dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Hanula

  1. Dziennik Hanuli

    Już coraz bliżej do przeprowadzki - zostało jakieś dwa i pół miesiąca, góra - do trzech. Stwierdziłam, ze nie bedę juz myła okien, tym bardziej , że aby umyć zewnętrzne górne części muszę stanąc na parapecie na zewnątrz, za każdym razem bardzo się boję - na dole sam beton. Firanki i tak idą na śmietnik. Powoli wyrzucam różne szpargały, które nie przydadzą mi się w nowym domu np. urządzenie do usuwania wilgoci z powietrza domowego.
    Nie mam pieniędzy na meble ...
  2. Dziennik Hanuli

  3. Dziennik Hanuli

    Budowa zmierza ku końcowi. Kładą dach. Całkiem ładny dom jak na blok. Jednocześnie w środku tynkują, kładą instalacje. W przyszłym tygodniu wybieramy się do panów budowlańców, żeby położyli pod podłogą rurkę na kabelki antenowe i jakieś tam inne, żeby nie ciągnąć po podłodze. Łazienkę i wc wybraliśmy w kolorze jasnym szarym (ceramika eva - persa szara, z ładnymi dekorami (wzorek niebieski): znalazłam zdjęcia, są poniżej.
    Podłoga w kuchni będzie ceglasta, ...
  4. Dziennik Hanuli

    Byłam wczoraj na budowie, przekupiliśmy stróża piwem, i mogliśmy pomierzyć ściany, czy zgadzają się z projektem, zobaczyć, gdzie będą gniazdka itd. Fajne uczucie tak chodzić po mieszkaniu, które dotąd tylko oglądało się na projekcie. I zauważyliśmy błąd w sztuce - chłopcy pożałowali kleju i przez ściane widać świat - szpara jest wielkości 0,5 mm na kilka cm długa. No i nie wiem co z tym zrobić, będzie tynk po jednej i po drugiej stronie, niby jedna szparka nie zaszkodzi, ...
  5. Dziennik Hanuli

    Nowe zdjęcie dom juz stoi prawie cały, brak tylko ostatniego piętra.


    Bardzo się cieszę, że mogłam w tę niedzielę zobaczyć budowę od środka, stróż mnie wpuścił, to sobie pochodziłam po "moim" mieszkanku". Najładniejsze są mieszkania w moim pionie pokoje są w miarę ustawne, no i osobna kuchnia z oknem, z kuchni jest przejście do salonu (ściana przesuwna), tylko salon jest za wąski ...
Strona 3 z 7