PDA

Zobacz pełną wersję : Kratka wentylacyjna w łazience



bazgrus
14-11-2007, 22:43
Będę miał wentylację grawitacyjną w domu.
W łazienkach planowałem zamontować wentylatory z czujnikiem wilgotności.
Czy taki wentylator powinien zakrywać całą powierzchnię kratki wentylacyjnej w łazience czy też obok wentylatora powinna być zwykła kratka?

gogo5660
14-11-2007, 22:56
Tylko na wilgotnosc nic obok. Po co Ci na wilgotnosc wystaczy jak bedziesz mial zwykla grawitacje

bazgrus
15-11-2007, 22:35
Tylko na wilgotnosc nic obok. Po co Ci na wilgotność wystaczy jak bedziesz mial zwykla grawitacje
W łazience na poddaszu wyłożonym płytami K-G, w której będzie pralka sądzę, że mechaniczny wywiew przyda się.
Obawiam się, że zrobi się grzyb pod płytami K-G

Tommar
15-11-2007, 22:41
Ja u siebie w łązienkach mam kominy wentyalcyjne, a w nich zamiast zwykłej kratki zamontowałem wentylatory mechaniczne włączne poprzez włączenie światła. Oprócz tego zaobserwowałem, że nawet gdy nie włączam światła to i tak jest dobry cug i czasami wentylator lata sam bez zasilania.

gogo5660
15-11-2007, 22:43
Tylko na wilgotnosc nic obok. Po co Ci na wilgotność wystaczy jak bedziesz mial zwykla grawitacje
W łazience na poddaszu wyłożonym płytami K-G, w której będzie pralka sądzę, że mechaniczny wywiew przyda się.
Obawiam się, że zrobi się grzyb pod płytami K-G

A u mnie nie ma zadnej mechanicznej went w łazience a tez mam pralke i jak przyłozy sie kartke do kratki to zasysa wiec cug jest na bank