dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Hanula

  1. Dziennik Hanuli

    Kolejna wizyta i kolejne niedoróbki: nie domykają się drzwi w kuchni - za duże w stosunku do framugi, obłupane fragmenty ściany przy kontaktach, ściany pomalowane na biało byle jak, a na wierzchu poszpachlowane jakieś poprawki :roll:, "słuchawka" od prysznica spada z widełek - wygląda na to, że jest za lekka w stosunku do węża.
    Ale nie narzekam, mam jedynie nadzieję, że nie bedzie poważniejszych niedoróbek jak zamieszkamy.
  2. Dziennik Hanuli

    Nowe zdjęcia w albumie, fajnie, że stawiają plac zabaw, chociaż mój mały juz troche za duży, ale i tak się cieszę, że będzie się miał gdzie bawić.

    a tak prezentuje się w całej okazałości:
  3. Dziennik Hanuli

    Fachowcy!!!!! :evil: :evil: :evil:
    Te kilka zdjęć wyżej, z zasłoniętym na zimę MOIM stropem wystawionym na działanie deszczu i śniegu, mówi teraz samo za siebie, miałam dziwne przeczucie, że to się tak skończy. Kapało z sufitu i kapało, przy każdej wizycie, mówili, że musi sie wykapać, "paniusiu to nie będzie kapać", no i ostatnio na moje pytanie czy długo to tak jeszcze będzie kapać? majster kazał przynieść wiertarę udarową i wyrżnął dziurę ...
  4. Dziennik Hanuli

    Dzisiaj znów byłam w tym nowym pachniutkim zaprawą i klejem do płytek naszym przyszłym gniazdku. Łazienka wyłożona płytkami, która dzisiaj jest dla mnie szczytem marzeń, możliwe, że po 10 latach mi się znudzi i w nowym domu, który zbuduję, będzie z bajerami takimi, jak np. bidet - który mi się również nieśmiało marzy. Parapet w kuchni, jakby specjalnie czekał na kwiaty, a wyłożony terakotą balkon na stół i cztery krzesełka. Czekam, obmyślam, poszukuję odpowiednich ...
  5. Dziennik Hanuli

    Dzisiaj byłam w mieszkanku, ślimaczy sie to powoli, w łazience i wc jeszcze nie położyli tynków, na razie jest wylewka i dosycha. Zrobili parapety zewnętrzne. Maja zacząć kłaść płytki w tym tygodniu, kupiłam dzisiaj 6 płytek dekoracyjnych, chcę żeby były 3 w łazience i 3 w wc. Musze trzymać rękę na pulsie, bo zależy mi na tym, aby płytki podłogowe połozyli mi "w karo". Nie wiem czy zechcą, pewnie będę musiała dopłacić extra. Zobaczymy.

    Na ...
Strona 2 z 7