dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

roby2603

  1. Jaworzynka

  2. Jaworzynka

    Mijają 2 miesiące od wbicia pierwszej łopaty, można powiedzieć, że mury już stoją.

    Plany na maj, to więźba i dachówka.
  3. Jaworzynka

    Minęły dobre trzy tygodnie. W tym czasie zrobiłem drenaż no i rozprowadziłem rury do GWC. Najgorsze, że zapomniałem o zdjęciach, a że robiłem te rzeczy własnymi rękoma to byłem niesamowicie dumny, że mi tak porządnie wyszło. No, ale zasypane już. Murarze przyjechali niespodziewanie w środę, a w czwartek, po południu zrobiłem zdjęcia.
  4. Jaworzynka

    Stropy zalane, nie trzeba polewać, cały dzień kropi wiosenny deszcz. Trzeba pomyśleć o oknach, styropianie dachu. Właśnie ...DACH. Podsunąłem pomysł o dachu z trzciny. Żonie się baaardzo spodobał. Ale chyba koszty wyjdą ciut za duże. Trzeba wyliczyć, postarać się o oferty. Źle by to nie wyglądało. Szczególnie gdy dom będzie połączony z garażem.
  5. Jaworzynka

    Kilka wczorajszych zdjęć z układania stropu. Zanim kierowca rozładował samochód, belki były już poukładane. Pustaki poszły też w miarę szybko. Wiązanie zbrojenia trochę zajęło, ale pod koniec dnia wszystko było przygotowane pod zalewanie.


Strona 2 z 4