dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Tomek i Kasia K.

  1. Przebudowa kostki

    Wczoraj miałem na budowie ekipię od montażu parapetów.
    Przy okazji porobiłem trochę zdjęć.

    Koza w salonie - za kozą w tle widać przyszłą kuchnię



    Fragment salonu

    ...
  2. Przebudowa kostki

  3. Przebudowa kostki

    Dawno mnie tu nie było.
    Wylewki zrobiłem 1,5 miesiąca temu. Już prawie wyschły - trochę pomagam im przepalając w kozie w weekendy. Może wyschły by szybciej gdybym ich nie podlewał dwa razy - ale takie dostałem zalecenia od wylewkarzy.
    Z najnowszych postępów to już mam zamontowaną docelową skrzynkę na prąd w ogrodzeniu oraz zrobioną wew. instalację gazową.
    Przez ostatnie weekendy zajmowałem się porządkami na działce. Chciałbym na wiosnę już coś posiać ...
  4. Przebudowa kostki

    Na poniedziałek jestem umówiony na wylewki w całym domu i na tarasach. Jeśli chodzi o tarasy to kiepsko to widzę patrząc na dzisiejszą pogodę (niezłą zimę mamy tej jesieni :-)).
    Chyba muszę pospieszyć sięz zakupem "kozy do domu". Trzeba czymś zacząć dogrzewać tą chałupę :-) zwłaszcza, że planuję własnoręcznie połozyć gres w kotłowni po wykonaniu wylewek i nie chciałbym tam zamarznąc. A będą to układał po raz pierwszy w życiu :-) więc pewnie mi zejdzie trochę czasu.
  5. Przebudowa kostki

    Od poczatku budowy był spokój a dziś godzinę temu dzwoni sąsiadka, że ktoś się po domu kręci. W między czasie okazało się, że druga sąsiadka przegoniła z budowy jakiś trzech facetów
    Te tempaki weszli do domu i zapalili sobie światło. Dzięki szybkiej interwencji sąsiadek nic nie zginęło, ale chłopaki już sobie naszykowali trochę stali do wyniesienia - przyciągneli pod sam płot.
    Policja powiadomiona i ma się tam pokręcić - a i dali super radę - jak ich ...
Strona 3 z 9