PDA

Zobacz pełną wersję : Gazociąg - wykonawca



myszkaxs
05-04-2006, 17:41
czy znacie jakies firmy prywatne wykonujące podłączenia gazowe - chodzi mi o wybudowanie ok 400m linii gazociagowej. PGNiG ma strasznie długie terminy. Dzieki za kazdy namiar. Okolice Warszawy.

Patras
03-09-2006, 10:21
Witam,
Jeżeli ktoś zna jakieś dobre firmy wykonujące gazociągi to i ja proszę o namiary.

Maxtorka
03-09-2006, 17:29
Przenieście ten topik do działu " Ogłosznia drobne " , tam odzew powinien być większy .

eMKey
15-09-2006, 19:10
czy znacie jakies firmy prywatne wykonujące podłączenia gazowe - chodzi mi o wybudowanie ok 400m linii gazociagowej. PGNiG ma strasznie długie terminy. Dzieki za kazdy namiar. Okolice Warszawy.
U mnie dzisiaj robiła firma "STB Nasiłowski" z Zielonki. W jeden dzień zrobili ponad 100m. Namiary znajdziesz w necie.

japrzybysz
21-09-2006, 19:22
czy znacie jakies firmy prywatne wykonujące podłączenia gazowe - chodzi mi o wybudowanie ok 400m linii gazociagowej. PGNiG ma strasznie długie terminy. Dzieki za kazdy namiar. Okolice Warszawy.

znam dobrą firmę, która pracuje na terenie Grodzisk Maz/ Pruszków i okolice. Korzystałam z nich - jestem bardzo zadowolna, gdyż załatwili mi cała papierkową robotę + zbudowali gazociąg.