dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

pawelurb

  1. Dziennik budowy-domek "Kreska"

  2. Dziennik budowy-domek "Kreska"

    Przyszła wiosna , zrobiło się ciepło i trzeba startować, przyda się też pewnie jakoś opić początek sezonu budowlanego ( to już mój drugi sezon budowlany :) Przyszła pora na tynki , ekipa przywiozła swoje "zabawki" tynkarze poleceni przez znajomych, przez dekarzy, widziałem ich robotę, i jestem przekonany że będzie zrobione jak trzeba, wybrałem tynki gipsowe z agregatu....przez całą zimę nie znalazłem ekipy do tynków tradycyjnych....a jak już byli jacyś to albo ...
  3. Dziennik budowy-domek "Kreska"

    Cytat Napisał Alina Lozowska
    Dawno nic nie pisałeś. A ja mam pytanie czy robisz komin w kolorze białym czy murujesz kinkierem? W wizualizacji mamy białwe kominy. co myslisz na ten temat?
    pozdrawiam
    Alina :P
    Nic się ciekawego nie dzieje , bo zima, ale niedługo zaczynam tynkowanie , a kominy zrobiłem z klinkieru w kolorze dachówki ( jak to wygląda widać na fotkach w dzienniku , troszkę wyżej:)), nie chciałem tynkowanych , zwłaszcza białych , bo się brudzą i tynk jak ktoś coś źle zrobi ...
  4. Dziennik budowy-domek "Kreska"

    Zima , mrozy straszne, -25 stopni w nocy , ale coś tam się dzieje na budowie , elektrycy skończyli, jest światło i prad w gniazdkach , rozdzielnia nie wygląda już jak makaron:)



    A z zewnątrz ... świeci się...w pomieszczeniach pozakładałem stare oprawki z żarówkami , i mozna już sobie normalnie zapalić światło, bez prowizorek...
    ...
  5. Dziennik budowy-domek "Kreska"

    Cytat Napisał Alina Lozowska
    Witam, jak zwykle konkretne pytanie. Jaka jest szerokość szprosów w oknach ? 8)
    Alina
    13 mm
Strona 3 z 6