PDA

Zobacz pełną wersję : Pochwalcie się swoimi kuchniami



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95

damianexus
25-02-2010, 14:43
[URL=http://www.fotosik.pl][img]http://images39.fotosik.pl/261/8263e198b9498c14med.jpg

[URL=http://www.fotosik.pl][img]http://images40.fotosik.pl/261/f423c974c03dc36emed.jpg

[URL=http://www.fotosik.pl][img]http://images42.fotosik.pl/177/9b4450d37d08d64cmed.jpg

[URL=http://www.fotosik.pl][img]http://images35.fotosik.pl/119/455117d40fb1bb54med.jpg

[URL=http://www.fotosik.pl][img]http://images39.fotosik.pl/261/3795eb2261507bcamed.jpg

damianexus
25-02-2010, 14:49
[URL=http://www.fotosik.pl][img]http://images48.fotosik.pl/265/b973ce9a4c031d10med.jpg

[URL=http://www.fotosik.pl][img]http://images44.fotosik.pl/265/2bce8c6684b05486med.jpg

lidszu
25-02-2010, 15:02
kuchnia w świetle dziennym jest jeszcze piękniejsza :D widać, że wszystko zostało dobrze przemyślane. Mi osobiście nie za bardzo podoba się kolor ścian, chyba że jest trochę przekłamany na zdjęciach. Dałabym ciemniejszy brąz, ale to i tak nie zmienia faktu, że jestem zachwycona kuchnią.

Iwona25
25-02-2010, 15:03
damianexus naprawde piekna ta Wasza kuchnia,az sie boje zapytac ile kosztowala.Napisz jeszcze z jakiej firmy ten gres szkliwony,i co jest nad szafkami to czarne.A cokoly w jakim beda kolorze???

Elena76
25-02-2010, 15:05
damianexus naprawde piekna ta Wasza kuchnia,az sie boje zapytac ile kosztowala.Napisz jeszcze z jakiej firmy ten gres szkliwony,i co jest nad szafkami to czarne.

właśnie miałam zapytać o to samo 8)

damianexus
25-02-2010, 15:12
Nad szafkami to "czarne" to jest szkło lakierowane na czarny wysoki połysk. Szkło tzw bezpieczne w razie jakby dizeciaki chciały młotkiem zbić:) To samo tyczy się szkła w wyspie. Gres szkilwiony na podłodze jest firmy Grespol - polecam ponieważ mimo chińskiego pochodzenia jest tak równy, że można położyć bezfugowo.

Kolor ścian niestety wychodzi inny niż w rzeczywistości - kolor to caffe late ale na zdjęciach wychodzi jasny kolor. Mamy słaby aparat:)
Co do ceny to na taki gabaryt kuchni bo uwazam ze szafek jest bardoz duzo - to cena byłą przyzwoita :) Na priv szczegóły cen mogę podać.

lidszu
25-02-2010, 15:16
jeśli to caffe lette, to super kolor :D u mnie na monitorze ten brąz wpada różowy odcień :roll:

Iwona25
25-02-2010, 15:17
Ja bardzo prosze o szczegolowy cennik:P
A czy u Was gres byl kladziony bezfugowo??I czy macie podlogowke?I jeszcze jedno pytanko:) czy za ta szyba na wyspie sa jakies polki czy poprostu to czesc zabudowy.

damianexus
25-02-2010, 15:29
Z jedenj strony wyspy jest zmywarka i 2 szafki natomiast za szkłem nie ma użytkowych szafek. Szkło da się wyjąć w łatwy sposób natomiast jest to ozdoba dlatego nie ma żadnych półek użytkowych.

Gres jest położony na 1mm fugi ponieważ mamy podłogówkę.

e-mól
25-02-2010, 15:30
A drzwi na zamówienie, czy gotowce, bo też w połysku zgadza się, jaki koszt?

damianexus
25-02-2010, 15:30
jeśli to caffe lette, to super kolor :D u mnie na monitorze ten brąz wpada różowy odcień :roll:


zdecydowanie kolor jest wpadający w brąz a nie w rózowym:)

damianexus
25-02-2010, 15:31
Drziw są na zamówinie robione przez firmę Puertas. Zadowolony jestem z jakości firmy średnio z jalkości drzwi bardzo.Cena około 2,5 tys sztuka

acca5
25-02-2010, 16:55
Piekna kuchnia, wygląda bardzo sterylnie, na pewno ożywią ja dodatki i codzienne użytkowanie, nie sposób uniknąć wtedy innych kolorków-dla mnie cudo. Co to za blaty- tzn z czego i jaka mają grubość

sharoon
25-02-2010, 19:12
(...) uważam, że jej funkcjonalność jest spora aczkolwiek ilość szuflad na dole nie jest adekwatna do powierzchni na górze. po prostu ta kuchnia się nie równoważy. no nie wiem ale jak jak projektuje kuchnie wg dowolnego gustu staram się aby te proporcje zostały jednak zachowane

sorka, ale o jakich proporcjach piszesz? Ilość szafek na dole musi być zrównoważona szafkami na górze???!!!

alossa
25-02-2010, 20:49
damianexus
Jestem pod wielkim wrażeniem....biuti-rewelacja!
Gratuluję!

jaksie
25-02-2010, 20:53
Kuchnia damianexus bardzo fajna, ja jednak widziałabym tam jakiś ostrzejszy kolor zamiast tej kawci ;)

damianexus
25-02-2010, 22:14
dziekuje za wszelkie opinnie o naszej kuchni....dodatki są już jasno sprecyzowane i będą doniczki z rózywmi kwiatami..... podkreslałem że jeszce troszeczke brakuje d oskonczenia ale nie moglismy sie powstrzymac od umieszczenia zdjec:)

EZS
25-02-2010, 22:44
A gosposia w pakiecie?

damianexus
25-02-2010, 22:52
a to dlaczego?

aldimara
26-02-2010, 00:06
mnie nie zachwyca- monotonna i mdla. duzo ciekawsze realizacje przewijaly sie w tym watku. dwie rzeczy ktore mnie od razu raza- stojacy przy zlewie zaslania sobie plecami swiatlo i swietlowki w podswietlonej szybie jakos za blisko sa i nie rozswietlaja jej rownomiernie, choc moze taki mial byc efekt

formalina
26-02-2010, 01:48
Ogólnie kuchnia damianexus mi się podoba - jest w niej wszystko, co lubię, czyli biel, czerń i szkło :)
Mam tylko dwa zastrzeżenia, tj. coś mi nie gra z tą podświetlaną szybą i nie podobają mi się nie pasujące do siebie piekarnik i mikrofala.

magdosia78
26-02-2010, 08:52
damianexus piękna nowoczesna kuchnia! Dużo się nabiegacie bo i gabaryty spore, i tych gabarytów Wam zazdroszczę :wink:

unixxxxxce
26-02-2010, 09:18
Piekarnik Gorenje ?

lidszu
26-02-2010, 09:52
Piekarnik Gorenje ?
z tego co widzę, to tak

nutka1
26-02-2010, 10:07
Damian bardzo ładna kuchnia, poproszę na priv o podanie jej ceny i gdzie była zamawiana.Ta kuchnia tak mnie zachęciła, że chciałabym pooglądać inne twoje wnętrza.Może załozysz dziennik albo wstaisz je nawet w tym wątku.

Rybka74
26-02-2010, 10:21
albo wstaisz je nawet w tym wątku. bez przesady .... są wnętrza kuchni, są i łazienek ...salonów .... !!!

damianexus
26-02-2010, 10:31
mnie nie zachwyca- monotonna i mdla. duzo ciekawsze realizacje przewijaly sie w tym watku. dwie rzeczy ktore mnie od razu raza- stojacy przy zlewie zaslania sobie plecami swiatlo i swietlowki w podswietlonej szybie jakos za blisko sa i nie rozswietlaja jej rownomiernie, choc moze taki mial byc efekt

Dziękuję bardzo również za tą opinię :) Taka była koncepcja żeby była monotonna i mdla :) tylko my nazywamy to bardzo zimna i jednolita:)
Cenimy bardzo dobie prostote i równe formy. Tak urządzamy cały dom oraz jego architekture.
Co do swiatła w wyspie i jej nierównomiernego rozmieszczenia to aprat słabej jakośc ma to do siebie ze wyostrza światło i powoduje przekłamania. zapraszam do obejrzenia na zywo:)
Co do zasłaniania sobie plecami światla to zostao to rozwiązane ponieważ sa dwa typy światła w kuchni- oprócz halogenowego jest jeszcz eświatło, które jest ukryte pod zabudową karton gips , które odbija światło od ściany przy oknie i swieci na zlew:)

damianexus
26-02-2010, 10:35
[quote="nutka1"]Damian bardzo ładna kuchnia, poproszę na priv o podanie jej ceny i gdzie była zamawiana.Ta kuchnia tak mnie zachęciła, że chciałabym pooglądać inne twoje wnętrza.Może załozysz dziennik albo wstaisz je nawet w tym wątku.[/quote

dziękuję bardzo. tak piekarnik t oGorenje - polecam go z czystym sumieniem bo naprawdę jest rewelacyjny w uzytkowaniu.
Pokaże inne swoje wnętrza rownież , oczywiście w odrębnych wątkach i jestem na etapie zakładania dziennika.

Nie chciałbym wklejac teraz lazienki bo jeszcz szafeczka nie gotowa pod umywalke:)
Ale od początku budowy mysle tylko o tym by pokazac na forum efekt koncowy:)

glowac
26-02-2010, 11:10
damianexus czy mogę prosić na PW namiar na firmę, która robiłam Ci szkło na ścianie w kuchni i cenę za m2 i za montaż?

Z-Core
26-02-2010, 11:16
Damianexus, widzę że mamy podobne podejście do wnętrz. Zimno i prosto :) Chyba jeszcze kuchni za bardzo nie używasz ale może już sobie wyrobiłeś opinię o użytkowaniu frezowanych uchwytów. Też takie planuję, ale nieco obawiam się funkcjonalności.

damianexus
26-02-2010, 11:42
Kuchnię uzytkuje juz od pewnego czasu. Jeszcze nie pelna para ale lodowka uzytkowana jest od miesiecy tak samo zmywarka i blatt roboczy. Frezowane fronty przeszkadzaja jedynie przy otwarciu zmywarki , twedy trzeba zrobic to 2 lapkami. Te szafki chodza tak lekko , że naprawde otwarcie ich nie sprawia żadnego problemu.

ANNNJA
26-02-2010, 12:27
mi też Damiana kuchnia się podoba!!!, biała, sterylna prosta duże dzielenia, brak pierdułeczek-półeczek....(są ok, ale jak za dużo to ........)
gres znam,....mam z tego samego żrodla, położyliśmy na 2mm, koleżanka na 1,5mm a ty piszesz że na 1mm ??

ten z fugą 1,5mm wygląda dużo lepiej niż u nas 2mm, a u Ciebie 1mm to pewnie jeszcze lepiej!!! prawie jakby szkło położył na całości,
ja się troche obawiałam wlaśnie ze względu na ogrzewanie,

prawdziwy.anika
26-02-2010, 13:36
mnie takze,mimo iz bede wybierac zupelnie inny styl kuchni dla siebie,podoba sie kuchnia Damiana...minimalizm w najczystszej postaci,chociaz przy intensywnym uzytkowaniu,jezeli sa w domu jeszcze do tego dzieci,na pewno bedzie mniej minimalistycznie i katalogowo :)
ale coz,nie my jestesmy dla kuchni,tylko kuchnia dla nas :wink:
tez tak jak inni bardzo chetnie obejze inne Twoje wnetrza :D

damianexus
26-02-2010, 14:01
przynajmiej będzie motywacja żeby zatrudnić sprzątaczkę:)

majka112
26-02-2010, 22:07
Sprzątaczke chyba koniecznie.
Kuchnia ładna, tylko jak dla mnie jakas taka zimna, mało przytulna. Ale to juz rzecz gustu , grunt,że się podoba domownikom.
Ale utrzymanie jej w czystości normalnie uzytkując- jak dla mnie niemożliwe.
Bez gosposi ani rusz. :wink:

anetka82
27-02-2010, 16:54
gratuluje bardzo ladna kuchnia uwilbiam takie cieplo-sterylne wnetrza..pozdrawiam

Nefer
27-02-2010, 18:46
Doszło czarne szkło pomiędzy szafkami a blatem - ale to jeszcze nie koniec...jeszcze troszkę ...

http://lh5.ggpht.com/_O2ApINdcJzQ/S4lF_0WgiLI/AAAAAAAAJDE/PbT3OZZyTnI/s640/IMG_2068.JPG

ellaj
27-02-2010, 19:17
Nefer, a co to za czajnik z czerwona wstawka?

Nefer
27-02-2010, 19:35
A to zwyczajny czajnik Amica w kolorze bordowy metalic :)

ellaj
27-02-2010, 20:12
Caly czerwony? Myslalam, ze tylko ma wstawke. Ale i tak ladny.
Mysle o jakims czerwonym elemencie w kuchni, ale to dopiero zobacze na koniec, jak juz bedzie kuchnia czy w ogole bedzie pasowalo cos takiego czy lepiej stalowy.

Nefer
27-02-2010, 20:14
To jest ten : Noblis Red

http://www.amica.com.pl/produkty/images/mc/2724/KI3012.jpg

MonikaC
27-02-2010, 20:15
Doszło czarne szkło pomiędzy szafkami a blatem - ale to jeszcze nie koniec...jeszcze troszkę ...

http://lh5.ggpht.com/_O2ApINdcJzQ/S4lF_0WgiLI/AAAAAAAAJDE/PbT3OZZyTnI/s640/IMG_2068.JPG

No super teraz wygląda - szyba dodała jej charakteru i drapieżności.

ellaj
27-02-2010, 20:17
Nefer, super to wszystko u Ciebie wyglada.
W ogole caly dom, nie tylko kuchnia.

Nefer
27-02-2010, 20:27
A dzięki serdeczne za dobre słowo :)

minkapinka
27-02-2010, 20:41
damianexus fajnie :) a jakie kuchnia ma wymiary?

damianexus
27-02-2010, 21:00
kuchnia ma około 19metrów i jest połączona z jadalnią o powierzchni 9 metrów czyli razem tworzy 28metrów dodatkowow jest otwarta na hall

rosa
28-02-2010, 08:32
Dopiero teraz przeczytałem opinie na temat naszej kuchni i odpowiadam:
- kuchnia jest w kolorze żółtym i niebieskim. Ma wstawki koloru pomarańczowego. Blat jest z ciemnoszarego i niebieskiego granitu (labradoryt)
Nie ma ani kawałka koloru, który wywołał burzę: moreli, czy tez brzoskwini. Połączenie go z niebieskim byłoby fatalne i nie w naszym guście.
- projekt jest architekta wnętrz chyba z 2005r., przez nas zaakceptowany.
- stół, krzesła, czajnik i zegar są tymczasowe. "Dekoracje" są też do usunięcia. Ci co zbudowali już dom, to wiedzą,że wykańczanie domu wykańcza finansowo!
- kuchnia jest otwarta na jadalnię i salon, a więc siłą rzeczy okno kuchni musi być w tym samym wystroju co wykusz jadalni; a tam są zasłony i firanki.

rosa
28-02-2010, 08:46
Teraz chciałbym się odnieść co do niektórych wypowiedzi.
- z przykrością czytałem niektóre inwektywy. Przegięciem pały było na przykład to,że "niebieski odchudza"! Kogo? Moja żona ma 167cm i waży 65kg. Jest gimnastyczką sportową. Ja mam 181cm i ważę 79kg. Jak można pisać takie rzeczy nie znając osób, których to dotyczy.
- mamy odrazę do sztampy i byle jakości - to widać u nas w domu i w ogrodzie
- ja rozumiem,że trzeba podążać za trendami mody, czyli być trendowatą (nie mylić z trędowatą!) ale trzeba być choć trochę sobą. Życie jest dzięki temu dużo piękniejsze i świat też jest bardziej urozmaicony. Zobaczcie jaka jest kolorowa natura!

prawdziwy.anika
28-02-2010, 09:24
mnie sie on akurat najmniej podoba, choć jestem gadżeciara :oops:
tez nie padlam na kolana,ale lubie sie orientowac co w trawie piszczy w nowosciach
po zlokalizowaniu jego ceny w necie(ok 9 tys :o )calkiem stracilam zainteresowanie :lol:

prawdziwy.anika
28-02-2010, 09:29
Teraz chciałbym się odnieść co do niektórych wypowiedzi.
- z przykrością czytałem niektóre inwektywy. Przegięciem pały było na przykład to,że "niebieski odchudza"! Kogo? Moja żona ma 167cm i waży 65kg. Jest gimnastyczką sportową. Ja mam 181cm i ważę 79kg. Jak można pisać takie rzeczy nie znając osób, których to dotyczy.to nie byla akurat moja wypowiedz,ale wydaje mi sie,ze chyba potraktowales ja zbyt osobiscie?
niebieski naprawde jest uznawany za kolor niesprzyjajacy apetytowi i dziewczyny,ktore to mowily,nie pily do niczyjej tuszy :roll:

Sloneczko
28-02-2010, 10:39
Teraz chciałbym się odnieść co do niektórych wypowiedzi.
- z przykrością czytałem niektóre inwektywy. Przegięciem pały było na przykład to,że "niebieski odchudza"! Kogo?

No właśnie, gdzie tu inwektywa? :o
Ogólnie wiadomo, że np. kolor czerwony pobudza, niektórych za bardzo i ci właśnie, dla uspokojenia powinni siedzieć w niebieskościach ;)

rosa
28-02-2010, 11:37
Jestem pełen podziwu dla osób, które odważyły się na forum mieć własne zdanie. Dziękuję też tej 19-tce (w dużej większości kobiet), która do mnie napisała na priv. Postaram się im jak najszybciej odpisać i przesłać fotki o które mnie prosiły. Jeżeli dobrze pamiętam, to jedyny mężczyzna na forum wierzch,jak na chłopa przystało w tym babskim temacie kuchni zajął fajną postawę. Dzięki.
A to co napisała Renia to jest szczyt odwagi. Renia jesteś wielka! Sama prawie przeciw wszystkim. Masz to samo zdanie o aktualnym trendzie w modzie wystroju kuchni co my. 90% to same kopie. My też wolimy oryginał. W pewnym momencie myślałem,że Ty byłaś u nas,że nas znasz i wiesz dlaczego lubimy taki wystrój i takie kolory. Wenge, MDF, panele, itp. to tematy, które u nas nie istnieją. Być może dlatego,że już to mieliśmy i mamy bardzo niedobre o nich wspomnienia.

jaksie
28-02-2010, 11:58
A z jakiego materiału sa wykonane te niebieksie fronty?


Nie zauważyłam, żeby trendem były obecnie panele i "wenge" :roll:

Ewunia
28-02-2010, 12:04
Teraz chciałbym się odnieść co do niektórych wypowiedzi.
- z przykrością czytałem niektóre inwektywy. Przegięciem pały było na przykład to,że "niebieski odchudza"! Kogo?
:o ty się dobrze czujesz? :o
chyba jeszcze nigdy inwektyw nie słyszałeś, albo nie znasz znaczenia tego słowa :roll:
a o niebieskim w kuchni, to se np w feng shui poczytaj
niektórzy się stosują ;)

formalina
28-02-2010, 12:45
Nie zauważyłam, żeby trendem były obecnie panele i "wenge" :roll:
Trendem może nie, ale w salonach sprzedaży mebli wciąż króluje wenge - sami właściciele/kierownicy przyznają, że to po prostu najczęściej wybierany kolor, w związku z czym w ofercie jest go najwięcej. A jak człowiek zapragnie np. stołu w jakimś mało popularnym kolorze (akurat mam mieszkanie urządzone w takich kolorach, że wenge mi nijak nie pasuje), to musi się porządnie naszukać, a i to bez gwarancji powodzenia.

joliska
28-02-2010, 12:49
Nie zauważyłam, żeby trendem były obecnie panele i "wenge" :roll:
Trendem może nie, ale w salonach sprzedaży mebli wciąż króluje wenge - sami właściciele/kierownicy przyznają, że to po prostu najczęściej wybierany kolor, w związku z czym w ofercie jest go najwięcej. A jak człowiek zapragnie np. stołu w jakimś mało popularnym kolorze (akurat mam mieszkanie urządzone w takich kolorach, że wenge mi nijak nie pasuje), to musi się porządnie naszukać, a i to bez gwarancji powodzenia.

A możesz podać, jakiż to kolor? Tradycyjne wybarwienia drewna są w ofercie wszystkich liczących się firm...

formalina
28-02-2010, 12:55
90% to same kopie.
A ja zapytam: i co z tego?
Podobają mi się białe, minimalistyczne kuchnie. Mam w nosie fakt, że mogą być "modne", że połowa osiedla może mieć takie same... a co mnie to obchodzi? Czy ja robię kuchnie na pokaz, żeby na siłę przekonywać wszystkich (i samą siebie) o swojej rzekomej oryginalności i obrzydzeniu do sztampy? Nie, robię kuchnię dla siebie, bo taka mi się podoba, taka jest dla mnie funkcjonalna... a że ktoś będzie miał bardzo podobną? No i świetnie, to go jeszcze pochwalę za dobry gust, bo też będzie mi się podobała :)

formalina
28-02-2010, 13:02
A możesz podać, jakiż to kolor? Tradycyjne wybarwienia drewna są w ofercie wszystkich liczących się firm...
Trudno mi nazwać jednoznacznie ten kolor, moje poszukiwania wyglądają tak, że chodzę z deską w torebce i przykładam ją kolejno do interesujących mnie mebli w różnych wybarwieniach :D Poszukuję prostych w formie, jasnych mebli - maksymalnie rozbielony kolor, coś w stylu jesionu, nie wiem, jak go nazwać. I na razie nie znalazłam jeszcze nic, co by mi odpowiadało/pasowało.

joliska
28-02-2010, 13:11
A możesz podać, jakiż to kolor? Tradycyjne wybarwienia drewna są w ofercie wszystkich liczących się firm...
Trudno mi nazwać jednoznacznie ten kolor, moje poszukiwania wyglądają tak, że chodzę z deską w torebce i przykładam ją kolejno do interesujących mnie mebli w różnych wybarwieniach :D Poszukuję prostych w formie, jasnych mebli - maksymalnie rozbielony kolor, coś w stylu jesionu, nie wiem, jak go nazwać. I na razie nie znalazłam jeszcze nic, co by mi odpowiadało/pasowało.

Bo tak trzeba... Też chodziłam z kawałkiem panela i szukałam mebli, z którymi silnie usłojony dąb się nie pogryzie... I znalazłam: naturalne wenge
:lol:

monikaa13
28-02-2010, 13:13
Jestem przekonana, że fajnej, modnej kuchni białej czy wenge nie ma nawet 1/5 osiedla więc nie wiem czy to taka norma. Osobiście nie widziałam u nikogo na żywo takiej kuchni więc dla mnie nie jest to takie oczywiste, że wszyscy mają. Tak samo jak z kuchnią na pokaz. Mi się podobają wenge i całkiem możliwe, że taką sobie zrobię. Po co mam robić inną, skoro niebieskie np. mi się nie podobają.
Oglądając kuchnie znajomych wiem dokładnie, że takich właśnie nie chcę. Każdy ma jak dla mnie zwykłą (nie wenge) kuchnię więc u nas wenge to na pewno jest coś nowego.

Pomyślcie jaki odsetek polskich kuchni pokazanych jest na forum...bardzo niski. Te kuchnie są fajne. Większość to jednak szare zwyklaki więc spokojnie kuchnia wenge na pewno zwyklakiem ni ejest.

jaksie
28-02-2010, 13:22
szare zwyklaki

Jako maniaczka szarości, wypraszam sobie :lol:

Nefer
28-02-2010, 13:30
szare zwyklaki

Jako maniaczka szarości, wypraszam sobie :lol:

Bo teraz to właśnie szary wychodzi na prowadzenie :):) Spoko :):)

monikaa13
28-02-2010, 13:34
szare zwyklaki

Jako maniaczka szarości, wypraszam sobie :lol:

:D Chodziło mi oczywiście o taką przenośnię. Absolutnie nie uważam szarych kuchni za zwykłe :D
Szary teraz jest bardzo na topie i jest śliczny swoją drogą.

Renia
28-02-2010, 13:54
1.A to co napisała Renia to jest szczyt odwagi. Renia jesteś wielka! Sama prawie przeciw wszystkim.


2. W pewnym momencie myślałem,że Ty byłaś u nas,że nas znasz i wiesz dlaczego lubimy taki wystrój i takie kolory.

1. Eeeee tam, pojechałam za bardzo ...... :oops:
Lubię tak sama przeciw wszystkim, ot co .... przynajmniej nudno nie jest :D
cholerną, niepoprawną indywidualistką jestem

2. Jakoś tak czasem wyczuwam ludzi, ich duszę, to jest wszystko między wierszami napisane (w postach), tylko trzeba umieć czytać
Pozdrawiam

agnie-cha
28-02-2010, 14:05
mmmmhhhh.......


rosa : po kuchni widać, że żona jest zdecydowaną osobą i nie ulega modzie tylko dopasowuje wnętrze do siebie a nie odwrotnie, super !
z tym zdecydowaniem to u mnie jest akurat przeciwnie.

prawdziwy.anika
28-02-2010, 14:07
Jestem pełen podziwu dla osób, które odważyły się na forum mieć własne zdanie.

.......................................
A to co napisała Renia to jest szczyt odwagi.
czyli rozumiem,ze podziwiasz tez tych,ktorzy mieli wlasne zdanie inne od Reni?to dobrze

co do szczytu odwagi,to nic z odwaga nie ma wspolnego,poniewaz Renia juz napisala chyba nie poraz pierwszy,ze
cyt
"Lubię tak sama przeciw wszystkim, ot co .... przynajmniej nudno nie jest"
czyli ja rozumiem,ze Renia chociazby miala podobne zdanie do innych,to wystapi w opozycji,poniewaz lubi dym
:D

nie przeczytales dokladnie watku,co potwierdza Twoja wypowiedz,gdzie podawales wymiary swoje i zony,lub zwyczajnie nie chcesz widziec jakie byly koleje dyskusji i co kto pierwszy powiedzial

i mysle,ze dajmy juz spokoj z lansowaniem tego tematu i swojej wyjatkowosci(proponuje zalozyc dziennik i tam przeniesc te zachwyty),bo robi sie tutaj tragikomiczna powiesc w odcinkach o niebieskiej kuchni,przeplatana ochami i achami nad reszta domu i ogrodem,ktora nic nie ma wspolnego z tytulem watku :roll:

Ewunia
28-02-2010, 14:16
Jakoś tak czasem wyczuwam ludzi, ich duszę, to jest wszystko między wierszami napisane (w postach), tylko trzeba umieć czytać
ojejku
a pozostali ani wyczucia, ani czytania ze zrozumieniem http://img692.imageshack.us/img692/593/icontwistedn.gif

Renia
28-02-2010, 14:21
czyli ja rozumiem,ze Renia chociazby miala podobne zdanie do innych,to wystapi w opozycji,poniewaz lubi dym
:D
tak jak większość na tym forum - łapiesz za pojedyncze słowa, nie łapiąc sedna, czegoś co jest w podtekście, w domyśle
ale to wyższa szkoła jazdy, więc sie nie dziwię

w ten sposób "rozbierając" czyjąś wypowiedź można podważyć wszystko

ale nic to - znikam już, dość udowadniania, że mam garba

prawdziwy.anika
28-02-2010, 14:43
Reniu,bardzo lubie lapac za slowka :D bardzo duzo pojedyncze zdania powtarzane przez autora kilkakrotnie,potrafia powiedziec o tym co tenze naprawde mysli :D
zrobilas zadyme chcac odebrac prawo innym do ich osobistej oceny,pomimo iz Tobie nikt tego prawa nie chcial odebrac i nikt nie skrytykowal Ciebie personalnie za pozytywna ocene
kazdy moze powiedziec-nie podoba mi sie,a jezeli jest sie nastawionym tylko na pozytywne oceny i ma sie problemy z przyjmowaniem krytyki,lepiej zalozyc sobie wlasny watek i jest wtedy o wiele wieksze prawdopodobienstwo,ze tam beda same zachwyty :D

ANSEXXX
28-02-2010, 14:52
brak

ANSEXXX
28-02-2010, 14:55
brak

monah
28-02-2010, 14:58
[quote=miracle8512]Moje pytanie czy powinnam nalegać na wymianę blatu bo się da, a oni jedynie wciskają mi bzdury czy to jednak oni mają rację
ręce opadają

no, ręce opadają aż do podłogi...
u mnie też były krzywe ściany jak jasna cholera, ale stolarze zrobili na miejscu dokładnie pomiary, w zakładzie docięli, na miejscu poprawili - w żadnym miejscu nic nie odstaje.
jak się sprawa zakończyła?

ANSEXXX
28-02-2010, 15:16
brak

żebro
28-02-2010, 15:44
Nie wiecie jak mam wstawić zdjęcia mojej kuchni ?

Renia
28-02-2010, 15:48
NIE ZACZYNAĆ Z RENIĄ - bo pożali się moderatorowi :D :D :D :D
a co, dostałeś w doopę ?
zdawało Ci się, że będziesz mógł na priva bez końca przysyłać głupie teksty?
ja szybko robię porządek

Renia
28-02-2010, 15:49
byś sie przynajmniej tym nie chwalił :wink:

qqlio
28-02-2010, 15:54
Kuchnia z mala jadalnia (wszystko otwate na salon)

http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0210/suc53107a669.jpg (http://wgrajfoto.pl)
http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0210/suc53108a539.jpg (http://wgrajfoto.pl)
http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0210/suc531095b5d.jpg (http://wgrajfoto.pl)

Pozdrawiam

najsk
28-02-2010, 16:00
U mnie stolarz też przycinał blaty na miejscu i nie wyobrażam sobie, żeby mogło być inaczej!
No a teraz pora, żeby pokazać moją świeżutką kuchenkę. Mebelki stoją na swoim miejscu dopiero od 4 dni. Wprawdzie nie jest tak duża i elegancka jak wasze kuchnie, ale już ją lubię. Brakuje jeszcze wielu dekoracyjnych drobiazgów, które tworzą klimat, ale uzupełnię je z czasem. Największy problem mam z lampami. Nie mam pojęcia, jakie mają być. Musze jeszcze pobuszować po internecie i okolicznych sklepach. Muszę tez dokupić krzesła, bo te widoczne na zdjęciach są od tarasowego stołu. No i pozostaje zagospodarowanie ścianki nad stołem. Musze nad nią pomyśleć.
A zatem...
początek:
http://lh6.ggpht.com/_QoNzeQF6A-Q/S4o_al2pchI/AAAAAAAAB-c/PqL4TWESwUw/s400/DSC05184.JPG

i po montażu mebli:
http://lh5.ggpht.com/_QoNzeQF6A-Q/S4qBiliU7NI/AAAAAAAACCI/CBpk2uC1C7c/s400/DSC05205.JPG
http://lh5.ggpht.com/_QoNzeQF6A-Q/S4qBk_hTpaI/AAAAAAAACCQ/Eqsuq-7Yd5M/s400/DSC05207.JPG
http://lh4.ggpht.com/_QoNzeQF6A-Q/S4qBjkCLnlI/AAAAAAAACCM/ol5NIXvilxc/s400/DSC05206.JPG
http://lh6.ggpht.com/_QoNzeQF6A-Q/S4qBljiFMrI/AAAAAAAACCU/MXgqBAW_w5s/s400/DSC05208.JPG
http://lh3.ggpht.com/_QoNzeQF6A-Q/S4qBmlxilsI/AAAAAAAACCY/W-jR42mmpcg/s400/DSC05209.JPG
http://lh6.ggpht.com/_QoNzeQF6A-Q/S4qBnqOtbCI/AAAAAAAACCc/poaBR8dmejA/s400/DSC05210.JPG
http://lh4.ggpht.com/_QoNzeQF6A-Q/S4qBubNUqMI/AAAAAAAACC4/kb6XdaH11Us/s400/DSC05204.JPG

widok od strony jadalni i salonu
http://lh5.ggpht.com/_QoNzeQF6A-Q/S4qBrP_C9EI/AAAAAAAACCs/t-a7pa4vAho/s400/DSC05214.JPG
http://lh6.ggpht.com/_QoNzeQF6A-Q/S4qBpZ8ywfI/AAAAAAAACCk/A2BtAivw2VM/s400/DSC05212.JPG
http://lh4.ggpht.com/_QoNzeQF6A-Q/S4qBotKHUGI/AAAAAAAACCg/EP_o70Dolvk/s400/DSC05211.JPG

Kolor frontów nieco przekłamany . W rzeczywistości nie sa aż tak żółte lecz lekko kremowe z widocznymi słojami, tak jak na poczatkowych zdjeciach.

ANSEXXX
28-02-2010, 16:05
brak

żebro
28-02-2010, 16:12
A to moja kuchnia , połączyłam lakier z palisandrem ..[img]www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c2de32ec00e28bb3.html

ellaj
28-02-2010, 16:14
QQlio, powiedz mi prosze co to za krzesla i zegar masz w jadalni.

ANSEXXX
28-02-2010, 16:18
brak

monikaa13
28-02-2010, 16:24
Na pierwszy rzut oka nie widać ale faktycznie ta cała lodówka zdecydowanie za nowoczesna. Lepsza byłaby w zabudowie.
Kuchnie zupełnie nie mój styl ale wygląda świetnie. Lubię jak jest wszystko przemyślane i dobrane do siebie. Całość bardzo ok. :)

monikaa13
28-02-2010, 16:26
A to moja kuchnia , połączyłam lakier z palisandrem ..[img]www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c2de32ec00e28bb3.html

Wstawiaj wstawiam to zdjęcie bo kuchnia jest super. Poprobuj może sam, a na razie ci pomogę (później mogę usunąć)

http://images49.fotosik.pl/266/c2de32ec00e28bb3med.jpg

Elena76
28-02-2010, 16:27
U mnie stolarz też przycinał blaty na miejscu i nie wyobrażam sobie, żeby mogło być inaczej!
No a teraz pora, żeby pokazać moją świeżutką kuchenkę. Mebelki stoją na swoim miejscu dopiero od 4 dni. Wprawdzie nie jest tak duża i elegancka jak wasze kuchnie, ale już ją lubię. Brakuje jeszcze wielu dekoracyjnych drobiazgów, które tworzą klimat, ale uzupełnię je z czasem. Największy problem mam z lampami. Nie mam pojęcia, jakie mają być. Musze jeszcze pobuszować po internecie i okolicznych sklepach. Muszę tez dokupić krzesła, bo te widoczne na zdjęciach są od tarasowego stołu. No i pozostaje zagospodarowanie ścianki nad stołem. Musze nad nią pomyśleć.
A zatem...


Kolor frontów nieco przekłamany . W rzeczywistości nie sa aż tak żółte lecz lekko kremowe z widocznymi słojami, tak jak na poczatkowych zdjeciach.



wiem ze ni9e należy krytykować gustów lecz pozwolę sobie na jednen wpis Kuchnia ładna lubię ten styl aczkolwiek zostało zniweczone to co jest piękne


wybacz ale ta kostkarka nie pasuje tam :( jest to moja pierwsza krytyka < nie mam do niej prawa , ale jako wykonawca muszę Ganić tych co robią projekty za popełnione babole < biorą kasę i powinni przekonać inwestora o złym dobraniu osprzętu -przepraszam jeżeli uraziłem ale masz piękna kuchnię mimo tego babola

Mnie osobiście kostkarka nie razi... :roll: to już raczej powiedziałabym, że zlew jest nieco przytłaczający, ale ogólnie bardzo mi się podoba, chociaż moja kuchnia będzie w zupełnie innym stylu.

najsk
28-02-2010, 16:29
wiem ze ni9e należy krytykować gustów lecz pozwolę sobie na jednen wpis Kuchnia ładna lubię ten styl aczkolwiek zostało zniweczone to co jest piękne


wybacz ale ta kostkarka nie pasuje tam jest to moja pierwsza krytyka < nie mam do niej prawa , ale jako wykonawca muszę Ganić tych co robią projekty za popełnione babole < biorą kasę i powinni przekonać inwestora o złym dobraniu osprzętu -przepraszam jeżeli uraziłem ale masz piękna kuchnię mimo tego babola
_________________
ANSEDREW - KERES DAWA TA CI- Jak czegoś nie wiesz to się pytaj ;bo ja wiecznie żyć nie będę

Krytykę przyjmuje z pokorą i wcale sie nie gniewam. Lodówka kupiona była duuuużo wczesniej , gdy w planie była zupełnie inna kuchnia. Nie stać mnie na wymiane całego sprzętu , wiec została. Przyznam , ze mięliśmy problem z jej umiejscowieniem. No i wyszło , jak wyszło... Cieszę sie jednak, ze reszta Ci się podoba :wink:

qqlio
28-02-2010, 16:36
QQlio, powiedz mi prosze co to za krzesla i zegar masz w jadalni.
Zegar - nie pamietam. Jakis w miare "low cost" marketowy
Krzesla - brw reset. Ladnie wygladaja, ale sie dosc niszcza - mysle, ze jednak meble powinny byc z litego drewna a nie okleinowane.
Kiedys dorzuce jeszcze jakies foty i innego ujecia.
Pozdrawiam

ANSEXXX
28-02-2010, 16:38
brak

żebro
28-02-2010, 16:40
W takim razie próbuję dalej i dziękuję monikaa13 .. http://images49.fotosik.pl/266/c2de32ec00e28bb3med.jpg , http://images37.fotosik.pl/261/8670a1821390f665med.jpg

monikaa13
28-02-2010, 16:42
W takim razie próbuję dalej i dziękuję monikaa13 .. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/692728bcec49bf8c.html , http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8670a1821390f665.html

Dobrze ale zamiast linku .html musisz wstawić link z rozszerzeniem .jpg. Znajdziesz do klikając na swoje zdjęcie prawym klawiszem myszy i wybierając "Właściwości". Skopiuj go i wstaw tak samo jak powyższy. Będzie ok.

żebro
28-02-2010, 16:51
zrobiłam tak jak pisałaś i niestety jest to samo ..

prawdziwy.anika
28-02-2010, 17:02
zebro,no bardzo mi sie podoba :D

asizo
28-02-2010, 17:06
A to moja kuchnia , połączyłam lakier z palisandrem ..[img]www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c2de32ec00e28bb3.html

Wstawiaj wstawiam to zdjęcie bo kuchnia jest super. Poprobuj może sam, a na razie ci pomogę (później mogę usunąć)

http://images49.fotosik.pl/266/c2de32ec00e28bb3med.jpg

zebro, super :)

żebro
28-02-2010, 17:06
Dziękuję , mi też ...

ANSEXXX
28-02-2010, 17:33
:wink: ładna kuchnia -zmieniłbym relingi i widać ze górne 320 trzymają lico z HL dobrze ,lecz wymiar wysokości frontów HL- jest lecz zbyt duża różnica miedzy wysokością cokołów < widac że jest zachowana symetryczność i jeżeli tak robił fronty pasował do wysokości to powiniem łapać wymiar wysokości HLi go podzielić ----- ogólnie ładna kuchnia

żebro
28-02-2010, 18:00
Dyskutowałam o tym z producentem w fazie projektowej ale przekonał mnie żeby jednak tak zrobić ponieważ wszystkie te boczne drzwiczki są o jednej wysokości .

agnie-cha
28-02-2010, 18:21
najsk : super kuchnia , mój klimacik, najbardziej zaintrygował mnie okap i płytki na podłodze.
jeszcze pytanko ; czy Twój dom to Z18 z Z500?

Ash5
28-02-2010, 18:26
A to moja kuchnia , połączyłam lakier z palisandrem ..[img]www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c2de32ec00e28bb3.html

http://images49.fotosik.pl/266/c2de32ec00e28bb3med.jpg
wow, ale inna... fajna...

esor
28-02-2010, 18:31
żebro, piękna kuchnia :) Ja chcę połączyć palisander z czarnymi lakierowanymi frontami, ale długo nie mogłam zdecydować - białe, czy czarne :)

żebro
28-02-2010, 18:49
Palisander z czarnym też dobrze się komponuje bo widziałam w jakimś sklepie meblowym pod warunkiem że zrobisz go w połysku , moje jasne drzwiczki też są w połysku a fornir w macie . Palisander sama wybierałam u importera bo są różne odcienie a mi chodziło o ciepły odcień ..

najsk
28-02-2010, 19:19
najsk : super kuchnia , mój klimacik, najbardziej zaintrygował mnie okap i płytki na podłodze.
jeszcze pytanko ; czy Twój dom to Z18 z Z500?

Tak, to właśnie mój domek :wink:

ANSEXXX
28-02-2010, 20:22
Dyskutowałam o tym z producentem w fazie projektowej ale przekonał mnie żeby jednak tak zrobić ponieważ wszystkie te boczne drzwiczki są o jednej wysokości .

:wink: :wink: :wink:

oszukał Ciebie - ale jeżeli Tobie to ni9e przeszkadza to TAK MA BYĆ :wink:

żebro
28-02-2010, 20:26
Dyskutowałam o tym z producentem w fazie projektowej ale przekonał mnie żeby jednak tak zrobić ponieważ wszystkie te boczne drzwiczki są o jednej wysokości .

:wink: :wink: :wink:

oszukał Ciebie - ale jeżeli Tobie to ni9e przeszkadza to TAK MA BYĆ :wink:

Mnie nie oszukał , tylko doradzał a decyzję podjęłam sama bo tak mi się bardziej podobało , a uważam że jakby te dolne drzwiczki były dłuższe to wtedy źle to by wyglądało .

ANSEXXX
28-02-2010, 21:09
jeżeli Tak sama wybrałaś to tak ma być - to nas ma to cieszyć a nie innych lecz wiele osób robi na pokaz -pozdrawiam

dorota21
28-02-2010, 21:29
:wink: ładna kuchnia -zmieniłbym relingi i widać ze górne 320 trzymają lico z HL dobrze ,lecz wymiar wysokości frontów HL- jest lecz zbyt duża różnica miedzy wysokością cokołów < widac że jest zachowana symetryczność i jeżeli tak robił fronty pasował do wysokości to powiniem łapać wymiar wysokości HLi go podzielić ----- ogólnie ładna kuchnia
Przepraszam, ale możesz mi podać taka wersję dla (bez obrazy) kucharek, bo nie łapię o co chodzi z tym HL i HLi.

prawdziwy.anika
28-02-2010, 21:33
zebro,mam takie pytanie...
na scianie widze,ze jest ta sama plyta z ktorej sa meble (?)
czy ona jest na scianie w takiej samej grubosci?jak zostala zamontowana?

ANSEXXX
28-02-2010, 21:47
zebro,mam takie pytanie...
na scianie widze,ze jest ta sama plyta z ktorej sa meble (?)
czy ona jest na scianie w takiej samej grubosci?jak zostala zamontowana?

jeżeli pomogę w wyjaśnieniu tego zapytania _ to sie nazywa Ekran który może być takiej samej grubości jak Korpusy czy fronty może być dowolnej grubości -,mocowanie na klej montażowy plus kołki w miejscach za szafkami < na ekranie stosuje sie zawieszenie szafek górnych na listwie montażowej która była zastosowana w tym przypadku i dlatego powinno być zastosowanie kołkowania i przyklejenia ekranu

żebro
28-02-2010, 22:51
zebro,mam takie pytanie...
na scianie widze,ze jest ta sama plyta z ktorej sa meble (?)
czy ona jest na scianie w takiej samej grubosci?jak zostala zamontowana?

Anika , firma która robiła mi meble najpierw zawiesiła szafki a potem wstawiła elementy fornirowane w wolne miejsca i to jest materiał z którego są zrobione fronty i mają taką samą grubość . Jakby fornir był za szafkami niepotrzebnie bym zapłaciła za ten materiał . Poza tym były wieszane półki szklane z ledami i nie mogło to być inaczej zmontowane .. Za zlewem zamontowali mi szybę przezroczystą żeby zabezpieczyć go dodatkowo przed wodą .

aneet
28-02-2010, 23:02
A to moja kuchnia , połączyłam lakier z palisandrem ..[img]www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c2de32ec00e28bb3.html

Wstawiaj wstawiam to zdjęcie bo kuchnia jest super. Poprobuj może sam, a na razie ci pomogę (później mogę usunąć)

http://images49.fotosik.pl/266/c2de32ec00e28bb3med.jpg


piękna:), robi wrażenie:)

żebro
28-02-2010, 23:09
A to moja kuchnia , połączyłam lakier z palisandrem ..[img]www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c2de32ec00e28bb3.html

Wstawiaj wstawiam to zdjęcie bo kuchnia jest super. Poprobuj może sam, a na razie ci pomogę (później mogę usunąć)

http://images49.fotosik.pl/266/c2de32ec00e28bb3med.jpg


piękna:), robi wrażenie:)

Dziękuję , uczę się wstawiać fotki i jak mi się uda to jutro wstawię jeszcze kilka , bo słupki z lodówką , piekarnikiem i cargiem wstawiłam w ścianę a z drugiej strony wyspy są same szuflady ale lakierowane .. pozdrawiam

ANSEXXX
28-02-2010, 23:22
zebro,mam takie pytanie...
na scianie widze,ze jest ta sama plyta z ktorej sa meble (?)
czy ona jest na scianie w takiej samej grubosci?jak zostala zamontowana?

Anika , firma która robiła mi meble najpierw zawiesiła szafki a potem wstawiła elementy fornirowane w wolne miejsca i to jest materiał z którego są zrobione fronty i mają taką samą grubość . Jakby fornir był za szafkami niepotrzebnie bym zapłaciła za ten materiał . Poza tym były wieszane półki szklane z ledami i nie mogło to być inaczej zmontowane .. Za zlewem zamontowali mi szybę przezroczystą żeby zabezpieczyć go dodatkowo przed wodą .


proszę abyś zrobiła fotkę z bliska wklejonego ekranu górą jaj i dołem mozesz przesłać na [email protected]

żebro
28-02-2010, 23:29
zebro,mam takie pytanie...
na scianie widze,ze jest ta sama plyta z ktorej sa meble (?)
czy ona jest na scianie w takiej samej grubosci?jak zostala zamontowana?

Anika , firma która robiła mi meble najpierw zawiesiła szafki a potem wstawiła elementy fornirowane w wolne miejsca i to jest materiał z którego są zrobione fronty i mają taką samą grubość . Jakby fornir był za szafkami niepotrzebnie bym zapłaciła za ten materiał . Poza tym były wieszane półki szklane z ledami i nie mogło to być inaczej zmontowane .. Za zlewem zamontowali mi szybę przezroczystą żeby zabezpieczyć go dodatkowo przed wodą .


proszę abyś zrobiła fotkę z bliska wklejonego ekranu górą jaj i dołem mozesz przesłać na [email protected]

Te "ekrany" składają się z trzech części , tylko że są zrobione w ten sposób że przechodzą słoje .. sory ansedrew ale nie będę latała nad szafkami ..

ANSEXXX
28-02-2010, 23:53
w takim razie nie mam więcej Pytań - opinie pozostawię sobie :D -pozdrawiam

Havena
01-03-2010, 10:30
http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0210/suc531095b5d.jpg (http://wgrajfoto.pl)

Jak otwierasz drzwi tarasowe?

qqlio
01-03-2010, 10:47
http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0210/suc531095b5d.jpg (http://wgrajfoto.pl)

Jak otwierasz drzwi tarasowe?

W zimie nie otwieram :-) Ale fajnie sie tak gapic na zewnatrz nawet przez zamkniete przy kawie itd.
Pozniej odsune stol nieco (wymierzone - miesci sie).
Generalnie cala idea powstala, zeby w sloneczne dni szyblo otworzyc taras i nawet wysunac stolik nieco na zewnatrz.
Choc na razie ksiezycowy stan dzialki do tego nie zacheca.
Oczywiscie oprocz tego sa jeszcze inne okna tarasowe (salon)
Pozdrawiam

empela
01-03-2010, 19:54
Moja kuchnia za ceglanymi ściankami :) Zamieszczam na prośbę forumowiczów z wątku "Cegła we wnętrzach".
Kuchnia nadal w trakcie urządzania - mieszkamy od niecałych dwóch tygodni, wciąż nie mam pomysłu na okno :( ale cała zabudowa sprawuje się wspaniale.

http://images44.fotosik.pl/266/91ebe43d12cd7192.jpg (http://www.fotosik.pl)

http://images36.fotosik.pl/154/125f9b1c70ccc66fmed.jpg (http://www.fotosik.pl)

http://images43.fotosik.pl/266/34de7689ce8bfd1bmed.jpg (http://www.fotosik.pl)

http://images35.fotosik.pl/121/cb3d9e2b7fdc0e9e.jpg (http://www.fotosik.pl)

agnie-cha
01-03-2010, 20:07
Bardzo ładnie !

Jaka to cegła, z CRH ? mogłabyś podać nazwę, ma bardzo ciepły odcień.

agulka_p
01-03-2010, 21:00
Mam pytanko co to za fronty palisander czy może coś innego? super wygląda :)

żebro
01-03-2010, 21:51
@żebro

piękna kuchnia - podpowiesz gdzie ją robiłaś?
chciałabym coś w bardzo podobnym kolorze (choć nie wiem, czy palisander też ma usłojenie jak to, co mam w głowie - twój ma idealny odcień) tyle że z czarnym blatem i czarnym szkłem na ścianie
widziałam to dawno dawno temu i nie mogę odnaleźć, a w marcu będę zamawiać kuchnię. i du.a :(

@Duś trochę szukałam tego forniru bo byłam w wielu studiach i znalazłam tylko w jednym , w studiu nataly na ursynowie . Miałam to szczęście że właściciel zabrał mnie do importera i razem wybieraliśmy odcień ponieważ było ich sporo , na miejscu odłożyliśmy tyle forniru ile było potrzeba na całą kuchnię i jeszcze obudowę akwarium bo też u nich robiłam wszystkie zabudowy i łazienkę .

żebro
01-03-2010, 21:55
@żebro

piękna kuchnia - podpowiesz gdzie ją robiłaś?
chciałabym coś w bardzo podobnym kolorze (choć nie wiem, czy palisander też ma usłojenie jak to, co mam w głowie - twój ma idealny odcień) tyle że z czarnym blatem i czarnym szkłem na ścianie
widziałam to dawno dawno temu i nie mogę odnaleźć, a w marcu będę zamawiać kuchnię. i du.a :(

@Duś trochę szukałam tego forniru bo byłam w wielu studiach i znalazłam tylko w jednym , w studiu nataly na ursynowie . Miałam to szczęście że właściciel zabrał mnie do importera i razem wybieraliśmy odcień ponieważ było ich sporo , na miejscu odłożyliśmy tyle forniru ile było potrzeba na całą kuchnię i jeszcze obudowę akwarium bo też u nich robiłam wszystkie zabudowy i łazienkę .

możesz wejść sobie na ich stronę www.nataly.pl bo tam jest moja kuchnia i ostatnio widziałam następną w palisandrze ....

miracle8512
01-03-2010, 21:59
[quote=miracle8512]Moje pytanie czy powinnam nalegać na wymianę blatu bo się da, a oni jedynie wciskają mi bzdury czy to jednak oni mają rację
ręce opadają

no, ręce opadają aż do podłogi...
u mnie też były krzywe ściany jak jasna cholera, ale stolarze zrobili na miejscu dokładnie pomiary, w zakładzie docięli, na miejscu poprawili - w żadnym miejscu nic nie odstaje.
jak się sprawa zakończyła?


zauważyłam że wywołana została moja wypowiedź , korzystając z forum i kilku odpowiedzi jakich udzielili mi forumowicze, na drugi dzień pojechałam do zakładu i uparłam się na wyminę blatu, mimo ich ponownych tłumaczeń że niekonieczne to dobrze wyjdzie, powiedziałam im że wiedziałam jakie mam ściany i dlatego nie wzięłam kuchni z ikei(nie mam nic do ikei-uważam że akurat kuchnie to oni mają ładne, ale trzeba wpasować się w wymiary)a zamówiłam u stolarza żeby uniknąć niespodzianek z niedopasowaniem mebli/blatu do ścian, Panowie przyznali mi rację i właśnie w piątek przywieźli nowy blat i go prawidłowo docięli, kończąc stwierdzeniem że gdyby przymocowali od razu listwy na blacie to bym nawet nie zauważyła.

pasie
01-03-2010, 22:14
zebro kuchnia super :D :D :D :D

http://images49.fotosik.pl/266/c2de32ec00e28bb3med.jpg

ja też rozważam takie połączenie, to dla mnie jedyna alternatywa dla całej białej kuchni :roll:

żebro
01-03-2010, 22:55
zebro kuchnia super :D :D :D :D

http://images49.fotosik.pl/266/c2de32ec00e28bb3med.jpg

ja też rozważam takie połączenie, to dla mnie jedyna alternatywa dla całej białej kuchni :roll:

Pasie dziękuję , ja chciałam ciepłe kolory , mąż ciemniejsze połączenie ale jakoś go przekonałam :D , nie mogę wstawić więcej zdjęć na forum bo mi nie wychodzi ale firma wstawiła ich kilka na swoją stronę www.nataly.pl w razie czego podam bo też mi się cały czas ona podoba moja kuchenka :wink:

pasie
01-03-2010, 23:05
żebro dzieki :) byłam, widziałam :P

żebro
01-03-2010, 23:47
żebro dzieki :) byłam, widziałam :P

Podoba Ci się ?

pasie
01-03-2010, 23:59
żebro dzieki :) byłam, widziałam :P

Podoba Ci się ?

tak, ta Twoja i jeszcze jedna :P ale drugiej części galerii nie obejrzałam, jutro dokończę :)

MIRAS41
02-03-2010, 09:14
U mnie stolarz też przycinał blaty na miejscu i nie wyobrażam sobie, żeby mogło być inaczej!
No a teraz pora, żeby pokazać moją świeżutką kuchenkę. Mebelki stoją na swoim miejscu dopiero od 4 dni. Wprawdzie nie jest tak duża i elegancka jak wasze kuchnie, ale już ją lubię. Brakuje jeszcze wielu dekoracyjnych drobiazgów, które tworzą klimat, ale uzupełnię je z czasem. Największy problem mam z lampami. Nie mam pojęcia, jakie mają być. Musze jeszcze pobuszować po internecie i okolicznych sklepach. Muszę tez dokupić krzesła, bo te widoczne na zdjęciach są od tarasowego stołu. No i pozostaje zagospodarowanie ścianki nad stołem. Musze nad nią pomyśleć.
A zatem...
początek:
http://lh6.ggpht.com/_QoNzeQF6A-Q/S4o_al2pchI/AAAAAAAAB-c/PqL4TWESwUw/s400/DSC05184.JPG

i po montażu mebli:
http://lh5.ggpht.com/_QoNzeQF6A-Q/S4qBiliU7NI/AAAAAAAACCI/CBpk2uC1C7c/s400/DSC05205.JPG
http://lh5.ggpht.com/_QoNzeQF6A-Q/S4qBk_hTpaI/AAAAAAAACCQ/Eqsuq-7Yd5M/s400/DSC05207.JPG
http://lh4.ggpht.com/_QoNzeQF6A-Q/S4qBjkCLnlI/AAAAAAAACCM/ol5NIXvilxc/s400/DSC05206.JPG
http://lh6.ggpht.com/_QoNzeQF6A-Q/S4qBljiFMrI/AAAAAAAACCU/MXgqBAW_w5s/s400/DSC05208.JPG
http://lh3.ggpht.com/_QoNzeQF6A-Q/S4qBmlxilsI/AAAAAAAACCY/W-jR42mmpcg/s400/DSC05209.JPG
http://lh6.ggpht.com/_QoNzeQF6A-Q/S4qBnqOtbCI/AAAAAAAACCc/poaBR8dmejA/s400/DSC05210.JPG
http://lh4.ggpht.com/_QoNzeQF6A-Q/S4qBubNUqMI/AAAAAAAACC4/kb6XdaH11Us/s400/DSC05204.JPG

widok od strony jadalni i salonu
http://lh5.ggpht.com/_QoNzeQF6A-Q/S4qBrP_C9EI/AAAAAAAACCs/t-a7pa4vAho/s400/DSC05214.JPG
http://lh6.ggpht.com/_QoNzeQF6A-Q/S4qBpZ8ywfI/AAAAAAAACCk/A2BtAivw2VM/s400/DSC05212.JPG
http://lh4.ggpht.com/_QoNzeQF6A-Q/S4qBotKHUGI/AAAAAAAACCg/EP_o70Dolvk/s400/DSC05211.JPG

Kolor frontów nieco przekłamany . W rzeczywistości nie sa aż tak żółte lecz lekko kremowe z widocznymi słojami, tak jak na poczatkowych zdjeciach.

Mi się bardzo podoba, faktycznie kostkarka troszkę nie pasuje ale to za jakieś 5 lat trzeba będzie ją wymienić to pomyślicie o innej :D A kostkarka to zawsze kostkarka jest tam pewnie nie bez przyczyny ;-)

żebro
02-03-2010, 10:45
zebro kuchnia super :D :D :D :D

http://images49.fotosik.pl/266/c2de32ec00e28bb3med.jpg

ja też rozważam takie połączenie, to dla mnie jedyna alternatywa dla całej białej kuchni :roll:

Pasie dziękuję , ja chciałam ciepłe kolory , mąż ciemniejsze połączenie ale jakoś go przekonałam :D , nie mogę wstawić więcej zdjęć na forum bo mi nie wychodzi ale firma wstawiła ich kilka na swoją stronę www.nataly.pl w razie czego podam bo też mi się cały czas ona podoba moja kuchenka :wink:

Pasie jak zrobisz mebelki to też mi ją pokaż jestem ciekawa jaki masz pomysł .. pozdrawiam

XX
02-03-2010, 11:30
żebro a mnie ciekawi okap - co to i jak sie sprawdza ? ijaka masz wysokosc pomieszczenia- tym samym jaka odleglosc od plyty. Ja mam 2.75 i nie moge dobrac okapu zeby byl wdlg standardów max 60cm nad plyta

żebro
02-03-2010, 11:54
żebro a mnie ciekawi okap - co to i jak sie sprawdza ? ijaka masz wysokosc pomieszczenia- tym samym jaka odleglosc od plyty. Ja mam 2.75 i nie moge dobrac okapu zeby byl wdlg standardów max 60cm nad plyta

XX okap Fabera , akurat nam się spodobał i go wzięliśmy . Sprawuje się fajnie , dobrze "wciąga" bo ma dobre parametry . Oczywiście jest podłączony do wentylacji bo obniżaliśmy specjalnie sufit. Składa się on z dwóch części i można go odpowiednio rozsunąć ale my nie chcieliśmy i dlatego jest wyżej niż 60 cm nad płytą , pozdrawiam

pasie
02-03-2010, 14:08
Żebro ofkors się pochwalę :)

a jeszcze priva Ci wysłałam :)

AskaK
02-03-2010, 16:11
Ja do askaK, napisz proszę co to za stół i jakie krzesła w Twoim domu. Proszę....
Stół z Agata Meble, krzesła również. :D Jakoś taniuśko te krzesła wyszły, 170zł sztuka z tego co pamiętam, a to lite drewno. :)

niulka39
02-03-2010, 21:34
Moja kuchnia;-)Głównie dąb i łupek.Niestety jeszcze bez paru detali takich jak okap,hokery i lampa nad wyspą.
http://lh5.ggpht.com/_rFlo-8dsfU0/S411LUrqnKI/AAAAAAAAAXQ/Ho1-_9hPJmo/s512/kuch2.JPG
http://lh3.ggpht.com/_rFlo-8dsfU0/S411U-aSiPI/AAAAAAAAAXY/djjggmDfq_g/kuch3.JPG
http://lh4.ggpht.com/_rFlo-8dsfU0/S411PPluiYI/AAAAAAAAAXU/frCGkxB125U/kuch1.JPG
http://lh5.ggpht.com/_rFlo-8dsfU0/S45U3UFxNLI/AAAAAAAAAaw/xW-dFzCp7gE/kuch4.JPG
http://lh5.ggpht.com/_rFlo-8dsfU0/S45U6bTptfI/AAAAAAAAAa0/7QSWza7B8d4/kuch5.JPG

basia228
02-03-2010, 21:51
A z czego masz blat?

żebro
02-03-2010, 21:52
zebro kuchnia super :D :D :D :D

http://images49.fotosik.pl/266/c2de32ec00e28bb3med.jpg

ja też rozważam takie połączenie, to dla mnie jedyna alternatywa dla całej białej kuchni :roll:

Pasie dziękuję , ja chciałam ciepłe kolory , mąż ciemniejsze połączenie ale jakoś go przekonałam :D , nie mogę wstawić więcej zdjęć na forum bo mi nie wychodzi ale firma wstawiła ich kilka na swoją stronę www.nataly.pl w razie czego podam bo też mi się cały czas ona podoba moja kuchenka :wink:

Pasie jak zrobisz mebelki to też mi ją pokaż jestem ciekawa jaki masz pomysł .. pozdrawiam

Pasie juz odpisałam .. miłego

niulka39
02-03-2010, 21:54
basia228
PostWysłany: Wto, 2 Marzec 2010 22:51 Temat postu:
A z czego masz blat?
Blat niestety zwykły laminat,ale za to pod kolor podłogi;-)

aneet
02-03-2010, 21:55
Moja kuchnia;-)Głównie dąb i łupek.Niestety jeszcze bez paru detali takich jak okap,hokery i lampa nad wyspą.
http://lh5.ggpht.com/_rFlo-8dsfU0/S411LUrqnKI/AAAAAAAAAXQ/Ho1-_9hPJmo/s512/kuch2.JPG
http://lh3.ggpht.com/_rFlo-8dsfU0/S411U-aSiPI/AAAAAAAAAXY/djjggmDfq_g/kuch3.JPG
http://lh4.ggpht.com/_rFlo-8dsfU0/S411PPluiYI/AAAAAAAAAXU/frCGkxB125U/kuch1.JPG


b. ladna ta Twoja kuchnia. Npisz jak sprawuje sie łupek w kuchni.

niulka39
02-03-2010, 21:59
Witaj!Łupek w kuchni jak i w łazienkach sprawuje się świetnie bo nic na nim nie widać.Jedynie co to przed użytkowaniem trzeba go porządnie zaimpregnować.Pozdrawiam

Hugo26
02-03-2010, 22:08
Witaj!Łupek w kuchni jak i w łazienkach sprawuje się świetnie bo nic na nim nie widać.Jedynie co to przed użytkowaniem trzeba go porządnie zaimpregnować.Pozdrawiam

fronty to lite drewno dębowe?
jaki koszt Twojej kuchni? calosć zamawiana u jednego dostawcy czy np. fronty gdzie indziej?

pozdrawiam

Sylwia73
02-03-2010, 22:27
Ja chciałam oficjalnie przeprosić właścicielkę kuchni że dałam się sprowokować i wyraziłam negatywną opinię o tej kuchni. Nie mam zamiaru krytykowac wnętrz na tym forum, do tej pory tego nie zrobiłam ani razu.
A tu ta opozycja mam wrażenie że stworzona jedynie dla prowokacji sprowokowała mnie właśnie, ale do niepotrzebnego wyrażenia swojej opinii o tym wnętrzu.

Wyznaję taką zasadę, że jeśli ktoś pokazuje swoje wnętrze, to widocznie jest z niego dumny, włożył w nie kupę pieniędzy serca i czasu, jak mi się nie podoba to się nie odzywam, bo po co komuś przykrość sprawiać.
Co innego jeśli ktos prosi o opinię poradę, takie wątki właśnie są tworzone na gazeta.pl dlatego tak jest trochę ostrzej.

Bierzmy przyklad z Amerykanek: jak nie mam nic milego do powiedzenia, to milcze. Bedzie milej na forum....

ANSEXXX
02-03-2010, 22:32
brak

prawdziwy.anika
02-03-2010, 22:37
niulka,piekna kuchnia! :D

niulka39
02-03-2010, 22:51
ANSE&DREW
PostWysłany: Wto, 2 Marzec 2010 23:32 Temat postu:
niulka39 napisał:
Moja kuchnia;-)Głównie dąb i łupek.Niestety jeszcze bez paru detali takich jak okap,hokery i lampa nad wyspą.





nie chcę być złośliwy ale ,jeżeli piszemy Dąb itd - to piszmy płyta laminowana z rysunkiem Dębu lub płyta fornirowana a nie dąb - Duża różnica

Jeśli nie wiesz co to jest to wystarczy zapytać:-)To jest fornir dębowy.Między fornirem a plastikiem istotnie jest ogrooomna różnica.Pozdrawiam

cieszynianka
02-03-2010, 22:53
nie chcę być złośliwy ale ,jeżeli piszemy Dąb itd - to piszmy płyta laminowana z rysunkiem Dębu lub płyta fornirowana a nie dąb - Duża różnica


No to nie bądź :roll: :wink:

Renka Grabow
03-03-2010, 00:07
http://images49.fotosik.pl/266/c2de32ec00e28bb3med.jpg



Przepiękna kuchnia, przemyślana i elegancka !!! Nowoczesna, ale nie zimne ponure laboratorium!!! Wielkie brawa Żebro! Twoja kuchnia jest najładniejsza ze wszystkich prezentowanych przez studio meblowe, jak również jest jedną z ładniejszych jakie oglądałam w tym wątku :D

ANSEXXX
03-03-2010, 00:40
[

brak

Elena76
03-03-2010, 07:29
Moja kuchnia;-)Głównie dąb i łupek.Niestety jeszcze bez paru detali takich jak okap,hokery i lampa nad wyspą.

Niulka, kuchnia wygląda świetnie :) planuję podobne połączenie kolorystyczne u siebie 8)

aldimara
03-03-2010, 10:01
ANSE&DREW
PostWysłany: Wto, 2 Marzec 2010 23:32 Temat postu:
niulka39 napisał:
Moja kuchnia;-)Głównie dąb i łupek.Niestety jeszcze bez paru detali takich jak okap,hokery i lampa nad wyspą.





nie chcę być złośliwy ale ,jeżeli piszemy Dąb itd - to piszmy płyta laminowana z rysunkiem Dębu lub płyta fornirowana a nie dąb - Duża różnica

Jeśli nie wiesz co to jest to wystarczy zapytać:-)To jest fornir dębowy.Między fornirem a plastikiem istotnie jest ogrooomna różnica.Pozdrawiam
Niunia, musisz sie przyzwyczaic, ze ten pan wie wszystko i lepiej od Ciebie...

lidszu
03-03-2010, 10:36
Niulka, śliczna kuchnia :D

ANSEXXX
03-03-2010, 10:44
brak

Anulek2005
03-03-2010, 11:26
ANSE&DREW
PostWysłany: Wto, 2 Marzec 2010 23:32 Temat postu:
niulka39 napisał:
Moja kuchnia;-)Głównie dąb i łupek.Niestety jeszcze bez paru detali takich jak okap,hokery i lampa nad wyspą.





nie chcę być złośliwy ale ,jeżeli piszemy Dąb itd - to piszmy płyta laminowana z rysunkiem Dębu lub płyta fornirowana a nie dąb - Duża różnica

Jeśli nie wiesz co to jest to wystarczy zapytać:-)To jest fornir dębowy.Między fornirem a plastikiem istotnie jest ogrooomna różnica.Pozdrawiam
Niunia, musisz sie przyzwyczaic, ze ten pan wie wszystko i lepiej od Ciebie...





ąldimara - jeżeli insynuujesz coś co napisz wprost - że jest tępy i sie wymądrza

I jeszcze drażliwy do tego....

Jakieś kompleksiki???

żebro
03-03-2010, 11:44
http://images49.fotosik.pl/266/c2de32ec00e28bb3med.jpg



Przepiękna kuchnia, przemyślana i elegancka !!! Nowoczesna, ale nie zimne ponure laboratorium!!! Wielkie brawa Żebro! Twoja kuchnia jest najładniejsza ze wszystkich prezentowanych przez studio meblowe, jak również jest jedną z ładniejszych jakie oglądałam w tym wątku :D

Dziękuję Renka , kuchnia jest baaardzo otwarta na pokój a że lubimy bardzo ciepłe kolory to fajnie się z nią "mieszka" pozdrawiam :D

ANSEXXX
03-03-2010, 20:10
brak

Venacus
03-03-2010, 21:06
Moja kuchnia;-)Głównie dąb i łupek.Niestety jeszcze bez paru detali takich jak okap,hokery i lampa nad wyspą.
http://lh3.ggpht.com/_rFlo-8dsfU0/S411U-aSiPI/AAAAAAAAAXY/djjggmDfq_g/kuch3.JPG
http://lh5.ggpht.com/_rFlo-8dsfU0/S45U3UFxNLI/AAAAAAAAAaw/xW-dFzCp7gE/kuch4.JPG
http://lh5.ggpht.com/_rFlo-8dsfU0/S45U6bTptfI/AAAAAAAAAa0/7QSWza7B8d4/kuch5.JPG

Piękna kuchnia.
Pomysł grubego/szerokiego pasa forniru wokół wysokiej zabudowy - godny uwagi.
Laminat bardzo dobrze dobrany.

Choć ciemności nie lubię, to połączenie, styl, projekt - fantastyczne.

Uwielbiam dąb.

Łupek jest na podłodze i nad blatem?

Przyłączam się do pytań:
gdzie zamawialiście kuchnię?
czy to kompleksowa realizacja, czy elementy z różnych źródeł?
i skąd łupek?

P.S. Widziałam łazienkę w innym wątku. Robi wrażenie. Jaki to kamień/-ie?

bemark
03-03-2010, 21:17
witam
chcialam sie zapytac farbami jakich firm malowaliscie sciany w kuchni?

Renka Grabow
03-03-2010, 21:30
Moja kuchnia;-)Głównie dąb i łupek.Niestety jeszcze bez paru detali takich jak okap,hokery i lampa nad wyspą.
http://lh5.ggpht.com/_rFlo-8dsfU0/S45U6bTptfI/AAAAAAAAAa0/7QSWza7B8d4/kuch5.JPG

Niulka, ty chyba jesteś bardzo wesołą osobą jeśli dobrze czujesz się w tak przytłaczającym kolorystycznie wnętrzu... Przykro mi, ale nie podoba mi się takie wnętrze... Może to kwestia światła, ale na zdjęciach ponuro strasznie... Nie wiem czy nadal można mówić, że nam się coś nie podoba - ale mam nadzieję, że tak :wink:

magnolia0joaska
03-03-2010, 23:07
witam
chcialam sie zapytac farbami jakich firm malowaliscie sciany w kuchni?

Ja mam Beckersa i jestem zadowolona :D - w pełni zmywalne farby.

queene
03-03-2010, 23:45
Niulka co to za tv wisi pod sufitem ?

stills
04-03-2010, 01:06
Kuchnia z mala jadalnia (wszystko otwate na salon)


http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0210/suc531095b5d.jpg (http://wgrajfoto.pl)

Pozdrawiam

o kurcze swietne panele. Pochwal sie prosze co to za "kolor", gdzie i za ile mozna je kupic :)

joliska
04-03-2010, 07:08
witam
chcialam sie zapytac farbami jakich firm malowaliscie sciany w kuchni?

Ja mam Beckersa i jestem zadowolona :D - w pełni zmywalne farby.

A ja Benjaminna Moore'a z powłoką ceramiczną - ta jest szorowalna ;)

niulka39
04-03-2010, 07:45
Venacus
PostWysłany: Sro, 3 Marzec 2010 22:06 Temat postu:
niulka39 napisał:
Moja kuchnia;-)Głównie dąb i łupek.Niestety jeszcze bez paru detali takich jak okap,hokery i lampa nad wyspą.




Piękna kuchnia.
Pomysł grubego/szerokiego pasa forniru wokół wysokiej zabudowy - godny uwagi.
Laminat bardzo dobrze dobrany.

Choć ciemności nie lubię, to połączenie, styl, projekt - fantastyczne.

Uwielbiam dąb.

Łupek jest na podłodze i nad blatem?

Przyłączam się do pytań:
gdzie zamawialiście kuchnię?
czy to kompleksowa realizacja, czy elementy z różnych źródeł?
i skąd łupek?

P.S. Widziałam łazienkę w innym wątku. Robi wrażenie. Jaki to kamień/-ie?

Witaj!Łupek jest na ścianach,na podłodze na całym dole jest gres(niestety ponieważ miałam upatrzony piękny łupek ale mi go wykupili a na szukanie nowego już czasu zabrakło:-( )
Kuchnie robił lokalny stolarz całościowo-szafki,blat montaż.
Łupek jest hiszpańskiej firmy Cifre Ceramica: Pizarra Cemento, Pizarra Negra,Muro Negro w Poznaniu niestety dostępny tylko w jednym miejscu.


Renka Grabow
PostWysłany: Sro, 3 Marzec 2010 22:30 Temat postu:
niulka39 napisał:
Moja kuchnia;-)Głównie dąb i łupek.Niestety jeszcze bez paru detali takich jak okap,hokery i lampa nad wyspą.


Niulka, ty chyba jesteś bardzo wesołą osobą jeśli dobrze czujesz się w tak przytłaczającym kolorystycznie wnętrzu... Przykro mi, ale nie podoba mi się takie wnętrze... Może to kwestia światła, ale na zdjęciach ponuro strasznie... Nie wiem czy nadal można mówić, że nam się coś nie podoba - ale mam nadzieję, że tak


Witaj!Moja mama jak do nas wchodzi to mówi że mamy jak w jaskini:-)Chyba faktycznie jesteśmy baardzo weseli skoro nas nie przytłacza.A poważnie mówiąc to wcale nie jest tak ponuro tylko ja fotograf kiepski jestem;-)


queene
PostWysłany: Czw, 4 Marzec 2010 00:45 Temat postu:
Niulka co to za tv wisi pod sufitem ?

queene to zwykły funai,kiedyś zostanie zmieniony na coś mniejszego bo teraz w okno wchodzi:-)

Pozdrawiam serdecznie

tasha
04-03-2010, 09:57
http://lh6.ggpht.com/_gUXUKiuy69c/S4rfgh_BFZI/AAAAAAAAFvA/KVuLa34Tc5c/SL374283.JPG
http://lh3.ggpht.com/_gUXUKiuy69c/S4rfiVBTWRI/AAAAAAAAFvI/NJo7Ixk35II/SL374285.JPG
http://lh4.ggpht.com/_gUXUKiuy69c/S4rfj_-W80I/AAAAAAAAFvQ/JRRdihVLog8/SL374287.JPG
http://lh4.ggpht.com/_gUXUKiuy69c/S4rfksoDw4I/AAAAAAAAFvU/umLQ0k9Bplw/s512/SL374288.JPG
http://lh4.ggpht.com/_gUXUKiuy69c/S4uevppKRAI/AAAAAAAAF0Y/Q3a8Iiv3sxE/SL374327.JPG
http://lh3.ggpht.com/_gUXUKiuy69c/S4ue0BJrg4I/AAAAAAAAF2o/iiyRRaZ0GFU/s512/SL374329.JPG

To moja kuchnia z BRW

Aniola
04-03-2010, 10:55
http://img20.imageshack.us/img20/8027/dsc9204.jpg
http://img715.imageshack.us/img715/9717/dsc9203.jpg
http://img20.imageshack.us/img20/7329/dsc9200.jpg
Delikatnie i subtelnie. Tak mi się podoba. A jeśli wolno spytać, co leży na podłodze?

monikaa13
04-03-2010, 11:27
http://lh6.ggpht.com/_gUXUKiuy69c/S4rfgh_BFZI/AAAAAAAAFvA/KVuLa34Tc5c/SL374283.JPG

To moja kuchnia z BRW

Ostatnio byliśmy w BRW i oglądaliśmy właśnie kuchnie. Jaki jest koszt orientacyjny takiej kuchni?

magnolia0joaska
04-03-2010, 11:37
witam
chcialam sie zapytac farbami jakich firm malowaliscie sciany w kuchni?

Ja mam Beckersa i jestem zadowolona :D - w pełni zmywalne farby.

A ja Benjaminna Moore'a z powłoką ceramiczną - ta jest szorowalna ;)

Ups...poprawiam swój błąd - Beckers też 'szorowalny' :oops:
Trzeba uważać na oznaczenia producentów na farbach - niektórzy reklamują swoje produkty jako zmywalne, w rzeczywistości wytrzymują kilkukrotne przetarcie ściereczką :(

tasha
04-03-2010, 11:58
http://lh6.ggpht.com/_gUXUKiuy69c/S4rfgh_BFZI/AAAAAAAAFvA/KVuLa34Tc5c/SL374283.JPG

To moja kuchnia z BRW

Ostatnio byliśmy w BRW i oglądaliśmy właśnie kuchnie. Jaki jest koszt orientacyjny takiej kuchni?

To oczywiście zależy jakie wybierzesz szafki (cargo i szuflady tandembox wyjdą oczywiście drożej) Nam pan od projektu powiedział że wybraliśmy najdroższe, ale mi się te podobały:) Około 8000zł bez AGD. Można negocjować cenę.

qqlio
04-03-2010, 12:01
Kuchnia z mala jadalnia (wszystko otwate na salon)


http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0210/suc531095b5d.jpg (http://wgrajfoto.pl)

Pozdrawiam

o kurcze swietne panele. Pochwal sie prosze co to za "kolor", gdzie i za ile mozna je kupic :)

Hej,
Nie jestem pewien o co dokladnie Ci chodzi.
Panele sa Classena Trend (Klon hartberg), ponizej 50/m2, ladne ale odradzam ze wzgledu na opatentowany ale niedopracowany system montazu :-(

Ten pasek jest wykonany z plytek 30x60 Loft silver (Marconi) , ceny nie pamietam, ale okolice 100/m2.
Pasek laczy drzwi wejsciowe z tym oknem tarasowym przez szerokosc domu

Materialy polaczone listwami chromowanymi

Pozdrawiam

monikaa13
04-03-2010, 12:02
Tasha, a ile metrów bieżących macie tych szafek? Rozumiem, że macie jakieś cargo, a czy samodomykacze też są w tej cenie?

mayadaski
04-03-2010, 14:01
Niulka39
piekna ta Twoja jaskinia :wink:

:lol: :lol:

Maja

pasie
04-03-2010, 14:10
Niulka39
piekna ta Twoja jaskinia :wink:

:lol: :lol:

Maja

też chciałam to powiedzieć :D :D :D

Mecia
04-03-2010, 14:15
tasha, piękne kolory :) Podoba mi się, jest tak optymistycznie :D

asizo
04-03-2010, 17:23
http://img20.imageshack.us/img20/8027/dsc9204.jpg
http://img715.imageshack.us/img715/9717/dsc9203.jpg
http://img20.imageshack.us/img20/7329/dsc9200.jpg
Delikatnie i subtelnie. Tak mi się podoba. A jeśli wolno spytać, co leży na podłodze?

Gres z Nowej Gali. 60x60 Orientale, OR 02.

Aniola
04-03-2010, 18:26
Gres z Nowej Gali. 60x60 Orientale, OR 02.[/quote]

Dziękuję

monikaa13
04-03-2010, 18:41
To i ja pokażę "swoją" chociaż w sumie nie ma się czym chwalić. Malusi aneks, który mamy w obecnym mieszkaniu. Całkiem znośny choć pomysł nie nasz:

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/4/vi/kg/qp4n/20pkMxGiLiQIb7vyQB.jpg

queene
04-03-2010, 19:15
http://projektkuchni.blox.pl/resource/kicheconcept_lu_projekt_kuchni_4.jpg

spotkał sie ktoś z takim blatem ? na scianie jest pewnie to samo ?

AngelikaX
04-03-2010, 20:34
http://img20.imageshack.us/img20/8027/dsc9204.jpg


asizo napisz prosze cos o Twoich roletkach w oknach, w sumie to mysle o takich jak Twoje - jak sa mocowane, napisz cos onich.

aneet
04-03-2010, 22:08
Witaj!Łupek w kuchni jak i w łazienkach sprawuje się świetnie bo nic na nim nie widać.Jedynie co to przed użytkowaniem trzeba go porządnie zaimpregnować.Pozdrawiam


dzięki:)

rasia
04-03-2010, 22:28
Kawałek mojej, jeszcze nie skończonej...
http://img30.imageshack.us/img30/6889/asiixxii2009483.png

karolciamalymis
04-03-2010, 22:38
Kuchnia może nie największa,i nie wykończona do końca,ale moja :-)

http://images35.fotosik.pl/122/a756dd48cff92482med.jpg (http://www.fotosik.pl)

http://images42.fotosik.pl/180/2299b6ae8e86f9cdmed.jpg (http://www.fotosik.pl)

http://images35.fotosik.pl/122/13811bc0654f4280med.jpg (http://www.fotosik.pl)

http://images48.fotosik.pl/268/0bf221779eda7132med.jpg (http://www.fotosik.pl)

http://images45.fotosik.pl/268/b42c6447e05d51c6med.jpg (http://www.fotosik.pl)


http://images50.fotosik.pl/268/9b47fd9361dd3c6amed.jpg (http://www.fotosik.pl)

e-mól
04-03-2010, 22:42
Ojojoj chyba będzie cudniasto, (poza panelem od zmywarki )[

Kawałek mojej, jeszcze nie skończonej...
http://img30.imageshack.us/img30/6889/asiixxii2009483.png

lidszu
04-03-2010, 22:44
Rasia, ty wiesz, że ona jest śliczna, a na żywo to już w ogóle jest obłędna :D . Zdjęcia nie oddają w całości jej uroku, a w szczególności koloru blatu.

lidszu
04-03-2010, 22:47
karolciamalymis, fajna kuchnia :D . Możesz mi napisać co to winiarka ?

rasia
04-03-2010, 22:50
Rasia, ty wiesz, że ona jest śliczna, a na żywo to już w ogóle jest obłędna :D . Zdjęcia nie oddają w całości jej uroku, a w szczególności koloru blatu.
Dzięki Liduś... 8) 8) 8)

e-mól
04-03-2010, 23:07
Nowłaśnie co to za drewno? Z niecierpliwością czekam na prezentację z lampami, dawno mi się tak żadna kuchnia nie podobała.

karolciamalymis
04-03-2010, 23:08
karolciamalymis, fajna kuchnia :D . Możesz mi napisać co to winiarka ?


Tak, pod blatem jest winiarka Samsunga.

rasia
04-03-2010, 23:31
Nowłaśnie co to za drewno? Z niecierpliwością czekam na prezentację z lampami, dawno mi się tak żadna kuchnia nie podobała.

Na lampy to długo i ja poczekam... nie mam pomysłu wcale a wcale... :roll: :-?

lidszu
04-03-2010, 23:51
karolciamalymis, fajna kuchnia :D . Możesz mi napisać co to winiarka ?


Tak, pod blatem jest winiarka Samsunga.
dzięki za odpowiedź :D. Napisz mi proszę czy ona ma dwie strefy chłodzenia ? :roll:

prawdziwy.anika
05-03-2010, 07:06
rasia,super,bardzo bardzo ladna kuchnia 8)

asizo
05-03-2010, 07:33
asizo napisz prosze cos o Twoich roletkach w oknach, w sumie to mysle o takich jak Twoje - jak sa mocowane, napisz cos onich.

Rolety szyte na wymiar. Zamawiałm w stylus.pl.
Mocowane do sufitu. Tkanina Danis.

Jestem z nich bardzo zadowolona. Wyszły dokładnie takie, jakie chciałam.

Zamawiałam u nich rolety do salonu i kuchni (a ze to razem, wiec takie same wszedzie) i zasłony z takiego samego materiału na drzwi tarasowe. Wszystko super uszyte i krotki czas oczekiwania.

Więc moge polecic.

AngelikaX
05-03-2010, 08:10
asizo dzieki bardzo - juz mykam na ich strone :) napisz jeszcze prosze gdzie moge zobaczyc Twoj salon (chodzi mi o te zaslony przy drzwiach tarasowych)

tasha
05-03-2010, 09:22
Tasha, a ile metrów bieżących macie tych szafek? Rozumiem, że macie jakieś cargo, a czy samodomykacze też są w tej cenie?Jeśli dobrze policzyłam to mb jest 5,30 dwa cargo no i troche szuflad z lekko domykającymi się szufladami.

karolciamalymis
05-03-2010, 10:55
karolciamalymis, fajna kuchnia :D . Możesz mi napisać co to winiarka ?


Tak, pod blatem jest winiarka Samsunga.
dzięki za odpowiedź :D. Napisz mi proszę czy ona ma dwie strefy chłodzenia ? :roll:

Tak, góra do czerwonego, dół do białego wina.

lidszu
05-03-2010, 10:55
karolciamalymis, fajna kuchnia :D . Możesz mi napisać co to winiarka ?


Tak, pod blatem jest winiarka Samsunga.
dzięki za odpowiedź :D. Napisz mi proszę czy ona ma dwie strefy chłodzenia ? :roll:
dojrzałam, że dwustrefowa i nawet znalazłam model w sieci 8)

karolciamalymis
05-03-2010, 11:01
karolciamalymis, fajna kuchnia :D . Możesz mi napisać co to winiarka ?


Tak, pod blatem jest winiarka Samsunga.
dzięki za odpowiedź :D. Napisz mi proszę czy ona ma dwie strefy chłodzenia ? :roll:
dojrzałam, że dwustrefowa i nawet znalazłam model w sieci 8)

ciesze sie,że jestes tak dobrym detektywem :-)
Najwazniejsze,że jej cena nie była tak powalająca jak np: chłodziarka Miele, a spełnia identyczne zadanie.
A tak na serio całkiem fajna sprawa jak nie masz za duzo miejsca na napoje w lodówce to nie tylko wino tam chłodze.

Basia_KRK
05-03-2010, 11:36
karolciamalymis - fajna ta chłodziarka :D

Rasiu, już pisałam u Ciebie w wątku, ale powtórzę i tutaj - świetna kuchnia!!

queene
05-03-2010, 11:40
Kawałek mojej, jeszcze nie skończonej...
http://img30.imageshack.us/img30/6889/asiixxii2009483.png
mogłabyś podac wymiary okna ? czy ta dłuższa część to fix ?

e-mól
05-03-2010, 12:03
queene co Ty za straszności masz wypisane w stopce
"szary...nowym beżem..."

O MATKO!!! oby nie

Beże nie są takie złe, gdyby nie to że właśnie nagle wszyscy w nie uderzyli, jeśli tak samo stanie się z szarościami to będzie kolejny obrzydzony kolor.

Ludzie szary jest PASKUDNY!!!!!!!!!!!! :wink:

karolciamalymis
05-03-2010, 12:06
karolciamalymis - fajna ta chłodziarka :D

Rasiu, już pisałam u Ciebie w wątku, ale powtórzę i tutaj - świetna kuchnia!!

Basiu_KRK chłodziarka w 100% moge polecić, jest to jeden z dwóch naprawde trafionych pomysłów w mojej kuchni, drugi to lava grill bez którego teraz nie wyobrażam sobie gotowania :D

rasia
05-03-2010, 12:14
Rasiu, już pisałam u Ciebie w wątku, ale powtórzę i tutaj - świetna kuchnia!!


rasia,super,bardzo bardzo ladna kuchnia 8)

Bardzo dziękuję... 8) :D :D

rasia
05-03-2010, 12:15
Kawałek mojej, jeszcze nie skończonej...
http://img30.imageshack.us/img30/6889/asiixxii2009483.png
mogłabyś podac wymiary okna ? czy ta dłuższa część to fix ?

Okno ma 300 X 100 cm. Tak, ta dłuższa część to fix. :D

stills
05-03-2010, 12:29
Kuchnia z mala jadalnia (wszystko otwate na salon)


http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0210/suc531095b5d.jpg (http://wgrajfoto.pl)

Pozdrawiam

o kurcze swietne panele. Pochwal sie prosze co to za "kolor", gdzie i za ile mozna je kupic :)

Hej,
Nie jestem pewien o co dokladnie Ci chodzi.
Panele sa Classena Trend (Klon hartberg), ponizej 50/m2, ladne ale odradzam ze wzgledu na opatentowany ale niedopracowany system montazu :-(

Ten pasek jest wykonany z plytek 30x60 Loft silver (Marconi) , ceny nie pamietam, ale okolice 100/m2.
Pasek laczy drzwi wejsciowe z tym oknem tarasowym przez szerokosc domu

Materialy polaczone listwami chromowanymi

Pozdrawiam


tak dokladnie chodzilo mi o panele i plytki. szkoda ze odradzasz te panele ba sa sliczne :)
pozdrawiam

kate 25
05-03-2010, 13:00
[quote="tasha"]http://lh6.ggpht.com/_gUXUKiuy69c/S4rfgh_BFZI/AAAAAAAAFvA/KVuLa34Tc5c/SL374283.JPG
[img]
tasha ciekawie wyglada Twoja kuchnia, ten zielony kolorek odważny i fajnie ją ożywia, jaki to kolor frontów?

e-mól
05-03-2010, 13:02
Możesz coś więcej napisać o tym grilu? jak to działa, jak to się czyści? może jakieś bardziej detaliczne zdjęcia jak to jest zamontowane?
A jeszcze odnośnie winairki czy jest możliwość żeby w razie awarii np garnek tam wstawić? Płytę też masz z serii domino?



karolciamalymis - fajna ta chłodziarka :D

Rasiu, już pisałam u Ciebie w wątku, ale powtórzę i tutaj - świetna kuchnia!!

Basiu_KRK chłodziarka w 100% moge polecić, jest to jeden z dwóch naprawde trafionych pomysłów w mojej kuchni, drugi to lava grill bez którego teraz nie wyobrażam sobie gotowania :D

lidszu
05-03-2010, 13:08
karolciamalymis, fajna kuchnia :D . Możesz mi napisać co to winiarka ?


Tak, pod blatem jest winiarka Samsunga.
dzięki za odpowiedź :D. Napisz mi proszę czy ona ma dwie strefy chłodzenia ? :roll:
dojrzałam, że dwustrefowa i nawet znalazłam model w sieci 8)

ciesze sie,że jestes tak dobrym detektywem :-)
Najwazniejsze,że jej cena nie była tak powalająca jak np: chłodziarka Miele, a spełnia identyczne zadanie.
A tak na serio całkiem fajna sprawa jak nie masz za duzo miejsca na napoje w lodówce to nie tylko wino tam chłodze.
hi, hi, hi, no jestem :lol:
też będziemy mieć winiarkę w kuchni, a jedyną dwustrefową którą znalazłam (zanim zobaczyłam Twoją) była Liebherra za ponad 4,5 tyś :o .
Powiedz mi jeszcze jedno, czy Twoja chodzi cicho ? Koleżanka, która ma właśnie Liebherra narzeka, że bardzo głośno chodzi :-?

BankaMydlana
05-03-2010, 13:21
...nie moge dodawać zdjęć

karolciamalymis
05-03-2010, 13:25
Grill jest umiejscowiony w blacie i połączony z płyta indukcyjna specjalną listwą do łączeń płyt domino. Płyta indukcyjna jest klasyczna płytą 60tką.
Grill jest elektryczny, można smażyc na nim klasycznie, podlewając np: steki piwem, :-) bo w dole ma specjalny otwór do spuszczania tłuszczu itp., lub wersja która bardziej lubie z kamieniami lawa daje to taki posmaczek jak byś to robił na klasycznym grilu z weglem.
Ja to czyszcze wrzucajac ruszt do zmywarki :D
Jak wróce do domu postaram sie zrobic zdjęcia z bliska.

Co do winiarki to dolna szuflada jest głębsza i miesci sie tam garnek średnich rozmiarów.




Możesz coś więcej napisać o tym grilu? jak to działa, jak to się czyści? może jakieś bardziej detaliczne zdjęcia jak to jest zamontowane?
A jeszcze odnośnie winairki czy jest możliwość żeby w razie awarii np garnek tam wstawić? Płytę też masz z serii domino?



karolciamalymis - fajna ta chłodziarka :D

Rasiu, już pisałam u Ciebie w wątku, ale powtórzę i tutaj - świetna kuchnia!!

Basiu_KRK chłodziarka w 100% moge polecić, jest to jeden z dwóch naprawde trafionych pomysłów w mojej kuchni, drugi to lava grill bez którego teraz nie wyobrażam sobie gotowania :D

Saskja
05-03-2010, 13:26
Banka Mydlana, ależ możesz. Zamieść zdjęcie najpierw na tinypic.pl a następnie skopiuj kod dla forów dyskusyjnych tutaj. I już :-)

lidszu
05-03-2010, 13:28
karolciamalymis, ja też czekam z niecierpliwością na zdjęcia grilla :D

karolciamalymis
05-03-2010, 13:32
karolciamalymis, fajna kuchnia :D . Możesz mi napisać co to winiarka ?


Tak, pod blatem jest winiarka Samsunga.
dzięki za odpowiedź :D. Napisz mi proszę czy ona ma dwie strefy chłodzenia ? :roll:
dojrzałam, że dwustrefowa i nawet znalazłam model w sieci 8)

ciesze sie,że jestes tak dobrym detektywem :-)
Najwazniejsze,że jej cena nie była tak powalająca jak np: chłodziarka Miele, a spełnia identyczne zadanie.
A tak na serio całkiem fajna sprawa jak nie masz za duzo miejsca na napoje w lodówce to nie tylko wino tam chłodze.
hi, hi, hi, no jestem :lol:
też będziemy mieć winiarkę w kuchni, a jedyną dwustrefową którą znalazłam (zanim zobaczyłam Twoją) była Liebherra za ponad 4,5 tyś :o .
Powiedz mi jeszcze jedno, czy Twoja chodzi cicho ? Koleżanka, która ma właśnie Liebherra narzeka, że bardzo głośno chodzi :-?

U mnie winiarki wogóle nie słyszę choć kuchnie mam otwartą na salon.
Choć oczywiście to tez kwestia indywidualnej wrazliwości każdej osoby.
Jak dla mnie bez sensu wydwać 4,5 tys zł. jak można miec to samo za 1,5tys.zł.
Ja nie słyszę też wogóle lodówek,a są tej samej firmy co ma Twoja koleżanka, choc może wszystko zależy od odpowiedniego ustawienia i może modelu danego sprzętu...

lidszu
05-03-2010, 15:06
karolciamalymis, fajna kuchnia :D . Możesz mi napisać co to winiarka ?


Tak, pod blatem jest winiarka Samsunga.
dzięki za odpowiedź :D. Napisz mi proszę czy ona ma dwie strefy chłodzenia ? :roll:
dojrzałam, że dwustrefowa i nawet znalazłam model w sieci 8)

ciesze sie,że jestes tak dobrym detektywem :-)
Najwazniejsze,że jej cena nie była tak powalająca jak np: chłodziarka Miele, a spełnia identyczne zadanie.
A tak na serio całkiem fajna sprawa jak nie masz za duzo miejsca na napoje w lodówce to nie tylko wino tam chłodze.
hi, hi, hi, no jestem :lol:
też będziemy mieć winiarkę w kuchni, a jedyną dwustrefową którą znalazłam (zanim zobaczyłam Twoją) była Liebherra za ponad 4,5 tyś :o .
Powiedz mi jeszcze jedno, czy Twoja chodzi cicho ? Koleżanka, która ma właśnie Liebherra narzeka, że bardzo głośno chodzi :-?

U mnie winiarki wogóle nie słyszę choć kuchnie mam otwartą na salon.
Choć oczywiście to tez kwestia indywidualnej wrazliwości każdej osoby.
Jak dla mnie bez sensu wydwać 4,5 tys zł. jak można miec to samo za 1,5tys.zł.
Ja nie słyszę też wogóle lodówek,a są tej samej firmy co ma Twoja koleżanka, choc może wszystko zależy od odpowiedniego ustawienia i może modelu danego sprzętu...
koleżanka też ma lodówki liebherra i mówi, że są ciche 8)

popcarol
05-03-2010, 15:10
Hmm zamierzam kupic lodowke Liebherr i MA byc cicha ;)

ANSEXXX
05-03-2010, 15:14
XXX

Juniorka
05-03-2010, 15:21
Miałam przez 5 lat lodówkę Liebhera i mogę potwierdzić, że jest cicha 8) Ale do nowego mieszkania wybrałam tym razem Electroluxa, bo już miałam dość tego topornego wnętrza Liebhera :roll: :wink:

ANSEXXX
05-03-2010, 15:30
xxx

rasia
05-03-2010, 15:43
Jeszcze trzy ujęcia mojej kuchni.

http://img215.imageshack.us/img215/3577/domdrzwiazienkakuchnia0m.png

http://img708.imageshack.us/img708/7152/domdrzwiazienkakuchnia0c.png

http://img25.imageshack.us/img25/7466/domdrzwiazienkakuchnia0.png

8)

niulka39
05-03-2010, 15:49
Rasia piękna kuchnia!!!!!!

rapito
05-03-2010, 15:51
Rasia, bardzo ładna kuchnia :)

rasia
05-03-2010, 15:53
Aaa.. dziękować, dziękować... 8) ... też ją lubię... :wink: :D :D

e-mól
05-03-2010, 16:36
Fajowe te drzwi z solidnymi zawiasami.
Coś nietypowego za nimi się kryje?

rasia
05-03-2010, 16:39
Fajowe te drzwi z solidnymi zawiasami.
Coś nietypowego za nimi się kryje?

Spiżarka... po prostu spiżarka... :wink:

artmag
05-03-2010, 16:45
Kawałek mojej, jeszcze nie skończonej...
http://img30.imageshack.us/img30/6889/asiixxii2009483.png
Cudne to wnętrze, ja myślę o podobnym zestawieniu, ale z ciut ciemniejszymi drzwiczkami.:D

wierzch
05-03-2010, 17:08
popcarol, ja tez stawiam na lodowke Liebherra.
Ufam firmom, ktore potrafia zbudowac cos takiego 8) :D :D
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/0c/Liebherr_t282_1.jpg

karolciamalymis
05-03-2010, 17:20
e-mól, lidszu specjalnie dla Was lava grill w zbliżeniu :D

Z boku
http://images46.fotosik.pl/267/082ad807af72d32cmed.jpg (http://www.fotosik.pl)

z przodu
http://images40.fotosik.pl/264/7ba3bb8c1db6561cmed.jpg (http://www.fotosik.pl)


z odsłoniętą pokrywą
http://images46.fotosik.pl/267/f6c0e7c61b427de3med.jpg (http://www.fotosik.pl)

kamyki lava grill

http://images50.fotosik.pl/268/a54afe592ec663c6med.jpg (http://www.fotosik.pl)

jfilemonowicz
05-03-2010, 17:24
Jeszcze trzy ujęcia mojej kuchni.

http://img215.imageshack.us/img215/3577/domdrzwiazienkakuchnia0m.png


Rzadko komplementuję realizacje, ale tu muszę przyznać że pięknie się zapowiada.
Teraz tylko doszlifować i będzie cudo :)

monikaa13
05-03-2010, 17:25
e-mól, lidszu specjalnie dla Was lava grill w zbliżeniu :D

Z boku
http://images46.fotosik.pl/267/082ad807af72d32cmed.jpg (http://www.fotosik.pl)

z przodu
http://images40.fotosik.pl/264/7ba3bb8c1db6561cmed.jpg (http://www.fotosik.pl)


z odsłoniętą pokrywą
http://images46.fotosik.pl/267/f6c0e7c61b427de3med.jpg (http://www.fotosik.pl)

kamyki lava grill

http://images50.fotosik.pl/268/a54afe592ec663c6med.jpg (http://www.fotosik.pl)

Cudo!!! Ile to cudo kosztuje i czy w ogóle warto? :) Widzę, że to Siemens.

rasia
05-03-2010, 17:29
Jeszcze trzy ujęcia mojej kuchni.

http://img215.imageshack.us/img215/3577/domdrzwiazienkakuchnia0m.png


Rzadko komplementuję realizacje, ale tu muszę przyznać że pięknie się zapowiada.
Teraz tylko doszlifować i będzie cudo :)

Jak miło... 8) Chętnie przyjmę wszelkie sugestie tego szlifowania... 8) :D

rasia
05-03-2010, 17:31
e-mól, lidszu specjalnie dla Was lava grill w zbliżeniu :D



http://images50.fotosik.pl/268/a54afe592ec663c6med.jpg (http://www.fotosik.pl)

Grill REWELACJA!!! 8) :D :D

karolciamalymis
05-03-2010, 17:36
monikaa13

Grill jest super sprawą można robić szaszłyczki, steki, kiełbaski, warzywka i co dusza zapragnie. Jak dla mnie było warto wydać te pieniądze. Koszt hmmm... około 2500-3000zł już nie pamietam dokładnie.

karolciamalymis
05-03-2010, 17:39
e-mól, lidszu specjalnie dla Was lava grill w zbliżeniu :D



http://images50.fotosik.pl/268/a54afe592ec663c6med.jpg (http://www.fotosik.pl)

Grill REWELACJA!!! 8) :D :D


rasiu dzieki, ja Tobie moge pogratulować przepięknej kuchni. Widze,że jestes zwolenniczka , bezuuchwytowych frontów tak jak ja :D
Mam tylko do Ciebie pytanko czy na szarych frontach nie widac paluszków?

rasia
05-03-2010, 17:41
e-mól, lidszu specjalnie dla Was lava grill w zbliżeniu :D



http://images50.fotosik.pl/268/a54afe592ec663c6med.jpg (http://www.fotosik.pl)

Grill REWELACJA!!! 8) :D :D


rasiu dzieki, ja Tobie moge pogratulować przepięknej kuchni. Widze,że jestes zwolenniczka , bezuuchwytowych frontów tak jak ja :D
Mam tylko do Ciebie pytanko czy na szarych frontach nie widac paluszków?

Absolutnie ani jednego... :lol: Ani nosków moich piesków, ani odcisków kolan, stóp, czy czegokolwiek czym się je otwiera... 8) :D :D

lidszu
05-03-2010, 17:43
e-mól, lidszu specjalnie dla Was lava grill w zbliżeniu :D



http://images50.fotosik.pl/268/a54afe592ec663c6med.jpg (http://www.fotosik.pl)

Grill REWELACJA!!! 8) :D :D


rasiu dzieki, ja Tobie moge pogratulować przepięknej kuchni. Widze,że jestes zwolenniczka , bezuuchwytowych frontów tak jak ja :D
Mam tylko do Ciebie pytanko czy na szarych frontach nie widac paluszków?
Grill rewelacja !!!! :D

Możesz mi jeszcze powiedzieć jakiej wysokości masz dolne szafki ? Chodzi o wysokość z blatem.

karolciamalymis
05-03-2010, 17:46
e-mól, lidszu specjalnie dla Was lava grill w zbliżeniu :D



http://images50.fotosik.pl/268/a54afe592ec663c6med.jpg (http://www.fotosik.pl)

Grill REWELACJA!!! 8) :D :D


rasiu dzieki, ja Tobie moge pogratulować przepięknej kuchni. Widze,że jestes zwolenniczka , bezuuchwytowych frontów tak jak ja :D
Mam tylko do Ciebie pytanko czy na szarych frontach nie widac paluszków?

Absolutnie ani jednego... :lol: Ani nosków moich piesków, ani odcisków kolan, stóp, czy czegokolwiek czym się je otwiera... 8) :D :D

hehe :) :)
to tak jak u mnie, jak wybierałam z mężem system uchwytów to miałam watpliwosci,ale teraz jak sobie kolanem pomagam w otwieraniu to ciesze się z tego wyboru 8)

ANSEXXX
05-03-2010, 17:53
brak

jfilemonowicz
05-03-2010, 17:55
Jeszcze trzy ujęcia mojej kuchni.


Rzadko komplementuję realizacje, ale tu muszę przyznać że pięknie się zapowiada.
Teraz tylko doszlifować i będzie cudo :)

Jak miło... 8) Chętnie przyjmę wszelkie sugestie tego szlifowania... 8) :D

Jakaś piękna lampa by się przydała ...

rasia
05-03-2010, 18:00
Jeszcze trzy ujęcia mojej kuchni.


Rzadko komplementuję realizacje, ale tu muszę przyznać że pięknie się zapowiada.
Teraz tylko doszlifować i będzie cudo :)

Jak miło... 8) Chętnie przyjmę wszelkie sugestie tego szlifowania... 8) :D

Jakaś piękna lampa by się przydała ... :lol: :lol: :lol:

Taaaa... tylko jaka...??? :roll: :roll: :roll:

monikaa13
05-03-2010, 18:00
monikaa13

Grill jest super sprawą można robić szaszłyczki, steki, kiełbaski, warzywka i co dusza zapragnie. Jak dla mnie było warto wydać te pieniądze. Koszt hmmm... około 2500-3000zł już nie pamietam dokładnie.

Czy to cena samego grilla czy całej płyty. Jak działa ten grill?

karolciamalymis
05-03-2010, 18:14
Grill REWELACJA!!! 8) :D :D[/quote]


rasiu dzieki, ja Tobie moge pogratulować przepięknej kuchni. Widze,że jestes zwolenniczka , bezuuchwytowych frontów tak jak ja :D
Mam tylko do Ciebie pytanko czy na szarych frontach nie widac paluszków?[/quote]
Grill rewelacja !!!! :D

Możesz mi jeszcze powiedzieć jakiej wysokości masz dolne szafki ? Chodzi o wysokość z blatem.[/quote]


Blat jest na wysokości 93 cm, był dopasowany do mojego wzrostu.

karolciamalymis
05-03-2010, 18:17
monikaa13

Grill jest super sprawą można robić szaszłyczki, steki, kiełbaski, warzywka i co dusza zapragnie. Jak dla mnie było warto wydać te pieniądze. Koszt hmmm... około 2500-3000zł już nie pamietam dokładnie.

Czy to cena samego grilla czy całej płyty. Jak działa ten grill?

To cena samego grilla.
Grill jest elektryczny.

karolciamalymis
05-03-2010, 18:19
ładna kuchnia nie przesadzona :wink:


Tylko która?
Na forum jest mnóstwo pieknych kuchni :D

Klodziki
05-03-2010, 18:24
Rasia jakie są wymiary Twojej kuchni i spiżarni, tzn. napisz jakie rozmiary mają ściany.dzięki

EdytaJ
05-03-2010, 19:05
Rasia, w wwie ta kuchnie robilas? Szczegolnie interesuja mnie fronty, sama czegos takiego szukam. Sliczne jest to polaczenie kolorystyczne z blatami.

rasia
05-03-2010, 19:17
Rasia jakie są wymiary Twojej kuchni i spiżarni, tzn. napisz jakie rozmiary mają ściany.dzięki

http://img25.imageshack.us/img25/7466/domdrzwiazienkakuchnia0.png

Od lewej: ściana za lodówką, czyli od okna do rogu - 210 cm, ściana z oknem - 430 cm, ścianka z drzwiami do spiżarki i piekarnikami - 236 cm. Sama spiżarka mniej więcej 150 X 225 cm minus wnęka z piekarnikami.

rasia
05-03-2010, 19:21
Rasia, w wwie ta kuchnie robilas? Szczegolnie interesuja mnie fronty, sama czegos takiego szukam. Sliczne jest to polaczenie kolorystyczne z blatami.

Stolarze z Olsztyna mi robili i kuchnie i drzwi wewnętrzne i szafy. Z dojazdem nie mają problemu. Polecam... 8)

rasia
05-03-2010, 20:28
@rasiu
śliczna kuchnia
dodatkowo - przyznaję pierwsze miejsce w kategorii "mam niezabudowaną lodówkę i ona nie odcina się od wnętrza". rewelacja - nie potrafię przypomnieć sobie projektu (nie urażając nikogo), w które mimo lodówkowego frontu wyglądałoby tak spójnie i konsekwentnie. szacun dla projektanta :)

8) :oops: Miód na serce moje... 8) Projektanci to Książe Małżonek, nasza koleżanka i ja... :D

queene
05-03-2010, 20:40
queene co Ty za straszności masz wypisane w stopce
"szary...nowym beżem..."

O MATKO!!! oby nie

Beże nie są takie złe, gdyby nie to że właśnie nagle wszyscy w nie uderzyli, jeśli tak samo stanie się z szarościami to będzie kolejny obrzydzony kolor.

Ludzie szary jest PASKUDNY!!!!!!!!!!!! :wink:

no własnie mnie szary zaczął sie podobac jakis rok temu....ale teraz widzę że to prawie obowiązujący trend i to we wszystkim ;) i już podoba mi sie znacznie mniej :) ja będę sie urządzać w przyszłym roku, zobaczymy czy szał na szary przygasnie ...

jaksie
05-03-2010, 20:46
Kuchnia rasi piękna, ale choć jestem maniaczką szarości, to w tej kuchni jest jej dla mnie ciut za dużo.

ellaj
05-03-2010, 22:38
Rasia, piekna kuchnia.
I lepiej nic nie szlifuj, bo juz teraz jest odjazdowa :)

monah
05-03-2010, 22:43
na twarz padam, kiedy widzę kuchnię rasi... najpiękniejsza, jaka tu widziałam. nerkę bym oddala za taką...

(czy jestem ślepa, czy padła już odpowiedź na pytanie, co to za drewno?)

rasia
05-03-2010, 23:21
Rasia, piekna kuchnia.
I lepiej nic nie szlifuj, bo juz teraz jest odjazdowa :)

Niee nooo... światełka muszę podorabiać... :wink: Dziękuję... :oops:

rasia
05-03-2010, 23:23
na twarz padam, kiedy widzę kuchnię rasi... najpiękniejsza, jaka tu widziałam. nerkę bym oddala za taką...

(czy jestem ślepa, czy padła już odpowiedź na pytanie, co to za drewno?)

Królowo złota... :oops: :oops: 8) 8)

Drewno to lity dąb... troszkę podbarwiony... :wink: