PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam wykonawcy ogrzewania podłogowego!! Częstochowa



magdac.
16-03-2006, 16:46
Witam :D, poszukuję firmy zajmującej sie kompleksowym wykonaniem ogrzewania podłogowego (wodnego). Chcę to zrobić na całej powierzchni mojego przyszłego domu. Jestem z Częstochowy

Pozdrawiam :wink:

magdac.
16-03-2006, 17:04
aaa, zapomniałam :oops: podać emaila [email protected].

83miki
18-03-2006, 10:41
Witam :D, poszukuję firmy zajmującej sie kompleksowym wykonaniem ogrzewania podłogowego (wodnego). Chcę to zrobić na całej powierzchni mojego przyszłego domu. Jestem z Częstochowy

Pozdrawiam :wink:
jaka jest ta powierzchnia tego domku? czym jest ogrzewany? co masz na mysli piszac "kompleksowo"???
pozdrawiam

rafslusarczyk
19-03-2006, 15:15
magda

sprawdź skrzynkę

magdac.
19-03-2006, 15:36
Hej, projekt mozna przejrzeć na stronach Muratora, to M05-Niewielki, grzać zamierzam gazem ziemnym, a kompleksowo tzn. wykonanie całej instalacji kompletnie.

83miki
19-03-2006, 19:24
Hej, projekt mozna przejrzeć na stronach Muratora, to M05-Niewielki, grzać zamierzam gazem ziemnym, a kompleksowo tzn. wykonanie całej instalacji kompletnie.
jakiego typu maja byc przewody?
kiedys robilismy miedz ale od niedawna wchodzimy w nowy system
kilka osob nam zaufalo i sa zadowoleni
przewody z tego materialu ladneie oddaja cieplo ale nic sie z nimi nie stanie skladaja sie z trzech warstw kiedy pracuja zewnetrzne wymiary przewodu nie zmieniaja sie no i kupe tansze od miedzi
pozdrawiam

magdac.
20-03-2006, 13:16
Witaj 83miki, aż tak sie na tym nieznam, niemam pojęcia, ale wiem jedno, chce dobrze wykonane to ogrzewanie, dobrym materialem za rozsądną cenę. Ma to służyć na długie lata.
Możesz zrobić jakiś wstępny kosztorys?

83miki
20-03-2006, 14:41
Witaj 83miki, aż tak sie na tym nieznam, niemam pojęcia, ale wiem jedno, chce dobrze wykonane to ogrzewanie, dobrym materialem za rozsądną cenę. Ma to służyć na długie lata.
Możesz zrobić jakiś wstępny kosztorys?
jesli bede mial chwilke czasu to postaram sie looknac na ten projekt i cos napewno wymysle
pozdrawiam

magdac.
20-03-2006, 17:31
Dobrze, dzięki.
Czekam na odpowiedź