dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

kze

  1. Dziennik budowy KZE

    26.09.2008r.

    Uff, ale okropne zapachy u mnie w domu.. :roll: :o
    Góra jest polakierowana 3 razy na gotowo. Jak przyszedłem zobaczyć co zostało zrobione czym prędzej uciekłem.. :oops: Nie dało się wytrzymać taki był zapach lakieru. Wiem, że jest to śmierdziuch, dwuskładnikowy lakier chyba ze Szwecji.. ale wytrzymałem tylko kilka minut.. Nie wiem jak wytrzymywał parkieciarz.. :o
    Oto hol na górze:
    ...
  2. Dziennik budowy KZE

    19.09.2008r.

    Parkieciarz całkowicie zawładnął domem.. :wink: Cyklinuje, listwy układa itp. 8) W piątek nawet zaczął lakierować. :P Powiem szczerze, że jak wpadłem na godzinkę to ledwo wytrzymałem ten zapach lakieru. Ponoć dwuskładnikowy lakier chemiczny tak śmierdzi... :roll: Mam nadzieję, że lakier jest tak dobry jak okropnie sierdzi i ... szczypie w oczy!! :o Poznałem brata parkieciarza. Brat parkiecarza zajmuje się malowaniem. 8) Za 2 tygodnie mają przyjść ...
  3. Dziennik budowy KZE

    13.09.2008r.

    Parkieciarz kończy swoją pracę, czyli aktualnie cyklinuje. Dziś udało mi się zgonić robotników i dokończyli mi robić balkonik (zrobiłem papa, styropian, folia, beton). 8) Magicy zgodzili się też zrobić mi ogrodzenie (klinkier + sztachetki).
    Ponadto był gość od kostki. Doradził by taras zrobić z granitu. Chyba na to zdecyduję się. Pewnie w takim wypadku to samo położę na schody. Gość od kostki obiecał też ogarnąć mój ogródek. 8) ...
  4. Dziennik budowy KZE

    23.08.2008r.

    Dziś zostały zamontowane schody. 8) Było sporo problemów z dostawcą marmuru, bo... przysłał pocięte schody z .. innego materiału niż zamówiłem.. :o Na innych płytach było moije nazwisko, a oni inne wzieli, pocięli i przywieźli.. Też giallo reno, ale.. nie te płyty co wybraliśmy.. :roll: Była przepychanka, ale wreszcie jest OK. :D

    ...
  5. Dziennik budowy KZE

    09.08.2008r.

    Przed naszym wyjazdem na wakacje glazurnik skońzył fugować hol (zdecydowlismy się na epoksydową) i ułożył glazurę w spiżarce:



    Radek też powoli czuję się coraz bardziej zadomowiony w domku... :wink:
Strona 1 z 38