaj.
U mnie stawiał SSO, plus prace ziemne, drenaż, studnie, itd i jestem mega zadowolony.

asiula83
26-04-2017, 17:18
Witajce forumowicze, mam już kompletny zawrót głowy od szukania firmy/osoby do remontu łazienki i pokoju w mieszkaniu. Czy możecie polecić solidnej ekipy/osoby do remontu z Trójmiasta lub okolic. Mieszkam na Karwinach. Z góry dziękuję za wszelkie opinie. Pozdrawiam

romajaroszek
27-04-2017, 08:58
Chciałabym polecić firmę pana Jarka JarBud Jaroslaw Pranczk Goscicino k Wejherowa
504199182 znaleźliśmy go przez to forum i jesteśmy bardzo zadowoleni. Firma wykonywała stan surowy otwarty z konstrukcją dachu.
Ocena cena/jakość kontakt dla nas 10/10/10. Panowie wyrobili się przed czasem. Ja osobiście jestem najbardziej zadowolona z konstrukcji dachu. Drewniane żłobione krokwie naprawdę robią wrażenie (jeżeli ktoś będzie zainteresowany mogę przesłać zdjęcia). Mieliśmy kilka błędów w projekcie dzięki czujności Pana Jarka zostały wychwycone a prace wykonane jak należy.

piotrus_pan16
27-04-2017, 09:54
Jeśli chodzi o DOM-BUD to radzę nie nastawiać się na współpracę. Nabrał robót i teraz zwodzi z wycenami, umawianiem się itp. Niepoważne podejście.

koneweczka
28-04-2017, 09:26
DomBud - Jacek Szymichowski
Jeżeli pytasz o niego a ma wolne terminy to się nawet nie zastanawiaj.
U mnie stawiał SSO, plus prace ziemne, drenaż, studnie, itd i jestem mega zadowolony.

Dla mnie rowniez wybudowal dom w SSO . Wynalazłem dom-bud z ,,Bialej listy'' . Sklamałbym gdybym napisał , że jestem niezadowolony, albo coś nie tak. Firma po prostu profesjonalna . Budował u mnie 3 lata temu , ale przez kolejne miesiące udawało mi się u P.Jacka wyprosić (terminy ) kolejne , drobne prace budowlane . Firma Dom-bud byla jedną z trzech , które dzieki forum brałem pod uwagę .A do Jacka Szymichowskiego zatelefonowalem po prostu jako 1szego z tej listy :) . Faktem jest , że firma rozrosła się do tego stopnia , że raczej wątpię aby obecnie dom-bud stawiał mi dom . Poza tym mamy - jak mi sie zdaje - boom budowlany obecnie, o kryzysie mozna zapomniec i znalezć kogoś porządnego z wolnymi terminami zaczyna być problemem .

Artur_3Miasto
01-05-2017, 01:34
Z czystym sumieniem dopisuje do listy dekarza Darka Zielińskiego DAR DACH 692-379-961.

Pan Darek wykonywal dla nas pokrycie papa dachu plaskiego ze styropianowa warstwa spadkowa.
Przede wszystkim chwale sobie kontakt - czesto jestem za granica wiec nie zawsze mam mozliwosc zadzwonic, chociazby ze wzgledu na roznice czasowa ale to nie bylo problemem poniewaz Pan Darek sprawdza skrzynke email i sprawnie odpowiada na wiadomosci.
Ceny oferowanych materialow byly na tyle atrakcyjne ze po sprawdzeniu kilku najwazniejszych pozycji odpuscilem sobie szukanie materialow poniewaz oferta byla atrakcyjna.
Usluga zostala wykonana w uzgodnionym terminie i w zasadzie bez zastrzezen. W zeszlym tygodniu poprosilem Pana Darka o montaz rur spustowych i udalo sie idealnie zgrac jego prace z zakonczeniem ekipy elewacyjnej taz zeby budynek nie pozostal bez orynnowania.
Ogolnie wspolprace oceniam bardzo pozytywnie.

Artur_3Miasto
01-05-2017, 02:04
Ekipa od elewacji - Adam Lis - 691 951 972

Zdecydowanie plasuje sie w czolowce jesli chodzi o wykonawcow u nas na budowie.

Przy wyborze wykonawcy opieralem sie o 4 wyceny - ekipa Pana Adama nie byla ani najtansza, ani najdrozsza ale slyszalem o nich "dobre slowo" od znajomego-znajomego :) wiec wybor padl na nich.

Na wstepie czytelna, dokladna, dobrze sporzadzona oferta na email, bardzo dobry kontakt telefoniczny jak i mailowy. Staly sklad ekipy Pana Adama przeklada sie na jakosc prac. Rzetelnosc i dokladnosc to zdecydowanie ich glowne atuty. Czesc elewacji zostala wykonana w systemie styropian+tynk a czesc welna+deska elewacyjna - wszystko bez zarzutu z dbaloscia o szczegoly. Mielismy na w projekcie elewacji kilka nieszablonowych rozwiazan ale Pan Adam przyjechal przygotowany, z wydrukowanymi zdjeciami innych budynkow ktore wczesniej mu wysylalem, kazdy szczegol zostal omowiony. Dodatkowo poza dobrze wykonana praca zawsze mozna liczyc na dobra rade czy sugestie.
Zeby nie byc goloslownym ponizej wrzucam przykladowy naroznik budynku pokryty deskami, wedlug mnie jest bardzo dobrze.
387869

gosiag9
01-05-2017, 12:19
Dla mnie rowniez wybudowal dom w SSO . Wynalazłem dom-bud z ,,Bialej listy'' . Sklamałbym gdybym napisał , że jestem niezadowolony, albo coś nie tak. Firma po prostu profesjonalna . Budował u mnie 3 lata temu , ale przez kolejne miesiące udawało mi się u P.Jacka wyprosić (terminy ) kolejne , drobne prace budowlane . Firma Dom-bud byla jedną z trzech , które dzieki forum brałem pod uwagę .A do Jacka Szymichowskiego zatelefonowalem po prostu jako 1szego z tej listy :) . Faktem jest , że firma rozrosła się do tego stopnia , że raczej wątpię aby obecnie dom-bud stawiał mi dom . Poza tym mamy - jak mi sie zdaje - boom budowlany obecnie, o kryzysie mozna zapomniec i znalezć kogoś porządnego z wolnymi terminami zaczyna być problemem .


Witam.
U mnie wlasnie Pan Jacek Szymichowski skończył SSO. Jesteśmy z mężem mega zadowoleni z nich.
Pełen profesjonalizm. Dom-Bud znalazłam tu na białej liście i mogę tylko potwierdzić wcześniejsze pozytywne komentarze.
Z zamkniętymi oczami można ich brać :)

Kondziel
10-05-2017, 22:15
Ja mogę również potwierdzić bardzo dobrą jakość prac Pana Dariusza Zielińskiego z firmy DARDACH z Gdańska. Wykonał u nas remonta dachu . Dach w dachówce, dość skomplikowany, bo bardzo dużo lukarn i innych daszków towarzyszących. Bardzo sympatyczna ekipa i profesjonalne podejście Pana Darka. Szczegółowa wycena materiałów i usługi. W tym roku wybudowaliśmy drewutnię, którą wykonali cieśle zaprzyjaźnieni z Panem Darkiem i dach też wykonany przez Pana Darka bez zarzutów i uchybień.
Z czystym sumieniem polecam.

mirtilli
16-05-2017, 13:15
Z pełnym zadowoleniem (w końcu) mogę polecić:
- murarza Adama Maszottę i jego ekipę.
- dekarza Daniela Derc 606-134-226

Pan Adam jako trzecia już ekipa murarska w końcu wybudował mi dom jak również dokonała sporo poprawek po poprzednikach. Bardzo dobrze współpracował z dekarzem co również jest bardzo istotne.

Czy ktoś poleci mi może jakąś firmę tynkarską? Zależy mi na tynkach cementowo-wapiennych ale nie za kosmiczne pieniądze. Jak do tej pory dzwoniłam do dwóch firm i jedna ma cenę 32 zł/m2 a druga 34 zł/m2 (materiał z robocizną). Czy to dużo? Opierając się na obliczeniach liczyłam raczej na cenę 27-28 zł m2. Ktoś coś doradzi? Kogoś poleci?

KrD
02-06-2017, 00:32
Mogę polecić pana Piotra Rosę (firma Ekofil) z Gdyni, tel. 601611758.
Wstawiał i podłączał u mnie szambo.
Co prawda było to już kilka dobrych lat temu, więc nie wiem jak to teraz wygląda.
Ale o wykonawstwie pana Piotra mogę powiedzieć: dobry kontakt, konkretny, solidny, terminowy, zna się na robocie.

Ajutamen
12-06-2017, 11:51
Po wielu przykrych doświadczeniach przyszedł czas na pozytywne.

POLECAM:

Dekarz- Adzej Lis z Michalina- 504 942 472
Wykonawce tego dostałem z Ambit Gdańsk ( Ambitu zdecydowanie nie polecam). Ekipa dokładna, nie pijąca i chyba nawet nie paląca. Wszystko poszło sprawnie i równo, do tego Pan Andrzej dorzuciła kilka swoich pomysłów i wyszło pięknie!!

Woda, kanalizacja, gaz, ogrzewanie- ZIH Piotr Kołek- 603 104 308
Wszystko ogarnięte szybko i sprawnie do tego węzeł w kotłowni wygląda imponująco- wszystko równo jak od linijki.

Elektryk- Pan Andrzej- 797 779 867
Co tu pisać? szybko sprawnie i czysto.

Mam nadzieję że jeszcze uda mi się kogoś dopisać do tej listy...

stef4n
02-07-2017, 15:38
a

szycha82
03-07-2017, 18:21
Witam
Czy ktoś z Was robił adaptacje projektu lub projekt indywidualny w firmie As'Pol z Redy?
Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuje

Piotr4039
19-07-2017, 19:25
Ja z kolei jestem bardzo zawiedziona. Ekipa Pana Sławka niestety nie poradziła sobie z prostym projektem . Pełno niedoróbek , ściany nie trzymają pionu...tragedia...zdecydowanie nie polecam

Piotr4039
19-07-2017, 19:26
Chodzi o ekipę Pana Sławka Pranczke..

Piotr4039
19-07-2017, 19:32
Chodzi o ekipę Pana Sławka Pranczke. Ktoś wcześniej wspomniał , że był bardzo zadowolony...u mnie ekipa się nie popisała.

Birkut
11-08-2017, 23:58
Jeżeli poszukujecie firmy do kostki brukowej, ogrodzenia czy prac ziemnych to gorąco polecam firmę KRIS-BUD +48 513 597 602. Firma Pana Krystiana wykonała mi cześć ogrodzenia (podmurówka i murek oporowy) oraz położyła kostkę (schody, podjazd, taras). Wszystko niesamowicie sprawnie, fachowo i przystępnie cenowo. Ekipy do ogrodzenia poszukiwałem ponad rok. Większość z firm albo bała się podjąć zadania, albo dawała wycenę która powalała z nóg. Nawet firma Jar-Bud która stawiała mi dom i którą wcześniej polecałem na tym forum "wypięła" się na mnie. Natomiast Pan Krystian żadnej roboty się nie boi, do wszystkiego podchodzi rzetelnie i jest słowny! Na pewno w przyszłości będę korzystać z usług firmy KRIS-BUD jako, że w planach mam jeszcze kilka inwestycji. Rezultaty opisze w kolejnych postach.

Brzeszczot_33
13-08-2017, 08:22
Chciałbym szczerze polecić koparkowego Pana Adama z Kielna. Robił u nas na budowie już 2 razy przy równaniu działki przy zakopywaniu fundamentów i piwnicy oraz przy oczyszczalni ścieków. Szybko, sprawnie i jeszcze doradził co zrobić z nierównościami (na działce ponad 2,5m przewyższeń) na działce, wyszło lepiej niż sobie wyobrażaliśmy, a myśleliśmy że będą to nam psuć klimat na działce. Serdecznie polecam Pana Adama :)

p. Adam tel. 608841312

bacadu
20-08-2017, 21:11
k

Kłosowo
31-08-2017, 00:02
[QUOTE=Ajutamen;7484920]Po wielu przykrych doświadczeniach przyszedł czas na pozytywne.

POLECAM:


Elektryk- Pan Andrzej- 797 779 867
Co tu pisać? szybko sprawnie i czysto.

Co ten elektryk robi? w czym się specjalizuje?
Szukam fachowca z uprawnieniami, który myśli, zaplanuje, doradzi i wykona włącznie z okablowaniem teletechnicznym i instal. odgromową.
Potrzebuję w wersji materiał + robocizna na 8% vat. ponieważ muszę się ze skarbówką rozliczyć niestety.

Jak dzwonię do niektórych to kręcą nosem, że im się nie opłaca na fakturę bo chcą kroić naiwnych na vacie- kupują za 8% a kasują za 23% vat.
Dlatego musi być uczciwy i rzetelny.
Proszę o namiary polecanych ELEKTRYKÓW.

Kłosowo
31-08-2017, 20:24
to b. ciekawe, gdzie powinny być rozdzielacze, pytam się bo też będę kład ogrzewanie podłogowe, poproszę o namiar, pozdrawiam

Kłosowo
31-08-2017, 20:45
Adaptacja projektu - Bogdanna Ziętek - 501 487 134
to już chyba historia, obecnie robi typową adaptację projektów gotowych- jak masz jakieś wymagania i zmiany to strach w oczach można zobaczyć

Maryla910
01-09-2017, 14:31
Dzięki że zrobiliście taką listę. Bardzo pomocne

Kłosowo
01-09-2017, 20:46
Firma Adwil z Tczewa montują min. okna drutex-u i bramy Hormann- czy ktoś korzystał z ich usług i mógł ich polecić?:yes:

Czy ktoś z Was budował z P. Andrzejem Labudą z Sierakowic?
B. proszę o wrażenia.

mirtilli
27-09-2017, 17:30
Kochani czy możecie polecić mi dobrych tynkarzy (tynki cementowo-wapienne)?

justyna_sz
11-10-2017, 19:19
POLECAMY z pełną odpowiedzialnością!

hydraulika, ogrzewanie---->
Pan Tomek tel. 798198919

Wszystko poszło sprawnie i w miłej atmosferze. Ani się obejrzeliśmy a wszystko było gotowe. W domu cieplutko, instalacja położona z głową bez zbędnych udziwnien. Panowie zostawili po sobie porządek tak jakby w ogóle ich tam nie było. Cierpliwie i jasno odpowiadają na nasze najgłupsze pytania. Sami dobrali piec (chcieliśmy na pellet i taki też mamy), grzejniki i cały osprzęt i zrobili to dobrze. Podpowiedzieli kilka prostych ale fajnych i sensownych rozwiązań. Jednym słowem wszystko działa jak należy. Cała instalacja jak narazie praktycznie bezobsługowa. Życzyłabym nam wszystkim tylko takich wykonawców- pełen profesjonalizm. Dziękujemy!

justyna_sz
11-10-2017, 19:27
PLECAMY!
OKNA----->
Wspominany wielokrotnie w tym temacie Pan Michał Michnowicz i jego Megabud. Profesjonalne doradztwo, uczciwe podejście do klienta, okna zgodne z opisem z ofercie. Jednym słowem- będąc u nich w firmie człowiek nie ma wrażenia że ktoś chce go na coś naciągnąć tylko sprzedać odpowiednio dobrany produkt. Jesteśmy zadowoleni, okna wyglądają bardzo estetycznie i solidnie, wszystko dokładnie spasowane. Panowie popisali się też przy samym montażu- 24 okna zamontowali nam w 4 godziny- wszystko równiutko jak od linijki. Dziękujemy!

qami
17-10-2017, 12:26
Jeśli chodzi o tynki to p. Tadeusz 604 754 783. Pełen profesjonalizm, tynki idealnie równe, bez minimalnych nawet zarysowań, nie trzeba nawet cekolować. Zero zastrzeżeń na żadnym z etapów prac, od ustalenia co ma być zrobione po zakończenie robót.

qami
17-10-2017, 12:31
Budowa domu do stanu surowego polecam Łukasza Kaczmarka z Lukshaus - tel. 889 165 080. Solidny, słowny i terminowy. Budowaliśmy z dozorem inspektora nadzoru, który nie miał się do czego przyczepić i sam chwalił, a wcześniej się nie znali. Można liczyć na doradzenie i porządnie wykonaną robotę.

Kasia789
24-10-2017, 23:40
Wiele zależy od tego jaką powierzchnie ma nasza kuchnia. Ponieważ u mnie w mieszkaniu kuchnia to jedno z większych pomieszczeń, zaraz po pokoju gościnnym, brałam pod uwagę tylko sprawdzoną firmę. I wybór padł na polecaną przez znajomych Gdańską Fabrykę Mebli, ich realizacje to naprawde mistrzostwo stolarstwa. Jeżeli kuchnia ma być wizytówką mieszkania, tak jak to wyszło u mnie, to polecam właśnie GFM. Wysoka jakość wykonania i co najważniejsze obsługa.. bardzo uprzejme Panie.

mechanik_andrzej
30-10-2017, 13:59
Witam,
zakończyłem właśnie pierwszy etap budowy swojego domu ( stan surowy zamknięty). Często zaglądałem na to forum szukając porady, którą firmę wybrać do budowy swojego domu. Poczytałem, poszperałem i popytałem .... Ostatecznie zdecydowałem się na firmę JARBUD Rafał Nowak z Żukowa. Muszę przyznać, że jest to solidna firma, kontakt z Panem Rafałem świetny, ma bardzo dużą wiedzę, potrafi doradzić praktycznie we wszystkim co dotyczy budowy, a najbardziej cenię go za szczerość i słowność. Dom wybudowany zgodnie z umową, zgodnie z terminem i przede wszystkim zgodnie z moimi oczekiwaniami. Polecam tę firmę z czystym sumieniem, dla zainteresowanych podaję numer telefonu bezpośrednio do Pana Rafała - 500 565 820.
Pozdrawiam,
Andrzej

Birkut
06-11-2017, 19:38
Chciałbym polecić hydraulika Pana Tomka +48 798 198 919, który wykonał w moim domu instalację wod-kan, c.o. i gazową + kominek z płaszczem wodnym. Wszystko przebiegło sprawnie i rzetelnie. Pan Tomek co najważniejsze jest niezwykle słownym i odpowiedzialnym wykonawcą (a takich bardzo mało). Gdy podczas robót pojawiają się problemy fachowiec ten staje na głowie, aby je rozwiązać nie obciążając przy tym inwestora dodatkowymi kosztami. Pan Tomek również po wykonaniu zlecenia i przyjęciu zapłaty nie odwraca się od zleceniodawcy plecami. Zawsze służy pomocą/poradą.

bacadu
08-11-2017, 12:59
Witam wszystkich forumowiczów
poszukuje solidnych fachowców, którzy podejmą się zrobienia ogrodzenia wokół mojej działki-okolice Gdyni. Bardzo proszę o jakieś namiary.

Kłosowo
20-11-2017, 19:30
WITAM!
Bardzo pilnie szukam opinii na temat P. Andrzeja Grota z Czeczewa- SPRAWA GARDŁOWA.
Proszę o opinie- stan surowy otwarty