PDA

Zobacz pełną wersję : Edmar70 i jej Wdzięczny M07



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13

bobowa budowniczowa
30-01-2009, 20:23
Dzięki dziewczynki za wyrozumiałość. :) Przez ten tydzień wracam mniej więcej o tej porze. :-? Mam urlop, ale tak jakbym go nie miała. :roll: Mam nadzieję że chociaż do końca tygodnia uda mi się wyskoczyć do Wawki, w celu upatrzenia kafli do górnej łazienki. :roll:

Co z tatą ?

Byłaś u lekarza ? :roll:

Kafle znalazłaś?

monia i marek
30-01-2009, 20:40
Cześć, Edytko :D Co nowego u Ciebie?

Edmar70
31-01-2009, 19:03
Jak to miło, że o mnie pamiętacie. :oops: :)

Tata wczoraj wyszedł ze szpitala, bardzo szybko jak dla mnie. :roll: No, ale ponoć wszysto z płucami w porządku. Dostał nowe wytyczne co do leczenia cukrzycy i serca. Ma brać insulinę, ale nie wiem jak on to będzie sobie robił. :roll:
A ze mną raczej ok. choć myślałam, że ten tydzień jak byłam na urlopie, to sobie trochę odpocznę, a tu lipa. Szpital zupełnie pokiereszował mi rytm dnia.
Ale udało mi się wyskoczyć do Wawki i już ostatecznie wybrać kafle do górnej łazienki.
Będą te co wybraliśmy już dość dawno. :lol: Myślałam, że może coś jeszcze innego upatrzę, ale albo za drogie, choć cudne niemiłosiernie, albo za duże kafle do mojej małej łazieni, albo się starszej niepodobała, albo młodsza miała fochy :o :x , więc pozostała ta, która im się na samym początku spodobała, czyli ta:
http://www.opoczno.com/produkty_zasoby/1423.jpg
KOLEKCJA FLOWER Z OPOCZNA :)

nitubaga
31-01-2009, 21:07
szarości.... jak miło :)

bardzo się cieszę, że z tata lepiej :) i faktycznie zbyt wiele, to Ty z tego urlopu nie skorzystałaś , kobieto - oj nie skorzystałaś... :( ale mam nadzieje, że się jakos trzymasz, co?

Edmar70
31-01-2009, 21:21
Eeee....trzymam się, a co mam innego robić. :lol:

Przez ostatnie kilka lat, kiedy to planowałam kolorystykę mieszkania, nigdy nie brałam szarości pod uwagę. :roll: :lol: A w tej chwili mam szary gres na podłodze w kuchni, a do tego szara płyta aluminium między górnymi, a dolnymi szafkami :o szarą prawie czarną ścianę w salonie, :o czarną półkę pod kominkiem, :o i teraz szara łazienkę na poddaszu (dobrze, że trochę czerwieni w niej będzie). :lol: No i co Wy na to? :lol:

monia i marek
31-01-2009, 21:45
bardzo ładna łazienka :wink:

Edmar70
01-02-2009, 12:15
bardzo ładna łazienka :wink:

Szkoda, że nie moja 8)

monia i marek
01-02-2009, 15:37
bardzo ładna łazienka :wink:

Szkoda, że nie moja 8)
ale możesz zrobić na ten wzór :wink:

nitubaga
01-02-2009, 17:39
ja tam wiem, że szare z czerwonym dobrze gra... więc nasza Edys juz coś tak wykombinuje by było super :)

dobry wieczór :)

Edmar70
01-02-2009, 18:40
Monia, tak niezupełnie. :lol:
Przede wszystkim nie ten rozkład łazienki i nie te wymiary. Są jeszcze w tej kolekcji całe czerwone kafle, które to dziewczynkom się podobają, i pewnie też się tam znajdą. A poza tym te w kwiatki , na fotce powyżej, to dekory, więc będą w ilości ograniczonej, wiadomo z jakich powodów. :(

Ale coś tam pewnie wymyślę. :lol:

Tu wszystkie dostępne kolory
http://www.opoczno.com/index2.php?id=42&KolekcjaID=267

bobowa budowniczowa
01-02-2009, 19:27
Słonko cieszę się, ze tatę wypisali, bo to znaczy, że zdrowieje :lol:

łazieneczka..............mmmmmmmmmm.............. ....pięknie się zapowiada. Już się nie mogę doczekać, jak będzie wszystko pieknie wyglądało :lol:


A na prześwietleniu byłaś :evil:

Edmar70
01-02-2009, 19:35
A na prześwietleniu byłaś :evil: [/b]

Nie krzycz na mnie.....plosiem. :lol:
Nie byłam jeszcze. :oops: Poprawiło mi się i wiesz jak to jest....jakby sprawy nie było. :roll:

bobowa budowniczowa
01-02-2009, 20:20
A na prześwietleniu byłaś :evil: [/b]

Nie krzycz na mnie.....plosiem. :lol:
Nie byłam jeszcze. :oops: Poprawiło mi się i wiesz jak to jest....jakby sprawy nie było. :roll:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

No jak ładnie plosisz to nie bendem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Wiem, wiem jak to jest :roll:
Sama ma tak samo, że jak się polepszy to się zapomina, a potem jak wróci i żyć nie daje to się ratunku szuka :wink:
Ale i tak uważam, że powinnaś pójść, choć więcej już dziury w brzuchu Ci wiercić nie będę :lol:
Przecież Ty duża dziewczynka jesteś :lol: :lol: :lol: :lol:

monia77w1
01-02-2009, 21:41
Edytko

cieszę się, ze tata juz wyszedł ze szpitala i że Tobie już lepiej :D

GLAMOURMUM
02-02-2009, 07:37
Dzień dobry...:)

aniawmuratorze
02-02-2009, 22:42
Byłam :D
zyczenia zdrówka dla Ciebie i Twojej Rodzinki zostawiam :lol:

Edmar70
02-02-2009, 22:54
Byłam :D
zyczenia zdrówka dla Ciebie i Twojej Rodzinki zostawiam :lol:

Baaaaaardzo dziękuję!!!! :)
To miłe.

aniawmuratorze
02-02-2009, 22:57
I mnie jest miło zagladać do Ciebie :D

o zdjęciach pamiętaj bo ja wzrokowiec jestem :lol:

co teraz robicie ?

Edmar70
02-02-2009, 23:02
co teraz robicie ?
Przez ostatni tydzień właściwie nic. Ostał mi sie na budowie jeden człowieczek, który głównie kładzi mi kafle, ale robi też wiele innych dupereli. Ostatnio był cały tydzień chory. Ale juz niedługo będzie się przymierzał do górnej łazienki. :)

aniawmuratorze
02-02-2009, 23:12
mam wrażenie że pod koniec budowy wszystko zaczyna sie trochę ślimaczyć
ale jak łazienki będa ................. to tylko patrzeć jak sie przeprowadzisz :D

Renka Grabow
03-02-2009, 00:02
Witam,

Po raz pierwszy wpadłam do Twojej galerii a tu już przeprowadzka na dniach :wink:
Ściana grafitowego kamienia robi wrażenie - gratuluję odwagi i zdecydowanych upodobań :D Jednak mam pytanie o ciemny kamień z którego jest wykonana półka kominkowa. Bardzo efektownie się prezentuje, czy to marmur? masz może zdjęcia z bliższej odległości? chętnie obejrzę :D
Gdybym miała miejsce na naświetle też wybrałabym takie drzwi zewnętrzne, ten motyw słońca, aż zaprasza do środka i ma bardzo sympatyczna symbolikę :D

Pozdrawiam,

nitubaga
03-02-2009, 07:52
byłam... buziaki zostawiłam..... :)


i najpierw poproszę - idź do lekarza.... :x

potem zacznę grozić palcem :evil:


;)

Edmar70
03-02-2009, 09:39
mam wrażenie że pod koniec budowy wszystko zaczyna sie trochę ślimaczyć
ale jak łazienki będa ................. to tylko patrzeć jak sie przeprowadzisz :D

Ciagle się zbliżam do ostatniej prostej. :roll: Ale ta trasa okazała się bardzo długa. I co juz widzę światełko w tunelu, to zaraz znów znika gdzieś w otchłani. :roll: :wink: Mam jednak cichą nadzieję, że jednak nastąpi to w marcu, a do Wielkanocy to już myślę, że będzie ostateczny termin.

efilo
03-02-2009, 09:48
Edyś... przecież to już na wyciągnięcie dłoni. Ani sie obejrzysz a będziesz jak na awatarku popijać u siebie drineczka 8)

Edmar70
03-02-2009, 09:53
Witam,

Po raz pierwszy wpadłam do Twojej galerii a tu już przeprowadzka na dniach :wink:
Ściana grafitowego kamienia robi wrażenie - gratuluję odwagi i zdecydowanych upodobań :D Jednak mam pytanie o ciemny kamień z którego jest wykonana półka kominkowa. Bardzo efektownie się prezentuje, czy to marmur? masz może zdjęcia z bliższej odległości? chętnie obejrzę :D
Gdybym miała miejsce na naświetle też wybrałabym takie drzwi zewnętrzne, ten motyw słońca, aż zaprasza do środka i ma bardzo sympatyczna symbolikę :D

Pozdrawiam,

Witam....witam...witam :)
Bardzo miło mi Ciebie gościć. :)
Na kamień w tym właśnie kolorze bardziej uparł się małż niż ja. Mnie na jego widok aż zatykało i szczerze bałam się jak on będzie u mnie wyglądał. Ale myślę sobie....dobra szalejemy, :lol: no i jest...i zdecydowanie nie żałuję. :)

Co do półki, to jest to coś na pograniczu marmuru i granitu. :roll: Tak się wyraził pan kamieniarz. Nawet rzucił jakąś nazwą, ale ja nie pamiętam. :oops: W każdym bądź razie w necie ten kamień można znależć pod granitami.
To jest jedyne zbliżenie jakim w tej chwili dysponuję. Z tym, że tak naprawdę to nie do końca wyszły takie kolory jak w rzeczywistości.
http://images28.fotosik.pl/290/b383e9e46e8cc99b.jpg

Słoneczko na drzwiach mam nadzieję, że odegra symboliczną rolę. :D

monia77w1
03-02-2009, 09:53
mam wrażenie że pod koniec budowy wszystko zaczyna sie trochę ślimaczyć
ale jak łazienki będa ................. to tylko patrzeć jak sie przeprowadzisz :D

Ciagle się zbliżam do ostatniej prostej. :roll: Ale ta trasa okazała się bardzo długa. I co juz widzę światełko w tunelu, to zaraz znów znika gdzieś w otchłani. :roll: :wink: Mam jednak cichą nadzieję, że jednak nastąpi to w marcu, a do Wielkanocy to już myślę, że będzie ostateczny termin.

Edytko, pomysl ze jak juz sie wprowadzisz to tak będziesz się cieszyc, ze momentalnie zapomnisz o wszystkich kłopotach, partaczach, niezaplanowanych wydatkach itp.
Już bliżej niz dalej Kochana :D

Edmar70
03-02-2009, 09:57
byłam... buziaki zostawiłam..... :)


i najpierw poproszę - idź do lekarza.... :x

potem zacznę grozić palcem :evil:


;)

Bojam się http://www.ajlawgifs.yoyo.pl/gify33/036.gif

Ja też Ciebie love. :lol:

monia i marek
03-02-2009, 11:01
http://images28.fotosik.pl/290/b383e9e46e8cc99b.jpg

Ale to piękne :D :roll:

Edmar70
03-02-2009, 11:37
Dzięki Monisiu. :)
Mnie też się podoba. 8)



Edyś... przecież to już na wyciągnięcie dłoni. Ani sie obejrzysz a będziesz jak na awatarku popijać u siebie drineczka 8)


Edytko, pomysl ze jak juz sie wprowadzisz to tak będziesz się cieszyc, ze momentalnie zapomnisz o wszystkich kłopotach, partaczach, niezaplanowanych wydatkach itp.
Już bliżej niz dalej Kochana

Tak, ja wiem, że to teraz człowiek jest momentmi rozgoryczony, ma chwile zwątpienia. Ale to wszystko jest do przejścia. Nie powiem, że mnie to nie wkurza, że jestem cierpliwa i jest mi obojętne, kiedy sie wprowadzę. Ale faktycznie juz bliżej niż dalej. :) Choć jeszcze wiele do zrobienia. :roll:

aga&piotr
03-02-2009, 13:06
Kurczaki, Edytko ale się u Ciebie zadziało!!!! :o
Na co nie spojrze, wszystko prezentuje się bosko, szczególnie ta ściana...do tej pory zbieram zęby :lol: ciekawa jestem jak ogarniesz szarości, a zresztą jak ich nie ułożysz i tak będzie dobrze ;) wiem po swojej szarej łazieneczce :D
aaa nie wspomne że sie lekko przyczaiłam na te flowersy, ale odpuściłam..
Zdrówka Kochana!

Edmar70
03-02-2009, 13:49
czeeee Aguś :lol:
Boniu....gdzie Ty się podziewasz??? :roll:
Mieszkasz już, czy jak...?

A dlaczego odpuściłaś sobie flałery?

Fajnie, że Ci się u mnie podoba. :)
Daj spokój, szkoda zębów. :lol:

Rom
03-02-2009, 13:56
Przylazłem poczytać co nowego na budowie :D :D

aga&piotr
03-02-2009, 15:19
Moja Droga mieszkamy już od października, niestety mamy mase rzeczy do zrobienia, nawet parter nie jest dokończony w 100% :roll: ale mimo to i tak jest super :D
Teraz działamy na poddaszu, profile,wełna, karton gipsy i te sprawy :lol:
jak już to zrobimy, biore sie za ściany, sama widzisz Kochana że czasu jak na lekarstwo :wink: nie wspomne o planowynym rozpoczeciu ogrodu wiosną :o :lol:

efilo
03-02-2009, 19:30
o matyldo! mieszkacie i robicie gk jednocześnie? szacun normalnie.

Renka Grabow
03-02-2009, 20:01
Witam....witam...witam :)
Bardzo miło mi Ciebie gościć. :)
Na kamień w tym właśnie kolorze bardziej uparł się małż niż ja. Mnie na jego widok aż zatykało i szczerze bałam się jak on będzie u mnie wyglądał. Ale myślę sobie....dobra szalejemy, :lol: no i jest...i zdecydowanie nie żałuję. :)

Co do półki, to jest to coś na pograniczu marmuru i granitu. :roll: Tak się wyraził pan kamieniarz. Nawet rzucił jakąś nazwą, ale ja nie pamiętam. :oops: W każdym bądź razie w necie ten kamień można znależć pod granitami.
To jest jedyne zbliżenie jakim w tej chwili dysponuję. Z tym, że tak naprawdę to nie do końca wyszły takie kolory jak w rzeczywistości.
http://images28.fotosik.pl/290/b383e9e46e8cc99b.jpg

Słoneczko na drzwiach mam nadzieję, że odegra symboliczną rolę. :D

Rzeczywiście niezwyky kamień, ma niesamowitą głębię. Chętnie obejrzę inne zdjęcia, jeśli będziesz coś miała w przyszłości :D

GLAMOURMUM
04-02-2009, 07:41
Dzień dobry :)

Edmar70
04-02-2009, 08:21
Dobry...dobry :)

Aguś ja też Cię podziwiam. Dzielna kobitka z Ciebie. :)
A jak się czujesz w niepanieńskim stanie? :lol:

Reniu inne fotki zapewne jeszcze będą. Ale to już chyba jak zacznę doprowadzać chałupę do stanu użyteczności. :roll:

nitubaga
04-02-2009, 09:13
dzien dobry....

nooooooo skoro Ty chcesz swój dom doprowadzać do stanu uzyteczności to Ty mojego domku nie widziałas :oops: :)

Edmar70
04-02-2009, 16:59
dzien dobry....

nooooooo skoro Ty chcesz swój dom doprowadzać do stanu uzyteczności to Ty mojego domku nie widziałas :oops: :)

No...nie widziałam :wink: 8)

aga&piotr
04-02-2009, 18:23
dzięki Kochane :D widać baba też potrafi wykańczać :lol:
a wstanie niepanieńskim jest bosko, tfu tfu tfu - nie zapeszam ;)

bobowa budowniczowa
04-02-2009, 18:49
A ja się grzecznie zapytam czy kuchnia się będzie montować w najbliższej przyszłości i bardzo, ale to bardzo chciałabym zobaczyć dokończoną podłogę w salonie i podłogę u dziewczyn :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Oczywiście wszystko mi się podoba...............nawet szarości :wink: do których nigdy nie byłam przekonana, a teraz okazuje się że moje ciuszki taki odcień przybrały :wink: . Tak jakoś ładnie uszyte no to szare kupiłam :roll: :lol:
Jeszcze parę lat temu nawet bym na nie nie spojrzała :oops:
No proszę jak się człowiek zmienia 8)

Edmar70
04-02-2009, 19:04
Cześć Anuś :)

Co do kuchni, to sie będzie montować w przyszłości, ale czy w najbliższej, to nie wiem. :roll: Obecnie czekamy na kaskę, którą jest nam winien pewien ludź, :x ale o tym już rozpisywałam się u Ciebie.
Podłogi też w powijakach, ale akurat one mogą sobie poczekać, bo jeśli chodzi o dół, to jeszcze nie minął okres leżakowania.

Ja szarości generalnie bardzo lubię, z tym, że nie spodziewałam się, iż odważę się upiększać tym kolorem mieszkanie. :o :lol: A miały być kremiki...hmmmm... :roll: :lol:

bobowa budowniczowa
04-02-2009, 19:44
Co za ludź :evil:
Kurde no................może go postrasz jakimś sądem :evil:

Niecierpliwie czekam na kolejne zdjęcia :lol:

Edmar70
04-02-2009, 20:14
Nie, nie chcę sądów.
Poczekamy...zobaczymy... :roll:

Ta moja galeria jest totalnie beznadziejna. :(
Nawet żadnych fot nie jestem w stanie wkleić. :(
Tylko ciągle proszę o cierpliwość. :oops:

efilo
06-02-2009, 19:47
Edyś

na szczęscie my jesteśmy cierpliwe i grzecznie poczekamy

monia i marek
06-02-2009, 20:29
Nie, nie chcę sądów.
Poczekamy...zobaczymy... :roll:

Ta moja galeria jest totalnie beznadziejna. :(
Nawet żadnych fot nie jestem w stanie wkleić. :(
Tylko ciągle proszę o cierpliwość. :oops:
Gdyby tak było to nikt by nie zaglądał :lol: :wink:

nitubaga
06-02-2009, 20:38
no a my jesteśmy.... :)

dobry wieczór :wink:

Edmar70
06-02-2009, 20:43
Dzięki Wam, wierne kibicki, jeszcze istnieję. :oops: :lol:

Dobry! :)

monia i marek
06-02-2009, 20:46
Na dodatek z wiosną w podpisie :wink: :D

Edmar70
06-02-2009, 21:28
Na dodatek z wiosną w podpisie :wink: :D

A w temacie wiosny, wklejam jej trochę, :lol: jednocześnie sprawdzając w jakim formacie wklejają się zdjęcia, bo obraziłam się na fotosik i teraz kombinuję w empiku. :roll:

http://www.empikfoto.pl/albumy27/386397/778509/previews/23846287_dscn3104.jpg (http://www.empikfoto.pl/index.php?m=foto_hot&foto_id=23846287&filename=dscn3104.jpg)

monia i marek
06-02-2009, 21:30
ale super fotka :D od razu się cieplej robi na duszy :lol:

Edmar70
06-02-2009, 21:43
ale super fotka :D od razu się cieplej robi na duszy :lol:

Cieszę się, że Cię rozgrzało. :wink: :lol:

nitubaga
06-02-2009, 21:45
Edyś a to Ty?.....

monia77w1
06-02-2009, 21:45
Pięknie wyglądasz Edytko :D :D :D

Edmar70
06-02-2009, 21:49
Edyś a to Ty?.....

Jo.... :lol:

Monia, bo za przeciwsłoneczne się schowałam. :lol:

monia77w1
06-02-2009, 21:51
Gadasz :D
Fajna z Ciebie kobietka i tyle :D

nitubaga
06-02-2009, 21:51
Edyś a to Ty?.....

Jo.... :lol:

:lol:

aaaaaaa :)

to bardzo fajnie wyglądasz :lol: :lol: i ta wiosna Ci pasuje.... ech.... oby do wiosny, oby do wiosny :)

Edmar70
06-02-2009, 22:15
We wiośnie wszystkim do twarzy. :lol:

JUż za chwileczkę...juz za momencik... WIOSENKA!!! :lol:

Atom1
07-02-2009, 07:17
byle by do wiosny a od razu wszyscy poczujemy się lepiej Boże jak ja nie cierpię zimy wszystko tak się wlecze i odwleka w czasie ,ale u Edytki już wiosna na całego ,no fajnie.





Pozdrawiam.

nitubaga
07-02-2009, 08:20
byle by do wiosny a od razu wszyscy poczujemy się lepiej Boże jak ja nie cierpię zimy wszystko tak się wlecze i odwleka w czasie ,ale u Edytki już wiosna na całego ,no fajnie.





Pozdrawiam.


eeeeeetam....


zima jest super... o ile jest ZIMA :lol:

najtrudniejsze moim zdaniem jest to takie przedwiośnie.... kiedy jeszcze wiosny namacalnie nie widać, a po białej, pięknej zimie już ani śladu.... czyli właśnie taki luty i marzec....

a od kwietnia będzie już coraz lepiej... zatem oby do wiosny kochane, oby do wiosny :)

efilo
07-02-2009, 16:56
dzisiaj już tak pachniało wiosną. kruszka zerwała stokrotkę a ptaszki śpiewały jak zakręcone

GLAMOURMUM
08-02-2009, 16:18
dzisiaj już tak pachniało wiosną. kruszka zerwała stokrotkę a ptaszki śpiewały jak zakręcone

hmmm...i pomyśleć , że po niedzieli ma spaść śnieg :evil: :evil:

monia i marek
08-02-2009, 16:30
dzisiaj już tak pachniało wiosną. kruszka zerwała stokrotkę a ptaszki śpiewały jak zakręcone

hmmm...i pomyśleć , że po niedzieli ma spaść śnieg :evil: :evil:
nieeeeeeeeeeeeeee :roll:

GLAMOURMUM
08-02-2009, 17:16
dzisiaj już tak pachniało wiosną. kruszka zerwała stokrotkę a ptaszki śpiewały jak zakręcone

hmmm...i pomyśleć , że po niedzieli ma spaść śnieg :evil: :evil:
nieeeeeeeeeeeeeee :roll:

Ja też mam nadzieję, że nie....ale prognozy pogody nie są zbyt optymistyczne :evil: Oby się mylili........... :lol:

monia i marek
08-02-2009, 17:35
Niestety u nas zaczął już sypać śnieg :evil:

efilo
08-02-2009, 17:38
u nas to samo

podobno następne trzy tygodnie to powrót zimy.

a u mnie mają tynki robić :o

GLAMOURMUM
08-02-2009, 17:55
u nas to samo

podobno następne trzy tygodnie to powrót zimy.

a u mnie mają tynki robić :o

no to chyba przy tej pogodzie ... termin się przesunie :evil: , u mnie zresztą też.... :evil: :evil: :evil:

Edmar70
08-02-2009, 17:59
Czy ten śnieg nie ma co innego do roboty? :evil: :wink:
Ale w sumie co się dziwić, to dopiero luty. Jeszcze marzec może przynieść nam niemiłą niespodziankę.

Nie przepadam za zimą, chyba że tak na tydzień, góra dwa, z lekkim mrozkiem tak do -5 st. i z małym śnieżkiem. I tylko wtedy, gdy jestem gdzieś na wyjeździe. Bo inaczej to odpada. :-?
Efilko, a dopiero co Kruszka zerwała stokrotkę... :(
A jakie to tynki, wewnętrzne czy zewnętrzne? Bo jak w środku, to nie przeszkadza, z tym że jak byłoby już cieplej, to ładnie by schło. :roll:

efilo
08-02-2009, 18:00
marzec ma być cieplutki. oby!

efilo
08-02-2009, 18:00
Edyś wewnętrzne

no wiesz... jak mi przemarzną to odpadną a ma być do minus dziesięciu

GLAMOURMUM
08-02-2009, 18:06
Ja już na głowę dostaję z ta pogodą!!!!!!!!!
Znowu wszystkie plany dostały w łeb..!!! :evil:

Edmar70
08-02-2009, 18:12
Edyś wewnętrzne

no wiesz... jak mi przemarzną to odpadną a ma być do minus dziesięciu

Racja... w taki wypadku to nie ma co ryzykować. Zostaje mieć nadzieję, że mrozy nie będą trwały tak samo długo, jak będzie leżał śnieg. :roll:

Glamcia, znam ten ból, też swojego czasu musiałam zaprzestać robót, bo wyskoczył tak silny mróz, że nie dało rady stawiać ścianek fundamentowych. Pamiętam jakie to było irytujące. :x

nitubaga
08-02-2009, 18:15
a u mnie mają sciągać ocieplenie... :x od wtorku...

jak dobrze, że już nie mogą się powoływac na pogode :P

GLAMOURMUM
08-02-2009, 18:16
Edyś wewnętrzne

no wiesz... jak mi przemarzną to odpadną a ma być do minus dziesięciu

Racja... w taki wypadku to nie ma co ryzykować. Zostaje mieć nadzieję, że mrozy nie będą trwały tak samo długo, jak będzie leżał śnieg. :roll:

Glamcia, znam ten ból, też swojego czasu musiałam zaprzestać robót, bo wyskoczył tak silny mróz, że nie dało rady stawiać ścianek fundamentowych. Pamiętam jakie to było irytujące. :x

Bardzo, przez to głupie myśli do głowy przychodzą...właśnie przyszło mi do głowy czy aby nie zmienić firmy budowlanej...tej, która miała mi stawiać dom od A do Z....
Nie sa najtańsi...a w dobie kryzysu...liczymy każdy grosz.... :roll:

Edmar70
08-02-2009, 18:21
a u mnie mają sciągać ocieplenie... :x od wtorku...

jak dobrze, że już nie mogą się powoływac na pogode :P
Robota w środku się szykuje, więc takie wymówki mało co na miejscu by były. :wink:

Glamcia, myślisz, że zdołasz znaleźć kogoś tańszego i to tak w krótkim czasie?

nitubaga
08-02-2009, 18:24
a u mnie mają sciągać ocieplenie... :x od wtorku...

jak dobrze, że już nie mogą się powoływac na pogode :P
Robota w środku się szykuje, więc takie wymówki mało co na miejscu by były. :wink:



o to to....

więc jak mi zadzwonią, że coś znów im n ie pasi to jak Bozię kocham - nie wiem czy zdzierżę :x

aziniaki
08-02-2009, 19:05
Dzień doberek,

tak sobie pomyślałam - wpadnę i zostawię buziaki na cały tydzień :P

Edmar70
08-02-2009, 19:18
Dzień doberek,

tak sobie pomyślałam - wpadnę i zostawię buziaki na cały tydzień :P

:o :o :o :o :o

Cześć kochana!!! :D

Do weekendu http://gify.klimacik.pl/mini/72.gif
A może nawet tutaj zawitasz od czasu do czasu. :roll:

GLAMOURMUM
08-02-2009, 19:26
a u mnie mają sciągać ocieplenie... :x od wtorku...

jak dobrze, że już nie mogą się powoływac na pogode :P
Robota w środku się szykuje, więc takie wymówki mało co na miejscu by były. :wink:

Glamcia, myślisz, że zdołasz znaleźć kogoś tańszego i to tak w krótkim czasie?

Mam jeszcze jedną firmę w zapasie... różnica na stanie surowym otwartym to jakieś 11 tyś...dużo.... nie?????
Ta druga firma też specjalizuje sie w ytongu

Edmar70
08-02-2009, 19:28
Różnica kolosalna. :o
To właściwie czemu wybrałas tę pierwszą firmę?
Jak ta co jest w zapasie ma dobre referencję, to nie ma się nad czym zastanawiać. :roll:

GLAMOURMUM
08-02-2009, 19:38
Różnica kolosalna. :o
To właściwie czemu wybrałas tę pierwszą firmę?
Jak ta co jest w zapasie ma dobre referencję, to nie ma się nad czym zastanawiać. :roll:

Ta druga firma jest z polecenia z tego forum, ale wiesz Edytko nie wiem... jak to sie ma do całości. Ta firma z całości miała tez robić dach, dachówkę, wylewki, tynki.... kurcze nie wiem jak wyjdę, gdy będę musiała każdą ekipę osobno szukać... właśnie jak to wyjdzie na cenę końcową....
nie wiem czy logicznie to napisałam.

Edmar70
08-02-2009, 19:41
Glamcia, a ta pierwsza firma to wyceniła dom w jakim stanie?
Tylko SSO, czy też z wylewkami, tynkami i tymi podobnymi?

GLAMOURMUM
08-02-2009, 19:47
Glamcia, a ta pierwsza firma to wyceniła dom w jakim stanie?
Tylko SSO, czy też z wylewkami, tynkami i tymi podobnymi?

Napisze tak...
Firma A - ma robić dom od A do Z
Firma B - tylko SSO + tynki zewnętrze

Na samym SSO - różnica pomiędzy firmą A i B to 11 tyś...

Biorąc firmę B, muszę szukać każdego fachowca osobno...czyli takie wyjście jakiego się boję... ( sporo sie naczytałam na forum)
Biorąc firmę A nie muszę sie o nic martwić...nawet o materiały budowlane... sami budują domy na spzredaż i współpracują z różnymi hurtowniami od 20-30 lat.
Męczy mnie jednak ta różnica cenowa na samym SSO.
Może wykorzystam jeszcze ta beznadziejną pogodę i pojeźdzę po firmach od dachów i tynków... wtedy mając całość porównam ostateczną cenę

efilo
08-02-2009, 21:09
Glamciu

ceny robocizny coraz bardziej spadają. Jak ustalisz teraz całościówkę to mała szansa że nie stracisz :roll:

11 tysi to dużo. ale mój wykonawca mi mówił że zazwyczaj ekipy dają niską cenę a potem wszystko jest robotą dodatkową którą trzeba wykonać i ekstra słono zapłacić

aniawmuratorze
09-02-2009, 13:48
witanko :D
ja z tynkami jeszcze czekam nie chcę ryzykować :roll:

efilo
09-02-2009, 20:50
ile czekasz?

bobowa budowniczowa
10-02-2009, 13:33
Edyś zdjęcie piękne :lol: i jak ładnie na nim wyszłaś :lol:
No mówiłam Wam, że Edytka to laska jest :D :D

A o co chodzi z tym fotosikiem :oops: jakąś kasę trza będzie płacić :o

monia77w1
10-02-2009, 13:35
Własnie sie zastanawiam co ta edytka tak na siebie narzeka :roll:
Laska i tyle.
Ania podobno jak sie przekroczy jakiś transfer czy cuś to trzeba płacić.
Do mnie narazie nic nie napisali.

Edmar70
10-02-2009, 14:01
Laska......sraska.... :roll: 8) :lol:

Fotosik takie coś o mnie wysmarował.

Twój limit transferu na Fotosiku został przekroczony.

Dostałeś to powiadomienie gdyż większość Twojego ruchu
pochodzi ze zdjęć "hotlinkowanych".

Swój bieżący transfer możesz obserwować tutaj

Możesz nadal używać Fotosika do zamieszczania zdjęć na innych
serwisach jednak musisz opłacić swój dodatkowy transfer.
Koszt każdego rozpoczętego 1GB transferu ponad limit to 1,5zł brutto
(z VAT). Musisz dokonać wpłaty na konto w Fotosiku i zgodzić się na
pobieranie opłat za transfer.
Jeśli nie zapłacisz za dodatkowy transfer Twoje zdjęcia będą usuwane
do czasu aż będą się mieścić w wyznaczonym limicie. Przewidywaną wielkość transferu w tym miesiącu możesz zobaczyć tutaj.

Wykupując konto PRO lub konto aukcyjne (jeśli umieszczasz zdjęcia na
aukcjach) a wtedy Twój limit transferu będzie 3 razy większy dla
konta PRO i 5 razy większy dla konta aukcyjnego.
Możesz ograniczyć transfer umieszczając na aukcjach, forach czy
innych serwisach miniaturki podlinkowane do pełnych wersji zdjęcia na
Fotosiku. Ruch generowany przez Twoje zdjęcia w ramach Fotosika nie
jest liczony i nie będziemy Cię za niego obciążać.
Jeśli generujesz na prawdę duży ruch możesz wykupić pakiet transferu
jaki pozwoli Ci obniżyć koszt 1 GB do 1zł netto (1,22 brutto z VAT).
Transfer możesz zakupić tutaj

Masz więcej pytań, napisz do nas

efilo
10-02-2009, 14:12
nie Ty jedyna otrzymałaś tą miłą notkę :x

bobowa budowniczowa
10-02-2009, 14:20
A ja nic takiego nie dostałam :roll:
To znaczy, że nic nie musze płacić :lol: :lol:
I tak jesteś laska :lol:

Edmar70
10-02-2009, 14:20
Żeby było śmieszniej...

Wiadomośc z 5.02
Obecnie wykorzystałeś 80.41 %

Wiadomość z 6.02
Obecnie wykorzystałeś 85.06 %

Wiadomośc z 7.02
Obecnie wykorzystałeś 93.78 %

Wiadomość z 8.02
Twój limit transferu na Fotosiku został przekroczony.

I tę ostatnią wiadomość powtórzyli jeszcze 2 razy. :roll:

Wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że 2 tyg. nie wklejałam żadnych zdjęć. :roll: Więc skąd te nagłe wyczerpanie limitu??? :o

monia77w1
10-02-2009, 14:22
A to dziady :evil:
Trzeba się przenieść gdzie indziej.

efilo
10-02-2009, 14:27
Żeby było śmieszniej...

Wiadomośc z 5.02
Obecnie wykorzystałeś 80.41 %

Wiadomość z 6.02
Obecnie wykorzystałeś 85.06 %

Wiadomośc z 7.02
Obecnie wykorzystałeś 93.78 %

Wiadomość z 8.02
Twój limit transferu na Fotosiku został przekroczony.

I tę ostatnią wiadomość powtórzyli jeszcze 2 razy. :roll:

Wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że 2 tyg. nie wklejałam żadnych zdjęć. :roll: Więc skąd te nagłe wyczerpanie limitu??? :o

Żabko
to jest limit na transfer zewnętrzny - jak masz umieszczone jakieś zdjęcia na forum to za każdym razem jak ktoś ogląda stronę to je wszystkie pobiera.

nitubaga
10-02-2009, 17:54
yyyyyyy

ja takie miałam i zlałam... przedłużyłam to co tam chcieli - tylko, że znów werskę darmową i mam luzzzzzzz od wakacji :)

bobowa budowniczowa
10-02-2009, 18:48
Żeby było śmieszniej...

Wiadomośc z 5.02
Obecnie wykorzystałeś 80.41 %

Wiadomość z 6.02
Obecnie wykorzystałeś 85.06 %

Wiadomośc z 7.02
Obecnie wykorzystałeś 93.78 %

Wiadomość z 8.02
Twój limit transferu na Fotosiku został przekroczony.

I tę ostatnią wiadomość powtórzyli jeszcze 2 razy. :roll:

Wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że 2 tyg. nie wklejałam żadnych zdjęć. :roll: Więc skąd te nagłe wyczerpanie limitu??? :o

Żabko
to jest limit na transfer zewnętrzny - jak masz umieszczone jakieś zdjęcia na forum to za każdym razem jak ktoś ogląda stronę to je wszystkie pobiera.
No to znaczy, że moich nikt nie pobiera :cry: :cry: :cry:

Edmar70
10-02-2009, 19:14
Żabko
to jest limit na transfer zewnętrzny - jak masz umieszczone jakieś zdjęcia na forum to za każdym razem jak ktoś ogląda stronę to je wszystkie pobiera.

Zewnętrzny...??? :o
Jaka ja noga jestem :roll:

Aniu, bo już czas najwyższy odkurzyć dzienniczek. :wink:

aniawmuratorze
10-02-2009, 19:42
ciekawe kiedy Ty Edyś zapodasz nam jakiś nowy smakowity kąsek :D :wink:

braza
10-02-2009, 22:13
Dobra, Wy tu gadu gadu, a kuchnia w lesie ... :-? Dlaczego jej jeszcze nie ma????!!!!

Edmar70
11-02-2009, 16:38
ciekawe kiedy Ty Edyś zapodasz nam jakiś nowy smakowity kąsek :D :wink:

No właśnie Aniu, może Ty coś o tym wiesz??? :wink: :lol:

Edmar70
11-02-2009, 16:39
Dobra, Wy tu gadu gadu, a kuchnia w lesie ... :-? Dlaczego jej jeszcze nie ma????!!!!

Czekam na przypływ...wiecie czego... 8)

efilo
11-02-2009, 20:54
Edyś

przypływ, odpływ... koniec końców się wyrówna :wink:

braza
11-02-2009, 21:11
Dobra, Wy tu gadu gadu, a kuchnia w lesie ... :-? Dlaczego jej jeszcze nie ma????!!!!

Czekam na przypływ...wiecie czego... 8)

No tak ... szara rzeczywistość :-? :wink:

Edmar70
12-02-2009, 08:29
Edyś

przypływ, odpływ... koniec końców się wyrówna :wink:

Żeby był odpływ najpierw musi byc przypływ. :lol:
Z tym, że jakoś mnie nie zalewa :roll:

Brazunia to czarna dziura. :-?

aniawmuratorze
12-02-2009, 08:43
odpływy zawsze lepiej działają niż przypływy :-?
też czekam :roll: bo posucha wielka :roll:

GLAMOURMUM
12-02-2009, 08:43
Dobra, Wy tu gadu gadu, a kuchnia w lesie ... :-? Dlaczego jej jeszcze nie ma????!!!!

Czekam na przypływ...wiecie czego... 8)

to jak będzie się zbliżać przypływ to daj znać.... też przyjadę :roll:

aniawmuratorze
12-02-2009, 09:00
Dobra, Wy tu gadu gadu, a kuchnia w lesie ... :-? Dlaczego jej jeszcze nie ma????!!!!

Czekam na przypływ...wiecie czego... 8)

to jak będzie się zbliżać przypływ to daj znać.... też przyjadę :roll:

na fali chcesz popłynąć :lol: deskę zabierz :wink:

a ja bardzo chętnie będe podziwiać wykorzystanie fal w Twoim domku Edyś więc życzę jak najszybszego przypływu :D

nitubaga
12-02-2009, 10:14
a mnie dziś od rana zalewa..................









........ krew :x




dzień dobry... mam nadzieję, że choć u Was dobrze :)

Edmar70
12-02-2009, 10:23
Przypływ ma mnie gdzieś :roll: :lol: ale nie omieszkam poinformować jak coś się zmieni.

Nituś niech Cie juz nie zalewa :wink:
Posłuchaj sobie...robi sie lepiej
http://www.wrzuta.pl/audio/tCer3KoLbf/frankie_valli_-_can_t_take_my_eyes_of_off_you

aniawmuratorze
12-02-2009, 10:35
No to czekamy z Tobą Edyś :D
idę zobaczyć czemu Nitu krew zalewa :roll:

Edmar70
12-02-2009, 10:41
No to czekamy z Tobą Edyś :D
idę zobaczyć czemu Nitu krew zalewa :roll:

Dzięki...w kupie zawsze raźniej. :lol: :lol: :lol:

efilo
13-02-2009, 08:40
dzieńdoberek

jak tam nastawienie?

bobowa budowniczowa
13-02-2009, 12:46
ciekawe kiedy Ty Edyś zapodasz nam jakiś nowy smakowity kąsek :D :wink:

No właśnie Aniu, może Ty coś o tym wiesz??? :wink: :lol:
ykm...........ten..........tego..........a o co biega :roll: :roll: :roll:

Edmar70
13-02-2009, 17:50
dzieńdoberek

jak tam nastawienie?

Czy ja wiem...ciągle bez zmian.

Aniu ten post był do aniwmuratorze :lol:

lidszu
13-02-2009, 23:38
Edmar, śliczna kobietka z ciebie :D
Dzisiaj po raz pierwszy zajrzałam do Ciebie, ale obiecuję, że będę częściej :)

Edmar70
13-02-2009, 23:42
Edmar, śliczna kobietka z ciebie :D
Dzisiaj po raz pierwszy zajrzałam do Ciebie, ale obiecuję, że będę częściej :)

Będzie mi niezmiernie miło. :D

rasia
13-02-2009, 23:49
No gdzie ta fotka? No gdzie? :cry: :cry: :cry:

Tu to ja zaglądam regularnie, ale chyba jest jeszcze jedna tajna galeria... :roll:

Edmar70
13-02-2009, 23:51
No gdzie ta fotka? No gdzie? :cry: :cry: :cry:

Na poprzedniej stronie :lol:
Sorry, pomyliłam się. :oops:

Nie ma innej galerii. :o Czemu tak sądzisz? :roll:

rasia
13-02-2009, 23:54
Znalazłam!!! :lol: :lol: :lol: WOW!!! 8) :D

lidszu
13-02-2009, 23:59
Edmar, śliczna kobietka z ciebie :D
Dzisiaj po raz pierwszy zajrzałam do Ciebie, ale obiecuję, że będę częściej :)

Będzie mi niezmiernie miło. :D
mi tym bardziej :D

nitubaga
14-02-2009, 07:18
Witanko :)

jestem... właśnie się zaczynam budzić do życia choć pogoda za oknem każe mi się schować pod kołdrę i nosa nie wystawiać.... jeszcze się na zimę zebrało :o

GLAMOURMUM
14-02-2009, 08:20
http://images43.fotosik.pl/63/20e7d7eb47c8da1fmed.jpg (http://www.fotosik.pl)

Nelli Sza
14-02-2009, 08:29
http://www.otofotki.pl/img6/obrazki/qf9789_oooo.jpg

Słodkiego dnia!!! :D

monia i marek
14-02-2009, 08:45
dużo miłości nie tylko z okazji walentynek :wink: :D
http://img25.imageshack.us/img25/3183/walentynkibp0.gif

Edmar70
14-02-2009, 18:52
Ślicznie dziękuję za piękne Walentynki!!! :D

I ja życzę wszystkim odwiedzającym wiele miłości i serca

http://www.zs9elektronik.edukacja.koszalin.pl/aktualnosci/2007/walentynki08.jpg

monia77w1
14-02-2009, 20:22
http://republika.pl/blog_zj_3893406/5075211/tr/plaza_i_serce_na_plazy.jpg

DarioAS
14-02-2009, 21:53
http://widget.slide.com/rdr/1/1/1/W/10000000c767e34/1/166/kFUqe_nxyz82wR6jOCvtmoxGJoDLtcUK.jpg

8)

pasie
16-02-2009, 21:34
a przyszłam sobie z rewizytą :lol: :lol: :lol: i muszę tyle stron nadrobić :o :o

nitubaga
17-02-2009, 10:37
też jestem.... :) a gospodyni gdzie?

Edmar70
17-02-2009, 11:15
A gospodyni w lesie. :lol:

Pasie dzięki za rewizytę i daj sobie spokój z tym czytaniem :lol: Wystarczy, że będziesz na bieżąco. :wink: :lol:

Ludzie śnieg oszalał. :o Przez to nie mogę szamba zamontować, bo jeszcze na dodatek mróz w nocy łapie. Dobra...poczekam jeszcze, bo i tak kibeleki nie są zamontowane. :roll:
Ale za to właśnie przed chwilką zamówiłam kafle do łazienki dziewczynek. :)
Mają być za 2 dni.

nitubaga
17-02-2009, 11:39
a jakie te cafle :P

Edmar70
17-02-2009, 11:57
a jakie te cafle :P

O takie :)

http://www.opoczno.com/kolekcja.php?kolekcja=k014&aranzacja=k014a001&m=112

pasie
17-02-2009, 12:07
ładne, baaaardzo ładne :D
kurcze ja właśnie też wczoraj wpadłam na pomysła czerwono szarej łazienki :D

Edmar70
17-02-2009, 12:24
ładne, baaaardzo ładne :D
kurcze ja właśnie też wczoraj wpadłam na pomysła czerwono szarej łazienki :D

Nawet nie gupie.......nie powiem. :lol:
Najważniejsze, że dzieciom się podoba , w końcu to dla nich.

Czerwony z szarym świetnie się komponuje. TYlko, że mało kolekcji jest w tych kolorach. Bynajmniej ja nie natrafiłam.

nitubaga
17-02-2009, 12:26
bardzo mi się one podobają....




i ta wielgaśna donica... :P

wywaliłam bo się rozwalało po całej stronie :)

Edmar70
17-02-2009, 12:30
Noooo....donica tak samo wielgaśna jak ta fotka. :lol: :lol: :lol:

aniawmuratorze
17-02-2009, 12:34
hejka :D
wielgaśne to jest to zdjęcie :o kurz widać :wink:
i Nitu jaka donica :o ..................................... krzeslo tylko widzę chyba że nie dotarlam do końca fotki :roll:

i mi się podobają choć chyba bym zostala przy szarości w całej lazience beż kwiatkow z czerwonym :roll: ale się proszę nie sugerować wcale a wcale bo ja na biale jestem zafiksowana :wink:

Edmar70
17-02-2009, 19:55
Aniu, też myślałam aby nie łączyć z czerwonymi. Ale po wielokrotnym
rozrysowaniu kolorów, doszłam do wniosku, że jak na łazienkę
dziewczynek może być trochę za smutno i poważnie. :roll: Poza tym
one chciały, aby był akcent kolorystyczny, tym bardziej, że łazienka
na dole jest jednostajnie kolorystyczna, więc na poddaszu niech
będzie inna. :) W końcu to dzieci łazienka, dlatego też one miały
większośc głosu. :)

bobowa budowniczowa
17-02-2009, 20:08
A mnie się podoba :lol: :lol: :lol:

Czy na jakieś zdjęcia można liczyć :roll: :roll: :roll:

Edmar70
17-02-2009, 20:15
A mnie się podoba :lol: :lol: :lol:

Czy na jakieś zdjęcia można liczyć :roll: :roll: :roll:

Aniu uwiierz mi, że jak tylko będzie co pokazać, to w te pędy lecę wklejać. :)

bobowa budowniczowa
17-02-2009, 20:32
A mnie się podoba :lol: :lol: :lol:

Czy na jakieś zdjęcia można liczyć :roll: :roll: :roll:

Aniu uwiierz mi, że jak tylko będzie co pokazać, to w te pędy lecę wklejać. :)
ufff..................no to mi ulżyło :lol: :lol: :lol:

monia i marek
17-02-2009, 20:33
Jak tylko będzie co wklejać, to wklejaj, bo my tu czekamy i codziennie zaglądamy :wink:

Edmar70
17-02-2009, 20:40
Oj wiem Monia...wiem. :oops:
I tak mi przykro, że nie mam się czym pochwalić. :(
Sama jestem zdegustowana.

monia i marek
17-02-2009, 20:45
Edyś, spoko - ja cierpliwa jestem - widzisz ile czasu czekam na wiosnę :lol: :lol: :wink:

aniawmuratorze
17-02-2009, 21:18
No jasne jak to łazienka dla dziewczynek niech myślą i kombinują jak chcą mieć :D
nie będzie na Ciebie :roll: :lol:

pasie
19-02-2009, 10:57
Hejka Edyś
dziś Tłusty Czwartek to cuś przynoszę
http://img504.imageshack.us/img504/7145/p1090535wt3.jpg

smacznego :P

nitubaga
19-02-2009, 11:50
hejeczka....

tez jestem... dzień dobry chciałam powiedzieć, a u nas w końcu przestało sypać po całej nocy i całym poranku :o

odśnieżałam i mało co bym zamochodem nie wjechała, taką sobie śliczną zaspę ukopałam :)

Edmar70
19-02-2009, 12:00
Witam drogie panie! :lol:

Pasie, myślę, że jeszcze jeden mi nie zaszkodzi...hmmmm... :roll: :lol: :lol:

Nituś,
taką sobie śliczną zaspę ukopałam
obśmiałam się setnie. Normalnie bajka"sąsiedzi" mi się przypomniała. :lol: :lol: :lol:

nitubaga
19-02-2009, 12:03
Witam drogie panie! :lol:

Pasie, myślę, że jeszcze jeden mi nie zaszkodzi...hmmmm... :roll: :lol: :lol:

Nituś,
taką sobie śliczną zaspę ukopałam
obśmiałam się setnie. Normalnie bajka"sąsiedzi" mi się przypomniała. :lol: :lol: :lol:

a wiesz bo to tak wyglądało :lol:

se stanęłam samochodzikiem z boczku, potem wymachałam cały śnieg przed brmae bo na trawke mi szkoda, by potem mi sie nie utopiła w tej wodzie... i se potem nie mogłam wjechać :o

monia i marek
19-02-2009, 16:54
Edytko - pączuś dla Ciebie :wink:
http://www.paczekdlaciebie.pl/161599

tola
19-02-2009, 18:13
Edytko, gratuluję przeprowadzki, dobrze, że już mieszkacie, bo grzechem by było taki niepowtarzalny dom trzymać nie zamieszkały.

Życzę szczęścia i pomyślności, niech Wam się wszystko układa po Waszej myśli.

dobroszka
19-02-2009, 18:25
JAk to przeprowadzki???!!!!! Edmar , Wy już tam mieszkacie??????????? Czemu ja nic nie wiem ?? :o :o :o :o :roll: :roll: :roll: :roll:

Edmar70
19-02-2009, 18:31
Toluniu nic mi o przeprowadzce nie wiadomo. :P :lol:
Jeszcze trochę to potrwa. :roll:
Ale taka pomyłka to może dobry znak i przeprowadzę się wcześniej niż by się wydawało. :D
Ale za szczęście i pomyślność bardzo dziękuję!!! :D

monia77w1
19-02-2009, 18:52
A ja ciągle czekam na zdjęcia :roll:

monia77w1
19-02-2009, 18:52
Jak zobaczyłam wpis Toli to zbaraniałam.
Codziennie siedzę na forum i przegapiłabym taki moment :roll:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

tola
19-02-2009, 20:59
No masz, ale narozrabiałam :lol:
Edytko, coś mi się wydaje, że nie masz wyjścia, tylko pakować walizy, otwierać szampana i mieszkać.
Informować o przeprowadzce już nie musisz, ja to zrobiłam.... zamiast pączki w tłusty czwartek przynieść :wink:
Coś mi się już na starość na głowę rzuca :roll: 8)
Ale dom masz piękny, tu się nie pomyliłam,
i że jesteś super laseczka, to też prawda...no! :wink: :D

tola
19-02-2009, 21:12
Jak zobaczyłam wpis Toli to zbaraniałam.
Codziennie siedzę na forum i przegapiłabym taki moment :roll:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

no widzisz Monia,
ja na forum z doskoku, ale zdążyłam Edytę do nowego domu przeprowadzić :lol:
to musi być dobra wróżba, nie ma to tamto

Kruela
20-02-2009, 12:10
To i ja się w końcu zawieruszyłam u Ciebie :) ... ale fotek nie widać, więc nic nie mogę obejrzeć :( ...

czy nadal Twoja córka jest zainteresowana szkołą mojej córki?

Edmar70
20-02-2009, 17:59
O w mordkę jeża....wcięło mi wszystkie pikczery :o :evil:
Dobra wkleję po prostu kilka fot ze stanu obecnego, tak dla przypomnienia.
Już się za to biorę. Trochę to potrwa, więc proszę o cierplowość. :wink:

Edmar70
20-02-2009, 18:32
Kilka widoczków całokształtu. :)

http://www.empikfoto.pl/albumy27/386397/778509/previews/24144805_dscn3436.jpg (http://www.empikfoto.pl/index.php?m=foto_hot&foto_id=24144805&filename=dscn3436.jpg)

http://www.empikfoto.pl/albumy27/386397/778509/previews/24144799_dscn3452.jpg (http://www.empikfoto.pl/index.php?m=foto_hot&foto_id=24144799&filename=dscn3452.jpg)

http://www.empikfoto.pl/albumy27/386397/778509/previews/24144823_dscn3439.jpg (http://www.empikfoto.pl/index.php?m=foto_hot&foto_id=24144823&filename=dscn3439.jpg)

Edmar70
20-02-2009, 18:45
Widok z salonu :)

http://pl.fotoalbum.eu/images1/200902/84370/230147/00000003.JPG

Okienko na poddaszu
http://pl.fotoalbum.eu/images1/200902/84370/230147/00000004.JPG

Rama okienna
http://pl.fotoalbum.eu/images1/200902/84370/230147/00000005.JPG

monia77w1
20-02-2009, 18:50
Jak zobaczyłam wpis Toli to zbaraniałam.
Codziennie siedzę na forum i przegapiłabym taki moment :roll:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

no widzisz Monia,
ja na forum z doskoku, ale zdążyłam Edytę do nowego domu przeprowadzić :lol:
to musi być dobra wróżba, nie ma to tamto

Dokładnie :lol:
Edytko nie na juz odwrotu.
Pakuj się :lol:

monia77w1
20-02-2009, 18:51
Co się ostatnio dzieje z tymi fotami?
Ciągle wszystkim znikają :-?

Edmar70
20-02-2009, 18:51
Kominek
http://pl.fotoalbum.eu/images1/200902/84370/230147/00000006.JPG

http://pl.fotoalbum.eu/images1/200902/84370/230147/00000007.JPG

http://pl.fotoalbum.eu/images1/200902/84370/230147/00000008.JPG

Edmar70
20-02-2009, 19:08
Dekoracja ściany w salonie
http://pl.fotoalbum.eu/images1/200902/84370/230147/00000009.JPG

http://pl.fotoalbum.eu/images1/200902/84370/230147/00000010.JPG

I podłogi. Tu Merbau.
http://pl.fotoalbum.eu/images1/200902/84370/230147/00000011.JPG

http://pl.fotoalbum.eu/images1/200902/84370/230147/00000012.JPG

http://pl.fotoalbum.eu/images1/200902/84370/230147/00000013.JPG

Łączenie z kaflami od kuchni.
http://pl.fotoalbum.eu/images1/200902/84370/230147/00000014.JPG

A tu z holem
http://pl.fotoalbum.eu/images1/200902/84370/230147/00000015.JPG

Pokoik na poddaszu
http://pl.fotoalbum.eu/images1/200902/84370/230147/00000016.JPG
http://pl.fotoalbum.eu/images1/200902/84370/230147/00000017.JPG

Drugi pokoik na poddaszu z dębęm bielonym w przyszłości :lol:
http://pl.fotoalbum.eu/images1/200902/84370/230147/00000018.JPG

GLAMOURMUM
20-02-2009, 19:08
Ale sie tutaj domowo robi :)

Edmar70
20-02-2009, 19:13
I jeszcze drzwi wejściowe. Moje słoneczko. :D
http://www.empikfoto.pl/albumy27/386397/778509/previews/24145281_cimg1332.jpg (http://www.empikfoto.pl/index.php?m=foto_hot&foto_id=24145281&filename=cimg1332.jpg)

I kawałek mozaiki pod prysznic w łazience na parterze.
http://www.empikfoto.pl/albumy27/386397/778509/previews/24145510_cimg1335.jpg (http://www.empikfoto.pl/index.php?m=foto_hot&foto_id=24145510&filename=cimg1335.jpg)


Ufff...i to byłoby na tyle. :D
Może dobrze się stało, że wcieło mi te zdjęcia, przynajmniej teraz wszystko znajduje się w jednej kupie. :lol:
Jak tylko coś nowego się pojawi, dam natychmiast znać. :D

dobroszka
20-02-2009, 19:21
No no no , to już ta przeprowadzka lada moment będzie chyba...prawie wszystko jest :D

A my z moim M. chyba się w niedzielę na chwilkę kopniemy zobaczyc działkę w aurze zimowej , to może w końcu uda mi się namierzyc wzrokowo Twój dom :oops: :oops:

GLAMOURMUM
20-02-2009, 19:21
A ja myślałam, że to nowości.... :oops: :oops: , bo zdjęć pokoi na górze nie widziałam :)

Edmar70
20-02-2009, 19:30
Dobrosiu, jak będziesz przejeżdżać, to kopsnij się i do mnie. :)
Do mojej chałupy prowadzi 30-to metrowa droga wewnętrzna, odchodząca prosto od ulicy.
Możesz w nią wjechać. Ja też tam mieszkam i jak tylko będę w domu (bo nie wiem, czy nie pojadę do Witka - meblowego :lol: ) to na pewno zobaczę Cię z okna. :D

dobroszka
20-02-2009, 19:33
Jak dam radę to wjadę.Nie będziemy mieć za dużo czasu , bo z powrotem będziemy pędzic odebrać córe od dziadków.A jak mi sie już udało małża namówić na działkowy rekonesans do chcę go na działce powykorzytywać :wink: :)

Edmar70
20-02-2009, 19:41
Okij. :)
Czas jest na wagę złota.

Ciekawe do czego chcesz M wykorzystać na na gołym ośnieżonym polu? :roll: :wink: :lol:

dobroszka
20-02-2009, 19:56
Przegonię go wzdłuż i wszerz działki na dzień dobry :lol: , poza tym musimy oblookac drzewka do likwidacji i ewentualnej przesadzki :)

bobowa budowniczowa
20-02-2009, 20:07
No .................ładne te pokoiki na poddaszu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jeszcze tylko pomalować, listewki zamocować i można mieszkać :lol: :lol: :lol: :lol:

Czy czekasz tylko na kuchnię i łazienkę czy jeszcze na coś ważnego :roll: :roll:

Kruela
20-02-2009, 20:10
Edka :) piknie u Ciebie :) .. widzę jasność ;) ... i nie masz białych okien ;) :wink: :roll: :lol: .. fajne wnętrza, ciepłe :) ... naprawdęe mi się podobają :)

aziniaki
20-02-2009, 20:19
a ja na tych zdjęciach widzę wiosnę :D już za chwileczkę, już za momencik :D :D :D będzie pięknie :D

Edmar70
20-02-2009, 20:29
No .................ładne te pokoiki na poddaszu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jeszcze tylko pomalować, listewki zamocować i można mieszkać :lol: :lol: :lol: :lol:

Czy czekasz tylko na kuchnię i łazienkę czy jeszcze na coś ważnego :roll: :roll:

Aniu czekam jeszcze na szmbo, schody i barierkę, oświetlenie, zamontowanie białego montażu, a także na meble, ale chyba wprowadzę się bez nich. :roll:

Edmar70
20-02-2009, 20:31
Edka :) piknie u Ciebie :) .. widzę jasność ;) ... i nie masz białych okien ;) :wink: :roll: :lol: .. fajne wnętrza, ciepłe :) ... naprawdęe mi się podobają :)

:lol: :lol: :lol:
Nie myśl, że promuję tylko takie. :wink:
Dzięki za miłe słówko. :D

Edmar70
20-02-2009, 20:34
a ja na tych zdjęciach widzę wiosnę :D już za chwileczkę, już za momencik :D :D :D będzie pięknie :D

Oj... Ty wiesz najlepiej jak ja na nią czekam. :roll: :lol:
Ty zresztą też...no nie... :D

nitubaga
20-02-2009, 21:20
noooo fajnie jest... pięknie jest.... jeszcze tylko wiosna i będzie zajebiście ... :P

monia i marek
20-02-2009, 22:01
Edyś, pięknie u Ciebie - fajna fotorelacja :wink: :D :D

rasia
20-02-2009, 22:21
I kawałek mozaiki pod prysznic w łazience na parterze.
http://www.empikfoto.pl/albumy27/386397/778509/previews/24145510_cimg1335.jpg (http://www.empikfoto.pl/index.php?m=foto_hot&foto_id=24145510&filename=cimg1335.jpg)



Booooskie masz te szkiełka!!! 8) :lol: :lol: :lol:

pasie
20-02-2009, 22:52
Edyś bossko :P
a już ściana w salonie całkiem mnie powaliła :D :D :D

nitubaga
25-02-2009, 10:44
dzien dobry....


gdzie gospodyni? gdzie foty? gdzia jakaś kawa?


hm...... komy by tu naskarżyć.... :roll:



:lol: :lol: :lol:

Edmar70
25-02-2009, 19:11
Dzienkujem...dzienkujem :lol:
Bardzo miłe słówka tu padły, dopóki Nituś nie chciała na mnie naskarżyć. :wink: :lol:

Ale już się poprawiam i wklejam zaczątki górnej łazienki dziewczynek. :D

http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200902/84370/231580/00000002.JPG

http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200902/84370/231580/00000001.JPG

http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200902/84370/231580/00000003.JPG

Między czerwonymi płytkami mam zamiar wklieć lustro.
http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200902/84370/231580/00000004.JPG

Nelli Sza
25-02-2009, 19:16
Wow! :o :D
Pięknie wychodzi! Dziewczynki już widziały? Pewnie pękają z dumy :D

dobroszka
25-02-2009, 19:33
Noooo , to ja coraz bardziej czekam na osobiste oblookanie tego wszystkiego pięknego :D Tym bardziej ,że w końcu zlokalizowałam Twój Dom

:oops: :)

nitubaga
25-02-2009, 20:00
ja tez kcę na macanki :)


Edys jest super, a zapowiada się jeszcze fajniej Jakie fugi będą na tych płytkach?

pasie
25-02-2009, 20:29
łazienka pewnie będzie superowa i znowu robisz mi smaka na tą szaro czerwoną łazienkę :D

Edmar70
26-02-2009, 08:35
Hellołłl :lol:

Nelli dziewczynki baaaaaaardzo zadowolone :) O dziwo :o są zgodne co do wyboru kafli i obecnego wyglądu łazienki. Akurat te płytki wybrały wspólnie, bez kłótni, a mnie kamień spadł z serca. :lol:

Dobrosiu no i co łatwo było mnie odnaleźć? :lol:
Ale zaraz...zaraz... byłaś koło mnie i nie wpadłaś???? :evil: :wink:

Nituś dobre pytanie. :roll: W planach jest fuga szara, niezbyt ciemna. Myślę pojechać jednakową po całości, bo robić inną na szarych kaflach, a inną na czerwonych, to chyba jakaś prażka wyjdzie? :roll:

Pasie faktycznie szary z czerwonym to kapitalny melanż. :lol: Aczkolwiek uważam, że w mojej mikroskopijnej wielkości łazience nie oddają tego smaczka. W tej chwili, to wyszła ta łazienka taka dziewczęca, bo taki był zamysł. Ale w dużej to te kafle naprawdę mogą wyglądać interesująco. :)

pasie
26-02-2009, 08:43
Hejka
Edyś czy mogę, Twój kominek wrzucić do swoich pomysłów :lol: :D
bo właśnie taki styl chyba będę kciała :P

Edmar70
26-02-2009, 08:48
Hejka
Edyś czy mogę, Twój kominek wrzucić do swoich pomysłów :lol: :D
bo właśnie taki styl chyba będę kciała :P

Oooooooooooczywiście :D

pasie
26-02-2009, 09:36
Dziękuję :D

http://www.ajlawgifs.yoyo.pl/gify30/035.gif

dobroszka
26-02-2009, 09:51
Edyś , no nie gniewaj się , wtedy z mężem byliśmy i udało mi się zlokalizować Twój dom. Nie wpadliśmy bo strasznie przemarzłam na działce i snieg zaczął padac , a musielismy się na konkretną godzinę dotelepać ,żeby naszego szkraba od dziadków odebrać.
Ale jeszcze mnie będziesz miała dosyć , jak Cię zacznę nawiedzać przy okazji bytności na budowie :wink: :wink: :)

aniawmuratorze
26-02-2009, 10:52
łazienka piekna naprawdę :D
ja bym się na jakies jej macanie chciala umówic dobroszka a ty sie wybierasz bo moze bysmy tak razem napadły na Edysię :lol:

a powiedz mi jeszcze kochana z czego podlogę w salonie masz?
skąd ten merbau?

efilo
26-02-2009, 11:13
łazienka wychodzi super. lubię te kafle - kaśka maciej ma takie i widziałam je na żywca więc dodatkowo darzę je sentymentem :D

aniawmuratorze
26-02-2009, 11:21
a u Kaśki to ich nie pamietam :roll: zajrzę wieczorem
bo u niej to tylko boskiego widzialam :D

dobroszka
26-02-2009, 12:53
aniawmuratorze jasne, że możemy wspólnie dokonać najazdu - tylko jeszcze nitubagę byśmy zbałamuciły , bo miała ze mną jechac na obmacywanie edmarowych cudeniek :D

aniawmuratorze
26-02-2009, 14:44
Edyś proszę pomyśl kochana kiedy Ci pasuje żebyśmy zwaliły Ci się na glowę :D

No z Nitu to chyba nie ma większego problemu
ona zawsze wygląda na zwartą i gotową :wink:

nitubaga
26-02-2009, 14:47
aniawmuratorze jasne, że możemy wspólnie dokonać najazdu - tylko jeszcze nitubagę byśmy zbałamuciły , bo miała ze mną jechac na obmacywanie edmarowych cudeniek :D

o to to ...

nitubagę zabałamućcie koniecznie :P

aniawmuratorze
26-02-2009, 14:54
a nie mowiłam Nitu już gotowa :lol:

Kruela
26-02-2009, 14:56
aniawmuratorze jasne, że możemy wspólnie dokonać najazdu - tylko jeszcze nitubagę byśmy zbałamuciły , bo miała ze mną jechac na obmacywanie edmarowych cudeniek :D

Ja tam też bym chętnie pomacała :) jeśli mogę?

aniawmuratorze
26-02-2009, 15:00
Ja Cię d torebki schowam kochana
Ty wogóle niekłopotliwa jesteś :wink:

Kruela
26-02-2009, 15:05
Aniuś ale raczej do walizy a nie torebki ;)

aniawmuratorze
26-02-2009, 15:22
Aniuś ale raczej do walizy a nie torebki ;)

eeeeeee tam gadasz zmieścisz się mam idealną torebkę :wink:

Kruela
26-02-2009, 15:24
Aniuś ale raczej do walizy a nie torebki ;)

eeeeeee tam gadasz zmieścisz się mam idealną torebkę :wink:

to ja bardzo chętnie się w torebkę zapakuję ;)

pasie
26-02-2009, 15:35
wiecie dziewczyny to ja Wam mojego męża jeszcze w walizkę zapakuje :lol:
może się przekona do tych szaro-czerwoności jak je pomaca :wink:

Kruela
26-02-2009, 16:23
:lol: :lol: :lol: nie wiem tylko czy Ania da radę dwie walizy tachać ;) :lol: :lol: :lol:

nitubaga
26-02-2009, 16:29
:lol: :lol: :lol: nie wiem tylko czy Ania da radę dwie walizy tachać ;) :lol: :lol: :lol:

nie walizy tylko torebki :P

a w ogóle to nie dwie ino jedną... wszak posuniesz się męzowi koleżanki trochę, nie? :lol:

pasie
26-02-2009, 16:57
małż mój 110 kg waży, to do torebki w życiu nie wejdzie :D
to najwyżej jakiś wózek na bagaże jej załatwimy :D :D :D :P

Kruela
26-02-2009, 17:26
małż mój 110 kg waży, to do torebki w życiu nie wejdzie :D
to najwyżej jakiś wózek na bagaże jej załatwimy :D :D :D :P

pasie obśmiałam się jak wyobraziłam sobie jak poupychani w torby na wózku bagażowym jedziemy ;)

dobroszka
26-02-2009, 17:38
słoneczka moje - jak pojedziemy moim brumem to męża pasie chyba do jakiejś przyczepki , bo moje autko małe jest :oops: :wink: , chyba,że porwę mężowego scenica , wtedy hulaj dusza...może tylko jeszcze niech się Edys wypowie , czy ona w ogóle chce , bo cosik zamilkła , jak się zaczęłyśmy w zgraję organizowac :wink: :wink: :lol:

Kruela
26-02-2009, 17:57
Dobrosiu to pojedziemy zgrają i będziemy co 5 minut gęsiego wchodzić ;) :lol: ... Edyś to taki malutki najazd Hunów tylko będzie ;)

Edmar70
26-02-2009, 19:29
Formalnie siedzę i boki zrywam. :lol: :lol: :lol:
Super mnie nastroiłyście na sam wieczór. :D
Ja myślę, że w taką torebeczkę się zapakujecie. :lol:
http://4.bp.blogspot.com/_xppqJ_qvcHA/R1CPhoK_CLI/AAAAAAAAADU/X6O2qw1pCAk/s1600-R/torebki-106123_52092114_mainpic.img.jpg

Dziewczęta moje kochane jestem jak najbardziej za takim nalotem!!! :D
Już mam ciarki na samą myśl o spotkaniu. To będzie moje pierwsze forumowe widzenie. :lol:
Ok, no to się umawiamy........mój pierwszy wolny termin jest, co prawda dopiero za 2 tyg. bo w ten i następny weekend mam rodzinne imprezki, a w tygodniu, to wracam z pracy po 18 lub 19, więc to raczej odpada. :roll:
Tak więc wchodziłaby w grę może sobota 14.03. To za dwa tyg. ale szybko zleci...zobaczycie. :D
Tak więc otwieram listę, proszę się wpisywać. :lol:


Aniu w salonie też jest Merbau. Na poddaszu również, lecz inny, tzn. ma 14 cm szerokości i bodajże 1,5 cm grubości i kupowany był w DLH. Natomiast ten w salonie jest 16 cm szerokości i 2 cm grubości i tę dechę kupował mi mój parkieciarz i szczerze mówiąc to nie wiem skąd. :roll: Dzwoniłam nawet dzisiaj do niego, aby się dowiedzieć, ale żona powiedziała, że wyjechał. Ale jak tylko wróci, to od razu się zapytam. :D

Kruela
26-02-2009, 19:46
Edyś cieszę się, że dobrze Cię nastroiłyśmy :) ... ja tam się do torebeczki zmieszczę , ale mąż pasie tylko jedna nogą ;) jak ja tam będę już siedziała ;)

A teraz poważnie ... 14.03 :( ... moja córka ma 13.03 urodziny 17 i na sobotę planujemy rodzinę zaprosić, więc mnie w tym dniu niestety nie będzie :( ... szkoda :( ... może inną razą :)

nitubaga
26-02-2009, 19:49
Edyś cieszę się, że dobrze Cię nastroiłyśmy :) ... ja tam się do torebeczki zmieszczę , ale mąż pasie tylko jedna nogą ;) jak ja tam będę już siedziała ;)

A teraz poważnie ... 14.03 :( ... moja córka ma 13.03 urodziny 17 i na sobotę planujemy rodzinę zaprosić, więc mnie w tym dniu niestety nie będzie :( ... szkoda :( ... może inną razą :)

o jesoooo ... co się mała pokrywasz żałobą... poczekamy na Ciebie, nie? no... :)

Edmar70
26-02-2009, 19:51
Kruelcia spoczko...nie smutkuj się. :D Zaraz zobaczymy co dziewczyny powiedzą. Może coś innego jeszcze wymyślimy. Jeszcze nic straconego. :)

Wszstkiego najlepszego dla córci. :D :D :D
Moja w lutym skończyła 16. :D I fajnie jest.
Aaaa...i przypomniało mi się, że pytałas kiedyś, co moja cória na tę szkołę japońską się zaopatruje. Powiem tak...WYMIĘKŁA... :lol: I wciąż poszukuje. :roll:

Kruela
26-02-2009, 20:01
Wiem, wiem duża jestem :) może niedziela albo następny weekend, to ja wtedy chętnie :) Fajna ekipa ma się spotkać, super babeczki i dlatego mi przykro :( ...

Złóż życzenia córeczce :) ... malutkiej ;) :lol: ... a czemu wymiękła? w związku z językiem?

pasie
26-02-2009, 20:08
To ja się wpisuję, będę ja nie mój mąż :D

Edmar70
26-02-2009, 20:13
Nie martw się nie zostawimy Cię na pastwę losu. :wink: :lol:

Tak język był głównym powodem. A potem koleżanki zaczęły ją namawiać na inne szkoły, tak żeby może poszły razem i tu już w ogóle się bidulka pogubiła.
Wiesz jak to jest....takie nastoletnie niezdecydowanie. :roll: Ale już niedługo będzie musiała się zdecydować.

Edmar70
26-02-2009, 20:14
To ja się wpisuję, będę ja nie mój mąż :D

Gites :D to znaczy, ze waliza nie potrzebna. :lol: :lol: :lol:

Kruela
26-02-2009, 20:21
Wiem jak jest :) ... aczkolwiek moja córka poszła do tej szkoły nikogo nie znając :-? a teraz są tak zgraną paczką, aż niemożliwe :) ... jeżdżą razem na konwenty ;)
... ale najważniejsze, aby Twoja córka wybrała szkołę, która ja przekona :) ..

Mam nadzieję, że jak nie 14.03 to spotkamy się kiedy indziej :)

dobroszka
26-02-2009, 21:04
spoczko - na pewni uda nam się zgrać jakos wszystkim z terminem - w końcu młode jesteśmy no nie? mamy czas....... :wink: :wink: :lol:

Kruela
26-02-2009, 21:10
Dobrosiu :) nie zostawisz przecież ... młodszej siostry bez opieki ? ;) ... prawda?

dobroszka
26-02-2009, 21:22
Dobrosiu :) nie zostawisz przecież ... młodszej siostry bez opieki ? ;) ... prawda?

Kochana , ja juz silnik grzeję , żeby moje ulubione Drogocenne Jajo dowieźć bezpiecznie wte i wewte 8)

Kruela
26-02-2009, 21:28
Dobrosiu :) nie zostawisz przecież ... młodszej siostry bez opieki ? ;) ... prawda?

Kochana , ja juz silnik grzeję , żeby moje ulubione Drogocenne Jajo dowieźć bezpiecznie wte i wewte 8)

Kocham Cie :) i nie tylko za ulubione Drogocenne Jajo ;)

dobroszka
26-02-2009, 21:33
Dobrosiu :) nie zostawisz przecież ... młodszej siostry bez opieki ? ;) ... prawda?

Kochana , ja juz silnik grzeję , żeby moje ulubione Drogocenne Jajo dowieźć bezpiecznie wte i wewte 8)

Kocham Cie :) i nie tylko za ulubione Drogocenne Jajo ;)

nie tylko za jajo...hmm , słodkości nie tykasz , to ani chybi za sałatkę :wink: :lol:

ja Ciebie też love Sis 8)

Kruela
26-02-2009, 21:37
Dobrosiu :) nie zostawisz przecież ... młodszej siostry bez opieki ? ;) ... prawda?

Kochana , ja juz silnik grzeję , żeby moje ulubione Drogocenne Jajo dowieźć bezpiecznie wte i wewte 8)

Kocham Cie :) i nie tylko za ulubione Drogocenne Jajo ;)

nie tylko za jajo...hmm , słodkości nie tykasz , to ani chybi za sałatkę :wink: :lol:

ja Ciebie też love Sis 8)

za sałatkę przede wszystkim ;) bo fajnie kwaśna była, ale też za opiekę i skorpionstwo :)

Edmar70
26-02-2009, 21:42
Jakie to słodkie. :lol: :wink:

Kruela
26-02-2009, 21:50
Edyś :) ... tylko nie słodkie ;) ... chemiczne ;), ... bo ja po chemikum jestem ;)

aniawmuratorze
26-02-2009, 23:15
a niedziela wchodzi w grę 15.03 Edyś?
jajo by przyjechało :lol:

pasie
27-02-2009, 07:49
Hejka :P

dla mnie obojętnie czy sobota czy niedziela - aby w weekend :D

Kruela
27-02-2009, 09:13
a niedziela wchodzi w grę 15.03 Edyś?
jajo by przyjechało :lol:

Drogocenne Jajo ;) ... dziękuję za pamięć :) 15.03 byłby w sam raz :) ale trzeba się do gospodyni dopasować :)

Edmar70
27-02-2009, 10:52
Na dzień dzisiejszy myślę, że niedziela wchodzi w grę. :D :D :D

Doberek! :D

Kruela
27-02-2009, 19:50
Znaczy się ;) że ewentualnie ;) ... 15 marca wchodziłby w rachubę ? ... to ja się grzecznie wpraszam :) i na listę wpisuję.

dobroszka
27-02-2009, 20:03
W piątek 13 będę miała drugą ekstrakcję , jak przeżyję to 15tego będę :roll:

aniawmuratorze
27-02-2009, 20:07
W piątek 13 będę miała drugą ekstrakcję , jak przeżyję to 15tego będę :roll:

brzmi to strasznie :o
trzymaj się dobroszka
ale 13 będzie w piątek więc wszystko się uda
tak na przekór wszystkiemu :wink:

aniawmuratorze
27-02-2009, 20:08
a niedziela wchodzi w grę 15.03 Edyś?
jajo by przyjechało :lol:

Drogocenne Jajo ;) ... dziękuję za pamięć :) 15.03 byłby w sam raz :) ale trzeba się do gospodyni dopasować :)

sory drogocenna :wink:

dobroszka
27-02-2009, 20:10
W piątek 13 będę miała drugą ekstrakcję , jak przeżyję to 15tego będę :roll:

brzmi to strasznie :o
trzymaj się dobroszka
ale 13 będzie w piątek więc wszystko się uda
tak na przekór wszystkiemu :wink:

Jedną przeżyłam w ten wtorek to i drugą przetrwam :roll:

A wybór na datę wizyty miałam pomiędzy piątkiem 13 a poniedziałkiem.Wolę każdy dzień od poniedziałku.A już poniedziałek 13 powinien dla mnie byc wykreślony z kalendarza :wink:

monia i marek
27-02-2009, 20:43
Cześć, Edytko :D Melduję się po dłuższym niebycie i lecę nadrabiać zaległości :wink:

Edmar70
27-02-2009, 20:45
W piątek 13 będę miała drugą ekstrakcję , jak przeżyję to 15tego będę :roll:

Że co będziesz miała....???? :o
To tylko tak groźnie brzmi, a skończy się pomyślnie. :)
I do niedzieli będziesz na chodzie. :D
A poza tym Twoja sister już znajdzie na Ciebie sposób, abyś przyjechała. :lol:

dobroszka
27-02-2009, 20:49
W piątek 13 będę miała drugą ekstrakcję , jak przeżyję to 15tego będę :roll:

Że co będziesz miała....???? :o
To tylko tak groźnie brzmi, a skończy się pomyślnie. :)
I do niedzieli będziesz na chodzie. :D
A poza tym Twoja sister już znajdzie na Ciebie sposób, abyś przyjechała. :lol:

No ekstrakcję , znaczy się dentysta mnie pozbawi zęba , co krzywdę usiłuje zrobić innym zębom.Potwornie się cham rozpycha i wciska bez kolejki... :wink: :wink:

Edmar70
27-02-2009, 20:53
No ekstrakcję , znaczy się dentysta mnie pozbawi zęba , co krzywdę usiłuje zrobić innym zębom.Potwornie się cham rozpycha i wciska bez kolejki... :wink: :wink:

A to cham!!!! :evil: :lol:
I tak bez pytania. :)

dobroszka
27-02-2009, 20:58
No nie odzywał się , z zaskoczenia chyba planował mnie zaatakowac , ale go wykryli i teraz marny jego koniec.Szkoda , że przy okazji mnie sie troche dostanie :roll: ale jak mus to mus :-?

lidszu
27-02-2009, 21:05
wiecie co, chyba się na was obrażę :( :cry:

ja też chciałabym się wprosić na spotkanie do Edytki, ale właśnie wtedy nie mogę :cry: :cry:

noż cholercia, następne wspólne spotkanie mnie ominie :cry: do rasi nie mogłam pojechać i do Edyty również, bo akurat będę wracać z nart :(

Edmar70
27-02-2009, 21:23
Lidszu jeszcze nie wszystko ustalone.
Zobacz sama, że jeszcze większośc kobitek nie wypowiedziała sie co do terminu, czy im pasuje. Zaraz sie może okazać, że nie wszystkie będą mogły przyjechac w tym samym terminie. Wtedy ustalimy taki coby każdej pasował. :D

monia77w1
27-02-2009, 21:25
A ja z wizytą poczekam jak juz wszystko będzie gotowe :lol:

Edmar70
27-02-2009, 21:26
A ja z wizytą poczekam jak juz wszystko będzie gotowe :lol:

To znaczy, że nie chcesz mnie wcześniej odwiedzić??? :(

monia77w1
27-02-2009, 21:29
A ja z wizytą poczekam jak juz wszystko będzie gotowe :lol:

To znaczy, że nie chcesz mnie wcześniej odwiedzić??? :(

Nie no niby chcem ale poczekam na wiosnę :D

lidszu
27-02-2009, 21:32
Ja też zaczekam do wiosny :wink: :lol:

Tak więc proszę wziąć pod uwagę, że będę nieobecna od 6 do 15 marca i może udałoby się umówić jakoś później ?