PDA

Zobacz pełną wersję : Szyba w kabinie prysznicowej



Bigsister
23-04-2006, 19:22
Czy ktoś używa kabniny natryskowej z szybą po której całkowicie zatrzymuje się woda nie zostawiając żadnych śladów.
Oferują nam taką kabinę, ale to wydatek rzędu 1.000.- zł extra.
Czy watro? Czy szyba faktycznie zachowuje się tak jak obiecuje producent?

Sonika
23-04-2006, 19:50
Z tego co słyszałam, to nie jest rozwiązanie raz na zawsze i za jakis czas trzeba będzie tę powłokę odnowić.
Można zabezpieczyć szkło samemu, kupując specjalny preparat.

cooler
23-04-2006, 20:00
przereklamowane :evil:

ja mam ravak anticalc i po 2-3 dniach od umycia ich płynem znów zostają ślady

Teska
24-04-2006, 08:25
Czy ktoś używa kabniny natryskowej z szybą po której całkowicie zatrzymuje się woda nie zostawiając żadnych śladów.
Oferują nam taką kabinę, ale to wydatek rzędu 1.000.- zł extra.
Czy watro? Czy szyba faktycznie zachowuje się tak jak obiecuje producent?
ja mam taka kabine...Huppe designer jette job cos tam....uzytkuje od dwoch lat i szyby sa ok. kosztowala ta kabina 7 tys( po rabacie) :( ale nie zaluje wydatku.

OLA.J.
24-04-2006, 09:18
Powłoki w kabinach sš dwojakiego rodzaju, pierwsze to takie jak w Huppe sa na stałe (jak na powierzchni samolotów) nie trzeba ich odnawiac, natomiast w Ravaku powłoka jest nałozona i trezba ja co jakiœ czas odnaiwać, to po porstu działa jak nawoskowany samochów a z czasem się wyciera (tak mi się wydaje, aczkolwiek moge się mylić)

Zby5
24-11-2007, 22:20
Po dwóch latach używania pękła szyba w kabinie prysznicowej. zmówiłem, chartowanna będzie za tydzień. Szklarz twierdzi że to wina montażysty że by ła naginana podczas montażu. Mam kontak z mistrzem od montażu i mógłbym mu podziękowac ale nie jestem tak naprawdę pewien co może by przyczyną. Kto ma jakieś doświadczenia i najważniejsze wie jak tego się wystrzec

MarcinG22
16-01-2008, 21:01
Mondrala szklarz


A mam pytanie po jakim czasie pękła ??

Cypek
16-01-2008, 21:08
Przecież szyba mogła pęknąć od mocnego trzaśnięcia.
2 lata po montażu trudno obwiniać montażystę.

Sad Ripper
17-01-2008, 08:43
Możesz zdradzić, ile kosztowała taka szyba i jakie były jej wymiary?

sad ripper

MarcinG22
17-01-2008, 11:36
No ale skoro to szyba do kabiny to hartowana ??

Rozsypała sie ??

Chodzi to o kabine na zamówienie ??