dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

S?odkie budowanie

  1. Przeprowadzka!

    No i mam przeprowadzkę, no ok, tylko właściwie przenosiny... dziennika budowy stąd na Forum - Dzienniki Budowy - dzień po dniu.

    Ładniejsza i łatwiejsza jest tam ekspozycja - wyświetlają się całe posty i nie tylko 5 na stronie, no, chyba, że ja po prostu nie umiem tego należycie obsługiwać

    Jeszcze się tam nie zadomowiłam, więc tym bardziej zapraszam w moje skromne progi!

    Szarości i folkowo-cygańskio-hipisowskie klimaty, czyli Słodkiego budowania cd.
  2. Porada potrzebna od zaraz

    Dzisiaj mam dzień niepewności
    Potrzebuję porady, a właściwie kilku:
    • rano były oglądy ścian przez ekipę tynkarską - wypadło nieźle - wycena za tynki cem.-wap. - 30 zł za metr - czy to normalna cena?
    • podest na piętrze przy schodach ma metr szerokości - w projekcie nie rzuciło mi się w oczy, że to nie jest wiele - na żywo mam duże obiekcje, że to za wąsko i niebezpiecznie, gdy dzieciaki będą chciały się wyminąć przy schodach. Jest możliwość wyburzenia
    ...
  3. I się mury pną do góry!

    Zepsuła mi się ładowarka do aparatu, więc na razie nici ze zdjęć
    A tak dużo się dzieje...

    A deszcz pada i woda leci na podłogę Oj, już by się chciało otulić domek Przykryć dachem, wstawić okna... Żeby nie był taki bezbronny, smagany wiatrem i deszczem...
    Coraz mocniejsze uczucia on budzi…

    Podpisałam umowę z Ejsmontem na projekt wnętrz na parterze. Fajne mają wizualki na stronie. Ustalam 2D. Na poniedziałek będzie last ...
  4. przy??czenia wyko?czenia

    No i przytłoczyły mnie procedury, przepisy, terminy...
    Oczywiście moje gapiostwo Nie przeczytałam od razu warunków przyłączeniowych i żyłam w nieświadomości, że muszę zająć się projektami przyłączy: gazowego i wodno-kanalizacyjnego. I że powinnam się tym zająć na początku drogi, a nie na etapie końcowym sso! I o ile z przyłącze gazowe może zrobić Gazownia to muszę podobno czekać rok!!!!!!!!!!! od podpisania umowy na realizację!!! Jak mogłam tego nie dopilnować! ...
  5. Diabeł na dachu

    No i dachówkę mam zatwierdzoną: od zawsze wiedziałam, że to będzie grafitowy Braas. Wybrałam ze strony internetowej i dzisiaj pojechałam na oględziny. Jest świetna: Bałtycka.
    Do tego rynny Bryza. No, tu miałam chwilę wahania pomiędzy Marleyem, ale rozmowa z p. Mariuszem przekonała mnie, że nie chcę zapłacić dwa razy więcej
    Jeszcze tylko obgadam ze Szagierkiem, jaką folię i które okna Roto warto i sprawę dachu mam załatwioną
    A na dach już 10 ...
Strona 1 z 4