dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Dziennik budowy KZE

    17.07.2008

    Wkład do kominka został obudowany. Na razie wychodzi, że będzie bardzo ładnie. Panowie kominkarze są bardzo mili, dowcipni. Mają małe opóźnienie, bo samochód zepsół im się. :(

  2. Dziennik budowy KZE

    16.07.2008

    Rozpoczęła się budowa kominka. Najpierw trzeba było podkuć. Tak więc nie mogłem się oprzeć pokusie i "pomogłem" robotnikom w pracy młotem.. Trzeba mieć troszkę siły by bawić się młotem.. :wink:

    Radek musiał sprawdzić jak się siedzi na miejscu wkładu:

    w końcu została przycięta płyta ...
  3. Dziennik budowy KZE

    11.07.2008r.

    Rozpoczęły się prace zmierzające do położenia gresu w holu. W zasadzie jakby glazurnik skończył te prace z holem to pozostały tylko gość od kominka, a potem parkieciarz... :P :o Konie budowy? Nie tak szybko.. :( Ale już widzę szansę na szybkie skończenie.
    A to stan prac nad ułożeniem gresu w holu:

    A tak wygląda duma mojego budowania, czyli górna łazenka - po myciu ...
  4. Dziennik budowy KZE

    11.07.2008r.

    W zasadzie górna łazienka została zrobiona. Zdecydowaliśmy się na lustro wmontowane pomiędzy kafelki. Mam nadzieję, że będzie ładnie. 8) Niestety glazurnik okładając płytkami łazienkę obciął moją rurę od zsypu.. :cry: Ponoć nie dało się włożyć za nią glazury... :roll: :( No nic.. Będziemy kombinować jak zrobić ten zsypy.. :roll: :-? Generlanie wszystkie sugestie forumowiczów są wskazane.. :wink:
    ...
  5. Dziennik budowy KZE

    6.07.2008r.
    Dziś przyszedł gość od schodów. Miał bardzo profesjonalne narzędzia do pomiaru poziomów i pionów oraz wymirów schodków.
    Wygląda na solidnego. Niemniej nie chcę chwalić dnia przed zachodem słońca. :roll:
    A oto zabawki gościa od marmurowych schodów:

    oraz inwestor z synem sprawdza jakośc wykonania górnej łazienki:
Strona 3 z 38