PDA

Zobacz pełną wersję : ile ekipie za stan surowy



joanna&michal
10-11-2007, 11:58
witam
na wiosne zaczynam budowe malego domku 50m² i niemam zielonego pojecia ile powinna wziasc ekipa za stan surowy otwarty
domek bedzie wedlug wlasnego projektu prosta bryla dach dwuspadowy
chodzi mi o cene robocizny tzn: wykop pod fundament,zrobienie fundamentow(raczej murowanych chyba taniej), sciana jednowarstwowa z betonu komorkowego 18(wycieplenie bedzie robione samodzielnie), wylewki, wiezba,(ktycie dachu dachowka raczej tez samodzielnie). domek parterowy bez poddassza zadnych stropow calkiem prosty.

z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam

ps. okolice brennej,skoczowa, jak ktos zna dobra ekipe prosze o namiary

Newfie
10-11-2007, 12:08
Już wiem skąd pod nowymi nickami ten dopisek :wink: Ludzie, na dwóch stronach wątków było już kilka rozpoczętych dyskusji na TEN SAM TEMAT :roll: Poszukajcie najpierw bo ile razy można pisac to samo...

Newfie
10-11-2007, 12:09
Wątków szukajcie w "wymianie doświadczeń"

pzdr

magdaCIESZYN
11-11-2007, 03:37
WIDZĘ ZE JESTEŚCIE NOWI, NIERAZ SPOTKACIE SIĘ Z RÓZNYMI KOMENTARZAMI. NIE NAPISALIŚCIE O POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ. JA BĘDE MIAŁA DOMEK OK. 140 M I WYCENY MAM OD 22 TYŚ DO 40. NIC TYLKO SZUKAĆ I BRAĆ SIĘ DO ROBOTY :wink:

magdaCIESZYN
11-11-2007, 03:38
WIDZĘ ZE JESTEŚCIE NOWI, NIERAZ SPOTKACIE SIĘ Z RÓZNYMI KOMENTARZAMI. NIE NAPISALIŚCIE O POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ. JA BĘDE MIAŁA DOMEK OK. 140 M I WYCENY MAM OD 22 TYŚ DO 40. NIC TYLKO SZUKAĆ I BRAĆ SIĘ DO ROBOTY :wink:

Dziczki
11-11-2007, 07:22
My wybraliśmy projekt z Muratora C110 "Za rogiem", pow. użytkowa 133 m2. Ekipa spod Kielc za stan surowy zamknięty z pokryciem dachu zaśpiewała nam 55 tys. zł, ale szukamy jeszcze ponieważ wiemy że można taniej w okolicach 35-40 tys. zł. Dzisiaj umówiliśmy się na spotkanie i omówienie szczegółów, więc będziemy wiedzieć za co mamy zapłacić te 55 tys. zł.
Pozdrawiamy