dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar robert skitek
    Wielkie dzięki! Myślę, że jeszcze z czasem nabierze nieco atrybutów domowych
  2. Avatar ditomasso
    Robert, Wasz dom naprawdę robi wrażenie!
    Jest cudowny! Gratuluję i szczerze zazdroszczę! Tak pozytywnie oczywiście.
  3. Avatar robert skitek
    Nic ciekawego do nawiązania nie było...
  4. Avatar ditomasso
    Świetnie! Taki "zadziorny"
    I chwała Bogu, nie wpasowałeś się w klimat sąsiadów... U nas na ulicy również żółto
    A ja musiałam usilnie przekonywać mojego dewelopera, że do antracytu biały jest cacy, a ecru bee...
  5. Avatar robert skitek
    Te krzesła czekały już od bardzo dawna, nawet gdzieś tu załączałem zdjecia po zakupie; stół jest tymczasowy. Chodzi o zamianę strefy jadalnej z wypoczynkową, dzięki czemu odsłania się okno z donicą.
  6. Avatar ditomasso
    Robert, Żona daleko z tymi meblami pojechała! Myślałam, że to Wasz lodge na safari w Kenii Świetny efekt!
  7. Avatar robert skitek
    Odbarwienia widać gdzieniegdzie na białej. Rysy za to bardziej na czarnej.
    Po więcej informacji odsyłam do komentarzy: http://forum.muratordom.pl/showthrea...arze&p=6575780 i dziennika czy bloga naturalnie.
  8. Avatar BartekBarnaba
    Możesz powiedzieć już coś więcej na temat użytkowania ? Jak z rysami, odbarwieniami itp ?
    Masz firme która to robi godną polecenia ?
    Jakie koszta za m2 sa takiej żywicy, oczywiście orientacyjnie

    Cytat Napisał robert skitek
    Akurat na tej białej gładkiej widać rysy - nie jest to twarde jak gres. Śliska jest tylko jeśli jest mokra. Więcej o zastosowanych żywicach napiszę gdy już będą skończone.
  9. Avatar robert skitek
    Dziękuję
  10. Avatar ditomasso
    Pięknie, jak to u Was
  11. Avatar monika&bartek
    W sensie elegancko, jako źródło inspiracji. Jak dla mnie do katalogu o urządzaniu wnętrz zresztą jak cały dom patrzą na zdjęcia. To miał być komplent
  12. Avatar robert skitek
    Dzięki, choć to "z katalogu" można różnie odebrać...
  13. Avatar monika&bartek
    Pięknie, jak z katalogu
  14. Avatar robert skitek
    Dziękuję.
    Uchwyty to IKEA, jak i wszystkie szafki.
    O podłodze było dużo - nieco wcześniej. To żywica epoksydowa.
  15. Avatar jola.wg
    Wasz dom jest naprawde piekny gratuluje pomyslu i realizacji.
    Chcialam zapytac o uchwyty kuchenne w dolnych szfkach wlasnie takich szukam moze znacie producenta ? Podoba mi sie rowniez wasza podloga w salonie jej faktura i kolor ale wlasciwie co to jest? Bede wdzieczna za odpowiedz.
  16. Avatar tomekwa
    Niezła sztuka
  17. Avatar robert skitek
    Mamy żywicę epoksydową.
    Ale z tą czarną tym razem jest problem z rysowaniem się. Mieliśmy taką też w mieszkaniu i była na pewno twardsza. Czeka nas jeszcze rozmowa z producentem i wykonawcą...
    I tak, mamy pod nią podłogówkę.
  18. Avatar Nani
    Sztuka jest piękna, nie będę pytała czy to Twoja Żona Mam za to pytanie co do podłóg - co macie na podłogach, co to jest i jak się to zachowuje? Chodzi mi o zarysowania, itp. czy pod tym może być podłogówka?
  19. Avatar robert skitek
    Dobre wzorce trzeba wpajać od małego
  20. Avatar ditomasso
    Uwielbiam akty! Ale widzę, że to nie jest dla dorosłych... te kolorowe piłeczki w kojcu wszystko łagodzą
Strona 2 z 16