dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar robert skitek
    U Jaśków - witam u siebie. I nie "panujmy" sobie, proszę.
    Bardzo dziękuję - taki to już mój zawód, wykorzystuję nabytą wiedzę
    Zmieniłbym wiele (gdyby było nas stać), bo wiele tu rozwiązań typowo budżetowych. Ale nie narzekam, takie były założenia od początku. Większość rozwiązań sprawdza się bardzo dobrze. Wpadki też na pewno kiedyś opiszę.
    ditomasso - dziękuję, to jednak jedynie część pokoju dziennego...
  2. Avatar ditomasso
    To jest wprost oranżeria! Piękna!
  3. Avatar U Jaśków
    Z każdym kolejnym zdjęciem obejrzanym na Pana blogu stwierdzam, że bez wyobraźni, umiejętności łączenia różnych materiałów i faktur, i przede wszystkim wiedzy i pomysłu nie da się zrobić TAKIEGO domu! Jestem pod ogromnym wrażeniem! ... i troszkę podłamana, bo ani wiedzy ani tym bardziej umiejętności w tym zakresie nie posiadam, a wszystko dopiero przede mną Donica, a raczej full mega ogród zimowy - rewelacja... jak wszystko zresztą Jeśli czas Panu pozwoli, ciekawa jestem jak ten ogród zimowy (oraz cały dom) wygląda z zewnątrz oraz wewnątrz wieczorową porą, przy oświetleniu, które jest również olbrzymim plusem w Państwa realizacji! Pozdrawiam i miłego mieszkania! PS. czy jest coś co zmieniłby Pan (gdyby jeszcze było można) w samym projekcie tudzież wykonaniu czy doborze materiałów?
  4. Avatar robert skitek
    tomdts, jot_em: pięknie dziękujemy
  5. Avatar jot_em
    Gratulujemy. Piękny moment na Nowy Dom Życzymy samych pięknych chwil w rodzinnym gniazdku
    J&T
  6. Avatar robert skitek
    Dzięki, wnętrznościami naszej kuchni nie będę się tu chwalić. O ile pamiętam, te drzwi są na szafach.
  7. Avatar silesia30
    Świetnie wyszla ta kuchnia a mozna prosic o zdjecie otwarych tych drzwi kuchennych? i jak znalezc to w ikei na szafach ? czy kuchniach
  8. Avatar tomdts
    Gratuluje, to dobry czas...

    Wszystkiego najlepszego alleluja.

    TomasZ klub samorobów
  9. Avatar robert skitek
    Dziękujemy!
  10. Avatar ditomasso
    Pogodnych Świąt Wam życzymy - pierwszych w nowym domu!
    Asia&Tomek

    (mamy takie same pufy...)
  11. Avatar robert skitek
    Edisony jak będzie stół - a gdzieś wcześniej wrzucałem jak świecą.
    Lampy na trójnogu, jak większość wyposażenia, przez ostatnie trzy lata szukała, dobierała i zamawiała moja kochana żona. Tak więc nie wiem skąd, a nawet za ile...
  12. Avatar C-u-b-e
    A ja chciałem zapytać gdzie kupowałeś lampy na trójnogu? Szukam takich w sensownej cenie i może masz namiary na dobego dostawcę. Dzięki!
  13. Avatar Robert Skrybicze
    Oświetlenie super. Jakbyś pokazał jeszcze edisony w akcji ...
  14. Avatar ditomasso
    Ale wrażenie jest!
  15. Avatar robert skitek
    ale my nie mamy sznurkowej konstrukcji
  16. Avatar ditomasso
    Wasza balustrada wygląda, niczym most rozciągnięty nad przepaścią gdzieś w Amazonii
    Coś, jak z kreskówki, kiedy zwierzaki uciekają, a most się zrywa.
  17. Avatar tosinek
    dzięki za info, ale wy tam na południu macie farta, ze takie fajy tartak macie - u nas posucha
  18. Avatar robert skitek
    Płyta oczywiście indukcyjna, a nad nią jest pochłaniacz, a jakże. Zajrzyj na zdjęcia dwa posty wcześniej.

    Nie miałem nawet stolarni. Drewno zamówiłem docięte w tartaku. Cena z kubika za wszystko łącznie z drewnem pod sufit, więc nawet nie wiem ile za stopień.
  19. Avatar tosinek
    Absolutnie mnie jedna rzecz w twojej kuchni nurtuje: jak rozwiązałeś sprawę wentylacji, bo pochłaniacza nie widzę a nie wyobrażam sobie w tej kubaturze gotowania czego kolwiek i jeszcze przed szybą, którą ciągle trzeba bedzie myć - rozumiem, ze płyta jest ndukcyjna co by nie genreować ciepła.
    A drugie pytanie jest konkretne: czy, na proiva jeśli wolisz, moge dostać namiar na stolarnię od schodów i cenę trepa? Mój chłop zrobił wszystki schodyw domu sam - ale jak zobaczył wasze to stwierdził, mogą docelowe tak wyglądać więc stąd prosba o tegoż. Czekam na dalsze relacje pozdrawiam Tosia
  20. Avatar Robert Skrybicze
    No no i ja planuję żarówki Edisona podobnie wieszane, ładnie to wygląda gratuluję.
Strona 3 z 16