dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ten dom ma swój Charakter...:-)

  1. Ten dom ma swój Charakter...:-)

    WItam po majówce....

    Działka ogrodzona...trochę się napracowaliśmy ale było warto. Niestety zapomniałem wziąść aparatu więc zdjęć na razie brak, ale postaram się w miarę szybko nadrobić zaległości.

    Jutro powinniśmy mieć prąd na działce (no chyba że ciagle będzie padać), około weekendu wytyczymy budynek i będziemy zabierać się powoli do pracy. Ekipa nie jest zbytnio zadowolona z opóźnienia, więc uznaliśmy że przywieziemy stal tak szybko ...
  2. Ten dom ma swój Charakter...:-)

    WItam po majówce....

    Działka ogrodzona...trochę się napracowaliśmy ale było warto. Niestety zapomniałem wziąść aparatu więc zdjęć na razie brak, ale postaram się w miarę szybko nadrobić zaległości.

    Jutro powinniśmy mieć prąd na działce (no chyba że ciagle będzie padać), około weekendu wytyczymy budynek i będziemy zabierać się powoli do pracy. Ekipa nie jest zbytnio zadowolona z opóźnienia, więc uznaliśmy że przywieziemy stal tak szybko ...
  3. Ten dom ma swój Charakter...:-)

    Witajcie ponownie...

    Na działce małe zmiany..wczoraj delikatnie wyrównaliśmy podłoże a dziś z samego rana (o 6.00) na działce stanął pierwszy budynek: "blaszak"...nie powiem że byłem zadowolony z tak wczesnego wyjazdu na działkę, ale skoro była taka potrzeba...

    Jutro zabieramy się do prac związanych o ogrodzeniem i montażem kolejnego "budyneczku"...myślę że już sami zgadniecie jakiego... I oczywiście zdam z tych prac fotorelacje...

    Updated 04-05-2010 at 13:07 by mp_krk

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Ten dom ma swój Charakter...:-)

    Poniżej znajdziecie rzuty pomieszczeń; w głównej mierze jest to rozkład stworzony przeze mnie i żonę...czy słuszny, okaże się w przyszłości







    Updated 04-05-2010 at 13:08 by mp_krk

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Ten dom ma swój Charakter...:-)

    I kolejny dzień oczekiwań...
    ...jedyne co się zmieniło od wczoraj to udało mi się w końcu znaleść chwilę, udać się do nadzoru budowlanego i zgłosić rozpoczęcie inwestycji

    Poniżej kilka wizualizacji domu; zdecydowaliśmy się na zrobienie ziemnej opaski wokół domu i wyrównanie terenu, by zachować ładniejszy wygląd budynku; co do elewacji jest przykładowa bo nie byliśmy zoligowani do jej określenia - postaram się zrobić jakieś wizualizacje we własnym ...

    Updated 04-05-2010 at 13:08 by mp_krk

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 6 z 8